Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. - Plzeň-město

Plzeň (17. 5. 2023)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dat David Pham QuacDat David Pham Quac 09 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 4 SB 08.19 506.00
2 Adam ČížekAdam Čížek 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 6 SB 08.32 470.00
3 Lukáš MachLukáš Mach 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 3 SB 08.72 369.00
4 296 Filip FlachsFilip Flachs 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 2 SB 08.81 347.00
5 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 10 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 5 08.95 315.00
6 Ondřej SchwabOndřej Schwab 10 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 8 09.05 293.00
7 Ondřej VlnaOndřej Vlna 10 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 1 09.33 235.00
8 Filip TrnkaFilip Trnka 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 7 09.70 168.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 304 Petr BrožPetr Brož 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 5 08.73 366.00
2 Jáchym BernardJáchym Bernard 09 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 4 08.74 364.00
3 Tomáš FleissigTomáš Fleissig 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 6 08.96 313.00
4 Jakub ŠteklJakub Štekl 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 1 08.97 311.00
5 Rafael SedrakjanRafael Sedrakjan 10 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 8 09.52 199.00
6 Dominik KrkoškaDominik Krkoška 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 3 09.77 156.00
Martin KučeraMartin Kučera 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 7 DNS
Jakub MíkaJakub Míka 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BláhaJan Bláha 10 Brojova 13Brojova 13 5 08.02 554.00
2 Kamil ZáškolnýKamil Záškolný 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 1 08.39 452.00
3 265 Čeněk SpoustaČeněk Spousta 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 2 08.52 418.00
4 Václav KlasnaVáclav Klasna 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 3 08.67 381.00
5 Tomáš VildTomáš Vild 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 8 08.72 369.00
6 264 Dominik GiebelDominik Giebel 09 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 6 08.86 336.00
7 Teodor BaierlTeodor Baierl 09 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 4 08.88 331.00
8 Matyáš NovákMatyáš Novák 11 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 7 08.99 306.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 2 07.93 580.00
2 Filip VlasatýFilip Vlasatý 09 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 8 08.32 470.00
3 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 09 15.ZŠ15.ZŠ 6 08.32 470.00
4 Jan HantychJan Hantych 09 Brojova 13Brojova 13 5 08.66 383.00
5 Vilém StudničkaVilém Studnička 09 15.ZŠ15.ZŠ 7 08.77 357.00
6 Jakub KrálJakub Král 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 3 09.22 257.00
7 Denis BurešDenis Bureš 10 Brojova 13Brojova 13 4 09.34 233.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman MatasRoman Matas 09 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec 7 08.42 444.00
2 Martin HoncMartin Honc 09 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 5 08.48 428.00
3 Jan PalečekJan Paleček 09 34. Základní Škola34. Základní Škola 2 08.72 369.00
4 Oleksii LogoshaOleksii Logosha 09 34. Základní Škola34. Základní Škola 3 08.78 354.00
5 Patrik JůdlPatrik Jůdl 11 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 6 08.85 338.00
6 Tymofiy DykolenkoTymofiy Dykolenko 09 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 4 08.94 318.00
7 Michal ŠtantejskýMichal Štantejský 10 34. Základní Škola34. Základní Škola 8 09.63 180.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 2 07.93 580.00
2 Jan BláhaJan Bláha 10 Brojova 13Brojova 13 5 08.02 554.00
3 Dat David Pham QuacDat David Pham Quac 09 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 4 SB 08.19 506.00
4 Adam ČížekAdam Čížek 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 6 SB 08.32 470.00
4 Filip VlasatýFilip Vlasatý 09 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 8 08.32 470.00
4 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 09 15.ZŠ15.ZŠ 6 08.32 470.00
7 Kamil ZáškolnýKamil Záškolný 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 1 08.39 452.00
8 Roman MatasRoman Matas 09 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec 7 08.42 444.00
9 Martin HoncMartin Honc 09 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 5 08.48 428.00
10 265 Čeněk SpoustaČeněk Spousta 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 2 08.52 418.00
11 Jan HantychJan Hantych 09 Brojova 13Brojova 13 5 08.66 383.00
12 Václav KlasnaVáclav Klasna 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 3 08.67 381.00
13 Lukáš MachLukáš Mach 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 3 SB 08.72 369.00
13 Tomáš VildTomáš Vild 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 8 08.72 369.00
13 Jan PalečekJan Paleček 09 34. Základní Škola34. Základní Škola 2 08.72 369.00
16 304 Petr BrožPetr Brož 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 5 08.73 366.00
17 Jáchym BernardJáchym Bernard 09 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 4 08.74 364.00
18 Vilém StudničkaVilém Studnička 09 15.ZŠ15.ZŠ 7 08.77 357.00
19 Oleksii LogoshaOleksii Logosha 09 34. Základní Škola34. Základní Škola 3 08.78 354.00
20 296 Filip FlachsFilip Flachs 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 2 SB 08.81 347.00
21 Patrik JůdlPatrik Jůdl 11 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 6 08.85 338.00
22 264 Dominik GiebelDominik Giebel 09 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 6 08.86 336.00
23 Teodor BaierlTeodor Baierl 09 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 4 08.88 331.00
24 Tymofiy DykolenkoTymofiy Dykolenko 09 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 4 08.94 318.00
25 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 10 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 5 08.95 315.00
26 Tomáš FleissigTomáš Fleissig 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 6 08.96 313.00
27 Jakub ŠteklJakub Štekl 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 1 08.97 311.00
28 Matyáš NovákMatyáš Novák 11 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 7 08.99 306.00
29 Ondřej SchwabOndřej Schwab 10 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 8 09.05 293.00
30 Jakub KrálJakub Král 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 3 09.22 257.00
31 Ondřej VlnaOndřej Vlna 10 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 1 09.33 235.00
32 Denis BurešDenis Bureš 10 Brojova 13Brojova 13 4 09.34 233.00
33 Rafael SedrakjanRafael Sedrakjan 10 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 8 09.52 199.00
34 Michal ŠtantejskýMichal Štantejský 10 34. Základní Škola34. Základní Škola 8 09.63 180.00
35 Filip TrnkaFilip Trnka 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 7 09.70 168.00
36 Dominik KrkoškaDominik Krkoška 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 3 09.77 156.00
Martin KučeraMartin Kučera 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 7 DNS
Jakub MíkaJakub Míka 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka PolívkováAnežka Polívková 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 3 09.16 526.00
2 Michaela LudačkováMichaela Ludačková 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 5 09.42 463.00
3 Viktorie MíkováViktorie Míková 11 15.ZŠ15.ZŠ 1 09.57 428.00
4 Nela SedlákováNela Sedláková 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 4 09.58 426.00
5 Eliška SucháEliška Suchá 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 2 09.61 419.00
6 Tereza HlavatáTereza Hlavatá 11 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 7 09.77 384.00
7 Michaela HrabovskáMichaela Hrabovská 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 8 09.93 350.00
8 Natálie NovákováNatálie Nováková 11 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 6 09.98 340.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 334 Věra HupákováVěra Hupáková 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 3 08.41 726.00
2 Kateřina HorováKateřina Horová 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 6 09.15 528.00
3 319 Anežka KavinováAnežka Kavinová 11 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 7 09.19 518.00
4 Sára CvachováSára Cvachová 09 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 4 09.32 487.00
5 Vanesa MaříkováVanesa Maříková 09 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 8 09.47 451.00
6 Nela VaštováNela Vaštová 10 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 1 09.85 367.00
7 102 Petra HonzíkováPetra Honzíková 11 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 5 09.98 340.00
8 Markéta KočováMarkéta Kočová 11 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 2 10.30 278.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PařízkováKlára Pařízková 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 7 08.71 643.00
2 Julie SalcmanováJulie Salcmanová 10 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 1 08.87 600.00
3 Nela JílkováNela Jílková 10 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 5 08.93 584.00
4 86 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 2 09.20 516.00
5 Lilou BonnetLilou Bonnet 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 4 09.26 501.00
6 Štěpánka LanzendorfováŠtěpánka Lanzendorfová 09 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 3 09.37 475.00
7 Kateřina KarlachováKateřina Karlachová 10 Brojova 13Brojova 13 6 09.43 461.00
8 Tereza RajchlováTereza Rajchlová 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 8 09.60 422.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela BradáčováDaniela Bradáčová 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 4 08.69 648.00
2 Sofie HrehulSofie Hrehul 10 Brojova 13Brojova 13 5 09.50 444.00
3 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 Brojova 13Brojova 13 8 09.63 415.00
4 Valérie VáňováValérie Váňová 10 15.ZŠ15.ZŠ 2 09.68 404.00
5 Anna LobovskáAnna Lobovská 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 3 09.73 393.00
6 Sofie Anna KristlováSofie Anna Kristlová 11 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 6 09.90 357.00
7 Sofie PrinclováSofie Princlová 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 7 10.14 308.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Lucie PosavádováLucie Posavádová 10 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec 7 08.67 654.00
2 Markéta ProcházkováMarkéta Procházková 09 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 2 09.00 566.00
3 Tereza BendováTereza Bendová 10 34. Základní Škola34. Základní Škola 4 09.65 411.00
4 82 Marie Nikol VargováMarie Nikol Vargová 11 34. Základní Škola34. Základní Škola 8 09.73 393.00
5 Eliška LoučkováEliška Loučková 11 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 3 09.90 357.00
6 Kristina HutsanuKristina Hutsanu 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 6 10.02 332.00
7 Oleksandra DosiakOleksandra Dosiak 09 34. Základní Škola34. Základní Škola 5 10.10 316.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 334 Věra HupákováVěra Hupáková 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 3 08.41 726.00
2 92 Lucie PosavádováLucie Posavádová 10 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec 7 08.67 654.00
3 Daniela BradáčováDaniela Bradáčová 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 4 08.69 648.00
4 Klára PařízkováKlára Pařízková 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 7 08.71 643.00
5 Julie SalcmanováJulie Salcmanová 10 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 1 08.87 600.00
6 Nela JílkováNela Jílková 10 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 5 08.93 584.00
7 Markéta ProcházkováMarkéta Procházková 09 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 2 09.00 566.00
8 Kateřina HorováKateřina Horová 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 6 09.15 528.00
9 Anežka PolívkováAnežka Polívková 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 3 09.16 526.00
10 319 Anežka KavinováAnežka Kavinová 11 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 7 09.19 518.00
11 86 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 2 09.20 516.00
12 Lilou BonnetLilou Bonnet 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 4 09.26 501.00
13 Sára CvachováSára Cvachová 09 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 4 09.32 487.00
14 Štěpánka LanzendorfováŠtěpánka Lanzendorfová 09 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 3 09.37 475.00
15 Michaela LudačkováMichaela Ludačková 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 5 09.42 463.00
16 Kateřina KarlachováKateřina Karlachová 10 Brojova 13Brojova 13 6 09.43 461.00
17 Vanesa MaříkováVanesa Maříková 09 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 8 09.47 451.00
18 Sofie HrehulSofie Hrehul 10 Brojova 13Brojova 13 5 09.50 444.00
19 Viktorie MíkováViktorie Míková 11 15.ZŠ15.ZŠ 1 09.57 428.00
20 Nela SedlákováNela Sedláková 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 4 09.58 426.00
21 Tereza RajchlováTereza Rajchlová 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 8 09.60 422.00
22 Eliška SucháEliška Suchá 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 2 09.61 419.00
23 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 Brojova 13Brojova 13 8 09.63 415.00
24 Tereza BendováTereza Bendová 10 34. Základní Škola34. Základní Škola 4 09.65 411.00
25 Valérie VáňováValérie Váňová 10 15.ZŠ15.ZŠ 2 09.68 404.00
26 Anna LobovskáAnna Lobovská 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 3 09.73 393.00
26 82 Marie Nikol VargováMarie Nikol Vargová 11 34. Základní Škola34. Základní Škola 8 09.73 393.00
28 Tereza HlavatáTereza Hlavatá 11 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 7 09.77 384.00
29 Nela VaštováNela Vaštová 10 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 1 09.85 367.00
30 Sofie Anna KristlováSofie Anna Kristlová 11 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 6 09.90 357.00
30 Eliška LoučkováEliška Loučková 11 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 3 09.90 357.00
32 Michaela HrabovskáMichaela Hrabovská 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 8 09.93 350.00
33 Natálie NovákováNatálie Nováková 11 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 6 09.98 340.00
33 102 Petra HonzíkováPetra Honzíková 11 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 5 09.98 340.00
35 Kristina HutsanuKristina Hutsanu 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 6 10.02 332.00
36 Oleksandra DosiakOleksandra Dosiak 09 34. Základní Škola34. Základní Škola 5 10.10 316.00
37 Sofie PrinclováSofie Princlová 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 7 10.14 308.00
38 Markéta KočováMarkéta Kočová 11 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 2 10.30 278.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 86 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 11 1:56.83 556.00
2 73 Magdalena RutarováMagdalena Rutarová 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 12 2:00.86 496.00
3 326 Isabel MokruschováIsabel Mokruschová 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 3 SB 2:03.71 455.00
4 278 Veronika VágovičováVeronika Vágovičová 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 5 SB 2:04.47 445.00
5 81 Anna DědováAnna Dědová 11 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 2 2:09.60 377.00
6 90 Klára FialováKlára Fialová 09 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 9 2:12.02 346.00
7 313 Nikol EgermajerováNikol Egermajerová 10 15.ZŠ15.ZŠ 8 2:12.93 335.00
8 85 Karolína BláhováKarolína Bláhová 11 Brojova 13Brojova 13 6 2:13.90 323.00
9 95 Tereza ČechováTereza Čechová 10 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 1 2:13.98 322.00
10 157 Anna TerešAnna Tereš 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 4 2:14.48 317.00
11 171 Veronika ŠůlováVeronika Šůlová 10 15.ZŠ15.ZŠ 13 2:15.41 306.00
12 276 Karin KudějováKarin Kudějová 10 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 10 2:19.17 263.00
13 336 Maja DillenzováMaja Dillenzová 09 Brojova 13Brojova 13 7 2:19.75 257.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 334 Věra HupákováVěra Hupáková 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 5 1:51.66 638.00
2 92 Lucie PosavádováLucie Posavádová 10 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec 8 1:51.89 635.00
3 331 Lucie HorskáLucie Horská 10 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 3 1:56.40 563.00
4 165 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 11 1:58.92 525.00
5 319 Anežka KavinováAnežka Kavinová 11 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 6 2:05.95 425.00
6 83 Tereza ŘíhánkováTereza Říhánková 11 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 10 2:06.22 421.00
7 89 Kateřina RutarováKateřina Rutarová 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 9 2:07.23 407.00
8 158 Anna SoukupováAnna Soukupová 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 12 2:07.30 407.00
9 310 Julie BrejchováJulie Brejchová 10 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 1 2:11.42 354.00
10 106 Karolína KoudelováKarolína Koudelová 11 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 7 2:16.10 298.00
11 269 Veronika CivišováVeronika Civišová 09 34. Základní Škola34. Základní Škola 2 2:18.89 267.00
12 82 Marie Nikol VargováMarie Nikol Vargová 11 34. Základní Škola34. Základní Škola 13 2:29.76 161.00
13 281 Klára HrdonkováKlára Hrdonková 10 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 4 2:58.58 6.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 153 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 12 1:57.80 542.00
2 339 Anežka DrtinováAnežka Drtinová 11 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 1 2:00.96 495.00
3 297 Emma ProkopováEmma Prokopová 10 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 6 2:01.62 485.00
4 120 Tereza RumanováTereza Rumanová 10 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 7 2:05.15 436.00
5 93 Eliška SalivarováEliška Salivarová 11 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 9 2:06.71 414.00
6 118 Anna SirováAnna Sirová 11 Brojova 13Brojova 13 11 2:07.49 404.00
7 289 Anastázie JunkováAnastázie Junková 10 34. Základní Škola34. Základní Škola 4 2:08.87 386.00
8 318 Dominika ŘáhováDominika Řáhová 10 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 8 2:10.02 371.00
9 160 Barbora HavlováBarbora Havlová 11 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 2 2:10.41 366.00
10 237 Tereza SilovskáTereza Silovská 09 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 10 2:11.20 356.00
11 102 Petra HonzíkováPetra Honzíková 11 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 3 2:24.14 212.00
12 277 Markéta KonopáskováMarkéta Konopásková 10 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 5 2:34.42 123.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 334 Věra HupákováVěra Hupáková 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 5 1:51.66 638.00
2 92 Lucie PosavádováLucie Posavádová 10 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec 8 1:51.89 635.00
3 331 Lucie HorskáLucie Horská 10 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 3 1:56.40 563.00
4 86 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 11 1:56.83 556.00
5 153 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 12 1:57.80 542.00
6 165 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 11 1:58.92 525.00
7 73 Magdalena RutarováMagdalena Rutarová 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 12 2:00.86 496.00
8 339 Anežka DrtinováAnežka Drtinová 11 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 1 2:00.96 495.00
9 297 Emma ProkopováEmma Prokopová 10 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 6 2:01.62 485.00
10 326 Isabel MokruschováIsabel Mokruschová 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 3 SB 2:03.71 455.00
11 278 Veronika VágovičováVeronika Vágovičová 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 5 SB 2:04.47 445.00
12 120 Tereza RumanováTereza Rumanová 10 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 7 2:05.15 436.00
13 319 Anežka KavinováAnežka Kavinová 11 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 6 2:05.95 425.00
14 83 Tereza ŘíhánkováTereza Říhánková 11 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 10 2:06.22 421.00
15 93 Eliška SalivarováEliška Salivarová 11 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 9 2:06.71 414.00
16 89 Kateřina RutarováKateřina Rutarová 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 9 2:07.23 407.00
17 158 Anna SoukupováAnna Soukupová 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 12 2:07.30 407.00
18 118 Anna SirováAnna Sirová 11 Brojova 13Brojova 13 11 2:07.49 404.00
19 289 Anastázie JunkováAnastázie Junková 10 34. Základní Škola34. Základní Škola 4 2:08.87 386.00
20 81 Anna DědováAnna Dědová 11 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 2 2:09.60 377.00
21 318 Dominika ŘáhováDominika Řáhová 10 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 8 2:10.02 371.00
22 160 Barbora HavlováBarbora Havlová 11 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 2 2:10.41 366.00
23 237 Tereza SilovskáTereza Silovská 09 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 10 2:11.20 356.00
24 310 Julie BrejchováJulie Brejchová 10 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 1 2:11.42 354.00
25 90 Klára FialováKlára Fialová 09 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 9 2:12.02 346.00
26 313 Nikol EgermajerováNikol Egermajerová 10 15.ZŠ15.ZŠ 8 2:12.93 335.00
27 85 Karolína BláhováKarolína Bláhová 11 Brojova 13Brojova 13 6 2:13.90 323.00
28 95 Tereza ČechováTereza Čechová 10 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 1 2:13.98 322.00
29 157 Anna TerešAnna Tereš 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 4 2:14.48 317.00
30 171 Veronika ŠůlováVeronika Šůlová 10 15.ZŠ15.ZŠ 13 2:15.41 306.00
31 106 Karolína KoudelováKarolína Koudelová 11 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 7 2:16.10 298.00
32 269 Veronika CivišováVeronika Civišová 09 34. Základní Škola34. Základní Škola 2 2:18.89 267.00
33 276 Karin KudějováKarin Kudějová 10 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 10 2:19.17 263.00
34 336 Maja DillenzováMaja Dillenzová 09 Brojova 13Brojova 13 7 2:19.75 257.00
35 102 Petra HonzíkováPetra Honzíková 11 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 3 2:24.14 212.00
36 82 Marie Nikol VargováMarie Nikol Vargová 11 34. Základní Škola34. Základní Škola 13 2:29.76 161.00
37 277 Markéta KonopáskováMarkéta Konopásková 10 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 5 2:34.42 123.00
38 281 Klára HrdonkováKlára Hrdonková 10 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 4 2:58.58 6.00

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 306 Kryštof SmejkalKryštof Smejkal 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 1 3:07.07 597.00
2 172 Martin VernerMartin Verner 09 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 13 3:10.58 564.00
3 272 Tadeáš SýkoraTadeáš Sýkora 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 11 3:27.99 416.00
4 303 Ondřej MüllerOndřej Müller 10 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 10 3:30.48 397.00
5 314 Matěj MüllerMatěj Müller 10 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 9 3:33.97 370.00
6 304 Petr BrožPetr Brož 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 2 3:35.84 356.00
7 76 Dominik ŠestákDominik Šesták 09 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 12 3:35.93 356.00
8 311 Jan WinkelnhöferJan Winkelnhöfer 09 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 14 3:36.01 355.00
9 308 Lukáš DostalLukáš Dostal 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 3 3:39.13 332.00
10 166 Jan KarásekJan Karásek 11 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 7 3:44.41 296.00
11 271 Maxmilián HallerMaxmilián Haller 11 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 4 3:44.62 294.00
12 293 Dominik HrachDominik Hrach 11 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 6 3:54.80 229.00
13 75 Matyáš HasalMatyáš Hasal 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 5 3:57.82 212.00
14 270 Filip MažerikFilip Mažerik 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 8 4:14.27 126.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 323 Vít ŠváchaVít Švácha 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 12 3:15.99 516.00
2 231 Vojtěch ZachVojtěch Zach 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 1 3:20.68 476.00
3 162 Kristian Repilado LicorishKristian Repilado Licorish 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 8 3:27.05 424.00
4 258 Jakub SkálaJakub Skála 10 Brojova 13Brojova 13 10 3:27.11 423.00
5 296 Filip FlachsFilip Flachs 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 2 SB 3:29.66 403.00
6 287 Marek BatunaMarek Batuna 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 4 3:31.05 392.00
7 259 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 11 Brojova 13Brojova 13 9 3:31.72 387.00
8 273 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 3 SB 3:42.55 309.00
9 260 Adam BrožíkAdam Brožík 10 Brojova 13Brojova 13 5 3:53.52 237.00
10 226 Jáchym ŠoulejJáchym Šoulej 09 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec 11 3:54.88 229.00
11 222 Matyáš MikotaMatyáš Mikota 09 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 7 3:55.45 226.00
12 267 Tomáš HellerTomáš Heller 11 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 6 4:17.55 112.00
13 275 Jakub ZelenýJakub Zelený 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 13 4:32.40 56.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 316 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 34. Základní Škola34. Základní Škola 5 3:06.44 603.00
2 88 Jan ZáhrubskýJan Záhrubský 09 34. Základní Škola34. Základní Škola 13 3:09.21 577.00
3 265 Čeněk SpoustaČeněk Spousta 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 11 3:23.35 454.00
4 300 Samuel KalinaSamuel Kalina 10 15.ZŠ15.ZŠ 4 3:26.63 427.00
5 100 Tomáš PreisingerTomáš Preisinger 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 9 3:30.06 400.00
6 175 Jindřich SoukupJindřich Soukup 09 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 10 3:40.00 326.00
7 263 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 10 15.ZŠ15.ZŠ 2 3:40.20 325.00
8 77 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 8 3:40.25 325.00
9 264 Dominik GiebelDominik Giebel 09 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 3 3:41.82 314.00
10 268 Milan MoldovanMilan Moldovan 09 34. Základní Škola34. Základní Škola 6 3:42.00 312.00
11 74 Václav NekolaVáclav Nekola 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 7 3:43.20 304.00
12 274 Daniel NekolnýDaniel Nekolný 10 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 1 SB 3:54.68 230.00
96 Adam ŠpičákAdam Špičák 10 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec 12 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 316 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 34. Základní Škola34. Základní Škola 5 3:06.44 603.00
2 306 Kryštof SmejkalKryštof Smejkal 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 1 3:07.07 597.00
3 88 Jan ZáhrubskýJan Záhrubský 09 34. Základní Škola34. Základní Škola 13 3:09.21 577.00
4 172 Martin VernerMartin Verner 09 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 13 3:10.58 564.00
5 323 Vít ŠváchaVít Švácha 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 12 3:15.99 516.00
6 231 Vojtěch ZachVojtěch Zach 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 1 3:20.68 476.00
7 265 Čeněk SpoustaČeněk Spousta 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 11 3:23.35 454.00
8 300 Samuel KalinaSamuel Kalina 10 15.ZŠ15.ZŠ 4 3:26.63 427.00
9 162 Kristian Repilado LicorishKristian Repilado Licorish 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 8 3:27.05 424.00
10 258 Jakub SkálaJakub Skála 10 Brojova 13Brojova 13 10 3:27.11 423.00
11 272 Tadeáš SýkoraTadeáš Sýkora 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 11 3:27.99 416.00
12 296 Filip FlachsFilip Flachs 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 2 SB 3:29.66 403.00
13 100 Tomáš PreisingerTomáš Preisinger 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 9 3:30.06 400.00
14 303 Ondřej MüllerOndřej Müller 10 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 10 3:30.48 397.00
15 287 Marek BatunaMarek Batuna 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 4 3:31.05 392.00
16 259 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 11 Brojova 13Brojova 13 9 3:31.72 387.00
17 314 Matěj MüllerMatěj Müller 10 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 9 3:33.97 370.00
18 304 Petr BrožPetr Brož 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 2 3:35.84 356.00
19 76 Dominik ŠestákDominik Šesták 09 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 12 3:35.93 356.00
20 311 Jan WinkelnhöferJan Winkelnhöfer 09 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 14 3:36.01 355.00
21 308 Lukáš DostalLukáš Dostal 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 3 3:39.13 332.00
22 175 Jindřich SoukupJindřich Soukup 09 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 10 3:40.00 326.00
23 263 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 10 15.ZŠ15.ZŠ 2 3:40.20 325.00
24 77 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 8 3:40.25 325.00
25 264 Dominik GiebelDominik Giebel 09 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 3 3:41.82 314.00
26 268 Milan MoldovanMilan Moldovan 09 34. Základní Škola34. Základní Škola 6 3:42.00 312.00
27 273 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 3 SB 3:42.55 309.00
28 74 Václav NekolaVáclav Nekola 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 7 3:43.20 304.00
29 166 Jan KarásekJan Karásek 11 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 7 3:44.41 296.00
30 271 Maxmilián HallerMaxmilián Haller 11 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 4 3:44.62 294.00
31 260 Adam BrožíkAdam Brožík 10 Brojova 13Brojova 13 5 3:53.52 237.00
32 274 Daniel NekolnýDaniel Nekolný 10 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 1 SB 3:54.68 230.00
33 293 Dominik HrachDominik Hrach 11 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 6 3:54.80 229.00
34 226 Jáchym ŠoulejJáchym Šoulej 09 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec 11 3:54.88 229.00
35 222 Matyáš MikotaMatyáš Mikota 09 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 7 3:55.45 226.00
36 75 Matyáš HasalMatyáš Hasal 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 5 3:57.82 212.00
37 270 Filip MažerikFilip Mažerik 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 8 4:14.27 126.00
38 267 Tomáš HellerTomáš Heller 11 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 6 4:17.55 112.00
39 275 Jakub ZelenýJakub Zelený 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 13 4:32.40 56.00
96 Adam ŠpičákAdam Špičák 10 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec 12 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítovec, Repilado Licorish, Honc, Vlasatý Vítovec, Repilado Licorish, Honc, Vlasatý 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 8 32.71 406.00
2 Štekl, Vaněk, Hrubý, Brož Štekl, Vaněk, Hrubý, Brož 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 2 33.60 351.00
3 296 Flachs, Trnka, Zach, Pham Quoc Flachs, Trnka, Zach, Pham Quoc 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 5 34.22 315.00
4 Čížek, Černý, Dostal, Mach Čížek, Černý, Dostal, Mach 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 4 35.03 270.00
5 Herrada, Vávra, Klinger, Studnička Herrada, Vávra, Klinger, Studnička 15.ZŠ15.ZŠ 3 35.44 249.00
6 96 Špičák, Šoulej, Matas, Riedlbauch Špičák, Šoulej, Matas, Riedlbauch Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec 7 35.79 231.00
7 Hantych, Bureš, Sieger, Bláha Hantych, Bureš, Sieger, Bláha Brojova 13Brojova 13 6 36.32 205.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 311 Winkelnhöfer, Baierl, Bernard, Klasna Winkelnhöfer, Baierl, Bernard, Klasna 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 8 33.43 361.00
2 265 Spousta, Vild, Doubek, Záškolný Spousta, Vild, Doubek, Záškolný 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 7 34.50 299.00
3 74 Nekola, Šlajer, Král, Giebel Nekola, Šlajer, Král, Giebel Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 6 36.37 203.00
4 Chaloupka, Fleissig, Ivanko Macej, Krkoška Chaloupka, Fleissig, Ivanko Macej, Krkoška 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 4 36.93 178.00
5 Paleček, Logosha, Záhrubský, Koželuh Paleček, Logosha, Záhrubský, Koželuh 34. Základní Škola34. Základní Škola 3 37.07 171.00
6 Jůdl, Heller, Sedrakjan, Dykolenko Jůdl, Heller, Sedrakjan, Dykolenko 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 5 37.50 153.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šitra, Štochl, Soukup, Pathy Šitra, Štochl, Soukup, Pathy 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 6 35.64 238.00
2 268 Moldovan, Vyktorin, Šurkala, Štantejský Moldovan, Vyktorin, Šurkala, Štantejský 34. Základní Škola34. Základní Škola 5 36.82 182.00
3 166 Karásek, Sýkora, Kučera, Maršík Karásek, Sýkora, Kučera, Maršík 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 4 36.88 180.00
4 275 Zelený, Petr, Trojánek, Doubek Zelený, Petr, Trojánek, Doubek Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 2 37.33 160.00
5 Vrátný, Hrach, Míka, Pelnář Vrátný, Hrach, Míka, Pelnář 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 7 37.61 149.00
6 Vajda, Milčic, Bureš, Skála Vajda, Milčic, Bureš, Skála Brojova 13Brojova 13 3 37.97 134.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlna, Novák, Fremr, Schwab Vlna, Novák, Fremr, Schwab 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 2 34.46 301.00
2 Anton, Smejkal, Tenk, Holub Anton, Smejkal, Tenk, Holub 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 5 34.73 286.00
3 287 Batuna, Pašek, Švácha, Vitkovič Batuna, Pašek, Švácha, Vitkovič 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 6 34.74 286.00
4 273 Panzer, Davídek, Nekolný, Zozulak Panzer, Davídek, Nekolný, Zozulak 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 4 SB 36.48 198.00
5 Kaplan, Hasal, Mikota, Koudele Kaplan, Hasal, Mikota, Koudele 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 3 36.67 189.00
6 76 Šesták, Haller, Ivan, Brejcha Šesták, Haller, Ivan, Brejcha 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 7 39.31 87.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítovec, Repilado Licorish, Honc, Vlasatý Vítovec, Repilado Licorish, Honc, Vlasatý 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 8 32.71 406.00
2 311 Winkelnhöfer, Baierl, Bernard, Klasna Winkelnhöfer, Baierl, Bernard, Klasna 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 8 33.43 361.00
3 Štekl, Vaněk, Hrubý, Brož Štekl, Vaněk, Hrubý, Brož 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 2 33.60 351.00
4 296 Flachs, Trnka, Zach, Pham Quoc Flachs, Trnka, Zach, Pham Quoc 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 5 34.22 315.00
5 Vlna, Novák, Fremr, Schwab Vlna, Novák, Fremr, Schwab 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 2 34.46 301.00
6 265 Spousta, Vild, Doubek, Záškolný Spousta, Vild, Doubek, Záškolný 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 7 34.50 299.00
7 Anton, Smejkal, Tenk, Holub Anton, Smejkal, Tenk, Holub 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 5 34.73 286.00
8 287 Batuna, Pašek, Švácha, Vitkovič Batuna, Pašek, Švácha, Vitkovič 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 6 34.74 286.00
9 Čížek, Černý, Dostal, Mach Čížek, Černý, Dostal, Mach 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 4 35.03 270.00
10 Herrada, Vávra, Klinger, Studnička Herrada, Vávra, Klinger, Studnička 15.ZŠ15.ZŠ 3 35.44 249.00
11 Šitra, Štochl, Soukup, Pathy Šitra, Štochl, Soukup, Pathy 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 6 35.64 238.00
12 96 Špičák, Šoulej, Matas, Riedlbauch Špičák, Šoulej, Matas, Riedlbauch Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec 7 35.79 231.00
13 Hantych, Bureš, Sieger, Bláha Hantych, Bureš, Sieger, Bláha Brojova 13Brojova 13 6 36.32 205.00
14 74 Nekola, Šlajer, Král, Giebel Nekola, Šlajer, Král, Giebel Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 6 36.37 203.00
15 273 Panzer, Davídek, Nekolný, Zozulak Panzer, Davídek, Nekolný, Zozulak 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 4 SB 36.48 198.00
16 Kaplan, Hasal, Mikota, Koudele Kaplan, Hasal, Mikota, Koudele 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 3 36.67 189.00
17 268 Moldovan, Vyktorin, Šurkala, Štantejský Moldovan, Vyktorin, Šurkala, Štantejský 34. Základní Škola34. Základní Škola 5 36.82 182.00
18 166 Karásek, Sýkora, Kučera, Maršík Karásek, Sýkora, Kučera, Maršík 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 4 36.88 180.00
19 Chaloupka, Fleissig, Ivanko Macej, Krkoška Chaloupka, Fleissig, Ivanko Macej, Krkoška 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 4 36.93 178.00
20 Paleček, Logosha, Záhrubský, Koželuh Paleček, Logosha, Záhrubský, Koželuh 34. Základní Škola34. Základní Škola 3 37.07 171.00
21 275 Zelený, Petr, Trojánek, Doubek Zelený, Petr, Trojánek, Doubek Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 2 37.33 160.00
22 Jůdl, Heller, Sedrakjan, Dykolenko Jůdl, Heller, Sedrakjan, Dykolenko 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 5 37.50 153.00
23 Vrátný, Hrach, Míka, Pelnář Vrátný, Hrach, Míka, Pelnář 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 7 37.61 149.00
24 Vajda, Milčic, Bureš, Skála Vajda, Milčic, Bureš, Skála Brojova 13Brojova 13 3 37.97 134.00
25 76 Šesták, Haller, Ivan, Brejcha Šesták, Haller, Ivan, Brejcha 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 7 39.31 87.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 334 Hupáková, Löwyová, Horová, Bradáčová Hupáková, Löwyová, Horová, Bradáčová 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 3 33.38 638.00
2 Bonnet, Hovorková, Vodrážková, Lanzendorfová Bonnet, Hovorková, Vodrážková, Lanzendorfová 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 5 34.41 569.00
3 319 Kavinová, Černá, Husníková, Sozanská Kavinová, Černá, Husníková, Sozanská 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 7 36.25 455.00
4 318 Řáhová, Cvachová, Sedláčková, Poděbradská Řáhová, Cvachová, Sedláčková, Poděbradská 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 2 36.27 454.00
5 Bendová, Vargová, Dosiak, Solčanská Bendová, Vargová, Dosiak, Solčanská 34. Základní Škola34. Základní Škola 4 36.57 436.00
6 Váňová, Chvojková, Egermajerová, Hercíková Váňová, Chvojková, Egermajerová, Hercíková 15.ZŠ15.ZŠ 8 38.44 334.00
7 95 Čechová, Hlavatá, Sedláková, Suchá Čechová, Hlavatá, Sedláková, Suchá 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 6 38.62 325.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jablonková, Jílková, Salcmanová, Pařízková Jablonková, Jílková, Salcmanová, Pařízková 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 4 34.30 576.00
2 326 Mokruschová, Jílková, Ludačková, Polívková Mokruschová, Jílková, Ludačková, Polívková 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 6 35.29 513.00
3 158 Soukupová, Silovská, Fialová, Rajchlová Soukupová, Silovská, Fialová, Rajchlová Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 7 36.14 462.00
4 92 Posavádová, Lindauerová, Vyletová, Kovaříková Posavádová, Lindauerová, Vyletová, Kovaříková Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec 3 36.70 429.00
5 Zikmundová, Karlachová, Hrehul, Sirová Zikmundová, Karlachová, Hrehul, Sirová Brojova 13Brojova 13 1 36.72 428.00
6 Kristlová, Princlová, Rutarová, Lobovská Kristlová, Princlová, Rutarová, Lobovská 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 5 37.13 405.00
7 Uhlerová, Prušová, Sedláčková, Civišová Uhlerová, Prušová, Sedláčková, Civišová 34. Základní Škola34. Základní Škola 2 38.18 348.00
8 Vaštová, Honzíková, Kočová, Danielová Vaštová, Honzíková, Kočová, Danielová 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 8 38.58 327.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 297 Prokopová, Procházková, Maříková, Brejchová Prokopová, Procházková, Maříková, Brejchová 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 3 37.22 400.00
2 Zachová, Rumanová, Horská, Haberová Zachová, Rumanová, Horská, Haberová 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 1 37.45 387.00
3 Havlova, Salivarová, Uríková, Kudějová Havlova, Salivarová, Uríková, Kudějová 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 5 37.55 381.00
4 Beranová, Drtinová, Rutarová, Kopecká Beranová, Drtinová, Rutarová, Kopecká 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 4 38.26 344.00
5 278 Vágovičová, Nováková, Průchová, Tereš Vágovičová, Nováková, Průchová, Tereš 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 2 38.39 337.00
6 Moulisová, Holubová, Loučková, Hrabovská Moulisová, Holubová, Loučková, Hrabovská Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 6 39.57 279.00
7 Vovsová, Vrtělová, Bláhová, Milatová Vovsová, Vrtělová, Bláhová, Milatová Brojova 13Brojova 13 8 39.87 264.00
83 Říhánková, Lážová, Hutsanu, Schejbalová Říhánková, Lážová, Hutsanu, Schejbalová 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 7 DQ
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 334 Hupáková, Löwyová, Horová, Bradáčová Hupáková, Löwyová, Horová, Bradáčová 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 3 33.38 638.00
2 Jablonková, Jílková, Salcmanová, Pařízková Jablonková, Jílková, Salcmanová, Pařízková 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 4 34.30 576.00
3 Bonnet, Hovorková, Vodrážková, Lanzendorfová Bonnet, Hovorková, Vodrážková, Lanzendorfová 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 5 34.41 569.00
4 326 Mokruschová, Jílková, Ludačková, Polívková Mokruschová, Jílková, Ludačková, Polívková 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 6 35.29 513.00
5 158 Soukupová, Silovská, Fialová, Rajchlová Soukupová, Silovská, Fialová, Rajchlová Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 7 36.14 462.00
6 319 Kavinová, Černá, Husníková, Sozanská Kavinová, Černá, Husníková, Sozanská 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 7 36.25 455.00
7 318 Řáhová, Cvachová, Sedláčková, Poděbradská Řáhová, Cvachová, Sedláčková, Poděbradská 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň 2 36.27 454.00
8 Bendová, Vargová, Dosiak, Solčanská Bendová, Vargová, Dosiak, Solčanská 34. Základní Škola34. Základní Škola 4 36.57 436.00
9 92 Posavádová, Lindauerová, Vyletová, Kovaříková Posavádová, Lindauerová, Vyletová, Kovaříková Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec 3 36.70 429.00
10 Zikmundová, Karlachová, Hrehul, Sirová Zikmundová, Karlachová, Hrehul, Sirová Brojova 13Brojova 13 1 36.72 428.00
11 Kristlová, Princlová, Rutarová, Lobovská Kristlová, Princlová, Rutarová, Lobovská 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 5 37.13 405.00
12 297 Prokopová, Procházková, Maříková, Brejchová Prokopová, Procházková, Maříková, Brejchová 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň 3 37.22 400.00
13 Zachová, Rumanová, Horská, Haberová Zachová, Rumanová, Horská, Haberová 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... 1 37.45 387.00
14 Havlova, Salivarová, Uríková, Kudějová Havlova, Salivarová, Uríková, Kudějová 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň 5 37.55 381.00
15 Uhlerová, Prušová, Sedláčková, Civišová Uhlerová, Prušová, Sedláčková, Civišová 34. Základní Škola34. Základní Škola 2 38.18 348.00
16 Beranová, Drtinová, Rutarová, Kopecká Beranová, Drtinová, Rutarová, Kopecká 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... 4 38.26 344.00
17 278 Vágovičová, Nováková, Průchová, Tereš Vágovičová, Nováková, Průchová, Tereš 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň 2 38.39 337.00
18 Váňová, Chvojková, Egermajerová, Hercíková Váňová, Chvojková, Egermajerová, Hercíková 15.ZŠ15.ZŠ 8 38.44 334.00
19 Vaštová, Honzíková, Kočová, Danielová Vaštová, Honzíková, Kočová, Danielová 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň 8 38.58 327.00
20 95 Čechová, Hlavatá, Sedláková, Suchá Čechová, Hlavatá, Sedláková, Suchá 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň 6 38.62 325.00
21 Moulisová, Holubová, Loučková, Hrabovská Moulisová, Holubová, Loučková, Hrabovská Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice 6 39.57 279.00
22 Vovsová, Vrtělová, Bláhová, Milatová Vovsová, Vrtělová, Bláhová, Milatová Brojova 13Brojova 13 8 39.87 264.00
83 Říhánková, Lážová, Hutsanu, Schejbalová Říhánková, Lážová, Hutsanu, Schejbalová 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň 7 DQ

skok vysoký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 Body
1= Lukáš BurkartLukáš Burkart
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
10 18 PB 1.38 o o xo o o o o xxx 303.00
1= Teodor BaierlTeodor Baierl
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
09 1 PB 1.38 o o o o xo o o xxx 303.00
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
09 12 PB 1.34 o o xo o o o xxx 276.00
4 Matěj ZozulakMatěj Zozulak
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
09 19 PB 1.34 o o o o xxo o xxx 276.00
5 Tomáš FleissigTomáš Fleissig
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
09 2 PB 1.34 o o o xo xo xo xxx 276.00
6 Šimon VrátnýŠimon Vrátný
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
09 15 PB 1.34 o o o o o xxo xxx 276.00
7 Tobiáš TenkTobiáš Tenk
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
10 17 PB 1.34 o o xo o o xxo xxx 276.00
8 268 Milan MoldovanMilan Moldovan
34. Základní Škola34. Základní Škola
09 9 PB 1.26 o o o xo x 225.00
9 222 Matyáš MikotaMatyáš Mikota
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
09 8 PB 1.22 xo o o xxx 200.00
10 Ondřej Václav KuglerOndřej Václav Kugler
Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec
10 6 PB 1.22 o o xo xxx 200.00
11= 76 Dominik ŠestákDominik Šesták
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
09 10 PB 1.22 o xo xxo xxx 200.00
11= Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
09 4 PB 1.22 xo o xxo xxx 200.00
13 Jakub VitkovičJakub Vitkovič
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
09 14 PB 1.22 xo xo xxo xxx 200.00
14 Martin TůmaMartin Tůma
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
11 11 PB 1.18 o xo xxx 176.00
15 166 Jan KarásekJan Karásek
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
11 5 PB 0.00 xx 0.00
271 Maxmilián HallerMaxmilián Haller
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
11 3 NM xxx
172 Martin VernerMartin Verner
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
09 13 NM xxx
Vítězslav HolubVítězslav Holub
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
09 16 NM xxx
Jaroslav MaršíkJaroslav Maršík
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
09 7 NM xxx
Celkem 19 závodníků
Skupina 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Filip SiegerFilip Sieger
Brojova 13Brojova 13
09 8 PB 1.46 o o o o o o xo o o xxx 360.00
2 Lukáš MachLukáš Mach
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
09 18 PB 1.38 o o o o o o xo xxx 303.00
3 Dominik VyktorinDominik Vyktorin
34. Základní Škola34. Základní Škola
10 16 PB 1.34 o o o o xxo o x 276.00
4 175 Jindřich SoukupJindřich Soukup
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
09 10 PB 1.34 o o xo o xo xo xx 276.00
5 Matěj ŠtochlMatěj Štochl
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
09 12 PB 1.34 o o o xxo xo xo xxx 276.00
6= Patrik ŠlajerPatrik Šlajer
Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice
09 11 PB 1.34 o o o o xo xxo xxx 276.00
6= David PašekDavid Pašek
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
10 6 PB 1.34 o o o xo o xxo xxx 276.00
8 Jan KlingerJan Klinger
15.ZŠ15.ZŠ
10 3 PB 1.34 o o o xo xo xxo xxx 276.00
9 David AntonDavid Anton
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
10 17 PB 1.30 o o o o o xx 250.00
10 Daniel ŠurkalaDaniel Šurkala
34. Základní Škola34. Základní Škola
09 13 PB 1.30 o o o o xo x 250.00
11 Tomáš PathyTomáš Pathy
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
10 7 PB 1.26 xo o o xxo xxx 225.00
12= Štěpán BrejchaŠtěpán Brejcha
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
10 1 PB 1.22 o o o xxx 200.00
12= Martin TrojánekMartin Trojánek
Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice
10 15 PB 1.22 o o o xxx 200.00
12= 258 Jakub SkálaJakub Skála
Brojova 13Brojova 13
10 9 PB 1.22 o o o xxx 200.00
15 Marek MilčicMarek Milčic
Brojova 13Brojova 13
10 5 PB 1.22 xxo o xxo xxx 200.00
16 Tomáš KoudeleTomáš Koudele
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
09 4 PB 1.18 o xo xxx 176.00
323 Vít ŠváchaVít Švácha
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
09 14 PB DNS 0.00
Dominik HauerDominik Hauer
15.ZŠ15.ZŠ
10 2 NM xxx
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,04 1,08 1,12 1,16 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 Body
1 Terezie SolčanskáTerezie Solčanská
34. Základní Škola34. Základní Škola
10 6 PB 1.40 o o o o o o o xo xxo xxo xxx 512.00
2 Nela SedlákováNela Sedláková
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
09 17 PB 1.28 o xo o o o o xo xxx 389.00
3 Monika VeseláMonika Veselá
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
11 10 PB 1.28 o o o o xxo x xxo xx 389.00
4 Michaela LudačkováMichaela Ludačková
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
10 15 PB 1.20 o o xo o o xxx 312.00
5 158 Anna SoukupováAnna Soukupová
Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice
10 7 PB 1.20 o o o xxo o xxx 312.00
6 Daniela SlěchtováDaniela Slěchtová
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
11 5 PB 1.16 o o o o xxx 275.00
7= Kristýna PrušováKristýna Prušová
34. Základní Škola34. Základní Škola
10 2 PB 1.16 o o xo o xxx 275.00
7= Barbora KřiváčkováBarbora Křiváčková
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
10 14 PB 1.16 o o xo o xx 275.00
9= Sofie PrinclováSofie Princlová
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
10 1 PB 1.16 o xo o xo xxx 275.00
9= Julie ZachováJulie Zachová
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
11 13 PB 1.16 o xo o xo xxx 275.00
11 Jana SchejbalováJana Schejbalová
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
10 4 PB 1.12 o o o xxx 239.00
12 Klaudie SedláčkováKlaudie Sedláčková
34. Základní Škola34. Základní Škola
09 3 PB 1.12 o o xo xx 239.00
13= Zuzana VovsováZuzana Vovsová
Brojova 13Brojova 13
10 11 PB 1.12 o xo xo x xx 239.00
13= Adéla PrůchováAdéla Průchová
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
10 16 PB 1.12 o xo xo xxx 239.00
15 Kristýna SozanskáKristýna Sozanská
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
10 8 PB 1.08 o o xxx 205.00
16= Sára UríkováSára Uríková
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
11 9 PB 1.04 o xxx 172.00
16= Viktorie VrtělováViktorie Vrtělová
Brojova 13Brojova 13
09 12 PB 1.04 o xxx 172.00
Celkem 17 závodníků
Skupina 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,04 1,08 1,12 1,16 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 Body
1 Karolína JablonkováKarolína Jablonková
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
10 8 PB 1.36 o o xo o o o o xo o xxx 470.00
2 Eliška HovorkováEliška Hovorková
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
10 7 PB 1.36 - o o o o xo xxo o o xxx 470.00
3 Sofie LöwyováSofie Löwyová
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
10 13 PB 1.32 o o o o o o xo xo xxx 429.00
4 Magdalena KlasnováMagdalena Klasnová
Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec
10 9 PB 1.32 o o xo xo xo o xxo xxo x 429.00
5 Marie HenžlíkováMarie Henžlíková
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
10 5 PB 1.24 o o o o o xo xxx 350.00
6 Johana MiláJohana Milá
15.ZŠ15.ZŠ
09 15 PB 1.20 o o o o xo xxx 312.00
7 Klára HladíkováKlára Hladíková
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
09 6 PB 1.20 o xxo xo xxo xxo xxx 312.00
8= Viktorie MíkováViktorie Míková
15.ZŠ15.ZŠ
11 14 PB 1.16 o o o o x- - xx 275.00
8= Anna LobovskáAnna Lobovská
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
10 12 PB 1.16 o o o o xx 275.00
10= Barbora HavlovaBarbora Havlova
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
11 4 PB 1.16 o xo o o xxx 275.00
10= Stella AusbergerováStella Ausbergerová
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
09 1 PB 1.16 o xo o o xx 275.00
12 Karolína LážováKarolína Lážová
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
11 11 PB 1.12 o o xxo xxx 239.00
13 Veronika ČernáVeronika Černá
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
10 3 PB 1.08 xo o xxx 205.00
14 Tereza MoulisováTereza Moulisová
Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice
10 17 PB 1.08 xo xo xxx 205.00
15 Gabriela KopeckáGabriela Kopecká
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
10 10 PB 1.04 xxo xxx 172.00
Nela Patrizia MilatováNela Patrizia Milatová
Brojova 13Brojova 13
11 16 NM xxx
Tereza ČechováTereza Čechová
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
09 2 NM xxx
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof VítovecKryštof Vítovec
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
09 30 PB 4.78 +1.3 m/s 4.78  1,30 4.78 341.00
2 Vojtěch Viktor KuldaVojtěch Viktor Kulda
34. Základní Škola34. Základní Škola
09 15 PB 4.77 +1.8 m/s 4.77  1,80 4.77 339.00
3 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada
15.ZŠ15.ZŠ
10 7 PB 4.70 +0.4 m/s 4.70  0,40 4.70 326.00
4 Dat David Pham QuacDat David Pham Quac
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
09 37 PB 4.66 +1.8 m/s 4.66  1,80 4.66 319.00
5 Jan PalečekJan Paleček
34. Základní Škola34. Základní Škola
09 20 PB 4.56 +1.3 m/s 4.56  1,30 4.56 301.00
6 Daniel FremrDaniel Fremr
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
08 5 PB 4.28 +1.1 m/s 4.28  1,10 4.28 252.00
7 Jakub VitkovičJakub Vitkovič
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
09 29 PB 4.27 +1.1 m/s 4.27  1,10 4.27 250.00
8 Tomáš VildTomáš Vild
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
09 28 PB 4.25 +1.4 m/s 4.25  1,40 4.25 247.00
9= Jan KlingerJan Klinger
15.ZŠ15.ZŠ
10 12 PB 4.16 +1.8 m/s 4.16  1,80 4.16 232.00
9= Václav KlasnaVáclav Klasna
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
10 11 PB 4.16 +1.9 m/s 4.16  1,90 4.16 232.00
11 Filip VlasatýFilip Vlasatý
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
09 31 PB 4.14 +0.8 m/s 4.14  0,80 4.14 229.00
12 Vítězslav HolubVítězslav Holub
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
09 33 PB 4.10 +1.8 m/s 4.10  1,80 4.10 222.00
13 Adam ČížekAdam Čížek
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
09 38 PB 4.05 +1.9 m/s 4.05  1,90 4.05 214.00
14 Jakub ŠteklJakub Štekl
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
09 26 PB 4.02 +0.8 m/s 4.02  0,80 4.02 209.00
15 Matěj DavídekMatěj Davídek
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
09 35 PB 4.01 +1.9 m/s 4.01  1,90 4.01 207.00
16 Oleksii LogoshaOleksii Logosha
34. Základní Škola34. Základní Škola
09 16 PB 3.97 +2.0 m/s 3.97  2,00 3.97 201.00
17 Rafael SedrakjanRafael Sedrakjan
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
10 23 PB 3.94 +0.7 m/s 3.94  0,70 3.94 196.00
18 Šimon ŠitraŠimon Šitra
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
10 25 PB 3.92 +1.0 m/s 3.92  1,00 3.92 193.00
19 Matěj HrubýMatěj Hrubý
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
10 8 PB 3.91 +0.7 m/s 3.91  0,70 3.91 191.00
20 Jaroslav MaršíkJaroslav Maršík
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
09 17 PB 3.89 +1.5 m/s 3.89  1,50 3.89 188.00
21 Pavel VajdaPavel Vajda
Brojova 13Brojova 13
09 27 PB 3.87 +1.9 m/s 3.87  1,90 3.87 185.00
22 Tobiáš TenkTobiáš Tenk
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
10 34 PB 3.85 +1.3 m/s 3.85  1,30 3.85 182.00
23 Jáchym BernardJáchym Bernard
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
09 1 PB 3.84 +1.6 m/s 3.84  1,60 3.84 181.00
24 Ondřej Václav KuglerOndřej Václav Kugler
Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec
10 14 PB 3.79 +1.4 m/s 3.79  1,40 3.79 173.00
25= Jakub KrálJakub Král
Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice
10 13 PB 3.74 +1.6 m/s 3.74  1,60 3.74 165.00
25= Patrik JůdlPatrik Jůdl
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
11 10 PB 3.74 +1.0 m/s 3.74  1,00 3.74 165.00
27 Antonín DoubekAntonín Doubek
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
11 PB 3.73 +1.9 m/s 3.73  1,90 3.73 164.00
28 Ondřej SchwabOndřej Schwab
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
10 24 PB 3.72 +1.8 m/s 3.72  1,80 3.72 162.00
29 Adam BurešAdam Bureš
Brojova 13Brojova 13
10 3 PB 3.69 +1.3 m/s 3.69  1,30 3.69 158.00
30= Jonáš PetrJonáš Petr
Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice
10 21 PB 3.66 +1.1 m/s 3.66  1,10 3.66 153.00
30= Vojtěch ČernýVojtěch Černý
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
10 36 PB 3.66 +1.5 m/s 3.66  1,50 3.66 153.00
32= 270 Filip MažerikFilip Mažerik
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
09 18 PB 3.54 +0.8 m/s 3.54  0,80 3.54 136.00
32= Ondřej VlnaOndřej Vlna
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
10 32 PB 3.54 +1.2 m/s 3.54  1,20 3.54 136.00
34 259 Josef ŘezníčekJosef Řezníček
Brojova 13Brojova 13
11 22 PB 3.52 +1.0 m/s 3.52  1,00 3.52 133.00
35 Jakub Ivanko MacejJakub Ivanko Macej
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
10 9 PB 3.51 +1.9 m/s 3.51  1,90 3.51 132.00
36 Jakub DoubekJakub Doubek
Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice
10 4 PB 3.38 +1.8 m/s 3.38  1,80 3.38 114.00
37 75 Matyáš HasalMatyáš Hasal
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
10 6 PB 3.33 +1.7 m/s 3.33  1,70 3.33 107.00
38 Štěpán BrejchaŠtěpán Brejcha
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
10 2 PB 3.32 +1.4 m/s 3.32  1,40 3.32 106.00
39 Jakub MíkaJakub Míka
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
09 19 PB 3.09 +1.2 m/s 3.09  1,20 3.09 76.00
Celkem 39 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína JílkováKarolína Jílková
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
10 35 PB 4.56 +1.2 m/s 4.56  1,20 4.56 443.00
2 Julie SalcmanováJulie Salcmanová
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
10 26 PB 4.54 +1.2 m/s 4.54  1,20 4.54 438.00
3 153 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
10 32 PB 4.53 +1.6 m/s 4.53  1,60 4.53 436.00
4 Terezie SolčanskáTerezie Solčanská
34. Základní Škola34. Základní Škola
10 30 PB 4.43 +1.5 m/s 4.43  1,50 4.43 411.00
5 Daniela BradáčováDaniela Bradáčová
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
09 2 PB 4.28 +0.9 m/s 4.28  0,90 4.28 374.00
6 Klára PařízkováKlára Pařízková
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
09 23 PB 4.19 +1.5 m/s 4.19  1,50 4.19 352.00
7 Anna ČelovskáAnna Čelovská
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
10 34 PB 4.08 +1.3 m/s 4.08  1,30 4.08 326.00
8 Markéta ProcházkováMarkéta Procházková
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
09 24 PB 4.06 +0.9 m/s 4.06  0,90 4.06 322.00
9 Nela JílkováNela Jílková
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
10 10 PB 3.94 +1.9 m/s 3.94  1,90 3.94 294.00
10 Marie HenžlíkováMarie Henžlíková
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
10 4 PB 3.88 +0.2 m/s 3.88  0,20 3.88 281.00
11 326 Isabel MokruschováIsabel Mokruschová
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
10 38 PB 3.86 +0.6 m/s 3.86  0,60 3.86 276.00
12 Eliška LoučkováEliška Loučková
Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice
11 18 PB 3.85 +1.8 m/s 3.85  1,80 3.85 274.00
13 Nikol HusníkováNikol Husníková
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
10 7 PB 3.73 +0.6 m/s 3.73  0,60 3.73 248.00
14 157 Anna TerešAnna Tereš
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
10 37 PB 3.72 +1.0 m/s 3.72  1,00 3.72 246.00
15 Kateřina KarlachováKateřina Karlachová
Brojova 13Brojova 13
10 11 PB 3.70 +1.3 m/s 3.70  1,30 3.70 242.00
16 118 Anna SirováAnna Sirová
Brojova 13Brojova 13
11 29 PB 3.62 +1.8 m/s 3.62  1,80 3.62 225.00
17 Anežka UhlerováAnežka Uhlerová
34. Základní Škola34. Základní Škola
10 31 PB 3.61 +0.2 m/s 3.61  0,20 3.61 223.00
18= Johana MiláJohana Milá
15.ZŠ15.ZŠ
09 21 PB 3.57 +1.4 m/s 3.57  1,40 3.57 214.00
18= Nela MelisováNela Melisová
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
10 20 PB 3.57 +1.1 m/s 3.57  1,10 3.57 214.00
20 73 Magdalena RutarováMagdalena Rutarová
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
10 25 PB 3.54 +1.5 m/s 3.54  1,50 3.54 208.00
21 Michaela HrabovskáMichaela Hrabovská
Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice
10 5 PB 3.52 +1.4 m/s 3.52  1,40 3.52 204.00
22 Kristina HutsanuKristina Hutsanu
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
10 8 PB 3.47 +1.8 m/s 3.47  1,80 3.47 194.00
23 Eliška SucháEliška Suchá
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
09 36 PB 3.45 +1.6 m/s 3.45  1,60 3.45 190.00
24 Jana SchejbalováJana Schejbalová
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
10 28 PB 3.40 +1.2 m/s 3.40  1,20 3.40 180.00
25 165 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
11 27 PB 3.36 +1.9 m/s 3.36  1,90 3.36 172.00
26 Tereza MoulisováTereza Moulisová
Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice
10 22 PB 3.29 +1.8 m/s 3.29  1,80 3.29 159.00
27= Sofie HrehulSofie Hrehul
Brojova 13Brojova 13
10 6 PB 3.28 +0.7 m/s 3.28  0,70 3.28 157.00
27= marie Weishäuplovámarie Weishäuplová
15.ZŠ15.ZŠ
09 33 PB 3.28 +2.0 m/s 3.28  2,00 3.28 157.00
29 Kateřina MaňaskováKateřina Maňasková
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
10 19 PB 3.21 +1.6 m/s 3.21  1,60 3.21 144.00
30 Tereza KrálováTereza Králová
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
10 16 3.20 +2.3 m/s 3.20  2,30 3.20 142.00
31 Klára KovaříkováKlára Kovaříková
Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec
10 15 PB 3.16 +1.3 m/s 3.16  1,30 3.16 135.00
32 Kristýna DanielováKristýna Danielová
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
11 3 PB 3.15 +0.8 m/s 3.15  0,80 3.15 133.00
33 Gabriela KopeckáGabriela Kopecká
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
10 13 PB 3.13 +1.9 m/s 3.13  1,90 3.13 130.00
34 Natálie ChvojkováNatálie Chvojková
15.ZŠ15.ZŠ
09 9 3.00 +3.1 m/s 3.00  3,10 3.00 107.00
35 277 Markéta KonopáskováMarkéta Konopásková
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
10 12 PB 2.80 +1.1 m/s 2.80  1,10 2.80 75.00
36 Karolín KrausováKarolín Krausová
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
10 17 2.77 +2.2 m/s 2.77  2,20 2.77 70.00
Tereza BendováTereza Bendová
34. Základní Škola34. Základní Škola
10 1 PB DNS x 0.00
Tereza KorbelováTereza Korbelová
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
10 14 PB DNS 0.00
Celkem 38 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 226 Jáchym ŠoulejJáchym Šoulej
Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec
09 25 PB 63.10 63.10 63.10 421.00
2 Filip TrnkaFilip Trnka
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
10 38 PB 61.89 61.89 61.89 410.00
3 Jan BláhaJan Bláha
Brojova 13Brojova 13
10 2 PB 61.63 61.63 61.63 408.00
4 Patrik ŠlajerPatrik Šlajer
Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice
09 24 PB 58.31 58.31 58.31 379.00
5 Matěj ŠtochlMatěj Štochl
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
09 26 PB 58.07 58.07 58.07 377.00
6 Vojtěch Viktor KuldaVojtěch Viktor Kulda
34. Základní Škola34. Základní Škola
09 16 PB 54.27 54.27 54.27 344.00
7 Šimon VrátnýŠimon Vrátný
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
09 31 PB 53.93 53.93 53.93 341.00
8 287 Marek BatunaMarek Batuna
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
09 1 PB 51.08 51.08 51.08 317.00
9 Adam HauerAdam Hauer
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
10 39 PB 48.77 48.77 48.77 297.00
10 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
09 10 PB 47.38 47.38 47.38 286.00
11 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
09 29 PB 47.14 47.14 47.14 284.00
12 Matyáš KhínMatyáš Khín
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
10 34 PB 47.09 47.09 47.09 283.00
13 Daniel ŠurkalaDaniel Šurkala
34. Základní Škola34. Základní Škola
09 27 PB 46.40 46.40 46.40 277.00
14 Kamil ZáškolnýKamil Záškolný
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
09 33 PB 46.26 46.26 46.26 276.00
15 Matěj DavídekMatěj Davídek
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
09 36 PB 45.94 45.94 45.94 274.00
16 Denis BurešDenis Bureš
Brojova 13Brojova 13
10 4 PB 45.68 45.68 45.68 271.00
17 303 Ondřej MüllerOndřej Müller
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
10 18 PB 44.90 44.90 44.90 265.00
18 314 Matěj MüllerMatěj Müller
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
10 17 PB 44.85 44.85 44.85 264.00
19 300 Samuel KalinaSamuel Kalina
15.ZŠ15.ZŠ
10 12 PB 44.38 44.38 44.38 261.00
20 Matěj ZozulakMatěj Zozulak
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
09 37 PB 44.23 44.23 44.23 259.00
21 Matěj HrubýMatěj Hrubý
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
10 9 PB 44.13 44.13 44.13 258.00
22 Tymofiy DykolenkoTymofiy Dykolenko
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
09 6 PB 43.11 43.11 43.11 250.00
23 Tomáš KoudeleTomáš Koudele
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
09 14 PB 42.99 42.99 42.99 249.00
24 Denis VávraDenis Vávra
15.ZŠ15.ZŠ
10 30 PB 42.88 42.88 42.88 248.00
25 Kryštof KaplanKryštof Kaplan
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
10 13 PB 42.60 42.60 42.60 246.00
26 Šimon ŠitraŠimon Šitra
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
10 23 PB 42.41 42.41 42.41 244.00
27 Dominik KrkoškaDominik Krkoška
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
09 15 PB 42.22 42.22 42.22 243.00
28 Vojtěch BřečkaVojtěch Břečka
34. Základní Škola34. Základní Škola
11 3 PB 42.02 42.02 42.02 241.00
29 Jonáš PetrJonáš Petr
Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice
10 20 PB 41.74 41.74 41.74 239.00
30 Mihali IvanMihali Ivan
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
09 11 PB 41.55 41.55 41.55 237.00
31 David AntonDavid Anton
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
10 35 PB 41.31 41.31 41.31 235.00
32 Dominik HauerDominik Hauer
15.ZŠ15.ZŠ
09 7 PB 41.12 41.12 41.12 233.00
33 100 Tomáš PreisingerTomáš Preisinger
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
10 21 PB 39.67 39.67 39.67 221.00
34 267 Tomáš HellerTomáš Heller
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
11 8 PB 38.96 38.96 38.96 216.00
35 311 Jan WinkelnhöferJan Winkelnhöfer
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
09 32 PB 38.31 38.31 38.31 210.00
36 74 Václav NekolaVáclav Nekola
Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice
10 19 PB 37.25 37.25 37.25 202.00
37 272 Tadeáš SýkoraTadeáš Sýkora
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
09 PB 34.72 34.72 34.72 181.00
38 Filip SiegerFilip Sieger
Brojova 13Brojova 13
09 22 PB 32.04 32.04 32.04 160.00
39 Antonín DoubekAntonín Doubek
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
11 5 PB 28.47 28.47 28.47 131.00
40 Martin TůmaMartin Tůma
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
11 28 PB 26.42 26.42 26.42 115.00
Celkem 40 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 1327
2 Čeněk SpoustaČeněk Spousta 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 1171
3 Jan BláhaJan Bláha 10 Brojova 13Brojova 13 PB 0962
4 Adam ČížekAdam Čížek 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0954
5 Jakub ŠteklJakub Štekl 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 0871
6 Dat David Pham QuacDat David Pham Quac 09 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0825
7 Kamil ZáškolnýKamil Záškolný 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 0728
8 Petr BrožPetr Brož 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 0722
9 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 09 15.ZŠ15.ZŠ PB 0719
10 Jan WinkelnhöferJan Winkelnhöfer 09 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 0716
11 Filip VlasatýFilip Vlasatý 09 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0699
12 Samuel KalinaSamuel Kalina 10 15.ZŠ15.ZŠ PB 0688
13 Vojtěch Viktor KuldaVojtěch Viktor Kulda 09 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0683
14 Lukáš MachLukáš Mach 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0672
15 Jan PalečekJan Paleček 09 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0670
16= Ondřej MüllerOndřej Müller 10 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň PB 0662
16= Filip FlachsFilip Flachs 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0662
18 Patrik JůdlPatrik Jůdl 11 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0656
19 Patrik ŠlajerPatrik Šlajer 09 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 0655
20 Matěj ŠtochlMatěj Štochl 09 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0653
21= Jáchym ŠoulejJáchym Šoulej 09 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec PB 0650
21= Dominik GiebelDominik Giebel 09 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 0650
23 Šimon VrátnýŠimon Vrátný 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0617
24 Václav KlasnaVáclav Klasna 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 0613
25 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0603
26 Kryštof SmejkalKryštof Smejkal 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0597
27 Tomáš FleissigTomáš Fleissig 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0589
28 Jan HantychJan Hantych 09 Brojova 13Brojova 13 PB 0588
29 Jan ZáhrubskýJan Záhrubský 09 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0577
30 Tymofiy DykolenkoTymofiy Dykolenko 09 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0568
31 Martin VernerMartin Verner 09 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň PB 0564
32 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 0560
33 Dominik ŠestákDominik Šesták 09 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0556
34 Jáchym BernardJáchym Bernard 09 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 0545
35 Daniel ŠurkalaDaniel Šurkala 09 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0527
36 Vít ŠváchaVít Švácha 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 0516
37 Jan KlingerJan Klinger 10 15.ZŠ15.ZŠ PB 0508
38 Václav NekolaVáclav Nekola 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 0507
39 Matěj DavídekMatěj Davídek 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0481
40 Vojtěch ZachVojtěch Zach 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0476
41 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0464
42 Ondřej SchwabOndřej Schwab 10 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň PB 0455
43 Jakub VitkovičJakub Vitkovič 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 0450
44 Matěj HrubýMatěj Hrubý 10 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 0449
45 Roman MatasRoman Matas 09 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec PB 0444
46 Matyáš MikotaMatyáš Mikota 09 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 0426
47 Kristian Repilado LicorishKristian Repilado Licorish 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0424
48 Jakub SkálaJakub Skála 10 Brojova 13Brojova 13 PB 0423
49 Jakub KrálJakub Král 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 0422
50 Tadeáš SýkoraTadeáš Sýkora 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 0416
51 Filip TrnkaFilip Trnka 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0410
52 Tomáš PreisingerTomáš Preisinger 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0400
53 Jonáš PetrJonáš Petr 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 0392
54 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 11 Brojova 13Brojova 13 PB 0387
55 Ondřej Václav KuglerOndřej Václav Kugler 10 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec PB 0373
56 Filip SiegerFilip Sieger 09 Brojova 13Brojova 13 PB 0360
57 Vilém StudničkaVilém Studnička 09 15.ZŠ15.ZŠ PB 0357
58 Oleksii LogoshaOleksii Logosha 09 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0354
59 Lukáš DostalLukáš Dostal 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0332
60 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 15.ZŠ15.ZŠ PB 0326
61= Vojtěch ČernýVojtěch Černý 10 15.ZŠ15.ZŠ PB 0325
61= Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0325
63 Marek BatunaMarek Batuna 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 0317
64 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0309
65 Matyáš NovákMatyáš Novák 11 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň PB 0306
66= Teodor BaierlTeodor Baierl 09 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 0303
66= Lukáš BurkartLukáš Burkart 10 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0303
68 Ondřej VlnaOndřej Vlna 10 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň PB 0301
69 Adam HauerAdam Hauer 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0297
70 Maxmilián HallerMaxmilián Haller 11 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0294
71 Matyáš KhínMatyáš Khín 10 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0283
72 Dominik VyktorinDominik Vyktorin 10 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0276
73= Jindřich SoukupJindřich Soukup 09 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0276
73= David PašekDavid Pašek 10 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 0276
73= Tobiáš TenkTobiáš Tenk 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0276
76 Denis BurešDenis Bureš 10 Brojova 13Brojova 13 PB 0271
77 Matěj MüllerMatěj Müller 10 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň PB 0264
78 Daniel FremrDaniel Fremr 08 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň PB 0252
79 David AntonDavid Anton 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0250
80 Tomáš KoudeleTomáš Koudele 09 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 0249
81 Denis VávraDenis Vávra 10 15.ZŠ15.ZŠ PB 0248
82 Tomáš VildTomáš Vild 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 0247
83 Kryštof KaplanKryštof Kaplan 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 0246
84 Šimon ŠitraŠimon Šitra 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0244
85 Mihali IvanMihali Ivan 09 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0237
86 Adam ŠpičákAdam Špičák 10 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec PB 0231
87 Dominik HrachDominik Hrach 11 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0229
88 Vítězslav HolubVítězslav Holub 09 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0222
89= Martin TrojánekMartin Trojánek 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 0200
89= Marek MilčicMarek Milčic 10 Brojova 13Brojova 13 PB 0200
89= Štěpán BrejchaŠtěpán Brejcha 10 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0200
92 Rafael SedrakjanRafael Sedrakjan 10 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0196
93 Pavel VajdaPavel Vajda 09 Brojova 13Brojova 13 PB 0185
94 Milan MoldovanMilan Moldovan 09 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0182
95 Martin TůmaMartin Tůma 11 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň PB 0176
96 Adam BurešAdam Bureš 10 Brojova 13Brojova 13 PB 0158
97 Dominik KrkoškaDominik Krkoška 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0156
98 Filip MažerikFilip Mažerik 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0136
99 Jakub Ivanko MacejJakub Ivanko Macej 10 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0132
100= Marek RiedlbauchMarek Riedlbauch 10 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec PB 0000
100= Vojtěch BřečkaVojtěch Břečka 11 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0000
100= Michal ŠtantejskýMichal Štantejský 10 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0000
100= Antonín DoubekAntonín Doubek 11 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 0000
100= Jaroslav MaršíkJaroslav Maršík 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 0000
105= Jakub DoubekJakub Doubek 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 0000
105= Martin KučeraMartin Kučera 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 0000
105= Matyáš HasalMatyáš Hasal 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 0000
105= Martin HoncMartin Honc 09 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0000
105= Tomáš PathyTomáš Pathy 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0000
105= Adam BrožíkAdam Brožík 10 Brojova 13Brojova 13 PB 0000
105= Dominik HauerDominik Hauer 10 15.ZŠ15.ZŠ PB 0000
105= Dominik HauerDominik Hauer 09 15.ZŠ15.ZŠ PB 0000
105= Tomáš HellerTomáš Heller 11 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0000
105= Jan KarásekJan Karásek 11 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 0000
105= Jakub MíkaJakub Míka 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0000
105= Vojtěch ČernýVojtěch Černý 10 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0000
105= Daniel NekolnýDaniel Nekolný 10 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0000
105= Matěj ZozulakMatěj Zozulak 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0000
105= Dat David Pham QuocDat David Pham Quoc 09 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0000
105= Michal PřindaMichal Přinda 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 0000
105= Jakub ZelenýJakub Zelený 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 0000
Celkem 121 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Věra HupákováVěra Hupáková 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 2002
2 Lucie PosavádováLucie Posavádová 10 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec PB 1718
3 Anežka KavinováAnežka Kavinová 11 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 1398
4 Karolína JablonkováKarolína Jablonková 10 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 1387
5 Isabel MokruschováIsabel Mokruschová 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 1244
6 Anna SoukupováAnna Soukupová 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 1181
7 Viktorie PoděbradskáViktorie Poděbradská 11 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň PB 1072
8 Lilou BonnetLilou Bonnet 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 1070
9 Julie SalcmanováJulie Salcmanová 10 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 1038
10 Daniela BradáčováDaniela Bradáčová 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 1022
11 Klára PařízkováKlára Pařízková 09 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 0995
12 Sofie Anna KristlováSofie Anna Kristlová 11 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0990
13 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 0978
14 Terezie SolčanskáTerezie Solčanská 10 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0923
15 Markéta ProcházkováMarkéta Procházková 09 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0888
16 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 0882
17 Tereza BendováTereza Bendová 10 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0847
18 Nela SedlákováNela Sedláková 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0815
19 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 Brojova 13Brojova 13 PB 0777
20 Michaela LudačkováMichaela Ludačková 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0775
21 Tereza RajchlováTereza Rajchlová 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 0743
22 Valérie VáňováValérie Váňová 10 15.ZŠ15.ZŠ PB 0738
23 Karolína JílkováKarolína Jílková 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0728
24= Nikol EgermajerováNikol Egermajerová 10 15.ZŠ15.ZŠ PB 0704
24= Magdalena RutarováMagdalena Rutarová 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0704
26= Viktorie MíkováViktorie Míková 11 15.ZŠ15.ZŠ PB 0703
26= Kateřina KarlachováKateřina Karlachová 10 Brojova 13Brojova 13 PB 0703
28 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň PB 0697
29 Eliška SalivarováEliška Salivarová 11 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 0696
30 Nela VaštováNela Vaštová 10 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0694
31 Anna LobovskáAnna Lobovská 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0668
32 Tereza ČechováTereza Čechová 10 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0647
33= Eliška LoučkováEliška Loučková 11 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 0631
33= Marie HenžlíkováMarie Henžlíková 10 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 0631
35 Anna SirováAnna Sirová 11 Brojova 13Brojova 13 PB 0629
36 Monika VeseláMonika Veselá 11 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0615
37 Eliška SucháEliška Suchá 09 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0609
38 Karolína LážováKarolína Lážová 11 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 0362
39 Stella AusbergerováStella Ausbergerová 09 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0567
40 Lucie HorskáLucie Horská 10 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 0563
41 Anna ČelovskáAnna Čelovská 10 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0553
42 Petra HonzíkováPetra Honzíková 11 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0552
43= Anežka PolívkováAnežka Polívková 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0526
43= Johana MiláJohana Milá 09 15.ZŠ15.ZŠ PB 0526
45 Anežka DrtinováAnežka Drtinová 11 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0495
46 Sára CvachováSára Cvachová 09 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň PB 0487
47 Emma ProkopováEmma Prokopová 10 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0485
48 Štěpánka LanzendorfováŠtěpánka Lanzendorfová 09 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 0475
49= Viktorie VrtělováViktorie Vrtělová 09 Brojova 13Brojova 13 PB 0454
49= Dominika ŘáhováDominika Řáhová 10 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň PB 0454
51 Veronika VágovičováVeronika Vágovičová 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0445
52 Sofie HrehulSofie Hrehul 10 Brojova 13Brojova 13 PB 0444
53 Anežka UhlerováAnežka Uhlerová 10 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0436
54= Magdalena KlasnováMagdalena Klasnová 10 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec PB 0429
54= Sofie LöwyováSofie Löwyová 10 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 0429
56 Tereza ŘíhánkováTereza Říhánková 11 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 0421
57 Anna VyletováAnna Vyletová 10 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec PB 0402
58 Marie Nikol VargováMarie Nikol Vargová 11 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0393
59 Anastázie JunkováAnastázie Junková 10 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0386
60 Anna DědováAnna Dědová 11 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0377
61= Barbora HavlováBarbora Havlová 11 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 0366
61= Natálie NovákováNatálie Nováková 11 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0366
63 Tereza SilovskáTereza Silovská 09 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 0356
64 Emilie HaberováEmilie Haberová 10 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 0355
65 Nikola HolubováNikola Holubová 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 0338
66 Karolína BláhováKarolína Bláhová 11 Brojova 13Brojova 13 PB 0323
67 Klára HladíkováKlára Hladíková 09 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň PB 0312
68 Vanesa MaříkováVanesa Maříková 09 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0311
69 Veronika ŠůlováVeronika Šůlová 10 15.ZŠ15.ZŠ PB 0306
70 Kateřina HorováKateřina Horová 09 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 0303
71 Karolín KrausováKarolín Krausová 10 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň PB 0298
72 Viktorie HajžmanováViktorie Hajžmanová 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0295
73 Ema SedlákováEma Sedláková 11 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0293
74 Barbora HavlovaBarbora Havlova 11 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 0275
75= Sofie PrinclováSofie Princlová 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0275
75= Kristýna PrušováKristýna Prušová 10 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0275
75= Barbora KřiváčkováBarbora Křiváčková 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0275
75= Daniela SlěchtováDaniela Slěchtová 11 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň PB 0275
79 Klaudie SedláčkováKlaudie Sedláčková 09 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0274
80 Veronika CivišováVeronika Civišová 09 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0267
81 Nikol HusníkováNikol Husníková 10 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0248
82 Daniela ŠlechtováDaniela Šlechtová 11 25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň PB 0246
83 Zuzana VovsováZuzana Vovsová 10 Brojova 13Brojova 13 PB 0239
84 Martina HercíkováMartina Hercíková 09 15.ZŠ15.ZŠ PB 0237
85 Ema BeranováEma Beranová 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0222
86 Nela MelisováNela Melisová 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0214
87 Tereza MoulisováTereza Moulisová 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 0205
88 Kristýna SozanskáKristýna Sozanská 10 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0205
89 Michaela HrabovskáMichaela Hrabovská 10 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 0204
90 Kristina HutsanuKristina Hutsanu 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 0194
91 marie Weishäuplovámarie Weishäuplová 09 15.ZŠ15.ZŠ PB 0157
92 Kateřina MaňaskováKateřina Maňasková 10 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0144
93 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 10 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec PB 0135
94 Kristýna DanielováKristýna Danielová 11 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0133
95 Markéta KonopáskováMarkéta Konopásková 10 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0123
96 Julie ZachováJulie Zachová 11 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 0000
97= Kateřina RutarováKateřina Rutarová 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0000
97= Nela Patrizia MilatováNela Patrizia Milatová 11 Brojova 13Brojova 13 PB 0000
97= Tereza HlavatáTereza Hlavatá 11 11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň PB 0000
97= Katerina KarlachováKaterina Karlachová 10 Brojova 13Brojova 13 PB 0000
97= Klára FialováKlára Fialová 09 Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice PB 0000
97= Sára UríkováSára Uríková 11 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 0000
97= Markéta KočováMarkéta Kočová 11 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0000
97= Sára LindauerováSára Lindauerová 10 Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec PB 0000
97= Oleksandra DosiakOleksandra Dosiak 09 34. Základní Škola34. Základní Škola PB 0000
97= Klára HrdonkováKlára Hrdonková 10 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0000
97= Karolína KoudelováKarolína Koudelová 11 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 0000
97= Maja DillenzováMaja Dillenzová 09 Brojova 13Brojova 13 PB 0000
97= Tereza ČechováTereza Čechová 09 7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň PB 0000
97= Gabriela KopeckáGabriela Kopecká 10 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno... PB 0000
97= Nela JílkováNela Jílková 10 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 0000
97= Anna TerešAnna Tereš 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0000
97= Tereza KorbelováTereza Korbelová 10 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 0000
97= Tereza KrálováTereza Králová 10 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0000
97= Jana SchejbalováJana Schejbalová 10 22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň PB 0239
97= Karin KudějováKarin Kudějová 10 14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň PB 0000
97= Natálie ChvojkováNatálie Chvojková 09 15.ZŠ15.ZŠ PB 0000
97= Tereza RumanováTereza Rumanová 10 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá... PB 0000
97= Veronika ČernáVeronika Černá 10 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0000
97= Julie BrejchováJulie Brejchová 10 28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň PB 0000
97= Adéla PrůchováAdéla Průchová 10 33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň PB 0000
Celkem 121 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška HovorkováEliška Hovorková
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
10 12 PB 44.60 44.60 44.60 412.00
2 Anna VyletováAnna Vyletová
Základní škola Starý PlzenecZákladní škola Starý Plzenec
10 31 PB 43.81 43.81 43.81 402.00
3 313 Nikol EgermajerováNikol Egermajerová
15.ZŠ15.ZŠ
10 6 PB 41.14 41.14 41.14 369.00
4 Natálie NovákováNatálie Nováková
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
11 33 PB 40.88 40.88 40.88 366.00
5 Karolína LážováKarolína Lážová
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
11 17 PB 40.58 40.58 40.58 362.00
6 Emilie HaberováEmilie Haberová
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
10 7 PB 40.00 40.00 40.00 355.00
7 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová
Brojova 13Brojova 13
10 32 PB 39.51 39.51 39.51 349.00
8 Karolína JablonkováKarolína Jablonková
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
10 13 PB 38.83 38.83 38.83 341.00
9 Nikola HolubováNikola Holubová
Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice
10 10 PB 38.55 38.55 38.55 338.00
10 Tereza RajchlováTereza Rajchlová
Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice
10 20 PB 37.22 37.22 37.22 321.00
11 237 Tereza SilovskáTereza Silovská
Základní škola NezvěsticeZákladní škola Nezvěstice
09 25 PB 36.94 36.94 36.94 318.00
12 Vanesa MaříkováVanesa Maříková
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
09 19 PB 36.40 36.40 36.40 311.00
13 Kateřina HorováKateřina Horová
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
09 11 PB 35.70 35.70 35.70 303.00
14 Viktorie HajžmanováViktorie Hajžmanová
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
09 8 PB 35.02 35.02 35.02 295.00
15 Ema SedlákováEma Sedláková
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
11 24 PB 34.83 34.83 34.83 293.00
16 Stella AusbergerováStella Ausbergerová
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
09 1 PB 34.75 34.75 34.75 292.00
17 Karolína JílkováKarolína Jílková
33.ZŠ Plzeň33.ZŠ Plzeň
10 34 PB 34.19 34.19 34.19 285.00
18 93 Eliška SalivarováEliška Salivarová
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
11 22 PB 33.93 33.93 33.93 282.00
19 Viktorie VrtělováViktorie Vrtělová
Brojova 13Brojova 13
09 30 PB 33.92 33.92 33.92 282.00
20 Klaudie SedláčkováKlaudie Sedláčková
34. Základní Škola34. Základní Škola
09 23 PB 33.28 33.28 33.28 274.00
21 Daniela ŠlechtováDaniela Šlechtová
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
11 26 PB 30.94 30.94 30.94 246.00
22 Martina HercíkováMartina Hercíková
15.ZŠ15.ZŠ
09 9 PB 30.19 30.19 30.19 237.00
23 Karolín KrausováKarolín Krausová
25. základní škola Plzeň25. základní škola Plzeň
10 15 PB 29.44 29.44 29.44 228.00
24 Sára UríkováSára Uríková
14. základní škola Plzeň14. základní škola Plzeň
11 28 PB 29.41 29.41 29.41 228.00
25 Sofie Anna KristlováSofie Anna Kristlová
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
11 16 PB 29.39 29.39 29.39 228.00
26 Anna ČelovskáAnna Čelovská
11.ZŠ Plzeň11.ZŠ Plzeň
10 35 PB 29.29 29.29 29.29 227.00
27 Monika VeseláMonika Veselá
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
11 29 PB 29.26 29.26 29.26 226.00
28 Ema BeranováEma Beranová
31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 1031. ZŠ Plzeň, Elišky Krásno...
10 2 PB 28.91 28.91 28.91 222.00
29 Anežka UhlerováAnežka Uhlerová
34. Základní Škola34. Základní Škola
10 27 PB 28.16 28.16 28.16 213.00
30 83 Tereza ŘíhánkováTereza Říhánková
22. ZŠ Plzeň22. ZŠ Plzeň
11 21 PB 27.73 27.73 27.73 208.00
31 Oleksandra DosiakOleksandra Dosiak
34. Základní Škola34. Základní Škola
09 5 PB 26.40 26.40 26.40 193.00
32 Tereza KorbelováTereza Korbelová
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková o1. základní škola Plzeň, Zá...
10 PB 24.52 24.52 24.52 171.00
33 Tereza ČechováTereza Čechová
7. zš a mš Plzeň7. zš a mš Plzeň
09 4 PB 23.71 23.71 23.71 162.00
34 Tereza KrálováTereza Králová
28.ZŠ Plzeň28.ZŠ Plzeň
10 14 PB 19.99 19.99 19.99 120.00
35 85 Karolína BláhováKarolína Bláhová
Brojova 13Brojova 13
11 3 PB 14.77 14.77 14.77 64.00
Celkem 35 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 1327
2 14. základní škola Plzeň{8} 1171
3 Brojova 13{8} 962
4 11.ZŠ Plzeň{8} 954
5 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 871
6 33.ZŠ Plzeň{8} 825
7 14. základní škola Plzeň{8} 728
8 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 722
9 15.ZŠ{8} 719
10 22. ZŠ Plzeň{8} 716
11 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 699
12 15.ZŠ{8} 688
13 34. Základní Škola{8} 683
14 11.ZŠ Plzeň{8} 672
15 34. Základní Škola{8} 670
16 25. základní škola Plzeň{8} 662
16 33.ZŠ Plzeň{8} 662
18 28.ZŠ Plzeň{8} 656
19 Základní škola Nezvěstice{8} 655
20 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 653
21 Základní škola Starý Plzenec{8} 650
21 Základní škola Nezvěstice{8} 650
23 7. zš a mš Plzeň{8} 617
24 22. ZŠ Plzeň{8} 613
25 34. Základní Škola{8} 603
26 33.ZŠ Plzeň{8} 597
27 7. zš a mš Plzeň{8} 589
28 Brojova 13{8} 588
29 34. Základní Škola{8} 577
30 28.ZŠ Plzeň{8} 568
31 25. základní škola Plzeň{8} 564
32 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 560
33 28.ZŠ Plzeň{8} 556
34 22. ZŠ Plzeň{8} 545
35 34. Základní Škola{8} 527
36 14. základní škola Plzeň{8} 516
37 15.ZŠ{8} 508
38 Základní škola Nezvěstice{8} 507
39 11.ZŠ Plzeň{8} 481
40 33.ZŠ Plzeň{8} 476
41 7. zš a mš Plzeň{8} 464
42 25. základní škola Plzeň{8} 455
43 14. základní škola Plzeň{8} 450
44 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 449
45 Základní škola Starý Plzenec{8} 444
46 22. ZŠ Plzeň{8} 426
47 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 424
48 Brojova 13{8} 423
49 Základní škola Nezvěstice{8} 422
50 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 416
51 33.ZŠ Plzeň{8} 410
52 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 400
53 Základní škola Nezvěstice{8} 392
54 Brojova 13{8} 387
55 Základní škola Starý Plzenec{8} 373
56 Brojova 13{8} 360
57 15.ZŠ{8} 357
58 34. Základní Škola{8} 354
59 11.ZŠ Plzeň{8} 332
60 15.ZŠ{8} 326
61 15.ZŠ{8} 325
61 7. zš a mš Plzeň{8} 325
63 14. základní škola Plzeň{8} 317
64 11.ZŠ Plzeň{8} 309
65 25. základní škola Plzeň{8} 306
66 11.ZŠ Plzeň{8} 303
66 22. ZŠ Plzeň{8} 303
68 25. základní škola Plzeň{8} 301
69 33.ZŠ Plzeň{8} 297
70 28.ZŠ Plzeň{8} 294
71 11.ZŠ Plzeň{8} 283
72 14. základní škola Plzeň{8} 276
72 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 276
72 34. Základní Škola{8} 276
72 33.ZŠ Plzeň{8} 276
76 Brojova 13{8} 271
77 25. základní škola Plzeň{8} 264
78 25. základní škola Plzeň{8} 252
79 33.ZŠ Plzeň{8} 250
80 22. ZŠ Plzeň{8} 249
81 15.ZŠ{8} 248
82 14. základní škola Plzeň{8} 247
83 22. ZŠ Plzeň{8} 246
84 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 244
85 28.ZŠ Plzeň{8} 237
86 Základní škola Starý Plzenec{8} 231
87 7. zš a mš Plzeň{8} 229
88 33.ZŠ Plzeň{8} 222
89 Základní škola Nezvěstice{8} 200
89 Brojova 13{8} 200
89 28.ZŠ Plzeň{8} 200
92 28.ZŠ Plzeň{8} 196
93 Brojova 13{8} 185
94 34. Základní Škola{8} 182
95 25. základní škola Plzeň{8} 176
96 Brojova 13{8} 158
97 7. zš a mš Plzeň{8} 156
98 7. zš a mš Plzeň{8} 136
99 7. zš a mš Plzeň{8} 132
100 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 0
100 Základní škola Nezvěstice{8} 0
100 Základní škola Nezvěstice{8} 0
100 14. základní škola Plzeň{8} 0
100 33.ZŠ Plzeň{8} 0
100 11.ZŠ Plzeň{8} 0
100 11.ZŠ Plzeň{8} 0
100 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 0
100 Brojova 13{8} 0
100 Základní škola Starý Plzenec{8} 0
100 22. ZŠ Plzeň{8} 0
100 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 0
100 Základní škola Nezvěstice{8} 0
100 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 0
100 28.ZŠ Plzeň{8} 0
100 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 0
100 7. zš a mš Plzeň{8} 0
100 11.ZŠ Plzeň{8} 0
100 15.ZŠ{8} 0
100 15.ZŠ{8} 0
100 34. Základní Škola{8} 0
100 34. Základní Škola{8} 0
Celkem 121 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 2002
2 Základní škola Starý Plzenec{8} 1718
3 28.ZŠ Plzeň{8} 1398
4 14. základní škola Plzeň{8} 1387
5 33.ZŠ Plzeň{8} 1244
6 Základní škola Nezvěstice{8} 1181
7 25. základní škola Plzeň{8} 1072
8 22. ZŠ Plzeň{8} 1070
9 14. základní škola Plzeň{8} 1038
10 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 1022
11 14. základní škola Plzeň{8} 995
12 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 990
13 22. ZŠ Plzeň{8} 978
14 34. Základní Škola{8} 923
15 28.ZŠ Plzeň{8} 888
16 22. ZŠ Plzeň{8} 882
17 34. Základní Škola{8} 847
18 11.ZŠ Plzeň{8} 815
19 Brojova 13{8} 777
20 33.ZŠ Plzeň{8} 775
21 Základní škola Nezvěstice{8} 743
22 15.ZŠ{8} 738
23 33.ZŠ Plzeň{8} 728
24 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 704
24 15.ZŠ{8} 704
26 15.ZŠ{8} 703
26 Brojova 13{8} 703
28 25. základní škola Plzeň{8} 697
29 14. základní škola Plzeň{8} 696
30 7. zš a mš Plzeň{8} 694
31 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 668
32 11.ZŠ Plzeň{8} 647
33 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 631
33 Základní škola Nezvěstice{8} 631
35 Brojova 13{8} 629
36 7. zš a mš Plzeň{8} 615
37 11.ZŠ Plzeň{8} 609
38 28.ZŠ Plzeň{8} 567
39 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 563
40 11.ZŠ Plzeň{8} 553
41 7. zš a mš Plzeň{8} 552
42 33.ZŠ Plzeň{8} 526
42 15.ZŠ{8} 526
44 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 495
45 25. základní škola Plzeň{8} 487
46 28.ZŠ Plzeň{8} 485
47 22. ZŠ Plzeň{8} 475
48 25. základní škola Plzeň{8} 454
48 Brojova 13{8} 454
50 33.ZŠ Plzeň{8} 445
51 Brojova 13{8} 444
52 34. Základní Škola{8} 436
53 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 429
53 Základní škola Starý Plzenec{8} 429
55 22. ZŠ Plzeň{8} 421
56 Základní škola Starý Plzenec{8} 402
57 34. Základní Škola{8} 393
58 34. Základní Škola{8} 386
59 11.ZŠ Plzeň{8} 377
60 14. základní škola Plzeň{8} 366
60 33.ZŠ Plzeň{8} 366
62 22. ZŠ Plzeň{8} 362
63 Základní škola Nezvěstice{8} 356
64 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 355
65 Základní škola Nezvěstice{8} 338
66 Brojova 13{8} 323
67 25. základní škola Plzeň{8} 312
68 28.ZŠ Plzeň{8} 311
69 15.ZŠ{8} 306
70 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 303
71 25. základní škola Plzeň{8} 298
72 7. zš a mš Plzeň{8} 295
73 11.ZŠ Plzeň{8} 293
74 34. Základní Škola{8} 275
74 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 275
74 33.ZŠ Plzeň{8} 275
74 25. základní škola Plzeň{8} 275
74 14. základní škola Plzeň{8} 275
79 34. Základní Škola{8} 274
80 34. Základní Škola{8} 267
81 28.ZŠ Plzeň{8} 248
82 25. základní škola Plzeň{8} 246
83 Brojova 13{8} 239
83 22. ZŠ Plzeň{8} 239
85 15.ZŠ{8} 237
86 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 222
87 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 214
88 28.ZŠ Plzeň{8} 205
88 Základní škola Nezvěstice{8} 205
90 Základní škola Nezvěstice{8} 204
91 22. ZŠ Plzeň{8} 194
92 15.ZŠ{8} 157
93 7. zš a mš Plzeň{8} 144
94 Základní škola Starý Plzenec{8} 135
95 7. zš a mš Plzeň{8} 133
96 7. zš a mš Plzeň{8} 123
97 14. základní škola Plzeň{8} 0
97 15.ZŠ{8} 0
97 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 0
97 28.ZŠ Plzeň{8} 0
97 28.ZŠ Plzeň{8} 0
97 28.ZŠ Plzeň{8} 0
97 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 0
97 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace{8} 0
97 33.ZŠ Plzeň{8} 0
97 7. zš a mš Plzeň{8} 0
97 Základní škola Starý Plzenec{8} 0
97 14. základní škola Plzeň{8} 0
97 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 0
97 Brojova 13{8} 0
97 Brojova 13{8} 0
97 11.ZŠ Plzeň{8} 0
97 Základní škola Nezvěstice{8} 0
97 33.ZŠ Plzeň{8} 0
97 14. základní škola Plzeň{8} 0
97 31. ZŠ Plzeň, Elišky Krásnohorské 10{8} 0
97 34. Základní Škola{8} 0
97 7. zš a mš Plzeň{8} 0
97 22. ZŠ Plzeň{8} 0
97 Brojova 13{8} 0
97 7. zš a mš Plzeň{8} 0
Celkem 121 závodníků