Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV - Karlovy Vary

Ostrov (10. 5. 2023)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antoš, Draský, Hlavatý, Nguyen Antoš, Draský, Hlavatý, Nguyen Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 4 33.03 386.00
2 Bílský, Hrdina, Krajíc, Štros Bílský, Hrdina, Krajíc, Štros ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 5 33.17 377.00
3 Fiala, Stöckbauer, Chymčák, Suchomel Fiala, Stöckbauer, Chymčák, Suchomel ZŠ Myslbekova Ostrov ZŠ Myslbekova Ostrov 6 33.31 368.00
4 Espinosa, Gašek, Makovec, Vatazhok Espinosa, Gašek, Makovec, Vatazhok Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 2 36.58 193.00
5 Čábal, Kříž, Hanousek, Lokajíček Čábal, Kříž, Hanousek, Lokajíček ZŠ a MŠ Bečov nad Teplou ZŠ a MŠ Bečov nad Teplou 3 37.44 156.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořák, Melnyk, Holeček, Prošek Dvořák, Melnyk, Holeček, Prošek ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 3 31.02 520.00
2 Peroutka, Vegricht, Košek, Mrázek Peroutka, Vegricht, Košek, Mrázek ZŠ Konečná Karlovy Vary ZŠ Konečná Karlovy Vary 2 31.03 519.00
3 Kalous, Bobelchuk, Štípek, Randýsek Kalous, Bobelchuk, Štípek, Randýsek ZŠ Konečná Karlovy Vary ZŠ Konečná Karlovy Vary 5 31.64 477.00
4 Vašek, Kučera, Naď, Štác Vašek, Kučera, Naď, Štác ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 6 33.67 347.00
5 Jakub, Novotný, Popelka, Zábrana Jakub, Novotný, Popelka, Zábrana ZŠ Pernink ZŠ Pernink 4 37.92 136.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Merhulík, Koban, Hron, Chovanec Merhulík, Koban, Hron, Chovanec Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 Základní škola Ostrov, Masa... 4 31.36 496.00
2 Toth, Lukáš, Rada, Šimon Toth, Lukáš, Rada, Šimon Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 Základní škola Ostrov, Masa... 2 32.59 413.00
3 Smrčka, Čihoský, Slepička, Vaněček Smrčka, Čihoský, Slepička, Vaněček Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 5 32.76 403.00
4 Horák, Potzl, Khás, Veselý Horák, Potzl, Khás, Veselý ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 3 33.20 375.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořák, Melnyk, Holeček, Prošek Dvořák, Melnyk, Holeček, Prošek ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 3 31.02 520.00
2 Peroutka, Vegricht, Košek, Mrázek Peroutka, Vegricht, Košek, Mrázek ZŠ Konečná Karlovy Vary ZŠ Konečná Karlovy Vary 2 31.03 519.00
3 Merhulík, Koban, Hron, Chovanec Merhulík, Koban, Hron, Chovanec Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 Základní škola Ostrov, Masa... 4 31.36 496.00
4 Kalous, Bobelchuk, Štípek, Randýsek Kalous, Bobelchuk, Štípek, Randýsek ZŠ Konečná Karlovy Vary ZŠ Konečná Karlovy Vary 5 31.64 477.00
5 Toth, Lukáš, Rada, Šimon Toth, Lukáš, Rada, Šimon Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 Základní škola Ostrov, Masa... 2 32.59 413.00
6 Smrčka, Čihoský, Slepička, Vaněček Smrčka, Čihoský, Slepička, Vaněček Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 5 32.76 403.00
7 Antoš, Draský, Hlavatý, Nguyen Antoš, Draský, Hlavatý, Nguyen Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 4 33.03 386.00
8 Bílský, Hrdina, Krajíc, Štros Bílský, Hrdina, Krajíc, Štros ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 5 33.17 377.00
9 Horák, Potzl, Khás, Veselý Horák, Potzl, Khás, Veselý ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 3 33.20 375.00
10 Fiala, Stöckbauer, Chymčák, Suchomel Fiala, Stöckbauer, Chymčák, Suchomel ZŠ Myslbekova Ostrov ZŠ Myslbekova Ostrov 6 33.31 368.00
11 Vašek, Kučera, Naď, Štác Vašek, Kučera, Naď, Štác ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 ZŠ Karlovy Vary, Truhlářská 19 6 33.67 347.00
12 Espinosa, Gašek, Makovec, Vatazhok Espinosa, Gašek, Makovec, Vatazhok Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 2 36.58 193.00
13 Čábal, Kříž, Hanousek, Lokajíček Čábal, Kříž, Hanousek, Lokajíček ZŠ a MŠ Bečov nad Teplou ZŠ a MŠ Bečov nad Teplou 3 37.44 156.00
14 Jakub, Novotný, Popelka, Zábrana Jakub, Novotný, Popelka, Zábrana ZŠ Pernink ZŠ Pernink 4 37.92 136.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krýslová, Michálková, Riedlová, Zavoralová Krýslová, Michálková, Riedlová, Zavoralová Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 5 31.60 765.00
2 Apolínová, Brůžová, Holátová, Tvrdková Apolínová, Brůžová, Holátová, Tvrdková ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 3 34.89 538.00
3 Knap, Kučerová, Lažanská, Husáková Knap, Kučerová, Lažanská, Husáková Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 4 34.97 533.00
4 Šottová, Chomátová, Pokrupová, Lišková Šottová, Chomátová, Pokrupová, Lišková ZŠ Myslbekova Ostrov ZŠ Myslbekova Ostrov 6 37.16 403.00
5 Natálie, Gabriela, Lišková, Dimitrivová Natálie, Gabriela, Lišková, Dimitrivová ZŠ Pernink ZŠ Pernink 2 39.56 279.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hořtová, Mikolášková, Dáňová, Blehová Hořtová, Mikolášková, Dáňová, Blehová Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 Základní škola Ostrov, Masa... 5 34.54 561.00
2 Došic, Formanová, Březinová, Návorková Došic, Formanová, Březinová, Návorková ZŠ Konečná Karlovy Vary ZŠ Konečná Karlovy Vary 4 35.33 511.00
3 Volfová, Špirochová, Slunčíková, Bílková Volfová, Špirochová, Slunčíková, Bílková Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 6 37.20 401.00
4 Kubincová, Velinská, Galodová, Wizovská Kubincová, Velinská, Galodová, Wizovská ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 2 37.33 393.00
5 Dobošová, Vopatová, Nápravová, Farmačková Dobošová, Vopatová, Nápravová, Farmačková Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 Základní škola Ostrov, Masa... 3 37.34 393.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krýslová, Michálková, Riedlová, Zavoralová Krýslová, Michálková, Riedlová, Zavoralová Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 5 31.60 765.00
2 Hořtová, Mikolášková, Dáňová, Blehová Hořtová, Mikolášková, Dáňová, Blehová Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 Základní škola Ostrov, Masa... 5 34.54 561.00
3 Apolínová, Brůžová, Holátová, Tvrdková Apolínová, Brůžová, Holátová, Tvrdková ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 3 34.89 538.00
4 Knap, Kučerová, Lažanská, Husáková Knap, Kučerová, Lažanská, Husáková Gymnázium Ostrov Gymnázium Ostrov 4 34.97 533.00
5 Došic, Formanová, Březinová, Návorková Došic, Formanová, Březinová, Návorková ZŠ Konečná Karlovy Vary ZŠ Konečná Karlovy Vary 4 35.33 511.00
6 Šottová, Chomátová, Pokrupová, Lišková Šottová, Chomátová, Pokrupová, Lišková ZŠ Myslbekova Ostrov ZŠ Myslbekova Ostrov 6 37.16 403.00
7 Volfová, Špirochová, Slunčíková, Bílková Volfová, Špirochová, Slunčíková, Bílková Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, Základní škola a základní u... 6 37.20 401.00
8 Kubincová, Velinská, Galodová, Wizovská Kubincová, Velinská, Galodová, Wizovská ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... 2 37.33 393.00
9 Dobošová, Vopatová, Nápravová, Farmačková Dobošová, Vopatová, Nápravová, Farmačková Základní škola Ostrov, Masarykova 1289 Základní škola Ostrov, Masa... 3 37.34 393.00
10 Natálie, Gabriela, Lišková, Dimitrivová Natálie, Gabriela, Lišková, Dimitrivová ZŠ Pernink ZŠ Pernink 2 39.56 279.00