Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Gigant KPD dorost, junioři (Pace, KHK)

Nové Město nad Metují (6. 5. 2023)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.5.2023 - 11:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC Pardubice AC Pardubice 1 11.69
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 12.00
3 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 12.55
4 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 12.95
5 47 Tichon ČerevkoTichon Čerevko 05 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 12.97
6 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 5 13.64
Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.5.2023 - 11:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 11.17
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 11.34
3 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 11.93
4 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 12.35
5 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 1 12.68
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 11.17
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 11.34
3 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC Pardubice AC Pardubice 1 11.69
4 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 11.93
5 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 12.00
6 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 12.35
7 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 12.55
8 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 1 12.68
9 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 12.95
10 47 Tichon ČerevkoTichon Čerevko 05 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 12.97
11 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 5 13.64
Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 DNF

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 6.5.2023 - 12:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 10.97 11.00
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 11.21 9.00
3 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC Pardubice AC Pardubice 2 11.47 8.00
4 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 11.90 7.00
5 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1 12.02 6.00
6 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 12.19 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.5.2023 - 12:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 12.40 4.00
2 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 4 12.62 3.00
3 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.73 2.00
4 47 Tichon ČerevkoTichon Čerevko 05 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 12.84 1.00
5 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 2 13.51
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.5.2023 - 11:10) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 11.35
2 Jiří WinklerJiří Winkler 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 11.59
MS Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 11.76
4 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 7 11.93
5 David KmentDavid Kment 07 AC Pardubice AC Pardubice 2 PB 12.26
6 Václav ŠafářVáclav Šafář 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 4 PB 12.66
7 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 1 13.20
8 Václav ŽáčekVáclav Žáček 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 8 13.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.5.2023 - 11:10) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 11.62
2 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 6 11.98
3 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 3 12.35
4 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 PB 12.60
5 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 12.84
6 Ondřej ZolmanOndřej Zolman 06 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 8 12.94
7 Daniel WaldhauserDaniel Waldhauser 08 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 7 PB 14.13
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 11.35
2 Jiří WinklerJiří Winkler 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 11.59
3 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 11.62
4 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 11.76
5 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 7 11.93
6 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 6 11.98
7 David KmentDavid Kment 07 AC Pardubice AC Pardubice 2 PB 12.26
8 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 3 12.35
9 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 PB 12.60
10 Václav ŠafářVáclav Šafář 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 4 PB 12.66
11 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 12.84
12 Ondřej ZolmanOndřej Zolman 06 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 8 12.94
13 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 1 13.20
14 Václav ŽáčekVáclav Žáček 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 8 13.41
15 Daniel WaldhauserDaniel Waldhauser 08 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 7 PB 14.13

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 6.5.2023 - 12:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 11.15 11.00
2 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 11.30 9.00
3 Jiří WinklerJiří Winkler 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 11.36 8.00
4 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 6 11.81 7.00
5 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 7 11.94 6.00
6 David KmentDavid Kment 07 AC Pardubice AC Pardubice 2 12.10 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.5.2023 - 12:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 12.16 4.00
2 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 5 12.44 3.00
3 Ondřej ZolmanOndřej Zolman 06 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 7 12.53 2.00
4 Václav ŠafářVáclav Šafář 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 3 12.67 1.00
5 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 12.71
6 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 13.01
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.5.2023 - 11:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 12.63
2 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 6 13.70
3 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 14.36
4 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 14.61
5 Jolana JánováJolana Jánová 07 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 3 15.35
Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.5.2023 - 11:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.87
2 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 6 PB 13.23
3 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 13.36
4 Markéta MotákováMarkéta Motáková 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 3 PB 13.98
5 Magdaléna ProkopováMagdaléna Prokopová 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 1 14.47
6 Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC Pardubice AC Pardubice 2 PB 14.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 6.5.2023 - 11:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 12.88
2 Klára AdámkováKlára Adámková 04 AC Pardubice AC Pardubice 4 PB 13.55
3 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 14.20
4 72 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 3 14.51
5 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 5 14.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 12.63
2 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.87
3 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 12.88
4 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 6 PB 13.23
5 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 13.36
6 Klára AdámkováKlára Adámková 04 AC Pardubice AC Pardubice 4 PB 13.55
7 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 6 13.70
8 Markéta MotákováMarkéta Motáková 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 3 PB 13.98
9 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 14.20
10 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 14.36
11 Magdaléna ProkopováMagdaléna Prokopová 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 1 14.47
12 Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC Pardubice AC Pardubice 2 PB 14.50
13 72 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 3 14.51
14 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 14.61
15 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 5 14.74
16 Jolana JánováJolana Jánová 07 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 3 15.35
Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 DQ

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 6.5.2023 - 12:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 12.64 11.00
2 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 12.76 9.00
3 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 12.80 8.00
4 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 2 13.05 7.00
5 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1 13.35 6.00
Klára AdámkováKlára Adámková 04 AC Pardubice AC Pardubice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.5.2023 - 12:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 3 13.74 4.00
2 Markéta MotákováMarkéta Motáková 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 4 13.89 3.00
3 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 14.18 2.00
4 Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC Pardubice AC Pardubice 6 14.21 1.00
5 Magdaléna ProkopováMagdaléna Prokopová 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 14.27
6 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 14.31
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.5.2023 - 10:50) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 12.98
MS 49 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice AC Pardubice 7 PB 13.54
3 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 13.56
4 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice AC Pardubice 4 13.75
5 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 13.92
6 82 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 3 14.47
7 Žaneta ŽáčkováŽaneta Žáčková 07 AC Pardubice AC Pardubice 8 14.58
8 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 14.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.5.2023 - 10:50) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 1 13.30
2 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 13.41
3 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC Pardubice AC Pardubice 8 PB 13.86
4 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 14.07
5 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC Pardubice AC Pardubice 4 14.16
6 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 14.47
7 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská 08 AC Pardubice AC Pardubice 5 14.76
8 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 15.13
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 12.98
2 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 1 13.30
3 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 13.41
4 49 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice AC Pardubice 7 PB 13.54
5 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 13.56
6 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice AC Pardubice 4 13.75
7 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC Pardubice AC Pardubice 8 PB 13.86
8 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 13.92
9 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 14.07
10 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC Pardubice AC Pardubice 4 14.16
11 82 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 3 14.47
11 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 14.47
13 Žaneta ŽáčkováŽaneta Žáčková 07 AC Pardubice AC Pardubice 8 14.58
14 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská 08 AC Pardubice AC Pardubice 5 14.76
15 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 14.79
16 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 15.13

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 6.5.2023 - 12:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 12.67 11.00
2 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 13.12 9.00
3 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 13.21 8.00
4 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 13.44 7.00
5 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice AC Pardubice 7 13.66 6.00
6 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC Pardubice AC Pardubice 2 13.74 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.5.2023 - 12:10) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 13.73 4.00
2 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 13.84 3.00
3 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC Pardubice AC Pardubice 3 13.98 2.00
4 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 14.26 1.00
5 82 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 14.30
Žaneta ŽáčkováŽaneta Žáčková 07 AC Pardubice AC Pardubice 2 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 15:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC Pardubice AC Pardubice 5 23.16 11.00
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 23.31 9.00
3 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 23.32 8.00
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 23.67 7.00
5 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 24.16 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 15:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 22.51
2 83 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 23.89 6.00
3 René TobiášRené Tobiáš 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 24.59 4.00
4 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 25.18 3.00
5 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 25.34 2.00
6 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 2 25.36 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 22.51
2 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC Pardubice AC Pardubice 5 23.16 11.00
3 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 23.31 9.00
4 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 23.32 8.00
5 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 23.67 7.00
6 83 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 23.89 6.00
7 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 24.16 5.00
8 René TobiášRené Tobiáš 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 24.59 4.00
9 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 25.18 3.00
10 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 25.34 2.00
11 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 2 25.36 1.00

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 15:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan VíchMilan Vích 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 22.24 11.00
2 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 22.40 9.00
3 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 PB 23.05 8.00
4 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 23.23 7.00
5 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 24.10 6.00
6 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 24.22 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 15:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 23.56
2 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 24.41 4.00
3 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 4 24.68 3.00
4 David KmentDavid Kment 07 AC Pardubice AC Pardubice 6 PB 24.86 2.00
5 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 2 PB 25.01
6 Ondřej ZolmanOndřej Zolman 06 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 3 PB 25.92
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 6.5.2023 - 15:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 24.96 1.00
3 Daniel WaldhauserDaniel Waldhauser 08 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 6 29.26
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan VíchMilan Vích 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 22.24 11.00
2 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 22.40 9.00
3 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 PB 23.05 8.00
4 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 23.23 7.00
5 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 23.56
6 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 24.10 6.00
7 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 24.22 5.00
8 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 24.41 4.00
9 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 4 24.68 3.00
10 David KmentDavid Kment 07 AC Pardubice AC Pardubice 6 PB 24.86 2.00
11 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 24.96 1.00
12 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 2 PB 25.01
13 Ondřej ZolmanOndřej Zolman 06 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 3 PB 25.92
14 Daniel WaldhauserDaniel Waldhauser 08 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 6 29.26

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 15:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 25.73 11.00
2 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 25.97 9.00
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 27.26 7.00
4 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 27.27 6.00
5 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 27.28 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 15:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 4 PB 26.97 8.00
2 Nela BisováNela Bisová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 27.30 4.00
3 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 27.33 3.00
4 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC Pardubice AC Pardubice 2 28.84
Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 6.5.2023 - 15:20) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 28.03 2.00
2 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 28.49 1.00
3 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 29.16
4 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 4 30.29
5 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 31.11
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 25.73 11.00
2 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 25.97 9.00
3 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 4 PB 26.97 8.00
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 27.26 7.00
5 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 27.27 6.00
6 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 27.28 5.00
7 Nela BisováNela Bisová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 27.30 4.00
8 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 27.33 3.00
9 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 28.03 2.00
10 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 28.49 1.00
11 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 05 AC Pardubice AC Pardubice 2 28.84
12 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 29.16
13 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 4 30.29
14 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 31.11
Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 DNF

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 15:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 26.28 11.00
2 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 26.51 9.00
3 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 27.89 7.00
4 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 28.08 6.00
5 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice AC Pardubice 2 28.50 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 15:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 27.56 8.00
2 92 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 6 PB 28.44 4.00
3 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC Pardubice AC Pardubice 5 28.95
4 Anežka HorákováAnežka Horáková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 29.42
5 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice AC Pardubice 2 29.44
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 6.5.2023 - 15:10) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 28.36 5.00
2 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 6 PB 28.57 2.00
3 Denisa WiesnerováDenisa Wiesnerová 09 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 28.87 1.00
4 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC Pardubice AC Pardubice 3 29.25
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 26.28 11.00
2 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 26.51 9.00
3 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 27.56 8.00
4 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 27.89 7.00
5 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 28.08 6.00
6 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 28.36 5.00
7 92 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 6 PB 28.44 4.00
8 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Pardubice AC Pardubice 2 28.50 3.00
9 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 6 PB 28.57 2.00
10 Denisa WiesnerováDenisa Wiesnerová 09 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 28.87 1.00
11 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC Pardubice AC Pardubice 5 28.95
12 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC Pardubice AC Pardubice 3 29.25
13 Anežka HorákováAnežka Horáková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 29.42
14 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice AC Pardubice 2 29.44

400 m - Junioři

(so, 6.5.2023 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 51.37 11.00
2 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 51.85 9.00
3 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 53.71 8.00
4 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC Pardubice AC Pardubice 4 55.08 7.00
5 34 Tomáš KuťákTomáš Kuťák 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 55.19 6.00
6 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 6 61.45 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 4 PB 54.74 11.00
2 48 Šimon VarmužaŠimon Varmuža 06 AC Pardubice AC Pardubice 5 PB 55.74 8.00
3 80 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC Pardubice AC Pardubice 1 PB 56.33 6.00
4 Filip VelínskýFilip Velínský 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 3 PB 56.56 5.00
MS Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 57.32
6 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 57.44 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Radim KopištěRadim Kopiště 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 6 55.58 9.00
2 35 Jan KrištofJan Krištof 07 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 5 56.32 7.00
3 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 4 57.57 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 4 PB 54.74 11.00
2 46 Radim KopištěRadim Kopiště 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 6 55.58 9.00
3 48 Šimon VarmužaŠimon Varmuža 06 AC Pardubice AC Pardubice 5 PB 55.74 8.00
4 35 Jan KrištofJan Krištof 07 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 5 56.32 7.00
5 80 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC Pardubice AC Pardubice 1 PB 56.33 6.00
6 Filip VelínskýFilip Velínský 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 3 PB 56.56 5.00
7 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 57.32
8 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 57.44 4.00
9 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 4 57.57 3.00

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 3 PB 60.04 11.00
2 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 60.23 9.00
3 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 61.17 8.00
4 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 63.40 6.00
5 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 68.97 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára AdámkováKlára Adámková 04 AC Pardubice AC Pardubice 3 PB 62.89 7.00
2 32 Petra HavlováPetra Havlová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 66.72 5.00
3 36 Amálie MacounováAmálie Macounová 05 AC Pardubice AC Pardubice 1 77.87 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 3 PB 60.04 11.00
2 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 60.23 9.00
3 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 61.17 8.00
4 Klára AdámkováKlára Adámková 04 AC Pardubice AC Pardubice 3 PB 62.89 7.00
5 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 63.40 6.00
6 32 Petra HavlováPetra Havlová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 66.72 5.00
7 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 68.97 4.00
8 36 Amálie MacounováAmálie Macounová 05 AC Pardubice AC Pardubice 1 77.87 3.00

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 PB 61.10 11.00
2 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 64.43 9.00
3 32 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 3 64.91 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 6 66.35 7.00
2 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice AC Pardubice 5 71.87 6.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 PB 61.10 11.00
2 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 64.43 9.00
3 32 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 3 64.91 8.00
4 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 6 66.35 7.00
5 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC Pardubice AC Pardubice 5 71.87 6.00

800 m - Junioři

(so, 6.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 83 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 2:01.26 11.00
2 87 Jan ŠolcJan Šolc 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 2:04.97 9.00
3 98 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 2:15.85 8.00
4 96 Adam CiznerAdam Cizner 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:21.39 7.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 32 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 1:59.76 11.00
2 69 Michal VotočekMichal Votoček 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 PB 2:00.07 9.00
3 42 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:00.67 8.00
4 80 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC Pardubice AC Pardubice 5 2:06.21 7.00
5 46 Radim KopištěRadim Kopiště 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 3 2:07.39 6.00
6 79 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 PB 2:10.10 5.00
7 35 Jan KrištofJan Krištof 07 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 1 PB 2:11.03 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS 43 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 2:02.82
MS 45 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 2:06.19
3 94 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 2:09.00 3.00
4 48 Šimon VarmužaŠimon Varmuža 06 AC Pardubice AC Pardubice 1 2:13.66 2.00
5 73 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 3 2:15.23 1.00
6 33 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC Pardubice AC Pardubice 1 2:22.75
7 78 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 2:34.13
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 1:59.76 11.00
2 69 Michal VotočekMichal Votoček 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 PB 2:00.07 9.00
3 42 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:00.67 8.00
4 43 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 2:02.82
5 45 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 2:06.19
6 80 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC Pardubice AC Pardubice 5 2:06.21 7.00
7 46 Radim KopištěRadim Kopiště 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 3 2:07.39 6.00
8 94 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 2:09.00 3.00
9 79 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 PB 2:10.10 5.00
10 35 Jan KrištofJan Krištof 07 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 1 PB 2:11.03 4.00
11 48 Šimon VarmužaŠimon Varmuža 06 AC Pardubice AC Pardubice 1 2:13.66 2.00
12 73 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 3 2:15.23 1.00
13 33 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC Pardubice AC Pardubice 1 2:22.75
14 78 Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 2:34.13

800 m - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 75 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 2:18.54 11.00
2 84 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 2:22.91 9.00
3 91 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 2:22.94 8.00
4 49 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 AC Pardubice AC Pardubice 5 PB 2:28.00 7.00
5 95 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 2:30.45 6.00
6 72 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 1 2:42.89 5.00
7 47 Jana KysilkováJana Kysilková 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 2:44.97 4.00
8 36 Amálie MacounováAmálie Macounová 05 AC Pardubice AC Pardubice 1 3:02.66 3.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 49 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice AC Pardubice 1 2:23.87 11.00
2 92 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 2:24.47 9.00
3 67 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 2:24.96 8.00
4 40 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 2:27.79 7.00
5 34 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 2:28.36 6.00
6 87 Anna KučírkováAnna Kučírková 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 2:38.25 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 6.5.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 95 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 4:12.79 11.00
2 84 Ondřej SoučekOndřej Souček 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 PB 4:16.42 9.00
3 87 Jan ŠolcJan Šolc 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 12 4:25.11 8.00
4 91 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 4:25.83 7.00
5 34 Tomáš KuťákTomáš Kuťák 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 4:26.20 6.00
6 47 Tichon ČerevkoTichon Čerevko 05 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 4:33.78 5.00
7 72 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 8 4:38.86 4.00
8 75 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 PB 4:39.79 3.00
9 97 Jakub BečvářJakub Bečvář 05 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 3 4:57.92 2.00
10 92 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 PB 4:58.38 1.00
11 86 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 2 5:11.67
12 37 David KrálíkDavid Králík 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 5:18.55
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 6.5.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 42 Jindřich VychodilJindřich Vychodil 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 8 PB 4:31.77 11.00
2 109 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 4:37.23 9.00
MS 52 Jan VšetičkaJan Všetička 07 4SPORTS TEAM, z. s. 4SPORTS TEAM, z. s. 7 4:44.48
4 44 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 PB 4:46.94 8.00
5 105 Tomáš PavlišTomáš Pavliš 08 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 2 4:55.96 7.00
6 98 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 4:56.77 6.00
7 21 Jan MarethJan Mareth 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 PB 4:58.35 5.00
8 256 Jindřich ZemanJindřich Zeman 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 9 5:05.65 4.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 35 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4:57.57 11.00
2 32 Petra HavlováPetra Havlová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4:59.92 9.00
3 80 Klára JanovskáKlára Janovská 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5:19.98 8.00
4 67 Daniela TomáškováDaniela Tomášková 05 AC Pardubice AC Pardubice 5:24.45 7.00
5 45 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. PB 5:29.63 6.00
6 73 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 5:46.69 5.00
7 79 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6:03.76 4.00
8 33 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6:04.22 3.00
9 46 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6:13.76 2.00
42 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. DNF
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 69 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují PB 5:00.12 11.00
2 99 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 5:19.12 9.00
3 82 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... PB 5:20.55 8.00
4 48 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 5:22.81 7.00
5 78 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5:27.40 6.00
6 38 Eliška MálkováEliška Málková 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5:47.80 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 10:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 14.65 11.00
2 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 15.39 9.00
3 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC Pardubice AC Pardubice 5 15.92 8.00
4 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 AC Pardubice AC Pardubice 3 16.20 7.00
5 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 17.26 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 10:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 18.39 5.00
2 99 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 PB 18.84 4.00
3 Magdaléna ProkopováMagdaléna Prokopová 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 5 PB 20.08 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 14.65 11.00
2 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 15.39 9.00
3 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC Pardubice AC Pardubice 5 15.92 8.00
4 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 AC Pardubice AC Pardubice 3 16.20 7.00
5 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 17.26 6.00
6 Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 18.39 5.00
7 99 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 PB 18.84 4.00
8 Magdaléna ProkopováMagdaléna Prokopová 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 5 PB 20.08 3.00

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 14.81 11.00
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 14.94 9.00
3 80 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 15.27 8.00
4 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová 07 AC Pardubice AC Pardubice 1 16.05 7.00
5 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 16.26 6.00
6 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 7 16.56 5.00
7 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC Pardubice AC Pardubice 3 16.76 4.00
8 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 17.03 3.00
Celkem 8 závodníků

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(so, 6.5.2023 - 10:40) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 14.37 11.00
2 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 15.62 9.00
3 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC Pardubice AC Pardubice 3 16.96 8.00
Celkem 3 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(so, 6.5.2023 - 10:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 PB 14.59 11.00
2 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 14.98 9.00
3 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 1 15.15 8.00
4 František SochaFrantišek Socha 06 AC Pardubice AC Pardubice 6 PB 15.17 7.00
5 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 16.06 6.00
6 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC Pardubice AC Pardubice 3 18.09 5.00
Celkem 6 závodníků

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 38.73 11.00
2 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 39.43 9.00
3 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 39.72 8.00
4 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 PB 40.77 7.00
5 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 44.72 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KlazarFilip Klazar 06 AC Pardubice AC Pardubice 5 45.83 5.00
2 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 46.13 4.00
3 Kamil HerzogKamil Herzog 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 6 PB 49.65 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 38.73 11.00
2 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 39.43 9.00
3 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 39.72 8.00
4 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 PB 40.77 7.00
5 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 44.72 6.00
6 Filip KlazarFilip Klazar 06 AC Pardubice AC Pardubice 5 45.83 5.00
7 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 46.13 4.00
8 Kamil HerzogKamil Herzog 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 6 PB 49.65 3.00

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 48.07 11.00
2 69 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 SB 49.75 9.00
3 79 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 50.45 8.00
4 35 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 50.90 7.00
5 32 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 1 52.28 6.00
6 46 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 53.75 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Junioři

(so, 6.5.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 54.53 11.00
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 AC Pardubice AC Pardubice 5 60.00 9.00
3 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC Pardubice AC Pardubice 3 61.11 8.00
4 Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 62.86 7.00
René TobiášRené Tobiáš 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 DNF
Celkem 5 závodníků

2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci

(so, 6.5.2023 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 42 Daniel MarákDaniel Marák 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 5:56.59 11.00
2 43 Václav RůžičkaVáclav Růžička 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 6:50.63 9.00
3 48 Martin HolíkMartin Holík 06 AC Pardubice AC Pardubice 3 PB 7:53.83 8.00
4 45 Vladimír JišaVladimír Jiša 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 5 8:04.67 7.00
5 33 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 8:31.50 6.00
6 73 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 PB 9:07.64 5.00
Celkem 6 závodníků

2000 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS 99 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 7:53.97
2 38 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 8:43.81 11.00
3 39 Klára ŘehounkováKlára Řehounková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 9:12.20 9.00
4 82 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 4 10:58.62 8.00
Celkem 4 závodníků

3000 m překážek [91,4 cm] - Junioři

(so, 6.5.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 93 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 09:37.40 11.00
2 77 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 09:47.31 9.00
3 98 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 11:26.01 8.00
4 83 Jan UherJan Uher 04 AC Pardubice AC Pardubice 6 11:39.32 7.00
5 96 Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 4 11:47.96 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(so, 6.5.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šrejber, Petera, Šašek, Kvapil Šrejber, Petera, Šašek, Kvapil TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 45.43 11.00
2 98 Bukáček, Pavlík, Šantavý, Šolc Bukáček, Pavlík, Šantavý, Šolc TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 47.09 9.00
3 84 Souček, Souček, Kuhn, Kuťák Souček, Souček, Kuhn, Kuťák TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 49.24 8.00
4 Wenke, Stierand, Oupic, Cizner Wenke, Stierand, Oupic, Cizner TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 51.19 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ježek, Ježek, Šulc, Pražák Ježek, Ježek, Šulc, Pražák TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 44.21 11.00
2 Kment, Outrata, Páleník, Varmuža Kment, Outrata, Páleník, Varmuža AC Pardubice AC Pardubice 6 49.17 7.00
3 Bureš, Štěpánek, Ptáček, Zeman Bureš, Štěpánek, Ptáček, Zeman Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 2 49.58 6.00
4 105 Pavliš, Velínský, Kopiště, Jiša Pavliš, Velínský, Kopiště, Jiša Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 3 49.86 5.00
5 Tringela, Krištof, Marek, Schmíd Tringela, Krištof, Marek, Schmíd TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 5 52.88 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Koreček, Zeman, Šmíd, Marák Koreček, Zeman, Šmíd, Marák TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 48.13 9.00
2 Velechovský, Janouch, Jirman, Mareth Velechovský, Janouch, Jirman, Mareth SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 48.21 8.00
3 Vavřín, Zolman, Kutík, Nagy Vavřín, Zolman, Kutík, Nagy TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 5 50.70 4.00
4 Herzog, Švec, Waldhauser, Lukáš Herzog, Švec, Waldhauser, Lukáš Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 3 55.01 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ježek, Ježek, Šulc, Pražák Ježek, Ježek, Šulc, Pražák TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 44.21 11.00
2 94 Koreček, Zeman, Šmíd, Marák Koreček, Zeman, Šmíd, Marák TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 48.13 9.00
3 Velechovský, Janouch, Jirman, Mareth Velechovský, Janouch, Jirman, Mareth SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 48.21 8.00
4 Kment, Outrata, Páleník, Varmuža Kment, Outrata, Páleník, Varmuža AC Pardubice AC Pardubice 6 49.17 7.00
5 Bureš, Štěpánek, Ptáček, Zeman Bureš, Štěpánek, Ptáček, Zeman Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 2 49.58 6.00
6 105 Pavliš, Velínský, Kopiště, Jiša Pavliš, Velínský, Kopiště, Jiša Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 3 49.86 5.00
7 Vavřín, Zolman, Kutík, Nagy Vavřín, Zolman, Kutík, Nagy TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 5 50.70 4.00
8 Tringela, Krištof, Marek, Schmíd Tringela, Krištof, Marek, Schmíd TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 5 52.88 3.00
9 Herzog, Švec, Waldhauser, Lukáš Herzog, Švec, Waldhauser, Lukáš Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 3 55.01 2.00

4 x 100 m - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Návratová, Erbenová, Plecháčová, Vymetalová Návratová, Erbenová, Plecháčová, Vymetalová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 52.51 11.00
2 95 Hegerová, Zhorelová, Klempush, Svobodová Hegerová, Zhorelová, Klempush, Svobodová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 53.90 9.00
3 Jánová, Prokopová, Motáková, Suchánková Jánová, Prokopová, Motáková, Suchánková TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 5 55.32 8.00
4 33 Coufalová, Hudousková, Vaňková, Janovská Coufalová, Hudousková, Vaňková, Janovská TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 56.95 7.00
5 79 Petrovová, Štveráková, Mládková, Flečková Petrovová, Štveráková, Mládková, Flečková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 58.82 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šmídová, Součková, Novotná, Kolářová Šmídová, Součková, Novotná, Kolářová TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 52.61 11.00
2 Šírová, Vávrová, Horkelová, Exnerová Šírová, Vávrová, Horkelová, Exnerová SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 53.75 9.00
3 Štveráková, Součková, Pecháčková, Hocke Štveráková, Součková, Pecháčková, Hocke TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 3 54.43 8.00
4 69 Čechová, Řehounková, Součková, Horáková Čechová, Řehounková, Součková, Horáková TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 54.54 7.00
5 Manychová, Pezinková, Stránská, Žáčková Manychová, Pezinková, Stránská, Žáčková AC Pardubice AC Pardubice 2 54.81 6.00
6 Vondrušková, Havlíčková, Bláhová, Černovská Vondrušková, Havlíčková, Bláhová, Černovská TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 55.82 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 6.5.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,96 Body
1 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 SB 1.92 - - - - - o o o o xo o xxo xo xxx 11.00
2 Dominik VýšekDominik Výšek
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
05 SB 1.68 - o o o xo xxx 9.00
3 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 PB 1.65 o o o xo xxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 6.5.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,96 Body
1 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
06 SB 1.92 - - - - o - o xo o xxo xxo o xxo xxx 11.00
2 42 Jindřich VychodilJindřich Vychodil
Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla...
06 PB 1.80 o o o xo o xo xxo o xo xxx 9.00
3 František SochaFrantišek Socha
AC Pardubice AC Pardubice
06 PB 1.80 - - o o o o xxo o xxo xxx 8.00
4 Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
06 PB 1.77 - - - o xo xo o xo xxx 7.00
5 Milan TobiškaMilan Tobiška
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
06 SB 1.74 - - xo o - xo xo xxx 6.00
6 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
06 SB 1.74 - - - o - - xxo xxx 5.00
MS Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 SB 1.68 - o xxo o o xxx
8 Samuel ŠafářSamuel Šafář
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
07 SB 1.68 - o o o xo xxx 4.00
9 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 1.65 o o o o xr 3.00
10 Kamil HerzogKamil Herzog
Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla...
07 1.60 o o xo xxx 2.00
11 Petr PtáčekPetr Ptáček
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 PB 1.60 o xo xxo xxx 1.00
12 Lukáš HnikLukáš Hnik
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
08 1.55 xo o xxx
Ondra SchmídOndra Schmíd
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
07 NM xxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,70 Body
1 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 6 SB 1.66 - - - - o - o - o xxo xo xxx 11.00
2 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
05 3 SB 1.57 - - o o - xo xo xxo xxx 9.00
3 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
AC Pardubice AC Pardubice
04 1 SB 1.54 - - o xo o o o xxx 8.00
4= Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 2 SB 1.40 o o o xxx 6.50
4= Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
04 5 1.40 o o o xxx 6.50
6 Eliška ZhorelováEliška Zhorelová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 4 SB 1.35 - o xxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 Body
1 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
AC Pardubice AC Pardubice
07 14 SB 1.63 - - o o o o o o xxo xo xxx 11.00
2 Karolína HorníkováKarolína Horníková
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
06 3 PB 1.57 - - o - o o o xxo xxx 9.00
3 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 11 PB 1.48 o o xo o xo xxx 8.00
4 Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 6 PB 1.45 o o o o xxr 7.00
5 Tereza TužováTereza Tužová
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
07 13 1.45 o o xxo xo xxx 6.00
6= 99 Aneta ČípováAneta Čípová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk...
06 2 PB 1.40 o o o xxx 4.50
6= Eliška ExnerováEliška Exnerová
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
07 12 1.40 o o o xxx 4.50
8 32 Markéta ŽákováMarkéta Žáková
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
06 10 SB 1.40 o o xxo xxx 3.00
9 Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř
06 8 PB 1.35 o o xxx 2.00
10 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 4 SB 1.35 o xxo xr 1.00
11 Anita VondruškováAnita Vondrušková
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 9 PB 1.35 xo xxo xxx
12= Anežka ŠebkováAnežka Šebková
TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř
06 7 PB 1.30 o xxx
12= Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
06 5 SB 1.30 o xxx
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 6.5.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,45 2,65 2,85 2,95 3,15 3,35 3,45 3,55 3,65 3,75 3,85 3,95 4,05 4,15 4,35 Body
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
06 1 PB 4.35 - - - - - - - - - o - o - xxo xxo 11.00
2 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 7 PB 3.85 - - - - - - - - - o xo - xxx 9.00
3 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 3 PB 3.75 - - - o o o xo xo xo o xxx 8.00
4 Milan TobiškaMilan Tobiška
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
06 8 SB 3.55 - - - - o o xo xo x 7.00
5 David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
07 4 PB 3.45 - - o o - - o xxx 6.00
6 Jiří MarekJiří Marek
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
07 5 SB 3.15 - - - - o xxx 5.00
7 Petr PtáčekPetr Ptáček
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 6 SB 2.65 xo xo xxx 4.00
Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC Pardubice AC Pardubice
07 2 NM - - - - xxx
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,15 3,20 3,25 3,30 Body
1 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
07 4 PB 3.25 - - - - - - - o o - o o xo xo xxx 11.00
2 49 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC Pardubice AC Pardubice
07 6 PB 2.80 - - o o o xo o xxo xxo xxx 9.00
3 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 2 SB 2.70 - - - xo o o xo xo xxx 8.00
4 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř
07 3 SB 2.40 xo xo o xo xo xxx 7.00
5 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř
06 7 2.20 o o xxo xxx 6.00
Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková
TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř
07 5 NM xxx
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 6.5.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek DítěMarek Dítě
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 2 PB 6.68 +0.0 m/s 6.29  1,10 6.68  0,00 6.58  0,00 6.68 - - - 11.00
2 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4 SB 6.50 +0.0 m/s 6.17  0,70 6.24  0,00 5.94  0,00 6.24 x 2.43  0,00 6.50  0,00 9.00
3 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
AC Pardubice AC Pardubice
04 6 SB 5.90 +0.0 m/s 5.73  0,60 5.74  0,00 5.90  0,00 5.90 5.72  0,80 5.78  0,00 x 8.00
4 Dominik VýšekDominik Výšek
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
05 5 SB 5.69 +1.5 m/s 5.69  1,50 x x 5.69 4.47  0,90 5.40  0,00 x 7.00
5 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 3 SB 5.45 +0.1 m/s 5.25  1,00 x 5.23  0,20 5.25 5.45  0,10 - - 6.00
6 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 7 4.83 +0.0 m/s 4.67  0,30 4.83  0,00 x 4.83 4.55  0,00 - - 5.00
MS Maksym SkremenskyjMaksym Skremenskyj
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 1 PB 4.51 +0.0 m/s 4.51  0,00 x 4.44  0,80 4.51 4.38  0,00 x x
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 6.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
07 14 6.43 +0.0 m/s 6.43  0,00 6.08  0,00 - 6.43 6.08  0,00 - - 11.00
2 Milan VíchMilan Vích
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
06 9 SB 6.32 +0.0 m/s 6.23  0,00 5.89  0,00 6.16  0,00 6.23 6.08  0,00 6.32  0,00 6.31  0,10 9.00
MS Jiří WinklerJiří Winkler
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
06 1 PB 6.31 +0.0 m/s 6.06  0,00 6.31  0,00 6.05  0,10 6.31 - - -
4 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 4 SB 6.12 +0.1 m/s x 6.01  0,00 6.12  0,10 6.12 5.74  0,00 - - 8.00
5 42 Jindřich VychodilJindřich Vychodil
Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla...
06 10 PB 5.96 +0.1 m/s 5.78  0,00 5.68  0,00 5.94  0,00 5.94 5.96  0,10 5.93  0,00 5.79  0,20 7.00
6 Lukáš HnikLukáš Hnik
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
08 13 5.89 +0.0 m/s 5.89  0,00 5.85  0,00 5.68  0,00 5.89 5.78  0,00 5.46  0,60 5.79  0,00 6.00
7 94 Martin KorečekMartin Koreček
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 5 PB 5.85 +0.3 m/s 5.85  0,30 5.58  0,00 5.62  0,00 5.85 5.69  0,00 5.31  1,10 5.76  0,00 5.00
8 73 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř
06 6 PB 5.82 +0.0 m/s 5.79  0,00 5.82  0,00 5.69  0,20 5.82 - - - 4.00
9 Vítek StrnadVítek Strnad
AC Pardubice AC Pardubice
09 8 PB 5.75 +0.0 m/s 5.43  0,00 5.75  0,00 5.49  0,00 5.75 - - - 3.00
10 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 2 SB 5.71 +0.0 m/s 5.71  0,00 5.49  0,00 5.55  0,00 5.71 - - - 2.00
11 Artem HolubnichArtem Holubnich
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
08 12 5.57 +0.0 m/s 5.56  0,00 x 5.57  0,00 5.57 - - - 1.00
12 Michal FajstauerMichal Fajstauer
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
08 11 5.29 +0.7 m/s 5.25  0,00 5.29  0,70 5.24  0,20 5.29 - - -
13 45 Vladimír JišaVladimír Jiša
Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla...
07 3 PB 4.84 +0.0 m/s 4.84  0,00 4.80  0,00 x 4.84 - - -
14 Ondra SchmídOndra Schmíd
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
07 7 PB 4.65 +0.0 m/s 4.46  0,00 4.42  0,20 4.65  0,00 4.65 - - -
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
04 12 PB 5.77 +0.0 m/s 5.38  0,30 5.46  0,00 5.34  0,00 5.46 5.39  0,00 5.53  0,00 5.77  0,00 11.00
2 Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 10 SB 5.49 +0.4 m/s 5.49  0,40 5.31  0,10 x 5.49 5.37  1,90 x 5.39  0,00 9.00
3 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
05 15 PB 5.34 +1.9 m/s 5.19  1,40 5.22  0,50 x 5.22 5.08  0,00 5.19  0,40 5.34  1,90 8.00
4 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
05 5 PB 5.11 +0.0 m/s 4.61  1,60 4.88  0,50 4.91  0,30 4.91 4.82  0,20 4.57  0,40 5.11  0,00 7.00
5 Nela BisováNela Bisová
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
07 1 PB 5.09 +0.2 m/s 5.09  0,20 4.84  0,20 4.94  1,00 5.09 5.04  1,10 x x 6.00
6 Klára LiškováKlára Lišková
AC Pardubice AC Pardubice
04 7 PB 5.06 +0.0 m/s 5.06  0,00 x x 5.06 2.66  0,60 x x 5.00
7 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
05 13 SB 5.05 +0.9 m/s x 5.03  0,00 5.02  2,00 5.03 5.05  0,90 4.98  0,00 4.73  1,20 4.00
8 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
05 16 PB 4.97 +0.0 m/s x 4.85  0,00 4.97  0,00 4.97 4.48  0,20 x 4.88  0,10 3.00
9 Šárka ProkopováŠárka Prokopová
AC Pardubice AC Pardubice
05 11 SB 4.83 +0.0 m/s x 4.83  0,00 x 4.83 - - - 2.00
10 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s.
08 3 PB 4.61 +0.1 m/s 4.42  1,10 4.61  0,10 4.55  0,00 4.61 - - - 1.00
11 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 9 SB 4.54 +0.2 m/s 4.45  0,00 4.39  0,00 4.54  0,20 4.54 - - -
12 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 14 SB 4.51 +0.6 m/s 4.41  1,60 - 4.51  0,60 4.51 - - -
13 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
04 4 SB 4.45 +0.3 m/s 4.38  0,50 4.45  0,30 4.39  0,00 4.45 - - -
14 Markéta MotákováMarkéta Motáková
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
06 18 4.24 +0.0 m/s 4.24  0,00 4.21  0,00 4.09  0,30 4.24 - - -
15 Jolana JánováJolana Jánová
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
07 17 PB 4.09 +1.1 m/s x 4.09  1,10 4.03  0,00 4.09 - - -
16 Nella ErbenováNella Erbenová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 2 PB 3.84 +0.0 m/s 2.98  1,00 3.84  0,00 3.64  0,60 3.84 - - -
17 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
07 6 SB 3.60 +1.1 m/s 3.60  1,10 - - 3.60
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
07 8 SB 5.32 +0.0 m/s 5.32  0,00 5.31  0,80 5.25  0,00 5.32 - - -
2 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
06 14 PB 5.24 +0.0 m/s 5.02  0,00 5.24  0,00 5.14  0,80 5.24 4.96  0,00 x 5.22  0,00 11.00
3 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 11 SB 5.11 +0.0 m/s 4.82  0,40 4.90  1,70 4.85  1,70 4.90 4.85  0,00 5.02  0,00 5.11  0,00 9.00
4 Barbora HockeBarbora Hocke
TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř
09 20 PB 5.00 +0.0 m/s 4.77  0,00 4.45  0,00 4.83  0,00 4.83 4.69  0,00 4.78  0,00 5.00  0,00 8.00
5 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
06 1 PB 4.98 +0.4 m/s 4.83  0,50 4.86  0,60 x 4.86 4.67  0,00 x 4.98  0,40 7.00
6 Kateřina PeřinováKateřina Peřinová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
06 7 SB 4.89 +0.0 m/s x x 4.89  0,00 4.89 4.73  0,00 4.76  0,10 4.66  0,00 6.00
7 69 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 2 SB 4.89 +0.0 m/s 4.61  0,00 4.61  0,00 4.89  0,00 4.89 4.47  0,00 4.60  0,00 - 5.00
8 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 12 SB 4.73 +0.0 m/s 4.50  1,10 4.64  0,50 4.36  0,10 4.64 4.73  0,00 4.59  0,00 4.49  0,00 4.00
9 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř
07 9 SB 4.67 +0.0 m/s 4.40  0,00 4.67  0,00 4.67  0,00 4.67 4.45  0,00 x 4.19  0,00 3.00
10 Eliška ExnerováEliška Exnerová
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
07 18 4.48 +0.9 m/s 4.48  0,90 x 4.45  0,00 4.48 - - - 2.00
11 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř
08 17 4.48 +0.0 m/s 4.40  0,00 4.48  0,00 4.39  0,00 4.48 - - - 1.00
12 Eliška BílkováEliška Bílková
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 16 4.47 +0.0 m/s 4.47  0,00 x 3.72  0,00 4.47 - - -
13 82 Barbora LetochováBarbora Letochová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 6 SB 4.42 +0.0 m/s 4.37  0,00 4.42  0,00 4.30  0,00 4.42 - - -
14 Denisa WiesnerováDenisa Wiesnerová
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
09 21 4.40 +0.0 m/s 4.17  1,90 x 4.40  0,00 4.40 - - -
15 Anežka ŠebkováAnežka Šebková
TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř
06 10 SB 4.34 +0.0 m/s 4.34  0,00 x 4.04  0,00 4.34 - - -
16 Beáta KrejčíBeáta Krejčí
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
07 4 SB 4.07 +0.0 m/s x x 4.07  0,00 4.07 - - -
17 Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř
06 13 PB 3.94 +0.3 m/s 3.94  0,30 3.88  0,30 3.85  1,90 3.94 - - -
18 Žaneta ŽáčkováŽaneta Žáčková
AC Pardubice AC Pardubice
07 15 PB 3.92 +0.0 m/s 3.92  0,00 3.52  0,00 3.48  0,00 3.92 - - -
19 Martina KřížkováMartina Křížková
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
07 5 PB 3.39 +0.0 m/s 3.39  0,00 x x 3.39 - - -
79 Amálie VávrováAmálie Vávrová
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
06 19 NM x x x -
Celkem 20 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 6.5.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 2 SB 13.02 +0.0 m/s 12.56  0,00 12.85  0,00 12.93  1,20 12.93 13.02  0,00 - 11.48  0,00 11.00
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
AC Pardubice AC Pardubice
04 1 SB 12.57 +1.0 m/s - 11.90  1,70 12.08  0,10 12.08 12.57  1,00 12.44  0,20 12.10  0,00 9.00
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 6.5.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel ŠafářSamuel Šafář
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
07 4 SB 12.48 +0.6 m/s 12.48  0,60 12.34  0,00 11.97  0,00