Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mladšího žactva

Beroun (5. 5. 2023)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 5.5.2023 - 16:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.54
2 Matěj UllrychMatěj Ullrych 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.27
3 Matěj ZenáhlíkMatěj Zenáhlík 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.46
4 Martin SuchopárekMartin Suchopárek 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 09.52
5 Ondřej ŠilhákOndřej Šilhák 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.72
6 Tomáš VlasákTomáš Vlasák 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.23
7 Matěj NovákMatěj Novák 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 10.30
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 5.5.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ČernýAdam Černý 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 08.35
2 Jan BraslavecJan Braslavec 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.96
3 Filip KujalFilip Kujal 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 09.45
4 Radek StrakaRadek Straka 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 09.52
5 Matěj BauernoplMatěj Bauernopl 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.68
6 Matěj StehnoMatěj Stehno 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.75
7 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 10.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 5.5.2023 - 16:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KlejnaTomáš Klejna 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 08.38
2 Martin FiřtMartin Fiřt 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 08.98
3 Vojtěch ŠenoltVojtěch Šenolt 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.18
4 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.29
5 Jonáš FrankeJonáš Franke 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 09.56
6 David ČuříkDavid Čuřík 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.58
7 Tobiáš KrejcárekTobiáš Krejcárek 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 10.01
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 5.5.2023 - 16:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 08.73
2 Adam DenkAdam Denk 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 09.00
3 26 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.06
4 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 09.78
5 Šimon ŠebekŠimon Šebek 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.23
6 František LiehneFrantišek Liehne 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 10.42
7 Jakub KökényJakub Kökény 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 10.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 5.5.2023 - 16:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PintířJan Pintíř 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.97
2 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.40
3 27 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 09.47
4 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.73
5 Matěj KlepalMatěj Klepal 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 09.80
6 Václav RusnákVáclav Rusnák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 PB 10.40
7 Daniel PakostaDaniel Pakosta 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (pá, 5.5.2023 - 16:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 08.95
2 Tomáš HudíčekTomáš Hudíček 11 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 5 09.26
3 Tadeáš GruntTadeáš Grunt 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 PB 09.48
4 Petr RůžičkaPetr Růžička 10 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 1 09.91
5 David ŠvejcarDavid Švejcar 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 PB 10.29
6 Jan BendaJan Benda 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 10.45
7 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (pá, 5.5.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 08.94
2 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 SB 08.95
3 Adam JurečkaAdam Jurečka 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 09.56
4 Prokop DandaProkop Danda 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.69
5 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 PB 09.79
6 Jakub SýkoraJakub Sýkora 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.88
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 5.5.2023 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KlejnaTomáš Klejna 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 SB 08.33 11.00
2 Adam ČernýAdam Černý 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 SB 08.35 9.00
3 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 SB 08.50 8.00
4 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.74 7.00
5 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.03 6.00
Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 5.5.2023 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PintířJan Pintíř 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 08.87 4.00
2 Adam DenkAdam Denk 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 SB 08.89 3.00
3 Jan BraslavecJan Braslavec 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 SB 08.93 2.00
4 26 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 SB 08.99 1.00
5 24 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.03
6 Martin FiřtMartin Fiřt 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.05
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 5.5.2023 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ZajícováNikola Zajícová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 SB 08.18 11.00
2 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 SB 08.31 9.00
3 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 SB 08.63 8.00
4 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 SB 08.67 7.00
5 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.70 6.00
6 Anežka MálkováAnežka Málková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.72 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 5.5.2023 - 17:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 SB 08.66 4.00
2 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 SB 08.72 3.00
3 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.77 2.00
4 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 08.79 1.00
5 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 08.82
6 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 08.88
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 5.5.2023 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 08.45
2 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 PB 08.86
3 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 PB 08.86
4 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 PB 09.36
5 Julie ŠtajerováJulie Štajerová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.79
6 Aneta PavelkováAneta Pavelková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.07
7 Magdaléna StrakošováMagdaléna Strakošová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 PB 10.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 5.5.2023 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.35
2 Nikola ZajícováNikola Zajícová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 08.35
3 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 08.74
4 Ema HodermarskáEma Hodermarská 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 09.58
5 Stela ČejkováStela Čejková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 09.78
MS Mia Claire VydrželMia Claire Vydržel 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 PB 10.14
7 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.96
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 5.5.2023 - 16:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka MálkováAnežka Málková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.69
2 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 08.75
3 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 09.10
4 Tereza VančurováTereza Vančurová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.93
5 Justýna ChládkováJustýna Chládková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.31
6 7 Linda ChládkováLinda Chládková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.36
7 Kristýna ŠrolováKristýna Šrolová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 PB 10.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 5.5.2023 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 08.74
2 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 PB 09.20
3 Elisabeth SlavkovskáElisabeth Slavkovská 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.31
4 Petra ŠpetováPetra Špetová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 PB 09.70
5 Eliška BystřičanováEliška Bystřičanová 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.16
6 Alice IsteníkováAlice Isteníková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 10.46
7 Simona FilipováSimona Filipová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 PB 10.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 5.5.2023 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 PB 08.69
2 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 PB 08.72
3 Eliška RovenskáEliška Rovenská 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 PB 09.51
4 Linda KlajmonovaLinda Klajmonova 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 7 10.04
5 Anastázie ForalováAnastázie Foralová 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.05
MS Dorota DvořákováDorota Dvořáková 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 11.05
7 Adriana SkleničkováAdriana Skleničková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 11.21
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (pá, 5.5.2023 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 7 PB 08.74
2 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 08.86
3 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 PB 09.25
4 Amálie CihlářováAmálie Cihlářová 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.25
5 Elen HoráčkováElen Horáčková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.25
6 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.41
7 Alžběta KadeřábkováAlžběta Kadeřábková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 PB 10.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (pá, 5.5.2023 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 08.76
2 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 7 PB 08.76
3 Klára OndřejkováKlára Ondřejková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.16
4 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 09.36
5 Ella HepnerováElla Hepnerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.45
6 Sofie HoggSofie Hogg 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 PB 09.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (pá, 5.5.2023 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 PB 08.76
2 Ella PalmerElla Palmer 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 09.33
3 Justýna KrátkáJustýna Krátká 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 PB 09.47
4 Tereza ChudobováTereza Chudobová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 09.52
5 Barbora HouskováBarbora Housková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.57
6 Michaela KřížováMichaela Křížová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 09.91
7 Natálie FričováNatálie Fričová 12 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 10.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (pá, 5.5.2023 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.96
2 Anežka SkálováAnežka Skálová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 PB 09.23
3 Viktoria AdamkovičováViktoria Adamkovičová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.50
4 Klára HalašováKlára Halašová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 PB 09.77
5 Monika MarkupováMonika Markupová 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.92
6 Lucie MartínkováLucie Martínková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 7 PB 10.04
7 Beáta VršeckáBeáta Vršecká 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 11.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (pá, 5.5.2023 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LandováEliška Landová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.22
2 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 PB 09.25
3 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 09.62
4 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 09.72
5 Nela CharouzkováNela Charouzková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 10.03
MS Františka RosyvkováFrantiška Rosyvková 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 10.08
7 Veronika ZelinkováVeronika Zelinková 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 PB 10.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 11 (pá, 5.5.2023 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 PB 08.96
2 Eliška NovákováEliška Nováková 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 PB 09.03
3 Helena ŠiškováHelena Šišková 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.22
4 1 Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.49
5 Ema BrišováEma Brišová 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 09.53
6 Anežka FrýdlováAnežka Frýdlová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 7 09.63
7 Natálie VětrovskáNatálie Větrovská 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 09.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 12 (pá, 5.5.2023 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 08.99
2 Julie Amálie KašparováJulie Amálie Kašparová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 09.01
3 Klára VackováKlára Vacková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 09.68
4 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 09.72
5 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 09.81
6 Ema SedláčkováEma Sedláčková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 09.88
7 Hana HubenáHana Hubená 12 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 7 12.46
Celkem 7 závodníků
Rozběh 13 (pá, 5.5.2023 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 SB 08.89
2 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 PB 08.99
3 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 09.48
4 Nela ČernáNela Černá 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 PB 09.77
5 Ema ČevonováEma Čevonová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.81
6 12 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 PB 10.00
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 5.5.2023 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 42.02 11.00
2 Václav TomášVáclav Tomáš 11 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 43.18 7.00
Jan BraslavecJan Braslavec 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 DQ
Jakub Vojtěch PolívkaJakub Vojtěch Polívka 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DQ
Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DQ
Poznámky:
DQ závodníků dle pravidla 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 5.5.2023 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 43.96 6.00
2 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 44.75 4.00
3 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 51.65
4 Jan SvobodaJan Svoboda 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 52.27
5 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 54.78
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 5.5.2023 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 42.79 9.00
2 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 42.88 8.00
3 Denis AlföldiDenis Alföldi 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 44.53 5.00
4 Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 52.51
5 Jakub Petr IllnerJakub Petr Illner 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 52.97
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 5.5.2023 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 49.66 2.00
2 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 50.69 1.00
3 Vojtěch FučíkVojtěch Fučík 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 52.61
4 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 54.12
Tadeáš KurečajTadeáš Kurečaj 12 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 5.5.2023 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 48.57 3.00
2 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 54.46
3 Tobiáš KrejcárekTobiáš Krejcárek 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 57.61
4 Riccardo VaruttiRiccardo Varutti 12 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 5 58.79
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 5.5.2023 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj UllrychMatěj Ullrych 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 51.28
2 Tomáš HudíčekTomáš Hudíček 11 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 4 51.91
3 Adam JurečkaAdam Jurečka 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 54.32
4 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 59.04
Maksym OksinMaksym Oksin 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 5.5.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora CabákováBarbora Cabáková 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 51.53
2 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 52.65
3 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 55.15
4 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 55.76
5 Klára FiřtováKlára Fiřtová 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 58.64
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 5.5.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 PB 53.48
2 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 53.59
3 Valentýna KovářováValentýna Kovářová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 55.11
4 Monika MarkupováMonika Markupová 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 55.25
Nela CharouzkováNela Charouzková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 5.5.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VašákováVendula Vašáková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 49.87
2 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 51.06
3 Natálie TrnovskáNatálie Trnovská 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 54.47
4 Nela ČernáNela Černá 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 57.94
5 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 59.49
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 5.5.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 49.05 2.00
2 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 51.79
3 Sára BohatováSára Bohatová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 55.08
4 Alžběta KadeřábkováAlžběta Kadeřábková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 56.68
5 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 58.55
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 5.5.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 49.10
2 Amálie VeseláAmálie Veselá 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 57.13
3 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 58.19
4 Veronika MerunováVeronika Merunová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 59.50
5 Laura ČadováLaura Čadová 12 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 3 62.20
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 5.5.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 PB 45.74 9.00
2 Tereza HlouškováTereza Hloušková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 47.94 7.00
3 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 49.66
4 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 52.00
5 Adéla VeverováAdéla Veverová 11 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 5 56.70
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 5.5.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 46.41 8.00
2 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 48.33 6.00
3 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 48.41 5.00
4 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 48.75 4.00
5 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 49.10 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 5.5.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 51.37
2 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 54.63
3 Anastázie ForalováAnastázie Foralová 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 57.98
Natálie FričováNatálie Fričová 12 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 5.5.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 50.81
2 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 51.11
3 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 56.14
4 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 56.95
5 Simona FilipováSimona Filipová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 71.02
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (pá, 5.5.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 PB 48.94 3.00
2 Elen HoráčkováElen Horáčková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 49.68
3 Anna HorkáAnna Horká 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 50.51
4 Anežka SkálováAnežka Skálová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 51.87
5 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 52.42
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (pá, 5.5.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena ŠiškováHelena Šišková 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 51.88
2 Nela StejnáNela Stejná 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 52.60
3 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 53.29
MS Františka RosyvkováFrantiška Rosyvková 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 54.97
5 Natálie VětrovskáNatálie Větrovská 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 55.04
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (pá, 5.5.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ZajícováNikola Zajícová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 45.62 11.00
2 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 50.61
3 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 52.61
4 Ema BrišováEma Brišová 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 52.87
5 Adéla MaláAdéla Malá 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 56.90
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (pá, 5.5.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška RovenskáEliška Rovenská 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 PB 52.75
2 Luisa HaškováLuisa Hašková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 53.78
3 Ella HepnerováElla Hepnerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 55.05
4 Klára VackováKlára Vacková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 56.25
5 Beáta VršeckáBeáta Vršecká 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 63.86
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (pá, 5.5.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema HodermarskáEma Hodermarská 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 50.49
2 Aneta PavelkováAneta Pavelková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 55.41
3 Tereza VlasákováTereza Vlasáková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 56.17
4 Kristýna MateičkováKristýna Mateičková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 56.58
Erika VolnáErika Volná 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 DNS
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(pá, 5.5.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 28 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13 PB 4:57.53 11.00
2 26 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 5:03.06 9.00
3 18 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 5:11.39 8.00
4 16 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 5:18.18 7.00
5 27 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 12 5:18.19 6.00
6 17 Jan HradeckýJan Hradecký 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 5:19.01 5.00
7 23 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 PB 5:22.10 4.00
8 24 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 5:22.50 3.00
9 19 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 5:26.82 2.00
10 21 Kryštof KvíčalaKryštof Kvíčala 11 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 6 5:31.47 1.00
11 20 Štěpán KrištofŠtěpán Krištof 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 5:54.27
12 29 Michal ZárubaMichal Záruba 11 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 14 5:55.14
13 25 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10 6:14.37
22 Jonáš LepičJonáš Lepič 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(pá, 5.5.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 5 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 PB 5:10.73 11.00
2 15 Ema ZachariášováEma Zachariášová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 15 5:14.47 9.00
3 2 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 5:30.97 8.00
4 14 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 14 PB 5:38.90 7.00
5 6 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 5:45.26 6.00
6 3 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 5:47.80 5.00
7 4 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 5:48.85 4.00
8 8 Anna KarlováAnna Karlová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 5:58.75 3.00
9 11 Marie RozenskáMarie Rozenská 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 11 PB 6:03.22 2.00
10 12 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 12 PB 6:13.68 1.00
11 13 Eliška VajnlichováEliška Vajnlichová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 13 6:21.35
12 1 Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 6:24.78
13 7 Linda ChládkováLinda Chládková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 6:32.87
14 9 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 6:42.65
10 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10 DNF
Celkem 15 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 5.5.2023 - 15:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 09.79 11.00
2 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 09.82 9.00
3 28 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 10.42 5.00
4 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 10.50 4.00
5 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 12.48
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 5.5.2023 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 10.14 8.00
2 16 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 10.99 3.00
3 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 11.19 2.00
4 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 11.87 1.00
5 Tadeáš GruntTadeáš Grunt 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 14.73
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 5.5.2023 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 10.16 7.00
2 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 10.35 6.00
3 Prokop DandaProkop Danda 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 12.92
4 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 13.25
5 Tomáš NedvědTomáš Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 13.67
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 5.5.2023 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 10.09 11.00
2 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 PB 10.85 6.00
3 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 11.39 3.00
4 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 PB 11.48 2.00
5 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 11.51 1.00
6 10 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 PB 11.72
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 5.5.2023 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 10.91 5.00
2 14 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 PB 11.84
3 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 PB 12.00
4 9 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 12.30
5 Barbora FajtováBarbora Fajtová 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 7 PB 12.48
6 6 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 12.67
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 5.5.2023 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna KovářováValentýna Kovářová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 PB 12.12
2 Eliška LandováEliška Landová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 12.41
3 Eva JarošováEva Jarošová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 PB 12.95
4 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 12.95
5 Lucie MartínkováLucie Martínková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 13.73
6 Veronika ZelinkováVeronika Zelinková 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 7 14.39
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 5.5.2023 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 12.50
2 Luisa HaškováLuisa Hašková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 12.56
3 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 PB 12.64
4 Karla VágnerováKarla Vágnerová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 13.16
5 Amálie VeseláAmálie Veselá 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 13.29
6 Ema ČevonováEma Čevonová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 13.57
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 5.5.2023 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 10.60 9.00
2 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 10.65 8.00
3 15 Ema ZachariášováEma Zachariášová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 7 PB 10.79 7.00
4 Eliška ViktorováEliška Viktorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 12.37
5 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 12.50
6 Sarah VeseckáSarah Vesecká 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 14.14
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 5.5.2023 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 11.30 4.00
2 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 11.90
3 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 12.55
4 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 PB 12.66
5 Vanesa HauserovaVanesa Hauserova 12 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 3 13.05
6 Klára FiřtováKlára Fiřtová 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 14.11
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 5.5.2023 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matas, Denk, Fučík, Kratochvíl Matas, Denk, Fučík, Kratochvíl Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:20.21 9.00
2 Konopáč, Lipovský, Seidl, Šilhák Konopáč, Lipovský, Seidl, Šilhák TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:21.56 8.00
3 Hall, Stejskal, Pleiner, Záruba Hall, Stejskal, Pleiner, Záruba A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 3:30.94 6.00
4 Braslavec, Hradecký, Klejna, Krištof Braslavec, Hradecký, Klejna, Krištof SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:33.17 5.00
5 Svoboda, Nedvěd, Suchopárek, Ullrych Svoboda, Nedvěd, Suchopárek, Ullrych A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 3:40.02 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 5.5.2023 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Turza, Černý, Hübner, Dus Turza, Černý, Hübner, Dus ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 3:10.12 11.00
2 23 Pilich, Šenolt, Diviš, Prouza Pilich, Šenolt, Diviš, Prouza Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:29.60 7.00
3 Benda, Klicpera, Franke, Zenáhlík Benda, Klicpera, Franke, Zenáhlík Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 3:46.59 3.00
4 Čuřík, Sedláček, Šebek, Zámyslický Čuřík, Sedláček, Šebek, Zámyslický A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:52.00 2.00
5 Jurečka, Kábrt, Krejcárek, Pakosta Jurečka, Kábrt, Krejcárek, Pakosta A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 3:54.37 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 5.5.2023 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dřížďalová, Krůtová, Vykysalá, Zindulková Dřížďalová, Krůtová, Vykysalá, Zindulková TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 3:13.87 11.00
2 Hlaváčová, Fajtová, Havlíčková, Hokrová Hlaváčová, Fajtová, Havlíčková, Hokrová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 3:23.77 8.00
3 Šafková, Polášková, Quadrátová, Maulisová Šafková, Polášková, Quadrátová, Maulisová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 3:25.79 7.00
4 Bárová, Fišman, Karlová, Šišková Bárová, Fišman, Karlová, Šišková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 3:26.15 6.00
5 6 Hrdličková, Opálecká, Krejsová, Bubníková Hrdličková, Opálecká, Krejsová, Bubníková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:40.08
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 5.5.2023 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Vondrusová, Sojková, Němcová, Balšánková Vondrusová, Sojková, Němcová, Balšánková TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 3:20.76 9.00
2 Přikrylová, Landová, Kotulanová, Kašparová Přikrylová, Landová, Kotulanová, Kašparová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:33.24 4.00
3 Ptáčková, Horáčková, Vesecká, Ondřejková Ptáčková, Horáčková, Vesecká, Ondřejková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:33.49 3.00
4 Hrdličková, Chládková, Skleničková, Isteníková Hrdličková, Chládková, Skleničková, Isteníková Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 3:48.27
5 Hauserova, Veverová, Mašková, Čadová Hauserova, Veverová, Mašková, Čadová AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 3 4:02.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 5.5.2023 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jedličková, Palmer, Sysalová, Bohatová Jedličková, Palmer, Sysalová, Bohatová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:32.00 5.00
2 Viktorová, Vašáková, Janečková, Brodecká Viktorová, Vašáková, Janečková, Brodecká TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 3:33.92 2.00
3 Čejková, Jungová, Pokorná, Rovenská Čejková, Jungová, Pokorná, Rovenská TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 3:37.10
4 Hogg, Hofbauerová, Krátká, Kratochvílová Hogg, Hofbauerová, Krátká, Kratochvílová ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 3:43.78
Cabáková, Cihlářová, Langerová, Šrámková Cabáková, Cihlářová, Langerová, Šrámková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 DQ
Poznámky:
DQ štafety TEPO Kladno - porušení pravidla 24.15.2
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 5.5.2023 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šnajdrová, Placatková, Trnovská, Hodermarská Šnajdrová, Placatková, Trnovská, Hodermarská SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 3:34.39 1.00
2 Brišová, Černá, Hotová, Markupová Brišová, Černá, Hotová, Markupová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 3:38.39
3 Vančurová, Vacková, Slavkovská, Štajerová Vančurová, Vacková, Slavkovská, Štajerová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:44.64
4 Halašová, Krčilová, Mateičková, Šrolová Halašová, Krčilová, Mateičková, Šrolová TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 3:49.13
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 5.5.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,29 1,33 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 Body
1 Martin FiřtMartin Fiřt
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 12 PB 1.52 - - - - o o o o o o xo o xxx 11.00
2 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 11 1.46 - - - - o o o o o xo xxx 9.00
3 Jakub Vojtěch PolívkaJakub Vojtěch Polívka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 9 1.33 o o o o o o xxx 8.00
4 Martin StejskalMartin Stejskal
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 7 PB 1.29 - - o o o xxx 7.00
5 Richard Joseph HallRichard Joseph Hall
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
12 4 PB 1.29 o xo xo xo o xxx 6.00
6 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 8 1.20 o o o xxx 5.00
7 Daniel ŠkváraDaniel Škvára
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
11 10 1.20 - - o r 4.00
8 Pavel ČepelákPavel Čepelák
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 2 PB 1.20 xo o o xxx 3.00
9 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 1 PB 1.20 o xo xxo xxx 2.00
10 Jakub SýkoraJakub Sýkora
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 6 PB 1.15 o o xxx 1.00
11 22 Jonáš LepičJonáš Lepič
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 5 PB 1.15 o xxo xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 5.5.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,24 1,28 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 Body
1 Tereza HlouškováTereza Hloušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 19 PB 1.47 - - o o o o o o xo xxo xo o xxx 11.00
2 15 Ema ZachariášováEma Zachariášová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 20 PB 1.41 - - - o o o o o xo o xxx 9.00
3 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 14 PB 1.38 - o o o o o xxo o xo xxx 8.00
4 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 18 1.35 o o o o o xo xxo o xxx 7.00
5 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 17 1.28 - - o o xo o xxx 6.00
6 Sára BohatováSára Bohatová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 1 PB 1.28 o o o o xo xo xxx 5.00
7 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 2 PB 1.28 o o o o xo xxo xxx 4.00
8 Eliška LandováEliška Landová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 16 1.24 o o o o o xxx 3.00
9 4 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
12 5 PB 1.24 o o o xo xo xxx 2.00
10 13 Eliška VajnlichováEliška Vajnlichová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 13 PB 1.24 o o o xxo xo xxx 1.00
MS Tereza JunkováTereza Junková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 6 PB 1.20 o o o o xxx
11 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 15 1.20 o o o o - xx-
13 Sára HotováSára Hotová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
12 4 PB 1.15 o o xo xxx
14= Kristýna MateičkováKristýna Mateičková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 11 PB 1.10 o o xxx
14= Luisa HaškováLuisa Hašková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 3 PB 1.10 o o xxx
16 Petra ŠpetováPetra Špetová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 12 1.10 xo o xxx
17 Viktoria AdamkovičováViktoria Adamkovičová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 9 PB 1.10 o xo xxx
18 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 10 PB 1.10 o xxo xxx
19 Julie MaškováJulie Mašková
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
11 7 PB 1.05 o xxx
Kateřina MaulisováKateřina Maulisová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 8 DNS
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 5.5.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 19 PB 5.06 +1.1 m/s 4.61 4.91 4.64 4.91 4.93 4.96 5.06  1,10 11.00
2 28 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 17 SB 4.62 +0.0 m/s 4.50 4.62  0,00 4.34 4.62 4.20 4.45 x 9.00
3 Adam ŠindelářAdam Šindelář
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 18 4.47 +0.0 m/s 4.46 4.45 4.07 4.46 4.31 x 4.47  0,00 8.00
4 Jan PintířJan Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 5 PB 4.46 +0.0 m/s 4.45 4.45 4.46  0,00 4.46 4.10 4.28 4.05 7.00
5 Tomáš UrbanTomáš Urban
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 16 PB 4.46 +1.0 m/s 4.46  1,00 3.97 4.11 4.46 6.00
6 Vojtěch ŠenoltVojtěch Šenolt
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 6 PB 4.37 +0.0 m/s 4.22 x 4.09 4.22 4.37  0,00 4.00 x 5.00
7 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 1 PB 4.34 +0.0 m/s 4.31 x 4.07 4.31 4.29 x 4.34  0,00 4.00
8 16 Dan ČinkaDan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2 PB 4.30 +0.0 m/s 4.02 4.30  0,00 4.12 4.30 4.15 4.19 4.22 3.00
9 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 14 PB 4.15 +1.6 m/s 4.14 4.03 4.15  1,60 4.15 2.00
10 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 4 PB 4.14 +1.0 m/s 3.83 x 4.14  1,00 4.14 1.00
11 Tomáš KlejnaTomáš Klejna
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 8 PB 3.96 +0.0 m/s x 3.96  0,00 3.96  1,20 3.96
12 Richard Joseph HallRichard Joseph Hall
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
12 15 3.93 +1.0 m/s 3.76 3.63 3.93  1,00 3.93
13 Jan SvobodaJan Svoboda
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 11 PB 3.89 +1.0 m/s 3.89  1,00 3.75 3.68 3.89
14 Václav TomášVáclav Tomáš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
11 14 PB 3.80 -1.0 m/s 3.51 3.80  -1,00 x 3.80
15 Daniel SedláčekDaniel Sedláček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 12 PB 3.74 -1.2 m/s 3.74  -1,20 3.73 3.58 3.74
16 Tomáš NedvědTomáš Nedvěd
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 3 PB 3.73 +0.4 m/s 3.73  0,40 3.43 3.72 3.73
17 23 Mikuláš PilichMikuláš Pilich
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 10 PB 3.70 +0.0 m/s x 3.70  0,00 x 3.70
18 20 Štěpán KrištofŠtěpán Krištof
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 13 3.68 +0.0 m/s 3.68  0,00 3.54 3.40 3.68
19 Jan ČinkaJan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 9 PB 3.66 +0.7 m/s 3.34 3.49 3.66  0,70 3.66
20 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 11 PB 3.64 +0.0 m/s 3.57 3.46 3.64  0,00 3.64
21 David TotušekDavid Totušek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 15 PB 3.63 +0.0 m/s 3.63  0,00 3.59 3.61 3.63
22 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 1 PB 3.59 +0.0 m/s 3.59  0,00 3.16 3.46 3.59
23 Radek StrakaRadek Straka
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 12 3.57 +0.0 m/s 3.54 3.43 3.57  0,00 3.57
24 19 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 7 3.55 +0.0 m/s 3.34 3.55  0,00 3.44 3.55
25 Vojtěch FučíkVojtěch Fučík
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 4 SB 3.51 -1.0 m/s 3.42 3.05 3.51  -1,00 3.51
26 Prokop DandaProkop Danda
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 3 PB 3.51 -0.4 m/s 3.51  -0,40 3.37 3.05 3.51
27 David ŠvejcarDavid Švejcar
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 20 PB 3.47 +0.0 m/s 3.27 2.28 3.47  0,00 3.47
28 Vít KábrtVít Kábrt
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
11 5 PB 3.44 +0.0 m/s x 3.44  0,00 2.86 3.44
29 27 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 21 3.43 -0.4 m/s 3.08 3.31 3.43  -0,40 3.43
30 Jonáš FrankeJonáš Franke
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 10 3.40 +0.0 m/s x 3.40  0,00 3.39 3.40
31 Lukáš KlicperaLukáš Klicpera
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 6 PB 3.32 -0.3 m/s 3.32  -0,30 3.22 2.49 3.32
32 Tadeáš KurečajTadeáš Kurečaj
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
12 19 PB 3.22 +0.0 m/s 3.16 2.69 3.22  0,00 3.22
33 Daniel PakostaDaniel Pakosta
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
11 9 PB 3.08 +0.0 m/s 3.08  0,00 2.54 x 3.08
34 David ČuříkDavid Čuřík
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 2 PB 2.89 +0.0 m/s 2.89  0,00 2.64 2.86 2.89
35 Jakub KökényJakub Kökény
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 7 SB 2.85 +0.0 m/s 2.85  0,00 2.58 1.46 2.85
36 Riccardo VaruttiRiccardo Varutti
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
12 16 PB 2.76 -0.9 m/s 2.72 2.76  -0,90 2.74 2.76
37 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 18 2.73 -1.0 m/s 2.73  -1,00 2.65 2.52 2.73
38 Ondřej SvatošOndřej Svatoš
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 13 SB 2.38 -0.1 m/s x x 2.38  -0,10 2.38
21 Kryštof KvíčalaKryštof Kvíčala
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
11 8 DNS
Radek MasaříkRadek Masařík
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
11 17 DNS
Celkem 40 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 5.5.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 30 PB 4.65 +0.0 m/s x 4.65  0,00 - 4.65 3.89 4.31 4.57 11.00
2 Anežka MálkováAnežka Málková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 18 PB 4.52 +0.0 m/s 4.31 4.00 4.30 4.31 3.94 4.52  0,00 3.77 9.00
3 Tereza ZindulkováTereza Zindulková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
11 24 PB 4.44 +0.2 m/s 4.44  0,20 4.15 4.24 4.44 4.14 3.79 4.40 8.00
4 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 25 PB 4.44 +0.0 m/s x 4.44  0,00 4.04 4.44 4.13 4.09 4.33 7.00
5 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 2 PB 4.41 +0.0 m/s 3.99 4.30 4.41  0,00 4.41 4.06 3.90 4.34 6.00
6 Ema VackováEma Vacková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 29 4.36 +0.0 m/s 4.10 4.34 3.99 4.34 4.32 x 4.36  0,00 5.00
7 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 28 4.36 +0.0 m/s 4.36  0,00 x 4.24 4.36 3.82 x 3.82 4.00
8 Nikola ZajícováNikola Zajícová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 26 4.35 +0.0 m/s 3.87 4.35  0,00 3.58 4.35 4.32 4.27 4.09 3.00
9 Natálie ŠimkováNatálie Šimková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 26 PB 4.30 +0.0 m/s 4.28 4.30  0,00 4.03 4.30 2.00
10 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 23 4.29 +0.0 m/s 4.19 4.23 4.29  0,00 4.29 1.00
11 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 1 PB 4.28 +0.0 m/s 3.98 4.28  0,00 3.95 4.28
12 Vanessa MachoVanessa Macho
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 21 PB 4.28 +0.0 m/s x x 4.28  0,00 4.28
13 Barbora KrůtováBarbora Krůtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 8 PB 4.25 -1.2 m/s x 3.91 4.25  -1,20 4.25
14 Klára OndřejkováKlára Ondřejková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 13 PB 4.23 +0.0 m/s x 4.03 4.23  0,00 4.23
15 Viktorie FišmanViktorie Fišman
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 4 PB 4.22 +0.0 m/s 4.16 3.66 4.22  0,00 4.22
16 2 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 27 4.20 +0.0 m/s 4.00 4.15 4.20  0,00 4.20
17 Julie AndielováJulie Andielová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 1 PB 4.18 +0.0 m/s 3.86 3.95 4.18  0,00 4.18
18 Štěpánka JanečkováŠtěpánka Janečková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 17 PB 4.12 -1.5 m/s 4.12  -1,50 4.12  -0,50 3.62 4.12
19 3 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 22 4.07 +0.0 m/s 3.95 4.01 4.07  0,00 4.07
20 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 19 PB 4.06 +0.0 m/s 3.95 3.96 4.06  0,00 4.06
21 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 20 4.03 -0.2 m/s 4.03  -0,20 x 3.97 4.03
22 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 5 SB 3.98 +0.0 m/s 3.94 3.98  0,00 3.98  0,00 3.98
23 Eliška LandováEliška Landová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 15 PB 3.96 +0.0 m/s - 3.85 3.96  0,00 3.96
24 Karla VágnerováKarla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 28 PB 3.88 +0.0 m/s 3.51 3.88  0,00 3.34 3.88
25 Anna MichálkováAnna Michálková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 15 PB 3.88 -1.5 m/s 3.88  -1,50 3.68 3.61 3.88
26 Vendula VašákováVendula Vašáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
11 14 PB 3.88 +0.0 m/s x x 3.88  0,00 3.88
27 Eliška NovákováEliška Nováková
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 19 PB 3.86 +0.0 m/s 3.58 3.70 3.86  0,00 3.86
28 Kateřina PoláškováKateřina Polášková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 46 PB 3.83 +0.7 m/s 3.59 x 3.83  0,70 3.83
29 Stela ČejkováStela Čejková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 3 PB 3.83 +0.0 m/s 3.83  0,00 x 3.49 3.83
30 Anna HorkáAnna Horká
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 18 3.82 +0.0 m/s 3.70 3.82  0,00 3.49 3.82
31 Barbora FajtováBarbora Fajtová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 45 PB 3.81 +0.0 m/s 3.60 3.81  0,00 x 3.81
32 Valerie OpáleckáValerie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 9 SB 3.79 -0.2 m/s 3.32 2.97 3.79  -0,20 3.79
33 Anna PtáčkováAnna Ptáčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 10 SB 3.77 -0.2 m/s 3.70 3.54 3.77  -0,20 3.77
34 Barbora CabákováBarbora Cabáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 3 PB 3.76 +0.0 m/s 3.76  0,00 2.68 3.27 3.76
35 Eliška ViktorováEliška Viktorová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
11 12 PB 3.75 -0.9 m/s 3.59 3.75  -0,90 3.21 3.75
36 Dorota SojkováDorota Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 11 PB 3.73 +0.0 m/s x x 3.73  0,00 3.73
37 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 22 PB 3.71 +0.5 m/s 3.57 3.71  0,50 2.25 3.71
38 Eva JarošováEva Jarošová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 37 SB 3.64 +0.0 m/s - 3.38 3.64  0,00 3.64
39 Ella HepnerováElla Hepnerová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 7 PB 3.63 +0.0 m/s 3.48 3.16 3.63  0,00 3.63
40 Klára KalabováKlára Kalabová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 13 PB 3.63 +0.2 m/s - 3.63  0,20 3.35 3.63
41 Adéla LukavskáAdéla Lukavská
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 17 PB 3.59 +0.0 m/s 3.59  0,00 3.29 2.98 3.59
42 Sarah VeseckáSarah Vesecká
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 16 3.59 +0.1 m/s x 3.59  0,10 x 3.59
43 Justýna KrátkáJustýna Krátká
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 33 PB 3.57 -0.3 m/s 3.37 3.57  -0,30 3.43 3.57
44 Anežka SkálováAnežka Skálová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 43 3.56 +0.3 m/s 3.52 3.30 3.56  0,30 3.56
45 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 41 3.56 +0.0 m/s 3.56  0,00 3.29 3.46 3.56
46 Karolína JungováKarolína Jungová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 7 PB 3.56 +0.2 m/s 3.40 3.56  0,20 3.14 3.56
47 Lucie MartínkováLucie Martínková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 48 3.54 +0.0 m/s 2.95 3.37 3.54  0,00 3.54
48 Julie ŠtajerováJulie Štajerová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 38 PB 3.52 +0.3 m/s 3.52  0,30 3.16 3.22 3.52
49 Šárka BubníkováŠárka Bubníková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 39 PB 3.48 +0.2 m/s 3.48  0,20 3.20 3.45 3.48
50 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 5 SB 3.48 +0.0 m/s 3.36 3.44 3.48  0,00 3.48
51 Nela CharouzkováNela Charouzková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 36 PB 3.48 +0.0 m/s 3.19 3.30 3.48  0,00 3.48
52 Julie Amálie KašparováJulie Amálie Kašparová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 14 PB 3.46 +0.0 m/s - 2.53 3.46  0,00 3.46
53 Klára HalašováKlára Halašová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 6 PB 3.46 +1.2 m/s 3.46  1,20 3.27 3.36 3.46
54 Laura ČadováLaura Čadová
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
12 4 PB 3.44 +0.0 m/s 3.09 3.44  0,00 3.27 3.44
55 Sofie HoggSofie Hogg
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 42 3.41 +0.2 m/s 3.41  0,20 3.19 3.24 3.41
56 Ella PalmerElla Palmer
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 20 SB 3.39 +1.5 m/s 3.39  1,50 3.30 3.37 3.39
57 Elisabeth SlavkovskáElisabeth Slavkovská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 25 PB 3.38 +0.0 m/s 3.38  0,00 3.27 2.94 3.38
MS Viktorie ZímováViktorie Zímová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 44 3.37 +0.0 m/s - 3.37  0,00 2.70 3.37
59 Tereza VančurováTereza Vančurová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 40 3.35 -0.2 m/s 3.19 3.35  -0,20 - 3.35
60 Sára HotováSára Hotová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
12 8 PB 3.33 +0.0 m/s 3.33  0,00 3.19 3.10 3.33
61 Eliška BystřičanováEliška Bystřičanová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 2 PB 3.32 +0.0 m/s 2.55 - 3.32  0,00 3.32
62 Julie JedličkováJulie Jedličková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 12 PB 3.30 +0.0 m/s 2.55 2.92 3.30  0,00 3.30
63 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 21 PB 3.29 +0.0 m/s 3.29  0,00 3.07 3.02 3.29
64 Natálie TrnovskáNatálie Trnovská
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 27 PB 3.26 +0.2 m/s 3.26  0,20 2.91 3.26  0,00 3.26
65 Klára FiřtováKlára Fiřtová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
11 31 PB 3.15 +0.1 m/s 3.15  0,10 3.13 3.08 3.15
66 Daniela LevencováDaniela Levencová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 16 SB 3.13 -0.1 m/s 3.09 3.13  -0,10 3.12 3.13
67 Natálie FričováNatálie Fričová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
12 32 SB 3.13 +0.0 m/s 3.00 2.27 3.13  0,00 3.13
68 Linda KlajmonovaLinda Klajmonova
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 34 3.08 +0.0 m/s 3.07 2.98 3.08  0,00 3.08
69 Veronika ZelinkováVeronika Zelinková
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 35 3.06 +0.3 m/s 2.86 - 3.06  0,30 3.06
70 Tereza VlasákováTereza Vlasáková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 29 PB 3.06 +0.2 m/s 3.06  0,20 2.52 2.77 3.06
71 Alice IsteníkováAlice Isteníková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 11 PB 3.00 +0.2 m/s 2.92 2.83 3.00  0,20 3.00
72 Justýna ChládkováJustýna Chládková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 10 PB 2.99 +2.0 m/s 2.99  2,00 - 2.94 2.99
73 Adriana SkleničkováAdriana Skleničková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 24 PB 2.73 +0.0 m/s 2.70 2.57 2.73  0,00 2.73
74 Hana HubenáHana Hubená
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
12 9 PB 2.25 +0.0 m/s 2.25  0,00 1.76 - 2.25
75 Eliška ŽuchovskáEliška Žuchovská
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
12 30 PB 1.97 +0.0 m/s 1.85 1.92 1.97  0,00 1.97
Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 23 DNS
Dorota DvořákováDorota Dvořáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 6 DNS
Erika VolnáErika Volná
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 47 DNS
Celkem 78 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 5.5.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice HejhalováAlice Hejhalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 22 PB 10.87 10.59 10.40 10.87 10.87 09.93 09.65 10.27 11.00
2 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 23 10.30 09.94 09.89 09.77 9.94 09.01 09.03 10.30 9.00
3 Vanessa MachoVanessa Macho
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 20 PB 10.19 10.06 10.19 10.09 10.19 10.01 10.10 09.55 8.00
4 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 24 09.64 09.64 09.05 09.05 9.64 09.39 09.52 09.43 7.00
5 Tereza ChudobováTereza Chudobová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 18 PB 09.38 08.59 08.77 09.17 9.17 07.92 09.38 08.90 6.00
6 Eliška LandováEliška Landová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 21 09.37 09.24 08.53 08.00 9.24 09.37 07.98 08.82 5.00
7 Barbora HouskováBarbora Housková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 17 PB 09.09 08.31 06.84 09.09 9.09 - - - 4.00
8 Anežka FrýdlováAnežka Frýdlová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 15 PB 08.85 08.05 08.45 - 8.45 08.64 08.69 08.85 3.00
9 Dorota SojkováDorota Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 19 08.44 07.24 06.33 08.44 8.44 2.00
10 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 1 PB 08.32 08.32 07.87 08.13 8.32 1.00
11 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 8 PB 08.01 07.43 07.87 08.01 8.01
12 Eliška StudničkováEliška Studničková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 7 PB 07.93 07.59 07.82 07.93 7.93
13 Karolína JungováKarolína Jungová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 2 PB 07.87 06.58 x 07.87 7.87
14 Julie AndielováJulie Andielová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 16 PB 07.69 06.50 07.55 07.69 7.69
15 Amálie VanclováAmálie Vanclová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 9 PB 06.98 06.98 06.84 06.49 6.98
16 Magdaléna StrakošováMagdaléna Strakošová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 13 PB 06.95 06.50 06.90 06.95 6.95
17 Veronika MerunováVeronika Merunová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 14 06.88 06.88 06.71 05.48 6.88
18 Anna KostečkováAnna Kostečková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 4 SB 06.71 06.63 06.67 06.71 6.71
19 Adéla VeverováAdéla Veverová
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
11 10 PB 06.70 06.70 06.23 06.55 6.70
20 8 Anna KarlováAnna Karlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 3 PB 06.69 06.32 06.69 06.37 6.69
21 Karla VágnerováKarla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 11 PB 06.48 05.80 06.48 06.39 6.48
22 Zuzana LangerováZuzana Langerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 5 PB 06.36 05.82 06.36 06.35 6.36
MS Mia Claire VydrželMia Claire Vydržel
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 12 06.36 06.36 06.05 05.39 6.36
24 Julie MaškováJulie Mašková
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
11 6 PB 05.96 x 05.96 x 5.96
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 5.5.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denis AlföldiDenis Alföldi
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 1 PB 10.90 09.39 10.90 x 10.90 x x 10.90 11.00
2 Samuel HorákSamuel Horák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 4 PB 10.41 09.39 10.41 10.29 10.41 08.74 09.55 07.36 9.00
3 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 22 PB 09.43 09.43 09.38 09.20 9.43 08.73 09.02 08.97 8.00
4 Daniel TurzaDaniel Turza
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 23 PB 09.40 09.40 08.77 09.02 9.40 08.30 08.91 08.52 7.00
5 Vojtěch DusVojtěch Dus
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 21 PB 08.96 07.74 08.62 08.96 8.96 07.83 08.47 07.80 6.00
6 Lukáš BauerLukáš Bauer
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 2 PB 08.69 07.10 07.48 08.58 8.58 08.44 07.42 08.69 5.00
7 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 19 PB 08.55 08.22 07.11 08.07 8.22 07.23 07.45 08.55 4.00
8 Adam DenkAdam Denk
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 20 08.42 08.42 08.19 07.36 8.42 07.38 06.59 07.72 3.00
9 Jan PintířJan Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 7 PB 07.92 07.87 07.50 07.92 7.92 2.00
10 Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 17 PB 07.90 07.90 07.42 07.21 7.90 1.00
11 Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 18 07.89 07.89 06.50 07.43 7.89
12 Filip RosickýFilip Rosický
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 8 PB 07.62 07.46 07.62 07.19 7.62
13 Pavel ZámyslickýPavel Zámyslický
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 10 PB 07.23 06.56 07.23 06.79 7.23
14 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 3 PB 06.86 06.86 x 06.50 6.86
15 Tomáš VlasákTomáš Vlasák
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 16 PB 06.79 06.79 06.64 x 6.79
16 Matěj BauernoplMatěj Bauernopl
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 13 PB 06.56 06.26 06.10 06.56 6.56
17 Petr RůžičkaPetr Růžička
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
10 14 PB 06.43 06.43 05.16 05.43 6.43
18 Matěj KlepalMatěj Klepal
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 5 PB 06.27 05.59 x 06.27 6.27
19 Adam SadlonAdam Sadlon
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
11 12 PB 06.09 05.95 05.04 06.09 6.09
20 Jan DuníkJan Duník
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 11 PB 05.48 05.48 05.41 05.43 5.48
21 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 15 05.29 05.24 05.28 05.29 5.29
22 Matěj StehnoMatěj Stehno
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 9 PB 05.11 05.11 04.97 04.44 5.11
Maksym OksinMaksym Oksin
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 6 DNS
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 5.5.2023 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel HorákSamuel Horák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 11 PB 68.98 68.98 68.98 11.00
2 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 29 PB 58.02 58.02 58.02 9.00
3 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 32 PB 51.96 51.96 51.96 8.00
4 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 27 PB 50.49 50.49 50.49 7.00
5 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 21 PB 49.44 49.44 49.44 6.00
6 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 26 PB 47.24 47.24 47.24 5.00
7 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 24 SB 46.63 46.63 46.63 4.00
8 Matěj KonopáčMatěj Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 20 SB 44.11 44.11 44.11 3.00
9 19 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 15 SB 41.31 41.31 41.31 2.00
10 17 Jan HradeckýJan Hradecký
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 12 PB 40.37 40.37 40.37 1.00
11 Filip HenlínFilip Henlín
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 9 PB 38.50 38.50 38.50
12 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 1 SB 38.04 38.04 38.04
13 Vít KábrtVít Kábrt
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
11 16 PB 37.96 37.96 37.96
14 Adam ČernýAdam Černý
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 5 SB 37.57 37.57 37.57
15 Filip RosickýFilip Rosický
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 31 PB 37.49 37.49 37.49
16 29 Michal ZárubaMichal Záruba
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
11 46 PB 37.12 37.12 37.12
17 Tomáš VlasákTomáš Vlasák
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 44 PB 36.71 36.71 36.71
18 Matěj KlepalMatěj Klepal
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 49 PB 35.85 35.85 35.85
19 Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 18 SB 35.27 35.27 35.27
20 Matěj ŠolínMatěj Šolín
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 41 PB 35.17 35.17 35.17
21 18 Kryštof HübnerKryštof Hübner
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 13 PB 34.80 34.80 34.80
22 David TotušekDavid Totušek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 42 PB 34.76 34.76 34.76
23 Matěj StehnoMatěj Stehno
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 36 PB 34.42 34.42 34.42
24 Pavel ČepelákPavel Čepelák
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 4 PB 33.70 33.70 33.70
25 Dominik LukešDominik Lukeš
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 25 PB 33.66 33.66 33.66
26 Filip KujalFilip Kujal
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 22 SB 33.28 33.28 33.28
27 Jan DuníkJan Duník
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 7 PB 33.23 33.23 33.23
28 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 6 SB 32.22 32.22 32.22
29 Ondřej ŠilhákOndřej Šilhák
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 40 PB 32.10 32.10 32.10
30 Jakub Petr IllnerJakub Petr Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 14 PB 32.08 32.08 32.08
31 Daniel TurzaDaniel Turza
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 43 PB 31.96 31.96 31.96
32 Marek HlavsaMarek Hlavsa
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 10 PB 31.54 31.54 31.54
33 František LiehneFrantišek Liehne
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 23 PB 31.22 31.22 31.22
34 Tadeáš GruntTadeáš Grunt
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 3 PB 30.09 30.09 30.09
35 Jakub Vojtěch PolívkaJakub Vojtěch Polívka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 30 PB 29.52 29.52 29.52
36 Matěj NovákMatěj Novák
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
11 28 PB 29.40 29.40 29.40
37 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 3 SB 29.25 29.25 29.25
38 Martin FiřtMartin Fiřt
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 8 PB 28.82 28.82 28.82
39 Radek StrakaRadek Straka
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 50 27.44 27.44 27.44
40 Matěj ZenáhlíkMatěj Zenáhlík
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 47 PB 26.75 26.75 26.75
41 Šimon ŠebekŠimon Šebek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 39 SB 25.86 25.86 25.86
42 Pavel ZámyslickýPavel Zámyslický
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 45 PB 25.48 25.48 25.48
43 Jan BendaJan Benda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 2 PB 25.41 25.41 25.41
44 David ŠvejcarDavid Švejcar
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 48 SB 24.23 24.23 24.23
45 Václav RusnákVáclav Rusnák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 33 PB 24.12 24.12 24.12
46 Ondřej SvatošOndřej Svatoš
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 38 PB 23.25 23.25 23.25
47 Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 34 SB 22.82 22.82 22.82
48 Martin SuchopárekMartin Suchopárek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 37 PB 22.29 22.29 22.29
49 Jakub KökényJakub Kökény
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 19 PB 21.12 21.12 21.12
50 Lukáš KlicperaLukáš Klicpera
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 17 PB 20.30 20.30 20.30
Adam SadlonAdam Sadlon
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
11 35 DNS
Celkem 51 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 5.5.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 15 SB 45.81 45.81 45.81 11.00
2 Vanessa MachoVanessa Macho
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 26 PB 45.03 45.03 45.03 9.00
3 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 7 PB 44.34 44.34 44.34 8.00
4 Amálie VanclováAmálie Vanclová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 46 PB 41.92 41.92 41.92 7.00
5 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 38 PB 40.61 40.61 40.61 6.00
6 Markéta HokrováMarkéta Hokrová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 50 PB 39.07 39.07 39.07 5.00
7 Anna PtáčkováAnna Ptáčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 32 SB 38.98 38.98 38.98 4.00
8 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 12 PB 38.11 38.11 38.11 3.00
9 Ema VackováEma Vacková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 45 SB 37.75 37.75 37.75 2.00
10 Anežka FrýdlováAnežka Frýdlová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 9 PB 36.45 36.45 36.45 1.00
11 Kateřina SlívováKateřina Slívová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 34 SB 36.39 36.39 36.39
12 Natálie ŠimkováNatálie Šimková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 39 PB 35.92 35.92 35.92
13 Veronika MerunováVeronika Merunová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 27 PB 35.20 35.20 35.20
14 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 13 SB 35.17 35.17 35.17
15 Štěpánka JanečkováŠtěpánka Janečková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 16 PB 35.14 35.14 35.14
16 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 1 PB 35.08 35.08 35.08
17 Veronika DragounováVeronika Dragounová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 6 SB 34.79 34.79 34.79
MS Viktorie ZímováViktorie Zímová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 48 PB 34.68 34.68 34.68
19 Anna KostečkováAnna Kostečková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 21 PB 34.33 34.33 34.33
20 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 40 PB 33.42 33.42 33.42
21 Eliška StudničkováEliška Studničková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 37 PB 33.05 33.05 33.05
22 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
11 52 32.90 32.90 32.90
23 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 31 PB 31.69 31.69 31.69
24 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 22 PB 31.68 31.68 31.68
25 4 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
12 51 PB 31.00 31.00 31.00
26 Ema SedláčkováEma Sedláčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 33 SB 29.24 29.24 29.24
27 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 25 SB 28.96 28.96 28.96
28 Klára KalabováKlára Kalabová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 19 PB 27.67 27.67 27.67
29 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 3 PB 27.42 27.42 27.42
MS Magdaléna NikoličováMagdaléna Nikoličová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 28 PB 27.35 27.35 27.35
31 Michaela KřížováMichaela Křížová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 24 SB 27.11 27.11 27.11
32 Alice HejhalováAlice Hejhalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 11 PB 26.22 26.22 26.22
33 Linda KlajmonovaLinda Klajmonova
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 20 PB 26.21 26.21 26.21
34