Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň

Praha - Eden (3. 9. 2023)

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 3.9.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie RokosováLucie Rokosová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 25 PB 33.82 13.00
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 27 33.67 11.00
3 Ema ŠárováEma Šárová
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 4 PB 29.43 10.00
4 Magda MaříkováMagda Maříková
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
09 22 PB 27.71 9.00
5 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
09 26 26.91 8.00
6 Sophia HánováSophia Hánová
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
08 20 PB 25.89 7.00
7 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
08 7 PB 24.68 6.00
8 Amelie KovačičováAmelie Kovačičová
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
08 18 PB 24.64 5.00
9 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
08 11 PB 23.94 4.00
10 Adéla BuckováAdéla Bucková
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
09 1 PB 23.64 3.00
11 430 Veronika SobotováVeronika Sobotová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 24 23.27 2.00
12 Lucie MošničkováLucie Mošničková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
08 19 21.18 1.00
13 Nicole Maria FabianováNicole Maria Fabianová
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
09 6 PB 20.78
14 Viktorie ZelenáViktorie Zelená
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 8 PB 19.61
15 Adéla BartákováAdéla Bartáková
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
09 15 19.34
16 170 Magdalena NovákováMagdalena Nováková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
08 16 19.03
17 Emma PoláčkováEmma Poláčková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
08 13 18.54
18 Magdalena Ten DonkelaarMagdalena Ten Donkelaar
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 10 18.42
19 268 Barbora ŠvadlenkováBarbora Švadlenková
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
09 12 18.18
20 7 Tereza PřibíkováTereza Přibíková
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
08 9 17.53
21 2 Berta BlatnáBerta Blatná
SK Jeseniova SK Jeseniova
09 17 17.41
22 1 Magdaléna EndrštováMagdaléna Endrštová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
08 2 PB 17.38
23 Alice DuchoňováAlice Duchoňová
SK Jeseniova SK Jeseniova
09 21 17.30
24 Ema VelenskáEma Velenská
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
08 14 16.43
25 Nikola JakešováNikola Jakešová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
09 3 PB 15.63
MS 413 Barbora ValešováBarbora Valešová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
08 5 PB 13.29
Adéla LaškovskáAdéla Laškovská
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
08 23 NM
Celkem 27 závodníků