Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo středočeského KPD mladšího žactva, sk. A

Slaný (23. 4. 2023)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 23.4.2023 - 11:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.48
2 Lukáš PalánLukáš Palán 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 09.07
3 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 10.59
MS Riccardo VaruttiRiccardo Varutti 12 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 4 10.81
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (ne, 23.4.2023 - 11:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.30
2 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 PB 08.70
3 Filip StůjFilip Stůj 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.04
4 David ŠvejcarDavid Švejcar 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 PB 10.41
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (ne, 23.4.2023 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 08.83
2 Kryštof KvíčalaKryštof Kvíčala 11 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 5 09.21
MS Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 09.34
4 Matěj KlepalMatěj Klepal 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 09.92
5 Jakub SýkoraJakub Sýkora 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.05
6 Matěj BudinskýMatěj Budinský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 11.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 23.4.2023 - 11:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 08.52
2 Tomáš HudíčekTomáš Hudíček 11 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 3 09.21
3 Radek StrakaRadek Straka 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 09.76
4 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 PB 10.02
5 Tobiáš KrejcárekTobiáš Krejcárek 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 10.51
6 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 23.4.2023 - 11:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 08.47
2 Prokop MlsProkop Mls 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 09.22
3 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 09.40
4 David ČuříkDavid Čuřík 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.46
5 Jan SvobodaJan Svoboda 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.47
6 Jonáš FrankeJonáš Franke 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 23.4.2023 - 11:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ČernýAdam Černý 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 08.59
2 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 08.85
3 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 08.95
4 Ondřej ŠilhákOndřej Šilhák 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.70
5 Maksym OksinMaksym Oksin 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.72
6 Radek ŠimonRadek Šimon 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 10.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 23.4.2023 - 11:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SuchopárekMartin Suchopárek 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 09.68
2 Šimon ŠedivýŠimon Šedivý 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.86
3 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.00
4 Patrik ČížekPatrik Čížek 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 10.02
5 Adam JurečkaAdam Jurečka 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 10.03
6 Jan MalinaJan Malina 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 11.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 23.4.2023 - 11:30) official Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.71
2 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 08.97
3 Richard Joseph HallRichard Joseph Hall 12 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.18
4 David ČapekDavid Čapek 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.45
5 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 09.86
6 Vít KábrtVít Kábrt 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 10.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 23.4.2023 - 11:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel TurzaDaniel Turza 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 PB 08.95
2 Adam DenkAdam Denk 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.35
3 Filip KujalFilip Kujal 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.64
4 Václav TomášVáclav Tomáš 11 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.70
5 František LiehneFrantišek Liehne 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10.48
6 Matěj NovákMatěj Novák 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 23.4.2023 - 11:30) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.30
2 Tomáš KlejnaTomáš Klejna 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.61
3 Jan PintířJan Pintíř 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.91
4 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.97
5 Pavel ZámyslickýPavel Zámyslický 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.12
6 Václav RusnákVáclav Rusnák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.42
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 23.4.2023 - 12:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 08.06 11.00
2 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 08.13 9.00
3 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 SB 08.29 8.00
4 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 08.38 7.00
5 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 SB 08.38 6.00
6 Adam ČernýAdam Černý 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 SB 08.51 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 23.4.2023 - 12:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 SB 08.52 4.00
2 Tomáš KlejnaTomáš Klejna 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 SB 08.57 3.00
3 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 08.70 2.00
4 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 SB 08.81 1.00
5 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.87
6 Jan PintířJan Pintíř 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.67
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 23.4.2023 - 12:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 SB 08.46 11.00
2 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 SB 08.82 9.00
3 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.84 8.00
4 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.89 7.00
5 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.90 6.00
6 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.93 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 23.4.2023 - 12:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 SB 08.85 4.00
2 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 SB 08.91 3.00
3 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 SB 08.93 2.00
4 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.09 1.00
5 Tereza HlouškováTereza Hloušková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.13
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 23.4.2023 - 11:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 PB 09.13
MS Julie Amálie KašparováJulie Amálie Kašparová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.19
3 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 09.57
4 Viktoria AdamkovičováViktoria Adamkovičová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.91
5 Ema ČevonováEma Čevonová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.98
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 23.4.2023 - 11:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 PB 09.35
2 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.66
3 Dorota SojkováDorota Sojková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.66
4 Justýna KrátkáJustýna Krátká 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 09.89
5 Klára KalabováKlára Kalabová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 10.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 23.4.2023 - 11:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 PB 09.00
2 Stella PelikánováStella Pelikánová 12 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 09.52
MS Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 09.52
4 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.79
5 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 09.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 23.4.2023 - 11:00) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Nikola ZajícováNikola Zajícová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 08.52
2 Luisa HaškováLuisa Hašková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 09.39
3 Anežka SkálováAnežka Skálová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 PB 09.46
4 Šárka BubníkováŠárka Bubníková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 09.65
5 Klára VaňkováKlára Vaňková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.30
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 23.4.2023 - 11:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.13
2 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 PB 09.51
3 Natálie TlustáNatálie Tlustá 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 PB 09.73
4 Sofie HoggSofie Hogg 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 PB 09.86
5 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 09.86
6 Emma BrátováEmma Brátová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 PB 10.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 23.4.2023 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 08.82
2 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 08.89
3 Eliška LandováEliška Landová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.98
4 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 09.05
5 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 09.52
6 Alena HusákováAlena Husáková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 23.4.2023 - 11:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 08.91
2 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.04
3 Natálie VětrovskáNatálie Větrovská 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.15
4 Daniela TurkováDaniela Turková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 10.25
MS Viktorie Laura KonečnáViktorie Laura Konečná 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 10.26
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (ne, 23.4.2023 - 11:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 08.56
2 Ema HodermarskáEma Hodermarská 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.80
3 Petra ŠpetováPetra Špetová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 09.83
4 Michaela KřížováMichaela Křížová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.49
MS Dorota DvořákováDorota Dvořáková 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 10.97
6 Týna ŠvejkovskáTýna Švejkovská 12 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 11.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 23.4.2023 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.82
2 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.87
3 Eliška RovenskáEliška Rovenská 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 PB 09.83
4 Barbora KocandováBarbora Kocandová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 10.09
MS Františka RosyvkováFrantiška Rosyvková 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.30
6 Natálie TrnovskáNatálie Trnovská 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 23.4.2023 - 11:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 08.92
2 Tereza HlouškováTereza Hloušková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.94
3 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 09.41
4 Julie ŠtajerováJulie Štajerová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 09.78
5 Ema BrišováEma Brišová 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.92
6 Sofie HalováSofie Halová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 10.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 23.4.2023 - 11:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.16
2 Sarah VeseckáSarah Vesecká 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.52
MS Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 09.75
4 Sára HotováSára Hotová 12 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.82
5 Sylvie HuňkováSylvie Huňková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.98
6 Nela ČernáNela Černá 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 09.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 23.4.2023 - 11:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 09.07
2 Eliška LandováEliška Landová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 09.45
3 Anna RybářováAnna Rybářová 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.47
4 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.92
5 Nora HájkováNora Hájková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 10.18
6 Alžběta KadeřábkováAlžběta Kadeřábková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 10.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 23.4.2023 - 11:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 09.05
2 Helena ŠiškováHelena Šišková 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.21
3 Vendula VašákováVendula Vašáková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.38
4 Tereza VančurováTereza Vančurová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.81
5 Klára HalašováKlára Halašová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 10.31
6 Klára FiřtováKlára Fiřtová 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 10.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (ne, 23.4.2023 - 11:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 08.99
2 Ella PalmerElla Palmer 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.46
3 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.46
4 Klára VackováKlára Vacková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.98
5 Simona FilipováSimona Filipová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 11.50
6 Kristýna ŠrolováKristýna Šrolová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 14.01
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 23.4.2023 - 13:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 19.84 9.00
2 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 21.34 5.00
3 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 21.55 3.00
4 Vojtěch ŠenoltVojtěch Šenolt 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.96
5 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 23.77
6 Jan HradeckýJan Hradecký 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 24.16
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 23.4.2023 - 13:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ČernýAdam Černý 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 21.08 7.00
2 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 22.04
3 David ČapekDavid Čapek 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 22.76
4 Jan MalinaJan Malina 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 6 28.06
5 Marek ZdvihalMarek Zdvihal 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 28.36
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 23.4.2023 - 13:30) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 21.72 2.00
2 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 23.03
3 Lukáš PalánLukáš Palán 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 23.52
4 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 23.64
5 Ondřej BobekOndřej Bobek 12 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 24.16
6 Radek StrakaRadek Straka 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 24.92
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 23.4.2023 - 13:30) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 21.42 4.00
2 Tadeáš GruntTadeáš Grunt 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 22.72
3 Štěpán KrištofŠtěpán Krištof 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.85
4 Matěj ZenáhlíkMatěj Zenáhlík 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 23.92
5 Daniel BahenskýDaniel Bahenský 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.07
6 Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 25.26
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 23.4.2023 - 13:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 21.32 6.00
2 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 22.15
3 Prokop MlsProkop Mls 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 22.85
4 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.92
5 Ondřej ŠilhákOndřej Šilhák 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.34
6 Jakub Petr IllnerJakub Petr Illner 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 24.52
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 23.4.2023 - 13:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 20.60 8.00
2 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 22.36
3 Matěj BauernoplMatěj Bauernopl 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 24.18
4 Tobiáš KrejcárekTobiáš Krejcárek 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 26.65
5 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 27.63
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 23.4.2023 - 13:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 19.81 11.00
2 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 23.89
3 David ČuříkDavid Čuřík 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 24.75
4 Matěj NovákMatěj Novák 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 25.97
5 Vít KábrtVít Kábrt 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 27.10
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 23.4.2023 - 13:30) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 21.90 1.00
2 Adam DenkAdam Denk 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 22.67
3 Tomáš HudíčekTomáš Hudíček 11 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 2 23.22
4 Vojtěch FučíkVojtěch Fučík 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 23.74
5 Maxim FerenčíkMaxim Ferenčík 11 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 3 25.84
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 23.4.2023 - 13:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 21.90 4.00
MS Erika VolnáErika Volná 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 23.91
MS Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 PB 24.25
MS Barbora BokováBarbora Boková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 24.35
MS Veronika PedálováVeronika Pedálová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 24.82
6 Adéla VeverováAdéla Veverová 11 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 2 25.06
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 23.4.2023 - 13:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 23.28
2 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.77
3 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 24.42
MS Alena KolářováAlena Kolářová 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 24.43
5 Natálie VětrovskáNatálie Větrovská 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.90
6 Michaela KřížováMichaela Křížová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 25.66
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 23.4.2023 - 13:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema HodermarskáEma Hodermarská 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 24.02
2 Barbora HouskováBarbora Housková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.47
3 Alice JaníčkováAlice Janíčková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 25.27
4 Natálie TrnovskáNatálie Trnovská 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 25.50
5 Tereza SládečkováTereza Sládečková 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 26.53
6 Beáta VršeckáBeáta Vršecká 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 27.64
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 23.4.2023 - 13:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára OndřejkováKlára Ondřejková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 23.19
2 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 23.28
3 Anežka SkálováAnežka Skálová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 6 PB 23.73
MS Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 24.07
5 Klára VackováKlára Vacková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 25.14
6 Kamila RusňákováKamila Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 26.21
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 23.4.2023 - 13:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 21.46 9.00
2 Ema ZachariášováEma Zachariášová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 PB 22.42
3 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 PB 22.88
4 Anežka FrýdlováAnežka Frýdlová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 24.28
5 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 26.40
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 23.4.2023 - 13:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 21.76 6.00
2 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 22.43
3 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 22.99
4 Barbora FajtováBarbora Fajtová 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 23.25
5 Ella PalmerElla Palmer 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.78
6 Simona FilipováSimona Filipová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 26.92
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 23.4.2023 - 13:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 PB 21.78 5.00
2 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 PB 22.73
3 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 PB 22.90
4 Karolína JungováKarolína Jungová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 24.05
5 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 24.80
6 Alžběta KadeřábkováAlžběta Kadeřábková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 26.96
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 23.4.2023 - 13:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 PB 21.63 8.00
2 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 22.56
3 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 PB 23.38
4 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 PB 23.41
5 Eliška RovenskáEliška Rovenská 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 PB 24.21
6 Klára HalašováKlára Halašová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 27.14
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 23.4.2023 - 13:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Nikola ZajícováNikola Zajícová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 20.53
2 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 22.11 2.00
3 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 PB 22.33
4 Eliška ViktorováEliška Viktorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 24.03
5 Nora HájkováNora Hájková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 25.76
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 23.4.2023 - 13:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella HepnerováElla Hepnerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 PB 23.69
2 Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 23.72
MS Viktorie Laura KonečnáViktorie Laura Konečná 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 25.66
MS Františka RosyvkováFrantiška Rosyvková 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 25.71
MS Dorota DvořákováDorota Dvořáková 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 28.39
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 23.4.2023 - 13:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 22.04 3.00
2 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 22.31 1.00
3 Barbora CabákováBarbora Cabáková 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 23.43
4 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 23.74
5 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 24.30
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 23.4.2023 - 13:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 20.92 11.00
2 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 21.75 7.00
3 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 22.85
4 Sára HotováSára Hotová 12 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 24.46
5 Emma BrátováEmma Brátová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 PB 24.80
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 23.4.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan HradeckýJan Hradecký 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:40.51 3.00
2 Kryštof KvíčalaKryštof Kvíčala 11 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 5 2:44.08 2.00
3 Michal SlavíkMichal Slavík 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 9 2:46.27 1.00
4 Jakub TurynaJakub Turyna 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 11 2:46.28
5 Maxim FerenčíkMaxim Ferenčík 11 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 3 2:52.48
6 Lukáš PalánLukáš Palán 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 7 2:59.43
7 Radek ŠimonRadek Šimon 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 10 PB 3:06.42
8 Ondřej PohnánOndřej Pohnán 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 3:10.40
MS Riccardo VaruttiRiccardo Varutti 12 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 1 3:10.85
10 Maksym OksinMaksym Oksin 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 3:15.57
11 Lukáš ČeněkLukáš Čeněk 12 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 2 3:16.81
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 23.4.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 PB 2:30.16 11.00
2 Denis AlföldiDenis Alföldi 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 2:32.83 9.00
3 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 PB 2:33.12 8.00
4 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 2:34.49 7.00
5 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 2:36.56 6.00
6 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 11 2:38.37 5.00
7 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 PB 2:40.03 4.00
8 Ondřej BobekOndřej Bobek 12 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 2:46.41
9 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 2:49.10
10 Patrik ČížekPatrik Čížek 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 2:54.13
11 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 3:01.62
12 Václav TomášVáclav Tomáš 11 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12 3:05.43
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 23.4.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 2:35.17 9.00
2 Barbora CabákováBarbora Cabáková 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 2:54.54 2.00
MS Julie Amálie KašparováJulie Amálie Kašparová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 2:56.72
4 Eliška VajnlichováEliška Vajnlichová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 2:59.35
5 Marie RozenskáMarie Rozenská 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 3:00.80
6 Adéla VeverováAdéla Veverová 11 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 2 3:03.95
7 Daniela TurkováDaniela Turková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 9 3:08.53
8 Natálie LajbnerováNatálie Lajbnerová 11 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 3:18.84
9 Kristýna ŠrolováKristýna Šrolová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 8 3:28.65
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 23.4.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 PB 2:50.62 4.00
2 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 2:51.07 3.00
3 Helena ŠiškováHelena Šišková 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10 2:56.23
4 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 9 2:59.51
5 Kamila RusňákováKamila Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 PB 2:59.91
6 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 11 PB 3:02.48
7 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 3:05.82
8 Nela CharouzkováNela Charouzková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 3:06.84
9 Veronika MerunováVeronika Merunová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 3:07.88
10 Nela StejnáNela Stejná 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 3:09.10
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (ne, 23.4.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 10 2:33.95 11.00
2 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 2:40.06 8.00
3 Ema ZachariášováEma Zachariášová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 11 2:42.48 7.00
4 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 2:44.39 6.00
5 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 2:48.90 5.00
6 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 PB 2:54.70 1.00
7 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 9 PB 2:55.30
8 Anna KarlováAnna Karlová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 2:55.75
9 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:59.64
10 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 8 PB 3:00.57
MS Linda ChládkováLinda Chládková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 3:08.69
12 Barbora KocandováBarbora Kocandová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3:13.37
Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DNF
Celkem 13 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 23.4.2023 - 10:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.87 7.00
2 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 11.03 6.00
3 Jakub Vojtěch PolívkaJakub Vojtěch Polívka 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.54 5.00
4 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 PB 12.24 2.00
5 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 13.19
6 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 13.83
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 23.4.2023 - 10:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 10.32 9.00
2 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 10.43 8.00
3 Šimon MarekŠimon Marek 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.04 3.00
4 Martin FiřtMartin Fiřt 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 12.38 1.00
5 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.56
6 Filip StůjFilip Stůj 11 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 14.11
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 23.4.2023 - 10:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis AlföldiDenis Alföldi 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 10.05 11.00
2 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 11.66 4.00
3 Tadeáš GruntTadeáš Grunt 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 12.82
4 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 13.88
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 23.4.2023 - 10:30) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 PB 10.25 11.00
2 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 11.27 8.00
3 Anna Viktorie MullenAnna Viktorie Mullen 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 12.54
4 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 13.30
5 Ella DoleželElla Doležel 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 13.37
6 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 14.75
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 23.4.2023 - 10:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 11.50 6.00
2 Kristýna KoljaděnkoKristýna Koljaděnko 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 PB 12.84
3 Lucie MartínkováLucie Martínková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 6 PB 13.01
4 Eva JarošováEva Jarošová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 PB 13.27
5 Veronika ZelinkováVeronika Zelinková 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 PB 13.39
6 Ema ČevonováEma Čevonová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 13.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 23.4.2023 - 10:30) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 11.47 7.00
2 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 11.52 5.00
3 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 11.99 3.00
4 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 12.42
5 Barbora FajtováBarbora Fajtová 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 12.59
6 Sofie HalováSofie Halová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.69
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 23.4.2023 - 10:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 PB 10.85 9.00
2 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 PB 11.71 4.00
3 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 PB 12.11
4 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 12.45
5 Ema SedláčkováEma Sedláčková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 13.69
MS Linda ChládkováLinda Chládková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 13.96
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 23.4.2023 - 10:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 12.08 1.00
2 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 12.09
3 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 12.47
4 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.81
5 Valentýna KovářováValentýna Kovářová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 12.90
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 23.4.2023 - 10:30) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 12.02 2.00
2 Eliška LandováEliška Landová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 12.60
3 Ella HepnerováElla Hepnerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 PB 14.51
4 Adéla MaláAdéla Malá 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 14.59
5 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 15.06
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 23.4.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek, Nedvěd, Hall, Urban Marek, Nedvěd, Hall, Urban A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 33.87 11.00
2 Činka, Lipovský, Seidl, Pašek Činka, Lipovský, Seidl, Pašek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 34.59 9.00
3 Čapek, Klejna, Kujal, Krištof Čapek, Klejna, Kujal, Krištof SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 35.50 8.00
4 Kratochvíl, Čížek, Matas, Fučík Kratochvíl, Čížek, Matas, Fučík Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 37.49 7.00
5 Lukeš, Horák, Budinský, Slavík Lukeš, Horák, Budinský, Slavík Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 37.94 5.00
6 Kvíčala, Kurečaj, Hudíček, Ferenčík Kvíčala, Kurečaj, Hudíček, Ferenčík AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 1 38.10 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 23.4.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stůj, Suchopárek, Bauernopl, Čuřík Stůj, Suchopárek, Bauernopl, Čuřík A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 37.52 6.00
2 Grunt, Hlavsa, Sýkora, Šolín Grunt, Hlavsa, Sýkora, Šolín Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 38.00 4.00
3 Illner, Liehne, Šedivý, Šilhák Illner, Liehne, Šedivý, Šilhák TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 38.24 2.00
4 Svoboda, Šebek, Vlasák, Zámyslický Svoboda, Šebek, Vlasák, Zámyslický A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 38.37 1.00
5 Jurečka, Kábrt, Krejcárek, Novák Jurečka, Kábrt, Krejcárek, Novák A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 40.62
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 23.4.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dřížďalová, Valachovičová, Vykysalá, Andielová Dřížďalová, Valachovičová, Vykysalá, Andielová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 34.20 11.00
2 Kubešová, Levencová, Železná, Vacková Kubešová, Levencová, Železná, Vacková Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 34.29 9.00
3 Jedličková, Šišková, Palmer, Fišman Jedličková, Šišková, Palmer, Fišman Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 34.95 8.00
4 Maulisová, Slívová, Šafková, Šimková Maulisová, Slívová, Šafková, Šimková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 35.00 7.00
5 Bubníková, Opálecká, Hrdličková, Gregovská Bubníková, Opálecká, Hrdličková, Gregovská Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 35.57 5.00
6 Halová, Husáková, Červenková, Vesecká Halová, Husáková, Červenková, Vesecká SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 37.09
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 23.4.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zindulková, Viktorová, Krůtová, Balšánková Zindulková, Viktorová, Krůtová, Balšánková TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 35.44 6.00
2 Přikrylová, Nováková, Chudobová, Harbáčková Přikrylová, Nováková, Chudobová, Harbáčková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 36.19 4.00
3 Čevonová, Dragounová, Kostečková, Pospíšilová Čevonová, Dragounová, Kostečková, Pospíšilová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 36.31 2.50
4 Karlová, Štajerová, Vacková, Vančurová Karlová, Štajerová, Vacková, Vančurová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 38.28
5 Zelinková, Pelikánová, Koljaděnko, Hogg Zelinková, Pelikánová, Koljaděnko, Hogg ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 38.63
6 Krejsová, Křížová, Hejhalová, Šebestová Krejsová, Křížová, Hejhalová, Šebestová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 38.87
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 23.4.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Němcová, Sojková, Vašáková, Boková Němcová, Sojková, Vašáková, Boková TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 36.31 2.50
2 Cabáková, Krejčí, Malá, Šrámková Cabáková, Krejčí, Malá, Šrámková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 36.89
3 Rybářová, Stejná, Markupová, Hotová Rybářová, Stejná, Markupová, Hotová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 38.40
4 Hodermarská, Houdková, Větrovská, Placatková Hodermarská, Houdková, Větrovská, Placatková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 38.83
5 Strakošová, Vydržel, Sládečková, Frýdlová Strakošová, Vydržel, Sládečková, Frýdlová ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 39.63
6 Horáková, Švejkovská, Černá, Brišová Horáková, Švejkovská, Černá, Brišová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 41.69
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 23.4.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pokorná, Krčilová, Hájková, Černá Pokorná, Krčilová, Hájková, Černá TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 36.87
2 Procházková, Lajbnerová, Kovářová, Čermáková Procházková, Lajbnerová, Kovářová, Čermáková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 37.55
3 Jungová, Špetová, Šrolová, Turková Jungová, Špetová, Šrolová, Turková TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 38.80
4 Doležel, Charouzková, Vágnerová, Rusňáková Doležel, Charouzková, Vágnerová, Rusňáková Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 39.05
5 Hauserova, Mašková, Veverová, Žuchovská Hauserova, Mašková, Veverová, Žuchovská AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 3 40.31
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 23.4.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sajdlerová, Tlustá, Pokorná, Kropáčková Sajdlerová, Tlustá, Pokorná, Kropáčková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 36.61 1.00
2 Brátová, Hašková, Hepnerová, Štěpánková Brátová, Hašková, Hepnerová, Štěpánková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 37.50
3 Adamkovičová, Rozenská, Sedláčková, Vaňková Adamkovičová, Rozenská, Sedláčková, Vaňková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 38.66
4 Ondřejková, Trnovská, Janíčková, Vršecká Ondřejková, Trnovská, Janíčková, Vršecká SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 39.60
5 Filipová, Kadeřábková, Sýkorová, Mateičková Filipová, Kadeřábková, Sýkorová, Mateičková TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 39.75
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 23.4.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,51 1,54 Body
1 Martin FiřtMartin Fiřt
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 1 PB 1.51 o o o o o o xxo o o o o xo o xxx 11.00
2 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 14 SB 1.49 - - - o o o o o xo o xxo xxo xxx 9.00
3 Jakub Vojtěch PolívkaJakub Vojtěch Polívka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 7 PB 1.40 o xo o o xo o o o xo xxx 8.00
4 Daniel ŠkváraDaniel Škvára
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
11 11 PB 1.40 o o o - o o o o xxo xxx 7.00
5 Šimon MarekŠimon Marek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 3 PB 1.34 o o o o o xxo o xxx 6.00
6 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 6 PB 1.34 o o xxo o o o xo xxx 5.00
7 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 5 PB 1.31 o o o o xo xo xxx 4.00
8 Matyáš SeidlMatyáš Seidl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 8 SB 1.28 o o o o o xxx 3.00
9 Martin StejskalMartin Stejskal
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 9 PB 1.28 o o o o xo xxx 2.00
10 Vojtěch ŠenoltVojtěch Šenolt
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 10 PB 1.25 o o o o xxx 1.00
11 Pavel ZámyslickýPavel Zámyslický
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 12 PB 1.20 o xo o xxx
12 Jakub SýkoraJakub Sýkora
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 13 PB 1.15 xo xxo xxx
Radek MasaříkRadek Masařík
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
11 4 NM xxx
Tadeáš KurečajTadeáš Kurečaj
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
12 2 NM xxx
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 23.4.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,46 Body
1 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 7 SB 1.42 - - - - o - o o o o o o xxx 11.00
2 Ema ZachariášováEma Zachariášová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 29 PB 1.39 o - o o o o o o o xo o xxx 9.00
3 Tereza HlouškováTereza Hloušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 10 PB 1.39 - - o - o o o o xxo o xo xxx 8.00
4 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 9 PB 1.36 o o o o xo o xxo xo o xxo xxx 7.00
5 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 31 PB 1.33 o o o o o o o o o xxx 6.00
6 Natálie ŠimkováNatálie Šimková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 23 PB 1.33 - o o - o o o o xo xxx 5.00
7 Eliška LandováEliška Landová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 16 PB 1.33 - - o o xxo o xo o xxo xxx 4.00
8 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 6 PB 1.30 o o o o o o o o xxx 3.00
9 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 17 PB 1.30 o o o o o o xxo o xxx 2.00
10 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 21 PB 1.30 - o o o o o xo xo xxx 1.00
11 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 14 PB 1.30 o o o o xo o xo xo xxx
12 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 22 PB 1.30 - xo o o xo xo xo xo xxx
13 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 15 SB 1.30 o o o o o o o xxo xxx
14 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 4 PB 1.30 o o o o o xo o xxo xxx
15 Anna HorkáAnna Horká
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 12 PB 1.24 - o o o xo o xxx
16 Eliška ViktorováEliška Viktorová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
11 28 PB 1.24 o o o o xxo xo xxx
17 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 25 PB 1.21 - xo o o o xxx
18 Eliška VajnlichováEliška Vajnlichová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 27 PB 1.21 - o xxo o o xxx
19= Petra ŠpetováPetra Špetová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 24 PB 1.18 o o xo o xxx
19= Kateřina HorákováKateřina Horáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 11 PB 1.18 - o xo o xxx
19= Natálie TlustáNatálie Tlustá
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 26 PB 1.18 - o xo o xxx
22 Monika MarkupováMonika Markupová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 18 PB 1.18 o o o xxo xxx
23 Karolína JungováKarolína Jungová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 13 PB 1.15 o o o xxx
24= Marie RozenskáMarie Rozenská
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 30 PB 1.10 o o xxr
24= Kristýna MateičkováKristýna Mateičková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 19 PB 1.10 o o xxx
24= Barbora BejenaruBarbora Bejenaru
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 5 PB 1.10 o o xxx
24= Viktoria AdamkovičováViktoria Adamkovičová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 3 PB 1.10 o o xxx
24= Vanesa HauserovaVanesa Hauserova
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
12 8 PB 1.10 o o xxx
MS Anastázie ForalováAnastázie Foralová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 1 PB 1.10 o xo xxx
Anna Viktorie MullenAnna Viktorie Mullen
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 20 NM xxx
Julie MaškováJulie Mašková
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
11 2 NM xxx
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 23.4.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 20 PB 5.06 -1.3 m/s 4.92 x 4.68 4.92 4.81 x 5.06  -1,30 11.00
2 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 15 PB 4.80 -0.4 m/s 4.40 4.63 4.63 4.63 x x 4.80  -0,40 9.00
3 Adam ŠindelářAdam Šindelář
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 21 PB 4.71 -1.0 m/s 4.04 x 4.39 4.39 4.55 4.71  -1,00 x 8.00
4 Lukáš BauerLukáš Bauer
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 1 PB 4.52 -0.5 m/s 4.52  -0,50 4.35 x 4.52 4.44 4.50 4.47 7.00
5 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 10 SB 4.45 -3.0 m/s x 4.34 4.35 4.35 x 4.22 4.45  -3,00 6.00
6 Tomáš UrbanTomáš Urban
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 12 PB 4.36 -1.6 m/s 4.28 4.35 4.20 4.35 4.24 3.26 4.36  -1,60 5.00
7 Martin FiřtMartin Fiřt
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 6 PB 4.30 -2.2 m/s 3.99 4.13 4.17 4.17 3.86 3.95 4.30  -2,20 4.00
8 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 4 PB 4.28 -1.2 m/s 4.20 4.16 4.04 4.20 3.84 4.02 4.28  -1,20 3.00
9 Kryštof HübnerKryštof Hübner
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 9 PB 4.17 -1.7 m/s 4.17  -1,70 3.45 x 4.17 2.00
10 Jakub PleinerJakub Pleiner
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 3 PB 4.15 -1.3 m/s 3.79 4.14 4.15  -1,30 4.15 1.00
11 Richard Joseph HallRichard Joseph Hall
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
12 8 PB 4.00 -1.6 m/s 2.58 3.06 4.00  -1,60 4.00
12 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 17 PB 3.95 -0.4 m/s x 3.95  -0,40 3.93 3.95
13 Štěpán KrištofŠtěpán Krištof
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 13 PB 3.95 -1.0 m/s 3.95  -1,00 3.83 x 3.95
14 Jan SvobodaJan Svoboda
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 8 PB 3.85 -2.8 m/s 3.62 3.47 3.85  -2,80 3.85
15 Michal SlavíkMichal Slavík
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 6 PB 3.81 -0.6 m/s 3.81  -0,60 3.69 3.65 3.81
16 Jonáš FrankeJonáš Franke
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 7 PB 3.70 -1.6 m/s 3.70  -1,60 3.41 3.46 3.70
17 Jan ČinkaJan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 5 SB 3.64 -2.5 m/s 3.41 3.16 3.64  -2,50 3.64
18 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 17 PB 3.63 -0.3 m/s 3.47 3.55 3.63  -0,30 3.63
19 Tomáš KlejnaTomáš Klejna
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 12 PB 3.63 -1.5 m/s 2.60 x 3.63  -1,50 3.63
20 Ondřej BobekOndřej Bobek
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
12 18 3.57 -2.4 m/s 3.57  -2,40 3.41 3.36 3.57
21 Martin SuchopárekMartin Suchopárek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 7 PB 3.51 -1.5 m/s x 3.34 3.51  -1,50 3.51
22 Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 19 3.51 +1.8 m/s 3.13 2.96 3.51  1,80 3.51
23 Šimon ŠedivýŠimon Šedivý
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 9 SB 3.48 -1.6 m/s 3.48  -1,60 x 2.99 3.48
24 David ŠvejcarDavid Švejcar
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 16 PB 3.35 -1.2 m/s 3.35  -1,20 - 3.10 3.35
25 Jakub Petr IllnerJakub Petr Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 10 PB 3.34 -1.7 m/s x 3.34  -1,70 x 3.34
26 Jakub TurynaJakub Turyna
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 11 SB 3.34 -2.7 m/s 3.32 3.34  -2,70 3.31 3.34
27 Adam JurečkaAdam Jurečka
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
11 11 PB 3.33 -1.5 m/s x 3.33  -1,50 x 3.33
28 Matěj ZenáhlíkMatěj Zenáhlík
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 13 SB 3.30 -2.8 m/s 2.77 3.30  -2,80 3.10 3.30
29 František LiehneFrantišek Liehne
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 16 PB 3.28 -0.9 m/s 3.28  -0,90 x x 3.28
30 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 20 3.24 -0.9 m/s - 3.24  -0,90 2.80 3.24
31 Tadeáš KurečajTadeáš Kurečaj
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
12 14 PB 3.22 -1.7 m/s 3.22  -1,70 3.12 x 3.22
32 Matěj KlepalMatěj Klepal
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 15 3.21 -2.2 m/s 3.02 x 3.21  -2,20 3.21
33 Radek MasaříkRadek Masařík
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
11 19 PB 3.14 -0.9 m/s 3.14  -0,90 2.76 x 3.14
34 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 14 3.14 +0.0 m/s 3.14  0,00 2.72 3.10 3.14
35 Pavel ČepelákPavel Čepelák
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 4 SB 3.09 -2.1 m/s 3.02 3.09  -2,10 2.99 3.09
36 Jan MalinaJan Malina
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 18 PB 2.88 -1.3 m/s 2.88  -1,30 2.86 2.85 2.88
37 Matěj BudinskýMatěj Budinský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 2 PB 2.84 -2.1 m/s x 2.84  -2,10 2.70 2.84
38 Václav RusnákVáclav Rusnák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 5 PB 2.78 -2.1 m/s x 2.78  -2,10 2.48 2.78
39 Lukáš ČeněkLukáš Čeněk
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
12 3 PB 2.40 -2.8 m/s x 2.40  -2,80 2.12 2.40
Celkem 39 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 23.4.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 23 PB 4.64 +0.0 m/s 4.64  0,00 4.40 4.52 4.64 4.59 4.57 4.41 11.00
2 Ema VackováEma Vacková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 11 PB 4.61 -0.8 m/s 4.40 4.24 4.35 4.40 4.61  -0,80 4.08 3.22 9.00
3 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 28 PB 4.59 -0.7 m/s 4.59  -0,70 4.50 4.53 4.59 4.42 4.45 4.35 8.00
4 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 12 PB 4.51 +0.0 m/s 3.82 4.51  0,00 4.00 4.51 4.19 4.22 4.35 7.00
MS Nikola ZajícováNikola Zajícová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 16 PB 4.44 -1.2 m/s 4.18 4.07 4.07 4.18 4.18 4.44  -1,20 4.11
6 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 30 PB 4.41 -1.4 m/s 4.38 4.02 4.15 4.38 3.93 4.24 4.41  -1,40 6.00
7 Alice KrásováAlice Krásová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 27 PB 4.38 +0.0 m/s 4.38  0,00 4.19 4.20 4.38 4.36 4.09 4.22 5.00
8 Tereza ZindulkováTereza Zindulková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
11 18 SB 4.36 +0.0 m/s 4.21 3.93 3.87 4.21 x 4.23 4.36  0,00 4.00
9 Anna RybářováAnna Rybářová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 6 PB 4.11 +0.0 m/s x 3.92 4.11  0,00 4.11 3.00
10 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 29 PB 4.10 +0.0 m/s 3.92 4.10  0,00 4.04 4.10 2.00
11 Vanessa MachoVanessa Macho
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 1 PB 4.08 +0.0 m/s 3.91 3.88 4.08  0,00 4.08 1.00
12 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 4 PB 4.06 -0.3 m/s 3.96 4.06  -0,30 3.94 4.06
MS Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 30 PB 4.00 -1.5 m/s 3.85 3.85 4.00  -1,50 4.00
14 Anna HorkáAnna Horká
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 16 PB 4.00 -1.3 m/s 4.00  -1,30 3.04 3.41 4.00
15 Štěpánka JanečkováŠtěpánka Janečková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 21 PB 3.99 -1.3 m/s 3.99  -1,30 3.77 - 3.99
16 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 7 PB 3.97 -1.4 m/s 3.97  -1,40 3.87 3.95 3.97
17 Lucie MartínkováLucie Martínková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 25 PB 3.87 -0.3 m/s 3.66 3.40 3.87  -0,30 3.87
18 Sarah VeseckáSarah Vesecká
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 14 PB 3.87 -1.1 m/s 3.87  -1,10 3.45 x 3.87
19 Lucie ČernáLucie Černá
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 8 PB 3.85 -1.3 m/s 3.85  -1,30 x 3.64 3.85
MS Veronika PedálováVeronika Pedálová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 2 PB 3.83 -1.7 m/s 3.83  -1,70 3.58 3.12 3.83
21 Anna MichálkováAnna Michálková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 24 PB 3.83 +0.0 m/s 3.70 3.83  0,00 3.60 3.83
MS Kateřina PoláškováKateřina Polášková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 3 PB 3.82 +0.0 m/s 3.55 3.69 3.82  0,00 3.82
MS Erika VolnáErika Volná
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 15 PB 3.82 +0.0 m/s 3.82  0,00 3.68 3.62 3.82
24 Tereza HlouškováTereza Hloušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 15 PB 3.81 -0.8 m/s - 3.81  -0,80 - 3.81
25= Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
11 5 PB 3.80 +0.0 m/s 3.75 3.76 3.80  0,00 3.80
25= Ella DoleželElla Doležel
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 10 PB 3.80 +0.0 m/s 3.80  0,00 x 3.72 3.80
27 Vendula VašákováVendula Vašáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
11 13 SB 3.80 -1.4 m/s 3.80  -1,40 3.57 3.70 3.80
28 Monika MarkupováMonika Markupová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 2 PB 3.77 -1.0 m/s 3.77  -1,00 3.44 x 3.77
29 Kristýna KoljaděnkoKristýna Koljaděnko
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 27 PB 3.74 -1.0 m/s 3.74  -1,00 3.70 3.25 3.74
30 Alice JaníčkováAlice Janíčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 22 PB 3.71 -1.9 m/s 3.71  -1,90 3.41 3.42 3.71
31 Viktorie ZímováViktorie Zímová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 17 SB 3.70 -0.2 m/s 3.70  -0,20 3.59 3.55 3.70
32 Klára OndřejkováKlára Ondřejková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 3 PB 3.70 -1.7 m/s 3.70  -1,70 3.42 x 3.70
33 Anežka SkálováAnežka Skálová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 7 PB 3.67 +0.0 m/s 3.43 3.67  0,00 3.63 3.67
34 Sofie HoggSofie Hogg
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 28 PB 3.66 +0.0 m/s 2.90 3.66  0,00 3.47 3.66
35 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 9 PB 3.60 +0.0 m/s x 3.28 3.60  0,00 3.60
36 Tereza VančurováTereza Vančurová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 12 PB 3.59 +0.0 m/s 3.59  0,00 3.15 3.06 3.59
37 Alena HusákováAlena Husáková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 19 PB 3.58 -1.0 m/s x 3.45 3.58  -1,00 3.58
38 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 23 3.51 +0.0 m/s x 3.51  0,00 3.10 3.51
39 Stella PelikánováStella Pelikánová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
12 26 3.49 -1.1 m/s 3.31 3.45 3.49  -1,10 3.49
40 Šárka BubníkováŠárka Bubníková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 6 PB 3.48 -0.9 m/s 3.18 3.38 3.48  -0,90 3.48
MS Anastázie ForalováAnastázie Foralová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 1 PB 3.46 +0.0 m/s 3.22 3.01 3.46  0,00 3.46
42 Julie ŠtajerováJulie Štajerová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 8 PB 3.44 -1.0 m/s 3.38 3.44  -1,00 3.42 3.44
43 Natálie LajbnerováNatálie Lajbnerová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
11 29 PB 3.40 -0.8 m/s 3.21 3.40  -0,80 x 3.40
44 Valentýna KovářováValentýna Kovářová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 26 PB 3.36 +0.0 m/s 3.36  0,00 3.28 2.99 3.36
45 Nela CharouzkováNela Charouzková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 20 SB 3.35 -0.4 m/s x 3.35  -0,40 3.35  0,00 3.35
46 Luisa HaškováLuisa Hašková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 13 PB 3.35 -0.5 m/s 3.31 3.35  -0,50 3.11 3.35
47 Ema BrišováEma Brišová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 5 PB 3.34 -1.9 m/s 3.34  -1,90 3.18 x 3.34
48 Veronika ZelinkováVeronika Zelinková
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 19 PB 3.34 -0.7 m/s 3.01 3.34  -0,70 x 3.34
49 Nela ČernáNela Černá
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 9 PB 3.32 +0.2 m/s 3.32  0,20 3.08 x 3.32
50 Vanesa HauserovaVanesa Hauserova
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
12 14 PB 3.26 -1.3 m/s 3.09 3.19 3.26  -1,30 3.26
51 Kateřina PosseltováKateřina Posseltová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 20 PB 3.26 +0.0 m/s 3.26  0,00 3.26  0,00 3.09 3.26
52 Kateřina HrdličkováKateřina Hrdličková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 17 PB 3.13 -1.0 m/s 3.13  -1,00 2.74 2.92 3.13
53 Justýna KrátkáJustýna Krátká
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 22 3.12 -0.9 m/s 3.12  -0,90 2.96 3.08 3.12
MS Alena KolářováAlena Kolářová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 25 PB 3.09 +0.0 m/s - 2.47 3.09  0,00 3.09
55 Sylvie HuňkováSylvie Huňková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 18 PB 2.85 -0.3 m/s 2.85  -0,30 2.77 2.70 2.85
56 Klára VaňkováKlára Vaňková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 21 2.80 -0.7 m/s 2.80  -0,70 2.64 2.80  0,00 2.80
57 Týna ŠvejkovskáTýna Švejkovská
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
12 10 PB 2.66 -1.0 m/s 2.66  -1,00 2.58 2.62 2.66
58 Klára FiřtováKlára Fiřtová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
11 11 PB 2.53 -1.2 m/s 2.53  -1,20 2.53  -0,80 2.48 2.53
59 Eliška ŽuchovskáEliška Žuchovská
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
12 4 PB 1.98 -0.8 m/s x 1.98  -0,80 x 1.98
Barbora KocandováBarbora Kocandová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 24 NM - - - -
Celkem 60 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 23.4.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 4 PB 11.42 10.25 09.62 08.76 10.25 11.42 10.73 10.31 11.00
2 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 15 PB 10.59 08.81 08.73 10.03 10.03 10.59 09.93 10.32 9.00
3 Alice HejhalováAlice Hejhalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 7 PB 10.34 08.88 09.71 09.68 9.71 09.21 09.44 10.34 8.00
4 Vanessa MachoVanessa Macho
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 14 PB 09.74 08.61 07.71 07.58 8.61 08.66 09.09 09.74 7.00
5 Dorota SojkováDorota Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 21 PB 09.43 06.60 07.27 08.69 8.69 08.82 09.43 08.95 6.00
6 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 23 PB 09.25 08.83 08.69 08.88 8.88 09.17 09.11 09.25 5.00
7 Eliška LandováEliška Landová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 28 08.94 07.21 08.07 08.94 8.94 08.68 08.63 07.73 4.00
8 Tereza ChudobováTereza Chudobová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 12 PB 08.91 07.52 08.35 08.53 8.53 08.65 08.25 08.91 3.00
9 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 9 PB 08.09 07.20 07.50 07.87 7.87 08.09 07.81 - 2.00
10 Barbora HouskováBarbora Housková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 11 PB 07.97 07.97 07.22 07.30 7.97 1.00
11 Magdaléna NikoličováMagdaléna Nikoličová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 18 PB 07.80 06.81 06.80 07.80 7.80
12 Markéta HokrováMarkéta Hokrová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 10 PB 07.72 07.63 07.72 07.23 7.72
13 Julie AndielováJulie Andielová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 1 PB 07.54 07.45 06.97 07.54 7.54
14 Anežka FrýdlováAnežka Frýdlová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 6 PB 07.33 07.33 06.50 07.20 7.33
15 Mariana VanclováMariana Vanclová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 25 PB 07.14 07.14 06.67 05.39 7.14
16 Anna Viktorie MullenAnna Viktorie Mullen
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 17 PB 07.02 06.92 07.02 06.71 7.02
17 Veronika MerunováVeronika Merunová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 16 PB 06.96 06.67 06.96 06.57 6.96
18 Magdaléna StrakošováMagdaléna Strakošová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 22 PB 06.95 06.95 06.24 06.53 6.95
19 Eva JarošováEva Jarošová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 13 PB 06.61 06.61 06.40 05.80 6.61
20 Barbora FajtováBarbora Fajtová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 5 PB 06.59 06.10 06.59 x 6.59
21 Veronika DragounováVeronika Dragounová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 3 PB 06.59 x 06.09 06.59 6.59
22 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 19 SB 06.52 05.85 06.52 05.89 6.52
23 Mia Clare VydrželMia Clare Vydržel
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 27 PB 06.48 05.08 06.48 - 6.48
24 Ema SedláčkováEma Sedláčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 20 PB 06.39 05.70 06.39 06.05 6.39
25 Barbora BokováBarbora Boková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 2 SB 05.91 05.82 05.91 05.59 5.91
26 Beáta VršeckáBeáta Vršecká
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 26 PB 05.69 04.54 05.69 x 5.69
27 Karla VágnerováKarla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 24 SB 05.28 04.83 05.28 x 5.28
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 23.4.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel TurzaDaniel Turza
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 17 PB 09.30 08.97 08.64 09.30 9.30 09.30 09.26 09.15 11.00
2 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 7 PB 09.00 08.73 08.92 08.70 8.92 08.93 09.00 08.70 9.00
3 Vojtěch DusVojtěch Dus
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 5 PB 08.96 07.86 08.25 08.28 8.28 08.35 08.01 08.96 8.00
4 Adam DenkAdam Denk
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 3 PB 08.94 06.96 06.93 06.52 6.96 07.08 07.11 08.94 7.00
5 Jakub Vojtěch PolívkaJakub Vojtěch Polívka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 12 PB 08.82 08.38 08.82 x 8.82 07.58 07.51 07.73 6.00
6 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 11 PB 08.31 06.93 06.53 07.27 7.27 07.25 07.76 08.31 5.00
7 Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 14 PB 07.66 06.96 07.66 06.86 7.66 06.29 07.22 06.67 4.00
8 Matěj ŠolínMatěj Šolín
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 19 06.90 06.02 06.89 06.34 6.89 06.20 06.29 06.90 3.00
9 Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 20 06.65 06.49 06.36 06.65 6.65 2.00
10 Tomáš VlasákTomáš Vlasák
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 18 PB 06.30 06.30 x 05.54 6.30 1.00
11 Petr RůžičkaPetr Růžička
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
10 13 PB 06.11 x 06.03 06.11 6.11
12 Matěj BauernoplMatěj Bauernopl
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 1 PB 05.90 05.58 05.90 05.57 5.90
13 Šimon ŠebekŠimon Šebek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 16 PB 05.84 x 05.15 05.84 5.84
14 Dominik LukešDominik Lukeš
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 8 PB 05.68 05.42 05.68 05.67 5.68
15 Pavel ČepelákPavel Čepelák
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 2 PB 05.53 05.53 04.82 05.46 5.53
16 Adam SadlonAdam Sadlon
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
11 15 PB 05.45 x 05.45 05.19 5.45
17 Ondřej PohnánOndřej Pohnán
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
11 10 PB 05.24 05.20 05.24 04.79 5.24
18 Michal KrajčMichal Krajč
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
12 6 PB 04.74 x 04.18 04.74 4.74
19 Jan DuníkJan Duník
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 4 PB 04.39 04.39 x 04.04 4.39
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 23.4.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 13 28.87 11.00
2 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 5 PB 25.44 9.00
3 Klára KalabováKlára Kalabová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 1 PB 23.03 8.00
4 Viktorie ZímováViktorie Zímová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 8 SB 20.98 7.00
5 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 4 SB 20.52 6.00
6 Anna KostečkováAnna Kostečková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 11 19.66 5.00
7 Štěpánka JanečkováŠtěpánka Janečková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 10 PB 19.32 4.00
8 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
12 8 PB 18.46 3.00
9 Markéta HokrováMarkéta Hokrová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 12 18.02 2.00
10 Magdaléna NikoličováMagdaléna Nikoličová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 1 PB 18.01 1.00
11 Mariana VanclováMariana Vanclová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 6 SB 18.00
12 Tereza ChudobováTereza Chudobová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 9 PB 17.97
13 Alice HejhalováAlice Hejhalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 5 SB 16.57
14 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 10 16.39
15 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 12 SB 15.63
16 Nela StejnáNela Stejná
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
11 3 PB 15.50
MS Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 2 PB 15.04
18 Kateřina PosseltováKateřina Posseltová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 9 PB 14.13
19 Adéla MaláAdéla Malá
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 13 PB 14.00
20 Nela ČervenkováNela Červenková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 3 PB 13.58
21 Tereza KrejčíTereza Krejčí
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 11 SB 12.94
22 Magdaléna StrakošováMagdaléna Strakošová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 4 PB 12.92
23 Kateřina HorákováKateřina Horáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 7 PB 12.65
24 Tereza SládečkováTereza Sládečková
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 2 PB 11.70
25 Mia Clare VydrželMia Clare Vydržel
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 7 PB 10.35
Celkem 25 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 23.4.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel HorákSamuel Horák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 6 PB 42.21 11.00
2 Denis AlföldiDenis Alföldi
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 1 PB 38.01 9.00
3 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 10 PB 31.17 8.00
4 Vojtěch ŠenoltVojtěch Šenolt
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 6 PB 30.64 7.00
5 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 13 PB 29.89 6.00
6 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 15 SB 27.26 5.00
7 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 16 PB 24.93 4.00
8 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 7 PB 21.74 3.00
9 Matěj ŠolínMatěj Šolín
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 14 PB 21.41 2.00
10 Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 12 PB 20.36 1.00
11 Jakub TurynaJakub Turyna
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 8 PB 19.80
12 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 14 SB 19.19
13 Martin StejskalMartin Stejskal
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 3 SB 19.07
14 Tomáš VlasákTomáš Vlasák
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 9 PB 18.59
MS Evžen NavarčíkEvžen Navarčík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 11 PB 18.40
16 Marek HlavsaMarek Hlavsa
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 15 18.26
17 Matěj KlepalMatěj Klepal
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 8 PB 17.20
18 Radek StrakaRadek Straka
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 4 PB 16.92
19 Daniel BahenskýDaniel Bahenský
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 2 PB 16.67
20 Petr RůžičkaPetr Růžička
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
10 16 PB 16.10
21 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 13 15.77
22 Jan DuníkJan Duník
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 3 PB 14.96
23 Vojtěch FučíkVojtěch Fučík
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 4 PB 14.18
24 Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 1 SB 13.93
25 Šimon ŠebekŠimon Šebek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 5 PB 13.68
26 David ŠvejcarDavid Švejcar
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 7 PB 13.09
27 Radek ŠimonRadek Šimon
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 11 12.61
28 Michal KrajčMichal Krajč
AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice
12 9 PB 11.77
29 Marek ZdvihalMarek Zdvihal
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 10 SB 10.07
Celkem 29 závodníků