Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3. kolo Mistrovství JmKAS družstev mladšího žactva – sk. „JIH“

Slavkov u Brna (22. 6. 2023)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 22.6.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav BínaRostislav Bína 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 07.89
2 Jan MartinkaJan Martinka 10 BYAC BrnoBYAC Brno 2 09.46
3 Dominik DovrtělDominik Dovrtěl 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 11.44
Lukáš KnapecLukáš Knapec 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 DNS
Matěj MrázMatěj Mráz 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (čt, 22.6.2023 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 08.52
2 Ondra MinksOndra Minks 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 09.02
3 Ondřej JachymiákOndřej Jachymiák 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 09.07
4 5 Štěpán MaleňákŠtěpán Maleňák 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 10.20
53 Šimon LegnerŠimon Legner 11 JAC BrnoJAC Brno 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (čt, 22.6.2023 - 16:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Jakub HatalaJakub Hatala 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.42
2 63 Filip SchafferFilip Schaffer 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 08.81
3 Kryštof KocmanKryštof Kocman 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 09.37
4 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 12 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 09.49
5 Jiří JánošíkJiří Jánošík 10 BYAC BrnoBYAC Brno 5 10.16
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (čt, 22.6.2023 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Jakub VšetulaJakub Všetula 10 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 08.76
2 Antonín KočvaraAntonín Kočvara 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 08.81
3 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 12 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 09.27
4 Samuel SeluckýSamuel Selucký 11 BYAC BrnoBYAC Brno 5 SB 09.60
MS Nikos ŠrámekNikos Šrámek 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 08.92
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (čt, 22.6.2023 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MalýJan Malý 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 08.78
2 Filip NovotnýFilip Novotný 11 BYAC BrnoBYAC Brno 3 09.07
3 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 PB 09.43
4 Filip PiešťanskýFilip Piešťanský 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 09.57
5 Dominik GartnerDominik Gartner 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.82
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (čt, 22.6.2023 - 16:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LuxOndřej Lux 10 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.73
2 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 09.03
3 Štěpán NáplavaŠtěpán Náplava 10 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 09.05
4 Viktor PoláčekViktor Poláček 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 PB 09.22
5 David KleisDavid Kleis 11 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 09.33
6 Tadeáš PiškulaTadeáš Piškula 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 09.74
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav BínaRostislav Bína 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 07.89
2 16 Jakub HatalaJakub Hatala 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.42
3 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 08.52
4 Ondřej LuxOndřej Lux 10 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.73
5 33 Jakub VšetulaJakub Všetula 10 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 08.76
6 Jan MalýJan Malý 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 08.78
7 63 Filip SchafferFilip Schaffer 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 08.81
7 Antonín KočvaraAntonín Kočvara 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 08.81
9 Nikos ŠrámekNikos Šrámek 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 08.92
10 Ondra MinksOndra Minks 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 09.02
11 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 09.03
12 Štěpán NáplavaŠtěpán Náplava 10 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 09.05
13 Ondřej JachymiákOndřej Jachymiák 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 09.07
13 Filip NovotnýFilip Novotný 11 BYAC BrnoBYAC Brno 3 09.07
15 Viktor PoláčekViktor Poláček 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 PB 09.22
16 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 12 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 09.27
17 David KleisDavid Kleis 11 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 09.33
18 Kryštof KocmanKryštof Kocman 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 09.37
19 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 PB 09.43
20 Jan MartinkaJan Martinka 10 BYAC BrnoBYAC Brno 2 09.46
21 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 12 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 09.49
22 Filip PiešťanskýFilip Piešťanský 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 09.57
23 Samuel SeluckýSamuel Selucký 11 BYAC BrnoBYAC Brno 5 SB 09.60
24 Tadeáš PiškulaTadeáš Piškula 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 09.74
25 Dominik GartnerDominik Gartner 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.82
26 Jiří JánošíkJiří Jánošík 10 BYAC BrnoBYAC Brno 5 10.16
27 5 Štěpán MaleňákŠtěpán Maleňák 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 10.20
28 Dominik DovrtělDominik Dovrtěl 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 11.44
Lukáš KnapecLukáš Knapec 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 DNS
Matěj MrázMatěj Mráz 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 DNS
53 Šimon LegnerŠimon Legner 11 JAC BrnoJAC Brno 5 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 22.6.2023 - 17:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav BínaRostislav Bína 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 07.97 13.00
2 16 Jakub HatalaJakub Hatala 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 08.42 11.00
3 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 SB 08.51 10.00
4 Ondřej LuxOndřej Lux 10 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.78 9.00
5 Jan MalýJan Malý 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 08.82 8.00
6 33 Jakub VšetulaJakub Všetula 10 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 08.88 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 22.6.2023 - 17:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Filip SchafferFilip Schaffer 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 SB 08.73 6.00
2 Antonín KočvaraAntonín Kočvara 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 SB 08.81 5.00
3 Štěpán NáplavaŠtěpán Náplava 10 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 SB 08.96 4.00
4 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 09.04 3.00
5 Ondra MinksOndra Minks 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 09.04 2.00
6 Ondřej JachymiákOndřej Jachymiák 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.12 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 22.6.2023 - 15:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.43
2 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 12 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 PB 09.18
3 Daniela HolíkováDaniela Holíková 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 09.36
4 Nela BěhálkováNela Běhálková 11 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 10.42
5 Terezie BradáčkováTerezie Bradáčková 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 10.79
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (čt, 22.6.2023 - 15:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 08.53
2 Adéla ČadováAdéla Čadová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 09.13
3 Sofie SieklíkováSofie Sieklíková 11 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 09.40
4 Veronika StejskalováVeronika Stejskalová 12 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 10.23
5 Liliana SchmausováLiliana Schmausová 11 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 10.28
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (čt, 22.6.2023 - 15:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula MachálkováVendula Machálková 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 08.66
2 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 09.21
3 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 09.26
4 11 Nella MacharováNella Macharová 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.74
5 Veronika GrégrováVeronika Grégrová 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 09.98
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (čt, 22.6.2023 - 15:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MiklíkováTereza Miklíková 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 09.21
2 Lucie ČervinkováLucie Červinková 10 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 09.58
3 Nikol VarhaníkováNikol Varhaníková 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 10.23
4 Natali BaldriánováNatali Baldriánová 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 10.64
Sofie KyjovskáSofie Kyjovská 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (čt, 22.6.2023 - 15:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 10 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 08.70
2 Sára PlchováSára Plchová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 09.23
3 Šárka NovákováŠárka Nováková 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 09.61
4 Eliška HoušťováEliška Houšťová 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 10.00
5 Ema JaníkováEma Janíková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 10.26
6 Sofie NedvídkováSofie Nedvídková 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 10.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (čt, 22.6.2023 - 15:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka PeksováJitka Peksová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.95
2 Barbora SyrováBarbora Syrová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 09.08
3 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.46
4 Hana PecníkováHana Pecníková 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 09.63
5 41 Barbora KlobásováBarbora Klobásová 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 PB 09.94
Helena NovákováHelena Nováková 10 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (čt, 22.6.2023 - 15:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana Anna KománkováJana Anna Kománková 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.95
2 Barbora ŠvandelkováBarbora Švandelková 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.24
3 Adéla PřibylováAdéla Přibylová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.85
4 Sofie WorthingtonSofie Worthington 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.13
5 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 11.50
Liliana KreutzerováLiliana Kreutzerová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (čt, 22.6.2023 - 15:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KošuličováLucie Košuličová 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 08.98
2 Denisa UlmannováDenisa Ulmannová 11 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 09.10
3 Miroslava KonečnáMiroslava Konečná 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 09.66
4 Rozárie StejskalováRozárie Stejskalová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.83
5 21 Valentina RosinaiValentina Rosinai 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 09.95
6 Natálie KuchaříkováNatálie Kuchaříková 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 09.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (čt, 22.6.2023 - 15:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 08.62
2 Natálie ŘepováNatálie Řepová 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 08.95
3 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 09.11
4 1 Sára SkoupáSára Skoupá 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 PB 09.30
5 Nela TomčalováNela Tomčalová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 09.79
6 Julie SvobodováJulie Svobodová 11 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 09.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.43
2 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 08.53
3 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 08.62
4 Vendula MachálkováVendula Machálková 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 08.66
5 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 10 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 08.70
6 Jitka PeksováJitka Peksová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.95
6 Jana Anna KománkováJana Anna Kománková 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.95
6 Natálie ŘepováNatálie Řepová 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 08.95
9 Lucie KošuličováLucie Košuličová 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 08.98
10 Barbora SyrováBarbora Syrová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 09.08
11 Denisa UlmannováDenisa Ulmannová 11 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 09.10
12 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 09.11
13 Adéla ČadováAdéla Čadová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 09.13
14 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 12 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 PB 09.18
15 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 09.21
15 Tereza MiklíkováTereza Miklíková 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 09.21
17 Sára PlchováSára Plchová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 09.23
18 Barbora ŠvandelkováBarbora Švandelková 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.24
19 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 09.26
20 1 Sára SkoupáSára Skoupá 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 PB 09.30
21 Daniela HolíkováDaniela Holíková 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 09.36
22 Sofie SieklíkováSofie Sieklíková 11 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 09.40
23 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 09.46
24 Lucie ČervinkováLucie Červinková 10 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 09.58
25 Šárka NovákováŠárka Nováková 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 09.61
26 Hana PecníkováHana Pecníková 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 09.63
27 Miroslava KonečnáMiroslava Konečná 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 PB 09.66
28 11 Nella MacharováNella Macharová 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.74
29 Nela TomčalováNela Tomčalová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 09.79
30 Rozárie StejskalováRozárie Stejskalová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 09.83
31 Adéla PřibylováAdéla Přibylová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.85
32 Julie SvobodováJulie Svobodová 11 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 09.89
33 41 Barbora KlobásováBarbora Klobásová 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 PB 09.94
34 21 Valentina RosinaiValentina Rosinai 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 09.95
35 Natálie KuchaříkováNatálie Kuchaříková 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 09.96
36 Veronika GrégrováVeronika Grégrová 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 09.98
37 Eliška HoušťováEliška Houšťová 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 10.00
38 Sofie WorthingtonSofie Worthington 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.13
39 Veronika StejskalováVeronika Stejskalová 12 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 10.23
39 Nikol VarhaníkováNikol Varhaníková 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 10.23
41 Ema JaníkováEma Janíková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 10.26
42 Liliana SchmausováLiliana Schmausová 11 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 10.28
43 Nela BěhálkováNela Běhálková 11 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 10.42
44 Natali BaldriánováNatali Baldriánová 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 10.64
45 Sofie NedvídkováSofie Nedvídková 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 10.74
46 Terezie BradáčkováTerezie Bradáčková 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 10.79
47 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 11.50
Sofie KyjovskáSofie Kyjovská 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 DNS
Helena NovákováHelena Nováková 10 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
Liliana KreutzerováLiliana Kreutzerová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 22.6.2023 - 17:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 08.41 13.00
2 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 08.55 11.00
3 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.83 10.00
4 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 10 JAC BrnoJAC Brno 6 08.90 9.00
5 Vendula MachálkováVendula Machálková 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 08.91 8.00
6 Natálie ŘepováNatálie Řepová 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 1 09.18 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 22.6.2023 - 17:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa UlmannováDenisa Ulmannová 11 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 SB 08.86 6.00
2 Jitka PeksováJitka Peksová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 SB 08.88 5.00
3 Jana Anna KománkováJana Anna Kománková 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 SB 08.89 4.00
4 Lucie KošuličováLucie Košuličová 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 09.00 3.00
5 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 SB 09.04 2.00
6 Barbora SyrováBarbora Syrová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.23 1.00
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 22.6.2023 - 18:10) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav BínaRostislav Bína 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 19.18 13.00
2 Michal LípaMichal Lípa 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 20.34 10.00
3 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 20.53 9.00
4 Tadeáš PatakiTadeáš Pataki 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 20.77 8.00
MS Nikos ŠrámekNikos Šrámek 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 21.78
6 3 Adam KotolanAdam Kotolan 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 21.90 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 22.6.2023 - 18:10) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Filip SchafferFilip Schaffer 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 21.71 5.00
2 Filip NovotnýFilip Novotný 11 BYAC BrnoBYAC Brno 4 PB 21.85 4.00
3 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 22.97
MS 25 Jonatán ŠťastnýJonatán Šťastný 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 23.57
5 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 23.63
6 Samuel SeluckýSamuel Selucký 11 BYAC BrnoBYAC Brno 1 24.29
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 22.6.2023 - 18:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Arnošt NemuchovskýArnošt Nemuchovský 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 20.31 11.00
2 Jan MalýJan Malý 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 21.04 7.00
3 Viktor PoláčekViktor Poláček 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 22.47 1.00
4 Ondřej JachymiákOndřej Jachymiák 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 22.56
5 Max NovotnýMax Novotný 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 PB 23.33
6 Kryštof ŠeligaKryštof Šeliga 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 24.22
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 22.6.2023 - 18:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LuxOndřej Lux 10 BYAC BrnoBYAC Brno 5 21.16 6.00
2 Antonín KočvaraAntonín Kočvara 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 21.95 2.00
3 Kryštof KocmanKryštof Kocman 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 22.61
4 Jan KollerJan Koller 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 22.77
5 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 12 JAC BrnoJAC Brno 1 22.91
6 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 12 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 23.36
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav BínaRostislav Bína 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 19.18 13.00
2 Arnošt NemuchovskýArnošt Nemuchovský 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 20.31 11.00
3 Michal LípaMichal Lípa 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 20.34 10.00
4 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 20.53 9.00
5 Tadeáš PatakiTadeáš Pataki 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 20.77 8.00
6 Jan MalýJan Malý 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 21.04 7.00
7 Ondřej LuxOndřej Lux 10 BYAC BrnoBYAC Brno 5 21.16 6.00
8 63 Filip SchafferFilip Schaffer 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 21.71 5.00
9 Nikos ŠrámekNikos Šrámek 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 21.78
10 Filip NovotnýFilip Novotný 11 BYAC BrnoBYAC Brno 4 PB 21.85 4.00
11 3 Adam KotolanAdam Kotolan 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 21.90 3.00
12 Antonín KočvaraAntonín Kočvara 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 21.95 2.00
13 Viktor PoláčekViktor Poláček 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 22.47 1.00
14 Ondřej JachymiákOndřej Jachymiák 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 22.56
15 Kryštof KocmanKryštof Kocman 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 22.61
16 Jan KollerJan Koller 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 22.77
17 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 12 JAC BrnoJAC Brno 1 22.91
18 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 22.97
19 Max NovotnýMax Novotný 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 PB 23.33
20 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 12 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 23.36
21 25 Jonatán ŠťastnýJonatán Šťastný 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 23.57
22 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 5 23.63
23 Kryštof ŠeligaKryštof Šeliga 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 24.22
24 Samuel SeluckýSamuel Selucký 11 BYAC BrnoBYAC Brno 1 24.29

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 22.6.2023 - 17:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 20.62 13.00
2 Karolína DyachukKarolína Dyachuk 10 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 21.07 11.00
3 Natalia Bronia ČernýNatalia Bronia Černý 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 21.32 10.00
4 Vendula MachálkováVendula Machálková 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 21.42 9.00
5 Jana Anna KománkováJana Anna Kománková 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 22.20 5.00
6 Jitka PeksováJitka Peksová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 22.37 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 22.6.2023 - 17:30) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 SB 21.57 8.00
2 Adéla SuráAdéla Surá 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 22.13 7.00
3 Anastasia ZabolotnyiAnastasia Zabolotnyi 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 22.14 6.00
4 Barbora ŠvandelkováBarbora Švandelková 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.37 1.00
5 Tereza MiklíkováTereza Miklíková 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 23.23
6 Natálie ŘepováNatálie Řepová 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 23.30
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 22.6.2023 - 17:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KubánkováVeronika Kubánková 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 22.53
2 Anna SedlákováAnna Sedláková 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 22.83
3 Sofie SieklíkováSofie Sieklíková 11 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 23.31
4 Helena NovákováHelena Nováková 10 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 23.51
5 Daniela HolíkováDaniela Holíková 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 23.65
6 Marie Anna SekaninováMarie Anna Sekaninová 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 24.76
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 22.6.2023 - 17:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ZapletalováNela Zapletalová 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 PB 24.12
2 Adéla PřibylováAdéla Přibylová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 24.36
3 Liliana SchmausováLiliana Schmausová 11 JAC BrnoJAC Brno 1 PB 25.11
4 Zuzana OtrhálkováZuzana Otrhálková 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 25.47
5 Ema JaníkováEma Janíková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 25.92
Liliana KreutzerováLiliana Kreutzerová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 22.6.2023 - 17:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 22.24 4.00
2 Julie FialováJulie Fialová 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 22.25 3.00
3 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 22.71
4 Veronika GrégrováVeronika Grégrová 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 24.94
5 Natálie KuchaříkováNatálie Kuchaříková 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 PB 25.73
6 Natali BaldriánováNatali Baldriánová 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 26.72
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 22.6.2023 - 17:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Deana RapantováDeana Rapantová 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 23.78
2 Rozárie StejskalováRozárie Stejskalová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 23.99
3 Sofie WorthingtonSofie Worthington 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 24.78
4 Nela BěhálkováNela Běhálková 11 JAC BrnoJAC Brno 4 25.73
5 Sofie NedvídkováSofie Nedvídková 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 27.18
6 Sofie JurenkováSofie Jurenková 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 27.29
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 22.6.2023 - 17:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HortováNatálie Hortová 10 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 23.08
2 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 23.34
3 Martina MajerníkováMartina Majerníková 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 23.57
4 Lucie ČervinkováLucie Červinková 10 JAC BrnoJAC Brno 4 24.38
5 Veronika StejskalováVeronika Stejskalová 12 JAC BrnoJAC Brno 5 25.63
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 20.62 13.00
2 Karolína DyachukKarolína Dyachuk 10 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 21.07 11.00
3 Natalia Bronia ČernýNatalia Bronia Černý 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 21.32 10.00
4 Vendula MachálkováVendula Machálková 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 21.42 9.00
5 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 SB 21.57 8.00
6 Adéla SuráAdéla Surá 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 22.13 7.00
7 Anastasia ZabolotnyiAnastasia Zabolotnyi 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 22.14 6.00
8 Jana Anna KománkováJana Anna Kománková 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 22.20 5.00
9 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 22.24 4.00
10 Julie FialováJulie Fialová 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 22.25 3.00
11 Jitka PeksováJitka Peksová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 22.37 2.00
11 Barbora ŠvandelkováBarbora Švandelková 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.37 1.00
13 Veronika KubánkováVeronika Kubánková 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 22.53
14 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 22.71
15 Anna SedlákováAnna Sedláková 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 22.83
16 Natálie HortováNatálie Hortová 10 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 23.08
17 Tereza MiklíkováTereza Miklíková 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 23.23
18 Natálie ŘepováNatálie Řepová 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 23.30
19 Sofie SieklíkováSofie Sieklíková 11 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 23.31
20 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 23.34
21 Helena NovákováHelena Nováková 10 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 23.51
22 Martina MajerníkováMartina Majerníková 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 23.57
23 Daniela HolíkováDaniela Holíková 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 23.65
24 Deana RapantováDeana Rapantová 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 23.78
25 Rozárie StejskalováRozárie Stejskalová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 23.99
26 Nela ZapletalováNela Zapletalová 11 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4 PB 24.12
27 Adéla PřibylováAdéla Přibylová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 24.36
28 Lucie ČervinkováLucie Červinková 10 JAC BrnoJAC Brno 4 24.38
29 Marie Anna SekaninováMarie Anna Sekaninová 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 24.76
30 Sofie WorthingtonSofie Worthington 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 24.78
31 Veronika GrégrováVeronika Grégrová 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 24.94
32 Liliana SchmausováLiliana Schmausová 11 JAC BrnoJAC Brno 1 PB 25.11
33 Zuzana OtrhálkováZuzana Otrhálková 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 25.47
34 Veronika StejskalováVeronika Stejskalová 12 JAC BrnoJAC Brno 5 25.63
35 Natálie KuchaříkováNatálie Kuchaříková 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 PB 25.73
35 Nela BěhálkováNela Běhálková 11 JAC BrnoJAC Brno 4 25.73
37 Ema JaníkováEma Janíková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 25.92
38 Natali BaldriánováNatali Baldriánová 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 26.72
39 Sofie NedvídkováSofie Nedvídková 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 27.18
40 Sofie JurenkováSofie Jurenková 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 27.29
Liliana KreutzerováLiliana Kreutzerová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 DNS

800 m - Ml. žáci

(čt, 22.6.2023 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 16 Jakub HatalaJakub Hatala 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:34.93 13.00
2 33 Jakub VšetulaJakub Všetula 10 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2:39.21 11.00
3 15 Šimon HolomčíkŠimon Holomčík 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:40.17 10.00
4 5 Štěpán MaleňákŠtěpán Maleňák 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:42.66 9.00
MS 25 Jonatán ŠťastnýJonatán Šťastný 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:48.47
6 63 Filip SchafferFilip Schaffer 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. PB 2:51.26 8.00
7 4 Tomáš KropáčekTomáš Kropáček 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. PB 2:52.02 7.00
8 3 Adam KotolanAdam Kotolan 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:53.86 6.00
9 62 Marek JahodaMarek Jahoda 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. PB 2:54.06 5.00
10 32 Jáchym HejlekJáchym Hejlek 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 2:57.67 4.00
11 34 Petr ZajíčekPetr Zajíček 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. PB 3:22.26 3.00
53 Šimon LegnerŠimon Legner 11 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(čt, 22.6.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 12 Viktoria KleinováViktoria Kleinová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:32.16 13.00
2 24 Barbora SkýbováBarbora Skýbová 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:35.02 11.00
3 61 Tereza TušlováTereza Tušlová 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. PB 2:40.00 10.00
4 13 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. PB 2:40.08 9.00
5 42 Vendula SeďováVendula Seďová 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav PB 2:44.29 8.00
6 52 Anna HorkáAnna Horká 11 JAC BrnoJAC Brno PB 2:44.95 7.00
7 41 Barbora KlobásováBarbora Klobásová 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2:48.80 6.00
8 22 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek PB 2:51.12 5.00
9 23 Denisa VolfováDenisa Volfová 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:52.10 4.00
10 14 Eliška SalajkováEliška Salajková 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3:00.78 3.00
11 11 Nella MacharováNella Macharová 12 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3:01.34 2.00
12 31 Tereza LošanováTereza Lošanová 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3:01.67 1.00
13 21 Valentina RosinaiValentina Rosinai 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3:04.04
14 1 Sára SkoupáSára Skoupá 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3:19.27
15 2 Dominika BrandejskáDominika Brandejská 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3:39.29
Celkem 15 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 22.6.2023 - 15:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MrázMatěj Mráz 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 10.68 13.00
2 Tadeáš PatakiTadeáš Pataki 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 11.32 11.00
3 Michal LípaMichal Lípa 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 11.48 10.00
4 16 Jakub HatalaJakub Hatala 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 11.50 9.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 22.6.2023 - 15:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Jáchym HejlekJáchym Hejlek 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 12.42 8.00
2 Štěpán HlaváčŠtěpán Hlaváč 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 12.46 7.00
3 62 Marek JahodaMarek Jahoda 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 12.97 6.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MrázMatěj Mráz 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 10.68 13.00
2 Tadeáš PatakiTadeáš Pataki 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 11.32 11.00
3 Michal LípaMichal Lípa 11 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 11.48 10.00
4 16 Jakub HatalaJakub Hatala 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 11.50 9.00
5 32 Jáchym HejlekJáchym Hejlek 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 12.42 8.00
6 Štěpán HlaváčŠtěpán Hlaváč 11 Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 12.46 7.00
7 62 Marek JahodaMarek Jahoda 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 12.97 6.00

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 22.6.2023 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 10.39 13.00
2 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 10.51 11.00
3 Nikol KavalováNikol Kavalová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 10.93 10.00
4 24 Barbora SkýbováBarbora Skýbová 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 11.56 6.00
5 42 Vendula SeďováVendula Seďová 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 11.73 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 22.6.2023 - 15:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DyachukKarolína Dyachuk 10 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 11.44 9.00
2 61 Tereza TušlováTereza Tušlová 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 PB 11.49 7.00
3 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 11.98 3.00
4 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 12.08 2.00
5 1 Sára SkoupáSára Skoupá 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.18 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 22.6.2023 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Denisa VolfováDenisa Volfová 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 11.46 8.00
2 Denisa UlmannováDenisa Ulmannová 11 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 11.85 4.00
3 22 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.59
4 52 Anna HorkáAnna Horká 11 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 13.40
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 10.39 13.00
2 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 10.51 11.00
3 Nikol KavalováNikol Kavalová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 10.93 10.00
4 Karolína DyachukKarolína Dyachuk 10 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 11.44 9.00
5 23 Denisa VolfováDenisa Volfová 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 11.46 8.00
6 61 Tereza TušlováTereza Tušlová 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 PB 11.49 7.00
7 24 Barbora SkýbováBarbora Skýbová 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 11.56 6.00
8 42 Vendula SeďováVendula Seďová 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 11.73 5.00
9 Denisa UlmannováDenisa Ulmannová 11 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 11.85 4.00
10 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 10 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 11.98 3.00
11 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 12.08 2.00
12 1 Sára SkoupáSára Skoupá 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.18 1.00
13 22 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.59
14 52 Anna HorkáAnna Horká 11 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 13.40

4 x 60 m - Ml. žáci

(čt, 22.6.2023 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Maleňák, Kocman, Kočvara, Kropáček Maleňák, Kocman, Kočvara, Kropáček Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 36.05 13.00
2 15 Holomčík, Koller, Grabovský, Gartner Holomčík, Koller, Grabovský, Gartner Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 37.45 11.00
3 Dovrtěl, Piešťanský, Šeliga, Jahoda Dovrtěl, Piešťanský, Šeliga, Jahoda AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 40.59 10.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 22.6.2023 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kománková, Rýparová, Švandelková, Čadová Kománková, Rýparová, Švandelková, Čadová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 34.11 13.00
2 Kavalová, Novotná, Procházková, Sedláčková Kavalová, Novotná, Procházková, Sedláčková Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 34.86 11.00
3 Surá, Šťastná, Zabolotnyi, Kubánková Surá, Šťastná, Zabolotnyi, Kubánková AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 35.26 9.00
4 Plchová, Schneiderová, Volfová, Skýbová Plchová, Schneiderová, Volfová, Skýbová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 35.70 8.00
5 Janíková, Košuličová, Doležalová, Brůčková Janíková, Košuličová, Doležalová, Brůčková Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 36.13 6.00
6 Nováková, Vaňková, Horká, Běhálková Nováková, Vaňková, Horká, Běhálková JAC BrnoJAC Brno 5 36.71 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 22.6.2023 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Kleinová, Miklíková, Maňáková, Navrátilová Kleinová, Miklíková, Maňáková, Navrátilová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 35.13 10.00
2 Holíková, Klobásová, Potůčková, Majerníková Holíková, Klobásová, Potůčková, Majerníková Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 35.95 7.00
3 61 Tušlová, Chudobová, Sekaninová, Pecníková Tušlová, Chudobová, Sekaninová, Pecníková AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 36.86 4.00
4 11 Macharová, Rapantová, Tomčalová, Salajková Macharová, Rapantová, Tomčalová, Salajková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 38.27 3.00
5 Baldriánová, Houšťová, Jurenková, Nedvídková Baldriánová, Houšťová, Jurenková, Nedvídková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 42.38 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kománková, Rýparová, Švandelková, Čadová Kománková, Rýparová, Švandelková, Čadová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 34.11 13.00
2 Kavalová, Novotná, Procházková, Sedláčková Kavalová, Novotná, Procházková, Sedláčková Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 34.86 11.00
3 12 Kleinová, Miklíková, Maňáková, Navrátilová Kleinová, Miklíková, Maňáková, Navrátilová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 35.13 10.00
4 Surá, Šťastná, Zabolotnyi, Kubánková Surá, Šťastná, Zabolotnyi, Kubánková AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 35.26 9.00
5 Plchová, Schneiderová, Volfová, Skýbová Plchová, Schneiderová, Volfová, Skýbová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 35.70 8.00
6 Holíková, Klobásová, Potůčková, Majerníková Holíková, Klobásová, Potůčková, Majerníková Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 35.95 7.00
7 Janíková, Košuličová, Doležalová, Brůčková Janíková, Košuličová, Doležalová, Brůčková Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 36.13 6.00
8 Nováková, Vaňková, Horká, Běhálková Nováková, Vaňková, Horká, Běhálková JAC BrnoJAC Brno 5 36.71 5.00
9 61 Tušlová, Chudobová, Sekaninová, Pecníková Tušlová, Chudobová, Sekaninová, Pecníková AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 36.86 4.00
10 11 Macharová, Rapantová, Tomčalová, Salajková Macharová, Rapantová, Tomčalová, Salajková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 38.27 3.00
11 Baldriánová, Houšťová, Jurenková, Nedvídková Baldriánová, Houšťová, Jurenková, Nedvídková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 42.38 2.00

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 22.6.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 Body
1 Tadeáš PatakiTadeáš Pataki
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
10 PB 1.38 o o o o xxo xo xxx 13.00
2 Samuel KosSamuel Kos
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
11 1.30 - o o o xxx 11.00
3 Ondřej JachymiákOndřej Jachymiák
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
11 PB 1.30 o o o xxo xxx 10.00
4 15 Šimon HolomčíkŠimon Holomčík
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
11 PB 1.30 xo xxo xo xxo xxx 9.00
5= Jan MartinkaJan Martinka
BYAC BrnoBYAC Brno
10 PB 1.25 o o o xxx 7.50
5= Matěj MrázMatěj Mráz
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 1.25 - - o x- 7.50
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 22.6.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 Body
1 Anna SedlákováAnna Sedláková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 PB 1.47 - - - o o xo o o xo xxo xxx 13.00
2 Juliana SkýbováJuliana Skýbová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 PB 1.44 - o o xo xo o o o o xxx 11.00
3 Barbora BezděkováBarbora Bezděková
JAC BrnoJAC Brno
10 PB 1.44 - o o o o o o o xxo xxx 10.00
4 Zuzana KrálováZuzana Králová
JAC BrnoJAC Brno
10 PB 1.41 - o o o o xo o o xxx 9.00
5 Vendula MachálkováVendula Machálková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 1.35 - - - o o xo xxx 8.00
6 Natálie HortováNatálie Hortová
JAC BrnoJAC Brno
10 1.35 - o o o xxo xxo xxx 7.00
7= Jaroslava MaňákováJaroslava Maňáková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
10 1.30 - o o o o xxx 5.50
7= 24 Barbora SkýbováBarbora Skýbová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
11 PB 1.30 o o o o o xxx 5.50
9 Adéla BrůčkováAdéla Brůčková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
11 PB 1.30 o o xo o xxo xx- 4.00
10 Natalia Bronia ČernýNatalia Bronia Černý
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 1.25 o o xo o xxx 3.00
11 Denisa UlmannováDenisa Ulmannová
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
11 1.25 xo xxo o o xxx 2.00
12 Karolína DoležalováKarolína Doležalová
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
11 1.25 o o xxo xxo xxx 1.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 22.6.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rostislav BínaRostislav Bína
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 PB 5.07 -0.1 m/s 5.07  -0,10 5.02  -1,70 - 5.07 4.43  0,40 - 4.77  -0,20 13.00
2 Michal LípaMichal Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
11 4.74 -1.0 m/s 2.54  0,20 4.65  -0,50 4.39  0,10 4.65 4.43  0,10 4.74  -1,00 4.62  0,70 11.00
3 Jan MalýJan Malý
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 4.52 +0.4 m/s 4.26  0,40 4.40  -0,10 4.06  0,80 4.40 4.47  1,30 4.52  0,40 4.40  0,10 10.00
4 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 4.42 +0.1 m/s x 4.37  -0,80 4.42  0,10 4.42 4.25  0,60 4.33  -0,30 4.41  -0,40 9.00
5 3 Adam KotolanAdam Kotolan
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
11 PB 4.37 +0.6 m/s 4.25  -0,30 4.33  0,50 4.31  -0,40 4.33 4.19  -0,20 4.10  -0,20 4.37  0,60 8.00
6 Ondřej LuxOndřej Lux
BYAC BrnoBYAC Brno
10 PB 4.30 -0.4 m/s 3.94  -1,50 3.92  -1,40 4.03  -0,90 4.03 4.09  -0,20 4.12  -1,10 4.30  -0,40 7.00
7 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka
Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s.
11 4.12 -0.2 m/s 3.98  -0,50 4.10  -0,10 3.65  0,20 4.10 3.86  0,30 3.93  0,20 4.12  -0,20 6.00
8 Štěpán NáplavaŠtěpán Náplava
Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s.
10 4.07 -1.0 m/s 3.86  -0,50 4.07  -1,00 3.76  -0,50 4.07 3.96  -0,20 3.88  -1,00 4.07  -0,30 5.00
9 Jan MartinkaJan Martinka
BYAC BrnoBYAC Brno
10 PB 4.00 -1.6 m/s 3.70  -1,00 4.00  -1,60 3.58  -1,40 4.00 4.00
10 Ondra MinksOndra Minks
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
11 3.96 -0.3 m/s 3.96  -0,30 3.48  -0,60 3.55  0,10 3.96 3.00
11 Filip NovotnýFilip Novotný
BYAC BrnoBYAC Brno
11 PB 3.93 -0.9 m/s 3.70  -0,10 3.93  -0,90 3.69  1,50 3.93 2.00
12 Sebastian TručkaSebastian Tručka
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
11 3.86 -0.1 m/s x 3.81  -0,30 3.86  -0,10 3.86 1.00
13 4 Tomáš KropáčekTomáš Kropáček
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
11 3.84 -1.1 m/s 3.65  -0,80 3.83  -0,60 3.84  -1,10 3.84
14 Filip PiešťanskýFilip Piešťanský
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 3.82 -0.4 m/s x 3.71  0,10 3.82  -0,40 3.82
MS 25 Jonatán ŠťastnýJonatán Šťastný
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
11 3.82 -0.3 m/s x 3.82  -0,30 3.63  0,30 3.82
16 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
JAC BrnoJAC Brno
12 PB 3.80 -1.3 m/s 3.80  -1,30 x 3.18  -0,20 3.80
17 Max NovotnýMax Novotný
AC ČejkoviceAC Čejkovice
11 PB 3.73 -1.4 m/s 3.14  -0,30 3.73  -1,40 3.24  -0,10 3.73
18 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
AC ČejkoviceAC Čejkovice
12 3.68 +0.4 m/s 3.68  0,40 3.64  -1,10 3.54  -0,50 3.68
19 Samuel SeluckýSamuel Selucký
BYAC BrnoBYAC Brno
11 3.61 +0.7 m/s 3.61  0,70 3.37  -0,70 3.37  0,50 3.61
20 Jan KollerJan Koller
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
11 PB 3.60 +0.1 m/s 3.60  0,10 3.42  -1,20 3.47  0,40 3.60
21 Kryštof ŠeligaKryštof Šeliga
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 3.60 -0.6 m/s - 3.60  -0,60 x 3.60
22 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
11 3.58 -0.3 m/s x 3.58  -0,30 3.22  -0,70 3.58
23 Dominik GartnerDominik Gartner
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
11 PB 3.14 +0.3 m/s 3.14  0,30 2.73  -1,00 2.89  -0,20 3.14
24 Tadeáš PiškulaTadeáš Piškula
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
11 PB 2.92 -0.5 m/s 2.92  -0,50 2.83  -0,10 2.83  -0,20 2.92
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 22.6.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika JaníkováVeronika Janíková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 5.08 -0.8 m/s 5.08  -0,80 x 4.87  -0,40 5.08 5.04  0,10 4.98  -0,10 x 13.00
2 Anastasia ZabolotnyiAnastasia Zabolotnyi
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 4.53 -1.0 m/s 4.02  0,60 x 4.29  0,70 4.29 4.53  -1,00 x 4.37  -0,10 11.00
3 Natálie HortováNatálie Hortová
JAC BrnoJAC Brno
10 PB 4.44 -0.4 m/s 3.63  0,60 4.02  -0,80 x 4.02 3.90  -0,20 x 4.44  -0,40 10.00
4 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 4.26 -2.0 m/s 3.95  -0,40 4.26  -2,00 4.26  -0,30 4.26 4.14  0,60 4.26  -0,60 - 9.00
5 Anna ŠvábováAnna Švábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
10 4.24 +0.0 m/s 4.24  0,00 4.08  -0,70 4.12  -0,90 4.24 x 3.92  -0,40 4.03  0,80 8.00
6 Nikol KavalováNikol Kavalová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
11 PB 4.09 -1.0 m/s 4.09  -1,00 3.88  -0,90 3.88  0,70 4.09 4.02  -0,70 3.45  -0,10 3.77  0,30 7.00
7 Karolína DoležalováKarolína Doležalová
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
11 4.08 -0.6 m/s 3.68  -0,80 x 4.01  -0,10 4.01 x x 4.08  -0,60 6.00
8 Lucie KošuličováLucie Košuličová
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 PB 4.02 +0.1 m/s 3.70  -1,30 3.68  -0,80 4.02  0,10 4.02 x 3.58  0,20 x 5.00
9 Juliana SkýbováJuliana Skýbová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 4.00 +1.0 m/s 3.21  -0,20 3.98  1,00 4.00  1,00 4.00 4.00
10 Jitka PeksováJitka Peksová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
11 3.99 +0.4 m/s 3.99  0,40 3.96  -0,20 3.98  -0,20 3.99 3.00
11 Sofie SieklíkováSofie Sieklíková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
11 PB 3.97 +0.4 m/s 3.95  -0,60 3.97  0,40 3.82  0,80 3.97 2.00
12 Veronika KubánkováVeronika Kubánková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 3.96 +0.4 m/s 3.82  -0,60 3.76  1,30 3.96  0,40 3.96 1.00
13 12 Viktoria KleinováViktoria Kleinová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
10 PB 3.89 +0.1 m/s 3.74  -0,30 3.73  -0,50 3.89  0,10 3.89
14 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
12 PB 3.89 +0.5 m/s 3.74  0,60 3.89  0,50 3.67  0,40 3.89
15 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
11 PB 3.88 -1.4 m/s 3.09  -1,50 3.88  -1,40 3.83  -0,70 3.88
16 Martina MajerníkováMartina Majerníková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 3.85 -0.9 m/s 3.85  -0,90 3.71  -0,20 3.77  0,60 3.85
17 Barbora SyrováBarbora Syrová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 PB 3.85 -1.2 m/s 3.85  -1,20 3.72  0,10 3.63  -0,70 3.85
18 Sára PlchováSára Plchová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 PB 3.83 -0.6 m/s 3.83  -0,60 3.41  0,70 3.75  -0,10 3.83
19 42 Vendula SeďováVendula Seďová
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 3.80 -0.8 m/s 3.76  -0,30 x 3.80  -0,80 3.80
20 13 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
10 3.78 -0.5 m/s 3.78  -0,50 3.55  0,10 3.75  -0,50 3.78
21 Anna SedlákováAnna Sedláková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 3.77 -0.2 m/s x 3.77  -0,20 3.76  0,40 3.77
22 Natalia Bronia ČernýNatalia Bronia Černý
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 3.73 +0.4 m/s 3.55  -0,70 3.65  -1,00 3.73  0,40 3.73
23 Zuzana OtrhálkováZuzana Otrhálková
Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s.
11 PB 3.68 +1.0 m/s 3.42  0,80 3.42  0,40 3.68  1,00 3.68
24 Natálie ŘepováNatálie Řepová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
11 PB 3.67 +0.3 m/s 3.67  0,30 3.45  -0,20 3.24  0,20 3.67
25 Sofie WorthingtonSofie Worthington
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
11 PB 3.65 +0.4 m/s 3.25  -0,40 3.53  0,20 3.65  0,40 3.65
26 Deana RapantováDeana Rapantová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
11 PB 3.64 -0.5 m/s 3.64  -0,50 3.26  1,00 2.48  -0,20 3.64
27 Julie SvobodováJulie Svobodová
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
11 PB 3.61 -1.6 m/s x 3.61  -1,60 3.60  -0,90 3.61
28 Adéla SuráAdéla Surá
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 SB 3.59 -0.4 m/s 3.30  -0,30 3.51  -0,30 3.59  -0,40 3.59
29 Adéla BrůčkováAdéla Brůčková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
11 PB 3.59 -0.4 m/s 3.28  -0,90 3.59  -0,40 3.34  -0,30 3.59
30 Nela ZapletalováNela Zapletalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
11 3.56 -1.0 m/s 3.19  -0,40 3.56  -1,00 3.39  1,30 3.56
31 Marie Anna SekaninováMarie Anna Sekaninová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 3.47 +0.2 m/s 3.32  0,30 2.81  -0,10 3.47  0,20 3.47
32 Zora PotůčkováZora Potůčková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
11 3.47 +1.2 m/s x 3.25  -0,30 3.47  1,20 3.47
33 Adéla ČadováAdéla Čadová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
10 3.45 -0.4 m/s x 3.45  -0,40 x 3.45
34 2 Dominika BrandejskáDominika Brandejská
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 3.17 -0.6 m/s 3.17  -0,60 3.15  -0,10 - 3.17
35 31 Tereza LošanováTereza Lošanová
Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s.
11 3.08 -0.1 m/s 2.96  -0,50 x 3.08  -0,10 3.08
36 Eliška HoušťováEliška Houšťová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
12 PB 2.82 +0.4 m/s 2.32  0,50 2.82  0,40 2.70  0,40 2.82
37 Sofie JurenkováSofie Jurenková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
11 PB 2.75 -0.6 m/s 2.15  -0,50 2.07  -0,30 2.75  -0,60 2.75
Celkem 37 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 22.6.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie FialováJulie Fialová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 10.04 09.62 10.04 09.16 10.04 08.52 07.81 07.75 13.00
2 Anna ŠvábováAnna Švábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
10 PB 09.76 - 09.76 08.16 9.76 08.49 - x 11.00
3 Julie RýparováJulie Rýparová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
10 09.56 09.35 09.56 09.20 9.56 09.00 09.05 09.25 10.00
4 Barbora BezděkováBarbora Bezděková
JAC BrnoJAC Brno
10 09.18 09.18 07.73 08.46 9.18 08.58 07.99 08.02 9.00
5 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 08.93 08.44 08.80 08.74 8.80 08.91 08.93 08.11 8.00
6 Karolína DyachukKarolína Dyachuk
JAC BrnoJAC Brno
10 08.47 07.17 07.76 07.39 7.76 08.47 07.68 07.31 7.00
7 Vilma FlíčkováVilma Flíčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
10 PB 08.35 07.99 08.35 08.23 8.35 08.18 07.66 07.42 6.00
8 Miroslava KonečnáMiroslava Konečná
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 07.86 07.60 07.74 07.62 7.74 07.84 07.86 07.74 5.00
9 Jaroslava MaňákováJaroslava Maňáková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
10 07.73 07.73 06.99 06.78 7.73 4.00
10 Karolína RyzíKarolína Ryzí
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 07.64 07.64 07.23 07.43 7.64 3.00
11 Klára JavůrkováKlára Javůrková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 07.62 07.48 07.62 07.56 7.62 2.00
12 Ivana PavlíkováIvana Pavlíková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 07.52 06.30 06.97 07.52 7.52 1.00
13 Natali BehúňováNatali Behúňová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 06.92 06.60 06.92 06.70 6.92
14 Natálie RožkováNatálie Rožková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
11 06.34 - 06.34 05.96 6.34
15 Michaela LibosvárováMichaela Libosvárová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 06.26 06.14 05.54 06.26 6.26
16 Nikol VarhaníkováNikol Varhaníková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 06.21 05.91 05.59 06.21 6.21
17 Terezie BradáčkováTerezie Bradáčková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 06.11 05.91 05.77 06.11 6.11
18 Šárka NovákováŠárka Nováková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
11 PB 05.78 04.49 05.78 05.00 5.78
19 Nela TomčalováNela Tomčalová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
10 05.52 05.52 05.35 05.30 5.52
20 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 05.42 05.12 05.06 05.42 5.42
21 Katka ChudobováKatka Chudobová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 05.19 05.12 03.96 05.19 5.19
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 22.6.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Arnošt NemuchovskýArnošt Nemuchovský
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 09.81 09.23 09.29 09.72 9.72 09.25 09.81 09.32 13.00
2 Martin GrabovskýMartin Grabovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
10 08.51 07.27 08.51 07.59 8.51 07.17 08.44 07.73 11.00
3 David KleisDavid Kleis
JAC BrnoJAC Brno
11 PB 07.21 x 06.06 06.60 6.60 07.17 07.21 06.99 10.00
4 Ondřej DamborskýOndřej Damborský
AC ČejkoviceAC Čejkovice
10 PB 06.98 06.33 06.98 06.51 6.98 x 06.77 06.67 9.00
5 Lukáš KnapecLukáš Knapec
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 SB 06.85 06.11 06.50 06.54 6.54 06.85 06.06 05.28 8.00
6 Matěj PešlMatěj Pešl
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 PB 06.78 x 06.68 06.70 6.70 x 06.78 05.55 7.00
7 David VajbarDavid Vajbar
AC ČejkoviceAC Čejkovice
10 06.58 06.40 06.19 06.40 6.40 05.29 06.58 06.53 6.00
8 Štěpán HlaváčŠtěpán Hlaváč
Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s.
11 PB 06.40 06.28 06.01 06.40 6.40 06.32 x 05.92 5.00
9 Adam ČižmárAdam Čižmár
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
11 06.18 06.13 06.18 06.08 6.18 4.00
10 32 Jáchym HejlekJáchym Hejlek
Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s.
11 PB 06.11 06.11 05.36 05.94 6.11 3.00
11 Jiří JánošíkJiří Jánošík
BYAC BrnoBYAC Brno
10 05.74 05.69 05.69 05.74 5.74 2.00
12 34 Petr ZajíčekPetr Zajíček
Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s.
11 05.39 05.01 05.39 04.47 5.39 1.00
13 Dominik DovrtělDominik Dovrtěl
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 05.05 04.96 05.05 04.64 5.05
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(čt, 22.6.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie FialováJulie Fialová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 28.84 28.84 28.84 13.00
2 Anna ŠvábováAnna Švábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
10 27.64 27.64 27.64 11.00
3 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 22.57 22.57 22.57 10.00
4 Miroslava KonečnáMiroslava Konečná
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 22.50 22.50 22.50 9.00
5 Zuzana KrálováZuzana Králová
JAC BrnoJAC Brno
10 PB 22.06 22.06 22.06 8.00
6 Natálie RožkováNatálie Rožková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
11 PB 21.45 21.45 21.45 7.00
7 Hana PecníkováHana Pecníková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 18.94 18.94 18.94 6.00
8 Zora PotůčkováZora Potůčková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
11 18.87 18.87 18.87 5.00
9 Natali BehúňováNatali Behúňová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 18.26 18.26 18.26 4.00
10 Katka ChudobováKatka Chudobová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 17.57 17.57 17.57 3.00
11 Michaela LibosvárováMichaela Libosvárová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 16.06 16.06 16.06 2.00
12 Ivana PavlíkováIvana Pavlíková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 14.86 14.86 14.86 1.00
13 Klára JavůrkováKlára Javůrková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 14.65 14.65 14.65
14 Karolína RyzíKarolína Ryzí
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 10.67 10.67 10.67
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(čt, 22.6.2023 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Arnošt NemuchovskýArnošt Nemuchovský
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 PB 30.79 30.79 30.79 13.00
2 Lukáš KnapecLukáš Knapec
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 PB 28.22 28.22 28.22 11.00
3 Samuel KosSamuel Kos
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
11 26.04 26.04 26.04 10.00
4 Matěj PešlMatěj Pešl
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 23.61 23.61 23.61 9.00
5 Sebastian TručkaSebastian Tručka
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
11 23.57 23.57 23.57 8.00
6 Štěpán NáplavaŠtěpán Náplava
Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s.
10 22.29 22.29 22.29 7.00
7 Štěpán HlaváčŠtěpán Hlaváč
Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s.
11 PB 21.55 21.55 21.55 6.00
8 33 Jakub VšetulaJakub Všetula
Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s.
10 PB 21.11 21.11 21.11 5.00
9 Ondra MinksOndra Minks
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
11 20.56 20.56 20.56 4.00
10 David KleisDavid Kleis
JAC BrnoJAC Brno
11 PB 20.54 20.54 20.54 3.00
11 Ondřej DamborskýOndřej Damborský
AC ČejkoviceAC Čejkovice
10 19.61 19.61 19.61 2.00
12 Adam ČižmárAdam Čižmár
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
11 18.60 18.60 18.60 1.00
13 Jiří JánošíkJiří Jánošík
BYAC BrnoBYAC Brno
10 17.67 17.67 17.67
14 Matěj DobešMatěj Dobeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
12 PB 15.76 15.76 15.76
15 34 Petr ZajíčekPetr Zajíček
Atletický klub Vnorovy, z.s.Atletický klub Vnorovy, z.s.
11 15.57 15.57 15.57
53 Šimon LegnerŠimon Legner
JAC BrnoJAC Brno
11 DNS
Martin GrabovskýMartin Grabovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
10 PB NM x -
Celkem 17 závodníků