KP jednotlivců mladšího žactva
Beroun (20. 5. 2023)4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 20.5.2023 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaprálek, Zápotocký, Dobiáš, Procházka Kaprálek, Zápotocký, Dobiáš, Procházka | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 32.19 | |||||||||||||||
2 | Zinek, Harlas, Hűtter, Gromeš Zinek, Harlas, Hűtter, Gromeš | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 32.87 | |||||||||||||||
3 | Klejna, Braslavec, Krištof, Timofte Klejna, Braslavec, Krištof, Timofte | SK Sporting Příbram, Z.S. | 2 | 34.95 | |||||||||||||||
4 | Vobecký, Horváth, Rada, Frühbauer Vobecký, Horváth, Rada, Frühbauer | Atletika Benešov | 3 | 36.33 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Urban, Škvára, Alföldi, Lachman Urban, Škvára, Alföldi, Lachman | A. C. TEPO Kladno | 4 | 31.38 | |||||||||||||||
2 | Hovorka, Lesák, Sandecký, Straňák Hovorka, Lesák, Sandecký, Straňák | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 33.94 | |||||||||||||||
3 | Ledecký, Koňušík, Mildorf, Jindrák Ledecký, Koňušík, Mildorf, Jindrák | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 34.97 | |||||||||||||||
4 | Denk, Bahenský, Kratochvíl, Matas Denk, Bahenský, Kratochvíl, Matas | Sokol Roztoky u Prahy | 2 | 34.99 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zamboj, Vokoun, Čechlovský, Škabrada Zamboj, Vokoun, Čechlovský, Škabrada | TJ Neratovice | 5 | 33.43 | |||||||||||||||
2 | Parůžek, Mottl, Loukota, Rus Parůžek, Mottl, Loukota, Rus | Sportovní klub LS Kladno, z... | 4 | 33.57 | |||||||||||||||
3 | Fiřt, Polívka, Tatíček, Stejskal Fiřt, Polívka, Tatíček, Stejskal | A. C. TEPO Kladno | 3 | 35.64 | |||||||||||||||
4 | 43 | Záruba, Ullrych, Přikryl, Hůlka Záruba, Ullrych, Přikryl, Hůlka | A. C. TEPO Kladno | 2 | 36.16 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Urban, Škvára, Alföldi, Lachman Urban, Škvára, Alföldi, Lachman | A. C. TEPO Kladno | 4 | 31.38 | ||||
2 | Kaprálek, Zápotocký, Dobiáš, Procházka Kaprálek, Zápotocký, Dobiáš, Procházka | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 32.19 | ||||
3 | Zinek, Harlas, Hűtter, Gromeš Zinek, Harlas, Hűtter, Gromeš | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 32.87 | ||||
4 | Zamboj, Vokoun, Čechlovský, Škabrada Zamboj, Vokoun, Čechlovský, Škabrada | TJ Neratovice | 5 | 33.43 | ||||
5 | Parůžek, Mottl, Loukota, Rus Parůžek, Mottl, Loukota, Rus | Sportovní klub LS Kladno, z... | 4 | 33.57 | ||||
6 | Hovorka, Lesák, Sandecký, Straňák Hovorka, Lesák, Sandecký, Straňák | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 33.94 | ||||
7 | Klejna, Braslavec, Krištof, Timofte Klejna, Braslavec, Krištof, Timofte | SK Sporting Příbram, Z.S. | 2 | 34.95 | ||||
8 | Ledecký, Koňušík, Mildorf, Jindrák Ledecký, Koňušík, Mildorf, Jindrák | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 34.97 | ||||
9 | Denk, Bahenský, Kratochvíl, Matas Denk, Bahenský, Kratochvíl, Matas | Sokol Roztoky u Prahy | 2 | 34.99 | ||||
10 | Fiřt, Polívka, Tatíček, Stejskal Fiřt, Polívka, Tatíček, Stejskal | A. C. TEPO Kladno | 3 | 35.64 | ||||
11 | 43 | Záruba, Ullrych, Přikryl, Hůlka Záruba, Ullrych, Přikryl, Hůlka | A. C. TEPO Kladno | 2 | 36.16 | |||
12 | Vobecký, Horváth, Rada, Frühbauer Vobecký, Horváth, Rada, Frühbauer | Atletika Benešov | 3 | 36.33 |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 20.5.2023 - 14:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kocourková, Mücková, Truhlářová, Nevrlá Kocourková, Mücková, Truhlářová, Nevrlá | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 32.49 | |||||||||||||||
2 | Stachová, Šimicová, Petránková, Bébrová Stachová, Šimicová, Petránková, Bébrová | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 33.26 | |||||||||||||||
3 | Cimlová, Helbichová, Václavíková, Ptáčníková Cimlová, Helbichová, Václavíková, Ptáčníková | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 34.45 | |||||||||||||||
4 | Brožková, Pavlíková, Nedorostová, Cibulková Brožková, Pavlíková, Nedorostová, Cibulková | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 34.73 | |||||||||||||||
5 | Neumannová, Říhová, Paroubková, Davisová Neumannová, Říhová, Paroubková, Davisová | Atletika Vlašim, z.s. | 1 | 36.11 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 14:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andielová, Balšánková, Němcová, Pokorná Andielová, Balšánková, Němcová, Pokorná | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 33.93 | |||||||||||||||
2 | Holomojová, Dalíková, Opavová, Kalašová Holomojová, Dalíková, Opavová, Kalašová | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | 34.00 | |||||||||||||||
3 | Šafková, Zímová, Málková, Slívová Šafková, Zímová, Málková, Slívová | A. C. TEPO Kladno | 2 | 34.39 | |||||||||||||||
4 | Majerová, Valentová, Neradová, Malá Majerová, Valentová, Neradová, Malá | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 34.43 | |||||||||||||||
5 | Ptáčková, Houdková, Ondřejková, Šnajdrová Ptáčková, Houdková, Ondřejková, Šnajdrová | SK Sporting Příbram, Z.S. | 4 | 35.80 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 14:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kučerová, Prošková, Samková, Coufalová Kučerová, Prošková, Samková, Coufalová | TJ Neratovice | 5 | 32.83 | |||||||||||||||
2 | Ottlová, Drahotová, Artusová, Hrachová Ottlová, Drahotová, Artusová, Hrachová | Atletika Benešov | 3 | 33.33 | |||||||||||||||
3 | Jedličková, Fišman, Bárová, Palmer Jedličková, Fišman, Bárová, Palmer | Sokol Roztoky u Prahy | 2 | 33.69 | |||||||||||||||
4 | 26 | Šulcová, Levencová, Železná, Vacková Šulcová, Levencová, Železná, Vacková | Sportovní klub LS Kladno, z... | 4 | 34.69 | ||||||||||||||
5 | Vlášková, Perclová, Hotyčová, Mihucová Vlášková, Perclová, Hotyčová, Mihucová | AC Čáslav z.s. | 1 | 35.34 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 14:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čermáková, Hašková, Pokorná, Sajdlerová Čermáková, Hašková, Pokorná, Sajdlerová | A. C. TEPO Kladno | 4 | 34.75 | |||||||||||||||
2 | Bejenaru, Dragounová, Schneiderová, Sedláčková Bejenaru, Dragounová, Schneiderová, Sedláčková | Školní atletický klub Slaný | 3 | 35.65 | |||||||||||||||
3 | Plavcová, Růžičková, Nakatová, Bredlerová Plavcová, Růžičková, Nakatová, Bredlerová | Atletika Benešov | 2 | 35.92 | |||||||||||||||
4 | Pavlíčková, Fialková, Jeřábková, Slosiariková Pavlíčková, Fialková, Jeřábková, Slosiariková | Atletika Vlašim, z.s. | 1 | 36.12 | |||||||||||||||
5 | Michálková, Kostečková, Posseltová, Veselá Michálková, Kostečková, Posseltová, Veselá | Školní atletický klub Slaný | 5 | 36.42 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 20.5.2023 - 14:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šporková, Štrymplová, Krátká, Vokáčová Šporková, Štrymplová, Krátká, Vokáčová | TJ Neratovice | 2 | 33.57 | |||||||||||||||
2 | Ujváriová, Blechová, Urminská, Ročková Ujváriová, Blechová, Urminská, Ročková | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 35.86 | |||||||||||||||
3 | Šrámková, Pedálová, Krejčí, Cihlářová Šrámková, Pedálová, Krejčí, Cihlářová | A. C. TEPO Kladno | 5 | 36.55 | |||||||||||||||
4 | Menclová, Jacková, Ratman, Červenková Menclová, Jacková, Ratman, Červenková | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 37.21 | |||||||||||||||
5 | Mlezivová, Kašparová, Filipová, Pavlíčková Mlezivová, Kašparová, Filipová, Pavlíčková | Atletika Vlašim, z.s. | 4 | 38.96 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kocourková, Mücková, Truhlářová, Nevrlá Kocourková, Mücková, Truhlářová, Nevrlá | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 32.49 | ||||
2 | Kučerová, Prošková, Samková, Coufalová Kučerová, Prošková, Samková, Coufalová | TJ Neratovice | 5 | 32.83 | ||||
3 | Stachová, Šimicová, Petránková, Bébrová Stachová, Šimicová, Petránková, Bébrová | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 33.26 | ||||
4 | Ottlová, Drahotová, Artusová, Hrachová Ottlová, Drahotová, Artusová, Hrachová | Atletika Benešov | 3 | 33.33 | ||||
5 | Šporková, Štrymplová, Krátká, Vokáčová Šporková, Štrymplová, Krátká, Vokáčová | TJ Neratovice | 2 | 33.57 | ||||
6 | Jedličková, Fišman, Bárová, Palmer Jedličková, Fišman, Bárová, Palmer | Sokol Roztoky u Prahy | 2 | 33.69 | ||||
7 | Andielová, Balšánková, Němcová, Pokorná Andielová, Balšánková, Němcová, Pokorná | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 33.93 | ||||
8 | Holomojová, Dalíková, Opavová, Kalašová Holomojová, Dalíková, Opavová, Kalašová | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | 34.00 | ||||
9 | Šafková, Zímová, Málková, Slívová Šafková, Zímová, Málková, Slívová | A. C. TEPO Kladno | 2 | 34.39 | ||||
10 | Majerová, Valentová, Neradová, Malá Majerová, Valentová, Neradová, Malá | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 34.43 | ||||
11 | Cimlová, Helbichová, Václavíková, Ptáčníková Cimlová, Helbichová, Václavíková, Ptáčníková | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 34.45 | ||||
12 | 26 | Šulcová, Levencová, Železná, Vacková Šulcová, Levencová, Železná, Vacková | Sportovní klub LS Kladno, z... | 4 | 34.69 | |||
13 | Brožková, Pavlíková, Nedorostová, Cibulková Brožková, Pavlíková, Nedorostová, Cibulková | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 34.73 | ||||
14 | Čermáková, Hašková, Pokorná, Sajdlerová Čermáková, Hašková, Pokorná, Sajdlerová | A. C. TEPO Kladno | 4 | 34.75 | ||||
15 | Vlášková, Perclová, Hotyčová, Mihucová Vlášková, Perclová, Hotyčová, Mihucová | AC Čáslav z.s. | 1 | 35.34 | ||||
16 | Bejenaru, Dragounová, Schneiderová, Sedláčková Bejenaru, Dragounová, Schneiderová, Sedláčková | Školní atletický klub Slaný | 3 | 35.65 | ||||
17 | Ptáčková, Houdková, Ondřejková, Šnajdrová Ptáčková, Houdková, Ondřejková, Šnajdrová | SK Sporting Příbram, Z.S. | 4 | 35.80 | ||||
18 | Ujváriová, Blechová, Urminská, Ročková Ujváriová, Blechová, Urminská, Ročková | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 35.86 | ||||
19 | Plavcová, Růžičková, Nakatová, Bredlerová Plavcová, Růžičková, Nakatová, Bredlerová | Atletika Benešov | 2 | 35.92 | ||||
20 | Neumannová, Říhová, Paroubková, Davisová Neumannová, Říhová, Paroubková, Davisová | Atletika Vlašim, z.s. | 1 | 36.11 | ||||
21 | Pavlíčková, Fialková, Jeřábková, Slosiariková Pavlíčková, Fialková, Jeřábková, Slosiariková | Atletika Vlašim, z.s. | 1 | 36.12 | ||||
22 | Michálková, Kostečková, Posseltová, Veselá Michálková, Kostečková, Posseltová, Veselá | Školní atletický klub Slaný | 5 | 36.42 | ||||
23 | Šrámková, Pedálová, Krejčí, Cihlářová Šrámková, Pedálová, Krejčí, Cihlářová | A. C. TEPO Kladno | 5 | 36.55 | ||||
24 | Menclová, Jacková, Ratman, Červenková Menclová, Jacková, Ratman, Červenková | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 37.21 | ||||
25 | Mlezivová, Kašparová, Filipová, Pavlíčková Mlezivová, Kašparová, Filipová, Pavlíčková | Atletika Vlašim, z.s. | 4 | 38.96 |