Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3.kolo KPD mladšího žactva a žákyn - čtyřboj

Humpolec (11. 6. 2023)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.6.2023 - 10:15) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ČambalOndřej Čambal 10 SK Žirovnice SK Žirovnice 3 19.95 454.00
2 Nicolas JankujNicolas Jankuj 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 20.65 385.00
3 Jáchym JarošJáchym Jaroš 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 21.46 312.00
4 Arman BrindaArman Brinda 10 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 1 22.21 250.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.6.2023 - 10:15) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrčálLukáš Krčál 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 PB 21.06 347.00
2 Vít JiříčekVít Jiříček 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 21.39 318.00
3 Lukas KučeraLukas Kučera 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 PB 21.61 299.00
4 Prokop FridrichProkop Fridrich 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 22.41 234.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 11.6.2023 - 10:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 22.22 249.00
2 Kryštof KotenKryštof Koten 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 22.71 212.00
3 Tomáš KřehlíkTomáš Křehlík 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 23.46 161.00
4 Jan KlofáčJan Klofáč 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 24.37 107.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 11.6.2023 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SemorádVojtěch Semorád 10 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 PB 23.68 147.00
2 Adam TesařAdam Tesař 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 23.78 141.00
3 Václav HoladaVáclav Holada 12 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 24.19 117.00
4 Denny ConcepciónDenny Concepción 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 27.38 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 11.6.2023 - 10:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 21.47 311.00
2 Alesh MocekAlesh Mocek 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 23.40 165.00
3 Max KoubaMax Kouba 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 23.96 130.00
4 Václav GrubhofferVáclav Grubhoffer 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 26.23 29.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 11.6.2023 - 10:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PolendaŠtěpán Polenda 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 22.47 230.00
2 Václav OndokVáclav Ondok 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 23.93 132.00
3 Jakub FízeľJakub Fízeľ 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 24.50 100.00
4 František VajdaFrantišek Vajda 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 26.93 11.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 11.6.2023 - 10:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 11 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 24.83 84.00
2 Jakub JanoušekJakub Janoušek 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 25.11 71.00
3 Marek VeletaMarek Veleta 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 25.18 68.00
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (ne, 11.6.2023 - 10:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ProkopOndřej Prokop 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 22.76 208.00
2 Dominik NekovářDominik Nekovář 12 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 23.38 166.00
3 Jan CífkaJan Cífka 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 24.72 89.00
4 Samuel KoubaSamuel Kouba 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 24.81 85.00
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 20.65 702.00
2 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 21.07 656.00
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 22.04 554.00
2 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.73 486.00
3 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 22.86 474.00
4 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 23.01 460.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka DobrovolnáLenka Dobrovolná 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 21.34 627.00
2 Sofie BrychtováSofie Brychtová 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 PB 22.36 522.00
3 Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 22.90 470.00
4 Ema JetelinováEma Jetelinová 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 23.29 434.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 PB 21.88 570.00
2 Rozárie OtoupalováRozárie Otoupalová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 22.54 505.00
3 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 22.84 476.00
4 Magdaléna BendováMagdaléna Bendová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 23.61 406.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VodrážkováEma Vodrážková 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 PB 22.31 527.00
2 Adéla FoltýnováAdéla Foltýnová 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.71 397.00
3 Beáta HuškováBeáta Hušková 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 23.82 388.00
4 Marie StejskalováMarie Stejskalová 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 1 24.40 339.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 PB 23.15 447.00
2 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 PB 23.73 396.00
3 Tereza ChovancováTereza Chovancová 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 23.75 394.00
4 Tereza BeranováTereza Beranová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 PB 24.61 323.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 24.43 337.00
2 Tereza PekařováTereza Pekařová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 24.70 315.00
3 Žofie VajdováŽofie Vajdová 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 25.46 258.00
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota DočkalováDorota Dočkalová 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 23.20 443.00
2 Nela BartoškováNela Bartošková 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 1 24.45 335.00
3 Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 25.74 239.00
4 Nikola KlofáčováNikola Klofáčová 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 26.15 211.00
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna ZábršováJustýna Zábršová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 23.66 402.00
2 Lucie VelebováLucie Velebová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 24.30 348.00
3 Vendula ChatrnáVendula Chatrná 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 27.05 156.00
4 Natálie ChobotskáNatálie Chobotská 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 28.33 91.00
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VackováEma Vacková 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.40 518.00
2 Anna BartošováAnna Bartošová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 24.33 345.00
3 Nikola PetrlíkováNikola Petrlíková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 25.23 275.00
4 Viktorie PiklováViktorie Piklová 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 26.25 205.00
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana FoltinováMariana Foltinová 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.62 405.00
2 Nela SoukupováNela Soukupová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 23.89 382.00
3 Karolína LněničkováKarolína Lněničková 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 23.94 378.00
4 Tereza LinhartováTereza Linhartová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 24.16 359.00
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠímováAdéla Šímová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 23.91 380.00
2 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 24.26 351.00
3 Nikola KubátováNikola Kubátová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 24.68 317.00
4 Kristýna ŠímováKristýna Šímová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 26.76 173.00
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jenovéfa JirkůJenovéfa Jirků 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 22.81 479.00
2 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 23.36 428.00
3 Beáta ZemanováBeáta Zemanová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 25.80 235.00
4 Barbora KubínkováBarbora Kubínková 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 25.94 225.00
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona KomínkováSimona Komínková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 23.44 421.00
2 Sára VěžníkováSára Věžníková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 24.55 327.00
3 Štěpánka KrchňaváŠtěpánka Krchňavá 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 24.85 304.00
4 Kateřina MátlováKateřina Mátlová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 24.91 299.00
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin ŠteflováKarin Šteflová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 23.02 459.00
2 Terezie HouškováTerezie Houšková 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 2 23.32 432.00
3 Amálie ČížkováAmálie Čížková 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 25.03 290.00
4 Monika StrakováMonika Straková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 25.70 242.00
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MusilováKarolína Musilová 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 2 23.00 461.00
2 Sára TkadlečkováSára Tkadlečková 10 SK Žirovnice SK Žirovnice 1 24.02 371.00
3 Barbora KostkováBarbora Kostková 10 SK Žirovnice SK Žirovnice 3 24.79 308.00
4 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 4 26.24 205.00
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie KořánováRozálie Kořánová 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 22.96 465.00
2 Silvie KomárkováSilvie Komárková 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 3 23.12 450.00
3 Eva SvatošováEva Svatošová 11 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 28.92 66.00
Celkem 3 závodníků
Běh 18 (ne, 11.6.2023 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karina BradáčováKarina Bradáčová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 24.15 360.00
2 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 24.52 330.00
3 Eliška JedličkováEliška Jedličková 10 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 25.73 239.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.6.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klofáč, Křehlík, Kučera, Fridrich Klofáč, Křehlík, Kučera, Fridrich TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 35.03 11.00
2 Veleta, Ondok, Fízeľ, Jankuj Veleta, Ondok, Fízeľ, Jankuj TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 36.09 9.00
3 Zajíček, Kouba, Holada, Nekovář Zajíček, Kouba, Holada, Nekovář TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 36.69 8.00
4 Janoušek, Jiříček, Koten, Tesař Janoušek, Jiříček, Koten, Tesař TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 36.79 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.6.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Semorád, Concepción, Polenda, Mocek Semorád, Concepción, Polenda, Mocek Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 39.18
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.6.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blaťáková, Dočkalová, Dobrovolná, Komínková Blaťáková, Dočkalová, Dobrovolná, Komínková TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 34.04 11.00
2 Hrazánková, Vinšová, Vodrážková, Kalivodová Hrazánková, Vinšová, Vodrážková, Kalivodová TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 34.32 9.00
3 Nekovářová, Hájková, Pekařová, Kůřilová Nekovářová, Hájková, Pekařová, Kůřilová TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 35.79 7.00
4 Nosková, Jirků, Zemanová, Šímová Nosková, Jirků, Zemanová, Šímová Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 36.16 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.6.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Velebová, Vacková, Otoupalová, Zábršová Velebová, Vacková, Otoupalová, Zábršová TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 34.66 8.00
2 Hušková, Komárková, Vydrářová, Kořánová Hušková, Komárková, Vydrářová, Kořánová Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 1 35.86 6.00
3 Plašilová, Jetelinová, Straková, Brychtová Plašilová, Jetelinová, Straková, Brychtová TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 36.38 4.00
4 Klofáčová, Vajdová, Petrlíková, Nováková Klofáčová, Vajdová, Petrlíková, Nováková TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 37.47
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 11.6.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věžníková, Šteflová, Mátlová, Bradáčová Věžníková, Šteflová, Mátlová, Bradáčová TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 36.50 3.00
2 Kostková, Tkadlečková, Houšková, Musilová Kostková, Tkadlečková, Houšková, Musilová SK Žirovnice SK Žirovnice 2 37.25 2.00
3 Foltýnová, Chovancová, Bartošová, Lněničková Foltýnová, Chovancová, Bartošová, Lněničková TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 39.71
4 Chobotská, Bartošková, Jedličková, Čížková Chobotská, Bartošková, Jedličková, Čížková Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 40.42
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 11.6.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bendová, Svobodová, Kratochvílová, Beranová Bendová, Svobodová, Kratochvílová, Beranová TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 37.38 1.00
2 Velebová, Foltinová, Soukupová, Linhartová Velebová, Foltinová, Soukupová, Linhartová TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 37.57
MS Piklová, Matějíčková, Chatrná, Krchňavá Piklová, Matějíčková, Chatrná, Krchňavá TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 39.05
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina A (ne, 11.6.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,04 1,08 1,12 1,16 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 Body
1= Martin HonzaMartin Honza
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 9 PB 1.40 - - - - o o o o o xo xr 317.00
1= Ondřej ČambalOndřej Čambal
SK Žirovnice SK Žirovnice
10 12 PB 1.40 - - - - o o o o o xo xr 317.00
3 Nicolas JankujNicolas Jankuj
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 11 PB 1.36 - - - o o o o o xxo r 290.00
4 Lukáš KrčálLukáš Krčál
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
10 15 1.32 - - - - - xo o xxo xxr 263.00
5 Lukas KučeraLukas Kučera
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 7 PB 1.28 - - - o o o o xxx 237.00
6 Vojtěch SemorádVojtěch Semorád
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
10 6 PB 1.28 - - - o o o xxo xxr 237.00
7= Kryštof KotenKryštof Koten
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 13 1.24 - - - o o o xx 212.00
7= Jáchym JarošJáchym Jaroš
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 14 1.24 - - - - - o xx 212.00
9 Ondřej ProkopOndřej Prokop
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
11 8 PB 1.24 - - - o o xo xx 212.00
10 Jan ZajíčekJan Zajíček
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 3 PB 1.20 - o o o o xxx 188.00
11 Prokop FridrichProkop Fridrich
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 4 PB 1.20 - - - xo o xxx 188.00
12 Václav GrubhofferVáclav Grubhoffer
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
11 1 PB 1.20 o o o o xo xxr 188.00
13 Max KoubaMax Kouba
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 2 PB 1.12 o xo xxo xxr 142.00
14 Václav OndokVáclav Ondok
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 5 1.08 o xo xx 121.00
Vít JiříčekVít Jiříček
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 10 NM - - - xxx
Celkem 15 závodníků
Skupina B (ne, 11.6.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,96 1,00 1,04 1,08 1,12 1,16 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 Body
1 Jan CífkaJan Cífka
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 14 PB 1.24 - - o o o o o o xxr 212.00
2 Jan KlofáčJan Klofáč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 4 PB 1.20 - - - o o o o xxx 188.00
3= Arman BrindaArman Brinda
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
10 1 PB 1.20 - - - o o o xo x 188.00
3= Samuel KoubaSamuel Kouba
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 5 PB 1.20 - - o o o o xo xxr 188.00
5 Marek VeletaMarek Veleta
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 13 PB 1.20 - - o o o xo xo xr 188.00
6= Alesh MocekAlesh Mocek
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 11 PB 1.16 o o o o o o xxr 165.00
6= Štěpán PolendaŠtěpán Polenda
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 7 PB 1.16 o o o o o o xxr 165.00
8 Denny ConcepciónDenny Concepción
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 9 PB 1.16 o o o o o xo xr 165.00
9= Dominik NekovářDominik Nekovář
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
12 6 PB 1.16 o o o o o xxo r 165.00
9= Tomáš KřehlíkTomáš Křehlík
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 16 PB 1.16 - - - o o xxo xxx 165.00
11 Jakub FízeľJakub Fízeľ
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 15 PB 1.08 o xxo xxo o r 121.00
12= Jakub JanoušekJakub Janoušek
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 10 PB 1.08 o o o xo xx 121.00
12= Adam TesařAdam Tesař
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 17 PB 1.08 o o o xo xxx 121.00
14 František VajdaFrantišek Vajda
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 12 PB 1.04 o o o xxx 100.00
15 Václav HoladaVáclav Holada
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
12 2 PB 1.00 xo o xxx 81.00
16 Petr KasalPetr Kasal
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
11 3 PB 1.00 o xo xx 81.00
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (ne, 11.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,04 1,08 1,12 1,16 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 Body
1 Kateřina NoskováKateřina Nosková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 35 1.48 - - - - - - - - o - o - xo - xxx 599.00
2 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 33 1.32 - - - - - o o o o xxx 429.00
3 Adéla ŠímováAdéla Šímová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 29 PB 1.32 - - - - xo o - xxo o xr 429.00
4 Michaela VelebováMichaela Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 25 PB 1.32 - - - o - o o xo xo xr 429.00
5 Ema VodrážkováEma Vodrážková
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 24 PB 1.28 - - - - o o o o xxx 389.00
6 Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 30 1.28 - - o o o xo o o xr 389.00
7 Monika StrakováMonika Straková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
11 27 PB 1.28 - - o o o xo xo o r 389.00
8 Tereza ChovancováTereza Chovancová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 31 1.28 - - o o - o o xo xx 389.00
9 Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 20 PB 1.28 - - - o o xo xo xo r 389.00
10 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 7 PB 1.24 - o o o o o o xxr 350.00
11 Beáta HuškováBeáta Hušková
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 15 PB 1.24 - o o o o xo o xr 350.00
12= Ema HrazánkováEma Hrazánková
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 14 PB 1.24 - - - - o xo xo xxx 350.00
12= Ema VackováEma Vacková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 11 PB 1.24 - - - o xo o xo xxr 350.00
12= Nikol VinšováNikol Vinšová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 23 PB 1.24 - - - o o xo xo xxr 350.00
15 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 22 1.20 - - - o o o xxx 312.00
16= Sofie BrychtováSofie Brychtová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
10 17 SB 1.20 - - - o xo o xxx r 312.00
16= Štěpánka KrchňaváŠtěpánka Krchňavá
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 19 PB 1.20 - - o o xo o xxx 312.00
16= Eliška JedličkováEliška Jedličková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
10 8 PB 1.20 o o o o xo o xr 312.00
19= Karin ŠteflováKarin Šteflová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 4 PB 1.20 - o o o o xo xxr 312.00
19= Rozárie OtoupalováRozárie Otoupalová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 28 1.20 - - o o o xo xxx 312.00
21 Žofie VajdováŽofie Vajdová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10 21 PB 1.20 - - o o xxo xo xr 312.00
22= Dorota DočkalováDorota Dočkalová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 6 PB 1.20 - o o o o xxo xr 312.00
22= Amálie KalivodováAmálie Kalivodová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 13 PB 1.20 o o o o o xxo r 312.00
22= Anna BartošováAnna Bartošová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 10 PB 1.20 o o o o o xxo r 312.00
25= Andrea HájkováAndrea Hájková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 12 PB 1.16 o - o o o xxx 275.00
25= Šárka SvobodováŠárka Svobodová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 16 PB 1.16 - - - o o xxx r 275.00
27 Lucie PlašilováLucie Plašilová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
10 18 1.16 - - xo o o xxx 275.00
28 Karina BradáčováKarina Bradáčová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 1 PB 1.16 - o o o xo xxx 275.00
29 Lucie VelebováLucie Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 5 PB 1.16 xo o o o xo xxr 275.00
30 Lenka DobrovolnáLenka Dobrovolná
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 3 PB 1.16 - o - xxo xxo xr 275.00
31 Amálie ČížkováAmálie Čížková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 2 PB 1.12 o o o o xx 239.00
32= Ema JetelinováEma Jetelinová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
10 26 1.12 - - o xo xxx 239.00
32= Tereza PekařováTereza Pekařová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 9 PB 1.12 o - o xo xxx 239.00
Celkem 33 závodníků
Skupina B (ne, 11.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,92 0,96 1,00 1,04 1,08 1,12 1,16 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 Body
1 Mariana FoltinováMariana Foltinová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 4 PB 1.24 o - - - o o o o xxo r 350.00
2 Magdaléna BendováMagdaléna Bendová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 2 PB 1.20 - - o o o o o o xxr 312.00
3 Adéla FoltýnováAdéla Foltýnová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 5 PB 1.20 o o - o - o - xo xx 312.00
4 Sára VěžníkováSára Věžníková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 34 PB 1.20 - - o o o o o xxo r 312.00
5= Silvie KomárkováSilvie Komárková
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 12 PB 1.16 o o o o o o o xr 275.00
5= Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 9 PB 1.16 o o o o o o o xr 275.00
5= Marie StejskalováMarie Stejskalová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 24 PB 1.16 o o o o o o o xr 275.00
8= Rozálie KořánováRozálie Kořánová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 13 PB 1.16 o o o o xo o o r 275.00
8= Jenovéfa JirkůJenovéfa Jirků
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
11 10 PB 1.16 o o o o o xo o r 275.00
8= Nikola KlofáčováNikola Klofáčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 11 PB 1.16 - - o o o xo o xxr 275.00
11= Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
11 15 PB 1.16 o o o - o o xo xr 275.00
11= Karolína LněničkováKarolína Lněničková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 17 PB 1.16 o - - - o o xo xxx 275.00
11= Nela BartoškováNela Bartošková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 1 PB 1.16 o o o o o o xo r 275.00
14= Barbora KubínkováBarbora Kubínková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
11 32 PB 1.12 - o o o o o xxx 239.00
14= Beáta ZemanováBeáta Zemanová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 28 PB 1.12 o o o o o o xxr 239.00
14= Justýna ZábršováJustýna Zábršová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 35 PB 1.12 o o o o o o xx 239.00
14= Viktorie NovákováViktorie Nováková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 20 PB 1.12 o o o o o o xxr 239.00
18 Nela SoukupováNela Soukupová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 23 PB 1.12 o o xo o o xo r 239.00
19 Simona KomínkováSimona Komínková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 31 PB 1.12 - - - o xo xxo xxr 239.00
20= Kateřina MátlováKateřina Mátlová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 18 PB 1.08 o o o o o xx 205.00
20= Nikola KubátováNikola Kubátová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 30 PB 1.08 o o o o o xxr 205.00
22 Barbora KostkováBarbora Kostková
SK Žirovnice SK Žirovnice
10 14 PB 1.08 o o o xo o xxr 205.00
23 Tereza LinhartováTereza Linhartová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 16 PB 1.08 o o xxo o o xr 205.00
24 Viktorie PiklováViktorie Piklová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 22 PB 1.08 o o o o xo xxr 205.00
25= Eva SvatošováEva Svatošová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
11 25 PB 1.08 o o o xo xo xr 205.00
25= Nikola PetrlíkováNikola Petrlíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 21 PB 1.08 o o xo o xo xr 205.00
27 Karolína MusilováKarolína Musilová
SK Žirovnice SK Žirovnice
11 19 PB 1.08 xo o xo o xo r 205.00
28 Tereza BeranováTereza Beranová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
11 3 PB 1.00 o o o - xxx 141.00
29 Kristýna ŠímováKristýna Šímová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 29 PB 1.00 o o xo xxx 141.00
30 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
SK Žirovnice SK Žirovnice
11 26 PB 1.00 o xxo xxo xxx 141.00
31 Sára TkadlečkováSára Tkadlečková
SK Žirovnice SK Žirovnice
10 27 PB 0.96 o o xxx 111.00
32 Terezie HouškováTerezie Houšková
SK Žirovnice SK Žirovnice
11 6 PB 0.92 o xxx 84.00
Natálie ChobotskáNatálie Chobotská
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 8 PB NM xx
Vendula ChatrnáVendula Chatrná
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 7 NM xxx
Celkem 34 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (ne, 11.6.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela VelebováMichaela Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 32 PB 09.25 08.36 08.39 09.25 9.25 480.00
2 Kateřina NoskováKateřina Nosková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 17 PB 09.02 x 08.35 09.02 9.02 465.00
3 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 29 PB 08.80 08.80 07.99 07.76 8.80 451.00
4 Nikol VinšováNikol Vinšová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 22 PB 08.51 08.19 08.51 08.20 8.51 432.00
5 Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 35 08.50 07.81 08.50 08.22 8.50 432.00
6 Andrea HájkováAndrea Hájková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 14 PB 07.76 07.76 07.43 07.39 7.76 384.00
7 Karin ŠteflováKarin Šteflová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 31 PB 07.63 06.60 07.63 06.99 7.63 375.00
8 Ema VodrážkováEma Vodrážková
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 27 PB 07.55 06.16 07.25 07.55 7.55 370.00
9 Ema HrazánkováEma Hrazánková
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 21 PB 07.54 06.32 07.54 07.43 7.54 370.00
10 Dorota DočkalováDorota Dočkalová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 34 07.50 07.50 07.24 07.22 7.50 367.00
11 Lenka DobrovolnáLenka Dobrovolná
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 19 PB 07.38 07.38 07.16 06.92 7.38 359.00
12 Ema VackováEma Vacková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 10 PB 07.36 x 07.36 07.25 7.36 358.00
13 Štěpánka KrchňaváŠtěpánka Krchňavá
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 6 PB 06.92 06.77 x 06.92 6.92 330.00
14 Rozárie OtoupalováRozárie Otoupalová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 7 PB 06.85 06.61 06.85 06.50 6.85 325.00
15 Tereza PekařováTereza Pekařová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 25 PB 06.77 06.77 06.67 06.03 6.77 320.00
16 Lucie VelebováLucie Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 11 PB 06.67 06.55 06.67 06.33 6.67 314.00
17 Sofie BrychtováSofie Brychtová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
10 23 PB 06.66 06.24 06.15 06.66 6.66 313.00
18 Šárka SvobodováŠárka Svobodová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 16 PB 06.52 06.45 06.49 06.52 6.52 304.00
19 Ema JetelinováEma Jetelinová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
10 28 06.51 05.19 06.51 05.74 6.51 304.00
20 Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 26 06.42 06.42 05.75 06.22 6.42 298.00
21 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 5 PB 06.42 05.56 05.45 06.42 6.42 298.00
22 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 24 06.31 x 05.18 06.31 6.31 291.00
23 Tereza ChovancováTereza Chovancová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 13 PB 06.29 06.29 x 6.29 290.00
24 Anna BartošováAnna Bartošová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 1 PB 06.06 06.06 05.43 05.95 6.06 275.00
25 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 18 PB 06.05 05.97 x 06.05 6.05 274.00
26 Beáta HuškováBeáta Hušková
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 3 PB 06.04 05.42 06.04 05.42 6.04 274.00
27 Eliška JedličkováEliška Jedličková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
10 4 PB 05.86 05.06 05.86 05.50 5.86 262.00
28 Lucie PlašilováLucie Plašilová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
10 20 05.82 05.58 05.82 05.48 5.82 260.00
29 Amálie ČížkováAmálie Čížková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 12 PB 05.46 05.14 05.46 04.76 5.46 237.00
30 Monika StrakováMonika Straková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
11 8 PB 05.32 x 05.32 04.07 5.32 228.00
31 Karina BradáčováKarina Bradáčová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 2 PB 05.29 05.12 05.29 04.67 5.29 226.00
32 Adéla ŠímováAdéla Šímová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 9 PB 05.19 x 04.97 05.19 5.19 220.00
33 Žofie VajdováŽofie Vajdová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10 15 04.28 x 03.99 04.28 4.28 163.00
Celkem 33 závodníků
Skupina B (ne, 11.6.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mariana FoltinováMariana Foltinová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 3 PB 08.18 07.37 08.18 07.34 8.18 411.00
2 Tereza BeranováTereza Beranová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
11 32 PB 08.03 08.03 x 06.14 8.03 401.00
3 Sára TkadlečkováSára Tkadlečková
SK Žirovnice SK Žirovnice
10 34 07.41 06.88 07.41 06.24 7.41 361.00
4 Sára VěžníkováSára Věžníková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 23 PB 07.37 06.63 07.37 07.34 7.37 359.00
5 Rozálie KořánováRozálie Kořánová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 12 PB 07.16 06.98 06.67 07.16 7.16 345.00
6 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
11 13 PB 07.02 06.52 07.02 x 7.02 336.00
7 Terezie HouškováTerezie Houšková
SK Žirovnice SK Žirovnice
11 5 PB 06.99 06.99 06.44 06.60 6.99 334.00
8 Vendula ChatrnáVendula Chatrná
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 6 PB 06.73 06.57 06.73 x 6.73 318.00
9 Barbora KostkováBarbora Kostková
SK Žirovnice SK Žirovnice
10 33 06.57 05.85 06.39 06.57 6.57 308.00
10 Adéla FoltýnováAdéla Foltýnová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 4 PB 06.50 x 06.50 x 6.50 303.00
11 Magdaléna BendováMagdaléna Bendová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 2 PB 06.18 05.86 05.62 06.18 6.18 283.00
12 Karolína LněničkováKarolína Lněničková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 31 06.03 06.03 x 05.24 6.03 273.00
13 Nela SoukupováNela Soukupová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 20 PB 06.02 05.67 05.73 06.02 6.02 273.00
14 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 7 PB 05.70 05.70 x x 5.70 252.00
15 Kristýna ŠímováKristýna Šímová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 22 PB 05.62 04.05 04.41 05.62 5.62 247.00
16 Marie StejskalováMarie Stejskalová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 27 PB 05.61 05.61 04.60 04.59 5.61 247.00
17 Kateřina MátlováKateřina Mátlová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 16 PB 05.53 05.38 05.53 x 5.53 242.00
18 Eva SvatošováEva Svatošová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
11 21 PB 05.49 04.26 04.98 05.49 5.49 239.00
19 Silvie KomárkováSilvie Komárková
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 10 PB 05.45 04.62 05.10 05.45 5.45 237.00
20 Beáta ZemanováBeáta Zemanová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 25 PB 05.40 05.02 x 05.40 5.40 233.00
21 Viktorie PiklováViktorie Piklová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 30 05.39 04.82 05.08 05.39 5.39 233.00
22 Simona KomínkováSimona Komínková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 11 PB 05.38 04.85 05.20 05.38 5.38 232.00
23 Karolína MusilováKarolína Musilová
SK Žirovnice SK Žirovnice
11 17 PB 05.29 05.29 05.11 05.18 5.29 226.00
24 Viktorie NovákováViktorie Nováková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 18 PB 05.25 05.25 04.12 04.40 5.25 224.00
25 Natálie ChobotskáNatálie Chobotská
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 28 05.24 05.19 05.07 05.24 5.24 223.00
26 Nela BartoškováNela Bartošková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 1 PB 05.11 03.51 02.97 05.11 5.11 215.00
27 Barbora KubínkováBarbora Kubínková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
11 26 PB 04.83 04.83 x 04.04 4.83 198.00
28 Jenovéfa JirkůJenovéfa Jirků
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
11 8 PB 04.72 04.01 04.72 04.66 4.72 191.00
29 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
SK Žirovnice SK Žirovnice
11 29 04.71 04.71 04.11 x 4.71 190.00
30 Nikola KubátováNikola Kubátová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 14 PB 04.63 03.86 04.29 04.63 4.63 185.00
31 Nikola KlofáčováNikola Klofáčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 9 PB 04.57 04.21 03.68 04.57 4.57 181.00
32 Nikola PetrlíkováNikola Petrlíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 19 PB 04.39 03.84 03.48 04.39 4.39 170.00
33 Justýna ZábršováJustýna Zábršová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 24 PB 03.95 x x 03.95 3.95 143.00
34 Tereza LinhartováTereza Linhartová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 15 PB 03.92 x 03.92 03.68 3.92 141.00
Celkem 34 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Skupina)

Skupina A (ne, 11.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HonzaMartin Honza
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 15 10.63 10.14 10.63 10.39 10.63 524.00
2 Ondřej ČambalOndřej Čambal
SK Žirovnice SK Žirovnice
10 14 08.77 07.42 08.77 08.64 8.77 412.00
3 Jáchym JarošJáchym Jaroš
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 13 PB 08.76 08.14 08.76 08.36 8.76 411.00
4 Nicolas JankujNicolas Jankuj
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 12 PB 07.87 07.40 07.87 07.84 7.87 359.00
5 Max KoubaMax Kouba
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 2 PB 07.36 07.30 07.35 07.36 7.36 328.00
6 Kryštof KotenKryštof Koten
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 9 PB 06.73 x 06.72 06.73 6.73 291.00
7 Lukáš KrčálLukáš Krčál
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
10 11 PB 06.72 06.72 05.52 06.16 6.72 291.00
8 Jan ZajíčekJan Zajíček
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 6 PB 06.49 05.14 06.49 06.17 6.49 277.00
9 Lukas KučeraLukas Kučera
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 8 PB 06.41 05.21 05.94 06.41 6.41 273.00
10 Vojtěch SemorádVojtěch Semorád
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
10 5 PB 06.15 06.15 05.75 05.78 6.15 258.00
11 Václav GrubhofferVáclav Grubhoffer
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
11 1 PB 05.68 05.60 05.68 5.68 230.00
12 Vít JiříčekVít Jiříček
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 10 PB 05.59 04.45 04.77 05.59 5.59 225.00
13 Ondřej ProkopOndřej Prokop
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
11 4 PB 05.46 x 05.08 05.46 5.46 218.00
14 Václav OndokVáclav Ondok
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 3 PB 04.97 04.79 04.87 04.97 4.97 189.00
15 Prokop FridrichProkop Fridrich
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 7 03.91 03.53 x 03.91 3.91 129.00
Celkem 15 závodníků
Skupina B (ne, 11.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Arman BrindaArman Brinda
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
10 1 PB 07.65 07.65 06.83 07.17 7.65 346.00
2 Samuel KoubaSamuel Kouba
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 8 PB 06.80 05.94 06.80 05.90 6.80 296.00
3 Adam TesařAdam Tesař
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 17 06.46 06.46 05.99 06.01 6.46 276.00
4 Jan CífkaJan Cífka
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 2 PB 05.97 05.40 05.16 05.97 5.97 247.00
5 Jakub FízeľJakub Fízeľ
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 3 PB 05.65 05.65 04.80 04.92 5.65 228.00
6 Štěpán PolendaŠtěpán Polenda
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 10 PB 05.60 04.18 05.02 05.60 5.60 226.00
7 Denny ConcepciónDenny Concepción
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 16 PB 05.56 05.56 05.40 05.34 5.56 223.00
8 Marek VeletaMarek Veleta
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 13 PB 04.93 04.71 04.13 04.93 4.93 187.00
9 František VajdaFrantišek Vajda
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 12 PB 04.87 04.80 x 04.87 4.87 184.00
10 Jakub JanoušekJakub Janoušek
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 5 PB 04.86 04.40 04.86 03.43 4.86 183.00
11 Alesh MocekAlesh Mocek
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 14 04.77 04.46 04.77 04.42 4.77 178.00
12 Petr KasalPetr Kasal
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
11 6 PB 04.63 04.63 04.26 04.30 4.63 170.00
13 Tomáš KřehlíkTomáš Křehlík
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 15 PB 04.44 03.73 04.44 03.95 4.44 159.00
14 Jan KlofáčJan Klofáč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 7 PB 04.39 04.39 03.57 03.45 4.39 156.00
15 Dominik NekovářDominik Nekovář
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
12 9 PB 03.90 03.60 03.90 03.53 3.90 128.00
16 Václav HoladaVáclav Holada
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
12 4 PB 03.16 x 03.16 x 3.16 87.00
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (ne, 11.6.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol VinšováNikol Vinšová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 29 PB 22.34 22.34 22.34 332.00
2 Ema VodrážkováEma Vodrážková
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 33 22.20 22.20 22.20 330.00
3 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 25 PB 21.47 21.47 21.47 316.00
4 Ema VackováEma Vacková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 34 19.33 19.33 19.33 276.00
5 Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 32 19.01 19.01 19.01 271.00
6 Štěpánka KrchňaváŠtěpánka Krchňavá
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 9 PB 18.89 18.89 18.89 268.00
7 Michaela VelebováMichaela Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 35 18.39 18.39 18.39 259.00
8 Ema HrazánkováEma Hrazánková
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 31 18.33 18.33 18.33 258.00
9 Tereza PekařováTereza Pekařová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 26 PB 18.19 18.19 18.19 255.00
10 Lenka DobrovolnáLenka Dobrovolná
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 4 PB 17.90 17.90 17.90 250.00
11 Lucie VelebováLucie Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 13 PB 17.49 17.49 17.49 242.00
12 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 8 PB 17.48 17.48 17.48 242.00
13 Kateřina NoskováKateřina Nosková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 17 PB 17.23 17.23 17.23 238.00
14 Dorota DočkalováDorota Dočkalová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 30 16.81 16.81 16.81 230.00
15 Lucie PlašilováLucie Plašilová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
10 19 PB 16.44 16.44 16.44 223.00
16 Rozárie OtoupalováRozárie Otoupalová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 10 PB 15.89 15.89 15.89 213.00
17 Sofie BrychtováSofie Brychtová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
10 23 PB 15.79 15.79 15.79 211.00
18 Andrea HájkováAndrea Hájková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 27 15.08 15.08 15.08 198.00
19 Adéla ŠímováAdéla Šímová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 22 PB 13.37 13.37 13.37 167.00
20 Anna BartošováAnna Bartošová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 1 PB 13.20 13.20 13.20 164.00
21 Tereza ChovancováTereza Chovancová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 21 PB 12.79 12.79 12.79 156.00
22 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 18 PB 12.57 12.57 12.57 152.00
23 Šárka SvobodováŠárka Svobodová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 20 PB 12.40 12.40 12.40 149.00
24 Ema JetelinováEma Jetelinová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
10 7 PB 11.34 11.34 11.34 130.00
25 Eliška JedličkováEliška Jedličková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
10 6 PB 10.38 10.38 10.38 113.00
26 Karin ŠteflováKarin Šteflová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 12 PB 09.31 09.31 9.31 94.00
27 Beáta HuškováBeáta Hušková
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 5 PB 09.02 09.02 9.02 89.00
28 Karina BradáčováKarina Bradáčová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 2 PB 08.91 08.91 8.91 87.00
29 Žofie VajdováŽofie Vajdová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10 14 PB 08.89 08.89 8.89 86.00
30 Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 16 08.55 08.55 8.55 80.00
31 Amálie ČížkováAmálie Čížková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 3 PB 07.65 07.65 7.65 64.00
32 Monika StrakováMonika Straková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
11 11 PB 07.57 07.57 7.57 63.00
33 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 15 06.13 06.13 6.13 38.00
Celkem 33 závodníků
Skupina B (ne, 11.6.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla FoltýnováAdéla Foltýnová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 3 PB 22.21 22.21 22.21 330.00
2 Tereza BeranováTereza Beranová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
11 34 PB 19.28 19.28 19.28 276.00
3 Simona KomínkováSimona Komínková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 10 PB 18.93 18.93 18.93 269.00
4 Mariana FoltinováMariana Foltinová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 32 PB 18.70 18.70 18.70 265.00
5 Magdaléna BendováMagdaléna Bendová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 2 PB 18.50 18.50 18.50 261.00
6 Karolína LněničkováKarolína Lněničková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 33 PB 18.27 18.27 18.27 257.00
7 Vendula ChatrnáVendula Chatrná
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 5 PB 18.09 18.09 18.09 253.00
8 Terezie HouškováTerezie Houšková
SK Žirovnice SK Žirovnice
11 4 PB 15.87 15.87 15.87 213.00
9 Sára VěžníkováSára Věžníková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 25 PB 14.80 14.80 14.80 193.00
10 Nikola PetrlíkováNikola Petrlíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 35 14.66 14.66 14.66 190.00
11 Viktorie NovákováViktorie Nováková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 18 PB 14.17 14.17 14.17 181.00
12 Kateřina MátlováKateřina Mátlová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 16 PB 14.11 14.11 14.11 180.00
13 Sára TkadlečkováSára Tkadlečková
SK Žirovnice SK Žirovnice
10 24 PB 13.88 13.88 13.88 176.00
14 Karolína MusilováKarolína Musilová
SK Žirovnice SK Žirovnice
11 17 PB 13.82 13.82 13.82 175.00
15 Barbora KostkováBarbora Kostková
SK Žirovnice SK Žirovnice
10 12 PB 12.66 12.66 12.66 154.00
16 Viktorie PiklováViktorie Piklová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 19 PB 12.19 12.19 12.19 145.00
17 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
SK Žirovnice SK Žirovnice
11 23 PB 11.22 11.22 11.22 128.00
18 Rozálie KořánováRozálie Kořánová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 11 PB 10.83 10.83 10.83 121.00
19 Jenovéfa JirkůJenovéfa Jirků
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
11 29 PB 10.52 10.52 10.52 115.00
20 Nela BartoškováNela Bartošková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 1 PB 10.40 10.40 10.40 113.00
21 Nikola KubátováNikola Kubátová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 14 PB 10.23 10.23 10.23 110.00
22 Barbora KubínkováBarbora Kubínková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
11 28 PB 09.81 09.81 9.81 103.00
23 Natálie ChobotskáNatálie Chobotská
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 6 PB 09.27 09.27 9.27 93.00
24 Kristýna ŠímováKristýna Šímová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 30 09.17 09.17 9.17 91.00
25 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
11 13 PB 09.16 09.16 9.16 91.00
26 Marie StejskalováMarie Stejskalová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 21 PB 08.86 08.86 8.86 86.00
27 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 7 PB 08.54 08.54 8.54 80.00
28 Beáta ZemanováBeáta Zemanová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 27 PB 08.49 08.49 8.49 79.00
29 Justýna ZábršováJustýna Zábršová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 26 PB 08.46 08.46 8.46 79.00
30 Nikola KlofáčováNikola Klofáčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 8 PB 08.30 08.30 8.30 76.00
31 Eva SvatošováEva Svatošová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
11 22 PB 07.65 07.65 7.65 64.00
32 Silvie KomárkováSilvie Komárková
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 9 PB 06.49 06.49 6.49 44.00
33 Tereza LinhartováTereza Linhartová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 15 PB 06.30 06.30 6.30 41.00
34 Nela SoukupováNela Soukupová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 20 PB 03.45 03.45 3.45 0.00
Celkem 34 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Skupina)

Skupina A (ne, 11.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicolas JankujNicolas Jankuj
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 15 27.28 27.28 27.28 261.00
2 Martin HonzaMartin Honza
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 14 PB 24.16 24.16 24.16 218.00
3 Lukas KučeraLukas Kučera
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 8 PB 21.55 21.55 21.55 182.00
4 Václav GrubhofferVáclav Grubhoffer
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
11 1 PB 20.15 20.15 20.15 163.00
5 Jan ZajíčekJan Zajíček
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 7 PB 19.14 19.14 19.14 150.00
6 Max KoubaMax Kouba
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 3 PB 19.01 19.01 19.01 148.00
7 Lukáš KrčálLukáš Krčál
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
10 13 PB 18.93 18.93 18.93 147.00
8 Václav OndokVáclav Ondok
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 4 PB 17.30 17.30 17.30 125.00
9 Ondřej ProkopOndřej Prokop
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
11 5 PB 17.25 17.25 17.25 125.00
10 Jáchym JarošJáchym Jaroš
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 2 PB 16.53 16.53 16.53 115.00
11 Vojtěch SemorádVojtěch Semorád
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
10 6 PB 15.73 15.73 15.73 105.00
12 Ondřej ČambalOndřej Čambal
SK Žirovnice SK Žirovnice
10 9 PB 14.75 14.75 14.75 92.00
13 Prokop FridrichProkop Fridrich
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 10 PB 14.70 14.70 14.70 91.00
14 Kryštof KotenKryštof Koten
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 11 PB 14.40 14.40 14.40 88.00
15 Vít JiříčekVít Jiříček
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 12 PB 14.16 14.16 14.16 84.00
Celkem 15 závodníků
Skupina B (ne, 11.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Arman BrindaArman Brinda
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
10 17 25.17 25.17 25.17 232.00
2 Alesh MocekAlesh Mocek
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 14 PB 20.68 20.68 20.68 171.00
3 Dominik NekovářDominik Nekovář
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
12 7 PB 18.05 18.05 18.05 135.00
4 Samuel KoubaSamuel Kouba
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 6 PB 17.81 17.81 17.81 132.00
5 Jakub FízeľJakub Fízeľ
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 2 PB 16.61 16.61 16.61 116.00
6 Jan CífkaJan Cífka
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 1 PB 14.67 14.67 14.67 91.00
7 Marek VeletaMarek Veleta
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 11 PB 14.39 14.39 14.39 87.00
8 Štěpán PolendaŠtěpán Polenda
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 8 PB 13.58 13.58 13.58 77.00
9 František VajdaFrantišek Vajda
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 10 PB 12.64 12.64 12.64 65.00
10 Tomáš KřehlíkTomáš Křehlík
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 15 PB 12.60 12.60 12.60 65.00
11 Adam TesařAdam Tesař
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
10 16 11.51 11.51 11.51 51.00
12 Denny ConcepciónDenny Concepción
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 12 PB 11.35 11.35 11.35 49.00
13 Jakub JanoušekJakub Janoušek
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 4 PB 10.00 10.00 10.00 33.00
14 Václav HoladaVáclav Holada
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
12 3 PB 09.65 09.65 9.65 29.00
15 Petr KasalPetr Kasal
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
11 13 09.45 09.45 9.45 26.00
16 Jan KlofáčJan Klofáč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 5 PB 09.40 09.40 9.40 26.00
Celkem 16 závodníků
čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. PB 1308
2 Nicolas JankujNicolas Jankuj 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec PB 1295
3 Ondřej ČambalOndřej Čambal 10 SK Žirovnice SK Žirovnice PB 1275
4 Jáchym JarošJáchym Jaroš 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. PB 1050
5 Lukáš KrčálLukáš Krčál 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. PB 1048
6 Arman BrindaArman Brinda 10 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 1016
7 Lukas KučeraLukas Kučera 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod PB 0991
8 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov PB 0926
9 Kryštof KotenKryštof Koten 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí PB 0803
10 Ondřej ProkopOndřej Prokop 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... PB 0763
11 Max KoubaMax Kouba 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov PB 0748
12 Vojtěch SemorádVojtěch Semorád 10 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov PB 0747
13 Samuel KoubaSamuel Kouba 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov PB 0701
14 Štěpán PolendaŠtěpán Polenda 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek PB 0698
15 Alesh MocekAlesh Mocek 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov PB 0679
16 Prokop FridrichProkop Fridrich 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod PB 0642
17 Jan CífkaJan Cífka 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov PB 0639
18 Vít JiříčekVít Jiříček 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí PB 0627
19 Václav GrubhofferVáclav Grubhoffer 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov PB 0610
20 Dominik NekovářDominik Nekovář 12 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov PB 0594
21 Adam TesařAdam Tesař 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí PB 0589
22 Václav OndokVáclav Ondok 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec PB 0567
23 Jakub FízeľJakub Fízeľ 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec PB 0565
24 Tomáš KřehlíkTomáš Křehlík 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod PB 0550
25 Marek VeletaMarek Veleta 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec PB 0530
26 Jan KlofáčJan Klofáč 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod PB 0477
27 Denny ConcepciónDenny Concepción 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek PB 0441
28 Jakub JanoušekJakub Janoušek 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí PB 0408
29 Petr KasalPetr Kasal 11 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... PB 0361
30 František VajdaFrantišek Vajda 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod PB 0360
31 Václav HoladaVáclav Holada 12 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov PB 0314
Celkem 31 závodníků
čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. PB 2004
2 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí PB 1852
3 Michaela VelebováMichaela Velebová 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek PB 1654
4 Ema VodrážkováEma Vodrážková 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec PB 1616
5 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec PB 1574
6 Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... PB 1562
7 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec PB 1548
8 Lenka DobrovolnáLenka Dobrovolná 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí PB 1511
9 Ema VackováEma Vacková 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek PB 1502
10 Mariana FoltinováMariana Foltinová 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek PB 1431
11 Sofie BrychtováSofie Brychtová 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. PB 1358
12 Rozárie OtoupalováRozárie Otoupalová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1355
13 Dorota DočkalováDorota Dočkalová 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí PB 1352
14 Adéla FoltýnováAdéla Foltýnová 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek PB 1342
15 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov PB 1333
16 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov PB 1292
17 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec PB 1280
18 Magdaléna BendováMagdaléna Bendová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec PB 1262
19 Karin ŠteflováKarin Šteflová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí PB 1240
20 Tereza ChovancováTereza Chovancová 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek PB 1229
21 Štěpánka KrchňaváŠtěpánka Krchňavá 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí PB 1214
22 Rozálie KořánováRozálie Kořánová 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... PB 1206
23 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. SB 1205
24 Adéla ŠímováAdéla Šímová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. PB 1196
25 Sára VěžníkováSára Věžníková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí PB 1191
26 Karolína LněničkováKarolína Lněničková 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek PB 1183
27 Lucie VelebováLucie Velebová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek PB 1179
28 Simona KomínkováSimona Komínková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí PB 1161
29 Tereza BeranováTereza Beranová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec PB 1141
30 Tereza PekařováTereza Pekařová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov PB 1129
31 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec PB 1124
32 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod PB 1118
33 Ema JetelinováEma Jetelinová 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. PB 1107
34 Beáta HuškováBeáta Hušková 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... PB 1101
35 Anna BartošováAnna Bartošová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek PB 1096
36 Karolína MusilováKarolína Musilová 11 SK Žirovnice SK Žirovnice PB 1067
37 Terezie HouškováTerezie Houšková 11 SK Žirovnice SK Žirovnice PB 1063
38 Jenovéfa JirkůJenovéfa Jirků 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. PB 1060
39 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec PB 1053
40 Sára TkadlečkováSára Tkadlečková 10 SK Žirovnice SK Žirovnice PB 1019
41 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí PB 1016
42= Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov PB 1006
42= Silvie KomárkováSilvie Komárková 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... PB 1006
44 Barbora KostkováBarbora Kostková 10 SK Žirovnice SK Žirovnice PB 0975
45 Karina BradáčováKarina Bradáčová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí PB 0948
46 Marie StejskalováMarie Stejskalová 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... PB 0947
47 Nela BartoškováNela Bartošková 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov PB 0938
48 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... PB 0937
49= Eliška JedličkováEliška Jedličková 10 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov PB 0926
49= Kateřina MátlováKateřina Mátlová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí PB 0926
51 Monika StrakováMonika Straková 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. PB 0922
52 Nela SoukupováNela Soukupová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek PB 0894
53 Justýna ZábršováJustýna Zábršová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek PB 0863
54 Nikola PetrlíkováNikola Petrlíková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod PB 0840
55 Amálie ČížkováAmálie Čížková 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov PB 0830
56 Žofie VajdováŽofie Vajdová 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod PB 0819
57 Nikola KubátováNikola Kubátová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec PB 0817
58 Viktorie PiklováViktorie Piklová 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod PB 0788
59 Beáta ZemanováBeáta Zemanová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. PB 0786
60 Barbora KubínkováBarbora Kubínková 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov PB 0765
61 Tereza LinhartováTereza Linhartová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek PB 0746
62 Nikola KlofáčováNikola Klofáčová 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod PB 0743
63 Vendula ChatrnáVendula Chatrná 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí PB 0727
64 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 11 SK Žirovnice SK Žirovnice PB 0664
65 Kristýna ŠímováKristýna Šímová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. PB 0652
66 Eva SvatošováEva Svatošová 11 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... PB 0574
67 Natálie ChobotskáNatálie Chobotská 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov PB 0407
Celkem 67 závodníků