Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

KP jednotlivců mladšího žactva

Beroun (20. 5. 2023)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.5.2023 - 10:50) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.77
2 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 PB 08.53
3 Václav HűtterVáclav Hűtter 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.73
4 15 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 08.85
5 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.93
6 Matěj UllrychMatěj Ullrych 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.96
7 Matyáš JindrákMatyáš Jindrák 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.5.2023 - 10:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KlejnaTomáš Klejna 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.39
2 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.59
3 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.83
4 Daniel BahenskýDaniel Bahenský 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 09.38
5 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.54
6 Antony KazdaAntony Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 09.58
7 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 10.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.5.2023 - 10:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis HurkovskyjDenis Hurkovskyj 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 PB 08.20
2 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.64
3 Matyáš KoňušíkMatyáš Koňušík 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.89
4 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.13
5 17 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 09.44
6 Prokop DandaProkop Danda 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.50
7 Michal ŠkvorMichal Škvor 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 09.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 20.5.2023 - 10:50) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.37
2 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.56
3 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.59
4 Adam ParůžekAdam Parůžek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 08.64
5 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 08.85
6 Ondřej ŠilhákOndřej Šilhák 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 09.48
7 Šimon HavlíkŠimon Havlík 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 PB 10.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 20.5.2023 - 10:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.16
2 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 08.27
3 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.34
4 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.73
5 Adam DenkAdam Denk 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 08.74
6 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.61
7 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 10.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 20.5.2023 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.45
2 Tomáš KlegerTomáš Kleger 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.50
3 Jan BraslavecJan Braslavec 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 08.84
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.87
5 41 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.89
6 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 10.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.77
2 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.16
3 Denis HurkovskyjDenis Hurkovskyj 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 PB 08.20
4 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 08.27
5 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.34
6 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.37
7 Tomáš KlejnaTomáš Klejna 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.39
8 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.45
9 Tomáš KlegerTomáš Kleger 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.50
10 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 PB 08.53
11 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.56
12 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.59
12 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.59
14 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.64
14 Adam ParůžekAdam Parůžek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 08.64
16 Václav HűtterVáclav Hűtter 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.73
16 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.73
18 Adam DenkAdam Denk 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 08.74
19 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.83
20 Jan BraslavecJan Braslavec 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 08.84
21 15 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 08.85
21 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 08.85
23 Matyáš KoňušíkMatyáš Koňušík 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.89
24 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.93
25 Matěj UllrychMatěj Ullrych 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.96
26 Matyáš JindrákMatyáš Jindrák 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.00
27 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.13
28 Daniel BahenskýDaniel Bahenský 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 09.38
29 17 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 09.44
30 Ondřej ŠilhákOndřej Šilhák 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 09.48
31 Prokop DandaProkop Danda 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.50
32 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.54
33 Michal ŠkvorMichal Škvor 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 09.57
34 Antony KazdaAntony Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 09.58
35 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.61
36 Jakub SýkoraJakub Sýkora 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.87
37 41 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.89
38 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 10.10
39 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 10.18
40 Šimon HavlíkŠimon Havlík 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 PB 10.42
41 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 10.44

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 20.5.2023 - 11:55) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.87
2 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.30
3 Denis HurkovskyjDenis Hurkovskyj 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.32
4 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 SB 08.34
5 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.36
6 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.63
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 20.5.2023 - 11:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Evelína SamkováEvelína Samková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 SB 08.24
2 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.26
3 Nikola ZajícováNikola Zajícová 10 SK Mníšecko z. s. ASK Mníšecko z. s. A 2 08.33
4 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.42
5 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.45
6 Nela KrojidlováNela Krojidlová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 08.57
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ZajícováNikola Zajícová 10 SK Mníšecko z. s. ASK Mníšecko z. s. A 4 08.32
2 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 08.71
3 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.76
4 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.84
5 Amálie CihlářováAmálie Cihlářová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 09.25
6 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.42
7 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.34
2 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.79
3 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.90
4 Adéla OborníkováAdéla Oborníková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.11
5 Amálie ČervinkováAmálie Červinková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.39
6 23 Nela ČernáNela Černá 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.62
7 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Evelína SamkováEvelína Samková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 08.29
2 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.78
3 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.92
4 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.02
5 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 09.14
6 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 09.14
7 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 09.46
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 08.24
2 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.91
3 Anežka MálkováAnežka Málková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.95
4 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.07
5 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 SB 09.26
6 Tereza ChudobováTereza Chudobová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 09.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.51
2 Kateřina ModrákováKateřina Modráková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 PB 08.65
3 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.89
4 Alžběta ŘíhováAlžběta Říhová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 09.00
5 Bianka HavlíčkováBianka Havlíčková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.40
6 Viktorie FialkováViktorie Fialková 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 09.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.65
2 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.65
3 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.91
4 Julie Amálie KašparováJulie Amálie Kašparová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.17
5 Sarah VeseckáSarah Vesecká 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 09.19
6 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.44
7 Aneta NeumannováAneta Neumannová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 09.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.29
2 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.55
3 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 08.67
4 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.84
5 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.06
6 Rozálie ParoubkováRozálie Paroubková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 09.20
7 Tereza PlškováTereza Plšková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.48
2 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.63
3 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 08.96
4= Sofie ŠtrymplováSofie Štrymplová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.97
4= Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 08.97
6 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 09.11
7 Anna VláškováAnna Vlášková 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 08.51
2 1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 08.69
3 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.70
4 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.71
5 8 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 09.03
6 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.04
7 Lenka HoškováLenka Hošková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KrojidlováNela Krojidlová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 08.39
2 Lucie ŠimicováLucie Šimicová 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.57
3 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.91
4 Luisa HaškováLuisa Hašková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 09.15
5 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 09.26
6 Veronika PedálováVeronika Pedálová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 09.43
7 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.49
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 08.24
2 Evelína SamkováEvelína Samková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 08.29
2 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.29
4 Nikola ZajícováNikola Zajícová 10 SK Mníšecko z. s. ASK Mníšecko z. s. A 4 08.32
5 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.34
6 Nela KrojidlováNela Krojidlová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 08.39
7 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.48
8 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.51
8 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 08.51
10 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.55
11 Lucie ŠimicováLucie Šimicová 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.57
12 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.63
13 Kateřina ModrákováKateřina Modráková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 PB 08.65
13 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.65
13 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.65
16 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 08.67
17 1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 08.69
18 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.70
19 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 08.71
19 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.71
21 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.76
22 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.78
23 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.79
24 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.84
24 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.84
26 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.89
27 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.90
28 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.91
28 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.91
28 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.91
31 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.92
32 Anežka MálkováAnežka Málková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.95
33 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 08.96
34 Sofie ŠtrymplováSofie Štrymplová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.97
34 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 08.97
36 Alžběta ŘíhováAlžběta Říhová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 09.00
37 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.02
38 8 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 09.03
39 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.04
40 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.06
41 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.07
42 Adéla OborníkováAdéla Oborníková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.11
42 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 09.11
44 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 09.14
44 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 09.14
46 Luisa HaškováLuisa Hašková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 09.15
47 Julie Amálie KašparováJulie Amálie Kašparová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.17
48 Sarah VeseckáSarah Vesecká 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 09.19
49 Rozálie ParoubkováRozálie Paroubková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 09.20
50 Amálie CihlářováAmálie Cihlářová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 09.25
51 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 SB 09.26
51 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 09.26
53 Amálie ČervinkováAmálie Červinková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.39
54 Bianka HavlíčkováBianka Havlíčková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.40
55 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.42
56 Veronika PedálováVeronika Pedálová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 09.43
57 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.44
58 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 09.46
58 Viktorie FialkováViktorie Fialková 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 09.46
60 Aneta NeumannováAneta Neumannová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 09.49
60 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.49
62 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.50
62 Tereza ChudobováTereza Chudobová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 09.50
64 Anna VláškováAnna Vlášková 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.56
65 Lenka HoškováLenka Hošková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.61
66 23 Nela ČernáNela Černá 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.62
67 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.69
68 Tereza PlškováTereza Plšková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.32

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 13:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David GromešDavid Gromeš 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 18.93
2 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 19.06
3 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 19.46
4 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 20.14
5 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 20.54
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 20.07
2 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 20.65
3 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 20.75
4 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 21.11
5 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.32
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 13:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 20.75
2 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 21.30
3 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.83
4 Jan StředaJan Středa 11 AC Čáslav z.s. BAC Čáslav z.s. B 2 21.99
5 Ondřej ŠimanOndřej Šiman 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 13:45) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 21.76
2 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 22.35
3 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 22.88
4 16 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 23.33
5 Daniel BahenskýDaniel Bahenský 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 23.44
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 20.5.2023 - 13:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojta NovotnýVojta Novotný 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 23.48
2 Matěj BauernoplMatěj Bauernopl 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 23.62
3 Ondřej ŠilhákOndřej Šilhák 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.41
4 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 24.47
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 20.5.2023 - 13:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin ČechlovskýRobin Čechlovský 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.01
2 Matěj UllrychMatěj Ullrych 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 22.82
3 Matyáš TimofteMatyáš Timofte 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 23.55
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 20.5.2023 - 13:45) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ParůžekAdam Parůžek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 20.90
2 Adam NoskaAdam Noska 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 21.59
3 Jan BraslavecJan Braslavec 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.16
4 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 23.48
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 20.5.2023 - 13:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 21.30
2 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 21.57
3 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 21.99
4 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.41
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David GromešDavid Gromeš 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 18.93
2 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 19.06
3 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 19.46
4 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 20.07
5 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 20.14
6 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 20.54
7 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 20.65
8 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 20.75
8 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 20.75
10 Adam ParůžekAdam Parůžek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 20.90
11 Robin ČechlovskýRobin Čechlovský 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.01
12 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 21.11
13 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 21.30
13 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 21.30
15 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.32
16 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 21.57
17 Adam NoskaAdam Noska 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 21.59
18 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 21.76
19 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.83
20 Jan StředaJan Středa 11 AC Čáslav z.s. BAC Čáslav z.s. B 2 21.99
20 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 21.99
22 Ondřej ŠimanOndřej Šiman 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.00
23 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 22.35
24 Matěj UllrychMatěj Ullrych 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 22.82
25 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 22.88
26 Jan BraslavecJan Braslavec 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.16
27 16 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 23.33
28 Daniel BahenskýDaniel Bahenský 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 23.44
29 Vojta NovotnýVojta Novotný 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 23.48
29 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 23.48
31 Matyáš TimofteMatyáš Timofte 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 23.55
32 Matěj BauernoplMatěj Bauernopl 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 23.62
33 Ondřej ŠilhákOndřej Šilhák 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.41
33 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.41
35 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 24.47

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 13:25) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Evelína SamkováEvelína Samková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 19.64
2 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 19.78
3 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 20.13
4 Berenika HokeBerenika Hoke 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 20.35
5 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 20.56
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 13:25) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 20.77
2 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 20.96
3 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.17
4 Laura PtáčníkováLaura Ptáčníková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 21.26
5 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.40
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 13:25) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 21.17
2 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 21.43
3 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 21.61
4 Lucie ŠimicováLucie Šimicová 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 21.62
5 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.75
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 13:25) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 SB 21.46
2 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 21.68
3 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 21.78
4 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 21.89
5 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 21.90
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 20.5.2023 - 13:25) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 21.91
2 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 21.94
3 Alžběta ŘíhováAlžběta Říhová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 22.04
4 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.08
5 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 22.74
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 20.5.2023 - 13:25) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 22.32
2 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 22.37
3 Lucie DavisováLucie Davisová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 22.59
4 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 22.75
5 Nela NedorostováNela Nedorostová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 22.94
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 20.5.2023 - 13:25) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 22.09
2 Klára OndřejkováKlára Ondřejková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 22.11
3 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 22.98
4 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 23.39
5 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 23.61
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 20.5.2023 - 13:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 23.01
2 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 23.31
3 Anna VláškováAnna Vlášková 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 23.48
4 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 23.70
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 20.5.2023 - 13:25) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.96
2 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.21
3 Lucie FendrychováLucie Fendrychová 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 25.13
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 20.5.2023 - 13:25) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 20.68
2 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 21.09
3 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.27
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Evelína SamkováEvelína Samková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 19.64
2 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 19.78
3 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 20.13
4 Berenika HokeBerenika Hoke 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 20.35
5 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 20.56
6 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 20.68
7 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 20.77
8 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 20.96
9 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 21.09
10 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.17
10 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 21.17
12 Laura PtáčníkováLaura Ptáčníková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 21.26
13 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.40
14 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 21.43
15 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 SB 21.46
16 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 21.61
17 Lucie ŠimicováLucie Šimicová 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 21.62
18 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 21.68
19 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.75
20 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 21.78
21 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 21.89
22 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 21.90
23 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 21.91
24 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 21.94
25 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.96
26 Alžběta ŘíhováAlžběta Říhová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 22.04
27 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.08
28 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 22.09
29 Klára OndřejkováKlára Ondřejková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 22.11
30 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 22.32
31 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 22.37
32 Lucie DavisováLucie Davisová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 22.59
33 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 22.74
34 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 22.75
35 Nela NedorostováNela Nedorostová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 22.94
36 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 22.98
37 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 23.01
38 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.21
39 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.27
40 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 23.31
41 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 23.39
42 Anna VláškováAnna Vlášková 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 23.48
43 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 23.61
44 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 23.70
45 Lucie FendrychováLucie Fendrychová 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 25.13

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 42.09
2 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 44.17
3 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 PB 44.68
4 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 47.68
5 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 PB 48.51
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 49.19
2 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 49.44
3 Vladimír MálekVladimír Málek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 49.81
4 Vojtěch FrühbauerVojtěch Frühbauer 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 60.10
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antony KazdaAntony Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 50.08
2 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 51.73
3 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 56.41
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 44.41
2 Jan ŠkabradaJan Škabrada 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 52.18
3 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 52.84
4 Pavel ČepelákPavel Čepelák 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 54.07
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 42.09
2 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 44.17
3 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 44.41
4 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 PB 44.68
5 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 47.68
6 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 PB 48.51
7 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 49.19
8 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 49.44
9 Vladimír MálekVladimír Málek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 49.81
10 Antony KazdaAntony Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 50.08
11 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 51.73
12 Jan ŠkabradaJan Škabrada 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 52.18
13 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 52.84
14 Pavel ČepelákPavel Čepelák 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 54.07
15 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 56.41
16 Vojtěch FrühbauerVojtěch Frühbauer 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 60.10

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 44.00
2 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 46.02
3 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 46.40
4 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 46.52
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VokáčováKlára Vokáčová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 47.64
2 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 47.71
3 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 47.91
4 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 48.31
5 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 SB 48.46
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 49.10
2 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 49.61
3 Nela PtáčkováNela Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 50.22
4 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 50.48
5 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 51.44
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie ČervinkováAmálie Červinková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 49.69
2 Nela StejnáNela Stejná 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 50.82
3 Alena RatmanAlena Ratman 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 53.70
4 Valentýna KovářováValentýna Kovářová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 55.40
5 Amálie VeseláAmálie Veselá 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 55.93
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 20.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ČervenkováAdéla Červenková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 49.76
2 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 49.94
3 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 53.65
4 22 Alena VágnerováAlena Vágnerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 56.12
5 Tereza PlškováTereza Plšková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 58.16
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 20.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina NovákováKateřina Nováková 11 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 2 48.10
2 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 50.37
3 Dorota SojkováDorota Sojková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 53.51
4 Kristýna JackováKristýna Jacková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 56.25
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 20.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie Amálie KašparováJulie Amálie Kašparová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 47.71
2 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 49.30
3 Viktorie Laura KonečnáViktorie Laura Konečná 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 52.67
4 Nela PavlíčkováNela Pavlíčková 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 56.07
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 44.00
2 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 46.02
3 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 46.40
4 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 46.52
5 Klára VokáčováKlára Vokáčová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 47.64
6 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 47.71
6 Julie Amálie KašparováJulie Amálie Kašparová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 47.71
8 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 47.91
9 Kateřina NovákováKateřina Nováková 11 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 2 48.10
10 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 48.31
11 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 SB 48.46
12 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 49.10
13 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 49.30
14 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 49.61
15 Amálie ČervinkováAmálie Červinková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 49.69
16 Adéla ČervenkováAdéla Červenková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 49.76
17 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 49.94
18 Nela PtáčkováNela Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 50.22
19 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 50.37
20 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 50.48
21 Nela StejnáNela Stejná 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 50.82
22 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 51.44
23 Viktorie Laura KonečnáViktorie Laura Konečná 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 52.67
24 Dorota SojkováDorota Sojková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 53.51
25 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 53.65
26 Alena RatmanAlena Ratman 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 53.70
27 Valentýna KovářováValentýna Kovářová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 55.40
28 Amálie VeseláAmálie Veselá 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 55.93
29 Nela PavlíčkováNela Pavlíčková 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 56.07
30 22 Alena VágnerováAlena Vágnerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 56.12
31 Kristýna JackováKristýna Jacková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 56.25
32 Tereza PlškováTereza Plšková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 58.16

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 27 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 SB 2:28.67
2 28 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 2:29.83
3 29 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 2:30.79
4 32 Matyáš MaryskoMatyáš Marysko 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 2:33.43
5 31 František MildorfFrantišek Mildorf 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 2:36.57
6 30 Jakub SzökeJakub Szöke 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 4 2:38.08
7 35 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 2:44.21
8 33 Michal SlavíkMichal Slavík 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 2:49.22
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 36 Filip SchütznerFilip Schützner 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:45.69
2 37 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 2:50.65
3 40 Vilém BurdilVilém Burdil 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 2:50.76
4 39 Adam HůlkaAdam Hůlka 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 2:51.66
5 43 Michal ZárubaMichal Záruba 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:52.49
6 38 Radek ŠimonRadek Šimon 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 2:57.31
7 41 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:57.89
8 42 Jaroslav LacinaJaroslav Lacina 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 2:58.69
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 27 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 SB 2:28.67
2 28 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 2:29.83
3 29 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 2:30.79
4 32 Matyáš MaryskoMatyáš Marysko 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 2:33.43
5 31 František MildorfFrantišek Mildorf 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 2:36.57
6 30 Jakub SzökeJakub Szöke 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 4 2:38.08
7 35 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 2:44.21
8 36 Filip SchütznerFilip Schützner 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:45.69
9 33 Michal SlavíkMichal Slavík 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 2:49.22
10 37 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 2:50.65
11 40 Vilém BurdilVilém Burdil 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 2:50.76
12 39 Adam HůlkaAdam Hůlka 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 2:51.66
13 43 Michal ZárubaMichal Záruba 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:52.49
14 38 Radek ŠimonRadek Šimon 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 2:57.31
15 41 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:57.89
16 42 Jaroslav LacinaJaroslav Lacina 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 2:58.69

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 2:27.29
2 2 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:35.37
3 13 Klára RoubalováKlára Roubalová 10 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 13 PB 2:38.97
4 3 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 2:40.84
5 4 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 2:41.01
6 8 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 2:42.90
7 9 Lidmila KvasilováLidmila Kvasilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 PB 2:44.79
8 5 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 2:45.50
9 7 Barbora CabákováBarbora Cabáková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:47.94
10 6 Adéla PražákováAdéla Pražáková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 PB 2:49.97
11 12 Kamila RusňákováKamila Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 12 PB 2:51.20
12 11 Eliška VajnlichováEliška Vajnlichová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 PB 2:51.24
13 10 Adéla DvorskáAdéla Dvorská 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 SB 2:58.75
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 15 Eliška MrkvováEliška Mrkvová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 2:48.83
2 26 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 13 PB 2:50.40
3 14 Jaroslava HolejšovskáJaroslava Holejšovská 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 2:50.72
4 25 Adéla KlimperováAdéla Klimperová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 12 PB 2:51.45
5 16 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:52.23
6 24 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11 PB 2:53.40
7 21 Justýna ChládkováJustýna Chládková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 2:56.79
8 18 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 3:00.07
9 17 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:03.64
10 20 Antonie HušákováAntonie Hušáková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 3:04.60
11 19 Veronika MerunováVeronika Merunová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:10.72
12 22 Alena VágnerováAlena Vágnerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 9 3:11.38
13 23 Nela ČernáNela Černá 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 3:18.68
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 2:27.29
2 2 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:35.37
3 13 Klára RoubalováKlára Roubalová 10 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 13 PB 2:38.97
4 3 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 2:40.84
5 4 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 2:41.01
6 8 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 2:42.90
7 9 Lidmila KvasilováLidmila Kvasilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 PB 2:44.79
8 5 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 2:45.50
9 7 Barbora CabákováBarbora Cabáková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:47.94
10 15 Eliška MrkvováEliška Mrkvová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 2:48.83
11 6 Adéla PražákováAdéla Pražáková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 PB 2:49.97
12 26 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 13 PB 2:50.40
13 14 Jaroslava HolejšovskáJaroslava Holejšovská 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 2:50.72
14 12 Kamila RusňákováKamila Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 12 PB 2:51.20
15 11 Eliška VajnlichováEliška Vajnlichová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 PB 2:51.24
16 25 Adéla KlimperováAdéla Klimperová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 12 PB 2:51.45
17 16 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:52.23
18 24 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11 PB 2:53.40
19 21 Justýna ChládkováJustýna Chládková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 2:56.79
20 10 Adéla DvorskáAdéla Dvorská 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 SB 2:58.75
21 18 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 3:00.07
22 17 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:03.64
23 20 Antonie HušákováAntonie Hušáková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 3:04.60
24 19 Veronika MerunováVeronika Merunová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:10.72
25 22 Alena VágnerováAlena Vágnerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 9 3:11.38
26 23 Nela ČernáNela Černá 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 3:18.68

1500 m - Ml. žáci

(so, 20.5.2023 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 15 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 5:13.56
2 16 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 5:16.83
3 19 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 SB 5:19.08
4 17 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 5:19.69
5 18 Vít RadaVít Rada 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 5:28.52
6 20 Vojtěch KalnýVojtěch Kalný 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 5:33.62
7 21 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 SB 5:39.85
8 23 Štěpán KrištofŠtěpán Krištof 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 PB 5:43.43
9 22 Stanislav ChlubnaStanislav Chlubna 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 5:55.88
10 25 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 12 6:03.55
11 24 Zdeněk JanoušekZdeněk Janoušek 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 11 6:21.02
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(so, 20.5.2023 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 5:18.07
2 2 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 5:22.44
3 4 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 5:24.14
4 3 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 5:26.38
5 5 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 5:33.37
6 6 Marie RozenskáMarie Rozenská 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 5:47.02
7 9 Agáta RadilováAgáta Radilová 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 9 PB 5:53.06
8 11 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 11 PB 5:54.27
9 7 Antonie MaláAntonie Malá 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 5:58.15
10 12 Kristýna ŘíhováKristýna Říhová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 PB 6:04.39
11 13 Karolína JungováKarolína Jungová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13 6:08.93
12 8 Valentýna BredlerováValentýna Bredlerová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 6:11.31
13 10 Laura ZemanováLaura Zemanová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 6:16.21
Celkem 13 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 10:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis AlföldiDenis Alföldi 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 09.40
2 26 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 09.70
3 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 09.92
4 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.00
5 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.06
6 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 10.23
7 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 10.55
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 10:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 10.02
2 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.61
3 Dominik HovorkaDominik Hovorka 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.63
4 27 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 11.24
5 29 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 11.32
6 Filip SandeckýFilip Sandecký 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.42
7 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 11.51
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 11.16
2 28 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 11.39
3 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 11.41
4 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 11.61
5 Jan StředaJan Středa 11 AC Čáslav z.s. BAC Čáslav z.s. B 6 11.74
6 34 Jakub KuberaJakub Kubera 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.94
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 11.32
2 40 Vilém BurdilVilém Burdil 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 12.11
3 Vojta NovotnýVojta Novotný 11 AC Čáslav z.s. BAC Čáslav z.s. B 5 PB 12.97
4 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 13.64
5 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 14.33
6 Prokop DandaProkop Danda 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 14.86
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis AlföldiDenis Alföldi 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 09.40
2 26 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 09.70
3 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 09.92
4 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.00
5 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 10.02
6 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.06
7 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 10.23
8 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 10.55
9 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.61
10 Dominik HovorkaDominik Hovorka 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.63
11 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 11.16
12 27 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 11.24
13 29 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 11.32
13 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 11.32
15 28 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 11.39
16 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 11.41
17 Filip SandeckýFilip Sandecký 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.42
18 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 11.51
19 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 11.61
20 Jan StředaJan Středa 11 AC Čáslav z.s. BAC Čáslav z.s. B 6 11.74
21 34 Jakub KuberaJakub Kubera 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.94
22 40 Vilém BurdilVilém Burdil 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 12.11
23 Vojta NovotnýVojta Novotný 11 AC Čáslav z.s. BAC Čáslav z.s. B 5 PB 12.97
24 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 13.64
25 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 14.33
26 Prokop DandaProkop Danda 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 14.86

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 10.12
2 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 10.13
3 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.15
4= Laila KulakovskáLaila Kulakovská 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 10.32
4= 2 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 10.32
6 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 PB 10.36
7 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 11.07
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 10.89
2 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 10.98
3 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 11.00
4 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.16
5 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 11.18
6 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 11.28
7 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.35
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 11.01
2 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 11.41
3 Julie JavorskáJulie Javorská 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 PB 11.49
4 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 11.56
5 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.74
6 Klára MückováKlára Mücková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 12.39
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 10:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NedorostováNela Nedorostová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 11.52
2 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 11.64
3 Natálie ŠotolováNatálie Šotolová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 11.72
4 Beata NakatováBeata Nakatová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 12.06
5 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.17
6 3 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.18
7 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.19
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 20.5.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 12.25
2 Valentýna KovářováValentýna Kovářová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.44
3 Luisa HaškováLuisa Hašková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 12.46
4 Eliška ViktorováEliška Viktorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.49
5 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 12.81
6 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 15.10
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 20.5.2023 - 10:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 11.78
2 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 12.13
3 18 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 12.54
4 Anna FišterováAnna Fišterová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 12.85
5 Eva JarošováEva Jarošová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 12.85
6 Karla VágnerováKarla Vágnerová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 13.14
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 20.5.2023 - 10:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 12.18
2 Lenka HoškováLenka Hošková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 12.35
3 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 12.73
4 Ella DoleželElla Doležel 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 13.10
5 Amálie VeseláAmálie Veselá 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.44
6 Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 13.49
7 Libuše KladivováLibuše Kladivová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 14.07
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 10.12
2 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 10.13
3 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.15
4 Laila KulakovskáLaila Kulakovská 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 10.32
4 2 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 10.32
6 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 PB 10.36
7 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 10.89
8 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 10.98
9 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 11.00
10 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 11.01
11 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 11.07
12 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.16
13 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 11.18
14 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 11.28
15 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.35
16 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 11.41
17 Julie JavorskáJulie Javorská 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 PB 11.49
18 Nela NedorostováNela Nedorostová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 11.52
19 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 11.56
20 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 11.64
21 Natálie ŠotolováNatálie Šotolová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 11.72
22 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.74
23 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 11.78
24 Beata NakatováBeata Nakatová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 12.06
25 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 12.13
26 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.17
27 3 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.18
27 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 12.18
29 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.19
30 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 12.25
31 Lenka HoškováLenka Hošková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 12.35
32 Klára MückováKlára Mücková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 12.39
33 Valentýna KovářováValentýna Kovářová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.44
34 Luisa HaškováLuisa Hašková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 12.46
35 Eliška ViktorováEliška Viktorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.49
36 18 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 12.54
37 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 12.73
38 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 1 12.81
39 Anna FišterováAnna Fišterová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 12.85
39 Eva JarošováEva Jarošová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 12.85
41 Ella DoleželElla Doležel 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 13.10
42 Karla VágnerováKarla Vágnerová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 13.14
43 Amálie VeseláAmálie Veselá 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.44
44 Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 13.49
45 Libuše KladivováLibuše Kladivová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 14.07
46 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 15.10

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kaprálek, Zápotocký, Dobiáš, Procházka Kaprálek, Zápotocký, Dobiáš, Procházka SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 32.19
2 Zinek, Harlas, Hűtter, Gromeš Zinek, Harlas, Hűtter, Gromeš SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 32.87
3 Klejna, Braslavec, Krištof, Timofte Klejna, Braslavec, Krištof, Timofte SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 34.95
4 Vobecký, Horváth, Rada, Frühbauer Vobecký, Horváth, Rada, Frühbauer Atletika BenešovAtletika Benešov 3 36.33
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Urban, Škvára, Alföldi, Lachman Urban, Škvára, Alföldi, Lachman A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 31.38
2 Hovorka, Lesák, Sandecký, Straňák Hovorka, Lesák, Sandecký, Straňák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 33.94
3 Ledecký, Koňušík, Mildorf, Jindrák Ledecký, Koňušík, Mildorf, Jindrák Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 34.97
4 Denk, Bahenský, Kratochvíl, Matas Denk, Bahenský, Kratochvíl, Matas Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 34.99
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zamboj, Vokoun, Čechlovský, Škabrada Zamboj, Vokoun, Čechlovský, Škabrada TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 33.43
2 Parůžek, Mottl, Loukota, Rus Parůžek, Mottl, Loukota, Rus Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 33.57
3 Fiřt, Polívka, Tatíček, Stejskal Fiřt, Polívka, Tatíček, Stejskal A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 35.64
4 43 Záruba, Ullrych, Přikryl, Hůlka Záruba, Ullrych, Přikryl, Hůlka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 36.16
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Urban, Škvára, Alföldi, Lachman Urban, Škvára, Alföldi, Lachman A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 31.38
2 Kaprálek, Zápotocký, Dobiáš, Procházka Kaprálek, Zápotocký, Dobiáš, Procházka SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 32.19
3 Zinek, Harlas, Hűtter, Gromeš Zinek, Harlas, Hűtter, Gromeš SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 32.87
4 Zamboj, Vokoun, Čechlovský, Škabrada Zamboj, Vokoun, Čechlovský, Škabrada TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 33.43
5 Parůžek, Mottl, Loukota, Rus Parůžek, Mottl, Loukota, Rus Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 33.57
6 Hovorka, Lesák, Sandecký, Straňák Hovorka, Lesák, Sandecký, Straňák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 33.94
7 Klejna, Braslavec, Krištof, Timofte Klejna, Braslavec, Krištof, Timofte SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 34.95
8 Ledecký, Koňušík, Mildorf, Jindrák Ledecký, Koňušík, Mildorf, Jindrák Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 34.97
9 Denk, Bahenský, Kratochvíl, Matas Denk, Bahenský, Kratochvíl, Matas Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 34.99
10 Fiřt, Polívka, Tatíček, Stejskal Fiřt, Polívka, Tatíček, Stejskal A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 35.64
11 43 Záruba, Ullrych, Přikryl, Hůlka Záruba, Ullrych, Přikryl, Hůlka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 36.16
12 Vobecký, Horváth, Rada, Frühbauer Vobecký, Horváth, Rada, Frühbauer Atletika BenešovAtletika Benešov 3 36.33

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kocourková, Mücková, Truhlářová, Nevrlá Kocourková, Mücková, Truhlářová, Nevrlá AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 32.49
2 Stachová, Šimicová, Petránková, Bébrová Stachová, Šimicová, Petránková, Bébrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 33.26
3 Cimlová, Helbichová, Václavíková, Ptáčníková Cimlová, Helbichová, Václavíková, Ptáčníková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 34.45
4 Brožková, Pavlíková, Nedorostová, Cibulková Brožková, Pavlíková, Nedorostová, Cibulková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 34.73
5 Neumannová, Říhová, Paroubková, Davisová Neumannová, Říhová, Paroubková, Davisová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 36.11
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andielová, Balšánková, Němcová, Pokorná Andielová, Balšánková, Němcová, Pokorná