Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo středočeského KPD staršího žactva, sk. A

Slaný (12. 5. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 12.5.2023 - 15:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.43 qA
2 Václav NovotnýVáclav Novotný 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 08.43 qB
3 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.74 qB
4 Pavel ZamykalPavel Zamykal 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.86
5 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 10.07
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 12.5.2023 - 15:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 07.53 qA
2 1 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 SB 08.70 qB
3 12 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.79
4 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 PB 09.20
5 36 Matyáš LapáčekMatyáš Lapáček 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.41
6 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 09.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 12.5.2023 - 15:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 07.94 qA
2 Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 08.51 qB
3 9 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.59 qB
4 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.98
5 7 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 09.31
Šimon VolfŠimon Volf 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 12.5.2023 - 15:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.99 qA
2 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 08.09 qA
3 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 08.87
4 Jonáš HanušJonáš Hanuš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 08.96
5 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 09.17
Hugo GrázHugo Gráz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 12.5.2023 - 15:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jan MajdlochJan Majdloch 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 07.56
MS Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 07.86
3 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.12 qA
4 5 Jakub ŠebekJakub Šebek 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.21 qB
5 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 09.16
6 8 Marek NeumannMarek Neumann 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 09.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.43 qA
2 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 07.53 qA
3 Jan MajdlochJan Majdloch 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 07.56
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 07.86
5 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 07.94 qA
6 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.99 qA
7 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 08.09 qA
8 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.12 qA
9 5 Jakub ŠebekJakub Šebek 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.21 qB
10 Václav NovotnýVáclav Novotný 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 08.43 qB
11 Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 08.51 qB
12 9 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.59 qB
13 1 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 SB 08.70 qB
14 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.74 qB
15 12 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.79
16 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 08.87
17 Jonáš HanušJonáš Hanuš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 08.96
18 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.98
19 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 09.16
20 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 09.17
21 8 Marek NeumannMarek Neumann 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 09.18
22 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 PB 09.20
23 7 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 09.31
24 36 Matyáš LapáčekMatyáš Lapáček 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.41
25 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 09.63
26 Pavel ZamykalPavel Zamykal 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.86
27 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 PB 10.07
Šimon VolfŠimon Volf 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 DNS
Hugo GrázHugo Gráz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 12.5.2023 - 16:20) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 SB 07.53 11.00
2 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 07.91 9.00
3 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.00 8.00
4 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 08.08 7.00
5 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 SB 08.12 6.00
Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 12.5.2023 - 16:20) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Jakub ŠebekJakub Šebek 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 SB 08.21 4.00
2 Václav NovotnýVáclav Novotný 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 SB 08.43 3.00
3 9 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 SB 08.52 2.00
4 1 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 SB 08.65 1.00
5 Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 08.67
6 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.78
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 12.5.2023 - 15:45) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.41 qA
2 Stela VáclavíkováStela Václavíková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 08.93
3 31 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 09.04
4 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.33
5 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 10.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 12.5.2023 - 15:45) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.56 qA
2 Magdaléna ŠpalováMagdaléna Špalová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.93
MS Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 08.96
4 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 09.04
5 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 09.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 12.5.2023 - 15:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.57 qA
2 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 08.94
3 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 09.21
4 Tereza MaláTereza Malá 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.25
5 Natalie VaitováNatalie Vaitová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 09.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 12.5.2023 - 15:45) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie KošťálováKlaudie Košťálová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.06
2 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.07
3 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.56
4 Karolína PalupčíkováKarolína Palupčíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 SB 10.34
Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (pá, 12.5.2023 - 15:45) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.74 qA
2 10 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.98
3 40 Alena SchuhmeierováAlena Schuhmeierová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 10.38
18 Thea VýdováThea Výdová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNS
Tereza KrčilováTereza Krčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (pá, 12.5.2023 - 15:45) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.84 qB
2 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.04
3 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 09.42
4 Nikol SemarádováNikol Semarádová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 09.48
5 Vanessa KymličkováVanessa Kymličková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 09.49
6 Daniela KroutilováDaniela Kroutilová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 10.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (pá, 12.5.2023 - 15:45) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.78 qA
2 Gabriela MaškováGabriela Mašková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 08.83 qB
3 Julie KřivskáJulie Křivská 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.92 qB
4 Natálie KubáskováNatálie Kubásková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 09.44
5 15 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.77
6 Sára ČernohorskáSára Černohorská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (pá, 12.5.2023 - 15:45) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.82 qA
2 Monika SůrováMonika Sůrová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.88 qB
3 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.89 qB
4 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.92 qB
5 Tereza PešanováTereza Pešanová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.60
6 Katka SmolíkováKatka Smolíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.67
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.41 qA
2 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.56 qA
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.57 qA
4 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.74 qA
5 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.78 qA
6 16 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.82 qA
7 Gabriela MaškováGabriela Mašková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 08.83 qB
8 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.84 qB
9 Monika SůrováMonika Sůrová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.88 qB
10 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.89 qB
11 Julie KřivskáJulie Křivská 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.92 qB
11 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.92 qB
13 Stela VáclavíkováStela Václavíková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 08.93
13 Magdaléna ŠpalováMagdaléna Špalová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.93
15 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 08.94
16 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 08.96
17 10 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.98
18 31 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 09.04
18 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 09.04
18 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.04
21 Klaudie KošťálováKlaudie Košťálová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.06
22 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.07
23 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 09.21
24 Tereza MaláTereza Malá 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.25
25 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.33
26 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 SB 09.42
27 Natálie KubáskováNatálie Kubásková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 09.44
28 Nikol SemarádováNikol Semarádová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 09.48
29 Vanessa KymličkováVanessa Kymličková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 09.49
30 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.56
31 Tereza PešanováTereza Pešanová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 09.60
32 Katka SmolíkováKatka Smolíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.67
33 15 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.77
34 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 09.78
35 Natalie VaitováNatalie Vaitová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 09.90
36 Sára ČernohorskáSára Černohorská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.97
37 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 10.03
38 Daniela KroutilováDaniela Kroutilová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 10.11
39 Karolína PalupčíkováKarolína Palupčíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 SB 10.34
40 40 Alena SchuhmeierováAlena Schuhmeierová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 10.38
Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 DNS
18 Thea VýdováThea Výdová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNS
Tereza KrčilováTereza Krčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 12.5.2023 - 16:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 08.17 11.00
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 08.49 9.00
3 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 08.51 8.00
4 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 SB 08.60 7.00
5 16 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 SB 08.68 6.00
6 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.89 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 12.5.2023 - 16:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 08.67 4.00
2 Gabriela MaškováGabriela Mašková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 08.68 3.00
3 Julie KřivskáJulie Křivská 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 SB 08.80 2.00
4 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 SB 08.82 1.00
5 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 SB 08.84
6 Monika SůrováMonika Sůrová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.91
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 12.5.2023 - 17:50) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 17.86 11.00
2 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 18.21 9.00
3 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 19.18 7.00
4 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 19.23 6.00
5 5 Jakub ŠebekJakub Šebek 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.52 2.00
6 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 19.65 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 12.5.2023 - 17:50) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 19.44 3.00
2 Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 SB 20.56
3 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 21.33
4 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 21.56
5 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 21.57
6 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 22.25
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 12.5.2023 - 17:50) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 22.22
2 Vojtěch MynarzVojtěch Mynarz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 22.51
3 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 22.71
4 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 23.01
5 7 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 23.15
6 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 24.92
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 12.5.2023 - 17:50) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 19.00 8.00
2 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 19.24 5.00
3 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 19.85
4 36 Matyáš LapáčekMatyáš Lapáček 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.56
5 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.90
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 12.5.2023 - 17:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 19.43 4.00
2 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 20.26
3 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 22.58
Adam MüllerAdam Müller 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNS
Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 17.86 11.00
2 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 18.21 9.00
3 1 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 19.00 8.00
4 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 19.18 7.00
5 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 19.23 6.00
6 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 19.24 5.00
7 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 19.43 4.00
8 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 19.44 3.00
9 5 Jakub ŠebekJakub Šebek 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.52 2.00
10 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 19.65 1.00
11 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 19.85
12 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 20.26
13 Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 SB 20.56
14 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 21.33
15 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 21.56
16 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 21.57
17 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 22.22
18 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 22.25
19 Vojtěch MynarzVojtěch Mynarz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 22.51
20 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 22.58
21 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 22.71
22 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 23.01
23 7 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 23.15
24 36 Matyáš LapáčekMatyáš Lapáček 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.56
25 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.90
26 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 24.92
Adam MüllerAdam Müller 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNS
Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 12.5.2023 - 18:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 20.08 11.00
2 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 20.16 8.00
3 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 20.57 6.00
4 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 21.10 5.00
5 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.36 3.00
6 19 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.54
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 12.5.2023 - 18:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela MaškováGabriela Mašková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 21.48 1.00
2 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 21.69
3 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 21.78
4 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.89
5 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.97
6 17 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 22.12
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 12.5.2023 - 18:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 21.28 4.00
2 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 21.49
3 Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 21.71
MS Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 22.07
5 Simona JarešováSimona Jarešová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.15
Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 12.5.2023 - 18:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠmídováSára Šmídová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 22.13
2 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 22.68
3 Michaela VčelišováMichaela Včelišová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 23.10
4 11 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.28
5 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 23.32
Klaudie KošťálováKlaudie Košťálová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 12.5.2023 - 18:15) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 22.96
2 Tereza PešanováTereza Pešanová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 23.31
3 15 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 23.56
4 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 23.95
5 Daniela KroutilováDaniela Kroutilová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 25.08
25 Anna KoutováAnna Koutová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 12.5.2023 - 18:15) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŠpalováMagdaléna Špalová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.27
2 Alena HouskováAlena Housková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.54
3 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 SB 24.20
4 Katka SmolíkováKatka Smolíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.46
5 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 24.58
MS Emma PolcarováEmma Polcarová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 25.01
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 12.5.2023 - 18:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 20.14 9.00
2 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 21.79
3 Natálie KubáskováNatálie Kubásková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.01
4 29 Matylda BednářováMatylda Bednářová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 23.07
5 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 23.44
6 14 Veronika ChocholouškováVeronika Chocholoušková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 25.40
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (pá, 12.5.2023 - 18:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 20.45 7.00
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 21.41 2.00
3 27 Jessica DaleckáJessica Dalecká 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.26
4 Andrea SvatošováAndrea Svatošová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 24.54
5 20 Natálie AndělováNatálie Andělová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 25.97
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 20.08 11.00
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 20.14 9.00
3 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 20.16 8.00
4 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 20.45 7.00
5 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 20.57 6.00
6 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 21.10 5.00
7 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 21.28 4.00
8 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.36 3.00
9 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 21.41 2.00
10 Gabriela MaškováGabriela Mašková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 21.48 1.00
11 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 21.49
12 19 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.54
13 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 21.69
14 Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 21.71
15 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 21.78
16 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 21.79
17 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.89
18 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.97
19 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 22.07
20 17 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 22.12
21 Sára ŠmídováSára Šmídová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 22.13
22 Simona JarešováSimona Jarešová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.15
23 Magdaléna ŠpalováMagdaléna Špalová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.27
24 Alena HouskováAlena Housková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.54
25 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 22.68
26 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 22.96
27 Natálie KubáskováNatálie Kubásková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.01
28 29 Matylda BednářováMatylda Bednářová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 23.07
29 Michaela VčelišováMichaela Včelišová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 23.10
30 27 Jessica DaleckáJessica Dalecká 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.26
31 11 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.28
32 Tereza PešanováTereza Pešanová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 23.31
33 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 23.32
34 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 23.44
35 15 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 23.56
36 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 23.95
37 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 SB 24.20
38 Katka SmolíkováKatka Smolíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.46
39 Andrea SvatošováAndrea Svatošová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 24.54
40 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 24.58
41 Emma PolcarováEmma Polcarová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 25.01
42 Daniela KroutilováDaniela Kroutilová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 25.08
43 14 Veronika ChocholouškováVeronika Chocholoušková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 25.40
44 20 Natálie AndělováNatálie Andělová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 25.97
Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DNS
Klaudie KošťálováKlaudie Košťálová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 DNS
25 Anna KoutováAnna Koutová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 12.5.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 41.24 9.00
2 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 44.17 8.00
3 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 44.56 7.00
4 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 45.61 5.00
5 Václav NovotnýVáclav Novotný 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 46.19 4.00
6 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 56.68
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 12.5.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 39.20 11.00
2 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 45.39 6.00
3 4 Antonín BužekAntonín Bužek 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 46.40 3.00
4 Matyáš CtibůrekMatyáš Ctibůrek 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 46.71 2.00
5 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 51.83 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 39.20 11.00
2 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 41.24 9.00
3 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 44.17 8.00
4 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 44.56 7.00
5 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 45.39 6.00
6 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 45.61 5.00
7 Václav NovotnýVáclav Novotný 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 46.19 4.00
8 4 Antonín BužekAntonín Bužek 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 46.40 3.00
9 Matyáš CtibůrekMatyáš Ctibůrek 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 46.71 2.00
10 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 51.83 1.00
11 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 56.68

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 12.5.2023 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 46.21 11.00
2 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 46.66 8.00
3 10 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 46.79 7.00
4 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 47.58 4.00
5 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 47.93 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 12.5.2023 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 46.95 6.00
2 Julie KřivskáJulie Křivská 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 48.01 1.00
3 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 49.55
4 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 51.14
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 12.5.2023 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 46.61 9.00
2 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 47.32 5.00
3 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 47.70 3.00
4 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 49.44
5 11 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 50.76
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 46.21 11.00
2 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 46.61 9.00
3 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 46.66 8.00
4 10 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 46.79 7.00
5 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 46.95 6.00
6 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 47.32 5.00
7 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 47.58 4.00
8 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 47.70 3.00
9 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 47.93 2.00
10 Julie KřivskáJulie Křivská 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 48.01 1.00
11 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 49.44
12 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 49.55
13 11 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 50.76
14 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 51.14

800 m - Žáci

(pá, 12.5.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:17.57 11.00
2 5 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 2:19.38 9.00
3 3 Dominik PešekDominik Pešek 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:20.02 8.00
4 7 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 2:24.64 7.00
5 6 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 2:27.23 6.00
6 4 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 2:27.41 5.00
7 8 Marek NeumannMarek Neumann 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:53.29 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 12.5.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 24 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 2:25.77 11.00
2 19 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 2:28.01 9.00
3 28 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 2:31.60 8.00
4 16 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 2:38.70 7.00
5 15 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 SB 2:39.53 6.00
6 27 Jessica DaleckáJessica Dalecká 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:57.43 5.00
7 29 Matylda BednářováMatylda Bednářová 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:57.95 4.00
8 30 Hana MisurováHana Misurová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 2:59.66 3.00
9 17 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:59.89 2.00
10 22 Sára HolbováSára Holbová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 PB 3:00.88 1.00
11 14 Veronika ChocholouškováVeronika Chocholoušková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 3:08.81
12 20 Natálie AndělováNatálie Andělová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 3:12.91
18 Thea VýdováThea Výdová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 DNS
25 Anna KoutováAnna Koutová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žáci

(pá, 12.5.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 9 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 4:58.35 11.00
2 12 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 5:07.68 9.00
3 11 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 5:15.59 8.00
4 13 Tobiáš KelichTobiáš Kelich 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 5:23.36 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně

(pá, 12.5.2023 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 32 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 5:14.26 11.00
2 33 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 5:19.06 9.00
3 31 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 5:34.11 8.00
Celkem 3 závodníků

3000 m - Žáci

(pá, 12.5.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 37 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 10:43.78 11.00
2 19 Jonáš NietscheJonáš Nietsche 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 10:44.30 9.00
3 34 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11:18.77 8.00
4 36 Matyáš LapáčekMatyáš Lapáček 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 12:30.46 7.00
5 35 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12:57.20 6.00
Celkem 5 závodníků

3000 m - Žákyně

(pá, 12.5.2023 - 19:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 38 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10:41.65 11.00
2 40 Alena SchuhmeierováAlena Schuhmeierová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 12:25.74 9.00
3 39 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 14:36.39 8.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 12.5.2023 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 14.75 11.00
2 Adam AlföldiAdam Alföldi 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 14.84 9.00
MS Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 15.00
4 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 19.08 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 12.5.2023 - 15:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jan MajdlochJan Majdloch 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 15.36
2 Lukáš DelínLukáš Delín 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 16.51 8.00
3 8 Antonín MatoušekAntonín Matoušek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 19.19 6.00
Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 22.6.2
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 14.75 11.00
2 Adam AlföldiAdam Alföldi 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 14.84 9.00
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 15.00
4 Jan MajdlochJan Majdloch 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 15.36
5 Lukáš DelínLukáš Delín 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 16.51 8.00
6 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 19.08 7.00
7 8 Antonín MatoušekAntonín Matoušek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 19.19 6.00
Patrik GeistPatrik Geist 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DQ

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 12.5.2023 - 15:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 16.74 11.00
2 13 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 PB 18.47 8.00
3 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 18.50 7.00
4 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 19.31 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 12.5.2023 - 15:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 18.81 5.00
2 Natalie VaitováNatalie Vaitová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 19.57 2.00
3 22 Sára HolbováSára Holbová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 PB 20.24 1.00
4 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.13
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 12.5.2023 - 15:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 17.58 9.00
2 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 18.60 6.00
3 16 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 19.43 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 16.74 11.00
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 17.58 9.00
3 13 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 PB 18.47 8.00
4 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 18.50 7.00
5 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 18.60 6.00
6 17 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 18.81 5.00
7 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 19.31 4.00
8 16 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 19.43 3.00
9 Natalie VaitováNatalie Vaitová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 19.57 2.00
10 22 Sára HolbováSára Holbová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 PB 20.24 1.00
11 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.13

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 12.5.2023 - 17:10) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 28.24 11.00
2 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 33.52 7.00
3 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 34.48 6.00
Marek BartlMarek Bartl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 12.5.2023 - 17:10) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 30.47 9.00
2 9 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 31.95 8.00
3 8 Antonín MatoušekAntonín Matoušek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 35.81 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 28.24 11.00
2 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 30.47 9.00
3 9 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 31.95 8.00
4 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 33.52 7.00
5 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 34.48 6.00
6 8 Antonín MatoušekAntonín Matoušek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 35.81 5.00
Marek BartlMarek Bartl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 DNS

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 12.5.2023 - 17:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 32.55 11.00
MS Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 33.46
3 39 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 34.18 6.00
4 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 34.93 4.00
5 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 35.78 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 12.5.2023 - 17:20) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 32.65 9.00
2 24 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 34.14 7.00
3 Tereza KrčilováTereza Krčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 37.74 1.00
4 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 39.17
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 12.5.2023 - 17:20) official Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 33.18 8.00
2 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 34.73 5.00
3 12 Ema HlinomazováEma Hlinomazová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 36.39 2.00
Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 32.55 11.00
2 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 32.65 9.00
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 33.18 8.00
4 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 33.46
5 24 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 34.14 7.00
6 39 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 34.18 6.00
7 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 34.73 5.00
8 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 34.93 4.00
9 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 35.78 3.00
10 12 Ema HlinomazováEma Hlinomazová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 36.39 2.00
11 Tereza KrčilováTereza Krčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 37.74 1.00
12 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 39.17
Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 DNF

4 x 300 m - Žáci

(pá, 12.5.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Hotový, Lachman, Záruba, Mařík Hotový, Lachman, Záruba, Mařík A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 2:48.72 11.00
2 Zápotocký, Pergelt, Marek, Vocílka Zápotocký, Pergelt, Marek, Vocílka SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 2:49.21 9.00
MS 3 Pešek, Pergl, Bubník, Šebek Pešek, Pergl, Bubník, Šebek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:50.09
4 Piš, Žolko, Šilhák, Soukup Piš, Žolko, Šilhák, Soukup TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:55.08 8.00
5 Babáček, Kysilka, Ctibůrek, Pešice Babáček, Kysilka, Ctibůrek, Pešice ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 2:58.84 7.00
6 Kohout, Najman, Brůha, Bužek Kohout, Najman, Brůha, Bužek A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 3:06.12 6.00
7 Vácha, Novotný, Šimek, Matoušek Vácha, Novotný, Šimek, Matoušek SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 3:13.28 5.00
8 Švejkovský, Čáp, Bačina, Beneš Švejkovský, Čáp, Bačina, Beneš A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 3:16.77 4.00
Celkem 8 závodníků

4 x 300 m - Žákyně

(pá, 12.5.2023 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krátká, Keprtová, Nademlejnská, Rojíková Krátká, Keprtová, Nademlejnská, Rojíková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 3:08.12 11.00
2 Jelínková, Mašková, Plachá, Staňková Jelínková, Mašková, Plachá, Staňková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:08.53 9.00
3 19 Duníková, Šnoblová, Krotká, Hlinomazová Duníková, Šnoblová, Krotká, Hlinomazová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:13.19 8.00
4 16 Andresová, Hanousková, Smolíková, Šuldová Andresová, Hanousková, Smolíková, Šuldová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 3:17.08 7.00
5 Pecháňová, Ricci, Mikulíková, Vintrová Pecháňová, Ricci, Mikulíková, Vintrová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 3:18.56 6.00
6 Kottová, Kaufmanová, Opatová, Opatová Kottová, Kaufmanová, Opatová, Opatová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 3:19.89 5.00
7 17 Doupalová, Andělová, Dalecká, Bezrouková Doupalová, Andělová, Dalecká, Bezrouková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:35.08 4.00
8 Hršelová, Semarádová, Bojdová, Raušová Hršelová, Semarádová, Bojdová, Raušová SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 3:38.86 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žáci

(pá, 12.5.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,83 1,87 Body
1 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 18 PB 1.81 - - - - - - - - - - o - - o xo xo xxo xxo xxx 11.00
2 Jakub LenochJakub Lenoch
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 3 PB 1.78 - - o o o o o - o - o - o xxo xo xxo xxo xxx 9.00
3 Šimon ZáveskýŠimon Záveský
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 17 1.60 - - - - o o xo o o xxo o xxx 8.00
4 Matěj MelenMatěj Melen
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 14 PB 1.60 - - - - o xo o o o xo xo xxx 7.00
5= Matyáš CtibůrekMatyáš Ctibůrek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 8 PB 1.54 - - - o o o o o o xxx 5.50
5= Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 2 PB 1.54 - - - - o o o o o xxx 5.50
7 Patrik GeistPatrik Geist
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 1 SB 1.51 - - - o o o o o xxx 4.00
8 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 16 1.51 - - - - xo o o o xxx 3.00
9 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 15 1.48 - - - o o o xo xxx 2.00
10 6 Matyáš SoukupMatyáš Soukup
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 11 PB 1.48 o o o o o xxo xxo xxx 1.00
11 Václav LepičVáclav Lepič
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 6 PB 1.45 o o o o o xo xxx
12 Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 9 1.40 - o o o o xxx
13= Pavel ZamykalPavel Zamykal
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 5 PB 1.30 - o o xxx
13= Vojtěch MynarzVojtěch Mynarz
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 7 1.30 - o o xxx
15 Adam Daniel VítekAdam Daniel Vítek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 4 PB 1.30 o o xxo xxx
Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 12 DNS
David NovotnýDavid Novotný
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 13 DNS
Filip SedláčekFilip Sedláček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 10 DNS
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 12.5.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 Body
1 17 Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 17 PB 1.50 - - - o o o o o o o xxx 11.00
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 16 PB 1.50 - - - o o xo o o o o xxx 9.00
3 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 15 SB 1.50 - - - - o o o o xo xo xxx 8.00
4 Bára JaňourováBára Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 13 PB 1.50 - - - - o o xo o xo xxo xxx 7.00
5 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 11 1.38 o o o o o o xxx 6.00
6= Natálie DvořákováNatálie Dvořáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 10 PB 1.38 - o o o o xxo xxx 4.50
6= Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 7 PB 1.38 - o o o o xxo xxx 4.50
8 Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 12 1.35 - o o o o xxx 3.00
MS Natálie VlčkováNatálie Vlčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 8 1.35 - - o o o xxx
10 Simona JarešováSimona Jarešová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 1 PB 1.35 o o xxo o xo xxx 2.00
11 14 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 14 1.35 - - - o xxo xxx 1.00
12= Stela VáclavíkováStela Václavíková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 3 SB 1.30 o o o o xxx
12= Eliška BrůnováEliška Brůnová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 5 PB 1.30 - o o o xxx
14 Tereza MaláTereza Malá
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 2 PB 1.30 o xo o o xxx
15 Kristýna BojdováKristýna Bojdová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
10 9 1.25 o o o xxx
16 Karolína PalupčíkováKarolína Palupčíková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 4 PB 1.25 o xo xxo xxx
17 22 Sára HolbováSára Holbová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
08 6 1.20 - o xxx
Celkem 17 závodníků

skok o tyči - Žáci

(pá, 12.5.2023 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 Body
1 Antonín MálekAntonín Málek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 3 3.00 - - - - - - - - - - - o - xxx 11.00
2 Vojtěch PerglVojtěch Pergl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 2 PB 2.80 - - - o - o xo xxo o xxo xxx 9.00
Filip SedláčekFilip Sedláček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 1 DNS
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(pá, 12.5.2023 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 Body
1 28 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 6 PB 2.70 - - - o o xxo xxo o o o xxx 11.00
2 Monika SůrováMonika Sůrová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 5 PB 2.30 xo - o o - o xxx 9.00
3 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 2 PB 2.30 o o xo xo x o xxx 8.00
4= Anna OndráčkováAnna Ondráčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 2.20 - - o xo o xxx 6.50
4= Eliza OvsienkoEliza Ovsienko
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 4 PB 2.20 o - o xo o xxx 6.50
6 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3 2.10 o - xo o xxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 12.5.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 9 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 18 5.84 -1.1 m/s 5.60  -0,90 5.76  -1,40 5.55  -1,50 5.76 5.84  -1,10 5.75  -3,50 5.38  -1,50 11.00
2 Jan KohoutJan Kohout
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 17 PB 5.71 -2.4 m/s 5.20  -0,70 5.44  -0,40 5.35  0,00 5.44 5.40  0,00 5.31  -1,10 5.71  -2,40 9.00
MS Jan MajdlochJan Majdloch
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 5 SB 5.61 -0.5 m/s x 4.89  0,00 5.61  -0,50 5.61
MS Jakub TruhlářJakub Truhlář
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 9 SB 5.32 -1.5 m/s x 5.32  -1,50 x 5.32
5 Patrik GeistPatrik Geist
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 2 SB 5.19 -1.9 m/s 4.96  -1,80 5.18  -1,90 5.13  0,00 5.18 5.00  -0,30 4.87  -1,80 5.19  -1,90 8.00
6 Dominik NovotnýDominik Novotný
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 15 PB 5.10 +0.3 m/s 4.94  -1,30 5.10  0,30 4.97  -1,20 5.10 4.75  -1,60 5.00  -0,30 x 7.00
MS Lukáš BubníkLukáš Bubník
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 14 SB 4.80 -0.3 m/s 4.55  0,00 4.63  -0,80 4.80  -0,30 4.80
8 Marek BartlMarek Bartl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 16 4.77 -1.1 m/s 4.77  -1,10 4.70  -1,10 4.70  -0,10 4.77 4.35  -1,70 - - 6.00
9 Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 13 4.46 -0.7 m/s 4.22  -0,20 4.41  0,00 4.46  -0,70 4.46 3.96  0,00 4.23  -0,30 3.81  -2,10 5.00
10 4 Antonín BužekAntonín Bužek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 1 PB 4.07 +0.0 m/s 4.02  -1,10 3.75  -0,70 3.90  -1,10 4.02 4.07  0,00 3.80  -2,00 3.56 4.00
11 6 Matyáš SoukupMatyáš Soukup
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 8 SB 3.98 -1.5 m/s 3.72  -1,70 x 3.98  -1,50 3.98 3.00
12 Adam Daniel VítekAdam Daniel Vítek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 10 PB 3.95 -0.9 m/s x 3.95  -0,90 3.68  -0,60 3.95 2.00
13 Jonáš HanušJonáš Hanuš
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
09 3 PB 3.89 +0.0 m/s 3.78  -1,20 3.83  -0,50 3.89  0,00 3.89 1.00
14 Vojtěch MynarzVojtěch Mynarz
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 11 3.87 -0.4 m/s 3.87  -0,40 3.70  -1,30 3.44  0,00 3.87
15 Matouš HerbsMatouš Herbs
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 4 PB 3.37 +0.0 m/s 3.17  -0,10 3.37  0,00 3.30  -0,90 3.37
Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 6 SB DNS
David NovotnýDavid Novotný
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 7 SB DNS
Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 12 NM x x x -
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žákyně (Skupina)

Skupina A (pá, 12.5.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 22 PB 5.22 -0.2 m/s 5.22  -0,20 5.01  0,30 5.10  -0,50 5.22 4.90  -1,80 4.93  -1,90 4.91  -1,10 11.00
2 Adéla HolubováAdéla Holubová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 21 4.82 -1.4 m/s 3.77  -0,10 4.60  0,00 x 4.60 4.70  -1,40 4.55  -1,90 4.82  -1,40 9.00
3 Barbora KarasováBarbora Karasová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 20 4.71 +0.0 m/s 4.50  -1,40 - 4.71  0,00 4.71 4.48  -1,40 4.63  -1,60 4.71  -1,50 8.00
4 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 5 PB 4.71 +0.0 m/s 4.71  0,00 4.68  0,90 4.47  -0,20 4.71 4.69  -1,50 4.70  -1,30 4.66  -1,50 7.00
5 Monika SůrováMonika Sůrová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 9 PB 4.60 +0.1 m/s x 4.60  0,10 4.56  -0,90 4.60 x 4.37  -1,20 4.40  -1,20 5.00
6 Stela VáclavíkováStela Václavíková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 11 PB 4.57 +1.7 m/s 3.58  0,00 4.57  1,70 4.29  -1,20 4.57 x 3.79  -1,10 4.44  -1,80 4.00
7 13 Emma RaušováEmma Raušová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 19 4.45 -0.5 m/s 4.44  0,10 x 4.45  -0,50 4.45 2.00
8 Karla PecháňováKarla Pecháňová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 17 SB 4.39 -1.3 m/s 4.24  -0,30 4.39  -1,30 4.22  0,00 4.39 1.00
9 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 15 4.28 -0.2 m/s 4.20  -0,30 4.27  -0,90 4.28  -0,20 4.28
10 Marie HniličkováMarie Hniličková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 8 SB 4.28 -0.2 m/s x 4.28  -0,20 4.12  -1,60 4.28
11 Bára JaňourováBára Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 12 PB 4.27 +0.0 m/s 3.82  0,00 4.27  0,00 4.03  -1,30 4.27
12 Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 3 PB 4.26 +1.9 m/s 3.80  0,10 4.26  1,90 4.10  -0,30 4.26
13 12 Ema HlinomazováEma Hlinomazová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 14 4.24 -1.5 m/s 4.24  -1,50 3.99  0,00 4.06  -1,30 4.24
14 Karolína RoubalováKarolína Roubalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 16 4.17 +0.0 m/s 3.99  0,90 4.17  0,00 4.10  -0,20 4.17
15 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 1 SB 4.13 -0.1 m/s 4.13  -0,10 4.09  -0,20 4.06  0,90 4.13
16 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 4 PB 4.10 -1.0 m/s 4.07  -1,60 3.80  1,00 4.10  -1,00 4.10
17 Kateřina HermannováKateřina Hermannová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 6 4.09 +0.0 m/s 4.09  0,00 3.95  -1,30 4.04  0,00 4.09
18 Kristýna BojdováKristýna Bojdová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
10 18 4.08 -0.9 m/s 4.00  -0,10 3.99  0,00 4.08  -0,90 4.08
19 Sára ŠmídováSára Šmídová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 13 4.04 -1.2 m/s x x 4.04  -1,20 4.04
20 Monika LamerováMonika Lamerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 2 PB 3.89 +0.0 m/s 3.85  -0,80 3.78  -1,70 3.89  0,00 3.89
21 Monika ČadkováMonika Čadková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 10 3.85 -0.5 m/s 3.68  0,30 3.43  0,00 3.85  -0,50 3.85
MS Aneta KrauszováAneta Krauszová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 7 3.77 +1.7 m/s 3.77  1,70 3.59  0,60 3.41  -1,00 3.77
Celkem 22 závodníků
Skupina B (pá, 12.5.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KadlíkováAnna Kadlíková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 4 PB 4.65 -0.3 m/s x 4.62  1,20 4.65  -0,30 4.65 4.13  -1,70 - x 6.00
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 3 PB 4.51 +1.2 m/s 4.51  1,20 4.05  0,80 4.03  -0,30 4.51 4.17  0,80 4.12  -1,60 4.20  -0,70 3.00
3 Venuše ReichlováVenuše Reichlová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 11 PB 4.30 +0.0 m/s 4.07  -2,00 4.30  0,00 4.23  -1,20 4.30
4 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 21 PB 4.17 +1.6 m/s 4.17  1,60 4.05  0,50 4.14  -0,90 4.17
5 Karolína HyklováKarolína Hyklová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 2 PB 4.16 -1.7 m/s x 4.01  -0,20 4.16  -1,70 4.16
6 Nikol SemarádováNikol Semarádová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
08 12 PB 4.10 -1.9 m/s 3.85  -3,00 4.10  -1,90 x 4.10
7 Karolína OpatováKarolína Opatová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 7 PB 4.02 +1.0 m/s 3.98  0,00 4.02  1,00 3.86  -0,70 4.02
8 Eliza OvsienkoEliza Ovsienko
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 8 PB 4.02 +1.0 m/s 3.77  -0,20 4.02  1,00 3.87  -1,20 4.02
9 Vanessa KymličkováVanessa Kymličková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 5 PB 4.02 +1.4 m/s 3.65  0,60 4.02  1,40 3.54  -1,80 4.02
10 Valerie SýkorováValerie Sýkorová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 19 SB 3.94 -1.0 m/s 3.94  -1,00 3.84  1,20 3.93  -0,10 3.94
11 Tereza PešanováTereza Pešanová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 10 PB 3.90 -0.1 m/s 3.73  -0,80 3.90  -0,10 3.58  0,00 3.90
12 Michaela VčelišováMichaela Včelišová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 14 PB 3.87 +0.0 m/s 3.84  -0,10 3.87  0,00 x 3.87
13 Karolína PalupčíkováKarolína Palupčíková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 9 PB 3.80 -1.0 m/s 3.80  -1,00 3.51  0,00 3.77  0,00 3.80
14 Anna TruplováAnna Truplová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 15 PB 3.63 +0.6 m/s 3.45  -2,10 3.63  0,60 x 3.63
15 Ema ŠafářováEma Šafářová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 16 PB 3.61 -0.8 m/s 3.41  -0,50 3.54  0,10 3.61  -0,80 3.61
16 Eliška HanzalováEliška Hanzalová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 18 3.58 -1.1 m/s 3.58  -1,10 3.32  0,00 3.37  0,50 3.58
17 30 Hana MisurováHana Misurová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 6 PB 3.52 -0.6 m/s 3.21  1,90 3.52  -0,60 3.46  0,60 3.52
18 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 20 3.52 -0.8 m/s 3.16  -1,10 3.52  -0,80 3.34  0,60 3.52
MS Emma PolcarováEmma Polcarová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 1 SB 3.47 -1.1 m/s x 3.47  -1,10 3.41  0,00 3.47
20 Andrea SvatošováAndrea Svatošová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 13 PB 3.40 -1.0 m/s 2.51  -0,50 3.21  -0,30 3.40  -1,00 3.40
Sára ČernohorskáSára Černohorská
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 17 NM x x x -
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 12.5.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 23 PB 11.42 11.06 11.42 10.76 11.42 10.41 10.72 11.31 11.00
2 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 24 11.15 11.15 11.13 10.98 11.15 10.83 11.07 10.97 9.00
3 Julie TrejbalováJulie Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 22 10.32 10.03 10.13 10.32 10.32 09.83 09.86 09.82 8.00
4 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 21 10.27 10.27 08.55 - 10.27 09.92 10.24 08.96 7.00
5 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 20 09.32 08.95 08.81 08.57 8.95 09.32 08.38 09.19 6.00
6 Emma MráčkováEmma Mráčková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 16 PB 08.90 08.21 08.21 07.76 8.21 08.44 08.66 08.90 5.00
7 Alena HouskováAlena Housková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 2 PB 08.40 x 08.40 08.33 8.40 08.05 06.77 07.25 4.00
8 Martina KrejsováMartina Krejsová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 4 PB 08.21 x 08.15 08.21 8.21 07.55 07.18 06.62 3.00
9 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 13 PB 08.20 07.60 08.20 07.70 8.20 2.00
10 Antonie KrejčíAntonie Krejčí
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 15 08.18 08.12 08.18 07.11 8.18 1.00
11 Michaela VčelišováMichaela Včelišová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 17 07.92 07.81 07.92 x 7.92
12 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 3 PB 07.41 06.30 06.37 07.41 7.41
13 Emílie ČermákováEmílie Čermáková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 11 PB 07.40 06.66 06.72 07.40 7.40
14 Nikol KottováNikol Kottová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 10 07.12 06.46 06.77 07.12 7.12
15 Kristýna FričováKristýna Fričová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 12 06.82 06.82 06.01 06.67 6.82
16 Klaudie KošťálováKlaudie Košťálová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 14 06.80 06.62 06.80 05.96 6.80
17 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 1 PB 06.55 06.55 06.06 06.13 6.55
18 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 9 06.27 06.13 06.27 06.11 6.27
19 Beata VostrackáBeata Vostracká
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 8 06.24 06.13 06.13 06.24 6.24
MS Nela ŠkarkováNela Škarková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 7 05.55 05.55 05.26 - 5.55
21 Andrea SvatošováAndrea Svatošová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 5 PB 04.76 04.61 x 04.76 4.76
Klára FišerováKlára Fišerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 18 DNS
Valentýna VosykováValentýna Vosyková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 6 PB DNS
Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 19 NM x x x -
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 12.5.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 19 15.59 14.71 14.48 15.22 15.22 15.59 14.87 14.80 11.00
2 Jan RaškaJan Raška
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 16 PB 12.16 11.99 11.24 11.83 11.99 10.41 12.16 11.77 9.00
3 5 Tomáš BečkaTomáš Bečka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 2 PB 12.03 11.69 11.95 12.03 12.03 11.08 11.18 10.65 8.00
4 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 18 11.28 11.28 10.87 11.21 11.28 10.73 10.46 10.50 7.00
5 Jakub LenochJakub Lenoch
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 5 SB 11.01 09.38 10.12 x 10.12 08.35 10.39 11.01 6.00
6 Max HrachMax Hrach
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 17 10.74 10.62 10.74 09.46 10.74 10.33 09.93 x 5.00
7 Tomáš TrávníčekTomáš Trávníček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 15 10.15 10.04 10.05 09.83 10.05 10.08 10.15 09.93 4.00
MS Lukáš BubníkLukáš Bubník
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 13 09.97 09.70 09.38 09.97 9.97
9 Šimon ZáveskýŠimon Záveský
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 14 09.41 09.22 09.28 09.32 9.32 08.78 09.18 09.41 3.00
10 Marek BartlMarek Bartl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 1 PB 09.09 09.09 x x 9.09 2.00
11 Adam KřížekAdam Křížek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 4 PB 08.93 08.93 x x 8.93 1.00
12 Daniel FaltejsekDaniel Faltejsek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 12 PB 08.80 08.80 08.17 08.48 8.80
13 Matěj RokosMatěj Rokos
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 11 PB 08.79 08.79 x 08.60 8.79
14 Karel ŠimekKarel Šimek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 7 PB 08.72 08.47 08.30 08.72 8.72
15 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 10 PB 08.58 07.70 08.58 07.89 8.58
16 34 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 9 PB 08.29 07.42 07.29 08.29 8.29
17 Lukáš HolubLukáš Holub
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 8 06.27 05.59 05.45 06.27 6.27
18 Libor RůžekLibor Růžek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladn