Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Kolínské sportovní dny ZŠ

Kolín (5. 6. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 5.6.2023 - 10:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 SB 07.48 q
MS 59 Jakub ZajícJakub Zajíc 08 Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š... 1 07.96
MS Matěj ČupMatěj Čup 08 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 3 08.15
MS 32 Tomáš KrupkaTomáš Krupka 07 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 7 08.23
5 Konstantin HindaKonstantin Hinda 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 2 08.43
6 Petr DiveckýPetr Divecký 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 08.44
7 Vojtěch ČešpivaVojtěch Češpiva 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 5 08.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (po, 5.6.2023 - 10:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 SB 07.64 q
2 Radek BašistaRadek Bašista 08 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 5 08.00 q
3 57 Jiří BeránekJiří Beránek 23 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 3 08.34
4 Tomáš SmolíkTomáš Smolík 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 2 08.34
5 37 Lukáš KubátLukáš Kubát 08 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 6 08.39
6 Petr ZahradníkPetr Zahradník 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 1 08.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (po, 5.6.2023 - 10:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 6ZSKO6ZSKO 6 07.53 q
2 Marek BarešMarek Bareš 08 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4 07.78 q
3 Martin KubišMartin Kubiš 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3 08.02 q
4 Ondřej ZáhoraOndřej Záhora 07 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 7 08.24
5 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 3ZSkolin3ZSkolin 2 08.26
6 42 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 1 08.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (po, 5.6.2023 - 10:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BělinaMartin Bělina 07 6ZSKO6ZSKO 4 08.00 q
2 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 3 08.05
3 Alex CukrAlex Cukr 09 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 5 08.23
4 50 Jáchym UxaJáchym Uxa 07 ZŠ CerheniceZŠ Cerhenice 1 08.24
5 48 Jiří PohořalýJiří Pohořalý 07 TYNECTYNEC 2 08.46
6 Adam OpolzerAdam Opolzer 07 3ZSkolin3ZSkolin 6 08.58
7 Radek ŠtikaRadek Štika 08 ZS ZasmukyZS Zasmuky 7 09.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (po, 5.6.2023 - 10:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 6 07.78 q
2 43 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 08.15
3 Mark LněničkaMark Lněnička 08 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2 08.19
4 Filip HušekFilip Hušek 09 4ZSKO4ZSKO 5 08.31
5 Matěj HálaMatěj Hála 07 TYNECTYNEC 4 08.35
6 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 08 4ZSKO4ZSKO 7 08.51
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (po, 5.6.2023 - 11:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 SB 07.42
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 SB 07.57
3 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 6ZSKO6ZSKO 5 07.61
4 Marek BarešMarek Bareš 08 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 6 07.89
5 Martin KubišMartin Kubiš 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 8 SB 07.94
6 Martin BělinaMartin Bělina 07 6ZSKO6ZSKO 1 SB 07.97
7 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 2 07.99
8 Radek BašistaRadek Bašista 08 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 7 SB 08.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 5.6.2023 - 11:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DolanskýJakub Dolanský 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 SB 08.32
2 Yaroslav HusakYaroslav Husak 09 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 3 SB 08.34
3 Vincenc VlachýVincenc Vlachý 09 4ZSKO4ZSKO 6 SB 08.53
4 Tomáš BendaTomáš Benda 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 2 SB 08.57
5 Matyáš LesákMatyáš Lesák 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 08.69
6 Dominik BräutigamDominik Bräutigam 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 08.70
7 Jaroslav EliášJaroslav Eliáš 09 ZS ZasmukyZS Zasmuky 7 08.79
8 Radek ČermákRadek Čermák 10 6ZSKO6ZSKO 8 09.08
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 5.6.2023 - 09:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DolanskýJakub Dolanský 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3 08.33 q
2 Dominik BräutigamDominik Bräutigam 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.36 q
MS 28 Marek BarešMarek Bareš 10 Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š... 5 08.37
4 Martin MelicharMartin Melichar 09 TYNECTYNEC 2 08.83
5 Josef VontszemiJosef Vontszemi 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 1 08.94
6 8 Šimon SoukupŠimon Soukup 09 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 7 08.94
7 Robert LavuRobert Lavu 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 6 09.23
8 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer 10 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 8 09.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (po, 5.6.2023 - 09:55) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BendaTomáš Benda 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5 08.62 q
2 Matyáš LesákMatyáš Lesák 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 SB 08.64 q
3 Matěj SlavíkMatěj Slavík 09 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 7 08.84
4 21 Matyáš VodvářkaMatyáš Vodvářka 11 TYNECTYNEC 8 09.50
5 Jakub KrejčíJakub Krejčí 10 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 2 10.01
6 Zdeněk VlachZdeněk Vlach 10 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 1 10.04
7 2 David KalenskýDavid Kalenský 10 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 6 10.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (po, 5.6.2023 - 09:55) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Yaroslav HusakYaroslav Husak 09 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 3 08.37 q
2 Radek ČermákRadek Čermák 10 6ZSKO6ZSKO 5 08.69 q
3 Matěj BurdaMatěj Burda 09 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 4 08.73
4 Dominik VítDominik Vít 09 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 8 08.76
5 Jakub KynclJakub Kyncl 09 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 6 09.14
6 David MüllerDavid Müller 10 3ZSkolin3ZSkolin 2 09.46
7 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 10 ZS ZasmukyZS Zasmuky 7 09.72
8 16 Bohumil UherBohumil Uher 10 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 1 10.23
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (po, 5.6.2023 - 09:55) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vincenc VlachýVincenc Vlachý 09 4ZSKO4ZSKO 8 08.59 q
2 Jaroslav EliášJaroslav Eliáš 09 ZS ZasmukyZS Zasmuky 4 08.63 q
3 Jakub RosenkrancJakub Rosenkranc 09 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 7 08.75
4 Dominik PaulaDominik Paula 09 6ZSKO6ZSKO 2 08.77
5 5 Vít SysalaVít Sysala 09 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 09.21
6 Daniel HargravesDaniel Hargraves 10 3ZSkolin3ZSkolin 3 09.54
7 32 Vojtěch ManíkVojtěch Maník 10 4ZSKO4ZSKO 6 09.64
8 20 Adam JandlAdam Jandl 10 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 5 10.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 5.6.2023 - 10:05) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 SB 08.14 q
2 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 3 08.67 q
3 Anežka TajbrováAnežka Tajbrová 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 1 09.47
4 Aneta HandlířováAneta Handlířová 09 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 5 10.04
5 12 Tereza MusílkováTereza Musílková 09 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 6 10.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (po, 5.6.2023 - 10:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 08.57 q
2 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 6ZSKO6ZSKO 2 08.68 q
3 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.79
4 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 3ZSkolin3ZSkolin 7 08.95
5 Laura MálkováLaura Málková 09 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 6 09.26
6 Martina VorlíčkováMartina Vorlíčková 07 4ZSKO4ZSKO 1 09.57
7 11 Lucie HoznauerováLucie Hoznauerová 08 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 3 10.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (po, 5.6.2023 - 10:05) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 7 08.40 q
2 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 3ZSkolin3ZSkolin 2 08.41 q
3 Ludmila ForštováLudmila Forštová 07 TYNECTYNEC 4 08.56 q
4 Anna HálováAnna Hálová 09 TYNECTYNEC 5 09.10
5 30 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 6ZSKO6ZSKO 1 09.15
6 Silvie KratochvílováSilvie Kratochvílová 09 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 6 10.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (po, 5.6.2023 - 10:05) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 6 08.82
2 Emily HrabákováEmily Hrabáková 08 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 09.17
3 7 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 ZS ZasmukyZS Zasmuky 5 09.19
4 Michaela SmolákováMichaela Smoláková 08 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 7 09.27
5 Barbora WertheimováBarbora Wertheimová 08 ZŠ CerheniceZŠ Cerhenice 8 09.42
6 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová 09 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 1 09.65
7 Adéla BarešováAdéla Barešová 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 4 10.33
Anna PivoňkováAnna Pivoňková 07 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (po, 5.6.2023 - 10:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1 08.51 q
2 Anna BelzováAnna Belzová 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 08.75
3 Linda KarbanováLinda Karbanová 07 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 6 09.14
4 Valentýna SpoustováValentýna Spoustová 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 7 09.46
5 4 Sára HerelováSára Herelová 08 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 5 09.56
6 Lucie ZelenáLucie Zelená 09 4ZSKO4ZSKO 8 09.59
7 Agáta HybšováAgáta Hybšová 08 ZS ZasmukyZS Zasmuky 3 09.76
8 Nicol MüllerováNicol Müllerová 08 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2 10.21
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (po, 5.6.2023 - 11:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 SB 08.03
2 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 3ZSkolin3ZSkolin 3 SB 08.33
3 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 5 SB 08.39
4 3 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 7 SB 08.51
5 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 6ZSKO6ZSKO 8 SB 08.55
6 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 08.59
7 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 1 SB 08.63
8 Ludmila ForštováLudmila Forštová 07 TYNECTYNEC 2 08.64
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 5.6.2023 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 3ZSkolin3ZSkolin 4 SB 08.69
2 Kristýna BulířováKristýna Bulířová 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 2 SB 08.89
3 Lucie HorováLucie Horová 10 4ZSKO4ZSKO 5 08.95
4 Ester DuškováEster Dušková 11 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 7 SB 08.96
5 14 Ella ZvolenskáElla Zvolenská 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 08.99
6 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 09.03
7 Eliška MaláEliška Malá 10 6ZSKO6ZSKO 8 SB 09.10
8 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 4ZSKO4ZSKO 1 09.15
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 5.6.2023 - 09:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Ella ZvolenskáElla Zvolenská 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 SB 08.96 q
2 Eliška MaláEliška Malá 10 6ZSKO6ZSKO 7 09.12 q
3 Nicol JarešováNicol Jarešová 09 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 5 09.27
4 Magdalena KubelkováMagdalena Kubelková 10 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 6 09.51
5 Nicol TaftlováNicol Taftlová 09 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 1 09.75
6 Lily KulifajováLily Kulifajová 10 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 2 09.84
7 Adéla KrulišováAdéla Krulišová 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 3 10.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (po, 5.6.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anna JežkováAnna Ježková 10 Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š... 6 08.85
2 Lucie HorováLucie Horová 10 4ZSKO4ZSKO 3 08.93 q
3 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 SB 08.98 q
4 Rozálie PetrákováRozálie Petráková 10 6ZSKO6ZSKO 7 09.35
5 Adéla HoráčkováAdéla Horáčková 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 5 09.65
6 Tereza JohannisováTereza Johannisová 09 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2 10.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (po, 5.6.2023 - 09:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KačírkováKristýna Kačírková 09 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 6 09.14
2 Adéla KozákováAdéla Kozáková 10 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 2 09.35
3 Veronika HolečkováVeronika Holečková 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5 09.39
4 Dominika JahodováDominika Jahodová 09 ZS ZasmukyZS Zasmuky 3 09.53
5 Adéla BřížďalováAdéla Břížďalová 10 ZŠ CerheniceZŠ Cerhenice 4 09.82
6 Magdaléna RypkováMagdaléna Rypková 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 7 10.37
7 20 Johana StaňkováJohana Staňková 10 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 1 10.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (po, 5.6.2023 - 09:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 3ZSkolin3ZSkolin 7 08.72 q
2 Kristýna BulířováKristýna Bulířová 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 4 09.04 q
3 Adriana HoráčkováAdriana Horáčková 09 TYNECTYNEC 2 09.34
4 Aneta CulkováAneta Culková 10 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 5 09.47
5 23 Pavlína ZemanováPavlína Zemanová 10 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 1 09.64
6 Eliška ČešpivováEliška Češpivová 11 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 3 09.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (po, 5.6.2023 - 09:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester DuškováEster Dušková 11 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 5 09.09 q
2 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 4ZSKO4ZSKO 6 09.10 q
3 28 Linda BašistováLinda Bašistová 10 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 4 09.25
4 Natálie KopencováNatálie Kopencová 11 TYNECTYNEC 3 09.69
5 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 2 09.76
6 Adéla PaškováAdéla Pašková 11 ZS ZasmukyZS Zasmuky 7 11.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (po, 5.6.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Natálie TatíčkováNatálie Tatíčková 11 Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š... 7 09.02
2 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 4 09.22
3 Karolína VíškováKarolína Víšková 10 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 1 09.62
4 4 Věra Johana MušákVěra Johana Mušák 10 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 3 09.70
5 Tereza LamichováTereza Lamichová 11 3ZSkolin3ZSkolin 5 10.14
6 1 Natálie VondrováNatálie Vondrová 10 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 8 10.58
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 5.6.2023 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Štěpán LamichŠtěpán Lamich 12 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 5 09.34 233.00
2 31 Eduard StředaEduard Středa 12 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 7 09.44 214.00
3 10 Viktor RiemerViktor Riemer 12 6ZSKO6ZSKO 6 09.73 163.00
4 15 Lukáš UrbánekLukáš Urbánek 12 6ZSKO6ZSKO 1 09.95 128.00
5 12 Tomáš StrakaTomáš Straka 12 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 2 10.33 77.00
6 21 Matyáš HorákMatyáš Horák 12 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 4 11.70 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 5.6.2023 - 00:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Jan SemíkJan Semík 11 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 2 09.24 253.00
2 5 Štěpán LisýŠtěpán Lisý 11 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 5 09.47 208.00
3 4 Dominik KukalDominik Kukal 13 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 4 09.51 201.00
4 9 Jakub PokrupaJakub Pokrupa 12 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 6 10.04 115.00
5 14 Novák ŠtěpánNovák Štěpán 12 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 7 10.25 86.00
6 29 Lukáš PivnýLukáš Pivný 12 Základní škola Kolín - SendražiceZákladní škola Kolín - Send... 3 10.34 75.00
7 33 František VacíkFrantišek Vacík 13 Základní škola Kolín - SendražiceZákladní škola Kolín - Send... 1 11.18 7.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 5.6.2023 - 00:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Tomáš FrenclTomáš Frencl 11 TYNECTYNEC 4 09.16 270.00
2 13 Denis ŠírDenis Šír 13 4ZSKO4ZSKO 1 09.61 183.00
3 22 Tomáš HosTomáš Hos 11 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 3 10.09 108.00
4 3 Tymofii KnigaTymofii Kniga 12 3ZSkolin3ZSkolin 6 10.15 99.00
5 8 Daniel NovotnýDaniel Novotný 11 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 7 10.18 95.00
6 20 Hynek HermanHynek Herman 12 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 5 10.84 27.00
7 28 Mark MochariMark Mochari 10 TYNECTYNEC 2 10.93 20.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (po, 5.6.2023 - 00:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 25 Jan KoštuříkJan Koštuřík 12 Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š... 3 09.31 239.00
2 7 Kristián NovákKristián Novák 12 3ZSkolin3ZSkolin 2 09.89 137.00
3 23 Tibor HrebíčekTibor Hrebíček 11 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 5 10.35 74.00
4 16 Pavel ZamazalPavel Zamazal 13 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 7 10.41 67.00
5 27 Lukáš MatuchaLukáš Matucha 12 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 10.47 61.00
6 19 Šimon HavlíkŠimon Havlík 11 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 4 10.59 48.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 5.6.2023 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 17 Filip DvořákFilip Dvořák 12 Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š... 4 09.79 153.00
2 32 Petr TrávníčekPetr Trávníček 11 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 7 09.84 145.00
3 24 Maxym HusakMaxym Husak 11 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 3 09.84 145.00
4 2 Patrik KalinaPatrik Kalina 12 4ZSKO4ZSKO 6 10.22 90.00
5 30 Jan PřevrátilJan Převrátil 12 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 2 10.41 67.00
6 1 Daniel FráterDaniel Fráter 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 5 10.78 32.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (po, 5.6.2023 - 00:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Daniel HolubDaniel Holub 11 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.02 300.00
2 69 Oliver JanglOliver Jangl 12 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 09.33 235.00
3 6 Tomáš MacháčekTomáš Macháček 13 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 09.54 196.00
MS 17 Filip DvořákFilip Dvořák 12 Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š... 12.12 0.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 5.6.2023 - 01:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Aneta PokornáAneta Pokorná 12 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 1 09.74 391.00
2 39 Lucie HeyduškováLucie Heydušková 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 7 09.80 378.00
3 35 Ella DědkováElla Dědková 11 6ZSKO6ZSKO 3 09.85 367.00
4 53 Natálie ČihákováNatálie Čiháková 11 Základní škola Kolín - SendražiceZákladní škola Kolín - Send... 5 10.03 330.00
5 54 Magdaléna ForštováMagdaléna Forštová 12 TYNECTYNEC 6 10.08 320.00
6 38 Elena HerčíkováElena Herčíková 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 2 10.22 293.00
7 52 Veronika černáVeronika černá 12 Základní škola Kolín - SendražiceZákladní škola Kolín - Send... 4 10.34 270.00
8 48 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 12 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 8 10.40 259.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 5.6.2023 - 01:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Laura BohdanováLaura Bohdanová 12 6ZSKO6ZSKO 5 09.75 389.00
2 49 Karolína VozkováKarolína Vozková 13 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 8 09.81 376.00
3 43 Terezie NovákováTerezie Nováková 12 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 6 09.83 371.00
4 64 Vannesa SurmajováVannesa Surmajová 10 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 7 09.96 344.00
5 36 Gabriela HálováGabriela Hálová 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 3 10.38 263.00
6 44 Linda OpatováLinda Opatová 13 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 2 10.40 259.00
7 65 Anna ŠmídováAnna Šmídová 11 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 1 10.60 224.00
8 51 Veronika BílkováVeronika Bílková 11 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 4 11.65 79.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 5.6.2023 - 01:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Kateřina Ann HannayKateřina Ann Hannay 12 4ZSKO4ZSKO 4 09.58 426.00
2 56 Anna HudouskováAnna Hudousková 11 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 3 09.63 415.00
3 40 Sabina KolenskáSabina Kolenská 12 4ZSKO4ZSKO 6 09.74 391.00
4 42 Jolana MatouškováJolana Matoušková 12 3ZSkolin3ZSkolin 7 09.83 371.00
5 59 Anastasia NazarovaAnastasia Nazarova 11 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 8 10.04 328.00
6 58 Dominika MotlováDominika Motlová 12 TYNECTYNEC 1 10.23 291.00
7 55 Nikol HintermullerováNikol Hintermullerová 12 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 5 10.56 231.00
8 57 Sára KřivánkováSára Křivánková 11 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 2 10.76 198.00
Poznámky:
Hannay 9,578 s
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 5.6.2023 - 01:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Lucie ŠimicováLucie Šimicová 12 3ZSkolin3ZSkolin 1 08.74 635.00
2 47 Natálie ŠotolováNatálie Šotolová 11 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 8 09.54 435.00
3 50 Barbora BendováBarbora Bendová 13 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 09.80 378.00
4 63 Daniela SchánělováDaniela Schánělová 12 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 7 09.86 365.00
5 61 Daniela PolívkováDaniela Polívková 11 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 09.92 353.00
6 41 Alice KolkováAlice Kolková 12 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 5 10.31 276.00
MS 60 Ema PíchováEma Píchová 11 Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š... 3 10.56 231.00
8 62 Jasmína RomanovskáJasmína Romanovská 12 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 2 10.76 198.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (po, 5.6.2023 - 01:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Lilien JanečkováLilien Janečková 11 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 09.58 426.00
2 67 Natálie ValihrachováNatálie Valihrachová 12 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 10.30 278.00
Poznámky:
Janečková 9,574 s
Celkem 2 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 5.6.2023 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 10 Viktor RiemerViktor Riemer 12 6ZSKO6ZSKO 10 2:00.69 499.00
2 2 Patrik KalinaPatrik Kalina 12 4ZSKO4ZSKO 2 2:04.87 439.00
3 13 Denis ŠírDenis Šír 13 4ZSKO4ZSKO 13 2:06.34 419.00
4 9 Jakub PokrupaJakub Pokrupa 12 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 9 2:08.08 396.00
5 8 Daniel NovotnýDaniel Novotný 11 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 8 2:09.34 380.00
6 14 Novák ŠtěpánNovák Štěpán 12 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 14 2:14.67 314.00
7 7 Kristián NovákKristián Novák 12 3ZSkolin3ZSkolin 7 2:15.64 303.00
8 15 Lukáš UrbánekLukáš Urbánek 12 6ZSKO6ZSKO 15 2:18.10 275.00
9 11 Jan SemíkJan Semík 11 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 11 2:19.32 262.00
10 12 Tomáš StrakaTomáš Straka 12 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 12 2:24.47 209.00
11 3 Tymofii KnigaTymofii Kniga 12 3ZSkolin3ZSkolin 3 2:28.39 173.00
12 5 Štěpán LisýŠtěpán Lisý 11 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 5 2:32.99 134.00
13 1 Daniel FráterDaniel Fráter 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 1 2:34.76 120.00
14 4 Dominik KukalDominik Kukal 13 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 4 2:40.92 78.00
15 6 Tomáš MacháčekTomáš Macháček 13 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 6 2:43.93 61.00
16 16 Pavel ZamazalPavel Zamazal 13 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 16 2:45.20 54.00
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (po, 5.6.2023 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 26 Štěpán LamichŠtěpán Lamich 12 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 10 1:55.91 571.00
2 31 Eduard StředaEduard Středa 12 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 15 2:02.94 466.00
3 32 Petr TrávníčekPetr Trávníček 11 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 16 2:05.58 430.00
4 69 Oliver JanglOliver Jangl 12 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 19 2:06.07 423.00
5 24 Maxym HusakMaxym Husak 11 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 8 2:06.23 421.00
6 30 Jan PřevrátilJan Převrátil 12 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 14 2:11.28 355.00
7 68 Daniel HolubDaniel Holub 11 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 18 2:13.32 330.00
8 29 Lukáš PivnýLukáš Pivný 12 Základní škola Kolín - SendražiceZákladní škola Kolín - Send... 13 2:18.21 274.00
9 18 Tomáš FrenclTomáš Frencl 11 TYNECTYNEC 2 2:18.46 271.00
MS 25 Jan KoštuříkJan Koštuřík 12 Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š... 9 2:18.49
11 23 Tibor HrebíčekTibor Hrebíček 11 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 7 2:18.65 269.00
12 20 Hynek HermanHynek Herman 12 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 4 2:19.05 265.00
13 27 Lukáš MatuchaLukáš Matucha 12 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 11 2:30.60 153.00
14 21 Matyáš HorákMatyáš Horák 12 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 5 2:30.63 153.00
15 28 Mark MochariMark Mochari 10 TYNECTYNEC 12 2:33.36 131.00
16 19 Šimon HavlíkŠimon Havlík 11 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 3 2:36.36 109.00
17 22 Tomáš HosTomáš Hos 11 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 2:36.93 105.00
33 František VacíkFrantišek Vacík 13 Základní škola Kolín - SendražiceZákladní škola Kolín - Send... 17 DNF
17 Filip DvořákFilip Dvořák 12 Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š... 1 DNF
Celkem 19 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 5.6.2023 - 01:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 49 Karolína VozkováKarolína Vozková 13 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 16 2:00.24 505.00
2 39 Lucie HeyduškováLucie Heydušková 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 6 2:07.99 397.00
3 43 Terezie NovákováTerezie Nováková 12 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 10 2:08.67 389.00
4 67 Natálie ValihrachováNatálie Valihrachová 12 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:08.72 388.00
5 40 Sabina KolenskáSabina Kolenská 12 4ZSKO4ZSKO 7 2:09.95 372.00
6 46 Lucie ŠimicováLucie Šimicová 12 3ZSkolin3ZSkolin 13 2:11.00 359.00
7 47 Natálie ŠotolováNatálie Šotolová 11 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 14 2:11.22 356.00
8 35 Ella DědkováElla Dědková 11 6ZSKO6ZSKO 2 2:11.54 352.00
9 45 Aneta PokornáAneta Pokorná 12 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 12 2:13.00 334.00
10 36 Gabriela HálováGabriela Hálová 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 3 2:18.79 268.00
11 41 Alice KolkováAlice Kolková 12 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 8 2:19.33 262.00
12 66 Lilien JanečkováLilien Janečková 11 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:22.66 227.00
13 37 Kateřina Ann HannayKateřina Ann Hannay 12 4ZSKO4ZSKO 4 2:25.19 202.00
14 48 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 12 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 15 2:26.35 191.00
15 42 Jolana MatouškováJolana Matoušková 12 3ZSkolin3ZSkolin 9 2:27.29 182.00
16 44 Linda OpatováLinda Opatová 13 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 11 2:27.49 181.00
17 34 Laura BohdanováLaura Bohdanová 12 6ZSKO6ZSKO 1 2:29.89 159.00
18 38 Elena HerčíkováElena Herčíková 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 2:35.48 115.00
Celkem 18 závodníků
Běh 02 (po, 5.6.2023 - 01:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 54 Magdaléna ForštováMagdaléna Forštová 12 TYNECTYNEC 5 2:09.86 373.00
2 56 Anna HudouskováAnna Hudousková 11 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 7 2:09.89 373.00
3 58 Dominika MotlováDominika Motlová 12 TYNECTYNEC 9 2:13.35 330.00
4 59 Anastasia NazarovaAnastasia Nazarova 11 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 10 2:18.49 271.00
5 63 Daniela SchánělováDaniela Schánělová 12 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 14 2:20.34 251.00
6 50 Barbora BendováBarbora Bendová 13 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1 2:21.32 241.00
MS 60 Ema PíchováEma Píchová 11 Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š... 11 2:23.27
8 53 Natálie ČihákováNatálie Čiháková 11 Základní škola Kolín - SendražiceZákladní škola Kolín - Send... 4 2:24.14 212.00
9 62 Jasmína RomanovskáJasmína Romanovská 12 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 13 2:25.25 202.00
10 52 Veronika černáVeronika černá 12 Základní škola Kolín - SendražiceZákladní škola Kolín - Send... 3 2:29.59 162.00
11 61 Daniela PolívkováDaniela Polívková 11 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 12 2:31.25 148.00
12 51 Veronika BílkováVeronika Bílková 11 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 2 2:32.26 140.00
13 65 Anna ŠmídováAnna Šmídová 11 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 16 2:41.94 72.00
14 64 Vannesa SurmajováVannesa Surmajová 10 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 15 2:43.52 63.00
15 57 Sára KřivánkováSára Křivánková 11 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 8 2:52.17 24.00
55 Nikol HintermullerováNikol Hintermullerová 12 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 6 DNF
Celkem 16 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 5.6.2023 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 14 Aneta BenešováAneta Benešová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3 2:33.36
2 3 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 2 2:40.98
3 4 Sára HerelováSára Herelová 08 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 6 2:42.62
4 7 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 ZS ZasmukyZS Zasmuky 5 2:44.44
5 13 Dominika PlacháDominika Plachá 07 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 12 2:46.13
6 15 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 3ZSkolin3ZSkolin 4 2:51.75
7 9 Daniela RossiDaniela Rossi 07 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 13 2:54.57
8 5 Andrea ŠrámkováAndrea Šrámková 08 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 14 2:55.11
9 6 Nicol JelínkováNicol Jelínková 08 6ZSKO6ZSKO 8 2:56.38
10 8 Amálie VachtováAmálie Vachtová 08 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 15 2:58.67
11 12 Tereza MusílkováTereza Musílková 09 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 10 3:03.41
12 1 Eliška GanžalováEliška Ganžalová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 3:04.43
13 2 Ngoc Ha NguyenNgoc Ha Nguyen 08 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 11 3:06.27
14 11 Lucie HoznauerováLucie Hoznauerová 08 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 7 3:07.32
15 10 Anna KloudováAnna Kloudová 09 ZS ZasmukyZS Zasmuky 9 3:26.09
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (po, 5.6.2023 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 28 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TYNECTYNEC 2 2:30.66
2 24 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 3ZSkolin3ZSkolin 6 2:37.62
3 20 Jessica StachováJessica Stachová 08 ZŠ CerheniceZŠ Cerhenice 12 2:45.66
4 19 Agáta VostruhováAgáta Vostruhová 08 4ZSKO4ZSKO 14 2:49.64
5 22 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková 07 4ZSKO4ZSKO 9 2:52.06
6 30 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 6ZSKO6ZSKO 5 2:53.03
7 27 Leontýna SandeckáLeontýna Sandecká 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 2:53.92
8 16 Barbora SkalníkováBarbora Skalníková 09 TYNECTYNEC 10 3:00.62
9 21 Adéla CoubalováAdéla Coubalová 08 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 3 3:01.98
MS 25 Alena SlavíčkováAlena Slavíčková 08 Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š... 11 3:03.38
11 17 Markéta ČechováMarkéta Čechová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 4 3:06.36
12 18 Vanesa SalavováVanesa Salavová 09 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 8 3:11.08
13 29 Barbora ŠkopkováBarbora Škopková 08 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 13 3:15.11
14 26 Nikola ŽídkováNikola Žídková 09 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 15 3:18.32
15 23 Tereza PokornáTereza Pokorná 08 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 7 3:34.43
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 5.6.2023 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 13 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 ZŠ Kolín II., Kmochova 943 AZŠ Kolín II., Kmochova 943 A 2 2:26.87
2 9 Sofie ProňováSofie Proňová 09 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 12 2:45.57
3 17 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 7 2:49.00
4 15 Viola PatočkováViola Patočková 10 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 11 2:57.40
5 14 Ella ZvolenskáElla Zvolenská 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 3:00.16
6 10 Kristýna FrydrychováKristýna Frydrychová 09 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 4 3:01.43
7 2 Růžena ŽůrkováRůžena Žůrková 11 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 18 3:01.81
8 3 Jitka RůžičkováJitka Růžičková 11 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 13 3:05.51
9 4 Věra Johana MušákVěra Johana Mušák 10 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 9 3:07.44
10 5 Eliška StránskáEliška Stránská 09 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 14 3:12.66
11 8 Natálie ChadimováNatálie Chadimová 09 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 6 3:19.38
12 1 Natálie VondrováNatálie Vondrová 10 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 17 3:25.63
13 16 Karolína HrbkováKarolína Hrbková 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 3:28.24
14 12 Barbora TepláBarbora Teplá 10 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 16 3:29.41
15 11 Adéla KopáčkováAdéla Kopáčková 11 6ZSKO6ZSKO 8 3:30.07
16 6 Adéla PaškováAdéla Pašková 11 ZS ZasmukyZS Zasmuky 10 3:33.42
17 7 Patricie ŠtěpařováPatricie Štěpařová 11 ZS ZasmukyZS Zasmuky 15 3:35.44
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (po, 5.6.2023 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 33 Michaela BartošováMichaela Bartošová 10 4ZSKO4ZSKO 1 2:38.40
2 29 Klára TepláKlára Teplá 11 3ZSkolin3ZSkolin 15 2:40.27
3 27 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TYNECTYNEC 3 2:42.53
4 28 Linda BašistováLinda Bašistová 10 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 2 2:46.47
5 24 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 2:57.65
6 30 Sabina LahodováSabina Lahodová 10 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 9 3:00.18
7 35 Vendula VrzákováVendula Vrzáková 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 17 3:00.24
8 34 Tereza SoučkováTereza Součková 10 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 12 3:00.86
9 31 Adéla KvízováAdéla Kvízová 10 3ZSkolin3ZSkolin 8 3:01.45
10 25 Radka StránskáRadka Stránská 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 14 3:03.99
11 19 Natálie VinklátováNatálie Vinklátová 11 4ZSKO4ZSKO 16 3:05.74
12 22 Hedvika HermanováHedvika Hermanová 10 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 5 3:19.02
13 26 Andrea SnížkováAndrea Snížková 10 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 11 3:21.63
MS 32 Tereza KoštuříkováTereza Koštuříková 10 Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š... 7 3:23.66
15 37 Denisa MartínkováDenisa Martínková 10 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 3:24.80
16 21 Daniela MotlováDaniela Motlová 10 TYNECTYNEC 10 3:25.60
17 20 Johana StaňkováJohana Staňková 10 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 13 3:32.91
18 23 Pavlína ZemanováPavlína Zemanová 10 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 18 3:41.04
36 Adéla FrancováAdéla Francová 10 6ZSKO6ZSKO 4 DNF
Celkem 19 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 5.6.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 43 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 5 2:54.49
2 40 Richard SeverynRichard Severyn 07 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 14 2:57.55
3 41 Mikuláš KlvaňMikuláš Klvaň 08 6ZSKO6ZSKO 6 3:01.29
4 44 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 SB 3:01.78
5 35 Viktor ŠťovíčekViktor Šťovíček 08 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 15 3:05.09
6 32 Tomáš KrupkaTomáš Krupka 07 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 8 3:05.53
7 38 Adam KondrátAdam Kondrát 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 3:08.71
8 36 Jakub ČešnerJakub Češner 08 ZS ZasmukyZS Zasmuky 3 3:08.76
9 45 Martin ChládMartin Chlád 07 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 4 3:09.81
10 39 Radek MedlenRadek Medlen 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 10 3:17.61
11 37 Lukáš KubátLukáš Kubát 08 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 9 3:19.96
12 42 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 16 3:20.04
13 33 Jiří RůžičkaJiří Růžička 08 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 13 3:25.73
14 34 Adam Albert NovákAdam Albert Novák 09 ZS ZasmukyZS Zasmuky 11 3:26.40
15 31 Milan KrálMilan Král 09 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 7 3:26.96
16 47 Adam ZuskaAdam Zuska 09 3ZSkolin3ZSkolin 17 3:28.60
17 46 Alessandro RiccioAlessandro Riccio 08 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 12 3:55.90
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (po, 5.6.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 52 Ondřej KrálOndřej Král 07 4ZSKO4ZSKO 8 3:01.35
2 48 Jiří PohořalýJiří Pohořalý 07 TYNECTYNEC 11 3:09.24
3 63 Tomáš HodonskýTomáš Hodonský 08 6ZSKO6ZSKO 5 3:09.58
4 51 Matěj PospíšilMatěj Pospíšil 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 12 3:10.32
5 57 Jiří BeránekJiří Beránek 23 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 1 3:11.33
6 55 Matěj DvořákMatěj Dvořák 07 4ZSKO4ZSKO 3 3:14.08
MS 59 Jakub ZajícJakub Zajíc 08 Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š... 16 3:21.76
8 56 Miroslav SemenecMiroslav Semenec 07 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 14 3:27.30
9 58 Šimon HamplŠimon Hampl 07 3ZSkolin3ZSkolin 4 3:30.95
10 49 Ondřej CharousOndřej Charous 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 7 3:31.08
11 50 Jáchym UxaJáchym Uxa 07 ZŠ CerheniceZŠ Cerhenice 15 3:32.00
12 53 Adam SemenecAdam Semenec 08 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 13 3:33.50
13 62 Ondřej BuchtaOndřej Buchta 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 2 3:43.11
14 54 Kristián HorváthKristián Horváth 08 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 6 3:50.61
15 61 Zdeněk MikušZdeněk Mikuš 08 TYNECTYNEC 9 4:02.62
60 Kristián PfeilerKristián Pfeiler 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 10 DNF
Celkem 16 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 5.6.2023 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 8 Šimon SoukupŠimon Soukup 09 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 13 3:18.21
2 18 Václav TeplýVáclav Teplý 09 3ZSkolin3ZSkolin 16 3:21.47
3 14 Matyáš KrálMatyáš Král 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 10 3:25.61
4 10 Matěj NovotnýMatěj Novotný 09 6ZSKO6ZSKO 11 3:28.88
5 5 Vít SysalaVít Sysala 09 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 15 3:32.44
6 17 Jan HrdličkaJan Hrdlička 10 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 6 3:35.73
7 12 Jiří Mário KampeJiří Mário Kampe 10 6ZSKO6ZSKO 8 3:36.69
8 15 Filip SchütznerFilip Schützner 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 3:39.79
9 11 Matyáš RejhonMatyáš Rejhon 10 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 12 3:39.82
10 7 František KohoutekFrantišek Kohoutek 09 ZS ZasmukyZS Zasmuky 9 3:46.64
11 3 Dominik DömeDominik Döme 09 ZS ZasmukyZS Zasmuky 4 3:47.56
12 2 David KalenskýDavid Kalenský 10 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 7 3:50.45
13 1 Dominik BartákDominik Barták 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3 4:02.39
14 9 Šimon SuchánekŠimon Suchánek 10 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 14 4:04.61
15 6 Jan HoraJan Hora 09 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 5 4:05.33
16 16 Bohumil UherBohumil Uher 10 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 17 4:12.89
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (po, 5.6.2023 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 24 Denis DobiášDenis Dobiáš 10 4ZSKO4ZSKO 3 3:13.82
2 22 Matěj VokněrMatěj Vokněr 09 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 17 3:21.14
3 32 Vojtěch ManíkVojtěch Maník 10 4ZSKO4ZSKO 9 3:24.53
4 35 Lukáš KadlečekLukáš Kadleček 10 ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980... 6 3:28.85
5 23 Jan LegrJan Legr 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 8 3:32.49
6 29 Matěj PolaneckýMatěj Polanecký 10 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 12 3:34.82
MS 28 Marek BarešMarek Bareš 10 Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š... 1 3:36.64
8 30 David VančuraDavid Vančura 10 3ZSkolin3ZSkolin 14 3:38.59
9 25 Kryštof NosekKryštof Nosek 10 ZŠ CerheniceZŠ Cerhenice 11 3:47.27
10 34 Richard MotlíčekRichard Motlíček 09 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 10 3:49.12
11 26 František KrulišFrantišek Kruliš 09 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 7 3:49.69
12 19 Pavel VodičkaPavel Vodička 09 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 15 3:50.94
13 33 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 09 TYNECTYNEC 13 3:54.84
14 31 Tomáš BřečkaTomáš Břečka 09 ZŠ KouřimZŠ Kouřim 2 3:56.50
15 21 Matyáš VodvářkaMatyáš Vodvářka 11 TYNECTYNEC 16 4:04.49
16 27 Filip FišerFilip Fišer 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 4:20.38
20 Adam JandlAdam Jandl 10 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 5 DNF
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Žáci

(po, 5.6.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
08 14 PB 1.70
2 Martin BělinaMartin Bělina
6ZSKO6ZSKO
07 2 PB 1.65
3 Jan KaliankoJan Kalianko
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
08 10 PB 1.65
4 Petr PátekPetr Pátek
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
09 16 PB 1.60
5 52 Ondřej KrálOndřej Král
4ZSKO4ZSKO
07 12 PB 1.60
6 Lukáš SauerLukáš Sauer
6ZSKO6ZSKO
08 18 PB 1.60
7= Kryštof KačerKryštof Kačer
3ZSkolin3ZSkolin
08 9 PB 1.55
7= 46 Alessandro RiccioAlessandro Riccio
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
08 17 PB 1.55
9= 54 Kristián HorváthKristián Horváth
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
08 6 PB 1.55
9= Petr DiveckýPetr Divecký
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 4 PB 1.55
9= Marek BarešMarek Bareš
ZŠ Kolín II., Kmochova 943 AZŠ Kolín II., Kmochova 943 A
08 1 PB 1.55
12= Matěj HálaMatěj Hála
TYNECTYNEC
07 5 PB 1.55
12= Tomáš SmolíkTomáš Smolík
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
07 20 PB 1.55
14 31 Eduard StředaEduard Středa
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
12 21 PB 1.55
15 Adam OpolzerAdam Opolzer
3ZSkolin3ZSkolin
07 15 PB 1.50
16= Filip HušekFilip Hušek
4ZSKO4ZSKO
09 8 PB 1.45
16= Josef HůlaJosef Hůla
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
08 7 PB 1.45
18 Tobiáš KoroušTobiáš Korouš
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
07 11 PB 1.45
19= Daniel VávraDaniel Vávra
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 25 PB 1.45
19= Jiří ŠtočekJiří Štoček
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 24 PB 1.45
19= 40 Richard SeverynRichard Severyn
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
07 19 PB 1.45
Petr LiteraPetr Litera
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 13 NM
Ondřej ZáhoraOndřej Záhora
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
07 22 NM
Robert ČerníkRobert Černík
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
09 3 NM
Lukáš ZemanLukáš Zeman
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
08 23 NM
Celkem 25 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(po, 5.6.2023 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 Body
1 Jakub PavlisJakub Pavlis
4ZSKO4ZSKO
09 11 PB 1.55
2 29 Matěj PolaneckýMatěj Polanecký
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
10 13 PB 1.50
3 Milan BočekMilan Boček
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
09 3 PB 1.45
4 Antonín BaudyšAntonín Baudyš
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
09 2 PB 1.45
5 Jakub SlováčekJakub Slováček
6ZSKO6ZSKO
10 16 PB 1.40
6 Jakub VečeřaJakub Večeřa
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
10 21 PB 1.40
7 Ladislav CoubalLadislav Coubal
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
10 4 PB 1.40
8= Filip SandeckýFilip Sandecký
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
11 20 PB 1.35
8= 35 Lukáš KadlečekLukáš Kadleček
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
10 7 PB 1.35
10 Patrik NeumannPatrik Neumann
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
10 10 PB 1.30
11= Matěj VrchotaMatěj Vrchota
ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice
09 19 PB 1.25
11= Ladislav JiřičkaLadislav Jiřička
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
10 6 PB 1.25
11= 30 David VančuraDavid Vančura
3ZSkolin3ZSkolin
10 17 PB 1.25
14 Jonáš KrálJonáš Král
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
09 8 PB 1.25
15 Tomáš LamichTomáš Lamich
3ZSkolin3ZSkolin
10 9 PB 1.25
16 Dominik RylichDominik Rylich
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
09 14 PB 1.20
17 1 Dominik BartákDominik Barták
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
11 1 PB 1.20
Patrik PiknerPatrik Pikner
TYNECTYNEC
09 12 NM
Lukáš HavlíčekLukáš Havlíček
TYNECTYNEC
10 5 NM
Štěpán SedláčekŠtěpán Sedláček
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
10 15 NM
Zdeněk VlachZdeněk Vlach
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
10 18 NM
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(po, 5.6.2023 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 Body
1 Ludmila ForštováLudmila Forštová
TYNECTYNEC
07 4 PB 1.53
2 Petra MatouškováPetra Matoušková
3ZSkolin3ZSkolin
09 10 PB 1.45
3 Nikol KalabisováNikol Kalabisová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
09 7 PB 1.45
4 Yvona SzitásováYvona Szitásová
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
09 16 PB 1.45
5 Bianka HarandzováBianka Harandzová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 20 PB 1.45
6 Kateřina KrpelováKateřina Krpelová
6ZSKO6ZSKO
08 8 PB 1.35
7 22 Natálie SedláčkováNatálie Sedláčková
4ZSKO4ZSKO
07 14 PB 1.35
8= 14 Aneta BenešováAneta Benešová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
07 1 PB 1.30
8= Barbora HruškováBarbora Hrušková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
09 19 PB 1.30
10= Klára DoušováKlára Doušová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 3 PB 1.30
10= Sofie UrbanováSofie Urbanová
3ZSkolin3ZSkolin
08 17 PB 1.30
12= Klaudie BurdováKlaudie Burdová
6ZSKO6ZSKO
08 2 PB 1.30
12= Adéla SajverováAdéla Sajverová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 13 PB 1.30
14= Kristýna VáňováKristýna Váňová
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
08 18 PB 1.25
14= Lucie HájkováLucie Hájková
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
08 5 PB 1.25
16= Ella MokráčkováElla Mokráčková
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
09 11 PB 1.25
16= Kristýna HaviárováKristýna Haviárová
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
08 6 PB 1.25
18 Laura MálkováLaura Málková
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
09 9 PB 1.25
Anastasia PetrováAnastasia Petrová
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
09 12 NM
16 Barbora SkalníkováBarbora Skalníková
TYNECTYNEC
09 15 NM
Celkem 20 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 5.6.2023 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 Body
1 Nela KobiánováNela Kobiánová
TYNECTYNEC
09 11 PB 1.53
2 13 Kateřina BílkováKateřina Bílková
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
09 3 PB 1.45
3 Anna ZvolenskáAnna Zvolenská
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
09 25 PB 1.40
MS 18 Nela ČechováNela Čechová
Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š...
09 6 PB 1.35
5 Rozálie PetrákováRozálie Petráková
6ZSKO6ZSKO
10 20 PB 1.35
6= Sára PánkováSára Pánková
TYNECTYNEC
10 18 PB 1.30
6= Nela NápravníkováNela Nápravníková
3ZSkolin3ZSkolin
09 17 PB 1.30
8 Adéla KynclováAdéla Kynclová
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
09 14 PB 1.30
9 Klára RůžičkováKlára Růžičková
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
10 22 PB 1.30
10 Lucie HorováLucie Horová
4ZSKO4ZSKO
10 8 PB 1.30
11 Natálie MaršíkováNatálie Maršíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
10 24 PB 1.30
12= 10 Kristýna FrydrychováKristýna Frydrychová
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
09 7 PB 1.25
12= Tereza LamichováTereza Lamichová
3ZSkolin3ZSkolin
11 16 PB 1.25
14 30 Sabina LahodováSabina Lahodová
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
10 15 PB 1.25
15= 32 Tereza KoštuříkováTereza Koštuříková
Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š...
10 12 PB 1.20
15= 15 Viola PatočkováViola Patočková
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
10 19 PB 1.20
15= Marie PetřinováMarie Petřinová
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
11 21 PB 1.20
18= 33 Michaela BartošováMichaela Bartošová
4ZSKO4ZSKO
10 2 PB 1.20
18= Melisa AntošováMelisa Antošová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
11 1 PB 1.20
20 Klára BugajováKlára Bugajová
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
10 5 PB 1.20
21 Nicol JarešováNicol Jarešová
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
09 10 PB 1.20
22 Barbora KukalováBarbora Kukalová
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
10 13 PB 1.15
16 Karolína HrbkováKarolína Hrbková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
11 9 NM
Adéla BřížďalováAdéla Břížďalová
ZŠ CerheniceZŠ Cerhenice
10 4 NM
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Žáci

(po, 5.6.2023 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří HavlůjJiří Havlůj
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
09 27 PB 5.52
2 Marek PřevrátilMarek Převrátil
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 28 PB 5.20
3 Matěj ČupMatěj Čup
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
08 5 PB 5.19
4 Luboš ČepelákLuboš Čepelák
4ZSKO4ZSKO
08 3 PB 5.08
5 Konstantin HindaKonstantin Hinda
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
08 8 PB 5.04
6 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka
6ZSKO6ZSKO
09 14 PB 5.00
7 Vitalij RomanVitalij Roman
4ZSKO4ZSKO
07 22 PB 4.98
8 Jakub ŠŤastnýJakub ŠŤastný
TYNECTYNEC
07 24 PB 4.84
9 Mark LněničkaMark Lněnička
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
08 16 PB 4.80
10 Radek BašistaRadek Bašista
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
08 1 PB 4.78
11 Jakub KozderaJakub Kozdera
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 12 PB 4.77
12 Tomáš ŠotolaTomáš Šotola
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 23 PB 4.73
13 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
6ZSKO6ZSKO
09 15 PB 4.72
14 Jan DudlákJan Dudlák
ZŠ CerheniceZŠ Cerhenice
08 6 PB 4.72
15= Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk
3ZSkolin3ZSkolin
08 25 PB 4.66
15= Kryštof KačerKryštof Kačer
3ZSkolin3ZSkolin
08 11 PB 4.66
17 Adam Albert NovákAdam Albert Novák
ZS ZasmukyZS Zasmuky
09 20 PB 4.64
18 Petr ZahradníkPetr Zahradník
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
08 26 PB 4.60
19 Alex CukrAlex Cukr
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
09 2 PB 4.49
20 Marek PazderkaMarek Pazderka
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
08 21 PB 4.40
21 Daniel HořejšDaniel Hořejš
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
08 9 PB 4.39
22 61 Zdeněk MikušZdeněk Mikuš
TYNECTYNEC
08 18 PB 4.37
23 Josef HůlaJosef Hůla
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
08 10 PB 4.36
24 Matěj NezmeškalMatěj Nezmeškal
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
09 19 PB 4.30
25 31 Milan KrálMilan Král
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
09 13 PB 4.24
26 36 Jakub ČešnerJakub Češner
ZS ZasmukyZS Zasmuky
08 4 PB 4.07
27 39 Radek MedlenRadek Medlen
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
08 17 PB 3.92
28 Filip Albert HannichFilip Albert Hannich
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
08 7 PB 3.80
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 5.6.2023 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Šimon DvořákŠimon Dvořák
Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š...
09 7 PB 4.97
2 Dominik PaulaDominik Paula
6ZSKO6ZSKO
09 20 PB 4.60
3 Jakub DolanskýJakub Dolanský
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
10 3 PB 4.59
4 25 Kryštof NosekKryštof Nosek
ZŠ CerheniceZŠ Cerhenice
10 19 PB 4.54
5 Mirek KukalMirek Kukal
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
10 15 PB 4.51
6 24 Denis DobiášDenis Dobiáš
4ZSKO4ZSKO
10 2 PB 4.41
7 18 Václav TeplýVáclav Teplý
3ZSkolin3ZSkolin
09 24 PB 4.40
8 Štěpán SedláčekŠtěpán Sedláček
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
10 21 PB 4.36
9 Vojtěch VoglVojtěch Vogl
3ZSkolin3ZSkolin
09 27 PB 4.34
10 Jakub VečeřaJakub Večeřa
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
10 33 PB 4.23
MS Bao Nam DoanBao Nam Doan
Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š...
09 1 PB 4.23
12 Jaroslav EliášJaroslav Eliáš
ZS ZasmukyZS Zasmuky
09 8 PB 4.22
13 Filip SandeckýFilip Sandecký
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
11 32 PB 4.20
14 Robert LavuRobert Lavu
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
10 16 PB 4.19
15 Dominik VítDominik Vít
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
09 25 PB 4.15
16 26 František KrulišFrantišek Kruliš
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
09 14 PB 4.13
17 Jakub DrblíkJakub Drblík
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
09 5 PB 4.11
18 Josef VontszemiJosef Vontszemi
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
08 28 PB 4.06
19 Jakub SlováčekJakub Slováček
6ZSKO6ZSKO
10 22 PB 3.97
20 3 Dominik DömeDominik Döme
ZS ZasmukyZS Zasmuky
09 4 PB 3.96
21 Václav ZelenkaVáclav Zelenka
4ZSKO4ZSKO
09 30 PB 3.95
22 Jonáš KrálJonáš Král
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
09 12 PB 3.92
23 Matěj VrchotaMatěj Vrchota
ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice
09 29 PB 3.86
24 19 Pavel VodičkaPavel Vodička
ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice
09 26 PB 3.85
25 Jakub DvořákJakub Dvořák
TYNECTYNEC
11 6 PB 3.84
26 Filip MálekFilip Málek
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
09 17 PB 3.72
27 Ladislav JiřičkaLadislav Jiřička
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
10 10 PB 3.70
28 Martin MelicharMartin Melichar
TYNECTYNEC
09 18 PB 3.63
29 9 Šimon SuchánekŠimon Suchánek
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
10 23 PB 3.50
30 Jakub KrejčíJakub Krejčí
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
10 13 PB 3.46
Kryštof ZinzerKryštof Zinzer
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
10 31 NM
Denis KopusjakDenis Kopusjak
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
10 11 NM
Celkem 32 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 5.6.2023 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Yvona SzitásováYvona Szitásová
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
09 29 PB 5.33
2 Adéla DuškováAdéla Dušková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
09 35 PB 5.24
3 24 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová
3ZSkolin3ZSkolin
09 21 PB 4.54
4 Anna BelzováAnna Belzová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
09 2 PB 4.53
5 Kateřina MillerováKateřina Millerová
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
08 19 PB 4.45
6 Tereza JelínkováTereza Jelínková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
08 13 PB 4.43
7 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
08 27 PB 4.43
8 Rozálie StekláRozálie Steklá
4ZSKO4ZSKO
07 26 PB 4.41
9 Kamila MüllerováKamila Müllerová
6ZSKO6ZSKO
07 20 PB 4.37
10 Petra HeyduškováPetra Heydušková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
11 9 PB 4.30
11 28 Veronika BeránkováVeronika Beránková
TYNECTYNEC
08 3 PB 4.26
12 15 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková
3ZSkolin3ZSkolin
09 7 PB 4.25
13 Anna HálováAnna Hálová
TYNECTYNEC
09 8 PB 4.25
14 Lidmila PetřinováLidmila Petřinová
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
09 22 PB 4.20
15 20 Jessica StachováJessica Stachová
ZŠ CerheniceZŠ Cerhenice
08 PB 4.17
16 5 Andrea ŠrámkováAndrea Šrámková
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
08 30 PB 4.12
17 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 34 PB 4.12
18 Emily HrabákováEmily Hrabáková
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
08 10 PB 4.07
19 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
08 14 PB 4.06
20 19 Agáta VostruhováAgáta Vostruhová
4ZSKO4ZSKO
08 32 PB 4.01
21 Alena ČahojováAlena Čahojová
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
08 6 PB 3.96
22 Veronika MartínkováVeronika Martínková
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
08 18 PB 3.95
23 Anna PivoňkováAnna Pivoňková
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
07 23 PB 3.90
24 Klaudie BurdováKlaudie Burdová
6ZSKO6ZSKO
08 4 PB 3.80
MS 25 Alena SlavíčkováAlena Slavíčková
Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š...
08 24 PB 3.79
26 Barbora WertheimováBarbora Wertheimová
ZŠ CerheniceZŠ Cerhenice
08 33 PB 3.77
27 Agáta HybšováAgáta Hybšová
ZS ZasmukyZS Zasmuky
08 11 PB 3.68
28 Anežka TajbrováAnežka Tajbrová
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
08 31 PB 3.63
29 Elly KlozováElly Klozová
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
08 15 PB 3.53
30 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
09 28 PB 3.49
31 Eleonora BuřilováEleonora Buřilová
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
08 5 PB 3.31
32 Nikola KnížákováNikola Knížáková
ZS ZasmukyZS Zasmuky
09 16 PB 3.23
33 Adéla BarešováAdéla Barešová
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
08 1 PB 3.05
Celkem 33 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 5.6.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela KobiánováNela Kobiánová
TYNECTYNEC
09 12 PB 4.37
2 Ema KulhaváEma Kulhavá
4ZSKO4ZSKO
09 16 PB 4.23
3 Eliška MaláEliška Malá
6ZSKO6ZSKO
10 20 PB 4.23
4 Anežka KratochvílováAnežka Kratochvílová
6ZSKO6ZSKO
10 14 PB 4.17
5 17 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
09 10 PB 4.09
MS Anna JežkováAnna Ježková
Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š...
10 8 PB 4.08
7 35 Vendula VrzákováVendula Vrzáková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
09 31 PB 4.03
8 Natálie MaršíkováNatálie Maršíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
10 30 PB 3.96
9 Lily KulifajováLily Kulifajová
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
10 17 PB 3.95
10 Ester DuškováEster Dušková
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
11 5 PB 3.93
11 Natálie VostřelováNatálie Vostřelová
3ZSkolin3ZSkolin
09 29 PB 3.84
12 Anežka KňourkováAnežka Kňourková
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
10 11 PB 3.83
13 Marie ŠlechtováMarie Šlechtová
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
10 26 PB 3.82
14 Kristýna BulířováKristýna Bulířová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
11 1 PB 3.80
15 Aneta CulkováAneta Culková
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
10 3 PB 3.78
16 Simona KysilkováSimona Kysilková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
10 18 PB 3.78
17 Nikola SkokanováNikola Skokanová
4ZSKO4ZSKO
11 23 PB 3.73
18 Kristýna KačírkováKristýna Kačírková
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
09 9 PB 3.68
19 Aneta ŠípkováAneta Šípková
ZS ZasmukyZS Zasmuky
10 25 PB 3.60
MS Marie StibůrkováMarie Stibůrková
Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š...
10 24 PB 3.54
21 Petra MagieraPetra Magiera
ZS ZasmukyZS Zasmuky
10 19 PB 3.51
22 Sára MojžíškováSára Mojžíšková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
10 21 PB 3.50
23 Adriana HoráčkováAdriana Horáčková
TYNECTYNEC
09 7 PB 3.45
24 Adéla HoráčkováAdéla Horáčková
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
10 6 PB 3.42
25 Eliška ČešpivováEliška Češpivová
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
11 4 PB 3.28
26 Adéla KrulišováAdéla Krulišová
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
09 15 PB 3.23
27 29 Klára TepláKlára Teplá
3ZSkolin3ZSkolin
11 28 PB 3.20
28 Laura TallerováLaura Tallerová
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
09 27 PB 3.01
29 Adéla CapouchováAdéla Capouchová
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
09 2 PB 3.00
30 Kateřina PazderkováKateřina Pazderková
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
10 22 PB 2.97
31 Anežka KrálováAnežka Králová
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
09 13 PB 2.53
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 5.6.2023 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Oliver JanglOliver Jangl
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
12 35 PB 3.74 165.00
2 26 Štěpán LamichŠtěpán Lamich
ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice
12 14 PB 3.69 158.00
MS 17 Filip DvořákFilip Dvořák
Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š...
12 1 PB 3.59
4 68 Daniel HolubDaniel Holub
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
11 34 PB 3.59 143.00
5 18 Tomáš FrenclTomáš Frencl
TYNECTYNEC
11 3 PB 3.58 142.00
6 5 Štěpán LisýŠtěpán Lisý
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
11 15 PB 3.56 139.00
MS 25 Jan KoštuříkJan Koštuřík
Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š...
12 12 PB 3.47
8 31 Eduard StředaEduard Středa
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
12 27 PB 3.45 123.00
9 22 Tomáš HosTomáš Hos
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
11 7 PB 3.42 119.00
10 10 Viktor RiemerViktor Riemer
6ZSKO6ZSKO
12 24 PB 3.40 116.00
11 12 Tomáš StrakaTomáš Straka
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
12 26 PB 3.39 115.00
12 11 Jan SemíkJan Semík
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
11 25 PB 3.38 114.00
13 7 Kristián NovákKristián Novák
3ZSkolin3ZSkolin
12 19 PB 3.32 106.00
14 30 Jan PřevrátilJan Převrátil
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
12 23 PB 3.25 96.00
15 29 Lukáš PivnýLukáš Pivný
Základní škola Kolín - SendražiceZákladní škola Kolín - Send...
12 21 PB 3.23 94.00
16 13 Denis ŠírDenis Šír
4ZSKO4ZSKO
13 28 PB 3.22 93.00
17 15 Lukáš UrbánekLukáš Urbánek
6ZSKO6ZSKO
12 31 PB 3.21 91.00
18 4 Dominik KukalDominik Kukal
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
13 13 PB 3.16 85.00
19 24 Maxym HusakMaxym Husak
ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice
11 9 PB 3.13 81.00
20= 2 Patrik KalinaPatrik Kalina
4ZSKO4ZSKO
12 10 PB 3.12 80.00
20= 32 Petr TrávníčekPetr Trávníček
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
11 30 PB 3.12 80.00
22 9 Jakub PokrupaJakub Pokrupa
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
12 22 PB 3.08 75.00
23 14 Novák ŠtěpánNovák Štěpán
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
12 29 PB 3.07 74.00
24 16 Pavel ZamazalPavel Zamazal
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
13 33 PB 3.01 67.00
25 3 Tymofii KnigaTymofii Kniga
3ZSkolin3ZSkolin
12 11 PB 2.99 65.00
26 23 Tibor HrebíčekTibor Hrebíček
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
11 8 PB 2.92 57.00
27 33 František VacíkFrantišek Vacík
Základní škola Kolín - SendražiceZákladní škola Kolín - Send...
13 32 PB 2.79 43.00
28 19 Šimon HavlíkŠimon Havlík
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
11 4 PB 2.72 36.00
29 20 Hynek HermanHynek Herman
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
12 5 PB 2.66 30.00
30 28 Mark MochariMark Mochari
TYNECTYNEC
10 18 PB 2.65 29.00
31 8 Daniel NovotnýDaniel Novotný
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
11 20 PB 2.59 24.00
32 27 Lukáš MatuchaLukáš Matucha
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
12 17 PB 2.58 23.00
33 21 Matyáš HorákMatyáš Horák
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
12 6 PB 2.56 21.00
34 1 Daniel FráterDaniel Fráter
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
11 2 PB 2.48 15.00
35 6 Tomáš MacháčekTomáš Macháček
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
13 16 PB 2.19 0.00
Celkem 35 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 5.6.2023 - 01:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 46 Lucie ŠimicováLucie Šimicová
3ZSkolin3ZSkolin
12 28 PB 4.23 362.00
2 35 Ella DědkováElla Dědková
6ZSKO6ZSKO
11 6 PB 3.65 231.00
3 51 Veronika BílkováVeronika Bílková
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
11 2 PB 3.54 208.00
4 61 Daniela PolívkováDaniela Polívková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
11 24 PB 3.53 206.00
5 34 Laura BohdanováLaura Bohdanová
6ZSKO6ZSKO
12 3 PB 3.49 198.00
6 48 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
12 31 PB 3.48 196.00
7 45 Aneta PokornáAneta Pokorná
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
12 23 PB 3.44 188.00
8 37 Kateřina Ann HannayKateřina Ann Hannay
4ZSKO4ZSKO
12 9 PB 3.43 186.00
9 43 Terezie NovákováTerezie Nováková
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
12 20 PB 3.42 184.00
10= 50 Barbora BendováBarbora Bendová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
13 1 PB 3.40 180.00
10= 49 Karolína VozkováKarolína Vozková
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
13 32 PB 3.40 180.00
12 39 Lucie HeyduškováLucie Heydušková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
11 11 PB 3.39 178.00
13 47 Natálie ŠotolováNatálie Šotolová
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
11 30 PB 3.38 176.00
14 59 Anastasia NazarovaAnastasia Nazarova
ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice
11 19 PB 3.32 165.00
15 67 Natálie ValihrachováNatálie Valihrachová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
12 34 PB 3.29 159.00
16= 44 Linda OpatováLinda Opatová
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
13 21 PB 3.25 151.00
16= 56 Anna HudouskováAnna Hudousková
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
11 13 PB 3.25 151.00
18 65 Anna ŠmídováAnna Šmídová
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
11 29 PB 3.23 148.00
19= 38 Elena HerčíkováElena Herčíková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
11 10 PB 3.19 140.00
19= 63 Daniela SchánělováDaniela Schánělová
ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice
12 26 PB 3.19 140.00
19= 42 Jolana MatouškováJolana Matoušková
3ZSkolin3ZSkolin
12 17 PB 3.19 140.00
22 54 Magdaléna ForštováMagdaléna Forštová
TYNECTYNEC
12 7 PB 3.17 137.00
23 41 Alice KolkováAlice Kolková
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
12 15 PB 3.14 131.00
MS 60 Ema PíchováEma Píchová
Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š...
11 22 PB 3.01
25 58 Dominika MotlováDominika Motlová
TYNECTYNEC
12 18 PB 2.97 102.00
26 53 Natálie ČihákováNatálie Čiháková
Základní škola Kolín - SendražiceZákladní škola Kolín - Send...
11 5 PB 2.93 95.00
27 62 Jasmína RomanovskáJasmína Romanovská
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
12 25 PB 2.87 86.00
28 55 Nikol HintermullerováNikol Hintermullerová
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
12 12 PB 2.83 80.00
29 36 Gabriela HálováGabriela Hálová
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
11 8 PB 2.76 69.00
30 66 Lilien JanečkováLilien Janečková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
11 33 PB 2.66 55.00
31 40 Sabina KolenskáSabina Kolenská
4ZSKO4ZSKO
12 14 PB 2.64 52.00
32= 52 Veronika černáVeronika černá
Základní škola Kolín - SendražiceZákladní škola Kolín - Send...
12 4 PB 2.53 37.00
32= 57 Sára KřivánkováSára Křivánková
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
11 16 PB 2.53 37.00
34 64 Vannesa SurmajováVannesa Surmajová
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
10 27 PB 2.41 23.00
Celkem 34 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 5.6.2023 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
08 24 PB 09.47
2 23 Tereza PokornáTereza Pokorná
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
08 21 PB 09.08
3 Petra HeyduškováPetra Heydušková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
11 7 PB 09.06
4 Agáta MálkováAgáta Málková
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
08 17 PB 08.85
5 Kateřina KrpelováKateřina Krpelová
6ZSKO6ZSKO
08 15 PB 08.65
6 Julie TrnečkováJulie Trnečková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
09 29 PB 08.55
7 Bianka HarandzováBianka Harandzová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 30 PB 08.28
8 Leona HorčičkováLeona Horčičková
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
08 9 PB 08.28
9 Rozálie StekláRozálie Steklá
4ZSKO4ZSKO
07 23 PB 07.64
10 Sofie KesnerováSofie Kesnerová
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
08 12 PB 07.56
11 Nela HoráčkováNela Horáčková
TYNECTYNEC
07 8 PB 07.49
12 Nela CihlářováNela Cihlářová
TYNECTYNEC
07 2 PB 07.30
13 Nikola KnížákováNikola Knížáková
ZS ZasmukyZS Zasmuky
09 13 PB 07.25
14 Tereza DaudováTereza Daudová
ZS ZasmukyZS Zasmuky
08 6 PB 06.90
15 Sofie UrbanováSofie Urbanová
3ZSkolin3ZSkolin
08 26 PB 06.80
16 Nela NeprašováNela Neprašová
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
08 19 PB 06.75
17 Šárka KopeckáŠárka Kopecká
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
08 14 PB 06.72
18 Martina VorlíčkováMartina Vorlíčková
4ZSKO4ZSKO
07 28 PB 06.63
19 Lucie VeseláLucie Veselá
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
08 27 PB 06.62
20 Amálie PácalováAmálie Pácalová
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
09 20 PB 06.48
21 Alena ČahojováAlena Čahojová
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
08 3 PB 06.46
22 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
09 22 PB 06.46
23 Alena CabrnochováAlena Cabrnochová
3ZSkolin3ZSkolin
07 1 PB 06.44
24 Karolína HrušovskáKarolína Hrušovská
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
09 10 PB 06.43
25 17 Markéta ČechováMarkéta Čechová
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 4 PB 06.29
26 Karolína ČudláKarolína Čudlá
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
09 5 PB 06.12
27 Vladimíra LubinováVladimíra Lubinová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
09 16 PB 05.95
28 6 Nicol JelínkováNicol Jelínková
6ZSKO6ZSKO
08 11 PB 05.83
29 Emma MelichováEmma Melichová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 18 PB 05.76
30 Jaroslava SvobodováJaroslava Svobodová
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
06 25 PB 05.50
Celkem 30 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 5.6.2023 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín AdamAntonín Adam
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 30 PB 12.95
2 Tomáš ZahradníkTomáš Zahradník
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
08 28 PB 11.41
3 Martin ŠvandaMartin Švanda
6ZSKO6ZSKO
07 26 PB 10.63
4 Jakub ŠŤastnýJakub ŠŤastný
TYNECTYNEC
07 24 PB 10.57
5 Matyáš MacháčekMatyáš Macháček
3ZSkolin3ZSkolin
08 14 PB 10.30
6 Josef PazderaJosef Pazdera
ZS ZasmukyZS Zasmuky
09 18 PB 10.27
7= Jan KaliankoJan Kalianko
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
08 9 PB 10.24
7= Petr LiteraPetr Litera
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 13 PB 10.24
9 Ondřej DejmekOndřej Dejmek
3ZSkolin3ZSkolin
07 2 PB 10.11
10 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka
6ZSKO6ZSKO
09 11 PB 09.83
11 Tomáš ŘežníčekTomáš Řežníček
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 29 PB 09.82
12 Martin ŠedajMartin Šedaj
TYNECTYNEC
08 22 PB 09.81
13 45 Martin ChládMartin Chlád
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
07 6 PB 09.78
14 Luboš ČepelákLuboš Čepelák
4ZSKO4ZSKO
08 1 PB 09.76
15 Tomáš MachkaTomáš Machka
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
08 15 PB 09.56
16 Marek DrahovzalMarek Drahovzal
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 3 PB 09.53
17 Filip JoklFilip Jokl
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
07 7 PB 09.16
18 Ladislav HyršLadislav Hyrš
4ZSKO4ZSKO
07 5 PB 08.70
19 Jakub KozderaJakub Kozdera
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 10 PB 08.66
20 Roman PíchaRoman Pícha
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
08 19 PB 08.51
21 Jan DudlákJan Dudlák
ZŠ CerheniceZŠ Cerhenice
08 4 PB 08.50
22 Petr ŠimonPetr Šimon
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
08 23 PB 08.19
23 33 Jiří RůžičkaJiří Růžička
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
08 20 PB 08.08
24 Tomáš SmetanaTomáš Smetana
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
08 21 PB 08.06
25 Tomáš KučeraTomáš Kučera
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
09 12 PB 07.93
26 35 Viktor ŠťovíčekViktor Šťovíček
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
08 25 PB 07.84
27 Ondřej TvrdíkOndřej Tvrdík
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
08 27 PB 07.43
28 Jakub KadlecJakub Kadlec
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
08 8 PB 07.07
29 Matěj MalínskýMatěj Malínský
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
07 16 PB 06.64
30 Matěj NezmeškalMatěj Nezmeškal
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
09 17 PB 06.51
Celkem 30 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 5.6.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Yaroslav HusakYaroslav Husak
ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice
09 11 PB 58.48
2 Jakub RosenkrancJakub Rosenkranc
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
09 25 PB 57.14
3 Matěj BurdaMatěj Burda
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
09 5 PB 51.70
4 Matyáš LesákMatyáš Lesák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
10 34 PB 51.47
5 Filip MálekFilip Málek
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
09 17 PB 49.91
6 Milan BočekMilan Boček
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
09 4 PB 49.53
7 Martin VrbickýMartin Vrbický
ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice
10 32 PB 49.19
8 Mirek KukalMirek Kukal
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
10 15 PB 48.44
9 Vincenc VlachýVincenc Vlachý
4ZSKO4ZSKO
09 30 PB 47.79
10 Vojtěch VoglVojtěch Vogl
3ZSkolin3ZSkolin
09 31 PB 47.57
11 Tomáš BendaTomáš Benda
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
10 3 PB 47.28
12 Jakub KynclJakub Kyncl
ZŠ KouřimZŠ Kouřim
09 16 PB 45.67
13 Adam ŠvimberskýAdam Švimberský
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
10 29 PB 43.36
14 Martin RejtharMartin Rejthar
4ZSKO4ZSKO
10 24 PB 42.71
15 Patrik PiknerPatrik Pikner
TYNECTYNEC
09 21 PB 42.13
MS Šimon DvořákŠimon Dvořák
Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š...
09 8 PB 41.43
17 Jaroslav AdamJaroslav Adam
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
10 1 PB 41.11
18 Antonín BaudyšAntonín Baudyš
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
09 2 PB 40.41
19 Jan PištoraJan Pištora
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
09 22 PB 39.94
20 Tomáš ChocholaTomáš Chochola
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
10 12 PB 38.26
MS Bao Nam DoanBao Nam Doan
Základní škola a mateřská škola SázavaZákladní škola a mateřská š...
09 7 PB 36.83
22 Kristián ZajíčekKristián Zajíček
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
10 33 PB 36.77
23 10 Matěj NovotnýMatěj Novotný
6ZSKO6ZSKO
09 19 PB 35.21
24 33 Tomáš ŘíhaTomáš Říha
TYNECTYNEC
09 26 PB 34.86
25 Denis KopusjakDenis Kopusjak
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
10 14 PB 34.30
26 Daniel HargravesDaniel Hargraves
3ZSkolin3ZSkolin
10 10 PB 34.29
27 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
6ZSKO6ZSKO
10 6 PB 34.28
28 Luboš SvobodaLuboš Svoboda
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
11 28 PB 33.43
29 11 Matyáš RejhonMatyáš Rejhon
ZŠ Kolín II., Bezručova 980, Kolín IIZŠ Kolín II., Bezručova 980...
10 23 PB 31.29
30 Patrik NeumannPatrik Neumann
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
10 18 PB 28.66
31 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas
ZS ZasmukyZS Zasmuky
10 20 PB 24.64
32 7 František KohoutekFrantišek Kohoutek
ZS ZasmukyZS Zasmuky
09 13 PB 19.76