Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Veřejné závody staršího a mladšího žactva

Praha - Eden (29. 6. 2023)

skok daleký - Žáci (Skupina)

Skupina 01 (čt, 29.6.2023 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vladislav NovákVladislav Novák
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 PB 6.09 +0.3 m/s
2 423 Jakub MatoušekJakub Matoušek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
09 PB 5.51 +1.0 m/s
3 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 5.20 +0.1 m/s
4 David LištvanDavid Lištvan
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
09 PB 5.17 +1.3 m/s
5 Vojtěch DušekVojtěch Dušek
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 PB 4.70 +0.6 m/s
6 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 PB 4.63 +0.3 m/s
7 Vojtěch PexaVojtěch Pexa
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 SB 4.42 +0.0 m/s
Celkem 7 závodníků
Skupina 02 (čt, 29.6.2023 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
09 PB 5.03 +0.8 m/s
2 Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
08 PB 5.01 +1.1 m/s
3 Jan ParobekJan Parobek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 PB 4.76 +0.1 m/s
4 Lukáš HamerníkLukáš Hamerník
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
09 PB 4.73 +0.9 m/s
5 Mikuláš KalenskýMikuláš Kalenský
SK Jeseniova SK Jeseniova
09 PB 4.56 +0.9 m/s
6 Filip ČepelákFilip Čepelák
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 PB 4.53 +1.1 m/s
7 Filip SchickFilip Schick
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
09 PB 4.32 +0.0 m/s
8 Dominik VojtíšekDominik Vojtíšek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
09 PB 4.23 +0.7 m/s
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (čt, 29.6.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš BartákTomáš Barták
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 10 5.48 +1.7 m/s 5.48  1,70 x 5.11 5.48 x x 5.28
2 Filip KostrbelFilip Kostrbel
SK Jeseniova SK Jeseniova
11 3 5.06 +3.2 m/s 4.85 +0.0 m/s 4.84 4.83 4.77 4.84 4.68 5.06  3,20 4.85  0,00
3 Adam ČernýAdam Černý
SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s.
10 7 5.01 +2.8 m/s 4.95 -0.1 m/s x x 5.01  2,80 5.01 x 4.70 4.95  -0,10
4 Filip PospíšilFilip Pospíšil
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
10 9 4.68 +1.2 m/s 4.68  1,20 x 4.52 4.68 4.68 x x
5 427 Marian KvasničkaMarian Kvasnička
SK Jeseniova SK Jeseniova
11 8 4.51 +0.0 m/s 4.18 4.32 4.40 4.40 4.36 4.50 4.51  0,00
6 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič
Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I....
10 5 4.35 +0.0 m/s 4.35  0,00 x 4.12 4.35 3.81 4.29 4.24
7 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 1 4.14 +0.5 m/s x 3.99 3.74 3.99 4.11 4.14 3.97
8 Robin KalousRobin Kalous
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
10 2 4.12 +2.4 m/s 4.07 +0.3 m/s 3.92 4.07  0,30 3.85 4.07 3.72 4.12  2,40 2.06
9 Kryštof SuchánekKryštof Suchánek
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
10 4 3.88 +0.8 m/s 3.58 3.88  0,80 3.87 3.88 3.88 - -
Celkem 9 závodníků
Skupina 02 (čt, 29.6.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KamicVojtěch Kamic
Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I....
10 6 4.46 +2.8 m/s 4.28 -0.1 m/s x x 4.46  2,80 4.46 3.95 4.26 4.28  -0,10
2 Daniel VšianskýDaniel Všianský
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
11 9 PB 4.23 +0.7 m/s 4.02 4.01 4.03 4.03 x 4.01 4.23  0,70
3 Štefan HanekŠtefan Hanek
Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I....
10 8 PB 4.17 +0.0 m/s 3.79 3.81 3.93 3.93 3.96 3.95 4.17  0,00
4 Filip BenešFilip Beneš
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
11 1 PB 3.98 +0.5 m/s 3.85  0,80 3.58  0,60 3.95  0,90 3.95 x 3.98  0,50 x
5 Vojtěch ŠedivýVojtěch Šedivý
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
11 4 PB 3.96 -0.1 m/s 3.94 3.82 x 3.94 3.68 3.82 3.96  -0,10
6 Martin Bartoloměj ŠvejcarMartin Bartoloměj Švejcar
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
11 5 PB 3.90 +1.2 m/s 3.73 3.90  1,20 3.71 3.90 3.66 3.73 x
7 Matěj LněničkaMatěj Lněnička
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
11 7 PB 3.86 +1.1 m/s 3.86  1,10 x x 3.86 x 2.48 x
8 Adam HaluzaAdam Haluza
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
11 3 PB 3.83 +0.3 m/s 3.83  0,30 3.23  0,80 3.83  0,80 3.83 3.60  0,10 3.80  0,60 3.70  1,00
9 Daniel GolDaniel Gol
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
11 2 PB 3.43 +0.7 m/s 3.43  0,70 x 3.31  0,80 3.43 - - -
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žákyně (Skupina)

Skupina 01 (čt, 29.6.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 416 Barbora StekláBarbora Steklá
TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s.
08 11 PB 4.95 +0.8 m/s -
2 Amélie BalaAmélie Bala
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
09 4 PB 4.73 +0.1 m/s -
3 Vanda KalašováVanda Kalašová
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 7 PB 4.67 -0.1 m/s -
4 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 6 PB 4.60 +0.6 m/s 4.53  0,60 4.53
5 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková
SK Jeseniova SK Jeseniova
09 1 PB 4.60 +0.1 m/s - 4.47  0,10
6 Julie FilipováJulie Filipová
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
08 5 PB 4.32 +1.1 m/s -
7 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková
SK Jeseniova SK Jeseniova
09 3 PB 4.28 +0.3 m/s -
8 Jana LodinováJana Lodinová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
09 8 PB 4.26 +1.5 m/s -
9 Nikol ŠuldováNikol Šuldová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
08 12 PB 4.20 +0.6 m/s -
10 Martina SlívováMartina Slívová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
09 10 PB 4.07 +1.3 m/s -
11 Julie ŠípkováJulie Šípková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 2 PB 4.05 +0.8 m/s -
12 Dominika MalinováDominika Malinová
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
09 14 PB 4.03 +1.3 m/s -
Celkem 12 závodníků
Skupina 02 (čt, 29.6.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
08 28 5.33 +1.0 m/s
2 Lenka VeseláLenka Veselá
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
09 27 5.19 +0.9 m/s
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
08 25 5.09 +1.1 m/s
4 Sofie TýčováSofie Týčová
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
08 21 5.04 +0.3 m/s
5 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 23 4.83 +0.1 m/s
6 Šárka HlouškováŠárka Hloušková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
09 26 4.81 +0.3 m/s
7 Eliška SedlákováEliška Sedláková
ASK Lovosice ASK Lovosice
08 24 4.71 +2.0 m/s
8 Anja SkalováAnja Skalová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
09 18 4.60 +1.1 m/s
9 Kristýna NovákováKristýna Nováková
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
08 16 4.47 +0.1 m/s
10 Barbora ČiberováBarbora Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
09 22 4.29 +0.0 m/s
11 Johanka TunováJohanka Tunová
SK Jeseniova SK Jeseniova
09 19 4.26 +0.9 m/s
12 296 Adéla KudrnováAdéla Kudrnová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 17 4.10 +0.6 m/s
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (čt, 29.6.2023 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká
AC Jablonec nad Nisou, z. s. AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 17 PB 5.18 +0.6 m/s 4.44 5.18  0,60 4.83 5.18 5.00 4.95 5.02
2 Ela UlrichováEla Ulrichová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
10 16 PB 5.03 +1.6 m/s 4.75 4.85 4.99  1,60 4.99 4.99 x 5.03
3 Eliška ŠebestováEliška Šebestová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
11 5 PB 4.67 +0.0 m/s 4.23 4.45 4.44 4.45 4.48 4.67  0,00 x
4 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
10 13 PB 4.54 +0.6 m/s 4.19 4.07 4.54  0,60 4.54 4.21 4.31 4.33
5 238 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
10 15 PB 4.49 +0.3 m/s 3.83 4.49  0,30 4.10 4.49 3.98 3.93 3.91
6 Štěpánka PastorováŠtěpánka Pastorová
SK Jeseniova SK Jeseniova
11 14 PB 4.33 +0.0 m/s 4.14 4.22 4.27  1,70 4.27 4.21 4.31 4.33
7 Valérie VčelišováValérie Včelišová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
11 6 PB 4.18 +0.9 m/s 3.92 4.18  0,90 4.17 4.18 3.94 x x
8 Emma Sofie MazzaEmma Sofie Mazza
SK Jeseniova SK Jeseniova
10 12 PB 4.17 +1.2 m/s 4.17  1,20 4.13 4.12 4.17 4.15 3.74 4.09
9 Magdaléna PýchováMagdaléna Pýchová
SK Jeseniova SK Jeseniova
10 9 PB 4.17 +1.6 m/s 4.02 4.17  1,60 3.52 4.17
10 Vanda LangmajerováVanda Langmajerová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
11 1 PB 4.11 +0.0 m/s x 4.11  0,00 x 4.11
11 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková
TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník
10 7 PB 4.01 +0.0 m/s x x 4.01  0,00 4.01
12 273 Vanda VolfováVanda Volfová
SK Jeseniova SK Jeseniova
10 10 PB 4.00 +0.0 m/s 3.76 4.00  0,00 x 4.00
13 Julie MachováJulie Machová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
11 2 PB 3.72 -1.2 m/s 3.72  -1,20 3.51 x 3.72
14 Kristýna RákosníkováKristýna Rákosníková
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
11 3 PB 3.63 +0.0 m/s 3.26 3.63  0,00 3.62 3.63
15 Anna PechačováAnna Pechačová
SK Jeseniova SK Jeseniova
10 11 3.55 +1.1 m/s 3.55  1,10 x x 3.55
16 Anna PexováAnna Pexová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
10 8 PB 3.27 +1.5 m/s x x 3.27  1,50 3.27
MS Justýna ShejbalováJustýna Shejbalová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
09 4 PB 2.84 +0.6 m/s 2.70 2.69 2.84  0,60 2.84
Celkem 17 závodníků
Skupina 02 (čt, 29.6.2023 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda BotkováLinda Botková
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
10 17 5.20 +0.0 m/s 4.85 2.17 5.02 5.02 5.12 5.20 x
2 Olivia GreenováOlivia Greenová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 13 PB 4.94 +0.9 m/s 4.78 4.81 x 4.81 4.64 4.72 4.94
3 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 16 4.62 +0.0 m/s 4.18 - 4.43 4.43 4.56 4.27 4.62
4 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
10 14 4.49 +0.9 m/s 2.50 4.37 4.49 4.49 1.20 x x
5 Katrin FloriánováKatrin Floriánová
SK Jeseniova SK Jeseniova
10 12 PB 4.38 +1.5 m/s 4.13 4.38 4.20 4.38 x 3.70 4.08
6 283 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 11 PB 4.30 +0.9 m/s 3.92 x 4.30 4.30 4.16 4.22 4.06
7 Kristýna KrausováKristýna Krausová
Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s.
10 9 PB 4.29 +1.2 m/s x 4.29 4.04 4.29 3.87 3.97 3.52
8 Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
10 15 4.24 +0.3 m/s 3.84 4.24 4.13 4.24 4.20 4.19 x
9 Julie KlimešováJulie Klimešová
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
11 10 PB 4.15 +1.0 m/s 3.93 4.09 4.15 4.15
10 Natálie HolomojováNatálie Holomojová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
10 3 SB 4.11 -0.1 m/s 4.11 3.82 3.23 4.11
11 Sofia KrbecSofia Krbec
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
11 6 PB 3.91 +1.1 m/s 3.91 x x 3.91
12 Klára HolcováKlára Holcová
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
10 1 PB 3.82 +0.9 m/s 3.60 3.80 3.82 3.82
13 Adéla FulínováAdéla Fulínová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
11 2 PB 3.81 +0.6 m/s 3.69 3.81 3.69 3.81
14 Sofía BlancoSofía Blanco
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
11 4 PB 3.62 +1.3 m/s 3.62 3.42 3.45 3.62
15 Nela HudecováNela Hudecová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 7 3.50 +0.2 m/s 3.50 3.32 3.39 3.50
16 Stella BraunStella Braun
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
11 5 PB 3.49 +0.0 m/s 3.49 3.28 3.38 3.49
Karolína BohuslavickáKarolína Bohuslavická
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
11 8 NM x x x -
Celkem 17 závodníků