Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Český Krumlov

Kaplice (10. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 10:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KučaJiří Kuča 07 Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š... 6 08.05 545.00
2 Jindřich KajgrJindřich Kajgr 07 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 2 08.08 537.00
3 Alessandro BiasonAlessandro Biason 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 4 08.39 452.00
4 72 Vojtěch HajduchVojtěch Hajduch 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 08.73 366.00
5 Tomáš PilařTomáš Pilař 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 1 08.85 338.00
6 73 Jan HambergerJan Hamberger 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 5 09.52 199.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 10:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav PísekMiroslav Písek 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 07.99 563.00
2 Jakub MarekJakub Marek 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 08.05 545.00
3 Matěj VacekMatěj Vacek 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 1 08.28 481.00
4 Patrik KučeraPatrik Kučera 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 08.29 478.00
5 Karel TemiakKarel Temiak 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 6 08.34 465.00
6 Milan PechMilan Pech 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 5 08.55 411.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 10:40) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KovářJan Kovář 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 07.84 607.00
2 Miroslav KunešMiroslav Kuneš 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 08.12 525.00
3 Pavel KučeraPavel Kučera 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 5 08.15 517.00
4 Lukáš ParáčekLukáš Paráček 07 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 6 08.51 421.00
5 83 Štěpán RehbergerŠtěpán Rehberger 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1 08.55 411.00
6 Milan KováčMilan Kováč 08 Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š... 4 08.63 391.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 10:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Tomáš BrauerTomáš Brauer 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 3 08.21 500.00
2 Jakub KozelJakub Kozel 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 08.24 492.00
3 Karel TomanKarel Toman 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1 08.31 473.00
4 Matěj ŠítalMatěj Šítal 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 6 08.36 460.00
5 Matěj PöschlMatěj Pöschl 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 08.53 416.00
6 Štěpán BendaŠtěpán Benda 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 4 08.69 376.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 10.5.2023 - 10:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 07.65 665.00
2 Jakub HadJakub Had 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 08.50 423.00
3 Martin VeselýMartin Veselý 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1 08.83 343.00
4 Robert BeneshRobert Benesh 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 08.86 336.00
5 Šimon KlimešŠimon Klimeš 08 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 6 08.98 309.00
6 Josef BeranJosef Beran 08 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 3 09.12 278.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 07.65 665.00
2 Jan KovářJan Kovář 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 07.84 607.00
3 Miroslav PísekMiroslav Písek 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 07.99 563.00
4 Jiří KučaJiří Kuča 07 Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š... 6 08.05 545.00
4 Jakub MarekJakub Marek 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 08.05 545.00
6 Jindřich KajgrJindřich Kajgr 07 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 2 08.08 537.00
7 Miroslav KunešMiroslav Kuneš 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 08.12 525.00
8 Pavel KučeraPavel Kučera 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 5 08.15 517.00
9 68 Tomáš BrauerTomáš Brauer 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 3 08.21 500.00
10 Jakub KozelJakub Kozel 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 08.24 492.00
11 Matěj VacekMatěj Vacek 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 1 08.28 481.00
12 Patrik KučeraPatrik Kučera 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 08.29 478.00
13 Karel TomanKarel Toman 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1 08.31 473.00
14 Karel TemiakKarel Temiak 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 6 08.34 465.00
15 Matěj ŠítalMatěj Šítal 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 6 08.36 460.00
16 Alessandro BiasonAlessandro Biason 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 4 08.39 452.00
17 Jakub HadJakub Had 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 08.50 423.00
18 Lukáš ParáčekLukáš Paráček 07 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 6 08.51 421.00
19 Matěj PöschlMatěj Pöschl 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 08.53 416.00
20 Milan PechMilan Pech 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 5 08.55 411.00
20 83 Štěpán RehbergerŠtěpán Rehberger 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1 08.55 411.00
22 Milan KováčMilan Kováč 08 Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š... 4 08.63 391.00
23 Štěpán BendaŠtěpán Benda 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 4 08.69 376.00
24 72 Vojtěch HajduchVojtěch Hajduch 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 3 08.73 366.00
25 Martin VeselýMartin Veselý 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1 08.83 343.00
26 Tomáš PilařTomáš Pilař 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 1 08.85 338.00
27 Robert BeneshRobert Benesh 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 08.86 336.00
28 Šimon KlimešŠimon Klimeš 08 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 6 08.98 309.00
29 Josef BeranJosef Beran 08 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 3 09.12 278.00
30 73 Jan HambergerJan Hamberger 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 5 09.52 199.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 10:25) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Jan RůžičkaJan Růžička 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 08.86 336.00
2 Jan SládekJan Sládek 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 09.21 259.00
3 Šimon JanekŠimon Janek 11 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 09.39 224.00
4 Jan Markus ŠuplerJan Markus Šupler 10 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 1 09.53 197.00
5 22 František SochaFrantišek Socha 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 6 09.96 126.00
6 Martin BenešMartin Beneš 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 10.09 108.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 10:25) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Duc Huy PhamDuc Huy Pham 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 5 08.70 374.00
2 Matěj MašekMatěj Mašek 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 08.83 343.00
3 Milan PolákMilan Polák 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 2 09.44 214.00
4 Jiří ČerníkJiří Černík 09 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 4 09.71 166.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 10:25) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DoubekJakub Doubek 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 09.01 302.00
2 Filip FischerFilip Fischer 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 3 09.03 298.00
3 Filip RolčíkFilip Rolčík 10 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.04 295.00
4 Martin SáňkaMartin Sáňka 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 09.87 140.00
Michal VelíšekMichal Velíšek 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 10:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Prokop JanekProkop Janek 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 08.24 492.00
2 Jaromír PechJaromír Pech 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 5 08.69 376.00
3 Zdeněk KotlárZdeněk Kotlár 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 09.16 270.00
4 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 6 09.17 268.00
5 19 Pavel ŠkorvánekPavel Škorvánek 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 09.18 266.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 10.5.2023 - 10:25) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Michael VítaMichael Víta 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 08.56 408.00
2 Pavel KutlákPavel Kutlák 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 3 09.27 247.00
3 Šimon HněvkovskýŠimon Hněvkovský 10 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 09.69 169.00
4 13 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 5 10.04 115.00
5 Jan ZemanJan Zeman 09 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 6 10.85 26.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Prokop JanekProkop Janek 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 08.24 492.00
2 21 Michael VítaMichael Víta 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 08.56 408.00
3 Jaromír PechJaromír Pech 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 5 08.69 376.00
4 Duc Huy PhamDuc Huy Pham 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 5 08.70 374.00
5 Matěj MašekMatěj Mašek 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 08.83 343.00
6 16 Jan RůžičkaJan Růžička 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 08.86 336.00
7 Jakub DoubekJakub Doubek 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 09.01 302.00
8 Filip FischerFilip Fischer 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 3 09.03 298.00
9 Filip RolčíkFilip Rolčík 10 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.04 295.00
10 Zdeněk KotlárZdeněk Kotlár 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 09.16 270.00
11 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 6 09.17 268.00
12 19 Pavel ŠkorvánekPavel Škorvánek 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 09.18 266.00
13 Jan SládekJan Sládek 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 09.21 259.00
14 Pavel KutlákPavel Kutlák 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 3 09.27 247.00
15 Šimon JanekŠimon Janek 11 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 09.39 224.00
16 Milan PolákMilan Polák 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 2 09.44 214.00
17 Jan Markus ŠuplerJan Markus Šupler 10 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 1 09.53 197.00
18 Šimon HněvkovskýŠimon Hněvkovský 10 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 09.69 169.00
19 Jiří ČerníkJiří Černík 09 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 4 09.71 166.00
20 Martin SáňkaMartin Sáňka 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 09.87 140.00
21 22 František SochaFrantišek Socha 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 6 09.96 126.00
22 13 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 5 10.04 115.00
23 Martin BenešMartin Beneš 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 10.09 108.00
24 Jan ZemanJan Zeman 09 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 6 10.85 26.00
Michal VelíšekMichal Velíšek 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 6 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 10:55) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen HaldováElen Haldová 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 09.03 558.00
2 Barbora AulickáBarbora Aulická 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 4 09.18 521.00
3 Lenka OndřichováLenka Ondřichová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 6 09.47 451.00
4 Katrin BalogováKatrin Balogová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 3 09.72 395.00
5 Anežka PlacerováAnežka Placerová 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1 09.76 386.00
6 48 Justýna DudováJustýna Dudová 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 5 10.27 283.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 10:55) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NovákováKateřina Nováková 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 09.44 458.00
2 Eva KostohryzováEva Kostohryzová 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 09.50 444.00
3 Anežka TomanováAnežka Tomanová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 1 09.52 440.00
4 Michaela PrayrováMichaela Prayrová 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 6 09.79 380.00
5 49 Alice HaislerováAlice Haislerová 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 09.80 378.00
6 Tereza MichalíkováTereza Michalíková 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 5 10.38 263.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 10:55) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Sára KdýrováSára Kdýrová 08 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 3 08.74 635.00
2 Simona HadravováSimona Hadravová 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 08.96 576.00
3 Markéta ŠipanováMarkéta Šipanová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 6 09.40 468.00
4 Karolína KupčíkováKarolína Kupčíková 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 09.84 369.00
5 Ludmila ŠrámkováLudmila Šrámková 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 09.99 338.00
6 Marie KonečnáMarie Konečná 08 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 5 10.23 291.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 10:55) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HanzalováKateřina Hanzalová 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 3 08.76 629.00
2 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 1 08.77 626.00
3 58 Radana PejchalováRadana Pejchalová 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 6 09.33 484.00
4 Martina BergerováMartina Bergerová 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 09.60 422.00
5 Alena KozlíkováAlena Kozlíková 09 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 2 09.62 417.00
6 Natálie JaklováNatálie Jaklová 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.74 391.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Sára KdýrováSára Kdýrová 08 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 3 08.74 635.00
2 Kateřina HanzalováKateřina Hanzalová 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 3 08.76 629.00
3 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 1 08.77 626.00
4 Simona HadravováSimona Hadravová 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 08.96 576.00
5 Elen HaldováElen Haldová 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 09.03 558.00
6 Barbora AulickáBarbora Aulická 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 4 09.18 521.00
7 58 Radana PejchalováRadana Pejchalová 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 6 09.33 484.00
8 Markéta ŠipanováMarkéta Šipanová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 6 09.40 468.00
9 Kateřina NovákováKateřina Nováková 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 09.44 458.00
10 Lenka OndřichováLenka Ondřichová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 6 09.47 451.00
11 Eva KostohryzováEva Kostohryzová 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 09.50 444.00
12 Anežka TomanováAnežka Tomanová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 1 09.52 440.00
13 Martina BergerováMartina Bergerová 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 09.60 422.00
14 Alena KozlíkováAlena Kozlíková 09 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 2 09.62 417.00
15 Katrin BalogováKatrin Balogová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 3 09.72 395.00
16 Natálie JaklováNatálie Jaklová 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 5 09.74 391.00
17 Anežka PlacerováAnežka Placerová 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1 09.76 386.00
18 Michaela PrayrováMichaela Prayrová 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 6 09.79 380.00
19 49 Alice HaislerováAlice Haislerová 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 09.80 378.00
20 Karolína KupčíkováKarolína Kupčíková 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 09.84 369.00
21 Ludmila ŠrámkováLudmila Šrámková 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 09.99 338.00
22 Marie KonečnáMarie Konečná 08 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 5 10.23 291.00
23 48 Justýna DudováJustýna Dudová 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 5 10.27 283.00
24 Tereza MichalíkováTereza Michalíková 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 5 10.38 263.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 10:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Týna MerhautováTýna Merhautová 11 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 09.34 482.00
2 Kamila MüllerováKamila Müllerová 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 09.49 447.00
3 29 Kateřina HruškováKateřina Hrušková 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 4 09.64 413.00
4 Natálie KaralováNatálie Karalová 11 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 3 10.35 268.00
5 Kateřina KřivskáKateřina Křivská 09 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 5 11.02 158.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 10:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ChudáAneta Chudá 10 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 4 09.50 444.00
2 Sarah StropkováSarah Stropková 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 09.86 365.00
3 Markéta ŠomováMarkéta Šomová 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 6 10.33 272.00
4 Alexandra SivákováAlexandra Siváková 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 5 10.46 249.00
5 33 Pavla KováčováPavla Kováčová 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 11.00 161.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 10:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 5 08.43 721.00
2 41 Emily SičákováEmily Sičáková 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 08.88 597.00
3 Tereza PechováTereza Pechová 11 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 09.13 533.00
4 Šárka BártováŠárka Bártová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 09.24 506.00
5 Karolína ŠimečkováKarolína Šimečková 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 6 09.95 346.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 10:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amelie Luisa KubatováAmelie Luisa Kubatová 11 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 08.92 587.00
2 Sára PrilipínováSára Prilipínová 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 09.35 480.00
3 Natálie NovotnáNatálie Novotná 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 09.49 447.00
4 Anna MalachovskáAnna Malachovská 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 5 09.67 406.00
5 Lenka FišerováLenka Fišerová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 4 10.00 336.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 10.5.2023 - 10:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VazdováEma Vazdová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 6 09.51 442.00
2 45 Karla TovarišováKarla Tovarišová 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 09.59 424.00
3 Nella HanzlíkováNella Hanzlíková 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 3 09.82 374.00
4 Rozálie BeránkováRozálie Beránková 11 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 10.18 300.00
5 Markéta ŠediváMarkéta Šedivá 10 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 5 12.02 44.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 5 08.43 721.00
2 41 Emily SičákováEmily Sičáková 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 08.88 597.00
3 Amelie Luisa KubatováAmelie Luisa Kubatová 11 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 08.92 587.00
4 Tereza PechováTereza Pechová 11 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 09.13 533.00
5 Šárka BártováŠárka Bártová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 09.24 506.00
6 Týna MerhautováTýna Merhautová 11 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 09.34 482.00
7 Sára PrilipínováSára Prilipínová 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 09.35 480.00
8 Kamila MüllerováKamila Müllerová 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 6 09.49 447.00
8 Natálie NovotnáNatálie Novotná 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 09.49 447.00
10 Aneta ChudáAneta Chudá 10 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 4 09.50 444.00
11 Ema VazdováEma Vazdová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 6 09.51 442.00
12 45 Karla TovarišováKarla Tovarišová 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 09.59 424.00
13 29 Kateřina HruškováKateřina Hrušková 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 4 09.64 413.00
14 Anna MalachovskáAnna Malachovská 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 5 09.67 406.00
15 Nella HanzlíkováNella Hanzlíková 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 3 09.82 374.00
16 Sarah StropkováSarah Stropková 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 09.86 365.00
17 Karolína ŠimečkováKarolína Šimečková 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 6 09.95 346.00
18 Lenka FišerováLenka Fišerová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 4 10.00 336.00
19 Rozálie BeránkováRozálie Beránková 11 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 10.18 300.00
20 Markéta ŠomováMarkéta Šomová 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 6 10.33 272.00
21 Natálie KaralováNatálie Karalová 11 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 3 10.35 268.00
22 Alexandra SivákováAlexandra Siváková 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 5 10.46 249.00
23 33 Pavla KováčováPavla Kováčová 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 11.00 161.00
24 Kateřina KřivskáKateřina Křivská 09 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 5 11.02 158.00
25 Markéta ŠediváMarkéta Šedivá 10 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 5 12.02 44.00

600 m - Ml. žákyně

(st, 10.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 38 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 16 1:46.48 726.00
2 23 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1 1:50.53 657.00
3 31 Sofie JanošcováSofie Janošcová 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 9 1:53.48 609.00
4 44 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 10 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 22 2:08.96 385.00
5 26 Anna HajduchováAnna Hajduchová 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 4 2:10.03 371.00
6 30 Adéla JadlovskáAdéla Jadlovská 23 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 8 2:10.67 363.00
7 24 Anežka DoubravskáAnežka Doubravská 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 2:11.48 353.00
8 40 Nina RadováNina Radová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 18 2:13.38 330.00
9 28 Anastázie HotsaAnastázie Hotsa 10 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 6 2:14.68 314.00
10 41 Emily SičákováEmily Sičáková 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 19 2:14.93 311.00
11 29 Kateřina HruškováKateřina Hrušková 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 7 2:16.14 297.00
12 37 Nela PetrůNela Petrů 11 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 15 2:16.49 293.00
13 43 Anna SwaczynováAnna Swaczynová 11 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 21 2:19.45 260.00
14 25 Veronika FerencováVeronika Ferencová 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 2:20.94 245.00
15 35 Emma KutlákováEmma Kutláková 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 13 2:21.32 241.00
16 45 Karla TovarišováKarla Tovarišová 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 23 2:26.48 190.00
17 34 Daniela KučerováDaniela Kučerová 10 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 12 2:29.45 163.00
18 36 Mariana MazegMariana Mazeg 11 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 14 2:33.67 129.00
19 42 Klárka StropkováKlárka Stropková 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 20 2:39.71 86.00
20 33 Pavla KováčováPavla Kováčová 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 11 2:41.95 72.00
21 32 Štěpánka KarlachováŠtěpánka Karlachová 10 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 10 2:44.26 59.00
22 46 Valerie UvačíkováValerie Uvačíková 10 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 24 2:46.19 49.00
Celkem 22 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 55 Simona LichevaSimona Licheva 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 9 2:46.14 504.00
2 63 Nela ŠpindlerováNela Špindlerová 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 17 2:48.17 483.00
3 67 Nela ZemkováNela Zemková 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 21 2:51.12 452.00
4 65 Karolína ŠulkováKarolína Šulková 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 19 2:53.43 429.00
5 51 Sára KdýrováSára Kdýrová 08 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 5 2:54.34 420.00
6 61 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 15 2:59.19 373.00
7 64 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 18 2:59.19 373.00
8 58 Radana PejchalováRadana Pejchalová 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 12 3:02.71 340.00
9 49 Alice HaislerováAlice Haislerová 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 3:12.83 255.00
10 66 Eliška ŠvédováEliška Švédová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 20 3:15.56 234.00
11 48 Justýna DudováJustýna Dudová 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 3:18.37 213.00
12 53 Eliška KolouchováEliška Kolouchová 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 7 3:19.28 207.00
13 60 Lada SmolíkováLada Smolíková 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 14 3:24.51 171.00
14 62 Marie ŠpanillerováMarie Španillerová 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 16 3:29.70 139.00
15 56 Michaela MackováMichaela Macková 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 10 3:32.67 122.00
16 59 Jana ReichardtováJana Reichardtová 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 13 3:34.62 111.00
17 47 Simona BřezinováSimona Březinová 08 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 1 3:49.17 46.00
18 57 Kateřina OpekarováKateřina Opekarová 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 11 4:04.40 7.00
19 52 Aneta KellnerováAneta Kellnerová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 6 4:09.46 1.00
20 54 Vanesa KotlárováVanesa Kotlárová 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 8 4:15.97 0.00
50 Zdeňka ChrtováZdeňka Chrtová 07 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 4 DNF
Celkem 21 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(st, 10.5.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 10 Karel KlabouchKarel Klabouch 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 10 3:18.39 495.00
2 7 Prokop JanekProkop Janek 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 7 3:18.78 492.00
3 3 Jan ČapekJan Čapek 10 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 3:21.69 467.00
4 19 Pavel ŠkorvánekPavel Škorvánek 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 19 3:32.10 384.00
5 14 Matouš RehbergerMatouš Rehberger 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 14 3:41.35 317.00
6 21 Michael VítaMichael Víta 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 21 3:42.15 311.00
7 11 Filip KotlárFilip Kotlár 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 11 3:43.05 305.00
8 4 Tomáš FišerTomáš Fišer 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 3:44.49 295.00
9 16 Jan RůžičkaJan Růžička 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 16 3:45.44 289.00
10 20 Jindřich VáclavíkJindřich Václavík 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 20 3:46.46 282.00
11 2 Jaroslav BicanJaroslav Bican 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 3:47.39 276.00
12 12 Lukáš MojhaLukáš Mojha 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 12 3:49.88 260.00
13 6 Tomáš HanerníkTomáš Hanerník 11 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 6 3:50.96 253.00
14 13 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 13 3:51.86 247.00
15 8 Václav JeziorskýVáclav Jeziorský 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 8 3:55.45 226.00
16 5 František FošumFrantišek Fošum 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 5 3:57.57 213.00
17 15 Pavel HadravaPavel Hadrava 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 15 3:58.52 208.00
18 18 Dominik StaníkDominik Staník 11 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 18 4:02.43 186.00
19 1 Pavel BabůrekPavel Babůrek 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1 4:04.02 177.00
20 22 František SochaFrantišek Socha 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 17 4:25.25 81.00
21 9 Jaroslav KalendaJaroslav Kalenda 09 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 9 4:26.53 76.00
Celkem 21 závodníků

1500 m - Žáci

(st, 10.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 69 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 4:58.66 567.00
2 89 Kryštof TichýKryštof Tichý 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 22 5:10.48 501.00
3 74 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 07 Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š... 7 5:13.90 482.00
4 84 Jiří SukdolákJiří Sukdolák 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 17 5:17.46 463.00
5 75 Filip KopřivaFilip Kopřiva 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 8 5:18.78 456.00
6 83 Štěpán RehbergerŠtěpán Rehberger 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 16 5:19.06 455.00
7 68 Tomáš BrauerTomáš Brauer 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1 5:25.08 424.00
8 72 Vojtěch HajduchVojtěch Hajduch 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 5 5:26.40 417.00
9 82 Mikoláš PaloudaMikoláš Palouda 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 15 5:26.56 416.00
10 71 Eda EdelmanEda Edelman 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 4 5:27.77 410.00
11 85 Marek ŠáraMarek Šára 07 Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š... 18 5:29.49 402.00
12 87 Vojtěch ŠulekVojtěch Šulek 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 20 5:29.58 401.00
13 88 Jan TeskaJan Teska 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 21 5:36.41 368.00
14 76 Filip KřivanFilip Křivan 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 9 5:41.35 345.00
15 81 Adam OndrejátAdam Ondreját 08 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 14 5:43.38 336.00
16 86 Marek ŠtrbkoMarek Štrbko 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 19 5:43.48 335.00
17 77 Karel LabajKarel Labaj 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 10 5:50.80 303.00
18 91 Karel PincKarel Pinc 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 24 5:55.25 284.00
19 70 Petr DoubicPetr Doubic 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 5:57.82 273.00
20 73 Jan HambergerJan Hamberger 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 6 6:03.10 252.00
21 80 Jakub MickaJakub Micka 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 13 6:16.46 201.00
22 78 Ngo Leo Bao HoangNgo Leo Bao Hoang 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 11 6:22.24 181.00
23 90 Štěpán VaněkŠtěpán Vaněk 08 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 23 6:37.35 132.00
Celkem 23 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kovář, Kučera, Šulek, Čoka Kovář, Kučera, Šulek, Čoka ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 30.46 561.00
2 74 Hrubý, Šára, Prášek, Kuča Hrubý, Šára, Prášek, Kuča Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š... 3 31.90 459.00
3 Pöschl, Janouch, Vejskrab, Štrbko Pöschl, Janouch, Vejskrab, Štrbko ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 33.98 328.00
4 Temiak, Biason, Matějíček, Masařík Temiak, Biason, Matějíček, Masařík ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 1 35.20 261.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vacek, Kynický, Patč, Dušek Vacek, Kynický, Patč, Dušek Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 32.69 407.00
2 Benesh, Marek, Kozel, Krejčí Benesh, Marek, Kozel, Krejčí ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 32.78 401.00
3 90 Vaněk, Kajgr, Beran, Ondreját Vaněk, Kajgr, Beran, Ondreját ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 1 33.23 373.00
4 Pitner, Kučera, Písek, Hajduch Pitner, Kučera, Písek, Hajduch ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 4 34.55 296.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klícha, Mezsároš, Tafichuk, Plchot Klícha, Mezsároš, Tafichuk, Plchot ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 30.92 527.00
2 Opekar, Toman, Had, Brauer Opekar, Toman, Had, Brauer Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 31.95 456.00
3 Kuneš, Pinc, Sukdolák, Pech Kuneš, Pinc, Sukdolák, Pech ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 34.30 310.00
4 Paráček, Pavelec, Leo Bao Hoang, Klimeš Paráček, Pavelec, Leo Bao Hoang, Klimeš MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 1 34.61 293.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benda, Tichý, Pilař, Faktor Benda, Tichý, Pilař, Faktor Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 33.22 374.00
2 83 Rehberger, Teska, Veselý, Matějček Rehberger, Teska, Veselý, Matějček ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 33.42 362.00
3 Kůta, Doubic, Melnyk, Micka Kůta, Doubic, Melnyk, Micka ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 33.91 333.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kovář, Kučera, Šulek, Čoka Kovář, Kučera, Šulek, Čoka ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 30.46 561.00
2 Klícha, Mezsároš, Tafichuk, Plchot Klícha, Mezsároš, Tafichuk, Plchot ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 30.92 527.00
3 74 Hrubý, Šára, Prášek, Kuča Hrubý, Šára, Prášek, Kuča Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š... 3 31.90 459.00
4 Opekar, Toman, Had, Brauer Opekar, Toman, Had, Brauer Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 31.95 456.00
5 Vacek, Kynický, Patč, Dušek Vacek, Kynický, Patč, Dušek Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 32.69 407.00
6 Benesh, Marek, Kozel, Krejčí Benesh, Marek, Kozel, Krejčí ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 32.78 401.00
7 Benda, Tichý, Pilař, Faktor Benda, Tichý, Pilař, Faktor Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 33.22 374.00
8 90 Vaněk, Kajgr, Beran, Ondreját Vaněk, Kajgr, Beran, Ondreját ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 1 33.23 373.00
9 83 Rehberger, Teska, Veselý, Matějček Rehberger, Teska, Veselý, Matějček ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 33.42 362.00
10 Kůta, Doubic, Melnyk, Micka Kůta, Doubic, Melnyk, Micka ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 33.91 333.00
11 Pöschl, Janouch, Vejskrab, Štrbko Pöschl, Janouch, Vejskrab, Štrbko ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 33.98 328.00
12 Kuneš, Pinc, Sukdolák, Pech Kuneš, Pinc, Sukdolák, Pech ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 34.30 310.00
13 Pitner, Kučera, Písek, Hajduch Pitner, Kučera, Písek, Hajduch ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 4 34.55 296.00
14 Paráček, Pavelec, Leo Bao Hoang, Klimeš Paráček, Pavelec, Leo Bao Hoang, Klimeš MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 1 34.61 293.00
15 Temiak, Biason, Matějíček, Masařík Temiak, Biason, Matějíček, Masařík ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 1 35.20 261.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Balan, Růžička, Matějka, Rolčík Balan, Růžička, Matějka, Rolčík ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 33.60 351.00
2 21 Víta, Anděl, Sládek, Škorvánek Víta, Anděl, Sládek, Škorvánek Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 34.03 326.00
3 9 Kalenda, Zeman, Staník, Černík Kalenda, Zeman, Staník, Černík ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 4 37.84 139.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Mojha, Reitinger, Stejskal, Špiroch Mojha, Reitinger, Stejskal, Špiroch ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 37.47 154.00
2 10 Klabouch, Socha, Thám, Myslík Klabouch, Socha, Thám, Myslík Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 37.97 134.00
Kotlár, Kotlár, Reichardt, Mašek Kotlár, Kotlár, Reichardt, Mašek ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Staněk, Voráček, Kucherenko, Janek Staněk, Voráček, Kucherenko, Janek ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 33.22 374.00
2 Kutlák, Doubek, Pech, Fišer Kutlák, Doubek, Pech, Fišer ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 35.72 234.00
3 Hamerník, Klinger, Pham, Šupler Hamerník, Klinger, Pham, Šupler ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 3 36.15 213.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novák, Sáňka, Fošum, Haňka Novák, Sáňka, Fošum, Haňka Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 4 37.22 165.00
14 Rehberger, Dufek, Benda, Jeziorský Rehberger, Dufek, Benda, Jeziorský ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 DQ
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Staněk, Voráček, Kucherenko, Janek Staněk, Voráček, Kucherenko, Janek ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 33.22 374.00
2 Balan, Růžička, Matějka, Rolčík Balan, Růžička, Matějka, Rolčík ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 33.60 351.00
3 21 Víta, Anděl, Sládek, Škorvánek Víta, Anděl, Sládek, Škorvánek Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 34.03 326.00
4 Kutlák, Doubek, Pech, Fišer Kutlák, Doubek, Pech, Fišer ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 4 35.72 234.00
5 Hamerník, Klinger, Pham, Šupler Hamerník, Klinger, Pham, Šupler ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 3 36.15 213.00
6 Novák, Sáňka, Fošum, Haňka Novák, Sáňka, Fošum, Haňka Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 4 37.22 165.00
7 12 Mojha, Reitinger, Stejskal, Špiroch Mojha, Reitinger, Stejskal, Špiroch ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 2 37.47 154.00
8 9 Kalenda, Zeman, Staník, Černík Kalenda, Zeman, Staník, Černík ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 4 37.84 139.00
9 10 Klabouch, Socha, Thám, Myslík Klabouch, Socha, Thám, Myslík Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 37.97 134.00
Kotlár, Kotlár, Reichardt, Mašek Kotlár, Kotlár, Reichardt, Mašek ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 4 DQ
14 Rehberger, Dufek, Benda, Jeziorský Rehberger, Dufek, Benda, Jeziorský ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 2 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kahovcová, Nováková, Šafránková, Haldová Kahovcová, Nováková, Šafránková, Haldová ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 35.33 511.00
2 Hadravová, Licheva, Michalíková, Hanzalová Hadravová, Licheva, Michalíková, Hanzalová ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 3 35.46 503.00
3 Kozlíková, Chrtová, Zajíčková, Kdýrová Kozlíková, Chrtová, Zajíčková, Kdýrová ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 2 37.68 374.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Pejchalová, Šubrtová, Aulická, Kostohryzová Pejchalová, Šubrtová, Aulická, Kostohryzová Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 4 35.92 475.00
2 49 Haislerová, Reichardtová, Kupčíková, Placerová Haislerová, Reichardtová, Kupčíková, Placerová ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 36.88 419.00
3 Prayrová, Březinová, Konečná, Lamačová Prayrová, Březinová, Konečná, Lamačová MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 2 42.21 166.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šipanová, Zemanová, Špindlerová, Motejlová Šipanová, Zemanová, Špindlerová, Motejlová ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 4 34.88 539.00
2 65 Šulková, Novotná, Balogová, Tomanová Šulková, Novotná, Balogová, Tomanová ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 2 35.82 481.00
3 Kobzíková, Ondřichová, Šrámková, Šedivá Kobzíková, Ondřichová, Šrámková, Šedivá ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 36.52 439.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Kolouchová, Bergerová, Bilousová, Mužíková Kolouchová, Bergerová, Bilousová, Mužíková ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 36.73 427.00
2 Mikulíková, Zemková, Floriánová, Vaněčková Mikulíková, Zemková, Floriánová, Vaněčková Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 37.10 406.00
3 62 Španillerová, Opekarová, Veselá, Němcová Španillerová, Opekarová, Veselá, Němcová ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1 38.84 314.00
4 Jaklová, Šrámková, Kellnerová, Krnáčová Jaklová, Šrámková, Kellnerová, Krnáčová ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 38.99 307.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šipanová, Zemanová, Špindlerová, Motejlová Šipanová, Zemanová, Špindlerová, Motejlová ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 4 34.88 539.00
2 Kahovcová, Nováková, Šafránková, Haldová Kahovcová, Nováková, Šafránková, Haldová ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 35.33 511.00
3 Hadravová, Licheva, Michalíková, Hanzalová Hadravová, Licheva, Michalíková, Hanzalová ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 3 35.46 503.00
4 65 Šulková, Novotná, Balogová, Tomanová Šulková, Novotná, Balogová, Tomanová ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 2 35.82 481.00
5 58 Pejchalová, Šubrtová, Aulická, Kostohryzová Pejchalová, Šubrtová, Aulická, Kostohryzová Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 4 35.92 475.00
6 Kobzíková, Ondřichová, Šrámková, Šedivá Kobzíková, Ondřichová, Šrámková, Šedivá ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 36.52 439.00
7 53 Kolouchová, Bergerová, Bilousová, Mužíková Kolouchová, Bergerová, Bilousová, Mužíková ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 36.73 427.00
8 49 Haislerová, Reichardtová, Kupčíková, Placerová Haislerová, Reichardtová, Kupčíková, Placerová ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 36.88 419.00
9 Mikulíková, Zemková, Floriánová, Vaněčková Mikulíková, Zemková, Floriánová, Vaněčková Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 37.10 406.00
10 Kozlíková, Chrtová, Zajíčková, Kdýrová Kozlíková, Chrtová, Zajíčková, Kdýrová ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 2 37.68 374.00
11 62 Španillerová, Opekarová, Veselá, Němcová Španillerová, Opekarová, Veselá, Němcová ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1 38.84 314.00
12 Jaklová, Šrámková, Kellnerová, Krnáčová Jaklová, Šrámková, Kellnerová, Krnáčová ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 3 38.99 307.00
13 Prayrová, Březinová, Konečná, Lamačová Prayrová, Březinová, Konečná, Lamačová MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 2 42.21 166.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Malachovská, Šipanová, Stropková, Sičáková Malachovská, Šipanová, Stropková, Sičáková ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 1 35.92 475.00
2 29 Hrušková, Fišerová, Vazdová, Bendová Hrušková, Fišerová, Vazdová, Bendová Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 36.37 448.00
3 Chudá, Šomová, Taranuhschenko, Hamerníková Chudá, Šomová, Taranuhschenko, Hamerníková ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 4 38.83 315.00
4 33 Kováčová, Váchová, Ferencová, Siváková Kováčová, Váchová, Ferencová, Siváková ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 39.04 304.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prilipínová, Hanzalová, Müllerová, Plonerová Prilipínová, Hanzalová, Müllerová, Plonerová Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 34.58 558.00
2 28 Hotsa, Merhautová, Hénová, Otavová Hotsa, Merhautová, Hénová, Otavová ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 35.84 480.00
3 Karalová, Šimečková, Paulonová, Stropková Karalová, Šimečková, Paulonová, Stropková MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 4 39.28 292.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pechová, Bogdanova, Bártová, Kubatová Pechová, Bogdanova, Bártová, Kubatová ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 35.55 497.00
2 Hanzlíková, Tovarišová, Novotná, Kutláková Hanzlíková, Tovarišová, Novotná, Kutláková ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 3 36.91 417.00
3 Křivská, Koukolová, Kučerová, Šedivá Křivská, Koukolová, Kučerová, Šedivá ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 4 43.39 125.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Křížková, Bártová, Mimrová, Šedivá Křížková, Bártová, Mimrová, Šedivá ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 36.27 454.00
2 40 Radová, Petrů, Mulerová, Krásová Radová, Petrů, Mulerová, Krásová Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 36.81 423.00
3 24 Doubravská, Pártlová, Papoušková, Auerová Doubravská, Pártlová, Papoušková, Auerová ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 3 38.06 354.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prilipínová, Hanzalová, Müllerová, Plonerová Prilipínová, Hanzalová, Müllerová, Plonerová Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 2 34.58 558.00
2 Pechová, Bogdanova, Bártová, Kubatová Pechová, Bogdanova, Bártová, Kubatová ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 2 35.55 497.00
3 28 Hotsa, Merhautová, Hénová, Otavová Hotsa, Merhautová, Hénová, Otavová ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 35.84 480.00
4 Malachovská, Šipanová, Stropková, Sičáková Malachovská, Šipanová, Stropková, Sičáková ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 1 35.92 475.00
5 Křížková, Bártová, Mimrová, Šedivá Křížková, Bártová, Mimrová, Šedivá ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 4 36.27 454.00
6 29 Hrušková, Fišerová, Vazdová, Bendová Hrušková, Fišerová, Vazdová, Bendová Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 3 36.37 448.00
7 40 Radová, Petrů, Mulerová, Krásová Radová, Petrů, Mulerová, Krásová Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 2 36.81 423.00
8 Hanzlíková, Tovarišová, Novotná, Kutláková Hanzlíková, Tovarišová, Novotná, Kutláková ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 3 36.91 417.00
9 24 Doubravská, Pártlová, Papoušková, Auerová Doubravská, Pártlová, Papoušková, Auerová ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 3 38.06 354.00
10 Chudá, Šomová, Taranuhschenko, Hamerníková Chudá, Šomová, Taranuhschenko, Hamerníková ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 4 38.83 315.00
11 33 Kováčová, Váchová, Ferencová, Siváková Kováčová, Váchová, Ferencová, Siváková ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 39.04 304.00
12 Karalová, Šimečková, Paulonová, Stropková Karalová, Šimečková, Paulonová, Stropková MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 4 39.28 292.00
13 Křivská, Koukolová, Kučerová, Šedivá Křivská, Koukolová, Kučerová, Šedivá ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 4 43.39 125.00

skok vysoký - Žáci

(st, 10.5.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1= Josef PanušJosef Panuš
Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š...
08 16 1.54 419.00
1= Vojtěch MezsárošVojtěch Mezsároš
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 13 1.54 419.00
1= Samuel BalekSamuel Balek
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
07 1 1.54 419.00
4 Matěj FaktorMatěj Faktor
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
08 4 1.50 389.00
5= Václav PatčVáclav Patč
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 17 1.46 360.00
5= Martin KlenkaMartin Klenka
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
07 7 1.46 360.00
7= Jiří WagnerJiří Wagner
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
08 25 1.42 331.00
7= Vojtěch OpekarVojtěch Opekar
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
08 15 1.42 331.00
7= Karel TemiakKarel Temiak
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
09 22 1.42 331.00
10= Jakub ZimmerhaklJakub Zimmerhakl
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
08 26 1.38 303.00
10= Jakub KozelJakub Kozel
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 8 1.38 303.00
10= Petr PavelecPetr Pavelec
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
08 18 1.38 303.00
10= Jiří KrejčíJiří Krejčí
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 9 1.38 303.00
14= David ŠedivýDavid Šedivý
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
08 21 1.34 276.00
14= 88 Jan TeskaJan Teska
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
08 23 1.34 276.00
14= 81 Adam OndrejátAdam Ondreját
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
08 14 1.34 276.00
14= Erik FuchsErik Fuchs
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
09 5 1.34 276.00
18= Samuel PrášekSamuel Prášek
Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š...
08 20 1.26 225.00
18= Jakub BeranJakub Beran
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 3 1.26 225.00
18= Šimon TrojákŠimon Troják
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
09 24 1.26 225.00
18= Štěpán BendaŠtěpán Benda
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 2 1.26 225.00
22= Šimon HálaŠimon Hála
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 6 1.22 200.00
22= Tadeáš MatějíčekTadeáš Matějíček
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
08 12 1.22 200.00
Vojtěch MatějčekVojtěch Matějček
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
08 11 NM
Elek PopovicsElek Popovics
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
08 19 NM
Celkem 25 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 10.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Bonifác BartizalBonifác Bartizal
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
10 1 1.42 331.00
2 Jakub KutlákJakub Kutlák
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 12 1.38 303.00
3= Vojtěch VošalíkVojtěch Vošalík
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
10 20 1.34 276.00
3= 11 Filip KotlárFilip Kotlár
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
09 11 1.34 276.00
3= Michal MatějkaMichal Matějka
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
10 13 1.34 276.00
6= Jiří BauerJiří Bauer
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 2 1.30 250.00
6= 15 Pavel HadravaPavel Hadrava
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
10 7 1.30 250.00
8 Jan ReichardtJan Reichardt
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
10 14 1.26 225.00
9= Marek HaňkaMarek Haňka
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 8 1.22 200.00
9= Jakub StaněkJakub Staněk
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
10 15 1.22 200.00
9= Jan TurínJan Turín
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
10 17 1.22 200.00
9= 9 Jaroslav KalendaJaroslav Kalenda
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
09 9 1.22 200.00
13= Tomáš BendaTomáš Benda
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
10 3 1.18 176.00
13= Martin ŠafářMartin Šafář
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
10 16 1.18 176.00
13= Václav FošumVáclav Fošum
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 6 1.18 176.00
16= Jakub DoubekJakub Doubek
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
10 5 1.14 153.00
16= Jan CísařJan Císař
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
10 4 1.14 153.00
16= Václav VoráčekVáclav Voráček
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 19 1.14 153.00
16= 10 Karel KlabouchKarel Klabouch
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 10 1.14 153.00
20 Jindřich VáclavíkJindřich Václavík
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
09 18 NM
Celkem 20 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Barbora AulickáBarbora Aulická
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
08 1 1.42 534.00
2= Kateřina NovotnáKateřina Novotná
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
07 13 1.34 449.00
2= Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
09 11 1.34 449.00
2= Bára KahovcováBára Kahovcová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 3 1.34 449.00
2= Karolína MužíkováKarolína Mužíková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 12 1.34 449.00
6= Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
07 10 1.30 409.00
6= Lenka VaněčkováLenka Vaněčková
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
07 20 1.30 409.00
8= Jana LamačováJana Lamačová
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
07 8 1.26 369.00
8= Nela ŠpindlerováNela Špindlerová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 19 1.26 369.00
10= Alena KozlíkováAlena Kozlíková
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
09 5 1.22 331.00
10= 56 Michaela MackováMichaela Macková
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 9 1.22 331.00
10= Michala KrnáčováMichala Krnáčová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 6 1.22 331.00
10= Sabina ŠkorvánkováSabina Škorvánková
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
09 18 1.22 331.00
10= Kateřina HanzalováKateřina Hanzalová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 2 1.22 331.00
15= Lenka OndřichováLenka Ondřichová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 15 1.18 293.00
15= Karolína KupčíkováKarolína Kupčíková
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 7 1.18 293.00
17= Anděla ZajíčkováAnděla Zajíčková
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
08 21 1.14 257.00
17= Veronika OlejníčkováVeronika Olejníčková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 14 1.14 257.00
17= Karolína ParáčkováKarolína Paráčková
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
08 16 1.14 257.00
Vanessa KotlárováVanessa Kotlárová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
07 4 NM
Petra SvobodováPetra Svobodová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 17 NM
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 10.5.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 Body
1= Nella HanzlíkováNella Hanzlíková
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 6 1.30 409.00
1= Anežka BendováAnežka Bendová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 2 1.30 409.00
1= Veronika MulerováVeronika Mulerová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 16 1.30 409.00
4= Michaela PřibylováMichaela Přibylová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
09 21 1.26 369.00
4= Šárka VáchováŠárka Váchová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
10 27 1.26 369.00
6= Eliška PapajováEliška Papajová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
10 18 1.22 331.00
6= Izabela HénováIzabela Hénová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
11 7 1.22 331.00
6= Sarah StropkováSarah Stropková
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
10 22 1.22 331.00
9= Aneta ChudáAneta Chudá
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
10 8 1.18 293.00
9= Ema PapouškováEma Papoušková
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 19 1.18 293.00
9= Tina KřížkováTina Křížková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 12 1.18 293.00
9= 26 Anna HajduchováAnna Hajduchová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
10 5 1.18 293.00
9= 30 Adéla JadlovskáAdéla Jadlovská
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
23 9 1.18 293.00
14= Markéta ŠediváMarkéta Šedivá
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
10 23 1.14 257.00
14= Nikol AuerováNikol Auerová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
10 1 1.14 257.00
14= Sára PrilipínováSára Prilipínová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
10 20 1.14 257.00
14= Marie Anna KrásováMarie Anna Krásová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 11 1.14 257.00
14= Tereza KvěchováTereza Kvěchová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
10 14 1.14 257.00
19= Týna MerhautováTýna Merhautová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
11 15 1.10 222.00
19= Karolína ŠimečkováKarolína Šimečková
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
09 24 1.10 222.00
19= 25 Veronika FerencováVeronika Ferencová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
09 4 1.10 222.00
19= Nela PannachováNela Pannachová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
10 17 1.10 222.00
23= Natálie KaralováNatálie Karalová
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
11 10 1.06 188.00
23= 46 Valerie UvačíkováValerie Uvačíková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
10 26 1.06 188.00
23= Veronika DvořákováVeronika Dvořáková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
10 3 1.06 188.00
23= Dasha TaranuhschenkoDasha Taranuhschenko
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
10 25 1.06 188.00
34 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
10 13 NM
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 10.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch MezsárošVojtěch Mezsároš
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 17 5.36 453.00
2 Jan KovářJan Kovář
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
08 6 4.95 373.00
3 Adam KynickýAdam Kynický
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 11 4.90 363.00
4 Miroslav PísekMiroslav Písek
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 21 4.85 354.00
5 Jakub MarekJakub Marek
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 12 4.81 346.00
6 Miroslav KunešMiroslav Kuneš
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
07 10 4.80 345.00
7 Karel TomanKarel Toman
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
09 26 4.75 335.00
8 Elek PopovicsElek Popovics
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
08 23 4.57 303.00
9 Pavel KučeraPavel Kučera
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
09 9 4.53 295.00
10 Martin DušekMartin Dušek
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
08 3 4.50 290.00
11 79 Daniel MelnykDaniel Melnyk
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 16 4.47 285.00
12= Václav PatčVáclav Patč
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 19 4.42 276.00
12= 74 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š...
07 4 4.42 276.00
12= Jiří KučaJiří Kuča
Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š...
07 8 4.42 276.00
15 Petr PavelecPetr Pavelec
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
08 20 4.26 249.00
16 Vojtěch MatějčekVojtěch Matějček
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
08 14 4.20 239.00
17= Vojtěch PitnerVojtěch Pitner
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
07 22 4.17 234.00
17= 85 Marek ŠáraMarek Šára
Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š...
07 24 4.17 234.00
19 Martin VeselýMartin Veselý
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 28 4.09 220.00
20 Vojtěch OpekarVojtěch Opekar
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
08 18 4.05 214.00
21 90 Štěpán VaněkŠtěpán Vaněk
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
08 27 4.00 206.00
22 Martin KlenkaMartin Klenka
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
07 5 3.85 182.00
23 76 Filip KřivanFilip Křivan
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
08 7 3.80 174.00
24 86 Marek ŠtrbkoMarek Štrbko
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 25 3.72 162.00
25 Tadeáš MatějíčekTadeáš Matějíček
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
08 15 3.64 150.00
26 Karel MasaříkKarel Masařík
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
08 13 3.29 102.00
Josef BeranJosef Beran
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
08 2 NM
Robert BeneshRobert Benesh
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 1 NM
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 10.5.2023 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal MatějkaMichal Matějka
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
10 14 4.45 - 281.00
2 Filip RolčíkFilip Rolčík
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
10 16 4.26 - 249.00
3 Bonifác BartizalBonifác Bartizal
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
10 2 4.09 4.04 4.09 x 4.09 220.00
4 Martin MarekMartin Marek
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 12 4.08 - 219.00
5 Josef DufekJosef Dufek
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
10 5 4.01 - 207.00
6 1 Pavel BabůrekPavel Babůrek
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
09 1 3.98 3.98 3.50 3.79 3.98 203.00
7 Robert LachRobert Lach
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
09 11 3.95 - 198.00
8 Jan CísařJan Císař
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
10 4 3.86 - 184.00
9 Matěj MašekMatěj Mašek
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
09 13 3.85 - 182.00
10 Jiří BauerJiří Bauer
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 3 3.83 - 179.00
11 Pavel KutlákPavel Kutlák
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 10 3.81 - 176.00
12 Jakub ThámJakub Thám
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 23 3.80 - 174.00
13 14 Matouš RehbergerMatouš Rehberger
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 15 3.79 - 173.00
14 20 Jindřich VáclavíkJindřich Václavík
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
09 24 3.78 - 171.00
15 18 Dominik StaníkDominik Staník
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
11 19 3.74 - 165.00
16 5 František FošumFrantišek Fošum
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
09 6 3.71 - 161.00
17 Jiří StříbrnýJiří Stříbrný
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 21 3.64 - 150.00
18 Jakub StaněkJakub Staněk
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
10 18 3.62 - 147.00
19 Marek HaňkaMarek Haňka
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 9 3.59 - 143.00
20 Jan Markus ŠuplerJan Markus Šupler
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
10 22 3.58 - 142.00
21 15 Pavel HadravaPavel Hadrava
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
10 7 3.55 - 137.00
22 Václav VoráčekVáclav Voráček
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 25 3.53 - 135.00
23 Tomáš HamerníkTomáš Hamerník
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
09 8 3.52 - 133.00
24 Tomáš StejskalTomáš Stejskal
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
10 20 3.37 - 112.00
25 Martin SáňkaMartin Sáňka
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 17 3.28 - 100.00
26 Jan ZemanJan Zeman
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
09 26 2.79 - 43.00
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
07 25 4.23 362.00
2 Bára KahovcováBára Kahovcová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 5 4.18 350.00
3 Terezie FloriánováTerezie Floriánová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
07 1 4.11 333.00
4 65 Karolína ŠulkováKarolína Šulková
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
08 22 4.01 310.00
5 Elen HaldováElen Haldová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
08 2 3.98 303.00
6 Karolína MužíkováKarolína Mužíková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 10 3.88 281.00
7 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
07 8 3.85 274.00
8 64 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 21 3.84 272.00
9 Julie NěmcováJulie Němcová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 11 3.74 250.00
10 Valerie OpekarováValerie Opekarová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 14 3.72 246.00
11= Anna VeseláAnna Veselá
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 24 3.58 216.00
11= Natálie JaklováNatálie Jaklová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 4 3.58 216.00
13= 59 Jana ReichardtováJana Reichardtová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 17 3.50 200.00
13= Marie KonečnáMarie Konečná
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
08 7 3.50 200.00
15 60 Lada SmolíkováLada Smolíková
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
09 18 3.49 198.00
16 Anežka PlacerováAnežka Placerová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 15 3.45 190.00
17 Amálie MudrováAmálie Mudrová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
08 9 3.36 172.00
18 Stanislava ŠrámkováStanislava Šrámková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 20 3.32 165.00
19 Michaela PrayrováMichaela Prayrová
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
09 16 3.30 161.00
20 Nikola NěmcováNikola Němcová
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
09 12 3.29 159.00
21 Markéta KobzíkováMarkéta Kobzíková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 6 3.06 117.00
22 Anežka TomanováAnežka Tomanová
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
07 23 3.00 107.00
23 50 Zdeňka ChrtováZdeňka Chrtová
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
07 3 2.99 105.00
24 57 Kateřina OpekarováKateřina Opekarová
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
09 13 2.67 56.00
25 Petra SvobodováPetra Svobodová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 19 2.42 25.00
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 10.5.2023 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 4 4.28 374.00
2 Veronika MulerováVeronika Mulerová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 16 3.93 292.00
3 Ema PapouškováEma Papoušková
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 20 3.91 287.00
4 Kamila MüllerováKamila Müllerová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
10 17 3.90 285.00
5= Amelie Luisa KubatováAmelie Luisa Kubatová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
11 13 3.86 276.00
5= Kateřina OtavováKateřina Otavová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
10 19 3.86 276.00
7 Elisabeta HanzalováElisabeta Hanzalová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
11 8 3.78 259.00
8 Barbora ŠipanováBarbora Šipanová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
10 25 3.75 252.00
9 Izabela HénováIzabela Hénová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
11 9 3.73 248.00
10= Rozálie BeránkováRozálie Beránková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
11 3 3.67 235.00
10= Eliška SmolíkováEliška Smolíková
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
10 24 3.67 235.00
12 Eliška BártováEliška Bártová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 2 3.64 229.00
13 Michaela PřibylováMichaela Přibylová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
09 21 3.61 223.00
14 Nikol AuerováNikol Auerová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
10 1 3.57 214.00
15 Anna MalachovskáAnna Malachovská
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
10 15 3.53 206.00
16= Tereza KvěchováTereza Kvěchová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
10 14 3.52 204.00
16= Marie Anna KrásováMarie Anna Krásová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 12 3.52 204.00
18= Klára GubaniováKlára Gubaniová
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
10 6 3.51 202.00
18= Natálie NovotnáNatálie Novotná
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
10 18 3.51 202.00
20 Lenka FišerováLenka Fišerová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 5 3.43 186.00
21 Barbora SlezákováBarbora Slezáková
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
10 23 3.05 116.00
22 Dasha TaranuhschenkoDasha Taranuhschenko
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
10 26 2.95 99.00
23 Anna KoukolováAnna Koukolová
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
11 11 2.79 73.00
24 Alexandra SivákováAlexandra Siváková
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
09 22 2.58 44.00
25 32 Štěpánka KarlachováŠtěpánka Karlachová
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
10 10 2.16 2.00
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 61 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 16 09.72 511.00
2 Carola FuskováCarola Fusková
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 5 09.11 471.00
3 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
09 8 08.68 443.00
4 Jana LamačováJana Lamačová
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
07 7 08.30 419.00
5 Markéta ŠipanováMarkéta Šipanová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
07 17 08.27 417.00
6 Anděla ZajíčkováAnděla Zajíčková
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
08 21 07.79 386.00
7 Anna VeseláAnna Veselá
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 20 07.65 377.00
8 Terezie FloriánováTerezie Floriánová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
07 4 07.47 365.00
9 Eliška SmetanováEliška Smetanová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
07 14 07.28 353.00
10 Lenka VaněčkováLenka Vaněčková
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
07 19 07.08 340.00
11 Sabina ŠkorvánkováSabina Škorvánková
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
09 18 07.03 337.00
12 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
07 11 07.02 336.00
13 Markéta KobzíkováMarkéta Kobzíková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 6 06.94 331.00
14 Veronika OlejníčkováVeronika Olejníčková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 12 06.64 312.00
15 Julie NěmcováJulie Němcová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 9 06.58 308.00
16 Barbora ŠafránkováBarbora Šafránková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
08 15 06.33 292.00
17 Aneta BeterováAneta Beterová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
08 2 06.15 281.00
18 Martina BergerováMartina Bergerová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
08 1 05.84 261.00
19 47 Simona BřezinováSimona Březinová
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
08 3 05.74 255.00
20 Valerie OpekarováValerie Opekarová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 13 05.40 233.00
21 Nikola NěmcováNikola Němcová
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
09 10 05.02 210.00
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 10.5.2023 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj PöschlMatěj Pöschl
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 17 11.19 557.00
2 Jan JanouchJan Janouch
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
07 7 10.90 540.00
3 91 Karel PincKarel Pinc
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 16 10.51 516.00
4 Jakub ZimmerhaklJakub Zimmerhakl
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
08 25 10.43 512.00
5 Adam KynickýAdam Kynický
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 12 10.18 496.00
6 Milan KováčMilan Kováč
Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š...
08 11 10.01 486.00
7 Jakub KlíchaJakub Klícha
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 9 09.89 479.00
8 Richard DominRichard Domin
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
07 2 09.73 469.00
9 Marek SulzerMarek Sulzer
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
08 19 09.46 453.00
10 Alessandro BiasonAlessandro Biason
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
08 1 09.41 450.00
11 Adam MalachovskýAdam Malachovský
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
07 13 09.31 444.00
12= Lukáš ParáčekLukáš Paráček
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
07 15 09.21 438.00
12= Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
08 20 09.21 438.00
12= Matěj VacekMatěj Vacek
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
07 22 09.21 438.00
15 Jakub ŘíhaJakub Říha
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 18 09.02 427.00
16 Petr VojtkoPetr Vojtko
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
07 23 08.83 416.00
17 Šimon KlimešŠimon Klimeš
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
08 10 08.75 411.00
18 Jindřich KajgrJindřich Kajgr
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
07 8 08.66 406.00
19 Ivan TafichukIvan Tafichuk
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
07 21 08.64 404.00
20 Tomáš GrófTomáš Gróf
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 5 08.45 393.00
21 Martin DušekMartin Dušek
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
08 3 08.09 372.00
22 Tadeáš FialaTadeáš Fiala
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
07 4 07.43 333.00
23 80 Jakub MickaJakub Micka
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
08 14 07.14 316.00
24 Jiří WagnerJiří Wagner
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
08 24 06.97 306.00
Celkem 24 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan KovářJan Kovář 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1541
2 Matěj VacekMatěj Vacek 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 1326
3 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1232
4 Štěpán RehbergerŠtěpán Rehberger 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1228
5 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 07 Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š... 1217
6 Miroslav KunešMiroslav Kuneš 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1180
7 Lukáš ParáčekLukáš Paráček 07 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 1152
8 Karel TemiakKarel Temiak 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 1057
9 Vojtěch OpekarVojtěch Opekar 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1001
10 Matěj PöschlMatěj Pöschl 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0973
11 Jindřich KajgrJindřich Kajgr 07 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0943
12 Tomáš BrauerTomáš Brauer 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0924
13 Miroslav PísekMiroslav Písek 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0917
14 Alessandro BiasonAlessandro Biason 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0902
15 Jakub MarekJakub Marek 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0891
16 Milan KováčMilan Kováč 08 Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š... 0877
17 Vojtěch MezsárošVojtěch Mezsároš 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0872
18 Adam KynickýAdam Kynický 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0859
19 Jiří KučaJiří Kuča 07 Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š... 0821
20 Karel TomanKarel Toman 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0808
21 Karel PincKarel Pinc 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0800
22 Jakub KozelJakub Kozel 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0795
23 Šimon KlimešŠimon Klimeš 08 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0720
24 Štěpán VaněkŠtěpán Vaněk 08 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0711
25 Jan TeskaJan Teska 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0644
26 Jiří WagnerJiří Wagner 08 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0637
27 Adam OndrejátAdam Ondreját 08 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0612
28 Petr PavelecPetr Pavelec 08 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0552
29 Martin KlenkaMartin Klenka 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0542
30 Jan JanouchJan Janouch 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0540
31= Jakub MickaJakub Micka 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0517
31= Pavel KučeraPavel Kučera 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0517
33 Jakub ZimmerhaklJakub Zimmerhakl 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0512
34 Kryštof TichýKryštof Tichý 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0501
35 Jakub KlíchaJakub Klícha 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0479
36 Richard DominRichard Domin 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0469
37 Jiří SukdolákJiří Sukdolák 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0463
38 Filip KopřivaFilip Kopřiva 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0456
39 Marek SulzerMarek Sulzer 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0453
40 Adam MalachovskýAdam Malachovský 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0444
41 Jakub ŘíhaJakub Říha 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0427
42= Josef PanušJosef Panuš 08 Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š... 0419
42= Samuel BalekSamuel Balek 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0419
44 Vojtěch HajduchVojtěch Hajduch 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0417
45 Petr VojtkoPetr Vojtko 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0416
46 Milan PechMilan Pech 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0411
47 Eda EdelmanEda Edelman 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0410
48 Ivan TafichukIvan Tafichuk 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0404
49 Marek ŠáraMarek Šára 07 Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š... 0402
50= Vojtěch ŠulekVojtěch Šulek 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0401
50= Robert BeneshRobert Benesh 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0401
52 Matěj FaktorMatěj Faktor 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0389
53 Štěpán BendaŠtěpán Benda 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0376
54 Václav PatčVáclav Patč 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0360
55 Tadeáš MatějíčekTadeáš Matějíček 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0350
56 Filip KřivanFilip Křivan 08 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0345
57 Tadeáš FialaTadeáš Fiala 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0333
58= Karel LabajKarel Labaj 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0303
58= Jiří KrejčíJiří Krejčí 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0303
60 Vojtěch PitnerVojtěch Pitner 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0296
61 Pavel KučeraPavel Kučera 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0295
62 Martin DušekMartin Dušek 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0290
63 Daniel MelnykDaniel Melnyk 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0285
64 Josef BeranJosef Beran 08 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0278
65= David ŠedivýDavid Šedivý 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0276
65= Erik FuchsErik Fuchs 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0276
67 Petr DoubicPetr Doubic 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0273
68 Vojtěch MatějčekVojtěch Matějček 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0239
69= Jakub BeranJakub Beran 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0225
69= Šimon TrojákŠimon Troják 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0225
69= Samuel PrášekSamuel Prášek 08 Základní škola a Mateřská škola Horní PlanáZákladní škola a Mateřská š... 0225
72 Martin VeselýMartin Veselý 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0220
73 Šimon HálaŠimon Hála 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0200
74 Ngo Leo Bao HoangNgo Leo Bao Hoang 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0181
75 Karel MasaříkKarel Masařík 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0102
76= Jakub HadJakub Had 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0000
76= Ondra LakatošOndra Lakatoš 10 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0000
76= Patrik KučeraPatrik Kučera 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
76= Vojtěch MasaříkVojtěch Masařík 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0000
76= Tomáš PilařTomáš Pilař 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0000
76= Matěj VejskrabMatěj Vejskrab 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
76= Tomáš GrófTomáš Gróf 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
76= Matěj HammerMatěj Hammer 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
76= Mikoláš PaloudaMikoláš Palouda 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0000
76= Jakub KozelskýJakub Kozelský 07 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0000
76= Jan HambergerJan Hamberger 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
76= Matěj ŠítalMatěj Šítal 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0000
76= Josef PlchotJosef Plchot 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
76= Luciano KotlárLuciano Kotlár 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
76= Marek ŠtrbkoMarek Štrbko 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
76= Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
76= David KůtaDavid Kůta 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
76= Elek PopovicsElek Popovics 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
Celkem 93 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michael VítaMichael Víta 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1045
2 Prokop JanekProkop Janek 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0984
3 Jakub StaněkJakub Staněk 10 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0721
4 Pavel ŠkorvánekPavel Škorvánek 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0650
5 Jan RůžičkaJan Růžička 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0625
6 Jakub KutlákJakub Kutlák 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0598
7 Pavel HadravaPavel Hadrava 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0595
8 Filip KotlárFilip Kotlár 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0581
9 Michal MatějkaMichal Matějka 10 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0557
10 Tomáš FišerTomáš Fišer 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0553
11 Bonifác BartizalBonifác Bartizal 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0551
12 Filip RolčíkFilip Rolčík 10 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0544
13 Jaroslav BicanJaroslav Bican 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0541
14= Duc Huy PhamDuc Huy Pham 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0525
14= Matěj MašekMatěj Mašek 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0525
16 Karel KlabouchKarel Klabouch 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0495
17 Martin MarekMartin Marek 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0476
18 Jan ČapekJan Čapek 10 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0467
19 Jindřich VáclavíkJindřich Václavík 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0453
20 Jan TurínJan Turín 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0450
21 Milan PolákMilan Polák 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0445
22 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0437
23 Jiří BauerJiří Bauer 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0429
24 Jaroslav KalendaJaroslav Kalenda 09 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0415
25 Lukáš MojhaLukáš Mojha 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0414
26 Pavel KutlákPavel Kutlák 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0410
27 Martin ŠafářMartin Šafář 10 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0405
28 Jakub ThámJakub Thám 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0391
29 Jaromír PechJaromír Pech 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0376
30 Jiří ČerníkJiří Černík 09 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0374
31 Václav FošumVáclav Fošum 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0365
32 Daniel BalanDaniel Balan 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0351
33 Dominik StaníkDominik Staník 11 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0351
34 Marek HaňkaMarek Haňka 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0343
35 Jan Markus ŠuplerJan Markus Šupler 10 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0339
36 Matouš RehbergerMatouš Rehberger 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0317
37 Denis MajerníkDenis Majerník 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0315
38 Jakub DoubekJakub Doubek 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0302
39 Filip FischerFilip Fischer 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0298
40 Mykola KucherenkoMykola Kucherenko 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0297
41 Vojtěch VošalíkVojtěch Vošalík 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0276
42 Zdeněk KotlárZdeněk Kotlár 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0270
43 Jakub FerenciJakub Ferenci 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0260
44 Tomáš HanerníkTomáš Hanerník 11 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0253
45 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0247
46 Filip ReitingerFilip Reitinger 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0239
47 Jiří KováčJiří Kováč 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0232
48 Jan ReichardtJan Reichardt 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0225
49 Šimon JanekŠimon Janek 11 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0224
50= Tomáš HamerníkTomáš Hamerník 11 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0213
50= František FošumFrantišek Fošum 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0213
52 Josef DufekJosef Dufek 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0207
53 Pavel BabůrekPavel Babůrek 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0203
54 Tomáš KlingerTomáš Klinger 10 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0199
55 Robert LachRobert Lach 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0198
56 Martin BenešMartin Beneš 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0180
57 Tomáš BendaTomáš Benda 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0176
58 Martin NovákMartin Novák 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0165
59 Václav VoráčekVáclav Voráček 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0153
60 Martin SáňkaMartin Sáňka 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0140
61 Tomáš HamerníkTomáš Hamerník 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0133
62 František SochaFrantišek Socha 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0126
63 Jan ZemanJan Zeman 09 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0069
64= Jakub FuxaJakub Fuxa 11 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0000
64= Václav JeziorskýVáclav Jeziorský 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
64= Jan CísařJan Císař 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0000
64= Michal VelíšekMichal Velíšek 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0000
64= Maxim SemenikhinMaxim Semenikhin 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0000
64= Jan SládekJan Sládek 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0000
64= Michal KubešMichal Kubeš 10 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
64= Tomáš AndělTomáš Anděl 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0000
64= Lukáš KotlárLukáš Kotlár 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
64= Jiří StříbrnýJiří Stříbrný 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
64= Marian KotlárMarian Kotlár 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
64= Petr DańoPetr Dańo 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
64= Šimon HněvkovskýŠimon Hněvkovský 10 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
64= Tomáš StejskalTomáš Stejskal 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0000
Celkem 77 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 10.5.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denis MajerníkDenis Majerník
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
09 14 50.79 315.00
2 Mykola KucherenkoMykola Kucherenko
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 12 48.72 297.00
3 Jakub KutlákJakub Kutlák
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 13 48.47 295.00
4 2 Jaroslav BicanJaroslav Bican
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 2 44.95 265.00
5 Jakub FerenciJakub Ferenci
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
08 6 44.27 260.00
6 4 Tomáš FišerTomáš Fišer
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
10 7 44.05 258.00
7 Martin MarekMartin Marek
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 15 43.98 257.00
8 Jan TurínJan Turín
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
10 24 43.15 250.00
9 15 Filip ReitingerFilip Reitinger
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
10 19 41.81 239.00
10 Jiří KováčJiří Kováč
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 11 40.97 232.00
11 Milan PolákMilan Polák
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
09 18 40.77 231.00
12 Martin ŠafářMartin Šafář
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
10 21 40.62 229.00
13 Jiří StříbrnýJiří Stříbrný
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 20 39.42 219.00
14 Jakub ThámJakub Thám
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
09 23 39.10 217.00
15 Šimon HněvkovskýŠimon Hněvkovský
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
10 9 39.07 217.00
16 Jiří ČerníkJiří Černík
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
09 3 38.03 208.00
17 Tomáš KlingerTomáš Klinger
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
10 10 36.91 199.00
18 Václav FošumVáclav Fošum
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 8 35.70 189.00
19 Josef DufekJosef Dufek
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
10 5 35.18 185.00
20 Martin BenešMartin Beneš
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
10 1 34.64 180.00
21 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
09 22 33.24 169.00
22 Duc Huy PhamDuc Huy Pham
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
09 17 30.92 151.00
23 Martin NovákMartin Novák
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 16 30.60 148.00
Celkem 23 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Markéta ŠipanováMarkéta Šipanová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 1424
2 Bára KahovcováBára Kahovcová 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1310
3 Karolína ŠulkováKarolína Šulková 08 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 1220
4 Alena KozlíkováAlena Kozlíková 09 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 1122
5 Simona HadravováSimona Hadravová 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 1079
6= Barbora AulickáBarbora Aulická 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 1055
6= Sára KdýrováSára Kdýrová 08 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 1055
8 Alice HaislerováAlice Haislerová 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 1052
9 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 07 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0988
10 Kateřina HanzalováKateřina Hanzalová 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0960
11 Radana PejchalováRadana Pejchalová 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0959
12 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0892
13 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0884
14 Elen HaldováElen Haldová 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0861
15 Jana LamačováJana Lamačová 07 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0788
16 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0785
17 Markéta KobzíkováMarkéta Kobzíková 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0770
18 Lenka VaněčkováLenka Vaněčková 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0749
19 Lenka OndřichováLenka Ondřichová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0744
20 Michaela PrayrováMichaela Prayrová 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0707
21 Terezie FloriánováTerezie Floriánová 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0698
22 Anděla ZajíčkováAnděla Zajíčková 08 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0643
23 Natálie JaklováNatálie Jaklová 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0607
24 Anežka PlacerováAnežka Placerová 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0576
25 Julie NěmcováJulie Němcová 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0558
26 Anežka TomanováAnežka Tomanová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0547
27 Simona LichevaSimona Licheva 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0504
28 Marie KonečnáMarie Konečná 08 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0491
29 Nela ŠpindlerováNela Špindlerová 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0483
30 Carola FuskováCarola Fusková 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0471
31 Kateřina NovákováKateřina Nováková 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0458
32 Nela ZemkováNela Zemková 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0452
33 Karolína MužíkováKarolína Mužíková 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0449
34 Katrin BalogováKatrin Balogová 07 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0395
35 Anna VeseláAnna Veselá 07 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0377
36 Eliška ŠubrtováEliška Šubrtová 09 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0373
37= Nela ŠpindlerováNela Špindlerová 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0369
37= Nikola NěmcováNikola Němcová 09 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0369
39 Eliška SmetanováEliška Smetanová 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0353
40 Sabina ŠkorvánkováSabina Škorvánková 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0337
41= Michala KrnáčováMichala Krnáčová 08 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0331
41= Sabina ŠkorvánkováSabina Škorvánková 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0331
41= Michaela MackováMichaela Macková 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0331
44 Veronika OlejníčkováVeronika Olejníčková 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0312
45 Jana ReichardtováJana Reichardtová 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0311
46 Simona BřezinováSimona Březinová 08 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0301
47 Karolína KupčíkováKarolína Kupčíková 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0293
48 Barbora ŠafránkováBarbora Šafránková 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0292
49 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0274
50 Valerie OpekarováValerie Opekarová 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0246
51 Eliška ŠvédováEliška Švédová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0234
52 Justýna DudováJustýna Dudová 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0213
53 Eliška KolouchováEliška Kolouchová 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0207
54 Lada SmolíkováLada Smolíková 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0198
55 Stanislava ŠrámkováStanislava Šrámková 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0165
56 Marie ŠpanillerováMarie Španillerová 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0139
57 Zdeňka ChrtováZdeňka Chrtová 07 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0105
58 Kateřina OpekarováKateřina Opekarová 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0007
59 Aneta KellnerováAneta Kellnerová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0001
60= Vanessa KotlárováVanessa Kotlárová 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
60= Martina BergerováMartina Bergerová 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
60= Karolína ParáčkováKarolína Paráčková 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
60= Vanesa KotlárováVanesa Kotlárová 07 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
60= Juliana BilousováJuliana Bilousová 08 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
60= Eva KostohryzováEva Kostohryzová 07 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0000
60= Ludmila ŠrámkováLudmila Šrámková 07 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
60= Tereza MichalíkováTereza Michalíková 08 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
60= Amálie MudrováAmálie Mudrová 08 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0000
60= Petra SvobodováPetra Svobodová 08 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
60= Aneta BeterováAneta Beterová 08 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0000
Celkem 70 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1447
2 Sára PrilipínováSára Prilipínová 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 1295
3 Kateřina HruškováKateřina Hrušková 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 1158
4 Aneta ChudáAneta Chudá 10 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 1052
5 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1031
6 Tereza PechováTereza Pechová 11 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 1030
7 Emily SičákováEmily Sičáková 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0908
8 Anna MalachovskáAnna Malachovská 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0881
9 Sofie JanošcováSofie Janošcová 09 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0867
10 Amelie Luisa KubatováAmelie Luisa Kubatová 11 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0863
11 Nella HanzlíkováNella Hanzlíková 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0826
12 Anastázie HotsaAnastázie Hotsa 10 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0794
13 Natálie KaralováNatálie Karalová 11 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0748
14 Týna MerhautováTýna Merhautová 11 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0704
15 Veronika MulerováVeronika Mulerová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0701
16 Anežka BendováAnežka Bendová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0696
17 Anežka DoubravskáAnežka Doubravská 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0650
18 Šárka VáchováŠárka Váchová 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0621
19 Michaela PřibylováMichaela Přibylová 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0592
20 Nina RadováNina Radová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0581
21 Ema PapouškováEma Papoušková 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0580
22 Izabela HénováIzabela Hénová 11 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0579
23 Karolína ŠimečkováKarolína Šimečková 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0568
24 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 10 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0551
25 Barbora ŠipanováBarbora Šipanová 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0538
26 Pavla KováčováPavla Kováčová 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0537
27 Kateřina OtavováKateřina Otavová 10 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0528
28 Markéta ŠomováMarkéta Šomová 09 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0482
29 Tereza KvěchováTereza Kvěchová 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0461
30 Kateřina KřivskáKateřina Křivská 09 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0455
31 Natálie NovotnáNatálie Novotná 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0447
32 Barbora SlezákováBarbora Slezáková 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0445
33 Ema VazdováEma Vazdová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0442
34 Karla TovarišováKarla Tovarišová 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0424
35 Anna HajduchováAnna Hajduchová 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0371
36= Sarah StropkováSarah Stropková 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0331
36= Eliška PapajováEliška Papajová 10 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0331
38 Markéta ŠediváMarkéta Šedivá 10 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0301
39 Rozálie BeránkováRozálie Beránková 11 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0300
40 Adéla JadlovskáAdéla Jadlovská 23 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0293
41 Linda VelíškováLinda Velíšková 09 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0290
42 Dasha TaranuhschenkoDasha Taranuhschenko 10 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0287
43 Kamila MüllerováKamila Müllerová 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0285
44 Klárka StropkováKlárka Stropková 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0281
45 Lucie LavičkováLucie Lavičková 09 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0280
46 Anna SwaczynováAnna Swaczynová 11 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0260
47 Elisabeta HanzalováElisabeta Hanzalová 11 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0259
48 Alexandra SivákováAlexandra Siváková 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0249
49 Tina KřížkováTina Křížková 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0246
50 Veronika FerencováVeronika Ferencová 09 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0245
51 Emma KutlákováEmma Kutláková 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0241
52 Kateřina PaulonováKateřina Paulonová 09 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0231
53 Anna WalterováAnna Walterová 11 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0230
54 Nela PannachováNela Pannachová 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0222
55 Nikol AuerováNikol Auerová 10 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0214
56 Natálie ŠeráNatálie Šerá 11 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0213
57 Marie Anna KrásováMarie Anna Krásová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0204
58 Klára GubaniováKlára Gubaniová 10 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0202
59 Jaroslava MelicherováJaroslava Melicherová 10 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0173
60 Daniela KučerováDaniela Kučerová 10 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0163
61 Anna KoukolováAnna Koukolová 11 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0155
62 Mariana MazegMariana Mazeg 11 MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny 0129
63 Štěpánka KarlachováŠtěpánka Karlachová 10 ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice 0061
64= Eva LejskováEva Lejsková 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0000
64= Eliška BártováEliška Bártová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
64= Lenka FišerováLenka Fišerová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0000
64= Valerie UvačíkováValerie Uvačíková 10 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
64= Eliška SmolíkováEliška Smolíková 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0000
64= Valerie MimrováValerie Mimrová 11 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
64= Šárka BártováŠárka Bártová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
64= Valérie MimrováValérie Mimrová 09 ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226 0000
64= Dominika VlachováDominika Vlachová 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0000
64= Eliška MyslíkováEliška Myslíková 10 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0000
64= Eliška JarošováEliška Jarošová 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0000
64= Tereza PfeifferováTereza Pfeifferová 10 Základní škola VelešínZákladní škola Velešín 0000
64= Anna PotužákováAnna Potužáková 10 ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže 0000
64= Martina HamerníkováMartina Hamerníková 11 ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou 0000
64= Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 10 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 0000
64= Nela PetrůNela Petrů 11 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 0000
64= Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 10 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 0000
64= Zuzana PártlováZuzana Pártlová 09 ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov 0000
Celkem 81 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 10.5.2023 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora SlezákováBarbora Slezáková
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
10 18 37.81 329.00
2 24 Anežka DoubravskáAnežka Doubravská
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 2 35.21 297.00
3 Linda VelíškováLinda Velíšková
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
09 25 34.61 290.00
4 Anežka BendováAnežka Bendová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 1 34.38 287.00
5 Barbora ŠipanováBarbora Šipanová
ZŠ a MŠ KřemžeZŠ a MŠ Křemže
10 22 34.30 286.00
6 Lucie LavičkováLucie Lavičková
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
09 9 33.77 280.00
7 31 Sofie JanošcováSofie Janošcová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
09 4 31.90 258.00
8 Šárka VáchováŠárka Váchová
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
10 24 31.44 252.00
9 Kateřina OtavováKateřina Otavová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
10 14 31.43 252.00
10 40 Nina RadováNina Radová
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 17 31.36 251.00
11 Tina KřížkováTina Křížková
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 8 30.94 246.00
12 Kateřina PaulonováKateřina Paulonová
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
09 16 29.66 231.00
13 Anna WalterováAnna Walterová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
11 26 29.61 230.00
14 Zuzana PártlováZuzana Pártlová
ZŠ TGM Český KrumlovZŠ TGM Český Krumlov
09 15 28.52 218.00
15 Natálie ŠeráNatálie Šerá
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
11 21 28.11 213.00
16 Markéta ŠomováMarkéta Šomová
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
09 23 27.86 210.00
17 42 Klárka StropkováKlárka Stropková
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
09 19 26.58 195.00
18 Eliška JarošováEliška Jarošová
Základní škola VelešínZákladní škola Velešín
10 5 25.46 182.00
19 Jaroslava MelicherováJaroslava Melicherová
ZŠ a MŠ Benešov nad ČernouZŠ a MŠ Benešov nad Černou
10 11 24.64 173.00
20 Kateřina KřivskáKateřina Křivská
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
09 7 24.54 172.00
21 Eliška MyslíkováEliška Myslíková
Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov
10 13 24.02 166.00
22 44 Denisa ŠediváDenisa Šedivá
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
10 20 24.01 166.00
23 Valérie MimrováValérie Mimrová
ZŠ Kaplice, Školní 226ZŠ Kaplice, Školní 226
09 12 22.00 143.00
24 36 Mariana MazegMariana Mazeg
MŠ a ZŠ ChvalšinyMŠ a ZŠ Chvalšiny
11 10 20.84 130.00
25 Anna KoukolováAnna Koukolová
ZŠ a MŠ BesedniceZŠ a MŠ Besednice
11 6 16.43 82.00
26 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
10 3 12.31 39.00
Celkem 26 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 1541
2 Gymnázium Český Krumlov{8} 1326
3 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 1232
4 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 1228
5 Základní škola a Mateřská škola Horní Planá{8} 1217
6 ZŠ a MŠ Větřní{8} 1180
7 MŠ a ZŠ Chvalšiny{8} 1152
8 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 1057
9 Základní škola Velešín{8} 1001
10 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 973
11 ZŠ a MŠ Besednice{8} 943
12 Základní škola Velešín{8} 924
13 ZŠ a MŠ Křemže{8} 917
14 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 902
15 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 891
16 Základní škola a Mateřská škola Horní Planá{8} 877
17 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 872
18 Gymnázium Český Krumlov{8} 859
19 Základní škola a Mateřská škola Horní Planá{8} 821
20 Základní škola Velešín{8} 808
21 ZŠ a MŠ Větřní{8} 800
22 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 795
23 MŠ a ZŠ Chvalšiny{8} 720
24 ZŠ a MŠ Besednice{8} 711
25 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 644
26 ZŠ a MŠ Besednice{8} 637
27 ZŠ a MŠ Besednice{8} 612
28 MŠ a ZŠ Chvalšiny{8} 552
29 ZŠ a MŠ Větřní{8} 542
30 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 540
31 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 517
31 ZŠ a MŠ Křemže{8} 517
33 Základní škola Velešín{8} 512
34 Gymnázium Český Krumlov{8} 501
35 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 479
36 ZŠ a MŠ Křemže{8} 469
37 ZŠ a MŠ Větřní{8} 463
38 Gymnázium Český Krumlov{8} 456
39 Základní škola Velešín{8} 453
40 ZŠ a MŠ Křemže{8} 444
41 ZŠ a MŠ Větřní{8} 427
42 Základní škola a Mateřská škola Horní Planá{8} 419
42 Základní škola Velešín{8} 419
44 ZŠ a MŠ Křemže{8} 417
45 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 416
46 ZŠ a MŠ Větřní{8} 411
47 ZŠ a MŠ Křemže{8} 410
48 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 404
49 Základní škola a Mateřská škola Horní Planá{8} 402
50 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 401
50 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 401
52 Gymnázium Český Krumlov{8} 389
53 Gymnázium Český Krumlov{8} 376
54 Gymnázium Český Krumlov{8} 360
55 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 350
56 Základní škola Velešín{8} 345
57 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 333
58 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 303
58 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 303
60 ZŠ a MŠ Křemže{8} 296
61 ZŠ a MŠ Křemže{8} 295
62 Gymnázium Český Krumlov{8} 290
63 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 285
64 ZŠ a MŠ Besednice{8} 278
65 ZŠ a MŠ Větřní{8} 276
65 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 276
67 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 273
68 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 239
69 Základní škola a Mateřská škola Horní Planá{8} 225
69 ZŠ a MŠ Křemže{8} 225
69 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 225
72 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 220
73 ZŠ a MŠ Křemže{8} 200
74 MŠ a ZŠ Chvalšiny{8} 181
75 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 102
76 ZŠ a MŠ Větřní{8} 0
76 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 0
76 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 0
76 ZŠ a MŠ Větřní{8} 0
76 ZŠ a MŠ Křemže{8} 0
76 ZŠ a MŠ Větřní{8} 0
76 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 0
76 Gymnázium Český Krumlov{8} 0
76 Základní škola Velešín{8} 0
76 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
76 Základní škola Velešín{8} 0
76 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 0
76 MŠ a ZŠ Chvalšiny{8} 0
76 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 0
76 Gymnázium Český Krumlov{8} 0
76 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 0
76 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 0
76 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 0
Celkem 93 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Velešín{8} 1045
2 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 984
3 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 721
4 Základní škola Velešín{8} 650
5 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 625
6 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 598
7 ZŠ a MŠ Křemže{8} 595
8 ZŠ a MŠ Větřní{8} 581
9 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 557
10 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 553
11 Základní škola Velešín{8} 551
12 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 544
13 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 541
14 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 525
14 ZŠ a MŠ Větřní{8} 525
16 Gymnázium Český Krumlov{8} 495
17 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 476
18 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 467
19 MŠ a ZŠ Chvalšiny{8} 453
20 Základní škola Velešín{8} 450
21 MŠ a ZŠ Chvalšiny{8} 445
22 ZŠ a MŠ Křemže{8} 437
23 ZŠ a MŠ Křemže{8} 429
24 ZŠ a MŠ Besednice{8} 415
25 ZŠ a MŠ Křemže{8} 414
26 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 410
27 ZŠ a MŠ Besednice{8} 405
28 Gymnázium Český Krumlov{8} 391
29 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 376
30 ZŠ a MŠ Besednice{8} 374
31 Gymnázium Český Krumlov{8} 365
32 ZŠ a MŠ Besednice{8} 351
32 ZŠ Kaplice, Školní 226{8} 351
34 Gymnázium Český Krumlov{8} 343
35 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 339
36 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 317
37 Základní škola Velešín{8} 315
38 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 302
39 MŠ a ZŠ Chvalšiny{8} 298
40 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 297
41 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 276
42 ZŠ a MŠ Větřní{8} 270
43 ZŠ a MŠ Větřní{8} 260
44 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 253
45 Gymnázium Český Krumlov{8} 247
46 ZŠ a MŠ Křemže{8} 239
47 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 232
48 ZŠ a MŠ Větřní{8} 225
49 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446{8} 224
50 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 213
50 ZŠ a MŠ Větřní{8} 213
52 ZŠ TGM Český Krumlov{8} 207
53 ZŠ a MŠ Větřní{8} 203
54 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou{8} 199
55 Základní škola Velešín{8} 198