Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV - Karlovy Vary

Ostrov (10. 5. 2023)

skok vysoký - Žáci

(st, 10.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 Body
1= Adrian ŠtípekAdrian Štípek
ZŠ Konečná Karlovy Vary ZŠ Konečná Karlovy Vary
07 16 PB 1.62 480.00
1= Michal VaněčekMichal Vaněček
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
07 17 PB 1.62 480.00
3 Petr MrázekPetr Mrázek
ZŠ Konečná Karlovy Vary ZŠ Konečná Karlovy Vary
07 11 PB 1.58 449.00
4= Dominik KošekDominik Košek
ZŠ Konečná Karlovy Vary ZŠ Konečná Karlovy Vary
08 9 PB 1.54 419.00
4= Petr HolečekPetr Holeček
ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19
08 20 PB 1.54 419.00
4= Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19
08 21 PB 1.54 419.00
7 Adam KučeraAdam Kučera
ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19
07 22 PB 1.50 389.00
8 Petr ChymčákPetr Chymčák
ZŠ Myslbekova Ostrov ZŠ Myslbekova Ostrov
07 7 PB 1.46 360.00
9= Holík JakubHolík Jakub
ZŠ Pernink ZŠ Pernink
08 8 PB 1.42 331.00
9= Filip HlavatýFilip Hlavatý
Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov
08 4 PB 1.42 331.00
9= Roman BílskýRoman Bílský
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
07 2 PB 1.42 331.00
9= Marek Danyo EspinosaMarek Danyo Espinosa
Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov
08 3 PB 1.42 331.00
13= Šimon HorákŠimon Horák
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
08 5 PB 1.38 303.00
13= Jakub SmrčkaJakub Smrčka
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
08 14 PB 1.38 303.00
13= Picek LukášPicek Lukáš
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 Základní škola Ostrov, Masa...
08 10 PB 1.38 303.00
16 Šimon PopelkaŠimon Popelka
ZŠ Pernink ZŠ Pernink
08 12 PB 1.34 276.00
17 Dominik RadaDominik Rada
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 Základní škola Ostrov, Masa...
08 13 PB 1.30 250.00
18 jiří Antošjiří Antoš
Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov
09 1 PB 1.22 200.00
Matěj KřížMatěj Kříž
ZŠ a MŠ Bečov nad Teplou ZŠ a MŠ Bečov nad Teplou
08 18 NM
Adam HanousekAdam Hanousek
ZŠ a MŠ Bečov nad Teplou ZŠ a MŠ Bečov nad Teplou
08 19 NM
Celkem 20 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 Body
1 Eliška HolátováEliška Holátová
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
09 4 PB 1.42 534.00
2 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov
09 6 PB 1.38 491.00
3 Nela NávorkováNela Návorková
ZŠ Konečná Karlovy Vary ZŠ Konečná Karlovy Vary
07 9 PB 1.34 449.00
4 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová
Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov
08 14 PB 1.30 409.00
5= Nikola VopatováNikola Vopatová
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 Základní škola Ostrov, Masa...
09 12 PB 1.26 369.00
5= Natali FarmačkováNatali Farmačková
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 Základní škola Ostrov, Masa...
08 3 PB 1.26 369.00
7= Tereza ŠtulíkováTereza Štulíková
ZŠ Konečná Karlovy Vary ZŠ Konečná Karlovy Vary
08 11 PB 1.22 331.00
7= Adéla BílkováAdéla Bílková
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
09 1 PB 1.22 331.00
9= Kateřina ŠpirochováKateřina Špirochová
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u...
08 10 PB 1.18 293.00
9= Veronika LiškováVeronika Lišková
ZŠ Pernink ZŠ Pernink
10 8 PB 1.18 293.00
11 Adléta WizovskáAdléta Wizovská
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
09 13 PB 1.14 257.00
Kateřina DimitrivováKateřina Dimitrivová
ZŠ Pernink ZŠ Pernink
10 2 NM
Kateřina KubincováKateřina Kubincová
ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy...
08 7 NM
Celkem 13 závodníků