Běh okolo Vítkova - 3. kolo Pražského běžeckého poháru mládeže 2023
Praha - Vítkov (17. 4. 2023)Přespolní běh - Dorostenci
(po, 17.4.2023 - 17:45) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 0:10:25 | |||||||||||||||
2 | Jáchym BurianJáchym Burian | 06 | SK Jeseniova | 0:10:27 | |||||||||||||||
3 | Nicolas ŽídekNicolas Žídek | 08 | SK Jeseniova | 0:10:35 | |||||||||||||||
4 | Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe | 06 | SK Jeseniova | 0:10:57 | |||||||||||||||
5 | Jakub PavingerJakub Pavinger | 06 | SK Jeseniova | 0:11:46 | |||||||||||||||
6 | Václav VyskočilVáclav Vyskočil | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 0:12:02 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík | 07 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:12:26 | |||||||||||||||
8 | Jiří KuntošJiří Kuntoš | 07 | SK Jeseniova | 0:13:27 | |||||||||||||||
9 | Šimon LanczŠimon Lancz | 08 | SK Jeseniova | 0:13:28 | |||||||||||||||
10 | David MyškaDavid Myška | 08 | SK Jeseniova | 0:13:50 | |||||||||||||||
11 | Vítek ŠťastnýVítek Šťastný | 07 | SK Jeseniova | 0:13:50 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Přespolní běh - Žáci
(po, 17.4.2023 - 17:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adrian HromekAdrian Hromek | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:05:24 | |||||||||||||||
2 | Lukáš JelenLukáš Jelen | 08 | SK Jeseniova | SB 0:05:38 | |||||||||||||||
3 | Patrik HromekPatrik Hromek | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:05:57 | |||||||||||||||
4 | Jonáš JelínekJonáš Jelínek | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:06:03 | |||||||||||||||
5 | Marek ŠmidMarek Šmid | 09 | SK Jeseniova | 0:06:13 | |||||||||||||||
6 | Otakar VichOtakar Vich | 09 | SK Jeseniova | 0:06:14 | |||||||||||||||
7 | Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 0:06:16 | |||||||||||||||
8 | Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch | 08 | SK Míle, z.s. | 0:06:17 | |||||||||||||||
9 | Jakub KučeraJakub Kučera | 09 | SK Míle, z.s. | 0:06:18 | |||||||||||||||
10 | Filip MlezivaFilip Mleziva | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 0:06:22 | |||||||||||||||
11 | Tomáš KřesťanTomáš Křesťan | 08 | SK Jeseniova | 0:06:23 | |||||||||||||||
12 | Antonín StřechaAntonín Střecha | 09 | SK Jeseniova | 0:06:27 | |||||||||||||||
13 | Viktor BöhmViktor Böhm | 08 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 0:06:28 | |||||||||||||||
14 | Vojtěch Diviš VlčekVojtěch Diviš Vlček | 08 | SK Míle, z.s. | 0:06:28 | |||||||||||||||
15 | Petr ŽilinaPetr Žilina | 09 | AK VEGA z.s. | SB 0:06:29 | |||||||||||||||
16 | Štěpán KimlaŠtěpán Kimla | 08 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 0:06:33 | |||||||||||||||
17 | Lukáš BaradaLukáš Barada | 08 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 0:06:33 | |||||||||||||||
18 | Matěj ŠedivýMatěj Šedivý | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:06:36 | |||||||||||||||
19 | Jan KlakJan Klak | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 0:06:42 | |||||||||||||||
20 | Vilém ČudaVilém Čuda | 09 | AK VEGA z.s. | 0:06:42 | |||||||||||||||
21 | Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal | 09 | SK Jeseniova | 0:06:49 | |||||||||||||||
22 | Filip MuchaFilip Mucha | 09 | SK Jeseniova | 0:06:50 | |||||||||||||||
23 | Matěj VejvodaMatěj Vejvoda | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 0:06:54 | |||||||||||||||
24 | David LejčekDavid Lejček | 09 | SK Jeseniova | 0:07:03 | |||||||||||||||
25 | Adam PacourekAdam Pacourek | 09 | SK Jeseniova | 0:07:03 | |||||||||||||||
26 | Daniel PešekDaniel Pešek | 09 | SK Jeseniova | 0:07:09 | |||||||||||||||
27 | Matěj MožnýMatěj Možný | 09 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:07:10 | |||||||||||||||
28 | Matěj SkořepaMatěj Skořepa | 08 | SK Míle, z.s. | PB 0:07:12 | |||||||||||||||
29 | Mykola KhromyshynMykola Khromyshyn | 08 | SK Míle, z.s. | 0:07:12 | |||||||||||||||
30 | Martin SuchomelMartin Suchomel | 09 | SK Míle, z.s. | 0:07:15 | |||||||||||||||
31 | Robert VyhnisRobert Vyhnis | 08 | SK Jeseniova | PB 0:07:18 | |||||||||||||||
32 | Ondřej RychlýOndřej Rychlý | 09 | SK Jeseniova | 0:07:18 | |||||||||||||||
33 | Michal BurešMichal Bureš | 09 | SK Jeseniova | 0:07:21 | |||||||||||||||
34 | Ondřej SvobodaOndřej Svoboda | 08 | SK Jeseniova | 0:07:21 | |||||||||||||||
35 | Šimon JuraŠimon Jura | 09 | SK Jeseniova | 0:07:31 | |||||||||||||||
36 | Václav KasalVáclav Kasal | 09 | SK Jeseniova | 0:07:36 | |||||||||||||||
37 | Tomáš PekárekTomáš Pekárek | 09 | SK Jeseniova | 0:07:39 | |||||||||||||||
Jan JelínekJan Jelínek | 09 | SK Jeseniova | DNS | ||||||||||||||||
Benjamin JakubecBenjamin Jakubec | 09 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | DNS | ||||||||||||||||
Matyáš HolubMatyáš Holub | 09 | SK Míle, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Šimon LanczŠimon Lancz | 08 | SK Jeseniova | DNS | ||||||||||||||||
David MyškaDavid Myška | 08 | SK Jeseniova | DNS | ||||||||||||||||
Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička | 08 | SK Jeseniova | DNS | ||||||||||||||||
Nicolas ŽídekNicolas Žídek | 08 | SK Jeseniova | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 44 závodníků |
Přespolní běh - Ml. žáci
(po, 17.4.2023 - 16:30) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Artěmij NovikovArtěmij Novikov | 10 | SC Radotín Praha | SB 0:03:57 | |||||||||||||||
2 | Michal MandíkMichal Mandík | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | SB 0:04:11 | |||||||||||||||
3 | Ondřej ČočekOndřej Čoček | 10 | SK Aktis Praha z.s. | PB 0:04:12 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav StrejčekJaroslav Strejček | 10 | AK VEGA z.s. | PB 0:04:13 | |||||||||||||||
5 | Richard ČechRichard Čech | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | PB 0:04:24 | |||||||||||||||
6 | Oskar UrbánekOskar Urbánek | 11 | AK VEGA z.s. | SB 0:04:25 | |||||||||||||||
7 | Jakub AdamecJakub Adamec | 10 | ASK Slavia Praha E | PB 0:04:27 | |||||||||||||||
8 | Jakub VondrášekJakub Vondrášek | 10 | SC Radotín Praha | SB 0:04:28 | |||||||||||||||
9 | Jan HolmanJan Holman | 10 | SC Radotín Praha | PB 0:04:29 | |||||||||||||||
10 | Sebastian MatoušekSebastian Matoušek | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | PB 0:04:34 | |||||||||||||||
11 | Josef ŠkábaJosef Škába | 11 | SK Aktis Praha z.s. | 0:04:41 | |||||||||||||||
12 | David KarpelesDavid Karpeles | 11 | SK Aktis Praha z.s. | PB 0:04:41 | |||||||||||||||
13 | Jan ŽebroJan Žebro | 10 | SK Míle, z.s. | PB 0:05:06 | |||||||||||||||
14 | Vojtěch Otto PíplaVojtěch Otto Pípla | 10 | ASK Slavia Praha E | PB 0:05:08 | |||||||||||||||
Jaroslav SmyslJaroslav Smysl | 10 | Atletika Stodůlky, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Maxmilián TupýMaxmilián Tupý | 12 | SK Aktis Praha z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Přespolní běh - Dorostenky
(po, 17.4.2023 - 17:35) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alice MatouškováAlice Matoušková | 06 | SK Jeseniova | 0:06:27 | |||||||||||||||
2 | Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 0:06:27 | |||||||||||||||
3 | Ema KlementováEma Klementová | 06 | SK Jeseniova | 0:06:31 | |||||||||||||||
4 | Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 0:06:54 | |||||||||||||||
5 | Karolína TužilováKarolína Tužilová | 07 | SK Jeseniova | 0:06:59 | |||||||||||||||
6 | Julie PánkováJulie Pánková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 0:07:05 | |||||||||||||||
7 | Sára ŠtěpánováSára Štěpánová | 07 | SK Jeseniova | 0:07:06 | |||||||||||||||
8 | Natálie KoudelákováNatálie Koudeláková | 07 | SK Jeseniova | 0:07:19 | |||||||||||||||
9 | Jennifer KučeraJennifer Kučera | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 0:07:25 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Přespolní běh - Žákyně
(po, 17.4.2023 - 16:55) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina HavelkováKristina Havelková | 08 | SK Jeseniova | 0:06:13 | |||||||||||||||
2 | Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková | 09 | SK Jeseniova | 0:06:17 | |||||||||||||||
3 | Nikola PtáčkováNikola Ptáčková | 09 | SK Jeseniova | 0:06:18 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KučerováKateřina Kučerová | 09 | SK Míle, z.s. | 0:06:36 | |||||||||||||||
5 | Adéla SkálováAdéla Skálová | 09 | SK Jeseniova | 0:06:39 | |||||||||||||||
6 | Anna SoukupováAnna Soukupová | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:06:39 | |||||||||||||||
7 | Magdalena MíkovcováMagdalena Míkovcová | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 0:06:43 | |||||||||||||||
8 | Alice DuchoňováAlice Duchoňová | 09 | SK Jeseniova | 0:06:44 | |||||||||||||||
9 | Anna ZnojilováAnna Znojilová | 09 | AC Praha 1890 | 0:06:47 | |||||||||||||||
10 | Julie SirotkováJulie Sirotková | 09 | SK Míle, z.s. | 0:06:52 | |||||||||||||||
11 | Berta BlatnáBerta Blatná | 09 | SK Jeseniova | SB 0:06:58 | |||||||||||||||
12 | Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková | 09 | SK Aktis Praha z.s. | 0:06:59 | |||||||||||||||
13 | Julie ŠediváJulie Šedivá | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:07:00 | |||||||||||||||
14 | Anna HubálkováAnna Hubálková | 09 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:07:00 | |||||||||||||||
15 | Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová | 08 | SK Aktis Praha z.s. | 0:07:01 | |||||||||||||||
16 | Eliška HamerníkováEliška Hamerníková | 09 | SK Aktis Praha z.s. | 0:07:01 | |||||||||||||||
17 | Věra DvořákováVěra Dvořáková | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | PB 0:07:03 | |||||||||||||||
18 | Anna BartošováAnna Bartošová | 09 | SK Jeseniova | 0:07:04 | |||||||||||||||
19 | Gita TrojanováGita Trojanová | 09 | SK Jeseniova | 0:07:04 | |||||||||||||||
20 | Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková | 09 | SK Jeseniova | 0:07:06 | |||||||||||||||
21 | Eva DobášováEva Dobášová | 08 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 0:07:06 | |||||||||||||||
22 | Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková | 09 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 0:07:06 | |||||||||||||||
23 | Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková | 09 | SK Jeseniova | 0:07:07 | |||||||||||||||
24 | Ester BöhmováEster Böhmová | 09 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 0:07:08 | |||||||||||||||
25 | Johanka TunováJohanka Tunová | 09 | SK Jeseniova | 0:07:10 | |||||||||||||||
26 | Gabriela KašparováGabriela Kašparová | 08 | SK Jeseniova | 0:07:11 | |||||||||||||||
27 | Adéla JelenekováAdéla Jeleneková | 09 | SK Jeseniova | 0:07:12 | |||||||||||||||
28 | Barbora UhrováBarbora Uhrová | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:07:14 | |||||||||||||||
29 | Kateřina KašákováKateřina Kašáková | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 0:07:15 | |||||||||||||||
30 | Tereza HasováTereza Hasová | 08 | SK Míle, z.s. | 0:07:16 | |||||||||||||||
31 | Mia JermoljevováMia Jermoljevová | 09 | SC Radotín Praha | 0:07:19 | |||||||||||||||
32 | Emma ČermákováEmma Čermáková | 08 | SK Aktis Praha z.s. | 0:07:20 | |||||||||||||||
33 | Mia BačíkováMia Bačíková | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 0:07:22 | |||||||||||||||
34 | Vanda BurianováVanda Burianová | 09 | SK Jeseniova | 0:07:25 | |||||||||||||||
35 | Nicol CarmineNicol Carmine | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 0:07:26 | |||||||||||||||
36 | Adéla HallerováAdéla Hallerová | 09 | SK Jeseniova | 0:07:32 | |||||||||||||||
37 | Tina MatějkováTina Matějková | 09 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:07:32 | |||||||||||||||
38 | Agáta MálkováAgáta Málková | 09 | SK Aktis Praha z.s. | 0:07:33 | |||||||||||||||
39 | Nicola NovákováNicola Nováková | 09 | SK Aktis Praha z.s. | 0:07:35 | |||||||||||||||
40 | Sofie OlšavskáSofie Olšavská | 09 | SK Aktis Praha z.s. | 0:07:38 | |||||||||||||||
41 | Veronika VítkováVeronika Vítková | 09 | SK Jeseniova | 0:07:50 | |||||||||||||||
42 | Zuzana MejdrechováZuzana Mejdrechová | 09 | SK Jeseniova | 0:07:51 | |||||||||||||||
43 | Tereza PřibíkováTereza Přibíková | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 0:07:55 | |||||||||||||||
44 | Eliška VávrováEliška Vávrová | 08 | SK Jeseniova | 0:07:56 | |||||||||||||||
45 | Linda MichlováLinda Michlová | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:08:06 | |||||||||||||||
46 | Viktorie ZelenáViktorie Zelená | 09 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:08:07 | |||||||||||||||
47 | Nela NovákováNela Nováková | 09 | AC Praha 1890 | 0:08:10 | |||||||||||||||
48 | Laura PavlovičováLaura Pavlovičová | 09 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:08:11 | |||||||||||||||
49 | Magdalena Ten DonkelaarMagdalena Ten Donkelaar | 08 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:08:12 | |||||||||||||||
50 | Leona SkokánkováLeona Skokánková | 09 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:08:15 | |||||||||||||||
51 | Barbora ŠkodováBarbora Škodová | 09 | SK Jeseniova | 0:08:28 | |||||||||||||||
52 | Anna UhrováAnna Uhrová | 09 | SK Jeseniova | 0:08:34 | |||||||||||||||
53 | Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková | 09 | SK Jeseniova | 0:08:34 | |||||||||||||||
54 | Sabina ŘezníčkováSabina Řezníčková | 09 | SK Jeseniova | 0:08:37 | |||||||||||||||
55 | Barbora IrováBarbora Irová | 09 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 0:08:57 | |||||||||||||||
Elizabeth Amelia HesselinkElizabeth Amelia Hesselink | 09 | SK Aktis Praha z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Viktorie KotováViktorie Kotová | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Julie MaříkováJulie Maříková | 09 | SK Jeseniova | DNS | ||||||||||||||||
Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková | 08 | SK Jeseniova | DNS | ||||||||||||||||
Vanda KalašováVanda Kalašová | 08 | SK Jeseniova | DNS | ||||||||||||||||
Johana KahudováJohana Kahudová | 08 | SK Jeseniova | DNS | ||||||||||||||||
Anna EiblováAnna Eiblová | 09 | SK Jeseniova | DNS | ||||||||||||||||
Lucie JarolímkováLucie Jarolímková | 08 | SK Jeseniova | DNS | ||||||||||||||||
Lída KomornáLída Komorná | 08 | SK Jeseniova | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 65 závodníků |
Přespolní běh - Ml. žákyně
(po, 17.4.2023 - 16:15) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela KlemováNela Klemová | 10 | SC Radotín Praha | PB 0:04:25 | |||||||||||||||
2 | Eda ÖnerEda Öner | 11 | Atletika Jižní Město z.s. | PB 0:04:30 | |||||||||||||||
3 | Anna KozlovskijAnna Kozlovskij | 10 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | PB 0:04:31 | |||||||||||||||
4 | Daniela TellerováDaniela Tellerová | 11 | ASK Slavia Praha | 0:04:33 | |||||||||||||||
5 | Eliška BlažkováEliška Blažková | 10 | SC Radotín Praha | PB 0:04:37 | |||||||||||||||
6 | Petra MaláPetra Malá | 11 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | PB 0:04:39 | |||||||||||||||
7 | Anděla Anežka NovotnáAnděla Anežka Novotná | 10 | SK Míle, z.s. | 0:04:40 | |||||||||||||||
8 | Amálie RaichlováAmálie Raichlová | 10 | Atletika Stodůlky, z.s. | PB 0:04:41 | |||||||||||||||
9 | Tereza HavlíkováTereza Havlíková | 11 | TJ Dukla Praha | PB 0:04:44 | |||||||||||||||
10 | Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková | 10 | SK Aktis Praha z.s. | SB 0:04:47 | |||||||||||||||
11 | Ema ReiterováEma Reiterová | 10 | SK Aktis Praha z.s. | SB 0:04:49 | |||||||||||||||
12 | Olívie ŠauerováOlívie Šauerová | 11 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | PB 0:04:52 | |||||||||||||||
13 | Adéla FulínováAdéla Fulínová | 11 | ASK Slavia Praha E | PB 0:04:55 | |||||||||||||||
14 | Aina RemešAina Remeš | 11 | SK Aktis Praha z.s. | PB 0:04:56 | |||||||||||||||
15 | Zoe LakatošováZoe Lakatošová | 11 | ASK Slavia Praha E | PB 0:04:56 | |||||||||||||||
16 | Alice ČermákováAlice Čermáková | 11 | SK Aktis Praha z.s. | 0:04:59 | |||||||||||||||
17 | Markéta JičínskáMarkéta Jičínská | 11 | TJ Dukla Praha | PB 0:05:00 | |||||||||||||||
18 | Sofie OrfánusováSofie Orfánusová | 11 | TJ Dukla Praha | PB 0:05:02 | |||||||||||||||
19 | Johana KrálíkováJohana Králíková | 11 | SK Míle, z.s. | 0:05:02 | |||||||||||||||
20 | Natálie SuchánkováNatálie Suchánková | 10 | ASK Slavia Praha E | PB 0:05:04 | |||||||||||||||
21 | Simona MaňasováSimona Maňasová | 10 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | SB 0:05:07 | |||||||||||||||
22 | Elen FroňkováElen Froňková | 10 | ASK Slavia Praha | 0:05:11 | |||||||||||||||
23 | Beáta KalčíkováBeáta Kalčíková | 11 | SK Aktis Praha z.s. | PB 0:05:13 | |||||||||||||||
24 | Šárka SoubustováŠárka Soubustová | 10 | Atletika Stodůlky, z.s. | PB 0:05:15 | |||||||||||||||
25 | Laura NovákováLaura Nováková | 11 | SK Aktis Praha z.s. | 0:05:17 | |||||||||||||||
26 | Simona BalíčkováSimona Balíčková | 10 | Atletika Stodůlky, z.s. | PB 0:05:19 | |||||||||||||||
27 | Ema ProbstováEma Probstová | 10 | Atletika Stodůlky, z.s. | PB 0:05:20 | |||||||||||||||
28 | Vanesa ErberováVanesa Erberová | 12 | SK Aktis Praha z.s. | 0:05:25 | |||||||||||||||
29 | Rozálie BoukalováRozálie Boukalová | 11 | ASK Slavia Praha E | PB 0:05:29 | |||||||||||||||
30 | Milena HavelkováMilena Havelková | 10 | Atletika Stodůlky, z.s. | PB 0:05:30 | |||||||||||||||
31 | Tereza ŠilhaváTereza Šilhavá | 12 | SK Aktis Praha z.s. | PB 0:05:33 | |||||||||||||||
32 | Sandra Barbora KulhánkováSandra Barbora Kulhánková | 10 | ASK Slavia Praha E | PB 0:05:53 | |||||||||||||||
33 | Natálie VáclavíkováNatálie Václavíková | 11 | ASK Slavia Praha E | PB 0:06:58 | |||||||||||||||
Evelína HeilmannEvelína Heilmann | 11 | ASK Slavia Praha E | DNS | ||||||||||||||||
Kristýna PlzákováKristýna Plzáková | 10 | ASK Slavia Praha E | DNS | ||||||||||||||||
Kristýna HuclováKristýna Huclová | 12 | ASK Slavia Praha E | DNS | ||||||||||||||||
Eliška SobotkováEliška Sobotková | 11 | ASK Slavia Praha E | DNS | ||||||||||||||||
Viktorie Anna HavlíčkováViktorie Anna Havlíčková | 10 | ASK Slavia Praha E | DNS | ||||||||||||||||
Eliška LinhartováEliška Linhartová | 10 | ASK Slavia Praha E | DNS | ||||||||||||||||
Sofie PracnerováSofie Pracnerová | 10 | ASK Slavia Praha E | DNS | ||||||||||||||||
Natálie NěmcováNatálie Němcová | 11 | ASK Slavia Praha E | DNS | ||||||||||||||||
Tereza LoužeckáTereza Loužecká | 11 | ASK Slavia Praha E | DNS | ||||||||||||||||
Natálie HerrmannováNatálie Herrmannová | 10 | ASK Slavia Praha E | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 43 závodníků |