2. kolo MPD mladšího žactva, skupina D
Praha - Hostivař (11. 5. 2023)150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 17:00) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín BrzekAntonín Brzek | 10 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 20.87 | 24.00 | |||||||||||||
2 | František MěchFrantišek Měch | 10 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 21.87 | 23.00 | |||||||||||||
3 | Robin KalousRobin Kalous | 10 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | PB 23.06 | 21.00 | |||||||||||||
4 | Antonín VítAntonín Vít | 11 | ASK Slavia Praha A | 1 | 24.08 | 16.00 | |||||||||||||
5 | Karel MaňasKarel Maňas | 10 | SK Míle, z.s. | 6 | 27.37 | 7.00 | |||||||||||||
6 | Tadeáš BiskupTadeáš Biskup | 10 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. B | 5 | 28.97 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 17:00) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VšianskýDaniel Všianský | 11 | ASK Slavia Praha A | 1 | 22.82 | 22.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch ČermákVojtěch Čermák | 11 | TJ Sokol Horní Počernice | 5 | PB 23.55 | 20.00 | |||||||||||||
3 | Šimon BartošŠimon Bartoš | 10 | TJ Sokol Horní Počernice | 3 | PB 23.93 | 17.00 | |||||||||||||
4 | Vincent PecánekVincent Pecánek | 12 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 24.10 | 15.00 | |||||||||||||
5 | Adam PodstavekAdam Podstavek | 10 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. A | 6 | PB 24.54 | 14.00 | |||||||||||||
6 | Filip NovotnýFilip Novotný | 11 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. A | 2 | 26.74 | 8.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 11.5.2023 - 17:00) official | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav ŠikStanislav Šik | 10 | ASK Slavia Praha B | 1 | PB 23.59 | 19.00 | |||||||||||||
2 | Vít KopeckýVít Kopecký | 11 | ASK Slavia Praha A | 2 | 23.79 | 18.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš MartínekLukáš Martínek | 10 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | PB 24.88 | 13.00 | |||||||||||||
4 | Oliver ŠvecOliver Švec | 11 | ASK Slavia Praha C | 3 | PB 24.93 | 12.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (čt, 11.5.2023 - 17:00) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš CharvátMatouš Charvát | 12 | ASK Slavia Praha C | 2 | 26.49 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Theodor BeránekTheodor Beránek | 10 | ASK Slavia Praha B | 3 | PB 26.70 | 10.00 | |||||||||||||
3 | Viktor DubskýViktor Dubský | 11 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | PB 26.73 | 9.00 | |||||||||||||
4 | Lukáš PetráňLukáš Petráň | 12 | TJ Sokol Horní Počernice | 1 | 28.96 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín BrzekAntonín Brzek | 10 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 20.87 | 24.00 | |||
2 | František MěchFrantišek Měch | 10 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 21.87 | 23.00 | |||
3 | Daniel VšianskýDaniel Všianský | 11 | ASK Slavia Praha A | 1 | 22.82 | 22.00 | |||
4 | Robin KalousRobin Kalous | 10 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | PB 23.06 | 21.00 | |||
5 | Vojtěch ČermákVojtěch Čermák | 11 | TJ Sokol Horní Počernice | 5 | PB 23.55 | 20.00 | |||
6 | Stanislav ŠikStanislav Šik | 10 | ASK Slavia Praha B | 1 | PB 23.59 | 19.00 | |||
7 | Vít KopeckýVít Kopecký | 11 | ASK Slavia Praha A | 2 | 23.79 | 18.00 | |||
8 | Šimon BartošŠimon Bartoš | 10 | TJ Sokol Horní Počernice | 3 | PB 23.93 | 17.00 | |||
9 | Antonín VítAntonín Vít | 11 | ASK Slavia Praha A | 1 | 24.08 | 16.00 | |||
10 | Vincent PecánekVincent Pecánek | 12 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 24.10 | 15.00 | |||
11 | Adam PodstavekAdam Podstavek | 10 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. A | 6 | PB 24.54 | 14.00 | |||
12 | Lukáš MartínekLukáš Martínek | 10 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | PB 24.88 | 13.00 | |||
13 | Oliver ŠvecOliver Švec | 11 | ASK Slavia Praha C | 3 | PB 24.93 | 12.00 | |||
14 | Matouš CharvátMatouš Charvát | 12 | ASK Slavia Praha C | 2 | 26.49 | 11.00 | |||
15 | Theodor BeránekTheodor Beránek | 10 | ASK Slavia Praha B | 3 | PB 26.70 | 10.00 | |||
16 | Viktor DubskýViktor Dubský | 11 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | PB 26.73 | 9.00 | |||
17 | Filip NovotnýFilip Novotný | 11 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. A | 2 | 26.74 | 8.00 | |||
18 | Karel MaňasKarel Maňas | 10 | SK Míle, z.s. | 6 | 27.37 | 7.00 | |||
19 | Lukáš PetráňLukáš Petráň | 12 | TJ Sokol Horní Počernice | 1 | 28.96 | 6.00 | |||
20 | Tadeáš BiskupTadeáš Biskup | 10 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. B | 5 | 28.97 | 5.00 |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 18:25) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta ŠkodováIveta Škodová | 10 | ASK Slavia Praha C | 3 | 20.75 | 24.00 | |||||||||||||
2 | Karolína VrzalováKarolína Vrzalová | 10 | ASK Slavia Praha C | 4 | PB 21.27 | 23.00 | |||||||||||||
3 | Stella TalackováStella Talacková | 10 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | PB 22.27 | 20.00 | |||||||||||||
4 | Lucie RobaušováLucie Robaušová | 10 | ASK Slavia Praha B | 1 | 22.94 | 19.00 | |||||||||||||
5 | Linda JarešováLinda Jarešová | 10 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 23.07 | 18.00 | |||||||||||||
6 | Barbora SlanáBarbora Slaná | 10 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | PB 23.47 | 15.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 18:25) official | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana PrášilováHana Prášilová | 10 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | PB 21.57 | 22.00 | |||||||||||||
2 | Elisa ContieroElisa Contiero | 10 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | PB 21.65 | 21.00 | |||||||||||||
3 | Klára KošťálováKlára Košťálová | 10 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. B | 1 | 23.11 | 17.00 | |||||||||||||
4 | Lucie RandováLucie Randová | 10 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | PB 23.99 | 12.00 | |||||||||||||
5 | Magdaléna ČápováMagdaléna Čápová | 10 | TJ Sokol Horní Počernice | 6 | 24.24 | 9.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 11.5.2023 - 18:25) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lilla BorárosLilla Boráros | 10 | ASK Slavia Praha B | 5 | PB 23.49 | 14.00 | |||||||||||||
2 | Veronika Sofie DaczickáVeronika Sofie Daczická | 10 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 23.96 | 13.00 | |||||||||||||
3 | Lucie BalcerováLucie Balcerová | 12 | ASK Slavia Praha B | 4 | PB 24.13 | 10.00 | |||||||||||||
4 | Laura ListopadLaura Listopad | 11 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | PB 24.45 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Justýna KolářováJustýna Kolářová | 10 | TJ Sokol Horní Počernice | 6 | PB 24.92 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 11.5.2023 - 18:25) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie SchmidtováAmálie Schmidtová | 11 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 23.14 | 16.00 | |||||||||||||
2 | Nina HájkováNina Hájková | 10 | ASK Slavia Praha B | 3 | PB 24.05 | 11.00 | |||||||||||||
3 | Klára SabováKlára Sabová | 11 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. A | 5 | 24.36 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Beáta VinklerováBeáta Vinklerová | 11 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. A | 1 | 24.47 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Nela ŠvábováNela Švábová | 10 | TJ Sokol Horní Počernice | 4 | PB 24.64 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (čt, 11.5.2023 - 18:25) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára SúkupováSára Súkupová | 11 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. A | 2 | 24.49 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Elena HavlováElena Havlová | 11 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 25.60 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana VrchotováZuzana Vrchotová | 11 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. B | 6 | 25.69 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 06 (čt, 11.5.2023 - 18:25) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilma ZeizingerováVilma Zeizingerová | 12 | SK Míle, z.s. | 6 | 25.86 | ||||||||||||||
2 | Tereza PaulfrancováTereza Paulfrancová | 12 | SK Míle, z.s. | 5 | 27.48 | ||||||||||||||
3 | Johana PražanováJohana Pražanová | 12 | ASK Slavia Praha B | 2 | 30.88 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta ŠkodováIveta Škodová | 10 | ASK Slavia Praha C | 3 | 20.75 | 24.00 | |||
2 | Karolína VrzalováKarolína Vrzalová | 10 | ASK Slavia Praha C | 4 | PB 21.27 | 23.00 | |||
3 | Hana PrášilováHana Prášilová | 10 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | PB 21.57 | 22.00 | |||
4 | Elisa ContieroElisa Contiero | 10 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | PB 21.65 | 21.00 | |||
5 | Stella TalackováStella Talacková | 10 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | PB 22.27 | 20.00 | |||
6 | Lucie RobaušováLucie Robaušová | 10 | ASK Slavia Praha B | 1 | 22.94 | 19.00 | |||
7 | Linda JarešováLinda Jarešová | 10 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 23.07 | 18.00 | |||
8 | Klára KošťálováKlára Košťálová | 10 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. B | 1 | 23.11 | 17.00 | |||
9 | Amálie SchmidtováAmálie Schmidtová | 11 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 23.14 | 16.00 | |||
10 | Barbora SlanáBarbora Slaná | 10 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | PB 23.47 | 15.00 | |||
11 | Lilla BorárosLilla Boráros | 10 | ASK Slavia Praha B | 5 | PB 23.49 | 14.00 | |||
12 | Veronika Sofie DaczickáVeronika Sofie Daczická | 10 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 23.96 | 13.00 | |||
13 | Lucie RandováLucie Randová | 10 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | PB 23.99 | 12.00 | |||
14 | Nina HájkováNina Hájková | 10 | ASK Slavia Praha B | 3 | PB 24.05 | 11.00 | |||
15 | Lucie BalcerováLucie Balcerová | 12 | ASK Slavia Praha B | 4 | PB 24.13 | 10.00 | |||
16 | Magdaléna ČápováMagdaléna Čápová | 10 | TJ Sokol Horní Počernice | 6 | 24.24 | 9.00 | |||
17 | Klára SabováKlára Sabová | 11 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. A | 5 | 24.36 | 8.00 | |||
18 | Laura ListopadLaura Listopad | 11 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | PB 24.45 | 7.00 | |||
19 | Beáta VinklerováBeáta Vinklerová | 11 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. A | 1 | 24.47 | 6.00 | |||
20 | Sára SúkupováSára Súkupová | 11 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. A | 2 | 24.49 | 5.00 | |||
21 | Nela ŠvábováNela Švábová | 10 | TJ Sokol Horní Počernice | 4 | PB 24.64 | 4.00 | |||
22 | Justýna KolářováJustýna Kolářová | 10 | TJ Sokol Horní Počernice | 6 | PB 24.92 | 3.00 | |||
23 | Elena HavlováElena Havlová | 11 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 25.60 | 2.00 | |||
24 | Zuzana VrchotováZuzana Vrchotová | 11 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. B | 6 | 25.69 | 1.00 | |||
25 | Vilma ZeizingerováVilma Zeizingerová | 12 | SK Míle, z.s. | 6 | 25.86 | ||||
26 | Tereza PaulfrancováTereza Paulfrancová | 12 | SK Míle, z.s. | 5 | 27.48 | ||||
27 | Johana PražanováJohana Pražanová | 12 | ASK Slavia Praha B | 2 | 30.88 |