Veřejné závody staršího a mladšího žactva
Praha - Eden (4. 5. 2023)800 m - Žáci
(čt, 4.5.2023 - 19:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 424 | Vojtěch SupVojtěch Sup | 09 | ASK Slavia Praha | 13 | 2:20.66 | |||||||||||||
2 | 283 | Petr WegnerPetr Wegner | 08 | TJ Dukla Praha | 7 | PB 2:24.20 | |||||||||||||
3 | 431 | David PudlačDavid Pudlač | 08 | Univerzitní sportovní klub ... | 11 | PB 2:26.30 | |||||||||||||
4 | 430 | Patrik SedláčekPatrik Sedláček | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | PB 2:28.71 | |||||||||||||
5 | 308 | Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek | 09 | TJ Dukla Praha | 10 | PB 2:30.22 | |||||||||||||
6 | 271 | Oto SobotaOto Sobota | 08 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 2:30.73 | |||||||||||||
7 | 436 | Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček | 09 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 2:40.62 | |||||||||||||
8 | 287 | David VyhlídalDavid Vyhlídal | 09 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 2:41.75 | |||||||||||||
9 | 286 | Tomáš HujíčekTomáš Hujíček | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 3 | PB 2:42.24 | |||||||||||||
10 | 307 | Matyáš DurfinaMatyáš Durfina | 09 | TJ Dukla Praha | 9 | 2:47.04 | |||||||||||||
11 | 272 | Tony HrachTony Hrach | 09 | TJ Dukla Praha | 1 | PB 2:47.91 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Ml. žáci
(čt, 4.5.2023 - 19:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 393 | Patrik MalýPatrik Malý | 10 | Spartak Praha 4 | 9 | PB 2:31.07 | |||||||||||||
2 | 284 | Matyáš DominMatyáš Domin | 11 | TJ Dukla Praha | 7 | PB 2:39.31 | |||||||||||||
3 | 300 | Daniel ProkopecDaniel Prokopec | 10 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 2:40.30 | |||||||||||||
4 | 280 | Sebastian MatoušekSebastian Matoušek | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | PB 2:41.96 | |||||||||||||
5 | 419 | Jakub ZdechovskýJakub Zdechovský | 11 | SK Jeseniova | 10 | 2:44.36 | |||||||||||||
6 | 277 | Martin RychnaMartin Rychna | 11 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | PB 2:46.06 | |||||||||||||
7 | 417 | Tadeáš BenešTadeáš Beneš | 11 | Atletika Jižní Město z.s. | 14 | PB 2:53.33 | |||||||||||||
8 | 411 | Daniel MíkovecDaniel Míkovec | 11 | Atletika Jižní Město z.s. | 12 | PB 2:54.61 | |||||||||||||
9 | 394 | Vít KopeckýVít Kopecký | 11 | ASK Slavia Praha | 13 | PB 2:55.24 | |||||||||||||
10 | 285 | Dan MejdrechDan Mejdrech | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | PB 2:55.71 | |||||||||||||
11 | 398 | Mikuláš SkalníkMikuláš Skalník | 11 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | PB 2:55.98 | |||||||||||||
12 | 279 | Filip Miroslav BenešFilip Miroslav Beneš | 11 | ATLETIK RUDNÁ | 4 | PB 2:56.08 | |||||||||||||
13 | 413 | Teodor FischerTeodor Fischer | 10 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 11 | 3:03.50 | |||||||||||||
14 | 299 | David DavidDavid David | 11 | ASK Slavia Praha | 6 | 3:06.40 | |||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
800 m - Žákyně
(čt, 4.5.2023 - 19:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 267 | Mariana KunclováMariana Kunclová | 10 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 2:35.11 | |||||||||||||
2 | 234 | Karolína MinaříkováKarolína Minaříková | 09 | AC Falcon Rokycany z.s. | 5 | PB 2:36.90 | |||||||||||||
3 | 215 | Tereza WeissováTereza Weissová | 09 | ASK Slavia Praha | 16 | 2:38.43 | |||||||||||||
4 | 251 | Nikol SucháNikol Suchá | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 2:38.88 | |||||||||||||
5 | 225 | Marie KopeckáMarie Kopecká | 09 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 2:41.33 | |||||||||||||
6 | 212 | Linda PilchováLinda Pilchová | 09 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 2:43.09 | |||||||||||||
7 | 227 | Viktorie PípalováViktorie Pípalová | 08 | ASK Slavia Praha | 9 | PB 2:43.66 | |||||||||||||
8 | 222 | Julie CuratoloJulie Curatolo | 09 | Univerzitní sportovní klub ... | 11 | PB 2:47.53 | |||||||||||||
9 | 269 | Veronika SobotováVeronika Sobotová | 08 | ASK Slavia Praha | 8 | 2:48.05 | |||||||||||||
10 | 275 | Adéla RožníčkováAdéla Rožníčková | 09 | Atletika Jižní Město z.s. | 10 | PB 2:48.21 | |||||||||||||
11 | 259 | Barbora ValešováBarbora Valešová | 08 | Spartak Praha 4 | 13 | 2:57.28 | |||||||||||||
12 | 224 | Kateřina PostonKateřina Poston | 08 | Atletický školní klub Mazur... | 14 | 3:04.12 | |||||||||||||
13 | 240 | Linda KašparováLinda Kašparová | 09 | Atletika Jesenice, z.s. | 7 | 3:04.99 | |||||||||||||
14 | 248 | Valérie BořutováValérie Bořutová | 09 | Atletika Jesenice, z.s. | 12 | 3:17.36 | |||||||||||||
15 | 261 | Eliška DuškováEliška Dušková | 09 | Atletika Jesenice, z.s. | 15 | 3:28.40 | |||||||||||||
253 | Marie BalcarováMarie Balcarová | 09 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
800 m - Ml. žákyně
(čt, 4.5.2023 - 19:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 395 | Natálie KokrdováNatálie Kokrdová | 10 | ATLETIK RUDNÁ | 14 | PB 2:33.66 | |||||||||||||
2 | 396 | Magdaléna ŠponarováMagdaléna Šponarová | 10 | 2BWINNER TEAM | 15 | 2:36.99 | |||||||||||||
3 | 390 | Daniela TellerováDaniela Tellerová | 11 | ASK Slavia Praha | 13 | 2:42.46 | |||||||||||||
4 | 407 | Adriana FilipováAdriana Filipová | 12 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 2:44.83 | |||||||||||||
5 | 421 | Bára MužíkováBára Mužíková | 11 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 2:45.61 | |||||||||||||
6 | 397 | Natálie VítkováNatálie Vítková | 10 | PSK Olymp Praha, z.s. | 12 | 2:47.90 | |||||||||||||
7 | 403 | Róza BednářováRóza Bednářová | 10 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 2:49.37 | |||||||||||||
8 | 423 | Tereza HavlíkováTereza Havlíková | 11 | TJ Dukla Praha | 8 | PB 2:50.81 | |||||||||||||
9 | 408 | Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská | 10 | Atletika Jižní Město z.s. | 11 | SB 2:51.52 | |||||||||||||
10 | 400 | Emma MinksEmma Minks | 10 | PSK Olymp Praha, z.s. | 9 | 2:52.43 | |||||||||||||
11 | 420 | Zoe LakatošováZoe Lakatošová | 11 | ASK Slavia Praha | 7 | PB 2:53.28 | |||||||||||||
12 | 405 | Ella VítkováElla Vítková | 10 | PSK Olymp Praha, z.s. | 10 | 2:53.50 | |||||||||||||
13 | 402 | Berenika MeisnerBerenika Meisner | 10 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | PB 2:56.08 | |||||||||||||
14 | 422 | Viola NovákováViola Nováková | 11 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 3:09.77 | |||||||||||||
15 | 410 | Zdeňka ŠťastnáZdeňka Šťastná | 10 | ASK Slavia Praha | 1 | 3:13.94 | |||||||||||||
Celkem 15 závodníků |