Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Svitavy

Litomyšl (11. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Stanislav DospělStanislav Dospěl 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 07.92 583.00
2 Jiří ŠíchaJiří Šícha 07 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 5 07.97 568.00
3 Dominik HusákDominik Husák 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 08.25 489.00
4 Filip MlynářFilip Mlynář 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 6 08.31 473.00
5 Petr HradeckýPetr Hradecký 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 1 08.59 401.00
6 Filip NunvářFilip Nunvář 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 08.81 347.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠperkaFrantišek Šperka 08 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 1 07.90 589.00
2 Tomáš PytlíkTomáš Pytlík 09 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 6 08.07 540.00
3 Šimon KrausŠimon Kraus 07 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 5 08.10 531.00
4 Max DosedělMax Doseděl 07 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl 4 08.31 473.00
5 Mikuláš PakostaMikuláš Pakosta 07 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl 2 08.32 470.00
6 Ondřej KalaOndřej Kala 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 08.33 468.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš Martin BařinaTomáš Martin Bařina 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 4 08.06 542.00
2 Jan DraesslerJan Draessler 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 3 08.12 525.00
3 Matěj HájekMatěj Hájek 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 08.22 498.00
4 Martin KlusoňMartin Klusoň 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 08.31 473.00
5 Matěj DvořákMatěj Dvořák 07 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl 5 08.44 439.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠperkaFrantišek Šperka 08 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 1 07.90 589.00
2 89 Stanislav DospělStanislav Dospěl 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 07.92 583.00
3 Jiří ŠíchaJiří Šícha 07 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 5 07.97 568.00
4 Tomáš Martin BařinaTomáš Martin Bařina 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 4 08.06 542.00
5 Tomáš PytlíkTomáš Pytlík 09 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 6 08.07 540.00
6 Šimon KrausŠimon Kraus 07 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 5 08.10 531.00
7 Jan DraesslerJan Draessler 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 3 08.12 525.00
8 Matěj HájekMatěj Hájek 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 08.22 498.00
9 Dominik HusákDominik Husák 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 08.25 489.00
10 Filip MlynářFilip Mlynář 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 6 08.31 473.00
10 Max DosedělMax Doseděl 07 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl 4 08.31 473.00
10 Martin KlusoňMartin Klusoň 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 08.31 473.00
13 Mikuláš PakostaMikuláš Pakosta 07 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl 2 08.32 470.00
14 Ondřej KalaOndřej Kala 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 08.33 468.00
15 Matěj DvořákMatěj Dvořák 07 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl 5 08.44 439.00
16 Petr HradeckýPetr Hradecký 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 1 08.59 401.00
17 Filip NunvářFilip Nunvář 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 08.81 347.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim ČápRadim Čáp 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 08.32 470.00
2 Jan TlustýJan Tlustý 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 08.51 421.00
3 Stanislav ŠvejcarStanislav Švejcar 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 1 08.57 406.00
4 Matěj SchuchMatěj Schuch 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 08.86 336.00
5 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 08.91 324.00
6 39 Jonáš ChládekJonáš Chládek 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 6 09.39 224.00
Poznámky:
-09
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav NeudertJaroslav Neudert 09 ZŠ BrněnecZŠ Brněnec 2 08.25 489.00
2 Dominik SoškaDominik Soška 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 1 08.40 449.00
3 Kryštof KrátkýKryštof Krátký 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 4 08.69 376.00
4 Michal MarešMichal Mareš 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 5 08.81 347.00
MS Vít KrejsaVít Krejsa 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 09.00
6 Patrik RoušarPatrik Roušar 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 6 09.74 161.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ŠpivákLukáš Špivák 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 2 08.17 511.00
2 Matyáš ZváraMatyáš Zvára 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 6 08.58 403.00
3 Jan SchafferJan Schaffer 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 5 08.79 352.00
4 Dominik PandulaDominik Pandula 10 ZŠ BrněnecZŠ Brněnec 4 09.48 207.00
Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ŠpivákLukáš Špivák 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 2 08.17 511.00
2 Jaroslav NeudertJaroslav Neudert 09 ZŠ BrněnecZŠ Brněnec 2 08.25 489.00
3 Radim ČápRadim Čáp 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 08.32 470.00
4 Dominik SoškaDominik Soška 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 1 08.40 449.00
5 Jan TlustýJan Tlustý 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 08.51 421.00
6 Stanislav ŠvejcarStanislav Švejcar 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 1 08.57 406.00
7 Matyáš ZváraMatyáš Zvára 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 6 08.58 403.00
8 Kryštof KrátkýKryštof Krátký 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 4 08.69 376.00
9 Jan SchafferJan Schaffer 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 5 08.79 352.00
10 Michal MarešMichal Mareš 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 5 08.81 347.00
11 Matěj SchuchMatěj Schuch 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 08.86 336.00
12 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 08.91 324.00
13 Vít KrejsaVít Krejsa 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 09.00
14 39 Jonáš ChládekJonáš Chládek 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 6 09.39 224.00
15 Dominik PandulaDominik Pandula 10 ZŠ BrněnecZŠ Brněnec 4 09.48 207.00
16 Patrik RoušarPatrik Roušar 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 6 09.74 161.00
Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika JílkováMonika Jílková 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 4 08.90 592.00
2 Lucie DoležalováLucie Doležalová 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 3 09.12 536.00
3 Michaela FilipiMichaela Filipi 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 1 SB 09.22 511.00
4 35 Lucie ZahradníkováLucie Zahradníková 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 09.23 509.00
5 Adéla HonzálkováAdéla Honzálková 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 09.50 444.00
6 Aneta HlušičkováAneta Hlušičková 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 6 09.59 424.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká 07 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... 1 08.87 600.00
2 Nela ŠkeříkováNela Škeříková 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 09.20 516.00
3 Anna NovákováAnna Nováková 08 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... 5 09.39 470.00
4 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 09 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy 2 09.45 456.00
5 Lucie BenešováLucie Benešová 10 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... 4 09.63 415.00
6 32 Barbora DobešováBarbora Dobešová 08 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy 3 10.06 324.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Veronika BrůnováVeronika Brůnová 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 4 09.14 531.00
2= 24 Natálie OndráčkováNatálie Ondráčková 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 6 09.28 496.00
2= Denisa HorákováDenisa Horáková 08 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 3 09.28 496.00
4 30 Karolína MlynářováKarolína Mlynářová 07 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 2 09.43 461.00
5 Tereza PipkováTereza Pipková 08 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy 1 09.85 367.00
Eileen KrejsováEileen Krejsová 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká 07 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... 1 08.87 600.00
2 Monika JílkováMonika Jílková 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 4 08.90 592.00
3 Lucie DoležalováLucie Doležalová 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 3 09.12 536.00
4 36 Veronika BrůnováVeronika Brůnová 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 4 09.14 531.00
5 Nela ŠkeříkováNela Škeříková 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 09.20 516.00
6 Michaela FilipiMichaela Filipi 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 1 SB 09.22 511.00
7 35 Lucie ZahradníkováLucie Zahradníková 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 09.23 509.00
8 24 Natálie OndráčkováNatálie Ondráčková 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 6 09.28 496.00
8 Denisa HorákováDenisa Horáková 08 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 3 09.28 496.00
10 Anna NovákováAnna Nováková 08 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... 5 09.39 470.00
11 30 Karolína MlynářováKarolína Mlynářová 07 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 2 09.43 461.00
12 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 09 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy 2 09.45 456.00
13 Adéla HonzálkováAdéla Honzálková 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 09.50 444.00
14 Aneta HlušičkováAneta Hlušičková 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 6 09.59 424.00
15 Lucie BenešováLucie Benešová 10 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... 4 09.63 415.00
16 Tereza PipkováTereza Pipková 08 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy 1 09.85 367.00
17 32 Barbora DobešováBarbora Dobešová 08 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy 3 10.06 324.00
Eileen KrejsováEileen Krejsová 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 4 08.83 610.00
2 Vanesa NovotnáVanesa Novotná 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 6 09.52 440.00
3 51 Anna PešinováAnna Pešinová 10 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 5 09.56 431.00
4 Anežka DvořákováAnežka Dvořáková 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 09.57 428.00
5 Lucie KrálováLucie Králová 11 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 2 09.64 413.00
6 Klára NečasováKlára Nečasová 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 1 09.76 386.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JílkováLucie Jílková 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 SB 08.70 645.00
2 Pavla ChadimováPavla Chadimová 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 08.91 589.00
3 89 Zuzana ŠlégrováZuzana Šlégrová 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 1 09.12 536.00
4 Eliška MachováEliška Machová 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 09.44 458.00
5 Nela SalátováNela Salátová 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 6 09.59 424.00
6 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 2 09.69 402.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela EliášováNela Eliášová 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 3 09.22 511.00
2 Nela MackerlováNela Mackerlová 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 09.30 492.00
3 Vanessa BorotováVanessa Borotová 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 4 09.38 472.00
4 Tereza KalouskováTereza Kalousková 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 5 09.54 435.00
5 Veronika KasalováVeronika Kasalová 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 2 09.59 424.00
6 Laura PoláškováLaura Polášková 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 1 09.68 404.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JílkováLucie Jílková 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 SB 08.70 645.00
2 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 4 08.83 610.00
3 Pavla ChadimováPavla Chadimová 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 08.91 589.00
4 89 Zuzana ŠlégrováZuzana Šlégrová 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 1 09.12 536.00
5 Nela EliášováNela Eliášová 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 3 09.22 511.00
6 Nela MackerlováNela Mackerlová 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 09.30 492.00
7 Vanessa BorotováVanessa Borotová 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 4 09.38 472.00
8 Eliška MachováEliška Machová 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 09.44 458.00
9 Vanesa NovotnáVanesa Novotná 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 6 09.52 440.00
10 Tereza KalouskováTereza Kalousková 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 5 09.54 435.00
11 51 Anna PešinováAnna Pešinová 10 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 5 09.56 431.00
12 Anežka DvořákováAnežka Dvořáková 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 09.57 428.00
13 Nela SalátováNela Salátová 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 6 09.59 424.00
13 Veronika KasalováVeronika Kasalová 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 2 09.59 424.00
15 Lucie KrálováLucie Králová 11 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 2 09.64 413.00
16 Laura PoláškováLaura Polášková 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 1 09.68 404.00
17 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 2 09.69 402.00
18 Klára NečasováKlára Nečasová 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 1 09.76 386.00

600 m - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 84 Soňa TišlováSoňa Tišlová 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 13 1:49.78 670.00
2 60 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 11 1:51.19 646.00
3 91 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 15 1:51.95 634.00
4 55 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 6 1:53.95 601.00
5 59 Klára LichtágováKlára Lichtágová 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 10 1:59.39 518.00
6 51 Anna PešinováAnna Pešinová 10 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 2 2:00.22 505.00
7 54 Karolína VodehnalováKarolína Vodehnalová 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 2:00.61 500.00
8 56 Justýna ŠmögerováJustýna Šmögerová 11 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 7 2:03.97 452.00
9 77 Nikol KučerováNikol Kučerová 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 12 SB 2:04.60 443.00
10 89 Zuzana ŠlégrováZuzana Šlégrová 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 14 2:06.52 417.00
11 93 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 17 2:08.44 392.00
12 53 Lucie PodsedníkováLucie Podsedníková 11 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 2:08.59 390.00
13 52 Natálie KantorováNatálie Kantorová 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 2:09.96 372.00
14 50 Aneta NečasováAneta Nečasová 11 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 1 2:16.54 293.00
15 57 Michaela ŠkodováMichaela Škodová 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 8 2:21.01 244.00
16 58 Lucie NovákováLucie Nováková 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 9 2:23.79 216.00
17 92 Eliška ŠvestkováEliška Švestková 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 16 2:28.29 173.00
Celkem 17 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 33 Barbora GroulíkováBarbora Groulíková 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 7 2:36.82 610.00
2 42 Andrea KantorováAndrea Kantorová 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 14 2:39.11 583.00
3 46 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 15 2:39.71 576.00
4 37 Helena NimshausováHelena Nimshausová 08 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... 11 2:40.83 563.00
5 34 Eva KubíčkováEva Kubíčková 09 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... 8 2:41.77 553.00
6 49 Adéla BiberlováAdéla Biberlová 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 17 SB 2:44.14 526.00
7 29 Zuzana StodolováZuzana Stodolová 07 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 4 SB 2:44.22 525.00
8 94 Marie AndrlíkováMarie Andrlíková 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 18 SB 2:48.89 475.00
9 28 Štěpánka JiskrováŠtěpánka Jiskrová 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 2:50.97 454.00
10 48 Aneta DoskočilováAneta Doskočilová 07 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy 16 2:52.35 439.00
11 36 Veronika BrůnováVeronika Brůnová 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 10 2:53.99 423.00
12 39 Berenika HejdukováBerenika Hejduková 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 13 2:54.97 413.00
13 26 Lucie KonečnáLucie Konečná 08 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy 2 2:55.44 409.00
14 38 Barbora BendováBarbora Bendová 08 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... 12 3:00.48 361.00
15 24 Natálie OndráčkováNatálie Ondráčková 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 1 3:02.48 342.00
16 30 Karolína MlynářováKarolína Mlynářová 07 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 5 3:11.00 270.00
17 32 Barbora DobešováBarbora Dobešová 08 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy 6 3:13.16 253.00
35 Lucie ZahradníkováLucie Zahradníková 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 9 DNF
Celkem 18 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 48 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 16 3:05.12 615.00
2 34 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 8 3:12.96 543.00
3 49 Vojtěch DrahošVojtěch Drahoš 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 17 3:21.90 466.00
4 46 Adam PražanAdam Pražan 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 15 3:23.42 453.00
5 26 David PliskaDavid Pliska 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 2 3:24.64 443.00
6 33 Radim ChorvatovičRadim Chorvatovič 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 7 3:30.18 399.00
7 35 Adam PavlišAdam Pavliš 11 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 9 3:32.01 385.00
8 29 Tomáš NyklTomáš Nykl 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 4 3:34.43 367.00
9 38 Michal BurešMichal Bureš 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 12 3:34.73 365.00
10 30 Filip StřasákFilip Střasák 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 5 3:39.25 332.00
11 39 Jonáš ChládekJonáš Chládek 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 13 3:45.42 289.00
12 24 Václav ValterVáclav Valter 09 ZŠ BrněnecZŠ Brněnec 1 3:47.35 276.00
13 32 Tomáš HnátekTomáš Hnátek 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 6 3:55.00 228.00
14 37 Jáchym AndrlíkJáchym Andrlík 09 ZŠ BrněnecZŠ Brněnec 11 3:58.28 209.00
15 36 Martin ElblMartin Elbl 10 ZŠ BrněnecZŠ Brněnec 10 4:07.18 161.00
16 28 Petr JiříčekPetr Jiříček 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 4:14.64 125.00
42 Matěj PentekMatěj Pentek 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 14 DNF
Poznámky:
Pentek Matěj zranění: natažená achilovka pravá noha
Celkem 17 závodníků

1500 m - Žáci

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 77 Jan KrištofJan Krištof 07 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 12 4:48.15 630.00
2 54 Vojtěch KrálVojtěch Král 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 5 4:49.69 621.00
3 58 Lukáš MarekLukáš Marek 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 10 4:51.84 608.00
4 56 Vojtěch UrbášekVojtěch Urbášek 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 7 4:53.71 596.00
5 55 Petr SchwachPetr Schwach 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 6 4:55.16 588.00
6 50 Marek HalamkaMarek Halamka 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 1 4:55.78 584.00
7 91 Viktor NývltViktor Nývlt 07 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 15 4:56.81 578.00
8 60 Tomáš JílekTomáš Jílek 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 11 5:19.69 452.00
9 92 Daniel DrápelaDaniel Drápela 07 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 16 5:21.59 442.00
10 84 Štěpán KošňarŠtěpán Košňar 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 13 5:22.12 439.00
11 57 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 08 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl 8 5:25.34 423.00
12 59 Vladislav PerepelycjaVladislav Perepelycja 08 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl 9 5:25.37 422.00
13 53 Daniel BisDaniel Bis 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 4 5:29.35 403.00
14 89 Stanislav DospělStanislav Dospěl 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 14 5:36.61 367.00
15 51 Matyáš VavříkMatyáš Vavřík 07 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 2 5:36.68 367.00
16 52 Jáchym ŠvejdaJáchym Švejda 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 3 5:47.00 320.00
Celkem 16 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šperka, Vodička, Pytlík, Kraus Šperka, Vodička, Pytlík, Kraus Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 6 30.37 567.00
2 Draessler, Dospiva, Bařina, Urbášek Draessler, Dospiva, Bařina, Urbášek GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 3 31.05 518.00
3 89 Dospěl, Nunvář, Vraspír, Husák Dospěl, Nunvář, Vraspír, Husák Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 31.15 511.00
4 59 Perepelycja, Kovář, Pakosta, Rejman Perepelycja, Kovář, Pakosta, Rejman ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl 2 32.75 403.00
5 Dudek, Štarmann, Švejda, Král Dudek, Štarmann, Švejda, Král Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 5 33.74 342.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Krištof, Mlynář, Šícha, Hradecký Krištof, Mlynář, Šícha, Hradecký Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 2 30.35 569.00
2 Kala, Košňar, Kubíček, Hájek Kala, Košňar, Kubíček, Hájek ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 30.90 529.00
3 Fousek, Dvořák, Sirotek, Doseděl Fousek, Dvořák, Sirotek, Doseděl ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl 3 31.83 464.00
4 cíl, Baumruk, Jílek, Schwach cíl, Baumruk, Jílek, Schwach Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 32.83 398.00
5 91 Nývlt, Vavřík, Andrlík, Krušina Nývlt, Vavřík, Andrlík, Krušina Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 6 50.04 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Krištof, Mlynář, Šícha, Hradecký Krištof, Mlynář, Šícha, Hradecký Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 2 30.35 569.00
2 Šperka, Vodička, Pytlík, Kraus Šperka, Vodička, Pytlík, Kraus Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 6 30.37 567.00
3 Kala, Košňar, Kubíček, Hájek Kala, Košňar, Kubíček, Hájek ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 30.90 529.00
4 Draessler, Dospiva, Bařina, Urbášek Draessler, Dospiva, Bařina, Urbášek GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 3 31.05 518.00
5 89 Dospěl, Nunvář, Vraspír, Husák Dospěl, Nunvář, Vraspír, Husák Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 31.15 511.00
6 Fousek, Dvořák, Sirotek, Doseděl Fousek, Dvořák, Sirotek, Doseděl ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl 3 31.83 464.00
7 59 Perepelycja, Kovář, Pakosta, Rejman Perepelycja, Kovář, Pakosta, Rejman ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl 2 32.75 403.00
8 cíl, Baumruk, Jílek, Schwach cíl, Baumruk, Jílek, Schwach Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 32.83 398.00
9 Dudek, Štarmann, Švejda, Král Dudek, Štarmann, Švejda, Král Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 5 33.74 342.00
10 91 Nývlt, Vavřík, Andrlík, Krušina Nývlt, Vavřík, Andrlík, Krušina Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 6 50.04 0.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švejcar, Čáp, Jůza, Sedláček Švejcar, Čáp, Jůza, Sedláček ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 32.12 444.00
2 Mareš, Hameder, Bureš, Schaffer Mareš, Hameder, Bureš, Schaffer ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 3 34.06 324.00
3 Frodl, Štěpánek, Tlustý, Schuch Frodl, Štěpánek, Tlustý, Schuch Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 36.89 179.00
4 Roušar, Chorvatovič, Lorenc, Hegr Roušar, Chorvatovič, Lorenc, Hegr ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 2 37.07 171.00
5 Petrasz, Elbl, Michl, Valter Petrasz, Elbl, Michl, Valter ZŠ BrněnecZŠ Brněnec 5 39.08 94.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Špivák, Krátký, Drahoš, Dostál Špivák, Krátký, Drahoš, Dostál ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 6 31.81 465.00
2 39 Chládek, Zvára, Hnátek, Soška Chládek, Zvára, Hnátek, Soška ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 3 33.43 361.00
3 37 Andrlík, Lžičař, Pandula, Neudert Andrlík, Lžičař, Pandula, Neudert ZŠ BrněnecZŠ Brněnec 4 33.98 328.00
4 Kvapil, Pulko, Pavliš, Pražan Kvapil, Pulko, Pavliš, Pražan Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 35.15 264.00
5 26 Pliska, Kučera, Kukrle, Hodaň Pliska, Kučera, Kukrle, Hodaň ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 2 36.73 187.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Špivák, Krátký, Drahoš, Dostál Špivák, Krátký, Drahoš, Dostál ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 6 31.81 465.00
2 Švejcar, Čáp, Jůza, Sedláček Švejcar, Čáp, Jůza, Sedláček ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 32.12 444.00
3 39 Chládek, Zvára, Hnátek, Soška Chládek, Zvára, Hnátek, Soška ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 3 33.43 361.00
4 37 Andrlík, Lžičař, Pandula, Neudert Andrlík, Lžičař, Pandula, Neudert ZŠ BrněnecZŠ Brněnec 4 33.98 328.00
5 Mareš, Hameder, Bureš, Schaffer Mareš, Hameder, Bureš, Schaffer ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 3 34.06 324.00
6 Kvapil, Pulko, Pavliš, Pražan Kvapil, Pulko, Pavliš, Pražan Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 35.15 264.00
7 26 Pliska, Kučera, Kukrle, Hodaň Pliska, Kučera, Kukrle, Hodaň ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 2 36.73 187.00
8 Frodl, Štěpánek, Tlustý, Schuch Frodl, Štěpánek, Tlustý, Schuch Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 36.89 179.00
9 Roušar, Chorvatovič, Lorenc, Hegr Roušar, Chorvatovič, Lorenc, Hegr ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 2 37.07 171.00
10 Petrasz, Elbl, Michl, Valter Petrasz, Elbl, Michl, Valter ZŠ BrněnecZŠ Brněnec 5 39.08 94.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horáková, Šafránková, Břeňová, Mlynářová Horáková, Šafránková, Břeňová, Mlynářová ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 5 33.58 625.00
2 Doležalová, Jílková, Filipi, Biberlová Doležalová, Jílková, Filipi, Biberlová Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 4 33.92 602.00
3 Honzálková, Kantorová, Zahradníková, Hetmánková Honzálková, Kantorová, Zahradníková, Hetmánková Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 34.54 561.00
4 Lorencová, Jiskrová, Brůnová, Lněničková Lorencová, Jiskrová, Brůnová, Lněničková ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 35.17 521.00
5 Vysoká, Chalupníková, Benešová, Štyndlová Vysoká, Chalupníková, Benešová, Štyndlová Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... 1 36.05 467.00
6 Ungrová, Němcová, Ondráčková, Sokolová Ungrová, Němcová, Ondráčková, Sokolová ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 6 36.11 463.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Metyšová, Krejsová, Novotná, Škeříková Metyšová, Krejsová, Novotná, Škeříková ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 34.36 573.00
2 48 Doskočilová, Konečná, Pešinová, Lipská Doskočilová, Konečná, Pešinová, Lipská Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy 3 34.39 571.00
3 29 Stodolová, Andrlíková, Dvořáková, Kleinová Stodolová, Andrlíková, Dvořáková, Kleinová Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 6 35.40 506.00
4 Brázdová, Maixnerová, Groulíková, Hlušičková Brázdová, Maixnerová, Groulíková, Hlušičková Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 35.84 480.00
5 34 Kubíčková, Nimshausová, Isac, Nováková Kubíčková, Nimshausová, Isac, Nováková Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... 5 37.36 392.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horáková, Šafránková, Břeňová, Mlynářová Horáková, Šafránková, Břeňová, Mlynářová ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 5 33.58 625.00
2 Doležalová, Jílková, Filipi, Biberlová Doležalová, Jílková, Filipi, Biberlová Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 4 33.92 602.00
3 46 Metyšová, Krejsová, Novotná, Škeříková Metyšová, Krejsová, Novotná, Škeříková ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 34.36 573.00
4 48 Doskočilová, Konečná, Pešinová, Lipská Doskočilová, Konečná, Pešinová, Lipská Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy 3 34.39 571.00
5 Honzálková, Kantorová, Zahradníková, Hetmánková Honzálková, Kantorová, Zahradníková, Hetmánková Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 34.54 561.00
6 Lorencová, Jiskrová, Brůnová, Lněničková Lorencová, Jiskrová, Brůnová, Lněničková ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 35.17 521.00
7 29 Stodolová, Andrlíková, Dvořáková, Kleinová Stodolová, Andrlíková, Dvořáková, Kleinová Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 6 35.40 506.00
8 Brázdová, Maixnerová, Groulíková, Hlušičková Brázdová, Maixnerová, Groulíková, Hlušičková Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 35.84 480.00
9 Vysoká, Chalupníková, Benešová, Štyndlová Vysoká, Chalupníková, Benešová, Štyndlová Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... 1 36.05 467.00
10 Ungrová, Němcová, Ondráčková, Sokolová Ungrová, Němcová, Ondráčková, Sokolová ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 6 36.11 463.00
11 34 Kubíčková, Nimshausová, Isac, Nováková Kubíčková, Nimshausová, Isac, Nováková Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... 5 37.36 392.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vodehnalová, Machová, Dvořáková, Jílková Vodehnalová, Machová, Dvořáková, Jílková Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 6 34.23 581.00
2 Zahradníčková, Pešinová, Lichtágová, Tišlová Zahradníčková, Pešinová, Lichtágová, Tišlová Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 1 34.80 544.00
3 Krejčí, Kasalová, Krejčí, Václavíková Krejčí, Kasalová, Krejčí, Václavíková GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 5 35.24 516.00
4 Friedlová, Nečasová, Kučerová, Novotná Friedlová, Nečasová, Kučerová, Novotná ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 4 36.20 458.00
5 Kratochvílová, Králová, Pelikánová, Musilová Kratochvílová, Králová, Pelikánová, Musilová Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 3 37.41 389.00
6 58 Nováková, Kalousková, Nečasová, Zemánková Nováková, Kalousková, Nečasová, Zemánková ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 2 37.74 371.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Brychtová, Tmějová, Borotová, Eliášová Brychtová, Tmějová, Borotová, Eliášová ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 4 34.74 548.00
2 53 Podsedníková, Fliedrová, Petrová, Kantorová Podsedníková, Fliedrová, Petrová, Kantorová Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 35.86 478.00
3 Mackerlová, Šlégrová, Chadimová, Vodehnalová Mackerlová, Šlégrová, Chadimová, Vodehnalová ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 36.64 432.00
4 Lašková, Vojáčková, Bohunková, Pavlišová Lašková, Vojáčková, Bohunková, Pavlišová ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 36.74 427.00
5 Salátová, Šmögerová, Strapinová, Škodová Salátová, Šmögerová, Strapinová, Škodová ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 6 37.03 410.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vodehnalová, Machová, Dvořáková, Jílková Vodehnalová, Machová, Dvořáková, Jílková Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 6 34.23 581.00
2 93 Brychtová, Tmějová, Borotová, Eliášová Brychtová, Tmějová, Borotová, Eliášová ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 4 34.74 548.00
3 Zahradníčková, Pešinová, Lichtágová, Tišlová Zahradníčková, Pešinová, Lichtágová, Tišlová Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 1 34.80 544.00
4 Krejčí, Kasalová, Krejčí, Václavíková Krejčí, Kasalová, Krejčí, Václavíková GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 5 35.24 516.00
5 53 Podsedníková, Fliedrová, Petrová, Kantorová Podsedníková, Fliedrová, Petrová, Kantorová Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 35.86 478.00
6 Friedlová, Nečasová, Kučerová, Novotná Friedlová, Nečasová, Kučerová, Novotná ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 4 36.20 458.00
7 Mackerlová, Šlégrová, Chadimová, Vodehnalová Mackerlová, Šlégrová, Chadimová, Vodehnalová ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 36.64 432.00
8 Lašková, Vojáčková, Bohunková, Pavlišová Lašková, Vojáčková, Bohunková, Pavlišová ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 36.74 427.00
9 Salátová, Šmögerová, Strapinová, Škodová Salátová, Šmögerová, Strapinová, Škodová ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 6 37.03 410.00
10 Kratochvílová, Králová, Pelikánová, Musilová Kratochvílová, Králová, Pelikánová, Musilová Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 3 37.41 389.00
11 58 Nováková, Kalousková, Nečasová, Zemánková Nováková, Kalousková, Nečasová, Zemánková ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 2 37.74 371.00

skok vysoký - Žáci

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,27 1,32 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 Body
1 Denis GultDenis Gult
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 11 PB 1.70 - - - - - - - o o o o o o - xo xxx 544.00
2 David KubíčekDavid Kubíček
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
07 3 PB 1.61 - - - o o o o o o o o o xxx 472.00
3 Vilém VoříšekVilém Voříšek
ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl
07 16 PB 1.58 - - - - - o o o o o o xxx 449.00
4= Jiří ŠíchaJiří Šícha
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
07 13 PB 1.58 - - - - o o xo o o xo o xxx 449.00
4= Mikuláš PakostaMikuláš Pakosta
ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl
07 15 PB 1.58 - - o o o o o o o xxo o xxx 449.00
6 Šimon DospivaŠimon Dospiva
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
07 17 PB 1.55 - - - o o o o o o o xxx 426.00
7 Šimon DudekŠimon Dudek
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
09 8 PB 1.52 - - - xo o o o o xo xxx 404.00
8 55 Petr SchwachPetr Schwach
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 14 PB 1.49 o o - o o xo xo xxo xxx 381.00
9 60 Tomáš JílekTomáš Jílek
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 12 PB 1.49 o o o o xxo o xo xxo xxx 381.00
10 Jakub VraspírJakub Vraspír
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
07 10 PB 1.46 o o o o o o o xxx 360.00
11 Petr HradeckýPetr Hradecký
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
09 2 PB 1.46 o o o xo xo o xo xxx 360.00
12 Martin KrušinaMartin Krušina
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
08 1 PB 1.46 o o xo o xxo xo xo xxx 360.00
13= 92 Daniel DrápelaDaniel Drápela
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
07 9 PB 1.40 - - o o o xxx 317.00
13= Pavel VodičkaPavel Vodička
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
09 6 PB 1.40 - - - - o xxx 317.00
13= Karel FousekKarel Fousek
ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl
08 5 PB 1.40 - - o o o xxx 317.00
16 58 Lukáš MarekLukáš Marek
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
07 4 PB 1.37 - - o o xxx 297.00
17 84 Štěpán KošňarŠtěpán Košňar
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
07 7 PB 1.37 - - o xo xxx 297.00
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,19 1,24 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,49 1,52 1,55 1,58 Body
1 48 Maxim JůzaMaxim Jůza
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 12 PB 1.52 - - o o - o o o o xo xxo xxx 404.00
2= Jan SchafferJan Schaffer
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
10 5 PB 1.49 o o o o o o o o xo o xxx 381.00
2= Dominik SoškaDominik Soška
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
09 2 PB 1.49 o o o o o xo o o o o xxx 381.00
4 Lukáš ŠpivákLukáš Špivák
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
09 10 PB 1.49 o - o o o o xo xo xo xxo xxx 381.00
5 Lžičař TomášLžičař Tomáš
ZŠ BrněnecZŠ Brněnec
09 14 PB 1.44 - - o o o xo xo o o xxx 345.00
6 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
10 15 PB 1.41 o o xo o o o o o xxx 324.00
7 Petr KvapilPetr Kvapil
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
10 13 PB 1.38 o o o o o xxo o xxx 303.00
8 Stanislav ŠvejcarStanislav Švejcar
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 17 PB 1.35 - - xxo o o o xxx 283.00
9 Daniel HodaňDaniel Hodaň
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
10 11 PB 1.32 o o o o xo xxx 263.00
10 Matyáš FišmonMatyáš Fišmon
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 6 PB 1.32 - - o o xxo xxx 263.00
11= Tomáš MichlTomáš Michl
ZŠ BrněnecZŠ Brněnec
10 3 PB 1.29 o o o o xxx 244.00
11= Patrik FrodlPatrik Frodl
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
09 7 PB 1.29 o o o o xxx 244.00
13= Prokop DostálProkop Dostál
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 1 PB 1.24 o - o xxx 212.00
13= Jan LorencJan Lorenc
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
10 4 PB 1.24 o o o xxx 212.00
15 Patrik RoušarPatrik Roušar
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
10 9 PB 1.24 xo o xxo xxx 212.00
16 Nikolas CekovNikolas Cekov
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
10 8 PB 1.14 o xxx 153.00
Poznámky / pokusy:
" Nikolas Cekov úraz: na stehně pravé nohy tretrou
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,19 1,24 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,55 1,58 1,61 Body
1 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká
Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L...
07 13 PB 1.47 - - - o o o o o o o xxx 588.00
2 Anna ŠafránkováAnna Šafránková
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
08 4 PB 1.41 o o o o o o o o xxx 523.00
3 Adéla HejtmánkováAdéla Hejtmánková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 1 PB 1.38 o o o o o o o xxx 491.00
4 48 Aneta DoskočilováAneta Doskočilová
Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy
07 16 PB 1.38 o xxo o o xo o xo xxx 491.00
5 Pavla LorencováPavla Lorencová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
07 3 PB 1.38 - o o o xo o xxo xxx 491.00
6 Aneta HlušičkováAneta Hlušičková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 14 PB 1.35 o o o o xo o xxx 460.00
7 Jana CejpováJana Cejpová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 17 PB 1.35 o o o o xo xo xxx 460.00
8= Jana LuňáčkováJana Luňáčková
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 15 PB 1.32 o o o o xo xxx 429.00
8= Amálie DvořákováAmálie Dvořáková
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 9 PB 1.32 o o o o xo xxx 429.00
10 Tereza BrázdováTereza Brázdová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
07 11 PB 1.32 o xo xo o xo xxx 429.00
11= Barbora PešinováBarbora Pešinová
Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy
09 7 PB 1.29 o o o o xxx 399.00
11= Lenka LněničkováLenka Lněničková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
08 8 PB 1.29 o o o o xxx 399.00
13= Karolína ŠtyndlováKarolína Štyndlová
Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L...
09 12 PB 1.24 xxo xo xxo xxx 350.00
13= 28 Štěpánka JiskrováŠtěpánka Jiskrová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 2 PB 1.24 xo xxo xxo xxx 350.00
Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková
Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L...
10 5 PB DNS 0.00
Zuzana SokolováZuzana Sokolová
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
08 10 NM xxx
Barbora NěmcováBarbora Němcová
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
07 6 NM xxx
Poznámky / pokusy:
" Chalupníková Anastázie úraz: pravé koleno, poranění vazu
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,11 1,16 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 Body
1 Anežka KratochvílováAnežka Kratochvílová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
10 4 PB 1.30 o o o xo o o o xxx 409.00
2 Lucie StrapinováLucie Strapinová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
09 9 PB 1.30 o o o o o xxo o xxx 409.00
3 Štěpána VodehnalováŠtěpána Vodehnalová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
10 6 PB 1.30 o o o o o o xxo xxx 409.00
4 Vendula PelikánováVendula Pelikánová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
11 10 PB 1.27 o o o o o xo xxx 379.00
5 Vanessa BorotováVanessa Borotová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
09 2 PB 1.27 o o o xo o xo xxx 379.00
6 Viktorie PetrováViktorie Petrová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
10 12 PB 1.27 o o o xo o xxo xxx 379.00
7= 59 Klára LichtágováKlára Lichtágová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
09 11 PB 1.27 o o o o xxo xxo xxx 379.00
7= Adéla FriedlováAdéla Friedlová
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
09 14 PB 1.27 o o xo o xo xxo xxx 379.00
9 Ela PavlišováEla Pavlišová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 13 PB 1.27 o o xxo o xo xxo xxx 379.00
10 Veronika KasalováVeronika Kasalová
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
10 8 PB 1.21 xxo xxo xo xo xxx 321.00
11= Sofie ZemánkováSofie Zemánková
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
10 3 PB 1.16 o o o xxx 275.00
11= Ema DostálováEma Dostálová
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
10 7 PB 1.16 o o o xxx 275.00
13 58 Lucie NovákováLucie Nováková
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
09 15 PB 1.16 o o xo xxx 275.00
14 Eliška LaškováEliška Lašková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 5 PB 1.11 xo o xxx 231.00
15 Nela SalátováNela Salátová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 1 PB 1.11 o xxo xxx 231.00
92 Eliška ŠvestkováEliška Švestková
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
10 16 PB DNS 0.00
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon KrausŠimon Kraus
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
07 3 PB 5.73 +1.5 m/s 5.73  1,50 5.73 529.00
2 54 Vojtěch KrálVojtěch Král
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 9 PB 5.24 +1.6 m/s 5.24  1,60 5.24 429.00
3 Jan DraesslerJan Draessler
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
07 7 PB 5.19 +1.8 m/s 5.19  1,80 5.19 419.00
4 Filip NunvářFilip Nunvář
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
07 15 PB 5.12 +1.2 m/s 5.12  1,20 5.12 405.00
5 Dominik HusákDominik Husák
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
09 16 PB 5.10 +1.2 m/s 5.10  1,20 5.10 402.00
6 Karel FousekKarel Fousek
ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl
08 8 PB 5.00 +1.4 m/s 5.00  1,40 4.87  0,90 5.00 382.00
7 Filip MlynářFilip Mlynář
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 11 PB 5.00 +1.3 m/s 5.00  1,30 4.81  0,90 5.00 382.00
8 Pavel VodičkaPavel Vodička
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
09 17 PB 5.00 +1.7 m/s 5.00  1,70 4.74  0,80 5.00 382.00
9 Denis GultDenis Gult
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 12 PB 4.74 +1.8 m/s 4.74  1,80 4.70  1,80 4.74 333.00
10 Tomáš Martin BařinaTomáš Martin Bařina
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
07 2 PB 4.74 +1.1 m/s 4.74  1,10 4.48  1,20 4.74 333.00
11 57 Vojtěch KovářVojtěch Kovář
ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl
08 4 PB 4.70 +1.8 m/s 4.70  1,80 4.70 326.00
12 Šimon DudekŠimon Dudek
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
09 1 PB 4.67 +1.2 m/s 4.67  1,20 4.67 321.00
13 Jakub VraspírJakub Vraspír
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
07 13 PB 4.52 +0.9 m/s 4.52  0,90 4.52 294.00
14 Ondřej DolejšOndřej Dolejš
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
08 6 PB 4.51 +1.1 m/s 4.51  1,10 4.51 292.00
15 91 Viktor NývltViktor Nývlt
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
07 14 PB 4.22 +0.8 m/s 4.22  0,80 4.22 242.00
16 Matouš RejmanMatouš Rejman
ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl
07 1 PB 3.84 +0.2 m/s 3.84  0,20 3.84 181.00
53 Daniel BisDaniel Bis
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
08 5 NM -
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 4 PB 4.80 +1.9 m/s 4.80  1,90 4.80 345.00
2 Prokop DostálProkop Dostál
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 13 PB 4.74 +1.6 m/s 4.74  1,60 4.74 333.00
3 38 Michal BurešMichal Bureš
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
10 11 PB 4.62 +1.7 m/s 4.62  1,70 4.62 312.00
4 Jaroslav NeudertJaroslav Neudert
ZŠ BrněnecZŠ Brněnec
09 1 PB 4.55 +1.5 m/s 4.55  1,50 4.55 299.00
5 Radim ČápRadim Čáp
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 5 PB 4.52 +1.4 m/s 4.52  1,40 4.17  1,50 4.52 294.00
6 Michal MarešMichal Mareš
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
09 16 PB 4.52 +1.4 m/s 4.52  1,40 0.00  1,80 4.52 294.00
7 Kryštof KrátkýKryštof Krátký
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
09 9 PB 4.50 +1.3 m/s 4.50  1,30 4.50 290.00
8 32 Tomáš HnátekTomáš Hnátek
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
10 14 PB 4.27 +1.3 m/s 4.27  1,30 4.27 250.00
MS Matyáš FišmonMatyáš Fišmon
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 15 PB 4.18 +0.9 m/s 4.18  0,90 4.18
10 37 Jáchym AndrlíkJáchym Andrlík
ZŠ BrněnecZŠ Brněnec
09 10 PB 4.17 +1.1 m/s 4.17  1,10 4.17 234.00
11 Vít KrejsaVít Krejsa
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 6 PB 4.07 +1.4 m/s 4.07  1,40 4.07 217.00
12 Štěpán KukrleŠtěpán Kukrle
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
09 3 PB 4.01 +1.4 m/s 4.01  1,40 4.01 207.00
13 Adam HamederAdam Hameder
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
09 18 PB 3.96 +1.5 m/s 3.96  1,50 3.96 199.00
14 Julius PulkoJulius Pulko
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
09 17 PB 3.88 +1.3 m/s 3.88  1,30 3.88 187.00
15 30 Filip StřasákFilip Střasák
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 2 PB 3.84 +1.6 m/s 3.84  1,60 3.84 181.00
16 46 Adam PražanAdam Pražan
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
10 12 PB 3.82 +1.4 m/s 3.82  1,40 3.82 177.00
17 Jakub KučeraJakub Kučera
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
10 19 PB 3.81 +1.7 m/s 3.81  1,70 3.81 176.00
18 36 Martin ElblMartin Elbl
ZŠ BrněnecZŠ Brněnec
10 7 PB 3.65 +1.6 m/s 3.65  1,60 3.65 152.00
19 42 Matěj PentekMatěj Pentek
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
09 8 PB 3.54 +1.7 m/s 3.54  1,70 3.54 136.00
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška LipskáEliška Lipská
Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy
08 7 PB 4.85 +1.8 m/s 4.85  1,80 4.85 519.00
2 Denisa HorákováDenisa Horáková
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
08 3 PB 4.52 +1.8 m/s 4.52  1,80 4.52 433.00
3 Monika JílkováMonika Jílková
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 14 PB 4.44 +1.8 m/s 4.44  1,80 4.44 413.00
4 Barbora PešinováBarbora Pešinová
Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy
09 6 PB 4.41 +1.9 m/s 4.41  1,90 4.41 406.00
5 49 Adéla BiberlováAdéla Biberlová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 11 PB 4.40 +1.1 m/s 4.40  1,10 4.40 403.00
6 42 Andrea KantorováAndrea Kantorová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 4 PB 4.36 +1.5 m/s 4.36  1,50 4.36 393.00
7 Adéla HejtmánkováAdéla Hejtmánková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 10 PB 4.24 +1.2 m/s 4.24  1,20 4.24 364.00
8 Julie NovotnáJulie Novotná
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 1 PB 4.21 +1.5 m/s 4.21  1,50 4.21 357.00
9 Anna ŠafránkováAnna Šafránková
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
08 18 PB 4.09 +1.6 m/s 4.09  1,60 4.09 329.00
10= Emily MartinůEmily Martinů
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
08 12 PB 3.98 +1.6 m/s 3.98  1,60 3.98 303.00
10= Nicol MaixnerováNicol Maixnerová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
07 8 PB 3.98 +1.5 m/s 3.98  1,50 3.98 303.00
12 Pavla LorencováPavla Lorencová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
07 13 PB 3.95 +1.4 m/s 3.95  1,40 3.95 296.00
13 Jana LuňáčkováJana Luňáčková
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 2 PB 3.93 +1.4 m/s 3.93  1,40 3.93 292.00
14 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy
09 15 PB 3.74 +1.3 m/s 3.74  1,30 3.74 250.00
15 38 Barbora BendováBarbora Bendová
Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L...
08 16 PB 3.69 +1.4 m/s 3.69  1,40 3.69 239.00
16 Nica IsacNica Isac
Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L...
09 17 PB 3.40 +1.2 m/s 3.40  1,20 3.40 180.00
17 Lucie BenešováLucie Benešová
Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L...
10 9 PB 3.24 +1.7 m/s 3.24  1,70 3.24 150.00
Eileen KrejsováEileen Krejsová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
08 5 PB DNS 0.00
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie JílkováLucie Jílková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
10 2 PB 4.81 +1.7 m/s 4.81  1,70 4.81 508.00
2 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
10 9 PB 4.68 +1.5 m/s 4.68  1,50 4.68 474.00
3 84 Soňa TišlováSoňa Tišlová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
09 5 PB 4.51 +1.9 m/s 4.51  1,90 4.51 431.00
4 Anežka DvořákováAnežka Dvořáková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
10 6 PB 4.31 +1.2 m/s 4.31  1,20 4.31 381.00
5 Nela EliášováNela Eliášová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 11 PB 4.26 +1.6 m/s 4.26  1,60 4.26 369.00
6 Nela MackerlováNela Mackerlová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 14 PB 4.20 +1.4 m/s 4.20  1,40 4.20 355.00
7 Pavla ChadimováPavla Chadimová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 7 PB 4.18 +1.5 m/s 4.18  1,50 4.18 350.00
8= Karolína BohunkováKarolína Bohunková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 1 PB 4.08 +1.8 m/s 4.08  1,80 4.08 326.00
8= Tereza TmějováTereza Tmějová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
11 10 PB 4.08 +1.2 m/s 4.08  1,20 4.08 326.00
10 93 Veronika BrychtováVeronika Brychtová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 12 PB 4.04 +1.8 m/s 4.04  1,80 4.04 317.00
11 77 Nikol KučerováNikol Kučerová
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
10 4 PB 3.92 +1.2 m/s 3.92  1,20 3.92 290.00
12 Adéla FriedlováAdéla Friedlová
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
09 3 PB 3.91 +1.5 m/s 3.91  1,50 3.91 287.00
13 Laura PoláškováLaura Polášková
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
10 13 PB 3.84 +0.9 m/s 3.84  0,90 3.84 272.00
14 Jolana KrejčíJolana Krejčí
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
10 18 PB 3.76 +1.7 m/s 3.76  1,70 3.76 254.00
15 Ema DostálováEma Dostálová
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
10 17 PB 3.54 +1.5 m/s 3.54  1,50 3.54 208.00
16 Sofie ZemánkováSofie Zemánková
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
10 15 PB 3.53 +1.9 m/s 3.53  1,90 3.53 206.00
17 Anežka KratochvílováAnežka Kratochvílová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
10 16 PB 3.04 +1.4 m/s 3.04  1,40 3.04 114.00
52 Natálie KantorováNatálie Kantorová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
10 8 PB DNS 0.00
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška LipskáEliška Lipská
Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy
08 5 PB 09.96 527.00
2 46 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
08 6 PB 09.49 496.00
3 Anna NovákováAnna Nováková
Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L...
08 12 PB 08.75 448.00
4 Barbora KleinováBarbora Kleinová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 13 PB 08.51 432.00
5 Karolína BřeňováKarolína Břeňová
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
07 18 PB 08.25 416.00
6 33 Barbora GroulíkováBarbora Groulíková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 11 PB 07.89 392.00
7 Nela ŠkeříkováNela Škeříková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
07 9 PB 07.81 387.00
8 Veronika PeterkováVeronika Peterková
Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy
09 10 PB 07.80 386.00
9 Rozárie TobiášováRozárie Tobiášová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 16 PB 07.66 377.00
10 Lucie DoležalováLucie Doležalová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 8 PB 07.57 372.00
11 Barbora NešporováBarbora Nešporová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 2 PB 07.41 361.00
12 34 Eva KubíčkováEva Kubíčková
Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L...
09 1 PB 07.41 361.00
13 Michaela FilipiMichaela Filipi
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 4 PB 07.14 344.00
14 Adéla KočvarováAdéla Kočvarová
Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy
09 14 PB 07.06 339.00
15 Alexandra ŠedajováAlexandra Šedajová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 15 PB 06.86 326.00
16 Natálie UngrováNatálie Ungrová
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
08 17 PB 06.79 322.00
MS Nela PřiklopilováNela Přiklopilová
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
08 7 PB 06.78
17 37 Helena NimshausováHelena Nimshausová
Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L...
08 3 PB 06.78 321.00
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém VoříšekVilém Voříšek
ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl
07 2 PB 15.35 811.00
2 Martin BaumrukMartin Baumruk
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 6 PB 11.90 600.00
3 Matěj HájekMatěj Hájek
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
07 5 PB 11.78 593.00
4 Štěpán SirotekŠtěpán Sirotek
ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl
07 17 PB 11.34 566.00
5 David KubíčekDavid Kubíček
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
07 8 PB 11.16 556.00
6 Štěpán LálíkŠtěpán Lálík
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
09 12 PB 10.44 512.00
7 Šimon DospivaŠimon Dospiva
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
07 14 PB 10.39 509.00
8 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
07 1 PB 10.18 496.00
9 František ŠperkaFrantišek Šperka
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
08 9 PB 10.12 493.00
10 Josef HolíkJosef Holík
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
07 7 PB 10.08 490.00
11 Petr ŠtarmannPetr Štarmann
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 13 PB 10.07 490.00
12 Jakub cílJakub cíl
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 15 PB 10.00 486.00
13 77 Jan KrištofJan Krištof
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
07 11 PB 09.69 467.00
14 56 Vojtěch UrbášekVojtěch Urbášek
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
07 4 PB 09.07 430.00
15 Tomáš PytlíkTomáš Pytlík
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
09 16 PB 08.89 419.00
16 Vojtěch NeffVojtěch Neff
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
07 10 PB 08.11 373.00
17 Bohuslav AndrlíkBohuslav Andrlík
Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy
08 3 PB 07.81 355.00
Celkem 17 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan KrištofJan Krištof 07 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 1666
2 František ŠperkaFrantišek Šperka 08 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy PB 1649
3 Jan DraesslerJan Draessler 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 1462
4 Vilém VoříšekVilém Voříšek 07 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl PB 1260
5 Stanislav DospělStanislav Dospěl 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 1094
6 Matěj HájekMatěj Hájek 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 1091
7 Vojtěch KrálVojtěch Král 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 1050
8 David KubíčekDavid Kubíček 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 1028
9 Jiří ŠíchaJiří Šícha 07 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 1017
10 Petr SchwachPetr Schwach 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0969
11 Tomáš PytlíkTomáš Pytlík 09 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy PB 0959
12 Šimon DospivaŠimon Dospiva 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0935
13 Mikuláš PakostaMikuláš Pakosta 07 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl PB 0919
14 Lukáš MarekLukáš Marek 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0905
15 Dominik HusákDominik Husák 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0891
16 Denis GultDenis Gult 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0877
17 Tomáš Martin BařinaTomáš Martin Bařina 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0875
18 Filip MlynářFilip Mlynář 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0855
19 Karel FousekKarel Fousek 08 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl PB 0846
20 Tomáš JílekTomáš Jílek 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0833
21 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 08 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl PB 0749
22 Pavel VodičkaPavel Vodička 09 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy PB 0699
23 Martin BaumrukMartin Baumruk 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0600
24 Vojtěch UrbášekVojtěch Urbášek 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0596
25 Marek HalamkaMarek Halamka 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0584
26 Viktor NývltViktor Nývlt 07 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy PB 0578
27 Štěpán SirotekŠtěpán Sirotek 07 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl PB 0566
28= Ondřej KalaOndřej Kala 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0529
28= Šimon KrausŠimon Kraus 07 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy PB 0529
30 Štěpán LálíkŠtěpán Lálík 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0512
31= Josef HolíkJosef Holík 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0490
31= Petr ŠtarmannPetr Štarmann 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0490
33= Max DosedělMax Doseděl 07 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl PB 0473
33= Martin KlusoňMartin Klusoň 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0473
35 Daniel DrápelaDaniel Drápela 07 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy PB 0442
36 Štěpán KošňarŠtěpán Košňar 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0439
37 Vladislav PerepelycjaVladislav Perepelycja 08 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl PB 0422
38 Filip NunvářFilip Nunvář 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0405
39 Šimon DudekŠimon Dudek 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0404
40 Martin KrušinaMartin Krušina 08 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy PB 0360
41 Ondřej DolejšOndřej Dolejš 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0292
42= Vojtěch NeffVojtěch Neff 07 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0000
42= Jakub cílJakub cíl 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0000
42= Vojtěch HájekVojtěch Hájek 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0000
42= Bohuslav AndrlíkBohuslav Andrlík 08 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy PB 0000
42= Jáchym ŠvejdaJáchym Švejda 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0000
42= Matyáš VavříkMatyáš Vavřík 07 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy PB 0000
42= Matěj DvořákMatěj Dvořák 07 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl PB 0000
42= Petr HradeckýPetr Hradecký 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0000
42= Jakub VraspírJakub Vraspír 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0000
42= Matouš RejmanMatouš Rejman 07 ZŠ U Školek LitomyšlZŠ U Školek Litomyšl PB 0000
42= Daniel BisDaniel Bis 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0000
Celkem 52 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš ŠpivákLukáš Špivák 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 1357
2 Stanislav ŠvejcarStanislav Švejcar 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 1133
3 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 1019
4 Michal MarešMichal Mareš 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0965
5 Vojtěch DrahošVojtěch Drahoš 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0850
6 Dominik SoškaDominik Soška 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0830
7 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0791
8 Jaroslav NeudertJaroslav Neudert 09 ZŠ BrněnecZŠ Brněnec PB 0788
9 Jáchym AndrlíkJáchym Andrlík 09 ZŠ BrněnecZŠ Brněnec PB 0771
10 Radim ČápRadim Čáp 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0764
11 Jan SchafferJan Schaffer 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0733
12 Matyáš ZváraMatyáš Zvára 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0705
13 Lžičař TomášLžičař Tomáš 09 ZŠ BrněnecZŠ Brněnec PB 0692
14 Kryštof KrátkýKryštof Krátký 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0666
15 Adam PavlišAdam Pavliš 11 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0661
16 Jonáš ChládekJonáš Chládek 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0650
17 Adam PražanAdam Pražan 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0630
18 Petr KvapilPetr Kvapil 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0567
19 Prokop DostálProkop Dostál 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0545
20 Tomáš MichlTomáš Michl 10 ZŠ BrněnecZŠ Brněnec PB 0517
21 David PliskaDavid Pliska 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0443
22 Jan TlustýJan Tlustý 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0421
23 Radim ChorvatovičRadim Chorvatovič 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0399
24 Tomáš NyklTomáš Nykl 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0367
25 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0345
26 Matěj SchuchMatěj Schuch 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0336
27 Neil FáberNeil Fáber 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0333
28 Filip StřasákFilip Střasák 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0332
29 Patrik FrodlPatrik Frodl 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0324
30 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0324
31 Michal BurešMichal Bureš 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0312
32 Václav ValterVáclav Valter 09 ZŠ BrněnecZŠ Brněnec PB 0276
33 Lukáš HegrLukáš Hegr 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0267
34 Daniel HodaňDaniel Hodaň 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0263
35 Tomáš HnátekTomáš Hnátek 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0250
36 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0243
37 Radovan ŠimonRadovan Šimon 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0213
38= Jan LorencJan Lorenc 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0212
38= Vít KrejsaVít Krejsa 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0212
40= Dominik PandulaDominik Pandula 10 ZŠ BrněnecZŠ Brněnec PB 0207
40= Štěpán KukrleŠtěpán Kukrle 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0207
42 Julius PulkoJulius Pulko 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0187
43 Michal PetraszMichal Petrasz 10 ZŠ BrněnecZŠ Brněnec PB 0000
44= Martin ElblMartin Elbl 10 ZŠ BrněnecZŠ Brněnec PB 0000
44= Matěj PentekMatěj Pentek 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0000
44= Tomáš LžičařTomáš Lžičař 09 ZŠ BrněnecZŠ Brněnec PB 0000
44= Petr JiříčekPetr Jiříček 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0000
44= Nikolas CekovNikolas Cekov 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0000
44= Matyáš FišmonMatyáš Fišmon 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0000
44= Adam HamederAdam Hameder 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0000
44= Jakub NovotnýJakub Novotný 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0000
44= Jakub KučeraJakub Kučera 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0000
44= Vojtěch RothscheinVojtěch Rothschein 11 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0000
44= Adam RůžičkaAdam Růžička 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0000
44= Jan DolejšJan Dolejš 11 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0000
44= Patrik RoušarPatrik Roušar 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0000
Celkem 56 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 49 Vojtěch DrahošVojtěch Drahoš
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 10 PB 58.86 384.00
2 Lžičař TomášLžičař Tomáš
ZŠ BrněnecZŠ Brněnec
09 9 PB 54.61 347.00
3 Neil FáberNeil Fáber
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
09 14 PB 52.94 333.00
4 Patrik FrodlPatrik Frodl
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
09 16 PB 51.85 324.00
5 Matyáš ZváraMatyáš Zvára
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
10 18 PB 49.27 302.00
6 35 Adam PavlišAdam Pavliš
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
11 2 PB 46.24 276.00
7 Tomáš MichlTomáš Michl
ZŠ BrněnecZŠ Brněnec
10 12 PB 45.86 273.00
8 Lukáš HegrLukáš Hegr
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
09 6 PB 45.11 267.00
9 34 Jakub NovotnýJakub Novotný
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 8 PB 42.82 248.00
10 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 11 PB 42.27 243.00
11 Julius PulkoJulius Pulko
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
09 1 PB 39.99 224.00
12 Radovan ŠimonRadovan Šimon
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
09 17 PB 38.70 213.00
13 Vít KrejsaVít Krejsa
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 4 PB 38.48 212.00
14 Michal PetraszMichal Petrasz
ZŠ BrněnecZŠ Brněnec
10 7 PB 38.35 211.00
15 26 David PliskaDavid Pliska
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
10 19 PB 38.28 210.00
16 Adam RůžičkaAdam Růžička
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 5 PB 38.11 209.00
17 Jan DolejšJan Dolejš
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
11 15 PB 35.92 191.00
Celkem 17 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká 07 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... PB 1655
2 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 1645
3 Denisa HorákováDenisa Horáková 08 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 1554
4 Lucie DoležalováLucie Doležalová 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 1510
5 Aneta DoskočilováAneta Doskočilová 07 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy PB 1501
6 Eliška LipskáEliška Lipská 08 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy PB 1046
7= Adéla HonzálkováAdéla Honzálková 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 1005
7= Monika JílkováMonika Jílková 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 1005
9 Barbora GroulíkováBarbora Groulíková 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 1002
10 Andrea KantorováAndrea Kantorová 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0976
11 Adéla BiberlováAdéla Biberlová 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0929
12 Anna NovákováAnna Nováková 08 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... PB 0918
13 Eva KubíčkováEva Kubíčková 09 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... PB 0914
14 Nela ŠkeříkováNela Škeříková 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0903
15 Adéla HejtmánkováAdéla Hejtmánková 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0855
16 Anna ŠafránkováAnna Šafránková 08 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0852
17 Natálie OndráčkováNatálie Ondráčková 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0838
18 Barbora PešinováBarbora Pešinová 09 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy PB 0805
19 Pavla LorencováPavla Lorencová 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0787
20 Helena NimshausováHelena Nimshausová 08 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... PB 0563
21 Veronika BrůnováVeronika Brůnová 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0531
22 Zuzana StodolováZuzana Stodolová 07 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0525
23 Lucie ZahradníkováLucie Zahradníková 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0509
24= Jana CejpováJana Cejpová 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0460
24= Aneta HlušičkováAneta Hlušičková 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0460
26 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 09 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy PB 0456
27 Štěpánka JiskrováŠtěpánka Jiskrová 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0454
28 Barbora KleinováBarbora Kleinová 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0432
29 Jana LuňáčkováJana Luňáčková 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0429
30 Karolína BřeňováKarolína Břeňová 07 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0416
31 Berenika HejdukováBerenika Hejduková 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0413
32 Lucie KonečnáLucie Konečná 08 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy PB 0409
33 Lenka LněničkováLenka Lněničková 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0399
34 Veronika PeterkováVeronika Peterková 09 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy PB 0386
35 Rozárie TobiášováRozárie Tobiášová 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0377
36 Tereza PipkováTereza Pipková 08 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy PB 0367
37 Julie NovotnáJulie Novotná 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0357
38 Karolína ŠtyndlováKarolína Štyndlová 09 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... PB 0350
39 Natálie UngrováNatálie Ungrová 08 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0322
40 Barbora BendováBarbora Bendová 08 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... PB 0239
41 Nica IsacNica Isac 09 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... PB 0180
42= Amálie DvořákováAmálie Dvořáková 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0000
42= Adéla HetmánkováAdéla Hetmánková 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0000
42= Emily MartinůEmily Martinů 08 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0000
42= Barbora DobešováBarbora Dobešová 08 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy PB 0000
42= Alexandra ŠedajováAlexandra Šedajová 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0000
42= Adéla KočvarováAdéla Kočvarová 09 Zš Felberova SvitavyZš Felberova Svitavy PB 0000
42= Nela PřiklopilováNela Přiklopilová 08 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0000
42= Barbora NešporováBarbora Nešporová 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0000
42= Eileen KrejsováEileen Krejsová 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0000
42= Barbora NěmcováBarbora Němcová 07 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0000
42= Zuzana SokolováZuzana Sokolová 08 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0000
42= Michaela FilipiMichaela Filipi 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0000
42= Karolína MlynářováKarolína Mlynářová 07 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0000
42= Tereza BrázdováTereza Brázdová 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0000
42= Nicol MaixnerováNicol Maixnerová 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0000
42= Marie AndrlíkováMarie Andrlíková 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0000
42= Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková 10 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... PB 0000
42= Lucie BenešováLucie Benešová 10 Gymnázium Aloise Jiráska, LitomyšlGymnázium Aloise Jiráska, L... PB 0000
Celkem 59 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 1628
2 Štěpána VodehnalováŠtěpána Vodehnalová 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 1479
3 Lucie JílkováLucie Jílková 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 1153
4 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 1129
5 Adéla FriedlováAdéla Friedlová 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 1124
6 Soňa TišlováSoňa Tišlová 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 1101
7 Zuzana ŠlégrováZuzana Šlégrová 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0953
8 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0940
9 Pavla ChadimováPavla Chadimová 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0939
10 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0928
11 Nela EliášováNela Eliášová 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0880
12 Eliška MachováEliška Machová 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0872
13 Vanessa BorotováVanessa Borotová 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0851
14 Nela MackerlováNela Mackerlová 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0787
15 Tereza KalouskováTereza Kalousková 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0784
16 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0770
17 Vanesa NovotnáVanesa Novotná 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0750
18 Veronika KasalováVeronika Kasalová 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0745
19 Nikol KučerováNikol Kučerová 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0733
20 Justýna ŠmögerováJustýna Šmögerová 11 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0712
21 Laura PoláškováLaura Polášková 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0676
22 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0646
23 Tereza TmějováTereza Tmějová 11 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0524
24 Klára LichtágováKlára Lichtágová 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0518
25 Karolína VodehnalováKarolína Vodehnalová 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0500
26 Anna PešinováAnna Pešinová 10 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0431
27= Lucie StrapinováLucie Strapinová 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0409
27= Anežka KratochvílováAnežka Kratochvílová 10 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0409
29 Lucie PodsedníkováLucie Podsedníková 11 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0390
30 Anežka DvořákováAnežka Dvořáková 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0381
31= Viktorie PetrováViktorie Petrová 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0379
31= Ela PavlišováEla Pavlišová 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0379
31= Vendula PelikánováVendula Pelikánová 11 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0379
34 Lucie KrálováLucie Králová 11 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0310
35 Amálie MusilováAmálie Musilová 11 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0298
36 Aneta NečasováAneta Nečasová 11 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0293
37 Karolína BohunkováKarolína Bohunková 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0285
38= Sofie ZemánkováSofie Zemánková 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0275
38= Ema DostálováEma Dostálová 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0275
40 Eva VojáčkováEva Vojáčková 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0240
41 Eliška LaškováEliška Lašková 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0231
42= Natálie KantorováNatálie Kantorová 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0000
42= Michaela ŠkodováMichaela Škodová 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0000
42= Eliška ŠvestkováEliška Švestková 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0000
42= Ella Magdaléna PražanováElla Magdaléna Pražanová 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0000
42= Klára NečasováKlára Nečasová 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0000
42= Lucie NovákováLucie Nováková 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0000
42= Barbora KohutováBarbora Kohutová 11 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0000
42= Nela SalátováNela Salátová 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0000
Celkem 49 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Dita VáclavíkováDita Václavíková
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
10 15 PB 51.27 495.00
2 Štěpána VodehnalováŠtěpána Vodehnalová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
10 9 PB 50.80 489.00
3 Eliška MachováEliška Machová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
09 8 PB 44.78 414.00
4 Tereza KalouskováTereza Kalousková
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
10 10 PB 39.50 349.00
5 55 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
10 4 PB 37.71 327.00
6 Ella Magdaléna PražanováElla Magdaléna Pražanová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
09 13 PB 37.52 325.00
7 Vanesa NovotnáVanesa Novotná
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
10 7 PB 36.31 310.00
8 Lucie KrálováLucie Králová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
11 3 PB 36.27 310.00
9 Amálie MusilováAmálie Musilová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
11 12 PB 35.32 298.00
10 Karolína BohunkováKarolína Bohunková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 17 PB 34.18 285.00
11 56 Justýna ŠmögerováJustýna Šmögerová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
11 5 PB 32.11 260.00
12 Barbora KohutováBarbora Kohutová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
11 2 PB 30.70 243.00
13 Eva VojáčkováEva Vojáčková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 14 PB 30.41 240.00
14 50 Aneta NečasováAneta Nečasová
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
11 6 PB 27.34 204.00
15 Tereza TmějováTereza Tmějová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
11 1 PB 26.81 198.00
16 Eliška LaškováEliška Lašková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 11 PB 26.18 190.00
17 Lucie StrapinováLucie Strapinová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
09 16 PB 21.72 140.00
Celkem 17 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Polička{8} 1666
2 Gymnázium Svitavy{8} 1649
3 GaLSOŠ Moravská Třebová{8} 1462
4 ZŠ U Školek Litomyšl{8} 1260
5 Masarykova ZŠ Polička{8} 1094
6 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 1091
7 Gymnázium Polička{8} 1050
8 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 1028
9 Gymnázium Polička{8} 1017
10 Masarykova ZŠ Polička{8} 969
11 Gymnázium Svitavy{8} 959
12 GaLSOŠ Moravská Třebová{8} 935
13 ZŠ U Školek Litomyšl{8} 919
14 GaLSOŠ Moravská Třebová{8} 905
15 Masarykova ZŠ Polička{8} 891
16 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 877
17 GaLSOŠ Moravská Třebová{8} 875
18 Gymnázium Polička{8} 855
19 ZŠ U Školek Litomyšl{8} 846
20 Masarykova ZŠ Polička{8} 833
21 ZŠ U Školek Litomyšl{8} 749
22 Gymnázium Svitavy{8} 699
23 Masarykova ZŠ Polička{8} 600
24 GaLSOŠ Moravská Třebová{8} 596
25 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 584
26 Gymnázium Svitavy{8} 578
27 ZŠ U Školek Litomyšl{8} 566
28 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 529
28 Gymnázium Svitavy{8} 529
30 Masarykova ZŠ Polička{8} 512
31 GaLSOŠ Moravská Třebová{8} 490
31 Gymnázium Polička{8} 490
33 ZŠ U Školek Litomyšl{8} 473
33 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 473
35 Gymnázium Svitavy{8} 442
36 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 439
37 ZŠ U Školek Litomyšl{8} 422
38 Masarykova ZŠ Polička{8} 405
39 Gymnázium Polička{8} 404
40 Gymnázium Svitavy{8} 360
41 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 292
42 Gymnázium Polička{8} 0
42 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
42 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
42 Gymnázium Polička{8} 0
42 Gymnázium Polička{8} 0
42 Gymnázium Svitavy{8} 0
42 ZŠ U Školek Litomyšl{8} 0
42 Gymnázium Svitavy{8} 0
42 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
42 ZŠ U Školek Litomyšl{8} 0
42 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
Celkem 52 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 1357
2 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 1133
3 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 1019
4 ZŠ Na Lukách Polička{8} 965
5 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 850
6 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 830
7 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 791
8 ZŠ Brněnec{8} 788
9 ZŠ Brněnec{8} 771
10 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 764
11 ZŠ Na Lukách Polička{8} 733
12 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 705
13 ZŠ Brněnec{8} 692
14 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 666
15 Masarykova ZŠ Polička{8} 661
16 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 650
17 Masarykova ZŠ Polička{8} 630
18 Masarykova ZŠ Polička{8} 567
19 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 545
20 ZŠ Brněnec{8} 517
21 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 443
22 Masarykova ZŠ Polička{8} 421
23 ZŠ Na Lukách Polička{8} 399
24 ZŠ Na Lukách Polička{8} 367
25 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 345
26 Masarykova ZŠ Polička{8} 336
27 ZŠ Na Lukách Polička{8} 333
28 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 332
29 Masarykova ZŠ Polička{8} 324
29 Masarykova ZŠ Polička{8} 324
31 ZŠ Na Lukách Polička{8} 312
32 ZŠ Brněnec{8} 276
33 ZŠ Na Lukách Polička{8} 267
34 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 263
35 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 250
36 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 243
37 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 213
38 ZŠ Na Lukách Polička{8} 212
38 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 212
40 ZŠ Brněnec{8} 207
40 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 207
42 Masarykova ZŠ Polička{8} 187
43 ZŠ Na Lukách Polička{8} 0
43 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
43 ZŠ Brněnec{8} 0
43 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
43 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 0
43 ZŠ Na Lukách Polička{8} 0
43 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 0
43 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 0
43 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
43 ZŠ Na Lukách Polička{8} 0
43 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
43 ZŠ Brněnec{8} 0
43 ZŠ Brněnec{8} 0
43 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
Celkem 56 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl{8} 1655
2 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 1645
3 ZŠ Na Lukách Polička{8} 1554
4 Gymnázium Polička{8} 1510
5 Zš Felberova Svitavy{8} 1501
6 Zš Felberova Svitavy{8} 1046
7 Masarykova ZŠ Polička{8} 1005
7 Gymnázium Polička{8} 1005
9 Masarykova ZŠ Polička{8} 1002
10 Masarykova ZŠ Polička{8} 976
11 Gymnázium Polička{8} 929
12 Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl{8} 918
13 Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl{8} 914
14 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 903
15 Masarykova ZŠ Polička{8} 855
16 ZŠ Na Lukách Polička{8} 852
17 ZŠ Na Lukách Polička{8} 838
18 Zš Felberova Svitavy{8} 805
19 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 787
20 Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl{8} 563
21 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 531
22 Gymnázium Polička{8} 525
23 Masarykova ZŠ Polička{8} 509
24 Gymnázium Polička{8} 460
24 Masarykova ZŠ Polička{8} 460
26 Zš Felberova Svitavy{8} 456
27 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 454
28 Gymnázium Polička{8} 432
29 Gymnázium Polička{8} 429
30 ZŠ Na Lukách Polička{8} 416
31 ZŠ Na Lukách Polička{8} 413
32 Zš Felberova Svitavy{8} 409
33 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 399
34 Zš Felberova Svitavy{8} 386
35 Masarykova ZŠ Polička{8} 377
36 Zš Felberova Svitavy{8} 367
37 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 357
38 Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl{8} 350
39 ZŠ Na Lukách Polička{8} 322
40 Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl{8} 239
41 Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl{8} 180
42 ZŠ Na Lukách Polička{8} 0
42 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
42 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 0
42 ZŠ Na Lukách Polička{8} 0
42 ZŠ Na Lukách Polička{8} 0
42 ZŠ Na Lukách Polička{8} 0
42 Gymnázium Polička{8} 0
42 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
42 Zš Felberova Svitavy{8} 0
42 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
42 Zš Felberova Svitavy{8} 0
42 Gymnázium Polička{8} 0
42 ZŠ Na Lukách Polička{8} 0
42 Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl{8} 0
42 Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl{8} 0
42 Gymnázium Polička{8} 0
42 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
42 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
Celkem 59 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Polička{8} 1628
2 Masarykova ZŠ Polička{8} 1479
3 Masarykova ZŠ Polička{8} 1153
4 GaLSOŠ Moravská Třebová{8} 1129
5 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 1124
6 Gymnázium Polička{8} 1101
7 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 953
8 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 940
9 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 939
10 GaLSOŠ Moravská Třebová{8} 928
11 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 880
12 Masarykova ZŠ Polička{8} 872
13 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 851
14 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 787
15 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 784
16 GaLSOŠ Moravská Třebová{8} 770
17 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 750
18 GaLSOŠ Moravská Třebová{8} 745
19 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 733
20 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 712
21 GaLSOŠ Moravská Třebová{8} 676
22 Masarykova ZŠ Polička{8} 646
23 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 524
24 Gymnázium Polička{8} 518
25 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 500
26 Gymnázium Polička{8} 431
27 Gymnázium Polička{8} 409
27 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 409
29 Masarykova ZŠ Polička{8} 390
30 Masarykova ZŠ Polička{8} 381
31 Masarykova ZŠ Polička{8} 379
31 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 379
31 Gymnázium Polička{8} 379
34 Gymnázium Polička{8} 310
35 Gymnázium Polička{8} 298
36 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 293
37 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 285
38 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 275
38 GaLSOŠ Moravská Třebová{8} 275
40 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 240
41 ZŠ Litomyšl, Zámecká{8} 231
42 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
42 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 0
42 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351{8} 0
42 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 0
42 GaLSOŠ Moravská Třebová{8} 0
42 Masarykova ZŠ Polička{8} 0
42 Gymnázium Polička{8} 0
42 ZŠ Cerekvice nad Loučnou{8} 0
Celkem 49 závodníků