Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. - Hradec Králové

Hradec Králové (10. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicolas NovotnýNicolas Novotný 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 2 07.85 604.00
2 Vojta WallsteinVojta Wallstein 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 1 08.18 509.00
3 99 Marián LhotákMarián Lhoták 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 7 08.39 452.00
4 Adam StyrančákAdam Styrančák 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 8 08.54 413.00
5 Tomáš KlausTomáš Klaus 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 4 08.67 381.00
6 Lukáš HofmanLukáš Hofman 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 5 08.83 343.00
7 Jakub LevýJakub Levý 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 3 08.85 338.00
8 Mikuláš KřivánekMikuláš Křivánek 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 6 09.35 231.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TaclíkJakub Taclík 07 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 1 07.67 659.00
2 Dominik StaffaDominik Staffa 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 2 07.76 631.00
3 Lukáš PříhonskýLukáš Příhonský 07 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 7 07.84 607.00
4 Vilém JeřábekVilém Jeřábek 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 5 07.90 589.00
5 Tomáš MoravecTomáš Moravec 07 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 08.53 416.00
6 Dominik KmínekDominik Kmínek 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 4 08.60 398.00
7 Ondřej SvatošOndřej Svatoš 07 ZŠ PouchovZŠ Pouchov 8 09.40 222.00
Jan MachačJan Machač 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 6 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 08:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠvajcrOndřej Švajcr 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 8 07.72 643.00
2 Filip SlámaFilip Sláma 07 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 6 08.04 548.00
3 Dominik PlachýDominik Plachý 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 4 08.36 460.00
4 59 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 5 08.38 454.00
5 Adam KarlíkAdam Karlík 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3 08.61 396.00
6 Petr JaškaPetr Jaška 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2 08.66 383.00
7 Jakub ŠimlJakub Šiml 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 7 08.85 338.00
8 Filip BartošFilip Bartoš 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 1 08.89 329.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 08:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠtěpánOndřej Štěpán 08 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 8 08.09 534.00
2 David SehnoutekDavid Sehnoutek 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 7 08.22 498.00
3 83 Matěj ZadrobílekMatěj Zadrobílek 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 1 08.22 498.00
4 26 Štěpán HouškaŠtěpán Houška 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 4 08.23 495.00
5 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 08 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3 08.31 473.00
6 72 Tomáš KejklíčekTomáš Kejklíček 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 6 08.65 386.00
7 14 Václav HojnýVáclav Hojný 08 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 5 08.85 338.00
8 Antonín ŠafářAntonín Šafář 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov 2 09.07 289.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 10.5.2023 - 08:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SvobodaMartin Svoboda 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 8 07.78 625.00
2 Šimon NovotnýŠimon Novotný 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 7 08.16 514.00
3 Samuel DarmovzalSamuel Darmovzal 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 08.25 489.00
4 Adam StoszekAdam Stoszek 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 2 08.61 396.00
5 Jindřich KočkaJindřich Kočka 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3 08.69 376.00
6 Jaroslav VondruškaJaroslav Vondruška 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 1 08.78 354.00
7 21 Antonín JuštaAntonín Jušta 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 6 08.83 343.00
8 Lukáš JanduraLukáš Jandura 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov 4 08.89 329.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 10.5.2023 - 08:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MachekVáclav Machek 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 4 07.67 659.00
2 Martin UlrychMartin Ulrych 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 7 07.84 607.00
3 61 Martin VáclavíčekMartin Václavíček 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 2 07.92 583.00
4 Daniel TichýDaniel Tichý 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 3 08.03 551.00
5 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 8 08.11 528.00
6 Dominik ProkešDominik Prokeš 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 6 08.31 473.00
7 Jan FrimlJan Friml 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 5 08.54 413.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (st, 10.5.2023 - 08:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard RomanEduard Roman 08 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 7 08.41 447.00
2 49 Tomáš VojáčekTomáš Vojáček 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 8 08.66 383.00
3 Jakub KřížJakub Kříž 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3 08.71 371.00
4 Jakub JanišJakub Janiš 09 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 6 08.75 362.00
5 Jan Stanislav CibulkaJan Stanislav Cibulka 09 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 5 08.78 354.00
6 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 2 08.80 350.00
7 Jan FeiferJan Feifer 09 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 4 08.84 340.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TaclíkJakub Taclík 07 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 1 07.67 659.00
1 Václav MachekVáclav Machek 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 4 07.67 659.00
3 Ondřej ŠvajcrOndřej Švajcr 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 8 07.72 643.00
4 Dominik StaffaDominik Staffa 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 2 07.76 631.00
5 Martin SvobodaMartin Svoboda 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 8 07.78 625.00
6 Lukáš PříhonskýLukáš Příhonský 07 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 7 07.84 607.00
6 Martin UlrychMartin Ulrych 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 7 07.84 607.00
8 Nicolas NovotnýNicolas Novotný 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 2 07.85 604.00
9 Vilém JeřábekVilém Jeřábek 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 5 07.90 589.00
10 61 Martin VáclavíčekMartin Václavíček 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 2 07.92 583.00
11 Daniel TichýDaniel Tichý 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 3 08.03 551.00
12 Filip SlámaFilip Sláma 07 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 6 08.04 548.00
13 Ondřej ŠtěpánOndřej Štěpán 08 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 8 08.09 534.00
14 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 8 08.11 528.00
15 Šimon NovotnýŠimon Novotný 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 7 08.16 514.00
16 Vojta WallsteinVojta Wallstein 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 1 08.18 509.00
17 David SehnoutekDavid Sehnoutek 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 7 08.22 498.00
17 83 Matěj ZadrobílekMatěj Zadrobílek 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 1 08.22 498.00
19 26 Štěpán HouškaŠtěpán Houška 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 4 08.23 495.00
20 Samuel DarmovzalSamuel Darmovzal 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 08.25 489.00
21 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 08 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3 08.31 473.00
21 Dominik ProkešDominik Prokeš 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 6 08.31 473.00
23 Dominik PlachýDominik Plachý 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 4 08.36 460.00
24 59 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 5 08.38 454.00
25 99 Marián LhotákMarián Lhoták 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 7 08.39 452.00
26 Eduard RomanEduard Roman 08 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 7 08.41 447.00
27 Tomáš MoravecTomáš Moravec 07 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 3 08.53 416.00
28 Adam StyrančákAdam Styrančák 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 8 08.54 413.00
28 Jan FrimlJan Friml 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 5 08.54 413.00
30 Dominik KmínekDominik Kmínek 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 4 08.60 398.00
31 Adam KarlíkAdam Karlík 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3 08.61 396.00
31 Adam StoszekAdam Stoszek 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 2 08.61 396.00
33 72 Tomáš KejklíčekTomáš Kejklíček 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 6 08.65 386.00
34 Petr JaškaPetr Jaška 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2 08.66 383.00
34 49 Tomáš VojáčekTomáš Vojáček 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 8 08.66 383.00
36 Tomáš KlausTomáš Klaus 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 4 08.67 381.00
37 Jindřich KočkaJindřich Kočka 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3 08.69 376.00
38 Jakub KřížJakub Kříž 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3 08.71 371.00
39 Jakub JanišJakub Janiš 09 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 6 08.75 362.00
40 Jaroslav VondruškaJaroslav Vondruška 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 1 08.78 354.00
40 Jan Stanislav CibulkaJan Stanislav Cibulka 09 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 5 08.78 354.00
42 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 2 08.80 350.00
43 Lukáš HofmanLukáš Hofman 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 5 08.83 343.00
43 21 Antonín JuštaAntonín Jušta 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 6 08.83 343.00
45 Jan FeiferJan Feifer 09 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 4 08.84 340.00
46 Jakub LevýJakub Levý 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 3 08.85 338.00
46 Jakub ŠimlJakub Šiml 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 7 08.85 338.00
46 14 Václav HojnýVáclav Hojný 08 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 5 08.85 338.00
49 Filip BartošFilip Bartoš 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 1 08.89 329.00
49 Lukáš JanduraLukáš Jandura 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov 4 08.89 329.00
51 Antonín ŠafářAntonín Šafář 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov 2 09.07 289.00
52 Mikuláš KřivánekMikuláš Křivánek 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 6 09.35 231.00
53 Ondřej SvatošOndřej Svatoš 07 ZŠ PouchovZŠ Pouchov 8 09.40 222.00
Jan MachačJan Machač 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 6 DQ

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (st, 10.5.2023 - 11:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ČernáAnežka Černá 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 4 08.72 640.00
2 82 Katarína PultarováKatarína Pultarová 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 7 08.85 605.00
3 Nikola SkálováNikola Skálová 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 2 09.00 566.00
4 Elena SnášelováElena Snášelová 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 8 09.02 561.00
5 Arina AndreychukArina Andreychuk 07 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 5 09.18 521.00
6 Zuzana ZajícováZuzana Zajícová 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 1 09.33 484.00
7 Nela MacháňováNela Macháňová 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 3 09.49 447.00
8 Dita KrasováDita Krasová 07 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 6 10.79 193.00
Celkem 8 závodníků
Žákyně 02 (st, 10.5.2023 - 11:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 3 08.46 712.00
2 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 8 08.49 704.00
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 5 09.15 528.00
4 Sára HartmannováSára Hartmannová 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 6 09.52 440.00
5 Lucie FormánkováLucie Formánková 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 4 09.68 404.00
6 Kristýna HrbkováKristýna Hrbková 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 7 09.87 363.00
7 Ester PřidalováEster Přidalová 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov 2 09.97 342.00
8 Nela TobolákováNela Toboláková 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 1 10.42 256.00
Celkem 8 závodníků
Žákyně 03 (st, 10.5.2023 - 11:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 4 08.86 603.00
2 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3 09.03 558.00
3 Tereza DurdisováTereza Durdisová 07 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 6 09.19 518.00
4 Anna KulíškováAnna Kulíšková 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 7 09.21 513.00
5 Karolína SlezákováKarolína Slezáková 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 2 09.48 449.00
6 Kamila ŠídlováKamila Šídlová 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 8 09.86 365.00
7 Michaela VýprachtickáMichaela Výprachtická 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 1 10.13 310.00
Nela BoguschováNela Boguschová 09 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Žákyně 04 (st, 10.5.2023 - 11:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára PolívkováBára Polívková 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 8 08.56 684.00
2 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 4 08.90 592.00
3 Ella JakubcováElla Jakubcová 09 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 6 09.01 564.00
4 17 Yvonne MrázkováYvonne Mrázková 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 2 09.17 523.00
5 54 Megan MaškováMegan Mašková 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 7 09.30 492.00
6 Simona WaniausováSimona Waniausová 09 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 1 09.52 440.00
7 Magdaléna BurdováMagdaléna Burdová 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 5 09.83 371.00
8 Natálie KynosováNatálie Kynosová 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 3 10.37 265.00
Celkem 8 závodníků
Žákyně 05 (st, 10.5.2023 - 11:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 6 08.70 645.00
2 Sofie JandováSofie Jandová 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 4 08.85 605.00
3 Klára VláškováKlára Vlášková 07 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 1 09.08 546.00
4 Marie SlovákováMarie Slováková 09 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 8 09.27 499.00
5 86 Michaela MálkováMichaela Málková 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 3 09.40 468.00
6 Vera NovosadováVera Novosadová 09 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 7 09.54 435.00
7 Darina PenzešováDarina Penzešová 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2 09.56 431.00
8 Kristýna BaladováKristýna Baladová 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 10.14 308.00
Celkem 8 závodníků
Žákyně 06 (st, 10.5.2023 - 11:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Veronika DubcováVeronika Dubcová 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 4 08.45 715.00
2 65 Dominika PencákováDominika Pencáková 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 7 08.46 712.00
3 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 2 08.62 667.00
4 Leontýna MarhováLeontýna Marhová 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 6 09.82 374.00
5 Nora ČechurováNora Čechurová 08 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 5 10.08 320.00
6 Natálie PavlováNatálie Pavlová 09 ZŠ PouchovZŠ Pouchov 3 10.89 178.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 07 (st, 10.5.2023 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3 08.53 692.00
2 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 6 08.56 684.00
3 Alžběta BalcarováAlžběta Balcarová 09 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 5 08.94 582.00
4 Nikol ZelinkováNikol Zelinková 09 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2 08.99 569.00
5 Eliška GaberováEliška Gaberová 09 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 4 09.35 480.00
6 34 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 7 09.80 378.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 82 Katarína PultarováKatarína Pultarová 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 2:47.44 491.00
2 21 Radka MrázkováRadka Mrázková 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 2:52.82 435.00
3 88 Melánie CermanováMelánie Cermanová 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2:53.73 426.00
4 28 Daniela MitrášováDaniela Mitrášová 07 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 2:55.07 412.00
5 30 Johana ŘehákováJohana Řeháková 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov 2:57.40 390.00
6 18 Anna BarcalováAnna Barcalová 08 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3:01.13 355.00
7 76 Jolana TrunečkováJolana Trunečková 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 3:04.46 325.00
8 93 Klára StrejčkováKlára Strejčková 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3:07.49 299.00
9 70 Ester ŠujanováEster Šujanová 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3:07.59 298.00
10 23 Olívie ŠponarováOlívie Šponarová 07 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 3:09.78 280.00
11 66 Andrea LuskováAndrea Lusková 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3:15.52 234.00
12 100 Klára ŠťastnáKlára Šťastná 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3:19.19 207.00
13 48 Eliška KrtkováEliška Krtková 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:19.83 203.00
14 36 Henrika SampfordHenrika Sampford 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 3:41.09 79.00
15 72 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 3:42.95 71.00
16 58 Kristýna ČernáKristýna Černá 08 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 3:43.38 69.00
17 99 Kristýna DapecíKristýna Dapecí 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 3:51.53 38.00
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 13 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 2:47.96 485.00
2 65 Dominika PencákováDominika Pencáková 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 2:49.77 466.00
3 86 Michaela MálkováMichaela Málková 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 2:50.20 462.00
4 61 Barbora FejglováBarbora Fejglová 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2:54.77 415.00
5 17 Yvonne MrázkováYvonne Mrázková 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:02.52 342.00
6 83 Rozárie PetruchováRozárie Petruchová 09 ZŠ PouchovZŠ Pouchov 3:03.08 337.00
7 95 Vanessa ŠpryňarováVanessa Špryňarová 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3:03.10 337.00
8 32 Táňa ŠkorpilováTáňa Škorpilová 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 3:03.56 333.00
9 24 Anežka TrunečkováAnežka Trunečková 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3:05.47 316.00
10 91 Natálie KalenskáNatálie Kalenská 08 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 3:06.33 309.00
11 59 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3:09.94 278.00
12 49 Monika ManychováMonika Manychová 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 3:13.46 250.00
13 64 Veronika NěmcováVeronika Němcová 09 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 3:14.26 244.00
14 63 Monika StejskalováMonika Stejskalová 09 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 3:28.05 149.00
15 47 Andrea ManychováAndrea Manychová 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 3:28.12 148.00
16 75 Anežka PatoAnežka Pato 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 4:02.59 10.00
54 Megan MaškováMegan Mašková 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... DNF
14 Nicol VávrováNicol Vávrová 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... DNF
Celkem 18 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 25 Rebeka PickováRebeka Picková 09 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 2:40.35 569.00
2 12 Veronika DubcováVeronika Dubcová 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2:41.85 552.00
3 77 Aneta KocourkováAneta Kocourková 09 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 2:51.80 445.00
4 94 Šárka MachačkováŠárka Machačková 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov 2:52.22 441.00
5 38 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2:55.77 405.00
6 59 Viktorie PešákováViktorie Pešáková 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 3:00.00 365.00
7 85 Tereza HorováTereza Horová 09 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 3:00.65 359.00
8 26 Pavlína JežkováPavlína Ježková 09 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 3:03.87 330.00
9 34 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3:10.65 273.00
MS 20 Michaela ČudováMichaela Čudová 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 3:16.93
11 79 Adéla PetrikovičováAdéla Petrikovičová 09 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 3:19.45 206.00
12 27 Barbora JiroutováBarbora Jiroutová 09 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 3:20.38 199.00
13 69 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3:59.26 17.00
45 Jitka TicháJitka Tichá 09 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... DNF
80 Elena PolívkováElena Polívková 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 DNF
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Rebeka PickováRebeka Picková 09 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 2:40.35 569.00
2 12 Veronika DubcováVeronika Dubcová 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2:41.85 552.00
3 82 Katarína PultarováKatarína Pultarová 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 2:47.44 491.00
4 13 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 2:47.96 485.00
5 65 Dominika PencákováDominika Pencáková 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 2:49.77 466.00
6 86 Michaela MálkováMichaela Málková 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 2:50.20 462.00
7 77 Aneta KocourkováAneta Kocourková 09 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 2:51.80 445.00
8 94 Šárka MachačkováŠárka Machačková 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov 2:52.22 441.00
9 21 Radka MrázkováRadka Mrázková 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 2:52.82 435.00
10 88 Melánie CermanováMelánie Cermanová 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2:53.73 426.00
11 61 Barbora FejglováBarbora Fejglová 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2:54.77 415.00
12 28 Daniela MitrášováDaniela Mitrášová 07 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 2:55.07 412.00
13 38 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2:55.77 405.00
14 30 Johana ŘehákováJohana Řeháková 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov 2:57.40 390.00
15 59 Viktorie PešákováViktorie Pešáková 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 3:00.00 365.00
16 85 Tereza HorováTereza Horová 09 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 3:00.65 359.00
17 18 Anna BarcalováAnna Barcalová 08 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3:01.13 355.00
18 17 Yvonne MrázkováYvonne Mrázková 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:02.52 342.00
19 83 Rozárie PetruchováRozárie Petruchová 09 ZŠ PouchovZŠ Pouchov 3:03.08 337.00
20 95 Vanessa ŠpryňarováVanessa Špryňarová 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3:03.10 337.00
21 32 Táňa ŠkorpilováTáňa Škorpilová 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 3:03.56 333.00
22 26 Pavlína JežkováPavlína Ježková 09 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 3:03.87 330.00
23 76 Jolana TrunečkováJolana Trunečková 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 3:04.46 325.00
24 24 Anežka TrunečkováAnežka Trunečková 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3:05.47 316.00
25 91 Natálie KalenskáNatálie Kalenská 08 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 3:06.33 309.00
26 93 Klára StrejčkováKlára Strejčková 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3:07.49 299.00
27 70 Ester ŠujanováEster Šujanová 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3:07.59 298.00
28 23 Olívie ŠponarováOlívie Šponarová 07 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 3:09.78 280.00
29 59 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3:09.94 278.00
30 34 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 3:10.65 273.00
31 49 Monika ManychováMonika Manychová 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 3:13.46 250.00
32 64 Veronika NěmcováVeronika Němcová 09 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 3:14.26 244.00
33 66 Andrea LuskováAndrea Lusková 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3:15.52 234.00
34 20 Michaela ČudováMichaela Čudová 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 3:16.93
35 100 Klára ŠťastnáKlára Šťastná 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3:19.19 207.00
36 79 Adéla PetrikovičováAdéla Petrikovičová 09 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 3:19.45 206.00
37 48 Eliška KrtkováEliška Krtková 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 3:19.83 203.00
38 27 Barbora JiroutováBarbora Jiroutová 09 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 3:20.38 199.00
39 63 Monika StejskalováMonika Stejskalová 09 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 3:28.05 149.00
40 47 Andrea ManychováAndrea Manychová 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 3:28.12 148.00
41 36 Henrika SampfordHenrika Sampford 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 3:41.09 79.00
42 72 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 3:42.95 71.00
43 58 Kristýna ČernáKristýna Černá 08 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 3:43.38 69.00
44 99 Kristýna DapecíKristýna Dapecí 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 3:51.53 38.00
45 69 Valentýna PivoňkováValentýna Pivoňková 09 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3:59.26 17.00
46 75 Anežka PatoAnežka Pato 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 4:02.59 10.00
54 Megan MaškováMegan Mašková 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... DNF
14 Nicol VávrováNicol Vávrová 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... DNF
45 Jitka TicháJitka Tichá 09 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... DNF
80 Elena PolívkováElena Polívková 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 DNF

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 82 Jozef JanečekJozef Janeček 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 6 5:02.88 543.00
2 64 Tobiáš MedunaTobiáš Meduna 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 11 5:09.07 509.00
3 93 Daniel PulecDaniel Pulec 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 12 5:15.27 475.00
4 66 Filip HorákFilip Horák 07 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 4 5:22.04 439.00
5 99 Marián LhotákMarián Lhoták 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 10 5:23.46 432.00
6 63 Vojtěch UrbanecVojtěch Urbanec 07 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 15 5:29.29 403.00
7 21 Antonín JuštaAntonín Jušta 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 7 5:37.82 362.00
8 30 Jan HlávkaJan Hlávka 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 3 5:38.21 360.00
9 28 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2 5:39.21 355.00
10 23 Miroslav HouhaMiroslav Houha 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 5 5:53.84 290.00
11 36 Vitalii ŠestakVitalii Šestak 07 ZŠ PouchovZŠ Pouchov 14 5:56.67 278.00
12 72 Tomáš KejklíčekTomáš Kejklíček 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 8 5:57.53 274.00
13 48 Pavel VítekPavel Vítek 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 16 6:10.55 223.00
14 18 Matyáš ŠandaMatyáš Šanda 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 13 6:16.99 199.00
15 100 Ondřej FelgrOndřej Felgr 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 1 6:31.68 150.00
77 Antonín KúrkaAntonín Kúrka 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 9 DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 14 Václav HojnýVáclav Hojný 08 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 5 4:50.31 617.00
2 65 Michal MalýMichal Malý 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 8 4:53.82 596.00
3 24 Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 14 5:01.64 550.00
4 70 Matěj BečičkaMatěj Bečička 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2 5:07.35 518.00
5 20 Vojtěch MelšaVojtěch Melša 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 9 5:14.68 478.00
6 61 Martin VáclavíčekMartin Václavíček 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 16 5:19.70 452.00
7 13 Martin SpejchalMartin Spejchal 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 12 5:23.96 430.00
8 86 Matouš FáberMatouš Fáber 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 4 5:27.12 414.00
9 95 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 10 5:29.36 402.00
10 32 Jiří KopčilJiří Kopčil 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 6 5:37.02 365.00
11 75 Ondřej ŠvermaOndřej Šverma 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 15 5:45.37 327.00
12 58 Nikola BartaušicNikola Bartaušic 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 1 5:59.03 268.00
13 34 František SvobodaFrantišek Svoboda 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 13 5:59.75 265.00
14 17 Filip MachFilip Mach 08 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 7 6:10.28 224.00
15 88 Milan DvořákMilan Dvořák 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3 6:16.59 200.00
16 54 Matěj ŘehořMatěj Řehoř 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 11 6:39.86 125.00
Celkem 16 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 80 vojtěch Matuškavojtěch Matuška 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 8 4:58.66 567.00
2 91 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 11 5:01.76 550.00
3 79 Rostyslav B. MelančukRostyslav B. Melančuk 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 9 5:24.88 425.00
4 76 Filip ŠatínskýFilip Šatínský 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 12 5:30.53 397.00
5 26 Štěpán HouškaŠtěpán Houška 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 2 5:36.08 370.00
6 47 Matěj ŠimáčekMatěj Šimáček 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 13 5:43.47 335.00
7 Ondřej KubíčekOndřej Kubíček 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 6 5:44.34 332.00
8 25 Kryštof MatlákKryštof Matlák 08 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 7 5:47.54 317.00
9 59 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 10 5:48.27 314.00
10 83 Matěj ZadrobílekMatěj Zadrobílek 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 15 5:57.13 276.00
11 49 Tomáš VojáčekTomáš Vojáček 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 14 5:57.71 274.00
12 45 Matěj KrálMatěj Král 09 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 5 6:44.13 113.00
13 38 Tomáš JenáčekTomáš Jenáček 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 4 8:26.01 0.00
27 Sebastian JandíkSebastian Jandík 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 3 DNS
69 Maxim FondrnajMaxim Fondrnaj 09 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 1 DNS
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Václav HojnýVáclav Hojný 08 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 5 4:50.31 617.00
2 65 Michal MalýMichal Malý 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 8 4:53.82 596.00
3 80 vojtěch Matuškavojtěch Matuška 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 8 4:58.66 567.00
4 24 Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 14 5:01.64 550.00
5 91 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 11 5:01.76 550.00
6 82 Jozef JanečekJozef Janeček 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 6 5:02.88 543.00
7 70 Matěj BečičkaMatěj Bečička 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2 5:07.35 518.00
8 64 Tobiáš MedunaTobiáš Meduna 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 11 5:09.07 509.00
9 20 Vojtěch MelšaVojtěch Melša 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 9 5:14.68 478.00
10 93 Daniel PulecDaniel Pulec 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 12 5:15.27 475.00
11 61 Martin VáclavíčekMartin Václavíček 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 16 5:19.70 452.00
12 66 Filip HorákFilip Horák 07 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 4 5:22.04 439.00
13 99 Marián LhotákMarián Lhoták 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 10 5:23.46 432.00
14 13 Martin SpejchalMartin Spejchal 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 12 5:23.96 430.00
15 79 Rostyslav B. MelančukRostyslav B. Melančuk 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 9 5:24.88 425.00
16 86 Matouš FáberMatouš Fáber 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 4 5:27.12 414.00
17 63 Vojtěch UrbanecVojtěch Urbanec 07 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 15 5:29.29 403.00
18 95 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 10 5:29.36 402.00
19 76 Filip ŠatínskýFilip Šatínský 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 12 5:30.53 397.00
20 26 Štěpán HouškaŠtěpán Houška 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 2 5:36.08 370.00
21 32 Jiří KopčilJiří Kopčil 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 6 5:37.02 365.00
22 21 Antonín JuštaAntonín Jušta 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 7 5:37.82 362.00
23 30 Jan HlávkaJan Hlávka 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 3 5:38.21 360.00
24 28 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 2 5:39.21 355.00
25 47 Matěj ŠimáčekMatěj Šimáček 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 13 5:43.47 335.00
26 Ondřej KubíčekOndřej Kubíček 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 6 5:44.34 332.00
27 75 Ondřej ŠvermaOndřej Šverma 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 15 5:45.37 327.00
28 25 Kryštof MatlákKryštof Matlák 08 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 7 5:47.54 317.00
29 59 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 10 5:48.27 314.00
30 23 Miroslav HouhaMiroslav Houha 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 5 5:53.84 290.00
31 36 Vitalii ŠestakVitalii Šestak 07 ZŠ PouchovZŠ Pouchov 14 5:56.67 278.00
32 83 Matěj ZadrobílekMatěj Zadrobílek 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 15 5:57.13 276.00
33 72 Tomáš KejklíčekTomáš Kejklíček 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 8 5:57.53 274.00
34 49 Tomáš VojáčekTomáš Vojáček 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 14 5:57.71 274.00
35 58 Nikola BartaušicNikola Bartaušic 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 1 5:59.03 268.00
36 34 František SvobodaFrantišek Svoboda 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 13 5:59.75 265.00
37 17 Filip MachFilip Mach 08 ZŠ ČernilovZŠ Černilov 7 6:10.28 224.00
38 48 Pavel VítekPavel Vítek 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 16 6:10.55 223.00
39 88 Milan DvořákMilan Dvořák 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3 6:16.59 200.00
40 18 Matyáš ŠandaMatyáš Šanda 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 13 6:16.99 199.00
41 100 Ondřej FelgrOndřej Felgr 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 1 6:31.68 150.00
42 54 Matěj ŘehořMatěj Řehoř 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 11 6:39.86 125.00
43 45 Matěj KrálMatěj Král 09 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 5 6:44.13 113.00
44 38 Tomáš JenáčekTomáš Jenáček 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 4 8:26.01 0.00
77 Antonín KúrkaAntonín Kúrka 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 9 DNS
27 Sebastian JandíkSebastian Jandík 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 3 DNS
69 Maxim FondrnajMaxim Fondrnaj 09 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 1 DNS

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tichý, Jeřábek, Houška, Oesterreicher Tichý, Jeřábek, Houška, Oesterreicher ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 2 30.75 539.00
2 Štěpán, Rydlo, Dyntera, Novotný Štěpán, Rydlo, Dyntera, Novotný ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 6 31.04 519.00
3 Moravec, Houha, Boukal, Svoboda Moravec, Houha, Boukal, Svoboda Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 5 31.81 465.00
4 Viktorín, Vojáček, Vosátka, Stoszek Viktorín, Vojáček, Vosátka, Stoszek ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 1 31.82 464.00
5 Kočka, Sehnoutek, Dvořák, Příhonský Kočka, Sehnoutek, Dvořák, Příhonský Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3 32.32 431.00
6 Jandura, Svatoš, Šafář, Šestak Jandura, Svatoš, Šafář, Šestak ZŠ PouchovZŠ Pouchov 4 37.54 152.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Urbanec, Melša, Sláma, Machek Urbanec, Melša, Sláma, Machek Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 6 30.59 551.00
2 83 Zadrobílek, Lhoták, Fáber, Ižol Zadrobílek, Lhoták, Fáber, Ižol ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 1 30.84 533.00
3 Wallstein, Skalický, Karlík, Prokeš Wallstein, Skalický, Karlík, Prokeš ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 2 33.06 384.00
4 32 Kopčil, Matuška, Svatoš, Zimmermann Kopčil, Matuška, Svatoš, Zimmermann ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 5 33.31 368.00
5 Janiš, Levý, Klubal, Křivánek Janiš, Levý, Klubal, Křivánek ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 3 33.66 347.00
6 Friml, Kubíček, Vondruška Friml, Kubíček, Vondruška ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 4 34.08 323.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mottl, Pospíšil, Švajcr, Roman Mottl, Pospíšil, Švajcr, Roman ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3 30.86 531.00
2 21 Jušta, Synáček, Bartaušic, Koreček Jušta, Synáček, Bartaušic, Koreček ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 4 32.22 438.00
3 Plachý, Kříž, Antal, Darmovzal Plachý, Kříž, Antal, Darmovzal ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 32.56 415.00
4 Šulc, Feifer, Hojný, Taclík Šulc, Feifer, Hojný, Taclík ZŠ ČernilovZŠ Černilov 2 32.74 404.00
5 59 Přibyl, Kejklíček, Baliar, Cibulka Přibyl, Kejklíček, Baliar, Cibulka ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 6 38.66 109.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Staffa, Havlena, Novotný, Kotík Staffa, Havlena, Novotný, Kotík Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 5 29.80 610.00
2 64 Meduna, Klaus, Ulrych, Machač Meduna, Klaus, Ulrych, Machač ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3 31.02 520.00
3 Stryrančák, Schmidt, Jaška, Mikulecký Stryrančák, Schmidt, Jaška, Mikulecký ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 6 32.32 431.00
4 Štěpánek, Nekola, Milsimer, Hak Štěpánek, Nekola, Milsimer, Hak ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 2 32.43 424.00
5 Čapek, Slezák, Kubálek, Urbánek Čapek, Slezák, Kubálek, Urbánek ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 4 32.72 405.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Malý, Pulec, Jožák, Janoška Malý, Pulec, Jožák, Janoška ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 3 31.13 512.00
2 47 Šimáček, Kovář, Řehoř, Felgr Šimáček, Kovář, Řehoř, Felgr ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 6 31.74 470.00
3 18 Šanda, Martinovský, Pořízek, Dvořák Šanda, Martinovský, Pořízek, Dvořák ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 5 32.54 417.00
4 Volf, Spejchal, Scheuer, Skákal Volf, Spejchal, Scheuer, Skákal Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2 32.58 414.00
5 70 Bečička, Hampl, Kmínek, Jaška Bečička, Hampl, Kmínek, Jaška ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 4 36.36 204.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Staffa, Havlena, Novotný, Kotík Staffa, Havlena, Novotný, Kotík Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 5 29.80 610.00
2 63 Urbanec, Melša, Sláma, Machek Urbanec, Melša, Sláma, Machek Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 6 30.59 551.00
3 Tichý, Jeřábek, Houška, Oesterreicher Tichý, Jeřábek, Houška, Oesterreicher ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 2 30.75 539.00
4 83 Zadrobílek, Lhoták, Fáber, Ižol Zadrobílek, Lhoták, Fáber, Ižol ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 1 30.84 533.00
5 Mottl, Pospíšil, Švajcr, Roman Mottl, Pospíšil, Švajcr, Roman ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 3 30.86 531.00
6 64 Meduna, Klaus, Ulrych, Machač Meduna, Klaus, Ulrych, Machač ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 3 31.02 520.00
7 Štěpán, Rydlo, Dyntera, Novotný Štěpán, Rydlo, Dyntera, Novotný ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 6 31.04 519.00
8 65 Malý, Pulec, Jožák, Janoška Malý, Pulec, Jožák, Janoška ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 3 31.13 512.00
9 47 Šimáček, Kovář, Řehoř, Felgr Šimáček, Kovář, Řehoř, Felgr ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 6 31.74 470.00
10 Moravec, Houha, Boukal, Svoboda Moravec, Houha, Boukal, Svoboda Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 5 31.81 465.00
11 Viktorín, Vojáček, Vosátka, Stoszek Viktorín, Vojáček, Vosátka, Stoszek ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 1 31.82 464.00
12 21 Jušta, Synáček, Bartaušic, Koreček Jušta, Synáček, Bartaušic, Koreček ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 4 32.22 438.00
13 Kočka, Sehnoutek, Dvořák, Příhonský Kočka, Sehnoutek, Dvořák, Příhonský Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 3 32.32 431.00
13 Stryrančák, Schmidt, Jaška, Mikulecký Stryrančák, Schmidt, Jaška, Mikulecký ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 6 32.32 431.00
15 Štěpánek, Nekola, Milsimer, Hak Štěpánek, Nekola, Milsimer, Hak ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 2 32.43 424.00
16 18 Šanda, Martinovský, Pořízek, Dvořák Šanda, Martinovský, Pořízek, Dvořák ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 5 32.54 417.00
17 Plachý, Kříž, Antal, Darmovzal Plachý, Kříž, Antal, Darmovzal ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 32.56 415.00
18 Volf, Spejchal, Scheuer, Skákal Volf, Spejchal, Scheuer, Skákal Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2 32.58 414.00
19 Čapek, Slezák, Kubálek, Urbánek Čapek, Slezák, Kubálek, Urbánek ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 4 32.72 405.00
20 Šulc, Feifer, Hojný, Taclík Šulc, Feifer, Hojný, Taclík ZŠ ČernilovZŠ Černilov 2 32.74 404.00
21 Wallstein, Skalický, Karlík, Prokeš Wallstein, Skalický, Karlík, Prokeš ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 2 33.06 384.00
22 32 Kopčil, Matuška, Svatoš, Zimmermann Kopčil, Matuška, Svatoš, Zimmermann ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 5 33.31 368.00
23 Janiš, Levý, Klubal, Křivánek Janiš, Levý, Klubal, Křivánek ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 3 33.66 347.00
24 Friml, Kubíček, Vondruška Friml, Kubíček, Vondruška ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 4 34.08 323.00
25 70 Bečička, Hampl, Kmínek, Jaška Bečička, Hampl, Kmínek, Jaška ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 4 36.36 204.00
26 Jandura, Svatoš, Šafář, Šestak Jandura, Svatoš, Šafář, Šestak ZŠ PouchovZŠ Pouchov 4 37.54 152.00
27 59 Přibyl, Kejklíček, Baliar, Cibulka Přibyl, Kejklíček, Baliar, Cibulka ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 6 38.66 109.00

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (st, 10.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaňátková, Záhorská, Polívková, Tázlerová Vaňátková, Záhorská, Polívková, Tázlerová ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 1 31.33 786.00
2 Filipová, Krmašová, Černovská, Svobodová Filipová, Krmašová, Černovská, Svobodová Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 5 32.82 677.00
3 Dusová, Macháňová, Zemanová, Pencáková Dusová, Macháňová, Zemanová, Pencáková ZŠ BezručovaZŠ Bezručova 3 33.61 622.00
4 Slováková, Kubátová, Snášelová, Kupková Slováková, Kubátová, Snášelová, Kupková ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 2 34.72 549.00
5 Černá, Žilková, Kocourková, Černá Černá, Žilková, Kocourková, Černá ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany 4 34.75 547.00
6 Kulíšková, Jakubcová, Vavřinková, Pivoňková Kulíšková, Jakubcová, Vavřinková, Pivoňková ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 6 35.20 519.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 02 (st, 10.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Pultarová, Zachariášová, Suchardová, Mašková Pultarová, Zachariášová, Suchardová, Mašková Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... 1 34.65 554.00
2 Moníková, Dvořáková, Polívková, Mrázková Moníková, Dvořáková, Polívková, Mrázková ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 6 34.72 549.00
3 25 Picková, Slezáková, Naarová, Hartmannová Picková, Slezáková, Naarová, Hartmannová Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... 2 34.77 546.00
4 Jandová, Formánková, Špačková, Křoustková Jandová, Formánková, Špačková, Křoustková ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 4 34.77 546.00
5 49 Manychová, Henychová, Mitrášová, Manychová Manychová, Henychová, Mitrášová, Manychová ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 5 37.51 384.00
6 Jirkův, Kvapilová, Pavlová, Petruchová Jirkův, Kvapilová, Pavlová, Petruchová ZŠ PouchovZŠ Pouchov 3 38.47 333.00
Celkem 6 závodníků
Žákyně 03 (st, 10.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Málková, Ježková, Hladíková, Balcarová Málková, Ježková, Hladíková, Balcarová ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory 6 34.50 563.00
2 Vlášková, Turečková, Durdisová, Hadvigová Vlášková, Turečková, Durdisová, Hadvigová Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... 2 36.30 452.00
3 Krásová, Výprachtická, Parkhomenko, Zasadilová Krásová, Výprachtická, Parkhomenko, Zasadilová ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... 5 36.61 434.00
4 Waniausová, Andreychuk, Bartošová, Němcová Waniausová, Andreychuk, Bartošová, Němcová ZŠ ČernilovZŠ Černilov 1 36.81 423.00
5 Hrbková, Strejčková, Valentová, Horynová Hrbková, Strejčková, Valentová, Horynová ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové 3 37.44 387.00
12 Dubcová, Zelinková, Trunečková, Fejglová Dubcová, Zelinková, Trunečková, Fejglová ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Žákyně 04 (st, 10.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Skálová, Zajícová, Němcová, Mrázková Skálová, Zajícová, Němcová, Mrázková ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova 6 34.50 563.00
2 18 Barcalová, Šebová, Jelenová, Pavlíková Barcalová, Šebová, Jelenová, Pavlíková ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové 4 35.12 524.00
3 58 Černá, Čechurová, Turečková, Petrikovičová Černá, Čechurová, Turečková, Petrikovičová ZŠ ČernilovZŠ Černilov 3 36.98 413.00
4 63 Stejskalová, Mrštíková, Burdová, Gabrielová Stejskalová, Mrštíková, Burdová, Gabrielová ZŠ PlotistěZŠ Plotistě 2 37.51 384.00
5 Kynosová, Marhová, Toboláková, Havlíčková Kynosová, Marhová, Toboláková, Havlíčková ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem 5 39.28 292.00
Celkem 5 závodníků
Žákyně 05 (st, 10.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Penzešová, Jančová, Brinkmanová, Vanišová Penzešová, Jančová, Brinkmanová, Vanišová ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... 5 35.12 524.00
2 24 Trunečková, Šťastná, Satranská, Gaberová Trunečková, Šťastná, Satranská, Gaberová ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové 6 35.18 520.00
3 13 Novotná, Trampotová, Runštuková, Faitová Novotná, Trampotová, Runštuková, Faitová ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové 3 36.03 468.00
4 38 Vojáčková, Cermanová, Valášková, Vaňková Vojáčková, Cermanová, Valášková, Vaňková Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 2 36.04 468.00
5 48 Krtková, Dufková, Kholová, Prokopcová Krtková, Dufková, Kholová, Prokopcová ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 4 37.40 390.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci (Skupina)

Skupina 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 Body
1 Tomáš PechaTomáš Pecha
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
07 12 PB 1.62 - - - o o o o o o o xo xxx 480.00
2 Patrik DeutschPatrik Deutsch
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
08 3 PB 1.54 o o - o o o o o o xxx 419.00
3 Dominik PlachýDominik Plachý
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
07 13 PB 1.54 - - o o o o o o xo xxx 419.00
4 Vojta WallsteinVojta Wallstein
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
07 22 PB 1.54 - - xo o o o o o xo xxx 419.00
5 Jan PánekJan Pánek
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
07 11 PB 1.50 - o - xo xo xo xxo o xxx 389.00
6 Mykyta KurbatovMykyta Kurbatov
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
07 8 PB 1.50 o o o o xo o xxo xxo xxx 389.00
7 Lukáš PříhonskýLukáš Příhonský
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
07 14 PB 1.50 o o o o o xxo xxo xxo xxx 389.00
8 Filip LorencFilip Lorenc
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
08 9 PB 1.46 o o o o o o o xxx 360.00
9 Ondřej SkákalOndřej Skákal
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
08 15 PB 1.46 - - - o o o xo xxx 360.00
10= Matěj DynteraMatěj Dyntera
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
07 4 PB 1.46 - - o o xo o xxo xxx 360.00
10= 63 Vojtěch UrbanecVojtěch Urbanec
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
07 19 PB 1.46 - - o - o xo xxo xxx 360.00
12 Adam VíchAdam Vích
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
08 21 PB 1.46 - o o o o xxo xxo xxx 360.00
13 58 Nikola BartaušicNikola Bartaušic
ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
08 1 PB 1.42 o o o o o o xxx 331.00
14 Šimon NovotnýŠimon Novotný
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
08 10 PB 1.42 o o o xo o o xxx 331.00
15 Jindřich KočkaJindřich Kočka
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
08 7 PB 1.42 o o o xxo xo o xxx 331.00
16 Michal KašparMichal Kašpar
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
07 6 PB 1.42 - - o xxo o xo xxx 331.00
17 Ondřej UrminskýOndřej Urminský
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
08 20 PB 1.38 o o o o o xxx 303.00
18 Samuel DarmovzalSamuel Darmovzal
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
09 2 PB 1.38 - - o xo o xxx 303.00
19= 47 Matěj ŠimáčekMatěj Šimáček
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
09 18 PB 1.34 o o o o xxx 276.00
19= 27 Sebastian JandíkSebastian Jandík
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
08 5 PB 1.34 o o o o xxx 276.00
21 Matěj SynáčekMatěj Synáček
ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
08 17 PB 1.34 o o o xxo x 276.00
Jakub SkalickýJakub Skalický
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
09 16 DNS
Celkem 22 závodníků
Skupina 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 Body
1 Šimon KlubalŠimon Klubal
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
08 8 PB 1.58 - - o o o o xo o o xxo xxx 449.00
2 Martin ŠtěpánMartin Štěpán
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
08 20 PB 1.54 o - - - - - o o o xx 419.00
3 Daniel TichýDaniel Tichý
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 23 PB 1.54 - - o o o xo xxo xxo xxo xxx 419.00
4 Tomáš ValášekTomáš Valášek
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
07 25 PB 1.50 - - - - xo o o o xxx 389.00
5 Rudolf BaliarRudolf Baliar
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
07 1 PB 1.50 - - o o o xo xo o xxx 389.00
6 64 Tobiáš MedunaTobiáš Meduna
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
07 14 PB 1.50 o xo o o o o o xo xxx 389.00
7= Alfréd ČernýAlfréd Černý
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
07 2 PB 1.46 - - o o o o o xx 360.00
7= Jakub MatyoJakub Matyo
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 13 PB 1.46 - - o o o o o xxx 360.00
9 Tomáš PavlíkTomáš Pavlík
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
08 17 PB 1.46 - - - o xo xo o xxx 360.00
10 Jáchym ViktorínJáchym Viktorín
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
07 26 PB 1.46 o o o o o o xxo x 360.00
11 Patrik JaškaPatrik Jaška
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
08 5 PB 1.46 o o o o xo xxo xxo xxx 360.00
12 Adam StoszekAdam Stoszek
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
09 18 PB 1.42 - o o o xxo o xxx 331.00
13 Vojtěch MartinovskýVojtěch Martinovský
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 12 PB 1.42 - o o xxo o xxo xxx 331.00
14 David ŠulcDavid Šulc
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
08 22 PB 1.38 - - o o o xxx 303.00
15= Aleš JancurAleš Jancur
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
08 4 PB 1.38 - o o xo o xxx 303.00
15= Simon OesterreicherSimon Oesterreicher
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 16 PB 1.38 o xo o o o xxx 303.00
15= Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
08 21 PB 1.38 o o o xo o xxx 303.00
18 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 24 PB 1.38 - o o xxo o xxx 303.00
19 Libor ŠenarLibor Šenar
ZŠ PouchovZŠ Pouchov
07 19 PB 1.38 o o o xxo xo xxx 303.00
20 Petr JaškaPetr Jaška
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
08 6 PB 1.34 - o o o xxx 276.00
21 Filip HorákFilip Horák
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
08 3 PB 1.34 o o xxo o xxx 276.00
22 Ondřej KubíčekOndřej Kubíček
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 11 PB 1.34 o o xo xxo xxx 276.00
23 Marek NejmanMarek Nejman
ZŠ PouchovZŠ Pouchov
07 15 PB 1.26 o o xxx 225.00
24 Tomáš ZimmermannTomáš Zimmermann
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
07 27 PB 1.26 xo o xxx 225.00
25 Jindřich KubálekJindřich Kubálek
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 10 PB 1.26 o xxo xxx 225.00
26 Michal JeřábekMichal Jeřábek
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
07 7 PB 1.22 o xxx 200.00
Jan KoubaJan Kouba
ZŠ PouchovZŠ Pouchov
08 9 DNS
Celkem 27 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Skupina)

Skupina 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 Body
1 Alice KrásováAlice Krásová
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
08 9 PB 1.38 - o o o xo o xo xxx 491.00
2= Anežka ČernáAnežka Černá
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
07 3 PB 1.38 o - - o o o xxo xxx 491.00
2= Zuzana ZajícováZuzana Zajícová
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
07 23 PB 1.38 o o o o o o xxo xxx 491.00
4 Nikola SkálováNikola Skálová
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
07 14 PB 1.34 o o o o o o xxx 449.00
5 Nikola TurečkováNikola Turečková
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
08 18 PB 1.34 - - o xxo xxo o xxx 449.00
6 Natálie BartošováNatálie Bartošová
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
09 1 PB 1.34 o - o o o xo xxx 449.00
7 Bára DusováBára Dusová
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
08 5 PB 1.34 o o o xo o xxo xx 449.00
8 Nela ČechováNela Čechová
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 2 PB 1.34 o o xo o xo xxo xx 449.00
9 Natálie LánskáNatálie Lánská
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
08 10 PB 1.30 o o o o o xxx 409.00
10 61 Barbora FejglováBarbora Fejglová
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
08 6 PB 1.30 o o o xxo xo xxx 409.00
11= Marina VukmirovičováMarina Vukmirovičová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
07 21 PB 1.26 - o o o xxx 369.00
11= Darina PenzešováDarina Penzešová
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
08 12 PB 1.26 o o o o xx 369.00
11= 76 Jolana TrunečkováJolana Trunečková
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
07 17 PB 1.26 o o o o xxx 369.00
14 Anika DominováAnika Dominová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
07 4 PB 1.26 o o o xo xxx 369.00
15 Adéla VítkováAdéla Vítková
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
09 20 PB 1.26 o o o xxo xxx 369.00
16 79 Adéla PetrikovičováAdéla Petrikovičová
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
09 13 PB 1.22 o o xo xxx 331.00
17 Karolína VaňkováKarolína Vaňková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
09 19 PB 1.18 o o xxx 293.00
18 Michaela VýprachtickáMichaela Výprachtická
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
09 22 PB 1.18 xo xo xxx 293.00
19 95 Vanessa ŠpryňarováVanessa Špryňarová
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
08 16 PB 1.18 o xxo xxx 293.00
20 Lucie HakenováLucie Hakenová
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
07 8 PB 1.14 o xxx 257.00
Johanna HadvigováJohanna Hadvigová
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
07 7 DNS
Dominika ŽilkováDominika Žilková
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
08 24 NM xxx
Monika SuchardováMonika Suchardová
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
08 15 NM xxx
66 Andrea LuskováAndrea Lusková
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
08 11 NM xxx
Celkem 24 závodníků
Skupina 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 Body
1 Anna TázlerováAnna Tázlerová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 20 PB 1.42 - - - - o o o o xxx 534.00
2 Tereza ŠebováTereza Šebová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 18 PB 1.38 o o o o o o o xxx 491.00
3 Ella PavlíkováElla Pavlíková
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
09 16 PB 1.38 o o o o o xo o xxx 491.00
4 Vera NovosadováVera Novosadová
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
09 15 PB 1.38 o o o o xo o xxo xx 491.00
5 25 Rebeka PickováRebeka Picková
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
09 17 PB 1.38 o xo o o o xo xxo r 491.00
6 Kristýna MoníkováKristýna Moníková
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
09 13 PB 1.38 - o o o xxo xxo xxo x 491.00
7 Eliška BajerlingováEliška Bajerlingová
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
06 1 PB 1.34 o o o xo o xo xxx 449.00
8 Veronika TrampotováVeronika Trampotová
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
08 21 PB 1.30 o o o o o xxx 409.00
9 Sára HartmannováSára Hartmannová
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
08 5 PB 1.30 o o xxo xxo o x 409.00
10 28 Daniela MitrášováDaniela Mitrášová
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
07 12 PB 1.26 xo o xo o xxx 369.00
11= Aneta DvořákováAneta Dvořáková
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
08 3 PB 1.26 o o xo xxo xxx 369.00
11= Sofie JandováSofie Jandová
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
08 8 PB 1.26 o o xo xxo xxx 369.00
13= Sára HyblerováSára Hyblerová
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
09 7 PB 1.22 o o o xxx 331.00
13= Pavla VavřinkováPavla Vavřinková
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
07 23 PB 1.22 o o o xxx 331.00
15 Natálie MrštíkováNatálie Mrštíková
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
08 14 PB 1.22 xo xo xxo xxx 331.00
16 47 Andrea ManychováAndrea Manychová
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 11 PB 1.18 o o xxx 293.00
17 Alisa KryzhanivskaAlisa Kryzhanivska
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
08 10 PB 1.18 o xo xx 293.00
18 Jana GabrielováJana Gabrielová
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
08 4 PB 1.18 xo xxo xxx 293.00
19= Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 6 PB 1.14 o xxx 257.00
19= Tereza KholováTereza Kholová
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
08 9 PB 1.14 o xxx 257.00
Šárka ZemanováŠárka Zemanová
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 25 DNS
Madalena VašinováMadalena Vašinová
ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
07 22 DNS
Nela BoguschováNela Boguschová
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
09 2 DNS
Karolína TaufmanováKarolína Taufmanová
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
09 19 NM xxx
Nella VejsováNella Vejsová
ZŠ PouchovZŠ Pouchov
08 24 NM xxx
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Žáci (Skupina)

Skupina 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KorečekMartin Koreček
ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
07 10 PB 5.91 +1.7 m/s 567.00
2 Nicolas NovotnýNicolas Novotný
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
07 16 PB 5.45 -0.8 m/s 471.00
3 Václav MachekVáclav Machek
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
08 15 PB 5.30 -0.4 m/s 441.00
4 Vojtěch KotíkVojtěch Kotík
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
09 11 PB 5.03 +1.1 m/s 388.00
5 Dominik ProkešDominik Prokeš
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
09 17 PB 4.76 +0.8 m/s 337.00
6 Václav BoukalVáclav Boukal
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
08 1 PB 4.67 +0.1 m/s 321.00
7 Lukáš HofmanLukáš Hofman
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
08 5 PB 4.62 +0.4 m/s 312.00
8 Matěj DynteraMatěj Dyntera
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
07 3 PB 4.55 -0.1 m/s 299.00
9 Jáchym ViktorínJáchym Viktorín
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
07 20 PB 4.54 -0.4 m/s 297.00
10 Lukáš RydloLukáš Rydlo
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
09 18 PB 4.48 +1.3 m/s 287.00
11 Daniel KovářDaniel Kovář
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
09 12 PB 4.43 +1.6 m/s 278.00
12 23 Miroslav HouhaMiroslav Houha
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
08 6 PB 4.41 +0.1 m/s 274.00
13 Filip VosátkaFilip Vosátka
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
09 22 PB 4.38 +0.7 m/s 269.00
14 Jakub KřížJakub Kříž
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
09 13 PB 4.37 -0.4 m/s 267.00
15 Jakub ŠimlJakub Šiml
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
08 19 PB 4.35 +1.5 m/s 264.00
16 Marek VolfMarek Volf
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
08 21 PB 4.33 +0.9 m/s 261.00
17 Adam KarlíkAdam Karlík
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
07 9 PB 4.14 +0.3 m/s 229.00
18 Filip LorencFilip Lorenc
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
08 14 PB 3.74 +0.9 m/s 165.00
19 38 Tomáš JenáčekTomáš Jenáček
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
09 8 PB 3.64 +0.2 m/s 150.00
20 Patrik DeutschPatrik Deutsch
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
08 2 PB 1.44 -0.1 m/s 0.00
Dominik HavlenaDominik Havlena
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
07 4 DNS
Martin JanošičMartin Janošič
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
07 7 NM +0.0 m/s
Celkem 22 závodníků
Skupina 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Martin UlrychMartin Ulrych
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
08 31 PB 4.94 +1.0 m/s 371.00
1= Jakub TaclíkJakub Taclík
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
07 30 PB 4.94 +1.3 m/s 371.00
3 Šimon KlubalŠimon Klubal
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
08 12 PB 4.90 +1.2 m/s 363.00
4 Martin ŠtěpánMartin Štěpán
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
08 28 PB 4.88 -0.5 m/s 360.00
5 Ondřej ŠvajcrOndřej Švajcr
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 29 PB 4.83 +0.5 m/s 350.00
6 Adam SvatošAdam Svatoš
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
07 26 PB 4.74 +1.0 m/s 333.00
7= Vilém JeřábekVilém Jeřábek
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
07 11 PB 4.71 +0.2 m/s 328.00
7= 25 Kryštof MatlákKryštof Matlák
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
08 19 PB 4.71 +1.2 m/s 328.00
9 Adam StyrančákAdam Styrančák
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
07 25 PB 4.66 +1.8 m/s 319.00
10 Richard NekolaRichard Nekola
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
09 23 PB 4.64 -0.8 m/s 315.00
11 Jakub MatyoJakub Matyo
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 20 PB 4.62 +1.0 m/s 312.00
12 Mykyta KurbatovMykyta Kurbatov
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
07 17 PB 4.58 +0.4 m/s 304.00
13 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
08 24 PB 4.57 -0.3 m/s 303.00
14 Vojtěch IžolVojtěch Ižol
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
07 8 PB 4.54 -0.4 m/s 297.00
15 Jan MachačJan Machač
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
07 18 PB 4.53 +1.5 m/s 295.00
16 Patrik JaškaPatrik Jaška
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
08 10 PB 4.49 -0.9 m/s 288.00
17 Matěj JanoškaMatěj Janoška
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 9 PB 4.48 +0.1 m/s 287.00
18 Jan FeiferJan Feifer
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
09 4 PB 4.44 +1.1 m/s 280.00
19= Tobiáš MottlTobiáš Mottl
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
08 21 PB 4.40 -1.0 m/s 273.00
19= Jonáš ČapekJonáš Čapek
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 3 PB 4.40 -0.8 m/s 273.00
21 Dominik KmínekDominik Kmínek
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
07 13 PB 4.33 +0.2 m/s 261.00
22 Tomáš ValášekTomáš Valášek
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
07 32 PB 4.31 +1.1 m/s 257.00
23 Ivan KřížIvan Kříž
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
07 15 PB 4.29 -0.8 m/s 254.00
24 Marek NejmanMarek Nejman
ZŠ PouchovZŠ Pouchov
07 22 PB 4.26 +0.7 m/s 249.00
25 Jaroslav VondruškaJaroslav Vondruška
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 34 PB 4.20 +1.2 m/s 239.00
26 Jakub VolejníkJakub Volejník
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
07 33 PB 4.09 +1.2 m/s 220.00
27 Rudolf BaliarRudolf Baliar
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
07 1 PB 4.08 +1.1 m/s 219.00
28 Libor ŠenarLibor Šenar
ZŠ PouchovZŠ Pouchov
07 27 PB 4.02 -0.9 m/s 209.00
29 Jan FrimlJan Friml
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 6 PB 3.98 -1.1 m/s 203.00
30 Jindřich KubálekJindřich Kubálek
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 16 3.91 +2.1 m/s 191.00
31 Jan KoubaJan Kouba
ZŠ PouchovZŠ Pouchov
08 14 PB 3.87 -1.4 m/s 185.00
32 69 Maxim FondrnajMaxim Fondrnaj
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
09 5 PB 3.75 +1.3 m/s 167.00
33 Filip BartošFilip Bartoš
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
08 2 PB 3.68 -0.8 m/s 156.00
34 Samuel HladíkSamuel Hladík
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
08 7 PB 3.50 +0.9 m/s 130.00
Celkem 34 závodníků

skok daleký - Žákyně (Skupina)

Skupina 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ČernáKateřina Černá
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
07 2 PB 4.24 -0.6 m/s 364.00
2 Natálie LánskáNatálie Lánská
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
08 12 PB 4.21 +0.5 m/s 357.00
3 Barbora ČernovskáBarbora Černovská
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
08 4 PB 4.16 -0.4 m/s 345.00
4 Kateryna ParkhomenkoKateryna Parkhomenko
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
07 16 PB 4.14 +1.0 m/s 340.00
5 Simona WaniausováSimona Waniausová
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
09 25 PB 4.13 -2.0 m/s 338.00
6 Nikol ZelinkováNikol Zelinková
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
09 26 PB 4.08 -1.0 m/s 326.00
7 Alice KrásováAlice Krásová
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
08 11 PB 4.04 -0.3 m/s 317.00
8 21 Radka MrázkováRadka Mrázková
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 14 PB 4.01 +0.5 m/s 310.00
9 38 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
09 24 PB 3.98 -1.6 m/s 303.00
10 Tereza DurdisováTereza Durdisová
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
07 5 PB 3.88 -1.0 m/s 281.00
11 Týna ŠpatenkováTýna Špatenková
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
08 19 PB 3.87 +1.0 m/s 279.00
12 Nela MacháňováNela Macháňová
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
08 13 PB 3.81 -0.2 m/s 265.00
13 Diana BorufkováDiana Borufková
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
08 1 PB 3.80 -0.2 m/s 263.00
14 58 Kristýna ČernáKristýna Černá
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
08 3 PB 3.75 -1.0 m/s 252.00
15 70 Ester ŠujanováEster Šujanová
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
08 20 PB 3.71 +0.6 m/s 244.00
16 85 Tereza HorováTereza Horová
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
09 8 PB 3.70 +0.6 m/s 242.00
17 Tereza VanišováTereza Vanišová
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
08 21 PB 3.69 -0.7 m/s 239.00
18 77 Aneta KocourkováAneta Kocourková
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
09 9 PB 3.65 +0.7 m/s 231.00
19= Klára NěmcováKlára Němcová
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
07 15 PB 3.63 +0.0 m/s 227.00
19= Monika SuchardováMonika Suchardová
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
08 17 PB 3.63 +0.9 m/s 227.00
21 Karolína VaňkováKarolína Vaňková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
09 22 PB 3.62 +0.0 m/s 225.00
22= Alexandra SviechovičováAlexandra Sviechovičová
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
08 18 PB 3.61 -0.5 m/s 223.00
22= Johanna HadvigováJohanna Hadvigová
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
07 6 PB 3.61 -0.5 m/s 223.00
24 Lucie HakenováLucie Hakenová
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
07 7 PB 3.57 -0.3 m/s 214.00
25 93 Lenka ValentováLenka Valentová
ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
07 27 PB 3.47 +1.0 m/s 194.00
26 14 Nicol VávrováNicol Vávrová
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
08 23 PB 3.42 -0.6 m/s 184.00
27 Dita KrasováDita Krasová
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
07 10 PB 3.41 -0.6 m/s 182.00
Celkem 27 závodníků
Skupina 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
09 28 PB 4.50 +1.2 m/s 428.00
2 Viola VokolkováViola Vokolková
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 27 PB 4.45 +0.4 m/s 416.00
3 Nela KřoustkováNela Křoustková
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
08 9 PB 4.29 -1.0 m/s 376.00
4 Amálie HladíkováAmálie Hladíková
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
07 4 PB 4.11 -2.1 m/s 333.00
5 23 Olívie ŠponarováOlívie Šponarová
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
07 22 PB 4.09 +0.6 m/s 329.00
6 24 Anežka TrunečkováAnežka Trunečková
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
08 26 PB 4.07 -1.0 m/s 324.00
7 Eliška NaarováEliška Naarová
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
09 14 PB 4.00 -0.3 m/s 308.00
8 18 Anna BarcalováAnna Barcalová
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
08 PB 4.00 -0.1 m/s 308.00
9 Adéla FaitováAdéla Faitová
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
08 3 PB 3.96 -1.7 m/s 299.00
10 Natálie KubátováNatálie Kubátová
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
08 10 PB 3.91 -0.8 m/s 287.00
11 48 Eliška KrtkováEliška Krtková
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
07 7 PB 3.84 +0.0 m/s 272.00
12 26 Pavlína JežkováPavlína Ježková
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
09 5 PB 3.83 -0.8 m/s 270.00
13 32 Táňa ŠkorpilováTáňa Škorpilová
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
08 21 PB 3.78 -0.2 m/s 259.00
14 Veronika DufkováVeronika Dufková
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
08 2 PB 3.75 -0.1 m/s 252.00
15 49 Monika ManychováMonika Manychová
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 13 PB 3.69 -0.8 m/s 239.00
16 Antonie KupkováAntonie Kupková
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
08 11 PB 3.55 -0.4 m/s 210.00
17 80 Elena PolívkováElena Polívková
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
09 15 PB 3.53 -0.2 m/s 206.00
18 100 Klára ŠťastnáKlára Šťastná
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
07 23 PB 3.53 -0.3 m/s 206.00
19 Natálie RunštukováNatálie Runštuková
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
08 16 PB 3.52 -0.8 m/s 204.00
20 30 Johana ŘehákováJohana Řeháková
ZŠ PouchovZŠ Pouchov
08 17 PB 3.44 -0.5 m/s 188.00
21 Magdaléna SkalskáMagdaléna Skalská
ZŠ PouchovZŠ Pouchov
09 18 PB 3.36 +0.8 m/s 172.00
22 Alisa KryzhanivskaAlisa Kryzhanivska
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
08 8 PB 3.29 -1.2 m/s 159.00
23 Magdaléna BurdováMagdaléna Burdová
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
08 1 PB 3.28 +0.6 m/s 157.00
24 Karolína TaufmanováKarolína Taufmanová
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
09 24 PB 3.15 -0.1 m/s 133.00
25 Nela TobolákováNela Toboláková
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 25 2.90 +2.3 m/s 91.00
26 Tereza LovasováTereza Lovasová
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 12 2.80 +2.1 m/s 75.00
27 Vanesa JirkůvVanesa Jirkův
ZŠ PouchovZŠ Pouchov
08 6 PB 2.65 -0.1 m/s 53.00
93 Klára StrejčkováKlára Strejčková
ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
08 19 DNS
Celkem 28 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Skupina)

Skupina 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára PolívkováBára Polívková
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 14 PB 12.50 694.00
2 Eliška BajerlingováEliška Bajerlingová
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
06 1 PB 08.82 452.00
3 Nikola ŠintákováNikola Šintáková
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
08 19 PB 08.60 438.00
4 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
09 22 PB 08.35 422.00
5 Nela VaňátkováNela Vaňátková
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
09 20 PB 07.65 377.00
6 Marie SlovákováMarie Slováková
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
09 17 PB 07.62 375.00
7 Linda MartincováLinda Martincová
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
08 11 PB 07.32 356.00
8 Karolína SlezákováKarolína Slezáková
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
08 16 PB 07.25 351.00
9 Elena SnášelováElena Snášelová
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
07 18 PB 07.20 348.00
10 Eliška NaarováEliška Naarová
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
09 13 PB 07.07 340.00
11 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 6 PB 06.78 321.00
12 99 Kristýna DapecíKristýna Dapecí
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
08 4 PB 06.71 316.00
13 Lucie FormánkováLucie Formánková
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
07 5 PB 06.38 295.00
14 Alžběta BalcarováAlžběta Balcarová
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
09 2 PB 06.34 293.00
15 Ella JakubcováElla Jakubcová
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
09 9 PB 06.18 283.00
16 Anežka SelixováAnežka Selixová
ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
08 15 PB 06.17 282.00
17 Natálie ZbraňkováNatálie Zbraňková
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
08 23 PB 05.92 266.00
18 Tereza LovasováTereza Lovasová
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 10 PB 05.90 265.00
19 Daniela BarvířováDaniela Barvířová
ZŠ PouchovZŠ Pouchov
07 3 PB 05.84 261.00
20 Nela HenychováNela Henychová
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 7 PB 05.73 254.00
21 Madalena VašinováMadalena Vašinová
ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
07 21 PB 05.24 223.00
22 Sára HyblerováSára Hyblerová
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
09 8 PB 03.23 99.00
Celkem 22 závodníků
Skupina 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára DusováBára Dusová
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
08 6 PB 09.19 09.05 09.19 08.86 9.19 477.00
2 Veronika VálkováVeronika Válková
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 21 PB 08.57 08.57 07.25 07.79 8.57 436.00
3 Alena VeverkováAlena Veverková
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
07 23 PB 08.44 08.14 08.08 08.44 8.44 428.00
4 Bára ZemanováBára Zemanová
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
09 26 PB 07.82 07.72 07.70 07.82 7.82 388.00
5 Nela ČechováNela Čechová
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 3 PB 07.70 07.70 06.79 07.16 7.70 380.00
6 Petra SčučkováPetra Sčučková
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
07 16 PB 07.52 07.52 07.10 06.85 7.52 368.00
7 Adina MatoulkováAdina Matoulková
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
08 11 PB 07.39 x 06.71 07.39 7.39 360.00
8 Nela JančováNela Jančová
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
08 10 PB 07.36 06.68 07.36 7.36 358.00
9 Nikola TurečkováNikola Turečková
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
08 19 PB 07.24 07.24 06.48 x 7.24 350.00
10 Adéla FialováAdéla Fialová
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
08 7 PB 07.07 x 07.07 06.98 7.07 340.00
11 Kristýna PánkováKristýna Pánková
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
08 13 PB 07.04 07.04 x x 7.04 338.00
12 Sára TěšíkováSára Těšíková
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
09 18 PB 06.91 06.67 06.91 06.60 6.91 329.00
13 Lucie ZachariášováLucie Zachariášová
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
08 25 PB 06.81 06.81 06.76 06.52 6.81 323.00
14 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
08 17 PB 06.70 06.13 06.59 06.70 6.70 316.00
15 Klára NěmcováKlára Němcová
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
07 12 PB 06.67 05.76 05.72 06.67 6.67 314.00
16 Arina AndreychukArina Andreychuk
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
07 1 PB 06.66 06.66 05.91 x 6.66 313.00
17 Veronika TurečkováVeronika Turečková
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
08 20 PB 06.57 x x 06.57 6.57 308.00
18 Natálie MrštíkováNatálie Mrštíková
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
08 27 PB 06.51 05.91 06.47 06.51 6.51 304.00
19 Tereza BrožováTereza Brožová
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
09 2 PB 06.47 06.47 06.06 05.88 6.47 301.00
20 Daniela HavlíkováDaniela Havlíková
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
09 9 PB 06.44 06.21 06.08 06.44 6.44 299.00
21 Tereza VanišováTereza Vanišová
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
08 22 PB 06.42 06.24 06.42 x 6.42 298.00
22 Sára ProkopcováSára Prokopcová
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
07 15 PB 06.27 06.27 06.23 06.03 6.27 288.00
23 Vendula VítkováVendula Vítková
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
07 24 PB 06.25 x 06.25 05.93 6.25 287.00
24 Kristýna FilipováKristýna Filipová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
08 8 PB 06.19 05.33 05.54 06.19 6.19 283.00
25 Anika DominováAnika Dominová
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
07 5 PB 05.81 04.60 05.59 05.81 5.81 259.00
26 Kateryna ParkhomenkoKateryna Parkhomenko
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
07 14 PB 05.65 05.57 x 05.65 5.65 249.00
27 Nora ČechurováNora Čechurová
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
08 4 PB 05.26 x x 05.26 5.26 225.00
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Skupina)

Skupina 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KlausTomáš Klaus
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
07 13 PB 10.20 498.00
2 Matyáš Josef MikuleckýMatyáš Josef Mikulecký
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
08 17 PB 09.95 483.00
3 Matěj JožákMatěj Jožák
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 12 PB 09.80 474.00
4 Vivian PořízekVivian Pořízek
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
07 23 PB 09.66 465.00
5 Alfréd ČernýAlfréd Černý
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
07 4 PB 09.65 465.00
6 Miroslav Filip MolnárMiroslav Filip Molnár
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 19 PB 09.57 460.00
7 Vojtěch MilsimerVojtěch Milsimer
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
07 18 PB 09.21 438.00
8 Dalibor DvořákDalibor Dvořák
ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové
08 5 PB 08.90 420.00
MS Roman ApshaiRoman Apshai
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
09 1 PB 08.75
10 Jaroslav KořínekJaroslav Kořínek
ZŠ PouchovZŠ Pouchov
08 14 PB 08.62 403.00
11 86 Matouš FáberMatouš Fáber
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
08 6 PB 08.60 402.00
12 Šimon HolanŠimon Holan
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 9 PB 08.45 393.00
13 Šimon SlezákŠimon Slezák
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 24 PB 08.35 387.00
14 Tomáš PavlíkTomáš Pavlík
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
08 22 PB 08.30 384.00
15 Michal JeřábekMichal Jeřábek
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
07 11 PB 08.00 366.00
16 70 Matěj BečičkaMatěj Bečička
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
08 2 PB 07.86 358.00
17 Tomáš ZimmermannTomáš Zimmermann
ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové
07 27 PB 07.86 358.00
18 Richard NekolaRichard Nekola
ZŠ PlotistěZŠ Plotistě
09 20 PB 07.60 343.00
19 Vojtěch IžolVojtěch Ižol
ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory
07 10 PB 07.56 340.00
20 28 Štěpán HamplŠtěpán Hampl
ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K...
07 7 PB 07.53 339.00
21 Jonáš ČapekJonáš Čapek
ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem
08 3 PB 07.52 338.00
22 David ŠulcDavid Šulc
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
08 26 PB 07.39 330.00
23 Samuel HladíkSamuel Hladík
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
08 8 PB 06.60 284.00
24 17 Filip MachFilip Mach
ZŠ ČernilovZŠ Černilov
08 16 PB 06.40 272.00
25 Mikuláš KřivánekMikuláš Křivánek
ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové
08 15 PB 05.65 228.00
26 Tomáš ŠarounTomáš Šaroun
ZŠ PouchovZŠ Pouchov
07 25 PB 05.00 191.00
Simon OesterreicherSimon Oesterreicher
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
08 21 DNS
Celkem 27 závodníků
Skupina 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KorečekMartin Koreček
ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
07 4 PB 12.80 655.00
2 Adam ScheuerAdam Scheuer
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
07 10 PB 10.40 510.00
3 Jan PánekJan Pánek
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
07 8 PB 10.25 501.00
4 Ondřej ŠtěpánOndřej Štěpán
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
08 18 PB 10.25 501.00
5 Filip SlámaFilip Sláma
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
07 12 PB 10.20 498.00
6 Dominik VilgošDominik Vilgoš
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
08 22 PB 10.00 486.00
7 Dominik StaffaDominik Staffa
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
07 13 PB 09.75 471.00
8 Daniel KovářDaniel Kovář
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
09 6 PB 09.75 471.00
9 Václav BoukalVáclav Boukal
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
08 1 PB 09.45 453.00
10 20 Vojtěch MelšaVojtěch Melša
Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,...
08 7 PB 09.20 438.00
11 54 Matěj ŘehořMatěj Řehoř
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
08 9 PB 09.20 438.00
12 82 Jozef JanečekJozef Janeček
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
07 2 PB 09.00 426.00
13 Matěj SynáčekMatěj Synáček
ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
08 15 PB 08.54 398.00
14 Vojtěch KotíkVojtěch Kotík
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
09 5 PB 08.15 375.00
15 Martin JanošičMartin Janošič
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
07 3 PB 08.00 366.00
16 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
08 14 PB 08.00 366.00
17 Marek ŠpidlenMarek Špidlen
ZŠ BezručovaZŠ Bezručova
08 17 PB 07.90 360.00
18 Ondřej UrminskýOndřej Urminský
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
08 20 PB 07.46 334.00
19 Jan VernerJan Verner
Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná...
07 21 PB 07.45 334.00
20 Tomáš ŠancTomáš Šanc
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
08 16 PB 06.85 298.00
21 48 Pavel VítekPavel Vítek
ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku...
08 23 PB 06.50 278.00
22 75 Ondřej ŠvermaOndřej Šverma
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
08 19 PB 06.42 273.00
23 Jakub VolejníkJakub Volejník
Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ...
07 24 PB 06.00 249.00
Jakub SkalickýJakub Skalický
ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434
09 11 DNS
Celkem 24 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik StaffaDominik Staffa 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... PB 1712
2 Ondřej ŠtěpánOndřej Štěpán 08 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany PB 1554
3 Daniel TichýDaniel Tichý 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 1509
4 Tobiáš MedunaTobiáš Meduna 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové PB 1418
5 Dominik PlachýDominik Plachý 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 1294
6 Martin KorečekMartin Koreček 07 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové PB 1222
7 Antonín JuštaAntonín Jušta 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové PB 1143
8 Jáchym ViktorínJáchym Viktorín 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 1121
9 Václav MachekVáclav Machek 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... PB 1100
10 Matěj ŠimáčekMatěj Šimáček 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 1081
11 Nicolas NovotnýNicolas Novotný 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany PB 1075
12 Filip SlámaFilip Sláma 07 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... PB 1046
13 David ŠulcDavid Šulc 08 ZŠ ČernilovZŠ Černilov PB 1037
14 Martin VáclavíčekMartin Václavíček 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... PB 1035
15 Matěj ZadrobílekMatěj Zadrobílek 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory PB 1031
16 Jakub TaclíkJakub Taclík 07 ZŠ ČernilovZŠ Černilov PB 1030
17 Lukáš PříhonskýLukáš Příhonský 07 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0996
18 Martin UlrychMartin Ulrych 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové PB 0978
19 Jozef JanečekJozef Janeček 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany PB 0969
20 Vojtěch UrbanecVojtěch Urbanec 07 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... PB 0954
21 Vojta WallsteinVojta Wallstein 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0928
22 Vilém JeřábekVilém Jeřábek 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 0917
23 Jan PánekJan Pánek 07 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... PB 0890
24 Marián LhotákMarián Lhoták 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0884
25 Tomáš MoravecTomáš Moravec 07 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0881
26 Tomáš KlausTomáš Klaus 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové PB 0879
27 Matěj BečičkaMatěj Bečička 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0876
28 Alfréd ČernýAlfréd Černý 07 ZŠ ČernilovZŠ Černilov PB 0825
29 Matouš FáberMatouš Fáber 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0816
30 Šimon KlubalŠimon Klubal 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové PB 0812
31 Dominik ProkešDominik Prokeš 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0810
32 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 0797
33 Samuel DarmovzalSamuel Darmovzal 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0792
34 Martin ŠtěpánMartin Štěpán 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě PB 0779
35 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 08 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0776
36 Václav BoukalVáclav Boukal 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0774
37 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě PB 0768
38 Vojtěch KotíkVojtěch Kotík 09 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... PB 0763
39 Daniel KovářDaniel Kovář 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0749
40 Tomáš PavlíkTomáš Pavlík 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0744
41 Adam StyrančákAdam Styrančák 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0732
42 Adam StoszekAdam Stoszek 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 0727
43 Jakub JanišJakub Janiš 09 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové PB 0709
44 Mykyta KurbatovMykyta Kurbatov 07 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0693
45 Jonáš ČapekJonáš Čapek 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0678
46 Matěj SynáčekMatěj Synáček 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové PB 0674
47 Jakub MatyoJakub Matyo 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 0672
48 Tomáš KejklíčekTomáš Kejklíček 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě PB 0660
49 Matěj DynteraMatěj Dyntera 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany PB 0659
50 Richard NekolaRichard Nekola 09 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě PB 0658
51 Patrik JaškaPatrik Jaška 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0648
52 Tomáš ValášekTomáš Valášek 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0646
53 Kryštof MatlákKryštof Matlák 08 ZŠ ČernilovZŠ Černilov PB 0645
54 Ondřej ŠvajcrOndřej Švajcr 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0643
55 Martin SvobodaMartin Svoboda 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0625
56 Václav HojnýVáclav Hojný 08 ZŠ ČernilovZŠ Černilov PB 0617
57 Ondřej ŠvermaOndřej Šverma 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0600
58 Nikola BartaušicNikola Bartaušic 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové PB 0599
59 Michal MalýMichal Malý 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 0596
60 Jaroslav VondruškaJaroslav Vondruška 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0593
61 vojtěch Matuškavojtěch Matuška 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové PB 0567
62 Miroslav HouhaMiroslav Houha 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0564
63= Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany PB 0550
63= Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0550
65 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 08 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0531
66 Filip LorencFilip Lorenc 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... PB 0525
67 Libor ŠenarLibor Šenar 07 ZŠ PouchovZŠ Pouchov PB 0512
68 Adam ScheuerAdam Scheuer 07 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0510
69 David SehnoutekDavid Sehnoutek 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0498
70 Dominik VilgošDominik Vilgoš 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0486
71 Matyáš Josef MikuleckýMatyáš Josef Mikulecký 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0483
72 Lukáš JanduraLukáš Jandura 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov PB 0481
73 Tomáš PechaTomáš Pecha 07 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0480
74 Vojtěch MelšaVojtěch Melša 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... PB 0478
75 Daniel PulecDaniel Pulec 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 0475
76= Matěj JožákMatěj Jožák 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 0474
76= Marek NejmanMarek Nejman 07 ZŠ PouchovZŠ Pouchov PB 0474
78 Vivian PořízekVivian Pořízek 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0465
79 Miroslav Filip MolnárMiroslav Filip Molnár 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0460
80 Filip HorákFilip Horák 07 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0439
81= Vojtěch MilsimerVojtěch Milsimer 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě PB 0438
81= Matěj ŘehořMatěj Řehoř 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0438
83 Jindřich KočkaJindřich Kočka 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0431
84 Adam StryrančákAdam Stryrančák 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0431
85 Martin SpejchalMartin Spejchal 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0430
86 Rostyslav B. MelančukRostyslav B. Melančuk 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0425
87 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě PB 0424
88 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 08 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0420
89 Patrik DeutschPatrik Deutsch 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... PB 0419
90 Jan FrimlJan Friml 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0413
91 Jaroslav KořínekJaroslav Kořínek 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov PB 0403
92 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 0402
93 Dominik KmínekDominik Kmínek 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0398
94 Šimon HolanŠimon Holan 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 0393
95 Rudolf BaliarRudolf Baliar 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě PB 0389
96 Šimon SlezákŠimon Slezák 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0387
97= Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 0366
97= Martin JanošičMartin Janošič 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0366
97= Michal JeřábekMichal Jeřábek 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové PB 0366
100= Adam VíchAdam Vích 08 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany PB 0360
100= Jan HlávkaJan Hlávka 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... PB 0360
100= Marek ŠpidlenMarek Špidlen 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 0360
100= Ondřej SkákalOndřej Skákal 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0360
105 Jan FeiferJan Feifer 09 ZŠ ČernilovZŠ Černilov PB 0340
106 Jakub LevýJakub Levý 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové PB 0338
107 Adam SvatošAdam Svatoš 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové PB 0333
109= Šimon NovotnýŠimon Novotný 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... PB 0331
109= Vojtěch MartinovskýVojtěch Martinovský 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0331
111 Lukáš HofmanLukáš Hofman 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... PB 0312
112= Šimon UrbánekŠimon Urbánek 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0303
112= Aleš JancurAleš Jancur 08 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0303
114 Tomáš ŠancTomáš Šanc 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0298
115 Vojtěch IžolVojtěch Ižol 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0297
116 Antonín ŠafářAntonín Šafář 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov PB 0289
117 Samuel HladíkSamuel Hladík 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové PB 0284
118 Vitalii ŠestakVitalii Šestak 07 ZŠ PouchovZŠ Pouchov PB 0278
119= Ondřej KubíčekOndřej Kubíček 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0276
119= Petr JaškaPetr Jaška 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0276
121 Tomáš VojáčekTomáš Vojáček 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 0274
122 Jakub KřížJakub Kříž 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0267
123 Ivan KřížIvan Kříž 07 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0254
124 Mikuláš KřivánekMikuláš Křivánek 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové PB 0228
125 Tomáš ZimmermannTomáš Zimmermann 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové PB 0225
126 Pavel VítekPavel Vítek 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0223
127 Matyáš ŠandaMatyáš Šanda 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0199
128 Tomáš ŠarounTomáš Šaroun 07 ZŠ PouchovZŠ Pouchov PB 0191
129 Maxim FondrnajMaxim Fondrnaj 09 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové PB 0167
130= Tomáš JenáčekTomáš Jenáček 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0150
130= Ondřej FelgrOndřej Felgr 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0150
132= William FicenecWilliam Ficenec 08 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0000
132= Filip ŠatínskýFilip Šatínský 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... PB 0000
132= Antonín KúrkaAntonín Kúrka 07 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 0000
132= Štěpán KurtevŠtěpán Kurtev 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0000
132= Matěj KrálMatěj Král 09 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě PB 0000
132= Jiří KopčilJiří Kopčil 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové PB 0000
132= Ondřej UrminskýOndřej Urminský 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0000
132= Simon OesterreicherSimon Oesterreicher 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 0000
132= Filip MachFilip Mach 08 ZŠ ČernilovZŠ Černilov PB 0000
132= Milan DvořákMilan Dvořák 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0000
132= Ihor KyrylyshynIhor Kyrylyshyn 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0000
132= Štěpán HamplŠtěpán Hampl 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0000
132= Eduard RomanEduard Roman 08 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0000
132= Jakub VolejníkJakub Volejník 07 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0000
132= Michal DemlMichal Deml 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě PB 0000
132= David HakDavid Hak 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě PB 0000
132= Valerii KlovanyčValerii Klovanyč 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové PB 0000
132= Michal KašparMichal Kašpar 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany PB 0000
132= Roman ApshaiRoman Apshai 09 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 0000
132= Kristián AntalKristián Antal 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0000
132= Lukáš RydloLukáš Rydlo 09 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany PB 0000
132= Marek VolfMarek Volf 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0000
132= Damián RousDamián Rous 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0000
132= Dominik HavlenaDominik Havlena 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... PB 0000
132= Matěj JanoškaMatěj Janoška 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 0000
132= Jan VernerJan Verner 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... PB 0000
132= Jakub SkalickýJakub Skalický 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0000
132= Štěpán HouškaŠtěpán Houška 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 0000
132= Jakub ŠimlJakub Šiml 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 0000
132= Jan Stanislav CibulkaJan Stanislav Cibulka 09 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě PB 0000
132= Adam KarlíkAdam Karlík 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0000
132= Jan SlavíčekJan Slavíček 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové PB 0000
132= František SvobodaFrantišek Svoboda 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0000
132= Jan MachačJan Machač 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové PB 0000
132= Filip BartošFilip Bartoš 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0000
132= Jan KoubaJan Kouba 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov PB 0000
132= Jindřich KubálekJindřich Kubálek 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0000
132= Dominik Jan HavlíkDominik Jan Havlík 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0000
132= Ondřej SvatošOndřej Svatoš 07 ZŠ PouchovZŠ Pouchov PB 0000
132= Sebastian JandíkSebastian Jandík 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... PB 0000
132= Filip HorákFilip Horák 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 0000
Celkem 170 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 1732
2 Katarína PultarováKatarína Pultarová 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... PB 1650
3 Rebeka PickováRebeka Picková 09 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... PB 1606
4 Nikola SkálováNikola Skálová 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 1578
5 Bára DusováBára Dusová 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 1548
6 Sofie JandováSofie Jandová 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové PB 1520
7 Kateřina ČernáKateřina Černá 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany PB 1439
8 Marie SlovákováMarie Slováková 09 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě PB 1423
9 Bára PolívkováBára Polívková 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 1378
10 Veronika DubcováVeronika Dubcová 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 1267
11 Alice KrásováAlice Krásová 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 1242
12 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 1238
13 Simona WaniausováSimona Waniausová 09 ZŠ ČernilovZŠ Černilov PB 1201
14 Dominika PencákováDominika Pencáková 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 1178
15 Anežka TrunečkováAnežka Trunečková 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové PB 1160
16 Anežka ČernáAnežka Černá 07 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany PB 1131
17 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové PB 1060
18 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory PB 1045
19 Michaela MálkováMichaela Málková 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory PB 1025
20 Klára VláškováKlára Vlášková 07 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0998
21 Zuzana ZajícováZuzana Zajícová 07 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 0975
22 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0960
23 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0948
24 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0927
25 Elena SnášelováElena Snášelová 07 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě PB 0909
26 Eliška BajerlingováEliška Bajerlingová 06 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové PB 0901
27 Nikol ZelinkováNikol Zelinková 09 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0895
28 Alžběta BalcarováAlžběta Balcarová 09 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0875
29 Monika ManychováMonika Manychová 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0873
30 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0850
31 Ella JakubcováElla Jakubcová 09 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové PB 0847
32 Arina AndreychukArina Andreychuk 07 ZŠ ČernilovZŠ Černilov PB 0834
33 Barbora FejglováBarbora Fejglová 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0824
34 Karolína SlezákováKarolína Slezáková 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... PB 0800
35= Nikola TurečkováNikola Turečková 08 ZŠ ČernilovZŠ Černilov PB 0799
35= Tereza DurdisováTereza Durdisová 07 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0799
38 Daniela MitrášováDaniela Mitrášová 07 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0781
39 Natálie LánskáNatálie Lánská 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 0766
40 Kristýna HrbkováKristýna Hrbková 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové PB 0750
41 Radka MrázkováRadka Mrázková 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 0745
42 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 09 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0708
43 Aneta KocourkováAneta Kocourková 09 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany PB 0676
44 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0651
45 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0645
46 Vanessa ŠpryňarováVanessa Špryňarová 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0630
47 Michaela VýprachtickáMichaela Výprachtická 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0603
48 Tereza HorováTereza Horová 09 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 0601
49 Pavlína JežkováPavlína Ježková 09 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0600
50 Kateryna ParkhomenkoKateryna Parkhomenko 07 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0589
51 Johana ŘehákováJohana Řeháková 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov PB 0578
52 Darina PenzešováDarina Penzešová 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0524
53 Anna KulíškováAnna Kulíšková 08 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové PB 0513
54 Megan MaškováMegan Mašková 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... PB 0492
55= Ella PavlíkováElla Pavlíková 09 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0491
55= Vera NovosadováVera Novosadová 09 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... PB 0491
57 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové PB 0485
58 Eliška KrtkováEliška Krtková 07 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0475
59 Lucie HakenováLucie Hakenová 07 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... PB 0471
60 Natálie BartošováNatálie Bartošová 09 ZŠ ČernilovZŠ Černilov PB 0449
61 Nela MacháňováNela Macháňová 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 0447
62 Šárka MachačkováŠárka Machačková 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov PB 0441
63 Sára HartmannováSára Hartmannová 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... PB 0440
64 Nikola ŠintákováNikola Šintáková 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové PB 0438
65 Veronika VálkováVeronika Válková 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 0436
66 Alena VeverkováAlena Veverková 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0428
67 Melánie CermanováMelánie Cermanová 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0426
68 Viola VokolkováViola Vokolková 07 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0416
69 Klára ŠťastnáKlára Šťastná 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové PB 0413
70 Veronika TrampotováVeronika Trampotová 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové PB 0409
71 Bára ZemanováBára Zemanová 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 0388
72 Nela ČechováNela Čechová 08 ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova PB 0380
73 Leontýna MarhováLeontýna Marhová 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0374
74= Jolana TrunečkováJolana Trunečková 07 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0369
74= Anika DominováAnika Dominová 07 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0369
74= Marina VukmirovičováMarina Vukmirovičová 07 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0369
74= Adéla VítkováAdéla Vítková 09 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... PB 0369
78 Petra SčučkováPetra Sčučková 07 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0368
79 Viktorie PešákováViktorie Pešáková 09 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 0365
80 Adina MatoulkováAdina Matoulková 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... PB 0360
81 Nela JančováNela Jančová 08 ZŠ Milady Horákové Hradec KrálovéZŠ Milady Horákové Hradec K... PB 0358
82 Linda MartincováLinda Martincová 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... PB 0356
83 Anna BarcalováAnna Barcalová 08 ZŠ Štefcova Hradec KrálovéZŠ Štefcova Hradec Králové PB 0355
84= Yvonne MrázkováYvonne Mrázková 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0342
84= Ester PřidalováEster Přidalová 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov PB 0342
86 Adéla FialováAdéla Fialová 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0340
87 Kristýna PánkováKristýna Pánková 08 ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434ZŠ a MŠ Pohádka Mandysova 1434 PB 0338
88= Vanesa JirkůvVanesa Jirkův 08 ZŠ PouchovZŠ Pouchov PB 0333
88= Táňa ŠkorpilováTáňa Škorpilová 08 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... PB 0333
90= Natálie MrštíkováNatálie Mrštíková 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě PB 0331
90= Pavla VavřinkováPavla Vavřinková 07 ZŠ Sever Hradec KrálovéZŠ Sever Hradec Králové PB 0331
90= Sára HyblerováSára Hyblerová 09 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0331
93= Sára TěšíkováSára Těšíková 09 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0329
93= Olívie ŠponarováOlívie Šponarová 07 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... PB 0329
95 Lucie ZachariášováLucie Zachariášová 08 Základní škola Jiráskovo náměstíZákladní škola Jiráskovo ná... PB 0323
96 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0321
97= Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové PB 0316
97= Kristýna DapecíKristýna Dapecí 08 ZŠ HK-Svobodné DvoryZŠ HK-Svobodné Dvory PB 0316
99 Natálie KalenskáNatálie Kalenská 08 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany PB 0309
100= Veronika TurečkováVeronika Turečková 08 Základní škola Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Základní škola Chlumec nad ... PB 0308
100= Eliška NaarováEliška Naarová 09 Základní škola Štefánikova, Hradec KrálovéZákladní škola Štefánikova,... PB 0308
102 Tereza BrožováTereza Brožová 09 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany PB 0301
103= Daniela HavlíkováDaniela Havlíková 09 ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany PB 0299
103= Klára StrejčkováKlára Strejčková 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové PB 0299
103= Adéla FaitováAdéla Faitová 08 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové PB 0299
106 Ester ŠujanováEster Šujanová 08 ZŠ a MŠ Hradec Králové - KuklenyZŠ a MŠ Hradec Králové - Ku... PB 0298
107 Lucie FormánkováLucie Formánková 07 ZŠ SNP Hradec KrálovéZŠ SNP Hradec Králové PB 0295
108= Andrea ManychováAndrea Manychová 08 ZŠ Třebechovice pod OrebemZŠ Třebechovice pod Orebem PB 0293
108= Jana GabrielováJana Gabrielová 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě PB 0293
110 Natálie KubátováNatálie Kubátová 08 ZŠ PlotistěZŠ Plotistě PB 0287
111 Anežka SelixováAnežka Selixová 08 ZŠ a MŠ Nový Hradec KrálovéZŠ a MŠ Nový Hradec Králové PB 0282
112 Týna ŠpatenkováTýna Špatenková 08 ZŠ BezručovaZŠ Bezručova PB 0279
113 Justý