Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV - Karlovy Vary

Ostrov (10. 5. 2023)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Mrázek, Petr 07 ZŠ Konečná Karlovy Vary 1176,00
2 Holátová, Eliška 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 1144,00
3 Vegricht, Lukáš 08 ZŠ Konečná Karlovy Vary 1135,00
4 Merhulík, Sebastian 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 1130,00
5 Zavoralová, Adéla 09 Gymnázium Ostrov 1112,00
6 Návorková, Nela 07 ZŠ Konečná Karlovy Vary 992,00
7 Brůžová, Kateřina 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 982,00
8 Štác, Radek 07 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 976,00
9 Fiala, Tomáš 08 ZŠ Myslbekova Ostrov 965,00
10 Krýslová, Vanesa 09 Gymnázium Ostrov 955,00
11 Krajíc, Josef 08 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 939,00
12 Košek, Dominik 08 ZŠ Konečná Karlovy Vary 935,00
13 Štípek, Adrian 07 ZŠ Konečná Karlovy Vary 934,00
14 Holeček, Petr 08 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 925,00
15 Peroutka, Václav 08 ZŠ Konečná Karlovy Vary 924,00
16 Draský, Jakub 09 Gymnázium Ostrov 909,00
17 Prošek, Václav 07 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 906,00
18 Khás, Matěj 08 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 902,00
19 Vaněček, Michal 07 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, 893,00
20 Mikolášková, Tereza 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 887,00
21 Bílková, Adéla 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, 859,00
22 Nguyen, Tuan Anh 07 Gymnázium Ostrov 858,00
23 Riedlová, Kateřina 08 Gymnázium Ostrov 852,00
24 Makovec, Vojtěch 09 Gymnázium Ostrov 849,00
25 Lišková, Anna 08 ZŠ Myslbekova Ostrov 848,00
26 Došic, Sára 07 ZŠ Konečná Karlovy Vary 845,00
27 Pokrupová, Viktorie 09 ZŠ Myslbekova Ostrov 841,00
28 Dvořák, Vojtěch 08 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 828,00
29 Melnyk, Bohdan 07 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 828,00
30 Chovanec, Viliam 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 821,00
31 Březinová, Eliška 08 ZŠ Konečná Karlovy Vary 783,00
32 Jungmannová, Kateřina 08 ZŠ Konečná Karlovy Vary 769,00
33 Vašek, Václav 08 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 763,00
34 Slepička, Jaroslav 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, 755,00
35 Čihoský, Jiří 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, 749,00
36 Jati, Kristýna 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 738,00
37 Stöckbauer, Robert 08 ZŠ Myslbekova Ostrov 737,00
38 Rada, Dominik 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 736,00
39 Koban, Vasil 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 723,00
40 Bílský, Roman 07 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 723,00
41 Hořtová, Nikola 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 713,00
42 Chymčák, Petr 07 ZŠ Myslbekova Ostrov 705,00
43 Boleslav, Josef 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 697,00
44 Štros, Antonín 07 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 678,00
45 Michálková, Viktorie 08 Gymnázium Ostrov 678,00
46 Potzl, David 08 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 677,00
47 Husáková, Vendula 08 Gymnázium Ostrov 659,00
48 Formanová, Elizabeth 08 ZŠ Konečná Karlovy Vary 649,00
49 Špirochová, Kateřina 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, 635,00
50 Kučera, Adam 07 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 631,00
51 Kučerová, Aneta 09 Gymnázium Ostrov 624,00
52 Jakub, Holík 08 ZŠ Pernink 622,00
53 Espinosa, Marek Danyo 08 Gymnázium Ostrov 619,00
54 Smrčka, Jakub 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, 615,00
55 Antoš, jiří 09 Gymnázium Ostrov 598,00
56 Čábal, Vojtěch 07 ZŠ a MŠ Bečov nad Teplou 562,00
57 Gašek, ŠIMON 07 Gymnázium Ostrov 551,00
58 Naď, Miroslav 07 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 524,00
59 Randýsek, Hynek 07 ZŠ Konečná Karlovy Vary 521,00
60 Dáňová, Klára 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 516,00
61 Lišková, Veronika 10 ZŠ Pernink 514,00
62 Popelka, Šimon 08 ZŠ Pernink 513,00
63 Olič, Šimon 08 ZŠ Konečná Karlovy Vary 499,00
64 Toth, Filip 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 491,00
65 Galodová, Kristýna 08 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 485,00
66 Slunčíková, Barbora 09 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, 475,00
67 Váňová, Eliška 08 Gymnázium Ostrov 465,00
68 Godžo, Michael 07 ZŠ Myslbekova Ostrov 459,00
69 Lažanská, Ester 08 Gymnázium Ostrov 450,00
70 Vatazhok, Hlib 08 Gymnázium Ostrov 436,00
71 Zábrana, Martin 08 ZŠ Pernink 436,00
72 Slunčík, Vojtěch 07 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, 431,00
73 Wizovská, Adléta 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 420,00
74 Šlemrová, Marie 08 ZŠ Konečná Karlovy Vary 402,00
75 Knap, Zuzana 09 Gymnázium Ostrov 401,00
76 Obermajer, Jaroslav 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, 401,00
77 Velinská, Kateřina 08 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 400,00
78 Kratina, Tomáš 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 398,00
79 Kubincová, Kateřina 08 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 376,00
80 Farmačková, Natali 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 369,00
81 Vopatová, Nikola 09 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 369,00
82 Ondřejčková, Tereza 07 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, 366,00
83 Gabriela, Ličková 09 ZŠ Pernink 364,00
84 Tvrdková, Kateřina 08 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 336,00
85 Štulíková, Tereza 08 ZŠ Konečná Karlovy Vary 331,00
86 Hlavatý, Filip 08 Gymnázium Ostrov 331,00
87 Bobelchuk, Gleb 08 ZŠ Konečná Karlovy Vary 330,00
88 Nápravová, Anna 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 318,00
89 Suchomel, Jan 07 ZŠ Myslbekova Ostrov 315,00
90 Vosecká, Simona 23 ZŠ Konečná Karlovy Vary 308,00
91 Lukáš, Picek 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 303,00
92 Horák, Šimon 08 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 303,00
93 Vašková, Nikola 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 285,00
94 Natálie, Dimitrovová 08 ZŠ Pernink 279,00
95 Chomátová, Lenka 07 ZŠ Myslbekova Ostrov 276,00
96 Veselá, Anežka 08 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, 263,00
97 Dobošová, Vendula 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 261,00
98 Hrdina, Antonín 07 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 257,00
99 Volfová, Barbora 07 Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, 256,00
100 Lokajíček, Jan 08 ZŠ a MŠ Bečov nad Teplou 255,00
101 Hanousek, Adam 08 ZŠ a MŠ Bečov nad Teplou 250,00
102 Blehová, Kateřina 07 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 236,00
103 Šottová, Anna 07 ZŠ Myslbekova Ostrov 235,00
104 Šimon, Denny 08 Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 235,00
105 Apolínová, Nela 07 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 215,00
106 Veselý, Šimon 09 ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary 207,00
107 Hlavatý, Filip 09 Gymnázium Ostrov 182,00
108 Tran Thi Hai, Linh 08 ZŠ Pernink 94,00
109 Dimitrivová, Kateřina 10 ZŠ Pernink 85,00
110 Novotný, Michal 08 ZŠ Pernink 54,00
111 Kříž, Matěj 08 ZŠ a MŠ Bečov nad Teplou 42,00
112 Kalous, Jiří 09 ZŠ Konečná Karlovy Vary 0,00