Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek, skupina B

Kolín (10. 9. 2023)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.9.2023 - 11:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 10.99
2 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 5 PB 11.36
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 11.59
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 11.86
5 74 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 11.92
6 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 1 PB 12.27
7 Richard StředaRichard Středa 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.38
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.9.2023 - 11:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 11.07
2 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK Bílina AK Bílina 3 PB 11.41
3 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 6 11.53
4 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.55
5 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.03
6 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 12.12
7 Roman VinickýRoman Vinický 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.9.2023 - 11:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 4 11.15
2 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Bílina AK Bílina 5 11.38
3 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 11.63
4 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Bílina AK Bílina 6 11.67
5 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 11.78
6 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 12.20
7 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 13.78
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 10.99
2 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 11.07
3 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 4 11.15
4 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 5 PB 11.36
5 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Bílina AK Bílina 5 11.38
6 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK Bílina AK Bílina 3 PB 11.41
7 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 6 11.53
8 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.55
9 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 11.59
10 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 11.63
11 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Bílina AK Bílina 6 11.67
12 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 11.78
13 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 11.86
14 74 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 11.92
15 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.03
16 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 12.12
17 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 12.20
18 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 1 PB 12.27
19 Richard StředaRichard Středa 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.38
20 Roman VinickýRoman Vinický 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.15
21 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 13.78

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 10.9.2023 - 13:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 SB 10.87 13.00
2 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 SB 10.95 11.00
3 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 3 SB 11.01 10.00
4 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Bílina AK Bílina 2 SB 11.24 9.00
5 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 6 SB 11.31 8.00
6 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK Bílina AK Bílina 7 11.47 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.9.2023 - 13:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Bílina AK Bílina 2 SB 11.47 6.00
2 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 4 SB 11.50 5.00
3 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.60 4.00
4 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 11.67 3.00
5 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 11.72 2.00
6 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 11.93 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.9.2023 - 11:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 12.56
2 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 13.14
3 Eliška RomanováEliška Romanová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.74
4 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 13.79
5 73 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 15.50
Adéla BláhováAdéla Bláhová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS
Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.9.2023 - 11:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema BendováEma Bendová 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 12.64
2 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 13.15
3 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 13.17
4 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 13.60
5 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 PB 13.84
6 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 13.86
7 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 14.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.9.2023 - 11:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 12.85
2 Eliška KomanickáEliška Komanická 09 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 12.90
3 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 13.07
4 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 13.33
5 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.35
6 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 07 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 7 14.51
7 Nikola PechatáNikola Pechatá 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 15.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.9.2023 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.11
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 13.12
3 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.28
4 55 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 13.80
5 Karolína PíchováKarolína Píchová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 13.94
6 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 14.00
7 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 14.39
8 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 14.43
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 12.56
2 Ema BendováEma Bendová 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 12.64
3 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 12.85
4 Eliška KomanickáEliška Komanická 09 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 12.90
5 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 13.07
6 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.11
7 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 13.12
8 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 13.14
9 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 13.15
10 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 13.17
11 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.28
12 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 13.33
13 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.35
14 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 13.60
15 Eliška RomanováEliška Romanová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.74
16 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 13.79
17 55 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 13.80
18 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 PB 13.84
19 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 13.86
20 Karolína PíchováKarolína Píchová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 13.94
21 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 14.00
22 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 14.39
23 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 14.43
24 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 07 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 7 14.51
25 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 14.52
26 Nikola PechatáNikola Pechatá 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 15.41
27 73 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 15.50
Adéla BláhováAdéla Bláhová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS
Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 10.9.2023 - 13:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 SB 12.02 13.00
2 Ema BendováEma Bendová 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 SB 12.59 11.00
3 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 12.88 10.00
4 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 7 SB 13.04 9.00
5 Eliška KomanickáEliška Komanická 09 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.06 8.00
6 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 SB 13.07 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.9.2023 - 13:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 SB 13.04 6.00
2 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 SB 13.05 5.00
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 SB 13.09 4.00
4 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 13.22 3.00
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 13.24 2.00
6 Klára KaděrováKlára Kaděrová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.45 1.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.9.2023 - 15:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 21.90 13.00
2 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 22.17 11.00
3 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 3 PB 22.47 10.00
4 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 PB 22.67 9.00
5 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Bílina AK Bílina 6 23.53 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 10.9.2023 - 15:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 3 PB 23.30 8.00
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 23.34 7.00
3 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 23.69 2.00
4 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 23.69 1.00
5 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 23.86
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 10.9.2023 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 5 PB 23.42 6.00
2 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Bílina AK Bílina 3 PB 23.55 4.00
3 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 23.69 3.00
4 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 24.00
5 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 24.10
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 10.9.2023 - 15:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 24.37
3 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 3 PB 24.59
4 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 25.40
5 Richard StředaRichard Středa 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 25.41
Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 NM
Poznámky:
2. dráha Hlavinka Jiří nezměřeno
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 NM
2 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 21.90 13.00
3 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 22.17 11.00
4 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 3 PB 22.47 10.00
5 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 PB 22.67 9.00
6 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 3 PB 23.30 8.00
7 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 23.34 7.00
8 Vojtěch ZávodnýVojtěch Závodný 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 5 PB 23.42 6.00
9 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Bílina AK Bílina 6 23.53 5.00
10 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Bílina AK Bílina 3 PB 23.55 4.00
11 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 23.69 2.00
11 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 23.69 1.00
11 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 23.69 3.00
14 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 23.86
15 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 24.00
16 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 24.10
17 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 24.37
18 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 3 PB 24.59
19 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 25.40
20 Richard StředaRichard Středa 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 25.41

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 10.9.2023 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 26.50 13.00
2 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 1 26.78 11.00
3 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 26.85 10.00
4 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 26.87 9.00
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 27.02 8.00
Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.9.2023 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 27.17 7.00
2 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 27.38 6.00
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 27.80 5.00
4 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 27.88 4.00
5 Eliška RomanováEliška Romanová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 28.30 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 10.9.2023 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 28.09 3.00
2 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 28.14 2.00
3 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 28.58
4 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 28.73
5 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 29.69
6 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 30.19
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 10.9.2023 - 15:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 28.80
2 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 PB 29.00
3 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 29.90
4 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 29.99
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 26.50 13.00
2 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 1 26.78 11.00
3 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 26.85 10.00
4 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 26.87 9.00
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 27.02 8.00
6 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 27.17 7.00
7 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 27.38 6.00
8 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 27.80 5.00
9 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 27.88 4.00
10 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 28.09 3.00
11 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 28.14 2.00
12 Eliška RomanováEliška Romanová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 28.30 1.00
13 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 28.58
14 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 28.73
15 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 28.80
16 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 PB 29.00
17 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 29.69
18 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 29.90
19 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 29.99
20 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 30.19
Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.9.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 51.07 13.00
2 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 51.55 11.00
3 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 52.84 10.00
4 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 53.28 9.00
5 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 53.61 7.00
6 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 53.75 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.9.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 53.39 8.00
2 28 Radim KopištěRadim Kopiště 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 5 54.60 5.00
3 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Bílina AK Bílina 4 56.18 4.00
4 29 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 56.54 3.00
5 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 56.59 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 51.07 13.00
2 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 51.55 11.00
3 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 52.84 10.00
4 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 53.28 9.00
5 24 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 53.39 8.00
6 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 53.61 7.00
7 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 53.75 6.00
8 28 Radim KopištěRadim Kopiště 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 5 54.60 5.00
9 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Bílina AK Bílina 4 56.18 4.00
10 29 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 56.54 3.00
11 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 56.59 2.00

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 10.9.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 57.05 13.00
2 76 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 60.84 11.00
3 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 60.99 10.00
4 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 62.36 9.00
5 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 64.15 8.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 10.9.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 65.13 6.00
2 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 6 65.94 5.00
3 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 66.02 4.00
4 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 66.78 3.00
73 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 10.9.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 64.94 7.00
2 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 67.20 2.00
3 Dora BalíkováDora Balíková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 68.29 1.00
4 Tereza TužováTereza Tužová 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 71.08
Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 57.05 13.00
2 76 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 60.84 11.00
3 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 60.99 10.00
4 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 62.36 9.00
5 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 64.15 8.00
6 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 64.94 7.00
7 56 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 65.13 6.00
8 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 6 65.94 5.00
9 Markéta KapitolováMarkéta Kapitolová 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 66.02 4.00
10 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 66.78 3.00
11 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 67.20 2.00
12 Dora BalíkováDora Balíková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 68.29 1.00
13 Tereza TužováTereza Tužová 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 71.08
73 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.9.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 53 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 1:59.85 13.00
2 24 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 1:59.91 11.00
3 32 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 2:00.44 10.00
4 28 Radim KopištěRadim Kopiště 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 3 PB 2:02.98 9.00
5 27 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 2:07.71 8.00
6 29 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 2:09.65 7.00
7 31 Adam BažantAdam Bažant 07 AK Bílina AK Bílina 1 PB 2:11.59 6.00
8 33 Matěj HercikMatěj Hercik 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 2:15.03 5.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 10.9.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 18 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 2:31.24 13.00
2 20 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 2:32.65 11.00
3 17 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 2:34.64 10.00
4 19 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 2:37.28 9.00
5 21 Ellen ŠléglováEllen Šléglová 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:37.80 8.00
6 23 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 2:38.07 7.00
7 22 Markéta ČechováMarkéta Čechová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 3:02.23 6.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 10.9.2023 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 87 Jindřich VychodilJindřich Vychodil 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 3 PB 4:09.19 13.00
2 85 Daniel MarákDaniel Marák 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 4:12.50 11.00
3 89 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 4:32.57 10.00
4 91 Tomáš PavlišTomáš Pavliš 08 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 7 PB 4:47.18 9.00
5 90 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 4:59.92 8.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 10.9.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 12 Klára BittnerováKlára Bittnerová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 4:48.89 13.00
2 73 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 5:29.57 11.00
3 75 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 5:43.46 10.00
4 82 Ester KrejsováEster Krejsová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12 5:55.52 9.00
5 81 Natálie ČermákováNatálie Čermáková 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 11 6:03.13 8.00
6 77 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 SB 6:12.57 7.00
7 78 Kateřina PůžováKateřina Půžová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 6:17.97 6.00
8 83 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 13 6:18.95 5.00
9 80 Nikola GrygarováNikola Grygarová 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 10 PB 6:35.87 4.00
10 79 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 9 6:47.12 3.00
84 Jana PechatáJana Pechatá 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 DNS
Celkem 11 závodníků

3000 m - Dorostenci

(ne, 10.9.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 69 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 10:04.44 13.00
2 68 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 SB 10:16.76 11.00
3 66 Filip VelínskýFilip Velínský 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 2 11:20.46 10.00
4 65 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 11:36.93 9.00
5 67 Vladimír JišaVladimír Jiša 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 3 11:38.00 8.00
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenky

(ne, 10.9.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 84 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 11:25.30 13.00
2 56 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 12:30.10 11.00
3 54 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 1 12:45.74 10.00
4 60 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 13:39.80 9.00
5 63 Štěpána ŘehořováŠtěpána Řehořová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 13:50.46 8.00
6 57 Eva VodseďálkováEva Vodseďálková 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 14:39.69 7.00
7 58 Rozálie BaškováRozálie Bašková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 15:00.02 6.00
8 96 Nikol NovákováNikol Nováková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 8 15:07.94 5.00
9 59 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 15:16.83 4.00
10 64 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 11 15:36.42 3.00
Celkem 10 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 10.9.2023 - 12:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 14.07 13.00
2 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 5 14.79 11.00
3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 15.19 10.00
4 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 SB 15.28 9.00
5 75 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 PB 15.70 8.00
6 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 15.75 7.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.9.2023 - 12:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 16.17 6.00
2 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 16.92 5.00
3 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 16.98 4.00
4 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 17.81 3.00
5 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 18.39 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 14.07 13.00
2 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 5 14.79 11.00
3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 15.19 10.00
4 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 SB 15.28 9.00
5 75 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 PB 15.70 8.00
6 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 15.75 7.00
7 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 16.17 6.00
8 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 16.92 5.00
9 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 16.98 4.00
10 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 17.81 3.00
11 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 18.39 2.00

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.9.2023 - 12:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 14.26 13.00
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 14.94 11.00
3 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 15.03 10.00
4 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 1 15.32 8.00
5 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 15.42 6.00
6 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 18.63
Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 DNS
Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 10.9.2023 - 12:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 15.20 9.00
2 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.37 7.00
3 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 15.53 5.00
4 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 15.79 4.00
5 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Bílina AK Bílina 2 16.03 3.00
6 Matěj KovářMatěj Kovář 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 16.14 2.00
7 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 16.92 1.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 14.26 13.00
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 14.94 11.00
3 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 15.03 10.00
4 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 15.20 9.00
5 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 1 15.32 8.00
6 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.37 7.00
7 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 15.42 6.00
8 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 15.53 5.00
9 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 15.79 4.00
10 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Bílina AK Bílina 2 16.03 3.00
11 Matěj KovářMatěj Kovář 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 16.14 2.00
12 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 16.92 1.00
13 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 18.63
Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 DNS
Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 DQ

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.9.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 39.48 13.00
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 40.80 11.00
3 27 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 42.03 10.00
4 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 42.49 9.00
5 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Bílina AK Bílina 2 43.30 7.00
6 132 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 44.13 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.9.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 43.29 8.00
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 43.51 6.00
3 31 Adam BažantAdam Bažant 07 AK Bílina AK Bílina 6 44.06 5.00
4 30 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 44.10 4.00
Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 10.9.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 44.19 2.00
2 Dominik ArchmannDominik Archmann 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 46.09 1.00
3 86 Kamil HerzogKamil Herzog 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 6 49.08
4 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 49.93
5 67 Vladimír JišaVladimír Jiša 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 4 58.12
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 39.48 13.00
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 40.80 11.00
3 27 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 42.03 10.00
4 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 42.49 9.00
5 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 43.29 8.00
6 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Bílina AK Bílina 2 43.30 7.00
7 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 43.51 6.00
8 31 Adam BažantAdam Bažant 07 AK Bílina AK Bílina 6 44.06 5.00
9 30 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 44.10 4.00
10 132 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 44.13 3.00
11 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 44.19 2.00
12 Dominik ArchmannDominik Archmann 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 5 46.09 1.00
13 86 Kamil HerzogKamil Herzog 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 6 49.08
14 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 49.93
15 67 Vladimír JišaVladimír Jiša 07 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 4 58.12
Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 4 DNS

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 10.9.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 44.80 13.00
2 75 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 46.26 11.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 46.74 10.00
4 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 46.79 9.00
5 18 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 48.84 7.00
6 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 50.55 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.9.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 48.62 8.00
2 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 49.30 6.00
3 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 49.70 5.00
4 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 49.83 3.00
5 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 SB 51.11 1.00
6 23 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 51.46
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 10.9.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 49.76 4.00
2 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 51.60
MS Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 52.41
4 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 52.65
5 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 53.85
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 44.80 13.00
2 75 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 46.26 11.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 46.74 10.00
4 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 46.79 9.00
5 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 48.62 8.00
6 18 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 48.84 7.00
7 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 49.30 6.00
8 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 49.70 5.00
9 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 49.76 4.00
10 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 49.83 3.00
11 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 50.55 2.00
12 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 SB 51.11 1.00
13 23 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 51.46
14 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 51.60
15 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 52.41
16 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 52.65
17 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 53.85

2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci

(ne, 10.9.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 13 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 AK Bílina AK Bílina 3 7:06.91 13.00
2 51 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 7:30.13 11.00
3 45 Matouš ReichlMatouš Reichl 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 7:40.92 10.00
4 50 Pavel PohorskýPavel Pohorský 08 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 6 7:44.06 9.00
5 48 Michal KorčákMichal Korčák 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 8:05.72 8.00
6 53 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK Bílina AK Bílina 9 8:34.11 7.00
7 46 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 9:24.52 6.00
8 49 Matěj LukášMatěj Lukáš 06 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 5 9:59.99 5.00
Poznámky:
Lukáš Matěj 16. 06. 2006 - čas 11:08,67 (nelze zadat do AK)
Celkem 8 závodníků

2000 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky

(ne, 10.9.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 44 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 8:14.70 13.00
2 93 Anna ŠikolováAnna Šikolová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 8:30.35 11.00
3 34 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 1 PB 8:37.15 10.00
4 39 Mariana LangerováMariana Langerová 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 8:45.24 9.00
5 42 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 9 9:15.99 8.00
6 40 Nicol LiškováNicol Lišková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 9:18.67 7.00
7 35 Klára ŘehounkováKlára Řehounková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 9:26.59 6.00
8 77 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 9:29.74 5.00
9 37 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 9:56.80 4.00
10 38 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 9:59.99 3.00
Poznámky:
Holakovská Anežka13. 07. 2007 - výkon 10:02,38 (nelze zadat do AK)
Celkem 10 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.9.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dudáček, Štěpánek, Linhart, Mráček Dudáček, Štěpánek, Linhart, Mráček A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 44.24 13.00
2 Ježek, Ježek, Pražák, Šmíd Ježek, Ježek, Pražák, Šmíd TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 44.53 11.00
3 Dupák, Hanč, Hnida, Veselý Dupák, Hanč, Hnida, Veselý TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 45.03 10.00
4 Augusta, Bárdoš, Cipriján, Koša Augusta, Bárdoš, Cipriján, Koša AK Bílina AK Bílina 2 45.16 9.00
5 Švejda, Malina, Středa, Sadil Švejda, Malina, Středa, Sadil TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 50.24 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 10.9.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rybář, Laurich, Šašek, Žižka Rybář, Laurich, Šašek, Žižka A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 48.17 8.00
2 Culek, Jiša, Pešata, Kaňka Culek, Jiša, Pešata, Kaňka Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 4 48.74 7.00
3 Hakala, Morštain, Větrovec, Bennour Hakala, Morštain, Větrovec, Bennour AK Bílina AK Bílina 3 49.64 6.00
4 13 Arnošt, Gloser, Javůrek, Stránský Arnošt, Gloser, Javůrek, Stránský TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 50.69 4.00
Černý, Kašička, Šantrůček, Rozehnal Černý, Kašička, Šantrůček, Rozehnal TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dudáček, Štěpánek, Linhart, Mráček Dudáček, Štěpánek, Linhart, Mráček A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 44.24 13.00
2 Ježek, Ježek, Pražák, Šmíd Ježek, Ježek, Pražák, Šmíd TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 44.53 11.00
3 Dupák, Hanč, Hnida, Veselý Dupák, Hanč, Hnida, Veselý TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 45.03 10.00
4 Augusta, Bárdoš, Cipriján, Koša Augusta, Bárdoš, Cipriján, Koša AK Bílina AK Bílina 2 45.16 9.00
5 Rybář, Laurich, Šašek, Žižka Rybář, Laurich, Šašek, Žižka A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 48.17 8.00
6 Culek, Jiša, Pešata, Kaňka Culek, Jiša, Pešata, Kaňka Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 4 48.74 7.00
7 Hakala, Morštain, Větrovec, Bennour Hakala, Morštain, Větrovec, Bennour AK Bílina AK Bílina 3 49.64 6.00
8 Švejda, Malina, Středa, Sadil Švejda, Malina, Středa, Sadil TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 50.24 5.00
9 13 Arnošt, Gloser, Javůrek, Stránský Arnošt, Gloser, Javůrek, Stránský TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 50.69 4.00
Černý, Kašička, Šantrůček, Rozehnal Černý, Kašička, Šantrůček, Rozehnal TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 DQ

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 10.9.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Skuhravá, Kučerová, Lacková, Bendová Skuhravá, Kučerová, Lacková, Bendová AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 49.30 13.00
2 Novotná, Součková, Hronovská, Kolářová Novotná, Součková, Hronovská, Kolářová TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 50.82 11.00
3 Petrtýlová, Lisková, Žáková, Komanická Petrtýlová, Lisková, Žáková, Komanická AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 5 52.39 10.00
4 Sawruková, Dvořáková, Fučíková, Šťastná Sawruková, Dvořáková, Fučíková, Šťastná TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 53.20 8.00
5 Romanová, Horčičková, Píchová, Plecháčová Romanová, Horčičková, Píchová, Plecháčová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 53.30 7.00
6 Lustigová, Holakovská, Jelínková, Forejtová Lustigová, Holakovská, Jelínková, Forejtová ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 56.22 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.9.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Hladíková, Černovská, Bláhová, Lukášková Hladíková, Černovská, Bláhová, Lukášková TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 53.01 9.00
2 59 Menclová, Hokrová, Včelišová, Čermáková Menclová, Hokrová, Včelišová, Čermáková ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 58.55 2.00
3 Horáková, Čechová, Řehounková, Regentová Horáková, Čechová, Řehounková, Regentová TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 59.44
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 10.9.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukášová, Řimsová, Křížová, Blailová Lukášová, Řimsová, Křížová, Blailová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 53.63 6.00
2 Grábnerová, Havlíčková, Dorňáková, Nováková Grábnerová, Havlíčková, Dorňáková, Nováková AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 53.66 5.00
3 Kopalová, Řehořová, Fululi, Jarošová Kopalová, Řehořová, Fululi, Jarošová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 55.24 4.00
4 Ježková, Exnerová, Hrábková, Šolcová Ježková, Exnerová, Hrábková, Šolcová SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 58.64 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Skuhravá, Kučerová, Lacková, Bendová Skuhravá, Kučerová, Lacková, Bendová AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 49.30 13.00
2 Novotná, Součková, Hronovská, Kolářová Novotná, Součková, Hronovská, Kolářová TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 50.82 11.00
3 Petrtýlová, Lisková, Žáková, Komanická Petrtýlová, Lisková, Žáková, Komanická AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 5 52.39 10.00
4 55 Hladíková, Černovská, Bláhová, Lukášková Hladíková, Černovská, Bláhová, Lukášková TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 53.01 9.00
5 Sawruková, Dvořáková, Fučíková, Šťastná Sawruková, Dvořáková, Fučíková, Šťastná TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 53.20 8.00
6 Romanová, Horčičková, Píchová, Plecháčová Romanová, Horčičková, Píchová, Plecháčová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 53.30 7.00
7 Lukášová, Řimsová, Křížová, Blailová Lukášová, Řimsová, Křížová, Blailová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 53.63 6.00
8 Grábnerová, Havlíčková, Dorňáková, Nováková Grábnerová, Havlíčková, Dorňáková, Nováková AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 53.66 5.00
9 Kopalová, Řehořová, Fululi, Jarošová Kopalová, Řehořová, Fululi, Jarošová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 55.24 4.00
10 Lustigová, Holakovská, Jelínková, Forejtová Lustigová, Holakovská, Jelínková, Forejtová ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 56.22 3.00
11 59 Menclová, Hokrová, Včelišová, Čermáková Menclová, Hokrová, Včelišová, Čermáková ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 58.55 2.00
12 Ježková, Exnerová, Hrábková, Šolcová Ježková, Exnerová, Hrábková, Šolcová SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 58.64 1.00
13 Horáková, Čechová, Řehounková, Regentová Horáková, Čechová, Řehounková, Regentová TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 59.44

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.9.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čížek, Hercik, Slavík, Malina Čížek, Hercik, Slavík, Malina TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 3:45.33 9.00
2 Morštain, Augusta, Bažant, Bennour Morštain, Augusta, Bažant, Bennour AK Bílina AK Bílina 2 3:47.93 8.00
3 28 Kopiště, Pohorský, Velínský, Herzog Kopiště, Pohorský, Velínský, Herzog Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 3 3:49.73 6.00
4 Hakala, Knapík, Žalud, Walter Hakala, Knapík, Žalud, Walter AK Bílina AK Bílina 6 3:57.52 5.00
5 13 Arnošt, Zeman, Gloser, Javůrek Arnošt, Zeman, Gloser, Javůrek TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 4:12.01 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 10.9.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánek, Šašek, Žižka, Janků Štěpánek, Šašek, Žižka, Janků A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 3:37.06 13.00
2 32 Dreisig, Kašička, Melichar, Peffek Dreisig, Kašička, Melichar, Peffek TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 3:38.19 11.00
3 11 Šmíd, Koreček, Pecina, Stránský Šmíd, Koreček, Pecina, Stránský TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 3:41.89 10.00
4 Černý, Šantrůček, Dupák, Veselý Černý, Šantrůček, Dupák, Veselý TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 3:48.00 7.00
45 Reichl, Škrábal, Rybář, Kus Reichl, Škrábal, Rybář, Kus A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 DQ
Poznámky:
DQ 6. dráha - 17.3.2 atletická pravidla (3:56,27)
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánek, Šašek, Žižka, Janků Štěpánek, Šašek, Žižka, Janků A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 3:37.06 13.00
2 32 Dreisig, Kašička, Melichar, Peffek Dreisig, Kašička, Melichar, Peffek TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 3:38.19 11.00
3 11 Šmíd, Koreček, Pecina, Stránský Šmíd, Koreček, Pecina, Stránský TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 3:41.89 10.00
4 Čížek, Hercik, Slavík, Malina Čížek, Hercik, Slavík, Malina TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 3:45.33 9.00
5 Morštain, Augusta, Bažant, Bennour Morštain, Augusta, Bažant, Bennour AK Bílina AK Bílina 2 3:47.93 8.00
6 Černý, Šantrůček, Dupák, Veselý Černý, Šantrůček, Dupák, Veselý TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 3:48.00 7.00
7 28 Kopiště, Pohorský, Velínský, Herzog Kopiště, Pohorský, Velínský, Herzog Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla... 3 3:49.73 6.00
8 Hakala, Knapík, Žalud, Walter Hakala, Knapík, Žalud, Walter AK Bílina AK Bílina 6 3:57.52 5.00
9 13 Arnošt, Zeman, Gloser, Javůrek Arnošt, Zeman, Gloser, Javůrek TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 4:12.01 4.00
45 Reichl, Škrábal, Rybář, Kus Reichl, Škrábal, Rybář, Kus A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 DQ

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 10.9.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolářová, Bláhová, Novotná, Lukášková Kolářová, Bláhová, Novotná, Lukášková TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 4:12.21 13.00
2 Srnková, Piramovská, Dvořáková, Bittnerová Srnková, Piramovská, Dvořáková, Bittnerová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 4:17.96 11.00
3 42 Popelková, Kučerová, Tlamichová, Nováková Popelková, Kučerová, Tlamichová, Nováková AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 4:19.95 10.00
4 Plecháčová, Plecháčová, Horčičková, Šikolová Plecháčová, Plecháčová, Horčičková, Šikolová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 4:21.51 9.00
5 56 Marcová, Menclová, Musilová, Ides Marcová, Menclová, Musilová, Ides ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 4:43.65 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 10.9.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šírová, Šolcová, Petráčková, Hrábková Šírová, Šolcová, Petráčková, Hrábková SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 4:38.00 8.00
2 Fučíková, Tejmlová, Sawruková, Sawruková Fučíková, Tejmlová, Sawruková, Sawruková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 4:42.25 7.00
3 Havlíčková, Balcarová, Navrátilová, Dorňáková Havlíčková, Balcarová, Navrátilová, Dorňáková AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 4:44.41 5.00
4 Horáková, Řehounková, Regentová, Hornychová Horáková, Řehounková, Regentová, Hornychová TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 5:09.11 4.00
Krmašová, Součková, Čechová, Hladíková Krmašová, Součková, Čechová, Hladíková TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 DQ
Poznámky:
DQ 3. dráha - 17.3.2 atletická pravidla
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolářová, Bláhová, Novotná, Lukášková Kolářová, Bláhová, Novotná, Lukášková TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 4:12.21 13.00
2 Srnková, Piramovská, Dvořáková, Bittnerová Srnková, Piramovská, Dvořáková, Bittnerová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 4:17.96 11.00
3 42 Popelková, Kučerová, Tlamichová, Nováková Popelková, Kučerová, Tlamichová, Nováková AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 4:19.95 10.00
4 Plecháčová, Plecháčová, Horčičková, Šikolová Plecháčová, Plecháčová, Horčičková, Šikolová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 4:21.51 9.00
5 Šírová, Šolcová, Petráčková, Hrábková Šírová, Šolcová, Petráčková, Hrábková SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 4:38.00 8.00
6 Fučíková, Tejmlová, Sawruková, Sawruková Fučíková, Tejmlová, Sawruková, Sawruková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 4:42.25 7.00
7 56 Marcová, Menclová, Musilová, Ides Marcová, Menclová, Musilová, Ides ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 4:43.65 6.00
8 Havlíčková, Balcarová, Navrátilová, Dorňáková Havlíčková, Balcarová, Navrátilová, Dorňáková AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 4:44.41 5.00
9 Horáková, Řehounková, Regentová, Hornychová Horáková, Řehounková, Regentová, Hornychová TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 5:09.11 4.00
Krmašová, Součková, Čechová, Hladíková Krmašová, Součková, Čechová, Hladíková TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 DQ

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 10.9.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,51 1,56 1,61 1,66 1,71 1,76 1,79 1,82 1,85 1,87 1,90 1,92 Body
1 Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
06 12 PB 1.90 - - - - o xxo o xxo o xxo o xxx 13.00
2 73 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 11 1.85 - - - - o o o o o xxx 11.00
3 87 Jindřich VychodilJindřich Vychodil
Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla...
06 9 1.79 - - o o xo xxo xxo xxx 10.00
4 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 10 1.76 - - - o o xo xxx 9.00
5 Josef SimmerJosef Simmer
AK Bílina AK Bílina
07 6 PB 1.76 - - xo o xo xxo xxx 8.00
6 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 7 PB 1.71 - - o xo xo xxx 7.00
7 Denis GultDenis Gult
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
09 8 1.71 o o o o xxo xxx 6.00
8 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 1 SB 1.66 o - o o xxx 5.00
9 Matěj PešataMatěj Pešata
Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla...
08 5 1.61 o o xo xxx 4.00
10 Lukáš AugustaLukáš Augusta
AK Bílina AK Bílina
07 3 1.56 xo o xxx 3.00
11 David VětrovecDavid Větrovec
AK Bílina AK Bílina
08 2 PB 1.56 xo xo xxx 2.00
12 86 Kamil HerzogKamil Herzog
Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla...
07 4 1.51 o xxx 1.00
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 10.9.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,49 1,53 1,57 1,61 1,64 1,67 Body
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 11 SB 1.64 - - o o xo o xxo o xxx 13.00
2 Karolína HorníkováKarolína Horníková
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
06 10 PB 1.61 - - o - o o o xxx 11.00
3 Adriana ChudobováAdriana Chudobová
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
08 12 PB 1.61 - - o - o xxo xo xxx 10.00
4 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 9 1.57 - o o o xxo o xxx 9.00
5 64 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 3 PB 1.53 o o o xo o xxx 8.00
6 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 2 SB 1.49 o xxo o o xxx 7.00
7 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 6 1.49 o o o xo xxx 6.00
8 Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
08 8 1.49 - o o xxo xxx 5.00
9 6 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 7 1.45 - o xxo xxx 4.00
10 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 5 1.40 o xo xxx 3.00
11 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 1 1.40 xo xo xxx 2.00
12 Eliška ExnerováEliška Exnerová
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
07 4 1.40 o xxo xxx 1.00
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 10.9.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,71 2,91 3,11 3,31 3,51 3,71 3,81 3,91 4,01 4,45 4,65 Body
MS Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
06 12 4.45 - - - - - - - - - - - xxo xxx
2 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
06 11 4.01 - - - - - - xo - xxo - - xxx 13.00
3 11 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 7 SB 3.91 - - - xo xxo xo - o xxx 11.00
4 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
06 10 3.91 - - - - - o - xxo xxx 10.00
5 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 8 PB 3.81 - - - o o o xxo xxx 9.00
6 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 9 3.71 - - o o xxo xo xxx 8.00
7 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 3 PB 3.51 - xo xo xxo xo xxx 7.00
8 David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
07 5 3.11 - xo o xxx 6.00
9 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 4 3.11 - - xxo xxx 5.00
10 Šimon ŠkrábalŠimon Škrábal
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
06 2 2.71 o xxx 4.00
Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 6 NM - - - xxx
93 Dominik WalterDominik Walter
AK Bílina AK Bílina
08 1 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(ne, 10.9.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,75 2,90 3,05 3,15 3,25 3,30 3,35 3,40 3,45 Body
1 39 Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 9 PB 3.40 - - - - xo xo o o xo - o xxo xxx 13.00
2 Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 10 PB 3.35 - - - o - o o o xo - o xxx 11.00
3 Karolína HorníkováKarolína Horníková
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
06 8 PB 3.05 - - - o o xo xxo xxx 10.00
4 80 Nikola GrygarováNikola Grygarová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 7 SB 2.90 - - o o xo o xxx 9.00
5 19 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 5 PB 2.90 - o xo o o xxo xxx 8.00
6= 79 Alice NavrátilováAlice Navrátilová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 3 2.60 - o o o xxx 6.50
6= 18 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
07 4 2.60 - o o o xxx 6.50
8= Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 2 2.40 o xo o xxx 4.50
8= Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 6 2.40 - xo o xxx 4.50
10 82 Ester KrejsováEster Krejsová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 1 2.00 xo xxx 3.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 10.9.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
07 22 6.87 +0.0 m/s 6.87  0,00 6.72  0,10 5.30  0,00 6.87 6.32  0,00 x x 13.00
2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
06 19 PB 6.52 +0.0 m/s 6.15  0,00 6.12  0,00 6.26  -0,50 6.26 6.42  0,00 - 6.52  0,00 11.00
3 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 18 6.42 +0.1 m/s 6.29  0,00 6.20  0,00 x 6.29 6.42  0,10 x x 10.00
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 4 PB 6.34 -0.3 m/s 6.16  0,00 6.06  0,00 x 6.16 5.84  0,00 6.34  -0,30 6.32  0,00 9.00
5 Matouš ČernýMatouš Černý
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
06 15 PB 6.34 -0.1 m/s 5.99  0,00 5.92  0,00 6.34  -0,10 6.34 - - - 8.00
6 73 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 20 6.29 +0.0 m/s 6.29  0,00 5.80  0,00 6.01  0,00 6.29 - - - 7.00
7 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 9 PB 6.13 +0.0 m/s 6.13  0,00 6.06  0,00 x 6.13 x 6.02  0,00 4.16  0,00 6.00
8 Matěj NosMatěj Nos
AK Bílina AK Bílina
07 21 6.13 +0.0 m/s x x 6.13  0,00 6.13 x - 4.91  0,00 5.00
9 Martin KorečekMartin Koreček
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 8 PB 6.10 +0.0 m/s 5.86  0,00 6.10  0,00 6.08  0,00 6.10 4.00
10 87 Jindřich VychodilJindřich Vychodil
Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla...
06 14 6.07 +0.0 m/s 5.98  0,00 x 6.07  0,00 6.07 3.00
11 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 7 PB 6.06 +0.0 m/s 5.73  0,00 6.06  0,00 5.72  0,00 6.06 2.00
12 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 17 6.01 +0.0 m/s 6.01  0,00 x x 6.01 1.00
13 David BárdošDavid Bárdoš
AK Bílina AK Bílina
06 12 5.96 +0.0 m/s 5.10  0,00 5.96  0,00 x 5.96
14 Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
06 11 5.96 +0.0 m/s x 5.96  0,00 - 5.96
15 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 13 5.84 +0.0 m/s 5.59  0,10 5.71  0,00 5.84  0,00 5.84
16 33 Matěj HercikMatěj Hercik
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 6 5.83 +0.1 m/s 5.30  -0,50 5.46  0,00 5.83  0,10 5.83
17 Matěj KovářMatěj Kovář
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
06 10 5.80 +0.0 m/s 5.80  0,00 5.64  0,00 5.69  0,00 5.80
18 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
07 16 5.76 -0.5 m/s 5.51  0,20 5.72  0,00 5.76  -0,50 5.76
19 Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK Bílina AK Bílina
09 5 5.70 +0.0 m/s x x 5.70  0,00 5.70
20 Matouš RoztočilMatouš Roztočil
Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla...
09 3 5.35 +0.0 m/s 5.14  0,00 5.35  0,00 5.32  0,00 5.35
21 Lukáš ČernýLukáš Černý
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
07 2 5.30 +0.0 m/s 5.30  0,00 x x 5.30
22 Roman VinickýRoman Vinický
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 1 4.63 +0.0 m/s 4.61  0,00 x 4.63  0,00 4.63
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 10.9.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema BendováEma Bendová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 17 SB 5.53 +0.0 m/s 5.45  0,00 5.46  -0,70 - 5.46 5.40  0,00 5.53  0,00 x 13.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 18 5.36 +1.3 m/s 5.09  0,00 5.00  0,00 5.01  0,00 5.09 5.27  0,00 5.36  1,30 5.25  0,00 11.00
3 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 14 5.22 -0.1 m/s 5.08  0,00 5.22  -0,10 4.75  0,00 5.22 x 4.98  0,20 5.00  0,00 10.00
4 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 16 5.22 +0.0 m/s 4.96  -0,40 5.07  -0,10 4.83  -0,50 5.07 5.22  0,00 4.90  0,00 4.98  0,60 9.00
5 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 10 PB 5.10 +0.0 m/s 4.74  0,30 4.75  0,00 4.86  0,00 4.86 4.87  0,00 5.10  0,00 5.02  0,00 8.00
6 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 12 SB 5.01 +0.1 m/s 4.68  0,00 4.71  0,00 4.83  0,00 4.83 x x 5.01  0,10 7.00
7 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
06 13 PB 4.99 +0.0 m/s 4.88  0,00 x x 4.88 4.99  0,00 4.84  0,00 x 6.00
8 Klára KaděrováKlára Kaděrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 15 4.85 +0.0 m/s 4.85  0,00 4.80  0,00 x 4.85 x 4.67  0,00 4.57  0,00 5.00
9 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 SB 4.82 +0.0 m/s 4.72  0,00 3.50  0,00 4.82  0,00 4.82 4.00
10 Jolana FarováJolana Farová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
06 1 SB 4.74 +0.0 m/s 4.74  0,00 4.62  0,00 4.66  -0,20 4.74 3.00
11 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 11 4.67 +0.0 m/s x 4.30  0,00 4.67  0,00 4.67 2.00
12 Barbora KarasováBarbora Karasová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 9 4.29 +0.7 m/s 4.29  0,70 4.18  0,00 4.28  0,00 4.29 1.00
13 Eliška ExnerováEliška Exnerová
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
07 7 4.28 +0.0 m/s 4.00  0,00 4.19  0,00 4.28  0,00 4.28
14 Markéta BlažkováMarkéta Blažková
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 6 4.20 +0.0 m/s 4.11  0,00 4.20  0,00 4.01  0,00 4.20
15 Adéla SawrukováAdéla Sawruková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 5 4.16 +0.0 m/s 4.16  0,00 4.03  0,00 3.93  0,00 4.16
16 82 Victoria IdesVictoria Ides
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
06 2 SB 3.88 +0.0 m/s 3.78  0,00 3.69  0,00 3.88  0,00 3.88
17 38 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
07 4 3.79 +0.0 m/s x 3.79  0,00 3.64  0,00 3.79
18 Nikola PechatáNikola Pechatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3 3.78 +0.0 m/s 3.78  0,00 3.42  -0,20 x 3.78
Celkem 18 závodníků

trojskok - Dorostenci

(ne, 10.9.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bedřich ČížekBedřich Čížek
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 9 13.27 +0.0 m/s x 13.12  0,00 12.94  -1,00 13.12 13.27  0,00 13.22  0,00 x 13.00
2 Matouš ČernýMatouš Černý
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
06 8 13.22 +0.0 m/s x 12.81  0,00 12.20  -0,90 12.81 13.08  0,00 - 13.22  0,00 11.00
3 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 2 PB 12.58 +0.0 m/s 12.58  0,00 x 12.42  0,00 12.58 11.79  0,00 x - 10.00
4 Matěj KovářMatěj Kovář
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
06 7 12.41 +0.0 m/s 11.82  0,00 12.41  0,00 12.38  0,00 12.41 x 12.15  0,00 12.24  0,90 9.00
5 Samuel ŠafářSamuel Šafář
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
07 5 12.25 +0.0 m/s 12.25  0,00 x 12.24  0,00 12.25 12.06  -0,30 - - 8.00
6 132 Štěpán KusŠtěpán Kus
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
06 6 12.04 +0.0 m/s 11.45  0,00 11.54  -0,90 12.04  0,00 12.04 10.98  0,00 x x 7.00
7 Václav ŠafářVáclav Šafář
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
06 4 PB 11.94 +0.0 m/s 11.45  0,00 11.42  0,00 11.62  0,00 11.62 11.72  0,00 11.34  0,00 11.94  0,00 6.00
8 Matouš RoztočilMatouš Roztočil
Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla...
09 1 PB 11.23 +0.0 m/s 11.22  0,00 11.23  0,00 11.06  -0,90 11.23 - x 11.22  0,00 5.00
David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
07 3 DNS
Celkem 9 závodníků

trojskok - Dorostenky

(ne, 10.9.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 6 PB 11.49 +0.0 m/s 10.84  0,00 10.90  0,00 11.20  0,30 11.20 11.49  0,00 11.41  0,00 11.14  0,00 13.00
2 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 5 SB 10.88 +0.5 m/s 10.14  0,00 10.33  1,50 10.28  0,90 10.33 10.39  0,00 10.78  0,00 10.88  0,50 11.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 4 10.68 +0.6 m/s 10.49  0,00 10.68  0,60 10.65  0,00 10.68 - - - 10.00
4 Karolína LackováKarolína Lacková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 3 10.44 +0.0 m/s 09.73  0,00 10.12  0,00 10.10  0,00 10.12 10.44  0,00 x x 9.00
5 95 Natálie SawrukováNatálie Sawruková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 1 PB 09.44 +0.0 m/s 09.41  0,20 x x 9.41 x 09.44  0,00 x 8.00
6 6 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 2 09.02 +0.0 m/s 09.02  0,00 - - 9.02 - - - 7.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 10.9.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 22 12.62 12.62 12.44 10.10 12.62 x 12.17 11.44 13.00
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 18 12.00 11.35 11.19 12.00 12.00 11.61 11.38 11.19 11.00
3 Karolína LackováKarolína Lacková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 21 11.88 11.52 11.36 11.74 11.74 - - 11.88 10.00
4 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
08 17 11.74 11.11 10.31 10.18 11.11 11.74 11.22 11.40 9.00
5 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
06 20 11.28 10.99 10.57 11.01 11.01 10.92 11.28 11.18 8.00
6 Amélie MolnárováAmélie Molnárová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 19 11.27 11.27 10.59 10.33 11.27 10.08 11.04 10.57 7.00
7 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
07 15 10.78 09.61 10.67 10.78 10.78 09.86 x 10.05 6.00
8 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
06 1 PB 10.72 09.61 10.35 10.72 10.72 x 10.36 10.58 5.00
9 Karolína KuncováKarolína Kuncová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
06 16 10.72 10.72 09.22 10.18 10.72 4.00
10 Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
06 3 SB 10.36 09.65 10.36 09.19 10.36 3.00
11 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 14 10.14 x 10.14 09.66 10.14 2.00
12 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
07 13 09.77 08.79 09.57 09.77 9.77 1.00
13 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 12 09.62 09.17 x 09.62 9.62
14 Tereza SejnováTereza Sejnová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 7 PB 09.57 x 08.02 09.57 9.57
15 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 11 09.54 09.43 x 09.54 9.54
16 Kateřina JežkováKateřina Ježková
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
07 10 08.87 06.97 08.82 08.87 8.87
17 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 2 SB 08.62 08.37 08.27 08.62 8.62
18 Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 9 08.61 08.61 07.24 08.52 8.61
19 Michaela VčelišováMichaela Včelišová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 8 08.35 07.32 07.20 08.35 8.35
20 Tereza TomanováTereza Tomanová
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
06 5 PB 07.70 07.42 07.70 06.77 7.70
21 Emma JanstováEmma Janstová
AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s.
07 6 06.94 06.53 06.94 x 6.94
22 Tereza ZelenkováTereza Zelenková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
07 4 PB 06.86 06.19 06.86 05.46 6.86
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 10.9.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin BurkoňMartin Burkoň
AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s.
06 18 PB 15.60 x 15.60 x 15.60 x x x 13.00
2 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
06 19 15.52 14.38 14.98 15.52 15.52 14.67 x x 11.00
3 Tomáš FlídrTomáš Flídr
Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. Sportovní kluby Spartak Sla...
07 16 14.44 13.80 x 13.64 13.80 14.44 x 14.43 10.00
4 Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 15 13.94 13.70 13.61 13.70 13.70 13.26 13.37 13.94 9.00
5 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
07 12 13.86 13.21 13.86 13.70 13.86 x x 13.78 8.00
6 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 13 13.80 13.22 13.80 - 13.80 - - - 7.00
7 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
06 17 13.52 11.96 13.52 12.75 13.52 13.04 13.47 13.23 6.00
8 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
06 14 12.53 12.49 12.46 x 12.49 x x 12.53 5.00
9 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
06 10 SB 12.47 11.61 12.47 11.82