Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. - Blansko

Blansko (10. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny 4 08.05 545.00
2 Bronislav BušBronislav Buš 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 2 08.17 511.00
3 Adam SimčoAdam Simčo 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 08.30 476.00
4 Lukáš KinclLukáš Kincl 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 7 08.44 439.00
5 Jakub JaníčekJakub Janíček 08 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 3 08.63 391.00
6 David CzetmayerDavid Czetmayer 08 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 5 08.78 354.00
7 Ondřej KaldaOndřej Kalda 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 8 08.89 329.00
8 Jan LidaříkJan Lidařík 09 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 6 09.29 243.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PelíšekOndřej Pelíšek 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 2 08.14 520.00
2 Kryštof JaníkKryštof Janík 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 4 08.19 506.00
3 Samuel ŠtěpánSamuel Štěpán 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 7 08.52 418.00
4 Filip ŽenataFilip Ženata 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 1 08.55 411.00
5 Kryštof KloudaKryštof Klouda 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 5 08.56 408.00
6 Filip NavrátilFilip Navrátil 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 6 08.57 406.00
7 Filip TererFilip Terer 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 8 08.65 386.00
8 Tadeáš MatuškaTadeáš Matuška 09 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 3 09.10 282.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin FialaMartin Fiala 07 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 4 08.12 525.00
2 Miroslav MatuškaMiroslav Matuška 08 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 3 08.42 444.00
3 Jakub PolákJakub Polák 08 ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny 2 08.47 431.00
4 Tomáš TomanTomáš Toman 09 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 7 08.52 418.00
5 Miroslav VlčekMiroslav Vlček 08 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 1 08.52 418.00
6 Dominik PokornýDominik Pokorný 07 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 6 08.54 413.00
7 Radek FormánekRadek Formánek 08 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 5 08.54 413.00
8 Jakub TruhlářJakub Truhlář 09 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 8 08.80 350.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SychraMichal Sychra 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 7 07.78 625.00
2 Dominik KejíkDominik Kejík 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 3 07.99 563.00
3 Jan DufekJan Dufek 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 4 08.15 517.00
4 Jakub JančaJakub Janča 09 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 5 08.18 509.00
5 Jindřich VálkaJindřich Válka 07 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 8 08.58 403.00
6 Matěj KrenželokMatěj Krenželok 08 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 6 08.76 359.00
7 David SedláčekDavid Sedláček 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 2 08.91 324.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KuncMartin Kunc 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 2 08.03 551.00
2 Štěpán SynekŠtěpán Synek 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 7 08.40 449.00
3 Bruno KlimešBruno Klimeš 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 6 08.44 439.00
4 Ondřej BeranOndřej Beran 08 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 4 08.52 418.00
5 Štěpán ŠipkaŠtěpán Šipka 09 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 8 08.57 406.00
6 Filip HolíkFilip Holík 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 5 08.67 381.00
7 Matyáš JakubecMatyáš Jakubec 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 3 08.70 374.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 8 08.16 514.00
2 Lukáš BílekLukáš Bílek 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 5 08.27 484.00
3 Daniel AmbrozDaniel Ambroz 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 4 08.28 481.00
4 Michal MašekMichal Mašek 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 6 08.45 436.00
5 Richard SimekRichard Simek 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 08.72 369.00
6 Tomáš KuběnaTomáš Kuběna 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 3 08.73 366.00
7 David PaarDavid Paar 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 7 09.23 255.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BaláčFilip Baláč 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 4 08.27 484.00
2 Simon ZemánekSimon Zemánek 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 8 08.45 436.00
3 Matyáš MelkaMatyáš Melka 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 6 08.48 428.00
4 Ondřej TenoraOndřej Tenora 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 7 08.49 426.00
5 Erik ŠevčíkErik Ševčík 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 1 08.53 416.00
6 Jakub SedláčekJakub Sedláček 09 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 2 08.78 354.00
7 Daniel MazáčDaniel Mazáč 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 3 08.83 343.00
8 Jakub DvořákJakub Dvořák 07 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 5 09.14 274.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SychraMichal Sychra 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 7 07.78 625.00
2 Dominik KejíkDominik Kejík 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 3 07.99 563.00
3 Martin KuncMartin Kunc 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 2 08.03 551.00
4 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny 4 08.05 545.00
5 Martin FialaMartin Fiala 07 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 4 08.12 525.00
6 Ondřej PelíšekOndřej Pelíšek 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 2 08.14 520.00
7 Jan DufekJan Dufek 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 4 08.15 517.00
8 Ondřej VeselýOndřej Veselý 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 8 08.16 514.00
9 Bronislav BušBronislav Buš 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 2 08.17 511.00
10 Jakub JančaJakub Janča 09 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 5 08.18 509.00
11 Kryštof JaníkKryštof Janík 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 4 08.19 506.00
12 Lukáš BílekLukáš Bílek 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 5 08.27 484.00
12 Filip BaláčFilip Baláč 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 4 08.27 484.00
14 Daniel AmbrozDaniel Ambroz 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 4 08.28 481.00
15 Adam SimčoAdam Simčo 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 08.30 476.00
16 Štěpán SynekŠtěpán Synek 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 7 08.40 449.00
17 Miroslav MatuškaMiroslav Matuška 08 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 3 08.42 444.00
18 Lukáš KinclLukáš Kincl 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 7 08.44 439.00
18 Bruno KlimešBruno Klimeš 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 6 08.44 439.00
20 Michal MašekMichal Mašek 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 6 08.45 436.00
20 Simon ZemánekSimon Zemánek 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 8 08.45 436.00
22 Jakub PolákJakub Polák 08 ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny 2 08.47 431.00
23 Matyáš MelkaMatyáš Melka 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 6 08.48 428.00
24 Ondřej TenoraOndřej Tenora 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 7 08.49 426.00
25 Samuel ŠtěpánSamuel Štěpán 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 7 08.52 418.00
25 Tomáš TomanTomáš Toman 09 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 7 08.52 418.00
25 Miroslav VlčekMiroslav Vlček 08 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 1 08.52 418.00
25 Ondřej BeranOndřej Beran 08 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 4 08.52 418.00
29 Erik ŠevčíkErik Ševčík 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 1 08.53 416.00
30 Dominik PokornýDominik Pokorný 07 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 6 08.54 413.00
30 Radek FormánekRadek Formánek 08 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 5 08.54 413.00
32 Filip ŽenataFilip Ženata 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 1 08.55 411.00
33 Kryštof KloudaKryštof Klouda 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 5 08.56 408.00
34 Filip NavrátilFilip Navrátil 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 6 08.57 406.00
34 Štěpán ŠipkaŠtěpán Šipka 09 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 8 08.57 406.00
36 Jindřich VálkaJindřich Válka 07 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 8 08.58 403.00
37 Jakub JaníčekJakub Janíček 08 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 3 08.63 391.00
38 Filip TererFilip Terer 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 8 08.65 386.00
39 Filip HolíkFilip Holík 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 5 08.67 381.00
40 Matyáš JakubecMatyáš Jakubec 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 3 08.70 374.00
41 Richard SimekRichard Simek 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 08.72 369.00
42 Tomáš KuběnaTomáš Kuběna 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 3 08.73 366.00
43 Matěj KrenželokMatěj Krenželok 08 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 6 08.76 359.00
44 David CzetmayerDavid Czetmayer 08 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 5 08.78 354.00
44 Jakub SedláčekJakub Sedláček 09 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 2 08.78 354.00
46 Jakub TruhlářJakub Truhlář 09 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 8 08.80 350.00
47 Daniel MazáčDaniel Mazáč 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 3 08.83 343.00
48 Ondřej KaldaOndřej Kalda 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 8 08.89 329.00
49 David SedláčekDavid Sedláček 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 2 08.91 324.00
50 Tadeáš MatuškaTadeáš Matuška 09 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 3 09.10 282.00
51 Jakub DvořákJakub Dvořák 07 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 5 09.14 274.00
52 David PaarDavid Paar 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 7 09.23 255.00
53 Jan LidaříkJan Lidařík 09 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 6 09.29 243.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ProcházkováAnna Procházková 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 4 08.84 608.00
2 Martina OpluštilováMartina Opluštilová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 5 SB 08.85 605.00
3 Anna JurováAnna Jurová 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 7 09.07 548.00
4 Natálie HorbalováNatálie Horbalová 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 2 09.32 487.00
5 Veronika AlexováVeronika Alexová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 6 09.40 468.00
6 Pavlína ŠediváPavlína Šedivá 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 8 09.55 433.00
7 Simona HalečkováSimona Halečková 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 3 09.58 426.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana VávrůHana Vávrů 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 8 08.93 584.00
2 Pavla TenorováPavla Tenorová 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 2 09.01 564.00
3 Mia NečasováMia Nečasová 09 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 3 09.07 548.00
4 Andrea PeterkováAndrea Peterková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 6 09.29 494.00
5 Evelina TeslovychEvelina Teslovych 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 7 09.53 438.00
6 Markéta MalachováMarkéta Malachová 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 5 09.67 406.00
7 Isabella Katy JirkůIsabella Katy Jirků 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 4 09.89 359.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 09:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FoitováTereza Foitová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... 5 08.87 600.00
2 Bedřiška ŠvábenskáBedřiška Švábenská 09 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 7 08.92 587.00
3 Sára KašparováSára Kašparová 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 3 09.02 561.00
4 Michaela KyzlinkováMichaela Kyzlinková 09 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 6 09.33 484.00
5 Vanesa StránskáVanesa Stránská 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 2 09.42 463.00
6 Karolína ŽilováKarolína Žilová 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 8 09.52 440.00
7 Magdaléna ČernáMagdaléna Černá 09 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... 4 09.97 342.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 09:30) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... 5 08.53 692.00
2 Nikola JežováNikola Ježová 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4 08.57 681.00
3 Zuzana ŠevčíkováZuzana Ševčíková 09 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 2 08.90 592.00
4 Nela TiokováNela Tioková 08 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 8 08.97 574.00
5 Nikola ŠirůčkováNikola Širůčková 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 7 09.52 440.00
6 Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 6 10.07 322.00
7 Sofie KoláříkováSofie Koláříková 09 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 3 10.11 314.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 10.5.2023 - 09:30) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 8 08.16 800.00
2 Ema PaděrováEma Paděrová 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 2 09.39 470.00
3 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 7 09.45 456.00
4 Vanesa CepkováVanesa Cepková 09 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 4 09.77 384.00
5 Žaneta HruškováŽaneta Hrušková 09 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 5 09.99 338.00
6 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 6 10.16 304.00
7 Eliška KrátkáEliška Krátká 07 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 3 10.28 281.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 10.5.2023 - 09:30) official Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PlchováBarbora Plchová 08 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 3 09.30 492.00
2 Beáta ŠtenclováBeáta Štenclová 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 8 09.31 489.00
3 Anna ŠperkováAnna Šperková 09 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 7 09.33 484.00
4 Helena DvořáčkováHelena Dvořáčková 08 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 4 09.36 477.00
5 Natálie ŠíblováNatálie Šíblová 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 2 09.65 411.00
6 Tereza SkoupáTereza Skoupá 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 6 09.67 406.00
7 Leona FučíkováLeona Fučíková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 5 09.80 378.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (st, 10.5.2023 - 09:30) official Vítr: -4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka MarečkováŠárka Marečková 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 6 09.05 553.00
2 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková 09 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4 09.31 489.00
3 Eliška KrésováEliška Krésová 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 5 09.35 480.00
4 Nikola PavlůNikola Pavlů 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 2 09.62 417.00
5 Marie ŠašínkováMarie Šašínková 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 7 09.96 344.00
6 Anna TiokováAnna Tioková 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 8 10.28 281.00
7 Nicol KummerováNicol Kummerová 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 3 10.41 258.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 8 08.16 800.00
2 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... 5 08.53 692.00
3 Nikola JežováNikola Ježová 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4 08.57 681.00
4 Anna ProcházkováAnna Procházková 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 4 08.84 608.00
5 Martina OpluštilováMartina Opluštilová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 5 SB 08.85 605.00
6 Tereza FoitováTereza Foitová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... 5 08.87 600.00
7 Zuzana ŠevčíkováZuzana Ševčíková 09 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 2 08.90 592.00
8 Bedřiška ŠvábenskáBedřiška Švábenská 09 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 7 08.92 587.00
9 Hana VávrůHana Vávrů 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 8 08.93 584.00
10 Nela TiokováNela Tioková 08 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 8 08.97 574.00
11 Pavla TenorováPavla Tenorová 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 2 09.01 564.00
12 Sára KašparováSára Kašparová 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 3 09.02 561.00
13 Šárka MarečkováŠárka Marečková 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 6 09.05 553.00
14 Anna JurováAnna Jurová 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 7 09.07 548.00
14 Mia NečasováMia Nečasová 09 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 3 09.07 548.00
16 Andrea PeterkováAndrea Peterková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 6 09.29 494.00
17 Barbora PlchováBarbora Plchová 08 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 3 09.30 492.00
18 Beáta ŠtenclováBeáta Štenclová 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 8 09.31 489.00
18 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková 09 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4 09.31 489.00
20 Natálie HorbalováNatálie Horbalová 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 2 09.32 487.00
21 Michaela KyzlinkováMichaela Kyzlinková 09 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 6 09.33 484.00
21 Anna ŠperkováAnna Šperková 09 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 7 09.33 484.00
23 Eliška KrésováEliška Krésová 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 5 09.35 480.00
24 Helena DvořáčkováHelena Dvořáčková 08 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 4 09.36 477.00
25 Ema PaděrováEma Paděrová 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 2 09.39 470.00
26 Veronika AlexováVeronika Alexová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 6 09.40 468.00
27 Vanesa StránskáVanesa Stránská 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 2 09.42 463.00
28 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 7 09.45 456.00
29 Karolína ŽilováKarolína Žilová 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 8 09.52 440.00
29 Nikola ŠirůčkováNikola Širůčková 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 7 09.52 440.00
31 Evelina TeslovychEvelina Teslovych 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 7 09.53 438.00
32 Pavlína ŠediváPavlína Šedivá 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 8 09.55 433.00
33 Simona HalečkováSimona Halečková 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 3 09.58 426.00
34 Nikola PavlůNikola Pavlů 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 2 09.62 417.00
35 Natálie ŠíblováNatálie Šíblová 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 2 09.65 411.00
36 Markéta MalachováMarkéta Malachová 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 5 09.67 406.00
36 Tereza SkoupáTereza Skoupá 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 6 09.67 406.00
38 Vanesa CepkováVanesa Cepková 09 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 4 09.77 384.00
39 Leona FučíkováLeona Fučíková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 5 09.80 378.00
40 Isabella Katy JirkůIsabella Katy Jirků 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 4 09.89 359.00
41 Marie ŠašínkováMarie Šašínková 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 7 09.96 344.00
42 Magdaléna ČernáMagdaléna Černá 09 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... 4 09.97 342.00
43 Žaneta HruškováŽaneta Hrušková 09 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 5 09.99 338.00
44 Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 6 10.07 322.00
45 Sofie KoláříkováSofie Koláříková 09 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 3 10.11 314.00
46 Kateřina OndráčkováKateřina Ondráčková 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 6 10.16 304.00
47 Eliška KrátkáEliška Krátká 07 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 3 10.28 281.00
47 Anna TiokováAnna Tioková 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 8 10.28 281.00
49 Nicol KummerováNicol Kummerová 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 3 10.41 258.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Amálie GottwaldováAmálie Gottwaldová 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 2 2:38.56 589.00
2 Sára ŠebelováSára Šebelová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... 12 2:41.97 550.00
3 Barbora StrýčkováBarbora Strýčková 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 11 2:41.97 550.00
4 Justýna NovotnáJustýna Novotná 09 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 9 2:50.41 459.00
5 Viktorie AlexováViktorie Alexová 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 2:51.05 453.00
6 Kristýna VdolečkováKristýna Vdolečková 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 13 2:54.54 418.00
7 Hana HegerováHana Hegerová 09 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 3 2:56.78 396.00
8 Nora KyzlinkováNora Kyzlinková 09 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... 7 2:58.91 375.00
9 Amy RybníčkováAmy Rybníčková 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 10 3:01.31 353.00
MS Jolana HusákováJolana Husáková 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 4 3:08.60
11 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 6 3:17.93 217.00
12 Anna TiokováAnna Tioková 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 5 3:21.51 191.00
13 Markéta MalachováMarkéta Malachová 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 8 3:25.37 166.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 4 2:47.63 488.00
2 Anna VyplelováAnna Vyplelová 09 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... 11 2:53.61 427.00
3 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 09 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 8 2:55.81 405.00
4 Monika ŠmoldasováMonika Šmoldasová 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 10 2:56.20 401.00
5 Michaela KyzlinkováMichaela Kyzlinková 09 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 6 3:03.07 337.00
6 Lucie HochováLucie Hochová 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 3 3:04.41 325.00
7 Bára KratochvílováBára Kratochvílová 09 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 5 3:07.07 302.00
8 Julie AndrlíkováJulie Andrlíková 09 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 1 3:11.30 267.00
9 Emílie SlavíčkováEmílie Slavíčková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 9 3:16.01 231.00
10 Gabriela MusilováGabriela Musilová 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 7 3:24.66 170.00
11 Anna GeršlováAnna Geršlová 07 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 2 3:37.59 96.00
Sofie VyšehradováSofie Vyšehradová 09 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 12 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Barbora BolelouckáBarbora Boleloucká 09 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 1 2:47.27 492.00
2 Anna ŠperkováAnna Šperková 09 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 8 2:51.27 450.00
3 Sára BurgetováSára Burgetová 07 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 2 2:55.99 403.00
4 Magdalena LepkováMagdalena Lepková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 6 3:01.24 354.00
5 Vanesa ValkoVanesa Valko 08 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 11 3:02.73 340.00
6 Kristýna ZouharováKristýna Zouharová 07 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 12 3:04.47 325.00
7 Nicol KummerováNicol Kummerová 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 5 3:11.20 268.00
8 Isabella Katy JirkůIsabella Katy Jirků 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 4 3:15.20 237.00
9 Alice SmejkalováAlice Smejkalová 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 7 3:15.92 231.00
10 Emílie ŠtelclováEmílie Štelclová 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 9 3:26.50 158.00
11 Amélie HrebíkováAmélie Hrebíková 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 3 3:32.56 122.00
Anna TiokováAnna Tioková 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 10 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 10 2:33.42 651.00
2 Martina OpluštilováMartina Opluštilová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 1 SB 2:48.21 482.00
3 Jana SedláčkováJana Sedláčková 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 11 2:50.30 460.00
4 Aneta HegerováAneta Hegerová 09 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 7 2:55.47 408.00
5 Klára PodrazilováKlára Podrazilová 09 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 9 3:06.52 307.00
6 Eliška KrésováEliška Krésová 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 13 3:07.09 302.00
7 Veronika AlexováVeronika Alexová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 2 3:07.21 301.00
8 Andrea PeterkováAndrea Peterková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 8 3:07.96 295.00
9 Markéta HalúzováMarkéta Halúzová 08 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 6 3:09.09 285.00
10 Kateřina DánielováKateřina Dánielová 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 4 3:11.12 269.00
11 Simona HalečkováSimona Halečková 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 3 3:17.17 222.00
12 Aneta FialováAneta Fialová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 5 3:17.74 218.00
13 Karolína SlepánkováKarolína Slepánková 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 12 3:23.48 178.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 10 2:33.42 651.00
2 Amálie GottwaldováAmálie Gottwaldová 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 2 2:38.56 589.00
3 Sára ŠebelováSára Šebelová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... 12 2:41.97 550.00
3 Barbora StrýčkováBarbora Strýčková 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 11 2:41.97 550.00
5 Barbora BolelouckáBarbora Boleloucká 09 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 1 2:47.27 492.00
6 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 4 2:47.63 488.00
7 Martina OpluštilováMartina Opluštilová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 1 SB 2:48.21 482.00
8 Jana SedláčkováJana Sedláčková 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 11 2:50.30 460.00
9 Justýna NovotnáJustýna Novotná 09 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 9 2:50.41 459.00
10 Viktorie AlexováViktorie Alexová 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 2:51.05 453.00
11 Anna ŠperkováAnna Šperková 09 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 8 2:51.27 450.00
12 Anna VyplelováAnna Vyplelová 09 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... 11 2:53.61 427.00
13 Kristýna VdolečkováKristýna Vdolečková 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 13 2:54.54 418.00
14 Aneta HegerováAneta Hegerová 09 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 7 2:55.47 408.00
15 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 09 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 8 2:55.81 405.00
16 Sára BurgetováSára Burgetová 07 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 2 2:55.99 403.00
17 Monika ŠmoldasováMonika Šmoldasová 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 10 2:56.20 401.00
18 Hana HegerováHana Hegerová 09 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 3 2:56.78 396.00
19 Nora KyzlinkováNora Kyzlinková 09 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... 7 2:58.91 375.00
20 Magdalena LepkováMagdalena Lepková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 6 3:01.24 354.00
21 Amy RybníčkováAmy Rybníčková 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 10 3:01.31 353.00
22 Vanesa ValkoVanesa Valko 08 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 11 3:02.73 340.00
23 Michaela KyzlinkováMichaela Kyzlinková 09 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 6 3:03.07 337.00
24 Lucie HochováLucie Hochová 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 3 3:04.41 325.00
25 Kristýna ZouharováKristýna Zouharová 07 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 12 3:04.47 325.00
26 Klára PodrazilováKlára Podrazilová 09 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 9 3:06.52 307.00
27 Bára KratochvílováBára Kratochvílová 09 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 5 3:07.07 302.00
28 Eliška KrésováEliška Krésová 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 13 3:07.09 302.00
29 Veronika AlexováVeronika Alexová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 2 3:07.21 301.00
30 Andrea PeterkováAndrea Peterková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 8 3:07.96 295.00
31 Jolana HusákováJolana Husáková 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 4 3:08.60
32 Markéta HalúzováMarkéta Halúzová 08 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 6 3:09.09 285.00
33 Kateřina DánielováKateřina Dánielová 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 4 3:11.12 269.00
34 Nicol KummerováNicol Kummerová 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 5 3:11.20 268.00
35 Julie AndrlíkováJulie Andrlíková 09 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 1 3:11.30 267.00
36 Isabella Katy JirkůIsabella Katy Jirků 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 4 3:15.20 237.00
37 Alice SmejkalováAlice Smejkalová 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 7 3:15.92 231.00
38 Emílie SlavíčkováEmílie Slavíčková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 9 3:16.01 231.00
39 Simona HalečkováSimona Halečková 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 3 3:17.17 222.00
40 Aneta FialováAneta Fialová 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 5 3:17.74 218.00
41 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 6 3:17.93 217.00
42 Anna TiokováAnna Tioková 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 5 3:21.51 191.00
43 Karolína SlepánkováKarolína Slepánková 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 12 3:23.48 178.00
44 Gabriela MusilováGabriela Musilová 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 7 3:24.66 170.00
45 Markéta MalachováMarkéta Malachová 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 8 3:25.37 166.00
46 Emílie ŠtelclováEmílie Štelclová 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 9 3:26.50 158.00
47 Amélie HrebíkováAmélie Hrebíková 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 3 3:32.56 122.00
48 Anna GeršlováAnna Geršlová 07 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 2 3:37.59 96.00
Sofie VyšehradováSofie Vyšehradová 09 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 12 DNS
Anna TiokováAnna Tioková 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 10 DNS

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Bronislav BušBronislav Buš 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 4:54.98 589.00
2 Martin KassaiMartin Kassai 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 6 4:56.01 583.00
3 František TenoraFrantišek Tenora 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 13 4:57.61 574.00
4 Vladislav NěmecVladislav Němec 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 9 4:58.18 570.00
5 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 4 4:59.02 565.00
6 Michal KassaiMichal Kassai 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 7 5:00.81 555.00
7 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 3 5:01.74 550.00
8 Marek DočekalMarek Dočekal 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 2 5:36.58 367.00
9 Jakub ŠejnohaJakub Šejnoha 09 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 12 5:44.75 330.00
10 Adam HonsnejmanAdam Honsnejman 09 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 5 6:12.89 214.00
11 David SaňkaDavid Saňka 09 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 10 6:20.27 187.00
12 Martin KuncMartin Kunc 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 8 6:36.63 134.00
Tomáš SetničkaTomáš Setnička 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 11 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Josef KuchařJosef Kuchař 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 10 5:06.58 522.00
2 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 09 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 7 5:06.88 521.00
3 Tomáš KorčákTomáš Korčák 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 6 5:15.46 474.00
4 Alex BartošAlex Bartoš 07 ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny 2 5:17.06 465.00
5 Adrian ŠvábAdrian Šváb 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 13 5:21.08 444.00
6 Filip BaláčFilip Baláč 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 1 5:23.37 433.00
7 Tomáš VaněkTomáš Vaněk 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 14 5:23.40 432.00
8 Jakub JaníčekJakub Janíček 08 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 5 5:23.59 432.00
9 Dalimil HorákDalimil Horák 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 4 5:25.04 424.00
10 Jakub KučeraJakub Kučera 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 8 5:25.32 423.00
11 Ondřej BeranOndřej Beran 08 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 3 5:37.50 363.00
12 Jáchym KuchařJáchym Kuchař 09 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 9 6:15.51 204.00
13 Artur LaloArtur Lalo 09 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 11 8:47.85 0.00
Filip SičFilip Sič 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 12 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jáchym ŠafránekJáchym Šafránek 07 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 12 4:50.01 619.00
2 Miroslav MatuškaMiroslav Matuška 08 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 8 5:01.40 552.00
3 Ondřej ŠčudlaOndřej Ščudla 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 13 5:04.71 533.00
4 Jan HorákJan Horák 08 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 4 5:26.31 418.00
5 Pavel HerlíkPavel Herlík 08 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 3 5:30.95 395.00
6 Jan TomekJan Tomek 09 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 14 5:36.17 369.00
7 Štěpán KopřivaŠtěpán Kopřiva 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 6 5:39.08 356.00
8 Mikuláš JirkůMikuláš Jirků 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 5 5:40.04 351.00
9 Jan SvobodaJan Svoboda 08 ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny 2 5:41.62 344.00
10 David SedláčekDavid Sedláček 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 10 5:43.08 337.00
11 Daniel KotranyiDaniel Kotranyi 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 7 5:49.86 307.00
12 David SimonDavid Simon 08 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 11 5:50.34 305.00
13 Lukáš GalbaLukáš Galba 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 1 5:52.04 297.00
14 Ondřej PelíšekOndřej Pelíšek 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 9 6:56.05 82.00
Celkem 14 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tomáš PřikrylTomáš Přikryl 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 6 5:14.34 480.00
2 Vojtěch KrejčíVojtěch Krejčí 09 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 1 5:24.08 429.00
3 Dominik PoláčekDominik Poláček 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4 5:24.91 425.00
4 Radovan ŽampachRadovan Žampach 07 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 12 5:25.12 424.00
5 Ondřej ŠtěpánekOndřej Štěpánek 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 8 5:33.78 381.00
6 Matěj KrenželokMatěj Krenželok 08 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 2 5:34.67 377.00
7 Ondřej TenoraOndřej Tenora 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 9 5:43.75 334.00
8 Matěj TrochtaMatěj Trochta 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 11 5:45.00 329.00
9 Vít SedlačíkVít Sedlačík 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 7 5:48.19 314.00
10 Marek ProcházkaMarek Procházka 09 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 5 5:51.61 299.00
11 Filip ŽenataFilip Ženata 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 13 5:57.85 273.00
12 Filip TererFilip Terer 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 10 6:05.00 244.00
13 Jonáš MikulášekJonáš Mikulášek 09 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 3 6:11.43 219.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym ŠafránekJáchym Šafránek 07 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 12 4:50.01 619.00
2 Bronislav BušBronislav Buš 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 4:54.98 589.00
3 Martin KassaiMartin Kassai 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 6 4:56.01 583.00
4 František TenoraFrantišek Tenora 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 13 4:57.61 574.00
5 Vladislav NěmecVladislav Němec 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 9 4:58.18 570.00
6 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 4 4:59.02 565.00
7 Michal KassaiMichal Kassai 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 7 5:00.81 555.00
8 Miroslav MatuškaMiroslav Matuška 08 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 8 5:01.40 552.00
9 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 3 5:01.74 550.00
10 Ondřej ŠčudlaOndřej Ščudla 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 13 5:04.71 533.00
11 Josef KuchařJosef Kuchař 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 10 5:06.58 522.00
12 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 09 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 7 5:06.88 521.00
13 Tomáš PřikrylTomáš Přikryl 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 6 5:14.34 480.00
14 Tomáš KorčákTomáš Korčák 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 6 5:15.46 474.00
15 Alex BartošAlex Bartoš 07 ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny 2 5:17.06 465.00
16 Adrian ŠvábAdrian Šváb 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 13 5:21.08 444.00
17 Filip BaláčFilip Baláč 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 1 5:23.37 433.00
18 Tomáš VaněkTomáš Vaněk 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 14 5:23.40 432.00
19 Jakub JaníčekJakub Janíček 08 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 5 5:23.59 432.00
20 Vojtěch KrejčíVojtěch Krejčí 09 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 1 5:24.08 429.00
21 Dominik PoláčekDominik Poláček 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4 5:24.91 425.00
22 Dalimil HorákDalimil Horák 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 4 5:25.04 424.00
23 Radovan ŽampachRadovan Žampach 07 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 12 5:25.12 424.00
24 Jakub KučeraJakub Kučera 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 8 5:25.32 423.00
25 Jan HorákJan Horák 08 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 4 5:26.31 418.00
26 Pavel HerlíkPavel Herlík 08 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 3 5:30.95 395.00
27 Ondřej ŠtěpánekOndřej Štěpánek 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 8 5:33.78 381.00
28 Matěj KrenželokMatěj Krenželok 08 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 2 5:34.67 377.00
29 Jan TomekJan Tomek 09 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 14 5:36.17 369.00
30 Marek DočekalMarek Dočekal 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 2 5:36.58 367.00
31 Ondřej BeranOndřej Beran 08 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 3 5:37.50 363.00
32 Štěpán KopřivaŠtěpán Kopřiva 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 6 5:39.08 356.00
33 Mikuláš JirkůMikuláš Jirků 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 5 5:40.04 351.00
34 Jan SvobodaJan Svoboda 08 ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny 2 5:41.62 344.00
35 David SedláčekDavid Sedláček 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 10 5:43.08 337.00
36 Ondřej TenoraOndřej Tenora 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 9 5:43.75 334.00
37 Jakub ŠejnohaJakub Šejnoha 09 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 12 5:44.75 330.00
38 Matěj TrochtaMatěj Trochta 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 11 5:45.00 329.00
39 Vít SedlačíkVít Sedlačík 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 7 5:48.19 314.00
40 Daniel KotranyiDaniel Kotranyi 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 7 5:49.86 307.00
41 David SimonDavid Simon 08 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 11 5:50.34 305.00
42 Marek ProcházkaMarek Procházka 09 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 5 5:51.61 299.00
43 Lukáš GalbaLukáš Galba 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 1 5:52.04 297.00
44 Filip ŽenataFilip Ženata 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 13 5:57.85 273.00
45 Filip TererFilip Terer 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 10 6:05.00 244.00
46 Jonáš MikulášekJonáš Mikulášek 09 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 3 6:11.43 219.00
47 Adam HonsnejmanAdam Honsnejman 09 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 5 6:12.89 214.00
48 Jáchym KuchařJáchym Kuchař 09 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 9 6:15.51 204.00
49 David SaňkaDavid Saňka 09 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 10 6:20.27 187.00
50 Martin KuncMartin Kunc 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 8 6:36.63 134.00
51 Ondřej PelíšekOndřej Pelíšek 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 9 6:56.05 82.00
52 Artur LaloArtur Lalo 09 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 11 8:47.85 0.00
Tomáš SetničkaTomáš Setnička 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 11 DNS
Filip SičFilip Sič 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice 12 DNS

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Buš, Simčo, Kincl, Hrazdíra Buš, Simčo, Kincl, Hrazdíra ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 30.41 564.00
2 Pelíšek, Fiala, Janík, Lalo Pelíšek, Fiala, Janík, Lalo ZŠ LetoviceZŠ Letovice 6 31.98 454.00
3 Klouda, Ženata, Kuchař, Mazáč Klouda, Ženata, Kuchař, Mazáč Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 2 33.78 340.00
4 Kalda, Hudinov, Dufek, Jura Kalda, Hudinov, Dufek, Jura ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 5 33.90 333.00
5 Czetmayer, Lidařík, Němec, Panenka Czetmayer, Lidařík, Němec, Panenka ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 4 34.43 303.00
Janíček, Ellinger, Žampach, Pernica Janíček, Ellinger, Žampach, Pernica ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 1 DQ
Poznámky:
DQ (dráha č. 1) dle pravidla TP 24.8 - Předčasné opuštění vlastní dráhy po předávce což vedlo k omezení závodníka v sousední dráze
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fiala, Válka, Martínek Fiala, Válka, Martínek Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 4 31.01 521.00
2 Pliska, Vlček, Formánek, Matuška Pliska, Vlček, Formánek, Matuška ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 3 31.36 496.00
3 Štěpán, Krejčí, Krejčí, Toman Štěpán, Krejčí, Krejčí, Toman Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 2 32.34 430.00
4 Pokorný, Dostál, Truhlář, Hráček Pokorný, Dostál, Truhlář, Hráček ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 5 32.48 421.00
5 Tomek, Herlík, Ludl, Vintr Tomek, Herlík, Ludl, Vintr ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 6 35.31 255.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bílek, Skoupý, Kuběna, Ambroz Bílek, Skoupý, Kuběna, Ambroz ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 4 30.65 547.00
2 Synek, Muzikář, Klimeš, Jakubec Synek, Muzikář, Klimeš, Jakubec Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2 31.03 519.00
3 Kunc, Ježek, Štěpánek, Mašek Kunc, Ježek, Štěpánek, Mašek ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 5 31.69 473.00
4 Tesař, Ondráček, Paar, Sedlačík Tesař, Ondráček, Paar, Sedlačík ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 6 34.48 300.00
Doležal, Janča, Tenora, Veselý Doležal, Janča, Tenora, Veselý ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 3 DQ
Poznámky:
DQ (dráha č. 3) dle pravidla TP 24.8 - Předčasné opuštění vlastní dráhy po předávce což vedlo k omezení závodníka v sousední dráze
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kejík, Sychra, Dostál, Holík Kejík, Sychra, Dostál, Holík ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 3 30.26 575.00
2 Neužil, Polák, Halma, Bartoš Neužil, Polák, Halma, Bartoš ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny 2 32.39 426.00
3 Melka, Ščučka, Němec, Honsnejman Melka, Ščučka, Němec, Honsnejman Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 5 32.44 423.00
Beran, Šipka, Simon, Novosád Beran, Šipka, Simon, Novosád Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 4 DQ
Šejnoha, Kuběna, Papiž, Gotwald Šejnoha, Kuběna, Papiž, Gotwald Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 6 DQ
Poznámky:
DQ (dráha č. 4) dle pravidla TP 24.8 - Předčasné opuštění vlastní dráhy po předávce což vedlo k omezení závodníka v sousední dráze DQ (dráha č. 6) dle pravidla TP 24.7 - Nepředání kolíku v předávacím území
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 10.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ščudla, Zeman, Zemánek, Sedláček Ščudla, Zeman, Zemánek, Sedláček ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 6 31.11 514.00
2 Kučera, Ševčík, Wutka, Hudec Kučera, Ševčík, Wutka, Hudec ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 4 31.80 466.00
3 Navrátil, Simek, Terer, Kopřiva Navrátil, Simek, Terer, Kopřiva ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 33.66 347.00
4 Mareček, Dočekal, Tenora, Havel Mareček, Dočekal, Tenora, Havel ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 3 34.76 285.00
5 Matyáš, Baláč, Vaněk, Dvořák Matyáš, Baláč, Vaněk, Dvořák ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 5 35.50 246.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kejík, Sychra, Dostál, Holík Kejík, Sychra, Dostál, Holík ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 3 30.26 575.00
2 Buš, Simčo, Kincl, Hrazdíra Buš, Simčo, Kincl, Hrazdíra ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 30.41 564.00
3 Bílek, Skoupý, Kuběna, Ambroz Bílek, Skoupý, Kuběna, Ambroz ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 4 30.65 547.00
4 Fiala, Válka, Martínek Fiala, Válka, Martínek Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 4 31.01 521.00
5 Synek, Muzikář, Klimeš, Jakubec Synek, Muzikář, Klimeš, Jakubec Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2 31.03 519.00
6 Ščudla, Zeman, Zemánek, Sedláček Ščudla, Zeman, Zemánek, Sedláček ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 6 31.11 514.00
7 Pliska, Vlček, Formánek, Matuška Pliska, Vlček, Formánek, Matuška ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 3 31.36 496.00
8 Kunc, Ježek, Štěpánek, Mašek Kunc, Ježek, Štěpánek, Mašek ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 5 31.69 473.00
9 Kučera, Ševčík, Wutka, Hudec Kučera, Ševčík, Wutka, Hudec ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 4 31.80 466.00
10 Pelíšek, Fiala, Janík, Lalo Pelíšek, Fiala, Janík, Lalo ZŠ LetoviceZŠ Letovice 6 31.98 454.00
11 Štěpán, Krejčí, Krejčí, Toman Štěpán, Krejčí, Krejčí, Toman Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 2 32.34 430.00
12 Neužil, Polák, Halma, Bartoš Neužil, Polák, Halma, Bartoš ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny 2 32.39 426.00
13 Melka, Ščučka, Němec, Honsnejman Melka, Ščučka, Němec, Honsnejman Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 5 32.44 423.00
14 Pokorný, Dostál, Truhlář, Hráček Pokorný, Dostál, Truhlář, Hráček ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 5 32.48 421.00
15 Navrátil, Simek, Terer, Kopřiva Navrátil, Simek, Terer, Kopřiva ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 33.66 347.00
16 Klouda, Ženata, Kuchař, Mazáč Klouda, Ženata, Kuchař, Mazáč Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 2 33.78 340.00
17 Kalda, Hudinov, Dufek, Jura Kalda, Hudinov, Dufek, Jura ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 5 33.90 333.00
18 Czetmayer, Lidařík, Němec, Panenka Czetmayer, Lidařík, Němec, Panenka ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 4 34.43 303.00
19 Tesař, Ondráček, Paar, Sedlačík Tesař, Ondráček, Paar, Sedlačík ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 6 34.48 300.00
20 Mareček, Dočekal, Tenora, Havel Mareček, Dočekal, Tenora, Havel ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 3 34.76 285.00
21 Tomek, Herlík, Ludl, Vintr Tomek, Herlík, Ludl, Vintr ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí 6 35.31 255.00
22 Matyáš, Baláč, Vaněk, Dvořák Matyáš, Baláč, Vaněk, Dvořák ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 5 35.50 246.00
Janíček, Ellinger, Žampach, Pernica Janíček, Ellinger, Žampach, Pernica ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 1 DQ
Doležal, Janča, Tenora, Veselý Doležal, Janča, Tenora, Veselý ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 3 DQ
Beran, Šipka, Simon, Novosád Beran, Šipka, Simon, Novosád Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 4 DQ
Šejnoha, Kuběna, Papiž, Gotwald Šejnoha, Kuběna, Papiž, Gotwald Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 6 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Halečková, Opluštilová, Procházková, Švábová Halečková, Opluštilová, Procházková, Švábová Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 4 34.05 593.00
2 Horbalová, Teslovych, Vdolečková, Procházková Horbalová, Teslovych, Vdolečková, Procházková ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 5 34.17 585.00
3 Ježová, Dvořáková, Sedláčková, Zouharová Ježová, Dvořáková, Sedláčková, Zouharová ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 34.90 538.00
4 Hochová, Žilová, Šašinková, Stránská Hochová, Žilová, Šašinková, Stránská Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 3 35.55 497.00
5 Jirků, Kummerová, Hrdličková, Tioková Jirků, Kummerová, Hrdličková, Tioková Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 6 38.15 349.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Foitová, Kakáčová, Kyzlinková, Šebelová Foitová, Kakáčová, Kyzlinková, Šebelová Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... 4 33.27 646.00
2 Nečasová, Tioková, Andrlíková, Spoustová Nečasová, Tioková, Andrlíková, Spoustová Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 5 33.51 629.00
3 Šedivá, Strýčková, Malachová, Jurová Šedivá, Strýčková, Malachová, Jurová ZŠ LetoviceZŠ Letovice 6 34.00 596.00
4 Peterková, Fučíková, Věžníková, Tenorová Peterková, Fučíková, Věžníková, Tenorová ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 2 35.63 492.00
5 Krátká, Ondráčková, Novotná, Širůčková Krátká, Ondráčková, Novotná, Širůčková ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 3 36.46 443.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Plchová, Skoupá, Hoffmannová, Dvořáčková Plchová, Skoupá, Hoffmannová, Dvořáčková ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 5 34.31 576.00
2 Kopečná, Hrušková, Podrazilová, Rybová Kopečná, Hrušková, Podrazilová, Rybová Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 3 34.41 569.00
3 Ševčíková, Štenclová, Šíblová, Kuncová Ševčíková, Štenclová, Šíblová, Kuncová ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 6 36.05 467.00
4 Dánielová, Musilová, Sedláčková, Matušková Dánielová, Musilová, Sedláčková, Matušková ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 4 36.36 449.00
5 Přibylová, Cepková, Vafková, Mikulášková Přibylová, Cepková, Vafková, Mikulášková ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 2 36.49 441.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zamazalová, Kašparová, Králová, Švábenská Zamazalová, Kašparová, Králová, Švábenská ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 6 32.38 708.00
2= Krésová, Pavlů, Burgetová, Klepáčková Krésová, Pavlů, Burgetová, Klepáčková ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 5 35.16 521.00
2= Koláříková, Marečková, Novotná, Petečelová Koláříková, Marečková, Novotná, Petečelová ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 3 35.16 521.00
4 Hudcová, Valko, Halúzová, Hrazděrová Hudcová, Valko, Halúzová, Hrazděrová ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 4 37.56 381.00
Lepková, Fojtová, Slavíčková, Rotroeklová Lepková, Fojtová, Slavíčková, Rotroeklová ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zamazalová, Kašparová, Králová, Švábenská Zamazalová, Kašparová, Králová, Švábenská ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 6 32.38 708.00
2 Foitová, Kakáčová, Kyzlinková, Šebelová Foitová, Kakáčová, Kyzlinková, Šebelová Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... 4 33.27 646.00
3 Nečasová, Tioková, Andrlíková, Spoustová Nečasová, Tioková, Andrlíková, Spoustová Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 5 33.51 629.00
4 Šedivá, Strýčková, Malachová, Jurová Šedivá, Strýčková, Malachová, Jurová ZŠ LetoviceZŠ Letovice 6 34.00 596.00
5 Halečková, Opluštilová, Procházková, Švábová Halečková, Opluštilová, Procházková, Švábová Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... 4 34.05 593.00
6 Horbalová, Teslovych, Vdolečková, Procházková Horbalová, Teslovych, Vdolečková, Procházková ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 5 34.17 585.00
7 Plchová, Skoupá, Hoffmannová, Dvořáčková Plchová, Skoupá, Hoffmannová, Dvořáčková ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 5 34.31 576.00
8 Kopečná, Hrušková, Podrazilová, Rybová Kopečná, Hrušková, Podrazilová, Rybová Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... 3 34.41 569.00
9 Ježová, Dvořáková, Sedláčková, Zouharová Ježová, Dvořáková, Sedláčková, Zouharová ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 34.90 538.00
10 Krésová, Pavlů, Burgetová, Klepáčková Krésová, Pavlů, Burgetová, Klepáčková ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora 5 35.16 521.00
10 Koláříková, Marečková, Novotná, Petečelová Koláříková, Marečková, Novotná, Petečelová ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 3 35.16 521.00
12 Hochová, Žilová, Šašinková, Stránská Hochová, Žilová, Šašinková, Stránská Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... 3 35.55 497.00
13 Peterková, Fučíková, Věžníková, Tenorová Peterková, Fučíková, Věžníková, Tenorová ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 2 35.63 492.00
14 Ševčíková, Štenclová, Šíblová, Kuncová Ševčíková, Štenclová, Šíblová, Kuncová ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 6 36.05 467.00
15 Dánielová, Musilová, Sedláčková, Matušková Dánielová, Musilová, Sedláčková, Matušková ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... 4 36.36 449.00
16 Krátká, Ondráčková, Novotná, Širůčková Krátká, Ondráčková, Novotná, Širůčková ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 3 36.46 443.00
17 Přibylová, Cepková, Vafková, Mikulášková Přibylová, Cepková, Vafková, Mikulášková ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 2 36.49 441.00
18 Hudcová, Valko, Halúzová, Hrazděrová Hudcová, Valko, Halúzová, Hrazděrová ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 4 37.56 381.00
19 Jirků, Kummerová, Hrdličková, Tioková Jirků, Kummerová, Hrdličková, Tioková Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí 6 38.15 349.00
Lepková, Fojtová, Slavíčková, Rotroeklová Lepková, Fojtová, Slavíčková, Rotroeklová ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... 2 DNF

skok vysoký - Žáci

(st, 10.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 Body
1 Štěpán PernicaŠtěpán Pernica
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
08 48 PB 1.82 o - - - - - xo o xo o o - o o xxx 644.00
2 Jakub MartínekJakub Martínek
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
08 19 PB 1.66 o o - o o o xo x xo xxo xxx 512.00
3 Jakub WernerJakub Werner
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
07 43 PB 1.62 o o o o o o o o xxo xxx 480.00
4 Daniel PjatyginDaniel Pjatygin
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
09 26 PB 1.62 xo o o o o o o xxo xxo xxx 480.00
5 David HráčekDavid Hráček
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
07 11 PB 1.58 o o o o o o xo o xxx 449.00
6 Denis EllingerDenis Ellinger
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
07 7 PB 1.58 o o - o - o o xo xxx 449.00
7= Štěpán SynekŠtěpán Synek
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
08 31 PB 1.58 o o o o o o xo xxo xxx 449.00
7= Lukáš DoležalLukáš Doležal
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 4 PB 1.58 o o o o o o xo xxo xxx 449.00
9 David JežekDavid Ježek
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
08 13 PB 1.58 o o o o o xxo o xxo xxx 449.00
10 Štěpán MuzikářŠtěpán Muzikář
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
08 21 PB 1.54 o o o o o o o xxx 419.00
11= Nicolas KučeraNicolas Kučera
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
08 16 PB 1.54 o o xo o o o o xxx 419.00
11= Ondřej ŠčudlaOndřej Ščudla
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 33 PB 1.54 o o o o o xo o xxx 419.00
13 Jan HrazdíraJan Hrazdíra
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 12 PB 1.54 o o o o o xxo o xxx 419.00
14 Denis KučeraDenis Kučera
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
08 15 PB 1.54 o o o o o o xo xxx 419.00
15 Josef ŠevčíkJosef Ševčík
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 34 PB 1.54 o o o o xo o xo xxx 419.00
16 Dominik DostálDominik Dostál
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
09 5 PB 1.54 o o o o xo xo xo xxx 419.00
17 Pavel SkoupýPavel Skoupý
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
08 29 PB 1.54 o o o o o o xxo xxx 419.00
18 Vojtěch MarečekVojtěch Mareček
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 18 PB 1.54 o - o - xo xo xxo xxx 419.00
19 František TenoraFrantišek Tenora
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 36 PB 1.50 o o xo o xxo o xxx 389.00
20 Dalimil HorákDalimil Horák
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
08 10 PB 1.50 o o o o x xo xxx 389.00
21 Jiří ZemanJiří Zeman
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 44 PB 1.50 o o o xo xo xo xxx 389.00
22= Pavel SedlákPavel Sedlák
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
08 28 PB 1.50 o o xo o xxo xo xxx 389.00
22= Pavel BrablecPavel Brablec
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
08 2 PB 1.50 xo o o o xxo xo xxx 389.00
24 Kristián OndráčekKristián Ondráček
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 25 PB 1.50 o o o o o xxo xxx 389.00
25 Matěj ŠčučkaMatěj Ščučka
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
07 32 PB 1.50 o o o xo o xxo xxx 389.00
26 Marek TesařMarek Tesař
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
08 37 PB 1.50 xo o o xo o xxo xxx 389.00
27= Samuel ŠtěpánSamuel Štěpán
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š...
08 35 PB 1.46 o o o o o xxx 360.00
27= Tomáš VaněkTomáš Vaněk
ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora
08 40 PB 1.46 o o o o o xxx 360.00
29 Alexej PliskaAlexej Pliska
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
08 27 PB 1.46 o - - xo o xxx 360.00
30= Simon ZemánekSimon Zemánek
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
07 45 PB 1.46 o o o xxo o xxx 360.00
30= Alex BartošAlex Bartoš
ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny
07 1 PB 1.46 o o xo xo o r 360.00
32 Jakub MatyášJakub Matyáš
ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora
07 20 PB 1.46 o o o o xo xxx 360.00
33= Lukáš FialaLukáš Fiala
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
08 8 PB 1.46 o o o o xxo xxx 360.00
33= Lukáš HalmaLukáš Halma
ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny
07 9 PB 1.46 o o o o xxo r 360.00
35 Jindřich DostálJindřich Dostál
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
07 6 PB 1.42 o o o o xxx 331.00
36 Tobiáš NěmecTobiáš Němec
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
08 22 PB 1.42 xo o o o xxx 331.00
37 Štěpán PanenkaŠtěpán Panenka
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
09 47 PB 1.42 xo o o xxo xxx 331.00
38 Jan NovosádJan Novosád
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří...
07 23 PB 1.38 o xo o xxx 303.00
39 Martin SychraMartin Sychra
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
09 30 PB 1.38 o xxo o xxx 303.00
40 Ondřej VeverkaOndřej Veverka
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
09 41 PB 1.38 xo o xo xxx 303.00
41 Boris ČengerBoris Čenger
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
08 3 PB 1.38 o o xxo xxx 303.00
42 Tomáš KuchařTomáš Kuchař
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
08 17 PB 1.38 xo xo xxo xxx 303.00
43= Tomáš TomanTomáš Toman
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š...
09 38 PB 1.34 o o xxx 276.00
43= Miroslav VlčekMiroslav Vlček
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
08 42 PB 1.34 - o xxx 276.00
45 Michal NovosádMichal Novosád
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří...
07 24 PB 1.34 xo o xxx 276.00
46= Vojta ZemánekVojta Zemánek
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
09 46 PB 1.34 o xo xxx 276.00
46= Jan TomekJan Tomek
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
09 39 PB 1.34 o xo xxx 276.00
Tomáš KorčákTomáš Korčák
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
08 14 PB NM xr 0.00
Celkem 48 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Nikola JežováNikola Ježová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
08 PB 1.46 o - xo o o o xo o o xxx 577.00
2 Ema KrálováEma Králová
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
08 PB 1.46 o o o o o o o xo xo xxx 577.00
3 Monika MynářováMonika Mynářová
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
08 PB 1.42 - - o o xo o o o xxx 534.00
4= Sofie ToncerováSofie Toncerová
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
08 PB 1.38 o o o o o xo o xxx 491.00
4= Dominika ŠvábováDominika Švábová
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
08 PB 1.38 - o o o o xo o xxx 491.00
6 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
08 PB 1.38 - o o o xxo xo o xxx 491.00
7 Karolína HudcováKarolína Hudcová
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
09 PB 1.38 o o o o xxo xxo o xxx 491.00
8= Karolína VojáčkováKarolína Vojáčková
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
08 PB 1.34 o o o xo o xo xxx 449.00
8= Romana MezerováRomana Mezerová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
08 PB 1.34 - o o o xo xo xxx 449.00
10 Evelina TeslovychEvelina Teslovych
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
08 PB 1.34 - o xo o xo xxo xxx 449.00
11 Nina BerkováNina Berková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
08 PB 1.30 o o o o o xxx 409.00
12 Mia NečasováMia Nečasová
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
09 PB 1.30 o xo o o o xxx 409.00
13= Viktorie AlexováViktorie Alexová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
08 PB 1.30 o o o o xo xxx 409.00
13= Hana HegerováHana Hegerová
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
09 PB 1.30 o o o o xo xxx 409.00
15 Ester KřížováEster Křížová
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
09 PB 1.30 o o o xo xo xxx 409.00
16= Karolína VaškováKarolína Vašková
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 PB 1.30 o o o o xxo xxx 409.00
16= Bedřiška ŠvábenskáBedřiška Švábenská
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
09 PB 1.30 o o o o xxo xxx 409.00
18 Karolína SlepánkováKarolína Slepánková
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
08 PB 1.30 xo o xxo o xxo x 409.00
19 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
09 PB 1.26 o o o o xxx 369.00
20= Zuzana ŠevčíkováZuzana Ševčíková
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
09 PB 1.26 o o xo o xxx 369.00
20= Aneta KovářováAneta Kovářová
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š...
09 PB 1.26 o o xo o xxx 369.00
22 Adéla ŠťávováAdéla Šťávová
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří...
09 PB 1.26 o o xxo o xxx 369.00
23 Pavla FučíkováPavla Fučíková
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š...
08 PB 1.26 o o o xo xxx 369.00
24 Magda HoráčkováMagda Horáčková
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří...
09 PB 1.26 o o xo xo xxx 369.00
25 Nora KyzlinkováNora Kyzlinková
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri...
09 PB 1.26 xo xo xo xo xxx 369.00
26 Karolína VafkováKarolína Vafková
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
09 PB 1.22 xo o o xxx 331.00
27 Adéla PupeckáAdéla Pupecká
ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora
09 PB 1.22 xo o xo xxx 331.00
28 Linda KuncováLinda Kuncová
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 PB 1.22 o xxo xo xxx 331.00
29= Eliška ŠtěpánkováEliška Štěpánková
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
09 PB 1.22 o o xxo xxx 331.00
29= Veronika ČernochováVeronika Černochová
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri...
09 PB 1.22 o o xxo xxx 331.00
31 Pavlína BobkováPavlína Bobková
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
09 PB 1.18 xo o xxx 293.00
32 Julie SpoustováJulie Spoustová
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
08 PB 1.18 o xo xxx 293.00
33 Alice SmejkalováAlice Smejkalová
ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora
08 PB 1.18 xo xo xxx 293.00
34 Vanesa CepkováVanesa Cepková
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
09 PB 1.18 xo xxo xxx 293.00
35= Nela VěžníkováNela Věžníková
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 PB 1.14 o r 257.00
35= Amálie Gabriela PeroutkováAmálie Gabriela Peroutková
Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí
09 PB 1.14 o xxx 257.00
Gabriela NovotnáGabriela Novotná
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
09 DNS
Klára HrazděrováKlára Hrazděrová
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
08 DNS
Valentina PetečelováValentina Petečelová
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 NM - xxx
Nela MiholováNela Miholová
Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí
08 NM xxx
Michaela RosičováMichaela Rosičová
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
08 NM xxx
Nikol ŽáčkováNikol Žáčková
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri...
08 NM xxx
Emílie SlavíčkováEmílie Slavíčková
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 NM xxx
Celkem 43 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 10.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KejíkDominik Kejík
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
07 15 PB 5.66 514.00
2 Jan HrazdíraJan Hrazdíra
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 9 PB 5.37 455.00
3 Jakub MartínekJakub Martínek
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
08 24 PB 5.33 447.00
4 Daniel AmbrozDaniel Ambroz
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
07 1 PB 5.21 423.00
5 Michael WutkaMichael Wutka
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 47 PB 5.16 413.00
6 Alexej PliskaAlexej Pliska
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
08 35 PB 5.10 402.00
7 Tadeáš GotwaldTadeáš Gotwald
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
08 5 PB 4.98 378.00
8 Jiří ZemanJiří Zeman
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 48 PB 4.94 371.00
9 Daniel PjatyginDaniel Pjatygin
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
09 34 PB 4.90 363.00
10 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š...
09 18 PB 4.83 350.00
11 Pavel SkoupýPavel Skoupý
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
08 38 PB 4.83 350.00
12 Nicolas KučeraNicolas Kučera
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
08 21 PB 4.83 350.00
13 Vojta ZemánekVojta Zemánek
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
09 49 PB 4.82 348.00
14 Daniel MazáčDaniel Mazáč
Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí
08 27 PB 4.82 348.00
15 David HráčekDavid Hráček
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
07 8 PB 4.76 337.00
16 Jakub JančaJakub Janča
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
09 11 PB 4.76 337.00
17 Sebastian HudecSebastian Hudec
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
09 10 PB 4.75 335.00
18 Michal SychraMichal Sychra
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
08 42 PB 4.74 333.00
19 Martin LiškaMartin Liška
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
08 22 PB 4.72 330.00
20 Radek FormánekRadek Formánek
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
08 4 PB 4.71 328.00
21 Erik ŠevčíkErik Ševčík
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 43 PB 4.71 328.00
22 Viktor JuraViktor Jura
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
07 14 PB 4.69 324.00
23 Jakub SvobodaJakub Svoboda
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 39 PB 4.69 324.00
24 Kryštof JaníkKryštof Janík
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
08 12 PB 4.65 317.00
25 David JežekDavid Ježek
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
08 13 PB 4.64 315.00
26 Tadeáš MatuškaTadeáš Matuška
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
09 25 PB 4.60 308.00
27 Vojtěch MarečekVojtěch Mareček
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 23 PB 4.59 306.00
28 Jakub WernerJakub Werner
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
07 46 PB 4.56 301.00
29 Kristián OndráčekKristián Ondráček
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 30 PB 4.55 299.00
30 Jindřich DostálJindřich Dostál
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
07 2 PB 4.54 297.00
31 Jakub PolákJakub Polák
ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny
08 36 PB 4.47 285.00
32 Štěpán KopřivaŠtěpán Kopřiva
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
07 17 PB 4.46 283.00
33 Jakub TruhlářJakub Truhlář
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
09 44 PB 4.46 283.00
34 Jan NovosádJan Novosád
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří...
07 29 PB 4.43 278.00
35 Jakub MatyášJakub Matyáš
ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora
07 26 PB 4.39 271.00
36 Pavel HerlíkPavel Herlík
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
08 6 PB 4.38 269.00
37 Jan DufekJan Dufek
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
08 3 PB 4.35 264.00
38 Kryštof KloudaKryštof Klouda
Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí
08 16 PB 4.32 259.00
39 David SimonDavid Simon
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří...
08 37 PB 4.31 257.00
40 Vojtěch KrejčíVojtěch Krejčí
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š...
09 19 PB 4.27 250.00
41 Tobiáš NěmecTobiáš Němec
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
08 50 PB 4.26 249.00
42 Martin SychraMartin Sychra
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
09 41 PB 4.23 244.00
43 Adam HonsnejmanAdam Honsnejman
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
09 7 PB 4.22 242.00
44 Jan SvobodaJan Svoboda
ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny
08 40 PB 4.21 240.00
45 Filip NavrátilFilip Navrátil
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
07 28 PB 4.13 227.00
46 Ondřej VeselýOndřej Veselý
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 45 PB 4.12 225.00
47 Tadeáš KuběnaTadeáš Kuběna
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
08 20 PB 4.02 209.00
48 David PaarDavid Paar
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
08 31 PB 3.98 203.00
49 Štěpán PanenkaŠtěpán Panenka
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
09 32 PB 3.83 179.00
50 Jan PapižJan Papiž
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
09 33 PB 3.77 170.00
51 Jakub DvořákJakub Dvořák
ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora
07 PB 3.38 114.00
Celkem 51 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema KrálováEma Králová
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
08 15 PB 5.17 606.00
2 Tereza FoitováTereza Foitová
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri...
08 6 PB 4.60 454.00
3 Tereza SkoupáTereza Skoupá
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
07 32 PB 4.55 441.00
4 Jana SedláčkováJana Sedláčková
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
08 30 PB 4.47 421.00
5 Romana MezerováRomana Mezerová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
08 19 PB 4.46 418.00
6 Anna ProcházkováAnna Procházková
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
09 25 PB 4.44 413.00
7 Sára KašparováSára Kašparová
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
08 11 PB 4.32 384.00
8 Barbora StrýčkováBarbora Strýčková
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
08 34 PB 4.30 379.00
9 Anna JurováAnna Jurová
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
08 10 PB 4.22 359.00
10 Hana VávrůHana Vávrů
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 45 PB 4.17 347.00
11 Nikola PavlůNikola Pavlů
ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora
08 20 PB 4.16 345.00
12 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
07 7 PB 4.13 338.00
13 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
08 24 PB 4.04 317.00
14 Tereza KubešováTereza Kubešová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
08 17 PB 4.03 315.00
15 Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
08 31 PB 4.02 312.00
16 Julie AndrlíkováJulie Andrlíková
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
09 1 PB 3.99 306.00
17 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
09 47 PB 3.99 306.00
18 Karolína HudcováKarolína Hudcová
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
09 9 PB 3.99 306.00
19 Valentina PetečelováValentina Petečelová
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 22 PB 3.98 303.00
20 Dominika ŠvábováDominika Švábová
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
08 49 PB 3.96 299.00
21 Monika MynářováMonika Mynářová
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
08 50 PB 3.95 296.00
22 Adriana RotroeklováAdriana Rotroeklová
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
09 29 PB 3.92 290.00
23 Amálie Gabriela PeroutkováAmálie Gabriela Peroutková
Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí
09 21 PB 3.91 287.00
24 Adéla PupeckáAdéla Pupecká
ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora
09 28 PB 3.86 276.00
25 Linda VágnerováLinda Vágnerová
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
08 43 PB 3.82 267.00
26 Aneta KovářováAneta Kovářová
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š...
09 14 PB 3.82 267.00
27 Barbora KopkováBarbora Kopková
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
08 13 PB 3.82 267.00
28 Sofie DucháčkováSofie Ducháčková
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
09 5 PB 3.80 263.00
29 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
07 26 PB 3.79 261.00
30 Karolína VafkováKarolína Vafková
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
09 42 PB 3.77 257.00
31 Nikola ŠirůčkováNikola Širůčková
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
08 37 PB 3.75 252.00
32 Eunika KlepáčkováEunika Klepáčková
ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora
08 12 PB 3.70 242.00
33 Eliška KrátkáEliška Krátká
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
07 16 PB 3.63 227.00
34 Klára PodrazilováKlára Podrazilová
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří...
09 23 PB 3.59 218.00
35 Nela TiokováNela Tioková
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
08 41 PB 3.58 216.00
36 Markéta VachováMarkéta Vachová
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
09 44 PB 3.57 214.00
37 Veronika ČernochováVeronika Černochová
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri...
09 4 PB 3.56 212.00
38 Lucie ZouharováLucie Zouharová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
09 48 PB 3.55 210.00
39 Beáta ŠtenclováBeáta Štenclová
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
08 38 PB 3.52 204.00
40 Nela VěžníkováNela Věžníková
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 46 PB 3.49 198.00
41 Marie ŠašinkováMarie Šašinková
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š...
08 35 PB 3.48 196.00
42 Magdaléna ČernáMagdaléna Černá
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri...
09 3 PB 3.45 190.00
43 Veronika MatuškováVeronika Matušková
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
08 18 PB 3.45 190.00
44 Daniela StaňkováDaniela Staňková
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
08 33 PB 3.43 186.00
45 Lucie ŠvábenskáLucie Švábenská
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří...
09 40 PB 3.41 182.00
46 Pavlína ŠediváPavlína Šedivá
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
07 36 PB 3.38 176.00
47 Barbora BolelouckáBarbora Boleloucká
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
09 2 PB 3.37 174.00
48 Marie ŠtosováMarie Štosová
Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí
07 39 PB 3.10 124.00
49 Sabina HrdličkováSabina Hrdličková
Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí
07 8 PB 2.85 83.00
Zara PšenčíkováZara Pšenčíková
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
08 27 DNS
Celkem 50 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ČechováKristýna Čechová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
07 3 PB 09.17 475.00
2 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
09 42 PB 08.95 461.00
3 Dita ŠkaroupkováDita Škaroupková
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri...
09 35 PB 08.69 444.00
4 Sára BurgetováSára Burgetová
ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora
07 2 PB 08.51 432.00
5 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
07 8 PB 08.20 412.00
6 Markéta JílkováMarkéta Jílková
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
07 17 PB 08.06 403.00
7 Lenka KnorováLenka Knorová
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
07 44 PB 07.90 393.00
8 Michaela RosičováMichaela Rosičová
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
08 26 PB 07.82 388.00
9 Natálie RadičováNatálie Radičová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
09 25 PB 07.82 388.00
10 Barbora SlezákováBarbora Slezáková
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
08 29 PB 07.81 387.00
11 Karolína KopečnáKarolína Kopečná
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří...
07 19 PB 07.80 386.00
12 Nikola VondrováNikola Vondrová
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri...
08 40 PB 07.80 386.00
13 Klára HrazděrováKlára Hrazděrová
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
08 10 PB 07.76 384.00
14 Hana BeňováHana Beňová
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
08 1 PB 07.60 374.00
15 Nella PešováNella Pešová
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 22 PB 07.60 374.00
16 Linda VágnerováLinda Vágnerová
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
08 37 PB 07.60 374.00
17 Kateřina DánielováKateřina Dánielová
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
08 4 PB 07.55 370.00
18 Aneta FialováAneta Fialová
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
07 5 PB 07.54 370.00
MS Anna WhitakerAnna Whitaker
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
09 41 PB 07.48
20 Markéta HvězdováMarkéta Hvězdová
Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí
07 15 PB 07.43 363.00
21 Tereza HruškováTereza Hrušková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
08 13 PB 07.42 362.00
22 Adéla HronováAdéla Hronová
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří...
09 12 PB 07.36 358.00
23 Markéta VachováMarkéta Vachová
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
09 38 PB 07.07 340.00
24 Karolína HrazdírováKarolína Hrazdírová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
08 11 PB 07.04 338.00
25 Natálie SlavíčkováNatálie Slavíčková
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
07 28 PB 06.95 332.00
26 Natálie HorbalováNatálie Horbalová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
09 9 PB 06.95 332.00
27 Kamila OlbertováKamila Olbertová
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
09 21 PB 06.90 329.00
28 Martina SlezákováMartina Slezáková
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
08 30 PB 06.90 329.00
29 Jana ŠebelováJana Šebelová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
09 32 PB 06.74 318.00
30 Pavla FučíkováPavla Fučíková
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š...
08 7 PB 06.72 317.00
31 Markéta PařízkováMarkéta Pařízková
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
09 23 PB 06.69 315.00
32 Markéta HoferkováMarkéta Hoferková
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
07 43 PB 06.67 314.00
33 Lucie HrůzováLucie Hrůzová
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š...
09 14 PB 06.55 306.00
34 Sára ŠebelováSára Šebelová
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri...
08 33 PB 06.55 306.00
35 Anna RyšaváAnna Ryšavá
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
07 27 PB 06.44 299.00
36 Tereza JaníčkováTereza Janíčková
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
07 16 PB 06.33 292.00
37 Šárka KuchařováŠárka Kuchařová
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
09 20 PB 06.31 291.00
38 Daniela StaňkováDaniela Staňková
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
08 31 PB 06.25 287.00
39 Barbora PřichystalováBarbora Přichystalová
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 24 PB 06.00 271.00
40 Eunika KlepáčkováEunika Klepáčková
ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora
08 18 PB 05.93 267.00
41 Adéla VitouchováAdéla Vitouchová
Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí
08 39 PB 05.76 256.00
42 Nela FojtováNela Fojtová
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 6 PB 04.70 190.00
43 Barbora TicháBarbora Tichá
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
08 36 PB 04.26 162.00
Natálie ŠíblováNatálie Šíblová
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 34 DNS
Celkem 44 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 10.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav KrejčířJaroslav Krejčíř
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 19 PB 13.18 12.03 12.55 12.70 12.70 13.18 678.00
2 Radovan ŽampachRadovan Žampach
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
07 54 PB 11.16 10.36 11.16 11.06 11.16 - 556.00
3 Jakub StaněkJakub Staněk
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
07 42 PB 10.84 10.24 10.58 10.25 10.58 10.84 536.00
4 Alexandr BártaAlexandr Bárta
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
08 1 PB 10.66 x 10.66 10.05 10.66 09.71 525.00
5 Lukáš KinclLukáš Kincl
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
08 17 PB 10.58 10.53 x 10.58 10.58 09.81 521.00
6 Ondřej FlekOndřej Flek
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
07 10 PB 10.43 09.15 09.25 09.18 9.25 10.43 512.00
7 Ondřej DaňoOndřej Daňo
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
08 6 PB 10.36 09.55 10.25 09.06 10.25 10.36 507.00
8 Lukáš DoležalLukáš Doležal
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 7 PB 09.97 x 09.97 09.60 9.97 09.86 484.00
9 Alex OpuštilAlex Opuštil
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 33 PB 09.96 09.73 09.00 09.79 9.79 09.96 483.00
10 Tomáš KuběnaTomáš Kuběna
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
07 21 PB 09.95 09.95 09.92 09.65 9.95 09.48 483.00
11 Lukáš FialaLukáš Fiala
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
08 8 PB 09.94 09.07 08.99 09.86 9.86 09.94 482.00
12 Matěj ŠčučkaMatěj Ščučka
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
07 43 PB 09.82 09.25 09.30 09.82 9.82 - 475.00
13 Jindřich VálkaJindřich Válka
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
07 48 PB 09.74 09.57 09.74 08.86 9.74 07.62 470.00
14 Michal ŠebelaMichal Šebela
ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny
08 44 PB 09.53 09.50 08.99 08.77 9.50 09.53 457.00
15 Mykyta HudinovMykyta Hudinov
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
07 13 PB 09.51 09.51 x 08.91 9.51 08.50 456.00
16 Boris ČengerBoris Čenger
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
08 5 PB 09.47 09.47 08.90 07.80 9.47 09.13 454.00
17 Max VítekMax Vítek
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
07 51 PB 09.42 09.08 08.55 - 9.08 09.42 451.00
18 Adam PtáčekAdam Ptáček
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
09 34 PB 09.41 08.83 08.76 08.41 8.83 09.41 450.00
19 Ondřej KaldaOndřej Kalda
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
08 16 PB 09.41 08.31 09.41 08.47 9.41 08.29 450.00
20 Vít SedlačíkVít Sedlačík
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
08 38 PB 09.31 09.14 08.85 09.31 9.31 09.11 444.00
21 Pavel ŘíhaPavel Říha
ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora
07 36 PB 09.29 09.29 09.11 08.64 9.29 09.02 443.00
22 Jan LudlJan Ludl
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
08 25 PB 09.28 08.96 x 09.28 9.28 x 443.00
23 Vojtěch JuráňVojtěch Juráň
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří...
08 15 PB 09.27 09.27 09.04 08.90 9.27 09.11 442.00
24 Pavel BrablecPavel Brablec
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
08 3 PB 09.16 08.44 08.93 09.00 9.00 09.16 435.00
25 Josef KuchařJosef Kuchař
Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí
08 23 PB 09.00 07.99 09.00 07.85 9.00 08.44 426.00
26 Viktor JuraViktor Jura
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
07 14 PB 08.92 08.66 08.92 08.76 8.92 08.01 421.00
27 Michal MašekMichal Mašek
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
07 26 PB 08.91 08.20 08.28 07.78 8.28 08.91 420.00
28 Alex ŠvábAlex Šváb
ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora
07 46 PB 08.90 08.79 08.39 08.90 8.90 07.53 420.00
29 Richard SimekRichard Simek
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
07 39 PB 08.86 08.86 08.29 x 8.86 08.83 417.00
30 Dominik MistrDominik Mistr
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š...
08 27 PB 08.67 08.67 x 08.07 8.67 08.29 406.00
31 Michal NovosádMichal Novosád
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří...
07 31 PB 08.65 08.34 08.05 08.65 8.65 08.57 405.00
32 Marek TesařMarek Tesař
ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o...
08 47 PB 08.58 08.58 07.98 07.75 8.58 07.71 401.00
33 Jakub SedláčekJakub Sedláček
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
09 37 PB 08.55 06.78 x 08.04 8.04 08.55 399.00
34 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil
ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny
08 30 PB 08.54 08.54 07.02 07.14 8.54 07.59 398.00
35 Bruno KlimešBruno Klimeš
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
08 18 PB 08.50 08.14 08.05 08.50 8.50 08.40 396.00
36 Tobiáš WilkTobiáš Wilk
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
07 52 PB 08.50 08.18 08.50 x 8.50 07.93 396.00
37 Tomáš KubaTomáš Kuba
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
08 20 PB 08.50 07.94 x 08.50 8.50 08.02 396.00
38 Roman BurdějRoman Burděj
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
08 4 PB 08.36 x 07.82 08.36 8.36 x 388.00
39 Tadeáš GotwaldTadeáš Gotwald
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
08 11 PB 08.33 08.31 08.23 08.33 8.33 08.02 386.00
40 Maxim BartošMaxim Bartoš
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š...
08 2 PB 08.23 08.23 08.04 08.16 8.23 07.85 380.00
41 Artur LaloArtur Lalo
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
09 24 PB 08.21 07.87 08.21 08.09 8.21 - 379.00
42 Jakub ŠtěrbaJakub Štěrba
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
07 45 PB 08.18 08.03 07.81 08.18 8.18 07.31 377.00
43 Jan HorákJan Horák
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
08 12 PB 08.10 07.10 07.45 08.10 8.10 07.80 372.00
44 Vladislav NěmecVladislav Němec
Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene...
07 29 PB 08.05 07.72 08.04 08.05 8.05 - 369.00
45 Lukáš VítLukáš Vít
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
08 50 PB 08.01 x 08.01 07.55 8.01 x 367.00
46 David CzetmayerDavid Czetmayer
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
08 53 PB 07.83 07.83 x - 7.83 - 356.00
47 Kryštof NěmecKryštof Němec
Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí
08 28 PB 07.35 07.29 07.22 07.35 7.35 07.10 328.00
48 Vojtěch OlšanVojtěch Olšan
ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov...
09 32 PB 07.25 07.20 07.20 07.25 7.25 - 322.00
49 Vojtěch FialaVojtěch Fiala
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
09 9 PB 07.09 x x x - 07.09 313.00
50 Štěpán VintrŠtěpán Vintr
ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí
09 49 PB 06.80 06.80 06.22 06.71 6.80 x 296.00
51 Jakub SlámaJakub Sláma
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š...
09 41 PB 06.05 x 06.05 x 6.05 x 252.00
Denis KučeraDenis Kučera
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
08 22 PB DNS - - - - 0.00
Adam ReitschmiedAdam Reitschmied
ZŠ LetoviceZŠ Letovice
08 35 PB DNS - - - - 0.00
Jakub SlámaJakub Sláma
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š...
09 40 PB DNS
Celkem 54 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Bronislav BušBronislav Buš 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 1664
2 Dominik KejíkDominik Kejík 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 1652
3 Ondřej ŠčudlaOndřej Ščudla 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 1466
4 Štěpán SynekŠtěpán Synek 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 1417
5 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny PB 1369
6 Alexej PliskaAlexej Pliska 08 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí PB 1258
7 Samuel ŠtěpánSamuel Štěpán 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... PB 1208
8 Ondřej KaldaOndřej Kalda 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 PB 1112
9 Ondřej PelíšekOndřej Pelíšek 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 1056
10 Martin FialaMartin Fiala 07 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce PB 1046
11 Lukáš BílekLukáš Bílek 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 1031
12 Martin KuncMartin Kunc 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 1024
13 Denis EllingerDenis Ellinger 07 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 1014
14 David CzetmayerDavid Czetmayer 08 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko PB 1013
15 Vojtěch MarečekVojtěch Mareček 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 1010
16 Kryštof KloudaKryštof Klouda 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí PB 1007
17 Miroslav MatuškaMiroslav Matuška 08 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí PB 0996
18 Jakub MartínekJakub Martínek 08 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce PB 0959
19 Michal SychraMichal Sychra 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0958
20 Josef KuchařJosef Kuchař 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí PB 0948
21 Vladislav NěmecVladislav Němec 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0939
22 Lukáš DoležalLukáš Doležal 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0933
23 Filip BaláčFilip Baláč 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora PB 0917
24 Daniel AmbrozDaniel Ambroz 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0904
25 Jakub MatyášJakub Matyáš 07 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora PB 0877
26 Jan HrazdíraJan Hrazdíra 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0874
27 Jindřich VálkaJindřich Válka 07 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce PB 0873
28 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 09 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... PB 0871
29 Matěj ŠčučkaMatěj Ščučka 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0864
30 Michal MašekMichal Mašek 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0856
31 Matyáš MelkaMatyáš Melka 06 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0851
32 Jakub JančaJakub Janča 09 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0846
33 Daniel PjatyginDaniel Pjatygin 09 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0843
34 Lukáš FialaLukáš Fiala 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0842
35 Bruno KlimešBruno Klimeš 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0835
36 Dominik PokornýDominik Pokorný 07 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0834
37 Alex BartošAlex Bartoš 07 ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny PB 0825
38 Jakub JaníčekJakub Janíček 08 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko PB 0823
39 Kryštof JaníkKryštof Janík 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0823
40 Dalimil HorákDalimil Horák 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0813
41 Tomáš VaněkTomáš Vaněk 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora PB 0792
42 Jan HorákJan Horák 08 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce PB 0790
43 David HráčekDavid Hráček 07 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0786
44= Ondřej BeranOndřej Beran 08 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... PB 0781
44= Jakub WernerJakub Werner 07 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0781
44= Jan DufekJan Dufek 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 PB 0781
47 Nicolas KučeraNicolas Kučera 08 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0769
48= Tadeáš GotwaldTadeáš Gotwald 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0764
48= David JežekDavid Ježek 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0764
50 Jiří ZemanJiří Zeman 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0760
51 Vít SedlačíkVít Sedlačík 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0758
52 Filip NavrátilFilip Navrátil 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0753
53 Erik ŠevčíkErik Ševčík 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0744
54 Jakub PolákJakub Polák 08 ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny PB 0716
55= Tomáš TomanTomáš Toman 09 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... PB 0694
55= Miroslav VlčekMiroslav Vlček 08 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí PB 0694
57 Filip ŽenataFilip Ženata 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí PB 0684
58 Michal NovosádMichal Novosád 07 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... PB 0681
59 Vojtěch KrejčíVojtěch Krejčí 09 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... PB 0679
60 Jaroslav KrejčířJaroslav Krejčíř 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0678
61 Štěpán PernicaŠtěpán Pernica 08 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko PB 0644
62 Štěpán KopřivaŠtěpán Kopřiva 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0639
63 Vojta ZemánekVojta Zemánek 09 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce PB 0624
64 Jáchym ŠafránekJáchym Šafránek 07 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce PB 0619
65 Tadeáš MatuškaTadeáš Matuška 09 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0590
66 Jan SvobodaJan Svoboda 08 ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny PB 0584
67 Martin KassaiMartin Kassai 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0583
68 Jan NovosádJan Novosád 07 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... PB 0581
69 Tobiáš NěmecTobiáš Němec 08 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko PB 0580
70 František TenoraFrantišek Tenora 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0574
71 David SimonDavid Simon 08 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... PB 0562
72 Radovan ŽampachRadovan Žampach 07 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko PB 0556
73 Michal KassaiMichal Kassai 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0555
74 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko PB 0550
75 Jakub StaněkJakub Staněk 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0536
76 Alexandr BártaAlexandr Bárta 08 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0525
77 Lukáš KinclLukáš Kincl 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0521
78 Ondřej VeselýOndřej Veselý 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0514
79 Ondřej FlekOndřej Flek 07 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0512
80 Ondřej DaňoOndřej Daňo 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0507
81 Tomáš KuběnaTomáš Kuběna 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0483
82 Tomáš PřikrylTomáš Přikryl 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 PB 0480
83 Adam SimčoAdam Simčo 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0476
84 Tomáš KorčákTomáš Korčák 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 PB 0474
85 Michal ŠebelaMichal Šebela 08 ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny PB 0457
86 Mykyta HudinovMykyta Hudinov 07 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 PB 0456
87 Boris ČengerBoris Čenger 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0454
88 Max VítekMax Vítek 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0451
89 Adam PtáčekAdam Ptáček 09 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0450
90 Adrian ŠvábAdrian Šváb 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0444
91= Pavel ŘíhaPavel Říha 07 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora PB 0443
91= Jan LudlJan Ludl 08 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí PB 0443
93 Vojtěch JuráňVojtěch Juráň 08 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... PB 0442
94 Simon ZemánekSimon Zemánek 07 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0436
95 Dominik PoláčekDominik Poláček 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0425
96 Alex ŠvábAlex Šváb 07 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora PB 0420
97= Josef ŠevčíkJosef Ševčík 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0419
97= Dominik DostálDominik Dostál 09 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0419
97= Denis KučeraDenis Kučera 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0419
97= Pavel SkoupýPavel Skoupý 08 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0419
101 Richard SimekRichard Simek 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0417
102 Michael WutkaMichael Wutka 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0413
103= Štěpán ŠipkaŠtěpán Šipka 09 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... PB 0406
103= Dominik MistrDominik Mistr 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... PB 0406
105 Jakub SedláčekJakub Sedláček 09 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0399
106 Pavel HerlíkPavel Herlík 08 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí PB 0395
107 Marek TesařMarek Tesař 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0389
108= Jakub DvořákJakub Dvořák 07 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora PB 0388
108= Roman BurdějRoman Burděj 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0388
110 Filip TererFilip Terer 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0386
111 Ondřej ŠtěpánekOndřej Štěpánek 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0381
112 Maxim BartošMaxim Bartoš 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... PB 0380
113 Artur LaloArtur Lalo 09 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0379
114 Marek DočekalMarek Dočekal 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0367
115 Lukáš HalmaLukáš Halma 07 ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny PB 0360
116 Mikuláš JirkůMikuláš Jirků 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0351
117 Jakub TruhlářJakub Truhlář 09 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0350
118 Daniel MazáčDaniel Mazáč 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí PB 0348
119= Jakub ŠejnohaJakub Šejnoha 09 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0330
119= Martin LiškaMartin Liška 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0330
121 Matěj TrochtaMatěj Trochta 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0329
122= Kryštof NěmecKryštof Němec 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí PB 0328
122= Radek FormánekRadek Formánek 08 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí PB 0328
124 Viktor JuraViktor Jura 07 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 PB 0324
125 Vojtěch FialaVojtěch Fiala 09 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí PB 0313
126 Daniel KotranyiDaniel Kotranyi 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0307
127= Ondřej VeverkaOndřej Veverka 09 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 PB 0303
127= Tomáš KuchařTomáš Kuchař 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0303
127= Martin SychraMartin Sychra 09 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0303
130= Marek ProcházkaMarek Procházka 09 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0299
130= Kristián OndráčekKristián Ondráček 07 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0299
132 Jindřich DostálJindřich Dostál 07 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0297
133 Adam HonsnejmanAdam Honsnejman 09 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0214
134 Tadeáš KuběnaTadeáš Kuběna 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0209
135 Štěpán PanenkaŠtěpán Panenka 09 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko PB 0179
136 Ondřej HavelOndřej Havel 07 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora PB 0000
137= Tomáš SetničkaTomáš Setnička 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0000
137= Matěj KrenželokMatěj Krenželok 08 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce PB 0000
137= Lukáš GalbaLukáš Galba 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0000
137= Jan LidaříkJan Lidařík 09 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko PB 0000
137= Jonáš MikulášekJonáš Mikulášek 09 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0000
137= David SaňkaDavid Saňka 09 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0000
137= Tomáš KubaTomáš Kuba 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0000
137= Ondřej TenoraOndřej Tenora 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0000
137= Filip SičFilip Sič 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0000
137= Jáchym KuchařJáchym Kuchař 09 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí PB 0000
137= Jan TomekJan Tomek 09 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí PB 0000
137= Ondřej HavelOndřej Havel 07 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0000
137= Jakub KučeraJakub Kučera 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0000
137= Sebastian HudecSebastian Hudec 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0000
137= Alex OpuštilAlex Opuštil 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0000
137= Pavel SedlákPavel Sedlák 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0000
137= Jakub SlámaJakub Sláma 09 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... PB 0000
137= Jiří HuryJiří Hury 07 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... PB 0000
137= Matyáš JakubecMatyáš Jakubec 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0000
137= Štěpán MuzikářŠtěpán Muzikář 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0000
137= Filip HolíkFilip Holík 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0000
137= Lukáš HalmaLukáš Halma 08 ZŠ a MŠ KřtinyZŠ a MŠ Křtiny PB 0000
137= David SedláčekDavid Sedláček 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0000
137= Jakub SvobodaJakub Svoboda 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0000
137= Jan PapižJan Papiž 09 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0000
137= David PaarDavid Paar 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0000
137= Vojtěch OlšanVojtěch Olšan 09 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0000
137= Tobiáš WilkTobiáš Wilk 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0000
137= Lukáš VítLukáš Vít 08 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko PB 0000
137= Pavel BrablecPavel Brablec 08 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0000
137= Adam ReitschmiedAdam Reitschmied 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0000
137= Jakub SlámaJakub Sláma 09 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... PB 0000
137= Jakub ŠtěrbaJakub Štěrba 07 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0000
137= Štěpán VintrŠtěpán Vintr 09 ZŠ a MŠ PodomíZŠ a MŠ Podomí PB 0000
Celkem 170 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nikola JežováNikola Ježová 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 1796
2 Tereza FoitováTereza Foitová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... PB 1700
3 Mia NečasováMia Nečasová 09 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce PB 1586
4 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... PB 1451
5 Zuzana ŠevčíkováZuzana Ševčíková 09 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 1428
6 Eliška KrésováEliška Krésová 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora PB 1303
7 Andrea PeterkováAndrea Peterková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 1281
8 Ema KrálováEma Králová 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 1183
9 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 1169
10 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 07 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 1158
11 Martina OpluštilováMartina Opluštilová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 1087
12 Natálie HorbalováNatálie Horbalová 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 1072
13 Barbora PlchováBarbora Plchová 08 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 1068
14 Pavlína ŠediváPavlína Šedivá 07 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 1029
15 Anna ProcházkováAnna Procházková 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 1021
16 Bedřiška ŠvábenskáBedřiška Švábenská 09 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0996
17 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 07 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... PB 0955
18= Isabella Katy JirkůIsabella Katy Jirků 08 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí PB 0945
18= Sára KašparováSára Kašparová 08 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0945
20 Hana VávrůHana Vávrů 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0931
21 Barbora StrýčkováBarbora Strýčková 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0929
22 Anna JurováAnna Jurová 08 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0907
23 Jana SedláčkováJana Sedláčková 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0881
24 Romana MezerováRomana Mezerová 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0867
25 Sára BurgetováSára Burgetová 07 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora PB 0835
26 Lucie HochováLucie Hochová 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... PB 0822
27 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0808
28 Hana HegerováHana Hegerová 09 ZŠ LetoviceZŠ Letovice PB 0805
29 Nela TiokováNela Tioková 08 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce PB 0790
30 Veronika AlexováVeronika Alexová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0769
31 Nikola PavlůNikola Pavlů 08 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora PB 0762
32 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0750
33 Beáta ŠtenclováBeáta Štenclová 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0693
34= Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... PB 0692
34= Nikola ŠirůčkováNikola Širůčková 08 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 PB 0692
36 Pavla FučíkováPavla Fučíková 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... PB 0686
37 Eliška KrátkáEliška Krátká 07 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 PB 0670
38 Linda VágnerováLinda Vágnerová 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0641
39 Kateřina DánielováKateřina Dánielová 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0639
40 Aneta KovářováAneta Kovářová 09 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... PB 0636
41 Adéla PupeckáAdéla Pupecká 09 ZŠ Černá HoraZŠ Černá Hora PB 0607
42 Simona HalečkováSimona Halečková 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0593
43 Amálie GottwaldováAmálie Gottwaldová 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0589
44 Karolína SlepánkováKarolína Slepánková 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0587
45 Julie AndrlíkováJulie Andrlíková 09 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce PB 0573
46 Pavla TenorováPavla Tenorová 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0564
47 Šárka MarečkováŠárka Marečková 08 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0553
48 Sára ŠebelováSára Šebelová 08 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... PB 0550
49 Amálie Gabriela PeroutkováAmálie Gabriela Peroutková 09 Gymnázium Rájec - JestřebíGymnázium Rájec - Jestřebí PB 0544
50 Veronika ČernochováVeronika Černochová 09 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... PB 0543
51 Monika MynářováMonika Mynářová 08 Základní škola Edvarda Beneše, LysiceZákladní škola Edvarda Bene... PB 0534
52 Klára PodrazilováKlára Podrazilová 09 Základní škola Lipůvka, příspěvková organizaceZákladní škola Lipůvka, pří... PB 0525
53 Sofie KoláříkováSofie Koláříková 09 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0521
54 Barbora BolelouckáBarbora Boleloucká 09 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0492
55= Sofie ToncerováSofie Toncerová 08 ZŠ Jedovnice, příspěvková organizaceZŠ Jedovnice, příspěvková o... PB 0491
55= Karolína HudcováKarolína Hudcová 09 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0491
57 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková 09 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0489
58 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 PB 0488
59 Helena DvořáčkováHelena Dvořáčková 08 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0477
60 Kristýna ČechováKristýna Čechová 07 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0475
61 Ema PaděrováEma Paděrová 08 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova PB 0470
62 Vanesa StránskáVanesa Stránská 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... PB 0463
63 Justýna NovotnáJustýna Novotná 09 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 PB 0459
64 Viktorie AlexováViktorie Alexová 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0453
65 Anna ŠperkováAnna Šperková 09 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce PB 0450
66= Karolína VojáčkováKarolína Vojáčková 08 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0449
66= Evelina TeslovychEvelina Teslovych 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0449
68 Dita ŠkaroupkováDita Škaroupková 09 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... PB 0444
69 Tereza SkoupáTereza Skoupá 07 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0441
70 Karolína ŽilováKarolína Žilová 08 Základní škola a mateřská škola města Olešnice, přZákladní škola a mateřská š... PB 0440
71 Anna VyplelováAnna Vyplelová 09 Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka RodkovskéhZákladní škola Tomáše Garri... PB 0427
72= Nina BerkováNina Berková 08 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0409
72= Ester KřížováEster Křížová 09 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 PB 0409
72= Karolína VaškováKarolína Vašková 08 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizaceZŠ a MŠ Kunštát, příspěvkov... PB 0409
75 Aneta HegerováAneta Hegerová 09 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí PB 0408