Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Duhové atletické závody - přípravky

Líbeznice (16. 4. 2023)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf KoždoňRudolf Koždoň 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.10
2 Mikuláš JalčMikuláš Jalč 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.65
3 Daniel ŠustrDaniel Šustr 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.33
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theo RiegerTheo Rieger 15 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 11.57
2 Adam SokolíkAdam Sokolík 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.72
3 Jan CinibulkJan Cinibulk 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.69
4 Tomáš ChoueiryTomáš Choueiry 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.86
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PetautAdam Petaut 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.40
2 Matouš MráčekMatouš Mráček 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.43
3 Marek ŠindelářMarek Šindelář 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.11
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KunrtOndřej Kunrt 14 ASK LovosiceASK Lovosice 09.68
2 Viktor JarkaViktor Jarka 14 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 11.05
3 Tomáš HolecTomáš Holec 14 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.44
4 Tobiáš MašekTobiáš Mašek 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.82
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří JanoušekJiří Janoušek 14 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.47
2 Tobiáš PischnothTobiáš Pischnoth 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.12
3 Joshua OduroJoshua Oduro 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.20
4 Štěpán ProxŠtěpán Prox 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13.04
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš KohlmanMikuláš Kohlman 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.40
2 David SkuhravýDavid Skuhravý 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.84
3 Adam HomolkaAdam Homolka 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.99
4 Vojtěch SmažilVojtěch Smažil 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.50
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MachátDaniel Machát 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.83
2 Mikoláš TichýMikoláš Tichý 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.37
3 Martin ŘemínekMartin Řemínek 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.02
4 Vítek SlabaVítek Slaba 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.62
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš StupkaTobiáš Stupka 13 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 09.60
2 Filip KrálFilip Král 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.84
3 Matěj RádlMatěj Rádl 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.19
4 Daniel ŠtrbíkDaniel Štrbík 13 AC PRAHA 1890AC PRAHA 1890 12.25
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.29
2 Lukáš MihuleLukáš Mihule 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.49
3 Antony KazdaAntony Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.66
4 Petr JežekPetr Ježek 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.23
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠifaldaDavid Šifalda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.47
2 Dominik BulejčíkDominik Bulejčík 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.93
3 Josef CinibulkJosef Cinibulk 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.98
4 Jiří DušekJiří Dušek 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.47
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠťastnýOndřej Šťastný 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.93
2 Oliver KardosOliver Kardos 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.69
3 Jakub KoudelkaJakub Koudelka 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 13.52
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia KohlmanováMia Kohlmanová 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.58
2 Mia SmetanováMia Smetanová 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.46
3 Zita FraňováZita Fraňová 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.71
4 Sofie DlaskováSofie Dlasková 15 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 12.01
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema MenšíkováEma Menšíková 15 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 11.66
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková 15 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 11.78
3 Regina OlivováRegina Olivová 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.92
4 Anna ČernáAnna Černá 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.94
5 Johana PojetováJohana Pojetová 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.34
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beáta ŘíhováBeáta Říhová 15 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10.75
2 Vendula TicháčkováVendula Ticháčková 15 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 10.81
3 Lucie RychteckáLucie Rychtecká 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.03
4 Eliška ŠtěpánkováEliška Štěpánková 15 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 11.45
5 Stella ŽákováStella Žáková 15 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 12.37
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KmeťováEliška Kmeťová 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.70
2 Daniela HavelkováDaniela Havelková 14 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 10.99
3 Silvie RajsiglováSilvie Rajsiglová 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.05
4 Eliška ČástkováEliška Částková 14 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 11.64
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ZábrodskáEma Zábrodská 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.92
2 Viktorie SchopfováViktorie Schopfová 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.12
3 Nikol BoudováNikol Boudová 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.61
4 Nela KöhlerováNela Köhlerová 14 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 12.80
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HávováTereza Hávová 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10.53
2 Laura KardosLaura Kardos 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.28
3 Lucie HandrejchováLucie Handrejchová 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.16
4 Melisa CandanMelisa Candan 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.49
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MíčkováKarolína Míčková 14 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.82
2 Kateřina LandováKateřina Landová 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.52
3 Laura ŠkorvánkováLaura Škorvánková 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.98
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠvermováNikol Švermová 14 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.28
2 Julie ToušováJulie Toušová 14 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 11.25
3 Karolína VařekováKarolína Vařeková 14 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 12.12
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela JelínkováNela Jelínková 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.47
2 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.13
3 Izabela KotulánováIzabela Kotulánová 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.67
4 Eliška KřemenákováEliška Křemenáková 13 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 10.68
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna NovákováValentýna Nováková 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.20
2 Gabriela ŠerákováGabriela Šeráková 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.96
3 Sarah AmorimSarah Amorim 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.84
4 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.93
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena FialováAlena Fialová 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.09
2 Barbora DoušováBarbora Doušová 13 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 10.26
3 Alžběta HartmanováAlžběta Hartmanová 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.47
4 Johana ČermákováJohana Čermáková 13 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 11.63
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.37
2 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 10.47
3 Evelína KrýslováEvelína Krýslová 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.79
4 Alena LedvinkaAlena Ledvinka 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.37
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema MlejnskáEma Mlejnská 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.29
2 Natálie PávkováNatálie Pávková 13 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 10.89
3 Sára PetlanováSára Petlanová 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.97
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PisečnáKarolína Pisečná 13 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 10.57
2 Elena VénosováElena Vénosová 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.36
Celkem 2 závodníků
Běh 15 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.08
2 Karolína KolpekováKarolína Kolpeková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.79
3 Amélie OndráčkováAmélie Ondráčková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.84
4 Sissi ČástkováSissi Částková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.90
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabrina SenyukSabrina Senyuk 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.58
2 Nela SulkováNela Sulková 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.18
3 Simona SajkoSimona Sajko 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.48
4 Adriana BrumovskáAdriana Brumovská 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.39
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BeranováEliška Beranová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.47
2 Aneta HoláAneta Holá 12 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 09.94
3 Sofie FilípkováSofie Filípková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.09
4 Ema BayerováEma Bayerová 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.14
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.66
2 Sofie JarkováSofie Jarková 12 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 10.27
3 Tereza KubelováTereza Kubelová 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.67
4 Gabriela IriškováGabriela Irišková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.19
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NývltováTereza Nývltová 12 AC PardubiceAC Pardubice 09.94
2 Aneta MatějkováAneta Matějková 12 Target Sport MiloviceTarget Sport Milovice 09.95
3 Barbara PátkováBarbara Pátková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.97
4 Ema StudenáEma Studená 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.98
5 Klára OnderkováKlára Onderková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 10.40
Celkem 5 závodníků

200 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf KoždoňRudolf Koždoň 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 36.51
2 Mikuláš JalčMikuláš Jalč 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 40.49
3 Adam SokolíkAdam Sokolík 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 42.76
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theo RiegerTheo Rieger 15 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 39.08
2 Daniel ŠustrDaniel Šustr 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 43.54
3 Jan CinibulkJan Cinibulk 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 45.88
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PetautAdam Petaut 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 35.80
2 Matouš MráčekMatouš Mráček 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 37.04
3 Marek ŠindelářMarek Šindelář 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 37.38
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KunrtOndřej Kunrt 14 ASK LovosiceASK Lovosice 33.44
2 Tomáš HolecTomáš Holec 14 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 39.55
3 Viktor JarkaViktor Jarka 14 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 39.56
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš PischnothTobiáš Pischnoth 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 36.68
2 Tobiáš MašekTobiáš Mašek 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 40.40
3 Joshua OduroJoshua Oduro 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 42.39
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří JanoušekJiří Janoušek 14 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 30.91
2 Štěpán ProxŠtěpán Prox 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 45.22
Celkem 2 závodníků
Běh 7 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš KohlmanMikuláš Kohlman 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 31.98
2 Adam HomolkaAdam Homolka 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 32.35
3 David SkuhravýDavid Skuhravý 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 32.70
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MachátDaniel Machát 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 34.61
2 Vojtěch SmažilVojtěch Smažil 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 35.88
3 Martin ŘemínekMartin Řemínek 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 36.58
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš StupkaTobiáš Stupka 13 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 32.87
2 Mikoláš TichýMikoláš Tichý 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 37.30
3 Vítek SlabaVítek Slaba 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 41.37
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KrálFilip Král 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 37.10
2 Matěj RádlMatěj Rádl 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 39.28
3 Daniel ŠtrbíkDaniel Štrbík 13 AC PRAHA 1890AC PRAHA 1890 45.47
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 31.66
2 Lukáš MihuleLukáš Mihule 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 33.16
3 Petr JežekPetr Ježek 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 45.73
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antony KazdaAntony Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 32.63
2 Josef CinibulkJosef Cinibulk 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 36.01
3 Dominik BulejčíkDominik Bulejčík 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 38.98
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠifaldaDavid Šifalda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 37.79
2 Jiří DušekJiří Dušek 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 43.90
Celkem 2 závodníků
Běh 14 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠťastnýOndřej Šťastný 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 37.97
2 Oliver KardosOliver Kardos 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 41.34
3 Jakub KoudelkaJakub Koudelka 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 43.52
Celkem 3 závodníků

200 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia KohlmanováMia Kohlmanová 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 36.80
2 Zita FraňováZita Fraňová 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 39.88
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SmetanováMia Smetanová 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 39.27
2 Anna ČernáAnna Černá 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 41.93
3 Sofie DlaskováSofie Dlasková 15 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 41.98
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PavelkováTereza Pavelková 15 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 40.83
2 Ema MenšíkováEma Menšíková 15 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 42.25
3 Regina OlivováRegina Olivová 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 43.44
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beáta ŘíhováBeáta Říhová 15 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 38.69
2 Lucie RychteckáLucie Rychtecká 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 39.28
3 Johana PojetováJohana Pojetová 15 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 41.17
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula TicháčkováVendula Ticháčková 15 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 38.08
2 Eliška ŠtěpánkováEliška Štěpánková 15 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 41.08
3 Stella ŽákováStella Žáková 15 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 41.25
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KmeťováEliška Kmeťová 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 35.40
2 Daniela HavelkováDaniela Havelková 14 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 37.88
3 Eliška ČástkováEliška Částková 14 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 41.99
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie RajsiglováSilvie Rajsiglová 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 38.82
2 Nikol BoudováNikol Boudová 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 39.87
3 Nela KöhlerováNela Köhlerová 14 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 42.77
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melisa CandanMelisa Candan 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 37.76
2 Ema ZábrodskáEma Zábrodská 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 38.20
3 Viktorie SchopfováViktorie Schopfová 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 42.10
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HávováTereza Hávová 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 35.86
2 Laura KardosLaura Kardos 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 39.29
3 Lucie HandrejchováLucie Handrejchová 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 41.30
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MíčkováKarolína Míčková 14 Atletika BenešovAtletika Benešov 35.03
2 Kateřina LandováKateřina Landová 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 39.57
3 Laura ŠkorvánkováLaura Škorvánková 14 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 42.93
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠvermováNikol Švermová 14 TJ NeratoviceTJ Neratovice 34.29
2 Julie ToušováJulie Toušová 14 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 40.17
3 Karolína VařekováKarolína Vařeková 14 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 41.39
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela JelínkováNela Jelínková 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 31.53
2 Eliška KřemenákováEliška Křemenáková 13 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 36.62
3 Izabela KotulánováIzabela Kotulánová 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 36.75
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34.98
2 Sarah AmorimSarah Amorim 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 35.54
3 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 36.20
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna NovákováValentýna Nováková 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 31.65
2 Gabriela ŠerákováGabriela Šeráková 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 34.32
3 Johana ČermákováJohana Čermáková 13 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 39.20
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena FialováAlena Fialová 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 34.25
2 Barbora DoušováBarbora Doušová 13 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 35.33
3 Alžběta HartmanováAlžběta Hartmanová 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 37.30
Celkem 3 závodníků
Běh 16 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 32.66
2 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 35.10
3 Evelína KrýslováEvelína Krýslová 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 35.12
Celkem 3 závodníků
Běh 17 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema MlejnskáEma Mlejnská 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 34.46
2 Natálie PávkováNatálie Pávková 13 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 37.17
3 Alena LedvinkaAlena Ledvinka 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 43.80
Celkem 3 závodníků
Běh 18 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PisečnáKarolína Pisečná 13 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 36.52
2 Sára PetlanováSára Petlanová 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 37.54
3 Elena VénosováElena Vénosová 13 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 40.14
Celkem 3 závodníků
Běh 19 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 31.14
2 Sissi ČástkováSissi Částková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 32.78
3 Karolína KolpekováKarolína Kolpeková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 34.17
Celkem 3 závodníků
Běh 20 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie OndráčkováAmélie Ondráčková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 33.13
2 Simona SajkoSimona Sajko 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 37.49
3 Adriana BrumovskáAdriana Brumovská 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 38.82
Celkem 3 závodníků
Běh 21 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabrina SenyukSabrina Senyuk 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 33.05
2 Nela SulkováNela Sulková 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 35.26
3 Ema BayerováEma Bayerová 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 40.96
Celkem 3 závodníků
Běh 22 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BeranováEliška Beranová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 33.05
2 Sofie FilípkováSofie Filípková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 33.90
3 Aneta HoláAneta Holá 12 bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti 34.12
Celkem 3 závodníků
Běh 23 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubelováTereza Kubelová 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 36.03
2 Sofie JarkováSofie Jarková 12 Atletika NeratoviceAtletika Neratovice 37.95
3 Gabriela IriškováGabriela Irišková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 39.95
Celkem 3 závodníků
Běh 24 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NývltováTereza Nývltová 12 AC PardubiceAC Pardubice 33.17
2 Aneta MatějkováAneta Matějková 12 Target Sport MiloviceTarget Sport Milovice 33.72
3 Tereza MaršíkováTereza Maršíková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 35.52
Celkem 3 závodníků
Běh 25 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema StudenáEma Studená 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 33.35
2 Barbara PátkováBarbara Pátková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 33.72
3 Klára OnderkováKlára Onderková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 35.75
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 1 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam SokolíkAdam Sokolík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 2.95
2 Mikuláš JalčMikuláš Jalč
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 2.69
3 Daniel ŠustrDaniel Šustr
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 2.49
4 Tomáš ChoueiryTomáš Choueiry
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 2.31
5= Theo RiegerTheo Rieger
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
15 2.21
5= Rudolf KoždoňRudolf Koždoň
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 2.21
7 Jan CinibulkJan Cinibulk
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 2.15
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 7 závodníků
Skupina 2 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří JanoušekJiří Janoušek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
14 3.99
2 Ondřej KunrtOndřej Kunrt
ASK LovosiceASK Lovosice
14 3.54
3 Adam PetautAdam Petaut
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 3.13
4 Tomáš HolecTomáš Holec
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
14 3.01
5 Viktor JarkaViktor Jarka
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
14 2.99
6 Tobiáš PischnothTobiáš Pischnoth
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.93
7 Marek ŠindelářMarek Šindelář
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.84
8 Matouš MráčekMatouš Mráček
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.76
9 Tobiáš MašekTobiáš Mašek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.73
10 Joshua OduroJoshua Oduro
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.68
11 Štěpán ProxŠtěpán Prox
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.05
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 11 závodníků
Skupina 3 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikuláš KohlmanMikuláš Kohlman
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 4.09
2 David SkuhravýDavid Skuhravý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.73
3 Tobiáš StupkaTobiáš Stupka
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
13 3.72
4 Mikoláš TichýMikoláš Tichý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.53
5 Vojtěch SmažilVojtěch Smažil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.49
6 Daniel MachátDaniel Machát
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.34
7 Adam HomolkaAdam Homolka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.31
8 Martin ŘemínekMartin Řemínek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.08
9 Matěj RádlMatěj Rádl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.05
10 Filip KrálFilip Král
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.01
11 Daniel ŠtrbíkDaniel Štrbík
AC PRAHA 1890AC PRAHA 1890
13 2.67
12 Vítek SlabaVítek Slaba
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 2.62
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 12 závodníků
Skupina 4 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojta KazdaVojta Kazda
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 4.17
2 Lukáš MihuleLukáš Mihule
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 4.12
3 Antony KazdaAntony Kazda
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.56
4 David ŠifaldaDavid Šifalda
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.39
5= Josef CinibulkJosef Cinibulk
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.38
5= Ondřej ŠťastnýOndřej Šťastný
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.38
7 Dominik BulejčíkDominik Bulejčík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.01
8 Oliver KardosOliver Kardos
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 2.82
9 Petr JežekPetr Ježek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 2.74
10 Jiří DušekJiří Dušek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 2.34
11 Jakub KoudelkaJakub Koudelka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 2.29
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 1 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mia KohlmanováMia Kohlmanová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 3.17
2 Mia SmetanováMia Smetanová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 3.10
3 Vendula TicháčkováVendula Ticháčková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
15 2.83
4 Zita FraňováZita Fraňová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 2.82
5 Anna ČernáAnna Černá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 2.73
6 Beáta ŘíhováBeáta Říhová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
15 2.73
7 Regina OlivováRegina Olivová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 2.73
8 Sofie DlaskováSofie Dlasková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
15 2.70
9 Tereza PavelkováTereza Pavelková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
15 2.68
10 Lucie RychteckáLucie Rychtecká
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 2.64
11 Ema MenšíkováEma Menšíková
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
15 2.61
12 Stella ŽákováStella Žáková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
15 2.46
13 Eliška ŠtěpánkováEliška Štěpánková
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
15 2.42
14 Johana PojetováJohana Pojetová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 2.19
Poznámky/pokusy:
" Skákáno z místa odrazu
Celkem 14 závodníků
Skupina 2 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MíčkováKarolína Míčková
Atletika BenešovAtletika Benešov
14 3.51
2 Tereza HávováTereza Hávová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 3.28
3 Nikol ŠvermováNikol Švermová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
14 3.19
4 Daniela HavelkováDaniela Havelková
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
14 3.10
5 Eliška KmeťováEliška Kmeťová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 3.02
6 Silvie RajsiglováSilvie Rajsiglová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.87
7 Nikol BoudováNikol Boudová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.79
8 Julie ToušováJulie Toušová
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
14 2.78
9 Viktorie SchopfováViktorie Schopfová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.77
10 Ema ZábrodskáEma Zábrodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.69
11 Laura KardosLaura Kardos
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.64
12 Laura ŠkorvánkováLaura Škorvánková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.63
13 Kateřina LandováKateřina Landová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.58
14 Eliška ČástkováEliška Částková
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
14 2.55
15 Karolína VařekováKarolína Vařeková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
14 2.39
16 Melisa CandanMelisa Candan
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.36
17 Lucie HandrejchováLucie Handrejchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 2.34
18 Nela KöhlerováNela Köhlerová
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
14 2.29
Poznámky/pokusy:
" Skákáno z místa odrazu
Celkem 18 závodníků
Skupina 3 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sabina HorákováSabina Horáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 4.22
2 Valentýna NovákováValentýna Nováková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 3.97
3= Gabriela ŠerákováGabriela Šeráková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.76
3= Nela JelínkováNela Jelínková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.76
5 Alena FialováAlena Fialová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.54
6 Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
13 3.51
7 Ema MlejnskáEma Mlejnská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
13 3.38
8 Sára PetlanováSára Petlanová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.32
9 Sarah AmorimSarah Amorim
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.29
10 Izabela KotulánováIzabela Kotulánová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.17
11 Alžběta HartmanováAlžběta Hartmanová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.13
12 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.09
13= Evelína KrýslováEvelína Krýslová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 3.02
13= Karolína PisečnáKarolína Pisečná
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
13 3.02
13= Sofia KužmováSofia Kužmová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
13 3.02
13= Barbora DoušováBarbora Doušová
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
13 3.02
17 Eliška KřemenákováEliška Křemenáková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
13 3.01
18 Natálie PávkováNatálie Pávková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
13 2.97
19 Johana ČermákováJohana Čermáková
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
13 2.67
20 Elena VénosováElena Vénosová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 2.62
21 Alena LedvinkaAlena Ledvinka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 2.45
Poznámky/pokusy:
" Skákáno z místa odrazu
Celkem 21 závodníků
Skupina 4 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HavelkováTereza Havelková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 4.17
2 Eliška BeranováEliška Beranová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 3.80
3 Tereza NývltováTereza Nývltová
AC PardubiceAC Pardubice
12 3.69
4 Karolína KolpekováKarolína Kolpeková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.68
5 Sabrina SenyukSabrina Senyuk
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.63
6 Amélie OndráčkováAmélie Ondráčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.55
7= Tereza MaršíkováTereza Maršíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.52
7= Nela SulkováNela Sulková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
12 3.52
9 Sissi ČástkováSissi Částková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.49
10 Barbara PátkováBarbara Pátková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.42
11 Simona SajkoSimona Sajko
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.38
12 Sofie FilípkováSofie Filípková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 3.36
13 Ema StudenáEma Studená
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 3.32
14 Aneta HoláAneta Holá
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
12 3.30
15 Aneta MatějkováAneta Matějková
Target Sport MiloviceTarget Sport Milovice
12 3.22
16 Klára OnderkováKlára Onderková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.16
17 Tereza KubelováTereza Kubelová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3.10
18 Sofie JarkováSofie Jarková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
12 3.03
19 Gabriela IriškováGabriela Irišková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 2.90
20 Ema BayerováEma Bayerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 2.79
21 Adriana BrumovskáAdriana Brumovská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 2.76
Poznámky/pokusy:
" Skákáno z místa odrazu
Celkem 21 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 1 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam SokolíkAdam Sokolík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 20.15
2 Tomáš ChoueiryTomáš Choueiry
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 15.41
3 Jan CinibulkJan Cinibulk
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 12.78
4 Daniel ŠustrDaniel Šustr
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 10.04
5 Mikuláš JalčMikuláš Jalč
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 07.70
6 Rudolf KoždoňRudolf Koždoň
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 06.80
7 Theo RiegerTheo Rieger
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
15 05.30
Celkem 7 závodníků
Skupina 2 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří JanoušekJiří Janoušek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
14 25.03
2 Adam PetautAdam Petaut
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 24.17
3 Matouš MráčekMatouš Mráček
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 22.99
4 Ondřej KunrtOndřej Kunrt
ASK LovosiceASK Lovosice
14 20.11
5 Joshua OduroJoshua Oduro
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 19.36
6 Viktor JarkaViktor Jarka
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
14 18.55
7 Tobiáš PischnothTobiáš Pischnoth
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 17.70
8 Tomáš HolecTomáš Holec
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
14 16.99
9 Tobiáš MašekTobiáš Mašek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 16.20
10 Marek ŠindelářMarek Šindelář
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 11.57
11 Štěpán ProxŠtěpán Prox
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 10.81
Celkem 11 závodníků
Skupina 3 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobiáš StupkaTobiáš Stupka
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
13 33.32
2 Mikuláš KohlmanMikuláš Kohlman
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 31.39
3 Mikoláš TichýMikoláš Tichý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 28.07
4 Filip KrálFilip Král
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 25.84
5 David SkuhravýDavid Skuhravý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 23.81
6 Matěj RádlMatěj Rádl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 22.15
7 Martin ŘemínekMartin Řemínek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 21.34
8 Daniel MachátDaniel Machát
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 20.11
9 Vítek SlabaVítek Slaba
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 19.59
10 Adam HomolkaAdam Homolka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 19.58
11 Vojtěch SmažilVojtěch Smažil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 14.51
12 Daniel ŠtrbíkDaniel Štrbík
AC PRAHA 1890AC PRAHA 1890
13 09.95
Celkem 12 závodníků
Skupina 4 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojta KazdaVojta Kazda
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 38.61
2 Lukáš MihuleLukáš Mihule
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 32.58
3 Antony KazdaAntony Kazda
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 29.74
4 Ondřej ŠťastnýOndřej Šťastný
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 25.16
5 Dominik BulejčíkDominik Bulejčík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 22.19
6 Jakub KoudelkaJakub Koudelka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 19.39
7 Josef CinibulkJosef Cinibulk
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 18.68
8 David ŠifaldaDavid Šifalda
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 16.95
9 Jiří DušekJiří Dušek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 13.05
10 Petr JežekPetr Ježek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 12.60
11 Oliver KardosOliver Kardos
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 09.34
Celkem 11 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 1 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza PavelkováTereza Pavelková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
15 19.52
2 Vendula TicháčkováVendula Ticháčková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
15 18.17
3 Beáta ŘíhováBeáta Říhová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
15 15.01
4 Eliška ŠtěpánkováEliška Štěpánková
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
15 14.69
5 Lucie RychteckáLucie Rychtecká
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 12.99
6 Regina OlivováRegina Olivová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 11.42
7 Anna ČernáAnna Černá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 10.78
8 Mia KohlmanováMia Kohlmanová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 10.68
9 Sofie DlaskováSofie Dlasková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
15 10.40
10 Zita FraňováZita Fraňová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 10.25
11 Mia SmetanováMia Smetanová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 10.01
12 Stella ŽákováStella Žáková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
15 09.85
13 Johana PojetováJohana Pojetová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
15 06.98
14 Ema MenšíkováEma Menšíková
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
15 06.33
Celkem 14 závodníků
Skupina 2 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HávováTereza Hávová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 25.72
2 Nikol ŠvermováNikol Švermová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
14 15.74
3 Eliška KmeťováEliška Kmeťová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 15.66
4 Daniela HavelkováDaniela Havelková
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
14 13.91
5 Karolína VařekováKarolína Vařeková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
14 12.72
6 Nela KöhlerováNela Köhlerová
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
14 12.52
7 Viktorie SchopfováViktorie Schopfová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 11.92
8 Silvie RajsiglováSilvie Rajsiglová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 11.43
9 Nikol BoudováNikol Boudová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 11.29
10 Karolína MíčkováKarolína Míčková
Atletika BenešovAtletika Benešov
14 11.26
11 Laura KardosLaura Kardos
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 10.89
12 Eliška ČástkováEliška Částková
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
14 10.41
13 Melisa CandanMelisa Candan
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 10.02
14 Julie ToušováJulie Toušová
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
14 10.00
15 Ema ZábrodskáEma Zábrodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 09.98
16 Laura ŠkorvánkováLaura Škorvánková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 09.69
17 Lucie HandrejchováLucie Handrejchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 08.96
18 Kateřina LandováKateřina Landová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
14 08.56
Celkem 18 závodníků
Skupina 3 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
13 28.15
2 Sabina HorákováSabina Horáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
13 25.25
3 Valentýna NovákováValentýna Nováková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 23.83
4 Barbora DoušováBarbora Doušová
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
13 22.19
5 Nela JelínkováNela Jelínková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 21.52
6 Izabela KotulánováIzabela Kotulánová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 20.66
7 Eliška KřemenákováEliška Křemenáková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
13 20.29
8 Ema MlejnskáEma Mlejnská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
13 19.85
9 Sarah AmorimSarah Amorim
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 19.63
10 Gabriela ŠerákováGabriela Šeráková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 19.31
11 Sofia KužmováSofia Kužmová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
13 15.97
12 Karolína PisečnáKarolína Pisečná
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
13 15.37
13 Natálie PávkováNatálie Pávková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
13 15.26
14 Sára PetlanováSára Petlanová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 13.79
15 Evelína KrýslováEvelína Krýslová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 12.39
16 Alena LedvinkaAlena Ledvinka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 12.29
17 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 12.22
18 Johana ČermákováJohana Čermáková
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
13 11.43
19 Alžběta HartmanováAlžběta Hartmanová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 10.31
20 Elena VénosováElena Vénosová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 09.83
21 Alena FialováAlena Fialová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 09.36
Celkem 21 závodníků
Skupina 4 (ne, 16.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie FilípkováSofie Filípková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 36.14
2 Tereza NývltováTereza Nývltová
AC PardubiceAC Pardubice
12 32.82
3 Tereza HavelkováTereza Havelková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 31.29
4 Ema StudenáEma Studená
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 29.50
5 Aneta HoláAneta Holá
bez oddílové příslušnostibez oddílové příslušnosti
12 28.66
6 Eliška BeranováEliška Beranová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 23.63
7 Amélie OndráčkováAmélie Ondráčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 22.51
8 Sissi ČástkováSissi Částková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 21.07
9 Klára OnderkováKlára Onderková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 20.66
10 Tereza MaršíkováTereza Maršíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 19.96
11 Ema BayerováEma Bayerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 19.70
12 Nela SulkováNela Sulková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
12 19.65
13 Barbara PátkováBarbara Pátková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 19.17
14 Simona SajkoSimona Sajko
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 17.87
15 Aneta MatějkováAneta Matějková
Target Sport MiloviceTarget Sport Milovice
12 17.54
16 Karolína KolpekováKarolína Kolpeková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 16.31
17 Sofie JarkováSofie Jarková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
12 15.79
18 Tereza KubelováTereza Kubelová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 15.03
19 Adriana BrumovskáAdriana Brumovská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 14.47
20 Sabrina SenyukSabrina Senyuk
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 14.07
21 Gabriela IriškováGabriela Irišková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 13.91
Celkem 21 závodníků