Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nový Jičín

Kopřivnice (4. 5. 2023)

60 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš BezděkMikuláš Bezděk 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 5 07.88 595.00
2 Jan BlažekJan Blažek 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 6 08.00 560.00
3 Tomáš BabinecTomáš Babinec 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 4 08.28 481.00
4 Filip ČernochFilip Černoch 08 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov 2 08.48 428.00
5 Daniel BuchtaDaniel Buchta 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník 3 08.68 378.00
6 Dominik ČupaDominik Čupa 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 8 08.81 347.00
7 Tomáš BulaTomáš Bula 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 7 08.91 324.00
Celkem 7 závodníků
Žáci 02 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HolubŠimon Holub 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 3 07.59 684.00
2 Adam JalůvkaAdam Jalůvka 08 ZŠ KunínZŠ Kunín 2 PB 08.19 506.00
3 Adam GrosmanAdam Grosman 08 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 5 08.21 500.00
4 Ondřej ChrapkoOndřej Chrapko 08 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov 7 08.39 452.00
5 Lukáš DavidLukáš David 07 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 4 PB 08.43 441.00
6 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 8 08.45 436.00
Adam HolaňAdam Holaň 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Žáci 03 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 4 07.31 775.00
2 Pavel MinářPavel Minář 07 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 2 08.01 557.00
3 Štěpán MaňákŠtěpán Maňák 08 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov 5 08.11 528.00
4 Václav MatyášekVáclav Matyášek 07 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 3 08.15 517.00
5 Štěpán MickaŠtěpán Micka 08 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 7 08.34 465.00
6 Jindřich MlčochJindřich Mlčoch 07 ZŠ KunínZŠ Kunín 8 08.49 426.00
7 Samuel MarsinaSamuel Marsina 09 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 6 08.52 418.00
Celkem 7 závodníků
Žáci 04 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Salvatore SantamariaSalvatore Santamaria 07 ZŠ KunínZŠ Kunín 7 07.74 637.00
2 Viktor PorubaViktor Poruba 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 6 08.25 489.00
3 Adam ProkešAdam Prokeš 08 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 3 08.27 484.00
4 Pavel PalackýPavel Palacký 07 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 5 08.36 460.00
5 František SrbaFrantišek Srba 08 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 2 08.69 376.00
6 Roman MřihladRoman Mřihlad 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 4 08.88 331.00
Daniel StilerDaniel Stiler 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Žáci 05 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 2 07.98 565.00
2 Jiří ŠtěpánJiří Štěpán 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 5 08.05 545.00
3 Ilija Ivanov IlievIlija Ivanov Iliev 07 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 8 08.27 484.00
4 Mikky Rick VanaMikky Rick Vana 07 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 6 08.37 457.00
5 Adam StillerAdam Stiller 08 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 4 08.71 371.00
6= Tomáš VyorálekTomáš Vyorálek 08 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 7 09.08 287.00
6= Erik VlčekErik Vlček 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník 3 09.08 287.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 7 08.34 465.00
2 Milen Ivanov IlievMilen Ivanov Iliev 09 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 2 08.53 416.00
3 Sofian BouchnakSofian Bouchnak 10 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník 4 09.16 270.00
4 Tomáš HorkelTomáš Horkel 10 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 6 09.41 220.00
5 Jakub HermanJakub Herman 10 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 5 09.60 185.00
6 Nikolas HykšNikolas Hykš 09 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 3 09.61 183.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MentelLukáš Mentel 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 7 08.39 452.00
2 Petr MacháčPetr Macháč 09 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov 3 08.64 388.00
3 Jakub KryškeJakub Kryške 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 4 08.79 352.00
4 Maxim MolekMaxim Molek 11 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 2 09.00 304.00
5 Jan PilařJan Pilař 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník 8 09.03 298.00
6 Jakub LorencovičJakub Lorencovič 09 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 6 09.24 253.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 03 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SýkoraMatěj Sýkora 10 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 6 08.25 489.00
2 Mikuláš PotůčekMikuláš Potůček 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 4 08.28 481.00
3 Richard SňahničanRichard Sňahničan 09 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 5 08.29 478.00
4 Štěpán ŠkařupaŠtěpán Škařupa 10 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 3 08.31 473.00
5 Martin ŠkařupaMartin Škařupa 10 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 7 08.73 366.00
6 Adam ŠrubařAdam Šrubař 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 8 08.92 322.00
7 Adam ŠmondrkAdam Šmondrk 09 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov 2 09.37 227.00
Celkem 7 závodníků
Ml. žáci 04 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj TörökMatěj Török 09 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 7 08.06 542.00
2 Miloš TichýMiloš Tichý 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 3 08.82 345.00
3 Samuel ŠvecSamuel Švec 10 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 5 09.11 280.00
4= Vojtěch ŠtolfaVojtěch Štolfa 10 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník 4 09.32 237.00
4= David TrinhDavid Trinh 10 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 2 09.32 237.00
6 Michal TerplyvecMichal Terplyvec 09 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 6 09.44 214.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BabincováAneta Babincová 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 7 08.57 681.00
2 Jana GérykováJana Géryková 08 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 2 09.00 566.00
3 Petra BorovskáPetra Borovská 07 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 3 09.18 521.00
4 Amálie EliášováAmálie Eliášová 07 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov 1 09.74 391.00
5 Agáta HorutováAgáta Horutová 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 8 09.80 378.00
6 Julie HonešováJulie Honešová 08 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 6 09.82 374.00
7 Justýna BarošováJustýna Barošová 09 ZŠ KunínZŠ Kunín 5 09.91 355.00
8 Lucie HanáčkováLucie Hanáčková 08 ZŠ KunínZŠ Kunín 4 10.44 252.00
Celkem 8 závodníků
Žákyně 02 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KřivákováHana Křiváková 07 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 4 09.26 501.00
2 Anna KučerováAnna Kučerová 07 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov 6 09.27 499.00
3 Kateřina KáňováKateřina Káňová 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 1 09.33 484.00
4 Lucie KahánkováLucie Kahánková 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 3 09.61 419.00
5= Jana KutáčováJana Kutáčová 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 8 09.86 365.00
5= Michaela ChmelováMichaela Chmelová 08 ZŠ KunínZŠ Kunín 7 09.86 365.00
7 Tereza KoptíkováTereza Koptíková 08 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 2 09.88 361.00
Celkem 7 závodníků
Žákyně 03 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melyne PerretteMelyne Perrette 08 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 6 08.68 651.00
2 Natálie OrlickáNatálie Orlická 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 1 09.26 501.00
3 Barbora MatějováBarbora Matějová 08 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 7 09.27 499.00
4 Veronika MatznerováVeronika Matznerová 07 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 5 09.32 487.00
5 Aneta PařízkováAneta Pařízková 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 4 09.34 482.00
6 Kristýna NeklováKristýna Neklová 09 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 3 09.57 428.00
7 Nikol OsadníkováNikol Osadníková 09 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 2 09.91 355.00
Celkem 7 závodníků
Žákyně 04 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 2 08.43 721.00
2 Natálie ŠudákováNatálie Šudáková 07 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 4 08.93 584.00
3 Adéla PivkováAdéla Pivková 07 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 7 09.57 428.00
4 Andrea SobotíkováAndrea Sobotíková 09 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1 10.00 336.00
5 Ema PoláškováEma Polášková 07 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 5 10.16 304.00
6 Lilien ŘehákováLilien Řeháková 07 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 3 10.40 259.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Madelaine BellMadelaine Bell 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 4 09.05 553.00
2 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 8 09.13 533.00
3 Veronika CabanováVeronika Cabanová 09 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 7 09.16 526.00
4 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 2 09.27 499.00
5 Adéla BartoňováAdéla Bartoňová 11 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 3 09.28 496.00
6 Sarah BorucinskaSarah Borucinska 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 6 09.46 454.00
7 Sára BordovskáSára Bordovská 09 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 5 09.74 391.00
8 Kristýna BaarováKristýna Baarová 10 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 1 10.12 312.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 6 09.02 561.00
2 Nikol HýlováNikol Hýlová 09 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 4 09.34 482.00
3 Adéla HasalováAdéla Hasalová 10 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 3 09.50 444.00
4 Julie HruškovskáJulie Hruškovská 11 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 2 09.77 384.00
5 Stela KaizarováStela Kaizarová 11 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov 8 09.87 363.00
6 Emma HolubováEmma Holubová 11 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 1 09.97 342.00
7 Amálie DrimlováAmálie Drimlová 10 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 7 10.00 336.00
8 Nela FilipováNela Filipová 11 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 5 10.02 332.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 03 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olivie PešatováOlivie Pešatová 11 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 8 09.06 551.00
2 Vanessa MazochováVanessa Mazochová 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 1 09.12 536.00
3 Valérie LyčkováValérie Lyčková 10 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 3 09.30 492.00
4 Kristýna MichálkováKristýna Michálková 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 4 09.41 465.00
5 Barbora LabounkováBarbora Labounková 09 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 5 09.53 438.00
6 Ella MorávkováElla Morávková 09 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 6 09.55 433.00
7 Šarlota MičkováŠarlota Mičková 09 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov 2 10.00 336.00
8 Denisa KrumpolcováDenisa Krumpolcová 09 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 7 10.09 318.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 04 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lilly Sarah SegečováLilly Sarah Segečová 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 3 08.90 592.00
2 Patricie SmutkováPatricie Smutková 10 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 1 09.05 553.00
3 Kristýna PochyláKristýna Pochylá 09 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 7 09.39 470.00
4 Ema VotýpkováEma Votýpková 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 4 09.48 449.00
5 Elen TylečkováElen Tylečková 10 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 2 09.74 391.00
6 Martina SedlářováMartina Sedlářová 10 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 5 10.09 318.00
7 Berenika VránováBerenika Vránová 09 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 6 10.10 316.00
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Karolína BergerováKarolína Bergerová 11 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 3 2:00.67 499.00
2 Ema DoležalováEma Doležalová 10 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 7 2:03.97 452.00
3 Martina AdamcováMartina Adamcová 10 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 1 2:06.69 415.00
4 Nicol ČeladníkováNicol Čeladníková 10 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 4 2:06.91 412.00
5 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 6 2:07.15 409.00
6 Adéla HasalováAdéla Hasalová 10 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 10 2:10.52 365.00
7 Martina GelnarováMartina Gelnarová 10 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 9 2:11.95 347.00
8 Nela ČubováNela Čubová 10 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 5 2:14.40 317.00
9 Klára FišerováKlára Fišerová 09 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 8 2:17.66 280.00
10 Adéla BartoňováAdéla Bartoňová 11 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 2 2:23.38 220.00
Celkem 10 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Amálie KopečnáAmálie Kopečná 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 9 2:00.93 495.00
2 Retra KellerováRetra Kellerová 10 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 8 2:02.61 471.00
3 Simona HavlováSimona Havlová 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 1 2:02.80 468.00
4 Romana JanovskáRomana Janovská 10 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 4 2:05.12 436.00
5 Bára KahánkováBára Kahánková 10 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 6 2:10.12 370.00
6 Justýna JaškováJustýna Jašková 10 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 5 2:14.14 321.00
7 Stela KaizarováStela Kaizarová 11 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov 7 2:14.83 312.00
8 Nikol HýlováNikol Hýlová 09 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 3 2:15.71 302.00
9 Lucie PaťavováLucie Paťavová 10 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 10 2:16.29 296.00
10 Tereza HrachovcováTereza Hrachovcová 10 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 2 2:41.05 77.00
Celkem 10 závodníků
Ml. žákyně 03 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Patricie SmutkováPatricie Smutková 10 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 5 1:56.77 557.00
2 Mariana PavlováMariana Pavlová 10 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 1 1:57.09 552.00
3 Olivie PešatováOlivie Pešatová 11 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 2 1:57.33 549.00
4 Melánie ŠpurkováMelánie Špurková 09 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 8 1:57.37 548.00
5 Sára StrelcováSára Strelcová 09 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 6 2:01.80 483.00
6 Anna SyrkováAnna Syrková 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 7 2:06.87 412.00
7 Martina SedlářováMartina Sedlářová 10 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 4 2:16.91 288.00
8 Julie ŽidkováJulie Židková 10 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 9 2:27.48 181.00
Diana SamoilenkoDiana Samoilenko 10 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 3 DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Anna DubcováAnna Dubcová 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 2 2:40.79 564.00
2 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 8 2:41.75 553.00
3 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 4 2:47.39 491.00
4 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 9 2:47.94 485.00
5 Tereza HášováTereza Hášová 09 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 7 2:53.15 431.00
6 Martina KubíčkováMartina Kubíčková 07 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 12 3:01.62 350.00
7 Amálie DvořákováAmálie Dvořáková 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 3 3:18.74 211.00
8 Lucie HanáčkováLucie Hanáčková 08 ZŠ KunínZŠ Kunín 5 3:31.17 130.00
9 Sabina LiškováSabina Lišková 08 ZŠ KunínZŠ Kunín 13 3:40.86 80.00
10 Natálie KonvičnáNatálie Konvičná 09 ZŠ KunínZŠ Kunín 11 3:51.01 40.00
Hana HasalováHana Hasalová 09 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 6 DNS
Stela KlečkováStela Klečková 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 10 DNS
Eliška ČernochováEliška Černochová 07 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 1 DNS
Celkem 13 závodníků
Žákyně 02 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Alena MatějíkováAlena Matějíková 07 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 2 2:46.78 498.00
MS Melyne PerretteMelyne Perrette 08 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 7 2:54.48
3 Ema PoláškováEma Polášková 07 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 8 2:55.67 406.00
4 Natálie OrlickáNatálie Orlická 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 6 2:56.63 397.00
5 Tereza NesvadbováTereza Nesvadbová 07 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 5 3:01.47 352.00
6 Nelly SudováNelly Sudová 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 12 3:03.29 335.00
7 Julie StarakošováJulie Starakošová 07 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 11 3:11.45 266.00
8 Nikola MačejnáNikola Mačejná 07 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 1 3:12.39 259.00
9 Eva SchillerováEva Schillerová 07 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 10 3:23.69 177.00
10 Veronika MatznerováVeronika Matznerová 07 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 4 3:28.14 148.00
11 Tereza ŠimečkováTereza Šimečková 09 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 13 3:34.30 113.00
12 Renáta MatulováRenáta Matulová 08 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 3 3:37.25 98.00
13 Lilien ŘehákováLilien Řeháková 07 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 9 4:02.93 10.00
Celkem 13 závodníků

1000 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub ChalupaJakub Chalupa 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 5 3:25.10 439.00
2 Kryštof MatějKryštof Matěj 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník 12 3:26.98 424.00
3 Tadeáš KrejčíTadeáš Krejčí 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 9 3:31.28 391.00
4 Lukáš KijonkaLukáš Kijonka 10 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 8 3:34.50 366.00
5 Jan BunčekJan Bunček 09 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 1 3:41.53 316.00
6 Daniel JurajdaDaniel Jurajda 11 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 7 3:42.80 307.00
7 Matyáš HoleňaMatyáš Holeňa 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 4 3:54.87 229.00
8 Jakub LorencovičJakub Lorencovič 09 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 11 3:57.03 216.00
9 Jakub HermanJakub Herman 10 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 3 3:57.40 214.00
10 Roman KučeraRoman Kučera 10 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník 10 3:58.42 208.00
11 Jakub DrlíkJakub Drlík 09 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 2 4:03.09 182.00
Celkem 11 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Matyáš PasekaMatyáš Paseka 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 4 3:35.02 362.00
2 Matěj PtáčekMatěj Ptáček 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 8 3:35.35 360.00
3 Leoš ŠimíčekLeoš Šimíček 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 9 3:35.55 358.00
4 Jan PlešekJan Plešek 10 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 5 3:46.30 283.00
5 Šimon MyslikovjanŠimon Myslikovjan 10 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 3 3:50.04 259.00
6 Václav PodhradskýVáclav Podhradský 10 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 6 3:53.06 240.00
7 Richard ŽylaRichard Žyla 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 12 3:53.60 237.00
8 David TrinhDavid Trinh 10 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 10 3:57.79 212.00
9 Tobiáš MuchaTobiáš Mucha 09 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 2 3:58.00 211.00
10 Václav PolášekVáclav Polášek 11 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 7 4:04.12 177.00
11 David ZdražilDavid Zdražil 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník 11 4:07.38 160.00
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Martin DubecMartin Dubec 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 6 4:52.64 603.00
2 Matyáš PekarMatyáš Pekar 08 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 14 5:09.18 508.00
3 Adam ProkešAdam Prokeš 08 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 15 5:17.95 461.00
4 Štěpán LarišŠtěpán Lariš 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 9 5:24.97 424.00
5 Adam KollegaAdam Kollega 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 7 5:27.90 410.00
6 Lukáš MarelLukáš Marel 07 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 10 5:28.50 407.00
7 Vojtěch BezděkVojtěch Bezděk 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 2 5:30.85 395.00
8 David KuszDavid Kusz 07 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 8 5:39.22 355.00
9 Marek NovýMarek Nový 07 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 13 5:41.93 343.00
10 Daniel BuchtaDaniel Buchta 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník 4 5:41.98 342.00
11 Karel BártaKarel Bárta 08 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 1 5:42.86 338.00
12 Václav MatyášekVáclav Matyášek 07 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 11 5:43.13 337.00
13 Adam MyslikovjanAdam Myslikovjan 07 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 12 5:43.90 334.00
14 Boris BřezinaBoris Březina 08 ZŠ KunínZŠ Kunín 3 5:53.45 291.00
15 Jan DemeterJan Demeter 08 ZŠ KunínZŠ Kunín 5 6:03.47 250.00
Celkem 15 závodníků
Žáci 02 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Samuel SchneiderkaSamuel Schneiderka 08 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 3 4:58.15 570.00
2 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 11 5:03.36 541.00
3 Jiří ŠtěpánJiří Štěpán 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 10 5:15.13 476.00
4 Radovan SmutnýRadovan Smutný 08 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 5 5:22.76 436.00
5 Martin SeltenreichMartin Seltenreich 07 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 2 5:23.36 433.00
6 Michal ŽárskýMichal Žárský 08 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 15 5:23.48 432.00
7 Adam StillerAdam Stiller 08 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 7 5:25.23 423.00
8 Kryštof VaněkKryštof Vaněk 08 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 12 5:25.25 423.00
9 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 4 5:30.80 395.00
10 Tomáš VyorálekTomáš Vyorálek 08 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 14 5:37.51 363.00
11 František SrbaFrantišek Srba 08 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 6 5:39.92 352.00
12 Oliver SeidlerOliver Seidler 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 1 5:52.58 295.00
13 Jakub ŠrubařJakub Šrubař 07 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 9 6:06.14 240.00
14 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 08 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 8 6:17.69 196.00
15 Vojtěch VykydalVojtěch Vykydal 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník 13 6:39.65 125.00
Celkem 15 závodníků

4 x 60 m - Žáci

Žáci 01 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havelka, Jalůvka, Santamaria, Mlčoch Havelka, Jalůvka, Santamaria, Mlčoch ZŠ KunínZŠ Kunín 3 30.83 534.00
2 Babinec, Micka, Schiller, Čupa Babinec, Micka, Schiller, Čupa ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... 1 31.22 506.00
3 Bezděk, Mřihlad, Škařupa, David Bezděk, Mřihlad, Škařupa, David ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 2 31.58 481.00
4 Kotek, Myslikovjan, Kusz, Ivanov Iliev Kotek, Myslikovjan, Kusz, Ivanov Iliev ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 4 31.95 456.00
5 Wolf, Poruba, Kollega, Rozsíval Wolf, Poruba, Kollega, Rozsíval ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 6 32.65 410.00
6 Marsina, Lariš, Bula, Polášek Marsina, Lariš, Bula, Polášek ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 5 33.25 372.00
Celkem 6 závodníků
Žáci 02 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blažek, Štěpán, Holub, Žárský Blažek, Štěpán, Holub, Žárský ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 1 30.88 530.00
2 Prokeš, Kopřiva, Vana, Chalupa Prokeš, Kopřiva, Vana, Chalupa ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 5 31.64 477.00
3 Minář, Novák, Šrámek, Palacký Minář, Novák, Šrámek, Palacký ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 4 31.67 475.00
4 Chrapko, Navrátil, Černoch, Maňák Chrapko, Navrátil, Černoch, Maňák ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov 3 32.27 434.00
5 Grosman, Stiller, Vyorálek, Nový Grosman, Stiller, Vyorálek, Nový Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 2 33.30 369.00
6 Stiler, Vykydal, Benda, Vlček Stiler, Vykydal, Benda, Vlček ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník 6 35.07 268.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tichý, Sýkora, Mentel, Kijonka Tichý, Sýkora, Mentel, Kijonka ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 4 35.14 264.00
2 Švec, Ivanov Iliev, Myslikovjan, Marek Švec, Ivanov Iliev, Myslikovjan, Marek ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 3 36.76 185.00
3 Pilař, Bouchnak, Pavlík, Štolfa Pilař, Bouchnak, Pavlík, Štolfa ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník 2 37.05 172.00
4 Trinh, Hykš, Palacký, Vosol Trinh, Hykš, Palacký, Vosol ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 5 37.44 156.00
5 Lorencovič, Florčík, Poláček, Herman Lorencovič, Florčík, Poláček, Herman Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 6 37.83 140.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Škařupa, Škařupa, Sňahničan, Šnirch Škařupa, Škařupa, Sňahničan, Šnirch ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 4 32.77 402.00
2 Potůček, Kryške, Šrubař, Janků Potůček, Kryške, Šrubař, Janků ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 3 32.97 389.00
3 Török, Horkel, Pavlík, Molek Török, Horkel, Pavlík, Molek ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 5 33.75 342.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babincová, Štefková, Šnyrychová, Chovancová Babincová, Štefková, Šnyrychová, Chovancová ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 4 31.11 802.00
2 Šudáková, Štefánková, Borovská, Holubová Šudáková, Štefánková, Borovská, Holubová ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 3 34.09 590.00
3 Křiváková, Matznerová, Schillerová, Perrette Křiváková, Matznerová, Schillerová, Perrette Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 6 34.94 535.00
4 Fojtíková, Matějová, Neklová, Hašová Fojtíková, Matějová, Neklová, Hašová ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 2 35.11 525.00
5 Dubcová, Jurajdová, Polášková, Horutová Dubcová, Jurajdová, Polášková, Horutová ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 5 36.69 429.00
Celkem 5 závodníků
Žákyně 02 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matějíková, Grossmannová, Osadníková, Géryková Matějíková, Grossmannová, Osadníková, Géryková ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 3 34.64 554.00
2 Pařízková, Koptíková, Pivková, Kašpárková Pařízková, Koptíková, Pivková, Kašpárková ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 5 35.38 508.00
3 Šimečková, Káňová, Kutáčová, Orlická Šimečková, Káňová, Kutáčová, Orlická ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 6 35.57 496.00
4 Mičková, Eliášová, Černochová, Kučerová Mičková, Eliášová, Černochová, Kučerová ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov 4 36.25 455.00
5 Barošová, Chmelová, Pokusiňská, Barošová Barošová, Chmelová, Pokusiňská, Barošová ZŠ KunínZŠ Kunín 2 37.07 408.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jadvidžáková, Kahánková, Danihlíková, Borucinska Jadvidžáková, Kahánková, Danihlíková, Borucinska ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 5 35.22 518.00
2 Jurčíková, Jurčíková, Drimlová, Krumpolcová Jurčíková, Jurčíková, Drimlová, Krumpolcová ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín 6 36.00 470.00
3 Hubová, Cabanová, Hasalová, Simperová Hubová, Cabanová, Hasalová, Simperová ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín 4 36.21 457.00
4 Bordovská, Pešatová, Hruškovská, Nesvadbová Bordovská, Pešatová, Hruškovská, Nesvadbová ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice 3 36.42 445.00
5 Bartoňová, Gelnarová, Grossmannová, Smutková Bartoňová, Gelnarová, Grossmannová, Smutková Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... 2 38.97 308.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mazochová, Bell, Syrková, Segečová Mazochová, Bell, Syrková, Segečová ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 6 34.06 592.00
2 Samoilenko, Bartoňová, Michálková, Votýpková Samoilenko, Bartoňová, Michálková, Votýpková ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... 3 34.85 541.00
3 Tylečková, Hýlová, Sklenáková, Lyčková Tylečková, Hýlová, Sklenáková, Lyčková ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald 5 36.38 447.00
4 Sedlářová, Krumpolcová, Labounková, Krumpolcová Sedlářová, Krumpolcová, Labounková, Krumpolcová ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 4 36.74 427.00
5 Quittová, Holubová, Filipová, Baarová Quittová, Holubová, Filipová, Baarová ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... 2 36.87 419.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 Body
1 Libor RaškaLibor Raška
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
07 16 PB 1.66 - - - o o o o o xo o o xo x 512.00
2 Marian HanousekMarian Hanousek
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
07 29 PB 1.62 - - o o o o xxo o xo xo xo xxx 480.00
3 Vojtěch SchillerVojtěch Schiller
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
08 30 PB 1.58 - - o o xo o o xo o xo xxx 449.00
4 Matěj BortlíkMatěj Bortlík
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 1 PB 1.58 - - o o xo xo o o xxo xo xxx 449.00
5 Filip FormánekFilip Formánek
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
07 3 PB 1.54 o o o o o o xo o o xxx 419.00
6 Salvatore SantamariaSalvatore Santamaria
ZŠ KunínZŠ Kunín
07 18 PB 1.54 - - - o o xo o o xxo xx 419.00
7 Mikuláš BezděkMikuláš Bezděk
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
08 28 PB 1.50 - - o o xxo o o o xxx 389.00
8 Tomáš MokryšTomáš Mokryš
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 12 PB 1.50 - o o o xo o o xo xxx 389.00
9= Daniel StilerDaniel Stiler
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
09 19 PB 1.46 o o o o o o o xxx 360.00
9= Samuel NovákSamuel Novák
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
09 15 PB 1.46 o o o o o o o xxx 360.00
11 Filip ZichaFilip Zicha
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
08 27 PB 1.46 o o o xo o o o xxx 360.00
12= Adam StillerAdam Stiller
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
08 20 PB 1.46 o xx o - o o o xxx 360.00
12= Šimon KneslŠimon Knesl
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
08 8 PB 1.46 - - o o xo xo o xxx 360.00
14 Daniel ŠpačekDaniel Špaček
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
08 21 PB 1.46 o o o o o o xo xxx 360.00
15 Jan ŠkařupaJan Škařupa
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
08 26 PB 1.46 - - xxo o xxo xxo xxo xxx 360.00
16 Štěpán LarišŠtěpán Lariš
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
08 25 PB 1.42 o o o o xo o xxx 331.00
17 Adam KopřivaAdam Kopřiva
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
07 10 PB 1.42 o xo o xo xxo o xxx 331.00
18 Jakub ChromečkaJakub Chromečka
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 6 PB 1.42 o o o xo xo xxo xxx 331.00
19 Adam JalůvkaAdam Jalůvka
ZŠ KunínZŠ Kunín
08 7 PB 1.38 - - o xo o xxx 303.00
20 Radamír KombulRadamír Kombul
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
08 24 PB 1.38 xo o o xo o xxx 303.00
21= David NavrátilDavid Navrátil
ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov
08 14 PB 1.34 o o o o xxx 276.00
21= Dominik MusilDominik Musil
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
07 13 PB 1.34 - - o o xxx 276.00
23= Samuel RozsívalSamuel Rozsíval
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 17 PB 1.34 - - xo o xxx 276.00
23= Jakub KrestaJakub Kresta
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
08 11 PB 1.34 - - xo o xxx 276.00
23= Antonín ČížAntonín Číž
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
07 2 PB 1.34 xo o o o xxx 276.00
26 Milan UlmanMilan Ulman
ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov
07 23 PB 1.34 o xo xo o xxx 276.00
27= Adam HolaňAdam Holaň
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
09 4 PB 1.30 o o xo xxx 250.00
27= Kristián KopelKristián Kopel
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
08 9 PB 1.30 o o xo xxx 250.00
29 Matyáš ChalupaMatyáš Chalupa
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
08 5 PB 1.26 o xo xxx 225.00
30 Vojtěch ŠpačekVojtěch Špaček
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
07 22 PB 1.26 xo xxo xxx 225.00
Celkem 30 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Jakub PavlíkJakub Pavlík
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
09 24 PB 1.62 o o o o o o o o xo o xxo xo o xxx 480.00
2 Jan ChalupaJan Chalupa
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
10 4 PB 1.46 o - o o xo o o xo xo xxx 360.00
3 Nikolas VosolNikolas Vosol
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
09 18 PB 1.46 - - - - o xo o o xxo xxx 360.00
4 Adam JankůAdam Janků
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
09 5 PB 1.34 o o o o o o xx 276.00
5 Martin ŠkařupaMartin Škařupa
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
10 23 PB 1.34 xo xo o o o o xxx 276.00
6 Adam ŠrubařAdam Šrubař
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
09 14 PB 1.34 o xo o xo xo o xxx 276.00
7 Čeněk ČechmánekČeněk Čechmánek
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
09 2 PB 1.34 xo o xxo xxo xo xo xxx 276.00
8 Eliáš PolášekEliáš Polášek
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
10 22 PB 1.30 o o o o o xxx 250.00
9 Leoš ŠimíčekLeoš Šimíček
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
09 13 PB 1.30 - o o xo o xxx 250.00
10 Jiří FlorčíkJiří Florčík
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
09 3 PB 1.26 - - xxo o xxx 225.00
11 Jiří VeselýJiří Veselý
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
10 17 PB 1.26 o xo o xo xxx 225.00
12 Jakub PalackýJakub Palacký
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
10 10 PB 1.26 xo xo o xo xxx 225.00
13 Tomáš PivkoTomáš Pivko
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
11 11 PB 1.26 o xo o xxo xxx 225.00
14 Lukáš KijonkaLukáš Kijonka
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
10 6 PB 1.22 - o o xxx 200.00
15 Maxim MolekMaxim Molek
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
11 20 PB 1.22 o o xo xxx 200.00
16 Viktor Timon KnapecViktor Timon Knapec
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
09 7 PB 1.22 o xo xo xxx 200.00
17 David ZdražilDavid Zdražil
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
09 19 PB 1.14 o xxx 153.00
18= Sofian BouchnakSofian Bouchnak
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
10 1 PB 1.14 xo xxx 153.00
18= Daniel JurajdaDaniel Jurajda
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
11 21 PB 1.14 xo xxx 153.00
Jan MarekJan Marek
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
10 9 NM xxx
Marek PoláčekMarek Poláček
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
09 12 NM - - xxx
Samuel ŠvecSamuel Švec
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
10 15 NM xxx
Miloš TichýMiloš Tichý
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
09 16 NM - - xxx
Celkem 23 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 Body
1 Nela ŠtefkováNela Štefková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 23 PB 1.50 - - - - - - o o o o xxx 621.00
2 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
09 4 PB 1.46 - - o o o o o xxo o xxx 577.00
3 Melyne PerretteMelyne Perrette
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
08 18 PB 1.38 - - o o xo o o xxx 491.00
4 Kateřina JurajdováKateřina Jurajdová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
08 10 PB 1.38 - - o o o o xxo xxx 491.00
5 Kateřina KubečkováKateřina Kubečková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
08 14 PB 1.38 - - o o o xo xxo xxx 491.00
6 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
07 13 PB 1.30 - - xo xxo o - 409.00
7 Iveta MichalíkováIveta Michalíková
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
07 16 PB 1.30 - - o o xo xxx 409.00
8 Nela HorákováNela Horáková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
08 8 PB 1.30 - - o o xxo xxx 409.00
9= Aneta BabincováAneta Babincová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 1 PB 1.26 - - o o xxx 369.00
9= Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
08 22 PB 1.26 - - o o xxx 369.00
11 Kateřina KáňováKateřina Káňová
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
08 11 PB 1.26 - - xxo xo xxx 369.00
12 Andrea KapicováAndrea Kapicová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 12 PB 1.26 - - o xxo xxx 369.00
13= Klára HilpertováKlára Hilpertová
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
08 6 PB 1.22 - - o xxx 331.00
13= Karolína PokusiňskáKarolína Pokusiňská
ZŠ KunínZŠ Kunín
08 19 PB 1.22 - - o xxx 331.00
15= Eva SchillerováEva Schillerová
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
07 20 PB 1.22 - - xo xx- 331.00
15= Kristýna IndrákováKristýna Indráková
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
08 9 PB 1.22 - - xo xxx 331.00
Nikol OsadníkováNikol Osadníková
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
09 17 NM - - xxx
Agáta HolubováAgáta Holubová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
09 7 NM - - xxx
Petra BorovskáPetra Borovská
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
07 3 NM - - xxx
Eliška StaňkováEliška Staňková
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
08 21 NM - - xxx
Nikol HejtmančíkováNikol Hejtmančíková
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 5 NM - - xxx
Kristýna BarošováKristýna Barošová
ZŠ KunínZŠ Kunín
08 2 NM - - xxx
Sabina LiškováSabina Lišková
ZŠ KunínZŠ Kunín
08 15 NM - - xxx
Celkem 23 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 Body
1 Madelaine BellMadelaine Bell
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
09 1 PB 1.34 - - o o o o o o xxx 449.00
2 Violeta BezděkováVioleta Bezděková
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
10 3 PB 1.34 - - o o o o xo o xx 449.00
3= Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
09 11 PB 1.26 - - o o o o xxx 369.00
3= Lara QuittováLara Quittová
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
10 22 PB 1.26 - - o o o o xxx 369.00
5= Eliška HyplováEliška Hyplová
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
10 9 PB 1.26 - - o xo o o xxx 369.00
5= Viktorie SklenákováViktorie Sklenáková
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
10 23 PB 1.26 - - xo o o o xxx 369.00
7 Karolína BergerováKarolína Bergerová
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
11 2 PB 1.26 - - o o o xo xxx 369.00
8 Alžběta HezkáAlžběta Hezká
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
09 7 PB 1.26 - - o o xo xxo xxx 369.00
9 Jana NesvadbováJana Nesvadbová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
10 18 PB 1.22 - - o o o xxx 331.00
10= Amálie KopečnáAmálie Kopečná
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
09 15 PB 1.22 - - xo o o xxx 331.00
10= Sofie JagošováSofie Jagošová
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
10 12 PB 1.22 - - o xo o xxx 331.00
10= Karolína JurčíkováKarolína Jurčíková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
10 13 PB 1.22 - - o xo o xxx 331.00
13= Barbora LabounkováBarbora Labounková
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
09 16 PB 1.22 - - o o xo xxx 331.00
13= Nela HubováNela Hubová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
11 8 PB 1.22 - - o o xo xxx 331.00
15= Nela ČubováNela Čubová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
10 5 PB 1.22 - - o xo xo xxx 331.00
15= Kristýna JurčíkováKristýna Jurčíková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
10 14 PB 1.22 - - o xo xo xxx 331.00
17 Sofie SmolarováSofie Smolarová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
11 24 PB 1.18 - - o xo xxx 293.00
18 Julie ŽidkováJulie Židková
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
10 27 PB 1.18 - - xxo xxo xxx 293.00
19= Lucie PaťavováLucie Paťavová
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
10 19 PB 1.14 - - o xxx 257.00
19= Kristýna PochyláKristýna Pochylá
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
09 20 PB 1.14 - - o xxx 257.00
19= Sofie ŠtěpánováSofie Štěpánová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
09 25 PB 1.14 - - o xxx 257.00
22= Eva CharvátováEva Charvátová
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
10 10 PB 1.14 - - xo xxx 257.00
22= Kamila MakováKamila Maková
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
10 17 PB 1.14 - - xo xxx 257.00
24= Sofie FerenzováSofie Ferenzová
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
10 6 PB 1.14 - - xxo xxx 257.00
24= Sofie ValáškováSofie Valášková
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 26 PB 1.14 - - xxo xxx 257.00
26 Bára BrodíkováBára Brodíková
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
10 4 PB 0.00 - - - - 0.00
Patricie PříhodováPatricie Příhodová
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 21 NM - - xxx
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
07 12 PB 6.05 -0.5 m/s 597.00
2 Štěpán ŠubaŠtěpán Šuba
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
07 26 PB 5.02 -0.7 m/s 386.00
3 Marek PolášekMarek Polášek
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
08 19 PB 4.92 -1.0 m/s 367.00
4 Boris BřezinaBoris Březina
ZŠ KunínZŠ Kunín
08 3 PB 4.79 +0.2 m/s 343.00
5 Tomáš BulaTomáš Bula
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
08 4 PB 4.74 -2.1 m/s 333.00
6 Jan BlažekJan Blažek
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
07 2 PB 4.71 -0.9 m/s 328.00
7 Adam GrosmanAdam Grosman
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
08 7 PB 4.68 -0.8 m/s 323.00
8 Filip ZichaFilip Zicha
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
08 30 PB 4.61 -1.5 m/s 310.00
9 Jindřich MlčochJindřich Mlčoch
ZŠ KunínZŠ Kunín
07 15 PB 4.60 +0.3 m/s 308.00
10= Tomáš MokryšTomáš Mokryš
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 16 PB 4.58 -1.7 m/s 304.00
10= Lukáš DavidLukáš David
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
07 6 PB 4.58 -1.6 m/s 304.00
12 Jan ŠrámekJan Šrámek
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
08 25 PB 4.49 -0.9 m/s 288.00
13 Libor RaškaLibor Raška
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
07 21 PB 4.43 -0.8 m/s 278.00
14 Vojta VykydalVojta Vykydal
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
09 28 PB 4.38 +0.5 m/s 269.00
15 Filip ČernochFilip Černoch
ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov
08 5 PB 4.36 -0.9 m/s 266.00
16 Radamír KombulRadamír Kombul
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
08 11 PB 4.35 -1.0 m/s 264.00
17= Roman MřihladRoman Mřihlad
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
08 17 PB 4.32 -1.6 m/s 259.00
17= Vojtěch ŠpačekVojtěch Špaček
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
07 24 PB 4.32 -2.3 m/s 259.00
19 Michal ŽárskýMichal Žárský
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
08 31 PB 4.26 +0.9 m/s 249.00
20 Adam KollegaAdam Kollega
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
09 10 PB 4.25 +0.1 m/s 247.00
21 Samuel SchneiderkaSamuel Schneiderka
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
08 23 PB 4.17 -1.0 m/s 234.00
22 Ilija Ivanov IlievIlija Ivanov Iliev
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
07 9 PB 4.16 -1.2 m/s 232.00
23 Štěpán MickaŠtěpán Micka
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
08 13 PB 4.13 -1.6 m/s 227.00
24 Mikky Rick VanaMikky Rick Vana
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
07 27 PB 4.12 +0.1 m/s 225.00
25 Samuel RozsívalSamuel Rozsíval
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 22 PB 4.07 +0.5 m/s 217.00
26 Ondřej ChrapkoOndřej Chrapko
ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov
08 8 PB 4.06 -1.0 m/s 215.00
27 Sebastian BendaSebastian Benda
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
08 1 PB 3.91 -1.2 m/s 191.00
28 Tomáš VyorálekTomáš Vyorálek
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
08 29 PB 3.67 -2.1 m/s 155.00
Marek NovýMarek Nový
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
07 18 DNS
Pavel MinářPavel Minář
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
07 14 DNS
Viktor PorubaViktor Poruba
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 20 NM
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub PavlíkJakub Pavlík
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
09 14 PB 4.87 -0.5 m/s 358.00
2 Nikolas VosolNikolas Vosol
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
09 26 PB 4.43 -0.8 m/s 278.00
3 Štěpán ŠkařupaŠtěpán Škařupa
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
10 22 PB 4.26 -1.6 m/s 249.00
4 Lukáš MentelLukáš Mentel
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
09 11 PB 4.23 -1.8 m/s 244.00
5 Richard SňahničanRichard Sňahničan
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
09 18 PB 4.23 +0.5 m/s 244.00
6 Adam JankůAdam Janků
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
09 8 PB 4.19 +0.7 m/s 237.00
7 Matěj SýkoraMatěj Sýkora
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
10 20 PB 4.14 -1.0 m/s 229.00
8 Matyáš StojčevMatyáš Stojčev
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
10 19 PB 4.13 -1.8 m/s 227.00
9 Šimon MyslikovjanŠimon Myslikovjan
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
10 12 PB 3.98 -2.4 m/s 203.00
10 Tomáš PivkoTomáš Pivko
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
11 15 PB 3.95 -0.8 m/s 198.00
11 Matěj PtáčekMatěj Ptáček
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 17 PB 3.95 +0.2 m/s 198.00
12 Roman KučeraRoman Kučera
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
10 9 PB 3.83 +0.5 m/s 179.00
13 Emil BeranEmil Beran
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
10 1 PB 3.80 -1.0 m/s 174.00
14 Adam BurgetAdam Burget
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
10 2 PB 3.75 -1.6 m/s 167.00
15 Jiří VeselýJiří Veselý
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
10 24 PB 3.74 -0.9 m/s 165.00
16 Marek PoláčekMarek Poláček
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
09 16 PB 3.74 -0.7 m/s 165.00
17 Jiří FlorčíkJiří Florčík
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
09 5 PB 3.72 -2.0 m/s 162.00
18 David ŠkařupaDavid Škařupa
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
11 21 PB 3.58 -1.8 m/s 142.00
19 Kryštof MatějKryštof Matěj
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
09 10 PB 3.53 +0.9 m/s 135.00
20 Čeněk ČechmánekČeněk Čechmánek
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
09 4 PB 3.39 +0.7 m/s 115.00
21 Pavel BužekPavel Bužek
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
10 3 PB 3.36 -1.0 m/s 111.00
22 Matyáš PasekaMatyáš Paseka
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 13 PB 3.34 -2.4 m/s 108.00
23 Nikolas HykšNikolas Hykš
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
09 7 PB 3.30 -1.9 m/s 103.00
24 Vojtěch HöppVojtěch Höpp
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
09 6 PB 3.12 -1.3 m/s 80.00
Vojtěch ŠtolfaVojtěch Štolfa
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
10 23 NM
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela ŠtefkováNela Štefková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 26 PB 5.18 -1.0 m/s 609.00
2 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
08 25 PB 4.50 -1.2 m/s 428.00
3 Linda ChovancováLinda Chovancová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
09 9 PB 4.15 -0.3 m/s 343.00
4 Natálie ŠudákováNatálie Šudáková
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
07 27 PB 4.08 -0.6 m/s 326.00
5 Hana KřivákováHana Křiváková
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
07 13 PB 4.02 -1.3 m/s 312.00
6 Tereza HášováTereza Hášová
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
09 7 PB 3.98 +0.2 m/s 303.00
7 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
09 24 PB 3.96 +0.6 m/s 299.00
8 Kateřina KubečkováKateřina Kubečková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
08 14 PB 3.93 -1.8 m/s 292.00
9 Anna DubcováAnna Dubcová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
08 3 PB 3.91 -1.4 m/s 287.00
10 Aneta PařízkováAneta Pařízková
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 20 PB 3.67 -0.9 m/s 235.00
11 Natálie KonvičnáNatálie Konvičná
ZŠ KunínZŠ Kunín
09 10 PB 3.66 -0.7 m/s 233.00
12 Anna GrossmannováAnna Grossmannová
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
09 5 PB 3.65 -1.5 m/s 231.00
13 Veronika ČernochováVeronika Černochová
ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov
08 2 PB 3.64 +0.5 m/s 229.00
14 Jana KutáčováJana Kutáčová
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
08 16 PB 3.62 +0.8 m/s 225.00
15 Anna KučerováAnna Kučerová
ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov
07 15 PB 3.59 +1.6 m/s 218.00
16 Barbora MatějováBarbora Matějová
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
08 18 PB 3.54 +1.3 m/s 208.00
17 Alena MatějíkováAlena Matějíková
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
07 17 PB 3.53 -2.0 m/s 206.00
18 Veronika MatznerováVeronika Matznerová
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
07 19 PB 3.45 -2.4 m/s 190.00
19 Jana GérykováJana Géryková
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
08 4 PB 3.43 -1.7 m/s 186.00
20 Anežka PisařovicováAnežka Pisařovicová
ZŠ KunínZŠ Kunín
08 21 PB 3.42 -0.6 m/s 184.00
21 Nikol HejtmančíkováNikol Hejtmančíková
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 8 PB 3.34 +0.4 m/s 168.00
22 Kristýna BarošováKristýna Barošová
ZŠ KunínZŠ Kunín
08 1 PB 2.98 +0.5 m/s 104.00
23 Tereza ŠimečkováTereza Šimečková
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
09 23 PB 2.96 -0.8 m/s 100.00
24 Lucie KřenkováLucie Křenková
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
08 12 PB 2.90 -0.9 m/s 91.00
25 Tereza KoptíkováTereza Koptíková
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
08 11 PB 2.86 +0.7 m/s 84.00
26 Andrea SobotíkováAndrea Sobotíková
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
09 22 PB 2.62 +1.0 m/s 49.00
Hana HasalováHana Hasalová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
09 6 DNS
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Melánie ŠpurkováMelánie Špurková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
09 24 PB 4.08 -0.9 m/s 326.00
2 Lara QuittováLara Quittová
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
10 21 PB 4.07 -0.8 m/s 324.00
3 Vanessa MazochováVanessa Mazochová
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
10 15 PB 3.99 +1.0 m/s 306.00
4 Kristýna MichálkováKristýna Michálková
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 17 PB 3.95 +1.2 m/s 296.00
5 Karolína JurčíkováKarolína Jurčíková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
10 11 PB 3.95 -0.5 m/s 296.00
6 Lilly Sarah SegečováLilly Sarah Segečová
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
09 22 PB 3.90 -0.9 m/s 285.00
7 Viktorie BačováViktorie Bačová
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
10 2 PB 3.86 +0.6 m/s 276.00
8 Nela HubováNela Hubová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
11 9 PB 3.80 -0.6 m/s 263.00
9 Bára KahánkováBára Kahánková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
10 12 PB 3.78 -1.2 m/s 259.00
10 Ellen SimperováEllen Simperová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
09 23 PB 3.64 -1.1 m/s 229.00
11 Eva CharvátováEva Charvátová
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
10 10 PB 3.61 +0.3 m/s 223.00
12 Martina AdamcováMartina Adamcová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
10 1 PB 3.60 -2.0 m/s 220.00
13 Sarah BorucinskaSarah Borucinska
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
09 5 PB 3.51 +1.5 m/s 202.00
14 Vanesa KrumpolcováVanesa Krumpolcová
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
10 14 PB 3.47 -1.2 m/s 194.00
15 Nela KrumpolcováNela Krumpolcová
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
10 13 PB 3.47 -0.8 m/s 194.00
16 Anežka ŠvecováAnežka Švecová
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
11 25 PB 3.46 -1.3 m/s 192.00
17 Ema VotýpkováEma Votýpková
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 26 PB 3.44 -0.9 m/s 188.00
18 Klára MollováKlára Mollová
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
10 18 PB 3.41 +0.1 m/s 182.00
19 Adéla BartoňováAdéla Bartoňová
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
11 3 PB 3.41 -1.4 m/s 182.00
20 Jana NesvadbováJana Nesvadbová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
10 19 PB 3.39 -1.6 m/s 178.00
21 Sára BordovskáSára Bordovská
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
09 4 PB 3.29 +0.5 m/s 159.00
22 Mariana PavlováMariana Pavlová
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
10 20 PB 3.29 +0.8 m/s 159.00
23 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
10 28 PB 3.19 -1.1 m/s 140.00
24 Natálie GrossmannováNatálie Grossmannová
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
10 8 PB 3.10 -1.3 m/s 124.00
25 Nela FilipováNela Filipová
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
11 6 PB 3.10 -0.8 m/s 124.00
26 Berenika VránováBerenika Vránová
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
09 27 PB 3.07 -1.0 m/s 119.00
27 Adéla GlamošováAdéla Glamošová
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
10 7 PB 2.76 -0.3 m/s 69.00
28 Nela MechlováNela Mechlová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
10 16 PB 2.67 +0.6 m/s 56.00
Celkem 28 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie KusáJulie Kusá
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
07 8 PB 09.10 - 471.00
2 Agáta HorutováAgáta Horutová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
08 19 PB 09.02 - 465.00
3 Iveta MichalíkováIveta Michalíková
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
07 21 PB 08.78 - 450.00
4 Nelly SudováNelly Sudová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 16 PB 07.79 - 386.00
5 Kristýna StrnadelováKristýna Strnadelová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
07 15 PB 07.56 - 371.00
6= Beata ŠtalmachováBeata Štalmachová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
09 17 PB 07.46 - 365.00
6= Anna HolaňováAnna Holaňová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
07 5 PB 07.46 - 365.00
8 Anna GrossmannováAnna Grossmannová
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
09 3 PB 07.43 - 363.00
9 Klára HilpertováKlára Hilpertová
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
08 4 PB 06.86 - 326.00
10 Eliška ŘíčnáEliška Říčná
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
08 18 PB 06.81 - 323.00
11 Lucie KahánkováLucie Kahánková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 6 PB 06.64 - 312.00
MS Hana KřivákováHana Křiváková
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
07 7 PB 06.49
13 Tereza MičanováTereza Mičanová
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
08 9 PB 06.42 - 298.00
14 Anežka PisařovicováAnežka Pisařovicová
ZŠ KunínZŠ Kunín
08 11 PB 06.31 - 291.00
15 Magdaléna RichterováMagdaléna Richterová
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
09 14 PB 06.28 - 289.00
16 Karolína PokusiňskáKarolína Pokusiňská
ZŠ KunínZŠ Kunín
08 13 PB 05.84 - 261.00
17 Barbora PituchováBarbora Pituchová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
08 12 PB 05.83 - 261.00
18 Patricie PetrášováPatricie Petrášová
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
08 10 PB 05.60 - 246.00
19 Rút HarabišováRút Harabišová
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
07 20 PB 05.35 - 230.00
20 Amálie BačákováAmálie Bačáková
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 1 PB 05.33 - 229.00
21 Justýna BarošováJustýna Barošová
ZŠ KunínZŠ Kunín
09 2 PB 04.69 - 189.00
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj BortlíkMatěj Bortlík
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 4 PB 10.71 528.00
2 Radovan SmutnýRadovan Smutný
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
08 26 PB 10.44 512.00
3 Samuel ŽigaSamuel Žiga
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
08 33 PB 10.19 497.00
4 Šimon KneslŠimon Knesl
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
08 17 PB 10.14 494.00
5 Jan ŠkařupaJan Škařupa
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
08 27 PB 09.92 481.00
6 Jan HřívaJan Hříva
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
07 12 PB 09.83 475.00
7 Vojtěch SchillerVojtěch Schiller
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
08 24 PB 09.70 468.00
8 David AlexDavid Alex
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
08 1 PB 09.69 467.00
9 Šimon HolubŠimon Holub
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
07 11 PB 09.66 465.00
10 Jakub TomíčekJakub Tomíček
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
09 29 PB 09.64 464.00
11= Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 30 PB 09.57 460.00
11= Filip HusarFilip Husar
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
09 13 PB 09.57 460.00
13 Štěpán ŠubaŠtěpán Šuba
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
07 28 PB 09.40 450.00
14 Adam GrosmanAdam Grosman
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
08 8 PB 09.31 444.00
15 Filip FormánekFilip Formánek
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
07 6 PB 09.30 444.00
16= Lukáš MarelLukáš Marel
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
07 21 PB 09.26 441.00
16= Ondřej SlavíkOndřej Slavík
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
08 25 PB 09.26 441.00
18 Štěpán MaňákŠtěpán Maňák
ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov
08 20 PB 08.95 423.00
19 Marek JadrníčekMarek Jadrníček
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
07 14 PB 08.85 417.00
20 Jan DemeterJan Demeter
ZŠ KunínZŠ Kunín
08 5 PB 08.78 413.00
21 Pavel HarabišPavel Harabiš
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
07 9 PB 08.56 400.00
22 Milan UlmanMilan Ulman
ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov
07 31 PB 08.51 397.00
23 Adam KovaříkAdam Kovařík
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
08 18 PB 08.11 373.00
24 Sebastian BendaSebastian Benda
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
08 3 PB 08.06 370.00
25 Lukáš GelnarLukáš Gelnar
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
09 7 PB 07.81 355.00
26 Tomáš BabinecTomáš Babinec
ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr...
09 2 PB 07.77 353.00
27 Oliver SeidlerOliver Seidler
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
08 23 PB 07.73 350.00
28 Kryštof KnapekKryštof Knapek
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
07 16 PB 07.71 349.00
29 Vojtěch HavelkaVojtěch Havelka
ZŠ KunínZŠ Kunín
09 10 PB 07.30 325.00
30 Marek NovýMarek Nový
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
07 22 PB 07.28 324.00
31 Radim LondinRadim Londin
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
08 19 PB 07.27 323.00
32 David KlesniakDavid Klesniak
ZŠ KunínZŠ Kunín
07 15 PB 06.69 289.00
Vojtěch VykydalVojtěch Vykydal
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
09 32 NM
Celkem 33 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 1828
2 Adam GrosmanAdam Grosman 08 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... PB 1636
3 Mikuláš BezděkMikuláš Bezděk 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 1465
4 Adam ProkešAdam Prokeš 08 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 1422
5 Jan BlažekJan Blažek 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 1418
6 Adam StillerAdam Stiller 08 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... PB 1154
7 Šimon HolubŠimon Holub 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 1149
8 Ondřej ChrapkoOndřej Chrapko 08 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov PB 1101
9 Salvatore SantamariaSalvatore Santamaria 07 ZŠ KunínZŠ Kunín PB 1056
10 Pavel MinářPavel Minář 07 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 1032
11 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 1001
12 Tomáš BabinecTomáš Babinec 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... PB 0987
13 Matěj BortlíkMatěj Bortlík 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0977
14 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0975
15 Štěpán MaňákŠtěpán Maňák 08 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov PB 0951
16 Radovan SmutnýRadovan Smutný 08 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0948
17 Vojtěch SchillerVojtěch Schiller 08 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... PB 0917
18 Vojtěch HavelkaVojtěch Havelka 09 ZŠ KunínZŠ Kunín PB 0859
19 Šimon KneslŠimon Knesl 08 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0854
20 Štěpán ŠubaŠtěpán Šuba 07 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0836
21 Adam JalůvkaAdam Jalůvka 08 ZŠ KunínZŠ Kunín PB 0809
22 Samuel SchneiderkaSamuel Schneiderka 08 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0804
23= Samuel MarsinaSamuel Marsina 09 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0790
23= Libor RaškaLibor Raška 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0790
25 Štěpán LarišŠtěpán Lariš 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0755
26 Lukáš DavidLukáš David 07 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0745
27 Daniel BuchtaDaniel Buchta 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0720
28 Ilija Ivanov IlievIlija Ivanov Iliev 07 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 0716
29 Tomáš MokryšTomáš Mokryš 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0693
30 Milan UlmanMilan Ulman 07 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov PB 0673
31 Filip ZichaFilip Zicha 08 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... PB 0670
32 Jan DemeterJan Demeter 08 ZŠ KunínZŠ Kunín PB 0663
33 Tomáš BulaTomáš Bula 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0657
34 Adam KollegaAdam Kollega 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0657
35 Oliver SeidlerOliver Seidler 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0645
36 Boris BřezinaBoris Březina 08 ZŠ KunínZŠ Kunín PB 0634
37 Daniel StilerDaniel Stiler 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0628
38 Martin DubecMartin Dubec 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0603
39 Sebastian BendaSebastian Benda 08 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0561
40 Tomáš VyorálekTomáš Vyorálek 08 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... PB 0518
41 Václav MatyášekVáclav Matyášek 07 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0517
42 Matyáš PekarMatyáš Pekar 08 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0508
43 Samuel ŽigaSamuel Žiga 08 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 0497
44 Jan ŠkařupaJan Škařupa 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0481
45 Marian HanousekMarian Hanousek 07 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0480
46 Jiří ŠtěpánJiří Štěpán 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0476
47 Jan HřívaJan Hříva 07 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0475
48 David AlexDavid Alex 08 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 0467
49 Štěpán MickaŠtěpán Micka 08 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... PB 0465
50 Jakub TomíčekJakub Tomíček 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0464
51 Pavel PalackýPavel Palacký 07 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0460
52 Mikky Rick VanaMikky Rick Vana 07 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0457
53 Lukáš MarelLukáš Marel 07 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... PB 0441
54 Martin SeltenreichMartin Seltenreich 07 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... PB 0433
55 Kryštof VaněkKryštof Vaněk 08 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... PB 0423
56 Filip FormánekFilip Formánek 07 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0419
57 Pavel HarabišPavel Harabiš 07 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0400
58 Vojtěch BezděkVojtěch Bezděk 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0395
59 Adam KovaříkAdam Kovařík 08 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0373
60 Marek PolášekMarek Polášek 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0367
61 Samuel NovákSamuel Novák 09 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0360
62 David KuszDavid Kusz 07 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 0355
63 František SrbaFrantišek Srba 08 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0352
64 Adam MyslikovjanAdam Myslikovjan 07 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 0334
65= Jakub ChromečkaJakub Chromečka 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0331
65= Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0331
67 Marek NovýMarek Nový 07 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... PB 0324
68 Radim LondinRadim Londin 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0323
69 Jindřich MlčochJindřich Mlčoch 07 ZŠ KunínZŠ Kunín PB 0308
70 Radamír KombulRadamír Kombul 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0303
71 Jan ŠrámekJan Šrámek 08 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0288
72 Erik VlčekErik Vlček 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0287
73= David NavrátilDavid Navrátil 08 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov PB 0276
73= Dominik MusilDominik Musil 07 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 0276
73= Antonín ČížAntonín Číž 07 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 0276
76 Vojta VykydalVojta Vykydal 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0269
77 Filip ČernochFilip Černoch 08 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov PB 0266
78 Vojtěch ŠpačekVojtěch Špaček 07 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... PB 0259
79 Adam HolaňAdam Holaň 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0250
80 Samuel RozsívalSamuel Rozsíval 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0217
81 Vojtěch VykydalVojtěch Vykydal 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0125
82= Dominik ČupaDominik Čupa 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... PB 0000
82= Filip ČernochFilip Černoch 08 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov PB 0000
84= Matyáš ChalupaMatyáš Chalupa 08 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0000
84= Ondřej SlavíkOndřej Slavík 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0000
84= František BajerFrantišek Bajer 08 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0000
84= Lukáš MartinákLukáš Martinák 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... PB 0000
84= Daniel ŠpačekDaniel Špaček 08 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0000
84= Erik VlčekErik Vlček 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0000
84= Karel BártaKarel Bárta 08 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0000
84= Matěj SvobodaMatěj Svoboda 08 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 0000
84= Jakub ŠrubařJakub Šrubař 07 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0000
84= Kryštof KnapekKryštof Knapek 07 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0000
84= David KlesniakDavid Klesniak 07 ZŠ KunínZŠ Kunín PB 0000
84= Marek JadrníčekMarek Jadrníček 07 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0000
84= Lukáš GelnarLukáš Gelnar 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0000
84= Kristián KopelKristián Kopel 08 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 0000
84= Jakub KrestaJakub Kresta 08 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0000
84= Viktor PorubaViktor Poruba 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0000
84= Roman MřihladRoman Mřihlad 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0000
84= Filip PopelářFilip Popelář 08 ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyr... PB 0000
84= Tomáš MalýTomáš Malý 07 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0000
84= Michal ŽárskýMichal Žárský 08 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0000
84= Filip HusarFilip Husar 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0000
Celkem 104 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj TörökMatěj Török 09 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 1244
2 Mikuláš PotůčekMikuláš Potůček 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 1149
3 Štěpán ŠkařupaŠtěpán Škařupa 10 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 1124
4 Jakub PavlíkJakub Pavlík 09 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0838
5 Jan ChalupaJan Chalupa 10 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0825
6 Jakub LorencovičJakub Lorencovič 09 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... PB 0803
7 Jakub ChalupaJakub Chalupa 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0749
8 Richard SňahničanRichard Sňahničan 09 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0722
9 Matěj SýkoraMatěj Sýkora 10 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0718
10 Milen Ivanov IlievMilen Ivanov Iliev 09 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 0712
11 Jan PilařJan Pilař 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0711
12 Lukáš MentelLukáš Mentel 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0696
13 Nikolas VosolNikolas Vosol 09 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0638
14 Petr MacháčPetr Macháč 09 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov PB 0634
15 David TrinhDavid Trinh 10 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0605
16 Lukáš KijonkaLukáš Kijonka 10 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0566
17 Kryštof MatějKryštof Matěj 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0559
18 Matěj PtáčekMatěj Ptáček 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0558
19 Adam JankůAdam Janků 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 0513
20 Adam ŠmondrkAdam Šmondrk 09 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov PB 0476
21 Samuel ŠvecSamuel Švec 10 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 0465
22 Šimon MyslikovjanŠimon Myslikovjan 10 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 0462
23 Sofian BouchnakSofian Bouchnak 10 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0423
24 Tomáš PivkoTomáš Pivko 11 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0423
25 Jakub HermanJakub Herman 10 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... PB 0399
26= Tadeáš KrejčíTadeáš Krejčí 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 0391
26= Čeněk ČechmánekČeněk Čechmánek 09 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0391
28= Jiří FlorčíkJiří Florčík 09 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... PB 0387
28= Roman KučeraRoman Kučera 10 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0387
30 Damián LojekDamián Lojek 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0373
31 Matyáš PasekaMatyáš Paseka 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0362
32 Jakub KryškeJakub Kryške 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 0352
33 Jan MarekJan Marek 10 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 0345
34 Marek ŠtěpánMarek Štěpán 10 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0319
35 Jan BunčekJan Bunček 09 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 0316
36 Jiří JanýškaJiří Janýška 10 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0310
37 Dominik PongrácDominik Pongrác 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0309
38 Daniel JurajdaDaniel Jurajda 11 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0307
39 Maxim MolekMaxim Molek 11 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0304
40 Jakub DrlíkJakub Drlík 09 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0286
41 Jan PlešekJan Plešek 10 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0283
42 Jakub PalackýJakub Palacký 10 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0279
43= Martin ŠkařupaMartin Škařupa 10 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0276
43= Adam ŠrubařAdam Šrubař 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 0276
45 Miloš TichýMiloš Tichý 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0264
46 Matyaš StojčevMatyaš Stojčev 10 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0256
47 Jakub GenzerJakub Genzer 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 0255
48 Štěpán ŠnirchŠtěpán Šnirch 09 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0252
49= Leoš ŠimíčekLeoš Šimíček 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0250
49= Eliáš PolášekEliáš Polášek 10 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0250
51 Václav PodhradskýVáclav Podhradský 10 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0240
52 Richard ŽylaRichard Žyla 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 0237
53 Matyáš StojčevMatyáš Stojčev 10 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0227
54 Michal TerplyvecMichal Terplyvec 09 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0214
55 Tobiáš MuchaTobiáš Mucha 09 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0211
56= Viktor Timon KnapecViktor Timon Knapec 09 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 0200
56= Maxim MolekMaxim Molek 11 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0200
58 Pavel BužekPavel Bužek 10 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0193
59 Václav PolášekVáclav Polášek 11 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0177
60 Emil BeranEmil Beran 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 0174
61 Marek PoláčekMarek Poláček 09 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... PB 0165
62 David ZdražilDavid Zdražil 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0153
63= Tomáš HorkelTomáš Horkel 10 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0000
63= Nikolas HykšNikolas Hykš 09 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0000
65= Jiří VeselýJiří Veselý 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 0000
65= Adam BurgetAdam Burget 10 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0000
65= Vojtěch ŠtolfaVojtěch Štolfa 10 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0000
65= David ŠkařupaDavid Škařupa 11 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0000
65= Vojtěch HöppVojtěch Höpp 09 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0000
65= Jan ŠtolfaJan Štolfa 10 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0000
65= Antonín PavlíkAntonín Pavlík 11 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0000
65= Tomáš MacháčTomáš Macháč 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0000
65= Jakub SnášelJakub Snášel 10 ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník PB 0000
65= Tomáš AdamskýTomáš Adamský 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0000
65= Marek KřížekMarek Křížek 11 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0000
65= Matyáš HoleňaMatyáš Holeňa 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 0000
Celkem 76 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Damián LojekDamián Lojek
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 9 PB 57.65 373.00
2 Matěj TörökMatěj Török
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
09 27 PB 56.07 360.00
3 Jan MarekJan Marek
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
10 13 PB 54.31 345.00
4 Marek ŠtěpánMarek Štěpán
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
10 26 PB 51.26 319.00
5 Jakub ChalupaJakub Chalupa
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
09 6 PB 50.25 310.00
6 Jiří JanýškaJiří Janýška
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
10 8 PB 50.22 310.00
7 Dominik PongrácDominik Pongrác
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 19 PB 50.10 309.00
8 Milen Ivanov IlievMilen Ivanov Iliev
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
09 7 PB 48.59 296.00
9 Jakub DrlíkJakub Drlík
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
09 3 PB 47.41 286.00
10 Jakub PalackýJakub Palacký
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
10 15 PB 46.61 279.00
11 Mikuláš PotůčekMikuláš Potůček
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
09 20 PB 46.56 279.00
12 Tomáš AdamskýTomáš Adamský
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
09 1 PB 46.51 278.00
13 Tomáš MacháčTomáš Macháč
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 12 PB 44.87 265.00
14 Jan PlešekJan Plešek
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
10 17 PB 43.91 257.00
15 Matyaš StojčevMatyaš Stojčev
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
10 22 PB 43.79 256.00
16 Jakub GenzerJakub Genzer
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
10 4 PB 43.76 255.00
17 Štěpán ŠnirchŠtěpán Šnirch
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
09 25 PB 43.31 252.00
18 Adam ŠmondrkAdam Šmondrk
ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov
09 24 PB 43.05 249.00
19 Petr MacháčPetr Macháč
ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov
09 11 PB 42.60 246.00
20 Jan PilařJan Pilař
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
09 16 PB 42.06 241.00
21 Matyáš HoleňaMatyáš Holeňa
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
10 5 PB 39.70 222.00
22 Václav PolášekVáclav Polášek
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
11 18 PB 37.99 208.00
23 Jakub LorencovičJakub Lorencovič
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
09 10 PB 36.33 194.00
24 David ŠkařupaDavid Škařupa
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
11 23 PB 36.21 193.00
25 Pavel BužekPavel Bužek
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
10 2 PB 36.14 193.00
26 Jakub SnášelJakub Snášel
ZŠ T. G .Masaryka JistebníkZŠ T. G .Masaryka Jistebník
10 21 PB 33.00 167.00
Celkem 26 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta BabincováAneta Babincová 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 1852
2 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín PB 1593
3 Natálie ŠudákováNatálie Šudáková 07 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice PB 1500
4 Hana KřivákováHana Křiváková 07 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... PB 1348
5 Anna DubcováAnna Dubcová 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 1280
6 Alena MatějíkováAlena Matějíková 07 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 1258
7 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 1230
8 Aneta PařízkováAneta Pařízková 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 1225
9 Melyne PerretteMelyne Perrette 08 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... PB 1142
10 Natálie OrlickáNatálie Orlická 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0898
11 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0896
12 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0894
13 Iveta MichalíkováIveta Michalíková 07 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0859
14 Kateřina KáňováKateřina Káňová 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0853
15 Agáta HorutováAgáta Horutová 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0843
16 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice PB 0797
17 Kateřina KubečkováKateřina Kubečková 08 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín PB 0783
18 Justýna BarošováJustýna Barošová 09 ZŠ KunínZŠ Kunín PB 0763
19 Tereza HášováTereza Hášová 09 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín PB 0734
20= Nelly SudováNelly Sudová 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0721
20= Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0721
22 Anna KučerováAnna Kučerová 07 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov PB 0717
23 Tereza ŠimečkováTereza Šimečková 09 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0709
24 Klára HilpertováKlára Hilpertová 08 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0657
25 Anna GrossmannováAnna Grossmannová 09 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0594
26 Karolína PokusiňskáKarolína Pokusiňská 08 ZŠ KunínZŠ Kunín PB 0592
27 Jana GérykováJana Géryková 08 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0566
28 Petra BorovskáPetra Borovská 07 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice PB 0521
29 Eva SchillerováEva Schillerová 07 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... PB 0508
30 Barbora MatějováBarbora Matějová 08 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín PB 0499
31 Kateřina JurajdováKateřina Jurajdová 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0491
32 Anežka PisařovicováAnežka Pisařovicová 08 ZŠ KunínZŠ Kunín PB 0475
33 Julie KusáJulie Kusá 07 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín PB 0471
34 Šarlota MičkováŠarlota Mičková 09 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov PB 0455
35= Adéla PivkováAdéla Pivková 07 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0428
35= Kristýna NeklováKristýna Neklová 09 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín PB 0428
37 Ema PoláškováEma Polášková 07 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0406
38 Amálie EliášováAmálie Eliášová 07 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov PB 0391
39 Andrea SobotíkováAndrea Sobotíková 09 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0385
40 Kristýna StrnadelováKristýna Strnadelová 07 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice PB 0371
41= Anna HolaňováAnna Holaňová 07 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice PB 0365
41= Beata ŠtalmachováBeata Štalmachová 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0365
41= Michaela ChmelováMichaela Chmelová 08 ZŠ KunínZŠ Kunín PB 0365
44 Nikol OsadníkováNikol Osadníková 09 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0355
45 Tereza NesvadbováTereza Nesvadbová 07 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice PB 0352
46 Martina KubíčkováMartina Kubíčková 07 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice PB 0350
47 Veronika MatznerováVeronika Matznerová 07 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... PB 0338
48 Eliška ŘíčnáEliška Říčná 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0323
49 Tereza MičanováTereza Mičanová 08 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0298
50 Magdaléna RichterováMagdaléna Richterová 09 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín PB 0289
51 Julie StarakošováJulie Starakošová 07 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0266
52 Patricie PetrášováPatricie Petrášová 08 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0246
53 Natálie KonvičnáNatálie Konvičná 09 ZŠ KunínZŠ Kunín PB 0233
54 Rút HarabišováRút Harabišová 07 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0230
55 Veronika ČernochováVeronika Černochová 08 ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov PB 0229
56 Jana KutáčováJana Kutáčová 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0225
57 Nikol HejtmančíkováNikol Hejtmančíková 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0168
58 Lucie HanáčkováLucie Hanáčková 08 ZŠ KunínZŠ Kunín PB 0130
59 Sabina LiškováSabina Lišková 08 ZŠ KunínZŠ Kunín PB 0080
60 Lilien ŘehákováLilien Řeháková 07 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0010
61 Julie HonešováJulie Honešová 08 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice PB 0000
62= Lucie KahánkováLucie Kahánková 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0000
62= Nela HorákováNela Horáková 08 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín PB 0000
62= Barbora PituchováBarbora Pituchová 08 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice PB 0000
62= Agáta HolubováAgáta Holubová 09 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice PB 0000
62= Amálie BačákováAmálie Bačáková 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0000
62= Amálie DvořákováAmálie Dvořáková 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0000
62= Andrea KapicováAndrea Kapicová 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0000
62= Renáta MatulováRenáta Matulová 08 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0000
62= Stela KlečkováStela Klečková 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0000
62= Eliška ČernochováEliška Černochová 07 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0000
62= Hana HasalováHana Hasalová 09 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0000
62= Tereza HašováTereza Hašová 09 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín PB 0000
62= Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0000
62= Nely SudováNely Sudová 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0000
62= Lucie KahánkováLucie Kahánková 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0000
62= Iliev Ilija IvanovIliev Ilija Ivanov 07 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 0000
62= Tereza KoptíkováTereza Koptíková 08 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0000
62= Lucie KřenkováLucie Křenková 08 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice PB 0000
62= Eliška StaňkováEliška Staňková 08 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0000
62= Kristýna BarošováKristýna Barošová 08 ZŠ KunínZŠ Kunín PB 0000
62= Kristýna IndrákováKristýna Indráková 08 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 0000
62= Nikola MačejnáNikola Mačejná 07 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice PB 0000
Celkem 83 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 4.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna JurčíkováKristýna Jurčíková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
10 12 PB 45.81 427.00
2 Patricie SmutkováPatricie Smutková
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
10 21 PB 44.65 412.00
3 Viktorie KalužováViktorie Kalužová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
09 13 PB 43.78 402.00
4 Diana SamoilenkoDiana Samoilenko
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
10 20 PB 38.48 337.00
5 Ellen SimperováEllen Simperová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
09 29 PB 38.04 331.00
6 Anna SyrkováAnna Syrková
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
10 22 PB 37.99 331.00
7 Valérie LyčkováValérie Lyčková
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
10 30 PB 36.34 311.00
8 Viktorie SklenákováViktorie Sklenáková
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
10 31 PB 35.51 301.00
9 Nela KrumpolcováNela Krumpolcová
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
10 14 PB 34.64 290.00
10 Vanesa KrumpolcováVanesa Krumpolcová
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
10 15 PB 32.51 265.00
11 Anna ŠarmanováAnna Šarmanová
ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3
10 23 PB 32.34 263.00
12 Tereza BartoňováTereza Bartoňová
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 3 PB 31.71 255.00
13 Simona HavlováSimona Havlová
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
10 8 PB 31.46 252.00
14 Eliška HyplováEliška Hyplová
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
10 11 PB 31.43 252.00
15 Karolína MartiníkováKarolína Martiníková
ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald
09 27 PB 30.78 244.00
16 Veronika PáterováVeronika Páterová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
10 28 PB 30.24 238.00
17= Alžběta HezkáAlžběta Hezká
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
09 9 PB 28.71 220.00
17= Gabriela MíčkováGabriela Míčková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
10 18 PB 28.71 220.00
19 Šarlota MičkováŠarlota Mičková
ZŠ a MŠ MořkovZŠ a MŠ Mořkov
09 17 PB 28.67 219.00
20 Natálie GrossmannováNatálie Grossmannová
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
10 6 PB 28.42 217.00
21 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
10 25 PB 28.11 213.00
22 Nela MechlováNela Mechlová
ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice
10 16 PB 27.20 202.00
23 Martina GelnarováMartina Gelnarová
Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka...
10 4 PB 26.95 199.00
24 Patricie PříhodováPatricie Příhodová
ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1...
09 19 PB 26.19 191.00
25 Kristýna BaarováKristýna Baarová
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
10 1 PB 25.28 180.00
26 Viktorie BačováViktorie Bačová
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
10 2 PB 24.21 168.00
27 Adéla GlamošováAdéla Glamošová
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
10 5 PB 24.12 167.00
28 Veronika CabanováVeronika Cabanová
ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín
09 26 PB 24.05 166.00
29 Valerie HorákováValerie Horáková
ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín
09 10 PB 22.18 145.00
30 Sára HanzelkováSára Hanzelková
ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis...
10 7 PB 17.13 89.00
Sofie ŠtěpánováSofie Štěpánová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
09 24 DNS
Celkem 31 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Patricie SmutkováPatricie Smutková 10 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... PB 1522
2 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 1448
3 Lara QuittováLara Quittová 10 ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. lis... PB 1112
4 Olivie PešatováOlivie Pešatová 11 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice PB 1100
5 Nela HubováNela Hubová 11 ZŠ Starý JičínZŠ Starý Jičín PB 1051
6 Martina SedlářováMartina Sedlářová 10 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 1033
7 Madelaine BellMadelaine Bell 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 1002
8 Sára BordovskáSára Bordovská 09 ZŠ Emila Zátopka, KopřivniceZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice PB 0995
9 Adéla BartoňováAdéla Bartoňová 11 Základní škola Františka kardinála Tomáška StudénkZákladní škola Františka ka... PB 0986
10 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0942
11 Vanessa MazochováVanessa Mazochová 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 0898
12 Kristýna JurčíkováKristýna Jurčíková 10 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín PB 0897
13 Diana SamoilenkoDiana Samoilenko 10 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0878
14 Lilly Sarah SegečováLilly Sarah Segečová 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 0877
15 Melánie ŠpurkováMelánie Špurková 09 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín PB 0874
16 Karolína BergerováKarolína Bergerová 11 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0868
17 Amálie KopečnáAmálie Kopečná 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 0826
18 Valérie LyčkováValérie Lyčková 10 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0803
19 Nikol HýlováNikol Hýlová 09 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0784
20 Barbora LabounkováBarbora Labounková 09 ZŠ a MŠ Jubilejní 3ZŠ a MŠ Jubilejní 3 PB 0769
21 Kristýna MichálkováKristýna Michálková 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0761
22 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 09 ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123, Kopřivnice 742 21ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1... PB 0754
23 Simona HavlováSimona Havlová 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 0720
24 Viktorie SklenákováViktorie Sklenáková 10 ZŠ a MŠ PetřvaldZŠ a MŠ Petřvald PB 0670
25 Bára KahánkováBára Kahánková 10 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0629
26 Karolína JurčíkováKarolína Jurčíková 10 ZŠ Komenského 66 Nový JičínZŠ Komenského 66 Nový Jičín PB 0627
27