Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Praha - Eden (30. - 1. 10. 2023)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 2145
2 Pavel RadaPavel Rada 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 2111
3 Filip KoudelákFilip Koudelák 10 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2088
4 Antonín BrzekAntonín Brzek 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... PB 2073
5 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha PB 2043
6 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha PB 2031
7 Matěj BoušeMatěj Bouše 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1987
8= Petr ZelenkaPetr Zelenka 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 1972
8= Jakub AdamecJakub Adamec 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1972
10 Filip PospíšilFilip Pospíšil 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 1883
11 Richard TužilRichard Tužil 10 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 1881
12 Teodor Antonín MuzikářTeodor Antonín Muzikář 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 1845
13 Filip KostrbelFilip Kostrbel 11 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 1779
14 Matěj HahnMatěj Hahn 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. PB 1762
15 František MěchFrantišek Měch 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 1727
16 Lukáš KostrbelLukáš Kostrbel 11 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 1715
17 Jan DobiášJan Dobiáš 10 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 1539
18 Jan HolmanJan Holman 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha PB 1530
19 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič 10 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 1493
20 Daniel VšianskýDaniel Všianský 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1490
21 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... PB 1464
22 Oskar JelšaOskar Jelša 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 1459
23 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 1445
24 Vincent HolečekVincent Holeček 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice PB 1423
25 Jan KrálJan Král 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 1400
26 Pavel HarazínPavel Harazín 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 1325
27 Jakub ZdechovskýJakub Zdechovský 11 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 1276
28 David TrnkaDavid Trnka 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. PB 1274
29 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 1249
30 Mark LiakhMark Liakh 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... PB 1232
31 Antonín VítAntonín Vít 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1219
32 David KarpelesDavid Karpeles 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 1198
33 Adam RinowskiAdam Rinowski 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 1148
34 Lukáš VojáčekLukáš Vojáček 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 1135
35 Vojtěch KonopásekVojtěch Konopásek 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 PB 1127
36 Adam SvobodaAdam Svoboda 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 1113
37 Tadeáš KrbecTadeáš Krbec 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 1102
38 Vladimír BřezíkVladimír Březík 10 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 1075
39= Eduard KnoblochEduard Knobloch 11 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 1062
39= Robin KalousRobin Kalous 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1062
41 Jakub Matyáš KotrbaJakub Matyáš Kotrba 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 1053
42 Jan ŠevčíkJan Ševčík 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1008
43 Adam HaluzaAdam Haluza 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 0999
44 Jáchym StöcklJáchym Stöckl 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... PB 0972
45 Jan HrabákJan Hrabák 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... PB 0887
46 Vincent ChalupaVincent Chalupa 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 0879
47 Jonáš NárodaJonáš Národa 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. PB 0731
48 Nikita PiskunovNikita Piskunov 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. PB 0699
49 Marek FousekMarek Fousek 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 0620
50 Dominik LandštofDominik Landštof 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 0570
51 Richard HlaváčRichard Hlaváč 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 0567
52 Tobiáš LachoutTobiáš Lachout 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 0566
Lukáš HrubýLukáš Hrubý 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNF
Celkem 53 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 3927
MS Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. PB 3230
3 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 3160
4 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 3156
5 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 2760
6 Lucie KoptíkováLucie Koptíková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 2703
7 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. PB 2608
8 Karolína VlachynskáKarolína Vlachynská 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 2555
9 Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 2453
10 Natálie KokrdováNatálie Kokrdová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ PB 2441
11 Barbora MužíkováBarbora Mužíková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 2438
12 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2366
13 Marie PacourkováMarie Pacourková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2349
14 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha PB 2287
15 Ema ReiterováEma Reiterová 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 2236
16 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. PB 2201
17 Elisa ContieroElisa Contiero 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 2188
18 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 2188
19 Klára BezpalcováKlára Bezpalcová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2186
20 Thea MoodyThea Moody 10 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha PB 2129
21 Julie MorováJulie Morová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2102
22 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2085
23 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 2075
24 Amálie RaichlováAmálie Raichlová 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 2070
25 Simona BalíčkováSimona Balíčková 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2056
26 Justina ZbrojováJustina Zbrojová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 1965
27 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1955
28 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková 11 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha PB 1944
29 Stella TalackováStella Talacková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1942
30 Tereza KučerováTereza Kučerová 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 1930
31 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1920
32 Kristýna KulhaváKristýna Kulhavá 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha PB 1888
33 Laura NovákováLaura Nováková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1881
34 Emma Sofie MazzaEmma Sofie Mazza 10 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 1876
35 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1867
36 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... PB 1827
37 Žofie BlahůtováŽofie Blahůtová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 1769
38 Anna KalouskováAnna Kalousková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 1746
39 Klára SedláčkováKlára Sedláčková 10 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha PB 1691
40 Petra MaláPetra Malá 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... PB 1678
41 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... PB 1660
42 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha PB 1643
43 Lea KlimentováLea Klimentová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha PB 1632
44 Monika MuchováMonika Muchová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 1630
45 Karolina HerbstKarolina Herbst 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. PB 1626
46 Anna NajmanováAnna Najmanová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... PB 1620
47 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 1605
48 Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ PB 1582
49 Kateřina BeerováKateřina Beerová 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 PB 1562
50 Vanda VolfováVanda Volfová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 1561
51 Valérie VčelišováValérie Včelišová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 1543
52 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 1486
53 Anna PechačováAnna Pechačová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 1447
54 Anna ŠafránkováAnna Šafránková 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. PB 1447
55 Ella MatějkováElla Matějková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha PB 1423
56 Ema ŠuchováEma Šuchová 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha PB 1420
57 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1387
58 Sára SúkupováSára Súkupová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. PB 1351
59 Emma MinksEmma Minks 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 1318
60 Agáta ŠvehlíkováAgáta Švehlíková 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha PB 1306
61 Rebecca SvačinováRebecca Svačinová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... PB 1273
62 Klára HolcováKlára Holcová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1226
63 Nikola FialkováNikola Fialková 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 1186
64 Stella JedličkováStella Jedličková 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... PB 1103
65 Olívie ŠauerováOlívie Šauerová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... PB 1100
66 Lilia GaaloulLilia Gaaloul 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 1063
67 Eliška VaňkováEliška Vaňková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1013
68 Františka StehlíkováFrantiška Stehlíková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 0975
69 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. PB 0974
70 Natálie VáclavíkováNatálie Václavíková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 0903
71 Natálie HlaváčováNatálie Hlaváčová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 0844
MS Magdalena LálováMagdalena Lálová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha NM
MS Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha NM
MS Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha NM
MS Kristýna HuclováKristýna Huclová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha NM
Celkem 75 závodníků
sedmiboj [Z] - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 5229
MS Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 5129
3 Lucie OsobováLucie Osobová 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 3450
Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 4 závodníků
sedmiboj [Z] - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 4420
2 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 4036
3 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3620
Celkem 3 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
MS Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 5333
2 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 4845
3 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 4429
4 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 3860
5 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 3764
6 Eliška JebaváEliška Jebavá 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 3571
7 Ema KlementováEma Klementová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 3520
8 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 3377
MS Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. PB 3376
10 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 3371
11 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 3342
12 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 3202
13 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2886
14 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2854
Celkem 14 závodníků
desetiboj [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6330
2 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... PB 5943
3 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 5714
MS David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. PB 5595
Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Roman BašeRoman Baše 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 7 závodníků
desetiboj [J] - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 7267
MS Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 6891
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 6233
4 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 5786
5 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 5474
6 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 4418
Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNF
Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 9 závodníků
desetiboj [Dci] - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
MS Milan VíchMilan Vích 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 6884
MS Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 6376
3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 6165
MS Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. PB 6122
5 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 5964
MS Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5951
7 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 5661
8 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 5620
9 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 5093
10 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4968
11 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 4804
12 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4692
13 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 4538
14 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 4532
15 Matouš NárodaMatouš Národa 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. PB 4062
16 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 3921
17 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 3892
18 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 3308
Sean O'KeefeSean O'Keefe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Celkem 23 závodníků