3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B
Praha - Děkanka (22. 5. 2023)vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(po, 22.5.2023 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška TučkováEliška Tučková
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
10 | 5 | PB 11.19 | - | 24.00 | |||||||||||||
2 |
Laura NovákováLaura Nováková
SK Aktis Praha z.s. A |
11 | 3 | PB 08.63 | - | 23.00 | |||||||||||||
3 |
Ella RoučkováElla Roučková
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
10 | 4 | PB 08.41 | - | 22.00 | |||||||||||||
4 |
Klára SoukeníkováKlára Soukeníková
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
11 | 23 | PB 07.93 | - | 21.00 | |||||||||||||
5= |
Kateřina DandováKateřina Dandová
Spartak Praha 4 A |
11 | 31 | PB 07.54 | - | 19.50 | |||||||||||||
5= |
Nela KřížkováNela Křížková
A. C. Sparta Praha A |
11 | 17 | PB 07.54 | - | 19.50 | |||||||||||||
7 |
Veronika BrandejsováVeronika Brandejsová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 1 | PB 07.53 | - | 18.00 | |||||||||||||
8 |
Laura ŠpačkováLaura Špačková
SK Aktis Praha z.s. A |
11 | 24 | PB 07.42 | - | 17.00 | |||||||||||||
9 |
Eliška KlimovičováEliška Klimovičová
Spartak Praha 4 A |
10 | 29 | PB 07.19 | - | 16.00 | |||||||||||||
10 |
Eva DuroňováEva Duroňová
SC Radotín Praha A |
10 | 30 | 07.05 | - | 15.00 | |||||||||||||
11 |
Amálka VystavělováAmálka Vystavělová
ŠAK Novoborská Praha |
11 | 27 | PB 07.03 | - | 14.00 | |||||||||||||
12 |
Karolína FilgasováKarolína Filgasová
A. C. Sparta Praha B |
10 | 9 | PB 06.66 | - | 13.00 | |||||||||||||
13 |
Lucie BenešováLucie Benešová
ATLETIK RUDNÁ |
10 | 6 | PB 06.59 | - | 12.00 | |||||||||||||
14 |
Rozálie PeškováRozálie Pešková
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
10 | 19 | PB 06.56 | - | 11.00 | |||||||||||||
15 |
Rozálie ValáškováRozálie Valášková
A. C. Sparta Praha A |
11 | 25 | PB 06.23 | - | 10.00 | |||||||||||||
16 |
Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
A. C. Sparta Praha A |
11 | 11 | PB 06.18 | - | 9.00 | |||||||||||||
17 |
Mia JiráskováMia Jirásková
Spartak Praha 4 A |
11 | 12 | PB 05.96 | - | 8.00 | |||||||||||||
18 |
Nela ProcházkováNela Procházková
SK Aktis Praha z.s. B |
10 | 20 | PB 05.92 | - | 7.00 | |||||||||||||
19 |
Petra VejvodováPetra Vejvodová
SK Aktis Praha z.s. B |
12 | 26 | PB 05.75 | - | 6.00 | |||||||||||||
20= |
Beáta KalčíkováBeáta Kalčíková
SK Aktis Praha z.s. A |
11 | 13 | PB 05.47 | - | 4.50 | |||||||||||||
20= |
Nela KlemováNela Klemová
SC Radotín Praha A |
10 | 14 | PB 05.47 | - | 4.50 | |||||||||||||
22 |
Dominika GlembováDominika Glembová
SC Radotín Praha B |
11 | 10 | PB 05.08 | - | 3.00 | |||||||||||||
23 |
Viola JiráskováViola Jirásková
Spartak Praha 4 B |
11 | 28 | PB 05.01 | - | 2.00 | |||||||||||||
24= |
Nela DobalováNela Dobalová
Spartak Praha 4 B |
11 | 7 | PB 04.88 | - | 0.50 | |||||||||||||
24= |
Kristýna KotrbováKristýna Kotrbová
SK Aktis Praha z.s. B |
11 | 16 | PB 04.88 | - | 0.50 | |||||||||||||
26 |
Laura DolejšíLaura Dolejší
A. C. Sparta Praha B |
10 | 8 | PB 04.71 | - | ||||||||||||||
27 |
Veronika KloučkováVeronika Kloučková
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
12 | 15 | PB 04.61 | - | ||||||||||||||
28 |
Hana RežnáHana Režná
Tělocvičná jednota Sokol I.... |
12 | 21 | PB 04.59 | - | ||||||||||||||
29 |
Ema PallierováEma Pallierová
Spartak Praha 4 B |
11 | 18 | PB 04.46 | - | ||||||||||||||
30 |
Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková
SC Radotín Praha B |
12 | 22 | PB 03.69 | - | ||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |