Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. - Hradec Králové

Hradec Králové (11. 5. 2023)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 08:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šustr MarekŠustr Marek 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 7 08.21 500.00
2 Šimon BártaŠimon Bárta 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 5 08.51 421.00
3 Jakub TrejtnarJakub Trejtnar 09 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 1 08.86 336.00
4 Dominik RyskaDominik Ryska 09 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 8 08.87 333.00
5 Jakub JiroutJakub Jirout 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3 09.04 295.00
6 Kristian CarrilloKristian Carrillo 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 6 09.07 289.00
7 Adam MissbergerAdam Missberger 09 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 2 09.12 278.00
8 Matyáš PalaMatyáš Pala 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 4 09.92 132.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 08:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš ZahradníkMatouš Zahradník 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 1 08.24 492.00
2 Alan DrahošAlan Drahoš 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 4 08.29 478.00
3 Ota TomášekOta Tomášek 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 2 08.30 476.00
4 David CapkoDavid Capko 09 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 5 08.50 423.00
5 Robin TošnerRobin Tošner 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 8 08.51 421.00
6 Kosař JanKosař Jan 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 3 08.58 403.00
7 Vladimír HýsekVladimír Hýsek 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 6 08.74 364.00
8 45 Matěj SilvarMatěj Silvar 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 7 09.71 166.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 11.5.2023 - 08:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DoležalDavid Doležal 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 6 08.03 551.00
2 Darien BuchmayerDarien Buchmayer 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 5 08.11 528.00
3 69 Josef DrahokoupilJosef Drahokoupil 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 3 08.36 460.00
4 Patrik PolášekPatrik Polášek 09 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 1 08.74 364.00
5 Pavel MalinskýPavel Malinský 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 8 09.27 247.00
6 59 Ondřej DlabolaOndřej Dlabola 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 4 09.51 201.00
7 David KrpataDavid Krpata 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 2 09.57 190.00
8 Šimon HafnerŠimon Hafner 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 7 09.57 190.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 11.5.2023 - 08:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Jakub PlassJakub Plass 09 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 2 08.27 484.00
2 26 Martin ZajícMartin Zajíc 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 1 08.52 418.00
3 Jakub VlášekJakub Vlášek 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 8 08.74 364.00
4 Petr AntošPetr Antoš 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 5 09.20 261.00
5 91 Matyáš PikolaMatyáš Pikola 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 7 09.48 207.00
6 49 Adam HakAdam Hak 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 4 09.58 188.00
7 Dominik JanduraDominik Jandura 10 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 6 09.62 181.00
8 Kryštof MádloKryštof Mádlo 10 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 3 10.00 120.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 11.5.2023 - 08:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VoňkaTomáš Voňka 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 7 08.56 408.00
2 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 6 08.75 362.00
3 93 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 08.99 306.00
4 Martin KupkaMartin Kupka 12 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 4 09.27 247.00
5 Petr SchejbalPetr Schejbal 10 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3 10.01 119.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 11.5.2023 - 08:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HercíkMatěj Hercík 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 4 08.67 381.00
2 Ondřej ČervenýOndřej Červený 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 5 08.81 347.00
3 Michal HoráčekMichal Horáček 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 6 08.93 320.00
4 Adam ZelenýAdam Zelený 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3 09.12 278.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DoležalDavid Doležal 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 6 08.03 551.00
2 Darien BuchmayerDarien Buchmayer 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 5 08.11 528.00
3 Šustr MarekŠustr Marek 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 7 08.21 500.00
4 Matouš ZahradníkMatouš Zahradník 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 1 08.24 492.00
5 100 Jakub PlassJakub Plass 09 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 2 08.27 484.00
6 Alan DrahošAlan Drahoš 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 4 08.29 478.00
7 Ota TomášekOta Tomášek 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 2 08.30 476.00
8 69 Josef DrahokoupilJosef Drahokoupil 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 3 08.36 460.00
9 David CapkoDavid Capko 09 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 5 08.50 423.00
10 Šimon BártaŠimon Bárta 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 5 08.51 421.00
10 Robin TošnerRobin Tošner 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 8 08.51 421.00
12 26 Martin ZajícMartin Zajíc 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 1 08.52 418.00
13 Tomáš VoňkaTomáš Voňka 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 7 08.56 408.00
14 Kosař JanKosař Jan 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 3 08.58 403.00
15 Matěj HercíkMatěj Hercík 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 4 08.67 381.00
16 Vladimír HýsekVladimír Hýsek 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 6 08.74 364.00
16 Patrik PolášekPatrik Polášek 09 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 1 08.74 364.00
16 Jakub VlášekJakub Vlášek 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 8 08.74 364.00
19 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 6 08.75 362.00
20 Ondřej ČervenýOndřej Červený 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 5 08.81 347.00
21 Jakub TrejtnarJakub Trejtnar 09 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 1 08.86 336.00
22 Dominik RyskaDominik Ryska 09 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 8 08.87 333.00
23 Michal HoráčekMichal Horáček 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 6 08.93 320.00
24 93 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 08.99 306.00
25 Jakub JiroutJakub Jirout 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3 09.04 295.00
26 Kristian CarrilloKristian Carrillo 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 6 09.07 289.00
27 Adam MissbergerAdam Missberger 09 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 2 09.12 278.00
27 Adam ZelenýAdam Zelený 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3 09.12 278.00
29 Petr AntošPetr Antoš 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 5 09.20 261.00
30 Pavel MalinskýPavel Malinský 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 8 09.27 247.00
30 Martin KupkaMartin Kupka 12 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 4 09.27 247.00
32 91 Matyáš PikolaMatyáš Pikola 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 7 09.48 207.00
33 59 Ondřej DlabolaOndřej Dlabola 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 4 09.51 201.00
34 David KrpataDavid Krpata 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 2 09.57 190.00
34 Šimon HafnerŠimon Hafner 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 7 09.57 190.00
36 49 Adam HakAdam Hak 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 4 09.58 188.00
37 Dominik JanduraDominik Jandura 10 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 6 09.62 181.00
38 45 Matěj SilvarMatěj Silvar 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 7 09.71 166.00
39 Matyáš PalaMatyáš Pala 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 4 09.92 132.00
40 Kryštof MádloKryštof Mádlo 10 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 3 10.00 120.00
41 Petr SchejbalPetr Schejbal 10 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3 10.01 119.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 11:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ČechováMonika Čechová 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 5 08.96 576.00
2 Aneta MacháčkováAneta Macháčková 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 6 09.00 566.00
3 Ema MaláEma Malá 09 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova 3 09.24 506.00
4 Dominika ŠafránkováDominika Šafránková 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 1 09.41 465.00
5 85 Tereza SvatoňováTereza Svatoňová 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 8 09.63 415.00
6 94 Alena LožkováAlena Ložková 09 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 4 09.82 374.00
7 Tereza NovákováTereza Nováková 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 2 09.84 369.00
8 Ivana MarešováIvana Marešová 09 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 7 10.22 293.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 11:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina FikartováKateřina Fikartová 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 4 08.73 637.00
2 Nella Dagmar ŠvarcováNella Dagmar Švarcová 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 2 08.89 595.00
3 17 Martina OpováMartina Opová 09 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 7 09.31 489.00
4 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 8 09.38 472.00
5 Nela VeselkováNela Veselková 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 1 09.56 431.00
6 Johana KlubrtováJohana Klubrtová 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 6 09.68 404.00
7 Šarlota BrabcováŠarlota Brabcová 09 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 5 10.16 304.00
8 Markéta KorečkováMarkéta Korečková 09 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 3 10.30 278.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 11.5.2023 - 11:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RýgrováAnna Rýgrová 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 2 08.56 684.00
2 Ellen LukáškováEllen Lukášková 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 6 09.03 558.00
3 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková 10 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 3 09.25 504.00
4 Natálie TřebeškováNatálie Třebešková 10 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova 1 09.34 482.00
5 Lucie KosařováLucie Kosařová 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 4 09.46 454.00
6 Kristýna NeubauerováKristýna Neubauerová 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 7 09.52 440.00
7 Viktorie RyšánkováViktorie Ryšánková 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 8 10.05 326.00
8 Amálie HolubcováAmálie Holubcová 10 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 5 10.38 263.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 11.5.2023 - 11:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie FejkováNatálie Fejková 09 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova 4 09.02 561.00
2 Anna DovcováAnna Dovcová 11 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 5 09.25 504.00
3 88 Lucie SchovánkováLucie Schovánková 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 7 09.34 482.00
4 Kristýna ChvojkováKristýna Chvojková 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 6 09.35 480.00
5 Laura SopkováLaura Sopková 10 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 2 09.50 444.00
6 47 Emma ŠrotováEmma Šrotová 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 8 09.77 384.00
7 Aneta ZimmermannováAneta Zimmermannová 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 1 10.23 291.00
8 Jolana KlozováJolana Klozová 11 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3 10.67 213.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 11.5.2023 - 11:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Matylda MaláMatylda Malá 10 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 3 08.87 600.00
2 Tereza SodomkováTereza Sodomková 10 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 7 09.03 558.00
3 Ema ŠpliňováEma Špliňová 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 2 09.05 553.00
4 59 Valentina KubcováValentina Kubcová 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 4 09.45 456.00
5 Erika HendrychováErika Hendrychová 10 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 5 09.47 451.00
6 Ema VažurováEma Važurová 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 8 09.53 438.00
7 Lucie MajerníkováLucie Majerníková 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 6 09.82 374.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 11.5.2023 - 11:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 5 08.25 773.00
2 Markéta SklárováMarkéta Sklárová 11 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3 09.12 536.00
3 Adéla MarkováAdéla Marková 11 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 6 09.24 506.00
4 Antonie TomáškováAntonie Tomášková 11 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 7 09.35 480.00
5 99 Kateřina VítováKateřina Vítová 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 2 09.55 433.00
6 49 Ema LinderováEma Linderová 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 4 09.58 426.00
7 Ema ZadrobílkováEma Zadrobílková 10 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 8 10.68 211.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 5 08.25 773.00
2 Anna RýgrováAnna Rýgrová 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 2 08.56 684.00
3 Kateřina FikartováKateřina Fikartová 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 4 08.73 637.00
4 64 Matylda MaláMatylda Malá 10 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 3 08.87 600.00
5 Nella Dagmar ŠvarcováNella Dagmar Švarcová 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 2 08.89 595.00
6 Monika ČechováMonika Čechová 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 5 08.96 576.00
7 Aneta MacháčkováAneta Macháčková 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 6 09.00 566.00
8 Natálie FejkováNatálie Fejková 09 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova 4 09.02 561.00
9 Ellen LukáškováEllen Lukášková 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 6 09.03 558.00
9 Tereza SodomkováTereza Sodomková 10 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 7 09.03 558.00
11 Ema ŠpliňováEma Špliňová 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 2 09.05 553.00
12 Markéta SklárováMarkéta Sklárová 11 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3 09.12 536.00
13 Ema MaláEma Malá 09 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova 3 09.24 506.00
13 Adéla MarkováAdéla Marková 11 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 6 09.24 506.00
15 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková 10 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 3 09.25 504.00
15 Anna DovcováAnna Dovcová 11 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 5 09.25 504.00
17 17 Martina OpováMartina Opová 09 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 7 09.31 489.00
18 Natálie TřebeškováNatálie Třebešková 10 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova 1 09.34 482.00
18 88 Lucie SchovánkováLucie Schovánková 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 7 09.34 482.00
20 Kristýna ChvojkováKristýna Chvojková 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 6 09.35 480.00
20 Antonie TomáškováAntonie Tomášková 11 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 7 09.35 480.00
22 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 8 09.38 472.00
23 Dominika ŠafránkováDominika Šafránková 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 1 09.41 465.00
24 59 Valentina KubcováValentina Kubcová 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 4 09.45 456.00
25 Lucie KosařováLucie Kosařová 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 4 09.46 454.00
26 Erika HendrychováErika Hendrychová 10 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 5 09.47 451.00
27 Laura SopkováLaura Sopková 10 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 2 09.50 444.00
28 Kristýna NeubauerováKristýna Neubauerová 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 7 09.52 440.00
29 Ema VažurováEma Važurová 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 8 09.53 438.00
30 99 Kateřina VítováKateřina Vítová 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 2 09.55 433.00
31 Nela VeselkováNela Veselková 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 1 09.56 431.00
32 49 Ema LinderováEma Linderová 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 4 09.58 426.00
33 85 Tereza SvatoňováTereza Svatoňová 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 8 09.63 415.00
34 Johana KlubrtováJohana Klubrtová 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 6 09.68 404.00
35 47 Emma ŠrotováEmma Šrotová 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 8 09.77 384.00
36 94 Alena LožkováAlena Ložková 09 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 4 09.82 374.00
36 Lucie MajerníkováLucie Majerníková 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 6 09.82 374.00
38 Tereza NovákováTereza Nováková 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 2 09.84 369.00
39 Viktorie RyšánkováViktorie Ryšánková 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 8 10.05 326.00
40 Šarlota BrabcováŠarlota Brabcová 09 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 5 10.16 304.00
41 Ivana MarešováIvana Marešová 09 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 7 10.22 293.00
42 Aneta ZimmermannováAneta Zimmermannová 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 1 10.23 291.00
43 Markéta KorečkováMarkéta Korečková 09 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 3 10.30 278.00
44 Amálie HolubcováAmálie Holubcová 10 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 5 10.38 263.00
45 Jolana KlozováJolana Klozová 11 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3 10.67 213.00
46 Ema ZadrobílkováEma Zadrobílková 10 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 8 10.68 211.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 17 Martina OpováMartina Opová 09 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 2:02.34 475.00
2 83 Aneta BegerováAneta Begerová 09 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova 2:03.77 455.00
3 61 Anežka SucháAnežka Suchá 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 2:04.10 450.00
4 45 Havlíčková AlžbětaHavlíčková Alžběta 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 2:04.36 446.00
5 13 Viktorie ŽítkováViktorie Žítková 09 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 2:04.69 442.00
6 91 Laura ŠtefinováLaura Štefinová 09 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 2:10.16 369.00
7 75 Veronika KriescheVeronika Kriesche 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 2:10.20 369.00
8 94 Alena LožkováAlena Ložková 09 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 2:15.84 301.00
9 70 Jana KarlováJana Karlová 09 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 2:16.65 291.00
10 34 Anna SčebelováAnna Sčebelová 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 2:50.36 30.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 24 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 2:01.59 486.00
2 93 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 2:05.59 430.00
3 77 Jasmína ZáleskáJasmína Záleská 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 2:07.26 407.00
4 59 Valentina KubcováValentina Kubcová 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 2:07.97 398.00
5 82 Karolína ŠustováKarolína Šustová 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 2:08.27 394.00
6 20 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 2:19.55 259.00
7 47 Emma ŠrotováEmma Šrotová 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 2:21.86 235.00
8 48 Aneta RašínováAneta Rašínová 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 2:24.39 210.00
9 80 Kristýna BečkováKristýna Bečková 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 2:26.81 187.00
10 76 Gabriela ŠumberováGabriela Šumberová 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 2:35.77 113.00
11 65 Natali HorákováNatali Horáková 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 2:40.64 80.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (čt, 11.5.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 64 Matylda MaláMatylda Malá 10 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 1:59.36 518.00
2 49 Ema LinderováEma Linderová 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 2:03.53 458.00
3 26 Lucie JedličkováLucie Jedličková 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 2:06.34 419.00
4 85 Tereza SvatoňováTereza Svatoňová 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 2:07.52 404.00
5 79 Aneta VlnasováAneta Vlnasová 10 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 2:10.63 363.00
6 18 Viktorie HamadováViktorie Hamadová 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 2:12.95 335.00
7 27 Kristýna KovandováKristýna Kovandová 10 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova 2:13.47 329.00
8 25 Denisa Viktorie ValentováDenisa Viktorie Valentová 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 2:14.37 318.00
9 69 Veronika DusováVeronika Dusová 11 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 2:15.36 306.00
10 36 Dorota ChaloupkováDorota Chaloupková 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 2:37.65 100.00
38 Adriana KlamtováAdriana Klamtová 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (čt, 11.5.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 58 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 1:49.23 679.00
2 88 Lucie SchovánkováLucie Schovánková 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 1:57.06 553.00
3 99 Kateřina VítováKateřina Vítová 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 2:03.06 465.00
4 100 Michaela BergerováMichaela Bergerová 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 2:03.19 463.00
5 54 Lucie RusínováLucie Rusínová 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 2:14.73 314.00
6 23 Klára SteinfeldováKlára Steinfeldová 10 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova 2:15.37 306.00
7 12 Sofie EhlSofie Ehl 11 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 2:19.30 262.00
8 14 Nikol PetrasováNikol Petrasová 10 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 2:25.15 202.00
9 32 Nikola ŠumpíkováNikola Šumpíková 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 2:30.60 153.00
MS 72 Lenka JežkováLenka Ježková 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 4:01.18
11 98 Gabriela ŽákováGabriela Žáková 10 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 4:07.52 0.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 58 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 1:49.23 679.00
2 88 Lucie SchovánkováLucie Schovánková 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 1:57.06 553.00
3 64 Matylda MaláMatylda Malá 10 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 1:59.36 518.00
4 24 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 2:01.59 486.00
5 17 Martina OpováMartina Opová 09 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 2:02.34 475.00
6 99 Kateřina VítováKateřina Vítová 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 2:03.06 465.00
7 100 Michaela BergerováMichaela Bergerová 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 2:03.19 463.00
8 49 Ema LinderováEma Linderová 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 2:03.53 458.00
9 83 Aneta BegerováAneta Begerová 09 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova 2:03.77 455.00
10 61 Anežka SucháAnežka Suchá 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 2:04.10 450.00
11 45 Havlíčková AlžbětaHavlíčková Alžběta 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 2:04.36 446.00
12 13 Viktorie ŽítkováViktorie Žítková 09 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 2:04.69 442.00
13 93 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 2:05.59 430.00
14 26 Lucie JedličkováLucie Jedličková 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 2:06.34 419.00
15 77 Jasmína ZáleskáJasmína Záleská 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 2:07.26 407.00
16 85 Tereza SvatoňováTereza Svatoňová 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 2:07.52 404.00
17 59 Valentina KubcováValentina Kubcová 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 2:07.97 398.00
18 82 Karolína ŠustováKarolína Šustová 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 2:08.27 394.00
19 91 Laura ŠtefinováLaura Štefinová 09 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 2:10.16 369.00
20 75 Veronika KriescheVeronika Kriesche 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 2:10.20 369.00
21 79 Aneta VlnasováAneta Vlnasová 10 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 2:10.63 363.00
22 18 Viktorie HamadováViktorie Hamadová 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 2:12.95 335.00
23 27 Kristýna KovandováKristýna Kovandová 10 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova 2:13.47 329.00
24 25 Denisa Viktorie ValentováDenisa Viktorie Valentová 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 2:14.37 318.00
25 54 Lucie RusínováLucie Rusínová 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 2:14.73 314.00
26 69 Veronika DusováVeronika Dusová 11 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 2:15.36 306.00
27 23 Klára SteinfeldováKlára Steinfeldová 10 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova 2:15.37 306.00
28 94 Alena LožkováAlena Ložková 09 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 2:15.84 301.00
29 70 Jana KarlováJana Karlová 09 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 2:16.65 291.00
30 12 Sofie EhlSofie Ehl 11 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 2:19.30 262.00
31 20 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 2:19.55 259.00
32 47 Emma ŠrotováEmma Šrotová 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 2:21.86 235.00
33 48 Aneta RašínováAneta Rašínová 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 2:24.39 210.00
34 14 Nikol PetrasováNikol Petrasová 10 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 2:25.15 202.00
35 80 Kristýna BečkováKristýna Bečková 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 2:26.81 187.00
36 32 Nikola ŠumpíkováNikola Šumpíková 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 2:30.60 153.00
37 76 Gabriela ŠumberováGabriela Šumberová 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 2:35.77 113.00
38 36 Dorota ChaloupkováDorota Chaloupková 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 2:37.65 100.00
39 65 Natali HorákováNatali Horáková 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 2:40.64 80.00
40 34 Anna SčebelováAnna Sčebelová 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 2:50.36 30.00
41 72 Lenka JežkováLenka Ježková 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 4:01.18
42 98 Gabriela ŽákováGabriela Žáková 10 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 4:07.52 0.00
38 Adriana KlamtováAdriana Klamtová 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové DNF

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 32 Tomáš RaichTomáš Raich 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3:19.74 484.00
2 25 Dvořák PetrDvořák Petr 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 3:20.68 476.00
3 26 Martin ZajícMartin Zajíc 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 3:21.72 467.00
4 18 David ŠrámekDavid Šrámek 09 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 3:27.18 423.00
5 49 Adam HakAdam Hak 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 3:29.24 406.00
6 14 Kryštof JahelkaKryštof Jahelka 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 3:30.91 393.00
7 23 Filip MarekFilip Marek 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 3:32.10 384.00
8 100 Jakub PlassJakub Plass 09 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 3:34.12 369.00
9 38 David JakubskýDavid Jakubský 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 3:35.21 361.00
10 12 Ondřej ŠtanclOndřej Štancl 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:37.46 345.00
11 54 Patrik PánekPatrik Pánek 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 3:42.47 309.00
12 69 Josef DrahokoupilJosef Drahokoupil 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 3:43.99 299.00
25 Martin MoupicMartin Moupic 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové NM
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 47 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 3:21.12 472.00
2 80 Baše JanBaše Jan 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 3:23.03 456.00
3 27 David ŠlechtaDavid Šlechta 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 3:27.61 419.00
4 20 Adam UrbánekAdam Urbánek 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 3:28.11 415.00
5 24 Matyáš MrkvičkaMatyáš Mrkvička 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 3:28.80 410.00
6 36 Matěj HolíkMatěj Holík 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 3:33.06 377.00
7 65 Kryštof HolanKryštof Holan 09 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3:37.23 346.00
8 85 Oliver ŘehákOliver Řehák 09 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 3:39.07 333.00
9 Jan ČudaJan Čuda 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 3:41.54 316.00
10 82 Daniel KovacsikDaniel Kovacsik 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:43.96 299.00
11 76 Hynek NádeníčekHynek Nádeníček 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 3:45.15 291.00
12 48 |Dominik Bešťák|Dominik Bešťák 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 3:47.13 278.00
13 59 Ondřej DlabolaOndřej Dlabola 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 3:53.24 239.00
82 Martin KovandaMartin Kovanda 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (čt, 11.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 75 Adam ŠinkovskýAdam Šinkovský 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 3:22.01 465.00
2 34 Julian Augustin PonceJulian Augustin Ponce 10 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 3:26.90 425.00
3 94 Sebastian KnollSebastian Knoll 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 3:29.02 408.00
4 70 Vojtěch RomportlVojtěch Romportl 10 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3:32.05 385.00
MS 17 Svatoň TomášSvatoň Tomáš 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 3:32.91
6 91 Matyáš PikolaMatyáš Pikola 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 3:39.41 331.00
7 61 Ondřej LetošníkOndřej Letošník 11 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:41.27 317.00
8 13 Adam BělohlávekAdam Bělohlávek 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 3:45.35 289.00
9 64 Jakub HalířJakub Halíř 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3:47.77 274.00
10 77 Štěpán HovadŠtěpán Hovad 11 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 3:48.80 267.00
11 93 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3:49.03 265.00
12 83 Ondřej KubíčekOndřej Kubíček 10 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 3:54.21 233.00
13 45 Matěj SilvarMatěj Silvar 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3:58.62 207.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Martin MoupicMartin Moupic 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové NM
2 32 Tomáš RaichTomáš Raich 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3:19.74 484.00
3 25 Dvořák PetrDvořák Petr 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 3:20.68 476.00
4 47 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 3:21.12 472.00
5 26 Martin ZajícMartin Zajíc 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 3:21.72 467.00
6 75 Adam ŠinkovskýAdam Šinkovský 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 3:22.01 465.00
7 80 Baše JanBaše Jan 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 3:23.03 456.00
8 34 Julian Augustin PonceJulian Augustin Ponce 10 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 3:26.90 425.00
9 18 David ŠrámekDavid Šrámek 09 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 3:27.18 423.00
10 27 David ŠlechtaDavid Šlechta 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 3:27.61 419.00
11 20 Adam UrbánekAdam Urbánek 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 3:28.11 415.00
12 24 Matyáš MrkvičkaMatyáš Mrkvička 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 3:28.80 410.00
13 94 Sebastian KnollSebastian Knoll 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 3:29.02 408.00
14 49 Adam HakAdam Hak 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 3:29.24 406.00
15 14 Kryštof JahelkaKryštof Jahelka 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 3:30.91 393.00
16 70 Vojtěch RomportlVojtěch Romportl 10 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3:32.05 385.00
17 23 Filip MarekFilip Marek 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 3:32.10 384.00
18 17 Svatoň TomášSvatoň Tomáš 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 3:32.91
19 36 Matěj HolíkMatěj Holík 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 3:33.06 377.00
20 100 Jakub PlassJakub Plass 09 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 3:34.12 369.00
21 38 David JakubskýDavid Jakubský 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 3:35.21 361.00
22 65 Kryštof HolanKryštof Holan 09 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3:37.23 346.00
23 12 Ondřej ŠtanclOndřej Štancl 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:37.46 345.00
24 85 Oliver ŘehákOliver Řehák 09 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 3:39.07 333.00
25 91 Matyáš PikolaMatyáš Pikola 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 3:39.41 331.00
26 61 Ondřej LetošníkOndřej Letošník 11 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:41.27 317.00
27 Jan ČudaJan Čuda 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 3:41.54 316.00
28 54 Patrik PánekPatrik Pánek 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 3:42.47 309.00
29 82 Daniel KovacsikDaniel Kovacsik 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:43.96 299.00
30 69 Josef DrahokoupilJosef Drahokoupil 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 3:43.99 299.00
31 76 Hynek NádeníčekHynek Nádeníček 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 3:45.15 291.00
32 13 Adam BělohlávekAdam Bělohlávek 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 3:45.35 289.00
33 48 |Dominik Bešťák|Dominik Bešťák 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 3:47.13 278.00
34 64 Jakub HalířJakub Halíř 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3:47.77 274.00
35 77 Štěpán HovadŠtěpán Hovad 11 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 3:48.80 267.00
36 93 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3:49.03 265.00
37 59 Ondřej DlabolaOndřej Dlabola 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 3:53.24 239.00
38 83 Ondřej KubíčekOndřej Kubíček 10 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 3:54.21 233.00
39 45 Matěj SilvarMatěj Silvar 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3:58.62 207.00
82 Martin KovandaMartin Kovanda 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Raich, Kněžour, Tomášek, Halouzka Raich, Kněžour, Tomášek, Halouzka ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 1 32.13 444.00
2 Petrů, Zajíc, Řehák, Capko Petrů, Zajíc, Řehák, Capko ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 2 32.87 396.00
3 Buchmayer, Hercík, Jahelka, Krejčík Buchmayer, Hercík, Jahelka, Krejčík ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 3 33.56 353.00
4 Krpata, Mádlo, Mrkvička, Tošner Krpata, Mádlo, Mrkvička, Tošner ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 5 34.51 298.00
5 Malinský, Náhlovský, Zahradník, Hayes Malinský, Náhlovský, Zahradník, Hayes ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 6 36.13 214.00
6 13 Bělohlávek, Dostálek, Hak, Dlabola Bělohlávek, Dostálek, Hak, Dlabola ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 4 36.13 214.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Carrillo, Oudrnický, Holík, Doležal Carrillo, Oudrnický, Holík, Doležal Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 4 31.97 454.00
2 25 Petr, Šimon, Petr, Voňka Petr, Šimon, Petr, Voňka ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 5 32.56 415.00
3 100 Plass, Černík, Horáček, Šinkovský Plass, Černík, Horáček, Šinkovský ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 2 32.60 413.00
4 69 Drahokoupil, Podlešák, Pecina, Kastner Drahokoupil, Podlešák, Pecina, Kastner ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 3 33.67 347.00
5 91 Pikola, Hafner, Knoll, Drábek Pikola, Hafner, Knoll, Drábek Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 6 35.26 258.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 11.5.2023 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Červený, Voženílek, Bárta, Hýsek Červený, Voženílek, Bárta, Hýsek ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 4 33.68 346.00
2 Čuda, Kopecký, Bešťák, Vondruška Čuda, Kopecký, Bešťák, Vondruška ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 3 36.04 219.00
3 Tajzler, Sedlák, Čermák, Kupka Tajzler, Sedlák, Čermák, Kupka ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 5 36.24 209.00
4 Vlášek, Silvar, Holan, Zelený Vlášek, Silvar, Holan, Zelený Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 6 38.09 130.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 11.5.2023 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal, Matyáš, Marek, Jan Michal, Matyáš, Marek, Jan ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 5 31.77 468.00
2 Šotola, Drahoš, Moupic, Šlechta Šotola, Drahoš, Moupic, Šlechta ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 6 33.19 376.00
3 61 Letošník, Kovacsik, Brandys, Kovanda Letošník, Kovacsik, Brandys, Kovanda ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3 35.44 249.00
4 83 Kubíček, Marek, Vaněček, Mikeš Kubíček, Marek, Vaněček, Mikeš ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 4 35.62 239.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal, Matyáš, Marek, Jan Michal, Matyáš, Marek, Jan ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 5 31.77 468.00
2 Carrillo, Oudrnický, Holík, Doležal Carrillo, Oudrnický, Holík, Doležal Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 4 31.97 454.00
3 32 Raich, Kněžour, Tomášek, Halouzka Raich, Kněžour, Tomášek, Halouzka ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 1 32.13 444.00
4 25 Petr, Šimon, Petr, Voňka Petr, Šimon, Petr, Voňka ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 5 32.56 415.00
5 100 Plass, Černík, Horáček, Šinkovský Plass, Černík, Horáček, Šinkovský ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 2 32.60 413.00
6 Petrů, Zajíc, Řehák, Capko Petrů, Zajíc, Řehák, Capko ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 2 32.87 396.00
7 Šotola, Drahoš, Moupic, Šlechta Šotola, Drahoš, Moupic, Šlechta ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 6 33.19 376.00
8 Buchmayer, Hercík, Jahelka, Krejčík Buchmayer, Hercík, Jahelka, Krejčík ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 3 33.56 353.00
9 69 Drahokoupil, Podlešák, Pecina, Kastner Drahokoupil, Podlešák, Pecina, Kastner ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 3 33.67 347.00
10 Červený, Voženílek, Bárta, Hýsek Červený, Voženílek, Bárta, Hýsek ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 4 33.68 346.00
11 Krpata, Mádlo, Mrkvička, Tošner Krpata, Mádlo, Mrkvička, Tošner ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 5 34.51 298.00
12 91 Pikola, Hafner, Knoll, Drábek Pikola, Hafner, Knoll, Drábek Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 6 35.26 258.00
13 61 Letošník, Kovacsik, Brandys, Kovanda Letošník, Kovacsik, Brandys, Kovanda ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3 35.44 249.00
14 83 Kubíček, Marek, Vaněček, Mikeš Kubíček, Marek, Vaněček, Mikeš ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 4 35.62 239.00
15 Čuda, Kopecký, Bešťák, Vondruška Čuda, Kopecký, Bešťák, Vondruška ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 3 36.04 219.00
16 Malinský, Náhlovský, Zahradník, Hayes Malinský, Náhlovský, Zahradník, Hayes ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 6 36.13 214.00
16 13 Bělohlávek, Dostálek, Hak, Dlabola Bělohlávek, Dostálek, Hak, Dlabola ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 4 36.13 214.00
18 Tajzler, Sedlák, Čermák, Kupka Tajzler, Sedlák, Čermák, Kupka ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 5 36.24 209.00
19 Vlášek, Silvar, Holan, Zelený Vlášek, Silvar, Holan, Zelený Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 6 38.09 130.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fikartová, Havlíčková, Kosařová, Hocke Fikartová, Havlíčková, Kosařová, Hocke ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 4 33.60 623.00
2 Rýgrová, Adámková, Vlnasová, Sodomková Rýgrová, Adámková, Vlnasová, Sodomková Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 6 34.62 556.00
3 Hroudová, Marková, Veselková, Sopková Hroudová, Marková, Veselková, Sopková ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 3 36.06 466.00
4 Tekir, Važurová, Rejzková, Ložková Tekir, Važurová, Rejzková, Ložková ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 2 36.18 459.00
5 Chvojková, Nováková, Kubcová, Chaloupková Chvojková, Nováková, Kubcová, Chaloupková ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 36.56 437.00
6 25 Valentová, Pachelová, Šrotová, Majerníková Valentová, Pachelová, Šrotová, Majerníková ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 1 36.78 424.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Navrátilová, Pospíšilová, Špliňová, Macháčková Navrátilová, Pospíšilová, Špliňová, Macháčková ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 5 34.79 545.00
2 Malá, Fejková, Begerová, Třebešková Malá, Fejková, Begerová, Třebešková ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova 3 34.90 538.00
3 Tomášková, Pižlová, Neubauerová, Šafránková Tomášková, Pižlová, Neubauerová, Šafránková ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 2 35.70 488.00
4 85 Svatoňová, Sklárová, Klozová, Dankerová Svatoňová, Sklárová, Klozová, Dankerová Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 6 37.89 363.00
5 Klapková, Kvapilová, Čečková, Špičanová Klapková, Kvapilová, Čečková, Špičanová ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 4 38.19 347.00
Zadrobílková, Žáková, Krátká, Tomková Zadrobílková, Žáková, Krátká, Tomková ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanušová, Mičánková, Lukášková, Schovánková Hanušová, Mičánková, Lukášková, Schovánková ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 4 33.86 606.00
2 64 Malá, Mejstříková, Čechová, Mrkvičková Malá, Mejstříková, Čechová, Mrkvičková ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 6 34.29 577.00
3 58 Havlíčková, Dovcová, Horká, Vorlíčková Havlíčková, Dovcová, Horká, Vorlíčková Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 3 36.60 435.00
4 Zimmermannová, Klubrtová, Klamtová, Vítová Zimmermannová, Klubrtová, Klamtová, Vítová ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 2 37.16 403.00
5 Krejčí, Šumpíková, Bečková, Hamadová Krejčí, Šumpíková, Bečková, Hamadová ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 5 38.36 338.00
6 23 Steinfeldová, Marková, Kovandová, Kličková Steinfeldová, Marková, Kovandová, Kličková ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova 1 39.06 303.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 11.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švarcová, Kvačková, Šustová, Jedličková Švarcová, Kvačková, Šustová, Jedličková ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 6 34.89 538.00
2 Žítková, Bergerová, Ryšánková, Dvořáková Žítková, Bergerová, Ryšánková, Dvořáková ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 2 35.71 487.00
3 69 Dusová, Gabrielová, Srchová, Trampotová Dusová, Gabrielová, Srchová, Trampotová ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 4 37.30 395.00
4 65 Horáková, Bořková, Bořková, Schreiberová Horáková, Bořková, Bořková, Schreiberová ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 3 38.30 342.00
5 20 Novotná, Matyášová, Soukupová, Smetanová Novotná, Matyášová, Soukupová, Smetanová ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 5 39.06 303.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fikartová, Havlíčková, Kosařová, Hocke Fikartová, Havlíčková, Kosařová, Hocke ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 4 33.60 623.00
2 Hanušová, Mičánková, Lukášková, Schovánková Hanušová, Mičánková, Lukášková, Schovánková ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 4 33.86 606.00
3 64 Malá, Mejstříková, Čechová, Mrkvičková Malá, Mejstříková, Čechová, Mrkvičková ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova 6 34.29 577.00
4 Rýgrová, Adámková, Vlnasová, Sodomková Rýgrová, Adámková, Vlnasová, Sodomková Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... 6 34.62 556.00
5 Navrátilová, Pospíšilová, Špliňová, Macháčková Navrátilová, Pospíšilová, Špliňová, Macháčková ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 5 34.79 545.00
6 Švarcová, Kvačková, Šustová, Jedličková Švarcová, Kvačková, Šustová, Jedličková ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové 6 34.89 538.00
7 Malá, Fejková, Begerová, Třebešková Malá, Fejková, Begerová, Třebešková ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova 3 34.90 538.00
8 Tomášková, Pižlová, Neubauerová, Šafránková Tomášková, Pižlová, Neubauerová, Šafránková ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 2 35.70 488.00
9 Žítková, Bergerová, Ryšánková, Dvořáková Žítková, Bergerová, Ryšánková, Dvořáková ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... 2 35.71 487.00
10 Hroudová, Marková, Veselková, Sopková Hroudová, Marková, Veselková, Sopková ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 3 36.06 466.00
11 Tekir, Važurová, Rejzková, Ložková Tekir, Važurová, Rejzková, Ložková ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 2 36.18 459.00
12 Chvojková, Nováková, Kubcová, Chaloupková Chvojková, Nováková, Kubcová, Chaloupková ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 36.56 437.00
13 58 Havlíčková, Dovcová, Horká, Vorlíčková Havlíčková, Dovcová, Horká, Vorlíčková Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... 3 36.60 435.00
14 25 Valentová, Pachelová, Šrotová, Majerníková Valentová, Pachelová, Šrotová, Majerníková ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory 1 36.78 424.00
15 Zimmermannová, Klubrtová, Klamtová, Vítová Zimmermannová, Klubrtová, Klamtová, Vítová ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové 2 37.16 403.00
16 69 Dusová, Gabrielová, Srchová, Trampotová Dusová, Gabrielová, Srchová, Trampotová ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové 4 37.30 395.00
17 85 Svatoňová, Sklárová, Klozová, Dankerová Svatoňová, Sklárová, Klozová, Dankerová Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 6 37.89 363.00
18 Klapková, Kvapilová, Čečková, Špičanová Klapková, Kvapilová, Čečková, Špičanová ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov 4 38.19 347.00
19 65 Horáková, Bořková, Bořková, Schreiberová Horáková, Bořková, Bořková, Schreiberová ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem 3 38.30 342.00
20 Krejčí, Šumpíková, Bečková, Hamadová Krejčí, Šumpíková, Bečková, Hamadová ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 5 38.36 338.00
21 23 Steinfeldová, Marková, Kovandová, Kličková Steinfeldová, Marková, Kovandová, Kličková ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova 1 39.06 303.00
21 20 Novotná, Matyášová, Soukupová, Smetanová Novotná, Matyášová, Soukupová, Smetanová ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě 5 39.06 303.00
Zadrobílková, Žáková, Krátká, Tomková Zadrobílková, Žáková, Krátká, Tomková ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 1 DNF

skok vysoký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (čt, 11.5.2023 - 08:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,60 1,64 1,68 Body
1 Matěj KněžourMatěj Kněžour
ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
09 4 PB 1.42 - - o xo o xo o o xxx 331.00
2 Vladimír HýsekVladimír Hýsek
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
09 3 PB 1.42 - - o xo xxo o xxo o xxx 331.00
3 36 Matěj HolíkMatěj Holík
Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná...
09 2 PB 1.42 - - o o o o xo xo xxx 331.00
4 MichalJ SolfronkMichalJ Solfronk
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
09 15 PB 1.42 o o o o xxo xxo o xo xxx 331.00
5 Stanislav PetrůStanislav Petrů
ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory
09 12 PB 1.38 - - o xo xo o o xxx 303.00
6 Michal DrábekMichal Drábek
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
09 1 PB 1.34 - - - o o o xx 276.00
7 85 Oliver ŘehákOliver Řehák
ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory
09 13 PB 1.34 - - o xo o xxo xxx 276.00
8 Šimon OudrnickýŠimon Oudrnický
Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná...
09 10 PB 1.34 - xo o xxo xxo xxo xxx 276.00
9= Kryštof PavlisKryštof Pavlis
ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
10 11 PB 1.30 - - o o o xxx 250.00
9= . Kastner. Kastner
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
10 18 PB 1.30 - o o o o xxx 250.00
11= Adam MacháčekAdam Macháček
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
09 7 PB 1.26 o o o o xxx 225.00
11= Denis LedenDenis Leden
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
10 5 PB 1.26 o o o o x 225.00
13 61 Ondřej LetošníkOndřej Letošník
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
11 6 PB 1.26 o xo o xxo xxx 225.00
14 Matěj VoženílekMatěj Voženílek
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
09 17 PB 1.22 - - o xxx 200.00
15 76 Hynek NádeníčekHynek Nádeníček
Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná...
09 9 PB 1.22 xo o o x 200.00
16 Petr SchejbalPetr Schejbal
ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
10 14 PB 1.22 o o xo xxx 200.00
17 František MrkvičkaFrantišek Mrkvička
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
10 8 PB 1.18 o o xxx 176.00
18 Jakub VinopalJakub Vinopal
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
10 16 PB 1.18 xo xxo xxx 176.00
Celkem 18 závodníků
Skupina 02 (čt, 11.5.2023 - 08:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Gajda MichalGajda Michal
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
09 13 PB 1.50 o - o - o o o xo o o xxx 389.00
2 Starý JakubStarý Jakub
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
09 6 PB 1.42 o - o - o o o o xxx 331.00
3 Martin BělaMartin Běla
ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov
09 1 PB 1.42 xo o o o o xo xxo o xxx 331.00
4 Matěj ŠotolaMatěj Šotola
ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové
10 17 PB 1.42 o - - o o o o xxo xxx 331.00
5 Pavel MalinskýPavel Malinský
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
09 10 PB 1.38 o xxo xxo xxo xo o o xxx 303.00
6 Kadlec MatyášKadlec Matyáš
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
09 12 PB 1.34 o - o - o o x 276.00
7= Pavel KrejčíkPavel Krejčík
ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové
09 8 PB 1.34 o - - o xo o xxx 276.00
7= 24 Matyáš MrkvičkaMatyáš Mrkvička
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
09 14 PB 1.34 xo o o o o o xx 276.00
9 23 Filip MarekFilip Marek
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
09 11 PB 1.34 o o o o xo xo xx 276.00
10 Michal HoráčekMichal Horáček
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
10 5 PB 1.30 o o o o o xxx 250.00
11 13 Adam BělohlávekAdam Bělohlávek
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
10 2 PB 1.30 o o o o xo xxx 250.00
12 Václav DostálekVáclav Dostálek
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
09 4 PB 1.26 o o o o xxx 225.00
13 Václav KopeckýVáclav Kopecký
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
09 7 PB 1.26 o xo o xo xxx 225.00
14 Matouš VoborníkMatouš Voborník
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
10 18 PB 1.18 o o xxx 176.00
15 Khasan NazarkinKhasan Nazarkin
ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov
09 16 PB 1.18 xxo o xxx 176.00
16 Dan ČermákDan Čermák
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
10 3 PB 1.14 xo xxx 153.00
17 Kryštof MádloKryštof Mádlo
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
10 9 PB 1.14 xxo xxx 153.00
Petr NáhlovskýPetr Náhlovský
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
09 15 NM xxx
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (čt, 11.5.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Klaudie VilímováKlaudie Vilímová
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
10 21 PB 1.34 - o o o o xo o xo xx 449.00
2 Ema MaláEma Malá
ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova
09 13 PB 1.34 - o o o o o o xxo xxx 449.00
3 Petra MarkováPetra Marková
ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova
10 14 PB 1.30 - o o o o o xo xx 409.00
4 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
11 22 PB 1.30 o o o o o o xxo xxx 409.00
5 58 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
11 6 PB 1.30 o o o o o xo xxo x 409.00
6 Pavla TomkováPavla Tomková
ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
10 20 PB 1.26 o o o o o xo xxx 369.00
7 Nikol AlbrechtováNikol Albrechtová
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
10 2 PB 1.26 - o o o xo xxo xxx 369.00
8 14 Nikol PetrasováNikol Petrasová
Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná...
10 16 PB 1.22 o o o o o xxx 331.00
9= Simona KrkonoškováSimona Krkonošková
ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
11 12 PB 1.22 o xo o o o xxx 331.00
9= 61 Anežka SucháAnežka Suchá
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
09 17 PB 1.22 - o xo o o xxx 331.00
11= Kristýna KličkováKristýna Kličková
ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova
11 10 PB 1.18 o o o o xxx 293.00
11= Kristýna ChvojkováKristýna Chvojková
ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
10 8 PB 1.18 o o o o x 293.00
13 Natálie AdámkováNatálie Adámková
Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná...
10 1 PB 1.18 xo o xo xo xxx 293.00
14 Antonie TomáškováAntonie Tomášková
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
11 19 PB 1.18 xo xo xo xo xxx 293.00
15 Anna HorkáAnna Horká
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
11 7 PB 1.14 xo xxo o xxx 257.00
16 Nela KratochvílováNela Kratochvílová
ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
11 11 PB 1.14 xxo o xo xxx 257.00
17 Patricia Ch. DankerováPatricia Ch. Dankerová
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
10 3 PB 1.14 xo o xxo xxx 257.00
18 Dominika ŠafránkováDominika Šafránková
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
10 18 PB 1.10 xo o xxx 222.00
19 Anna MyslíkováAnna Myslíková
Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná...
10 15 PB 1.06 o xx 188.00
Vanessa JanouchováVanessa Janouchová
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
10 9 DNS
Veronika DuškováVeronika Dušková
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
09 4 NM xr
Anežka FelzmannováAnežka Felzmannová
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
11 5 NM xxx
Celkem 22 závodníků
Skupina 02 (čt, 11.5.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
09 6 PB 1.42 - - - o o o o xo o o xxx 534.00
2 Eda Nur TekirEda Nur Tekir
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
10 17 PB 1.34 o o o o o o xxo o xxx 449.00
3 Aneta KvačkováAneta Kvačková
ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové
09 10 PB 1.34 - o o o xo xo o xo xxx 449.00
4 Zuzana BořkováZuzana Bořková
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
09 2 PB 1.30 o o o o o o o xxx 409.00
5 25 Denisa Viktorie ValentováDenisa Viktorie Valentová
ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory
10 19 PB 1.30 o o o o xo o o xxx 409.00
6 Julie RejzkováJulie Rejzková
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
09 14 PB 1.26 o o o o o o xxx 369.00
7 100 Michaela BergerováMichaela Bergerová
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
10 1 PB 1.26 o o o xo o o x 369.00
8 Ellen LukáškováEllen Lukášková
ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové
10 11 PB 1.26 o o o xo o xo xxx 369.00
9= Lucie KosařováLucie Kosařová
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
09 9 PB 1.22 - o o o xo xxx 331.00
9= 93 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
10 5 PB 1.22 o o o o xo xxx 331.00
11= Amálie DvořákováAmálie Dvořáková
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
10 3 PB 1.18 o o o o xxx 293.00
11= Elena MarečkováElena Marečková
ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory
10 12 PB 1.18 o o o o xxx 293.00
13 Adéla SoukupováAdéla Soukupová
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
11 16 PB 1.18 o o xo o xxx 293.00
14 Michaela DavidováMichaela Davidová
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
09 20 PB 1.18 o o o xxo xxx 293.00
15 Ivana MarešováIvana Marešová
ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov
09 13 PB 1.18 o xxo xo xxo xxx 293.00
16 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
10 4 PB 1.14 o xo o xxx 257.00
17 Viktorie RyšánkováViktorie Ryšánková
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
10 15 PB 1.14 o o xo xxx 257.00
18 Karolína KalouskováKarolína Kalousková
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
11 7 PB 1.10 o xxo xxx 222.00
Johana KlubrtováJohana Klubrtová
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
09 8 NM xxx
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (čt, 11.5.2023 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David CapkoDavid Capko
ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory
09 3 PB 4.48 -0.4 m/s - 287.00
2 Ota TomášekOta Tomášek
ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
09 19 PB 4.38 -0.6 m/s - 269.00
3 Ondřej ČervenýOndřej Červený
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
10 5 PB 4.36 -0.5 m/s - 266.00
4 32 Tomáš RaichTomáš Raich
ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
09 18 PB 4.34 +0.8 m/s - 262.00
5 47 Martin PodlešákMartin Podlešák
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
09 17 PB 4.30 -0.4 m/s - 255.00
6 Stanislav PetrůStanislav Petrů
ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory
09 16 PB 4.28 -0.1 m/s - 252.00
7 Šimon BártaŠimon Bárta
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
09 2 PB 4.22 -0.5 m/s - 242.00
8 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
10 15 PB 4.06 -0.4 m/s - 215.00
9 Martin GallMartin Gall
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
09 7 PB 3.97 +0.2 m/s - 201.00
10 Jakub VlášekJakub Vlášek
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
10 20 PB 3.95 -0.8 m/s - 198.00
11 Daniel ChaibiDaniel Chaibi
ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
10 9 PB 3.94 -3.7 m/s - 196.00
12= Adam ZelenýAdam Zelený
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
10 21 PB 3.91 -1.7 m/s - 191.00
12= Adam MacháčekAdam Macháček
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
09 12 PB 3.91 -0.7 m/s - 191.00
14 94 Sebastian KnollSebastian Knoll
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
10 10 PB 3.87 -0.9 m/s - 185.00
15 Kristian CarrilloKristian Carrillo
Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná...
09 4 PB 3.77 -0.1 m/s - 170.00
16 Šimon HafnerŠimon Hafner
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
10 8 PB 3.76 -1.0 m/s - 168.00
17 Šimon OudrnickýŠimon Oudrnický
Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná...
09 13 PB 3.59 -0.4 m/s - 143.00
18 Petr AntošPetr Antoš
Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná...
09 1 PB 3.56 +0.2 m/s - 139.00
19 54 Patrik PánekPatrik Pánek
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
10 14 PB 3.34 -1.5 m/s - 108.00
20 Albert FrajerAlbert Frajer
ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
10 6 PB 3.21 +0.3 m/s - 91.00
82 Martin KovandaMartin Kovanda
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
10 11 DNS
Celkem 21 závodníků
Skupina 02 (čt, 11.5.2023 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gajda MichalGajda Michal
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
09 8 PB 4.99 -1.2 m/s 380.00
2 Tomáš HalajčukTomáš Halajčuk
ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov
10 5 PB 4.67 -0.8 m/s 321.00
3 Matouš ZahradníkMatouš Zahradník
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
09 21 PB 4.60 +0.5 m/s 308.00
4 Alan DrahošAlan Drahoš
ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové
09 4 PB 4.48 -0.4 m/s 287.00
5 Patrik PolášekPatrik Polášek
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
09 13 PB 4.45 +0.0 m/s 281.00
6 Petr ČerníkPetr Černík
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
10 2 PB 4.35 -0.8 m/s 264.00
7 Štěpán MikešŠtěpán Mikeš
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
09 9 PB 4.33 -0.2 m/s 261.00
8 Jakub TrejtnarJakub Trejtnar
ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov
09 18 PB 4.16 -0.3 m/s 232.00
9 Dominik BešťákDominik Bešťák
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
09 1 PB 4.13 -0.8 m/s 227.00
10 Patrik TajzlerPatrik Tajzler
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
09 17 PB 4.11 -1.0 m/s 224.00
11 Petr NáhlovskýPetr Náhlovský
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
09 11 PB 4.08 -0.8 m/s 219.00
12 25 Martin MoupicMartin Moupic
ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové
09 10 PB 4.07 -1.0 m/s 217.00
13 Václav VondruškaVáclav Vondruška
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
09 19 PB 4.04 +0.3 m/s 212.00
14 Krpata DavidKrpata David
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
09 3 PB 4.02 -0.7 m/s 209.00
15= Starý JakubStarý Jakub
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
09 7 PB 4.00 +0.3 m/s 206.00
15= Tomáš VoňkaTomáš Voňka
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
10 20 PB 4.00 -0.8 m/s 206.00
17 Matěj HercíkMatěj Hercík
ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové
10 6 PB 3.96 -0.1 m/s 199.00
18= 75 Adam ŠinkovskýAdam Šinkovský
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
10 16 PB 3.92 -0.9 m/s 193.00
18= 34 Julian Augustin PonceJulian Augustin Ponce
ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov
10 14 PB 3.92 -0.6 m/s 193.00
20 David PázlerDavid Pázler
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
11 12 PB 3.87 -0.7 m/s 185.00
21 Jakub SedlákJakub Sedlák
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
09 15 PB 3.74 -0.2 m/s 165.00
22 David BrandysDavid Brandys
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
10 22 PB 3.57 -0.8 m/s 140.00
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (čt, 11.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna DovcováAnna Dovcová
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
11 4 PB 4.16 -2.0 m/s 345.00
2 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
11 20 PB 4.13 -2.3 m/s 338.00
3 Klára MrkvičkováKlára Mrkvičková
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
09 12 PB 4.01 -0.6 m/s 310.00
4 Bára JansováBára Jansová
ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
11 8 PB 3.98 -2.8 m/s 303.00
5 Pavlína PižlováPavlína Pižlová
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
10 15 PB 3.95 +1.5 m/s 296.00
6 Tereza SodomkováTereza Sodomková
Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná...
10 17 PB 3.90 -0.9 m/s 285.00
7 Monika ČechováMonika Čechová
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
09 2 PB 3.81 -0.7 m/s 265.00
8 36 Dorota ChaloupkováDorota Chaloupková
ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
10 7 PB 3.76 -2.0 m/s 254.00
9 77 Jasmína ZáleskáJasmína Záleská
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
09 21 PB 3.66 +1.5 m/s 233.00
10 Sofie ČernovskáSofie Černovská
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
10 3 PB 3.62 +0.3 m/s 225.00
11 Anna MyslíkováAnna Myslíková
Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná...
10 13 PB 3.61 -0.6 m/s 223.00
12 23 Klára SteinfeldováKlára Steinfeldová
ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova
10 18 PB 3.57 -2.6 m/s 214.00
13 Markéta SklárováMarkéta Sklárová
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
11 16 PB 3.55 -1.3 m/s 210.00
14 Natálie AdámkováNatálie Adámková
Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná...
10 1 PB 3.52 +0.6 m/s 204.00
15 Veronika DuškováVeronika Dušková
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
09 5 PB 3.46 +1.4 m/s 192.00
16 Petra MarkováPetra Marková
ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova
10 11 PB 3.42 -0.7 m/s 184.00
17 Tereza NovákováTereza Nováková
ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
09 14 PB 3.35 -0.3 m/s 170.00
18 32 Nikola ŠumpíkováNikola Šumpíková
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
10 19 PB 3.24 -0.7 m/s 150.00
19 Nela KrejčíNela Krejčí
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
11 10 PB 3.23 +0.5 m/s 148.00
20 98 Gabriela ŽákováGabriela Žáková
ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
10 22 PB 3.21 +0.1 m/s 144.00
21 Anežka FelzmannováAnežka Felzmannová
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
11 6 PB 3.09 -0.4 m/s 122.00
22 Kristýna KličkováKristýna Kličková
ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova
11 9 PB 3.01 +1.5 m/s 109.00
Celkem 22 závodníků
Skupina 02 (čt, 11.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové
10 5 PB 4.14 +0.9 m/s 340.00
2 Aneta MacháčkováAneta Macháčková
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
10 9 PB 4.11 +0.2 m/s 333.00
3= Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové
09 12 PB 4.01 +0.1 m/s 310.00
3= Natálie SrchováNatálie Srchová
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
10 19 PB 4.01 -1.5 m/s 310.00
5 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
10 3 PB 3.99 -0.2 m/s 306.00
6 Barbora TrampotováBarbora Trampotová
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
11 23 PB 3.98 +0.6 m/s 303.00
7 Nella Dagmar ŠvarcováNella Dagmar Švarcová
ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové
09 22 PB 3.97 -0.3 m/s 301.00
8 Kateřina FikartováKateřina Fikartová
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
09 4 PB 3.94 +1.3 m/s 294.00
9 38 Adriana KlamtováAdriana Klamtová
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
10 8 PB 3.84 +1.2 m/s 272.00
10 Magda BořkováMagda Bořková
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
09 1 PB 3.81 +1.0 m/s 265.00
11 20 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
10 13 PB 3.80 +1.0 m/s 263.00
12 Ema ŠpliňováEma Špliňová
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
10 20 PB 3.65 -0.8 m/s 231.00
MS Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
10 15 PB 3.64 +1.4 m/s
14 34 Anna SčebelováAnna Sčebelová
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
09 16 PB 3.43 +1.1 m/s 186.00
15 91 Laura ŠtefinováLaura Štefinová
ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov
09 21 PB 3.40 +1.4 m/s 180.00
16 65 Natali HorákováNatali Horáková
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
09 7 PB 3.33 +1.1 m/s 167.00
17 Lucie MajerníkováLucie Majerníková
ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory
10 10 PB 3.32 -0.5 m/s 165.00
18 Klára ZbudilováKlára Zbudilová
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
10 24 PB 3.23 -0.7 m/s 148.00
19 Kateřina SoukupováKateřina Soukupová
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
10 18 PB 3.22 +0.8 m/s 146.00
20 Tereza PachelováTereza Pachelová
ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory
11 14 PB 3.18 -0.1 m/s 139.00
21 Amálie HolubcováAmálie Holubcová
ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov
10 6 PB 3.14 +0.2 m/s 131.00
22 Michaela SmetanováMichaela Smetanová
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
11 17 PB 3.03 -0.5 m/s 112.00
23 Elena MarečkováElena Marečková
ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory
10 11 PB 2.95 -1.4 m/s 99.00
69 Veronika DusováVeronika Dusová
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
11 2 DNS
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 11.5.2023 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KrejčíkPavel Krejčík
ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové
09 21 PB 61.44 406.00
2 Denis LedenDenis Leden
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
10 23 PB 56.45 363.00
3 David DoležalDavid Doležal
Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná...
09 6 PB 55.76 357.00
4 Michal DrábekMichal Drábek
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
09 8 PB 52.84 332.00
5 Filip PetrFilip Petr
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
09 29 PB 52.44 329.00
6 Matěj KněžourMatěj Kněžour
ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
09 19 PB 52.26 327.00
7 David BrandysDavid Brandys
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
10 2 PB 52.21 327.00
8 Darien BuchmayerDarien Buchmayer
ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové
09 3 PB 51.89 324.00
9 Matěj VoženílekMatěj Voženílek
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
09 41 PB 51.80 323.00
10 Kloutvor ŠimonKloutvor Šimon
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
09 33 PB 47.48 287.00
11 Jakub VinopalJakub Vinopal
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
10 37 PB 47.04 283.00
12 MichalJ SolfronkMichalJ Solfronk
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
09 32 PB 46.43 278.00
13 Martin GašpárekMartin Gašpárek
ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory
10 11 PB 45.38 269.00
14 František MrkvičkaFrantišek Mrkvička
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
10 25 PB 44.19 259.00
15 82 Daniel KovacsikDaniel Kovacsik
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
10 20 PB 44.02 258.00
16 Václav VondruškaVáclav Vondruška
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
09 40 PB 43.67 255.00
17 38 David JakubskýDavid Jakubský
Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná...
09 18 PB 43.15 250.00
18 Matyáš PalaMatyáš Pala
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
09 27 PB 42.91 248.00
19 Martin GallMartin Gall
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
09 10 PB 42.35 244.00
20 Matouš VoborníkMatouš Voborník
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
10 38 PB 42.21 242.00
21 Petr ČerníkPetr Černík
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
10 5 PB 41.89 240.00
22 14 Kryštof JahelkaKryštof Jahelka
ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové
09 17 PB 41.76 239.00
23 25 Dvořák PetrDvořák Petr
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
09 28 PB 41.53 237.00
24 20 Adam UrbánekAdam Urbánek
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
10 35 PB 41.43 236.00
25 Jaroslav VokounJaroslav Vokoun
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
09 39 PB 40.00 224.00
26 Adam MissbergerAdam Missberger
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
09 24 PB 39.63 221.00
27 64 Jakub HalířJakub Halíř
ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
10 13 PB 39.24 218.00
28 Martin BělaMartin Běla
ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov
09 1 PB 39.04 216.00
29 Robin TošnerRobin Tošner
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
09 34 PB 38.39 211.00
30 Martin KupkaMartin Kupka
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
12 22 PB 37.71 205.00
31 Václav DostálekVáclav Dostálek
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
09 7 PB 37.45 203.00
32 Dan ČermákDan Čermák
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
10 4 PB 36.87 199.00
33 Matouš VaněčekMatouš Vaněček
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
10 36 PB 36.80 198.00
34 Tomáš HalajčukTomáš Halajčuk
ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov
10 12 PB 36.44 195.00
35 Daniel ChaibiDaniel Chaibi
ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
10 16 PB 35.87 190.00
36 70 Vojtěch RomportlVojtěch Romportl
ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
10 30 PB 35.66 189.00
37 Khasan NazarkinKhasan Nazarkin
ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov
09 26 PB 34.70 181.00
38 65 Kryštof HolanKryštof Holan
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
09 15 PB 34.33 178.00
39 Dominik RyskaDominik Ryska
ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory
09 31 PB 32.94 167.00
40 Albert FrajerAlbert Frajer
ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
10 9 PB 29.77 142.00
41 David HayesDavid Hayes
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
10 14 PB 28.10 128.00
Celkem 41 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gajda MichalGajda Michal 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 1237
2 Tomáš RaichTomáš Raich 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 1190
3 Josef DrahokoupilJosef Drahokoupil 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova PB 1106
4 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0951
5 Kristian CarrilloKristian Carrillo 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... PB 0913
6 David DoležalDavid Doležal 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... PB 0908
7 Jakub PlassJakub Plass 09 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0897
8 Martin ZajícMartin Zajíc 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0885
9 Darien BuchmayerDarien Buchmayer 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0852
10 Matouš ZahradníkMatouš Zahradník 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0800
11 Matyáš PikolaMatyáš Pikola 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... PB 0796
12 Alan DrahošAlan Drahoš 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0765
13 Adam BělohlávekAdam Bělohlávek 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě PB 0753
14 Ota TomášekOta Tomášek 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0745
15 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova PB 0727
16 David CapkoDavid Capko 09 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0710
17 Matěj HolíkMatěj Holík 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... PB 0708
18 Matěj ŠotolaMatěj Šotola 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0707
19 Vladimír HýsekVladimír Hýsek 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0695
20 Jakub VlášekJakub Vlášek 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0692
21 Matyáš MrkvičkaMatyáš Mrkvička 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0686
22 Pavel KrejčíkPavel Krejčík 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0682
23 Šimon BártaŠimon Bárta 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0663
24 Filip MarekFilip Marek 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0660
25 Matěj KněžourMatěj Kněžour 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0658
26 Patrik PolášekPatrik Polášek 09 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0645
27 Tomáš VoňkaTomáš Voňka 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0614
28 Ondřej ČervenýOndřej Červený 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0612
29 David JakubskýDavid Jakubský 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... PB 0611
30= MichalJ SolfronkMichalJ Solfronk 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova PB 0609
30= Oliver ŘehákOliver Řehák 09 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0609
32 Michal DrábekMichal Drábek 09 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... PB 0608
33 Sebastian KnollSebastian Knoll 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... PB 0593
34 Denis LedenDenis Leden 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0588
35 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova PB 0577
36 Vojtěch RomportlVojtěch Romportl 10 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové PB 0574
37 Jakub TrejtnarJakub Trejtnar 09 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov PB 0568
38 Pavel MalinskýPavel Malinský 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0550
39 Martin BělaMartin Běla 09 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov PB 0547
40 Ondřej LetošníkOndřej Letošník 11 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0542
41 Tomáš HalajčukTomáš Halajčuk 10 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov PB 0516
42 Petr ČerníkPetr Černík 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0504
43 Šustr MarekŠustr Marek 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0500
44 Jakub HalířJakub Halíř 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0492
45 David KrpataDavid Krpata 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0488
46 Dvořák PetrDvořák Petr 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0476
47 Ondřej KubíčekOndřej Kubíček 10 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0472
48 Adam ZelenýAdam Zelený 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0469
49 Václav VondruškaVáclav Vondruška 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0467
50 Adam ŠinkovskýAdam Šinkovský 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0465
51 Jakub VinopalJakub Vinopal 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... PB 0459
52 Baše JanBaše Jan 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0456
53 Martin KupkaMartin Kupka 12 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě PB 0452
54 Václav DostálekVáclav Dostálek 09 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě PB 0428
55 Julian Augustin PonceJulian Augustin Ponce 10 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov PB 0425
56 David ŠrámekDavid Šrámek 09 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov PB 0423
57 Robin TošnerRobin Tošner 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0421
58= Šimon OudrnickýŠimon Oudrnický 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... PB 0419
58= David ŠlechtaDavid Šlechta 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0419
60 Matouš VoborníkMatouš Voborník 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0418
61 Adam UrbánekAdam Urbánek 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0415
62 Adam HakAdam Hak 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě PB 0406
63 Kryštof JahelkaKryštof Jahelka 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0393
64 Kryštof HolanKryštof Holan 09 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0346
65 Ondřej ŠtanclOndřej Štancl 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0345
66 Starý JakubStarý Jakub 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0331
67 Filip PetrFilip Petr 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0329
68 David BrandysDavid Brandys 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0327
69 Matěj VoženílekMatěj Voženílek 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0323
70 Petr SchejbalPetr Schejbal 10 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové PB 0319
72 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0306
73 Kloutvor ŠimonKloutvor Šimon 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0287
74 Adam MissbergerAdam Missberger 09 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... PB 0278
75 Martin GašpárekMartin Gašpárek 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0269
76 Štěpán MikešŠtěpán Mikeš 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0261
77 František MrkvičkaFrantišek Mrkvička 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0259
78= Kryštof PavlisKryštof Pavlis 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0250
78= Michal HoráčekMichal Horáček 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0250
78= . Kastner. Kastner 10 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova PB 0250
81 Matyáš PalaMatyáš Pala 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova PB 0248
82 Albert FrajerAlbert Frajer 10 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové PB 0233
83 Dominik BešťákDominik Bešťák 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0227
84= Adam MacháčekAdam Macháček 09 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0225
84= Václav KopeckýVáclav Kopecký 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0225
86= Patrik TajzlerPatrik Tajzler 09 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě PB 0224
86= Jaroslav VokounJaroslav Vokoun 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0224
88 Martin MoupicMartin Moupic 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0217
89 Matěj SilvarMatěj Silvar 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0207
90 Ondřej DlabolaOndřej Dlabola 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě PB 0201
91 Matouš VaněčekMatouš Vaněček 10 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0198
92 David PázlerDavid Pázler 11 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě PB 0185
93 Dominik JanduraDominik Jandura 10 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov PB 0181
94 Khasan NazarkinKhasan Nazarkin 09 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov PB 0176
95 Šimon HafnerŠimon Hafner 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... PB 0168
96 Dominik RyskaDominik Ryska 09 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0167
97 David HayesDavid Hayes 10 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0128
98= Krpata DavidKrpata David 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0000
98= Martin GallMartin Gall 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova PB 0000
98= Svatoň TomášSvatoň Tomáš 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0000
98= Martin KovandaMartin Kovanda 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0000
98= Tadeáš MejtskýTadeáš Mejtský 09 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0000
98= Jakub SedlákJakub Sedlák 09 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě PB 0000
98= Daniel ChaibiDaniel Chaibi 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0000
98= Petr NáhlovskýPetr Náhlovský 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0000
98= Kadlec MatyášKadlec Matyáš 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0000
98= Dan ČermákDan Čermák 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě PB 0000
98= Daniel KárníkDaniel Kárník 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0000
98= Daniel KovacsikDaniel Kovacsik 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0000
98= Hynek NádeníčekHynek Nádeníček 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... PB 0000
98= Kryštof MádloKryštof Mádlo 10 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0000
98= Jan ČudaJan Čuda 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0000
98= Ivan GenikIvan Genik 10 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové PB 0000
98= Vítezslav BrožVítezslav Brož 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova PB 0000
98= Jakub JiroutJakub Jirout 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0000
98= Antonín KúrkaAntonín Kúrka 07 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova PB 0000
98= Petr AntošPetr Antoš 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... PB 0000
98= Kosař JanKosař Jan 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0000
98= Štěpán HovadŠtěpán Hovad 11 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov PB 0000
98= Patrik PánekPatrik Pánek 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... PB 0000
98= Štěpán ŠudaŠtěpán Šuda 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0000
98= Ondřej FrajerOndřej Frajer 09 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0000
98= |Dominik Bešťák|Dominik Bešťák 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0000
98= Matěj HercíkMatěj Hercík 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0000
Celkem 123 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie RejzkováJulie Rejzková
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
09 32 PB 43.80 402.00
2 48 Aneta RašínováAneta Rašínová
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
10 31 PB 43.71 401.00
3 79 Aneta VlnasováAneta Vlnasová
Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná...
10 41 PB 42.40 385.00
4 Anna RýgrováAnna Rýgrová
Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná...
09 34 PB 41.73 376.00
5 Magda BořkováMagda Bořková
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
09 3 PB 41.70 376.00
6 Natálie FejkováNatálie Fejková
ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova
09 12 PB 40.65 363.00
7 Ema VažurováEma Važurová
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
10 39 PB 40.63 363.00
8 Sofie ČernovskáSofie Černovská
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
10 8 PB 40.26 358.00
9 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové
09 24 PB 40.06 356.00
10 Kristýna NeubauerováKristýna Neubauerová
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
10 28 PB 39.96 355.00
11 Adéla MarkováAdéla Marková
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
11 21 PB 39.40 348.00
12 83 Aneta BegerováAneta Begerová
ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova
09 2 PB 39.21 346.00
13 Nela MrnkováNela Mrnková
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
09 26 PB 38.76 340.00
14 Amálie DrešerováAmálie Drešerová
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
09 11 PB 38.74 340.00
15 Klaudie VilímováKlaudie Vilímová
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
10 40 PB 38.45 336.00
16 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
09 27 PB 37.17 321.00
17 Patricia Ch. DankerováPatricia Ch. Dankerová
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
10 9 PB 37.11 320.00
18 Hana MatyášováHana Matyášová
ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě
09 23 PB 36.76 316.00
MS 72 Lenka JežkováLenka Ježková
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
09 17 PB 35.52
20 Zuzana BořkováZuzana Bořková
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
09 4 PB 35.29 298.00
21 Elena ŠiškováElena Šišková
ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
09 35 PB 34.04 283.00
22 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové
10 15 PB 34.00 283.00
23 54 Lucie RusínováLucie Rusínová
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
10 33 PB 33.39 275.00
24 24 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
09 30 PB 33.08 272.00
25 82 Karolína ŠustováKarolína Šustová
ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové
10 37 PB 32.78 268.00
26 Anna FejksováAnna Fejksová
ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
10 13 PB 32.55 265.00
27 Natálie TřebeškováNatálie Třebešková
ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova
10 38 PB 32.29 262.00
28 Schreiberová AnnaSchreiberová Anna
ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem
10 1 PB 32.27 262.00
29 Klára MrkvičkováKlára Mrkvičková
ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova
09 25 PB 31.65 255.00
30 18 Viktorie HamadováViktorie Hamadová
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
10 14 PB 30.89 246.00
31 70 Jana KarlováJana Karlová
ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory
09 18 PB 29.39 228.00
32 Anna HorkáAnna Horká
Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,...
11 16 PB 29.22 226.00
33 Aneta ZimmermannováAneta Zimmermannová
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
10 43 PB 28.89 222.00
34 Kristýna BrunováKristýna Brunová
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
09 6 PB 28.45 217.00
35 13 Viktorie ŽítkováViktorie Žítková
ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K...
09 44 PB 27.61 207.00
36 Monika MarečkováMonika Marečková
ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
09 20 PB 26.58 195.00
37 Ema ZadrobílkováEma Zadrobílková
ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
10 42 PB 26.21 191.00
38 Daria CerneiDaria Cernei
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
09 7 PB 25.18 179.00
MS Markéta MacháčkováMarkéta Macháčková
ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov
10 19 PB 24.16
40 Šarlota BrabcováŠarlota Brabcová
ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory
09 5 PB 22.86 152.00
41 Tereza PachelováTereza Pachelová
ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory
11 29 PB 22.16 145.00
42 Michaela DavidováMichaela Davidová
ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové
09 10 PB 19.86 119.00
MS Adéla MastíkováAdéla Mastíková
ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov
09 22 PB 19.77
44 Rozárie ŠťastnáRozárie Šťastná
ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové
10 36 PB 19.74 118.00
Celkem 44 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matylda MaláMatylda Malá 10 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova PB 1695
2 Anna RýgrováAnna Rýgrová 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... PB 1616
3 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... PB 1523
4 Ema MaláEma Malá 09 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova PB 1493
5 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě PB 1380
6 Barbora HockeBarbora Hocke 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 1307
7 Antonie TomáškováAntonie Tomášková 11 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 1261
8 Kateřina FikartováKateřina Fikartová 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 1260
9 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové PB 1229
10 Kristýna ChvojkováKristýna Chvojková 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 1210
11 Tereza SvatoňováTereza Svatoňová 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 1182
12 Denisa Viktorie ValentováDenisa Viktorie Valentová 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory PB 1151
13 Martina OpováMartina Opová 09 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... PB 0964
14 Ellen LukáškováEllen Lukášková 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0927
15 Natálie FejkováNatálie Fejková 09 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova PB 0924
16 Aneta MacháčkováAneta Macháčková 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0899
17 Kateřina VítováKateřina Vítová 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0898
18 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 09 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0866
19= Adéla MarkováAdéla Marková 11 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0854
19= Valentina KubcováValentina Kubcová 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0854
21 Anna DovcováAnna Dovcová 11 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... PB 0849
22 Tereza SodomkováTereza Sodomková 10 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... PB 0843
23 Monika ČechováMonika Čechová 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova PB 0841
24 Michaela BergerováMichaela Bergerová 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0832
25= Ema VažurováEma Važurová 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě PB 0801
25= Aneta BegerováAneta Begerová 09 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova PB 0801
27 Klaudie VilímováKlaudie Vilímová 10 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova PB 0785
28 Julie RejzkováJulie Rejzková 09 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě PB 0771
29 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0761
30 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0758
31 Aneta VlnasováAneta Vlnasová 10 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... PB 0748
32 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... PB 0747
33 Markéta SklárováMarkéta Sklárová 11 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0746
34 Zuzana BořkováZuzana Bořková 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0707
35 Dominika ŠafránkováDominika Šafránková 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0687
36 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0666
37 Magda BořkováMagda Bořková 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0641
38 Aneta ZimmermannováAneta Zimmermannová 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0625
39 Nella Dagmar ŠvarcováNella Dagmar Švarcová 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0595
40 Petra MarkováPetra Marková 10 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova PB 0593
41 Ivana MarešováIvana Marešová 09 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov PB 0586
42 Viktorie HamadováViktorie Hamadová 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0581
43 Patricia Ch. DankerováPatricia Ch. Dankerová 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0577
44= Ema ŠpliňováEma Špliňová 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0553
44= Lucie SchovánkováLucie Schovánková 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0553
46 Laura ŠtefinováLaura Štefinová 09 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov PB 0549
47 Lucie MajerníkováLucie Majerníková 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0539
48 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě PB 0522
49 Jana KarlováJana Karlová 09 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0519
50 Ella HroudováElla Hroudová 11 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0466
51 Erika HendrychováErika Hendrychová 10 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov PB 0451
52 Anežka SucháAnežka Suchá 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova PB 0450
53 Aneta KvačkováAneta Kvačková 09 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0449
54 Havlíčková AlžbětaHavlíčková Alžběta 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0446
55 Laura SopkováLaura Sopková 10 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0444
56 Lucie JedličkováLucie Jedličková 10 ZŠ Štefcova Hradec Králové ZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0419
57 Johana KlubrtováJohana Klubrtová 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0404
58 Ema ZadrobílkováEma Zadrobílková 10 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové PB 0402
59 Aneta RašínováAneta Rašínová 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0401
60 Emma ŠrotováEmma Šrotová 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0384
61= Veronika KriescheVeronika Kriesche 09 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... PB 0369
61= Nikol AlbrechtováNikol Albrechtová 10 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova PB 0369
61= Pavla TomkováPavla Tomková 10 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové PB 0369
64 Sofie ČernovskáSofie Černovská 10 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... PB 0358
65 Kristýna NeubauerováKristýna Neubauerová 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0355
66 Barbora KlapkováBarbora Klapková 10 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov PB 0347
67= Amálie DrešerováAmálie Drešerová 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova PB 0340
67= Nela MrnkováNela Mrnková 09 Základní škola Štefánikova, Hradec Králové Základní škola Štefánikova,... PB 0340
69= Simona KrkonoškováSimona Krkonošková 11 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0331
69= Nikol PetrasováNikol Petrasová 10 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... PB 0331
71 Kristýna KovandováKristýna Kovandová 10 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova PB 0329
72 Lucie RusínováLucie Rusínová 10 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0314
73= Natálie SrchováNatálie Srchová 10 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0310
73= Klára MrkvičkováKlára Mrkvičková 09 ZŠ Bezručova ZŠ Bezručova PB 0310
75= Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0306
75= Veronika DusováVeronika Dusová 11 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0306
77= Bára JansováBára Jansová 11 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0303
77= Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0303
79 Alena LožkováAlena Ložková 09 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě PB 0301
80 Pavlína PižlováPavlína Pižlová 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0296
82= Adéla SoukupováAdéla Soukupová 11 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0293
82= Natálie AdámkováNatálie Adámková 10 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... PB 0293
82= Elena MarečkováElena Marečková 10 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0293
82= Amálie DvořákováAmálie Dvořáková 10 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0293
86 Elena ŠiškováElena Šišková 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0283
87 Adriana KlamtováAdriana Klamtová 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0272
88 Anna FejksováAnna Fejksová 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0265
89 Sofie EhlSofie Ehl 11 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0262
90= Nela KratochvílováNela Kratochvílová 11 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové PB 0257
90= Viktorie RyšánkováViktorie Ryšánková 10 ZŠ Milady Horákové Hradec Králové ZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0257
92 Dorota ChaloupkováDorota Chaloupková 10 ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny ZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0254
93 Anna MyslíkováAnna Myslíková 10 Základní škola Jiráskovo náměstí Základní škola Jiráskovo ná... PB 0223
94 Karolína KalouskováKarolína Kalousková 11 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0222
95 Klára SteinfeldováKlára Steinfeldová 10 ZŠ Habrmanova ZŠ Habrmanova PB 0214
96 Veronika DuškováVeronika Dušková 09 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0192
97 Kristýna BečkováKristýna Bečková 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0187
98 Anna SčebelováAnna Sčebelová 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0186
99 Daria CerneiDaria Cernei 09 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0179
100 Šarlota BrabcováŠarlota Brabcová 09 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0152
101 Nikola ŠumpíkováNikola Šumpíková 10 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0150
102 Kateřina SoukupováKateřina Soukupová 10 ZŠ Plotistě ZŠ Plotistě PB 0146
103 Gabriela ŽákováGabriela Žáková 10 ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové PB 0144
104 Tereza PachelováTereza Pachelová 11 ZŠ HK-Svobodné Dvory ZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0139
105 Amálie HolubcováAmálie Holubcová 10 ZŠ Pouchov ZŠ Pouchov PB 0131
106 Michaela DavidováMichaela Davidová 09 ZŠ SNP Hradec Králové ZŠ SNP Hradec Králové PB 0119
107 Gabriela ŠumberováGabriela Šumberová 10 ZŠ Sever Hradec Králové ZŠ Sever Hradec Králové PB 0113
108 Natali HorákováNatali Horáková 09 ZŠ Třebechovice pod Orebem ZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0080
109= Nela KrejčíNela Krejčí 11 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 ZŠ a M