Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody PAS (pouze běhy)

Praha - Eden (5. 5. 2023)

1000 m - Muži

(pá, 5.5.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 48 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15 PB 2:30.33
2 261 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17 PB 2:30.69
3 53 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec, z.s.Sportovní klub Studenec, z.s. 14 PB 2:31.10
4 39 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 PB 2:32.11
5 222 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 19 2:33.43
6 6 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 2:34.29
7 57 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 PB 2:34.90
8 66 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 12 2:35.26
9 60 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 2:37.04
10 40 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 2:40.68
11 332 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20 2:41.33
12 281 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 PB 2:44.33
13 2 Štěpán KačenaŠtěpán Kačena 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:50.42
14 72 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 3:01.89
15 8 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 3:03.36
16 5 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:03.72
17 37 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 97 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 7 3:06.26
18 4 Filip KysilkaFilip Kysilka 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:10.33
19 1 Damián VíchDamián Vích 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:12.91
248 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18 DNF
Celkem 20 závodníků

1000 m - Ženy

(pá, 5.5.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 74 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17 2:52.03
2 73 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16 2:54.47
3 68 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 14 PB 2:54.73
4 6 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 2:56.19
5 17 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 PB 2:57.01
6 38 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12 PB 2:57.37
7 50 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18 2:57.55
8 71 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 2:59.44
9 13 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 PB 3:08.00
10 3 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:08.64
11 2 Daniela NovákováDaniela Nováková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:19.62
12 1 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 3:21.47
13 8 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:22.78
14 4 Kateřina PanuškováKateřina Panušková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 3:27.86
15 31 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11 3:29.73
16 5 Kristýna OndrouškováKristýna Ondroušková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 3:30.48
17 7 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 3:39.07
Celkem 17 závodníků