Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Středočeského kraje staršího žactva

Kolín (7. 5. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 7.5.2023 - 09:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 07.66 qA
2 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.75 qA
3 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 07.92 qB
4 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.24
5 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.32
6 Teo OuthierTeo Outhier 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 08.63
7 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 7.5.2023 - 09:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.62 qA
2 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.78 qA
3 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.97 qB
4 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.27
5 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.33
6 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.00
7 Adam StrnadAdam Strnad 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 09.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 7.5.2023 - 09:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.62 qA
2 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 07.99
3 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 08.02
4 73 Vojtěch ŠťovíčekVojtěch Šťovíček 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.46
5 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 08.89
6 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 09.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 7.5.2023 - 09:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.53 qA
2 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 07.89 qB
3 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.91 qB
4 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.19
5 Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.35
6 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 09.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 7.5.2023 - 09:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 07.52 qA
2 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 07.92 qB
3 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 07.98 qB
4 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.13
5 Jakub ŠebekJakub Šebek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.30
6 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.73
7 Matyáš RandaMatyáš Randa 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 09.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 7.5.2023 - 09:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 07.64 qA
2 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.90 qB
3 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.93 qB
4 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 08.02
5 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.05
6 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.86
7 Sebastien RotterSebastien Rotter 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.99
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 07.52 qA
2 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.53 qA
3 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.62 qA
3 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.62 qA
5 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 07.64 qA
6 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 07.66 qA
7 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.75 qA
8 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.78 qA
9 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 07.89 qB
10 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.90 qB
11 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.91 qB
12 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 07.92 qB
12 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 07.92 qB
14 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.93 qB
15 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.97 qB
16 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 07.98 qB
17 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 07.99
18 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 08.02
18 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 08.02
20 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.05
21 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.13
22 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.19
23 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.24
24 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.27
25 Jakub ŠebekJakub Šebek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.30
26 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.32
27 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.33
28 Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.35
29 73 Vojtěch ŠťovíčekVojtěch Šťovíček 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.46
30 Teo OuthierTeo Outhier 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 08.63
31 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.73
32 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.86
33 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 08.89
34 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.98
35 Sebastien RotterSebastien Rotter 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.99
36 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.00
37 Matyáš RandaMatyáš Randa 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 09.07
38 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 09.31
39 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 09.63
40 Adam StrnadAdam Strnad 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 09.64

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 7.5.2023 - 11:25) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 SB 07.47
2 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.54
3 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 07.55
4 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 07.65
5 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 07.69
6 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 07.78
7 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.84
8 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.96
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 7.5.2023 - 11:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 SB 07.73
2 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 SB 07.89
3 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 SB 07.91
4 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 07.92
5 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 07.94
6 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.00
7 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.07
8 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.13
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 7.5.2023 - 11:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.69
2 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.83
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 07.94
4 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.12
5 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.19
6 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.21
7 Julie HubáčkováJulie Hubáčková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 08.30
Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 7.5.2023 - 11:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 08.25
2 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.41
3 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.42
4 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.53
5 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.56
6 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.56
7 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 08.59
8 Silvie WittnerováSilvie Wittnerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.78
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 7.5.2023 - 10:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.78 qA
2 Silvie WittnerováSilvie Wittnerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.51 qB
3 Jana MatuškováJana Matušková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.77
4 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 SB 08.78
5 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.86
6 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 09.16
7 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 09.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 7.5.2023 - 10:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.87 qA
2 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 SB 08.46 qB
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.69
4= Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.83
4= Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 08.83
6 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.98
7 Tereza VolákováTereza Voláková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 09.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 7.5.2023 - 10:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.13 qA
2 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 08.56
3 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.67
4 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 08.68
5 Eliza OvsienkoEliza Ovsienko 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 08.89
6 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.92
7 Lucie OlejníkováLucie Olejníková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.31
8 Diana KnyshDiana Knysh 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 09.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 7.5.2023 - 10:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 08.13 qA
2 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.25 qA
3 Julie HubáčkováJulie Hubáčková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 08.33 qA
4 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.97
5 Elen KůtováElen Kůtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 SB 09.10
6 Amálie StaráAmálie Stará 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.28
7 Klára PodanáKlára Podaná 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.56
8 Amélie KrahulcováAmélie Krahulcová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.08
Poznámky:
Hubáčková 8,327 s
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 7.5.2023 - 10:05) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.07 qA
2 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 PB 08.44 qB
3 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 08.50 qB
4 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.87
5 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.01
6 71 Nela KočanováNela Kočanová 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 09.39
7 Magdalena SvobodováMagdalena Svobodová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 7.5.2023 - 10:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.33 qB
2 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 08.37 qB
3 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.73
4 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 08.76
5 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.92
6 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 09.13
7 Veronika KrálováVeronika Králová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.27
8 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.29
Poznámky:
Kubánková 8,330 s
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 7.5.2023 - 10:05) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.28 qA
2 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.61
3 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 08.76
4 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.79
5 Nikola NěmcováNikola Němcová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.87
6 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 08.88
7 Simona BoháčkováSimona Boháčková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 09.27
8 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 PB 09.63
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 7.5.2023 - 10:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.34 qB
2 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.53 qB
3 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 08.56
4 Nikola BudaiováNikola Budaiová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 08.66
5 Marie FrisováMarie Frisová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 08.82
6 Adéla BláhováAdéla Bláhová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 08.94
7 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 SB 09.00
8 Barbora BurešováBarbora Burešová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 09.93
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.78 qA
2 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.87 qA
3 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.07 qA
4 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.13 qA
4 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 08.13 qA
6 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.25 qA
7 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.28 qA
8 Julie HubáčkováJulie Hubáčková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 08.33 qA
8 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.33 qB
10 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.34 qB
11 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 08.37 qB
12 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 PB 08.44 qB
13 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 SB 08.46 qB
14 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 08.50 qB
15 Silvie WittnerováSilvie Wittnerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.51 qB
16 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.53 qB
17 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 08.56
17 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 08.56
19 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.61
20 Nikola BudaiováNikola Budaiová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 08.66
21 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.67
22 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 08.68
23 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.69
24 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.73
25 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 08.76
25 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 08.76
27 Jana MatuškováJana Matušková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.77
28 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 SB 08.78
29 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.79
30 Marie FrisováMarie Frisová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 08.82
31 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.83
31 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 08.83
33 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.86
34 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.87
34 Nikola NěmcováNikola Němcová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.87
36 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 08.88
37 Eliza OvsienkoEliza Ovsienko 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 08.89
38 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.92
38 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.92
40 Adéla BláhováAdéla Bláhová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 08.94
41 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.97
42 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.98
43 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 SB 09.00
44 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.01
45 Elen KůtováElen Kůtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 SB 09.10
46 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 09.13
47 Tereza VolákováTereza Voláková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 09.15
48 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 09.16
49 Veronika KrálováVeronika Králová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.27
49 Simona BoháčkováSimona Boháčková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 09.27
51 Amálie StaráAmálie Stará 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.28
52 Lucie OlejníkováLucie Olejníková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.31
53 Diana KnyshDiana Knysh 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 09.33
54 71 Nela KočanováNela Kočanová 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 09.39
55 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 09.41
56 Klára PodanáKlára Podaná 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.56
57 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 PB 09.63
58 Magdalena SvobodováMagdalena Svobodová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.83
59 Barbora BurešováBarbora Burešová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 09.93
60 Amélie KrahulcováAmélie Krahulcová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.08
61 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.29

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 12:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 PB 17.42
2 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 17.47
3 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 17.50
4 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 18.24
5 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 18.49
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 12:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 18.35
2 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 18.38
3 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 18.92
4 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 19.01
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 7.5.2023 - 12:10) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 18.84
2 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.93
3 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 19.36
4 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 19.39
5 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.48
6 Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.76
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.5.2023 - 12:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 18.26
2 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 19.15
3 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 19.31
4 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 19.35
5 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 PB 19.49
6 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.91
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 7.5.2023 - 12:10) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 309 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 20.19
2 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 20.36
3 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 20.88
4 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.16
5 Teo OuthierTeo Outhier 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 21.45
6 Sebastien RotterSebastien Rotter 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 21.49
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 7.5.2023 - 12:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 19.58
2 287 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.90
3 Tomáš BohabojTomáš Bohaboj 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 21.77
4 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 21.78
5 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 22.71
6 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 23.10
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 7.5.2023 - 12:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 17.82
2 73 Vojtěch ŠťovíčekVojtěch Šťovíček 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 20.30
3 42 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 20.58
4 Adam StrnadAdam Strnad 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 23.72
5 Sebastian MutinskýSebastian Mutinský 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 31.56
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 7.5.2023 - 12:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 18.21
2 109 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 19.89
3 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 20.05
4 Vojtěch MynarzVojtěch Mynarz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 22.25
5 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 23.48
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 PB 17.42
2 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 17.47
3 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 17.50
4 Jan MajdlochJan Majdloch 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 17.82
5 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 18.21
6 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 18.24
7 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 18.26
8 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 18.35
9 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 18.38
10 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 18.49
11 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 18.84
12 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 18.92
13 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.93
14 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 19.01
15 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 19.15
16 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 19.31
17 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 19.35
18 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 19.36
19 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 19.39
20 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.48
21 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 PB 19.49
22 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 19.58
23 Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.76
24 109 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 19.89
25 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.91
26 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 20.05
27 309 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 20.19
28 73 Vojtěch ŠťovíčekVojtěch Šťovíček 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 20.30
29 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 20.36
30 42 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 20.58
31 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 20.88
32 287 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.90
33 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.16
34 Teo OuthierTeo Outhier 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 21.45
35 Sebastien RotterSebastien Rotter 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 21.49
36 Tomáš BohabojTomáš Bohaboj 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 21.77
37 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 21.78
38 Vojtěch MynarzVojtěch Mynarz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 22.25
39 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 22.71
40 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 23.10
41 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 23.48
42 Adam StrnadAdam Strnad 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 23.72
43 Sebastian MutinskýSebastian Mutinský 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 31.56

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 18.48
2 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 19.00
3 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 19.90
4 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.98
5 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.20
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 20.15
2 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 SB 20.15
3 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 20.23
4 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 20.26
5 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 20.63
6 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 20.65
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 20.40
2 93 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 SB 20.51
3 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 20.52
4 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 20.81
5 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.07
6 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21.23
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 19.60
2 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 20.47
3 Silvie WittnerováSilvie Wittnerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 20.97
4 Ema HlinomazováEma Hlinomazová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 21.14
5 Nikola BudaiováNikola Budaiová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 21.18
6 312 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.67
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola NěmcováNikola Němcová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 21.28
2 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 21.30
3 47 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 SB 21.51
4 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 21.71
5 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 21.93
6 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.22
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 21.69
2= Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 21.76
2= Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 21.76
4 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.90
5 Adéla BláhováAdéla Bláhová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 21.97
6 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 22.19
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 21.70
2 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 21.82
3 Amálie StaráAmálie Stará 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 22.23
4 Eliza OvsienkoEliza Ovsienko 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 22.35
5 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 22.64
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 21.58
2 Sára ŠmídováSára Šmídová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 22.29
3 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 SB 22.64
4 Elen KůtováElen Kůtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 22.74
5 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 23.04
6 Veronika KrálováVeronika Králová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.05
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 20.82
2 Lucie OlejníkováLucie Olejníková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 22.76
3 Tereza VolákováTereza Voláková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 23.11
4 Magdalena SvobodováMagdalena Svobodová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 SB 24.14
5 Amélie KrahulcováAmélie Krahulcová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 25.25
6 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 25.58
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 79 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 21.81
2 Simona JarešováSimona Jarešová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 22.02
3 Adéla DolejšováAdéla Dolejšová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 22.08
4 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 22.48
5 154 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 22.72
6 Svatoslava JefimovaSvatoslava Jefimova 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 25.30
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 22.35
2 Michaela VčelišováMichaela Včelišová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 22.55
3 Simona BoháčkováSimona Boháčková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 22.79
4 Klára PodanáKlára Podaná 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.05
5 Daniela KroutilováDaniela Kroutilová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 24.17
6 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 24.36
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (ne, 7.5.2023 - 12:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.51
2 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 21.90
3 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 22.12
4 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.55
5 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 23.13
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 18.48
2 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 19.00
3 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 19.60
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 19.90
5 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.98
6 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 20.15
6 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 SB 20.15
8 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.20
9 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 20.23
10 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 20.26
11 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 20.40
12 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 20.47
13 93 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 SB 20.51
14 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 20.52
15 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 20.63
16 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 20.65
17 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 20.81
18 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 20.82
19 Silvie WittnerováSilvie Wittnerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 20.97
20 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.07
21 Ema HlinomazováEma Hlinomazová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 21.14
22 Nikola BudaiováNikola Budaiová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 21.18
23 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21.23
24 Nikola NěmcováNikola Němcová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 21.28
25 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 21.30
26 47 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 SB 21.51
26 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.51
28 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 21.58
29 312 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.67
30 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 21.69
31 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 21.70
32 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 21.71
33 Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 21.76
33 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 21.76
35 79 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 21.81
36 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 21.82
37 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.90
37 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 21.90
39 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 21.93
40 Adéla BláhováAdéla Bláhová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 21.97
41 Simona JarešováSimona Jarešová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 22.02
42 Adéla DolejšováAdéla Dolejšová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 22.08
43 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 22.12
44 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 22.19
45 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.22
46 Amálie StaráAmálie Stará 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 22.23
47 Sára ŠmídováSára Šmídová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 22.29
48 Eliza OvsienkoEliza Ovsienko 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 22.35
48 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 22.35
50 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 22.48
51 Michaela VčelišováMichaela Včelišová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 22.55
51 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.55
53 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 22.64
53 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 SB 22.64
55 154 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 22.72
56 Elen KůtováElen Kůtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 22.74
57 Lucie OlejníkováLucie Olejníková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 22.76
58 Simona BoháčkováSimona Boháčková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 22.79
59 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 23.04
60 Veronika KrálováVeronika Králová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.05
60 Klára PodanáKlára Podaná 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.05
62 Tereza VolákováTereza Voláková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 23.11
63 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 23.13
64 Magdalena SvobodováMagdalena Svobodová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 SB 24.14
65 Daniela KroutilováDaniela Kroutilová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 24.17
66 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 24.36
67 Amélie KrahulcováAmélie Krahulcová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 25.25
68 Svatoslava JefimovaSvatoslava Jefimova 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 25.30
69 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 25.58

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 38.23
2 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 39.35
3 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 40.66
4 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 41.07
5 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 41.52
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 40.34
2 Jakub ŠebekJakub Šebek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 42.01
3 Patrik NečasPatrik Nečas 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 42.28
4 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 45.50
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 7.5.2023 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 45.35
2 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 45.56
3 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 48.71
4 Teo OuthierTeo Outhier 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 50.44
5 Adam StrnadAdam Strnad 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 51.40
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 7.5.2023 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 42.47
2 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 44.21
3 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 44.56
4 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 46.20
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 38.23
2 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 39.35
3 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 40.34
4 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 40.66
5 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 41.07
6 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 41.52
7 Jakub ŠebekJakub Šebek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 42.01
8 Patrik NečasPatrik Nečas 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 42.28
9 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 42.47
10 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 44.21
11 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 44.56
12 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 45.35
13 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 45.50
14 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 45.56
15 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 46.20
16 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 48.71
17 Teo OuthierTeo Outhier 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 50.44
18 Adam StrnadAdam Strnad 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 51.40

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 42.75
2 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 43.33
3 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 43.52
4 Nicol DoležalováNicol Doležalová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 43.82
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 44.64
6 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 44.80
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 45.31
2 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 45.38
3 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 SB 45.51
4 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 46.95
5 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 47.05
6 Anika PosejpalováAnika Posejpalová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 48.87
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 7.5.2023 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 42.01
2 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 46.69
3 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 48.01
4 Amálie StaráAmálie Stará 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 51.09
5 Svatoslava JefimovaSvatoslava Jefimova 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 59.23
6 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 59.96
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.5.2023 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 43.13
2 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 48.66
3 Simona JarešováSimona Jarešová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 49.57
4 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 49.77
5 Diana KnyshDiana Knysh 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 51.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 42.01
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 42.75
3 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 43.13
4 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 43.33
5 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 43.52
6 Nicol DoležalováNicol Doležalová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 43.82
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 44.64
8 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 44.80
9 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 45.31
10 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 45.38
11 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 SB 45.51
12 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 46.69
13 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 46.95
14 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 47.05
15 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 48.01
16 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 48.66
17 Anika PosejpalováAnika Posejpalová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 48.87
18 Simona JarešováSimona Jarešová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 49.57
19 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 49.77
20 Amálie StaráAmálie Stará 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 51.09
21 Diana KnyshDiana Knysh 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 51.87
22 Svatoslava JefimovaSvatoslava Jefimova 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 59.23
23 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 59.96

800 m - Žáci

(ne, 7.5.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 57 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 2:08.00
2 316 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:08.42
3 287 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:13.36
4 309 Jan DušekJan Dušek 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:13.95
5 109 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 2:15.34
6 78 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 2:15.59
7 81 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 2:20.01
8 56 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:22.93
9 73 Vojtěch ŠťovíčekVojtěch Šťovíček 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 2:30.75
10 113 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:37.87
11 26 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 2:41.52
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 12 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:22.97
2 92 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 2:26.70
3 75 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:29.10
4 93 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:31.67
5 312 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:32.40
6 53 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 2:38.90
7 84 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 2:39.36
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 23 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 2:32.34
2 231 Sofie ProňováSofie Proňová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 2:42.89
3 68 Anna HercikováAnna Herciková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 2:45.75
4 71 Leontýna SandeckáLeontýna Sandecká 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 2:48.41
5 47 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 2:51.13
6 51 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 2:52.86
7 20 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 2:56.67
80 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:22.97
2 92 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 2:26.70
3 75 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:29.10
4 93 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:31.67
5 23 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 2:32.34
6 312 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:32.40
7 53 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 2:38.90
8 84 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 2:39.36
9 231 Sofie ProňováSofie Proňová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 2:42.89
10 68 Anna HercikováAnna Herciková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 2:45.75
11 71 Leontýna SandeckáLeontýna Sandecká 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 2:48.41
12 47 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 2:51.13
13 51 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 2:52.86
14 20 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 2:56.67
80 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 DNF

1500 m - Žáci

(ne, 7.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 86 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 4:21.78
2 94 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 4:38.12
3 110 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 4:39.11
4 64 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 18 PB 4:41.69
5 91 Adam MartínekAdam Martínek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 4:43.79
6 60 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 14 PB 4:43.84
7 55 Viktor ŠťovíčekViktor Šťovíček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 4:50.52
8 202 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 4:53.22
9 131 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 4:56.53
10 63 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 4:58.96
11 98 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17 PB 5:00.55
12 182 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 PB 5:02.04
13 315 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 PB 5:08.54
14 53 Filip NožířFilip Nožíř 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 16 5:09.21
15 100 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 13 5:11.61
16 42 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 11 5:12.53
17 60 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 5:20.86
18 3 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 15 PB 5:51.67
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 7.5.2023 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 201 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 PB 5:00.56
2 311 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 5:01.64
3 62 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 5:09.01
4 110 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 5:24.93
5 46 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14 PB 5:27.29
6 30 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 5:33.73
7 88 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13 5:35.78
8 66 Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 5:45.13
9 154 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 5:52.76
10 239 Helena HorkáHelena Horká 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 5:53.27
11 77 Anna ŠináglováAnna Šináglová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 15 PB 5:53.29
12 343 Martina VeletováMartina Veletová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 16 6:06.07
13 79 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 6:18.19
14 71 Nela KočanováNela Kočanová 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 11 6:27.55
15 59 Jessica DaleckáJessica Dalecká 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 6:47.97
16 83 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 6:59.63
Celkem 16 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 10:55) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 PB 13.99
2 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 14.27
3 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 14.57
4 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 14.72
5 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14.75
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 10:55) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 14.74
2 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.60
3 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 16.32
4 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 17.69
5 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 18.82
6 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 21.22
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 7.5.2023 - 10:55) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 14.87
2 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 16.10
3 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 16.44
4 Matyáš Ondřej LebedaMatyáš Ondřej Lebeda 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 18.67
5 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.79
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 PB 13.99
2 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 14.27
3 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 14.57
4 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 14.72
5 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 14.74
6 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14.75
7 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 14.87
8 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.60
9 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 16.10
10 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 16.32
11 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 16.44
12 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 17.69
13 Matyáš Ondřej LebedaMatyáš Ondřej Lebeda 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 18.67
14 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 18.82
15 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.79
16 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 21.22

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 11:05) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 14.89
2 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.60
3 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 15.78
4 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 6 PB 15.81
5 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 7 PB 15.83
6 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.24
7 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 16.26
8 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 16.39
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 11:05) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 16.21
2 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 17.17
3 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 18.36
4 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 18.82
5 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 18.84
6 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.22
Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 7.5.2023 - 11:05) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 17.09
2 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 17.24
3 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 18.01
4 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 18.87
5 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19.34
6 Nikola GrygarováNikola Grygarová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 19.47
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 14.89
2 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.60
3 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 15.78
4 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 6 PB 15.81
5 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 7 PB 15.83
6 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 16.21
7 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.24
8 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 16.26
9 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 16.39
10 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 17.09
11 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 17.17
12 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 17.24
13 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 18.01
14 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 18.36
15 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 18.82
16 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 18.84
17 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 18.87
18 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19.34
19 Nikola GrygarováNikola Grygarová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 19.47
20 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.22
Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNF

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 13:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 27.31
2 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 27.79
3 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 28.93
4 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 29.86
5 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 30.57
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 13:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 29.81
2 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 30.94
3 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 31.78
4 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 32.69
5 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 32.87
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 7.5.2023 - 13:35) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 31.34
2 202 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 32.46
3 100 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 34.20
4 113 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 35.36
5 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 36.33
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 7.5.2023 - 13:35) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 28.70
2 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 32.26
3 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 35.70
4 131 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 36.37
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 27.31
2 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 27.79
3 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 28.70
4 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 28.93
5 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 29.81
6 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 29.86
7 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 30.57
8 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 30.94
9 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 31.34
10 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 31.78
11 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 32.26
12 202 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 32.46
13 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 32.69
14 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 32.87
15 100 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 34.20
16 113 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 35.36
17 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 35.70
18 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 36.33
19 131 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 36.37

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 13:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 PB 30.07
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 30.12
3 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 30.59
4 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 31.12
5 Marie PavliščováMarie Pavliščová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 31.83
Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 13:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 32.22
2 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 32.34
3 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 PB 32.68
4 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 33.42
5 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 34.99
6 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 36.22
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 7.5.2023 - 13:45) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 33.51
2 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 35.21
3 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 35.57
4 46 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 36.83
5 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 38.93
Mariana LangerováMariana Langerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.5.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 79 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 37.42
2 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 37.73
3 92 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 38.92
4 Elen ŠlapákováElen Šlapáková 09 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 1 41.34
Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 7.5.2023 - 13:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 32.86
2 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 33.34
3 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 34.95
4 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 35.61
5 Rozárie ProkopováRozárie Prokopová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 37.13
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 PB 30.07
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 30.12
3 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 30.59
4 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 31.12
5 Marie PavliščováMarie Pavliščová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 31.83
6 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 32.22
7 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 32.34
8 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 PB 32.68
9 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 32.86
10 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 33.34
11 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 33.42
12 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 33.51
13 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 34.95
14 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 34.99
15 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 35.21
16 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 35.57
17 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 35.61
18 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 36.22
19 46 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 36.83
20 Rozárie ProkopováRozárie Prokopová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 37.13
21 79 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 37.42
22 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 37.73
23 92 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 38.92
24 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 38.93
25 Elen ŠlapákováElen Šlapáková 09 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 1 41.34
Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 DNF
Mariana LangerováMariana Langerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 DNF
Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DNF

4 x 60 m - Žáci

(ne, 7.5.2023 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Holeček, Sauer, Hovorka, Křižka Holeček, Sauer, Hovorka, Křižka TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 28.59
2 Delín, Kvapil, Mařík, Záruba Delín, Kvapil, Mařík, Záruba A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.36
3 Hájek, Pop, Vlček, Macoun Hájek, Pop, Vlček, Macoun SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 29.53
4 309 Dušek, Krupka, Marek, Teplý Dušek, Krupka, Marek, Teplý AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 31.19
5 Marhoul, Mráz, Och, Zelenka Marhoul, Mráz, Och, Zelenka T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 31.36
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.5.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Müllerová, Nápravníková, Řeháková, Wittnerová Müllerová, Nápravníková, Řeháková, Wittnerová Atletika BenešovAtletika Benešov 1 31.06
2 Marešová, Pistoriusová, Trochtová, Záklasníková Marešová, Pistoriusová, Trochtová, Záklasníková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 31.76
3 Adámková, Linková, Křídová, Zíková Adámková, Linková, Křídová, Zíková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 31.93
4 Bezrouková, Doupalová, Achberger, Ovsienko Bezrouková, Doupalová, Achberger, Ovsienko TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 34.13
5 Eibichová, Olejníková, Němcová, Svobodová Eibichová, Olejníková, Němcová, Svobodová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 35.14
Bedrnová, Ježková, Plačková, Dušková Bedrnová, Ježková, Plačková, Dušková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.5.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Holubová, Kadlíková, Reichlová, Kyjanková Holubová, Kadlíková, Reichlová, Kyjanková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 30.99
2 12 Veselá, Doležalová, Prokešová, Svěcená Veselá, Doležalová, Prokešová, Svěcená SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 31.34
3 Harandzová, Trnečková, Svobodová, Matoušková Harandzová, Trnečková, Svobodová, Matoušková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 32.63
4 Bubáková, Čedíková, Matušková, Přitasilová Bubáková, Čedíková, Matušková, Přitasilová Atletika BenešovAtletika Benešov 4 32.67
5 Beladová, Bobková, Frisová, Gregorová Beladová, Bobková, Frisová, Gregorová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 33.74
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 7.5.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Baumrukrová, Vojpichová, Kundrátová, Ulrichová Baumrukrová, Vojpichová, Kundrátová, Ulrichová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 31.20
2 Smetanová, Vojtíková, Grygarová, Hubáčková Smetanová, Vojtíková, Grygarová, Hubáčková AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 31.83
3 Forejtová, Jelínková, Karasová, Ambrožová Forejtová, Jelínková, Karasová, Ambrožová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 31.87
4 Kubánková, Hanousková, Bárová, Andresová Kubánková, Hanousková, Bárová, Andresová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 32.78
5 Fišman, Šuldová, Kroutilová, Sýkorová Fišman, Šuldová, Kroutilová, Sýkorová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 35.97
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Holubová, Kadlíková, Reichlová, Kyjanková Holubová, Kadlíková, Reichlová, Kyjanková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 30.99
2 Müllerová, Nápravníková, Řeháková, Wittnerová Müllerová, Nápravníková, Řeháková, Wittnerová Atletika BenešovAtletika Benešov 1 31.06
3 Baumrukrová, Vojpichová, Kundrátová, Ulrichová Baumrukrová, Vojpichová, Kundrátová, Ulrichová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 31.20
4 12 Veselá, Doležalová, Prokešová, Svěcená Veselá, Doležalová, Prokešová, Svěcená SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 31.34
5 Marešová, Pistoriusová, Trochtová, Záklasníková Marešová, Pistoriusová, Trochtová, Záklasníková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 31.76
6 Smetanová, Vojtíková, Grygarová, Hubáčková Smetanová, Vojtíková, Grygarová, Hubáčková AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 31.83
7 Forejtová, Jelínková, Karasová, Ambrožová Forejtová, Jelínková, Karasová, Ambrožová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 31.87
8 Adámková, Linková, Křídová, Zíková Adámková, Linková, Křídová, Zíková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 31.93
9 Harandzová, Trnečková, Svobodová, Matoušková Harandzová, Trnečková, Svobodová, Matoušková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 32.63
10 Bubáková, Čedíková, Matušková, Přitasilová Bubáková, Čedíková, Matušková, Přitasilová Atletika BenešovAtletika Benešov 4 32.67
11 Kubánková, Hanousková, Bárová, Andresová Kubánková, Hanousková, Bárová, Andresová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 32.78
12 Beladová, Bobková, Frisová, Gregorová Beladová, Bobková, Frisová, Gregorová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 33.74
13 Bezrouková, Doupalová, Achberger, Ovsienko Bezrouková, Doupalová, Achberger, Ovsienko TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 34.13
14 Eibichová, Olejníková, Němcová, Svobodová Eibichová, Olejníková, Němcová, Svobodová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 35.14
15 Fišman, Šuldová, Kroutilová, Sýkorová Fišman, Šuldová, Kroutilová, Sýkorová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 35.97
Bedrnová, Ježková, Plačková, Dušková Bedrnová, Ježková, Plačková, Dušková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNF

skok vysoký - Žáci

(ne, 7.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,73 1,76
1 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 3 SB 1.73 - - - - o - o o xxx
2 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 19 PB 1.73 - o - o o o o xxo xxx
3 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 22 1.70 - o o o o o o xxx
4 Jan MajdlochJan Majdloch
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 17 PB 1.70 - - o o o xxo o xxx
5 Adam AlföldiAdam Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 1 PB 1.70 - - o xo o o xo
6 Antonín MaxaAntonín Maxa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 21 PB 1.70 - o o xo o o xxo xxx
7 Filip MotlFilip Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 20 PB 1.70 o o o xo o xo xxo xxx
8 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 15 PB 1.65 - - o o xo xxo xxx
9 Lukáš MelounLukáš Meloun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 16 1.60 o o o o o xxx
10 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 12 PB 1.60 - o xo o o xxx
11 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 4 PB 1.60 o o o xxo xxo x
12 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 2 PB 1.55 o o xo o xxx
13 Šimon ZáveskýŠimon Záveský
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 18 1.55 o xxo xxo xxo xxx
14 Tomáš KurtejTomáš Kurtej
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 14 1.50 o xo o xxx
15 Tomáš BohabojTomáš Bohaboj
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 9 PB 1.50 o xxo o xxx
16= Josef KošataJosef Košata
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 11 1.45 o xo xxx
16= Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 10 PB 1.45 o xo xxx
18= Vojtěch MynarzVojtěch Mynarz
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 8 PB 1.35 o xxx
18= František KroužekFrantišek Kroužek
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 7 PB 1.35 o xxx
18= Alex MotlAlex Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 5 SB 1.35 o xxx
18= Dominik NovotnýDominik Novotný
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
09 6 PB 1.35 o xxx
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 7.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56
1 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 22 SB 1.53 - o o o o o xxx
2 Bianka HarandzováBianka Harandzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 16 PB 1.53 o o xo xxo xxo o xxx
3 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 21 PB 1.53 - o o o xo xo xxx
4 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 3 PB 1.50 o o o o o xxx
5 Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 19 PB 1.50 - o o xo xxo xxx
6= Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 12 SB 1.45 - o o o xxx
6= Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 24 1.45 - o o o xxx
8 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 23 1.45 - o xo o xxx
9 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 5 PB 1.45 - xo o xxo xxx
10 Yvona SzitásováYvona Szitásová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 20 SB 1.45 - o xxo xxo xxx
11 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 13 PB 1.40 o o o xxx
12= Bára JaňourováBára Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 18 1.40 - xo o xxx
12= Magdalena StaňkováMagdalena Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 10 SB 1.40 o xo o xxx
14 Tereza RubešováTereza Rubešová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 4 SB 1.40 o xo xo xxx
15= Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 11 PB 1.35 o o xxx
15= Marie FrisováMarie Frisová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 6 SB 1.35 o o xxx
15= Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 2 SB 1.35 o o xxx
15= Eliška MüllerováEliška Müllerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 15 1.35 o o xxx
15= Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 14 1.35 o o xxx
20 Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 17 1.35 o xo xxx
21 Anna KrchováAnna Krchová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 8 1.25 o xxx
22= Elen ŠlapákováElen Šlapáková
SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s.
09 9 1.25 xo xxx
22= Kamila StaňkováKamila Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 7 PB 1.25 xo xxx
Karolína BeladováKarolína Beladová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 1 NM xxx
Celkem 24 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 7.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,90 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20
1 Adam AlföldiAdam Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 PB 3.50
2 Antonín MálekAntonín Málek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 PB 3.40
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3.10
4 Jan MajdlochJan Majdloch
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 PB 2.90
5= Ondřej KubelkaOndřej Kubelka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 2.60
5= Vojtěch BlechaVojtěch Blecha
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 PB 2.60
5= Vojtěch PerglVojtěch Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 PB 2.60
5= Lukáš MelounLukáš Meloun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 2.60
9 Tomáš MládekTomáš Mládek
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 PB 2.20
10 Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 2.10
11