Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín

Kolín (10. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 4 07.82 613.00
2 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 5 08.04 548.00
3 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 6 SB 08.28 481.00
4 Jakub HofierkaJakub Hofierka 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 3 08.60 398.00
5 Filip PelánFilip Pelán 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 2 08.78 354.00
6 Jan VolkmanJan Volkman 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 7 09.38 226.00
7 Jakub AdamJakub Adam 08 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 1 09.42 218.00
8 Šimon RainišŠimon Rainiš 08 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 8 09.59 187.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 6ZSKO6ZSKO 7 07.56 681.00
2 Marek BarešMarek Bareš 08 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4 07.95 574.00
3 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 3ZSkolin3ZSkolin 1 08.21 500.00
4 55 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 08.25 489.00
5 Petr DiveckýPetr Divecký 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 5 08.31 473.00
6 Petr KostkaPetr Kostka 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 08.46 434.00
7 Petr ZahradníkPetr Zahradník 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 8 08.57 406.00
8 Illia PavliuchenkoIllia Pavliuchenko 08 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 2 08.76 359.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek NovákRadek Novák 07 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 2 07.64 668.00
2 Martin MíchalMartin Míchal 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 08.27 484.00
3 71 Ondřej ZáhoraOndřej Záhora 07 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 8 08.49 426.00
4 Jakub KozderaJakub Kozdera 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 08.50 423.00
5 Josef HůlaJosef Hůla 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 5 08.59 401.00
6 Filip ŠtecFilip Štec 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 7 08.80 350.00
7 Matyáš TkáčMatyáš Tkáč 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 1 09.00 304.00
60 Šimon HanesŠimon Hanes 07 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BělinaMartin Bělina 07 6ZSKO6ZSKO 4 08.02 554.00
2 Josef KošataJosef Košata 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 08.08 537.00
3 Patrik PerlPatrik Perl 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 7 08.26 487.00
4 6 Lukáš HavlíčekLukáš Havlíček 08 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 5 08.33 468.00
5 Tomáš SmolíkTomáš Smolík 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 1 08.44 439.00
6 1 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 8 08.45 436.00
7 Jan MálekJan Málek 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 2 08.88 331.00
8 61 Mikuláš KlvaňMikuláš Klvaň 08 6ZSKO6ZSKO 3 09.61 183.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim MichnevycMaxim Michnevyc 08 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 2 08.14 520.00
2 Radek BašistaRadek Bašista 08 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 08.22 498.00
3 Matěj HálaMatěj Hála 07 TYNECTYNEC 5 08.50 423.00
4 57 Jiří BártaJiří Bárta 09 3ZSkolin3ZSkolin 4 08.92 322.00
5 8 Štěpán MichalákŠtěpán Michalák 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 6 09.04 295.00
6 Maxmilián PolívkaMaxmilián Polívka 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 7 09.26 249.00
7 Jan StejskalJan Stejskal 08 TYNECTYNEC 1 09.39 224.00
Sándor MázurSándor Mázur 08 TYNECTYNEC 3 DQ
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 6ZSKO6ZSKO 7 07.56 681.00
2 Radek NovákRadek Novák 07 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 2 07.64 668.00
3 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 4 07.82 613.00
4 Marek BarešMarek Bareš 08 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4 07.95 574.00
5 Martin BělinaMartin Bělina 07 6ZSKO6ZSKO 4 08.02 554.00
6 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 5 08.04 548.00
7 Josef KošataJosef Košata 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 08.08 537.00
8 Maxim MichnevycMaxim Michnevyc 08 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 2 08.14 520.00
9 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 3ZSkolin3ZSkolin 1 08.21 500.00
10 Radek BašistaRadek Bašista 08 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 08.22 498.00
11 55 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 08.25 489.00
12 Patrik PerlPatrik Perl 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 7 08.26 487.00
13 Martin MíchalMartin Míchal 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 08.27 484.00
14 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 6 SB 08.28 481.00
15 Petr DiveckýPetr Divecký 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 5 08.31 473.00
16 6 Lukáš HavlíčekLukáš Havlíček 08 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 5 08.33 468.00
17 Tomáš SmolíkTomáš Smolík 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 1 08.44 439.00
18 1 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 8 08.45 436.00
19 Petr KostkaPetr Kostka 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 08.46 434.00
20 71 Ondřej ZáhoraOndřej Záhora 07 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 8 08.49 426.00
21 Jakub KozderaJakub Kozdera 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 08.50 423.00
21 Matěj HálaMatěj Hála 07 TYNECTYNEC 5 08.50 423.00
23 Petr ZahradníkPetr Zahradník 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 8 08.57 406.00
24 Josef HůlaJosef Hůla 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 5 08.59 401.00
25 Jakub HofierkaJakub Hofierka 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 3 08.60 398.00
26 Illia PavliuchenkoIllia Pavliuchenko 08 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 2 08.76 359.00
27 Filip PelánFilip Pelán 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 2 08.78 354.00
28 Filip ŠtecFilip Štec 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 7 08.80 350.00
29 Jan MálekJan Málek 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 2 08.88 331.00
30 57 Jiří BártaJiří Bárta 09 3ZSkolin3ZSkolin 4 08.92 322.00
31 Matyáš TkáčMatyáš Tkáč 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 1 09.00 304.00
32 8 Štěpán MichalákŠtěpán Michalák 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 6 09.04 295.00
33 Maxmilián PolívkaMaxmilián Polívka 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 7 09.26 249.00
34 Jan VolkmanJan Volkman 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 7 09.38 226.00
35 Jan StejskalJan Stejskal 08 TYNECTYNEC 1 09.39 224.00
36 Jakub AdamJakub Adam 08 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 1 09.42 218.00
37 Šimon RainišŠimon Rainiš 08 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 8 09.59 187.00
38 61 Mikuláš KlvaňMikuláš Klvaň 08 6ZSKO6ZSKO 3 09.61 183.00
60 Šimon HanesŠimon Hanes 07 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 4 DNS
Sándor MázurSándor Mázur 08 TYNECTYNEC 3 DQ

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BräutigamDominik Bräutigam 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.50 423.00
2 Matyáš LesákMatyáš Lesák 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 SB 08.84 340.00
3 Filip SandeckýFilip Sandecký 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 SB 09.11 280.00
4 Tomáš LamichTomáš Lamich 10 3ZSkolin3ZSkolin 7 09.16 270.00
5 Jáchym ČernýJáchym Černý 09 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 6 09.54 196.00
6 Matyáš JankůMatyáš Janků 11 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 2 09.79 153.00
7 40 Matěj VeverkaMatěj Veverka 10 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 1 10.90 23.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Rober LavuRober Lavu 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 2 09.13 276.00
2 Martin ČechMartin Čech 10 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 5 09.15 272.00
3 20 Jiří BiškoJiří Biško 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4 09.63 180.00
4 35 Bohumil UherBohumil Uher 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 7 10.18 95.00
5 Filip HorákFilip Horák 11 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 10.25 86.00
6 Zdeněk VlachZdeněk Vlach 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 1 10.29 81.00
7 Jakub DolejšJakub Dolejš 10 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 3 10.77 32.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon SoukupŠimon Soukup 09 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 7 09.03 298.00
2 Radek ČermákRadek Čermák 10 6ZSKO6ZSKO 4 09.31 239.00
3 Radim SixtaRadim Sixta 10 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 2 09.34 233.00
4 Patrik NeumannPatrik Neumann 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 09.45 212.00
5 Vojtěch PažoutVojtěch Pažout 11 3ZSkolin3ZSkolin 6 09.53 197.00
6 45 Jan HrdličkaJan Hrdlička 10 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 5 09.95 128.00
7 Vojtěch SpudilVojtěch Spudil 10 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 1 09.96 126.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PaulaDominik Paula 09 6ZSKO6ZSKO 2 09.13 276.00
2 Jakub SlováčekJakub Slováček 10 6ZSKO6ZSKO 7 09.34 233.00
3 Yegor BorovlovYegor Borovlov 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 09.47 208.00
4 37 Matyáš KrálMatyáš Král 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3 09.57 190.00
5 Jakub VokálJakub Vokál 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1 10.00 120.00
6 Antonín MajerAntonín Majer 10 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 10.13 102.00
7 Jan BradnaJan Bradna 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 10.63 45.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BendaTomáš Benda 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 08.63 391.00
2 Martin MelicharMartin Melichar 09 TYNECTYNEC 3 08.90 327.00
3 Matyáš VodvářkaMatyáš Vodvářka 11 TYNECTYNEC 1 09.40 222.00
4 24 David MüllerDavid Müller 10 3ZSkolin3ZSkolin 6 09.75 159.00
5 Michael RotbauerMichael Rotbauer 10 TYNECTYNEC 7 10.07 110.00
6 Jan PodlešákJan Podlešák 10 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 2 10.29 81.00
7 Pavel BenešPavel Beneš 09 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 5 10.89 23.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BräutigamDominik Bräutigam 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.50 423.00
2 Tomáš BendaTomáš Benda 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 08.63 391.00
3 Matyáš LesákMatyáš Lesák 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 SB 08.84 340.00
4 Martin MelicharMartin Melichar 09 TYNECTYNEC 3 08.90 327.00
5 Šimon SoukupŠimon Soukup 09 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 7 09.03 298.00
6 Filip SandeckýFilip Sandecký 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 SB 09.11 280.00
7 21 Rober LavuRober Lavu 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 2 09.13 276.00
7 Dominik PaulaDominik Paula 09 6ZSKO6ZSKO 2 09.13 276.00
9 Martin ČechMartin Čech 10 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 5 09.15 272.00
10 Tomáš LamichTomáš Lamich 10 3ZSkolin3ZSkolin 7 09.16 270.00
11 Radek ČermákRadek Čermák 10 6ZSKO6ZSKO 4 09.31 239.00
12 Radim SixtaRadim Sixta 10 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 2 09.34 233.00
12 Jakub SlováčekJakub Slováček 10 6ZSKO6ZSKO 7 09.34 233.00
14 Matyáš VodvářkaMatyáš Vodvářka 11 TYNECTYNEC 1 09.40 222.00
15 Patrik NeumannPatrik Neumann 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 09.45 212.00
16 Yegor BorovlovYegor Borovlov 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 09.47 208.00
17 Vojtěch PažoutVojtěch Pažout 11 3ZSkolin3ZSkolin 6 09.53 197.00
18 Jáchym ČernýJáchym Černý 09 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 6 09.54 196.00
19 37 Matyáš KrálMatyáš Král 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3 09.57 190.00
20 20 Jiří BiškoJiří Biško 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4 09.63 180.00
21 24 David MüllerDavid Müller 10 3ZSkolin3ZSkolin 6 09.75 159.00
22 Matyáš JankůMatyáš Janků 11 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 2 09.79 153.00
23 45 Jan HrdličkaJan Hrdlička 10 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 5 09.95 128.00
24 Vojtěch SpudilVojtěch Spudil 10 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 1 09.96 126.00
25 Jakub VokálJakub Vokál 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1 10.00 120.00
26 Michael RotbauerMichael Rotbauer 10 TYNECTYNEC 7 10.07 110.00
27 Antonín MajerAntonín Majer 10 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 10.13 102.00
28 35 Bohumil UherBohumil Uher 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 7 10.18 95.00
29 Filip HorákFilip Horák 11 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 10.25 86.00
30 Zdeněk VlachZdeněk Vlach 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 1 10.29 81.00
30 Jan PodlešákJan Podlešák 10 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 2 10.29 81.00
32 Jan BradnaJan Bradna 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 10.63 45.00
33 Jakub DolejšJakub Dolejš 10 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 3 10.77 32.00
34 Pavel BenešPavel Beneš 09 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 5 10.89 23.00
35 40 Matěj VeverkaMatěj Veverka 10 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 1 10.90 23.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 4 08.77 626.00
2 Nikola PodmanickáNikola Podmanická 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 6 09.15 528.00
3 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 3 09.27 499.00
4 44 Leontýna SandeckáLeontýna Sandecká 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 5 09.41 465.00
5 Dorothea ZbytovskáDorothea Zbytovská 07 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 8 09.55 433.00
6 41 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 7 09.61 419.00
7 Daniella Timea BeňákováDaniella Timea Beňáková 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 2 09.72 395.00
8 Eleanora BruřivalováEleanora Bruřivalová 08 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 1 10.16 304.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JankůViktorie Janků 07 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 4 08.91 589.00
2 Karina MykytyukKarina Mykytyuk 08 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 3 09.36 477.00
3 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková 08 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 2 09.45 456.00
4 Valentýna SpoustováValentýna Spoustová 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 1 09.52 440.00
5 33 Ngoc Ha NguyenNgoc Ha Nguyen 08 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 6 09.54 435.00
6 Silvie KratochvílováSilvie Kratochvílová 09 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 5 09.95 346.00
7 Nikola ŽídkováNikola Žídková 09 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 8 10.20 297.00
8 Adéla SlavíkováAdéla Slavíková 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 7 10.58 228.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 3ZSkolin3ZSkolin 1 08.97 574.00
2 Ema NollováEma Nollová 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 2 09.19 518.00
3 Emily HrabákováEmily Hrabáková 08 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 09.31 489.00
4 14 Vanesa SalavováVanesa Salavová 09 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 7 09.60 422.00
5 Alena CabrnochováAlena Cabrnochová 07 3ZSkolin3ZSkolin 5 09.77 384.00
6 2 Gita JambrichováGita Jambrichová 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 6 10.39 261.00
7 Adéla BarešováAdéla Barešová 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 4 10.65 216.00
8 Eliška VotroubkováEliška Votroubková 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 8 11.38 110.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 3ZSkolin3ZSkolin 2 08.51 698.00
2 4 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 08.64 662.00
3 Eliška SvobodováEliška Svobodová 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1 08.83 610.00
4 Anna BelzováAnna Belzová 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3 08.90 592.00
5 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 6 08.98 571.00
6 Veronika ŽemlováVeronika Žemlová 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 8 09.45 456.00
7 Zdena BartoníčkováZdena Bartoníčková 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 4 10.08 320.00
Ester MorštadtováEster Morštadtová 09 TYNECTYNEC 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 6ZSKO6ZSKO 6 08.85 605.00
2 11 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TYNECTYNEC 4 09.14 531.00
3 Karolína MoravcováKarolína Moravcová 09 TYNECTYNEC 3 09.35 480.00
4 38 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 6ZSKO6ZSKO 5 09.58 426.00
5 Laura ŠibravováLaura Šibravová 08 6ZSKO6ZSKO 2 10.11 314.00
6 Anežka TajbrováAnežka Tajbrová 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 7 10.21 295.00
7 Julie UrbanováJulie Urbanová 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 1 11.36 112.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 3ZSkolin3ZSkolin 2 08.51 698.00
2 4 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 08.64 662.00
3 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 4 08.77 626.00
4 Eliška SvobodováEliška Svobodová 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1 08.83 610.00
5 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 6ZSKO6ZSKO 6 08.85 605.00
6 Anna BelzováAnna Belzová 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3 08.90 592.00
7 Viktorie JankůViktorie Janků 07 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 4 08.91 589.00
8 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 3ZSkolin3ZSkolin 1 08.97 574.00
9 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 6 08.98 571.00
10 11 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TYNECTYNEC 4 09.14 531.00
11 Nikola PodmanickáNikola Podmanická 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 6 09.15 528.00
12 Ema NollováEma Nollová 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 2 09.19 518.00
13 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 3 09.27 499.00
14 Emily HrabákováEmily Hrabáková 08 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 09.31 489.00
15 Karolína MoravcováKarolína Moravcová 09 TYNECTYNEC 3 09.35 480.00
16 Karina MykytyukKarina Mykytyuk 08 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 3 09.36 477.00
17 44 Leontýna SandeckáLeontýna Sandecká 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 5 09.41 465.00
18 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková 08 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 2 09.45 456.00
18 Veronika ŽemlováVeronika Žemlová 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 8 09.45 456.00
20 Valentýna SpoustováValentýna Spoustová 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 1 09.52 440.00
21 33 Ngoc Ha NguyenNgoc Ha Nguyen 08 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 6 09.54 435.00
22 Dorothea ZbytovskáDorothea Zbytovská 07 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 8 09.55 433.00
23 38 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 6ZSKO6ZSKO 5 09.58 426.00
24 14 Vanesa SalavováVanesa Salavová 09 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 7 09.60 422.00
25 41 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 7 09.61 419.00
26 Daniella Timea BeňákováDaniella Timea Beňáková 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 2 09.72 395.00
27 Alena CabrnochováAlena Cabrnochová 07 3ZSkolin3ZSkolin 5 09.77 384.00
28 Silvie KratochvílováSilvie Kratochvílová 09 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 5 09.95 346.00
29 Zdena BartoníčkováZdena Bartoníčková 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 4 10.08 320.00
30 Laura ŠibravováLaura Šibravová 08 6ZSKO6ZSKO 2 10.11 314.00
31 Eleanora BruřivalováEleanora Bruřivalová 08 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 1 10.16 304.00
32 Nikola ŽídkováNikola Žídková 09 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 8 10.20 297.00
33 Anežka TajbrováAnežka Tajbrová 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 7 10.21 295.00
34 2 Gita JambrichováGita Jambrichová 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 6 10.39 261.00
35 Adéla SlavíkováAdéla Slavíková 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 7 10.58 228.00
36 Adéla BarešováAdéla Barešová 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 4 10.65 216.00
37 Julie UrbanováJulie Urbanová 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 1 11.36 112.00
38 Eliška VotroubkováEliška Votroubková 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 8 11.38 110.00
Ester MorštadtováEster Morštadtová 09 TYNECTYNEC 7 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ZvolenskáAnna Zvolenská 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 SB 09.12 536.00
2 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 09.27 499.00
3 Natálie MaršíkováNatálie Maršíková 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 SB 09.34 482.00
4 Barbora KukalováBarbora Kukalová 10 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 7 09.79 380.00
5 21 Alena BorovičkováAlena Borovičková 11 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 2 09.93 350.00
6 Marianna BednářováMarianna Bednářová 10 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 6 10.39 261.00
7 Magdaléna RypkováMagdaléna Rypková 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1 10.62 221.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Protsenko KseniiaProtsenko Kseniia 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 2 10.17 302.00
2 Tetiana KrasilnitskaTetiana Krasilnitska 09 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 10.39 261.00
3 25 Anna Josefína OttleyAnna Josefína Ottley 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 7 10.42 256.00
4 Eliška ČešpivováEliška Češpivová 11 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 5 10.63 219.00
5 Melisa AntošováMelisa Antošová 11 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4 10.65 216.00
6 Adéla KrulišováAdéla Krulišová 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 6 10.72 204.00
7 Marie ŠlechtováMarie Šlechtová 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 1 10.80 192.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KrausováViktorie Krausová 09 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 5 09.08 546.00
2 Ella ŘečínskáElla Řečínská 11 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2 09.51 442.00
3 17 Mashukova KseniiaMashukova Kseniia 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 3 09.55 433.00
4 Natálie VostřelováNatálie Vostřelová 09 3ZSkolin3ZSkolin 1 09.75 389.00
5 Sabina LahodováSabina Lahodová 10 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 6 09.79 380.00
6 Jindřiška TajbrováJindřiška Tajbrová 11 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 7 11.16 138.00
7 Kristýna BulířováKristýna Bulířová 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 4 11.42 105.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MaláEliška Malá 10 6ZSKO6ZSKO 3 09.29 494.00
2 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 3ZSkolin3ZSkolin 6 09.49 447.00
3 Veronika HolečkováVeronika Holečková 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5 09.53 438.00
4 Sára ŠamšováSára Šamšová 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 2 09.86 365.00
5 9 Kristýna DostálováKristýna Dostálová 10 6ZSKO6ZSKO 4 10.00 336.00
6 Anna TepláAnna Teplá 10 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 10.09 318.00
7 18 Barbora TepláBarbora Teplá 10 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 7 10.74 201.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela KobiánováNela Kobiánová 09 TYNECTYNEC 5 08.79 621.00
2 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 3ZSkolin3ZSkolin 7 09.04 556.00
3 Rozárie PetrákováRozárie Petráková 10 6ZSKO6ZSKO 2 09.45 456.00
4 Adriana HoráčkováAdriana Horáčková 09 TYNECTYNEC 4 09.53 438.00
5 Kateřina NezmeškalováKateřina Nezmeškalová 11 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 09.65 411.00
6 Nela KolomazníkováNela Kolomazníková 11 TYNECTYNEC 3 10.02 332.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela KobiánováNela Kobiánová 09 TYNECTYNEC 5 08.79 621.00
2 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 3ZSkolin3ZSkolin 7 09.04 556.00
3 Viktorie KrausováViktorie Krausová 09 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 5 09.08 546.00
4 Anna ZvolenskáAnna Zvolenská 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 SB 09.12 536.00
5 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 09.27 499.00
6 Eliška MaláEliška Malá 10 6ZSKO6ZSKO 3 09.29 494.00
7 Natálie MaršíkováNatálie Maršíková 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 SB 09.34 482.00
8 Rozárie PetrákováRozárie Petráková 10 6ZSKO6ZSKO 2 09.45 456.00
9 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 3ZSkolin3ZSkolin 6 09.49 447.00
10 Ella ŘečínskáElla Řečínská 11 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2 09.51 442.00
11 Veronika HolečkováVeronika Holečková 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5 09.53 438.00
11 Adriana HoráčkováAdriana Horáčková 09 TYNECTYNEC 4 09.53 438.00
13 17 Mashukova KseniiaMashukova Kseniia 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 3 09.55 433.00
14 Kateřina NezmeškalováKateřina Nezmeškalová 11 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 09.65 411.00
15 Natálie VostřelováNatálie Vostřelová 09 3ZSkolin3ZSkolin 1 09.75 389.00
16 Barbora KukalováBarbora Kukalová 10 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 7 09.79 380.00
16 Sabina LahodováSabina Lahodová 10 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 6 09.79 380.00
18 Sára ŠamšováSára Šamšová 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 2 09.86 365.00
19 21 Alena BorovičkováAlena Borovičková 11 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 2 09.93 350.00
20 9 Kristýna DostálováKristýna Dostálová 10 6ZSKO6ZSKO 4 10.00 336.00
21 Nela KolomazníkováNela Kolomazníková 11 TYNECTYNEC 3 10.02 332.00
22 Anna TepláAnna Teplá 10 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 10.09 318.00
23 16 Protsenko KseniiaProtsenko Kseniia 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 2 10.17 302.00
24 Marianna BednářováMarianna Bednářová 10 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 6 10.39 261.00
24 Tetiana KrasilnitskaTetiana Krasilnitska 09 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 10.39 261.00
26 25 Anna Josefína OttleyAnna Josefína Ottley 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 7 10.42 256.00
27 Magdaléna RypkováMagdaléna Rypková 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1 10.62 221.00
28 Eliška ČešpivováEliška Češpivová 11 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 5 10.63 219.00
29 Melisa AntošováMelisa Antošová 11 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4 10.65 216.00
30 Adéla KrulišováAdéla Krulišová 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 6 10.72 204.00
31 18 Barbora TepláBarbora Teplá 10 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 7 10.74 201.00
32 Marie ŠlechtováMarie Šlechtová 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 1 10.80 192.00
33 Jindřiška TajbrováJindřiška Tajbrová 11 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 7 11.16 138.00
34 Kristýna BulířováKristýna Bulířová 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 4 11.42 105.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 1 1:50.22 662.00
2 5 Klára TepláKlára Teplá 11 3ZSkolin3ZSkolin 5 2:01.62 485.00
3 2 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 2 2:04.78 441.00
4 14 Ella ZvolenskáElla Zvolenská 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 14 SB 2:04.83 440.00
5 12 Nela PtáčkováNela Ptáčková 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 12 SB 2:08.45 391.00
6 13 Adéla HolečkováAdéla Holečková 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 13 SB 2:08.75 388.00
7 4 Adéla KvízováAdéla Kvízová 10 3ZSkolin3ZSkolin 4 2:09.73 375.00
8 8 Eliška KubíčkováEliška Kubíčková 10 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 8 2:10.59 364.00
9 7 Natálie SýkovoráNatálie Sýkovorá 09 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 7 2:11.30 355.00
10 3 Adéla HoráčkováAdéla Horáčková 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 2:13.71 326.00
11 6 Emma DvořákováEmma Dvořáková 10 3ZSkolin3ZSkolin 6 2:13.80 325.00
12 11 Adéla KopáčkováAdéla Kopáčková 11 6ZSKO6ZSKO 11 2:32.68 136.00
13 10 Tereza ŠafrankováTereza Šafranková 10 6ZSKO6ZSKO 10 2:35.30 116.00
14 9 Kristýna DostálováKristýna Dostálová 10 6ZSKO6ZSKO 9 2:39.82 85.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 28 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TYNECTYNEC 14 1:57.46 547.00
2 24 Lidmila KvasilováLidmila Kvasilová 11 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 10 2:01.28 490.00
3 15 Viola PatočkováViola Patočková 10 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 1 2:05.09 436.00
4 20 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 6 2:05.12 436.00
5 29 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 15 2:07.06 410.00
6 26 Laura IndrákováLaura Indráková 09 TYNECTYNEC 12 2:08.13 396.00
7 22 Johana MušakJohana Mušak 10 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 8 2:10.26 368.00
8 23 Rozálie NovákováRozálie Nováková 11 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 9 2:11.60 351.00
9 25 Anna Josefína OttleyAnna Josefína Ottley 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 11 2:13.31 330.00
10 31 Radka StránskáRadka Stránská 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 17 2:15.63 303.00
11 27 Lucie HladováLucie Hladová 11 TYNECTYNEC 13 2:22.50 229.00
12 21 Alena BorovičkováAlena Borovičková 11 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 7 2:29.65 162.00
13 19 Karolína HrbkováKarolína Hrbková 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 2:33.21 132.00
14 30 Kateřina KalinováKateřina Kalinová 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 16 2:35.19 117.00
15 16 Protsenko KseniiaProtsenko Kseniia 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 2 2:43.08 65.00
16 18 Barbora TepláBarbora Teplá 10 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 4 2:44.10 60.00
17 17 Mashukova KseniiaMashukova Kseniia 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 3 2:47.87 41.00
Celkem 17 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 1 1:50.22 662.00
2 28 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TYNECTYNEC 14 1:57.46 547.00
3 24 Lidmila KvasilováLidmila Kvasilová 11 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 10 2:01.28 490.00
4 5 Klára TepláKlára Teplá 11 3ZSkolin3ZSkolin 5 2:01.62 485.00
5 2 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 2 2:04.78 441.00
6 14 Ella ZvolenskáElla Zvolenská 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 14 SB 2:04.83 440.00
7 15 Viola PatočkováViola Patočková 10 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 1 2:05.09 436.00
8 20 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 6 2:05.12 436.00
9 29 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 15 2:07.06 410.00
10 26 Laura IndrákováLaura Indráková 09 TYNECTYNEC 12 2:08.13 396.00
11 12 Nela PtáčkováNela Ptáčková 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 12 SB 2:08.45 391.00
12 13 Adéla HolečkováAdéla Holečková 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 13 SB 2:08.75 388.00
13 4 Adéla KvízováAdéla Kvízová 10 3ZSkolin3ZSkolin 4 2:09.73 375.00
14 22 Johana MušakJohana Mušak 10 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 8 2:10.26 368.00
15 8 Eliška KubíčkováEliška Kubíčková 10 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 8 2:10.59 364.00
16 7 Natálie SýkovoráNatálie Sýkovorá 09 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 7 2:11.30 355.00
17 23 Rozálie NovákováRozálie Nováková 11 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 9 2:11.60 351.00
18 25 Anna Josefína OttleyAnna Josefína Ottley 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 11 2:13.31 330.00
19 3 Adéla HoráčkováAdéla Horáčková 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 2:13.71 326.00
20 6 Emma DvořákováEmma Dvořáková 10 3ZSkolin3ZSkolin 6 2:13.80 325.00
21 31 Radka StránskáRadka Stránská 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 17 2:15.63 303.00
22 27 Lucie HladováLucie Hladová 11 TYNECTYNEC 13 2:22.50 229.00
23 21 Alena BorovičkováAlena Borovičková 11 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 7 2:29.65 162.00
24 11 Adéla KopáčkováAdéla Kopáčková 11 6ZSKO6ZSKO 11 2:32.68 136.00
25 19 Karolína HrbkováKarolína Hrbková 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 2:33.21 132.00
26 30 Kateřina KalinováKateřina Kalinová 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 16 2:35.19 117.00
27 10 Tereza ŠafrankováTereza Šafranková 10 6ZSKO6ZSKO 10 2:35.30 116.00
28 9 Kristýna DostálováKristýna Dostálová 10 6ZSKO6ZSKO 9 2:39.82 85.00
29 16 Protsenko KseniiaProtsenko Kseniia 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 2 2:43.08 65.00
30 18 Barbora TepláBarbora Teplá 10 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 4 2:44.10 60.00
31 17 Mashukova KseniiaMashukova Kseniia 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 3 2:47.87 41.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 36 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 3ZSkolin3ZSkolin 5 2:35.08 631.00
2 40 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 9 SB 2:43.15 537.00
3 34 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 3ZSkolin3ZSkolin 3 2:45.55 511.00
4 38 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 6ZSKO6ZSKO 7 2:53.23 431.00
5 37 Nicol JelínkováNicol Jelínková 08 6ZSKO6ZSKO 6 2:55.16 411.00
6 35 Eliška VomáčkováEliška Vomáčková 08 3ZSkolin3ZSkolin 4 3:01.18 354.00
7 44 Leontýna SandeckáLeontýna Sandecká 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 13 3:01.42 352.00
8 39 Julie FratričováJulie Fratričová 09 6ZSKO6ZSKO 8 3:02.60 341.00
9 33 Ngoc Ha NguyenNgoc Ha Nguyen 08 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 2 3:06.23 309.00
10 45 Eliška GanžalováEliška Ganžalová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 14 3:11.93 262.00
11 32 Barbora ŠkopkováBarbora Škopková 08 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 1 3:14.01 246.00
12 43 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 12 SB 3:14.93 239.00
13 42 Karolína KodešováKarolína Kodešová 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 11 SB 3:15.54 234.00
14 41 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 10 SB 3:17.88 217.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 11 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TYNECTYNEC 11 2:27.71 722.00
2 3 Aneta BenešováAneta Benešová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3 2:29.53 699.00
3 4 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 4 2:44.72 520.00
4 6 Magdaléna SeidlováMagdaléna Seidlová 09 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 6 2:48.01 484.00
5 10 Barbora SkalníkováBarbora Skalníková 09 TYNECTYNEC 10 2:56.53 398.00
6 7 Vendula VlasákováVendula Vlasáková 08 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 7 2:56.91 394.00
7 12 Ludmila ForštováLudmila Forštová 07 TYNECTYNEC 12 2:59.16 373.00
8 5 Eliška SydorováEliška Sydorová 09 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 5 3:10.33 275.00
9 16 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 16 3:13.91 247.00
10 17 Ema JindrováEma Jindrová 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 17 3:15.32 236.00
11 9 Rozálie PaličkováRozálie Paličková 08 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 9 3:17.61 219.00
12 14 Vanesa SalavováVanesa Salavová 09 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 14 3:18.33 214.00
13 8 Kratochvílová AnežkaKratochvílová Anežka 08 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 8 3:26.22 160.00
14 18 Karolína RichterováKarolína Richterová 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 18 3:27.99 149.00
15 13 Anežka MatějkováAnežka Matějková 09 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 13 3:30.31 135.00
16 1 Valerie HartigováValerie Hartigová 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 1 3:41.42 78.00
17 15 Hana MachulkováHana Machulková 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 15 3:44.28 65.00
18 2 Gita JambrichováGita Jambrichová 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 2 3:46.41 57.00
Celkem 18 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TYNECTYNEC 11 2:27.71 722.00
2 3 Aneta BenešováAneta Benešová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3 2:29.53 699.00
3 36 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 3ZSkolin3ZSkolin 5 2:35.08 631.00
4 40 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 9 SB 2:43.15 537.00
5 4 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 4 2:44.72 520.00
6 34 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 3ZSkolin3ZSkolin 3 2:45.55 511.00
7 6 Magdaléna SeidlováMagdaléna Seidlová 09 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 6 2:48.01 484.00
8 38 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 6ZSKO6ZSKO 7 2:53.23 431.00
9 37 Nicol JelínkováNicol Jelínková 08 6ZSKO6ZSKO 6 2:55.16 411.00
10 10 Barbora SkalníkováBarbora Skalníková 09 TYNECTYNEC 10 2:56.53 398.00
11 7 Vendula VlasákováVendula Vlasáková 08 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 7 2:56.91 394.00
12 12 Ludmila ForštováLudmila Forštová 07 TYNECTYNEC 12 2:59.16 373.00
13 35 Eliška VomáčkováEliška Vomáčková 08 3ZSkolin3ZSkolin 4 3:01.18 354.00
14 44 Leontýna SandeckáLeontýna Sandecká 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 13 3:01.42 352.00
15 39 Julie FratričováJulie Fratričová 09 6ZSKO6ZSKO 8 3:02.60 341.00
16 33 Ngoc Ha NguyenNgoc Ha Nguyen 08 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 2 3:06.23 309.00
17 5 Eliška SydorováEliška Sydorová 09 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 5 3:10.33 275.00
18 45 Eliška GanžalováEliška Ganžalová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 14 3:11.93 262.00
19 16 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 16 3:13.91 247.00
20 32 Barbora ŠkopkováBarbora Škopková 08 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 1 3:14.01 246.00
21 43 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 12 SB 3:14.93 239.00
22 17 Ema JindrováEma Jindrová 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 17 3:15.32 236.00
23 42 Karolína KodešováKarolína Kodešová 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 11 SB 3:15.54 234.00
24 9 Rozálie PaličkováRozálie Paličková 08 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 9 3:17.61 219.00
25 41 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 10 SB 3:17.88 217.00
26 14 Vanesa SalavováVanesa Salavová 09 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 14 3:18.33 214.00
27 8 Kratochvílová AnežkaKratochvílová Anežka 08 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 8 3:26.22 160.00
28 18 Karolína RichterováKarolína Richterová 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 18 3:27.99 149.00
29 13 Anežka MatějkováAnežka Matějková 09 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 13 3:30.31 135.00
30 1 Valerie HartigováValerie Hartigová 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 1 3:41.42 78.00
31 15 Hana MachulkováHana Machulková 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 15 3:44.28 65.00
32 2 Gita JambrichováGita Jambrichová 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 2 3:46.41 57.00

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 23 Václav TeplýVáclav Teplý 09 3ZSkolin3ZSkolin 5 3:24.16 447.00
2 29 Jiří Mário KampeJiří Mário Kampe 10 6ZSKO6ZSKO 11 3:36.21 354.00
3 28 Matěj NovotnýMatěj Novotný 09 6ZSKO6ZSKO 10 3:37.63 343.00
4 31 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 13 3:37.66 343.00
5 22 Jonáš KrálJonáš Král 09 3ZSkolin3ZSkolin 4 3:38.71 335.00
6 33 Filip SchütznerFilip Schützner 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 15 3:39.23 332.00
7 30 Maxmilián KlvaňMaxmilián Klvaň 11 6ZSKO6ZSKO 12 3:41.25 318.00
8 24 David MüllerDavid Müller 10 3ZSkolin3ZSkolin 6 3:45.72 287.00
9 19 Richard MotlíčekRichard Motlíček 09 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 1 3:46.01 285.00
10 21 Rober LavuRober Lavu 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 3:53.20 239.00
11 20 Jiří BiškoJiří Biško 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 2 3:56.68 218.00
12 32 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 14 3:58.58 207.00
13 34 Šimon SuchánekŠimon Suchánek 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 16 4:18.19 109.00
14 35 Bohumil UherBohumil Uher 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 17 4:23.07 89.00
15 25 Matyáš KutaMatyáš Kuta 10 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 7 4:26.63 76.00
16 27 Oliver KurkaOliver Kurka 10 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 9 4:31.48 59.00
26 Matěj PolaneckýMatěj Polanecký 10 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 8 DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 51 Matěj VokněrMatěj Vokněr 09 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 16 3:29.15 407.00
2 37 Matyáš KrálMatyáš Král 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 2 3:30.26 399.00
3 53 Jan LegrJan Legr 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 18 3:34.17 369.00
4 42 Vít SysalaVít Sysala 09 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 7 3:40.43 323.00
5 54 Vít KlimentVít Kliment 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 19 3:45.23 290.00
6 49 Patrik MikulovskýPatrik Mikulovský 09 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 14 3:49.64 261.00
7 43 Jonáš DvořákJonáš Dvořák 11 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 8 3:54.52 231.00
8 52 Tomáš MunzarTomáš Munzar 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 17 3:55.34 226.00
9 47 Martin PospíšilMartin Pospíšil 10 TYNECTYNEC 12 3:55.94 223.00
10 41 Matyáš JouglMatyáš Jougl 11 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 4:01.61 190.00
11 38 Matěj PtákMatěj Pták 10 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 3 4:03.11 182.00
12 48 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 09 TYNECTYNEC 13 4:03.91 178.00
13 36 Dominik BartákDominik Barták 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 1 4:04.65 174.00
14 50 Šimon DrahovzalŠimon Drahovzal 09 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 15 4:13.72 129.00
15 46 Lukáš HavlíčekLukáš Havlíček 10 TYNECTYNEC 11 4:16.77 115.00
16 39 Jan MajerJan Majer 10 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 4 4:35.57 46.00
17 40 Matěj VeverkaMatěj Veverka 10 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 5 4:37.22 42.00
45 Jan HrdličkaJan Hrdlička 10 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 10 DNS
44 Dominik RylichDominik Rylich 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 9 DNS
Celkem 19 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Václav TeplýVáclav Teplý 09 3ZSkolin3ZSkolin 5 3:24.16 447.00
2 51 Matěj VokněrMatěj Vokněr 09 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 16 3:29.15 407.00
3 37 Matyáš KrálMatyáš Král 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 2 3:30.26 399.00
4 53 Jan LegrJan Legr 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 18 3:34.17 369.00
5 29 Jiří Mário KampeJiří Mário Kampe 10 6ZSKO6ZSKO 11 3:36.21 354.00
6 28 Matěj NovotnýMatěj Novotný 09 6ZSKO6ZSKO 10 3:37.63 343.00
7 31 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 13 3:37.66 343.00
8 22 Jonáš KrálJonáš Král 09 3ZSkolin3ZSkolin 4 3:38.71 335.00
9 33 Filip SchütznerFilip Schützner 10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 15 3:39.23 332.00
10 42 Vít SysalaVít Sysala 09 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 7 3:40.43 323.00
11 30 Maxmilián KlvaňMaxmilián Klvaň 11 6ZSKO6ZSKO 12 3:41.25 318.00
12 54 Vít KlimentVít Kliment 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 19 3:45.23 290.00
13 24 David MüllerDavid Müller 10 3ZSkolin3ZSkolin 6 3:45.72 287.00
14 19 Richard MotlíčekRichard Motlíček 09 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 1 3:46.01 285.00
15 49 Patrik MikulovskýPatrik Mikulovský 09 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 14 3:49.64 261.00
16 21 Rober LavuRober Lavu 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 3:53.20 239.00
17 43 Jonáš DvořákJonáš Dvořák 11 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 8 3:54.52 231.00
18 52 Tomáš MunzarTomáš Munzar 10 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 17 3:55.34 226.00
19 47 Martin PospíšilMartin Pospíšil 10 TYNECTYNEC 12 3:55.94 223.00
20 20 Jiří BiškoJiří Biško 10 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 2 3:56.68 218.00
21 32 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 14 3:58.58 207.00
22 41 Matyáš JouglMatyáš Jougl 11 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 4:01.61 190.00
23 38 Matěj PtákMatěj Pták 10 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 3 4:03.11 182.00
24 48 Tomáš ŘíhaTomáš Říha 09 TYNECTYNEC 13 4:03.91 178.00
25 36 Dominik BartákDominik Barták 11 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 1 4:04.65 174.00
26 50 Šimon DrahovzalŠimon Drahovzal 09 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 15 4:13.72 129.00
27 46 Lukáš HavlíčekLukáš Havlíček 10 TYNECTYNEC 11 4:16.77 115.00
28 34 Šimon SuchánekŠimon Suchánek 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 16 4:18.19 109.00
29 35 Bohumil UherBohumil Uher 11 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 17 4:23.07 89.00
30 25 Matyáš KutaMatyáš Kuta 10 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 7 4:26.63 76.00
31 27 Oliver KurkaOliver Kurka 10 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 9 4:31.48 59.00
32 39 Jan MajerJan Majer 10 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 4 4:35.57 46.00
33 40 Matěj VeverkaMatěj Veverka 10 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 5 4:37.22 42.00
26 Matěj PolaneckýMatěj Polanecký 10 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 8 DNS
45 Jan HrdličkaJan Hrdlička 10 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 10 DNS
44 Dominik RylichDominik Rylich 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 9 DNS

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 55 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4:48.70 627.00
2 66 Adam KondrátAdam Kondrát 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 4:58.16 570.00
3 62 Tomáš HodonskýTomáš Hodonský 08 6ZSKO6ZSKO 4:58.30 570.00
4 61 Mikuláš KlvaňMikuláš Klvaň 08 6ZSKO6ZSKO 4:58.61 568.00
5 68 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 5:01.09 553.00
6 72 Pfeiler KristiánPfeiler Kristián 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 5:03.58 539.00
7 71 Ondřej ZáhoraOndřej Záhora 07 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 5:11.25 497.00
8 70 Martin ChládMartin Chlád 07 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 5:17.32 464.00
9 56 Tomáš LiteraTomáš Litera 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 5:30.79 395.00
10 69 Matěj StarýMatěj Starý 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 5:33.49 382.00
11 59 Šimon HamplŠimon Hampl 07 3ZSkolin3ZSkolin 5:42.31 341.00
12 60 Šimon HanesŠimon Hanes 07 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 5:43.08 337.00
13 65 Jakub HavířJakub Havíř 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 5:56.64 278.00
14 58 Adam ZuskaAdam Zuska 09 3ZSkolin3ZSkolin 5:59.96 264.00
15 57 Jiří BártaJiří Bárta 09 3ZSkolin3ZSkolin 6:01.75 257.00
16 64 Jan JarolímJan Jarolím 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 6:02.34 255.00
17 67 Daniel ChroustDaniel Chroust 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 6:02.61 254.00
18 63 Lukáš TrnkaLukáš Trnka 08 6ZSKO6ZSKO 6:05.64 242.00
Celkem 18 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 12 Jakub ŠŤastnýJakub ŠŤastný 07 TYNECTYNEC 11 5:01.55 551.00
2 14 David VokněrDavid Vokněr 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 13 5:01.78 550.00
3 17 Matěj PospíšilMatěj Pospíšil 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 16 5:09.97 504.00
4 6 Lukáš HavlíčekLukáš Havlíček 08 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 5 5:13.59 484.00
5 7 Medlen MedlenMedlen Medlen 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 6 5:17.02 466.00
6 18 Matěj HeřmánekMatěj Heřmánek 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 17 5:19.56 452.00
7 5 Štěpán HavlínŠtěpán Havlín 09 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 4 5:29.89 400.00
8 19 Ondřej CharousOndřej Charous 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 18 5:34.85 376.00
9 1 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 1 5:39.61 353.00
10 8 Štěpán MichalákŠtěpán Michalák 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 7 5:46.17 323.00
11 13 Jakub HladJakub Hlad 08 TYNECTYNEC 12 5:50.23 305.00
12 2 Milan KrálMilan Král 09 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 2 5:51.45 300.00
13 9 Sebastián GondášSebastián Gondáš 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 8 5:53.20 293.00
14 11 Kryštof ChaloupeckýKryštof Chaloupecký 09 TYNECTYNEC 10 5:56.18 280.00
15 15 Tomáš WasserbauerTomáš Wasserbauer 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 14 5:56.35 279.00
16 16 Jan DangJan Dang 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 15 8:03.02 0.00
3 Filip DouchaFilip Doucha 08 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 3 DNS
10 Dmytro HlotkaDmytro Hlotka 07 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 9 DNF
Celkem 18 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4:48.70 627.00
2 66 Adam KondrátAdam Kondrát 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 4:58.16 570.00
3 62 Tomáš HodonskýTomáš Hodonský 08 6ZSKO6ZSKO 4:58.30 570.00
4 61 Mikuláš KlvaňMikuláš Klvaň 08 6ZSKO6ZSKO 4:58.61 568.00
5 68 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 5:01.09 553.00
6 12 Jakub ŠŤastnýJakub ŠŤastný 07 TYNECTYNEC 11 5:01.55 551.00
7 14 David VokněrDavid Vokněr 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 13 5:01.78 550.00
8 72 Pfeiler KristiánPfeiler Kristián 08 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 5:03.58 539.00
9 17 Matěj PospíšilMatěj Pospíšil 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 16 5:09.97 504.00
10 71 Ondřej ZáhoraOndřej Záhora 07 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 5:11.25 497.00
11 6 Lukáš HavlíčekLukáš Havlíček 08 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 5 5:13.59 484.00
12 7 Medlen MedlenMedlen Medlen 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 6 5:17.02 466.00
13 70 Martin ChládMartin Chlád 07 ZŠ BýchoryZŠ Býchory 5:17.32 464.00
14 18 Matěj HeřmánekMatěj Heřmánek 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 17 5:19.56 452.00
15 5 Štěpán HavlínŠtěpán Havlín 09 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 4 5:29.89 400.00
16 56 Tomáš LiteraTomáš Litera 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 5:30.79 395.00
17 69 Matěj StarýMatěj Starý 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 5:33.49 382.00
18 19 Ondřej CharousOndřej Charous 09 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 18 5:34.85 376.00
19 1 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 1 5:39.61 353.00
20 59 Šimon HamplŠimon Hampl 07 3ZSkolin3ZSkolin 5:42.31 341.00
21 60 Šimon HanesŠimon Hanes 07 ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 5:43.08 337.00
22 8 Štěpán MichalákŠtěpán Michalák 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 7 5:46.17 323.00
23 13 Jakub HladJakub Hlad 08 TYNECTYNEC 12 5:50.23 305.00
24 2 Milan KrálMilan Král 09 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 2 5:51.45 300.00
25 9 Sebastián GondášSebastián Gondáš 09 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 8 5:53.20 293.00
26 11 Kryštof ChaloupeckýKryštof Chaloupecký 09 TYNECTYNEC 10 5:56.18 280.00
27 15 Tomáš WasserbauerTomáš Wasserbauer 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 14 5:56.35 279.00
28 65 Jakub HavířJakub Havíř 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 5:56.64 278.00
29 58 Adam ZuskaAdam Zuska 09 3ZSkolin3ZSkolin 5:59.96 264.00
30 57 Jiří BártaJiří Bárta 09 3ZSkolin3ZSkolin 6:01.75 257.00
31 64 Jan JarolímJan Jarolím 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 6:02.34 255.00
32 67 Daniel ChroustDaniel Chroust 09 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 6:02.61 254.00
33 63 Lukáš TrnkaLukáš Trnka 08 6ZSKO6ZSKO 6:05.64 242.00
34 16 Jan DangJan Dang 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 15 8:03.02 0.00
3 Filip DouchaFilip Doucha 08 Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 3 DNS
10 Dmytro HlotkaDmytro Hlotka 07 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 9 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michnevyc, Daniel, Bašista, Novák Michnevyc, Daniel, Bašista, Novák ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 2 30.76 539.00
2 Bareš, Abramjuk, Kašička, Litera Bareš, Abramjuk, Kašička, Litera ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4 31.93 457.00
3 Divecký, Kostka, Vokněr, Míchal Divecký, Kostka, Vokněr, Míchal ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 32.16 442.00
4 Peřina, Horyna, Pavliuchenko, Maňák Peřina, Horyna, Pavliuchenko, Maňák ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 1 32.79 401.00
5 Adam, Hauser, Lanc, Havlíček Adam, Hauser, Lanc, Havlíček Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 5 33.25 372.00
6 Drahovzal, Dang, Wasserbauer, Šárovec Drahovzal, Dang, Wasserbauer, Šárovec ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 3 34.86 279.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sauer, Bělina, Kučera, Kubelka Sauer, Bělina, Kučera, Kubelka 6ZSKO6ZSKO 3 30.44 562.00
2 Košata, Perl, Charous, Meloun Košata, Perl, Charous, Meloun MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 30.54 555.00
3 Polívka, Dupák, Mentel, Kliment Polívka, Dupák, Mentel, Kliment MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 32.91 393.00
4 Vaněk, Bárta, Hampl, Kratochvíl Vaněk, Bárta, Hampl, Kratochvíl 3ZSkolin3ZSkolin 1 33.01 387.00
5 5 Havlín, Doucha, Bádal, Rainiš Havlín, Doucha, Bádal, Rainiš Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 5 34.64 291.00
6 Šedaj, Hlad, Chaloupecký, Věříš Šedaj, Hlad, Chaloupecký, Věříš TYNECTYNEC 2 39.19 91.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řezníček, Převrátil, Holeček, Hovorka Řezníček, Převrátil, Holeček, Hovorka 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 2 29.55 629.00
2 Hála, ŠŤastný, Stejskal, Mázur Hála, ŠŤastný, Stejskal, Mázur TYNECTYNEC 4 31.96 455.00
3 Hůla, Chlád, Kristián, Záhora Hůla, Chlád, Kristián, Záhora ZŠ BýchoryZŠ Býchory 6 32.43 424.00
4 Kalianko, Smolík, Král, Zinzer Kalianko, Smolík, Král, Zinzer ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3 32.47 421.00
5 Zahradník, Zahradník, Tkáč, Gondáš Zahradník, Zahradník, Tkáč, Gondáš Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 1 36.01 220.00
Adam, Havlůj, Hořejš, Štoček Adam, Havlůj, Hořejš, Štoček 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 5 DQ
Poznámky:
DQ 2.předávka (31.62 s)
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Coubal, Pelán, Hofierka, Hofierka Coubal, Pelán, Hofierka, Hofierka 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 2 33.16 378.00
2 69 Starý, Volkman, Havíř, Chroust Starý, Volkman, Havíř, Chroust 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 3 35.84 229.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řezníček, Převrátil, Holeček, Hovorka Řezníček, Převrátil, Holeček, Hovorka 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 2 29.55 629.00
2 Sauer, Bělina, Kučera, Kubelka Sauer, Bělina, Kučera, Kubelka 6ZSKO6ZSKO 3 30.44 562.00
3 Košata, Perl, Charous, Meloun Košata, Perl, Charous, Meloun MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 30.54 555.00
4 Michnevyc, Daniel, Bašista, Novák Michnevyc, Daniel, Bašista, Novák ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 2 30.76 539.00
5 Bareš, Abramjuk, Kašička, Litera Bareš, Abramjuk, Kašička, Litera ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4 31.93 457.00
6 Hála, ŠŤastný, Stejskal, Mázur Hála, ŠŤastný, Stejskal, Mázur TYNECTYNEC 4 31.96 455.00
7 Divecký, Kostka, Vokněr, Míchal Divecký, Kostka, Vokněr, Míchal ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 32.16 442.00
8 Hůla, Chlád, Kristián, Záhora Hůla, Chlád, Kristián, Záhora ZŠ BýchoryZŠ Býchory 6 32.43 424.00
9 Kalianko, Smolík, Král, Zinzer Kalianko, Smolík, Král, Zinzer ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3 32.47 421.00
10 Peřina, Horyna, Pavliuchenko, Maňák Peřina, Horyna, Pavliuchenko, Maňák ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 1 32.79 401.00
11 Polívka, Dupák, Mentel, Kliment Polívka, Dupák, Mentel, Kliment MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 32.91 393.00
12 Vaněk, Bárta, Hampl, Kratochvíl Vaněk, Bárta, Hampl, Kratochvíl 3ZSkolin3ZSkolin 1 33.01 387.00
13 Coubal, Pelán, Hofierka, Hofierka Coubal, Pelán, Hofierka, Hofierka 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 2 33.16 378.00
14 Adam, Hauser, Lanc, Havlíček Adam, Hauser, Lanc, Havlíček Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 5 33.25 372.00
15 5 Havlín, Doucha, Bádal, Rainiš Havlín, Doucha, Bádal, Rainiš Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 5 34.64 291.00
16 Drahovzal, Dang, Wasserbauer, Šárovec Drahovzal, Dang, Wasserbauer, Šárovec ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 3 34.86 279.00
17 69 Starý, Volkman, Havíř, Chroust Starý, Volkman, Havíř, Chroust 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 3 35.84 229.00
18 Zahradník, Zahradník, Tkáč, Gondáš Zahradník, Zahradník, Tkáč, Gondáš Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 1 36.01 220.00
19 Šedaj, Hlad, Chaloupecký, Věříš Šedaj, Hlad, Chaloupecký, Věříš TYNECTYNEC 2 39.19 91.00
Adam, Havlůj, Hořejš, Štoček Adam, Havlůj, Hořejš, Štoček 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 5 DQ

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolář Kolář ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 35.02 271.00
2 Borovlov, Vokál, Koloc, Munzar Borovlov, Vokál, Koloc, Munzar MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5 35.58 242.00
3 34 Suchánek, Uher, Vlach, Kukal Suchánek, Uher, Vlach, Kukal ZŠ BýchoryZŠ Býchory 2 37.15 168.00
4 45 Hrdlička, Lalík, Rylich, Josef Hrdlička, Lalík, Rylich, Josef Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 6 37.55 151.00
5 Dolejš, Drahovzal, Kašpar, Mikulovský Dolejš, Drahovzal, Kašpar, Mikulovský ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 4 42.35 15.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiřička, Sixta, Vokněr, Čech Jiřička, Sixta, Vokněr, Čech ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 34.74 286.00
2 24 Müller, Teplý, Vogl, Hargraves Müller, Teplý, Vogl, Hargraves 3ZSkolin3ZSkolin 3 34.79 283.00
3 Soukup, Podlešák, Černý, Polanecký Soukup, Podlešák, Černý, Polanecký ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 2 36.73 187.00
4 Honzíček, Metzl, Lavu, Biško, Křemen, Neumann, Boček Honzíček, Metzl, Lavu, Biško, Křemen, Neumann, Boček ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 5 36.84 182.00
5 Janků, Spudil, Baar, Pospíšil Janků, Spudil, Baar, Pospíšil Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 4 38.11 129.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benda, Baudyš, Drblík, Svinčák Benda, Baudyš, Drblík, Svinčák MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 34.67 289.00
2 Paula, Kampe, Čermák, Slováček Paula, Kampe, Čermák, Slováček 6ZSKO6ZSKO 3 35.89 226.00
3 36 Barták, Král, Pištora, Rosenkranc Barták, Král, Pištora, Rosenkranc ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 36.27 208.00
4 48 Říha, Melichar, Vodvářka, Rotbauer Říha, Melichar, Vodvářka, Rotbauer TYNECTYNEC 2 37.19 166.00
5 46 Havlíček, Pikner, Šmejkal, Pospíšil Havlíček, Pikner, Šmejkal, Pospíšil TYNECTYNEC 6 39.04 96.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bräutigam, Straňák, Hovorka, Večeřa Bräutigam, Straňák, Hovorka, Večeřa 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 32.70 406.00
2 Lesák, Šantrůček, Schützner, Sandecký Lesák, Šantrůček, Schützner, Sandecký 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 34.92 276.00
3 Beneš, Sysala, Kuzma, Švimberský Beneš, Sysala, Kuzma, Švimberský Gymnázium KolínGymnázium Kolín 5 38.14 128.00
4 Horák, Jougl, Majer, Podveský Horák, Jougl, Majer, Podveský Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 39.14 92.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bräutigam, Straňák, Hovorka, Večeřa Bräutigam, Straňák, Hovorka, Večeřa 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 32.70 406.00
2 Benda, Baudyš, Drblík, Svinčák Benda, Baudyš, Drblík, Svinčák MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 34.67 289.00
3 Jiřička, Sixta, Vokněr, Čech Jiřička, Sixta, Vokněr, Čech ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 34.74 286.00
4 24 Müller, Teplý, Vogl, Hargraves Müller, Teplý, Vogl, Hargraves 3ZSkolin3ZSkolin 3 34.79 283.00
5 Lesák, Šantrůček, Schützner, Sandecký Lesák, Šantrůček, Schützner, Sandecký 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 34.92 276.00
6 Kolář Kolář ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 35.02 271.00
7 Borovlov, Vokál, Koloc, Munzar Borovlov, Vokál, Koloc, Munzar MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5 35.58 242.00
8 Paula, Kampe, Čermák, Slováček Paula, Kampe, Čermák, Slováček 6ZSKO6ZSKO 3 35.89 226.00
9 36 Barták, Král, Pištora, Rosenkranc Barták, Král, Pištora, Rosenkranc ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 36.27 208.00
10 Soukup, Podlešák, Černý, Polanecký Soukup, Podlešák, Černý, Polanecký ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 2 36.73 187.00
11 Honzíček, Metzl, Lavu, Biško, Křemen, Neumann, Boček Honzíček, Metzl, Lavu, Biško, Křemen, Neumann, Boček ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 5 36.84 182.00
12 34 Suchánek, Uher, Vlach, Kukal Suchánek, Uher, Vlach, Kukal ZŠ BýchoryZŠ Býchory 2 37.15 168.00
13 48 Říha, Melichar, Vodvářka, Rotbauer Říha, Melichar, Vodvářka, Rotbauer TYNECTYNEC 2 37.19 166.00
14 45 Hrdlička, Lalík, Rylich, Josef Hrdlička, Lalík, Rylich, Josef Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 6 37.55 151.00
15 Janků, Spudil, Baar, Pospíšil Janků, Spudil, Baar, Pospíšil Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 4 38.11 129.00
16 Beneš, Sysala, Kuzma, Švimberský Beneš, Sysala, Kuzma, Švimberský Gymnázium KolínGymnázium Kolín 5 38.14 128.00
17 46 Havlíček, Pikner, Šmejkal, Pospíšil Havlíček, Pikner, Šmejkal, Pospíšil TYNECTYNEC 6 39.04 96.00
18 Horák, Jougl, Majer, Podveský Horák, Jougl, Majer, Podveský Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 39.14 92.00
19 Dolejš, Drahovzal, Kašpar, Mikulovský Dolejš, Drahovzal, Kašpar, Mikulovský ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 4 42.35 15.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matoušková, Vejdělková, Čmejrková Emma, Nedvědová Matoušková, Vejdělková, Čmejrková Emma, Nedvědová 3ZSkolin3ZSkolin 6 33.95 600.00
2 Janků, Procházková, Seidlová, Pokorná Janků, Procházková, Seidlová, Pokorná Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 4 34.02 595.00
3 33 Nguyen, Hrabáková, Spoustová, Škopková Nguyen, Hrabáková, Spoustová, Škopková ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 36.79 424.00
4 Žídková, Bruřivalová, Váňová, Koděrová Žídková, Bruřivalová, Váňová, Koděrová ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 1 37.76 370.00
5 7 Vlasáková, Bělohradová, Uhrová, Bednaříková Vlasáková, Bělohradová, Uhrová, Bednaříková Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 2 37.92 361.00
6 Horynová, Mykytyuk, Eliška, Paličková Horynová, Mykytyuk, Eliška, Paličková ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 5 42.32 162.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Dušková, Kolocová, Harandzová, Trnečková Dušková, Kolocová, Harandzová, Trnečková 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 6 33.18 652.00
2 Burdová, Krpelová, Miškovská, Müllerová Burdová, Krpelová, Miškovská, Müllerová 6ZSKO6ZSKO 5 34.63 555.00
3 Svobodová, Belzová, Žemlová, Hrabánková Svobodová, Belzová, Žemlová, Hrabánková MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1 35.16 521.00
4 Cabrnochová, Semeráková, Vomáčková, Máderová Cabrnochová, Semeráková, Vomáčková, Máderová 3ZSkolin3ZSkolin 4 37.24 398.00
5 10 Skalníková, Hálová, Morštadtová, Vondráčková Skalníková, Hálová, Morštadtová, Vondráčková TYNECTYNEC 2 39.40 287.00
Klimentová, Richterová, Krajhanzlová, Moravcová Klimentová, Richterová, Krajhanzlová, Moravcová MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Benešová, Heydušková, Jelínková, Bednářová Benešová, Heydušková, Jelínková, Bednářová ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 33.64 620.00
2 11 Beránková, Forštová, Myšková, Moravcová Beránková, Forštová, Myšková, Moravcová TYNECTYNEC 4 33.98 598.00
3 44 Sandecká, Ganžalová, Hrušková, Hlocká Sandecká, Ganžalová, Hrušková, Hlocká 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 2 35.92 475.00
4 14 Salavová, Čechová, Slavíková, Nollová Salavová, Čechová, Slavíková, Nollová ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 3 37.24 398.00
5 1 Hartigová, Barešová, Votroubková, Jambrichová Hartigová, Barešová, Votroubková, Jambrichová ZŠ BýchoryZŠ Býchory 6 40.86 220.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Pospíšilová, Ofukaná, Beňáková, Malá Pospíšilová, Ofukaná, Beňáková, Malá 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 2 35.60 494.00
2 Stašková, Kodešová, Michlová, Podmanická Stašková, Kodešová, Michlová, Podmanická 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 3 37.01 411.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Dušková, Kolocová, Harandzová, Trnečková Dušková, Kolocová, Harandzová, Trnečková 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 6 33.18 652.00
2 3 Benešová, Heydušková, Jelínková, Bednářová Benešová, Heydušková, Jelínková, Bednářová ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 33.64 620.00
3 Matoušková, Vejdělková, Čmejrková Emma, Nedvědová Matoušková, Vejdělková, Čmejrková Emma, Nedvědová 3ZSkolin3ZSkolin 6 33.95 600.00
4 11 Beránková, Forštová, Myšková, Moravcová Beránková, Forštová, Myšková, Moravcová TYNECTYNEC 4 33.98 598.00
5 Janků, Procházková, Seidlová, Pokorná Janků, Procházková, Seidlová, Pokorná Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 4 34.02 595.00
6 Burdová, Krpelová, Miškovská, Müllerová Burdová, Krpelová, Miškovská, Müllerová 6ZSKO6ZSKO 5 34.63 555.00
7 Svobodová, Belzová, Žemlová, Hrabánková Svobodová, Belzová, Žemlová, Hrabánková MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1 35.16 521.00
8 43 Pospíšilová, Ofukaná, Beňáková, Malá Pospíšilová, Ofukaná, Beňáková, Malá 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 2 35.60 494.00
9 44 Sandecká, Ganžalová, Hrušková, Hlocká Sandecká, Ganžalová, Hrušková, Hlocká 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 2 35.92 475.00
10 33 Nguyen, Hrabáková, Spoustová, Škopková Nguyen, Hrabáková, Spoustová, Škopková ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 36.79 424.00
11 Stašková, Kodešová, Michlová, Podmanická Stašková, Kodešová, Michlová, Podmanická 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B 3 37.01 411.00
12 Cabrnochová, Semeráková, Vomáčková, Máderová Cabrnochová, Semeráková, Vomáčková, Máderová 3ZSkolin3ZSkolin 4 37.24 398.00
12 14 Salavová, Čechová, Slavíková, Nollová Salavová, Čechová, Slavíková, Nollová ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 3 37.24 398.00
14 Žídková, Bruřivalová, Váňová, Koděrová Žídková, Bruřivalová, Váňová, Koděrová ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 1 37.76 370.00
15 7 Vlasáková, Bělohradová, Uhrová, Bednaříková Vlasáková, Bělohradová, Uhrová, Bednaříková Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 2 37.92 361.00
16 10 Skalníková, Hálová, Morštadtová, Vondráčková Skalníková, Hálová, Morštadtová, Vondráčková TYNECTYNEC 2 39.40 287.00
17 1 Hartigová, Barešová, Votroubková, Jambrichová Hartigová, Barešová, Votroubková, Jambrichová ZŠ BýchoryZŠ Býchory 6 40.86 220.00
18 Horynová, Mykytyuk, Eliška, Paličková Horynová, Mykytyuk, Eliška, Paličková ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 5 42.32 162.00
Klimentová, Richterová, Krajhanzlová, Moravcová Klimentová, Richterová, Krajhanzlová, Moravcová MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3 DNF

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petránková, Semencová, Kvízová, Teplá Petránková, Semencová, Kvízová, Teplá 3ZSkolin3ZSkolin 1 36.29 453.00
2 2 Kedelidze, Bílková, Antošová, Horáčková Kedelidze, Bílková, Antošová, Horáčková ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 6 36.58 436.00
3 Kukalová, Klasová, Lahodová, Krausová Kukalová, Klasová, Lahodová, Krausová ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 3 36.75 426.00
4 15 Patočková, Jirušová, Šlechtová, Kseniia Patočková, Jirušová, Šlechtová, Kseniia ZŠ BýchoryZŠ Býchory 2 39.62 276.00
5 Bednářová, Borovičková, Nývltová, Jůnová Bednářová, Borovičková, Nývltová, Jůnová Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 5 40.10 254.00
Češpivová, Tajbrová, Krulišová, Ottley Češpivová, Tajbrová, Krulišová, Ottley Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Dostálová, Kratochvílová, Petráková, Malá Dostálová, Kratochvílová, Petráková, Malá 6ZSKO6ZSKO 4 36.73 427.00
2 Řečínská, Kvasilová, Teplá, Marešová Řečínská, Kvasilová, Teplá, Marešová Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 37.27 397.00
3 Holečková, Rypková, Hrabánková, Stránská Holečková, Rypková, Hrabánková, Stránská MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3 37.83 366.00
4 Bergman, Vostřelová, Schubertová, Horáčková Bergman, Vostřelová, Schubertová, Horáčková 3ZSkolin3ZSkolin 5 38.11 351.00
5 27 Hladová, Holubová, Indráková, Kolomazníková Hladová, Holubová, Indráková, Kolomazníková TYNECTYNEC 6 38.56 328.00
6 Mózsiová, Moravcová, Rusá, Kalinová Mózsiová, Moravcová, Rusá, Kalinová MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 2 40.50 236.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dohaničová, Zvolenská, Maršíková, Vrzáková Dohaničová, Zvolenská, Maršíková, Vrzáková 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 35.02 530.00
2 Kobiánová, Pánková, Brunclíková, Horáčková Kobiánová, Pánková, Brunclíková, Horáčková TYNECTYNEC 2 35.20 519.00
3 13 Holečková, Marková, Pojerová, Zvolenská Holečková, Marková, Pojerová, Zvolenská 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 35.27 514.00
4 Kašová, Melichanderová, Nováková, Nezmeškalová Kašová, Melichanderová, Nováková, Nezmeškalová Gymnázium KolínGymnázium Kolín 3 38.72 320.00
5 Bulířová, Nádvorníková, Teplá, Fišerová Bulířová, Nádvorníková, Teplá, Fišerová ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 39.70 272.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dohaničová, Zvolenská, Maršíková, Vrzáková Dohaničová, Zvolenská, Maršíková, Vrzáková 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 35.02 530.00
2 Kobiánová, Pánková, Brunclíková, Horáčková Kobiánová, Pánková, Brunclíková, Horáčková TYNECTYNEC 2 35.20 519.00
3 13 Holečková, Marková, Pojerová, Zvolenská Holečková, Marková, Pojerová, Zvolenská 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 35.27 514.00
4 Petránková, Semencová, Kvízová, Teplá Petránková, Semencová, Kvízová, Teplá 3ZSkolin3ZSkolin 1 36.29 453.00
5 2 Kedelidze, Bílková, Antošová, Horáčková Kedelidze, Bílková, Antošová, Horáčková ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 6 36.58 436.00
6 9 Dostálová, Kratochvílová, Petráková, Malá Dostálová, Kratochvílová, Petráková, Malá 6ZSKO6ZSKO 4 36.73 427.00
7 Kukalová, Klasová, Lahodová, Krausová Kukalová, Klasová, Lahodová, Krausová ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62 3 36.75 426.00
8 Řečínská, Kvasilová, Teplá, Marešová Řečínská, Kvasilová, Teplá, Marešová Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 37.27 397.00
9 Holečková, Rypková, Hrabánková, Stránská Holečková, Rypková, Hrabánková, Stránská MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3 37.83 366.00
10 Bergman, Vostřelová, Schubertová, Horáčková Bergman, Vostřelová, Schubertová, Horáčková 3ZSkolin3ZSkolin 5 38.11 351.00
11 27 Hladová, Holubová, Indráková, Kolomazníková Hladová, Holubová, Indráková, Kolomazníková TYNECTYNEC 6 38.56 328.00
12 Kašová, Melichanderová, Nováková, Nezmeškalová Kašová, Melichanderová, Nováková, Nezmeškalová Gymnázium KolínGymnázium Kolín 3 38.72 320.00
13 15 Patočková, Jirušová, Šlechtová, Kseniia Patočková, Jirušová, Šlechtová, Kseniia ZŠ BýchoryZŠ Býchory 2 39.62 276.00
14 Bulířová, Nádvorníková, Teplá, Fišerová Bulířová, Nádvorníková, Teplá, Fišerová ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 39.70 272.00
15 Bednářová, Borovičková, Nývltová, Jůnová Bednářová, Borovičková, Nývltová, Jůnová Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod 5 40.10 254.00
16 Mózsiová, Moravcová, Rusá, Kalinová Mózsiová, Moravcová, Rusá, Kalinová MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 2 40.50 236.00
Češpivová, Tajbrová, Krulišová, Ottley Češpivová, Tajbrová, Krulišová, Ottley Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 4 DNS

skok vysoký - Žáci

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 Body
1 Lukáš SauerLukáš Sauer
6ZSKO6ZSKO
08 20 PB 1.66 512.00
2 Martin BělinaMartin Bělina
6ZSKO6ZSKO
07 1 PB 1.62 480.00
3 Petr DiveckýPetr Divecký
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 3 PB 1.62 480.00
4 Lukáš MelounLukáš Meloun
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
08 18 PB 1.62 480.00
5 Kristián HorváthKristián Horváth
ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62
08 9 PB 1.54 419.00
6 Jan KaliankoJan Kalianko
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
08 10 PB 1.54 419.00
7 Jiří ŠtočekJiří Štoček
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
08 30 PB 1.50 389.00
8= Martin HovorkaMartin Hovorka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
08 29 PB 1.46 360.00
8= 12 Jakub ŠŤastnýJakub ŠŤastný
TYNECTYNEC
07 24 PB 1.46 360.00
8= Matěj HálaMatěj Hála
TYNECTYNEC
07 6 PB 1.46 360.00
11 Petr KostkaPetr Kostka
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
08 11 PB 1.46 360.00
12 Josef KošataJosef Košata
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
08 12 PB 1.46 360.00
13 Tomáš SmolíkTomáš Smolík
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
07 21 PB 1.46 360.00
14= 64 Jan JarolímJan Jarolím
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
07 28 PB 1.42 331.00
14= Filip Albert HannichFilip Albert Hannich
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
08 7 PB 1.42 331.00
16= Patrik HauserPatrik Hauser
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
08 8 PB 1.42 331.00
16= Tomáš ŠotolaTomáš Šotola
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 23 PB 1.42 331.00
18= David ŠebestiánDavid Šebestián
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
09 27 PB 1.42 331.00
18= Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
3ZSkolin3ZSkolin
09 13 PB 1.42 331.00
20 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
6ZSKO6ZSKO
09 14 PB 1.42 331.00
21 Petr LiteraPetr Litera
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 16 PB 1.42 331.00
22= Matěj HofierkaMatěj Hofierka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
08 26 PB 1.38 303.00
22= František LancFrantišek Lanc
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
08 15 PB 1.38 303.00
24 Sándor MázurSándor Mázur
TYNECTYNEC
08 17 PB 1.38 303.00
25 Jakub CoubalJakub Coubal
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
09 25 PB 1.38 303.00
26= Pavel ŠárovecPavel Šárovec
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 22 PB 1.34 276.00
26= Ondřej DejmekOndřej Dejmek
3ZSkolin3ZSkolin
07 2 PB 1.34 276.00
26= Rostislav PoskerRostislav Posker
ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62
07 19 PB 1.34 276.00
29 Matyáš DupákMatyáš Dupák
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
08 4 PB 1.34 276.00
30 Jakub FrancJakub Franc
3ZSkolin3ZSkolin
09 5 PB 1.22 200.00
Celkem 30 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,22 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 1,80 Body
1 Dominikj HovorkaDominikj Hovorka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
10 32 PB 1.50 389.00
2 Milan BočekMilan Boček
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
09 4 PB 1.46 360.00
3 Dominik StraňákDominik Straňák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
10 30 PB 1.42 331.00
4 Filip MetzlFilip Metzl
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
09 13 PB 1.38 303.00
5 Patrik NeumannPatrik Neumann
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
10 16 PB 1.38 303.00
6 Jakub SlováčekJakub Slováček
6ZSKO6ZSKO
10 25 PB 1.34 276.00
7 49 Patrik MikulovskýPatrik Mikulovský
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
09 14 PB 1.34 276.00
8 Jakub RosenkrancJakub Rosenkranc
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
09 22 PB 1.34 276.00
9 Tomáš BendaTomáš Benda
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
10 3 PB 1.30 250.00
10 Adam SvinčákAdam Svinčák
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
11 26 PB 1.30 250.00
11 31 Jakub VečeřaJakub Večeřa
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
10 31 PB 1.30 250.00
12= Antonín BaudyšAntonín Baudyš
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
09 2 PB 1.22 200.00
12= Tomáš LamichTomáš Lamich
3ZSkolin3ZSkolin
10 11 PB 1.22 200.00
12= David VančuraDavid Vančura
3ZSkolin3ZSkolin
10 27 PB 1.22 200.00
12= 22 Jonáš KrálJonáš Král
3ZSkolin3ZSkolin
09 10 PB 1.22 200.00
16 43 Jonáš DvořákJonáš Dvořák
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
11 5 PB 1.22 200.00
17 Ladislav JiřičkaLadislav Jiřička
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
10 6 PB 1.22 200.00
18 Vontszemü JosefVontszemü Josef
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
08 7 PB 1.22 200.00
19 Lukáš KašparLukáš Kašpar
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
10 9 PB 1.22 200.00
20= Karel VaněkKarel Vaněk
6ZSKO6ZSKO
10 28 PB 1.14 153.00
20= 36 Dominik BartákDominik Barták
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
11 1 PB 1.14 153.00
20= Zdeněk VlachZdeněk Vlach
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
11 29 PB 1.14 153.00
20= 38 Matěj PtákMatěj Pták
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
10 21 PB 1.14 153.00
24 39 Jan MajerJan Majer
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
10 12 PB 1.14 153.00
25 Matouš MusílekMatouš Musílek
6ZSKO6ZSKO
10 15 PB 1.14 153.00
26 Drahoslav PodveskýDrahoslav Podveský
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
11 18 PB 1.14 153.00
Patrik PiknerPatrik Pikner
TYNECTYNEC
09 17 DNS
Michael RotbauerMichael Rotbauer
TYNECTYNEC
10 23 DNS
26 Matěj PolaneckýMatěj Polanecký
ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62
10 19 DNS
44 Dominik RylichDominik Rylich
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
09 24 DNS
Lukáš PospíšilLukáš Pospíšil
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
10 20 NM
41 Matyáš JouglMatyáš Jougl
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
11 8 NM
Celkem 32 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 12 Ludmila ForštováLudmila Forštová
TYNECTYNEC
07 6 PB 1.50 621.00
2 Petra MatouškováPetra Matoušková
3ZSkolin3ZSkolin
09 15 PB 1.42 534.00
3= Nikol KalabisováNikol Kalabisová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
09 10 PB 1.38 491.00
3= Nela KolocováNela Kolocová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
08 31 PB 1.38 491.00
5 Kateřina KrpelováKateřina Krpelová
6ZSKO6ZSKO
08 12 PB 1.38 491.00
6 Barbora HruškováBarbora Hrušková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
09 30 PB 1.38 491.00
7= 3 Aneta BenešováAneta Benešová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
07 3 PB 1.34 449.00
7= Anna BelzováAnna Belzová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
09 2 PB 1.34 449.00
9 Bianka HarandzováBianka Harandzová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
08 32 PB 1.34 449.00
10= Klaudie BurdováKlaudie Burdová
6ZSKO6ZSKO
08 4 PB 1.30 409.00
10= 16 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
08 8 PB 1.30 409.00
10= Sofie UrbanováSofie Urbanová
3ZSkolin3ZSkolin
08 22 PB 1.30 409.00
13= Zuzana StaškováZuzana Stašková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
09 28 PB 1.26 369.00
13= 1 Valerie HartigováValerie Hartigová
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
08 7 PB 1.26 369.00
15 15 Hana MachulkováHana Machulková
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 13 PB 1.26 369.00
16 Nela MoravcováNela Moravcová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
08 18 PB 1.26 369.00
17 35 Eliška VomáčkováEliška Vomáčková
3ZSkolin3ZSkolin
08 24 PB 1.26 369.00
18= Klára MikšovskáKlára Mikšovská
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
08 16 PB 1.22 331.00
18= Eliška VotroubkováEliška Votroubková
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
08 26 PB 1.22 331.00
18= Markéta ČechováMarkéta Čechová
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 5 PB 1.22 331.00
18= 6 Magdaléna SeidlováMagdaléna Seidlová
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
09 20 PB 1.22 331.00
18= Emílie BělohradováEmílie Bělohradová
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
09 1 PB 1.22 331.00
23 Karolína MoravcováKarolína Moravcová
TYNECTYNEC
09 17 PB 1.22 331.00
24 Eliška MorováEliška Morová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
09 19 PB 1.22 331.00
25= Viktorie JankůViktorie Janků
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
07 9 PB 1.14 257.00
25= Lucie VondráčkováLucie Vondráčková
TYNECTYNEC
09 25 PB 1.14 257.00
25= 42 Karolína KodešováKarolína Kodešová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
09 29 PB 1.14 257.00
25= Nikola PodmanickáNikola Podmanická
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
09 27 PB 1.14 257.00
25= Nikola KoděrováNikola Koděrová
ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62
07 11 PB 1.14 257.00
25= Kristýna VáňováKristýna Váňová
ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62
08 23 PB 1.14 257.00
25= Stela StieberováStela Stieberová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 21 PB 1.14 257.00
13 Anežka MatějkováAnežka Matějková
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
09 14 NM
Celkem 32 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,14 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 1,80 Body
1 Nela KobiánováNela Kobiánová
TYNECTYNEC
09 10 PB 1.50 621.00
2 Anna ZvolenskáAnna Zvolenská
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
09 28 PB 1.38 491.00
3 1 Kateřina BílkováKateřina Bílková
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
09 2 PB 1.38 491.00
4 Rozárie PetrákováRozárie Petráková
6ZSKO6ZSKO
10 22 PB 1.38 491.00
5= Natálie MaršíkováNatálie Maršíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
10 29 PB 1.34 449.00
5= 2 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
09 9 PB 1.34 449.00
7 Natálie MarkováNatálie Marková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
09 15 PB 1.30 409.00
8 Nella NápravníkováNella Nápravníková
3ZSkolin3ZSkolin
09 18 PB 1.30 409.00
9 26 Laura IndrákováLaura Indráková
TYNECTYNEC
09 6 PB 1.26 369.00
10 Sára PánkováSára Pánková
TYNECTYNEC
10 20 PB 1.26 369.00
11 Anežka PetránkováAnežka Petránková
3ZSkolin3ZSkolin
10 23 PB 1.26 369.00
12= Natálie RyšaváNatálie Ryšavá
6ZSKO6ZSKO
09 25 PB 1.22 331.00
12= Anna VomáčkováAnna Vomáčková
3ZSkolin3ZSkolin
09 27 PB 1.22 331.00
12= 15 Viola PatočkováViola Patočková
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
10 21 PB 1.22 331.00
12= Magdaléna JůnováMagdaléna Jůnová
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
10 8 PB 1.22 331.00
16 Anežka KrálováAnežka Králová
ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62
09 11 PB 1.22 331.00
17 Viktorie KrausováViktorie Krausová
ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62
09 12 PB 1.22 331.00
18 Sabina LahodováSabina Lahodová
ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62
10 13 PB 1.22 331.00
19 Karolína MarešováKarolína Marešová
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
10 14 PB 1.22 331.00
20= Kateřina NezmeškalováKateřina Nezmeškalová
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
11 19 PB 1.14 257.00
20= Melisa AntošováMelisa Antošová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
11 PB 1.14 257.00
22 Štěpánka FišerováŠtěpánka Fišerová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
09 4 PB 1.14 257.00
23 Eliška MoravcováEliška Moravcová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
10 17 PB 1.14 257.00
24= Eliška RusáEliška Rusá
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
10 24 PB 1.06 188.00
24= Ester BubeníkováEster Bubeníková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
11 3 PB 1.06 188.00
24= Linda MelichanderováLinda Melichanderová
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
10 16 PB 1.06 188.00
27 19 Karolína HrbkováKarolína Hrbková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
11 5 PB 1.06 188.00
Markéta JirušováMarkéta Jirušová
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
11 7 DNS
Marianna BednářováMarianna Bednářová
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
10 1 DNS
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek PřevrátilMarek Převrátil
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
08 39 PB 5.53 487.00
2 Jiří HavlůjJiří Havlůj
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
09 38 PB 5.19 419.00
3 Vojtěch MaňákVojtěch Maňák
ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín
08 24 PB 5.10 402.00
4 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka
6ZSKO6ZSKO
09 20 PB 5.04 390.00
5 Lukáš MelounLukáš Meloun
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
08 26 PB 4.95 373.00
6 Marek BarešMarek Bareš
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
08 2 PB 4.85 354.00
7 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
6ZSKO6ZSKO
09 21 PB 4.77 339.00
8 59 Šimon HamplŠimon Hampl
3ZSkolin3ZSkolin
07 7 PB 4.76 337.00
9 Jindřich HorynaJindřich Horyna
ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín
07 13 PB 4.72 330.00
10 Radek BašistaRadek Bašista
ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62
08 3 PB 4.71 328.00
11 14 David VokněrDavid Vokněr
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 33 PB 4.66 319.00
12 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk
3ZSkolin3ZSkolin
08 32 PB 4.62 312.00
13 Josef HůlaJosef Hůla
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
08 14 PB 4.61 310.00
14 11 Kryštof ChaloupeckýKryštof Chaloupecký
TYNECTYNEC
09 15 PB 4.56 301.00
15 Martin HovorkaMartin Hovorka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A
08 37 PB 4.52 294.00
16 Martin MíchalMartin Míchal
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
08 27 PB 4.49 288.00
17 Hořejš DanielHořejš Daniel
ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62
08 4 PB 4.46 283.00
18 2 Milan KrálMilan Král
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
09 17 PB 4.45 281.00
19 Maxim AbramjukMaxim Abramjuk
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
08 1 PB 4.39 271.00
20 Jakub CoubalJakub Coubal
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
09 36 PB 4.34 262.00
21= Štěpán KlimentŠtěpán Kliment
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
08 16 PB 4.28 252.00
21= 3 Filip DouchaFilip Doucha
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
08 5 PB 4.28 252.00
21= Patrik PerlPatrik Perl
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
08 28 PB 4.28 252.00
24 Filip PelánFilip Pelán
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
08 34 PB 4.25 247.00
25 Kristián HorváthKristián Horváth
ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62
08 12 PB 4.22 242.00
26 Patrik HauserPatrik Hauser
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
08 9 PB 4.15 230.00
27 62 Tomáš HodonskýTomáš Hodonský
6ZSKO6ZSKO
08 11 PB 4.14 229.00
28 Filip Albert HannichFilip Albert Hannich
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
08 8 PB 4.10 222.00
29 Marek DrahovzalMarek Drahovzal
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 6 PB 4.07 217.00
30 Filip ŠtecFilip Štec
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
08 30 PB 4.06 215.00
31 69 Matěj StarýMatěj Starý
7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 B
09 35 PB 4.05 214.00
32 Jan MálekJan Málek
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
09 23 PB 4.01 207.00
33 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
3ZSkolin3ZSkolin
09 18 PB 3.87 185.00
34 56 Tomáš LiteraTomáš Litera
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 22 PB 3.72 162.00
35= 72 Pfeiler KristiánPfeiler Kristián
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
08 19 PB 3.49 129.00
35= 7 Medlen MedlenMedlen Medlen
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
08 25 PB 3.49 129.00
37 13 Jakub HladJakub Hlad
TYNECTYNEC
08 10 PB 3.40 116.00
38 Matyáš TkáčMatyáš Tkáč
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
08 31 PB 3.23 94.00
Jan StejskalJan Stejskal
TYNECTYNEC
08 29 DNS
Celkem 39 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym ČernýJáchym Černý
ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62
09 6 PB 4.41 274.00
2 23 Václav TeplýVáclav Teplý
3ZSkolin3ZSkolin
09 28 PB 4.38 269.00
3 Miroslav KukalMiroslav Kukal
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
10 16 PB 4.18 235.00
4 Jakub DrblíkJakub Drblík
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
09 7 PB 4.18 235.00
5 Vojtěch VoglVojtěch Vogl
3ZSkolin3ZSkolin
09 31 PB 4.16 232.00
6 Dominik StraňákDominik Straňák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
10 33 PB 4.16 232.00
7 Dominikj HovorkaDominikj Hovorka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
10 35 PB 4.11 224.00
8 Martin MelicharMartin Melichar
TYNECTYNEC
09 17 PB 3.98 203.00
9 Martin ČechMartin Čech
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
10 4 PB 3.96 199.00
10 Robin KroupaRobin Kroupa
ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62
09 14 PB 3.88 187.00
11 Šimon KřemenŠimon Křemen
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
09 15 PB 3.87 185.00
12 Vontszemü JosefVontszemü Josef
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
08 11 PB 3.85 182.00
13 David VančuraDavid Vančura
3ZSkolin3ZSkolin
10 29 PB 3.85 182.00
14 Oliver SmítkaOliver Smítka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
09 34 PB 3.80 174.00
15 Drahoslav PodveskýDrahoslav Podveský
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
11 20 PB 3.70 159.00
16 Adam SvinčákAdam Svinčák
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
11 25 PB 3.70 159.00
17 Tomáš ProtivaTomáš Protiva
6ZSKO6ZSKO
11 21 PB 3.66 153.00
18 Matyáš VodvářkaMatyáš Vodvářka
TYNECTYNEC
11 30 PB 3.66 153.00
19 34 Šimon SuchánekŠimon Suchánek
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
11 24 PB 3.63 149.00
20 Denis HonzíčekDenis Honzíček
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
09 8 PB 3.62 147.00
21 Dominik JaborskýDominik Jaborský
6ZSKO6ZSKO
11 9 PB 3.58 142.00
22 Ladislav JiřičkaLadislav Jiřička
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
10 10 PB 3.58 142.00
23 Adam KolářAdam Kolář
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
10 12 PB 3.57 140.00
24 Vojtěch SpudilVojtěch Spudil
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
10 23 PB 3.56 139.00
25 42 Vít SysalaVít Sysala
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
09 26 PB 3.54 136.00
26 Radek ČermákRadek Čermák
6ZSKO6ZSKO
10 5 PB 3.53 135.00
27 Patrik BaarPatrik Baar
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
10 1 PB 3.47 126.00
28 51 Matěj VokněrMatěj Vokněr
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
09 32 PB 3.47 126.00
29 Tomáš KolocTomáš Koloc
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
09 13 PB 3.43 121.00
30 Jan PodlešákJan Podlešák
ZŠ Kolín V., Mnichovická 62ZŠ Kolín V., Mnichovická 62
10 19 PB 3.37 112.00
31 Matěj ŠmejkalMatěj Šmejkal
TYNECTYNEC
09 27 PB 3.31 104.00
32 Štěpán SeverinŠtěpán Severin
Gymnázium Český BrodGymnázium Český Brod
10 22 PB 3.29 102.00
33 Jan BradnaJan Bradna
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
11 3 PB 3.20 90.00
34 Pavel BenešPavel Beneš
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
11 2 PB 3.14 83.00
Jan PištoraJan Pištora
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
09 18 NM