Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. - Chomutov

Chomutov (10. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 07.91
2 Karel VálaKarel Vála 09 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská 8 08.04 548.00
3 Šimon BelákŠimon Belák 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... 3 08.11 528.00
4 Lukáš GedeonLukáš Gedeon 08 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 5 08.16 514.00
5 David HorváthDavid Horváth 07 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská 6 08.18 509.00
6 Patrik OpatPatrik Opat 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 7 08.43 441.00
7 Adam UjváryAdam Ujváry 09 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 1 08.93 320.00
8 Dominik AdiDominik Adi 07 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 4 09.27 247.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex PokornýAlex Pokorný 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 7 07.97 568.00
2 Jaroslav FaiglJaroslav Faigl 09 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská 4 08.10 531.00
3 Radek MullerRadek Muller 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 6 08.44 439.00
4 Filip ŽikavskýFilip Žikavský 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š... 1 08.52 418.00
5 Lukáš OlahLukáš Olah 08 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská 2 08.53 416.00
6 Radek KupčokRadek Kupčok 07 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 5 08.73 366.00
7 Jan HanzlíkJan Hanzlík 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 3 08.96 313.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin TitlbachRobin Titlbach 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 7 07.95 574.00
2 Petr LackoPetr Lacko 08 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská 5 08.27 484.00
3 Karel OsvaldKarel Osvald 07 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 6 08.28 481.00
4 Adam VeselýAdam Veselý 07 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 1 08.35 462.00
5 Arnošt DvořákArnošt Dvořák 07 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 4 08.45 436.00
6 Jan KubištaJan Kubišta 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 3 08.47 431.00
7 Josef PolákJosef Polák 06 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská 2 08.53 416.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 07.91
2 Robin TitlbachRobin Titlbach 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 7 07.95 574.00
3 Alex PokornýAlex Pokorný 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 7 07.97 568.00
4 Karel VálaKarel Vála 09 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská 8 08.04 548.00
5 Jaroslav FaiglJaroslav Faigl 09 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská 4 08.10 531.00
6 Šimon BelákŠimon Belák 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... 3 08.11 528.00
7 Lukáš GedeonLukáš Gedeon 08 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 5 08.16 514.00
8 David HorváthDavid Horváth 07 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská 6 08.18 509.00
9 Petr LackoPetr Lacko 08 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská 5 08.27 484.00
10 Karel OsvaldKarel Osvald 07 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 6 08.28 481.00
11 Adam VeselýAdam Veselý 07 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 1 08.35 462.00
12 Patrik OpatPatrik Opat 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 7 08.43 441.00
13 Radek MullerRadek Muller 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 6 08.44 439.00
14 Arnošt DvořákArnošt Dvořák 07 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 4 08.45 436.00
15 Jan KubištaJan Kubišta 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 3 08.47 431.00
16 Filip ŽikavskýFilip Žikavský 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š... 1 08.52 418.00
17 Lukáš OlahLukáš Olah 08 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská 2 08.53 416.00
17 Josef PolákJosef Polák 06 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská 2 08.53 416.00
19 Radek KupčokRadek Kupčok 07 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 5 08.73 366.00
20 Adam UjváryAdam Ujváry 09 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 1 08.93 320.00
21 Jan HanzlíkJan Hanzlík 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 3 08.96 313.00
22 Dominik AdiDominik Adi 07 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 4 09.27 247.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona LichtenbergováLeona Lichtenbergová 09 Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A 5 09.27 499.00
2 Nikola RumlováNikola Rumlová 08 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 1 09.37 475.00
3 Bára PletichováBára Pletichová 08 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 7 09.45 456.00
4 Leona PejcharováLeona Pejcharová 09 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 2 09.53 438.00
5 Houdková MichaelaHoudková Michaela 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 6 09.71 397.00
6 Adéla KrentíkováAdéla Krentíková 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 3 09.79 380.00
7 Hrušková EliškaHrušková Eliška 08 ZŠ Březno AZŠ Březno A 4 10.48 245.00
8 Eliška SoukupováEliška Soukupová 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... 8 11.04 155.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 7 08.44 718.00
2 Adéla KejzlarováAdéla Kejzlarová 08 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 2 08.96 576.00
3 Kateřina SvejkovskáKateřina Svejkovská 08 Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A 1 09.00 566.00
4 Monika TrejbalováMonika Trejbalová 09 ZŠ Březno AZŠ Březno A 8 09.60 422.00
5 Leontýna JenčíkováLeontýna Jenčíková 09 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 6 09.76 386.00
6 Valerie Anna IllikováValerie Anna Illiková 09 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š... 5 09.88 361.00
7 Vanessa BártůVanessa Bártů 07 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 4 10.57 229.00
8 Kristýna BoguskáKristýna Boguská 08 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 3 14.46 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 4 08.28 764.00
2 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A 7 08.40 729.00
3 Lucie OpatováLucie Opatová 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 6 08.91 589.00
4 Nikola VršatováNikola Vršatová 10 ZŠ Březno AZŠ Březno A 1 09.04 556.00
5 Tereza RumlováTereza Rumlová 08 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 2 09.37 475.00
6 Vanessa Ella HoffmannováVanessa Ella Hoffmannová 09 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š... 3 09.42 463.00
7 Leontýna MoravcováLeontýna Moravcová 09 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 5 10.35 268.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 4 08.28 764.00
2 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A 7 08.40 729.00
3 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 7 08.44 718.00
4 Lucie OpatováLucie Opatová 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 6 08.91 589.00
5 Adéla KejzlarováAdéla Kejzlarová 08 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 2 08.96 576.00
6 Kateřina SvejkovskáKateřina Svejkovská 08 Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A 1 09.00 566.00
7 Nikola VršatováNikola Vršatová 10 ZŠ Březno AZŠ Březno A 1 09.04 556.00
8 Leona LichtenbergováLeona Lichtenbergová 09 Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A 5 09.27 499.00
9 Nikola RumlováNikola Rumlová 08 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 1 09.37 475.00
9 Tereza RumlováTereza Rumlová 08 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 2 09.37 475.00
11 Vanessa Ella HoffmannováVanessa Ella Hoffmannová 09 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š... 3 09.42 463.00
12 Bára PletichováBára Pletichová 08 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 7 09.45 456.00
13 Leona PejcharováLeona Pejcharová 09 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 2 09.53 438.00
14 Monika TrejbalováMonika Trejbalová 09 ZŠ Březno AZŠ Březno A 8 09.60 422.00
15 Houdková MichaelaHoudková Michaela 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 6 09.71 397.00
16 Leontýna JenčíkováLeontýna Jenčíková 09 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 6 09.76 386.00
17 Adéla KrentíkováAdéla Krentíková 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 3 09.79 380.00
18 Valerie Anna IllikováValerie Anna Illiková 09 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š... 5 09.88 361.00
19 Leontýna MoravcováLeontýna Moravcová 09 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 5 10.35 268.00
20 Hrušková EliškaHrušková Eliška 08 ZŠ Březno AZŠ Březno A 4 10.48 245.00
21 Vanessa BártůVanessa Bártů 07 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 4 10.57 229.00
22 Eliška SoukupováEliška Soukupová 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... 8 11.04 155.00
23 Kristýna BoguskáKristýna Boguská 08 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 3 14.46 0.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 6 2:34.88 633.00
2 Tereza vlasákováTereza vlasáková 07 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 9 2:44.23 525.00
3 Kateřina TautrmanováKateřina Tautrmanová 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 8 2:44.61 521.00
4 Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 3 2:47.39 491.00
5 Nela GillichováNela Gillichová 09 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 2 3:01.23 354.00
6 Kateřina SvejkovskáKateřina Svejkovská 08 Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A 7 3:12.30 259.00
7 Hernová KateřinaHernová Kateřina 08 ZŠ Březno AZŠ Březno A 4 3:41.03 79.00
8 Vanessa BártůVanessa Bártů 07 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 1 3:41.62 77.00
9 Štěpánka MertinováŠtěpánka Mertinová 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... 5 4:35.08 0.00
Oleksandra YuzaOleksandra Yuza 09 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 10 NM
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Vendula KarbanováVendula Karbanová 09 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 3 3:02.93 338.00
2 Viktorie ŠimkováViktorie Šimková 08 Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A 7 3:04.27 327.00
3 Magdaléna VršitáMagdaléna Vršitá 09 Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A 9 3:04.67 323.00
4 Kateřina PadrtováKateřina Padrtová 09 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 5 3:06.91 304.00
5 Kristýna SteidlováKristýna Steidlová 08 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 6 3:21.66 190.00
6 Sophie VáňováSophie Váňová 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 8 3:38.82 90.00
7 Sofie HájkováSofie Hájková 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š... 2 3:39.54 86.00
8 Krajánková NatálieKrajánková Natálie 07 ZŠ Březno AZŠ Březno A 4 3:40.03 84.00
9 Patricie CabalováPatricie Cabalová 09 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 1 4:03.09 10.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Oleksandra YuzaOleksandra Yuza 09 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 10 NM
2 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 6 2:34.88 633.00
3 Tereza vlasákováTereza vlasáková 07 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 9 2:44.23 525.00
4 Kateřina TautrmanováKateřina Tautrmanová 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 8 2:44.61 521.00
5 Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 3 2:47.39 491.00
6 Nela GillichováNela Gillichová 09 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 2 3:01.23 354.00
7 Vendula KarbanováVendula Karbanová 09 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 3 3:02.93 338.00
8 Viktorie ŠimkováViktorie Šimková 08 Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A 7 3:04.27 327.00
9 Magdaléna VršitáMagdaléna Vršitá 09 Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A 9 3:04.67 323.00
10 Kateřina PadrtováKateřina Padrtová 09 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 5 3:06.91 304.00
11 Kateřina SvejkovskáKateřina Svejkovská 08 Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A 7 3:12.30 259.00
12 Kristýna SteidlováKristýna Steidlová 08 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 6 3:21.66 190.00
13 Sophie VáňováSophie Váňová 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 8 3:38.82 90.00
14 Sofie HájkováSofie Hájková 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š... 2 3:39.54 86.00
15 Krajánková NatálieKrajánková Natálie 07 ZŠ Březno AZŠ Březno A 4 3:40.03 84.00
16 Hernová KateřinaHernová Kateřina 08 ZŠ Březno AZŠ Březno A 4 3:41.03 79.00
17 Vanessa BártůVanessa Bártů 07 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 1 3:41.62 77.00
18 Patricie CabalováPatricie Cabalová 09 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 1 4:03.09 10.00
19 Štěpánka MertinováŠtěpánka Mertinová 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... 5 4:35.08 0.00

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tomáš RichterTomáš Richter 07 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š... 8 4:50.50 616.00
2 Šimon BelákŠimon Belák 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š... 1 5:17.13 465.00
3 Josef PolákJosef Polák 06 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská 7 5:21.95 440.00
4 Lukáš GedeonLukáš Gedeon 08 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 3 5:26.10 419.00
5 David SedláčekDavid Sedláček 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 9 5:43.38 336.00
6 Vít KotvaldVít Kotvald 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 5 6:14.62 208.00
7 Adam UjváryAdam Ujváry 09 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 10 6:16.48 201.00
8 Martin DomastaMartin Domasta 08 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská 2 6:16.49 201.00
Jakub HoráčekJakub Horáček 07 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 4 DNS
Filip MoulisFilip Moulis 08 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská 6 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Robin TitlbachRobin Titlbach 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 10 5:07.32 518.00
2 Adam BabkaAdam Babka 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 2 5:24.01 429.00
3 Jakub MoroJakub Moro 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 7 5:24.69 426.00
4 Michal BábíčekMichal Bábíček 09 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 1 5:34.69 377.00
5 Karel OsvaldKarel Osvald 07 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 8 5:45.03 328.00
6 Jakub PředotaJakub Předota 07 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... 9 5:46.45 322.00
7 Jan DurdoňJan Durdoň 07 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská 3 5:48.21 314.00
8 Kristian LuloKristian Lulo 08 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská 4 6:15.03 206.00
9 Jindřich MichalíčekJindřich Michalíček 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 5 6:23.98 175.00
10 Petr MikolášPetr Mikoláš 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 6 6:25.01 171.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš RichterTomáš Richter 07 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š... 8 4:50.50 616.00
2 Robin TitlbachRobin Titlbach 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 10 5:07.32 518.00
3 Šimon BelákŠimon Belák 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š... 1 5:17.13 465.00
4 Josef PolákJosef Polák 06 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská 7 5:21.95 440.00
5 Adam BabkaAdam Babka 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 2 5:24.01 429.00
6 Jakub MoroJakub Moro 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 7 5:24.69 426.00
7 Lukáš GedeonLukáš Gedeon 08 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 3 5:26.10 419.00
8 Michal BábíčekMichal Bábíček 09 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 1 5:34.69 377.00
9 David SedláčekDavid Sedláček 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 9 5:43.38 336.00
10 Karel OsvaldKarel Osvald 07 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 8 5:45.03 328.00
11 Jakub PředotaJakub Předota 07 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... 9 5:46.45 322.00
12 Jan DurdoňJan Durdoň 07 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská 3 5:48.21 314.00
13 Vít KotvaldVít Kotvald 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 5 6:14.62 208.00
14 Kristian LuloKristian Lulo 08 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská 4 6:15.03 206.00
15 Adam UjváryAdam Ujváry 09 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 10 6:16.48 201.00
16 Martin DomastaMartin Domasta 08 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská 2 6:16.49 201.00
17 Jindřich MichalíčekJindřich Michalíček 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 5 6:23.98 175.00
18 Petr MikolášPetr Mikoláš 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 6 6:25.01 171.00
Jakub HoráčekJakub Horáček 07 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 4 DNS
Filip MoulisFilip Moulis 08 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská 6 DNS

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Titlbach, Babka, Pokorný, Veselý Titlbach, Babka, Pokorný, Veselý Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 6 31.32 499.00
2 Panoška, Bábíček, Gedeon, Kupčok Panoška, Bábíček, Gedeon, Kupčok ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 3 31.58 481.00
3 Horňák, Lacko, Moulis, Horváth Horňák, Lacko, Moulis, Horváth ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská 5 32.54 417.00
4 Polák, Ocsenáš, Faigl, Vála Polák, Ocsenáš, Faigl, Vála 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská 2 33.88 334.00
5 Hlaváček, Hanzlík, Pospíšil, Mikoláš Hlaváček, Hanzlík, Pospíšil, Mikoláš Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 4 34.29 311.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richter, Nádaský, Belák, Žikavský Richter, Nádaský, Belák, Žikavský Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... 6 30.46 561.00
2 Opat, Sedláček, Kubišta, Muller Opat, Sedláček, Kubišta, Muller Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 3 32.38 427.00
3 Sedláček, Slavík, Hojka, LE HOANG Sedláček, Slavík, Hojka, LE HOANG Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 2 32.70 406.00
4 Domasta, Olah, Lulo, Hrabal Domasta, Olah, Lulo, Hrabal ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská 5 33.74 342.00
5 Adi, Chorouš, Osvald, Kaisr Adi, Chorouš, Osvald, Kaisr ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 4 33.80 339.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richter, Nádaský, Belák, Žikavský Richter, Nádaský, Belák, Žikavský Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... 6 30.46 561.00
2 Titlbach, Babka, Pokorný, Veselý Titlbach, Babka, Pokorný, Veselý Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 6 31.32 499.00
3 Panoška, Bábíček, Gedeon, Kupčok Panoška, Bábíček, Gedeon, Kupčok ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 3 31.58 481.00
4 Opat, Sedláček, Kubišta, Muller Opat, Sedláček, Kubišta, Muller Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 3 32.38 427.00
5 Horňák, Lacko, Moulis, Horváth Horňák, Lacko, Moulis, Horváth ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská 5 32.54 417.00
6 Sedláček, Slavík, Hojka, LE HOANG Sedláček, Slavík, Hojka, LE HOANG Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 2 32.70 406.00
7 Domasta, Olah, Lulo, Hrabal Domasta, Olah, Lulo, Hrabal ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská 5 33.74 342.00
8 Adi, Chorouš, Osvald, Kaisr Adi, Chorouš, Osvald, Kaisr ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 4 33.80 339.00
9 Polák, Ocsenáš, Faigl, Vála Polák, Ocsenáš, Faigl, Vála 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská 2 33.88 334.00
10 Hlaváček, Hanzlík, Pospíšil, Mikoláš Hlaváček, Hanzlík, Pospíšil, Mikoláš Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří 4 34.29 311.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hniličková, Homolková, Kubovová, Siváková Hniličková, Homolková, Kubovová, Siváková Gymnázium Klášterec nad Ohří AGymnázium Klášterec nad Ohří A 4 32.32 713.00
2 Řimsová, Bašková, Lichtenbergová, Svejkovská Řimsová, Bašková, Lichtenbergová, Svejkovská Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A 2 33.68 618.00
3 Pejcharová, Kejzlarová, Mocková, vlasáková Pejcharová, Kejzlarová, Mocková, vlasáková ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 3 35.09 526.00
4 Hoffmannová, Hájková, Šádová, Soukupová Hoffmannová, Hájková, Šádová, Soukupová Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... 6 38.62 325.00
Michaela, Šimková, Šultová, Balíková Michaela, Šimková, Šultová, Balíková Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tschernayová, Rumlová, Rumlová, Steidlová Tschernayová, Rumlová, Rumlová, Steidlová ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 2 34.44 567.00
2 Opatová, Gillichová, Jenčíková, Padrtová Opatová, Gillichová, Jenčíková, Padrtová Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 3 34.80 544.00
3 Karbanová, Panušková, Tautrmanová, Krentíková Karbanová, Panušková, Tautrmanová, Krentíková Gymnázium Klášterec nad Ohří BGymnázium Klášterec nad Ohří B 5 35.92 475.00
4 Eliška, Trejbalová, Natálie, Vršatová Eliška, Trejbalová, Natálie, Vršatová ZŠ Březno AZŠ Březno A 4 36.38 447.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hniličková, Homolková, Kubovová, Siváková Hniličková, Homolková, Kubovová, Siváková Gymnázium Klášterec nad Ohří AGymnázium Klášterec nad Ohří A 4 32.32 713.00
2 Řimsová, Bašková, Lichtenbergová, Svejkovská Řimsová, Bašková, Lichtenbergová, Svejkovská Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A 2 33.68 618.00
3 Tschernayová, Rumlová, Rumlová, Steidlová Tschernayová, Rumlová, Rumlová, Steidlová ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov 2 34.44 567.00
4 Opatová, Gillichová, Jenčíková, Padrtová Opatová, Gillichová, Jenčíková, Padrtová Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... 3 34.80 544.00
5 Pejcharová, Kejzlarová, Mocková, vlasáková Pejcharová, Kejzlarová, Mocková, vlasáková ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 3 35.09 526.00
6 Karbanová, Panušková, Tautrmanová, Krentíková Karbanová, Panušková, Tautrmanová, Krentíková Gymnázium Klášterec nad Ohří BGymnázium Klášterec nad Ohří B 5 35.92 475.00
7 Eliška, Trejbalová, Natálie, Vršatová Eliška, Trejbalová, Natálie, Vršatová ZŠ Březno AZŠ Březno A 4 36.38 447.00
8 Hoffmannová, Hájková, Šádová, Soukupová Hoffmannová, Hájková, Šádová, Soukupová Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... 6 38.62 325.00
Michaela, Šimková, Šultová, Balíková Michaela, Šimková, Šultová, Balíková Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... 5 DQ

skok vysoký - Žáci

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,62 1,66 1,70 Body
1 Filip MoulisFilip Moulis
ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská
08 13 PB 1.58 - - - - - - - - - o o o - xxx 449.00
2 VU LE HOANGVU LE HOANG
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
09 10 PB 1.58 - - - o o o o - xo o - o x 449.00
3= Alex PokornýAlex Pokorný
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
08 17 PB 1.50 - - - o o o o - o o xxx 389.00
3= Vojtěch KašparovskýVojtěch Kašparovský
4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská
07 7 PB 1.50 - - o o o o o o o o - x 389.00
5= Adam HrabalAdam Hrabal
ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská
07 5 PB 1.50 - - - - - xo o xo o o xx 389.00
5= Jan KubištaJan Kubišta
Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,...
08 8 PB 1.50 - - - - - o o xxo o o xx 389.00
7 Adam VeselýAdam Veselý
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
07 21 PB 1.50 - - - o o o o - o xo xx 389.00
8 Tomáš RichterTomáš Richter
Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š...
07 18 PB 1.50 - - - o - o o xo o xo x 389.00
9 Radek KupčokRadek Kupčok
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
07 9 PB 1.46 - - o - xo o o o o xxx 360.00
10 Jakub OcsenášJakub Ocsenáš
4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská
07 15 PB 1.46 - - o o o xo o xo o 360.00
11 Matyáš BečkaMatyáš Bečka
Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří
08 2 PB 1.46 - - - - - - - - xo 360.00
12 Jiří HořínekJiří Hořínek
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
07 4 PB 1.42 - - - - o o - o - xxx 331.00
13 Petr MikolášPetr Mikoláš
Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří
08 11 PB 1.42 - - - o o o xxo xo x 331.00
14 Patrik OpatPatrik Opat
Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,...
08 16 PB 1.42 - - - - - - o xxo xxx 331.00
15 Nikolas HorňákNikolas Horňák
ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská
08 3 PB 1.38 - - - - o o xo xxx 303.00
16= Filip Nhat Thanh PhanFilip Nhat Thanh Phan
Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří
08 14 PB 1.34 - - o o o o xxx 276.00
16= Jakub MoroJakub Moro
Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,...
08 12 PB 1.34 - - - o o o xxx 276.00
18 Karel VálaKarel Vála
4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská
09 20 PB 1.34 - xxo xxo o o o 276.00
19 Zdeňek KaisrZdeňek Kaisr
ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov
07 6 PB 1.34 - - o o o xo xx 276.00
20 Dominik AdiDominik Adi
ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov
07 1 PB 1.34 - - o o xo xxo xx 276.00
21 Filip ŠťastnýFilip Šťastný
Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š...
09 19 PB 1.30 - - xo o xo xxx 250.00
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 Body
1= Anastázie DoksanskáAnastázie Doksanská
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
09 3 PB 1.38 - - - o o o - o xo xxx 491.00
1= Kateřina KubovováKateřina Kubovová
Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří
08 9 PB 1.38 - - - - - o o o xo xxx 491.00
1= Ema HomolkováEma Homolková
Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří
08 7 PB 1.38 - - o o o o - o xo xx 491.00
4 Dora BalíkováDora Balíková
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
09 1 PB 1.38 - - - - o o o o xxo xx 491.00
5 Tereza TschernayováTereza Tschernayová
ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov
09 18 PB 1.38 - - - o o o o xo xxo 491.00
6 Lucie OpatováLucie Opatová
Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,...
08 12 PB 1.38 - - - - - o o xxo xxo x 491.00
7 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová
Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A
09 15 PB 1.34 - - - - o o o o xxx 449.00
8= Tereza vlasákováTereza vlasáková
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
07 19 PB 1.30 - - o o o o xxo xx 409.00
8= Vanessa Ella HoffmannováVanessa Ella Hoffmannová
Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š...
09 6 PB 1.30 - - o o o o xxo xx 409.00
10= Tereza PanuškováTereza Panušková
Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří
09 14 PB 1.26 - - - - - o xxx 369.00
10= Kateřina PadrtováKateřina Padrtová
Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,...
09 13 PB 1.26 - - - o o o xxx 369.00
10= Helena ČervenáHelena Červená
Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A
09 2 PB 1.26 - - - o o o xxx 369.00
13 Adéla ŠimkováAdéla Šimková
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
08 17 PB 1.26 - - xo o o xo xxx 369.00
14 Hernová KateřinaHernová Kateřina
ZŠ Březno AZŠ Březno A
08 8 PB 1.26 - o o xo xo xo x 369.00
15 Karin ŠádováKarin Šádová
Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š...
08 16 PB 1.26 - xo o o o xxo x 369.00
16 Hrušková EliškaHrušková Eliška
ZŠ Březno AZŠ Březno A
08 5 PB 1.22 - o o xxo xo xx 331.00
17 Leontýna MoravcováLeontýna Moravcová
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
09 11 PB 1.18 - - o xo xxx 293.00
18 Vanesa MockováVanesa Mocková
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
09 10 PB 1.18 - - xo xxo xxx 293.00
19 Eva DoksanskáEva Doksanská
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
08 4 PB 0.00 0.00
Oleksandra YuzaOleksandra Yuza
ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov
09 20 NM - - xxx
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský
Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š...
08 14 PB 5.38 -0.8 m/s 5.38  -0,80 5.37  -1,30 x  -1,30 5.38 x  -1,90 457.00
2 Jaroslav FaiglJaroslav Faigl
4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská
09 4 PB 5.10 -1.3 m/s 5.06  -0,90 4.79  -1,60 5.10  -1,30 5.10 4.96  -1,00 402.00
3 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
07 16 PB 5.08 -1.1 m/s 4.88  -2,00 4.91  -1,10 3.20  1,00 4.91 5.08  -1,10 398.00
4 Matěj SedláčekMatěj Sedláček
Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,...
07 18 PB 4.86 -0.4 m/s 4.73  -0,10 4.51  0,80 4.67  0,50 4.73 4.86  -0,40 356.00
5 Petr LackoPetr Lacko
ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská
08 10 PB 4.82 +0.2 m/s 4.52  0,00 4.70  -0,60 4.82  0,20 4.82 4.77  -0,30 348.00
6 Matyáš BečkaMatyáš Bečka
Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří
08 1 PB 4.69 -0.9 m/s 4.49  -1,40 x  0,00 x  -1,70 4.49 4.69  -0,90 324.00
MS Daniel MajákDaniel Maják
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 11 PB 4.67 +0.0 m/s x  -1,00 x  -0,10 4.67  0,00 4.67 x  -0,30
8 Lukáš OlahLukáš Olah
ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská
08 15 PB 4.54 -1.4 m/s 3.68  -0,20 4.19  -0,80 3.54  -0,10 4.19 4.54  -1,40 297.00
9 Lukáš SlavíkLukáš Slavík
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
08 19 PB 4.48 +1.0 m/s 4.28  0,00 4.29  0,20 4.48  1,00 4.48 4.44  -1,00 287.00
10 David SedláčekDavid Sedláček
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
08 17 PB 4.33 +1.1 m/s 4.11  -0,30 4.20  0,00 4.33  1,10 4.33 3.98  -0,60 261.00
11 Jiří HořínekJiří Hořínek
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
07 7 PB 4.33 +0.0 m/s x  -0,20 x  -2,40 4.14  -0,20 4.14 4.33  0,00 261.00
12 Martin DomastaMartin Domasta
ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská
08 2 PB 4.29 +0.0 m/s 4.05  -1,50 4.19  -0,30 4.02  -0,80 4.19 4.29  0,00 254.00
13 Zdeňek KaisrZdeňek Kaisr
ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov
07 9 PB 4.18 +0.1 m/s 4.01  0,80 3.70  -0,50 4.17  0,10 4.17 4.18  0,10 235.00
14 Jiří HojkaJiří Hojka
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
08 6 PB 4.17 -1.1 m/s 4.17  -1,10 3.97  -1,70 3.89  -3,00 4.17 4.07  -0,20 234.00
15 Radek MullerRadek Muller
Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,...
08 13 PB 4.05 -1.4 m/s x  -0,90 4.05  -1,40 x  -1,50 4.05 3.74  -1,70 214.00
16 Filip ŠťastnýFilip Šťastný
Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š...
09 20 PB 4.02 +0.2 m/s 3.67  -0,10 4.02  0,20 3.90  0,40 4.02 3.92  -0,70 209.00
17 Arnošt DvořákArnošt Dvořák
Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří
07 3 PB 4.00 +0.2 m/s x  -0,90 4.00  0,20 x  0,00 4.00 x 206.00
18 Adam HlaváčekAdam Hlaváček
Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří
08 5 PB 3.98 -2.2 m/s 3.91  -1,20 3.98  -2,20 3.62  -2,20 3.98 x  -1,30 203.00
19 Jindřich MichalíčekJindřich Michalíček
Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,...
08 12 PB 3.93 +0.0 m/s 2.89  -1,00 3.67  -0,50 3.93  0,00 3.93 3.72  -1,40 195.00
20 Václav ChoroušVáclav Chorouš
ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov
08 8 PB 3.74 +0.6 m/s 3.74  0,60 x  -0,80 3.72  -0,10 3.74 x  0,40 165.00
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SivákováVeronika Siváková
Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří
08 15 PB 4.70 -0.6 m/s 4.69  0,90 4.70  -0,60 4.57  -0,30 4.70 4.70  -0,70 479.00
2 Nikola VršatováNikola Vršatová
ZŠ Březno AZŠ Březno A
10 19 PB 4.15 -0.2 m/s 4.15  -0,20 3.63  0,20 3.71  0,00 4.15 3.74  -0,20 343.00
3 Leona PejcharováLeona Pejcharová
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
09 12 PB 4.13 +0.5 m/s x 4.13  0,50 4.02  -1,10 4.13 x 338.00
4 Tereza PanuškováTereza Panušková
Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří
09 11 PB 4.06 +0.3 m/s 4.06  0,30 4.00  0,00 4.02  -1,00 4.06 4.02  -1,10 322.00
5 Nela GillichováNela Gillichová
Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,...
09 3 PB 4.00 +0.3 m/s 3.84  -0,60 x 4.00  0,30 4.00 3.74  -0,50 308.00
6 Vendula KarbanováVendula Karbanová
Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří
09 8 PB 3.86 +1.2 m/s x 3.86  1,20 3.66  1,40 3.86 3.64  0,00 276.00
7 Kristýna SteidlováKristýna Steidlová
ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov
08 16 PB 3.76 +1.0 m/s x x 3.76  1,00 3.76 3.20  -1,50 254.00
8 Magdaléna VršitáMagdaléna Vršitá
Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A
09 20 PB 3.75 -1.2 m/s 3.75  -1,20 3.49  0,20 3.49  0,00 3.75 x 252.00
9 Monika TrejbalováMonika Trejbalová
ZŠ Březno AZŠ Březno A
09 18 PB 3.68 +0.8 m/s 3.68  0,80 3.60  0,60 3.55  0,00 3.68 3.66  0,20 237.00
10 Leontýna JenčíkováLeontýna Jenčíková
Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,...
09 6 PB 3.68 +0.6 m/s 3.63  -0,70 3.68  0,60 3.35  -0,20 3.68 3.44  0,40 237.00
11 Adéla KejzlarováAdéla Kejzlarová
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
08 9 PB 3.67 -0.3 m/s 2.80  0,40 x 3.67  -0,30 3.67 3.50  0,40 235.00
12 Valerie Anna IllikováValerie Anna Illiková
Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š...
09 5 PB 3.63 -0.3 m/s 3.63  -0,30 x 3.56  -0,10 3.63 x 227.00
13 Nikola RumlováNikola Rumlová
ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov
08 13 PB 3.62 -0.9 m/s 3.56  1,00 2.96  0,50 3.27  -2,10 3.56 3.62  -0,90 225.00
14 Soukupová EliškaSoukupová Eliška
ZŠ Březno AZŠ Březno A
10 2 PB 3.61 -0.3 m/s 3.56  0,20 x 3.53  -0,20 3.56 3.61  -0,30 223.00
15 Viktorie ŠimkováViktorie Šimková
Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A
08 17 PB 3.58 +0.8 m/s 3.58  0,80 3.47  -0,30 3.34  0,30 3.58 x 216.00
16 Rozálie BaškováRozálie Bašková
Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A
09 1 PB 3.53 -0.7 m/s 3.43  -0,50 x x 3.43 3.53  -0,70 206.00
17 Tereza RumlováTereza Rumlová
ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov
08 14 PB 3.36 -1.0 m/s 3.16  0,00 3.23  0,00 3.36  -1,00 3.36 3.16  -1,10 172.00
18 Sofie HájkováSofie Hájková
Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š...
08 4 PB 3.35 +1.0 m/s 3.09  1,00 3.30  0,50 3.35  1,00 3.35 x 170.00
19 Klára KošanováKlára Košanová
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
09 10 PB 3.21 +1.1 m/s x 3.21  1,10 2.90  -2,00 3.21 2.94  -0,40 144.00
20 Eliška JouzkováEliška Jouzková
Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,...
08 7 PB 3.05 +0.5 m/s 2.77  -0,30 x 2.92  -0,30 2.92 3.05  0,50 116.00
21 Karolína WeineltováKarolína Weineltová
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
08 21 PB 3.02 -0.6 m/s 3.02  -0,60 2.85  0,30 x 3.02 3.00  0,30 110.00
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KubovováKateřina Kubovová
Gymnázium Klášterec nad Ohří AGymnázium Klášterec nad Ohří A
08 11 PB 09.23 - 479.00
2 Tereza TschernayováTereza Tschernayová
ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov
09 19 PB 08.88 - 456.00
3 Bára PletichováBára Pletichová
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
08 15 PB 08.47 - 430.00
4 Krajánková NatálieKrajánková Natálie
ZŠ Březno AZŠ Březno A
07 14 PB 07.57 - 372.00
5 Kateřina ČernáKateřina Černá
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
07 3 PB 07.16 - 345.00
6 Barbora KenderováBarbora Kenderová
Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,...
08 10 PB 06.90 - 329.00
7 Eliška JouzkováEliška Jouzková
Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,...
08 9 PB 06.78 - 321.00
8 Ema HomolkováEma Homolková
Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří
08 7 PB 06.73 - 318.00
9 Leona LichtenbergováLeona Lichtenbergová
Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A
09 12 PB 06.68 - 315.00
10 Eva FialováEva Fialová
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
08 6 PB 06.61 - 310.00
11 Roubíková IvetaRoubíková Iveta
ZŠ Březno AZŠ Březno A
08 8 PB 06.33 - 292.00
12 Helena ČervenáHelena Červená
Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A
09 4 PB 06.18 - 283.00
13 Štěpánka MertinováŠtěpánka Mertinová
Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š...
08 13 PB 05.99 - 271.00
14 Soukupová EliškaSoukupová Eliška
ZŠ Březno AZŠ Březno A
10 5 PB 05.92 - 266.00
15 Dora BalíkováDora Balíková
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
09 1 PB 05.62 - 247.00
16 Karin ŠádováKarin Šádová
Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š...
08 18 PB 05.51 - 240.00
17 Nikola SvobodováNikola Svobodová
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
08 17 PB 05.34 - 230.00
18 Rozálie BaškováRozálie Bašková
Gymnázium Chomutov AGymnázium Chomutov A
09 2 PB 04.83 - 198.00
19 Eliška SoukupováEliška Soukupová
Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š...
08 16 PB 04.46 - 175.00
20 Sophie VáňováSophie Váňová
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
08 20 PB 04.35 - 168.00
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 10.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
07 14 PB 11.12 553.00
2 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský
Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š...
08 11 PB 09.55 459.00
3 David HorváthDavid Horváth
ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská
07 5 PB 09.40 450.00
4 Jakub HoráčekJakub Horáček
Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,...
07 4 PB 09.36 447.00
5 Jakub OcsenášJakub Ocsenáš
4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská
07 13 PB 08.98 425.00
6 Lukáš SlavíkLukáš Slavík
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
08 18 PB 08.51 397.00
7 Jakub PředotaJakub Předota
Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š...
07 16 PB 08.46 394.00
8 Alfred MjalovskyAlfred Mjalovsky
Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří
08 10 PB 08.32 385.00
9 Filip ŽikavskýFilip Žikavský
Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomu AZákladní škola a mateřská š...
08 19 PB 08.26 382.00
10= Michal BábíčekMichal Bábíček
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
09 1 PB 08.15 375.00
10= Filip Nhat Thanh PhanFilip Nhat Thanh Phan
Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří
08 12 PB 08.15 375.00
12 Jan DurdoňJan Durdoň
4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská
07 3 PB 08.14 375.00
13 Matěj SedláčekMatěj Sedláček
Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,...
07 17 PB 08.01 367.00
14 Adam BabkaAdam Babka
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
08 2 PB 07.95 363.00
15 Jan PospíšilJan Pospíšil
Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří
08 15 PB 07.91 361.00
16 Adam HrabalAdam Hrabal
ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská
07 6 PB 07.84 357.00
17 Marcel MachačnýMarcel Machačný
Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho...
08 9 PB 07.74 351.00
18 Václav ChoroušVáclav Chorouš
ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov
08 7 PB 07.07 311.00
19 Kristian LuloKristian Lulo
ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská
08 8 PB 07.04 310.00
Celkem 19 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Robin TitlbachRobin Titlbach 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 1591
2 Tomáš RichterTomáš Richter 07 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... PB 1566
3 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 PB 1432
4 Patrik OpatPatrik Opat 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... PB 1199
5 Šimon BelákŠimon Belák 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... PB 0993
6 David HorváthDavid Horváth 07 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská PB 0959
7= Lukáš GedeonLukáš Gedeon 08 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 PB 0933
7= Jaroslav FaiglJaroslav Faigl 09 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská PB 0933
9 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... PB 0916
10 Dominik AdiDominik Adi 07 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov PB 0862
11 Petr LackoPetr Lacko 08 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská PB 0832
12 Karel OsvaldKarel Osvald 07 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov PB 0809
13 Filip ŽikavskýFilip Žikavský 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... PB 0800
14 Adam BabkaAdam Babka 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0792
15 Jakub OcsenášJakub Ocsenáš 07 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská PB 0785
16 Josef PolákJosef Polák 06 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská PB 0774
17 Michal BábíčekMichal Bábíček 09 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 PB 0752
18 Adam HrabalAdam Hrabal 07 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská PB 0746
19 Radek KupčokRadek Kupčok 07 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 PB 0726
20 Matěj SedláčekMatěj Sedláček 07 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... PB 0723
21 Jakub PředotaJakub Předota 07 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... PB 0716
22 Jan DurdoňJan Durdoň 07 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská PB 0689
23= Lukáš SlavíkLukáš Slavík 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0684
23= Matyáš BečkaMatyáš Bečka 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 0684
25 Radek MullerRadek Muller 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... PB 0653
26 Arnošt DvořákArnošt Dvořák 07 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 0642
27 Jiří HořínekJiří Hořínek 07 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 PB 0592
28 Alex PokornýAlex Pokorný 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0568
29 Karel VálaKarel Vála 09 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská PB 0548
30 Adam UjváryAdam Ujváry 09 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 0521
31 Zdeňek KaisrZdeňek Kaisr 07 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov PB 0511
32 Václav ChoroušVáclav Chorouš 08 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov PB 0476
33 Filip ŠťastnýFilip Šťastný 09 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... PB 0459
34= Filip MoulisFilip Moulis 08 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská PB 0449
34= VU LE HOANGVU LE HOANG 09 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0449
36 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... PB 0447
37 Jakub MoroJakub Moro 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... PB 0426
38 Nikolas HorňákNikolas Horňák 08 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská PB 0417
39= Vojtěch KašparovskýVojtěch Kašparovský 07 4. ZŠ Kadaňská4. ZŠ Kadaňská PB 0389
39= Adam VeselýAdam Veselý 07 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0389
39= Jan KubištaJan Kubišta 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... PB 0389
42 Alfred MjalovskyAlfred Mjalovsky 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 0385
43 Filip Nhat Thanh PhanFilip Nhat Thanh Phan 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 0375
44 Petr MikolášPetr Mikoláš 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 0331
45 Adam HlaváčekAdam Hlaváček 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 0311
46 Lukáš OlahLukáš Olah 08 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská PB 0297
47 David SedláčekDavid Sedláček 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0261
48 Vít KotvaldVít Kotvald 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 0208
49 Kristian LuloKristian Lulo 08 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská PB 0206
50 Martin DomastaMartin Domasta 08 ZŠ PetlérskáZŠ Petlérská PB 0201
51 Jindřich MichalíčekJindřich Michalíček 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... PB 0175
52= Lukáš GerstnerLukáš Gerstner 09 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... PB 0000
52= Jan PospíšilJan Pospíšil 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 0000
52= Marcel MachačnýMarcel Machačný 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0000
52= Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. PB 0000
52= Jan HanzlíkJan Hanzlík 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 0000
52= Jiří HojkaJiří Hojka 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0000
Celkem 57 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 1968
2 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov PB 1796
3 Lucie OpatováLucie Opatová 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... PB 1624
4 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov PB 1514
5= Vanessa Ella HoffmannováVanessa Ella Hoffmannová 09 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... PB 1197
5= Veronika SivákováVeronika Siváková 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 1197
7 Kateřina KubovováKateřina Kubovová 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 0970
8 Tereza vlasákováTereza vlasáková 07 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 PB 0934
9 Nikola VršatováNikola Vršatová 10 ZŠ BřeznoZŠ Březno PB 0899
10 Bára PletichováBára Pletichová 08 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 PB 0886
11 Leona PejcharováLeona Pejcharová 09 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 PB 0864
12 Adéla KejzlarováAdéla Kejzlarová 08 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 PB 0811
13 Ema HomolkováEma Homolková 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 0809
14 Dora BalíkováDora Balíková 09 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0738
15 Nikola RumlováNikola Rumlová 08 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov PB 0700
16 Kateřina PadrtováKateřina Padrtová 09 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... PB 0673
17 Nela GillichováNela Gillichová 09 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... PB 0662
18 Monika TrejbalováMonika Trejbalová 09 ZŠ BřeznoZŠ Březno PB 0659
19 Helena ČervenáHelena Červená 09 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov PB 0652
20 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 PB 0633
21 Leontýna JenčíkováLeontýna Jenčíková 09 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... PB 0623
22 Karin ŠádováKarin Šádová 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... PB 0609
23 Valerie Anna IllikováValerie Anna Illiková 09 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... PB 0588
24 Magdaléna VršitáMagdaléna Vršitá 09 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov PB 0575
25 Kateřina SvejkovskáKateřina Svejkovská 08 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov PB 0566
26 Viktorie ŠimkováViktorie Šimková 08 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov PB 0543
27 Kateřina TautrmanováKateřina Tautrmanová 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 0521
28 Anastázie DoksanskáAnastázie Doksanská 09 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 PB 0491
29 Tereza RumlováTereza Rumlová 08 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov PB 0475
30 Vendula KarbanováVendula Karbanová 09 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 0475
31 Krajánková NatálieKrajánková Natálie 07 ZŠ BřeznoZŠ Březno PB 0456
32 Hernová KateřinaHernová Kateřina 08 ZŠ BřeznoZŠ Březno PB 0448
33 Soukupová EliškaSoukupová Eliška 10 ZŠ BřeznoZŠ Březno PB 0447
34 Kristýna SteidlováKristýna Steidlová 08 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov PB 0444
35 Houdková MichaelaHoudková Michaela 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0397
36 Adéla ŠimkováAdéla Šimková 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0369
37 Kateřina ČernáKateřina Černá 07 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 PB 0345
38 Hrušková EliškaHrušková Eliška 08 ZŠ BřeznoZŠ Březno PB 0331
39 Eliška SoukupováEliška Soukupová 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... PB 0330
40 Barbora KenderováBarbora Kenderová 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... PB 0329
41 Tereza PanuškováTereza Panušková 09 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 0322
42 Eliška JouzkováEliška Jouzková 08 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad OhříZákladní škola, Krátká 676,... PB 0321
43 Leona LichtenbergováLeona Lichtenbergová 09 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov PB 0315
44 Roubíková IvetaRoubíková Iveta 08 ZŠ BřeznoZŠ Březno PB 0292
45 Štěpánka MertinováŠtěpánka Mertinová 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... PB 0271
46 Leontýna MoravcováLeontýna Moravcová 09 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0268
47 Sofie HájkováSofie Hájková 08 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta ChomuZákladní škola a mateřská š... PB 0256
48 Nikola SvobodováNikola Svobodová 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0230
49 Klára KošanováKlára Košanová 09 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0144
50 Karolína WeineltováKarolína Weineltová 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0110
51 Sophie VáňováSophie Váňová 08 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0090
52 Vanessa BártůVanessa Bártů 07 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0077
53= Oleksandra YuzaOleksandra Yuza 09 ZŠ Písečná ChomutovZŠ Písečná Chomutov PB 0000
53= Patricie CabalováPatricie Cabalová 09 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0000
53= Kristýna BoguskáKristýna Boguská 08 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 PB 0000
53= Rozálie BaškováRozálie Bašková 09 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov PB 0000
53= Adéla KrentíkováAdéla Krentíková 08 Gymnázium Klášterec nad OhříGymnázium Klášterec nad Ohří PB 0000
53= Nelly ŠultováNelly Šultová 09 Základní škola Chomutov, Hornická 4387Základní škola Chomutov, Ho... PB 0000
53= Eva DoksanskáEva Doksanská 08 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 PB 0000
53= Eva FialováEva Fialová 08 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 PB 0000
Celkem 60 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 1591
2 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomutov, s.r.o{8} 1566
3 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 1432
4 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad Ohří{8} 1199
5 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomutov, s.r.o{8} 993
6 ZŠ Petlérská{8} 959
7 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 933
7 4. ZŠ Kadaňská{8} 933
9 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomutov, s.r.o{8} 916
10 ZŠ Písečná Chomutov{8} 862
11 ZŠ Petlérská{8} 832
12 ZŠ Písečná Chomutov{8} 809
13 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomutov, s.r.o{8} 800
14 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 792
15 4. ZŠ Kadaňská{8} 785
16 4. ZŠ Kadaňská{8} 774
17 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 752
18 ZŠ Petlérská{8} 746
19 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 726
20 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad Ohří{8} 723
21 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomutov, s.r.o{8} 716
22 4. ZŠ Kadaňská{8} 689
23 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 684
23 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 684
25 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad Ohří{8} 653
26 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 642
27 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 592
28 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 568
29 4. ZŠ Kadaňská{8} 548
30 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 521
31 ZŠ Písečná Chomutov{8} 511
32 ZŠ Písečná Chomutov{8} 476
33 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomutov, s.r.o{8} 459
34 ZŠ Petlérská{8} 449
34 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 449
36 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad Ohří{8} 447
37 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad Ohří{8} 426
38 ZŠ Petlérská{8} 417
39 4. ZŠ Kadaňská{8} 389
39 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 389
39 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad Ohří{8} 389
42 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 385
43 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 375
44 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 331
45 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 311
46 ZŠ Petlérská{8} 297
47 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 261
48 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 208
49 ZŠ Petlérská{8} 206
50 ZŠ Petlérská{8} 201
51 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad Ohří{8} 175
52 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.{8} 0
52 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 0
52 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 0
52 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad Ohří{8} 0
52 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 0
52 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 0
Celkem 57 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 1968
2 Gymnázium Chomutov{8} 1796
3 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad Ohří{8} 1624
4 ZŠ Písečná Chomutov{8} 1514
5 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomutov, s.r.o{8} 1197
5 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 1197
7 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 970
8 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 934
9 ZŠ Březno{8} 899
10 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 886
11 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 864
12 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 811
13 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 809
14 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 738
15 ZŠ Písečná Chomutov{8} 700
16 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad Ohří{8} 673
17 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad Ohří{8} 662
18 ZŠ Březno{8} 659
19 Gymnázium Chomutov{8} 652
20 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 633
21 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad Ohří{8} 623
22 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomutov, s.r.o{8} 609
23 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomutov, s.r.o{8} 588
24 Gymnázium Chomutov{8} 575
25 Gymnázium Chomutov{8} 566
26 Gymnázium Chomutov{8} 543
27 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 521
28 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 491
29 ZŠ Písečná Chomutov{8} 475
29 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 475
31 ZŠ Březno{8} 456
32 ZŠ Březno{8} 448
33 ZŠ Březno{8} 447
34 ZŠ Písečná Chomutov{8} 444
35 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 397
36 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 369
37 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 345
38 ZŠ Březno{8} 331
39 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomutov, s.r.o{8} 330
40 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad Ohří{8} 329
41 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 322
42 Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad Ohří{8} 321
43 Gymnázium Chomutov{8} 315
44 ZŠ Březno{8} 292
45 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomutov, s.r.o{8} 271
46 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 268
47 Základní škola a mateřská škola Duhová cesta Chomutov, s.r.o{8} 256
48 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 230
49 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 144
50 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 110
51 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 90
52 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 77
53 ZŠ Písečná Chomutov{8} 0
53 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 0
53 Gymnázium Chomutov{8} 0
53 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 0
53 Gymnázium Klášterec nad Ohří{8} 0
53 Základní škola Chomutov, Hornická 4387{8} 0
53 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 0
53 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 0
Celkem 60 závodníků