KP jednotlivců mladšího žactva
Beroun (20. 5. 2023)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 20.5.2023 - 10:50) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ŠkváraDaniel Škvára | 11 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 07.77 | ||||||||||||||
2 | Dušan ZambojDušan Zamboj | 10 | TJ Neratovice | 5 | PB 08.53 | ||||||||||||||
3 | Václav HűtterVáclav Hűtter | 10 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 08.73 | ||||||||||||||
4 | 15 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 10 | ASK Dipoli z.s. | 1 | PB 08.85 | |||||||||||||
5 | Evžen NavarčíkEvžen Navarčík | 10 | A. C. TEPO Kladno | 6 | PB 08.93 | ||||||||||||||
6 | Matěj UllrychMatěj Ullrych | 11 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 08.96 | ||||||||||||||
7 | Matyáš JindrákMatyáš Jindrák | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 09.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 20.5.2023 - 10:50) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KlejnaTomáš Klejna | 10 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 4 | 08.39 | ||||||||||||||
2 | Tomáš UrbanTomáš Urban | 10 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 08.59 | ||||||||||||||
3 | Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 08.83 | ||||||||||||||
4 | Daniel BahenskýDaniel Bahenský | 11 | Sokol Roztoky u Prahy | 1 | PB 09.38 | ||||||||||||||
5 | Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 09.54 | ||||||||||||||
6 | Antony KazdaAntony Kazda | 12 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | PB 09.58 | ||||||||||||||
7 | David NičDavid Nič | 10 | Školní atletický klub Slaný | 7 | 10.44 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 20.5.2023 - 10:50) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis HurkovskyjDenis Hurkovskyj | 10 | TJ Lokomotiva Rakovník | 4 | PB 08.20 | ||||||||||||||
2 | Matteo ZounarMatteo Zounar | 10 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3 | 08.64 | ||||||||||||||
3 | Matyáš KoňušíkMatyáš Koňušík | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 08.89 | ||||||||||||||
4 | Jan BeránekJan Beránek | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 09.13 | ||||||||||||||
5 | 17 | Mikuláš PilichMikuláš Pilich | 10 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 1 | PB 09.44 | |||||||||||||
6 | Prokop DandaProkop Danda | 11 | Školní atletický klub Slaný | 6 | PB 09.50 | ||||||||||||||
7 | Michal ŠkvorMichal Škvor | 10 | Sportovní Centrum Nové Stra... | 7 | 09.57 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 20.5.2023 - 10:50) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip VobeckýFilip Vobecký | 10 | Atletika Benešov | 4 | 08.37 | ||||||||||||||
2 | Viktor ŠkopekViktor Škopek | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | PB 08.56 | ||||||||||||||
3 | Matěj ZinekMatěj Zinek | 11 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 08.59 | ||||||||||||||
4 | Adam ParůžekAdam Parůžek | 10 | Sportovní klub LS Kladno, z... | 2 | PB 08.64 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch HarlasVojtěch Harlas | 10 | SKP Nymburk, z.s. | 7 | PB 08.85 | ||||||||||||||
6 | Ondřej ŠilhákOndřej Šilhák | 11 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | PB 09.48 | ||||||||||||||
7 | Šimon HavlíkŠimon Havlík | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | PB 10.42 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 20.5.2023 - 10:50) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VolrábJakub Volráb | 10 | TJ Lokomotiva Rakovník | 7 | 08.16 | ||||||||||||||
2 | Stanislav ProcházkaStanislav Procházka | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | PB 08.27 | ||||||||||||||
3 | Matyáš KlamertMatyáš Klamert | 10 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | PB 08.34 | ||||||||||||||
4 | Martin StejskalMartin Stejskal | 10 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 08.73 | ||||||||||||||
5 | Adam DenkAdam Denk | 10 | Sokol Roztoky u Prahy | 5 | PB 08.74 | ||||||||||||||
6 | Matěj ŠolínMatěj Šolín | 10 | Školní atletický klub Slaný | 6 | PB 09.61 | ||||||||||||||
7 | Šimon SedláčekŠimon Sedláček | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | PB 10.10 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (so, 20.5.2023 - 10:50) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | PB 08.45 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KlegerTomáš Kleger | 10 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 4 | 08.50 | ||||||||||||||
3 | Jan BraslavecJan Braslavec | 11 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 2 | PB 08.84 | ||||||||||||||
4 | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 11 | Školní atletický klub Slaný | 6 | PB 09.87 | ||||||||||||||
5 | 41 | Jan ČinkaJan Činka | 11 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 09.89 | |||||||||||||
6 | Dominik LukešDominik Lukeš | 11 | Sportovní Centrum Nové Stra... | 1 | 10.18 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ŠkváraDaniel Škvára | 11 | A. C. TEPO Kladno | 4 | PB 07.77 | |||
2 | Jakub VolrábJakub Volráb | 10 | TJ Lokomotiva Rakovník | 7 | 08.16 | |||
3 | Denis HurkovskyjDenis Hurkovskyj | 10 | TJ Lokomotiva Rakovník | 4 | PB 08.20 | |||
4 | Stanislav ProcházkaStanislav Procházka | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | PB 08.27 | |||
5 | Matyáš KlamertMatyáš Klamert | 10 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | PB 08.34 | |||
6 | Filip VobeckýFilip Vobecký | 10 | Atletika Benešov | 4 | 08.37 | |||
7 | Tomáš KlejnaTomáš Klejna | 10 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 4 | 08.39 | |||
8 | Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | PB 08.45 | |||
9 | Tomáš KlegerTomáš Kleger | 10 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 4 | 08.50 | |||
10 | Dušan ZambojDušan Zamboj | 10 | TJ Neratovice | 5 | PB 08.53 | |||
11 | Viktor ŠkopekViktor Škopek | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | PB 08.56 | |||
12 | Tomáš UrbanTomáš Urban | 10 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 08.59 | |||
12 | Matěj ZinekMatěj Zinek | 11 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 08.59 | |||
14 | Matteo ZounarMatteo Zounar | 10 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3 | 08.64 | |||
14 | Adam ParůžekAdam Parůžek | 10 | Sportovní klub LS Kladno, z... | 2 | PB 08.64 | |||
16 | Václav HűtterVáclav Hűtter | 10 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 08.73 | |||
16 | Martin StejskalMartin Stejskal | 10 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 08.73 | |||
18 | Adam DenkAdam Denk | 10 | Sokol Roztoky u Prahy | 5 | PB 08.74 | |||
19 | Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 08.83 | |||
20 | Jan BraslavecJan Braslavec | 11 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 2 | PB 08.84 | |||
21 | 15 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 10 | ASK Dipoli z.s. | 1 | PB 08.85 | ||
21 | Vojtěch HarlasVojtěch Harlas | 10 | SKP Nymburk, z.s. | 7 | PB 08.85 | |||
23 | Matyáš KoňušíkMatyáš Koňušík | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 08.89 | |||
24 | Evžen NavarčíkEvžen Navarčík | 10 | A. C. TEPO Kladno | 6 | PB 08.93 | |||
25 | Matěj UllrychMatěj Ullrych | 11 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 08.96 | |||
26 | Matyáš JindrákMatyáš Jindrák | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 09.00 | |||
27 | Jan BeránekJan Beránek | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 09.13 | |||
28 | Daniel BahenskýDaniel Bahenský | 11 | Sokol Roztoky u Prahy | 1 | PB 09.38 | |||
29 | 17 | Mikuláš PilichMikuláš Pilich | 10 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 1 | PB 09.44 | ||
30 | Ondřej ŠilhákOndřej Šilhák | 11 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | PB 09.48 | |||
31 | Prokop DandaProkop Danda | 11 | Školní atletický klub Slaný | 6 | PB 09.50 | |||
32 | Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 09.54 | |||
33 | Michal ŠkvorMichal Škvor | 10 | Sportovní Centrum Nové Stra... | 7 | 09.57 | |||
34 | Antony KazdaAntony Kazda | 12 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | PB 09.58 | |||
35 | Matěj ŠolínMatěj Šolín | 10 | Školní atletický klub Slaný | 6 | PB 09.61 | |||
36 | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 11 | Školní atletický klub Slaný | 6 | PB 09.87 | |||
37 | 41 | Jan ČinkaJan Činka | 11 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 09.89 | ||
38 | Šimon SedláčekŠimon Sedláček | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | PB 10.10 | |||
39 | Dominik LukešDominik Lukeš | 11 | Sportovní Centrum Nové Stra... | 1 | 10.18 | |||
40 | Šimon HavlíkŠimon Havlík | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | PB 10.42 | |||
41 | David NičDavid Nič | 10 | Školní atletický klub Slaný | 7 | 10.44 |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 20.5.2023 - 11:55) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ŠkváraDaniel Škvára | 11 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 07.87 | ||||||||||||||
2 | Jakub VolrábJakub Volráb | 10 | TJ Lokomotiva Rakovník | 3 | 08.30 | ||||||||||||||
3 | Denis HurkovskyjDenis Hurkovskyj | 10 | TJ Lokomotiva Rakovník | 5 | 08.32 | ||||||||||||||
4 | Filip VobeckýFilip Vobecký | 10 | Atletika Benešov | 1 | SB 08.34 | ||||||||||||||
5 | Stanislav ProcházkaStanislav Procházka | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 08.36 | ||||||||||||||
6 | Matyáš KlamertMatyáš Klamert | 10 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 08.63 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 20.5.2023 - 11:45) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Evelína SamkováEvelína Samková | 10 | TJ Neratovice | 3 | SB 08.24 | ||||||||||||||
2 | Ema VackováEma Vacková | 10 | Sportovní klub LS Kladno, z... | 4 | 08.26 | ||||||||||||||
3 | Nikola ZajícováNikola Zajícová | 10 | SK Mníšecko z. s. A | 2 | 08.33 | ||||||||||||||
4 | Valerie VojpichováValerie Vojpichová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 08.42 | ||||||||||||||
5 | Ela UlrichováEla Ulrichová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 08.45 | ||||||||||||||
6 | Nela KrojidlováNela Krojidlová | 10 | Atletika Čelákovice z.s. | 1 | 08.57 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 20.5.2023 - 10:30) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola ZajícováNikola Zajícová | 10 | SK Mníšecko z. s. A | 4 | 08.32 | ||||||||||||||
2 | Martina KubešováMartina Kubešová | 11 | Sportovní klub LS Kladno, z... | 5 | PB 08.71 | ||||||||||||||
3 | Kateřina MaulisováKateřina Maulisová | 10 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 08.76 | ||||||||||||||
4 | Marie ZázvorkováMarie Zázvorková | 10 | TJ Lokomotiva Rakovník | 7 | 08.84 | ||||||||||||||
5 | Amálie CihlářováAmálie Cihlářová | 11 | A. C. TEPO Kladno | 6 | PB 09.25 | ||||||||||||||
6 | Anna NečasováAnna Nečasová | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | 09.42 | ||||||||||||||
7 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 10 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 09.50 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 20.5.2023 - 10:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie VojpichováValerie Vojpichová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.34 | ||||||||||||||
2 | Madlen DočkalováMadlen Dočkalová | 10 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3 | 08.79 | ||||||||||||||
3 | Adéla GregovskáAdéla Gregovská | 10 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 5 | 08.90 | ||||||||||||||
4 | Adéla OborníkováAdéla Oborníková | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 09.11 | ||||||||||||||
5 | Amálie ČervinkováAmálie Červinková | 11 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 09.39 | ||||||||||||||
6 | 23 | Nela ČernáNela Černá | 11 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 09.62 | |||||||||||||
7 | Edita PerclováEdita Perclová | 11 | AC Čáslav z.s. | 7 | 09.69 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 20.5.2023 - 10:30) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Evelína SamkováEvelína Samková | 10 | TJ Neratovice | 4 | PB 08.29 | ||||||||||||||
2 | Viktorie FišmanViktorie Fišman | 10 | Sokol Roztoky u Prahy | 3 | 08.78 | ||||||||||||||
3 | Adéla BalšánkováAdéla Balšánková | 10 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 08.92 | ||||||||||||||
4 | Lucie HladkáLucie Hladká | 10 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 09.02 | ||||||||||||||
5 | Kateřina PoláškováKateřina Polášková | 10 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 09.14 | ||||||||||||||
6 | Ella PoliakováElla Poliaková | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | PB 09.14 | ||||||||||||||
7 | Vendula JeřábkováVendula Jeřábková | 10 | Atletika Vlašim, z.s. | 7 | 09.46 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 20.5.2023 - 10:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema VackováEma Vacková | 10 | Sportovní klub LS Kladno, z... | 4 | PB 08.24 | ||||||||||||||
2 | Julie AndielováJulie Andielová | 10 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 08.91 | ||||||||||||||
3 | Anežka MálkováAnežka Málková | 10 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 08.95 | ||||||||||||||
4 | Viktorie ZímováViktorie Zímová | 10 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 09.07 | ||||||||||||||
5 | Sofie CibulkováSofie Cibulková | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | SB 09.26 | ||||||||||||||
6 | Tereza ChudobováTereza Chudobová | 10 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 09.50 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (so, 20.5.2023 - 10:30) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BárováDominika Bárová | 10 | Sokol Roztoky u Prahy | 4 | 08.51 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ModrákováKateřina Modráková | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 3 | PB 08.65 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SlívováKateřina Slívová | 10 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 08.89 | ||||||||||||||
4 | Alžběta ŘíhováAlžběta Říhová | 10 | Atletika Vlašim, z.s. | 2 | PB 09.00 | ||||||||||||||
5 | Bianka HavlíčkováBianka Havlíčková | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 09.40 | ||||||||||||||
6 | Viktorie FialkováViktorie Fialková | 11 | Atletika Vlašim, z.s. | 1 | PB 09.46 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 06 (so, 20.5.2023 - 10:30) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka OttlováŠárka Ottlová | 10 | Atletika Benešov | 4 | 08.65 | ||||||||||||||
2 | Tatiana NeradováTatiana Neradová | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | PB 08.65 | ||||||||||||||
3 | Elen ŠporkováElen Šporková | 10 | TJ Neratovice | 5 | 08.91 | ||||||||||||||
4 | Julie Amálie KašparováJulie Amálie Kašparová | 10 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 09.17 | ||||||||||||||
5 | Sarah VeseckáSarah Vesecká | 10 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 1 | PB 09.19 | ||||||||||||||
6 | Jolana ŠrámkováJolana Šrámková | 11 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 09.44 | ||||||||||||||
7 | Aneta NeumannováAneta Neumannová | 10 | Atletika Vlašim, z.s. | 7 | 09.49 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 07 (so, 20.5.2023 - 10:30) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ela UlrichováEla Ulrichová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | PB 08.29 | ||||||||||||||
2 | Alžběta PokornáAlžběta Pokorná | 10 | A. C. TEPO Kladno | 3 | PB 08.55 | ||||||||||||||
3 | Valerie OpáleckáValerie Opálecká | 10 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 5 | PB 08.67 | ||||||||||||||
4 | Karolína NěmcováKarolína Němcová | 10 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | PB 08.84 | ||||||||||||||
5 | Ester DuškováEster Dušková | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 7 | 09.06 | ||||||||||||||
6 | Rozálie ParoubkováRozálie Paroubková | 10 | Atletika Vlašim, z.s. | 6 | PB 09.20 | ||||||||||||||
7 | Tereza PlškováTereza Plšková | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 10.32 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 08 (so, 20.5.2023 - 10:30) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ValentováAneta Valentová | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 08.48 | ||||||||||||||
2 | Linda KalašováLinda Kalašová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 08.63 | ||||||||||||||
3 | Julie JedličkováJulie Jedličková | 11 | Sokol Roztoky u Prahy | 2 | PB 08.96 | ||||||||||||||
4= | Sofie ŠtrymplováSofie Štrymplová | 10 | TJ Neratovice | 5 | 08.97 | ||||||||||||||
4= | Tereza ZindulkováTereza Zindulková | 11 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | PB 08.97 | ||||||||||||||
6 | Ema VáclavíkováEma Václavíková | 11 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | PB 09.11 | ||||||||||||||
7 | Anna VláškováAnna Vlášková | 10 | AC Čáslav z.s. | 1 | 09.56 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 09 (so, 20.5.2023 - 10:30) official | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 4 | 08.51 | ||||||||||||||
2 | 1 | Barbora VykysaláBarbora Vykysalá | 10 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | PB 08.69 | |||||||||||||
3 | Tereza DalíkováTereza Dalíková | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | PB 08.70 | ||||||||||||||
4 | Aneta DrahotováAneta Drahotová | 11 | Atletika Benešov | 3 | 08.71 | ||||||||||||||
5 | 8 | Kateřina NovákováKateřina Nováková | 10 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 09.03 | |||||||||||||
6 | Nela MihucováNela Mihucová | 11 | AC Čáslav z.s. | 5 | 09.04 | ||||||||||||||
7 | Lenka HoškováLenka Hošková | 11 | TJ Neratovice | 6 | 09.61 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 10 (so, 20.5.2023 - 10:30) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela KrojidlováNela Krojidlová | 10 | Atletika Čelákovice z.s. | 4 | PB 08.39 | ||||||||||||||
2 | Lucie ŠimicováLucie Šimicová | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | PB 08.57 | ||||||||||||||
3 | Tereza ŠafkováTereza Šafková | 10 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 08.91 | ||||||||||||||
4 | Luisa HaškováLuisa Hašková | 10 | A. C. TEPO Kladno | 6 | PB 09.15 | ||||||||||||||
5 | Markéta ČernáMarkéta Černá | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 1 | PB 09.26 | ||||||||||||||
6 | Veronika PedálováVeronika Pedálová | 10 | A. C. TEPO Kladno | 7 | PB 09.43 | ||||||||||||||
7 | Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová | 11 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 09.49 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema VackováEma Vacková | 10 | Sportovní klub LS Kladno, z... | 4 | PB 08.24 | |||
2 | Evelína SamkováEvelína Samková | 10 | TJ Neratovice | 4 | PB 08.29 | |||
2 | Ela UlrichováEla Ulrichová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | PB 08.29 | |||
4 | Nikola ZajícováNikola Zajícová | 10 | SK Mníšecko z. s. A | 4 | 08.32 | |||
5 | Valerie VojpichováValerie Vojpichová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.34 | |||
6 | Nela KrojidlováNela Krojidlová | 10 | Atletika Čelákovice z.s. | 4 | PB 08.39 | |||
7 | Aneta ValentováAneta Valentová | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 08.48 | |||
8 | Dominika BárováDominika Bárová | 10 | Sokol Roztoky u Prahy | 4 | 08.51 | |||
8 | Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 4 | 08.51 | |||
10 | Alžběta PokornáAlžběta Pokorná | 10 | A. C. TEPO Kladno | 3 | PB 08.55 | |||
11 | Lucie ŠimicováLucie Šimicová | 12 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | PB 08.57 | |||
12 | Linda KalašováLinda Kalašová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 08.63 | |||
13 | Kateřina ModrákováKateřina Modráková | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 3 | PB 08.65 | |||
13 | Šárka OttlováŠárka Ottlová | 10 | Atletika Benešov | 4 | 08.65 | |||
13 | Tatiana NeradováTatiana Neradová | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | PB 08.65 | |||
16 | Valerie OpáleckáValerie Opálecká | 10 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 5 | PB 08.67 | |||
17 | 1 | Barbora VykysaláBarbora Vykysalá | 10 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | PB 08.69 | ||
18 | Tereza DalíkováTereza Dalíková | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | PB 08.70 | |||
19 | Martina KubešováMartina Kubešová | 11 | Sportovní klub LS Kladno, z... | 5 | PB 08.71 | |||
19 | Aneta DrahotováAneta Drahotová | 11 | Atletika Benešov | 3 | 08.71 | |||
21 | Kateřina MaulisováKateřina Maulisová | 10 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 08.76 | |||
22 | Viktorie FišmanViktorie Fišman | 10 | Sokol Roztoky u Prahy | 3 | 08.78 | |||
23 | Madlen DočkalováMadlen Dočkalová | 10 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3 | 08.79 | |||
24 | Marie ZázvorkováMarie Zázvorková | 10 | TJ Lokomotiva Rakovník | 7 | 08.84 | |||
24 | Karolína NěmcováKarolína Němcová | 10 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | PB 08.84 | |||
26 | Kateřina SlívováKateřina Slívová | 10 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 08.89 | |||
27 | Adéla GregovskáAdéla Gregovská | 10 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 5 | 08.90 | |||
28 | Julie AndielováJulie Andielová | 10 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 08.91 | |||
28 | Elen ŠporkováElen Šporková | 10 | TJ Neratovice | 5 | 08.91 | |||
28 | Tereza ŠafkováTereza Šafková | 10 | A. C. TEPO Kladno | 5 | PB 08.91 | |||
31 | Adéla BalšánkováAdéla Balšánková | 10 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 08.92 | |||
32 | Anežka MálkováAnežka Málková | 10 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 08.95 | |||
33 | Julie JedličkováJulie Jedličková | 11 | Sokol Roztoky u Prahy | 2 | PB 08.96 | |||
34 | Sofie ŠtrymplováSofie Štrymplová | 10 | TJ Neratovice | 5 | 08.97 | |||
34 | Tereza ZindulkováTereza Zindulková | 11 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | PB 08.97 | |||
36 | Alžběta ŘíhováAlžběta Říhová | 10 | Atletika Vlašim, z.s. | 2 | PB 09.00 | |||
37 | Lucie HladkáLucie Hladká | 10 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 09.02 | |||
38 | 8 | Kateřina NovákováKateřina Nováková | 10 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 09.03 | ||
39 | Nela MihucováNela Mihucová | 11 | AC Čáslav z.s. | 5 | 09.04 | |||
40 | Ester DuškováEster Dušková | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 7 | 09.06 | |||
41 | Viktorie ZímováViktorie Zímová | 10 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 09.07 | |||
42 | Adéla OborníkováAdéla Oborníková | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | PB 09.11 | |||
42 | Ema VáclavíkováEma Václavíková | 11 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | PB 09.11 | |||
44 | Kateřina PoláškováKateřina Polášková | 10 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 09.14 | |||
44 | Ella PoliakováElla Poliaková | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | PB 09.14 | |||
46 | Luisa HaškováLuisa Hašková | 10 | A. C. TEPO Kladno | 6 | PB 09.15 | |||
47 | Julie Amálie KašparováJulie Amálie Kašparová | 10 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 09.17 | |||
48 | Sarah VeseckáSarah Vesecká | 10 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 1 | PB 09.19 | |||
49 | Rozálie ParoubkováRozálie Paroubková | 10 | Atletika Vlašim, z.s. | 6 | PB 09.20 | |||
50 | Amálie CihlářováAmálie Cihlářová | 11 | A. C. TEPO Kladno | 6 | PB 09.25 | |||
51 | Sofie CibulkováSofie Cibulková | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | SB 09.26 | |||
51 | Markéta ČernáMarkéta Černá | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 1 | PB 09.26 | |||
53 | Amálie ČervinkováAmálie Červinková | 11 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 09.39 | |||
54 | Bianka HavlíčkováBianka Havlíčková | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 09.40 | |||
55 | Anna NečasováAnna Nečasová | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | 09.42 | |||
56 | Veronika PedálováVeronika Pedálová | 10 | A. C. TEPO Kladno | 7 | PB 09.43 | |||
57 | Jolana ŠrámkováJolana Šrámková | 11 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 09.44 | |||
58 | Vendula JeřábkováVendula Jeřábková | 10 | Atletika Vlašim, z.s. | 7 | 09.46 | |||
58 | Viktorie FialkováViktorie Fialková | 11 | Atletika Vlašim, z.s. | 1 | PB 09.46 | |||
60 | Aneta NeumannováAneta Neumannová | 10 | Atletika Vlašim, z.s. | 7 | 09.49 | |||
60 | Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová | 11 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 09.49 | |||
62 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 10 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 09.50 | |||
62 | Tereza ChudobováTereza Chudobová | 10 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 09.50 | |||
64 | Anna VláškováAnna Vlášková | 10 | AC Čáslav z.s. | 1 | 09.56 | |||
65 | Lenka HoškováLenka Hošková | 11 | TJ Neratovice | 6 | 09.61 | |||
66 | 23 | Nela ČernáNela Černá | 11 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 09.62 | ||
67 | Edita PerclováEdita Perclová | 11 | AC Čáslav z.s. | 7 | 09.69 | |||
68 | Tereza PlškováTereza Plšková | 11 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 10.32 |