Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD ml. žactvo

Svitavy (23. 9. 2023)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 23.9.2023 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.64 qA
2 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 08.68 qA
3 Jiří MašekJiří Mašek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.21 qB
4 Semen OnopkoSemen Onopko 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.45 qB
5 15 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.59
6 Tadeáš HaklTadeáš Hakl 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.61
7 Petr ŠpůrekPetr Špůrek 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 PB 09.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 23.9.2023 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 07.89 qA
2 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.56 qA
3 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 08.93 qB
4 Kryštof DolanKryštof Dolan 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.11 qB
5 Jiří MihulkaJiří Mihulka 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.50 qB
6 Tomáš KvochTomáš Kvoch 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.69
7 27 Radek MňukRadek Mňuk 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 09.77
8 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 23.9.2023 - 10:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.12 qA
2 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.62 qA
3 Matyáš ZábrodskýMatyáš Zábrodský 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.96 qB
4 Ladislav HeulerLadislav Heuler 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 SB 09.62
5 Matouš SmutnýMatouš Smutný 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.98
6 Felipe Jorge Armendariz FrancoFelipe Jorge Armendariz Franco 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 10.06
7 Dominik ŠpůrekDominik Špůrek 14 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 11.08
8 Radovan VindyšRadovan Vindyš 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 13.56
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.64 qA
2 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 07.89 qA
3 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 08.12 qA
4 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.56 qA
5 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.62 qA
6 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 08.68 qA
7 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 08.93 qB
8 Matyáš ZábrodskýMatyáš Zábrodský 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.96 qB
9 Kryštof DolanKryštof Dolan 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.11 qB
10 Jiří MašekJiří Mašek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.21 qB
11 Semen OnopkoSemen Onopko 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.45 qB
12 Jiří MihulkaJiří Mihulka 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.50 qB
13 15 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.59
14 Tadeáš HaklTadeáš Hakl 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 09.61
15 Ladislav HeulerLadislav Heuler 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 SB 09.62
16 Petr ŠpůrekPetr Špůrek 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 PB 09.67
17 Tomáš KvochTomáš Kvoch 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.69
18 27 Radek MňukRadek Mňuk 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 09.77
19 Matouš SmutnýMatouš Smutný 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.98
20 Felipe Jorge Armendariz FrancoFelipe Jorge Armendariz Franco 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 10.06
21 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.22
22 Dominik ŠpůrekDominik Špůrek 14 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 11.08
23 Radovan VindyšRadovan Vindyš 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 13.56

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 23.9.2023 - 11:10) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 07.63 11.00
2 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 SB 07.80 9.00
3 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 SB 08.04 8.00
4 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 SB 08.60 7.00
5 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 08.76 6.00
6 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.05 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 23.9.2023 - 11:10) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 SB 08.89 4.00
2 Matyáš ZábrodskýMatyáš Zábrodský 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 08.98 3.00
3 Jiří MašekJiří Mašek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 09.09 2.00
4 Kryštof DolanKryštof Dolan 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 SB 09.10 1.00
5 Semen OnopkoSemen Onopko 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 SB 09.17
6 Jiří MihulkaJiří Mihulka 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 SB 09.41
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 23.9.2023 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠpeldováMarkéta Špeldová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.32 11.00
2 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.45 9.00
3 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 08.48 8.00
4 Jana KošinováJana Košinová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 SB 08.51 7.00
5 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 SB 08.83 6.00
6 Karolína PaclíkováKarolína Paclíková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 08.85 5.00
7 Eliška CholtováEliška Choltová 10 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.81 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 23.9.2023 - 11:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.86 qB 3.00
2 Karolína AdamíkováKarolína Adamíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 09.06 qB 2.00
3 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 09.13 qB 1.00
4 Nela PavlatováNela Pavlatová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.14 qB
5 Jana KučerováJana Kučerová 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.15 qB
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 23.9.2023 - 10:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠpeldováMarkéta Špeldová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.24 qA
2 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.97 qB
3= Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 09.29 qB
3= Nela PavlatováNela Pavlatová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.29 qB
5 Tina KaralováTina Karalová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.45
6 Nina VečeřováNina Večeřová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 09.80
7 Michaela MotyčkováMichaela Motyčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.90
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 23.9.2023 - 10:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 08.41 qA
2 Karolína PaclíkováKarolína Paclíková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.79 qA
3 Karolína AdamíkováKarolína Adamíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.13 qB
4 Viktorie LetavajováViktorie Letavajová 11 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.52
5 Eliška BrandejsováEliška Brandejsová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 09.56
6 Lucie VodrážkováLucie Vodrážková 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.64
7 38 Nela VafkováNela Vafková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 10.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 23.9.2023 - 10:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.36 qA
2 Eliška CholtováEliška Choltová 10 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.83 qA
3 Jana KučerováJana Kučerová 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.25 qB
4 47 Agnese KalousováAgnese Kalousová 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.67
5 Lucie HejtmánkováLucie Hejtmánková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 09.71
6 48 Beata KalousováBeata Kalousová 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.88
7 46 Veronika ŠauerováVeronika Šauerová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 10.51
MS Anežka PokornáAnežka Pokorná 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 PB 10.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 23.9.2023 - 10:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KošinováJana Košinová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.70 qA
2 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.83 qA
3 Nikola RemešováNikola Remešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.36
4 Elena FifikováElena Fifiková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 09.51
5 Nikola VafkováNikola Vafková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 09.72
6 Eliška ZezulákováEliška Zezuláková 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.89
7 Ema PávíčkováEma Pávíčková 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 11.17
8 Simona AndrlováSimona Andrlová 14 AC PardubiceAC Pardubice 1 11.54
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠpeldováMarkéta Špeldová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.24 qA
2 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.36 qA
3 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 08.41 qA
4 Jana KošinováJana Košinová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.70 qA
5 Karolína PaclíkováKarolína Paclíková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.79 qA
6 Eliška CholtováEliška Choltová 10 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.83 qA
6 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.83 qA
8 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 08.97 qB
9 Karolína AdamíkováKarolína Adamíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.13 qB
10 Jana KučerováJana Kučerová 10 AC PardubiceAC Pardubice 09.25 qB
11 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 09.29 qB
11 Nela PavlatováNela Pavlatová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.29 qB
13 Nikola RemešováNikola Remešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.36
14 Tina KaralováTina Karalová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.45
15 Elena FifikováElena Fifiková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 09.51
16 Viktorie LetavajováViktorie Letavajová 11 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.52
17 Eliška BrandejsováEliška Brandejsová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 09.56
18 Lucie VodrážkováLucie Vodrážková 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.64
19 47 Agnese KalousováAgnese Kalousová 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.67
20 Lucie HejtmánkováLucie Hejtmánková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 09.71
21 Nikola VafkováNikola Vafková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 09.72
22 Nina VečeřováNina Večeřová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 PB 09.80
23 48 Beata KalousováBeata Kalousová 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.88
24 Eliška ZezulákováEliška Zezuláková 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 09.89
25 Michaela MotyčkováMichaela Motyčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.90
26 38 Nela VafkováNela Vafková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 10.47
27 46 Veronika ŠauerováVeronika Šauerová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 10.51
28 Anežka PokornáAnežka Pokorná 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 PB 10.70
29 Ema PávíčkováEma Pávíčková 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 11.17
30 Simona AndrlováSimona Andrlová 14 AC PardubiceAC Pardubice 1 11.54

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 13:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 18.15 11.00
2 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 18.63 9.00
3 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 19.61 8.00
4 Prokop VenskýProkop Venský 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 20.89 7.00
5 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 21.58 5.00
6 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 21.65 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 13:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš RezekLukáš Rezek 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 21.37 6.00
2 Alex HanikAlex Hanik 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 PB 21.98 3.00
3 Matyáš ZábrodskýMatyáš Zábrodský 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 22.20 2.00
4 Kryštof DolanKryštof Dolan 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 22.87
5 Martin ŠtědrýMartin Štědrý 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 22.87
6 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 23.39
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 23.9.2023 - 13:00) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš HaklTadeáš Hakl 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 23.69
2 František JohnFrantišek John 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 24.41
3 1 František ValíkFrantišek Valík 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 25.46
4 32 Šimon KalibánŠimon Kalibán 14 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 25.71
5 33 Jakub JovbakJakub Jovbak 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 26.52
6 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 27.80
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 23.9.2023 - 13:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KernerTomáš Kerner 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 22.40
2 Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 23.10
3 Ladislav HeulerLadislav Heuler 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 23.25
4 Sebastian Přemysl SeidlSebastian Přemysl Seidl 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 25.30
5 Patrik HalamkaPatrik Halamka 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 26.64
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 23.9.2023 - 13:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MašekJiří Mašek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.36 1.00
2 Sebastian SvobodaSebastian Svoboda 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 23.01
3 Martin Patrik HladíkMartin Patrik Hladík 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 24.68
4 Felipe Jorge Armendariz FrancoFelipe Jorge Armendariz Franco 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 25.94
5 31 Antonín VavřínAntonín Vavřín 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 26.49
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 18.15 11.00
2 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 18.63 9.00
3 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 19.61 8.00
4 Prokop VenskýProkop Venský 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 20.89 7.00
5 Lukáš RezekLukáš Rezek 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 21.37 6.00
6 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 21.58 5.00
7 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 21.65 4.00
8 Alex HanikAlex Hanik 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 PB 21.98 3.00
9 Matyáš ZábrodskýMatyáš Zábrodský 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 22.20 2.00
10 Jiří MašekJiří Mašek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.36 1.00
11 Tomáš KernerTomáš Kerner 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 22.40
12 Kryštof DolanKryštof Dolan 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 22.87
12 Martin ŠtědrýMartin Štědrý 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 22.87
14 Sebastian SvobodaSebastian Svoboda 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 23.01
15 Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 23.10
16 Ladislav HeulerLadislav Heuler 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 23.25
17 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 23.39
18 Tadeáš HaklTadeáš Hakl 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 23.69
19 František JohnFrantišek John 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 24.41
20 Martin Patrik HladíkMartin Patrik Hladík 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 24.68
21 Sebastian Přemysl SeidlSebastian Přemysl Seidl 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 25.30
22 1 František ValíkFrantišek Valík 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 25.46
23 32 Šimon KalibánŠimon Kalibán 14 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 25.71
24 Felipe Jorge Armendariz FrancoFelipe Jorge Armendariz Franco 13 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 25.94
25 31 Antonín VavřínAntonín Vavřín 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 26.49
26 33 Jakub JovbakJakub Jovbak 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 26.52
27 Patrik HalamkaPatrik Halamka 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 26.64
28 Tobiáš Petr MaršíkTobiáš Petr Maršík 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 27.80

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 13:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 20.10 11.00
2 Markéta ŠpeldováMarkéta Špeldová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 20.31 9.00
3 Jana KošinováJana Košinová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 20.49 8.00
4 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 21.18 5.00
5 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 21.36 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 13:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 21.08 7.00
2 Karolína PaclíkováKarolína Paclíková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 21.08 6.00
3 24 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 21.62 3.00
4 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 PB 21.63 2.00
5 Nikola SmolíkováNikola Smolíková 11 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 PB 21.90
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 23.9.2023 - 13:20) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie OmastováJulie Omastová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 21.66 1.00
2 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 21.98
3 Jana KučerováJana Kučerová 10 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.36
4 Tereza LindnerováTereza Lindnerová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.15
5 Nikola RemešováNikola Remešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 23.32
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 23.9.2023 - 13:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BencováTereza Bencová 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 23.10
2 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 23.58
3 Kristýna KačerováKristýna Kačerová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 24.14
4 43 Tereza DrahozalováTereza Drahozalová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 25.57
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 23.9.2023 - 13:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtěpánováKarolína Štěpánová 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.45
2 Ema JežkováEma Ježková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 24.97
3 Ema BenešováEma Benešová 11 AC PardubiceAC Pardubice 4 25.13
MS Anežka PokornáAnežka Pokorná 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 27.53
5 Simona AndrlováSimona Andrlová 14 AC PardubiceAC Pardubice 6 29.72
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 20.10 11.00
2 Markéta ŠpeldováMarkéta Špeldová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 20.31 9.00
3 Jana KošinováJana Košinová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 20.49 8.00
4 22 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 21.08 7.00
4 Karolína PaclíkováKarolína Paclíková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 21.08 6.00
6 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 21.18 5.00
7 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 21.36 4.00
8 24 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 21.62 3.00
9 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 PB 21.63 2.00
10 Julie OmastováJulie Omastová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 21.66 1.00
11 Nikola SmolíkováNikola Smolíková 11 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 PB 21.90
12 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 21.98
13 Jana KučerováJana Kučerová 10 AC PardubiceAC Pardubice 5 22.36
14 Tereza BencováTereza Bencová 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 23.10
15 Tereza LindnerováTereza Lindnerová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.15
16 Nikola RemešováNikola Remešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 23.32
17 Karolína ŠtěpánováKarolína Štěpánová 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.45
18 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 23.58
19 Kristýna KačerováKristýna Kačerová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 24.14
20 Ema JežkováEma Ježková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 24.97
21 Ema BenešováEma Benešová 11 AC PardubiceAC Pardubice 4 25.13
22 43 Tereza DrahozalováTereza Drahozalová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 25.57
23 Anežka PokornáAnežka Pokorná 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 27.53
24 Simona AndrlováSimona Andrlová 14 AC PardubiceAC Pardubice 6 29.72

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 45.41 11.00
2 Alex HanikAlex Hanik 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 PB 46.96 9.00
3 Tobiáš PithartTobiáš Pithart 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 48.46 8.00
4 Vendelín HanusVendelín Hanus 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 50.50 6.00
5 Albert ŠkarkaAlbert Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 52.80 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KrejsaVít Krejsa 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 SB 49.77 7.00
2 Aleš SlabihoudAleš Slabihoud 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 54.98 4.00
3 Petr ŠpůrekPetr Špůrek 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 56.64 3.00
4 Patrik HalamkaPatrik Halamka 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 62.02 2.00
5 Dominik ŠpůrekDominik Špůrek 14 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 63.10 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 45.41 11.00
2 Alex HanikAlex Hanik 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 PB 46.96 9.00
3 Tobiáš PithartTobiáš Pithart 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 48.46 8.00
4 Vít KrejsaVít Krejsa 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 SB 49.77 7.00
5 Vendelín HanusVendelín Hanus 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 50.50 6.00
6 Albert ŠkarkaAlbert Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 52.80 5.00
7 Aleš SlabihoudAleš Slabihoud 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 54.98 4.00
8 Petr ŠpůrekPetr Špůrek 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 56.64 3.00
9 Patrik HalamkaPatrik Halamka 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 62.02 2.00
10 Dominik ŠpůrekDominik Špůrek 14 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 63.10 1.00

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 44.46 11.00
2 Markéta ŠpeldováMarkéta Špeldová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 45.22 9.00
3 Karolína PaclíkováKarolína Paclíková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 47.18 8.00
4 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 47.26 7.00
5 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 48.67 5.00
6 Nikol KučerováNikol Kučerová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 49.64 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie OmastováJulie Omastová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 48.33 6.00
2 Amálie TesařováAmálie Tesařová 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 49.63 4.00
3 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 49.92 2.00
4 Eliška ZezulákováEliška Zezuláková 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 53.01
5 Kateřina MenclováKateřina Menclová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 54.18
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 23.9.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 50.40 1.00
2 Elena FifikováElena Fifiková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 53.81
3 Ema BenešováEma Benešová 11 AC PardubiceAC Pardubice 3 54.41
4 Štěpána KašparováŠtěpána Kašparová 14 AC PardubiceAC Pardubice 5 62.13
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 44.46 11.00
2 Markéta ŠpeldováMarkéta Špeldová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 45.22 9.00
3 Karolína PaclíkováKarolína Paclíková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 47.18 8.00
4 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 47.26 7.00
5 Julie OmastováJulie Omastová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 48.33 6.00
6 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 48.67 5.00
7 Amálie TesařováAmálie Tesařová 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 49.63 4.00
8 Nikol KučerováNikol Kučerová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 49.64 3.00
9 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 49.92 2.00
10 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 50.40 1.00
11 Eliška ZezulákováEliška Zezuláková 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 53.01
12 Elena FifikováElena Fifiková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 53.81
13 Kateřina MenclováKateřina Menclová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 54.18
14 Ema BenešováEma Benešová 11 AC PardubiceAC Pardubice 3 54.41
15 Štěpána KašparováŠtěpána Kašparová 14 AC PardubiceAC Pardubice 5 62.13

800 m - Ml. žáci

(so, 23.9.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 30 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 2:30.18 11.00
2 29 Matěj KurkaMatěj Kurka 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:30.92 9.00
3 26 Radim KoubaRadim Kouba 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 2:31.93 8.00
4 28 Vilém ČopianVilém Čopian 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 7 2:48.80 7.00
5 34 Šimon KrejsaŠimon Krejsa 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 2:53.01 6.00
6 27 Radek MňukRadek Mňuk 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 PB 2:53.60 5.00
7 35 Daniel LočárekDaniel Ločárek 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:57.82 4.00
8 31 Antonín VavřínAntonín Vavřín 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 3:11.59 3.00
9 33 Jakub JovbakJakub Jovbak 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 3:19.77 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 23.9.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 49 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 2:27.78 11.00
2 143 Eliška BurešováEliška Burešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:36.78 9.00
3 39 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 2:45.21 8.00
4 37 Denisa AndrlováDenisa Andrlová 11 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:54.26 7.00
5 43 Tereza DrahozalováTereza Drahozalová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 3:00.94 6.00
6 47 Agnese KalousováAgnese Kalousová 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 3:02.35 5.00
7 41 Klára ŠedováKlára Šedová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 3:05.09 4.00
8 42 Gabriela ŠevcůGabriela Ševců 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 3:10.59 3.00
9 48 Beata KalousováBeata Kalousová 14 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11 3:12.87 2.00
10 40 Kateřina AdamskáKateřina Adamská 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 3:15.49 1.00
11 38 Nela VafkováNela Vafková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 9 PB 3:17.23
12 46 Veronika ŠauerováVeronika Šauerová 13 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 12 3:23.39
13 50 Klára ZapalačKlára Zapalač 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 13 3:32.42
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(so, 23.9.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 16 Marek DušánekMarek Dušánek 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 5:11.29 11.00
2 7 Lukáš KoryntaLukáš Korynta 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 5:13.31 9.00
3 14 Matěj KadaněMatěj Kadaně 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 11 PB 5:26.14 8.00
4 11 Ondřej LučanOndřej Lučan 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 5:30.18 7.00
5 8 Václav VoženílekVáclav Voženílek 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 5:31.85 6.00
6 2 Daniel ŠtěpánekDaniel Štěpánek 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 7 PB 5:41.84 5.00
7 10 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 9 PB 5:45.41 4.00
8 15 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 5:45.51 3.00
9 3 Ondřej NovákOndřej Novák 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 12 5:47.92 2.00
10 4 Michael PatzeltMichael Patzelt 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 6:08.43 1.00
11 12 Marek JičínskýMarek Jičínský 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10 6:13.57
12 1 František ValíkFrantišek Valík 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 8 PB 6:14.43
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(so, 23.9.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 21 Denisa HrnčířováDenisa Hrnčířová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 5:13.37 11.00
2 22 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 5:20.00 9.00
3 18 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 PB 5:25.88 8.00
4 23 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 5:44.12 7.00
5 17 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 5:47.99 6.00
6 24 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 5:55.55 5.00
7 20 Eliška MaříkováEliška Maříková 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 PB 5:58.68 4.00
8 25 Veronika SchwarzkopfováVeronika Schwarzkopfová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 7:38.08 3.00
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 10:40) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 10.02 11.00
2 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 10.16 9.00
3 7 Lukáš KoryntaLukáš Korynta 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 11.48 8.00
4 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 11.49 7.00
5 10 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 11.78 6.00
6 Sebastian PourSebastian Pour 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 11.88 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 10:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Radim KoubaRadim Kouba 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 11.82 5.00
2 16 Marek DušánekMarek Dušánek 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 11.94 3.00
3 8 Václav VoženílekVáclav Voženílek 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 12.89 2.00
4 Šimon KrálŠimon Král 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.65 1.00
5 Šimon KlejchŠimon Klejch 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 14.26
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 10.02 11.00
2 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 10.16 9.00
3 7 Lukáš KoryntaLukáš Korynta 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 11.48 8.00
4 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 11.49 7.00
5 10 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 11.78 6.00
6 26 Radim KoubaRadim Kouba 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 11.82 5.00
7 Sebastian PourSebastian Pour 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 11.88 4.00
8 16 Marek DušánekMarek Dušánek 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 11.94 3.00
9 8 Václav VoženílekVáclav Voženílek 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 12.89 2.00
10 Šimon KrálŠimon Král 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.65 1.00
11 Šimon KlejchŠimon Klejch 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 14.26

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 10:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.75 11.00
2 Lenka JanáčkováLenka Janáčková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.96 9.00
3 Nikola SmolíkováNikola Smolíková 11 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.68 8.00
4 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 PB 12.23 7.00
5 Tereza LindnerováTereza Lindnerová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 12.84 5.00
6 39 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 13.00 3.00
7 Kristýna KačerováKristýna Kačerová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.74
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 10:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HauptmanováKateřina Hauptmanová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 12.66 6.00
2 Ema KučerováEma Kučerová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 12.91 4.00
3 Ema JežkováEma Ježková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 13.07 2.00
4 Eliška BrandejsováEliška Brandejsová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 13.14 1.00
5 37 Denisa AndrlováDenisa Andrlová 11 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 13.80
6 23 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 13.98
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.75 11.00
2 Lenka JanáčkováLenka Janáčková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.96 9.00
3 Nikola SmolíkováNikola Smolíková 11 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.68 8.00
4 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 8 PB 12.23 7.00
5 Kateřina HauptmanováKateřina Hauptmanová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 12.66 6.00
6 Tereza LindnerováTereza Lindnerová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 12.84 5.00
7 Ema KučerováEma Kučerová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 12.91 4.00
8 39 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 13.00 3.00
9 Ema JežkováEma Ježková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 13.07 2.00
10 Eliška BrandejsováEliška Brandejsová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 13.14 1.00
11 Kristýna KačerováKristýna Kačerová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.74
12 37 Denisa AndrlováDenisa Andrlová 11 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 13.80
13 23 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 13.98

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matoušek, Onopko, Pour, Štědrý Matoušek, Onopko, Pour, Štědrý ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 33.77 11.00
2 Sotona, Vindyš, Krejsa, Hanus Sotona, Vindyš, Krejsa, Hanus TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 34.72 9.00
3 Hanik, Kouba, Štěpánek, Mňuk Hanik, Kouba, Štěpánek, Mňuk TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 35.21 8.00
4 8 Voženílek, Žďárský, Horák, Dolan Voženílek, Žďárský, Horák, Dolan Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 35.39 7.00
5 John, Klejch, Patzelt, Maršík John, Klejch, Patzelt, Maršík Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 37.61 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hakl, Slabihoud, Boháček, Brůna Hakl, Slabihoud, Boháček, Brůna ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 36.08 6.00
2 3 Novák, Špůrek, Valík, Čopian Novák, Špůrek, Valík, Čopian TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 38.33 4.00
3 Halamka, Kalibán, Vavřín, Jovbak Halamka, Kalibán, Vavřín, Jovbak TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 40.03 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matoušek, Onopko, Pour, Štědrý Matoušek, Onopko, Pour, Štědrý ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 33.77 11.00
2 Sotona, Vindyš, Krejsa, Hanus Sotona, Vindyš, Krejsa, Hanus TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 34.72 9.00
3 Hanik, Kouba, Štěpánek, Mňuk Hanik, Kouba, Štěpánek, Mňuk TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 35.21 8.00
4 8 Voženílek, Žďárský, Horák, Dolan Voženílek, Žďárský, Horák, Dolan Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 35.39 7.00
5 Hakl, Slabihoud, Boháček, Brůna Hakl, Slabihoud, Boháček, Brůna ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 36.08 6.00
6 John, Klejch, Patzelt, Maršík John, Klejch, Patzelt, Maršík Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 37.61 5.00
7 3 Novák, Špůrek, Valík, Čopian Novák, Špůrek, Valík, Čopian TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 38.33 4.00
8 Halamka, Kalibán, Vavřín, Jovbak Halamka, Kalibán, Vavřín, Jovbak TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 40.03 3.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Maříková, Maříková, Simonová, Skalická Maříková, Maříková, Simonová, Skalická Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 34.36 11.00
2 37 Andrlová, Adamíková, Tesařová, Okrouhlíková Andrlová, Adamíková, Tesařová, Okrouhlíková AC PardubiceAC Pardubice 3 34.43 9.00
3 Smolíková, Kučerová, Krejčí, Vafková Smolíková, Kučerová, Krejčí, Vafková AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 34.57 8.00
4 Zezuláková, Křikavová, Šedová, Hrnčířová Zezuláková, Křikavová, Šedová, Hrnčířová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 35.59 7.00
5 Ježková, Neumanová, Remešová, Teresková Ježková, Neumanová, Remešová, Teresková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 36.23 6.00
6 24 Fliedrová, Karalová, Hauptmanová, Kalousová Fliedrová, Karalová, Hauptmanová, Kalousová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 39.36 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bencová, Menclová, Štěpánová, Fifiková Bencová, Menclová, Štěpánová, Fifiková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 36.31 5.00
2 Večeřová, Pavlíčková, Motyčková, Zapalač Večeřová, Pavlíčková, Motyčková, Zapalač TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 37.99 4.00
3 48 Kalousová, Brandejsová, Hejtmánková, Šauerová Kalousová, Brandejsová, Hejtmánková, Šauerová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 38.48 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Maříková, Maříková, Simonová, Skalická Maříková, Maříková, Simonová, Skalická Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 34.36 11.00
2 37 Andrlová, Adamíková, Tesařová, Okrouhlíková Andrlová, Adamíková, Tesařová, Okrouhlíková AC PardubiceAC Pardubice 3 34.43 9.00
3 Smolíková, Kučerová, Krejčí, Vafková Smolíková, Kučerová, Krejčí, Vafková AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 34.57 8.00
4 Zezuláková, Křikavová, Šedová, Hrnčířová Zezuláková, Křikavová, Šedová, Hrnčířová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 35.59 7.00
5 Ježková, Neumanová, Remešová, Teresková Ježková, Neumanová, Remešová, Teresková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 36.23 6.00
6 Bencová, Menclová, Štěpánová, Fifiková Bencová, Menclová, Štěpánová, Fifiková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 36.31 5.00
7 Večeřová, Pavlíčková, Motyčková, Zapalač Večeřová, Pavlíčková, Motyčková, Zapalač TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 37.99 4.00
8 48 Kalousová, Brandejsová, Hejtmánková, Šauerová Kalousová, Brandejsová, Hejtmánková, Šauerová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 38.48 3.00
9 24 Fliedrová, Karalová, Hauptmanová, Kalousová Fliedrová, Karalová, Hauptmanová, Kalousová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 39.36 2.00

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 23.9.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,23 1,28 1,33 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 Body
1 Radim LinhartRadim Linhart
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 12 1.53 - - - - - - o xo o - xxx 11.00
2 30 Maxim JůzaMaxim Jůza
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 11 1.50 o o o o xo xo xxo xo xxx 9.00
3 29 Matěj KurkaMatěj Kurka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 9 1.44 o o o o o o xxx 8.00
4 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 7 PB 1.44 o xo o o xo o xxx 7.00
5 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 10 1.38 - xo o o xxx 6.00
6 Lukáš RezekLukáš Rezek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 5 1.33 o o o xxx 5.00
7 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
10 8 1.33 o o xo xxx 4.00
8 Jakub ŠandaJakub Šanda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 6 1.28 o o xxx 3.00
9 Sebastian PourSebastian Pour
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 3 1.23 xo xxx 2.00
Sebastian Přemysl SeidlSebastian Přemysl Seidl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
13 2 NM xxx
Jiří MihulkaJiří Mihulka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 4 NM - xxx
Šimon KlejchŠimon Klejch
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 1 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 23.9.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,13 1,18 1,23 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 Body
1 Šárka MaříkováŠárka Maříková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 14 1.40 o - o o o xo xo o xxx 11.00
2 Eliška CholtováEliška Choltová
AC PardubiceAC Pardubice
10 13 1.31 o o o o o xxx 9.00
3 18 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 12 1.31 o o o xo xo xxx 8.00
4= Veronika PávkováVeronika Pávková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 9 1.23 o xxo o xxx 6.50
4= Eliška TereskováEliška Teresková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 10 1.23 o xxo o xxx 6.50
6 Marianna PopilkováMarianna Popilková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 3 PB 1.18 o xo xxx 5.00
7= Kristýna KačerováKristýna Kačerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 8 1.18 o xxo xxx 3.00
7= Amálie BedrníčkováAmálie Bedrníčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
13 5 PB 1.18 o xxo xxx 3.00
7= Anna KmoníčkováAnna Kmoníčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 1 PB 1.18 o xxo xxx 3.00
10 Ema KučerováEma Kučerová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 11 1.13 o xxx 1.00
11 Julie OmastováJulie Omastová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 6 1.13 xo x- r
12= Kateřina HauptmanováKateřina Hauptmanová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 7 1.13 xxo xxx
12= Nikola VafkováNikola Vafková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 4 PB 1.13 xxo xxx
Michaela KratochvílováMichaela Kratochvílová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 2 NM xxx
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 23.9.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon JirekŠimon Jirek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 27 5.68 -0.4 m/s 5.68  -0,40 5.28  -0,70 4.83  -0,20 5.68 5.34  -1,50 5.50  -0,40 x 11.00
2 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 26 PB 5.11 -0.9 m/s 4.29  0,40 4.93  -0,90 4.31  -0,40 4.93 4.65  -2,00 5.11  -0,90 x 9.00
3 Tomáš MedunaTomáš Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 24 4.72 -1.2 m/s 4.56  -0,40 4.54  0,30 4.32  1,30 4.56 4.56  -0,50 4.59  -0,10 4.72  -1,20 8.00
4 7 Lukáš KoryntaLukáš Korynta
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 16 PB 4.49 -0.6 m/s 4.49  -0,60 4.11  -1,50 3.94  -0,70 4.49 7.00
5 Jiří MašekJiří Mašek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 20 PB 4.47 -1.1 m/s 3.63  0,10 4.47  -1,10 3.55  0,80 4.47 3.66  -0,50 3.64  0,40 4.24  0,00 6.00
6 29 Matěj KurkaMatěj Kurka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 25 4.47 +0.4 m/s x 4.47  0,40 3.08  0,00 4.47 x x x 5.00
7 Antonín BoháčekAntonín Boháček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 19 PB 4.43 +0.0 m/s 4.28  -0,20 4.23  -0,70 4.43  0,00 4.43 3.90  -1,90 4.10  0,90 4.20  0,60 4.00
8 Vít KrejsaVít Krejsa
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 15 PB 4.22 -0.4 m/s 4.22  -0,40 - 4.07  -1,50 4.22 3.00
9 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 21 4.19 -0.5 m/s 4.19  -0,50 3.82  -0,40 4.10  -0,60 4.19 2.00
10 Lukáš RezekLukáš Rezek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 23 4.16 -0.1 m/s 3.64  -1,00 4.16  -0,10 4.01  0,40 4.16 1.00
11 Jiří MihulkaJiří Mihulka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 13 PB 4.12 -0.5 m/s 4.05  -0,20 3.80  0,40 4.12  -0,50 4.12
12 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
10 17 4.05 -0.3 m/s 4.03  -0,40 3.94  -1,20 4.05  -0,30 4.05
13 Semen OnopkoSemen Onopko
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 22 3.98 -1.2 m/s 3.98  -1,20 x 3.64  0,10 3.98
14 Prokop VenskýProkop Venský
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 10 PB 3.95 -0.3 m/s 3.95  -0,30 3.95  -0,30 3.72  0,70 3.95
15 16 Marek DušánekMarek Dušánek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 9 3.88 -0.3 m/s x x 3.88  -0,30 3.88
16 Radovan VindyšRadovan Vindyš
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 12 3.83 +0.0 m/s 3.82  -0,60 3.47  -1,90 3.83  0,00 3.83
17 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 18 3.78 +0.1 m/s 3.78  0,10 3.52  0,30 3.19  -0,10 3.78
18 10 Adam BrýdlAdam Brýdl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 11 3.77 -0.5 m/s 3.77  -0,50 3.38  -1,10 3.49  -0,10 3.77
19 35 Daniel LočárekDaniel Ločárek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 5 3.61 -1.1 m/s 3.61  -1,10 3.39  0,00 3.58  -0,80 3.61
20 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 4 3.59 -0.2 m/s 3.40  0,00 3.54  -0,80 3.59  -0,20 3.59
21 Tymur KondratovTymur Kondratov
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 14 3.52 -0.7 m/s 3.20  -0,80 3.23  -0,80 3.52  -0,70 3.52
22 Tomáš KvochTomáš Kvoch
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 8 3.44 -0.5 m/s 3.44  -0,50 3.40  -1,50 3.23  -0,70 3.44
23 František JohnFrantišek John
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 7 3.40 -0.6 m/s x x 3.40  -0,60 3.40
24 3 Ondřej NovákOndřej Novák
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
12 3 3.39 -1.1 m/s x x 3.39  -1,10 3.39
25 Sebastian Přemysl SeidlSebastian Přemysl Seidl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
13 2 3.32 -0.6 m/s 3.32  -0,60 3.15  -1,00 3.19  -0,90 3.32
26 34 Šimon KrejsaŠimon Krejsa
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 6 3.17 -1.1 m/s 3.17  -1,10 3.13  -0,30 x 3.17
27 32 Šimon KalibánŠimon Kalibán
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
14 1 3.11 -0.6 m/s 2.85  -0,90 3.11  -0,60 2.84  -0,10 3.11
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 23.9.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 49 Lucie JílkováLucie Jílková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 1 PB 4.83 -0.1 m/s x 4.83  -0,10 x 4.83 4.58  -0,20 4.55  0,90 x
2 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková
AC PardubiceAC Pardubice
10 20 PB 4.69 -0.9 m/s 4.53  -1,00 4.57  -0,80 4.69  -0,90 4.69 4.57  0,50 4.56  -1,70 x
3 143 Eliška BurešováEliška Burešová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 19 PB 4.42 -1.2 m/s 4.24  -0,40 3.85  -0,20 4.14  0,00 4.24 4.36  -1,00 4.42  -1,20 4.12  -0,80
4 Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 11 PB 4.29 -0.2 m/s 4.29  -0,20 3.50  -0,50 3.45  0,10 4.29 3.34  -1,70 2.98  0,80 3.45  -1,80
5 Nikol VítkováNikol Vítková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 18 PB 4.17 -0.7 m/s 3.96  -0,30 4.10  -0,50 3.90  0,10 4.10 3.89  0,90 4.17  -0,70 4.16  -1,00
6 Lucie VodrážkováLucie Vodrážková
AC PardubiceAC Pardubice
10 15 PB 4.00 +0.0 m/s 3.45  -0,40 3.50  0,10 3.90  -1,50 3.90 3.83  -0,50 3.92  -1,00 4.00  0,00
7 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 16 3.99 +0.3 m/s 3.81  -0,30 3.97  -0,30 3.70  -0,60 3.97 3.99  0,30 3.77  0,30 2.43  -0,10
8 Tereza BencováTereza Bencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 12 PB 3.90 -0.5 m/s x 3.86  -0,50 x 3.86 3.86  -1,20 3.90  -0,50 3.76  -0,90
9 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 21 3.84 -1.1 m/s 3.80  0,00 3.78  -1,10 3.84  -1,10 3.84
10 Nina VečeřováNina Večeřová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
13 10 PB 3.81 -0.2 m/s 3.77  -0,30 3.81  -0,20 3.67  0,00 3.81
11 23 Nela JílkováNela Jílková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
12 2 3.78 +1.1 m/s x x 3.78  1,10 3.78
12 Karolína AdamíkováKarolína Adamíková
AC PardubiceAC Pardubice
10 7 PB 3.73 -0.6 m/s x x 3.73  -0,60 3.73
13 43 Tereza DrahozalováTereza Drahozalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 50 PB 3.67 -1.0 m/s x 3.67  -1,00 3.49  -0,50 3.67
14 Nela SkalickáNela Skalická
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 13 3.55 -0.9 m/s 3.55  -0,90 3.12  -0,30 3.33  -0,20 3.55
15 Nikol KučerováNikol Kučerová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 14 3.45 -0.8 m/s 3.45  -0,80 3.36  0,90 3.39  -0,80 3.45
16 Viktorie LetavajováViktorie Letavajová
AC PardubiceAC Pardubice
11 9 3.43 -0.3 m/s 3.43  -0,30 3.34  0,90 3.17  1,00 3.43
17 Anna KmoníčkováAnna Kmoníčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 8 3.41 -0.1 m/s 3.36  0,00 3.33  -0,50 3.41  -0,10 3.41
18 Lucie HejtmánkováLucie Hejtmánková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
12 6 PB 3.34 +0.1 m/s x x 3.34  0,10 3.34
19 Alžběta HolečkováAlžběta Holečková
AC PardubiceAC Pardubice
11 4 PB 3.05 -0.9 m/s 3.05  -0,90 2.34  -0,40 2.71  0,00 3.05
20 42 Gabriela ŠevcůGabriela Ševců
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 52 PB 2.97 +0.2 m/s 2.94  0,10 2.97  0,20 2.60  -0,90 2.97
21 41 Klára ŠedováKlára Šedová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 51 SB 2.95 -0.8 m/s 2.30  -0,40 2.86  -0,70 2.95  -0,80 2.95
22 Štěpána KašparováŠtěpána Kašparová
AC PardubiceAC Pardubice
14 5 2.90 +0.1 m/s 2.83  -0,50 2.67  0,30 2.90  0,10 2.90
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 23.9.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza DejdarováTereza Dejdarová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 PB 11.05 11.05 10.66 x 11.05 x 10.61 10.31 11.00
2 Veronika PávkováVeronika Pávková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 13 PB 10.09 08.76 08.85 - 8.85 08.82 09.31 10.09 9.00
3 Jana KošinováJana Košinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 18 09.57 09.57 09.03 09.44 9.57 09.43 08.25 09.34 8.00
4 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 14 PB 09.03 08.00 06.35 06.84 8.00 07.13 09.03 07.32 7.00
5 Lenka JanáčkováLenka Janáčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 12 PB 08.91 08.03 07.64 08.07 8.07 08.48 07.97 08.91 6.00
6 Martina ŘehůřkováMartina Řehůřková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 16 08.65 08.39 08.43 08.08 8.43 08.52 08.65 08.09 5.00
7 Adéla NeumanováAdéla Neumanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 17 08.34 08.06 08.05 08.34 8.34 - 07.03 07.03 4.00
8 17 Jolana KrejčíJolana Krejčí
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 11 PB 08.21 07.54 07.87 x 7.87 08.21 08.15 x 3.00
9 Marianna PopilkováMarianna Popilková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 4 PB 07.87 x 07.87 07.47 7.87 x x 07.31 2.00
10 Amálie HamáčkováAmálie Hamáčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 15 07.81 06.67 07.29 07.81 7.81 1.00
11 38 Nela VafkováNela Vafková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 5 PB 07.57 07.01 06.31 07.57 7.57
12 Adéla JamborováAdéla Jamborová
AC PardubiceAC Pardubice
10 1 PB 07.03 06.91 07.03 06.59 7.03
13 Alžběta HolečkováAlžběta Holečková
AC PardubiceAC Pardubice
11 7 PB 06.66 06.66 05.05 05.61 6.66
14 Tina KaralováTina Karalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 2 PB 06.61 06.61 06.08 05.94 6.61
15 Ema BenešováEma Benešová
AC PardubiceAC Pardubice
11 8 06.48 05.72 06.48 06.16 6.48
16 40 Kateřina AdamskáKateřina Adamská
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 9 06.20 06.20 05.93 05.17 6.20
17 Michaela KratochvílováMichaela Kratochvílová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 3 PB 06.06 05.82 x 06.06 6.06
18 Amálie BedrníčkováAmálie Bedrníčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
13 10 05.87 x 05.71 05.87 5.87
19 Ema PávíčkováEma Pávíčková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
13 6 04.51 04.51 x 03.39 4.51
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 23.9.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HorákJakub Horák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 4 11.40 10.42 10.43 11.40 11.40 x 11.12 10.88 11.00
2 Lukáš VlčekLukáš Vlček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 1 PB 09.39 08.54 08.44 09.39 9.39 09.25 08.76 x 9.00
3 Václav KlemtVáclav Klemt
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 3 08.88 08.88 08.88 08.35 8.88 08.50 08.57 08.25 8.00
4 Matyáš ZábrodskýMatyáš Zábrodský
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 5 PB 08.78 08.78 08.38 08.59 8.78 08.30 08.38 08.23 7.00
5 Matouš SmutnýMatouš Smutný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 2 08.52 08.51 07.59 08.52 8.52 x 07.55 07.13 6.00
6 Šimon KrálŠimon Král
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 12 PB 07.66 07.53 06.85 06.62 7.53 07.55 - 07.66 5.00
7 Miloslav VeselíkMiloslav Veselík
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 13 07.33 06.80 06.67 06.57 6.80 06.85 07.33 07.18 4.00
8 Tobiáš PithartTobiáš Pithart
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 9 07.04 06.97 07.04 06.95 7.04 x 06.74 06.51 3.00
9 Albert ŠkarkaAlbert Škarka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 6 06.63 05.93 06.63 06.23 6.63 2.00
10 Vojta VojtěchVojta Vojtěch
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 11 PB 06.60 06.40 06.56 06.60 6.60 1.00
11 2 Daniel ŠtěpánekDaniel Štěpánek
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 16 06.53 06.53 06.25 05.61 6.53
12 Martin Patrik HladíkMartin Patrik Hladík
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 14 PB 06.37 06.29 06.35 06.37 6.37
13 Ladislav HeulerLadislav Heuler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 7 06.26 05.70 06.26 06.09 6.26
14 35 Daniel LočárekDaniel Ločárek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 10 06.02 06.02 05.42 05.85 6.02
15 12 Marek JičínskýMarek Jičínský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 8 05.49 04.82 05.49 04.94 5.49
16 Tymur KondratovTymur Kondratov
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 15 PB 04.53 x x 04.53 4.53
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(so, 23.9.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza DejdarováTereza Dejdarová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 PB 29.50 11.00
2 39 Dita VáclavíkováDita Václavíková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 21 27.23 9.00
3 143 Eliška BurešováEliška Burešová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 19 PB 24.87 8.00
4 Lenka JanáčkováLenka Janáčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 18 PB 23.58 7.00
5 Amálie TesařováAmálie Tesařová
AC PardubiceAC Pardubice
10 20 23.47 6.00
6 20 Eliška MaříkováEliška Maříková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 15 PB 22.14 5.00
7 Jana KučerováJana Kučerová
AC PardubiceAC Pardubice
10 17 PB 20.49 4.00
8 Tereza LindnerováTereza Lindnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 16 19.13 3.00
9 18 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 4 PB 18.18 2.00
10 Adéla JamborováAdéla Jamborová
AC PardubiceAC Pardubice
10 12 PB 16.94 1.00
11 Martina ŘehůřkováMartina Řehůřková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 14 16.61
12 Amálie HamáčkováAmálie Hamáčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 8 PB 16.29
13 Michaela MotyčkováMichaela Motyčková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 13 14.91
14 50 Klára ZapalačKlára Zapalač
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
12 9 PB 14.34
15 Viktorie LetavajováViktorie Letavajová
AC PardubiceAC Pardubice
11 5 PB 13.42
16 Anna KubátováAnna Kubátová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 10 13.24
17 40 Kateřina AdamskáKateřina Adamská
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 1 PB 12.28
18 Marianna PopilkováMarianna Popilková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 6 PB 12.01
19 Ema PávíčkováEma Pávíčková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
13 7 08.07
20 Amálie BedrníčkováAmálie Bedrníčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
13 2 PB 05.00
Michaela KratochvílováMichaela Kratochvílová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 3 NM
Eliška TereskováEliška Teresková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 11 NM
Celkem 22 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(so, 23.9.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠandaJakub Šanda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 21 PB 40.65 11.00
2 Matyáš RazýmMatyáš Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 22 PB 35.40 9.00
3 Radim LinhartRadim Linhart
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 4 PB 29.35 8.00
4 Prokop VenskýProkop Venský
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 19 PB 29.07 7.00
5 Antonín BoháčekAntonín Boháček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 18 PB 27.38 6.00
6 Lukáš VlčekLukáš Vlček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 20 PB 25.35 5.00
7 Šimon KrálŠimon Král
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 1 PB 23.68 4.00
8 28 Vilém ČopianVilém Čopian
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
12 13 PB 22.93 3.00
9 Jakub HorákJakub Horák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 12 PB 22.02 2.00
10 Matouš SmutnýMatouš Smutný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 16 21.84 1.00
11 Vendelín HanusVendelín Hanus
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 17 20.59
12 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 14 20.35
13 Tobiáš PithartTobiáš Pithart
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 5 PB 20.15
14 Aleš SlabihoudAleš Slabihoud
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 6 PB 19.43
15 Miloslav VeselíkMiloslav Veselík
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 8 PB 19.17
16 Martin ŠtědrýMartin Štědrý
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 7 PB 17.89
17 Vojta VojtěchVojta Vojtěch
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 9 PB 17.77
18 Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 10 PB 17.45
19 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 3 PB 17.16
20 Vít KrejsaVít Krejsa
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 15 17.13
Albert ŠkarkaAlbert Škarka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 11 NM
Celkem 21 závodníků