Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3. kolo MPD staršího žactva, skupina B

Praha - Vokovice (19. 6. 2023)

800 m - Žáci

(po, 19.6.2023 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 18 Tomáš NevoleTomáš Nevole 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 2:22.06 13.00
2 11 Adam GrulichAdam Grulich 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 2:27.79 11.00
3 78 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 14 2:28.39 10.00
4 85 Jakub KučeraJakub Kučera 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 4 2:32.27 9.00
5 5 Richard ZajíčekRichard Zajíček 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 2:32.80 8.00
6 93 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 15 2:37.42 7.00
7 22 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 10 2:38.97 6.00
8 74 Matěj SkořepaMatěj Skořepa 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 12 2:40.14 5.00
9 92 Viktor ČervenkaViktor Červenka 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 2:42.04 4.00
10 39 Filip KolářFilip Kolář 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 9 2:43.53 3.00
11 86 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 13 2:47.11 2.00
12 55 Dominik VojtíšekDominik Vojtíšek 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 2:54.21 1.00
13 80 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 16 3:02.42
16 Mateo SazimaMateo Sazima 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 DNS
19 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 11 DNS
4 Šimon JandečkaŠimon Jandečka 08 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Celkem 16 závodníků

800 m - Žákyně

(po, 19.6.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 89 Anna JoskováAnna Josková 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 2:35.07 13.00
2 95 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 2:36.33 11.00
3 98 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 4 2:39.66 10.00
4 86 Sára NajčováSára Najčová 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 2:45.03 9.00
5 97 Valentina KopicováValentina Kopicová 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 8 2:46.08 8.00
6 84 Antonie DejlováAntonie Dejlová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 5 2:48.17 7.00
7 91 Barbora KubůBarbora Kubů 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 10 2:50.66 6.00
8 90 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 9 2:51.02 5.00
9 88 Eliška NehonskáEliška Nehonská 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 12 2:51.46 4.00
10 87 Nina HrubáNina Hrubá 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 2:53.15 3.00
11 94 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 14 2:54.51 2.00
12 85 Julie CuratoloJulie Curatolo 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 2:56.07 1.00
13 92 Gabriela KučerováGabriela Kučerová 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 11 3:01.00
14 96 Adéla NováAdéla Nová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 13 3:09.43
Celkem 14 závodníků