Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běh "Podél plotu", KP v přespolním běhu všech kategorií

Nové Město nad Metují (8. 10. 2023)

Přespolní běh - Muži

(ne, 8.10.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Aleš KaválekAleš Kaválek 98 " Běžecký klub Náchod"" Běžecký klub Náchod" 21:22
2 Jiří KubasaJiří Kubasa 77 " TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s."" TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s." 24:28
3 Karel EttlerKarel Ettler 84 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28:36
Poznámky:
3.KP
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(ne, 8.10.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 14:09
2 Marek ČeřovskýMarek Čeřovský 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 17:03
Poznámky:
2.KP
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(ne, 8.10.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Jiří KristejnJiří Kristejn 09 " T.J. Sokol Klášterec nad Orlicí"" T.J. Sokol Klášterec nad ... 10:35
2 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:49
3 Jan MarethJan Mareth 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:59
4 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11:22
5 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:25
6 Ladislav RaimLadislav Raim 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11:34
7 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11:45
8 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12:01
9 Matěj KostovskýMatěj Kostovský 08 " TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s."" TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s." 12:04
10 Ondřej PáchaOndřej Pácha 09 " T.J. Sokol Klášterec nad Orlicí"" T.J. Sokol Klášterec nad ... 12:16
11 Jan TylšJan Tylš 09 " TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s."" TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s." 12:19
12 Lukáš GuňkaLukáš Guňka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12:21
13 Marek RuferMarek Rufer 09 " Běžecký klub Náchod"" Běžecký klub Náchod" 13:14
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(ne, 8.10.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5:10
2 Lukáš FarskýLukáš Farský 10 " TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s."" TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s." 5:37
3 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:50
4 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 5:52
5 Antonín HovorkaAntonín Hovorka 11 " Běžecký klub Náchod"" Běžecký klub Náchod" 5:58
6 Filip KuťákFilip Kuťák 10 " TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s."" TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s." 6:03
7 Vojtěch KubíkVojtěch Kubík 11 " TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s."" TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s." 6:06
8 Dominik JežekDominik Ježek 10 " Běžecký klub Náchod"" Běžecký klub Náchod" 6:27
9 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6:55
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(ne, 8.10.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Lucie LudvíkováLucie Ludvíková 90 " Běžecký klub Náchod"" Běžecký klub Náchod" 15:31
2 Renata HájkováRenata Hájková 75 " TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s."" TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s." 16:05
3 Ivana TezcanIvana Tezcan 81 " TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s."" TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s." 17:49
4 Andrea LebedínskáAndrea Lebedínská 88 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 18:56
5 Marie EttlerováMarie Ettlerová 86 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19:03
6 Lucie SlezákováLucie Slezáková 84 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20:40
7 Tereza KovářováTereza Kovářová 82 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 21:46
8 Michaela LhotováMichaela Lhotová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23:29
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(ne, 8.10.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Klára JanovskáKlára Janovská 04 " Běžecký klub Náchod"" Běžecký klub Náchod" 16:01
2 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 20:52
Poznámky:
2.KP
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(ne, 8.10.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11:46
2 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:50
3 Karolína PavlováKarolína Pavlová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 14:33
Poznámky:
2.KP
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(ne, 8.10.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7:57
2 Karolína ZrnováKarolína Zrnová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8:00
3 Simona ZezulkováSimona Zezulková 08 " T.J. Sokol Klášterec nad Orlicí"" T.J. Sokol Klášterec nad ... 8:03
4 Noemi ElichováNoemi Elichová 09 " Běžecký klub Náchod"" Běžecký klub Náchod" 8:08
5 Michaela JežkováMichaela Ježková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8:09
6 Eliška LysickáEliška Lysická 09 " TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s."" TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s." 8:16
7 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8:41
8 Kristýna ŠpačkováKristýna Špačková 09 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 8:45
9 Laura Isabela NaďováLaura Isabela Naďová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9:49
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(ne, 8.10.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:21
2 Sára TurynkováSára Turynková 10 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 3:26
3 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:30
4 Nela OsobováNela Osobová 10 " Běžecký klub Náchod"" Běžecký klub Náchod" 3:33
5 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:36
6 Viktorie VysokáViktorie Vysoká 10 " Běžecký klub Náchod"" Běžecký klub Náchod" 3:45
7 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:46
8 Hana JahelkováHana Jahelková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:52
9 Eliška JodasováEliška Jodasová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4:02
10 Zuzana PišlováZuzana Pišlová 11 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 4:05
11 Natálie BuďárkováNatálie Buďárková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4:06
12 Lucie BártováLucie Bártová 10 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 4:12
13 Lucie HovorkováLucie Hovorková 10 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 4:29
14 Alexandra HrnčířováAlexandra Hrnčířová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:58
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 8.10.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Adam KlimešAdam Klimeš 14 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1:50
2 Erik MakarčukErik Makarčuk 14 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 1:57
3 Matěj EttlerMatěj Ettler 14 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:00
4 Daniel MarekDaniel Marek 16 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 2:01
5 David VítekDavid Vítek 14 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 2:05
6 Martin DoležalMartin Doležal 14 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 2:08
7 Tomáš KaplanTomáš Kaplan 15 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 2:10
8 Jan HorčičkaJan Horčička 16 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 2:14
9 Antonín HovorkaAntonín Hovorka 14 " Běžecký klub Náchod"" Běžecký klub Náchod" 2:14
10 Aleš AndrleAleš Andrle 17 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:19
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(ne, 8.10.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Lukáš GranátLukáš Granát 12 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 3:31
2 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3:32
3 Matěj VašinaMatěj Vašina 12 " T.J. Sokol Klášterec nad Orlicí"" T.J. Sokol Klášterec nad ... 3:37
4 Ondřej ElichOndřej Elich 12 " Běžecký klub Náchod"" Běžecký klub Náchod" 3:52
5 Václav VaněkVáclav Vaněk 12 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 3:57
6 Matyáš NymsaMatyáš Nymsa 13 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 3:58
7 Martin FarskýMartin Farský 13 " TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s."" TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s." 3:59
8 Artem HolubnichArtem Holubnich 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:00
9 Lukáš MálekLukáš Málek 12 " TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s."" TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s." 4:01
10 Josef ŠkodaJosef Škoda 12 " TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s."" TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s." 4:07
11 Jakub GuňkaJakub Guňka 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:14
12 Vojtěch KotyzaVojtěch Kotyza 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:32
13 Šimon KuťákŠimon Kuťák 13 " TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s."" TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s." 4:42
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 8.10.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Kateřina KejzlarováKateřina Kejzlarová 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:09
2 Šárka VídeňskáŠárka Vídeňská 14 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 2:11
3 Anna LinkováAnna Linková 14 " Běžecký klub Náchod"" Běžecký klub Náchod" 2:13
4 Lucie AndrlováLucie Andrlová 15 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 2:15
5 Adriana CoufalováAdriana Coufalová 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:17
6 Barbora KrejsováBarbora Krejsová 15 " T.J. Sokol Klášterec nad Orlicí"" T.J. Sokol Klášterec nad ... 2:18
7 Nella ZwiefelhofelováNella Zwiefelhofelová 16 " TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s."" TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s." 2:18
8 Elen MarkováElen Marková 16 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 2:20
9 Thea SteinerováThea Steinerová 15 " Běžecký klub Náchod"" Běžecký klub Náchod" 2:24
10 Šarlota KristejnováŠarlota Kristejnová 15 " T.J. Sokol Klášterec nad Orlicí"" T.J. Sokol Klášterec nad ... 2:25
11 Anna KejzlarováAnna Kejzlarová 15 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:37
12 Johana EttlerováJohana Ettlerová 16 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:51
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(ne, 8.10.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Nikola MaivaldováNikola Maivaldová 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:54
2 Sarah Alexa FeistauerováSarah Alexa Feistauerová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3:56
3 Marie Ema NýmsováMarie Ema Nýmsová 13 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 4:00
4 Nikol FleglováNikol Fleglová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4:04
5 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:06
6 Liliana DiblíkováLiliana Diblíková 13 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 4:07
7 Johana TrejbalováJohana Trejbalová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4:15
8 Lucie HavlováLucie Havlová 13 " Běžecký klub Náchod"" Běžecký klub Náchod" 4:18
9 Jolana TrejbalováJolana Trejbalová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4:23
10 Kamila JahelkováKamila Jahelková 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:31
11 Petra KejzlarováPetra Kejzlarová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4:35
12 Tina MarkováTina Marková 13 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 4:43
13 Barbora JanovcováBarbora Janovcová 13 DDM Kostelec n.O.DDM Kostelec n.O. 4:44
Celkem 13 závodníků