Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. - Klatovy

Sušice (17. 5. 2023)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 09:30) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel OcularDaniel Ocular 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 3 08.25 489.00
2 24 Jan KrouparJan Kroupar 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 5 08.62 393.00
3 Filip KameníkFilip Kameník 10 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... 2 08.98 309.00
4 Jáchym KoubaJáchym Kouba 11 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 4 09.35 231.00
5 Zbyněk HlaváčZbyněk Hlaváč 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 6 09.97 125.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 09:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek BeštaVítek Bešta 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 6 08.46 434.00
2 Vít HolýVít Holý 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 1 08.74 364.00
3 Martin HrachMartin Hrach 09 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 09.01 302.00
4 Václav WachtlVáclav Wachtl 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 5 09.26 249.00
Petr SvobodaPetr Svoboda 10 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 3 DNS
Karel ValešKarel Valeš 11 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 09:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Donart RamiziDonart Ramizi 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 08.48 428.00
2 David VítekDavid Vítek 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 1 08.54 413.00
3 Jan BartákJan Barták 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 3 08.90 327.00
4 Rostislav UšalaRostislav Ušala 09 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 6 09.31 239.00
5 Jaroslav BenediktJaroslav Benedikt 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 5 09.70 168.00
6 Hynek ImrichovičHynek Imrichovič 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 2 09.82 148.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 17.5.2023 - 09:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Michal ŠašekMichal Šašek 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 6 08.51 421.00
2 Karel VlčekKarel Vlček 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 1 08.86 336.00
3 Jan JanochJan Janoch 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 08.87 333.00
4 Matěj DuchačMatěj Duchač 11 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 3 09.41 220.00
5 17 Pavel MíkaPavel Míka 11 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 4 09.50 203.00
6 29 Josef KafoněkJosef Kafoněk 09 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 2 09.76 158.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 17.5.2023 - 09:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendelín PrůchaVendelín Průcha 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 2 08.33 468.00
2 22 Tadeáš BubeníkTadeáš Bubeník 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 4 SB 08.52 418.00
3 Pavel ŘežábekPavel Řežábek 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 6 08.78 354.00
4 Alexandr ŠevčíkAlexandr Ševčík 09 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 1 09.00 304.00
5 Oliver HarrisonOliver Harrison 11 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 5 09.10 282.00
6 23 Jan MatějkaJan Matějka 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 3 09.23 255.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 17.5.2023 - 09:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Matyáš BorskýMatyáš Borský 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 4 08.33 468.00
2 Tomáš JandaTomáš Janda 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 3 08.36 460.00
3 Dominik ZsigaDominik Zsiga 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 09.22 257.00
4 Matyáš JílekMatyáš Jílek 11 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 5 09.60 185.00
5 Jakub LackoJakub Lacko 10 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... 2 10.23 89.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (st, 17.5.2023 - 09:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 5 08.74 364.00
2 Gabriel ChromiakGabriel Chromiak 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 08.87 333.00
3 Václav DryjeVáclav Dryje 09 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 2 09.10 282.00
4 Petr BláhaPetr Bláha 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 3 09.23 255.00
5 32 Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 6 09.55 194.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel OcularDaniel Ocular 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 3 08.25 489.00
2 Vendelín PrůchaVendelín Průcha 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 2 08.33 468.00
2 7 Matyáš BorskýMatyáš Borský 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 4 08.33 468.00
4 Tomáš JandaTomáš Janda 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 3 08.36 460.00
5 Vítek BeštaVítek Bešta 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 6 08.46 434.00
6 4 Donart RamiziDonart Ramizi 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 08.48 428.00
7 35 Michal ŠašekMichal Šašek 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 6 08.51 421.00
8 22 Tadeáš BubeníkTadeáš Bubeník 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 4 SB 08.52 418.00
9 David VítekDavid Vítek 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 1 08.54 413.00
10 24 Jan KrouparJan Kroupar 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 5 08.62 393.00
11 Vít HolýVít Holý 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 1 08.74 364.00
11 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 5 08.74 364.00
13 Pavel ŘežábekPavel Řežábek 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 6 08.78 354.00
14 Karel VlčekKarel Vlček 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 1 08.86 336.00
15 Jan JanochJan Janoch 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 08.87 333.00
15 Gabriel ChromiakGabriel Chromiak 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 08.87 333.00
17 Jan BartákJan Barták 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 3 08.90 327.00
18 Filip KameníkFilip Kameník 10 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... 2 08.98 309.00
19 Alexandr ŠevčíkAlexandr Ševčík 09 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 1 09.00 304.00
20 Martin HrachMartin Hrach 09 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 09.01 302.00
21 Oliver HarrisonOliver Harrison 11 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 5 09.10 282.00
21 Václav DryjeVáclav Dryje 09 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 2 09.10 282.00
23 Dominik ZsigaDominik Zsiga 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 09.22 257.00
24 23 Jan MatějkaJan Matějka 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 3 09.23 255.00
24 Petr BláhaPetr Bláha 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 3 09.23 255.00
26 Václav WachtlVáclav Wachtl 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 5 09.26 249.00
27 Rostislav UšalaRostislav Ušala 09 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 6 09.31 239.00
28 Jáchym KoubaJáchym Kouba 11 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 4 09.35 231.00
29 Matěj DuchačMatěj Duchač 11 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 3 09.41 220.00
30 17 Pavel MíkaPavel Míka 11 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 4 09.50 203.00
31 32 Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 6 09.55 194.00
32 Matyáš JílekMatyáš Jílek 11 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 5 09.60 185.00
33 Jaroslav BenediktJaroslav Benedikt 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 5 09.70 168.00
34 29 Josef KafoněkJosef Kafoněk 09 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 2 09.76 158.00
35 Hynek ImrichovičHynek Imrichovič 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 2 09.82 148.00
36 Zbyněk HlaváčZbyněk Hlaváč 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 6 09.97 125.00
37 Jakub LackoJakub Lacko 10 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... 2 10.23 89.00
Petr SvobodaPetr Svoboda 10 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 3 DNS
Karel ValešKarel Valeš 11 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela MazancováDaniela Mazancová 09 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 SB 08.77 626.00
2 Lenka NguyenLenka Nguyen 09 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 5 SB 08.83 610.00
3 Alena WachtlováAlena Wachtlová 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 3 09.15 528.00
4 Kateřina SmetanováKateřina Smetanová 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 1 09.26 501.00
5 Magdaléna ŠkantováMagdaléna Škantová 11 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 2 09.57 428.00
6 Nela SmejkalováNela Smejkalová 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 6 10.42 256.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 10:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 SB 09.05 553.00
2 Lucie ŠnajdrováLucie Šnajdrová 11 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 5 09.31 489.00
3 Barbora PísařováBarbora Písařová 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 1 09.36 477.00
4 5 Anděla SucháAnděla Suchá 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 2 10.07 322.00
5 Nikol GrollováNikol Grollová 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 6 10.11 314.00
6 1 Andrea VaňkováAndrea Vaňková 11 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 3 10.19 299.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 10:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erika PekhartováErika Pekhartová 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 2 08.86 603.00
2 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 4 09.04 556.00
3 Eliška GrösslováEliška Grösslová 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 6 09.18 521.00
4 Eliška PísařováEliška Písařová 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 5 SB 09.69 402.00
5 Veronika TaichmanováVeronika Taichmanová 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 3 09.76 386.00
6 Emma MöstlováEmma Möstlová 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 1 10.91 174.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 17.5.2023 - 10:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Nikola VetrákováNikola Vetráková 11 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 6 09.35 480.00
2 Gabriela ChaloupkováGabriela Chaloupková 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 3 09.45 456.00
3 Ema ČiperováEma Čiperová 10 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 09.46 454.00
4 14 Lucie SmáhováLucie Smáhová 09 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 2 09.58 426.00
5 Anna VoAnna Vo 11 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 1 10.14 308.00
6 Romana PřibylováRomana Přibylová 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 5 10.15 306.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 17.5.2023 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HromadováTereza Hromadová 09 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 3 08.83 610.00
2 Veronika JanoutováVeronika Janoutová 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 2 09.08 546.00
3 Anna HršelováAnna Hršelová 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 5 09.24 506.00
4 Lucie KopeckáLucie Kopecká 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 4 09.35 480.00
5 Karolína JuřinováKarolína Juřinová 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 6 10.02 332.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 17.5.2023 - 10:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Alina DarmonukAlina Darmonuk 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 3 09.15 528.00
2 Kateřina RyšaváKateřina Ryšavá 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 09.19 518.00
3 Ema KotrchováEma Kotrchová 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 2 09.45 456.00
4 Antonie MaxováAntonie Maxová 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 6 09.57 428.00
5 9 Lenka JanošíkováLenka Janošíková 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 5 09.77 384.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (st, 17.5.2023 - 10:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NováKristýna Nová 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 6 09.09 543.00
2 Ellen MatysováEllen Matysová 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 4 09.21 513.00
3 Miroslava LukšováMiroslava Lukšová 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 2 09.34 482.00
4 33 Klára KadeřábkováKlára Kadeřábková 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 3 09.72 395.00
5 Eliška KandrováEliška Kandrová 11 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 5 09.86 365.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela MazancováDaniela Mazancová 09 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 SB 08.77 626.00
2 Lenka NguyenLenka Nguyen 09 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 5 SB 08.83 610.00
2 Tereza HromadováTereza Hromadová 09 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 3 08.83 610.00
4 Erika PekhartováErika Pekhartová 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 2 08.86 603.00
5 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 4 09.04 556.00
6 2 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 SB 09.05 553.00
7 Veronika JanoutováVeronika Janoutová 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 2 09.08 546.00
8 Kristýna NováKristýna Nová 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 6 09.09 543.00
9 Alena WachtlováAlena Wachtlová 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 3 09.15 528.00
9 27 Alina DarmonukAlina Darmonuk 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 3 09.15 528.00
11 Eliška GrösslováEliška Grösslová 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 6 09.18 521.00
12 Kateřina RyšaváKateřina Ryšavá 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 09.19 518.00
13 Ellen MatysováEllen Matysová 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 4 09.21 513.00
14 Anna HršelováAnna Hršelová 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 5 09.24 506.00
15 Kateřina SmetanováKateřina Smetanová 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 1 09.26 501.00
16 Lucie ŠnajdrováLucie Šnajdrová 11 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 5 09.31 489.00
17 Miroslava LukšováMiroslava Lukšová 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 2 09.34 482.00
18 18 Nikola VetrákováNikola Vetráková 11 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 6 09.35 480.00
18 Lucie KopeckáLucie Kopecká 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 4 09.35 480.00
20 Barbora PísařováBarbora Písařová 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 1 09.36 477.00
21 Gabriela ChaloupkováGabriela Chaloupková 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 3 09.45 456.00
21 Ema KotrchováEma Kotrchová 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 2 09.45 456.00
23 Ema ČiperováEma Čiperová 10 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 09.46 454.00
24 Magdaléna ŠkantováMagdaléna Škantová 11 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 2 09.57 428.00
24 Antonie MaxováAntonie Maxová 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 6 09.57 428.00
26 14 Lucie SmáhováLucie Smáhová 09 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 2 09.58 426.00
27 Eliška PísařováEliška Písařová 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 5 SB 09.69 402.00
28 33 Klára KadeřábkováKlára Kadeřábková 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 3 09.72 395.00
29 Veronika TaichmanováVeronika Taichmanová 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 3 09.76 386.00
30 9 Lenka JanošíkováLenka Janošíková 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 5 09.77 384.00
31 Eliška KandrováEliška Kandrová 11 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 5 09.86 365.00
32 Karolína JuřinováKarolína Juřinová 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 6 10.02 332.00
33 5 Anděla SucháAnděla Suchá 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 2 10.07 322.00
34 Nikol GrollováNikol Grollová 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 6 10.11 314.00
35 Anna VoAnna Vo 11 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 1 10.14 308.00
36 Romana PřibylováRomana Přibylová 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 5 10.15 306.00
37 1 Andrea VaňkováAndrea Vaňková 11 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 3 10.19 299.00
38 Nela SmejkalováNela Smejkalová 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 6 10.42 256.00
39 Emma MöstlováEmma Möstlová 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 1 10.91 174.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 13 Lucie SchejbalováLucie Schejbalová 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 13 2:02.71 470.00
2 10 Eva LudvíkováEva Ludvíková 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 10 2:05.43 432.00
3 17 Magdaléna TauerováMagdaléna Tauerová 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 17 2:06.01 424.00
4 18 Nikola VetrákováNikola Vetráková 11 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 18 2:06.36 419.00
5 5 Anděla SucháAnděla Suchá 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 5 SB 2:07.96 398.00
6 6 Kristýna KrůsováKristýna Krůsová 11 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 6 SB 2:09.03 384.00
7 1 Andrea VaňkováAndrea Vaňková 11 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 1 2:10.54 365.00
8 2 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 SB 2:10.58 364.00
9 9 Lenka JanošíkováLenka Janošíková 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 9 2:12.80 337.00
10 4 Nikol KuželíkováNikol Kuželíková 10 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 SB 2:16.40 294.00
11 8 Aneta HartlováAneta Hartlová 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 8 2:16.52 293.00
12 11 Nikola PodroužkováNikola Podroužková 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 11 2:17.19 285.00
13 3 Adéla MaškováAdéla Mašková 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 3 SB 2:17.26 285.00
14 7 Magdalena BekováMagdalena Beková 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 7 2:20.70 247.00
15 16 Karolína ŠotováKarolína Šotová 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 16 2:22.77 226.00
16 12 Sofie RožňováSofie Rožňová 11 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 12 2:22.90 225.00
17 14 Lucie SmáhováLucie Smáhová 09 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 14 2:24.99 204.00
18 15 Antonina SorokaAntonina Soroka 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 15 3:08.26 0.00
19 19 Julie ZychováJulie Zychová 09 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 19 3:16.32 0.00
Celkem 19 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 27 Alina DarmonukAlina Darmonuk 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 8 1:57.10 552.00
2 26 Zora ČástkováZora Částková 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 7 2:03.69 456.00
3 20 Sofie KoutnáSofie Koutná 10 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 1 2:08.13 396.00
4 23 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 SB 2:09.38 379.00
5 32 Linda HromádkováLinda Hromádková 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 13 2:09.41 379.00
6 31 Rozálie HachováRozálie Hachová 09 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 12 2:12.04 346.00
7 30 Vanesa GromováVanesa Gromová 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 11 2:12.41 341.00
8 28 Julie DubováJulie Dubová 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 9 2:13.03 334.00
9 36 Viktorie ŠvambergováViktorie Švambergová 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 17 2:13.73 325.00
10 34 Kristýna PolákováKristýna Poláková 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 15 2:14.30 319.00
11 21 Tereza NováTereza Nová 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 2 SB 2:16.00 299.00
12 37 Andrea VotípkováAndrea Votípková 09 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 18 2:17.22 285.00
13 22 Helena MaškováHelena Mašková 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 3 SB 2:18.45 271.00
14 35 Antonie RubášováAntonie Rubášová 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 16 2:21.12 243.00
15 29 Ester DundačkováEster Dundačková 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 10 2:22.59 228.00
16 25 Hana ChvojkováHana Chvojková 11 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 6 SB 2:22.71 226.00
17 33 Klára KadeřábkováKlára Kadeřábková 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 14 2:37.35 102.00
24 Klára FürbacherováKlára Fürbacherová 10 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 5 DNF
Poznámky:
Fürbacherová Klára - došlo ke zranění levé nohy - odvoz RZS
Celkem 18 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Alina DarmonukAlina Darmonuk 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 8 1:57.10 552.00
2 13 Lucie SchejbalováLucie Schejbalová 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 13 2:02.71 470.00
3 26 Zora ČástkováZora Částková 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 7 2:03.69 456.00
4 10 Eva LudvíkováEva Ludvíková 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 10 2:05.43 432.00
5 17 Magdaléna TauerováMagdaléna Tauerová 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 17 2:06.01 424.00
6 18 Nikola VetrákováNikola Vetráková 11 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 18 2:06.36 419.00
7 5 Anděla SucháAnděla Suchá 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 5 SB 2:07.96 398.00
8 20 Sofie KoutnáSofie Koutná 10 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 1 2:08.13 396.00
9 6 Kristýna KrůsováKristýna Krůsová 11 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 6 SB 2:09.03 384.00
10 23 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 SB 2:09.38 379.00
11 32 Linda HromádkováLinda Hromádková 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 13 2:09.41 379.00
12 1 Andrea VaňkováAndrea Vaňková 11 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 1 2:10.54 365.00
13 2 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 SB 2:10.58 364.00
14 31 Rozálie HachováRozálie Hachová 09 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 12 2:12.04 346.00
15 30 Vanesa GromováVanesa Gromová 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 11 2:12.41 341.00
16 9 Lenka JanošíkováLenka Janošíková 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 9 2:12.80 337.00
17 28 Julie DubováJulie Dubová 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 9 2:13.03 334.00
18 36 Viktorie ŠvambergováViktorie Švambergová 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 17 2:13.73 325.00
19 34 Kristýna PolákováKristýna Poláková 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 15 2:14.30 319.00
20 21 Tereza NováTereza Nová 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 2 SB 2:16.00 299.00
21 4 Nikol KuželíkováNikol Kuželíková 10 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 SB 2:16.40 294.00
22 8 Aneta HartlováAneta Hartlová 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 8 2:16.52 293.00
23 11 Nikola PodroužkováNikola Podroužková 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 11 2:17.19 285.00
24 37 Andrea VotípkováAndrea Votípková 09 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 18 2:17.22 285.00
25 3 Adéla MaškováAdéla Mašková 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 3 SB 2:17.26 285.00
26 22 Helena MaškováHelena Mašková 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 3 SB 2:18.45 271.00
27 7 Magdalena BekováMagdalena Beková 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 7 2:20.70 247.00
28 35 Antonie RubášováAntonie Rubášová 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 16 2:21.12 243.00
29 29 Ester DundačkováEster Dundačková 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 10 2:22.59 228.00
30 25 Hana ChvojkováHana Chvojková 11 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 6 SB 2:22.71 226.00
31 16 Karolína ŠotováKarolína Šotová 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 16 2:22.77 226.00
32 12 Sofie RožňováSofie Rožňová 11 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 12 2:22.90 225.00
33 14 Lucie SmáhováLucie Smáhová 09 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 14 2:24.99 204.00
34 33 Klára KadeřábkováKlára Kadeřábková 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 14 2:37.35 102.00
35 15 Antonina SorokaAntonina Soroka 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 15 3:08.26 0.00
36 19 Julie ZychováJulie Zychová 09 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 19 3:16.32 0.00
24 Klára FürbacherováKlára Fürbacherová 10 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 5 DNF

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 20 Martin ŠímaMartin Šíma 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 20 3:09.57 574.00
2 11 Bradley Daniel KeenBradley Daniel Keen 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 11 3:12.91 543.00
3 2 Marek RendlMarek Rendl 10 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 SB 3:20.04 481.00
4 6 Jan ŠillarJan Šillar 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 6 SB 3:20.46 478.00
5 5 Oldřich DundrOldřich Dundr 11 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 5 SB 3:24.80 442.00
6 3 Tomáš JandaTomáš Janda 10 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... 3 SB 3:29.81 402.00
7 12 Štěpán KmetekŠtěpán Kmetek 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 12 3:30.55 396.00
8 7 Matyáš BorskýMatyáš Borský 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 7 3:34.24 368.00
9 4 Donart RamiziDonart Ramizi 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 SB 3:35.48 359.00
10 1 Stanislav PojarStanislav Pojar 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 1 3:39.19 332.00
11 18 Viktor NávratViktor Návrat 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 18 3:39.80 328.00
12 16 Ezra LiebermannEzra Liebermann 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 16 3:40.57 322.00
13 17 Pavel MíkaPavel Míka 11 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 17 3:42.66 308.00
14 9 Antonín JílekAntonín Jílek 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 9 3:42.75 307.00
15 14 Jindřich KrislJindřich Krisl 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 14 3:44.55 295.00
16 19 Jan PajerJan Pajer 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 19 3:56.08 222.00
17 8 David HolečekDavid Holeček 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 8 3:57.56 213.00
18 13 Vít KovářVít Kovář 10 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 13 4:29.71 65.00
19 15 Filip LevýFilip Levý 09 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 15 4:43.79 25.00
10 Jan JirkovskýJan Jirkovský 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 10 DNS
Celkem 20 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 39 Karel ZálešákKarel Zálešák 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 19 3:22.17 463.00
2 28 Matěj FridrichMatěj Fridrich 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 8 3:23.26 454.00
3 22 Tadeáš BubeníkTadeáš Bubeník 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 2 SB 3:24.84 442.00
4 35 Michal ŠašekMichal Šašek 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 15 3:25.40 437.00
5 32 Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 12 3:26.80 426.00
6 37 Jakub VacíkJakub Vacík 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 17 3:33.30 375.00
7 27 Felix BaumlFelix Bauml 11 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 7 3:34.58 366.00
8 26 Lukáš KrouparLukáš Kroupar 10 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... 6 SB 3:36.84 349.00
9 24 Jan KrouparJan Kroupar 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 3:36.85 349.00
10 23 Jan MatějkaJan Matějka 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 3 3:44.38 296.00
11 21 Viktor CzerwekViktor Czerwek 10 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 1 3:46.12 284.00
12 33 Václav RuckiVáclav Rucki 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 13 3:48.07 272.00
13 31 Matěj LhotkaMatěj Lhotka 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 11 3:49.63 261.00
14 29 Josef KafoněkJosef Kafoněk 09 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 9 3:49.65 261.00
15 38 Marek ZachMarek Zach 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 18 3:56.61 219.00
16 30 Jan KováříkJan Kovářík 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 10 4:02.46 185.00
17 25 Lukáš PetrovickýLukáš Petrovický 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 5 4:03.12 182.00
18 34 Jan SpěvákJan Spěvák 11 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... 14 4:04.81 173.00
19 36 Daniel ŠmídDaniel Šmíd 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 16 4:07.43 159.00
Celkem 19 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 20 Martin ŠímaMartin Šíma 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 20 3:09.57 574.00
2 11 Bradley Daniel KeenBradley Daniel Keen 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 11 3:12.91 543.00
3 2 Marek RendlMarek Rendl 10 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 2 SB 3:20.04 481.00
4 6 Jan ŠillarJan Šillar 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 6 SB 3:20.46 478.00
5 39 Karel ZálešákKarel Zálešák 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 19 3:22.17 463.00
6 28 Matěj FridrichMatěj Fridrich 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 8 3:23.26 454.00
7 5 Oldřich DundrOldřich Dundr 11 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 5 SB 3:24.80 442.00
8 22 Tadeáš BubeníkTadeáš Bubeník 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 2 SB 3:24.84 442.00
9 35 Michal ŠašekMichal Šašek 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 15 3:25.40 437.00
10 32 Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 12 3:26.80 426.00
11 3 Tomáš JandaTomáš Janda 10 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... 3 SB 3:29.81 402.00
12 12 Štěpán KmetekŠtěpán Kmetek 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 12 3:30.55 396.00
13 37 Jakub VacíkJakub Vacík 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 17 3:33.30 375.00
14 7 Matyáš BorskýMatyáš Borský 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 7 3:34.24 368.00
15 27 Felix BaumlFelix Bauml 11 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 7 3:34.58 366.00
16 4 Donart RamiziDonart Ramizi 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 SB 3:35.48 359.00
17 26 Lukáš KrouparLukáš Kroupar 10 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... 6 SB 3:36.84 349.00
18 24 Jan KrouparJan Kroupar 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 3:36.85 349.00
19 1 Stanislav PojarStanislav Pojar 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 1 3:39.19 332.00
20 18 Viktor NávratViktor Návrat 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 18 3:39.80 328.00
21 16 Ezra LiebermannEzra Liebermann 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 16 3:40.57 322.00
22 17 Pavel MíkaPavel Míka 11 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 17 3:42.66 308.00
23 9 Antonín JílekAntonín Jílek 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 9 3:42.75 307.00
24 23 Jan MatějkaJan Matějka 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 3 3:44.38 296.00
25 14 Jindřich KrislJindřich Krisl 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 14 3:44.55 295.00
26 21 Viktor CzerwekViktor Czerwek 10 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 1 3:46.12 284.00
27 33 Václav RuckiVáclav Rucki 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 13 3:48.07 272.00
28 31 Matěj LhotkaMatěj Lhotka 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 11 3:49.63 261.00
29 29 Josef KafoněkJosef Kafoněk 09 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 9 3:49.65 261.00
30 19 Jan PajerJan Pajer 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 19 3:56.08 222.00
31 38 Marek ZachMarek Zach 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 18 3:56.61 219.00
32 8 David HolečekDavid Holeček 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 8 3:57.56 213.00
33 30 Jan KováříkJan Kovářík 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 10 4:02.46 185.00
34 25 Lukáš PetrovickýLukáš Petrovický 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 5 4:03.12 182.00
35 34 Jan SpěvákJan Spěvák 11 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... 14 4:04.81 173.00
36 36 Daniel ŠmídDaniel Šmíd 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 16 4:07.43 159.00
37 13 Vít KovářVít Kovář 10 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 13 4:29.71 65.00
38 15 Filip LevýFilip Levý 09 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 15 4:43.79 25.00
10 Jan JirkovskýJan Jirkovský 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 10 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kadlec, Ocular, Kroulík, Bubeník Kadlec, Ocular, Kroulík, Bubeník Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 6 33.38 364.00
2 Janda, Kovářík, Zsiga, Šíma Janda, Kovářík, Zsiga, Šíma Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 3 33.58 352.00
3 Kouba, Míka, Švehla, Czerwek Kouba, Míka, Švehla, Czerwek Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 2 36.28 207.00
4 Hanus, Bláha, Jílek, Vlček Hanus, Bláha, Jílek, Vlček Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 4 36.46 199.00
5 Krupka, Mayer, Hlaváč, Vacík Krupka, Mayer, Hlaváč, Vacík ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 1 37.10 170.00
6 Imrichovič, Ušala, Vyčichl, Kafoněk Imrichovič, Ušala, Vyčichl, Kafoněk ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 5 38.81 103.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bešta, Rendl, Ramizi, Bartoš Bešta, Rendl, Ramizi, Bartoš ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 32.12 444.00
2 7 Borský, Řežábek, Zálešák, Andrle Borský, Řežábek, Zálešák, Andrle Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 5 32.91 393.00
3 Vítek, Keen, Barták, Pajer Vítek, Keen, Barták, Pajer ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 1 33.91 333.00
4 35 Šašek, Průcha, Rucki, Janoch Šašek, Průcha, Rucki, Janoch Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 6 34.01 327.00
5 Kameník, Kocum, Volf, Boor Kameník, Kocum, Volf, Boor Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... 3 37.37 159.00
6 Ševčík, Skřivan, Bauml, Pitel Ševčík, Skřivan, Bauml, Pitel Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 2 38.87 101.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Kroupar, Šillar, Chromiak, Hrach Kroupar, Šillar, Chromiak, Hrach Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 34.98 273.00
2 Pavelec, Lagron, Šlof, Matějka Pavelec, Lagron, Šlof, Matějka ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 1 SB 35.35 253.00
3 Červený, Melka, Šebesta, Kolář Červený, Melka, Šebesta, Kolář Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 35.38 252.00
4 12 Kmetek, Šelmát, Fridrich, Voráček Kmetek, Šelmát, Fridrich, Voráček Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 2 35.75 233.00
5 Dryje, Návrat, Pílek, Benedikt Dryje, Návrat, Pílek, Benedikt ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 3 37.51 153.00
6 Holý, Marko, Kovářík, Tureček Holý, Marko, Kovářík, Tureček Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 6 39.12 93.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 17.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drnec, Hodan, Veselý, Faic Drnec, Hodan, Veselý, Faic Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 5 34.61 293.00
2 Wachtl, Hrebenár, Petrovický, Pojar Wachtl, Hrebenár, Petrovický, Pojar Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 1 35.62 239.00
3 Suda, Dundr, Kottnaur, Šintler Suda, Dundr, Kottnaur, Šintler Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 2 35.98 222.00
4 Poul, Šimáček, Duchač, Blatský Poul, Šimáček, Duchač, Blatský ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 6 36.44 200.00
5 14 Krisl, Bláha, Liebermann, Zach Krisl, Bláha, Liebermann, Zach Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 3 38.15 127.00
6 Svoboda, Kavale, Kovář, Chilat Svoboda, Kavale, Kovář, Chilat Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 4 38.60 111.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bešta, Rendl, Ramizi, Bartoš Bešta, Rendl, Ramizi, Bartoš ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 4 32.12 444.00
2 7 Borský, Řežábek, Zálešák, Andrle Borský, Řežábek, Zálešák, Andrle Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 5 32.91 393.00
3 Kadlec, Ocular, Kroulík, Bubeník Kadlec, Ocular, Kroulík, Bubeník Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 6 33.38 364.00
4 Janda, Kovářík, Zsiga, Šíma Janda, Kovářík, Zsiga, Šíma Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 3 33.58 352.00
5 Vítek, Keen, Barták, Pajer Vítek, Keen, Barták, Pajer ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 1 33.91 333.00
6 35 Šašek, Průcha, Rucki, Janoch Šašek, Průcha, Rucki, Janoch Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 6 34.01 327.00
7 Drnec, Hodan, Veselý, Faic Drnec, Hodan, Veselý, Faic Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 5 34.61 293.00
8 24 Kroupar, Šillar, Chromiak, Hrach Kroupar, Šillar, Chromiak, Hrach Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 4 34.98 273.00
9 Pavelec, Lagron, Šlof, Matějka Pavelec, Lagron, Šlof, Matějka ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 1 SB 35.35 253.00
10 Červený, Melka, Šebesta, Kolář Červený, Melka, Šebesta, Kolář Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 35.38 252.00
11 Wachtl, Hrebenár, Petrovický, Pojar Wachtl, Hrebenár, Petrovický, Pojar Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 1 35.62 239.00
12 12 Kmetek, Šelmát, Fridrich, Voráček Kmetek, Šelmát, Fridrich, Voráček Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 2 35.75 233.00
13 Suda, Dundr, Kottnaur, Šintler Suda, Dundr, Kottnaur, Šintler Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 2 35.98 222.00
14 Kouba, Míka, Švehla, Czerwek Kouba, Míka, Švehla, Czerwek Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 2 36.28 207.00
15 Poul, Šimáček, Duchač, Blatský Poul, Šimáček, Duchač, Blatský ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 6 36.44 200.00
16 Hanus, Bláha, Jílek, Vlček Hanus, Bláha, Jílek, Vlček Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 4 36.46 199.00
17 Krupka, Mayer, Hlaváč, Vacík Krupka, Mayer, Hlaváč, Vacík ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 1 37.10 170.00
18 Kameník, Kocum, Volf, Boor Kameník, Kocum, Volf, Boor Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... 3 37.37 159.00
19 Dryje, Návrat, Pílek, Benedikt Dryje, Návrat, Pílek, Benedikt ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 3 37.51 153.00
20 14 Krisl, Bláha, Liebermann, Zach Krisl, Bláha, Liebermann, Zach Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 3 38.15 127.00
21 Svoboda, Kavale, Kovář, Chilat Svoboda, Kavale, Kovář, Chilat Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 4 38.60 111.00
22 Imrichovič, Ušala, Vyčichl, Kafoněk Imrichovič, Ušala, Vyčichl, Kafoněk ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 5 38.81 103.00
23 Ševčík, Skřivan, Bauml, Pitel Ševčík, Skřivan, Bauml, Pitel Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 2 38.87 101.00
24 Holý, Marko, Kovářík, Tureček Holý, Marko, Kovářík, Tureček Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 6 39.12 93.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hromadová, Ludvíková, Grösslová, Nová Hromadová, Ludvíková, Grösslová, Nová Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 4 34.80 544.00
2 Pekhartová, Matysová, Dipeleu, Kopecká Pekhartová, Matysová, Dipeleu, Kopecká Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 34.92 536.00
3 Janoutová, Smetanová, Vetráková, Hromádková Janoutová, Smetanová, Vetráková, Hromádková Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 36.06 466.00
4 Švarcová, Taichmanová, Čiperová, Kislingerová Švarcová, Taichmanová, Čiperová, Kislingerová ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 1 36.20 458.00
5 Škantová, Tomanová, Achsová, Trnková Škantová, Tomanová, Achsová, Trnková Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 2 38.22 346.00
6 Maxová, Dundačková, Vintrová, Podroužková Maxová, Dundačková, Vintrová, Podroužková ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 3 39.65 275.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ryšavá, Mašková, Šnajdrová, Mazancová Ryšavá, Mašková, Šnajdrová, Mazancová Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 3 35.66 490.00
2 13 Schejbalová, Janošíková, Garbová, Nguyen Schejbalová, Janošíková, Garbová, Nguyen ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 6 36.07 466.00
3 Chaloupková, Švárová, Lukšová, Juřinová Chaloupková, Švárová, Lukšová, Juřinová Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 5 37.13 405.00
4 5 Suchá, Gashi, Wachtlová, Tampová Suchá, Gashi, Wachtlová, Tampová Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 1 37.22 400.00
5 Grollová, Smáhová, Pojžárková, Kotrchová Grollová, Smáhová, Pojžárková, Kotrchová ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 4 38.48 332.00
Smejkalová, Švambergová, Möstlová, Hachová Smejkalová, Švambergová, Möstlová, Hachová ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 2 DQ
Poznámky:
ZŠ Horažďovice Blatenská - DQ - předávka mimo předávací území
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hršelová, Písařová, Ullmanová, Darmonuk Hršelová, Písařová, Ullmanová, Darmonuk Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 4 35.66 490.00
2 21 Nová, Haladová, Krejčová, Hartlová Nová, Haladová, Krejčová, Hartlová Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 37.41 389.00
3 4 Kuželíková, Slivoňová, Machová, Fürbacherová Kuželíková, Slivoňová, Machová, Fürbacherová ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 3 37.53 382.00
4 Chvojková, Písařová, Krůsová, Chvojková Chvojková, Písařová, Krůsová, Chvojková Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 5 37.92 361.00
5 Vo, Mosingerová, Malá, Částková Vo, Mosingerová, Malá, Částková ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 1 38.69 322.00
6 Přibylová, Kadeřábková, Hájková, Frančíková Přibylová, Kadeřábková, Hájková, Frančíková ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 2 39.27 293.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 17.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šantrůčková, Vrbová, Masná, Válková Šantrůčková, Vrbová, Masná, Válková Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 2 37.32 394.00
2 Nová, Sieglová, Votípková, Krausová Nová, Sieglová, Votípková, Krausová Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 4 37.96 359.00
3 23 Řeřichová, Boučková, Mašková, Vlasáková Řeřichová, Boučková, Mašková, Vlasáková Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 6 38.26 344.00
4 Presslová, Hršelová, Šotová, Beková Presslová, Hršelová, Šotová, Beková Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 5 38.72 320.00
5 19 Zychová, Štěpánová, Lávičková, Klečková Zychová, Štěpánová, Lávičková, Klečková ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 1 40.23 248.00
6 35 Rubášová, Soroka, Rožňová, Čížková Rubášová, Soroka, Rožňová, Čížková Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 3 40.69 228.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hromadová, Ludvíková, Grösslová, Nová Hromadová, Ludvíková, Grösslová, Nová Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 4 34.80 544.00
2 Pekhartová, Matysová, Dipeleu, Kopecká Pekhartová, Matysová, Dipeleu, Kopecká Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 34.92 536.00
3 Ryšavá, Mašková, Šnajdrová, Mazancová Ryšavá, Mašková, Šnajdrová, Mazancová Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 3 35.66 490.00
3 Hršelová, Písařová, Ullmanová, Darmonuk Hršelová, Písařová, Ullmanová, Darmonuk Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 4 35.66 490.00
5 Janoutová, Smetanová, Vetráková, Hromádková Janoutová, Smetanová, Vetráková, Hromádková Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 5 36.06 466.00
6 13 Schejbalová, Janošíková, Garbová, Nguyen Schejbalová, Janošíková, Garbová, Nguyen ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 6 36.07 466.00
7 Švarcová, Taichmanová, Čiperová, Kislingerová Švarcová, Taichmanová, Čiperová, Kislingerová ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 1 36.20 458.00
8 Chaloupková, Švárová, Lukšová, Juřinová Chaloupková, Švárová, Lukšová, Juřinová Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 5 37.13 405.00
9 5 Suchá, Gashi, Wachtlová, Tampová Suchá, Gashi, Wachtlová, Tampová Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 1 37.22 400.00
10 Šantrůčková, Vrbová, Masná, Válková Šantrůčková, Vrbová, Masná, Válková Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... 2 37.32 394.00
11 21 Nová, Haladová, Krejčová, Hartlová Nová, Haladová, Krejčová, Hartlová Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... 6 37.41 389.00
12 4 Kuželíková, Slivoňová, Machová, Fürbacherová Kuželíková, Slivoňová, Machová, Fürbacherová ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 3 37.53 382.00
13 Chvojková, Písařová, Krůsová, Chvojková Chvojková, Písařová, Krůsová, Chvojková Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... 5 37.92 361.00
14 Nová, Sieglová, Votípková, Krausová Nová, Sieglová, Votípková, Krausová Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy 4 37.96 359.00
15 Škantová, Tomanová, Achsová, Trnková Škantová, Tomanová, Achsová, Trnková Gymnázium SušiceGymnázium Sušice 2 38.22 346.00
16 23 Řeřichová, Boučková, Mašková, Vlasáková Řeřichová, Boučková, Mašková, Vlasáková Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy 6 38.26 344.00
17 Grollová, Smáhová, Pojžárková, Kotrchová Grollová, Smáhová, Pojžárková, Kotrchová ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko 4 38.48 332.00
18 Vo, Mosingerová, Malá, Částková Vo, Mosingerová, Malá, Částková ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... 1 38.69 322.00
19 Presslová, Hršelová, Šotová, Beková Presslová, Hršelová, Šotová, Beková Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... 5 38.72 320.00
20 Přibylová, Kadeřábková, Hájková, Frančíková Přibylová, Kadeřábková, Hájková, Frančíková ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 2 39.27 293.00
21 Maxová, Dundačková, Vintrová, Podroužková Maxová, Dundačková, Vintrová, Podroužková ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice 3 39.65 275.00
22 19 Zychová, Štěpánová, Lávičková, Klečková Zychová, Štěpánová, Lávičková, Klečková ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 1 40.23 248.00
23 35 Rubášová, Soroka, Rožňová, Čížková Rubášová, Soroka, Rožňová, Čížková Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... 3 40.69 228.00
Smejkalová, Švambergová, Möstlová, Hachová Smejkalová, Švambergová, Möstlová, Hachová ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská 2 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 17.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 Body
1 Vít BartošVít Bartoš
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
10 2 PB 1.58 o o o xo xo xo o o o o xxo xxo xxx 449.00
2 Tomáš AndrleTomáš Andrle
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
09 1 PB 1.50 o o o o o o o xo xo xxo xxx 389.00
3 Jan JanochJan Janoch
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
09 7 PB 1.46 o o o o o o o o xo xxx 360.00
4 37 Jakub VacíkJakub Vacík
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
10 19 PB 1.46 o o o o o o o o xxo xxx 360.00
5 Matěj MayerMatěj Mayer
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
09 11 PB 1.46 o o o o o o o xxo xxo xxx 360.00
6 Mihai ChilatMihai Chilat
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
10 36 PB 1.46 o o o o xxo xo o xxo xxo xxx 360.00
7 12 Štěpán KmetekŠtěpán Kmetek
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
09 8 PB 1.42 o o o o o o o o xxx 331.00
8 Alexandr ŠevčíkAlexandr Ševčík
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
09 16 PB 1.42 o o o o o o o xo xxx 331.00
9 Karel VlčekKarel Vlček
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
10 22 PB 1.42 o o o o o xxo o xo xxx 331.00
10 Daniel OcularDaniel Ocular
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
09 37 PB 1.42 o o o o o xo o xxo xxx 331.00
11 Vlastimil LagronVlastimil Lagron
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 38 PB 1.38 o o o o o xo o xxx 303.00
12 Martin HrachMartin Hrach
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
09 28 PB 1.38 o o o o o xo xo xxx 303.00
13 Stanislav ŠkvrnaStanislav Škvrna
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
10 18 PB 1.38 o o o o xxo o xxo xxx 303.00
14 3 Tomáš JandaTomáš Janda
Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J...
10 32 PB 1.38 o o o o xo xxo xxo xxx 303.00
15 Lukáš PoupaLukáš Poupa
Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J...
09 29 PB 1.38 o o o xxo xo xxo xxo xxx 303.00
16 Jan ŠvehlaJan Švehla
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
10 35 PB 1.34 o o o o o o xxx 276.00
17 6 Jan ŠillarJan Šillar
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
10 30 PB 1.34 o o o xo xo o xxx 276.00
18 20 Martin ŠímaMartin Šíma
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
09 17 PB 1.34 xo o o xxo xxo o xxx 276.00
19 David VítekDavid Vítek
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
10 21 PB 1.34 o o o o o xo xxx 276.00
20 Václav ŠebestaVáclav Šebesta
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
10 14 PB 1.34 o o o o xo xo xxx 276.00
21 Milan PoulMilan Poul
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
09 13 PB 1.34 o o xo xo o xo xxx 276.00
22 38 Marek ZachMarek Zach
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
10 24 PB 1.34 o o o o o xxo xxx 276.00
23 David ŠelmátDavid Šelmát
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
10 15 PB 1.30 o o o xo o xxx 250.00
24 26 Lukáš KrouparLukáš Kroupar
Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J...
10 26 PB 1.30 xo o o xo o xxx 250.00
25 Štěpán HrebenárŠtěpán Hrebenár
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
09 31 PB 1.30 o o o xo xo xxx 250.00
26 Matouš DrnecMatouš Drnec
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
10 5 PB 1.26 o o o o xxx 225.00
27= Miloš KroulíkMiloš Kroulík
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
10 33 PB 1.22 o o o xxx 200.00
27= Slavomír MarkoSlavomír Marko
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
09 10 PB 1.22 o o o xxx 200.00
27= Daniel GramaDaniel Grama
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
08 6 PB 1.22 o o o xxx 200.00
30 Patrik ŠintlerPatrik Šintler
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
10 27 PB 1.22 o xo o xxx 200.00
31 30 Jan KováříkJan Kovářík
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
10 9 PB 1.22 o o xo xxx 200.00
32 Petr BláhaPetr Bláha
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
10 3 PB 1.22 o o xxo xxx 200.00
33 Radek PavelecRadek Pavelec
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
23 12 PB 1.22 xo o xxo xxx 200.00
34 13 Vít KovářVít Kovář
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
10 34 PB 1.18 xo xo xxx 176.00
35 Lukáš VeselýLukáš Veselý
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
11 20 PB 1.18 o xxo xxx 176.00
36= Petr BlatskýPetr Blatský
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
09 4 PB 1.14 o xxx 153.00
36= Denis VyčichlDenis Vyčichl
ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko
10 23 PB 1.14 o xxx 153.00
Jaroslav ZsemberiJaroslav Zsemberi
ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko
11 25 NM xxx
Celkem 38 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 17.5.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Ellen KrausováEllen Krausová
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
10 8 PB 1.42 o o o o o xxo o xo xo xo xxx 534.00
2 Daniela MazancováDaniela Mazancová
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
09 29 PB 1.38 o o o o o o o xo o xxx 491.00
3 7 Magdalena BekováMagdalena Beková
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
09 1 PB 1.38 o o o o o o xxo o xxo xxx 491.00
4 Rosalie GarbováRosalie Garbová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
09 3 PB 1.34 o o o - o o o xxo xxx 449.00
5 Lucie KopeckáLucie Kopecká
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
10 32 PB 1.30 o o o o o o o xxx 409.00
6= 13 Lucie SchejbalováLucie Schejbalová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
10 14 PB 1.30 o o o o o xo o xxx 409.00
6= Eliška GrösslováEliška Grösslová
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
10 4 PB 1.30 o o o o xo o o xxx 409.00
8 24 Klára FürbacherováKlára Fürbacherová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
10 26 PB 1.30 o xo o o o xo o xxx 409.00
9 Nella VálkováNella Válková
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
10 22 PB 1.30 o o o o o xo xo xxx 409.00
10 Eva PojžárkováEva Pojžárková
ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko
10 13 PB 1.30 o o o xo xo xxo xo xxx 409.00
11 Veronika MasnáVeronika Masná
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
10 10 PB 1.30 o o o xo xo xo xxo xxx 409.00
12= Berenika VýlítováBerenika Výlítová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 30 PB 1.26 o o o o xo o xxx 369.00
12= Stela UllmanováStela Ullmanová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
09 21 PB 1.26 o o o o xo o xxx 369.00
14 Veronika JanoutováVeronika Janoutová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
09 7 PB 1.26 o o o o o xo xxx 369.00
15 Ema ČiperováEma Čiperová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
10 34 PB 1.26 o o xo o o xo xxx 369.00
16 Tereza ŠvárováTereza Švárová
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
09 20 PB 1.26 o xo o o xo xo xxx 369.00
17 37 Andrea VotípkováAndrea Votípková
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
09 23 PB 1.26 o o o xxo o xxo xxx 369.00
18= Eliška NováEliška Nová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
10 11 PB 1.22 o o o o xo xxx 331.00
18= 34 Kristýna PolákováKristýna Poláková
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
10 38 PB 1.22 o o o o xo xxx 331.00
20 Darina VlasákováDarina Vlasáková
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
10 25 PB 1.22 xo o o o xo xxx 331.00
21 Ela StrolenáEla Strolená
ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko
10 17 PB 1.22 o o o xxo xo xxx 331.00
22= Valerie GashiValerie Gashi
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
09 24 PB 1.18 o o o o xxx 293.00
22= 11 Nikola PodroužkováNikola Podroužková
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
10 12 PB 1.18 o o o o xxx 293.00
22= Eliška FrančíkováEliška Frančíková
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
09 2 PB 1.18 o o o o xxx 293.00
22= Tereza BoučkováTereza Boučková
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
09 31 PB 1.18 o o o o xxx 293.00
26= Magdaléna ŠkantováMagdaléna Škantová
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
11 35 PB 1.18 o o o xo xxx 293.00
26= Alžběta SkalickáAlžběta Skalická
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
10 15 PB 1.18 o o o xo xxx 293.00
28= Ellen MatysováEllen Matysová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
10 28 PB 1.18 o o xo xo xxx 293.00
28= Daniela ChvojkováDaniela Chvojková
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
10 27 PB 1.18 o o xo xo xxx 293.00
30 Vanesa RejžkováVanesa Rejžková
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
10 33 PB 1.14 o o o xxx 257.00
31 Adéla AchsováAdéla Achsová
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
09 36 PB 1.14 o xxo o xxx 257.00
32 Veronika TomanováVeronika Tomanová
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
09 37 PB 1.14 o o xxo xxx 257.00
33 31 Rozálie HachováRozálie Hachová
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
09 5 PB 1.10 o o xxx 222.00
34 Zuzana HájkováZuzana Hájková
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
10 6 PB 1.10 o xo xxx 222.00
Tereza MaláTereza Malá
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
11 9 NM xxx
Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
11 18 NM xxx
36 Viktorie ŠvambergováViktorie Švambergová
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
10 19 NM xxx
Antonie SorokaAntonie Soroka
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
10 16 NM xxx
Celkem 38 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 17.5.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Marek RendlMarek Rendl
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
10 33 PB 4.72 4.72 4.01 4.40 4.72 4.55 330.00
2 Vít BartošVít Bartoš
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
10 37 PB 4.67 x 4.55 4.09 4.55 4.67 321.00
3 Vítek BeštaVítek Bešta
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 2 PB 4.57 4.44 4.57 4.30 4.57 4.53 303.00
4 Tomáš JandaTomáš Janda
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
09 5 PB 4.56 x 4.56 4.15 4.56 4.33 301.00
5 39 Karel ZálešákKarel Zálešák
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
10 24 PB 4.51 4.51 4.50 4.51 4.51 4.47 292.00
6 11 Bradley Daniel KeenBradley Daniel Keen
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
09 7 PB 4.45 4.38 4.45 4.28 4.45 4.26 281.00
7 Vendelín PrůchaVendelín Průcha
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
10 16 PB 4.41 4.22 4.41 4.03 4.41 4.21 274.00
8 Pavel ŘežábekPavel Řežábek
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
10 17 PB 4.41 4.41 3.91 4.09 4.41 4.01 274.00
9 Josef KottnaurJosef Kottnaur
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
09 28 PB 4.23 4.23 3.53 3.83 4.23 - 244.00
10 Jan KováříkJan Kovářík
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
11 9 PB 4.22 4.22 x 3.73 4.22 3.81 242.00
11 Václav VoráčekVáclav Voráček
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
10 23 PB 4.15 3.81 3.98 x 3.98 4.15 230.00
12 Marek MelkaMarek Melka
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
10 13 PB 4.11 4.11 3.81 3.70 4.11 3.86 224.00
13 Jan BartákJan Barták
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
09 1 PB 4.09 4.09 3.87 3.70 4.09 4.07 220.00
14 Mihai ChilatMihai Chilat
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
10 36 PB 4.07 4.04 x x 4.04 4.07 217.00
15 Jakub KolářJakub Kolář
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
11 8 PB 4.04 4.01 4.03 4.00 4.03 4.04 212.00
16 1 Stanislav PojarStanislav Pojar
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
09 26 PB 4.00 3.92 4.00 3.91 4.00 - 206.00
17 Lukáš ŠimáčekLukáš Šimáček
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
09 20 PB 3.97 3.45 3.97 - 3.97 - 201.00
18 Vojtěch VolfVojtěch Volf
Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J...
09 27 PB 3.92 3.92 x 3.47 3.92 3.70 193.00
19 14 Jindřich KrislJindřich Krisl
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
10 10 PB 3.84 x 3.84 3.69 3.84 x 181.00
20 Matyáš JílekMatyáš Jílek
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
11 6 PB 3.82 3.77 3.82 3.43 3.82 3.53 177.00
21 Jan KadlecJan Kadlec
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
10 30 PB 3.78 x 3.16 3.78 3.78 3.77 171.00
22 25 Lukáš PetrovickýLukáš Petrovický
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
10 31 PB 3.76 3.60 3.76 3.67 3.76 - 168.00
23 Gabriel ChromiakGabriel Chromiak
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
10 32 PB 3.76 x 3.48 x 3.48 3.76 168.00
24 Jaroslav BláhaJaroslav Bláha
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
10 3 PB 3.75 3.75 x 3.35 3.75 3.54 167.00
25 Daniel NenadálDaniel Nenadál
ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko
10 14 PB 3.65 3.65 3.45 3.53 3.65 2.79 152.00
26 Jan PílekJan Pílek
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
11 15 PB 3.64 3.64 x 3.30 3.64 3.21 150.00
27 Jáchym KoubaJáchym Kouba
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
11 35 PB 3.51 2.95 3.17 3.51 3.51 x 132.00
28 Jonáš SkřivanJonáš Skřivan
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
10 18 PB 3.48 3.48 3.42 2.85 3.48 3.12 127.00
29 Patrik ŠintlerPatrik Šintler
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
10 29 PB 3.45 x x x - 3.45 123.00
30 Tomáš TremlTomáš Treml
ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko
10 21 PB 3.34 3.00 x 3.34 3.34 2.66 108.00
31 15 Filip LevýFilip Levý
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
09 12 PB 3.23 3.23 3.01 2.88 3.23 2.98 94.00
32 Tobiáš RožeňTobiáš Rožeň
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
11 19 PB 3.18 3.15 3.13 2.81 3.15 3.18 88.00
33 Josef FaicJosef Faic
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
11 4 PB 3.13 x x x - 3.13 81.00
34 Jakub LackoJakub Lacko
Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J...
10 25 PB 3.03 3.01 x 2.91 3.01 3.03 69.00
35 Karel ValešKarel Valeš
Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J...
11 22 PB 3.03 2.96 2.61 3.03 3.03 x 69.00
36 Martin KrupkaMartin Krupka
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
09 11 PB 2.99 x x 2.99 2.99 2.77 65.00
Jan ŠvehlaJan Švehla
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
10 34 NM x x x - x
Celkem 37 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 17.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HromadováTereza Hromadová
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
09 7 PB 4.28 4.28 3.76 4.01 4.28 4.17 374.00
2 Rosalie GarbováRosalie Garbová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
09 3 PB 4.10 4.10 3.90 4.06 4.10 3.92 331.00
3 Lucie ŠvarcováLucie Švarcová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 27 PB 4.04 3.82 4.04 3.65 4.04 3.82 317.00
4 Kristýna NováKristýna Nová
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
10 15 PB 4.04 4.04 x 3.71 4.04 3.63 317.00
5 Zuzana ŠantrůčkováZuzana Šantrůčková
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
09 18 PB 4.02 x x x - 4.02 312.00
6 Stela UllmanováStela Ullmanová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
09 21 PB 3.93 3.79 3.58 3.93 3.93 3.80 292.00
7 Adéla PresslováAdéla Presslová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
09 16 PB 3.91 3.90 3.80 3.90 3.90 3.91 287.00
8 Alena WachtlováAlena Wachtlová
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
10 31 PB 3.88 3.62 3.88 3.81 3.88 3.68 281.00
9 32 Linda HromádkováLinda Hromádková
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
10 6 PB 3.80 3.27 3.78 x 3.78 3.80 263.00
10 Anežka NováAnežka Nová
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
11 13 PB 3.77 3.71 3.77 x 3.77 x 257.00
11 Sofie ŠimsováSofie Šimsová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
11 19 PB 3.76 2.86 2.79 2.56 2.86 3.76 254.00
12 Jana TrnkováJana Trnková
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
09 39 PB 3.75 3.75 3.60 3.60 3.75 3.69 252.00
13 Pavlína HlaváčováPavlína Hlaváčová
ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko
09 5 PB 3.71 3.65 3.42 3.71 3.71 3.69 244.00
14 Karolína JuřinováKarolína Juřinová
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
09 8 PB 3.64 3.37 3.64 x 3.64 3.48 229.00
15 Klára VacovskáKlára Vacovská
ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko
10 22 PB 3.64 x 3.64 3.16 3.64 3.40 229.00
16 Kateřina TampováKateřina Tampová
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
11 34 PB 3.63 3.63 2.56 3.57 3.63 x 227.00
17 Veronika TomanováVeronika Tomanová
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
09 38 PB 3.62 3.15 3.40 3.55 3.55 3.62 225.00
18 Veronika TaichmanováVeronika Taichmanová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 26 PB 3.54 3.22 3.54 3.13 3.54 x 208.00
19 Kateřina MosingerováKateřina Mosingerová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
10 12 PB 3.52 3.45 3.36 3.30 3.45 3.52 204.00
20 Tereza BoučkováTereza Boučková
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
09 30 PB 3.47 3.22 3.28 3.46 3.46 3.47 194.00
21 Zuzana HaladováZuzana Haladová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
10 36 PB 3.47 2.74 3.47 3.42 3.47 3.35 194.00
22 Ema StumbauerováEma Stumbauerová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
10 17 PB 3.43 3.22 2.91 3.43 3.43 3.22 186.00
23 3 Adéla MaškováAdéla Mašková
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
10 32 PB 3.43 x 3.43 2.79 3.43 3.13 186.00
24 20 Sofie KoutnáSofie Koutná
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
10 37 PB 3.42 x 3.42 3.20 3.42 3.20 184.00
25 Tereza ŠvárováTereza Švárová
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
09 20 PB 3.36 x 3.36 3.27 3.36 3.10 172.00
26 Ellen DipeleuEllen Dipeleu
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
10 35 PB 3.35 x 3.13 3.35 3.35 3.27 170.00
27 Nikol GrollováNikol Grollová
ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko
10 4 PB 3.34 3.18 3.34 3.09 3.34 3.33 168.00
28 Eliška NováEliška Nová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
10 14 PB 3.34 3.34 2.69 x 3.34 2.53 168.00
29 4 Nikol KuželíkováNikol Kuželíková
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
10 28 PB 3.31 3.28 3.01 3.13 3.28 3.31 163.00
30 Daniela ChvojkováDaniela Chvojková
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
10 29 PB 3.31 3.31 3.20 3.14 3.31 3.19 163.00
31 Laura KlečkováLaura Klečková
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
11 10 PB 3.24 3.13 3.24 - 3.24 - 150.00
32 Viktorie VrbováViktorie Vrbová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
10 24 PB 3.22 3.22 x 3.14 3.22 x 146.00
33 Kateřina RyšaváKateřina Ryšavá
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
10 33 PB 3.22 3.22 2.84 3.10 3.22 2.87 146.00
34 Eliška KandrováEliška Kandrová
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
11 9 PB 3.10 x 3.10 2.97 3.10 2.96 124.00
35 Eliška FrančíkováEliška Frančíková
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
09 2 PB 2.99 2.57 2.49 2.96 2.96 2.99 105.00
36 19 Julie ZychováJulie Zychová
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
09 25 PB 2.97 2.94 2.97 2.76 2.97 x 102.00
37 Eliška VintrováEliška Vintrová
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
10 23 PB 2.92 2.66 2.79 2.63 2.79 2.92 94.00
38 Barbora ČížkováBarbora Čížková
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
10 1 PB 2.82 2.52 2.82 x 2.82 2.77 78.00
39 Antonie MaxováAntonie Maxová
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
10 11 PB 2.77 x 2.30 2.38 2.38 2.77 70.00
Celkem 39 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 17.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erik KovácsErik Kovács
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
09 11 PB 59.58 390.00
2 Jakub MarešJakub Mareš
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
10 38 PB 59.47 389.00
3 Lukáš PoupaLukáš Poupa
Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J...
09 34 PB 48.53 295.00
4 Josef KottnaurJosef Kottnaur
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
09 35 PB 47.38 286.00
5 Miloš KroulíkMiloš Kroulík
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
10 36 PB 47.32 285.00
6 Patrik HanusPatrik Hanus
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
09 6 PB 47.30 285.00
7 Daniel GramaDaniel Grama
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
08 5 PB 47.26 285.00
8 Vasil OkovytyiVasil Okovytyi
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
10 13 PB 45.44 269.00
9 Tobiáš SudaTobiáš Suda
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
10 28 PB 45.21 267.00
10 Tomáš AndrleTomáš Andrle
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
09 1 PB 45.09 266.00
11 Vlastimil LagronVlastimil Lagron
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 33 PB 44.88 265.00
12 Mikuláš ČervenýMikuláš Červený
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
09 2 PB 43.00 249.00
13 Štěpán HodanŠtěpán Hodan
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
11 8 PB 42.01 241.00
14 Václav VoráčekVáclav Voráček
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
10 21 PB 41.78 239.00
15 Josef FaicJosef Faic
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
11 4 PB 41.72 238.00
16 Dominik ZsigaDominik Zsiga
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
09 23 PB 41.48 236.00
17 Denis VyčichlDenis Vyčichl
ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko
10 22 PB 40.59 229.00
18 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
11 32 PB 40.57 229.00
19 18 Viktor NávratViktor Návrat
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
10 12 PB 40.54 229.00
20 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
09 37 PB 40.50 228.00
21 Jan KadlecJan Kadlec
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
10 27 PB 39.85 223.00
22 Václav ŠebestaVáclav Šebesta
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
10 17 PB 38.08 208.00
23 Zbyněk HlaváčZbyněk Hlaváč
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
10 7 PB 37.18 201.00
24 Milan PoulMilan Poul
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
09 14 PB 35.74 189.00
25 Tadeáš KavaleTadeáš Kavale
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
10 31 PB 34.77 181.00
26 Lukáš VeselýLukáš Veselý
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
11 20 PB 34.71 181.00
27 Václav WachtlVáclav Wachtl
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
10 30 PB 34.57 180.00
28 10 Jan JirkovskýJan Jirkovský
ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko
10 10 PB 34.54 180.00
29 Matěj DuchačMatěj Duchač
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
11 3 PB 34.10 176.00
30 21 Viktor CzerwekViktor Czerwek
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
10 29 PB 33.48 171.00
31 33 Václav RuckiVáclav Rucki
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
10 16 PB 32.37 162.00
32 Lukáš ŠimáčekLukáš Šimáček
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
09 18 PB 30.78 150.00
33 Petr SvobodaPetr Svoboda
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
10 26 PB 30.00 143.00
34 Vít HolýVít Holý
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
09 9 PB 28.77 134.00
35 Filip BoorFilip Boor
Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J...
11 25 PB 28.63 133.00
36 34 Jan SpěvákJan Spěvák
Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J...
11 24 PB 28.28 130.00
37 Šimon TurečekŠimon Tureček
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
11 19 PB 27.90 127.00
38 Samuel PreslSamuel Presl
ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko
09 15 PB 17.49 48.00
Celkem 38 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matyáš BorskýMatyáš Borský 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 1229
2 Michal ŠašekMichal Šašek 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 1185
3 Tomáš JandaTomáš Janda 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 1113
4 David VítekDavid Vítek 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 1022
5 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0882
6 Vítek BeštaVítek Bešta 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0878
7 Tadeáš BubeníkTadeáš Bubeník 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0860
8 Martin ŠímaMartin Šíma 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0850
9 Bradley Daniel KeenBradley Daniel Keen 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0824
10 Daniel OcularDaniel Ocular 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0820
11 Marek RendlMarek Rendl 10 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0811
12 Donart RamiziDonart Ramizi 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0787
13 Vít BartošVít Bartoš 10 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0770
14 Jan KadlecJan Kadlec 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0758
15 Karel ZálešákKarel Zálešák 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0755
16 Jan ŠillarJan Šillar 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0754
17 Vendelín PrůchaVendelín Průcha 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0742
18 Jakub VacíkJakub Vacík 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0735
19 Tomáš JandaTomáš Janda 10 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... PB 0705
20 Karel VlčekKarel Vlček 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 0667
21 Jan KrouparJan Kroupar 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0666
22 Tomáš AndrleTomáš Andrle 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0655
23 Alexandr ŠevčíkAlexandr Ševčík 09 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0635
24 Lukáš PoupaLukáš Poupa 09 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... PB 0598
25 Mihai ChilatMihai Chilat 10 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice PB 0577
26 Jáchym KoubaJáchym Kouba 11 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice PB 0570
27 Vlastimil LagronVlastimil Lagron 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0568
28 Viktor NávratViktor Návrat 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0557
29 Jan BartákJan Barták 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0547
30 Stanislav PojarStanislav Pojar 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0538
31 Josef KottnaurJosef Kottnaur 09 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0530
32 Pavel MíkaPavel Míka 11 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice PB 0511
33 Gabriel ChromiakGabriel Chromiak 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0501
34 Vít HolýVít Holý 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0498
35 Patrik HanusPatrik Hanus 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 0484
36 Jindřich KrislJindřich Krisl 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 0476
37 Filip KameníkFilip Kameník 10 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... PB 0468
38 Milan PoulMilan Poul 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0465
39 Viktor CzerwekViktor Czerwek 10 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice PB 0455
40 Matěj FridrichMatěj Fridrich 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0454
41 Oldřich DundrOldřich Dundr 11 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0442
42 Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0426
43 Josef KafoněkJosef Kafoněk 09 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0419
44 Erik KovácsErik Kovács 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0390
45 Jakub MarešJakub Mareš 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0389
46 Denis VyčichlDenis Vyčichl 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0382
47 Felix BaumlFelix Bauml 11 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0366
48= Matěj MayerMatěj Mayer 09 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0360
48= Jan JanochJan Janoch 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0360
50 Lukáš KrouparLukáš Kroupar 10 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... PB 0349
51 Štěpán KmetekŠtěpán Kmetek 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0331
52 Ezra LiebermannEzra Liebermann 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 0322
53= Stanislav ŠkvrnaStanislav Škvrna 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0303
53= Martin HrachMartin Hrach 09 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0303
55= Miloš KroulíkMiloš Kroulík 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0285
55= Daniel GramaDaniel Grama 08 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0285
57= Václav DryjeVáclav Dryje 09 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0282
57= Oliver HarrisonOliver Harrison 11 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0282
59= Marek ZachMarek Zach 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 0276
59= Jan ŠvehlaJan Švehla 10 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice PB 0276
61 Pavel ŘežábekPavel Řežábek 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0274
62 Václav RuckiVáclav Rucki 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0272
63 Vasil OkovytyiVasil Okovytyi 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 0269
64 Matěj LhotkaMatěj Lhotka 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0261
65 Petr BláhaPetr Bláha 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 0255
66 Štěpán HrebenárŠtěpán Hrebenár 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0250
67 Mikuláš ČervenýMikuláš Červený 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0249
68 Jan KováříkJan Kovářík 11 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0242
69 Štěpán HodanŠtěpán Hodan 11 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0241
70= Rostislav UšalaRostislav Ušala 09 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0239
70= Václav VoráčekVáclav Voráček 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0239
72 Josef FaicJosef Faic 11 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0238
73 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0229
74 Marek MelkaMarek Melka 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0224
75 Václav ŠebestaVáclav Šebesta 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0208
76 Jan KováříkJan Kovářík 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0200
77 Vojtěch VolfVojtěch Volf 09 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... PB 0193
78 Tadeáš KavaleTadeáš Kavale 10 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice PB 0181
79 Jan JirkovskýJan Jirkovský 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0180
80 Matyáš JílekMatyáš Jílek 11 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 0177
81 Matěj DuchačMatěj Duchač 11 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0176
82 Martin KrupkaMartin Krupka 09 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0170
83 Jaroslav BenediktJaroslav Benedikt 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0168
84 Daniel ŠmídDaniel Šmíd 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0159
85 Daniel NenadálDaniel Nenadál 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0152
86 Jan PílekJan Pílek 11 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0150
87 Filip BoorFilip Boor 11 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... PB 0133
88 Jonáš SkřivanJonáš Skřivan 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0127
89 Tomáš TremlTomáš Treml 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0108
90 Hynek ImrichovičHynek Imrichovič 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0103
91 Filip LevýFilip Levý 09 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0094
92 Jakub LackoJakub Lacko 10 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... PB 0089
93 Tobiáš RožeňTobiáš Rožeň 11 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0088
94 Karel ValešKarel Valeš 11 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... PB 0069
95 Zbyněk HlaváčZbyněk Hlaváč 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0000
96= Šimon TurečekŠimon Tureček 11 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0000
96= Ondřej NovotnýOndřej Novotný 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0000
96= Slavomír MarkoSlavomír Marko 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0000
96= Samuel PreslSamuel Presl 09 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0000
96= David ŠelmátDavid Šelmát 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0000
96= Lukáš VeselýLukáš Veselý 11 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0000
96= Jaroslav ZsemberiJaroslav Zsemberi 11 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0000
96= Vít KovářVít Kovář 10 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice PB 0000
96= Jan PajerJan Pajer 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0000
96= Tobiáš SudaTobiáš Suda 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0000
96= Petr BlatskýPetr Blatský 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0000
96= Jan ŠlofJan Šlof 11 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0000
96= Lukáš PalečekLukáš Paleček 11 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... PB 0000
96= David HolečekDavid Holeček 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0000
96= Antonín JílekAntonín Jílek 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0000
96= Jan SpěvákJan Spěvák 11 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... PB 0000
96= Lukáš ŠimáčekLukáš Šimáček 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0000
96= Václav WachtlVáclav Wachtl 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0000
96= Jiří ČinčalaJiří Činčala 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0000
96= Jan MatějkaJan Matějka 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0000
96= Petr SvobodaPetr Svoboda 10 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice PB 0000
96= Lukáš KocumLukáš Kocum 10 Masarykova základní škola Janovice nad ÚhlavouMasarykova základní škola J... PB 0000
96= Dominik ZsigaDominik Zsiga 09 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0000
96= Lukáš PetrovickýLukáš Petrovický 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0000
96= Jaroslav BláhaJaroslav Bláha 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 0000
96= Josef ŠevčíkJosef Ševčík 11 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0000
96= Radek PavelecRadek Pavelec 23 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0000
96= Jakub KolářJakub Kolář 11 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0000
96= Patrik ŠintlerPatrik Šintler 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0000
Celkem 124 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 17.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka NguyenLenka Nguyen
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
09 38 PB 43.77 402.00
2 Adéla HodanováAdéla Hodanová
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
11 32 PB 41.38 372.00
3= 10 Eva LudvíkováEva Ludvíková
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
10 11 PB 37.71 327.00
3= Markéta ŠandarováMarkéta Šandarová
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
10 37 PB 37.71 327.00
5 Tereza MaláTereza Malá
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
11 13 PB 37.26 322.00
6 Anna HršelováAnna Hršelová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
10 3 PB 37.12 320.00
7 Kateřina HoškováKateřina Hošková
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
10 31 PB 36.27 310.00
8 Kateřina SmetanováKateřina Smetanová
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
09 21 PB 36.21 309.00
9 Valerie GashiValerie Gashi
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
09 33 PB 35.66 303.00
10 21 Tereza NováTereza Nová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
10 35 PB 35.23 297.00
11 Tereza KrejčováTereza Krejčová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
10 9 PB 35.08 296.00
12 Kateřina TampováKateřina Tampová
Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š...
11 34 PB 34.53 289.00
13 Zuzana HaladováZuzana Haladová
Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol...
10 2 PB 33.88 281.00
14 Romana PřibylováRomana Přibylová
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
09 18 PB 33.55 277.00
15 Jana ŽákováJana Žáková
ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko
10 24 PB 33.52 277.00
16 Jana TrnkováJana Trnková
Gymnázium SušiceGymnázium Sušice
09 36 PB 33.27 274.00
17 Barbora PísařováBarbora Písařová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
09 16 PB 33.04 271.00
18 Marie HršelováMarie Hršelová
Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š...
10 4 PB 31.54 253.00
19 Miroslava LukšováMiroslava Lukšová
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
09 12 PB 31.20 249.00
20 Zuzana ŠantrůčkováZuzana Šantrůčková
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
09 22 PB 30.78 244.00
21 Ellen KrausováEllen Krausová
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
10 8 PB 30.75 244.00
22 Ema KotrchováEma Kotrchová
ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko
10 7 PB 29.66 231.00
23 Eva PojžárkováEva Pojžárková
ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko
10 17 PB 29.42 228.00
24 Emma MöstlováEmma Möstlová
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
10 15 PB 29.18 225.00
25 Elen VackováElen Vacková
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
10 26 PB 28.85 222.00
26 Lucie ŠnajdrováLucie Šnajdrová
Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy
11 27 PB 28.80 221.00
27 Adéla MachováAdéla Machová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
11 30 PB 28.61 219.00
28 Vanesa SlabáVanesa Slabá
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
11 29 PB 28.12 213.00
29 Jolana SlivoňováJolana Slivoňová
ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194
10 28 PB 28.08 213.00
30 Nela KalivodováNela Kalivodová
Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy
10 20 PB 27.87 210.00
31 35 Antonie RubášováAntonie Rubášová
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
09 19 PB 27.52 206.00
32 Nela LávičkováNela Lávičková
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
09 10 PB 27.16 202.00
33 Natálie JankováNatálie Janková
Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk...
11 5 PB 26.85 198.00
34 29 Ester DundačkováEster Dundačková
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
10 1 PB 26.68 196.00
35 Nella ŽelivskáNella Želivská
Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc...
11 25 PB 26.44 193.00
36 Laura KlečkováLaura Klečková
ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská
11 6 PB 24.77 174.00
37 Kateřina MosingerováKateřina Mosingerová
ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,...
10 14 PB 23.33 158.00
38 Eliška VintrováEliška Vintrová
ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice
10 23 PB 22.48 148.00
Celkem 38 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza HromadováTereza Hromadová 09 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 1528
2 Lucie SchejbalováLucie Schejbalová 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... PB 1345
3 Anna HršelováAnna Hršelová 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 1316
4 Erika PekhartováErika Pekhartová 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 1139
5 Daniela MazancováDaniela Mazancová 09 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 1117
6 Alina DarmonukAlina Darmonuk 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 1080
7 Magdaléna ŠkantováMagdaléna Škantová 11 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice PB 1067
8 Lenka NguyenLenka Nguyen 09 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... PB 1012
9 Veronika JanoutováVeronika Janoutová 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 1012
10 Kateřina RyšaváKateřina Ryšavá 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 1008
11 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0917
12 Gabriela ChaloupkováGabriela Chaloupková 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0861
13 Kristýna NováKristýna Nová 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0860
14 Ema ČiperováEma Čiperová 10 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0823
15 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice PB 0813
16 Kateřina SmetanováKateřina Smetanová 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0810
17 Alena WachtlováAlena Wachtlová 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0809
18 Anděla SucháAnděla Suchá 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0798
19 Rosalie GarbováRosalie Garbová 09 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... PB 0780
20 Ellen KrausováEllen Krausová 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0778
21 Lucie ŠvarcováLucie Švarcová 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0775
22 Eva LudvíkováEva Ludvíková 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0759
23 Magdalena BekováMagdalena Beková 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 0738
24 Miroslava LukšováMiroslava Lukšová 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0731
25 Ema KotrchováEma Kotrchová 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0687
26 Stela UllmanováStela Ullmanová 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 0661
27 Kristýna PolákováKristýna Poláková 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0650
28 Linda HromádkováLinda Hromádková 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0642
29 Lucie SmáhováLucie Smáhová 09 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0630
30= Valerie GashiValerie Gashi 09 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0596
30= Tereza NováTereza Nová 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0596
32 Nikola PodroužkováNikola Podroužková 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0578
33 Romana PřibylováRomana Přibylová 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0570
34 Rozálie HachováRozálie Hachová 09 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0568
35 Zuzana ŠantrůčkováZuzana Šantrůčková 09 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0556
36 Tereza ŠvárováTereza Švárová 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0541
37 Jana TrnkováJana Trnková 09 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice PB 0526
38 Ellen MatysováEllen Matysová 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0513
39 Eliška KandrováEliška Kandrová 11 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0489
40 Adéla MaškováAdéla Mašková 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0471
41 Zora ČástkováZora Částková 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... PB 0456
42 Antonie RubášováAntonie Rubášová 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0449
43 Antonie MaxováAntonie Maxová 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0428
44= Magdaléna TauerováMagdaléna Tauerová 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0424
44= Ester DundačkováEster Dundačková 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0424
46 Nikola VetrákováNikola Vetráková 11 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0419
47= Eva PojžárkováEva Pojžárková 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0409
47= Lucie KopeckáLucie Kopecká 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0409
47= Nella VálkováNella Válková 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0409
47= Veronika MasnáVeronika Masná 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0409
47= Eliška GrösslováEliška Grösslová 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0409
47= Klára FürbacherováKlára Fürbacherová 10 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0409
53 Eliška PísařováEliška Písařová 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0402
54 Eliška FrančíkováEliška Frančíková 09 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0398
55 Sofie KoutnáSofie Koutná 10 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice PB 0396
56 Klára KadeřábkováKlára Kadeřábková 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0395
57= Kristýna KrůsováKristýna Krůsová 11 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0384
57= Lenka JanošíkováLenka Janošíková 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... PB 0384
59 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0379
60 Adéla HodanováAdéla Hodanová 11 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0372
61 Andrea VaňkováAndrea Vaňková 11 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice PB 0365
62 Vanesa GromováVanesa Gromová 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0341
63 Nikol GrollováNikol Grollová 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0332
64= Darina VlasákováDarina Vlasáková 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0331
64= Ela StrolenáEla Strolená 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0331
66 Markéta ŠandarováMarkéta Šandarová 10 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice PB 0327
67 Viktorie ŠvambergováViktorie Švambergová 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0325
68 Tereza MaláTereza Malá 11 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... PB 0322
69 Kateřina HoškováKateřina Hošková 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0310
70 Tereza KrejčováTereza Krejčová 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0296
71 Nikol KuželíkováNikol Kuželíková 10 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0294
72= Alžběta SkalickáAlžběta Skalická 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0293
72= Daniela ChvojkováDaniela Chvojková 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0293
74 Adéla PresslováAdéla Presslová 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 0287
75 Jana ŽákováJana Žáková 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0277
76 Barbora PísařováBarbora Písařová 09 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 0271
77 Nela SmejkalováNela Smejkalová 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0256
78 Sofie ŠimsováSofie Šimsová 11 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... PB 0254
79 Julie ZychováJulie Zychová 09 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0248
80 Pavlína HlaváčováPavlína Hlaváčová 09 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0244
81= Karolína JuřinováKarolína Juřinová 09 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0229
81= Klára VacovskáKlára Vacovská 10 ZŠ Školní NýrskoZŠ Školní Nýrsko PB 0229
83 Kateřina TampováKateřina Tampová 11 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0227
84= Sofie RožňováSofie Rožňová 11 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0225
84= Emma MöstlováEmma Möstlová 10 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0225
84= Veronika TomanováVeronika Tomanová 09 Gymnázium SušiceGymnázium Sušice PB 0225
87 Elen VackováElen Vacková 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0222
88 Adéla MachováAdéla Machová 11 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0219
89 Jolana SlivoňováJolana Slivoňová 10 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0213
90 Veronika TaichmanováVeronika Taichmanová 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0208
91 Nela LávičkováNela Lávičková 09 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0202
92= Zuzana HaladováZuzana Haladová 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0194
92= Tereza BoučkováTereza Boučková 09 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0194
94 Ema StumbauerováEma Stumbauerová 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0186
95 Laura KlečkováLaura Klečková 11 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0150
96 Eliška VintrováEliška Vintrová 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0094
97 Nela KalivodováNela Kalivodová 10 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0000
98= Anna TreybalováAnna Treybalová 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0000
98= Adina ŠtěrbováAdina Štěrbová 11 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0000
98= Marie HršelováMarie Hršelová 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 0000
98= Lucie ŠnajdrováLucie Šnajdrová 11 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0000
98= Vanesa SlabáVanesa Slabá 11 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0000
98= Nella ŽelivskáNella Želivská 11 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0000
98= Natálie JankováNatálie Janková 11 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0000
98= Nikola SieglováNikola Sieglová 11 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0000
98= Andrea VotípkováAndrea Votípková 09 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0000
98= Zuzana HájkováZuzana Hájková 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0000
98= Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 11 ZŠ Horažďovice BlatenskáZŠ Horažďovice Blatenská PB 0000
98= Jolana SlivoňováJolana Slivoňová 23 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0000
98= Barbora MarešováBarbora Marešová 10 ZŠ TGM SušiceZŠ TGM Sušice PB 0000
98= Berenika VýlítováBerenika Výlítová 09 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194ZŠ Klatovy Plánická ul. 194 PB 0000
98= Vanesa RejžkováVanesa Rejžková 10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0000
98= Antonie SorokaAntonie Soroka 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0000
98= Anežka NováAnežka Nová 11 Gymnázium KlatovyGymnázium Klatovy PB 0000
98= Anna VoAnna Vo 11 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... PB 0000
98= Hana ChvojkováHana Chvojková 11 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres KlatZákladní škola a Mateřská š... PB 0000
98= Kateřina MosingerováKateřina Mosingerová 10 ZŠ a MŠ Karla Klostermanna, Železná RudaZŠ a MŠ Karla Klostermanna,... PB 0000
98= Barbora ČížkováBarbora Čížková 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0000
98= Ellen DipeleuEllen Dipeleu 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0000
98= Viktorie VrbováViktorie Vrbová 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0000
98= Eliška NováEliška Nová 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 0000
98= Aneta HartlováAneta Hartlová 10 Základní škola Klatovy, Tolstého 765Základní škola Klatovy, Tol... PB 0000
98= Karolína ŠotováKarolína Šotová 10 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko KomenskéhoZákladní škola a Mateřská š... PB 0000
98= Julie DubováJulie Dubová 10 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres KlZákladní škola Sušice, Lerc... PB 0000
98= Helena MaškováHelena Mašková 10 Masarykova ZŠ KlatovyMasarykova ZŠ Klatovy PB 0000
98= Antonina SorokaAntonina Soroka 10 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01Základní škola Klatovy Čapk... PB 0000
Celkem 126 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
<
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01{8} 1229
2 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy{8} 1185
3 Základní škola Klatovy, Tolstého 765{8} 1113
4 ZŠ TGM Sušice{8} 1022
5 Gymnázium Klatovy{8} 882
6 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194{8} 878
7 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp{8} 860
8 Základní škola Klatovy, Tolstého 765{8} 850
9 ZŠ TGM Sušice{8} 824
10 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp{8} 820
11 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194{8} 811
12 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194{8} 787
13 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194{8} 770
14 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp{8} 758
15 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01{8} 755
16 Masarykova ZŠ Klatovy{8} 754
17 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy{8} 742
18 ZŠ Horažďovice Blatenská{8} 735
19 Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou{8} 705
20 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského{8} 667
21 Masarykova ZŠ Klatovy{8} 666
22 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01{8} 655
23 Gymnázium Klatovy{8} 635
24 Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou{8} 598
25 Gymnázium Sušice{8} 577
26 Gymnázium Sušice{8} 570
27 ZŠ Klatovy Plánická ul. 194{8} 568
28 ZŠ Horažďovice Blatenská{8} 557
29 ZŠ TGM Sušice{8} 547
30 Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, přísp{8} 538
31 Masarykova ZŠ Klatovy{8} 530
32 Gymnázium Sušice{8} 511
33 Masarykova ZŠ Klatovy{8} 501
34 Základní škola Klatovy Čapkova ul.126, 339 01{8} 498
35 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského{8} 484
36 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko Komenského{8} 476
37 Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou{8} 468
38 ZŠ TGM Sušice{8} 465
39 Gymnázium Sušice{8} 455
40 Základní škola Klatovy, Tolstého 765{8} 454
41 Masarykova ZŠ Klatovy{8} 442
42 Gymnázium Klatovy{8} 426
43 ZŠ Školní Nýrsko{8} 419
44 Základní škola Klatovy, Tolstého 765{8} 390
45 Masarykova ZŠ Klatovy{8} 389
46 ZŠ Školní Nýrsko{8} 382
47 Gymnázium Klatovy{8} 366
48 Základní škola Sušice, Lerchova ul. 1112, okres Klatovy{8} 360