Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický kraj

Svitavy (23. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 12:20) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 4 07.21 809.00
2 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 07.21 809.00
3 Matěj PešataMatěj Pešata 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 7 07.63 671.00
4 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 07.65 665.00
5 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 07.70 650.00
6 Stanislav DospělStanislav Dospěl 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 8 07.71 646.00
MS Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 07.35
MS František ŠperkaFrantišek Šperka 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 07.62
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 12:20) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠíchaJiří Šícha 07 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 3 07.67 659.00
2 Jan DraesslerJan Draessler 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 7 07.72 643.00
3 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 07.73 640.00
4 Tomáš Martin BařinaTomáš Martin Bařina 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 2 07.76 631.00
5 9 Adam RůžičkaAdam Růžička 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 07.88 595.00
6 2 Ondřej VaškoOndřej Vaško 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 6 07.91 586.00
7 Ondřej MádloOndřej Mádlo 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 1 07.96 571.00
8 Matěj HájekMatěj Hájek 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 8 08.03 551.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 23.5.2023 - 12:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HusákDominik Husák 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 SB 07.76 631.00
2 Tomáš RösslerTomáš Rössler 09 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... 8 07.95 574.00
3 Ondřej KalaOndřej Kala 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 SB 08.04 548.00
4 Jakub OndrášJakub Ondráš 07 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... 2 SB 08.15 517.00
5 Filip MlynářFilip Mlynář 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 5 SB 08.17 511.00
6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 1 08.33 468.00
7 Filip NunvářFilip Nunvář 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 7 SB 08.33 468.00
8 Petr HradeckýPetr Hradecký 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 6 08.37 457.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 4 07.21 809.00
1 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 07.21 809.00
3 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 07.35
4 František ŠperkaFrantišek Šperka 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 07.62
5 Matěj PešataMatěj Pešata 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 7 07.63 671.00
6 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 07.65 665.00
7 Jiří ŠíchaJiří Šícha 07 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 3 07.67 659.00
8 Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 07.70 650.00
9 Stanislav DospělStanislav Dospěl 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 8 07.71 646.00
10 Jan DraesslerJan Draessler 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 7 07.72 643.00
11 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 07.73 640.00
12 Tomáš Martin BařinaTomáš Martin Bařina 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 2 07.76 631.00
12 Dominik HusákDominik Husák 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 SB 07.76 631.00
14 9 Adam RůžičkaAdam Růžička 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 07.88 595.00
15 2 Ondřej VaškoOndřej Vaško 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 6 07.91 586.00
16 Tomáš RösslerTomáš Rössler 09 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... 8 07.95 574.00
17 Ondřej MádloOndřej Mádlo 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 1 07.96 571.00
18 Matěj HájekMatěj Hájek 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 8 08.03 551.00
19 Ondřej KalaOndřej Kala 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 SB 08.04 548.00
20 Jakub OndrášJakub Ondráš 07 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... 2 SB 08.15 517.00
21 Filip MlynářFilip Mlynář 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 5 SB 08.17 511.00
22 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 1 08.33 468.00
22 Filip NunvářFilip Nunvář 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 7 SB 08.33 468.00
24 Petr HradeckýPetr Hradecký 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 6 08.37 457.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 11:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 4 SB 07.74 637.00
2 Lukáš ŠpivákLukáš Špivák 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 5 SB 07.86 601.00
3 Dominik SoškaDominik Soška 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 6 SB 08.12 525.00
4 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 SB 08.17 511.00
5 Radim ČápRadim Čáp 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 SB 08.17 511.00
6 Stanislav ŠvejcarStanislav Švejcar 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 1 SB 08.50 423.00
7 Vojtěch BartheldyVojtěch Bartheldy 10 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň 7 08.74 364.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 11:40) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KrátkýKryštof Krátký 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 3 08.37 457.00
2 Matyáš ZváraMatyáš Zvára 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 4 08.45 436.00
3 Matyáš HalamkaMatyáš Halamka 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 08.53 416.00
4 Michal MarešMichal Mareš 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 1 08.54 413.00
5 Jan SchafferJan Schaffer 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 7 08.61 396.00
6 Jan SolařJan Solař 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 08.71 371.00
7 Václav KlemtVáclav Klemt 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 09.01 302.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 23.5.2023 - 11:40) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr RambousekPetr Rambousek 23 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň 4 08.21 500.00
2 50 Jan ŽabaJan Žaba 09 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň 7 08.29 478.00
3 Vojtěch FliedrVojtěch Fliedr 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 2 08.45 436.00
4 Semen OnopkoSemen Onopko 11 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 08.62 393.00
5 Lukáš RezekLukáš Rezek 11 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 08.73 366.00
6 Jonáš ChládekJonáš Chládek 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 6 09.15 272.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 4 SB 07.74 637.00
2 Lukáš ŠpivákLukáš Špivák 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 5 SB 07.86 601.00
3 Dominik SoškaDominik Soška 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 6 SB 08.12 525.00
4 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 SB 08.17 511.00
4 Radim ČápRadim Čáp 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 SB 08.17 511.00
6 Petr RambousekPetr Rambousek 23 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň 4 08.21 500.00
7 50 Jan ŽabaJan Žaba 09 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň 7 08.29 478.00
8 Kryštof KrátkýKryštof Krátký 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 3 08.37 457.00
9 Matyáš ZváraMatyáš Zvára 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 4 08.45 436.00
9 Vojtěch FliedrVojtěch Fliedr 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 2 08.45 436.00
11 Stanislav ŠvejcarStanislav Švejcar 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 1 SB 08.50 423.00
12 Matyáš HalamkaMatyáš Halamka 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 08.53 416.00
13 Michal MarešMichal Mareš 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 1 08.54 413.00
14 Jan SchafferJan Schaffer 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 7 08.61 396.00
15 Semen OnopkoSemen Onopko 11 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 08.62 393.00
16 Jan SolařJan Solař 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 08.71 371.00
17 Lukáš RezekLukáš Rezek 11 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 08.73 366.00
18 Vojtěch BartheldyVojtěch Bartheldy 10 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň 7 08.74 364.00
19 Václav KlemtVáclav Klemt 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 09.01 302.00
20 Jonáš ChládekJonáš Chládek 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 6 09.15 272.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 12:40) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 4 07.84 898.00
2 34 Sára HynkováSára Hynková 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.06 830.00
3 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 08.06 830.00
4 Eliška BílkováEliška Bílková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 08.08 824.00
5 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2 08.25 773.00
6 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 08.36 741.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 12:40) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta ŽáčkováŽaneta Žáčková 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 3 08.47 709.00
2 Monika JílkováMonika Jílková 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 5 08.59 676.00
3 35 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 4 08.69 648.00
4 Elen ProcházkováElen Procházková 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 08.78 624.00
5 Tereza KohoutkováTereza Kohoutková 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 2 08.80 618.00
6 Lucie DoležalováLucie Doležalová 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 7 08.98 571.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 23.5.2023 - 12:40) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella RoztočilováNella Roztočilová 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 6 08.60 673.00
2 Kateřina SoukalováKateřina Soukalová 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 08.99 569.00
3 Michaela FilipiMichaela Filipi 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 4 SB 09.02 561.00
4 Aneta HlušičkováAneta Hlušičková 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 SB 09.37 475.00
5 Tereza BrázdováTereza Brázdová 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 09.57 428.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 4 07.84 898.00
2 34 Sára HynkováSára Hynková 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.06 830.00
2 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 08.06 830.00
4 Eliška BílkováEliška Bílková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 08.08 824.00
5 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2 08.25 773.00
6 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 08.36 741.00
7 Žaneta ŽáčkováŽaneta Žáčková 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 3 08.47 709.00
8 Monika JílkováMonika Jílková 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 5 08.59 676.00
9 Nella RoztočilováNella Roztočilová 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 6 08.60 673.00
10 35 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 4 08.69 648.00
11 Elen ProcházkováElen Procházková 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 08.78 624.00
12 Tereza KohoutkováTereza Kohoutková 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 2 08.80 618.00
13 Lucie DoležalováLucie Doležalová 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 7 08.98 571.00
14 Kateřina SoukalováKateřina Soukalová 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 08.99 569.00
15 Michaela FilipiMichaela Filipi 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 4 SB 09.02 561.00
16 Aneta HlušičkováAneta Hlušičková 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 SB 09.37 475.00
17 Tereza BrázdováTereza Brázdová 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 09.57 428.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 12:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 4 08.35 744.00
2 Klára DolanováKlára Dolanová 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 08.48 706.00
3 Kateřina KrupičkováKateřina Krupičková 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 08.65 659.00
4 Aneta HanušováAneta Hanušová 10 ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň 3 08.73 637.00
5 80 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 08.75 632.00
6 Pavla ChadimováPavla Chadimová 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 08.79 621.00
7 Nela PavlatováNela Pavlatová 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 08.90 592.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 12:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ProcházkováAneta Procházková 11 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 4 08.72 640.00
2 76 Zuzana ŠlégrováZuzana Šlégrová 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 08.72 640.00
3 Nela EliášováNela Eliášová 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 3 08.95 579.00
4 Emílie DufkováEmílie Dufková 11 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 09.07 548.00
5 Nela MackerlováNela Mackerlová 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 7 09.11 538.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 23.5.2023 - 12:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Anna PešinováAnna Pešinová 10 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 6 SB 09.09 543.00
2 Vanessa BorotováVanessa Borotová 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 4 SB 09.11 538.00
3 Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná 11 ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň 3 SB 09.12 536.00
4 Eliška MachováEliška Machová 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 SB 09.15 528.00
5 Anežka DvořákováAnežka Dvořáková 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 SB 09.15 528.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 23.5.2023 - 12:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita KřížováAnita Křížová 10 ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň 7 SB 08.90 592.00
2 Lucie KrálováLucie Králová 11 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 3 SB 09.22 511.00
3 Laura PoláškováLaura Polášková 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 6 SB 09.37 475.00
4 Nela SalátováNela Salátová 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 5 SB 09.37 475.00
5 Veronika KasalováVeronika Kasalová 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 4 SB 09.40 468.00
6 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 2 SB 09.47 451.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 4 08.35 744.00
2 Klára DolanováKlára Dolanová 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 08.48 706.00
3 Kateřina KrupičkováKateřina Krupičková 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 08.65 659.00
4 Aneta ProcházkováAneta Procházková 11 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 4 08.72 640.00
4 76 Zuzana ŠlégrováZuzana Šlégrová 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 08.72 640.00
6 Aneta HanušováAneta Hanušová 10 ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň 3 08.73 637.00
7 80 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 08.75 632.00
8 Pavla ChadimováPavla Chadimová 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 08.79 621.00
9 Nela PavlatováNela Pavlatová 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 08.90 592.00
9 Anita KřížováAnita Křížová 10 ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň 7 SB 08.90 592.00
11 Nela EliášováNela Eliášová 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 3 08.95 579.00
12 Emílie DufkováEmílie Dufková 11 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 09.07 548.00
13 79 Anna PešinováAnna Pešinová 10 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 6 SB 09.09 543.00
14 Nela MackerlováNela Mackerlová 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 7 09.11 538.00
14 Vanessa BorotováVanessa Borotová 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 4 SB 09.11 538.00
16 Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná 11 ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň 3 SB 09.12 536.00
17 Eliška MachováEliška Machová 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 SB 09.15 528.00
17 Anežka DvořákováAnežka Dvořáková 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 SB 09.15 528.00
19 Lucie KrálováLucie Králová 11 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 3 SB 09.22 511.00
20 Laura PoláškováLaura Polášková 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 6 SB 09.37 475.00
20 Nela SalátováNela Salátová 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 5 SB 09.37 475.00
22 Veronika KasalováVeronika Kasalová 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 4 SB 09.40 468.00
23 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 2 SB 09.47 451.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 73 Sofie PařízkováSofie Pařízková 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1 SB 1:52.71 621.00
2 74 Leona GoláňováLeona Goláňová 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 SB 1:59.06 523.00
3 72 Sofie KotováSofie Kotová 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 SB 1:59.68 513.00
4 65 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 11 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 SB 1:59.84 511.00
5 68 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 3 SB 2:00.01 509.00
6 60 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň 8 SB 2:02.85 468.00
7 66 Justýna ŠmögerováJustýna Šmögerová 11 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 5 SB 2:03.52 458.00
8 70 Lucie PodsedníkováLucie Podsedníková 11 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 9 SB 2:05.38 432.00
9 71 Natálie KantorováNatálie Kantorová 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 10 SB 2:06.02 424.00
10 76 Zuzana ŠlégrováZuzana Šlégrová 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 2:08.02 397.00
11 67 Michaela ŠkodováMichaela Škodová 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 11 SB 2:14.86 312.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 63 Jana KošinováJana Košinová 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 SB 1:45.53 743.00
2 80 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 SB 1:46.79 721.00
3 64 Eliška BurešováEliška Burešová 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 SB 1:47.24 713.00
4 62 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 4 SB 1:47.89 702.00
5 78 Soňa TišlováSoňa Tišlová 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 2 1:51.78 636.00
6 61 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 6 SB 1:52.66 622.00
7 69 Adéla MikuleckáAdéla Mikulecká 10 ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň 7 SB 1:55.02 585.00
8 77 Klára LichtágováKlára Lichtágová 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 9 SB 1:58.23 535.00
9 81 Veronika KomárkováVeronika Komárková 09 ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň 8 1:59.51 516.00
10 79 Anna PešinováAnna Pešinová 10 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 10 2:04.29 447.00
11 75 Karolína VodehnalováKarolína Vodehnalová 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 11 2:05.00 438.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 63 Jana KošinováJana Košinová 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 SB 1:45.53 743.00
2 80 Adéla FliedrováAdéla Fliedrová 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 3 SB 1:46.79 721.00
3 64 Eliška BurešováEliška Burešová 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 SB 1:47.24 713.00
4 62 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 4 SB 1:47.89 702.00
5 78 Soňa TišlováSoňa Tišlová 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 2 1:51.78 636.00
6 61 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 10 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 6 SB 1:52.66 622.00
7 73 Sofie PařízkováSofie Pařízková 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1 SB 1:52.71 621.00
8 69 Adéla MikuleckáAdéla Mikulecká 10 ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň 7 SB 1:55.02 585.00
9 77 Klára LichtágováKlára Lichtágová 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 9 SB 1:58.23 535.00
10 74 Leona GoláňováLeona Goláňová 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 SB 1:59.06 523.00
11 81 Veronika KomárkováVeronika Komárková 09 ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň 8 1:59.51 516.00
12 72 Sofie KotováSofie Kotová 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 SB 1:59.68 513.00
13 65 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 11 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 SB 1:59.84 511.00
14 68 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 3 SB 2:00.01 509.00
15 60 Tereza ŠvecováTereza Švecová 10 ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň 8 SB 2:02.85 468.00
16 66 Justýna ŠmögerováJustýna Šmögerová 11 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 5 SB 2:03.52 458.00
17 79 Anna PešinováAnna Pešinová 10 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 10 2:04.29 447.00
18 75 Karolína VodehnalováKarolína Vodehnalová 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 11 2:05.00 438.00
19 70 Lucie PodsedníkováLucie Podsedníková 11 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 9 SB 2:05.38 432.00
20 71 Natálie KantorováNatálie Kantorová 10 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 10 SB 2:06.02 424.00
21 76 Zuzana ŠlégrováZuzana Šlégrová 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 2:08.02 397.00
22 67 Michaela ŠkodováMichaela Škodová 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 11 SB 2:14.86 312.00

800 m - Žákyně

(út, 23.5.2023 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 25 Nikola ChourováNikola Chourová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2 SB 2:32.17 666.00
2 38 Barbora GroulíkováBarbora Groulíková 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 SB 2:33.11 654.00
3 33 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 SB 2:33.56 649.00
4 34 Sára HynkováSára Hynková 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 2:37.52 602.00
5 26 Natali RemešováNatali Remešová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 2:37.91 597.00
6 36 Adéla BiberlováAdéla Biberlová 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 9 SB 2:44.02 528.00
7 29 Andrea KantorováAndrea Kantorová 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 7 2:46.89 496.00
8 27 Nikola PolívkováNikola Polívková 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 16 2:47.36 491.00
9 32 Jana HorčičkováJana Horčičková 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 2:47.41 491.00
10 37 Zuzana StodolováZuzana Stodolová 07 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 10 2:53.40 429.00
11 39 Kristýna BělinováKristýna Bělinová 09 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 13 SB 2:55.49 408.00
12 35 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 8 2:55.91 404.00
13 30 Marie AndrlíkováMarie Andrlíková 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 12 2:56.01 403.00
14 23 Karolína MachačováKarolína Machačová 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 15 3:04.58 324.00
15 24 Gabriela MenclováGabriela Menclová 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 11 3:05.82 313.00
16 28 Tereza CrkalováTereza Crkalová 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 14 3:05.89 312.00
Celkem 16 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(út, 23.5.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 57 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 3:06.25 604.00
2 49 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 3 SB 3:12.64 546.00
3 42 Vojtěch DrahošVojtěch Drahoš 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 6 SB 3:21.67 468.00
4 43 Jakub ŠustrJakub Šustr 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 3:22.41 461.00
5 51 Jan VítekJan Vítek 10 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň 5 3:22.90 457.00
6 56 Václav VoženílekVáclav Voženílek 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 8 SB 3:26.50 428.00
7 41 Filip StřasákFilip Střasák 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 11 SB 3:29.91 401.00
8 48 Tomáš NyklTomáš Nykl 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 9 SB 3:30.40 397.00
9 46 Michal BurešMichal Bureš 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 10 SB 3:33.66 373.00
10 59 Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 12 SB 3:34.87 364.00
11 52 Sebastian PourSebastian Pour 11 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 18 3:36.86 349.00
12 44 David PliskaDavid Pliska 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 7 3:38.87 334.00
13 53 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 16 3:41.53 316.00
14 45 Tomáš HnátekTomáš Hnátek 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 14 SB 3:41.95 313.00
15 58 František EliášFrantišek Eliáš 10 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň 13 3:47.89 273.00
16 Jonáš ChládekJonáš Chládek 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 17 3:49.41 263.00
17 50 Jan ŽabaJan Žaba 09 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň 20 3:53.56 237.00
18 40 Patrik RoušarPatrik Roušar 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 19 3:58.45 208.00
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žáci

(út, 23.5.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 19 Jan KrištofJan Krištof 07 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 1 SB 4:42.98 662.00
2 2 Ondřej VaškoOndřej Vaško 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 7 SB 4:45.94 643.00
3 20 Vojtěch KrálVojtěch Král 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 2 SB 4:46.28 641.00
4 1 Pavel PohorskýPavel Pohorský 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 9 SB 4:51.64 609.00
5 13 Jakub PanušJakub Panuš 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 8 SB 4:52.82 602.00
6 4 Šimon ŘivnáčŠimon Řivnáč 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 13 SB 4:53.27 599.00
7 7 Vojtěch UrbášekVojtěch Urbášek 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 5 4:54.00 595.00
8 3 Hugo KnajflHugo Knajfl 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 4:55.17 588.00
9 8 Tomáš PavlišTomáš Pavliš 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 3 4:55.99 583.00
10 17 Marek HalamkaMarek Halamka 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 4:59.02 565.00
11 16 Štěpán KošňarŠtěpán Košňar 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 16 SB 5:00.27 558.00
12 15 Tadeáš GlänznerTadeáš Glänzner 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 10 5:00.95 554.00
13 5 Vítek ŠvubVítek Švub 07 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... 14 SB 5:04.32 535.00
14 14 Jan TargošJan Targoš 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 12 SB 5:06.66 522.00
15 12 Tomáš JílekTomáš Jílek 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 15 5:20.75 446.00
16 21 Tadeáš JanderaTadeáš Jandera 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 20 5:24.83 425.00
17 18 Erik BorekErik Borek 08 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... 19 5:27.74 411.00
18 11 Jáchym ŠvejdaJáchym Švejda 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 18 SB 5:31.55 392.00
19 6 Dominik MüllerDominik Müller 08 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 21 5:33.13 384.00
20 22 Kristián SmékalKristián Smékal 07 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... 17 5:35.93 371.00
21 10 Michal ŽahourMichal Žahour 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 22 6:14.82 207.00
Celkem 21 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš, Růžička, Vrančík, Pecháček Jonáš, Růžička, Vrančík, Pecháček ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 28.42 720.00
2 4 Řivnáč, Řehořek, Burkoň, Šejnoha Řivnáč, Řehořek, Burkoň, Šejnoha ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 30.23 578.00
3 Štěpánek, Mádlo, Vaško, Pešata Štěpánek, Mádlo, Vaško, Pešata ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 2 30.46 561.00
4 Draessler, Dospiva, Bařina, Urbášek Draessler, Dospiva, Bařina, Urbášek GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 4 30.58 552.00
5 1 Pohorský, Moučka, Růžička, Pavliš Pohorský, Moučka, Růžička, Pavliš ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 3 31.09 515.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linha, Křehla, Šrajer, Šerý Linha, Křehla, Šrajer, Šerý ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 28.02 753.00
2 14 Targoš, Korbut, Švec, Čermák Targoš, Korbut, Švec, Čermák ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 29.31 648.00
3 Kala, Košňar, Kubíček, Hájek Kala, Košňar, Kubíček, Hájek ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 29.39 642.00
4 Dospěl, Husák, Vraspír, Nunvář Dospěl, Husák, Vraspír, Nunvář Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 30.14 584.00
5 10 Žahour, Jílek, Cíl, Jandera Žahour, Jílek, Cíl, Jandera Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 32.24 436.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 23.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rössler, Krása, Borek, Ondráš Rössler, Krása, Borek, Ondráš ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... 6 30.09 588.00
2 20 Král, Mlynář, Šícha, Hradecký Král, Mlynář, Šícha, Hradecký Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 5 31.70 472.00
3 Pecháček, Smékal, Jílek, Švub Pecháček, Smékal, Jílek, Švub ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... 3 32.43 424.00
4 Dudek, Štarmann, Švejda, Krištof Dudek, Štarmann, Švejda, Krištof Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 4 32.71 406.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linha, Křehla, Šrajer, Šerý Linha, Křehla, Šrajer, Šerý ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 28.02 753.00
2 Jonáš, Růžička, Vrančík, Pecháček Jonáš, Růžička, Vrančík, Pecháček ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 28.42 720.00
3 14 Targoš, Korbut, Švec, Čermák Targoš, Korbut, Švec, Čermák ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 29.31 648.00
4 Kala, Košňar, Kubíček, Hájek Kala, Košňar, Kubíček, Hájek ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 5 29.39 642.00
5 Rössler, Krása, Borek, Ondráš Rössler, Krása, Borek, Ondráš ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... 6 30.09 588.00
6 Dospěl, Husák, Vraspír, Nunvář Dospěl, Husák, Vraspír, Nunvář Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 30.14 584.00
7 4 Řivnáč, Řehořek, Burkoň, Šejnoha Řivnáč, Řehořek, Burkoň, Šejnoha ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 30.23 578.00
8 Štěpánek, Mádlo, Vaško, Pešata Štěpánek, Mádlo, Vaško, Pešata ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 2 30.46 561.00
9 Draessler, Dospiva, Bařina, Urbášek Draessler, Dospiva, Bařina, Urbášek GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 4 30.58 552.00
10 1 Pohorský, Moučka, Růžička, Pavliš Pohorský, Moučka, Růžička, Pavliš ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 3 31.09 515.00
11 20 Král, Mlynář, Šícha, Hradecký Král, Mlynář, Šícha, Hradecký Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 5 31.70 472.00
12 10 Žahour, Jílek, Cíl, Jandera Žahour, Jílek, Cíl, Jandera Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 2 32.24 436.00
13 Pecháček, Smékal, Jílek, Švub Pecháček, Smékal, Jílek, Švub ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... 3 32.43 424.00
14 Dudek, Štarmann, Švejda, Krištof Dudek, Štarmann, Švejda, Krištof Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 4 32.71 406.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švejcar, Čáp, Jůza, Sedláček Švejcar, Čáp, Jůza, Sedláček ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 31.75 469.00
2 Rambousek, Bartheldy, Žaba, Němec Rambousek, Bartheldy, Žaba, Němec ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň 3 33.80 339.00
3 Onopko, Solař, Balek, Matoušek Onopko, Solař, Balek, Matoušek ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 34.20 316.00
4 Hameder, Roušar, Lorenc, Hegr Hameder, Roušar, Lorenc, Hegr ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 4 34.78 283.00
5 Slabihoud, Boháček, Bartušek, Pour Slabihoud, Boháček, Bartušek, Pour ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 35.32 255.00
6 51 Vítek, Hynek, Eliáš, Klusáček Vítek, Hynek, Eliáš, Klusáček ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň 1 37.93 136.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Špivák, Krátký, Drahoš, Dostál Špivák, Krátký, Drahoš, Dostál ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 1 31.17 509.00
2 Chládek, Zvára, Hnátek, Soška Chládek, Zvára, Hnátek, Soška ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 5 31.60 479.00
3 Klemt, Halamka, Šustr, Linhart Klemt, Halamka, Šustr, Linhart ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 32.36 428.00
4 Fliedr, Mareš, Bureš, Schaffer Fliedr, Mareš, Bureš, Schaffer ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 4 33.31 368.00
5 Rezek, Žďárský, Voženílek, Meduna Rezek, Žďárský, Voženílek, Meduna ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2 34.05 324.00
6 44 Pliska, Kučera, Kukrle, Hodaň Pliska, Kučera, Kukrle, Hodaň ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 6 35.57 242.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Špivák, Krátký, Drahoš, Dostál Špivák, Krátký, Drahoš, Dostál ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 1 31.17 509.00
2 Chládek, Zvára, Hnátek, Soška Chládek, Zvára, Hnátek, Soška ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 5 31.60 479.00
3 Švejcar, Čáp, Jůza, Sedláček Švejcar, Čáp, Jůza, Sedláček ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 2 31.75 469.00
4 Klemt, Halamka, Šustr, Linhart Klemt, Halamka, Šustr, Linhart ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 32.36 428.00
5 Fliedr, Mareš, Bureš, Schaffer Fliedr, Mareš, Bureš, Schaffer ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 4 33.31 368.00
6 Rambousek, Bartheldy, Žaba, Němec Rambousek, Bartheldy, Žaba, Němec ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň 3 33.80 339.00
7 Rezek, Žďárský, Voženílek, Meduna Rezek, Žďárský, Voženílek, Meduna ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2 34.05 324.00
8 Onopko, Solař, Balek, Matoušek Onopko, Solař, Balek, Matoušek ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 34.20 316.00
9 Hameder, Roušar, Lorenc, Hegr Hameder, Roušar, Lorenc, Hegr ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička 4 34.78 283.00
10 Slabihoud, Boháček, Bartušek, Pour Slabihoud, Boháček, Bartušek, Pour ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 35.32 255.00
11 44 Pliska, Kučera, Kukrle, Hodaň Pliska, Kučera, Kukrle, Hodaň ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... 6 35.57 242.00
12 51 Vítek, Hynek, Eliáš, Klusáček Vítek, Hynek, Eliáš, Klusáček ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň 1 37.93 136.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Hynková, Bajerová, Ouhrabková, Košťálová Hynková, Bajerová, Ouhrabková, Košťálová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 30.01 888.00
2 Procházková, Čížková, Bulisová, Kamarytová Procházková, Čížková, Bulisová, Kamarytová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 33.05 661.00
3 Doležalová, Jílková, Filipi, Biberlová Doležalová, Jílková, Filipi, Biberlová Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 4 33.33 642.00
4 29 Kantorová, Groulíková, Soukalová, Hejtmánková Kantorová, Groulíková, Soukalová, Hejtmánková Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 6 33.91 602.00
5 37 Stodolová, Andrlíková, Dvořáková, Kleinová Stodolová, Andrlíková, Dvořáková, Kleinová Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 1 35.33 511.00
6 Hlušičková, Brázdová, Maixnerová, Tobiášová Hlušičková, Brázdová, Maixnerová, Tobiášová Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 35.79 483.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bílková, Linhartová, Mihulková, Štěpánková Bílková, Linhartová, Mihulková, Štěpánková ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 30.04 885.00
2 Opočenská, Kohoutková, Žáčková, Cajthamlová Opočenská, Kohoutková, Žáčková, Cajthamlová ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 6 32.57 695.00
3 25 Chourová, Menclová, Mencová, Štrupová Chourová, Menclová, Mencová, Štrupová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 32.88 673.00
4 28 Crkalová, Pluhařová, Polívková, Roztočilová Crkalová, Pluhařová, Polívková, Roztočilová ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 5 34.28 578.00
35 Štrupová, Štanglicová, Soukupová, Podzimková Štrupová, Štanglicová, Soukupová, Podzimková ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Hynková, Bajerová, Ouhrabková, Košťálová Hynková, Bajerová, Ouhrabková, Košťálová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 30.01 888.00
2 Bílková, Linhartová, Mihulková, Štěpánková Bílková, Linhartová, Mihulková, Štěpánková ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 30.04 885.00
3 Opočenská, Kohoutková, Žáčková, Cajthamlová Opočenská, Kohoutková, Žáčková, Cajthamlová ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 6 32.57 695.00
4 25 Chourová, Menclová, Mencová, Štrupová Chourová, Menclová, Mencová, Štrupová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 32.88 673.00
5 Procházková, Čížková, Bulisová, Kamarytová Procházková, Čížková, Bulisová, Kamarytová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 33.05 661.00
6 Doležalová, Jílková, Filipi, Biberlová Doležalová, Jílková, Filipi, Biberlová Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 4 33.33 642.00
7 29 Kantorová, Groulíková, Soukalová, Hejtmánková Kantorová, Groulíková, Soukalová, Hejtmánková Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 6 33.91 602.00
8 28 Crkalová, Pluhařová, Polívková, Roztočilová Crkalová, Pluhařová, Polívková, Roztočilová ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 5 34.28 578.00
9 37 Stodolová, Andrlíková, Dvořáková, Kleinová Stodolová, Andrlíková, Dvořáková, Kleinová Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 1 35.33 511.00
10 Hlušičková, Brázdová, Maixnerová, Tobiášová Hlušičková, Brázdová, Maixnerová, Tobiášová Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 5 35.79 483.00
35 Štrupová, Štanglicová, Soukupová, Podzimková Štrupová, Štanglicová, Soukupová, Podzimková ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického 2 DNF

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Košinová, Dolanová, Barochová, Štolová Košinová, Dolanová, Barochová, Štolová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 33.17 653.00
2 64 Burešová, Brotanová, Neumanová, Pavlatová Burešová, Brotanová, Neumanová, Pavlatová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 34.86 540.00
3 68 Brychtová, Tmějová, Borotová, Eliášová Brychtová, Tmějová, Borotová, Eliášová ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 4 34.92 536.00
4 Salátová, Šmögerová, Strapinová, Škodová Salátová, Šmögerová, Strapinová, Škodová ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 2 35.86 478.00
5 Krejčí, Kasalová, Krejčí, Václavíková Krejčí, Kasalová, Krejčí, Václavíková GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 6 36.24 456.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krupičková, Dufková, Procházková, Kotová Krupičková, Dufková, Procházková, Kotová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 34.09 590.00
2 73 Pařízková, Skřivánková, Tomínová, Jará Pařízková, Skřivánková, Tomínová, Jará ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 34.80 544.00
3 71 Kantorová, Podsedníková, Petrová, Kašová Kantorová, Podsedníková, Petrová, Kašová Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 35.21 518.00
4 Kratochvílová, Králová, Pelikánová, Kohutová Kratochvílová, Králová, Pelikánová, Kohutová Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 5 35.64 492.00
5 Lašková, Bohunková, Pavlišová, Vojáčková Lašková, Bohunková, Pavlišová, Vojáčková ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 36.37 448.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 23.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zahradníčková, Pešinová, Lichtágová, Tišlová Zahradníčková, Pešinová, Lichtágová, Tišlová Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 2 33.13 655.00
2 Dvořáková, Fliedrová, Vodehnalová, Machová Dvořáková, Fliedrová, Vodehnalová, Machová Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 33.66 619.00
3 Mackerlová, Šlégrová, Vodehnalová, Součková Mackerlová, Šlégrová, Vodehnalová, Součková ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 34.03 594.00
4 Hrnčířová, Šigutová, Mikulecká, Horváthová Hrnčířová, Šigutová, Mikulecká, Horváthová ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň 5 36.46 443.00
5 Křížová, Hanušová, Švecová, Novotná Křížová, Hanušová, Švecová, Novotná ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň 3 38.58 327.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zahradníčková, Pešinová, Lichtágová, Tišlová Zahradníčková, Pešinová, Lichtágová, Tišlová Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 2 33.13 655.00
2 63 Košinová, Dolanová, Barochová, Štolová Košinová, Dolanová, Barochová, Štolová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 33.17 653.00
3 Dvořáková, Fliedrová, Vodehnalová, Machová Dvořáková, Fliedrová, Vodehnalová, Machová Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 33.66 619.00
4 Mackerlová, Šlégrová, Vodehnalová, Součková Mackerlová, Šlégrová, Vodehnalová, Součková ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 34.03 594.00
5 Krupičková, Dufková, Procházková, Kotová Krupičková, Dufková, Procházková, Kotová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 34.09 590.00
6 73 Pařízková, Skřivánková, Tomínová, Jará Pařízková, Skřivánková, Tomínová, Jará ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 34.80 544.00
7 64 Burešová, Brotanová, Neumanová, Pavlatová Burešová, Brotanová, Neumanová, Pavlatová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 34.86 540.00
8 68 Brychtová, Tmějová, Borotová, Eliášová Brychtová, Tmějová, Borotová, Eliášová ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 4 34.92 536.00
9 71 Kantorová, Podsedníková, Petrová, Kašová Kantorová, Podsedníková, Petrová, Kašová Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička 4 35.21 518.00
10 Kratochvílová, Králová, Pelikánová, Kohutová Kratochvílová, Králová, Pelikánová, Kohutová Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 5 35.64 492.00
11 Salátová, Šmögerová, Strapinová, Škodová Salátová, Šmögerová, Strapinová, Škodová ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou 2 35.86 478.00
12 Krejčí, Kasalová, Krejčí, Václavíková Krejčí, Kasalová, Krejčí, Václavíková GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová 6 36.24 456.00
13 Lašková, Bohunková, Pavlišová, Vojáčková Lašková, Bohunková, Pavlišová, Vojáčková ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká 6 36.37 448.00
14 Hrnčířová, Šigutová, Mikulecká, Horváthová Hrnčířová, Šigutová, Mikulecká, Horváthová ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň 5 36.46 443.00
15 Křížová, Hanušová, Švecová, Novotná Křížová, Hanušová, Švecová, Novotná ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň 3 38.58 327.00

skok vysoký - Žáci

(út, 23.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 1,94 1,98 Body
1 Jiří ŠíchaJiří Šícha
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
07 22 PB 1.70 - - - o - o o o o o o xo xo xxx 544.00
2 Denis GultDenis Gult
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 2 PB 1.70 - - - - - o o o o o xo xo xo xxx 544.00
3 Matěj PešataMatěj Pešata
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 9 PB 1.66 - - - - - o o xo xxo o o xo x- xx 512.00
4 Václav KřehlaVáclav Křehla
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 7 PB 1.62 - - - - - o o o o xxo o xxx 480.00
5 Petr PtáčekPetr Ptáček
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 10 PB 1.62 - - - - - - - xo xo xxo o xxx 480.00
6 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 14 PB 1.58 - - - - - o o o o xo xxx 449.00
7 Šimon DospivaŠimon Dospiva
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
07 1 PB 1.58 - - - - o o o o o xxo xxx 449.00
8 Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 15 PB 1.58 - - o o o o o xo xo xxo x 449.00
9 Mikuláš PecháčekMikuláš Pecháček
ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov...
08 21 PB 1.58 - - - o o o o xo xxo xxo xxx 449.00
10 12 Tomáš JílekTomáš Jílek
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 5 PB 1.54 - - o o xo o o o xo xxx 419.00
11 Jakub ŠerýJakub Šerý
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 13 PB 1.54 - - - - o o xo o xxo xxx 419.00
12 Kamil HerzogKamil Herzog
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
07 3 PB 1.50 - - - o o o o o xx- 389.00
13= David KubíčekDavid Kubíček
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
07 8 PB 1.50 - - - - - o o xo xxx 389.00
13= Jakub VraspírJakub Vraspír
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
07 16 PB 1.50 - - o o o o o xo xxx 389.00
15= Šimon DudekŠimon Dudek
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
09 19 PB 1.50 - - - o o xo o xo xxx 389.00
15= Josef ŠejnohaJosef Šejnoha
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 12 PB 1.50 - - - - - o xo xo xxx 389.00
17 Jiří ŘehořekJiří Řehořek
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 11 PB 1.50 - - - - - - xo xxo xxx 389.00
18 Lukáš KrásaLukáš Krása
ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov...
07 20 PB 1.46 - - o o xo o o xxx 360.00
19 Petr HradeckýPetr Hradecký
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
09 18 PB 1.46 o o o xo o o xxo xxx 360.00
20 16 Štěpán KošňarŠtěpán Košňar
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
07 6 PB 1.42 - - o o o o xxx 331.00
21 Jiří JílekJiří Jílek
ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov...
07 23 PB 1.42 - o o o o xo x 331.00
22 10 Michal ŽahourMichal Žahour
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
07 17 PB 1.42 - o o xxo xo xxo xxx 331.00
23 Roman JílekRoman Jílek
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
08 4 PB 1.34 - xxo xxo o xxx 276.00
Celkem 23 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 23.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 Body
1 Radim LinhartRadim Linhart
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
10 11 PB 1.54 - - o o o o o o xo xxo xo 419.00
2 54 Tomáš BalekTomáš Balek
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
09 1 PB 1.54 - - - - - o o o o xxo xxo xxx 419.00
3 57 Maxim JůzaMaxim Jůza
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 9 PB 1.50 o o o o - o o o xxo o xxx 389.00
4= Adam HamederAdam Hameder
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
09 7 PB 1.46 o o o o o o o o o xxx 360.00
4= Lukáš ŠpivákLukáš Špivák
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
09 18 PB 1.46 - o o o o o o o o xxx 360.00
4= Dominik SoškaDominik Soška
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
09 17 PB 1.46 - - o o o o o o o xxx 360.00
7 Tomáš MedunaTomáš Meduna
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
10 13 PB 1.46 - o o o o o xxo xo xo xxx 360.00
8 Hugo BartušekHugo Bartušek
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
09 2 PB 1.46 - - o o o o o xxo xxo xxx 360.00
9 Jan SchafferJan Schaffer
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
10 15 PB 1.42 o o o o o o o o xxx 331.00
10 Prokop DostálProkop Dostál
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 4 PB 1.42 o o o o o xxo o xo xxx 331.00
11 Jan LorencJan Lorenc
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
10 12 PB 1.38 o o o o o o o xxx 303.00
12 Matyáš HalamkaMatyáš Halamka
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
09 6 PB 1.38 - o o xo xxo xo xo xxx 303.00
13 Daniel HodaňDaniel Hodaň
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
10 8 PB 1.34 - - o o o o xxx 276.00
14 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
10 16 PB 1.34 - - o o o xo xxx 276.00
15 Stanislav ŠvejcarStanislav Švejcar
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 19 PB 1.34 o o o o xo xxo xxx 276.00
16 Vojtěch NěmecVojtěch Němec
ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň
10 14 PB 1.30 - o o o o xxx 250.00
17 Otto KlusáčekOtto Klusáček
ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň
10 10 PB 1.30 - - xo xo xo xxx 250.00
18= Matyáš FišmonMatyáš Fišmon
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 5 PB 1.22 o o o x- 200.00
18= Nikolas CekovNikolas Cekov
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
10 3 PB 1.22 - - o xxx 200.00
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 23.5.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 Body
1 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
07 4 PB 1.62 - - - - - - - o o o o o o xxx 759.00
2 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 17 PB 1.58 - - - - o o o o o o xo xxo x- 712.00
3 Viktorie BajerováViktorie Bajerová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 1 PB 1.50 - - - o o o o o xo xo xx 621.00
4 27 Nikola PolívkováNikola Polívková
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
09 10 PB 1.46 o o o o o o o o o xxx 577.00
5 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
07 16 PB 1.46 - - - - o o o o xxo xxx 577.00
6 Veronika CsernyanszkáVeronika Csernyanszká
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
08 5 PB 1.42 - o o o o xxo o xo xxx 534.00
7 Agáta FajfrováAgáta Fajfrová
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
09 7 PB 1.38 o o o o o o xo xxx 491.00
8= Jana LuňáčkováJana Luňáčková
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 14 PB 1.34 o o o o o o xxx 449.00
8= Aneta HlušičkováAneta Hlušičková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 9 PB 1.34 - o - o o o xx xxx 449.00
8= Natálie SoukupováNatálie Soukupová
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
09 12 PB 1.34 o o o o o o xxx 449.00
11= Amálie DvořákováAmálie Dvořáková
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 15 PB 1.34 o o o o xo o x 449.00
11= Nella RoztočilováNella Roztočilová
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 11 PB 1.34 o o o xo o o xxx 449.00
13 Elen ČížkováElen Čížková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
07 6 PB 1.30 o o o o o xxx 409.00
14 Adéla HejtmánkováAdéla Hejtmánková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 8 PB 1.30 - - o o xo xxx 409.00
15 Jana CejpováJana Cejpová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 13 PB 1.26 o o xo xo xxx 369.00
16 Tereza BrázdováTereza Brázdová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
07 2 PB 1.18 - xo x- xx 293.00
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 23.5.2023 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 Body
1 Mia BarochováMia Barochová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
09 1 PB 1.38 o o o o o o o o xxo xxx 491.00
2 Anežka KratochvílováAnežka Kratochvílová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
10 21 PB 1.34 o - o - o o xo xxo xxx 449.00
3= Emílie DufkováEmílie Dufková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
11 5 PB 1.30 - o o o o o o xx- xxx 409.00
3= Kristýna KačerováKristýna Kačerová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
10 7 PB 1.30 o o o o o o o xxx 409.00
5 Klára DolanováKlára Dolanová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
09 3 PB 1.30 o o o o o xo xo xxx 409.00
6 Vendula PelikánováVendula Pelikánová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
11 20 PB 1.30 o o o o o o xxo xxx 409.00
7 77 Klára LichtágováKlára Lichtágová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
09 19 PB 1.30 o o xo o o xo xxo xxx 409.00
8 Viktorie PetrováViktorie Petrová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
10 12 PB 1.30 o o o xo xo xxo xxo xxx 409.00
9 Vanessa BorotováVanessa Borotová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
09 2 PB 1.26 o o o o o o xxx 369.00
10 Štěpána VodehnalováŠtěpána Vodehnalová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
10 18 PB 1.26 o o o o xo o xxx 369.00
11 Sofie SkřivánkováSofie Skřivánková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
10 14 PB 1.26 - o o o o xo xxx 369.00
12= Adéla SoučkováAdéla Součková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 15 PB 1.26 o - o o xo xo xxx 369.00
12= Ela PavlišováEla Pavlišová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 11 PB 1.26 - o o o xo xo xxx 369.00
14 Lucie StrapinováLucie Strapinová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
09 16 PB 1.22 o o o o o xxx 331.00
15 Aneta HanušováAneta Hanušová
ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň
10 6 PB 1.22 o o xo xxo o xxx 331.00
16 Ema DostálováEma Dostálová
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
10 4 PB 1.22 xxo xo o xo o x 331.00
17 60 Tereza ŠvecováTereza Švecová
ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň
10 17 PB 1.18 o o o o xxx 293.00
18 81 Veronika KomárkováVeronika Komárková
ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň
09 9 PB 1.18 o xo xo o xxx 293.00
19 Veronika KasalováVeronika Kasalová
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
10 8 PB 1.10 o o xxx 222.00
20 Nela SalátováNela Salátová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 13 PB 1.10 xo o xxx 222.00
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 23.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip ČermákFilip Čermák
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 3 PB 5.62 +0.0 m/s 2.37  -1,80 x 3.33  -2,00 3.33 5.62  0,00 506.00
2 Nikolas LinhaNikolas Linha
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
09 10 PB 5.60 -2.3 m/s 5.29  -0,80 5.28  -2,50 5.19  -1,30 5.29 5.60  -2,30 502.00
3 Patrik JonášPatrik Jonáš
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
07 9 PB 5.56 -1.9 m/s x 5.31  -2,80 x 5.31 5.56  -1,90 494.00
4 Jan DraesslerJan Draessler
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
07 5 PB 5.47 -2.1 m/s 5.47  -2,10 x x 5.47 x 475.00
5 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 16 PB 5.34 -1.1 m/s 5.26  -1,80 4.87  -2,30 x 5.26 5.34  -1,10 449.00
6 20 Vojtěch KrálVojtěch Král
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 24 PB 5.29 -1.7 m/s x 5.17  2,30 5.28  -3,60 5.28 5.29  -1,70 439.00
7 Petr PecháčekPetr Pecháček
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 14 PB 5.22 -1.7 m/s 4.14  -1,10 x 5.22  -1,70 5.22 4.98  -1,60 425.00
8 Dominik HusákDominik Husák
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
09 18 PB 5.19 -2.0 m/s 4.99  -1,00 4.80  -2,10 4.80  -1,50 4.99 5.19  -2,00 419.00
9 Filip NunvářFilip Nunvář
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
07 12 PB 5.12 -1.6 m/s 4.91  -1,60 4.75  -3,80 4.65  -2,20 4.91 5.12  -1,60 405.00
10 Šimon DudekŠimon Dudek
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
09 19 PB 4.94 -3.1 m/s 4.24  -1,60 3.71  -3,40 4.94  -3,10 4.94 x 371.00
11 15 Tadeáš GlänznerTadeáš Glänzner
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 6 PB 4.92 -0.2 m/s 4.92  -0,20 4.90  -3,90 4.60  -2,70 4.92 - 367.00
12 Jindřich RůžičkaJindřich Růžička
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 15 PB 4.87 -1.0 m/s 4.82  -0,70 4.78  -0,30 4.78  -1,10 4.82 4.87  -1,00 358.00
13 Jakub VraspírJakub Vraspír
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
07 17 PB 4.87 -0.8 m/s 4.87  -0,80 4.48  -3,70 3.07  -2,80 4.87 4.62  -1,70 358.00
14 Filip MlynářFilip Mlynář
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 22 PB 4.86 -3.1 m/s 4.73  -0,80 4.53  -1,90 x 4.73 4.86  -3,10 356.00
15 Radek BurkoňRadek Burkoň
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 2 PB 4.85 -4.0 m/s x 4.85  -4,00 4.59  -3,10 4.85 x 354.00
16 Denis GultDenis Gult
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 7 PB 4.81 -1.3 m/s 4.67  -1,30 4.81  -1,30 x 4.81 x 346.00
17 Ondřej DolejšOndřej Dolejš
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
08 4 PB 4.81 -2.0 m/s 4.39  -1,90 x 4.64  -2,70 4.64 4.81  -2,00 346.00
18 Viktor MoučkaViktor Moučka
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 11 PB 4.80 -0.9 m/s 4.80  -0,90 4.62  -2,30 2.91  -1,90 4.80 x 345.00
19 Roman JílekRoman Jílek
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
08 8 PB 4.80 -1.1 m/s 4.25  -0,60 4.14  -3,10 3.98  -4,20 4.25 4.80  -1,10 345.00
20 Tomáš Martin BařinaTomáš Martin Bařina
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
07 1 PB 4.79 -2.2 m/s 4.40  -1,90 4.79  -2,20 4.37  -3,50 4.79 4.67  -1,00 343.00
21 8 Tomáš PavlišTomáš Pavliš
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 13 PB 4.65 -2.1 m/s 4.44  1,00 4.46  -4,80 4.65  -2,10 4.65 x 317.00
22 Lukáš KrásaLukáš Krása
ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov...
07 20 PB 4.55 -1.8 m/s x 4.12  -2,20 4.07  -1,30 4.12 4.55  -1,80 299.00
23 Tomáš RösslerTomáš Rössler
ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov...
09 23 PB 4.45 -4.2 m/s x x x - 4.45  -4,20 281.00
24 Jakub OndrášJakub Ondráš
ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov...
07 21 PB 4.11 -1.8 m/s 4.11  -1,80 x x 4.11 3.98  -3,20 224.00
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 23.5.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 45 Tomáš HnátekTomáš Hnátek
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
10 6 4.88 +2.2 m/s 4.61 -0.5 m/s 4.88  2,20 x 4.61  -0,50 4.88 x 360.00
2 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 17 PB 4.86 -0.6 m/s 4.06  0,90 x 4.85  0,60 4.85 4.86  -0,60 356.00
3 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
10 12 PB 4.81 +1.0 m/s 4.14  0,10 4.47  -1,40 4.59  -0,20 4.59 4.81  1,00 346.00
4 Prokop DostálProkop Dostál
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 4 4.73 +2.4 m/s 4.64 -1.0 m/s 4.36  -1,20 4.64  -1,00 4.56  0,80 4.64 4.73  2,40 332.00
5 Radim ČápRadim Čáp
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 3 PB 4.67 +0.9 m/s 4.52  0,20 x 4.67  0,90 4.67 4.62  1,20 321.00
6 Michal MarešMichal Mareš
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
09 11 PB 4.65 3.99  -1,60 4.42  -1,60 4.55  -0,50 4.55 4.65 317.00
7 Lukáš RezekLukáš Rezek
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
11 16 PB 4.64 +1.2 m/s 4.64  1,20 4.44  -0,30 4.53  1,20 4.64 4.22  -0,90 315.00
8 Tomáš MedunaTomáš Meduna
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
10 13 PB 4.58 +0.7 m/s 4.46  2,30 4.09  -1,80 4.34  0,90 4.46 4.58  0,70 304.00
9 43 Jakub ŠustrJakub Šustr
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
09 20 PB 4.48 -0.6 m/s 4.38  1,00 4.48  -0,60 x 4.48 4.24  1,40 287.00
10 46 Michal BurešMichal Bureš
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
10 2 PB 4.44 -1.0 m/s 4.44  -1,00 4.35  -1,50 4.35  0,50 4.44 4.16  -1,30 280.00
11 Adam HamederAdam Hameder
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
09 5 4.39 +2.5 m/s 4.38 +2.0 m/s 4.39  2,50 3.94  -0,60 4.24  0,50 4.39 4.38  2,00 271.00
12 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
10 18 PB 4.33 +0.0 m/s 2.60  1,60 4.24  -1,40 3.90  0,50 4.24 4.33  0,00 261.00
13 Vojtěch BartheldyVojtěch Bartheldy
ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň
10 1 PB 4.22 -1.3 m/s 3.84  -1,00 4.22  -1,30 3.85  0,20 4.22 x 242.00
14 Petr RambousekPetr Rambousek
ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň
23 15 PB 4.19 +1.7 m/s 3.93  1,80 x 4.19  1,70 4.19 x 237.00
15 Kryštof KrátkýKryštof Krátký
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
09 7 PB 4.16 +0.6 m/s 4.07  2,10 4.13  -1,60 4.16  0,60 4.16 3.39  1,80 232.00
16 Jakub KučeraJakub Kučera
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
10 9 PB 4.03 +0.9 m/s 3.71  1,80 x 3.80  -1,30 3.80 4.03  0,90 211.00
17 Vít KrejsaVít Krejsa
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 8 PB 3.82 +1.7 m/s 3.68  1,30 3.32  -1,30 3.57  -0,30 3.68 3.82  1,70 177.00
18 Štěpán KukrleŠtěpán Kukrle
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
09 10 PB 3.65 -0.7 m/s 3.53  0,90 3.65  -0,70 3.52  -1,00 3.65 3.63  1,40 152.00
19 41 Filip StřasákFilip Střasák
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 19 PB 3.60 +1.2 m/s 3.32  0,90 3.40  -0,80 3.60  1,20 3.60 x 145.00
20 Semen OnopkoSemen Onopko
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
11 14 PB 3.55 -1.1 m/s x 3.55  -1,10 x 3.55 x 137.00
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 23.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 6 PB 5.24 -1.5 m/s 5.16  -1,80 5.24  -1,50 3.70  -1,70 5.24 5.13  -1,30 626.00
2 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 18 PB 5.07 -1.1 m/s 5.02  -2,40 4.90  -2,40 x 5.02 5.07  -1,10 578.00
3 Viktorie BajerováViktorie Bajerová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 1 PB 4.89 -2.0 m/s 4.87  -1,70 4.69  -2,30 4.89  -2,00 4.89 4.70  -2,10 530.00
4 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
09 17 PB 4.85 -1.6 m/s x 4.85  -1,60 x 4.85 x 519.00
5 Eliška BílkováEliška Bílková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
07 16 PB 4.61 -2.3 m/s 4.41  -1,60 4.17  -2,00 4.61  -2,30 4.61 4.38  -1,40 456.00
6 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
09 11 PB 4.40 -1.6 m/s 4.06  -2,70 4.20  -1,70 4.15  -1,30 4.20 4.40  -1,60 403.00
7 36 Adéla BiberlováAdéla Biberlová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 15 PB 4.37 -0.9 m/s 4.09  -2,20 4.17  -2,00 4.37  -0,90 4.37 3.97  -3,50 396.00
8 Žaneta ŽáčkováŽaneta Žáčková
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
07 12 PB 4.19 -2.0 m/s 4.19  -2,00 4.01  -1,10 x 4.19 3.83  -2,50 352.00
9 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 8 PB 4.19 -0.8 m/s 3.54  -1,70 4.19  -0,80 3.82  -1,60 4.19 3.46  -0,90 352.00
10 Tereza KohoutkováTereza Kohoutková
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 5 PB 4.16 -1.1 m/s x 4.00  -1,70 x 4.00 4.16  -1,10 345.00
11 29 Andrea KantorováAndrea Kantorová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 4 PB 4.14 -2.0 m/s x 4.14  -2,00 4.07  -1,60 4.14 3.68  -2,10 340.00
12 Adéla HejtmánkováAdéla Hejtmánková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 2 PB 3.98 -0.2 m/s 3.98  -0,20 3.96  -1,90 3.85  -1,20 3.98 x 303.00
13 Nicol MaixnerováNicol Maixnerová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
07 7 PB 3.98 -1.1 m/s 3.98  -1,10 3.76  9,00 3.69  -1,10 3.98 3.19  -0,60 303.00
14 Natálie SoukupováNatálie Soukupová
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
09 10 PB 3.91 -1.6 m/s 3.73  -2,50 3.03  -1,70 3.91  -1,60 3.91 3.61  -1,40 287.00
15 Monika JílkováMonika Jílková
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 13 PB 3.85 -1.1 m/s 3.02  -2,20 3.85  -1,10 3.68  -2,40 3.85 3.72  -2,00 274.00
16 Jana LuňáčkováJana Luňáčková
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 14 PB 3.68 -2.1 m/s 3.63  -2,60 3.62  -1,60 3.68  -2,10 3.68 3.39  -1,70 237.00
Ema JunkováEma Junková
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
08 3 NM x - - - -
Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
07 9 NM x x x - x
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 23.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
10 24 4.58 +2.3 m/s 4.31 -0.7 m/s x 4.58  2,30 4.31  -0,70 4.58 4.33  2,40 448.00
2 78 Soňa TišlováSoňa Tišlová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
09 23 PB 4.52 +1.2 m/s 4.52  1,20 4.48  2,60 4.40  0,90 4.52 x 433.00
3 64 Eliška BurešováEliška Burešová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
10 4 4.38 +2.9 m/s 4.18 +1.3 m/s 4.18  1,30 4.18  4,10 4.38  2,90 4.38 3.82  1,30 398.00
4 Nela MackerlováNela Mackerlová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 15 PB 4.31 +1.6 m/s 4.31  1,60 4.23  1,40 4.29  1,20 4.31 x 381.00
5 Karolína BohunkováKarolína Bohunková
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 1 4.22 +3.2 m/s 4.17 +1.4 m/s 3.87  1,40 4.22  3,20 4.02  3,20 4.22 4.17  1,40 359.00
6 Tereza TmějováTereza Tmějová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
11 21 4.16 +2.7 m/s 4.13  2,20 x x 4.13 4.16  2,70 345.00
7 68 Veronika BrychtováVeronika Brychtová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 3 PB 4.10 +1.4 m/s 4.10  1,40 4.03  0,80 x 4.10 3.87  -0,30 331.00
8 Nela EliášováNela Eliášová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 7 PB 4.10 +1.2 m/s 4.10  1,20 3.92  1,80 3.95  2,90 4.10 3.96  1,00 331.00
9 Anežka DvořákováAnežka Dvořáková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
10 6 PB 4.06 +1.7 m/s 3.83  1,30 4.06  1,70 x 4.06 3.66  2,20 322.00
10 Pavla ChadimováPavla Chadimová
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 10 PB 4.00 -0.8 m/s x x 3.84  1,50 3.84 4.00  -0,80 308.00
11 Mariana JaráMariana Jará
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
09 11 PB 3.98 +1.5 m/s 3.40  1,60 3.96  1,10 3.93  2,30 3.96 3.98  1,50 303.00
12 Jolana KrejčíJolana Krejčí
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
10 14 3.96 +2.3 m/s 3.51 +0.6 m/s 3.96  2,30 3.86  2,30 3.64 3.96 3.51  0,60 299.00
13 Sofie SkřivánkováSofie Skřivánková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
10 19 3.90 +2.8 m/s 3.82 +1.7 m/s 3.79  0,70 3.82  3,10 3.90  2,80 3.90 3.82  1,70 285.00
14 Jana ŠtolováJana Štolová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
10 20 3.86 +2.3 m/s 3.62 +0.5 m/s 3.86  2,30 3.61  2,50 3.62  0,50 3.86 x 276.00
15 Anna KašováAnna Kašová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
10 13 PB 3.85 +0.9 m/s 3.85  0,90 3.34  3,90 3.64  1,40 3.85 3.48  1,10 274.00
16 Aneta ProcházkováAneta Procházková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
11 18 PB 3.84 +1.0 m/s 3.73  2,10 3.75  2,50 3.50  1,10 3.75 3.84  1,00 272.00
17 Laura PoláškováLaura Polášková
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
10 17 3.79 +2.2 m/s 3.73 +0.5 m/s 3.58  1,70 3.70  1,80 3.79  2,20 3.79 3.73  0,50 261.00
18 Anežka KratochvílováAnežka Kratochvílová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
10 22 PB 3.78 +1.2 m/s 3.78  1,20 3.51  1,40 3.08  0,60 3.78 3.76  2,80 259.00
19 Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná
ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň
11 16 PB 3.72 +0.9 m/s 3.58  1,30 3.68  2,70 3.72  0,90 3.72 x 246.00
20 Ema DostálováEma Dostálová
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
10 5 3.57 +3.2 m/s 3.54  2,40 3.57  3,20 3.31  2,10 3.57 x 214.00
21 Stella BrotanováStella Brotanová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
10 2 3.53 +2.8 m/s 3.35 +1.0 m/s 3.35  1,00 3.46  2,30 3.53  2,80 3.53 3.33  -0,50 206.00
22 Nela HorváthováNela Horváthová
ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň
10 8 PB 3.39 +0.6 m/s x 3.34  1,10 3.21  2,20 3.34 3.39  0,60 178.00
23 Nela HrnčířováNela Hrnčířová
ZŠ Sv. Čecha, ChoceňZŠ Sv. Čecha, Choceň
09 9 3.35 +2.1 m/s 3.33 +2.0 m/s 3.35  2,10 3.33  2,00 3.20  1,30 3.35 3.18  -1,30 170.00
71 Natálie KantorováNatálie Kantorová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
10 12 NM x x x - x
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 23.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 17 PB 10.45 08.69 09.36 09.83 9.83 10.45 559.00
2 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
07 4 PB 09.82 09.45 09.56 09.36 9.56 09.82 518.00
3 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
08 6 PB 09.48 09.47 09.06 09.10 9.47 09.48 495.00
4 24 Gabriela MenclováGabriela Menclová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
07 16 PB 09.41 08.59 08.54 09.41 9.41 07.69 491.00
5 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
07 2 PB 09.40 09.22 09.40 08.68 9.40 09.03 490.00
6 Ema JunkováEma Junková
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
08 5 PB 09.22 08.30 07.94 09.22 9.22 08.68 479.00
7 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 15 PB 09.09 08.98 09.09 08.89 9.09 09.04 470.00
8 Martina PluhařováMartina Pluhařová
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 8 PB 08.85 06.74 06.27 06.46 6.74 08.85 454.00
9 Kateřina SoukalováKateřina Soukalová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 9 PB 08.71 08.32 08.71 06.50 8.71 07.63 445.00
10 Barbora KleinováBarbora Kleinová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 14 PB 08.39 08.39 07.07 07.02 8.39 07.49 425.00
11 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová
ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického
09 10 PB 08.12 07.97 08.12 08.07 8.12 07.81 407.00
12 Nela BulisováNela Bulisová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
09 1 PB 08.11 07.53 08.11 x 8.11 07.69 406.00
13 38 Barbora GroulíkováBarbora Groulíková
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 3 PB 07.61 06.74 07.61 06.80 7.61 06.76 374.00
14 Rozárie TobiášováRozárie Tobiášová
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 11 PB 07.53 07.53 07.36 07.01 7.53 06.93 369.00
15 Michaela FilipiMichaela Filipi
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 13 PB 07.45 06.91 07.21 07.45 7.45 07.44 364.00
16 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 7 PB 07.42 x 07.30 07.42 7.42 x 362.00
17 Lucie DoležalováLucie Doležalová
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 12 PB 07.24 07.11 07.24 06.82 7.24 06.32 350.00
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 23.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš FlídrTomáš Flídr
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
07 5 PB 15.03 14.42 13.02 12.46 14.42 15.03 792.00
2 David KubíčekDavid Kubíček
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
07 10 PB 12.54 12.54 10.88 - 12.54 - 639.00
3 Jan BendaJan Benda
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
09 2 PB 12.53 10.88 12.03 11.90 12.03 12.53 639.00
4 Rudolf ŠvecRudolf Švec
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
07 17 PB 11.74 11.13 10.47 11.74 11.74 10.99 591.00
5 Jan KorbutJan Korbut
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
07 9 PB 11.50 11.14 x 11.17 11.17 11.50 576.00
6 Ondřej MádloOndřej Mádlo
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
07 12 PB 11.45 11.45 x 10.62 11.45 10.94 573.00
7 Jiří JílekJiří Jílek
ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov...
07 23 PB 11.38 x 10.62 11.38 11.38 11.22 569.00
8 Jakub CílJakub Cíl
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 3 PB 11.23 10.20 10.36 11.23 11.23 09.70 560.00
9 Martin BaumrukMartin Baumruk
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
08 1 PB 11.10 10.72 10.66 10.48 10.72 11.10 552.00
10 Štěpán LálíkŠtěpán Lálík
Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička
09 11 PB 10.62 10.62 10.16 10.31 10.62 10.21 523.00
11 Jiří ŘehořekJiří Řehořek
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 15 PB 10.60 09.60 09.83 10.34 10.34 10.60 522.00
12 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
07 7 PB 10.60 10.26 10.28 10.18 10.28 10.60 522.00
13 Matěj HájekMatěj Hájek
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
07 6 PB 10.59 10.59 09.59 09.85 10.59 10.48 521.00
14 Šimon DospivaŠimon Dospiva
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
07 4 PB 10.53 09.90 10.53 09.46 10.53 - 518.00
15 Petr PecháčekPetr Pecháček
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 14 PB 10.37 10.36 10.37 10.10 10.37 09.82 508.00
16 22 Kristián SmékalKristián Smékal
ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov...
07 22 PB 10.31 09.63 10.31 09.85 10.31 08.93 504.00
17 Mikuláš PecháčekMikuláš Pecháček
ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov...
08 24 PB 10.17 09.51 08.98 09.41 9.51 10.17 496.00
18 19 Jan KrištofJan Krištof
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
07 21 PB 09.42 09.42 x 09.41 9.42 x 451.00
19 Josef HolíkJosef Holík
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
07 8 PB 09.31 09.16 09.10 09.31 9.31 08.99 444.00
20 4 Šimon ŘivnáčŠimon Řivnáč
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 16 PB 09.22 08.98 09.22 09.01 9.22 08.98 439.00
21 Petr ŠtarmannPetr Štarmann
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
08 20 PB 09.13 09.13 08.53 08.66 9.13 09.12 434.00
22 7 Vojtěch UrbášekVojtěch Urbášek
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
07 18 PB 08.97 08.97 08.92 08.22 8.97 08.37 424.00
23 Vojtěch NeffVojtěch Neff
Gymnázium PoličkaGymnázium Polička
07 19 PB 08.61 x 08.29 08.47 8.47 08.61 403.00
24 Viktor MoučkaViktor Moučka
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 13 PB 07.93 07.70 07.25 07.93 7.93 07.12 362.00
Celkem 24 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nikolas LinhaNikolas Linha 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 2064
2 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 2023
3 Jan DraesslerJan Draessler 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 1670
4 Vojtěch KrálVojtěch Král 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 1552
5 Tomáš RösslerTomáš Rössler 09 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... PB 1443
6 Stanislav DospělStanislav Dospěl 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 1230
7 Ondřej VaškoOndřej Vaško 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 1229
8 Jiří ŠíchaJiří Šícha 07 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 1203
9 Ondřej KalaOndřej Kala 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 1190
10 Matěj PešataMatěj Pešata 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 1183
11 Jan KrištofJan Krištof 07 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 1113
12 Dominik HusákDominik Husák 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 1050
13 David KubíčekDavid Kubíček 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 1028
14 Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 1010
15 Šimon DospivaŠimon Dospiva 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0967
16 Petr PecháčekPetr Pecháček 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0933
17 Jiří ŘehořekJiří Řehořek 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0911
18 Denis GultDenis Gult 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0890
19 Tomáš JílekTomáš Jílek 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0865
20 Tomáš FlídrTomáš Flídr 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0792
21 Šimon DudekŠimon Dudek 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0760
22 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0665
23 Lukáš KrásaLukáš Krása 07 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... PB 0659
24 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0640
25 Jan BendaJan Benda 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0639
26 Tomáš Martin BařinaTomáš Martin Bařina 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0631
27 Roman JílekRoman Jílek 08 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0621
28 Pavel PohorskýPavel Pohorský 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0609
29 Jakub PanušJakub Panuš 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0602
30 Šimon ŘivnáčŠimon Řivnáč 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0599
31 Vojtěch UrbášekVojtěch Urbášek 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0595
32 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0591
33 Hugo KnajflHugo Knajfl 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0588
34 Ondřej MádloOndřej Mádlo 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0573
35 Jiří JílekJiří Jílek 07 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... PB 0569
36 Marek HalamkaMarek Halamka 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0565
37 Jakub CílJakub Cíl 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0560
38 Štěpán KošňarŠtěpán Košňar 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0558
39 Martin BaumrukMartin Baumruk 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0552
40 Matěj HájekMatěj Hájek 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0551
41 Vítek ŠvubVítek Švub 07 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... PB 0535
42= Jan TargošJan Targoš 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0522
42= Vojtěch HájekVojtěch Hájek 07 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0522
44 Jakub OndrášJakub Ondráš 07 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... PB 0517
45 Filip MlynářFilip Mlynář 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0511
46 Filip ČermákFilip Čermák 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0506
47 Kristián SmékalKristián Smékal 07 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... PB 0504
48= Petr PtáčekPetr Ptáček 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0480
48= Václav KřehlaVáclav Křehla 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0480
50= Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0449
50= Mikuláš PecháčekMikuláš Pecháček 08 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... PB 0449
52 Josef HolíkJosef Holík 07 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0444
53 Petr ŠtarmannPetr Štarmann 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0434
54 Tadeáš JanderaTadeáš Jandera 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0425
55 Erik BorekErik Borek 08 ZŠ Česká Třebová, Habrmanova uliceZŠ Česká Třebová, Habrmanov... PB 0411
56 Filip NunvářFilip Nunvář 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0405
57 Jakub VraspírJakub Vraspír 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0389
58 Dominik MüllerDominik Müller 08 GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová PB 0384
59 Tadeáš GlänznerTadeáš Glänzner 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0367
60 Jindřich RůžičkaJindřich Růžička 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0358
61 Viktor MoučkaViktor Moučka 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0345
62= Jáchym ŠvejdaJáchym Švejda 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0000
62= Tomáš PavlišTomáš Pavliš 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0000
62= Ondřej DolejšOndřej Dolejš 08 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0000
62= Radek BurkoňRadek Burkoň 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
62= Štěpán LálíkŠtěpán Lálík 09 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0000
62= Jan KorbutJan Korbut 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0000
62= Vojtěch NeffVojtěch Neff 07 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0000
62= Michal ŽahourMichal Žahour 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0000
62= Kamil HerzogKamil Herzog 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0000
62= Josef ŠejnohaJosef Šejnoha 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
62= Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. PB 0000
62= Adam RůžičkaAdam Růžička 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
62= Petr HradeckýPetr Hradecký 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0000
62= František ŠperkaFrantišek Šperka 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. PB 0000
Celkem 75 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš ŠpivákLukáš Špivák 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 1470
2 Petr RambousekPetr Rambousek 23 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň PB 1076
3 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0993
4 Tadeáš MatoušekTadeáš Matoušek 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0983
5 Dominik SoškaDominik Soška 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0885
6 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0867
7 Radim ČápRadim Čáp 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0832
8 Vojtěch DrahošVojtěch Drahoš 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0818
9 Vojtěch FliedrVojtěch Fliedr 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0804
10 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0759
11 Stanislav ŠvejcarStanislav Švejcar 09 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0745
12 Radim LinhartRadim Linhart 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0738
13 Michal MarešMichal Mareš 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0730
14 Semen OnopkoSemen Onopko 11 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0709
15 Kryštof KrátkýKryštof Krátký 09 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0689
16 Matyáš ZváraMatyáš Zvára 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0688
17 Václav VoženílekVáclav Voženílek 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0687
18 Lukáš RezekLukáš Rezek 11 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0681
19 Tomáš HnátekTomáš Hnátek 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0673
20 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0664
21 Prokop DostálProkop Dostál 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0663
22 Michal BurešMichal Bureš 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0653
23 Otto KlusáčekOtto Klusáček 10 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň PB 0496
24 Jonáš ChládekJonáš Chládek 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0479
25 Jan ŽabaJan Žaba 09 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň PB 0478
26 Jakub ŠustrJakub Šustr 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0461
27 Jan VítekJan Vítek 10 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň PB 0457
28 Václav KlemtVáclav Klemt 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0428
29 Tomáš BalekTomáš Balek 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0419
30 Matyáš HalamkaMatyáš Halamka 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0416
31 Filip StřasákFilip Střasák 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0401
32 Tomáš NyklTomáš Nykl 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0397
33 Adam HamederAdam Hameder 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0360
34 Hugo BartušekHugo Bartušek 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0360
35 Sebastian PourSebastian Pour 11 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0349
36 David PliskaDavid Pliska 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0334
37 Jan SchafferJan Schaffer 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0331
38 Neil FáberNeil Fáber 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0322
39 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0316
40 Antonín BoháčekAntonín Boháček 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0292
41 Daniel HodaňDaniel Hodaň 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0276
42 František EliášFrantišek Eliáš 10 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň PB 0273
43 Vojtěch HorskýVojtěch Horský 10 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň PB 0269
44 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0261
45 Vojtěch NěmecVojtěch Němec 10 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň PB 0250
46 Filip WeissarFilip Weissar 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0244
47 Vojtěch BartheldyVojtěch Bartheldy 10 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň PB 0242
48 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0231
49 Lukáš HegrLukáš Hegr 09 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0225
50 Jan SolařJan Solař 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0222
51 Jakub KučeraJakub Kučera 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0211
52 Štěpán KukrleŠtěpán Kukrle 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0193
53= Jan LorencJan Lorenc 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0000
53= Petr JiříčekPetr Jiříček 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0000
53= Matyáš FišmonMatyáš Fišmon 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0000
53= Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
53= Nikolas CekovNikolas Cekov 10 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0000
53= Radovan ŠimonRadovan Šimon 09 ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack... PB 0000
53= Adam RůžičkaAdam Růžička 10 ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou PB 0000
53= František HynekFrantišek Hynek 11 ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň PB 0000
53= Jan DolejšJan Dolejš 11 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0000
53= Lukáš VlčekLukáš Vlček 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
53= Patrik RoušarPatrik Roušar 10 ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička PB 0000
53= Vít KrejsaVít Krejsa 10 ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká PB 0000
Celkem 64 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 23.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 42 Vojtěch DrahošVojtěch Drahoš
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 4 PB 54.94 350.00
2 Neil FáberNeil Fáber
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
09 5 PB 51.63 322.00
3 Radim LinhartRadim Linhart
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
10 11 PB 51.29 319.00
4 Antonín BoháčekAntonín Boháček
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
10 2 PB 48.16 292.00
5 Vojtěch HorskýVojtěch Horský
ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň
10 7 PB 45.35 269.00
6 56 Václav VoženílekVáclav Voženílek
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
10 17 PB 44.19 259.00
7 Matyáš ZváraMatyáš Zvára
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
10 20 PB 43.41 252.00
8 Otto KlusáčekOtto Klusáček
ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň
10 9 PB 42.69 246.00
9 Filip WeissarFilip Weissar
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
10 18 PB 42.36 244.00
10 František HynekFrantišek Hynek
ZŠ M. Choceňského, ChoceňZŠ M. Choceňského, Choceň
11 8 PB 42.12 242.00
11 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 19 PB 40.77 231.00
12 Lukáš VlčekLukáš Vlček
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
10 16 PB 40.47 228.00
13 Lukáš HegrLukáš Hegr
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
09 6 PB 40.10 225.00
14 Jan SolařJan Solař
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
09 14 PB 39.69 222.00
15 Adam RůžičkaAdam Růžička
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
10 13 PB 39.01 216.00
16 Hugo BartušekHugo Bartušek
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
09 1 PB 38.73 214.00
17 49 Jakub NovotnýJakub Novotný
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
09 12 PB 38.59 213.00
18 Jan DolejšJan Dolejš
ZŠ Litomyšl, ZámeckáZŠ Litomyšl, Zámecká
11 3 PB 38.07 208.00
19 Štěpán KukrleŠtěpán Kukrle
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
09 10 PB 36.25 193.00
20 Radovan ŠimonRadovan Šimon
ZŠ Moravská Třebová, Palackého 1351ZŠ Moravská Třebová, Palack...
09 15 PB 36.11 192.00
Celkem 20 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára HynkováSára Hynková 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 2320
2 Eliška BílkováEliška Bílková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 1709
3 Andrea KantorováAndrea Kantorová 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 1438
4 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 1290
5 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 1249
6 Lucie DoležalováLucie Doležalová 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 1213
7 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 1151
8 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 1121
9 Nikola PolívkováNikola Polívková 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 1068
10 Žaneta ŽáčkováŽaneta Žáčková 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 1061
11 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického PB 1052
12 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 1047
13 Barbora GroulíkováBarbora Groulíková 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 1028
14 Kateřina SoukalováKateřina Soukalová 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 1014
15 Monika JílkováMonika Jílková 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0950
16= Adéla BiberlováAdéla Biberlová 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0924
16= Aneta HlušičkováAneta Hlušičková 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0924
18 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického PB 0898
19 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0830
20 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického PB 0810
21 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0741
22 Nella RoztočilováNella Roztočilová 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0673
23 Nikola ChourováNikola Chourová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0666
24 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0649
25 Natali RemešováNatali Remešová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0597
26 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0577
27 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0559
28 Veronika CsernyanszkáVeronika Csernyanszká 08 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického PB 0534
29 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0519
30 Markéta HarantováMarkéta Harantová 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0518
31= Agáta FajfrováAgáta Fajfrová 09 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického PB 0491
31= Gabriela MenclováGabriela Menclová 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0491
33 Ema JunkováEma Junková 08 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického PB 0479
34 Martina PluhařováMartina Pluhařová 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0454
35= Jana LuňáčkováJana Luňáčková 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0449
35= Amálie DvořákováAmálie Dvořáková 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0449
37 Zuzana StodolováZuzana Stodolová 07 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0429
38 Barbora KleinováBarbora Kleinová 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0425
39= Elen ČížkováElen Čížková 07 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0409
39= Adéla HejtmánkováAdéla Hejtmánková 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0712
41 Kristýna BělinováKristýna Bělinová 09 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického PB 0408
42 Michaela FilipiMichaela Filipi 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0364
43 Karolína MachačováKarolína Machačová 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0324
44 Nicol MaixnerováNicol Maixnerová 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0000
45 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 ZŠ Vysoké Mýto JavornickéhoZŠ Vysoké Mýto Javornického PB 0287
46= Tereza KohoutkováTereza Kohoutková 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0000
46= Elen ProcházkováElen Procházková 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0000
46= Marie AndrlíkováMarie Andrlíková 09 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0000
46= Jana HorčičkováJana Horčičková 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0000
46= Tereza CrkalováTereza Crkalová 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0000
46= Tereza BrázdováTereza Brázdová 07 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0000
46= Rozárie TobiášováRozárie Tobiášová 08 Masarykova ZŠ PoličkaMasarykova ZŠ Polička PB 0000
46= Jana CejpováJana Cejpová 08 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička PB 0000
46= Nela BulisováNela Bulisová 09 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 PB 0000
Celkem 54 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 23.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 62 Dita VáclavíkováDita Václavíková
GaLSOŠ Moravská TřebováGaLSOŠ Moravská Třebová
10 19 PB