Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. - Strakonice

Blatná (2. 5. 2023)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 2.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ChalupaJiří Chalupa 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 08.21 500.00
2 Matěj KochrdaMatěj Kochrda 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 08.30 476.00
3 Matyáš PreněkMatyáš Preněk 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 5 08.82 345.00
4 47 Adam LitošAdam Litoš 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 08.95 315.00
5 Václav PetrlíkVáclav Petrlík 09 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 6 08.98 309.00
6 Dominik MarekDominik Marek 09 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 1 09.90 135.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 2.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BrchelJan Brchel 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 3 08.47 431.00
2 Stanislav HořejšíStanislav Hořejší 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 5 08.65 386.00
3 Štěpán ZborníkŠtěpán Zborník 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 1 09.01 302.00
4 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 4 09.54 196.00
5 Jakub VeselkaJakub Veselka 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 6 09.84 145.00
6 13 Jan MrázekJan Mrázek 11 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 2 10.25 86.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 2.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŽaloudekJan Žaloudek 08 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 1 08.87 333.00
2 Jan ŠperlínJan Šperlín 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 2 08.99 306.00
3 32 Tobias PřibylTobias Přibyl 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 3 09.11 280.00
4 31 Taras MykytiukTaras Mykytiuk 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 4 09.66 174.00
5 17 Vojtěch VaněčekVojtěch Vaněček 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 5 09.72 164.00
6 16 Jakub VrchlavskýJakub Vrchlavský 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 6 10.47 61.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 2.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Matěj FringošMatěj Fringoš 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 4 08.79 352.00
2 František SklářFrantišek Sklář 09 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 6 09.07 289.00
3 Filip KubátFilip Kubát 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 3 09.43 216.00
4 Matěj ŠvihovecMatěj Švihovec 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 1 09.85 143.00
5 42 Tomáš MartíšekTomáš Martíšek 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 5 09.85 143.00
6 Jan Rybáček JanJan Rybáček Jan 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 2 10.19 94.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ChalupaJiří Chalupa 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 08.21 500.00
2 Matěj KochrdaMatěj Kochrda 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 08.30 476.00
3 Jan BrchelJan Brchel 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 3 08.47 431.00
4 Stanislav HořejšíStanislav Hořejší 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 5 08.65 386.00
5 22 Matěj FringošMatěj Fringoš 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 4 08.79 352.00
6 Matyáš PreněkMatyáš Preněk 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 5 08.82 345.00
7 Jan ŽaloudekJan Žaloudek 08 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 1 08.87 333.00
8 47 Adam LitošAdam Litoš 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 08.95 315.00
9 Václav PetrlíkVáclav Petrlík 09 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 6 08.98 309.00
10 Jan ŠperlínJan Šperlín 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 2 08.99 306.00
11 Štěpán ZborníkŠtěpán Zborník 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 1 09.01 302.00
12 František SklářFrantišek Sklář 09 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 6 09.07 289.00
13 32 Tobias PřibylTobias Přibyl 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 3 09.11 280.00
14 Filip KubátFilip Kubát 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 3 09.43 216.00
15 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 4 09.54 196.00
16 31 Taras MykytiukTaras Mykytiuk 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 4 09.66 174.00
17 17 Vojtěch VaněčekVojtěch Vaněček 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 5 09.72 164.00
18 Jakub VeselkaJakub Veselka 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 6 09.84 145.00
19 Matěj ŠvihovecMatěj Švihovec 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 1 09.85 143.00
19 42 Tomáš MartíšekTomáš Martíšek 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 5 09.85 143.00
21 Dominik MarekDominik Marek 09 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 1 09.90 135.00
22 Jan Rybáček JanJan Rybáček Jan 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 2 10.19 94.00
23 13 Jan MrázekJan Mrázek 11 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 2 10.25 86.00
24 16 Jakub VrchlavskýJakub Vrchlavský 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 6 10.47 61.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 2.5.2023 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Markéta KunclováMarkéta Kunclová 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 09.18 521.00
2 Anna HronkováAnna Hronková 09 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 09.38 472.00
3 Nikola PeckováNikola Pecková 09 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 6 09.48 449.00
4 5 Barbora ŠindelováBarbora Šindelová 11 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 5 09.57 428.00
5 Justýna MoravcováJustýna Moravcová 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 09.68 404.00
6 Sofie KoškováSofie Košková 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 1 10.21 295.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 2.5.2023 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Silvie PůbalováSilvie Půbalová 10 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 6 09.45 456.00
2 Nela KoubkováNela Koubková 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 5 09.54 435.00
3 Ema BažatováEma Bažatová 10 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 3 09.56 431.00
4 Karolína MaškováKarolína Mašková 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 2 09.69 402.00
5 Kateřina BeránkováKateřina Beránková 09 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 4 09.77 384.00
6 Ester SokolováEster Sokolová 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 09.84 369.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 2.5.2023 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda KůrkováLinda Kůrková 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 3 08.78 624.00
2 Sára FrgelcováSára Frgelcová 09 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 4 09.28 496.00
3 41 Eliška MandlováEliška Mandlová 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 5 09.54 435.00
4 Laura ŠťastnáLaura Šťastná 09 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 6 09.62 417.00
5 Jana PeškováJana Pešková 11 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 2 10.28 281.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 2.5.2023 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta ZelenáBeáta Zelená 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 6 09.03 558.00
2 Sofie BajričSofie Bajrič 11 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 4 09.58 426.00
3 Natálie LysenkoNatálie Lysenko 09 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 5 09.82 374.00
4 Markéta SlancováMarkéta Slancová 10 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 2 09.96 344.00
5 Ella HlaváčkováElla Hlaváčková 11 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 3 10.24 289.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 2.5.2023 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Veronika HolínováVeronika Holínová 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 3 09.02 561.00
2 Linda ŠulákováLinda Šuláková 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 6 09.02 561.00
3 Lucie NěmejcováLucie Němejcová 11 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 5 09.19 518.00
4 Leontýna PangrácováLeontýna Pangrácová 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 2 09.70 400.00
5 Denisa BártíkováDenisa Bártíková 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 4 10.49 243.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda KůrkováLinda Kůrková 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 3 08.78 624.00
2 16 Veronika HolínováVeronika Holínová 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 3 09.02 561.00
2 Linda ŠulákováLinda Šuláková 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 6 09.02 561.00
4 Beáta ZelenáBeáta Zelená 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 6 09.03 558.00
5 1 Markéta KunclováMarkéta Kunclová 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 09.18 521.00
6 Lucie NěmejcováLucie Němejcová 11 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 5 09.19 518.00
7 Sára FrgelcováSára Frgelcová 09 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 4 09.28 496.00
8 Anna HronkováAnna Hronková 09 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 09.38 472.00
9 38 Silvie PůbalováSilvie Půbalová 10 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 6 09.45 456.00
10 Nikola PeckováNikola Pecková 09 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 6 09.48 449.00
11 Nela KoubkováNela Koubková 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 5 09.54 435.00
11 41 Eliška MandlováEliška Mandlová 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 5 09.54 435.00
13 Ema BažatováEma Bažatová 10 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 3 09.56 431.00
14 5 Barbora ŠindelováBarbora Šindelová 11 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 5 09.57 428.00
15 Sofie BajričSofie Bajrič 11 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 4 09.58 426.00
16 Laura ŠťastnáLaura Šťastná 09 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 6 09.62 417.00
17 Justýna MoravcováJustýna Moravcová 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 09.68 404.00
18 Karolína MaškováKarolína Mašková 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 2 09.69 402.00
19 Leontýna PangrácováLeontýna Pangrácová 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 2 09.70 400.00
20 Kateřina BeránkováKateřina Beránková 09 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 4 09.77 384.00
21 Natálie LysenkoNatálie Lysenko 09 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 5 09.82 374.00
22 Ester SokolováEster Sokolová 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 09.84 369.00
23 Markéta SlancováMarkéta Slancová 10 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 2 09.96 344.00
24 Sofie KoškováSofie Košková 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 1 10.21 295.00
25 Ella HlaváčkováElla Hlaváčková 11 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 3 10.24 289.00
26 Jana PeškováJana Pešková 11 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 2 10.28 281.00
27 Denisa BártíkováDenisa Bártíková 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 4 10.49 243.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 2.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 4 Isabela PolenováIsabela Polenová 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 1:55.80 572.00
2 45 Zuzana KočanováZuzana Kočanová 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 14 1:57.16 551.00
3 15 Lucie HeideLucie Heide 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 10 1:57.18 551.00
4 1 Markéta KunclováMarkéta Kunclová 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 1:59.19 521.00
5 13 Kateřina ČejkováKateřina Čejková 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 9 2:00.35 504.00
6 16 Veronika HolínováVeronika Holínová 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 11 2:01.63 485.00
7 46 Jana KlečkováJana Klečková 10 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 13 2:08.41 392.00
8 18 Beáta BrandováBeáta Brandová 11 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 7 2:09.17 382.00
9 3 Julie KunštováJulie Kunštová 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 2:10.27 368.00
10 17 Kateřina JeníčkováKateřina Jeníčková 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 12 2:19.08 264.00
11 42 Adéla RusoAdéla Ruso 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 5 2:19.41 261.00
12 5 Barbora ŠindelováBarbora Šindelová 11 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 4 2:19.71 258.00
13 19 Viktorie VáchalováViktorie Váchalová 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 6 2:24.55 208.00
14 11 Petra CmuntováPetra Cmuntová 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 8 3:09.93 0.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (út, 2.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 43 Kristýna KoubováKristýna Koubová 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 16 1:56.54 561.00
2 40 Bára MrázováBára Mrázová 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 18 2:00.29 504.00
3 34 Monika VršeckáMonika Vršecká 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 24 2:02.37 474.00
4 38 Silvie PůbalováSilvie Půbalová 10 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 20 2:02.60 471.00
5 36 Viktorka SamcováViktorka Samcová 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 22 2:10.89 360.00
6 41 Eliška MandlováEliška Mandlová 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 17 2:11.48 353.00
7 32 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 10 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 26 2:12.31 343.00
8 35 Jolana ŠefčíkováJolana Šefčíková 10 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 23 2:13.54 328.00
9 44 Lucie KoubováLucie Koubová 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 15 2:14.63 315.00
10 33 Lucie ZemanováLucie Zemanová 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 25 2:16.56 292.00
11 31 Karolína ZoubkováKarolína Zoubková 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 27 2:18.19 274.00
12 37 Viktorie ŘedinováViktorie Ředinová 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 21 2:32.61 137.00
39 Lucie PetelováLucie Petelová 10 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 19 DNF
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Isabela PolenováIsabela Polenová 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 1:55.80 572.00
2 43 Kristýna KoubováKristýna Koubová 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 16 1:56.54 561.00
3 45 Zuzana KočanováZuzana Kočanová 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 14 1:57.16 551.00
4 15 Lucie HeideLucie Heide 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 10 1:57.18 551.00
5 1 Markéta KunclováMarkéta Kunclová 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 1:59.19 521.00
6 40 Bára MrázováBára Mrázová 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 18 2:00.29 504.00
7 13 Kateřina ČejkováKateřina Čejková 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 9 2:00.35 504.00
8 16 Veronika HolínováVeronika Holínová 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 11 2:01.63 485.00
9 34 Monika VršeckáMonika Vršecká 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 24 2:02.37 474.00
10 38 Silvie PůbalováSilvie Půbalová 10 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 20 2:02.60 471.00
11 46 Jana KlečkováJana Klečková 10 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 13 2:08.41 392.00
12 18 Beáta BrandováBeáta Brandová 11 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 7 2:09.17 382.00
13 3 Julie KunštováJulie Kunštová 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 2:10.27 368.00
14 36 Viktorka SamcováViktorka Samcová 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 22 2:10.89 360.00
15 41 Eliška MandlováEliška Mandlová 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 17 2:11.48 353.00
16 32 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 10 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 26 2:12.31 343.00
17 35 Jolana ŠefčíkováJolana Šefčíková 10 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 23 2:13.54 328.00
18 44 Lucie KoubováLucie Koubová 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 15 2:14.63 315.00
19 33 Lucie ZemanováLucie Zemanová 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 25 2:16.56 292.00
20 31 Karolína ZoubkováKarolína Zoubková 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 27 2:18.19 274.00
21 17 Kateřina JeníčkováKateřina Jeníčková 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 12 2:19.08 264.00
22 42 Adéla RusoAdéla Ruso 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 5 2:19.41 261.00
23 5 Barbora ŠindelováBarbora Šindelová 11 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 4 2:19.71 258.00
24 19 Viktorie VáchalováViktorie Váchalová 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 6 2:24.55 208.00
25 37 Viktorie ŘedinováViktorie Ředinová 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 21 2:32.61 137.00
26 11 Petra CmuntováPetra Cmuntová 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 8 3:09.93 0.00
39 Lucie PetelováLucie Petelová 10 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 19 DNF

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 2.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 23 Jan CapouchJan Capouch 09 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 9 3:34.91 363.00
2 49 Matěj NovákMatěj Novák 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 3:35.34 360.00
3 22 Matěj FringošMatěj Fringoš 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 10 3:37.50 344.00
4 50 Josef ŠonskýJosef Šonský 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 2 3:37.57 344.00
5 47 Adam LitošAdam Litoš 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 3:41.91 313.00
6 25 Vasyl BosniakVasyl Bosniak 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 7 3:43.56 302.00
7 29 Adam ŽivnůstkaAdam Živnůstka 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 3:45.23 290.00
8 28 Vít ČadekVít Čadek 11 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 5 3:47.51 275.00
9 48 Marek MrázMarek Mráz 09 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 3:52.01 246.00
10 24 Ondřej BulkaOndřej Bulka 09 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 8 3:59.28 203.00
11 21 Tomáš KánTomáš Kán 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 11 4:03.04 182.00
12 26 František NovýFrantišek Nový 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 6 4:10.39 145.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 2.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 32 Tobias PřibylTobias Přibyl 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 19 3:13.57 537.00
2 45 Antonín MatějkaAntonín Matějka 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 16 3:23.26 454.00
3 42 Tomáš MartíšekTomáš Martíšek 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 15 3:29.45 405.00
4 1 Jakub SekáčJakub Sekáč 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 20 3:31.65 388.00
5 19 Filip KostnerFilip Kostner 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 13 3:37.20 346.00
6 18 Matyáš LeitnerMatyáš Leitner 09 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 14 3:39.10 333.00
7 20 Jaromír KomanJaromír Koman 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 12 3:50.99 253.00
8 16 Jakub VrchlavskýJakub Vrchlavský 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 23 3:57.57 213.00
9 13 Jan MrázekJan Mrázek 11 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 17 4:13.68 129.00
10 46 Vít SokolVít Sokol 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 21 4:17.19 113.00
11 17 Vojtěch VaněčekVojtěch Vaněček 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 22 4:19.80 102.00
12 31 Taras MykytiukTaras Mykytiuk 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 18 4:46.72 19.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Tobias PřibylTobias Přibyl 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 19 3:13.57 537.00
2 45 Antonín MatějkaAntonín Matějka 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 16 3:23.26 454.00
3 42 Tomáš MartíšekTomáš Martíšek 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 15 3:29.45 405.00
4 1 Jakub SekáčJakub Sekáč 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 20 3:31.65 388.00
5 23 Jan CapouchJan Capouch 09 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 9 3:34.91 363.00
6 49 Matěj NovákMatěj Novák 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 3:35.34 360.00
7 19 Filip KostnerFilip Kostner 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 13 3:37.20 346.00
8 22 Matěj FringošMatěj Fringoš 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 10 3:37.50 344.00
9 50 Josef ŠonskýJosef Šonský 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 2 3:37.57 344.00
10 18 Matyáš LeitnerMatyáš Leitner 09 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 14 3:39.10 333.00
11 47 Adam LitošAdam Litoš 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 3:41.91 313.00
12 25 Vasyl BosniakVasyl Bosniak 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 7 3:43.56 302.00
13 29 Adam ŽivnůstkaAdam Živnůstka 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 3:45.23 290.00
14 28 Vít ČadekVít Čadek 11 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 5 3:47.51 275.00
15 20 Jaromír KomanJaromír Koman 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 12 3:50.99 253.00
16 48 Marek MrázMarek Mráz 09 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 3:52.01 246.00
17 16 Jakub VrchlavskýJakub Vrchlavský 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 23 3:57.57 213.00
18 24 Ondřej BulkaOndřej Bulka 09 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 8 3:59.28 203.00
19 21 Tomáš KánTomáš Kán 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 11 4:03.04 182.00
20 26 František NovýFrantišek Nový 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 6 4:10.39 145.00
21 13 Jan MrázekJan Mrázek 11 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 17 4:13.68 129.00
22 46 Vít SokolVít Sokol 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 21 4:17.19 113.00
23 17 Vojtěch VaněčekVojtěch Vaněček 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 22 4:19.80 102.00
24 31 Taras MykytiukTaras Mykytiuk 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 18 4:46.72 19.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 2.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šenkýř, Kuča, Preněk, Kochrda Šenkýř, Kuča, Preněk, Kochrda Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 2 33.97 329.00
2 Gerčák, Fringoš, Zborník, Johanes Gerčák, Fringoš, Zborník, Johanes ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 1 34.32 309.00
3 Brchel, Hořejší, Bolina, Kostner Brchel, Hořejší, Bolina, Kostner ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 4 34.80 282.00
4 47 Litoš, Novák, Hlinka, Chalupa Litoš, Novák, Hlinka, Chalupa ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 35.19 262.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 2.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Živnůstka, Chalupa, Kováčik, Litoš Živnůstka, Chalupa, Kováčik, Litoš ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 35.42 250.00
2 Horňák, Bečvář, Petrlík, Marek Horňák, Bečvář, Petrlík, Marek ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 4 35.99 221.00
3 Šperlín, Vrchlavský, Kamel, Petrovič Šperlín, Vrchlavský, Kamel, Petrovič ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 2 36.00 221.00
4 17 Vaněček, Žaloudek, Kratochvíl, Novotný Vaněček, Žaloudek, Kratochvíl, Novotný ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 3 36.78 184.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 2.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rybáček Jan, Sklář, Molek, Přibyl Rybáček Jan, Sklář, Molek, Přibyl ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 4 35.17 263.00
2 25 Bosniak, Švihovec, Kloud, Mráz Bosniak, Švihovec, Kloud, Mráz Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 3 36.23 210.00
3 Kubát, Teska, Koleň, Týc Kubát, Teska, Koleň, Týc ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 2 38.80 104.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šenkýř, Kuča, Preněk, Kochrda Šenkýř, Kuča, Preněk, Kochrda Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 2 33.97 329.00
2 Gerčák, Fringoš, Zborník, Johanes Gerčák, Fringoš, Zborník, Johanes ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 1 34.32 309.00
3 Brchel, Hořejší, Bolina, Kostner Brchel, Hořejší, Bolina, Kostner ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 4 34.80 282.00
4 Rybáček Jan, Sklář, Molek, Přibyl Rybáček Jan, Sklář, Molek, Přibyl ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 4 35.17 263.00
5 47 Litoš, Novák, Hlinka, Chalupa Litoš, Novák, Hlinka, Chalupa ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 35.19 262.00
6 29 Živnůstka, Chalupa, Kováčik, Litoš Živnůstka, Chalupa, Kováčik, Litoš ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 35.42 250.00
7 Horňák, Bečvář, Petrlík, Marek Horňák, Bečvář, Petrlík, Marek ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 4 35.99 221.00
8 Šperlín, Vrchlavský, Kamel, Petrovič Šperlín, Vrchlavský, Kamel, Petrovič ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 2 36.00 221.00
9 25 Bosniak, Švihovec, Kloud, Mráz Bosniak, Švihovec, Kloud, Mráz Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 3 36.23 210.00
10 17 Vaněček, Žaloudek, Kratochvíl, Novotný Vaněček, Žaloudek, Kratochvíl, Novotný ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 3 36.78 184.00
11 Kubát, Teska, Koleň, Týc Kubát, Teska, Koleň, Týc ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 2 38.80 104.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 2.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Němejcová, Šuláková, Kůrková, Vlčková Němejcová, Šuláková, Kůrková, Vlčková ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 2 35.19 519.00
2 Frgelcová, Bajrič, Pangrácová, Pangrácová Frgelcová, Bajrič, Pangrácová, Pangrácová ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 1 35.25 516.00
3 Sokolová, Nepodalová, Pekárková, Kunštová Sokolová, Nepodalová, Pekárková, Kunštová ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 35.41 506.00
Zelená, Lešková, Pešková, Holínová Zelená, Lešková, Pešková, Holínová ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 3 DQ
Poznámky:
3. dráha DQ dle TP 17.3.1
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 2.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Totínová, Ballová, Pecková, Hronková Totínová, Ballová, Pecková, Hronková Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 36.53 439.00
2 Hejtmánková, Nepodalová, Moravcová, Stehlíková Hejtmánková, Nepodalová, Moravcová, Stehlíková ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 37.19 401.00
3 41 Mandlová, Hlaváčková, Mrázová, Machová Mandlová, Hlaváčková, Mrázová, Machová Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 2 37.94 360.00
Bažatová, Koubová, Půbalová, Klečková Bažatová, Koubová, Půbalová, Klečková ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 3 DQ
Poznámky:
3. dráha DQ dle TP 17.3.1
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 2.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šťastná, Šefčíková, Lysenko, Slancová Šťastná, Šefčíková, Lysenko, Slancová Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 4 36.23 456.00
2 Koubková, Mašková, Jeníčková, Ředinová Koubková, Mašková, Jeníčková, Ředinová ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 2 37.12 405.00
3 5 Šindelová, Beránková, Hradská, Košková Šindelová, Beránková, Hradská, Košková ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 3 37.50 384.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Němejcová, Šuláková, Kůrková, Vlčková Němejcová, Šuláková, Kůrková, Vlčková ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 2 35.19 519.00
2 Frgelcová, Bajrič, Pangrácová, Pangrácová Frgelcová, Bajrič, Pangrácová, Pangrácová ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 1 35.25 516.00
3 Sokolová, Nepodalová, Pekárková, Kunštová Sokolová, Nepodalová, Pekárková, Kunštová ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 35.41 506.00
4 Šťastná, Šefčíková, Lysenko, Slancová Šťastná, Šefčíková, Lysenko, Slancová Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 4 36.23 456.00
5 Totínová, Ballová, Pecková, Hronková Totínová, Ballová, Pecková, Hronková Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 36.53 439.00
6 Koubková, Mašková, Jeníčková, Ředinová Koubková, Mašková, Jeníčková, Ředinová ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 2 37.12 405.00
7 Hejtmánková, Nepodalová, Moravcová, Stehlíková Hejtmánková, Nepodalová, Moravcová, Stehlíková ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 37.19 401.00
8 5 Šindelová, Beránková, Hradská, Košková Šindelová, Beránková, Hradská, Košková ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 3 37.50 384.00
9 41 Mandlová, Hlaváčková, Mrázová, Machová Mandlová, Hlaváčková, Mrázová, Machová Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 2 37.94 360.00
Zelená, Lešková, Pešková, Holínová Zelená, Lešková, Pešková, Holínová ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 3 DQ
Bažatová, Koubová, Půbalová, Klečková Bažatová, Koubová, Půbalová, Klečková ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 3 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 2.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 Body
1 18 Matyáš LeitnerMatyáš Leitner
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
09 23 1.46 o o o o o o xo xo xo xxx 360.00
2 Michal HacklMichal Hackl
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
09 4 1.42 o o o o o o o o xxx 331.00
3 Matyáš MolekMatyáš Molek
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
09 14 1.42 o o o o o xo o xo xxx 331.00
4 Matěj KochrdaMatěj Kochrda
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
10 1.42 o o o o o o o xxo xxx 331.00
5 Matyáš KloudMatyáš Kloud
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
09 9 1.38 o o xxo xo xo xo o xx 303.00
6 Adam KamelAdam Kamel
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
09 6 1.38 o o o o xo o xo xx 303.00
7 Jan ŽaloudekJan Žaloudek
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
10 17 1.38 o o o xxo o o xo xxx 303.00
8 Matyáš BláhaMatyáš Bláha
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
09 1 1.34 o o o o o xxo xxx 276.00
9= 49 Matěj NovákMatěj Novák
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
09 25 1.30 o o o o o xxx 250.00
9= Jiří ChalupaJiří Chalupa
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
09 24 1.30 o o o o o xxx 250.00
11 Jan KloudJan Kloud
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
09 8 1.30 o xo o o o xxx 250.00
12 24 Ondřej BulkaOndřej Bulka
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
09 2 1.30 o xo o xo xxo xxx 250.00
13 45 Antonín MatějkaAntonín Matějka
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
10 12 1.26 o o o o xx 225.00
14 Josef HorňákJosef Horňák
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
09 18 1.26 o o o xo xxx 225.00
15 Josef KulhánekJosef Kulhánek
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
09 11 1.26 xo o o xo xxx 225.00
16 Tomáš GerčákTomáš Gerčák
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
10 3 1.22 o o o xx 200.00
17= František HomolkaFrantišek Homolka
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
10 5 1.22 o o xo xxx 200.00
17= Matěj MirvaldMatěj Mirvald
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
10 13 1.22 o o xo xxx 200.00
19= 19 Filip KostnerFilip Kostner
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
09 10 1.18 o o xx 176.00
19= 29 Adam ŽivnůstkaAdam Živnůstka
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
10 21 1.18 o o xxx 176.00
21 Pavel MrázPavel Mráz
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
09 15 1.18 xo o xx 176.00
22 Dominik MarekDominik Marek
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
09 19 1.18 xxo o x 176.00
23 21 Tomáš KánTomáš Kán
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
10 7 1.18 xo xo xxx 176.00
24 Nicolas NěmecNicolas Němec
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
10 20 1.14 xo xxx 153.00
Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
10 16 NM xxx
Ondřej VaryšOndřej Varyš
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
10 22 NM xxx
Celkem 26 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 2.5.2023 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
10 15 1.50 - - o o o o o o o o xo o xxx 621.00
2 Linda ŠulákováLinda Šuláková
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
10 17 1.34 o xo o o o xxo o xo x 449.00
3 Tereza LeškováTereza Lešková
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
09 8 1.34 o xo o o o o xo xxo xxx 449.00
4 13 Kateřina ČejkováKateřina Čejková
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
10 24 1.30 o o o o o xxo o xxx 409.00
5 40 Bára MrázováBára Mrázová
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
10 11 1.30 o o o o o o xo xxx 409.00
6 Sára FrgelcováSára Frgelcová
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
09 2 1.26 xo xxo o o o xo xxx 369.00
7 Linda KolingerováLinda Kolingerová
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
11 4 1.26 o o o o o xxo xxx 369.00
8 Nela KoubkováNela Koubková
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
10 5 1.26 xo o o xo o xxo xxx 369.00
9 33 Lucie ZemanováLucie Zemanová
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
10 20 1.22 o o o xo o xx 331.00
10 Nikola MachováNikola Machová
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
11 9 1.22 xo o o xo o xxx 331.00
11 Eliška NovotnáEliška Novotná
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
10 12 1.22 o o xxo xo o xxx 331.00
12 15 Lucie HeideLucie Heide
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
10 3 1.22 o o xxo xo xo xxx 331.00
13= Aneta KašparováAneta Kašparová
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
09 28 1.22 o o o o xxo xxx 331.00
13= Ester SokolováEster Sokolová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
10 27 1.22 o o o o xxo xxx 331.00
15 43 Kristýna KoubováKristýna Koubová
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
09 6 1.22 o o xxo o xxo xxx 331.00
16 Šárka SlavíkováŠárka Slavíková
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
09 16 1.18 xo o o o xx 293.00
17 3 Julie KunštováJulie Kunštová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
10 7 1.18 xo o xo o xxx 293.00
18 Nikola HradskáNikola Hradská
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
09 25 1.18 o o o xo xxx 293.00
19 Julie PekárkováJulie Pekárková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
10 13 1.18 o o o xxo xxx 293.00
20 Ema BažatováEma Bažatová
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
10 1 1.14 xo xo o xxx 257.00
21 Adéla VránováAdéla Vránová
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
09 19 1.14 o xxo xo xxx 257.00
22 Jana PeškováJana Pešková
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
11 14 1.14 o o xxo xxx 257.00
23 Nikola ZíkováNikola Zíková
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
10 21 1.10 xxo o xxx 222.00
24 Nella ZíkováNella Zíková
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
10 26 1.06 xo xxx 188.00
Julie PekárkováJulie Pekárková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
09 23 DNS
Eliška VáchalováEliška Váchalová
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
10 22 NM
Michaela ThorovskáMichaela Thorovská
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
09 18 NM xxx
Roswitha MiškovčíkováRoswitha Miškovčíková
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
09 10 NM xxx
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 2.5.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal HacklMichal Hackl
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
09 2 4.50 3.88 4.41 3.85 4.41 4.50 290.00
2 Matyáš BláhaMatyáš Bláha
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
09 23 4.25 4.01 4.11 3.71 4.11 4.25 247.00
3 Jan ŠperlínJan Šperlín
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
10 12 4.25 3.87 3.97 3.75 3.97 4.25 247.00
4 Matyáš PreněkMatyáš Preněk
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
10 21 4.25 x x 4.25 4.25 x 247.00
5 Kristián KučaKristián Kuča
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
09 22 4.18 4.01 3.81 4.00 4.01 4.18 235.00
6 Matyáš KloudMatyáš Kloud
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
09 4 4.12 4.12 4.04 4.12 4.12 4.00 225.00
7 Jan BrchelJan Brchel
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
09 1 4.12 3.53 x 3.89 3.89 4.12 225.00
8 Josef KulhánekJosef Kulhánek
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
09 7 4.08 3.98 x 3.99 3.99 4.08 219.00
9 František SklářFrantišek Sklář
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
09 11 4.06 4.06 x 3.63 4.06 x 215.00
10 Matyáš MolekMatyáš Molek
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
09 24 4.04 3.31 4.04 3.56 4.04 x 212.00
11 Martin HlinkaMartin Hlinka
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
10 19 3.90 3.65 3.90 3.79 3.90 3.83 190.00
12 Stanislav HořejšíStanislav Hořejší
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
09 3 3.90 3.73 3.74 3.50 3.74 3.90 190.00
13 Václav PetrlíkVáclav Petrlík
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
09 20 3.87 3.77 3.83 3.87 3.87 3.69 185.00
14 Michal PořízMichal Poříz
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
09 18 3.83 3.58 3.83 3.41 3.83 3.64 179.00
15 Štěpán ZborníkŠtěpán Zborník
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
09 14 3.57 3.28 3.50 3.57 3.57 2.50 140.00
16 28 Vít ČadekVít Čadek
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
11 15 3.56 3.56 3.52 3.50 3.56 3.41 139.00
17 Lukáš BečvářLukáš Bečvář
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
10 17 3.43 x 3.43 3.22 3.43 x 121.00
18 Lukáš SokolLukáš Sokol
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
09 16 3.37 x 3.28 3.37 3.37 x 112.00
19 Vít PetrovičVít Petrovič
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
11 10 3.33 2.04 3.33 3.22 3.33 x 107.00
20 20 Jaromír KomanJaromír Koman
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
10 5 3.31 3.31 3.12 x 3.31 104.00
21 42 Tomáš MartíšekTomáš Martíšek
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
10 8 3.21 2.92 3.21 2.85 3.21 2.58 91.00
22 Filip KubátFilip Kubát
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
10 6 3.15 2.87 x 3.15 3.15 x 84.00
23 Matěj ŠvihovecMatěj Švihovec
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
10 13 3.13 2.96 2.52 3.13 3.13 2.68 81.00
24 Pavel MrázPavel Mráz
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
09 9 3.08 2.63 2.61 3.08 3.08 2.98 75.00
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 2.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
10 17 4.19 3.87 4.07 4.15 4.15 4.19 352.00
2 Linda KůrkováLinda Kůrková
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
10 6 4.10 4.10 3.68 4.07 4.10 3.96 331.00
3 Lucie NěmejcováLucie Němejcová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
11 12 3.96 3.60 3.71 x 3.71 3.96 299.00
4 Beáta ZelenáBeáta Zelená
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
10 22 3.93 3.88 3.93 x 3.93 3.91 292.00
5 Justýna MoravcováJustýna Moravcová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
09 28 3.90 3.62 3.65 3.90 3.90 3.83 285.00
6 Tereza LeškováTereza Lešková
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
09 7 3.87 3.43 3.65 3.87 3.87 279.00
7 45 Zuzana KočanováZuzana Kočanová
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
10 26 3.86 3.86 x x 3.86 3.85 276.00
8 Roswitha MiškovčíkováRoswitha Miškovčíková
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
09 11 3.78 3.78 3.52 3.33 3.78 3.61 259.00
9 Ema KostěncováEma Kostěncová
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
10 27 3.75 3.67 3.38 3.75 3.75 3.53 252.00
10 34 Monika VršeckáMonika Vršecká
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
10 21 3.66 3.50 3.42 3.49 3.50 3.66 233.00
11 Sofie BajričSofie Bajrič
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
11 1 3.65 x 3.31 3.65 3.65 3.51 231.00
12 Andrea VlčkováAndrea Vlčková
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
10 19 3.63 3.04 3.63 x 3.63 3.28 227.00
13 Denisa BártíkováDenisa Bártíková
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
09 3 3.62 3.46 3.56 3.62 3.62 x 225.00
14 4 Isabela PolenováIsabela Polenová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
09 14 3.61 3.40 3.54 x 3.54 3.61 223.00
15 Ellen NepodalováEllen Nepodalová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
10 29 3.58 3.31 3.27 3.45 3.45 3.58 216.00
16 35 Jolana ŠefčíkováJolana Šefčíková
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
10 18 3.58 x 3.58 3.16 3.58 x 216.00
17 Karolína PangrácováKarolína Pangrácová
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
10 13 3.35 3.09 3.35 3.31 3.35 3.13 170.00
18 Nikola MachováNikola Machová
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
11 10 3.32 3.11 3.25 3.32 3.32 3.30 165.00
19 Silvie RoučkováSilvie Roučková
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
09 15 3.25 1.83 3.25 x 3.25 x 151.00
20 Sára BarátováSára Barátová
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
09 2 3.23 x 2.87 3.23 3.23 3.14 148.00
21 Sofie KoškováSofie Košková
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
10 24 3.19 3.19 2.15 x 3.19 2.97 140.00
22 17 Kateřina JeníčkováKateřina Jeníčková
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
10 5 3.17 3.15 3.17 3.11 3.17 3.01 137.00
23 Kateřina BeránkováKateřina Beránková
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
09 23 3.16 3.16 3.03 2.92 3.16 3.08 135.00
24 Natálie LysenkoNatálie Lysenko
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
09 8 3.08 1.92 3.05 3.05 3.05 3.08 121.00
25 Amálie MachováAmálie Machová
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
10 9 3.06 3.06 x x 3.06 x 117.00
26 Nikola HradskáNikola Hradská
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
09 25 3.04 x 3.04 2.94 3.04 2.72 114.00
27 Adéla HřebejkováAdéla Hřebejková
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
11 4 2.89 2.86 2.89 2.18 2.89 x 89.00
28 37 Viktorie ŘedinováViktorie Ředinová
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
10 16 2.88 x x x - 2.88 87.00
29 Adéla VránováAdéla Vránová
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
09 20 2.75 2.65 1.81 2.42 2.65 2.75 67.00
Celkem 29 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan BrchelJan Brchel 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0938
2 Adam LitošAdam Litoš 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0890
3 Tobias PřibylTobias Přibyl 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0817
4 Matěj KochrdaMatěj Kochrda 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0807
5 Jan ŠperlínJan Šperlín 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0774
6 Jiří ChalupaJiří Chalupa 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0750
7 Josef HorňákJosef Horňák 09 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0749
8 Matěj FringošMatěj Fringoš 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0696
9 Matyáš LeitnerMatyáš Leitner 09 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0693
10 Antonín MatějkaAntonín Matějka 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0679
11 Michal HacklMichal Hackl 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0621
12 Matěj NovákMatěj Novák 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0610
13 Matyáš PreněkMatyáš Preněk 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0592
14 Stanislav HořejšíStanislav Hořejší 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0576
15 Josef ŠonskýJosef Šonský 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0575
16 Marek MrázMarek Mráz 09 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0561
17 Tomáš MartíšekTomáš Martíšek 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0548
18 Matyáš KloudMatyáš Kloud 09 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 0528
19 Matyáš BláhaMatyáš Bláha 09 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0523
20 Filip KostnerFilip Kostner 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0522
21 Vasyl BosniakVasyl Bosniak 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 0512
22 František SklářFrantišek Sklář 09 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0504
23 Václav PetrlíkVáclav Petrlík 09 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0494
24 Martin HlinkaMartin Hlinka 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0488
25 Michal PořízMichal Poříz 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0455
26 Ondřej BulkaOndřej Bulka 09 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0453
27 Josef KulhánekJosef Kulhánek 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0444
28 Vít ČadekVít Čadek 11 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0414
29 Jakub SekáčJakub Sekáč 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0388
30 Jan CapouchJan Capouch 09 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0363
31 Jaromír KomanJaromír Koman 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0357
32 Taras MykytiukTaras Mykytiuk 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 0355
33 Jan ŽaloudekJan Žaloudek 08 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0333
34 Matyáš MolekMatyáš Molek 09 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0331
35 Petr ŠenkýřPetr Šenkýř 09 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0329
36 Tomáš GerčákTomáš Gerčák 10 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0309
37= Jan ŽaloudekJan Žaloudek 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0303
37= Adam KamelAdam Kamel 09 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0303
39 Štěpán ZborníkŠtěpán Zborník 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0302
40 Filip KubátFilip Kubát 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0300
41 Daniel JohanesDaniel Johanes 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0291
42 Ján RippančJán Rippanč 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0279
43 Vít SokolVít Sokol 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0268
44 Jan Rybáček JanJan Rybáček Jan 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0263
45 Timon BenschTimon Bensch 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0252
46 Jan KloudJan Kloud 09 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 0250
47 Jan NováčekJan Nováček 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0241
48 Adam BolinaAdam Bolina 11 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0239
49 Kristián KučaKristián Kuča 09 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0235
50 Jiří TýcJiří Týc 11 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0225
51 Matěj ŠvihovecMatěj Švihovec 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 0224
52 Lukáš CimburekLukáš Cimburek 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0222
53 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0221
54 Jakub VrchlavskýJakub Vrchlavský 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0213
55 Matěj MirvaldMatěj Mirvald 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0200
56 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0196
57 Matěj KrůtaMatěj Krůta 11 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 0187
58 Vojtěch VaněčekVojtěch Vaněček 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0184
59 Dominik MarekDominik Marek 09 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0176
60 Marek PřevrátilMarek Převrátil 11 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0144
61 Jan MrázekJan Mrázek 11 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 0129
62 Radek ŠimánekRadek Šimánek 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0115
63 Vít PetrovičVít Petrovič 11 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0107
64 Adam KováčikAdam Kováčik 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
65= Tomáš KánTomáš Kán 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0000
65= Patrik TesařPatrik Tesař 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0000
65= Karel VachtaKarel Vachta 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0000
65= Šimon TeskaŠimon Teska 09 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0000
65= František NovýFrantišek Nový 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0000
65= Pavel MrázPavel Mráz 09 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 0000
65= Nicolas NěmecNicolas Němec 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0000
65= Ondřej VaryšOndřej Varyš 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0000
65= František HomolkaFrantišek Homolka 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0000
65= Josef KratochvílJosef Kratochvíl 09 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0000
65= Jan BečvářJan Bečvář 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0000
65= Jakub VeselkaJakub Veselka 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
65= Adam ŽivnůstkaAdam Živnůstka 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
65= Michal PořízMichal Poříz 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
65= Lukáš SokolLukáš Sokol 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
65= Štěpán KoleňŠtěpán Koleň 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0000
65= Tomáš NovotnýTomáš Novotný 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0000
65= Tadeáš HřebíčekTadeáš Hřebíček 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 0000
Celkem 82 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 2.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 48 Marek MrázMarek Mráz
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
09 10 50.87 315.00
2 Josef HorňákJosef Horňák
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
09 24 49.40 303.00
3 Martin HlinkaMartin Hlinka
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
10 25 48.80 298.00
4 Daniel JohanesDaniel Johanes
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
09 6 48.05 291.00
5 Ján RippančJán Rippanč
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
09 13 46.58 279.00
6 Michal PořízMichal Poříz
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
09 23 46.20 276.00
7= 46 Vít SokolVít Sokol
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
10 15 45.25 268.00
7= Jakub VeselkaJakub Veselka
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
10 18 45.25 268.00
9 Timon BenschTimon Bensch
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
10 1 43.30 252.00
10 Tomáš GerčákTomáš Gerčák
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
10 5 42.16 242.00
11 Jan NováčekJan Nováček
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
10 22 42.07 241.00
12 Adam BolinaAdam Bolina
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
11 2 41.85 239.00
13 50 Josef ŠonskýJosef Šonský
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
10 21 40.77 231.00
14 Jiří TýcJiří Týc
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
11 17 40.05 225.00
15 Lukáš CimburekLukáš Cimburek
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
10 4 39.70 222.00
16 Matyáš StaněkMatyáš Staněk
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
10 19 39.58 221.00
17 Jan Rybáček JanJan Rybáček Jan
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
10 14 38.93 215.00
18 Karel VachtaKarel Vachta
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
10 20 36.88 199.00
19 Matěj KrůtaMatěj Krůta
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
11 8 35.50 187.00
20 31 Taras MykytiukTaras Mykytiuk
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
10 11 34.74 181.00
21 25 Vasyl BosniakVasyl Bosniak
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
10 3 32.10 160.00
22 Marek PřevrátilMarek Převrátil
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
11 12 30.05 144.00
23 Matěj MirvaldMatěj Mirvald
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
10 9 29.15 137.00
24 Štěpán KoleňŠtěpán Koleň
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
10 7 27.75 126.00
25 Radek ŠimánekRadek Šimánek
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
09 16 26.33 115.00
Celkem 25 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 2.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 34 Monika VršeckáMonika Vršecká
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
10 16 45.62 - 424.00
2 Kristýna HejtmánkováKristýna Hejtmánková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
09 25 45.03 - 417.00
3 Ellen NepodalováEllen Nepodalová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
10 26 44.93 - 416.00
4 Rozárie KostěncováRozárie Kostěncová
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
09 24 43.73 - 401.00
5 36 Viktorka SamcováViktorka Samcová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
10 12 41.85 - 378.00
6 Julie PekárkováJulie Pekárková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
09 23 39.52 - 349.00
7 Amálie MachováAmálie Machová
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
10 6 39.15 - 345.00
8 44 Lucie KoubováLucie Koubová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
10 5 38.10 - 332.00
9 Klára BilíkováKlára Bilíková
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
11 1 35.63 - 302.00
10 Eliška PunčochářováEliška Punčochářová
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
10 10 33.75 - 280.00
11 Nikola PeckováNikola Pecková
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
09 22 32.83 - 269.00
12 32 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
10 17 32.35 - 263.00
13 Kristýna TaubrováKristýna Taubrová
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
09 21 32.20 - 261.00
14 19 Viktorie VáchalováViktorie Váchalová
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
10 20 32.00 - 259.00
15 Nikola ZíkováNikola Zíková
ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná
10 18 31.84 - 257.00
16 Denisa NárovcováDenisa Nárovcová
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
11 7 30.20 - 237.00
17 Dominika BursováDominika Bursová
ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice
10 2 29.55 - 230.00
18 39 Lucie PetelováLucie Petelová
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
10 8 29.00 - 223.00
19 Silvie RoučkováSilvie Roučková
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
09 11 28.45 - 217.00
20 11 Petra CmuntováPetra Cmuntová
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
10 3 28.25 - 215.00
21 Jitka VichrováJitka Vichrová
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
09 15 27.90 - 210.00
22 Tereza PořízkováTereza Pořízková
ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova
11 9 27.80 - 209.00
23 Michaela HolubováMichaela Holubová
ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň
10 19 26.05 - 189.00
24 Laura ŠťastnáLaura Šťastná
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
09 13 25.44 - 182.00
25 Michaela ThorovskáMichaela Thorovská
ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná
09 14 24.32 - 169.00
26 Adéla HřebejkováAdéla Hřebejková
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
11 27 21.35 - 135.00
27 Ella HlaváčkováElla Hlaváčková
Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok...
11 4 19.84 - 119.00
Celkem 27 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sára FrgelcováSára Frgelcová 09 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 1381
2 Nela KoubkováNela Koubková 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 1209
3 Eliška MandlováEliška Mandlová 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 1148
4 Veronika HolínováVeronika Holínová 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 1112
5 Barbora ŠindelováBarbora Šindelová 11 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 1070
6 Markéta KunclováMarkéta Kunclová 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1042
7 Linda ŠulákováLinda Šuláková 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 1010
8 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 10 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 0973
9 Linda KůrkováLinda Kůrková 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0955
10 Silvie PůbalováSilvie Půbalová 10 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0927
11= Kateřina ČejkováKateřina Čejková 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0913
11= Bára MrázováBára Mrázová 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 0913
13 Kristýna KoubováKristýna Koubová 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0892
14 Laura ŠťastnáLaura Šťastná 09 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 0873
15 Beáta ZelenáBeáta Zelená 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0850
16 Ester SokolováEster Sokolová 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0837
17 Zuzana KočanováZuzana Kočanová 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0827
18 Lucie NěmejcováLucie Němejcová 11 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0818
19 Lucie HeideLucie Heide 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0816
20 Isabela PolenováIsabela Polenová 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0795
21 Viktorka SamcováViktorka Samcová 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0738
22 Tereza LeškováTereza Lešková 09 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0728
23 Nikola PeckováNikola Pecková 09 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0718
24 Justýna MoravcováJustýna Moravcová 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0689
25 Ema BažatováEma Bažatová 10 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0688
26 Sofie BajričSofie Bajrič 11 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0657
27 Lucie ZemanováLucie Zemanová 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0623
28 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 10 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 0606
29 Jolana ŠefčíkováJolana Šefčíková 10 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 0544
30 Kateřina BeránkováKateřina Beránková 09 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0519
31 Nikola MachováNikola Machová 11 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 0496
32 Anna HronkováAnna Hronková 09 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0472
33 Amálie MachováAmálie Machová 10 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 0462
34 Lucie TotínováLucie Totínová 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0439
35 Monika VršeckáMonika Vršecká 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0424
36 Kristýna HejtmánkováKristýna Hejtmánková 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0417
37 Ellen NepodalováEllen Nepodalová 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0416
38 Karolína MaškováKarolína Mašková 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0402
39= Rozárie KostěncováRozárie Kostěncová 09 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0401
39= Kateřina JeníčkováKateřina Jeníčková 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0401
41 Beáta BrandováBeáta Brandová 11 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0382
42 Natálie LysenkoNatálie Lysenko 09 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 0374
43 Linda KolingerováLinda Kolingerová 11 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 0369
44 Lucie KoubováLucie Koubová 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0332
45 Aneta KašparováAneta Kašparová 09 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0331
46 Klára BilíkováKlára Bilíková 11 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0302
47= Nikola HradskáNikola Hradská 09 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0293
47= Julie KunštováJulie Kunštová 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0293
47= Šárka SlavíkováŠárka Slavíková 09 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0293
50 Ella HlaváčkováElla Hlaváčková 11 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 0289
51 Eliška PunčochářováEliška Punčochářová 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0280
52 Karolína ZoubkováKarolína Zoubková 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0274
53= Kristýna TaubrováKristýna Taubrová 09 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0261
53= Adéla RusoAdéla Ruso 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0261
55= Viktorie VáchalováViktorie Váchalová 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0259
55= Roswitha MiškovčíkováRoswitha Miškovčíková 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0259
57= Nikola ZíkováNikola Zíková 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0257
57= Adéla VránováAdéla Vránová 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0257
59 Ema KostěncováEma Kostěncová 10 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0252
60 Denisa BártíkováDenisa Bártíková 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0225
61 Viktorie ŘedinováViktorie Ředinová 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0224
62 Lucie PetelováLucie Petelová 10 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 0223
63 Silvie RoučkováSilvie Roučková 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0217
64 Petra CmuntováPetra Cmuntová 10 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0215
65 Jitka VichrováJitka Vichrová 09 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0210
66 Nella ZíkováNella Zíková 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0188
67 Karolína PangrácováKarolína Pangrácová 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0170
68 Michaela ThorovskáMichaela Thorovská 09 ZŠ TGM BlatnáZŠ TGM Blatná 0169
69 Sofie KoškováSofie Košková 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0140
70 Adéla HřebejkováAdéla Hřebejková 11 Základní škola Radomyšl, okres StrakoniceZákladní škola Radomyšl, ok... 0135
71 Aneta StehlíkováAneta Stehlíková 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
72= Andrea VlčkováAndrea Vlčková 10 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0000
72= Michaela HolubováMichaela Holubová 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0000
72= Hana BallováHana Ballová 11 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 0000
72= Jana KlečkováJana Klečková 10 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0000
72= Leontýna PangrácováLeontýna Pangrácová 10 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0000
72= Markéta SlancováMarkéta Slancová 10 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 0000
72= Tereza PořízkováTereza Pořízková 11 ZŠ PoděbradovaZŠ Poděbradova 0000
72= Dominika BursováDominika Bursová 10 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0000
72= Denisa NárovcováDenisa Nárovcová 11 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 0000
72= Jana PeškováJana Pešková 11 ZŠ Povážská StrakoniceZŠ Povážská Strakonice 0000
72= Eliška VáchalováEliška Váchalová 10 ZŠ a MŠ ŠtěkeňZŠ a MŠ Štěkeň 0000
72= Julie PekárkováJulie Pekárková 09 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
72= Julie PekárkováJulie Pekárková 10 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 0000
72= Eliška NovotnáEliška Novotná 10 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 0000
72= Sára BarátováSára Barátová 09 ZŠ J. A. Komenského BlatnáZŠ J. A. Komenského Blatná 0000
Celkem 86 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ TGM Blatná{8} 938
2 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 890
3 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 817
4 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 807
5 ZŠ Povážská Strakonice{8} 774
6 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 750
7 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 749
8 ZŠ Poděbradova{8} 696
9 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 693
10 ZŠ TGM Blatná{8} 679
11 ZŠ Poděbradova{8} 621
12 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 610
13 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 592
14 ZŠ TGM Blatná{8} 576
15 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 575
16 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 561
17 ZŠ Povážská Strakonice{8} 548
18 Základní škola Radomyšl, okres Strakonice{8} 528
19 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 523
20 ZŠ TGM Blatná{8} 522
21 Základní škola Radomyšl, okres Strakonice{8} 512
22 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 504
23 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 494
24 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 488
25 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 455
26 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 453
27 ZŠ Poděbradova{8} 444
28 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 414
29 ZŠ Poděbradova{8} 388
30 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 363
31 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 357
32 Základní škola Radomyšl, okres Strakonice{8} 355
33 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 333
34 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 331
35 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 329
36 ZŠ Poděbradova{8} 309
37 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 303
37 ZŠ Povážská Strakonice{8} 303
39 ZŠ Poděbradova{8} 302
40 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 300
41 ZŠ Poděbradova{8} 291
42 ZŠ Poděbradova{8} 279
43 ZŠ Povážská Strakonice{8} 268
44 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 263
45 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 252
46 Základní škola Radomyšl, okres Strakonice{8} 250
47 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 241
48 ZŠ TGM Blatná{8} 239
49 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 235
50 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 225
51 Základní škola Radomyšl, okres Strakonice{8} 224
52 ZŠ Povážská Strakonice{8} 222
53 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 221
54 ZŠ Povážská Strakonice{8} 213
55 ZŠ Povážská Strakonice{8} 200
56 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 196
57 Základní škola Radomyšl, okres Strakonice{8} 187
58 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 184
59 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 176
60 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 144
61 Základní škola Radomyšl, okres Strakonice{8} 129
62 ZŠ TGM Blatná{8} 115
63 ZŠ Povážská Strakonice{8} 107
64 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 0
64 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 0
64 Základní škola Radomyšl, okres Strakonice{8} 0
64 ZŠ Povážská Strakonice{8} 0
64 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 0
64 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 0
64 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 0
64 ZŠ Poděbradova{8} 0
64 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 0
64 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 0
64 ZŠ Poděbradova{8} 0
64 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 0
64 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 0
64 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 0
64 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 0
64 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 0
64 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 0
64 Základní škola Radomyšl, okres Strakonice{8} 0
64 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 0
Celkem 82 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 1381
2 ZŠ TGM Blatná{8} 1209
3 Základní škola Radomyšl, okres Strakonice{8} 1148
4 ZŠ Povážská Strakonice{8} 1112
5 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 1070
6 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 1042
7 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 1010
8 Gymnázium Strakonice{8} 973
9 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 955
10 ZŠ Poděbradova{8} 927
11 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 913
11 Základní škola Radomyšl, okres Strakonice{8} 913
13 ZŠ Poděbradova{8} 892
14 Gymnázium Strakonice{8} 873
15 ZŠ Povážská Strakonice{8} 850
16 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 837
17 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 827
18 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 818
19 ZŠ Povážská Strakonice{8} 816
20 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 795
21 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 738
22 ZŠ Povážská Strakonice{8} 728
23 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 718
24 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 689
25 ZŠ Poděbradova{8} 688
26 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 657
27 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 623
28 Gymnázium Strakonice{8} 606
29 Gymnázium Strakonice{8} 544
30 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 519
31 Základní škola Radomyšl, okres Strakonice{8} 496
32 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 472
33 Základní škola Radomyšl, okres Strakonice{8} 462
34 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 439
35 ZŠ Povážská Strakonice{8} 424
36 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 417
37 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 416
38 ZŠ TGM Blatná{8} 402
39 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 401
39 ZŠ TGM Blatná{8} 401
41 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 382
42 Gymnázium Strakonice{8} 374
43 Gymnázium Strakonice{8} 369
44 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 332
45 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 331
46 ZŠ Povážská Strakonice{8} 302
47 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 293
47 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 293
47 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 293
50 Základní škola Radomyšl, okres Strakonice{8} 289
51 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 280
52 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 274
53 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 261
53 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 261
55 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 259
55 ZŠ Poděbradova{8} 259
57 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 257
57 ZŠ TGM Blatná{8} 257
59 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 252
60 ZŠ Poděbradova{8} 225
61 ZŠ TGM Blatná{8} 224
62 Gymnázium Strakonice{8} 223
63 ZŠ Poděbradova{8} 217
64 ZŠ TGM Blatná{8} 215
65 ZŠ Poděbradova{8} 210
66 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 188
67 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 170
68 ZŠ TGM Blatná{8} 169
69 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 140
70 Základní škola Radomyšl, okres Strakonice{8} 135
71 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 0
71 ZŠ Poděbradova{8} 0
71 Základní škola a Gymnázium Vodňany{8} 0
71 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 0
71 ZŠ a MŠ Štěkeň{8} 0
71 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 0
71 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 0
71 Gymnázium Strakonice{8} 0
71 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 0
71 ZŠ Povážská Strakonice{8} 0
71 ZŠ J. A. Komenského Blatná{8} 0
71 Gymnázium Strakonice{8} 0
71 ZŠ Poděbradova{8} 0
71 ZŠ Povážská Strakonice{8} 0
71 ZŠ Dukelská, Strakonice{8} 0
71 ZŠ F. L. Čelakovského{8} 0
Celkem 86 závodníků