Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III. -okres Litoměřice

Lovosice (10. 5. 2023)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Tomáš MarekTomáš Marek 09 Základní škola Smart Základní škola Smart 2 08.41 447.00
2 Matyáš BenešMatyáš Beneš 09 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 3 08.57 406.00
3 Jakub ČernostaJakub Černosta 09 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 4 08.91 324.00
4 Vojtěch ŠindelářVojtěch Šindelář 10 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 6 09.52 199.00
5 Josef NovotnýJosef Novotný 10 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 1 09.53 197.00
6 Matěj NezbedaMatěj Nezbeda 09 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 5 09.70 168.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MolnárTomáš Molnár 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 5 08.42 444.00
2 Jakub ŠiškaJakub Šiška 09 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 1 09.33 235.00
3 Martin CveklMartin Cvekl 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 4 09.64 178.00
4 Tadeáš LebduškaTadeáš Lebduška 11 Základní škola Smart Základní škola Smart 2 09.79 153.00
5 Tadeáš ŠvimberskýTadeáš Švimberský 10 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 6 09.85 143.00
6 Daniel AlbrechtDaniel Albrecht 11 Základní škola Smart Základní škola Smart 3 11.55 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Filip ZahálkaFilip Zahálka 09 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 6 08.51 421.00
2 Jakub JirákJakub Jirák 10 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 2 08.72 369.00
3 Vladimír HortVladimír Hort 09 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 4 08.88 331.00
4 Patrik BalážPatrik Baláž 09 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 3 09.30 241.00
5 David PiklDavid Pikl 10 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 5 09.36 229.00
6 Šimon ŠvecŠimon Švec 11 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 1 10.68 40.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin ŠivákRobin Šivák 10 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 6 09.14 274.00
2 9 Jan Pham Duc AnJan Pham Duc An 10 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 5 09.35 231.00
3 1 Sebastien BrůhaSebastien Brůha 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 4 10.19 94.00
4 Jan KronJan Kron 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 2 10.24 88.00
5 Matěj RozsypalMatěj Rozsypal 11 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 1 11.25 4.00
1 Matěj BeruškaMatěj Beruška 09 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš HabadaJonáš Habada 10 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 4 09.07 289.00
2 Filip BrambaškiFilip Brambaški 09 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 3 09.19 264.00
3 Lukáš KučeraLukáš Kučera 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 5 09.46 210.00
4 Jan ValdaJan Valda 11 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 1 10.34 75.00
5 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 11 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 2 10.39 70.00
6 Kryštof VandaKryštof Vanda 10 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 6 10.99 17.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SpisarMiroslav Spisar 09 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 2 08.85 338.00
2 Petr KotlárPetr Kotlár 08 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 4 08.89 329.00
3 Lukáš VeltruskýLukáš Veltruský 09 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 5 08.91 324.00
4 Tomáš KňourekTomáš Kňourek 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 3 09.31 239.00
5 Jan ZárubaJan Záruba 11 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 6 09.73 163.00
6 Petr VysokýPetr Vysoký 09 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 1 14.53 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HadravaLukáš Hadrava 09 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 3 09.23 255.00
2 8 Arsenij KozakArsenij Kozak 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 4 09.27 247.00
3 Marek TůmaMarek Tůma 10 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 1 09.48 207.00
4 Bao Nam NguyenBao Nam Nguyen 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... 2 09.64 178.00
5 Stanislav TrunecStanislav Trunec 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... 5 09.72 164.00
13 Vojtěch ZavřelVojtěch Zavřel 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PrchlíkVojtěch Prchlík 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2 08.87 333.00
2 Matěj KlitschMatěj Klitsch 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 4 08.89 329.00
3 Tadeáš TischlerTadeáš Tischler 09 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 5 09.22 257.00
4 Tadeáš BrankeTadeáš Branke 10 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 3 09.39 224.00
5 Zdeněk ZvolskýZdeněk Zvolský 09 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 1 09.54 196.00
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SobotkaDavid Sobotka 09 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 1 08.67 381.00
2 9 Gurpreet SinghGurpreet Singh 11 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 5 08.88 331.00
3 8 Dominik MaštalířDominik Maštalíř 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 2 09.26 249.00
4 Lukáš GoldbergLukáš Goldberg 10 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 3 09.44 214.00
5 Filip HrnčířFilip Hrnčíř 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 4 09.56 192.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Tomáš MarekTomáš Marek 09 Základní škola Smart Základní škola Smart 2 08.41 447.00
2 Tomáš MolnárTomáš Molnár 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 5 08.42 444.00
3 11 Filip ZahálkaFilip Zahálka 09 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 6 08.51 421.00
4 Matyáš BenešMatyáš Beneš 09 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 3 08.57 406.00
5 David SobotkaDavid Sobotka 09 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 1 08.67 381.00
6 Jakub JirákJakub Jirák 10 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 2 08.72 369.00
7 Miroslav SpisarMiroslav Spisar 09 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 2 08.85 338.00
8 Vojtěch PrchlíkVojtěch Prchlík 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2 08.87 333.00
9 Vladimír HortVladimír Hort 09 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 4 08.88 331.00
9 9 Gurpreet SinghGurpreet Singh 11 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 5 08.88 331.00
11 Petr KotlárPetr Kotlár 08 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 4 08.89 329.00
11 Matěj KlitschMatěj Klitsch 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 4 08.89 329.00
13 Jakub ČernostaJakub Černosta 09 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 4 08.91 324.00
13 Lukáš VeltruskýLukáš Veltruský 09 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 5 08.91 324.00
15 Jonáš HabadaJonáš Habada 10 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 4 09.07 289.00
16 Robin ŠivákRobin Šivák 10 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 6 09.14 274.00
17 Filip BrambaškiFilip Brambaški 09 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 3 09.19 264.00
18 Tadeáš TischlerTadeáš Tischler 09 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 5 09.22 257.00
19 Lukáš HadravaLukáš Hadrava 09 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 3 09.23 255.00
20 8 Dominik MaštalířDominik Maštalíř 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 2 09.26 249.00
21 8 Arsenij KozakArsenij Kozak 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 4 09.27 247.00
22 Patrik BalážPatrik Baláž 09 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 3 09.30 241.00
23 Tomáš KňourekTomáš Kňourek 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 3 09.31 239.00
24 Jakub ŠiškaJakub Šiška 09 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 1 09.33 235.00
25 9 Jan Pham Duc AnJan Pham Duc An 10 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 5 09.35 231.00
26 David PiklDavid Pikl 10 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 5 09.36 229.00
27 Tadeáš BrankeTadeáš Branke 10 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 3 09.39 224.00
28 Lukáš GoldbergLukáš Goldberg 10 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 3 09.44 214.00
29 Lukáš KučeraLukáš Kučera 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 5 09.46 210.00
30 Marek TůmaMarek Tůma 10 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 1 09.48 207.00
31 Vojtěch ŠindelářVojtěch Šindelář 10 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 6 09.52 199.00
32 Josef NovotnýJosef Novotný 10 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 1 09.53 197.00
33 Zdeněk ZvolskýZdeněk Zvolský 09 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 1 09.54 196.00
34 Filip HrnčířFilip Hrnčíř 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 4 09.56 192.00
35 Martin CveklMartin Cvekl 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 4 09.64 178.00
35 Bao Nam NguyenBao Nam Nguyen 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... 2 09.64 178.00
37 Matěj NezbedaMatěj Nezbeda 09 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 5 09.70 168.00
38 Stanislav TrunecStanislav Trunec 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... 5 09.72 164.00
39 Jan ZárubaJan Záruba 11 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 6 09.73 163.00
40 Tadeáš LebduškaTadeáš Lebduška 11 Základní škola Smart Základní škola Smart 2 09.79 153.00
41 Tadeáš ŠvimberskýTadeáš Švimberský 10 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 6 09.85 143.00
42 1 Sebastien BrůhaSebastien Brůha 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 4 10.19 94.00
43 Jan KronJan Kron 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 2 10.24 88.00
44 Jan ValdaJan Valda 11 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 1 10.34 75.00
45 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 11 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 2 10.39 70.00
46 Šimon ŠvecŠimon Švec 11 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 1 10.68 40.00
47 Kryštof VandaKryštof Vanda 10 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 6 10.99 17.00
48 Matěj RozsypalMatěj Rozsypal 11 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 1 11.25 4.00
49 Daniel AlbrechtDaniel Albrecht 11 Základní škola Smart Základní škola Smart 3 11.55 0.00
50 Petr VysokýPetr Vysoký 09 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 1 14.53 0.00
1 Matěj BeruškaMatěj Beruška 09 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 3 DNS
13 Vojtěch ZavřelVojtěch Zavřel 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 6 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Eliška HrabánkováEliška Hrabánková 10 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE 2 09.28 496.00
2 Daniela ŠterclováDaniela Šterclová 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 1 09.35 480.00
3 Veronika DubininaVeronika Dubinina 09 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 4 09.47 451.00
4 12 Adéla PokornáAdéla Pokorná 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 3 10.38 263.00
5 Jennifer RajzováJennifer Rajzová 09 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 6 10.39 261.00
6 SOFIE NOVOTNÁSOFIE NOVOTNÁ 10 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 5 10.49 243.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice VeseláAlice Veselá 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 7 09.04 556.00
2 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 5 09.11 538.00
3 7 Kristýna KavkováKristýna Kavková 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 4 09.68 404.00
4 Veronika HartlováVeronika Hartlová 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 1 09.95 346.00
5 Hana JirmanováHana Jirmanová 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 3 10.10 316.00
6 13 Lenka TrčováLenka Trčová 10 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 6 10.14 308.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 09 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 5 08.94 582.00
2 Mariana RychetskáMariana Rychetská 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 2 09.44 458.00
3 Zuzana KlančíkováZuzana Klančíková 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 3 09.51 442.00
4 Viktorie VilímováViktorie Vilímová 10 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 6 09.68 404.00
5 11 Beáta ŠindelářováBeáta Šindelářová 09 Základní škola Smart Základní škola Smart 1 10.48 245.00
Kristýna PastorkováKristýna Pastorková 09 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Sarah SlahučkováSarah Slahučková 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 2 09.34 482.00
2 12 Vendula TesařováVendula Tesařová 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 6 09.56 431.00
3 Natálie ProkšováNatálie Prokšová 10 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 4 09.82 374.00
4 Bára SlavíkováBára Slavíková 09 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 5 10.40 259.00
5 KAROLÍNA JINDŘICHOVÁKAROLÍNA JINDŘICHOVÁ 11 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 3 10.47 247.00
6 Anna SvobodováAnna Svobodová 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 1 11.01 160.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Bára VernerováBára Vernerová 10 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE 5 09.13 533.00
2 Kamila KoubováKamila Koubová 09 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 3 09.75 389.00
3 Justýna KubešováJustýna Kubešová 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 4 09.87 363.00
4 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 1 10.10 316.00
5 Karolína PlavcováKarolína Plavcová 11 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 2 10.26 285.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela Nicol KurfirstováNela Nicol Kurfirstová 09 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 1 09.32 487.00
2 8 Denisa LečbychováDenisa Lečbychová 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 6 09.73 393.00
3 Nikola DvořákováNikola Dvořáková 09 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 4 10.11 314.00
4 5 NATÁLIE HURTOVÁNATÁLIE HURTOVÁ 09 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 2 10.69 209.00
5 7 Sára KamenickáSára Kamenická 09 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 5 10.80 192.00
6 2 Tereza DrábkováTereza Drábková 10 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 3 11.02 158.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 09 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 3 09.27 499.00
2 Adéla VeverkováAdéla Veverková 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 6 09.43 461.00
3 Jana StaňkováJana Staňková 09 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 2 09.43 461.00
4 Agáta LandováAgáta Landová 11 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 4 09.92 353.00
5 Ella UngerováElla Ungerová 11 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 1 10.07 322.00
6 Anežka ŠkodováAnežka Škodová 09 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 5 10.53 236.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valéria GoliašováValéria Goliašová 10 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE 2 09.24 506.00
2 Karolína KorousováKarolína Korousová 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 1 09.49 447.00
3 Nela KalloufiNela Kalloufi 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 5 09.63 415.00
4 Jolana ČernáJolana Černá 09 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 3 09.67 406.00
5 5 Ema FilipováEma Filipová 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 4 09.73 393.00
6 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 6 10.39 261.00
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (st, 10.5.2023 - 09:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 09.62 417.00
2 Adéla KonůpkováAdéla Konůpková 10 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 3 09.77 384.00
3 Bára ŠedlbauerováBára Šedlbauerová 11 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 5 09.87 363.00
4 Thea PuravcováThea Puravcová 11 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 2 09.98 340.00
5 Amálie MoravcováAmálie Moravcová 11 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 4 10.72 204.00
6 Veronika VavruškováVeronika Vavrušková 09 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 1 11.24 128.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 09 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 5 08.94 582.00
2 Alice VeseláAlice Veselá 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 7 09.04 556.00
3 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 5 09.11 538.00
4 13 Bára VernerováBára Vernerová 10 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE 5 09.13 533.00
5 Valéria GoliašováValéria Goliašová 10 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE 2 09.24 506.00
6 3 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 09 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 3 09.27 499.00
7 5 Eliška HrabánkováEliška Hrabánková 10 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE 2 09.28 496.00
8 Nela Nicol KurfirstováNela Nicol Kurfirstová 09 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 1 09.32 487.00
9 10 Sarah SlahučkováSarah Slahučková 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 2 09.34 482.00
10 Daniela ŠterclováDaniela Šterclová 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 1 09.35 480.00
11 Adéla VeverkováAdéla Veverková 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 6 09.43 461.00
11 Jana StaňkováJana Staňková 09 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 2 09.43 461.00
13 Mariana RychetskáMariana Rychetská 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 2 09.44 458.00
14 Veronika DubininaVeronika Dubinina 09 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 4 09.47 451.00
15 Karolína KorousováKarolína Korousová 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 1 09.49 447.00
16 Zuzana KlančíkováZuzana Klančíková 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 3 09.51 442.00
17 12 Vendula TesařováVendula Tesařová 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 6 09.56 431.00
18 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 09.62 417.00
19 Nela KalloufiNela Kalloufi 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 5 09.63 415.00
20 Jolana ČernáJolana Černá 09 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 3 09.67 406.00
21 7 Kristýna KavkováKristýna Kavková 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 4 09.68 404.00
21 Viktorie VilímováViktorie Vilímová 10 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 6 09.68 404.00
23 8 Denisa LečbychováDenisa Lečbychová 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 6 09.73 393.00
23 5 Ema FilipováEma Filipová 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 4 09.73 393.00
25 Kamila KoubováKamila Koubová 09 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 3 09.75 389.00
26 Adéla KonůpkováAdéla Konůpková 10 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 3 09.77 384.00
27 Natálie ProkšováNatálie Prokšová 10 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 4 09.82 374.00
28 Justýna KubešováJustýna Kubešová 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 4 09.87 363.00
28 Bára ŠedlbauerováBára Šedlbauerová 11 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 5 09.87 363.00
30 Agáta LandováAgáta Landová 11 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 4 09.92 353.00
31 Veronika HartlováVeronika Hartlová 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 1 09.95 346.00
32 Thea PuravcováThea Puravcová 11 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 2 09.98 340.00
33 Ella UngerováElla Ungerová 11 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 1 10.07 322.00
34 Hana JirmanováHana Jirmanová 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 3 10.10 316.00
34 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 1 10.10 316.00
36 Nikola DvořákováNikola Dvořáková 09 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 4 10.11 314.00
37 13 Lenka TrčováLenka Trčová 10 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 6 10.14 308.00
38 Karolína PlavcováKarolína Plavcová 11 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 2 10.26 285.00
39 12 Adéla PokornáAdéla Pokorná 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 3 10.38 263.00
40 Jennifer RajzováJennifer Rajzová 09 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 6 10.39 261.00
40 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 6 10.39 261.00
42 Bára SlavíkováBára Slavíková 09 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 5 10.40 259.00
43 KAROLÍNA JINDŘICHOVÁKAROLÍNA JINDŘICHOVÁ 11 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 3 10.47 247.00
44 11 Beáta ŠindelářováBeáta Šindelářová 09 Základní škola Smart Základní škola Smart 1 10.48 245.00
45 SOFIE NOVOTNÁSOFIE NOVOTNÁ 10 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 5 10.49 243.00
46 Anežka ŠkodováAnežka Škodová 09 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 5 10.53 236.00
47 5 NATÁLIE HURTOVÁNATÁLIE HURTOVÁ 09 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 2 10.69 209.00
48 Amálie MoravcováAmálie Moravcová 11 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 4 10.72 204.00
49 7 Sára KamenickáSára Kamenická 09 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 5 10.80 192.00
50 Anna SvobodováAnna Svobodová 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 1 11.01 160.00
51 2 Tereza DrábkováTereza Drábková 10 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 3 11.02 158.00
52 Veronika VavruškováVeronika Vavrušková 09 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 1 11.24 128.00
Kristýna PastorkováKristýna Pastorková 09 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 4 DNF

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 9 Aneta MatějkováAneta Matějková 09 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 9 2:04.29 447.00
2 6 Nela IlkivováNela Ilkivová 10 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 6 2:09.02 384.00
3 2 Tereza FrancováTereza Francová 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 2 2:09.26 381.00
4 7 Sára KamenickáSára Kamenická 09 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 7 2:21.43 240.00
5 11 Anna TícováAnna Tícová 10 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 11 2:22.10 233.00
6 8 Denisa LečbychováDenisa Lečbychová 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 8 2:22.82 225.00
7 4 Nela HubálkováNela Hubálková 11 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 4 2:24.72 207.00
8 1 Laura DvořákováLaura Dvořáková 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 1 2:28.39 173.00
9 3 Barbora HlaváčkováBarbora Hlaváčková 11 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 3 2:41.14 77.00
10 10 Amaliya SuchyanAmaliya Suchyan 10 Základní škola Smart Základní škola Smart 10 2:45.49 53.00
11 12 Natalie VildováNatalie Vildová 10 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 12 2:50.76 29.00
5 NATÁLIE HURTOVÁNATÁLIE HURTOVÁ 09 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 5 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 7 Kristýna KavkováKristýna Kavková 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 7 1:55.93 570.00
2 4 Klára FuhrmannováKlára Fuhrmannová 11 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 4 1:57.36 548.00
3 2 Dominika BulířováDominika Bulířová 10 Základní škola Smart Základní škola Smart 2 2:07.26 407.00
4 13 Anastazie SvobodováAnastazie Svobodová 09 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 13 2:14.00 322.00
5 3 Adéla DaňováAdéla Daňová 10 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 3 2:19.00 265.00
6 9 Nela KohlováNela Kohlová 10 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 9 2:20.40 250.00
7 6 Magdalena IllichmanováMagdalena Illichmanová 11 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 2:22.47 229.00
8 8 Radana KočařováRadana Kočařová 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 8 2:23.56 218.00
9 12 Adéla PokornáAdéla Pokorná 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 12 2:37.74 99.00
10 11 Kateřina NedorostováKateřina Nedorostová 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 11 2:38.46 94.00
11 10 Anna KřížováAnna Křížová 09 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 10 2:38.98 91.00
12 1 Nikola BeníškováNikola Beníšková 09 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 1 2:48.84 37.00
5 Eliška HrabánkováEliška Hrabánková 10 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE 5 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 10 Sarah SlahučkováSarah Slahučková 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 10 1:57.51 546.00
2 12 Vendula TesařováVendula Tesařová 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 12 2:01.02 494.00
3 3 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 09 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 3 2:01.53 486.00
4 6 Timea Valerie KirályTimea Valerie Király 10 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 6 2:03.74 455.00
5 13 Lenka TrčováLenka Trčová 10 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 13 2:06.53 417.00
6 1 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE 1 2:07.12 409.00
7 11 Amálie SvobodováAmálie Svobodová 11 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 11 2:07.28 407.00
8 5 Ema FilipováEma Filipová 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 5 2:11.50 353.00
9 7 Vanesa KofrováVanesa Kofrová 11 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 7 2:17.35 284.00
10 4 Linda DvořákováLinda Dvořáková 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 4 2:31.12 149.00
11 9 ELIŠKA ROTTEROVÁELIŠKA ROTTEROVÁ 11 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 9 2:32.01 142.00
12 8 NIKOLA MALKOVIČOVÁNIKOLA MALKOVIČOVÁ 09 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 8 2:48.50 38.00
13 2 Tereza DrábkováTereza Drábková 10 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 2 3:18.67 0.00
Celkem 13 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 13 Bára VernerováBára Vernerová 10 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE 13 1:58.45 532.00
2 2 Aneta JustováAneta Justová 09 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 2 2:03.37 460.00
3 9 Viktorie QuiaserováViktorie Quiaserová 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 9 2:08.20 395.00
4 4 Karolína KozákováKarolína Kozáková 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 4 2:10.44 366.00
5 5 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 10 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 5 2:11.58 352.00
6 10 Ela StanislavováEla Stanislavová 09 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 10 2:13.67 326.00
7 6 Pavla MaláPavla Malá 11 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 2:18.00 276.00
8 1 Anežka ChlupsováAnežka Chlupsová 10 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 1 2:18.01 276.00
9 8 Antonie PavlíkováAntonie Pavlíková 09 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 8 2:24.24 211.00
10 7 Thuy NguyenThuy Nguyen 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 7 2:29.15 166.00
11 3 Tereza KadlečkováTereza Kadlečková 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 3 2:30.73 152.00
12 11 Beáta ŠindelářováBeáta Šindelářová 09 Základní škola Smart Základní škola Smart 11 2:45.26 54.00
12 Tereza TůmováTereza Tůmová 09 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 12 DNF
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Kristýna KavkováKristýna Kavková 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 7 1:55.93 570.00
2 4 Klára FuhrmannováKlára Fuhrmannová 11 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 4 1:57.36 548.00
3 10 Sarah SlahučkováSarah Slahučková 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 10 1:57.51 546.00
4 13 Bára VernerováBára Vernerová 10 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE 13 1:58.45 532.00
5 12 Vendula TesařováVendula Tesařová 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 12 2:01.02 494.00
6 3 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 09 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 3 2:01.53 486.00
7 2 Aneta JustováAneta Justová 09 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 2 2:03.37 460.00
8 6 Timea Valerie KirályTimea Valerie Király 10 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 6 2:03.74 455.00
9 9 Aneta MatějkováAneta Matějková 09 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 9 2:04.29 447.00
10 13 Lenka TrčováLenka Trčová 10 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 13 2:06.53 417.00
11 1 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE 1 2:07.12 409.00
12 2 Dominika BulířováDominika Bulířová 10 Základní škola Smart Základní škola Smart 2 2:07.26 407.00
13 11 Amálie SvobodováAmálie Svobodová 11 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 11 2:07.28 407.00
14 9 Viktorie QuiaserováViktorie Quiaserová 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 9 2:08.20 395.00
15 6 Nela IlkivováNela Ilkivová 10 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 6 2:09.02 384.00
16 2 Tereza FrancováTereza Francová 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 2 2:09.26 381.00
17 4 Karolína KozákováKarolína Kozáková 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 4 2:10.44 366.00
18 5 Ema FilipováEma Filipová 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 5 2:11.50 353.00
19 5 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 10 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 5 2:11.58 352.00
20 10 Ela StanislavováEla Stanislavová 09 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 10 2:13.67 326.00
21 13 Anastazie SvobodováAnastazie Svobodová 09 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 13 2:14.00 322.00
22 7 Vanesa KofrováVanesa Kofrová 11 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 7 2:17.35 284.00
23 6 Pavla MaláPavla Malá 11 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 2:18.00 276.00
24 1 Anežka ChlupsováAnežka Chlupsová 10 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 1 2:18.01 276.00
25 3 Adéla DaňováAdéla Daňová 10 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 3 2:19.00 265.00
26 9 Nela KohlováNela Kohlová 10 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 9 2:20.40 250.00
27 7 Sára KamenickáSára Kamenická 09 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 7 2:21.43 240.00
28 11 Anna TícováAnna Tícová 10 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 11 2:22.10 233.00
29 6 Magdalena IllichmanováMagdalena Illichmanová 11 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 2:22.47 229.00
30 8 Denisa LečbychováDenisa Lečbychová 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 8 2:22.82 225.00
31 8 Radana KočařováRadana Kočařová 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 8 2:23.56 218.00
32 8 Antonie PavlíkováAntonie Pavlíková 09 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 8 2:24.24 211.00
33 4 Nela HubálkováNela Hubálková 11 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 4 2:24.72 207.00
34 1 Laura DvořákováLaura Dvořáková 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 1 2:28.39 173.00
35 7 Thuy NguyenThuy Nguyen 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 7 2:29.15 166.00
36 3 Tereza KadlečkováTereza Kadlečková 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 3 2:30.73 152.00
37 4 Linda DvořákováLinda Dvořáková 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 4 2:31.12 149.00
38 9 ELIŠKA ROTTEROVÁELIŠKA ROTTEROVÁ 11 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 9 2:32.01 142.00
39 12 Adéla PokornáAdéla Pokorná 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 12 2:37.74 99.00
40 11 Kateřina NedorostováKateřina Nedorostová 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 11 2:38.46 94.00
41 10 Anna KřížováAnna Křížová 09 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 10 2:38.98 91.00
42 3 Barbora HlaváčkováBarbora Hlaváčková 11 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 3 2:41.14 77.00
43 11 Beáta ŠindelářováBeáta Šindelářová 09 Základní škola Smart Základní škola Smart 11 2:45.26 54.00
44 10 Amaliya SuchyanAmaliya Suchyan 10 Základní škola Smart Základní škola Smart 10 2:45.49 53.00
45 8 NIKOLA MALKOVIČOVÁNIKOLA MALKOVIČOVÁ 09 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 8 2:48.50 38.00
46 1 Nikola BeníškováNikola Beníšková 09 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 1 2:48.84 37.00
47 12 Natalie VildováNatalie Vildová 10 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 12 2:50.76 29.00
48 2 Tereza DrábkováTereza Drábková 10 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 2 3:18.67 0.00
5 NATÁLIE HURTOVÁNATÁLIE HURTOVÁ 09 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 5 DNS
5 Eliška HrabánkováEliška Hrabánková 10 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE 5 DNS
12 Tereza TůmováTereza Tůmová 09 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 12 DNF

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 10 Lukáš OpltLukáš Oplt 11 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 10 3:27.72 418.00
2 8 Arsenij KozakArsenij Kozak 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 8 3:34.30 368.00
3 11 Filip TvrdíkFilip Tvrdík 10 Základní škola Smart Základní škola Smart 11 3:34.87 364.00
4 3 Josef FranceJosef France 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 3 3:34.91 363.00
5 7 Jiří KošJiří Koš 11 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 7 3:35.33 360.00
6 5 Jan HrbáčekJan Hrbáček 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 5 3:36.97 348.00
7 9 Vojtěch KrejzaVojtěch Krejza 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 9 3:49.76 261.00
8 6 Antonín ChovanecAntonín Chovanec 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 3:52.50 243.00
9 1 Richard BazinekRichard Bazinek 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 1 3:55.10 228.00
10 12 Roman UtvaRoman Utva 09 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 12 4:08.40 154.00
11 2 Ivan BunchaIvan Buncha 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... 2 4:20.44 99.00
12 4 Daniel HavlíčekDaniel Havlíček 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 4 4:23.37 88.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 2 Tobiáš DrahozalTobiáš Drahozal 11 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 2 3:26.24 430.00
2 4 Radek LupínekRadek Lupínek 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 4 3:38.42 338.00
3 6 Jan MartanJan Martan 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 6 3:40.24 325.00
4 8 Matěj MužíkMatěj Mužík 11 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 8 3:43.83 300.00
5 12 Ilja TretiakIlja Tretiak 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... 12 3:44.96 292.00
6 11 Matěj ŠumaMatěj Šuma 09 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 11 3:45.37 289.00
7 13 Filip VandasFilip Vandas 10 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 13 3:48.35 270.00
8 5 Denis MalypetrDenis Malypetr 10 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 5 3:52.73 242.00
9 9 Jan Pham Duc AnJan Pham Duc An 10 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 9 4:01.42 191.00
10 10 Jakub SvobodaJakub Svoboda 10 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 10 4:42.93 27.00
11 7 Jakub MatoušekJakub Matoušek 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 7 4:43.15 27.00
1 Marek CvernaMarek Cverna 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 1 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 6 Tomáš MarekTomáš Marek 09 Základní škola Smart Základní škola Smart 6 3:19.81 483.00
2 11 Filip ZahálkaFilip Zahálka 09 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 11 3:22.80 458.00
3 9 Gurpreet SinghGurpreet Singh 11 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 9 3:23.43 453.00
4 8 Jan RulfJan Rulf 10 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 8 3:26.82 426.00
5 4 Sebastian HoudekSebastian Houdek 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 4 3:37.84 342.00
6 5 Šimon KrajníkŠimon Krajník 09 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 5 3:38.47 337.00
7 3 Jan ČistýJan Čistý 10 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 3 3:45.37 289.00
8 12 Benjamin ZunaBenjamin Zuna 11 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 12 3:47.10 278.00
9 2 David ČichovskýDavid Čichovský 11 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 2 3:48.75 267.00
10 7 Tomáš MrvíkTomáš Mrvík 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 7 4:07.12 161.00
11 1 Sebastien BrůhaSebastien Brůha 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 1 4:20.55 99.00
12 10 Petr ŠumberaPetr Šumbera 11 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 10 4:38.63 38.00
Celkem 12 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 5 Jan HrstkaJan Hrstka 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 5 3:19.91 482.00
2 2 Adam BurešAdam Bureš 11 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 2 3:25.95 433.00
3 12 Matyáš TvrzníkMatyáš Tvrzník 09 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 12 3:27.97 416.00
4 9 Jan RauschJan Rausch 10 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 9 3:32.16 384.00
5 4 Tomáš HoraTomáš Hora 11 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 4 3:35.13 362.00
6 3 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 3 3:37.65 343.00
7 7 Adam KuderaAdam Kudera 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 7 3:37.97 341.00
8 10 Jiří SvobodaJiří Svoboda 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 10 3:42.48 309.00
9 8 Dominik MaštalířDominik Maštalíř 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 8 3:54.36 232.00
10 14 Štěpán DaňkovskýŠtěpán Daňkovský 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 14 3:55.28 227.00
11 13 Vojtěch ZavřelVojtěch Zavřel 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 13 3:58.29 209.00
12 6 Josef KlečkaJosef Klečka 11 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 6 4:21.32 96.00
13 11 Matyáš ŠumberaMatyáš Šumbera 10 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 11 4:59.19 2.00
1 Matěj BeruškaMatěj Beruška 09 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 1 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Tomáš MarekTomáš Marek 09 Základní škola Smart Základní škola Smart 6 3:19.81 483.00
2 5 Jan HrstkaJan Hrstka 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 5 3:19.91 482.00
3 11 Filip ZahálkaFilip Zahálka 09 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 11 3:22.80 458.00
4 9 Gurpreet SinghGurpreet Singh 11 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 9 3:23.43 453.00
5 2 Adam BurešAdam Bureš 11 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 2 3:25.95 433.00
6 2 Tobiáš DrahozalTobiáš Drahozal 11 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 2 3:26.24 430.00
7 8 Jan RulfJan Rulf 10 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 8 3:26.82 426.00
8 10 Lukáš OpltLukáš Oplt 11 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 10 3:27.72 418.00
9 12 Matyáš TvrzníkMatyáš Tvrzník 09 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 12 3:27.97 416.00
10 9 Jan RauschJan Rausch 10 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 9 3:32.16 384.00
11 8 Arsenij KozakArsenij Kozak 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 8 3:34.30 368.00
12 11 Filip TvrdíkFilip Tvrdík 10 Základní škola Smart Základní škola Smart 11 3:34.87 364.00
13 3 Josef FranceJosef France 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 3 3:34.91 363.00
14 4 Tomáš HoraTomáš Hora 11 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 4 3:35.13 362.00
15 7 Jiří KošJiří Koš 11 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 7 3:35.33 360.00
16 5 Jan HrbáčekJan Hrbáček 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 5 3:36.97 348.00
17 3 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 3 3:37.65 343.00
18 4 Sebastian HoudekSebastian Houdek 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 4 3:37.84 342.00
19 7 Adam KuderaAdam Kudera 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 7 3:37.97 341.00
20 4 Radek LupínekRadek Lupínek 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 4 3:38.42 338.00
21 5 Šimon KrajníkŠimon Krajník 09 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 5 3:38.47 337.00
22 6 Jan MartanJan Martan 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 6 3:40.24 325.00
23 10 Jiří SvobodaJiří Svoboda 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 10 3:42.48 309.00
24 8 Matěj MužíkMatěj Mužík 11 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 8 3:43.83 300.00
25 12 Ilja TretiakIlja Tretiak 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... 12 3:44.96 292.00
26 11 Matěj ŠumaMatěj Šuma 09 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 11 3:45.37 289.00
26 3 Jan ČistýJan Čistý 10 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 3 3:45.37 289.00
28 12 Benjamin ZunaBenjamin Zuna 11 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 12 3:47.10 278.00
29 13 Filip VandasFilip Vandas 10 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 13 3:48.35 270.00
30 2 David ČichovskýDavid Čichovský 11 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 2 3:48.75 267.00
31 9 Vojtěch KrejzaVojtěch Krejza 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 9 3:49.76 261.00
32 6 Antonín ChovanecAntonín Chovanec 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 3:52.50 243.00
33 5 Denis MalypetrDenis Malypetr 10 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 5 3:52.73 242.00
34 8 Dominik MaštalířDominik Maštalíř 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 8 3:54.36 232.00
35 1 Richard BazinekRichard Bazinek 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 1 3:55.10 228.00
36 14 Štěpán DaňkovskýŠtěpán Daňkovský 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 14 3:55.28 227.00
37 13 Vojtěch ZavřelVojtěch Zavřel 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 13 3:58.29 209.00
38 9 Jan Pham Duc AnJan Pham Duc An 10 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 9 4:01.42 191.00
39 7 Tomáš MrvíkTomáš Mrvík 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 7 4:07.12 161.00
40 12 Roman UtvaRoman Utva 09 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 12 4:08.40 154.00
41 2 Ivan BunchaIvan Buncha 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... 2 4:20.44 99.00
42 1 Sebastien BrůhaSebastien Brůha 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 1 4:20.55 99.00
43 6 Josef KlečkaJosef Klečka 11 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 6 4:21.32 96.00
44 4 Daniel HavlíčekDaniel Havlíček 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 4 4:23.37 88.00
45 10 Petr ŠumberaPetr Šumbera 11 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 10 4:38.63 38.00
46 10 Jakub SvobodaJakub Svoboda 10 ZŠ Velemín ZŠ Velemín 10 4:42.93 27.00
47 7 Jakub MatoušekJakub Matoušek 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 7 4:43.15 27.00
48 11 Matyáš ŠumberaMatyáš Šumbera 10 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 11 4:59.19 2.00
1 Marek CvernaMarek Cverna 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 1 DNF
1 Matěj BeruškaMatěj Beruška 09 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 1 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Spisar, Pok, Kňourek, Vysoký Spisar, Pok, Kňourek, Vysoký ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 2 33.86 335.00
2 Šivák, Singh, Branke, Pokorný Šivák, Singh, Branke, Pokorný ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 6 36.26 208.00
3 Stejskal, Kotlár, Záruba, Kulhánek Stejskal, Kotlár, Záruba, Kulhánek ZŠ Velemín ZŠ Velemín 5 37.15 168.00
4 Čmejla, Goldberg, Goldberg, Pham Duc An Čmejla, Goldberg, Goldberg, Pham Duc An ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 4 37.91 137.00
5 Šanc, Trunec, Munkbayar, Tretiak Šanc, Trunec, Munkbayar, Tretiak Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... 1 38.47 116.00
6 1 Brůha, Rozsypal, Beruška, Matoušek Brůha, Rozsypal, Beruška, Matoušek ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 3 41.40 32.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jirák, Maleček, Zahálka, Hort Jirák, Maleček, Zahálka, Hort Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 4 33.47 359.00
2 Šiška, Beneš, Sládek, Čížek Šiška, Beneš, Sládek, Čížek ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 1 34.00 327.00
3 Záveský, Tvrdík, Marek, Lebduška Záveský, Tvrdík, Marek, Lebduška Základní škola Smart Základní škola Smart 6 34.01 327.00
4 Joachimsthaler, Maštalíř, Veltruský, Hadrava Joachimsthaler, Maštalíř, Veltruský, Hadrava ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 2 35.89 226.00
5 Baláž, Hora, Pikl, Švimberský Baláž, Hora, Pikl, Švimberský ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 3 36.18 212.00
6 Nguyen, Šumbera, Šumbera, Habada Nguyen, Šumbera, Šumbera, Habada ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 5 37.16 168.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sobotka, France, Zemanec, Molnár Sobotka, France, Zemanec, Molnár ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 6 34.89 278.00
2 10 Oplt, Daňkovský, Kratochvíl, Tischler Oplt, Daňkovský, Kratochvíl, Tischler ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 1 35.16 263.00
3 Bernart, Prchlík, Zvolský, Kalinin Bernart, Prchlík, Zvolský, Kalinin ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 3 36.24 209.00
4 Brambaški, Kovařík, Kučera, Bazinek Brambaški, Kovařík, Kučera, Bazinek Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 4 36.66 190.00
5 8 Kozak, Tůma, Šindelář, Vandas Kozak, Tůma, Šindelář, Vandas ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 2 36.83 182.00
6 Kron, Krejza, Šup, Cvekl Kron, Krejza, Šup, Cvekl ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 5 37.04 173.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jirák, Maleček, Zahálka, Hort Jirák, Maleček, Zahálka, Hort Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 4 33.47 359.00
2 Spisar, Pok, Kňourek, Vysoký Spisar, Pok, Kňourek, Vysoký ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 2 33.86 335.00
3 Šiška, Beneš, Sládek, Čížek Šiška, Beneš, Sládek, Čížek ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 1 34.00 327.00
4 Záveský, Tvrdík, Marek, Lebduška Záveský, Tvrdík, Marek, Lebduška Základní škola Smart Základní škola Smart 6 34.01 327.00
5 Sobotka, France, Zemanec, Molnár Sobotka, France, Zemanec, Molnár ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 6 34.89 278.00
6 10 Oplt, Daňkovský, Kratochvíl, Tischler Oplt, Daňkovský, Kratochvíl, Tischler ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 1 35.16 263.00
7 Joachimsthaler, Maštalíř, Veltruský, Hadrava Joachimsthaler, Maštalíř, Veltruský, Hadrava ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 2 35.89 226.00
8 Baláž, Hora, Pikl, Švimberský Baláž, Hora, Pikl, Švimberský ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 3 36.18 212.00
9 Bernart, Prchlík, Zvolský, Kalinin Bernart, Prchlík, Zvolský, Kalinin ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 3 36.24 209.00
10 Šivák, Singh, Branke, Pokorný Šivák, Singh, Branke, Pokorný ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 6 36.26 208.00
11 Brambaški, Kovařík, Kučera, Bazinek Brambaški, Kovařík, Kučera, Bazinek Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 4 36.66 190.00
12 8 Kozak, Tůma, Šindelář, Vandas Kozak, Tůma, Šindelář, Vandas ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 2 36.83 182.00
13 Kron, Krejza, Šup, Cvekl Kron, Krejza, Šup, Cvekl ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 5 37.04 173.00
14 Stejskal, Kotlár, Záruba, Kulhánek Stejskal, Kotlár, Záruba, Kulhánek ZŠ Velemín ZŠ Velemín 5 37.15 168.00
15 Nguyen, Šumbera, Šumbera, Habada Nguyen, Šumbera, Šumbera, Habada ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 5 37.16 168.00
16 Čmejla, Goldberg, Goldberg, Pham Duc An Čmejla, Goldberg, Goldberg, Pham Duc An ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 4 37.91 137.00
17 Šanc, Trunec, Munkbayar, Tretiak Šanc, Trunec, Munkbayar, Tretiak Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... 1 38.47 116.00
18 1 Brůha, Rozsypal, Beruška, Matoušek Brůha, Rozsypal, Beruška, Matoušek ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 3 41.40 32.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Slahučková, Šterclová, Veleková, Turke Slahučková, Šterclová, Veleková, Turke ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 5 35.86 478.00
2 3 Dvořáková, Dubinina, Prokšová, Kohlová Dvořáková, Dubinina, Prokšová, Kohlová ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 3 37.43 388.00
3 Škodová, Slavíková, Beníšková, Skalická Škodová, Slavíková, Beníšková, Skalická ZŠ Velemín ZŠ Velemín 6 40.64 230.00
4 11 Šindelářová, Bulířová, Vindušková, Drahotová Šindelářová, Bulířová, Vindušková, Drahotová Základní škola Smart Základní škola Smart 1 41.31 202.00
5 7 Kamenická, Masaryková, Pokorná, Sadáková Kamenická, Masaryková, Pokorná, Sadáková ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 2 42.32 162.00
5 HURTOVÁ, JINDŘICHOVÁ, NOVOTNÁ, MALKOVIČOVÁ HURTOVÁ, JINDŘICHOVÁ, NOVOTNÁ, MALKOVIČOVÁ ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Hrabánková, Nedorostová, Vernerová, Goliašová Hrabánková, Nedorostová, Vernerová, Goliašová GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE 4 34.23 581.00
2 Škaloudová, Veselá, Filipová, Gerstenderferová Škaloudová, Veselá, Filipová, Gerstenderferová ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 35.72 487.00
3 Hartlová, Nováková, Haufová, Dvořáková Hartlová, Nováková, Haufová, Dvořáková ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 3 35.84 480.00
4 9 Quiaserová, Veverková, Zemanová, Trčová Quiaserová, Veverková, Zemanová, Trčová ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 5 37.00 412.00
5 7 Kavková, Kubešová, Kalloufi, Matějková Kavková, Kubešová, Kalloufi, Matějková ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 2 37.58 380.00
6 10 Stanislavová, Jirmanová, Korousová, Černá Stanislavová, Jirmanová, Korousová, Černá Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 1 37.92 361.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svobodová, Landová, Šedlbauerová, Tupá Svobodová, Landová, Šedlbauerová, Tupá ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 6 35.56 497.00
2 Puravcová, Ivanovičová, Bezstarosti, Klančíková Puravcová, Ivanovičová, Bezstarosti, Klančíková ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 5 37.22 400.00
3 4 Kozáková, Růžičková, Švarcová, Rychetská Kozáková, Růžičková, Švarcová, Rychetská ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 2 37.67 375.00
4 Staňková, Moravcová, Vilímová, Macková Staňková, Moravcová, Vilímová, Macková Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 1 37.71 373.00
5 Konůpková, Pastorková, Svobodová, Tícová Konůpková, Pastorková, Svobodová, Tícová ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 4 39.43 285.00
6 Dvořáková, Tůmová, Koutová, Hlaváčková Dvořáková, Tůmová, Koutová, Hlaváčková ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 3 39.67 274.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kurfirstová, Pauzrová, Rajzová, Křížová Kurfirstová, Pauzrová, Rajzová, Křížová ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 3 39.62 276.00
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Hrabánková, Nedorostová, Vernerová, Goliašová Hrabánková, Nedorostová, Vernerová, Goliašová GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE 4 34.23 581.00
2 Svobodová, Landová, Šedlbauerová, Tupá Svobodová, Landová, Šedlbauerová, Tupá ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice 6 35.56 497.00
3 Škaloudová, Veselá, Filipová, Gerstenderferová Škaloudová, Veselá, Filipová, Gerstenderferová ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 35.72 487.00
4 Hartlová, Nováková, Haufová, Dvořáková Hartlová, Nováková, Haufová, Dvořáková ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice 3 35.84 480.00
5 10 Slahučková, Šterclová, Veleková, Turke Slahučková, Šterclová, Veleková, Turke ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice 5 35.86 478.00
6 9 Quiaserová, Veverková, Zemanová, Trčová Quiaserová, Veverková, Zemanová, Trčová ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice 5 37.00 412.00
7 Puravcová, Ivanovičová, Bezstarosti, Klančíková Puravcová, Ivanovičová, Bezstarosti, Klančíková ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... 5 37.22 400.00
8 3 Dvořáková, Dubinina, Prokšová, Kohlová Dvořáková, Dubinina, Prokšová, Kohlová ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 3 37.43 388.00
9 7 Kavková, Kubešová, Kalloufi, Matějková Kavková, Kubešová, Kalloufi, Matějková ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... 2 37.58 380.00
10 4 Kozáková, Růžičková, Švarcová, Rychetská Kozáková, Růžičková, Švarcová, Rychetská ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... 2 37.67 375.00
11 Staňková, Moravcová, Vilímová, Macková Staňková, Moravcová, Vilímová, Macková Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... 1 37.71 373.00
12 10 Stanislavová, Jirmanová, Korousová, Černá Stanislavová, Jirmanová, Korousová, Černá Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem 1 37.92 361.00
13 Konůpková, Pastorková, Svobodová, Tícová Konůpková, Pastorková, Svobodová, Tícová ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... 4 39.43 285.00
14 Kurfirstová, Pauzrová, Rajzová, Křížová Kurfirstová, Pauzrová, Rajzová, Křížová ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní 3 39.62 276.00
15 Dvořáková, Tůmová, Koutová, Hlaváčková Dvořáková, Tůmová, Koutová, Hlaváčková ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně 3 39.67 274.00
16 Škodová, Slavíková, Beníšková, Skalická Škodová, Slavíková, Beníšková, Skalická ZŠ Velemín ZŠ Velemín 6 40.64 230.00
17 11 Šindelářová, Bulířová, Vindušková, Drahotová Šindelářová, Bulířová, Vindušková, Drahotová Základní škola Smart Základní škola Smart 1 41.31 202.00
18 7 Kamenická, Masaryková, Pokorná, Sadáková Kamenická, Masaryková, Pokorná, Sadáková ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí 2 42.32 162.00
5 HURTOVÁ, JINDŘICHOVÁ, NOVOTNÁ, MALKOVIČOVÁ HURTOVÁ, JINDŘICHOVÁ, NOVOTNÁ, MALKOVIČOVÁ ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 4 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 10.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Šimon ZáveskýŠimon Záveský
Základní škola Smart Základní škola Smart
09 33 PB 1.58 449.00
2 David SobotkaDavid Sobotka
ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad...
09 24 PB 1.50 389.00
3= Alex PokAlex Pok
ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice
09 20 PB 1.38 303.00
3= Tadeáš TischlerTadeáš Tischler
ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice
09 30 PB 1.38 303.00
3= Matěj SládekMatěj Sládek
ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice
09 23 PB 1.38 303.00
6= Jan HatašJan Hataš
ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice
10 6 PB 1.34 276.00
6= David SchönfelderDavid Schönfelder
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
10 22 PB 1.34 276.00
8= Lukáš HadravaLukáš Hadrava
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
09 5 PB 1.30 250.00
8= Miloš NovákMiloš Novák
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
09 18 PB 1.30 250.00
8= Zdeněk NěmečekZdeněk Němeček
ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad...
09 15 PB 1.30 250.00
11= Vojtěch ŠindelářVojtěch Šindelář
ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice
10 27 PB 1.26 225.00
11= Marek StejskalMarek Stejskal
ZŠ Velemín ZŠ Velemín
09 25 PB 1.26 225.00
11= 4 Tomáš HoraTomáš Hora
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
11 7 PB 1.26 225.00
11= Sebastian KalininSebastian Kalinin
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
10 8 PB 1.26 225.00
11= Matyáš BenešMatyáš Beneš
ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice
09 1 PB 1.26 225.00
16= Vojtěch PrchlíkVojtěch Prchlík
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
10 21 PB 1.22 200.00
16= 13 Filip VandasFilip Vandas
ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice
10 32 PB 1.22 200.00
16= 12 Ilja TretiakIlja Tretiak
Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li...
23 31 PB 1.22 200.00
16= 11 Matyáš ŠumberaMatyáš Šumbera
ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně
10 28 PB 1.22 200.00
16= Van Phong NguyenVan Phong Nguyen
ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně
10 17 PB 1.22 200.00
16= Max TakačMax Takač
ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí
09 29 PB 1.22 200.00
16= Matěj NezbedaMatěj Nezbeda
ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice
09 16 PB 1.22 200.00
16= Lukáš ČmejlaLukáš Čmejla
ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní
09 3 PB 1.22 200.00
16= Milan GoldbergMilan Goldberg
ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní
09 4 PB 1.22 200.00
16= Ondřej MalíkOndřej Malík
ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ...
11 13 PB 1.22 200.00
26= 2 Adam BurešAdam Bureš
Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L...
11 2 PB 1.18 176.00
26= Vendelín ŠerákVendelín Šerák
Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L...
10 26 PB 1.18 176.00
28 Miroslav KulhánekMiroslav Kulhánek
ZŠ Velemín ZŠ Velemín
10 11 PB 1.14 153.00
29 Daniel PejpalDaniel Pejpal
ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí
09 19 PB 1.10 131.00
Matěj LaubeMatěj Laube
Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem
11 12 NM
Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík
Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem
11 10 NM
6 Josef KlečkaJosef Klečka
ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ...
11 9 NM
Chingun MunkhbayarChingun Munkhbayar
Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li...
23 14 NM
Celkem 33 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 10.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 Body
1 Monika NedorostováMonika Nedorostová
GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE
09 19 PB 1.50 621.00
2= Zuzana TupáZuzana Tupá
ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice
11 27 PB 1.42 534.00
2= Ema TýnkováEma Týnková
GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE
09 29 PB 1.42 534.00
4 9 Aneta MatějkováAneta Matějková
ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad...
09 18 PB 1.38 491.00
5 3 Adéla DaňováAdéla Daňová
ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní
10 6 PB 1.34 449.00
6 Ema HaufováEma Haufová
ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice
10 9 PB 1.30 409.00
7= Anika JustováAnika Justová
Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem
10 13 PB 1.26 369.00
7= Melinda JavorčákováMelinda Javorčáková
ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad...
10 12 PB 1.26 369.00
7= Bára ŠedlbauerováBára Šedlbauerová
ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice
11 22 PB 1.26 369.00
7= Valentýna ZídkováValentýna Zídková
Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L...
10 37 PB 1.26 369.00
7= Adéla VeverkováAdéla Veverková
ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice
09 33 PB 1.26 369.00
12= Jolana ČernáJolana Černá
Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem
09 4 PB 1.22 331.00
12= Laura VelekováLaura Veleková
ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice
09 31 PB 1.22 331.00
12= Klára SmolkováKlára Smolková
Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L...
10 20 PB 1.22 331.00
15= Linda TurkeLinda Turke
ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice
10 28 PB 1.18 293.00
15= Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
10 23 PB 1.18 293.00
15= Nela ČervenáNela Červená
ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice
10 5 PB 1.18 293.00
15= Veronika DubininaVeronika Dubinina
ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova
09 7 PB 1.18 293.00
15= 4 Karolína KozákováKarolína Kozáková
ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ...
10 15 PB 1.18 293.00
20= Natálie GerstenderferováNatálie Gerstenderferová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
09 8 PB 1.14 257.00
20= 1 Nikola BeníškováNikola Beníšková
ZŠ Velemín ZŠ Velemín
09 2 PB 1.14 257.00
20= Věra BezstarostiVěra Bezstarosti
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
09 3 PB 1.14 257.00
20= 10 Anna KřížováAnna Křížová
ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní
09 16 PB 1.14 257.00
20= Jana TošovskáJana Tošovská
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
10 26 PB 1.14 257.00
20= JOHANA ADAMCOVÁJOHANA ADAMCOVÁ
ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53
11 1 PB 1.14 257.00
20= 11 Amálie SvobodováAmálie Svobodová
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
11 21 PB 1.14 257.00
20= Anežka ŠkodováAnežka Škodová
ZŠ Velemín ZŠ Velemín
09 24 PB 1.14 257.00
28= Viola VeseláViola Veselá
ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ...
11 32 PB 1.06 188.00
28= 12 Vendula TesařováVendula Tesařová
ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí
10 25 PB 1.06 188.00
28= 6 Nela IlkivováNela Ilkivová
ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova
10 10 PB 1.06 188.00
28= Michaela VinduškováMichaela Vindušková
Základní škola Smart Základní škola Smart
11 34 PB 1.06 188.00
28= Linda ZemanováLinda Zemanová
ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice
10 36 PB 1.06 188.00
Monika IvanovičováMonika Ivanovičová
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
09 11 NM
Adéla MasarykováAdéla Masaryková
ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí
10 17 NM
Alžběta KoutováAlžběta Koutová
ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně
11 14 NM
BARBORA VOJTĚCHOVÁBARBORA VOJTĚCHOVÁ
ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53
10 35 NM
Veronika VavruškováVeronika Vavrušková
ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně
09 30 NM
Celkem 37 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 10.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš MolnárTomáš Molnár
ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad...
10 21 PB 4.84 352.00
2 Vladimír HortVladimír Hort
Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L...
09 11 PB 4.26 249.00
3 Matěj SládekMatěj Sládek
ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice
09 30 PB 4.21 240.00
4 8 Jan RulfJan Rulf
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
10 29 PB 4.04 212.00
5 Miroslav SpisarMiroslav Spisar
ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice
09 31 PB 4.02 209.00
6 Jakub JirákJakub Jirák
Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L...
10 13 PB 4.00 206.00
7 Robin ŠivákRobin Šivák
ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova
10 35 PB 3.98 203.00
8 Lukáš VeltruskýLukáš Veltruský
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
09 42 PB 3.95 198.00
9 Filip HrnčířFilip Hrnčíř
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
10 12 PB 3.94 196.00
10 11 Matěj ŠumaMatěj Šuma
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
09 37 PB 3.93 195.00
11= Tadeáš LebduškaTadeáš Lebduška
Základní škola Smart Základní škola Smart
11 17 PB 3.87 185.00
11= Jan BernartJan Bernart
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
10 3 PB 3.87 185.00
13 14 Štěpán DaňkovskýŠtěpán Daňkovský
ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice
10 6 PB 3.86 184.00
14 Josef NovotnýJosef Novotný
ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice
10 25 PB 3.81 176.00
15 Eliáš NěmčanskýEliáš Němčanský
ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice
10 23 PB 3.77 170.00
16 Tomáš SpisarTomáš Spisar
ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice
10 32 PB 3.76 168.00
17 David PiklDavid Pikl
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
10 27 PB 3.73 164.00
18 Adam MalečekAdam Maleček
Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L...
10 18 PB 3.71 161.00
19= 1 Richard BazinekRichard Bazinek
Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem
10 2 PB 3.67 155.00
19= Lukáš ZemanecLukáš Zemanec
ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad...
10 45 PB 3.67 155.00
21 1 Marek CvernaMarek Cverna
ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice
09 4 PB 3.63 149.00
22= Sebastian PokornýSebastian Pokorný
ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova
11 28 PB 3.61 146.00
22= Jonáš HabadaJonáš Habada
ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně
10 8 PB 3.61 146.00
24 Lukáš GoldbergLukáš Goldberg
ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní
10 7 PB 3.57 140.00
25= Alex ŠtundlAlex Štundl
ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice
09 36 PB 3.51 132.00
25= Tadeáš ŠvimberskýTadeáš Švimberský
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
10 40 PB 3.51 132.00
27 7 Tomáš MrvíkTomáš Mrvík
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
10 22 PB 3.50 130.00
28 6 Jan MartanJan Martan
ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad...
10 20 PB 3.49 129.00
29= Michal KratochvílMichal Kratochvíl
ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice
10 15 PB 3.43 121.00
29= 12 Benjamin ZunaBenjamin Zuna
ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice
11 46 PB 3.43 121.00
31= Jan ZárubaJan Záruba
ZŠ Velemín ZŠ Velemín
11 43 PB 3.42 119.00
31= 5 Šimon KrajníkŠimon Krajník
ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ...
09 14 PB 3.42 119.00
33 Ondřej MalíkOndřej Malík
ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ...
11 19 PB 3.38 114.00
34 10 Jiří SvobodaJiří Svoboda
Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem
10 33 PB 3.37 112.00
35 Miroslav KulhánekMiroslav Kulhánek
ZŠ Velemín ZŠ Velemín
10 16 PB 3.34 108.00
36 Jan HatašJan Hataš
ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice
10 10 PB 3.30 103.00
37 Denis HanykýřDenis Hanykýř
ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí
09 9 PB 3.26 98.00
38 Ondřej ŠindelářOndřej Šindelář
ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní
11 34 PB 3.19 89.00
39 10 Petr ŠumberaPetr Šumbera
ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně
11 38 PB 3.11 79.00
40 Marek PazderkaMarek Pazderka
Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li...
23 26 PB 3.10 78.00
41 Mikuláš ZavřelMikuláš Zavřel
Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li...
23 44 PB 3.04 70.00
42 Šimon ŠvecŠimon Švec
ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ...
11 39 PB 3.03 69.00
43 Daniel AlbrechtDaniel Albrecht
Základní škola Smart Základní škola Smart
11 1 PB 2.77 41.00
44 12 Roman UtvaRoman Utva
ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně
09 41 PB 2.75 39.00
45 David ČernýDavid Černý
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
09 5 PB 2.68 32.00
Bao Nam NguyenBao Nam Nguyen
Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li...
23 24 DNS
Celkem 46 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 10.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika NedorostováMonika Nedorostová
GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE
09 28 PB 4.36 393.00
2 Zuzana TupáZuzana Tupá
ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice
11 49 PB 4.16 345.00
3 Kateřina NovákováKateřina Nováková
ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice
10 29 PB 4.12 336.00
4 Valéria GoliašováValéria Goliašová
GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE
10 8 PB 4.07 324.00
5 Daniela ŠterclováDaniela Šterclová
ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice
10 45 PB 3.97 301.00
6 Denisa SvobodováDenisa Svobodová
ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice
09 43 PB 3.90 285.00
7 1 Klára BernáškováKlára Bernášková
GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE
09 1 PB 3.81 265.00
8 Justýna KubešováJustýna Kubešová
ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad...
10 23 PB 3.77 257.00
9 Zuzana KlančíkováZuzana Klančíková
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
10 18 PB 3.77 257.00
10 Natálie ProkšováNatálie Prokšová
ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova
10 34 PB 3.64 229.00
11 Karolína KorousováKarolína Korousová
Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem
10 20 PB 3.62 225.00
12 Thea PuravcováThea Puravcová
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
11 35 PB 3.59 218.00
13 Valérie PanclováValérie Panclová
ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad...
11 31 PB 3.55 210.00
14 SOFIE NOVOTNÁSOFIE NOVOTNÁ
ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53
10 30 PB 3.53 206.00
15 Anna MotejlováAnna Motejlová
ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice
09 27 PB 3.47 194.00
16 Nikola DvořákováNikola Dvořáková
ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně
09 5 PB 3.46 192.00
17 Natálie GerstenderferováNatálie Gerstenderferová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
09 7 PB 3.43 186.00
18 Bára SlavíkováBára Slavíková
ZŠ Velemín ZŠ Velemín
09 40 PB 3.40 180.00
19 Anna HiekeAnna Hieke
ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice
10 12 PB 3.37 174.00
20 Veronika HartlováVeronika Hartlová
ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice
10 11 PB 3.37 174.00
21 Nicol HorákováNicol Horáková
ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova
10 14 PB 3.33 167.00
22 Hana JirmanováHana Jirmanová
Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem
10 16 PB 3.33 167.00
23 Mariana RychetskáMariana Rychetská
ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ...
10 37 PB 3.32 165.00
24 Nela KalloufiNela Kalloufi
ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad...
10 17 PB 3.32 165.00
25 8 NIKOLA MALKOVIČOVÁNIKOLA MALKOVIČOVÁ
ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53
09 25 PB 3.30 161.00
26 Linda ZemanováLinda Zemanová
ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice
10 53 PB 3.27 155.00
27 Eliška SteifováEliška Steifová
ZŠ Velemín ZŠ Velemín
09 41 PB 3.27 155.00
28 2 Dominika BulířováDominika Bulířová
Základní škola Smart Základní škola Smart
10 3 PB 3.26 153.00
29 Aneta SkalickáAneta Skalická
ZŠ Velemín ZŠ Velemín
09 39 PB 3.25 151.00
30 6 Pavla MaláPavla Malá
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
11 24 PB 3.25 151.00
31 9 Nela KohlováNela Kohlová
ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova
10 19 PB 3.25 151.00
32 3 Barbora HlaváčkováBarbora Hlaváčková
ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně
11 13 PB 3.24 150.00
33 Ella UngerováElla Ungerová
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
11 50 PB 3.24 150.00
34 Valentýna ZídkováValentýna Zídková
Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L...
10 54 PB 3.21 144.00
35 Věra BezstarostiVěra Bezstarosti
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
09 2 PB 3.20 142.00
36 Klára DrahotováKlára Drahotová
Základní škola Smart Základní škola Smart
11 4 PB 3.19 140.00
37 Kamila KoubováKamila Koubová
ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice
09 21 PB 3.19 140.00
38 Štěpánka PauzrováŠtěpánka Pauzrová
ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní
11 33 PB 3.18 139.00
39 4 Nela HubálkováNela Hubálková
ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ...
11 15 PB 3.12 128.00
40 13 Anastazie SvobodováAnastazie Svobodová
Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L...
09 42 PB 3.10 124.00
41 11 Anna TícováAnna Tícová
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
10 47 PB 3.10 124.00
42 Vanesa TesařováVanesa Tesařová
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
10 46 PB 3.07 119.00
43 2 Tereza FrancováTereza Francová
Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem
10 6 PB 3.06 117.00
44 Kateřina KřepkováKateřina Křepková
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
10 22 PB 2.98 104.00
45 Anita ŠmídováAnita Šmídová
ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice
09 44 PB 2.94 97.00
46 Sofie MaškováSofie Mašková
ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ...
10 26 PB 2.91 92.00
47 Eliška PánkováEliška Pánková
ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice
10 32 PB 2.74 66.00
48 Tereza SadákováTereza Sadáková
ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí
10 38 PB 2.71 62.00
49 Alena HamplováAlena Hamplová
ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí
10 9 PB 2.70 60.00
50= Nikola TrojanováNikola Trojanová
ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice
10 48 PB 2.70 60.00
50= Jennifer RajzováJennifer Rajzová
ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní
09 36 PB 2.70 60.00
52 Michaela VinduškováMichaela Vindušková
Základní škola Smart Základní škola Smart
11 51 PB 2.59 45.00
BARBORA VOJTĚCHOVÁBARBORA VOJTĚCHOVÁ
ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53
10 52 NM
Jana HamplováJana Hamplová
ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí
10 10 NM
Celkem 54 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 10.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon ZáveskýŠimon Záveský
Základní škola Smart Základní škola Smart
09 49 PB 58.20 378.00
2 3 Matyáš KratochvílMatyáš Kratochvíl
ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice
09 21 PB 54.80 349.00
3 Miloš NovákMiloš Novák
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
09 29 PB 51.90 324.00
4 Martin CveklMartin Cvekl
ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ...
10 6 PB 50.45 312.00
5 David SchönfelderDavid Schönfelder
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
10 37 PB 48.40 294.00
6 Alex PokAlex Pok
ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice
09 32 PB 48.10 292.00
7 Lukáš NetolickýLukáš Netolický
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
11 27 PB 46.20 276.00
8 Marek StejskalMarek Stejskal
ZŠ Velemín ZŠ Velemín
09 38 PB 45.20 267.00
9 Adam HeřmanovskýAdam Heřmanovský
ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice
09 13 PB 45.10 267.00
10 Richard HodekRichard Hodek
Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L...
09 14 PB 43.80 256.00
11 Jakub ŠiškaJakub Šiška
ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice
09 41 PB 41.70 238.00
12 Filip BrambaškiFilip Brambaški
Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem
09 3 PB 40.80 231.00
13 Van Phong NguyenVan Phong Nguyen
ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně
10 28 PB 39.50 220.00
14 Milan GoldbergMilan Goldberg
ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní
09 11 PB 38.30 210.00
15 Sebastian KalininSebastian Kalinin
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
10 17 PB 37.90 207.00
16 Tobiáš HerodesTobiáš Herodes
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
09 12 PB 37.85 207.00
17 Sebastian PokornýSebastian Pokorný
ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova
11 33 PB 37.10 200.00
18= Stanislav TrunecStanislav Trunec
Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li...
23 45 PB 36.58 196.00
18= Zdeněk ZvolskýZdeněk Zvolský
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
09 50 PB 36.58 196.00
20 Petr KotlárPetr Kotlár
ZŠ Velemín ZŠ Velemín
08 20 PB 36.40 195.00
21 Tadeáš BrankeTadeáš Branke
ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova
10 4 PB 36.25 193.00
22 Petr VysokýPetr Vysoký
ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice
09 48 PB 35.95 191.00
23 Lukáš ČmejlaLukáš Čmejla
ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní
09 9 PB 35.90 191.00
24 Lukáš RousLukáš Rous
ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí
09 34 PB 35.55 188.00
25 David ČernýDavid Černý
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
09 8 PB 35.20 185.00
26 Vít SemerádVít Semerád
Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem
10 36 PB 34.85 182.00
27 Jakub BolíkJakub Bolík
ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice
09 2 PB 34.80 182.00
28 2 Ivan BunchaIvan Buncha
Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li...
23 5 PB 34.30 178.00
29 Jan BernartJan Bernart
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
10 1 PB 34.20 177.00
30 Vendelín ŠerákVendelín Šerák
Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L...
10 40 PB 32.90 166.00
31 Kristian ŠupKristian Šup
ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ...
10 43 PB 31.70 157.00
32 Tomáš SailerTomáš Sailer
ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně
09 35 PB 31.40 154.00
33 Chingun MunkhbayarChingun Munkhbayar
Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li...
23 25 PB 31.30 154.00
34 Jan JoachimsthalerJan Joachimsthaler
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
10 15 PB 31.20 153.00
35 Matěj LaubeMatěj Laube
Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem
11 23 PB 31.00 151.00
36 Tomáš KňourekTomáš Kňourek
ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice
10 18 PB 30.90 150.00
37 Max TakačMax Takač
ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí
09 44 PB 30.80 150.00
38 5 Denis MalypetrDenis Malypetr
ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice
10 24 PB 29.70 141.00
39 Nicolas KabelkaNicolas Kabelka
Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L...
11 16 PB 29.40 139.00
40 Zdeněk NěmečekZdeněk Němeček
ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad...
09 26 PB 28.40 131.00
41 Michal KratochvílMichal Kratochvíl
ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice
10 22 PB 28.30 130.00
42 7 Jiří KošJiří Koš
ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova
11 19 PB 28.00 128.00
43 Marek TůmaMarek Tůma
ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice
10 46 PB 27.45 123.00
44 Alex ŠtundlAlex Štundl
ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice
09 42 PB 26.50 116.00
45 Pavel NovotnýPavel Novotný
ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí
10 30 PB 26.20 114.00
46 Jakub ČernostaJakub Černosta
ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad...
09 7 PB 26.10 113.00
47 11 Filip TvrdíkFilip Tvrdík
Základní škola Smart Základní škola Smart
10 47 PB 25.60 109.00
48 10 Jakub SvobodaJakub Svoboda
ZŠ Velemín ZŠ Velemín
10 39 PB 25.50 108.00
49 3 Josef FranceJosef France
ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad...
10 10 PB 20.70 72.00
Daniel PejpalDaniel Pejpal
ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí
09 31 DNS
Celkem 50 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šimon ZáveskýŠimon Záveský 09 Základní škola Smart Základní škola Smart PB 1154
2 David SobotkaDavid Sobotka 09 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... PB 1048
3 Jakub JirákJakub Jirák 10 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... PB 0934
4 Tomáš MarekTomáš Marek 09 Základní škola Smart Základní škola Smart PB 0930
5 Miroslav SpisarMiroslav Spisar 09 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice PB 0882
6 Filip ZahálkaFilip Zahálka 09 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... PB 0879
7 Jakub ŠiškaJakub Šiška 09 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice PB 0800
8 Arsenij KozakArsenij Kozak 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice PB 0797
9 Tomáš MolnárTomáš Molnár 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... PB 0796
10 Gurpreet SinghGurpreet Singh 11 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova PB 0784
11= Robin ŠivákRobin Šivák 10 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova PB 0685
11= Filip BrambaškiFilip Brambaški 09 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem PB 0685
13 Lukáš OpltLukáš Oplt 11 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice PB 0681
14 Marek StejskalMarek Stejskal 09 ZŠ Velemín ZŠ Velemín PB 0660
15 Jan RulfJan Rulf 10 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... PB 0638
16 Matyáš BenešMatyáš Beneš 09 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice PB 0631
17 Adam BurešAdam Bureš 11 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... PB 0609
18 Alex PokAlex Pok 09 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice PB 0595
19 Van Phong NguyenVan Phong Nguyen 10 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně PB 0588
20 Tomáš HoraTomáš Hora 11 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... PB 0587
21 Miloš NovákMiloš Novák 09 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... PB 0574
22 David SchönfelderDavid Schönfelder 10 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... PB 0570
23 Tadeáš TischlerTadeáš Tischler 09 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice PB 0560
24 Matěj SládekMatěj Sládek 09 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice PB 0543
25 Vojtěch PrchlíkVojtěch Prchlík 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... PB 0533
26 Lukáš ČmejlaLukáš Čmejla 09 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní PB 0528
27 Petr KotlárPetr Kotlár 08 ZŠ Velemín ZŠ Velemín PB 0524
28 Lukáš VeltruskýLukáš Veltruský 09 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... PB 0522
29 Lukáš HadravaLukáš Hadrava 09 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... PB 0505
30 Ilja TretiakIlja Tretiak 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... PB 0492
31 Martin CveklMartin Cvekl 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... PB 0490
32 Matěj ŠumaMatěj Šuma 09 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... PB 0484
33 Jan HrstkaJan Hrstka 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... PB 0482
34 Filip TvrdíkFilip Tvrdík 10 Základní škola Smart Základní škola Smart PB 0473
35 Filip VandasFilip Vandas 10 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice PB 0470
36 Šimon KrajníkŠimon Krajník 09 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... PB 0456
37 Patrik BalážPatrik Baláž 09 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... PB 0453
38 Jonáš HabadaJonáš Habada 10 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně PB 0435
39 Sebastian KalininSebastian Kalinin 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... PB 0432
40 Tobiáš DrahozalTobiáš Drahozal 11 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem PB 0430
41 Jan Pham Duc AnJan Pham Duc An 10 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní PB 0422
42 Jiří SvobodaJiří Svoboda 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem PB 0421
43 Matyáš TvrzníkMatyáš Tvrzník 09 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova PB 0416
44 Štěpán DaňkovskýŠtěpán Daňkovský 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice PB 0411
45 Milan GoldbergMilan Goldberg 09 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní PB 0410
46 David PiklDavid Pikl 10 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... PB 0393
47 Zdeněk ZvolskýZdeněk Zvolský 09 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... PB 0392
48 Jan RauschJan Rausch 10 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní PB 0384
49 Zdeněk NěmečekZdeněk Němeček 09 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... PB 0381
50 Josef FranceJosef France 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... PB 0363
51 Stanislav TrunecStanislav Trunec 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... PB 0360
52 Lukáš GoldbergLukáš Goldberg 10 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní PB 0354
53 Max TakačMax Takač 09 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí PB 0350
54 Matyáš KratochvílMatyáš Kratochvíl 09 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice PB 0349
55 Jan HrbáčekJan Hrbáček 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice PB 0348
56 Sebastian PokornýSebastian Pokorný 11 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova PB 0346
57 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice PB 0343
58= Vendelín ŠerákVendelín Šerák 10 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... PB 0342
58= Sebastian HoudekSebastian Houdek 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice PB 0342
60= Radek LupínekRadek Lupínek 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... PB 0338
60= Tadeáš LebduškaTadeáš Lebduška 11 Základní škola Smart Základní škola Smart PB 0338
62 Marek TůmaMarek Tůma 10 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice PB 0330
63 Matěj KlitschMatěj Klitsch 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice PB 0329
64 Ondřej MalíkOndřej Malík 11 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... PB 0314
65 Jan ZárubaJan Záruba 11 ZŠ Velemín ZŠ Velemín PB 0282
66 Benjamin ZunaBenjamin Zuna 11 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice PB 0278
67 Ivan BunchaIvan Buncha 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... PB 0277
68= Jan HatašJan Hataš 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice PB 0276
68= Lukáš NetolickýLukáš Netolický 11 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... PB 0276
70 Adam HeřmanovskýAdam Heřmanovský 09 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice PB 0267
71= Miroslav KulhánekMiroslav Kulhánek 10 ZŠ Velemín ZŠ Velemín PB 0261
71= Jan KronJan Kron 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... PB 0261
71= Vojtěch KrejzaVojtěch Krejza 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... PB 0261
74 Richard HodekRichard Hodek 09 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... PB 0256
75 Vladimír HortVladimír Hort 09 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... PB 0249
76 Antonín ChovanecAntonín Chovanec 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... PB 0243
77 Tomáš KňourekTomáš Kňourek 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice PB 0239
78 Dominik MaštalířDominik Maštalíř 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... PB 0232
79 Jan JoachimsthalerJan Joachimsthaler 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... PB 0226
80 Vojtěch ŠindelářVojtěch Šindelář 10 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice PB 0225
81 Sebastien BrůhaSebastien Brůha 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí PB 0225
82 Lukáš KučeraLukáš Kučera 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem PB 0210
83 Jan BernartJan Bernart 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... PB 0209
84 Matěj NezbedaMatěj Nezbeda 09 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice PB 0200
85 Matyáš ŠumberaMatyáš Šumbera 10 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně PB 0200
86 Filip HrnčířFilip Hrnčíř 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... PB 0196
87 Tadeáš BrankeTadeáš Branke 10 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova PB 0193
88 Petr VysokýPetr Vysoký 09 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice PB 0191
89 Lukáš RousLukáš Rous 09 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí PB 0188
90 David ČernýDavid Černý 09 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... PB 0185
91= Jakub BolíkJakub Bolík 09 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice PB 0182
91= Vít SemerádVít Semerád 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem PB 0182
93 Bao Nam NguyenBao Nam Nguyen 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... PB 0178
94 Josef NovotnýJosef Novotný 10 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice PB 0176
95 Eliáš NěmčanskýEliáš Němčanský 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice PB 0170
96 Tomáš SpisarTomáš Spisar 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice PB 0168
97 Kristian ŠupKristian Šup 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... PB 0157
98= Richard BazinekRichard Bazinek 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem PB 0155
98= Lukáš ZemanecLukáš Zemanec 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... PB 0155
100= Tomáš SailerTomáš Sailer 09 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně PB 0154
100= Roman UtvaRoman Utva 09 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně PB 0154
102 Marek CvernaMarek Cverna 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice PB 0149
103 Alex ŠtundlAlex Štundl 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice PB 0132
104 Daniel PejpalDaniel Pejpal 09 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí PB 0131
105= Tomáš MrvíkTomáš Mrvík 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... PB 0130
105= Michal KratochvílMichal Kratochvíl 10 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice PB 0130
107 Petr ŠumberaPetr Šumbera 11 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně PB 0117
108 Samuel ŠancSamuel Šanc 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... PB 0116
109 Jakub ČernostaJakub Černosta 09 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... PB 0113
110 Denis HanykýřDenis Hanykýř 09 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí PB 0098
111 Ondřej ŠindelářOndřej Šindelář 11 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní PB 0089
112 Daniel HavlíčekDaniel Havlíček 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí PB 0088
113 Marek PazderkaMarek Pazderka 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... PB 0078
114 Jan ValdaJan Valda 11 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně PB 0075
115 Mikuláš ZavřelMikuláš Zavřel 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... PB 0070
116 Daniel AlbrechtDaniel Albrecht 11 Základní škola Smart Základní škola Smart PB 0041
117 Jakub SvobodaJakub Svoboda 10 ZŠ Velemín ZŠ Velemín PB 0027
118 Matěj RozsypalMatěj Rozsypal 11 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí PB 0004
119= Antonín BeránekAntonín Beránek 11 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... PB 0000
119= Pavel NovotnýPavel Novotný 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí PB 0000
119= Nicolas KabelkaNicolas Kabelka 11 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... PB 0000
119= Kryštof VandaKryštof Vanda 10 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně PB 0000
119= Vojtěch ZavřelVojtěch Zavřel 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice PB 0000
119= Chingun MunkbayarChingun Munkbayar 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... PB 0000
119= lja Tretiaklja Tretiak 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... PB 0000
119= Tobiáš HerodesTobiáš Herodes 09 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... PB 0000
119= Jan ČistýJan Čistý 10 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... PB 0000
119= Josef KlečkaJosef Klečka 11 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... PB 0000
119= David ČichovskýDavid Čichovský 11 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... PB 0000
119= Adam KuderaAdam Kudera 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice PB 0000
119= Jan MartanJan Martan 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... PB 0000
119= Matěj MužíkMatěj Mužík 11 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... PB 0000
119= Denis MalypetrDenis Malypetr 10 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice PB 0000
119= Chingun MunkhbayarChingun Munkhbayar 23 Základní škola Na Valech Litoměřice Základní škola Na Valech Li... PB 0000
119= Matěj LaubeMatěj Laube 11 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem PB 0000
119= Jiří KošJiří Koš 11 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova PB 0000
119= Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 11 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem PB 0000
119= Adam MalečekAdam Maleček 10 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... PB 0000
119= Šimon ŠvecŠimon Švec 11 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... PB 0000
119= Tadeáš ŠvimberskýTadeáš Švimberský 10 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... PB 0000
119= Matěj BeruškaMatěj Beruška 09 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí PB 0000
119= Jakub MatoušekJakub Matoušek 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí PB 0000
Celkem 142 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 10.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika IvanovičováMonika Ivanovičová
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
09 14 PB 38.00 331.00
2 Anika JustováAnika Justová
Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem
10 18 PB 37.70 327.00
3 Alice VeseláAlice Veselá
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
10 45 PB 37.60 326.00
4 Jana StaňkováJana Staňková
Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L...
09 36 PB 37.30 322.00
5 4 Klára FuhrmannováKlára Fuhrmannová
ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice
11 8 PB 34.70 291.00
6 9 Viktorie QuiaserováViktorie Quiaserová
ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice
09 32 PB 33.90 281.00
7 Jana HamplováJana Hamplová
ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí
10 10 PB 33.45 276.00
8 Štěpánka PauzrováŠtěpánka Pauzrová
ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní
11 29 PB 32.95 270.00
9 Anita ŠmídováAnita Šmídová
ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice
09 39 PB 32.60 266.00
10 Alena HamplováAlena Hamplová
ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí
10 9 PB 32.20 261.00
11 Aneta SkalickáAneta Skalická
ZŠ Velemín ZŠ Velemín
09 35 PB 31.50 253.00
12 Karolína HodysováKarolína Hodysová
Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L...
09 11 PB 31.20 249.00
13 Ema TýnkováEma Týnková
GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE
09 43 PB 30.80 244.00
14 6 Timea Valerie KirályTimea Valerie Király
ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice
10 19 PB 30.10 236.00
15 Johana KuříkováJohana Kuříková
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
10 23 PB 29.90 234.00
16 8 Antonie PavlíkováAntonie Pavlíková
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
09 30 PB 29.75 232.00
17 Nela ČervenáNela Červená
ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice
10 3 PB 29.60 230.00
18 Nely MatějkováNely Matějková
ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova
10 26 PB 29.00 223.00
19 8 Radana KočařováRadana Kočařová
ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice
10 20 PB 28.65 219.00
20 Nina DěžinskáNina Děžinská
Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem
10 4 PB 28.60 219.00
21 Štěpánka HouskováŠtěpánka Housková
ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3...
09 13 PB 28.30 215.00
22 1 Laura DvořákováLaura Dvořáková
ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice
10 6 PB 27.90 210.00
23 Nicol HorákováNicol Horáková
ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova
10 12 PB 27.85 210.00
24 Barbora JílkováBarbora Jílková
ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad...
10 16 PB 27.75 209.00
25 JULIE KYMROVÁJULIE KYMROVÁ
ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53
10 24 PB 27.60 207.00
26 Nikola ZámyslickáNikola Zámyslická
ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice
10 47 PB 27.10 201.00
27 RŮŽENA MICHALCOVÁRŮŽENA MICHALCOVÁ
ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53
09 27 PB 26.60 195.00
28 Nela DvořákováNela Dvořáková
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
10 7 PB 26.40 193.00
29 Natálie BurešováNatálie Burešová
ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice
09 2 PB 25.90 187.00
30 Nela Nicol KurfirstováNela Nicol Kurfirstová
ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní
09 22 PB 25.80 186.00
31 Melinda JavorčákováMelinda Javorčáková
ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad...
10 15 PB 25.60 184.00
32 Amálie ŠumberováAmálie Šumberová
ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně
10 40 PB 25.50 183.00
33 Valérie PanclováValérie Panclová
ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad...
11 28 PB 24.50 171.00
34 Karolína PlavcováKarolína Plavcová
ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice
11 31 PB 24.40 170.00
35 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ...
10 33 PB 24.05 166.00
36 Viola VeseláViola Veselá
ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ...
11 46 PB 23.85 164.00
37 Sofie MaškováSofie Mašková
ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ...
10 25 PB 23.60 161.00
38 Eliška SteifováEliška Steifová
ZŠ Velemín ZŠ Velemín
09 37 PB 22.70 151.00
39 Anna SeemannováAnna Seemannová
ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně
10 34 PB 20.70 128.00
40 Kateřina KřepkováKateřina Křepková
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
10 21 PB 20.50 126.00
41 Jana TošovskáJana Tošovská
ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch...
10 41 PB 19.65 117.00
42 KAROLÍNA JINDŘICHOVÁKAROLÍNA JINDŘICHOVÁ
ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 ZŠ Litoměřice, Na Valech 53
11 17 PB 17.80 96.00
43 Laura VelekováLaura Veleková
ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice
09 44 PB 17.70 95.00
44 Anežka BeranováAnežka Beranová
GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE
10 1 PB 16.70 84.00
45 10 Amaliya SuchyanAmaliya Suchyan
Základní škola Smart Základní škola Smart
10 38 PB 14.40 60.00
46 Klára DrahotováKlára Drahotová
Základní škola Smart Základní škola Smart
11 5 PB 13.00 46.00
Nikola TrojanováNikola Trojanová
ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice
10 42 DNS
Celkem 47 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sarah SlahučkováSarah Slahučková 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice PB 1506
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 09 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova PB 1373
3 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 09 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice PB 1364
4 Kristýna KavkováKristýna Kavková 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... PB 1354
5 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... PB 1197
6 Jana StaňkováJana Staňková 09 Masarykova základní škola Litoměřice Masarykova základní škola L... PB 1156
7 Vendula TesařováVendula Tesařová 10 ZŠ Školní Štětí ZŠ Školní Štětí PB 1113
8 Viktorie QuiaserováViktorie Quiaserová 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice PB 1088
9 Bára VernerováBára Vernerová 10 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE PB 1065
10 Karolína KozákováKarolína Kozáková 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... PB 1034
11 Monika NedorostováMonika Nedorostová 09 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE PB 1014
12 Thea PuravcováThea Puravcová 11 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... PB 0958
13 Nela Nicol KurfirstováNela Nicol Kurfirstová 09 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní PB 0949
14 Alice VeseláAlice Veselá 10 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2 ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... PB 0882
15 Zuzana TupáZuzana Tupá 11 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice PB 0879
16 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice PB 0874
17 Klára FuhrmannováKlára Fuhrmannová 11 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice PB 0839
18= Valéria GoliašováValéria Goliašová 10 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE PB 0830
18= Adéla VeverkováAdéla Veverková 09 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice PB 0830
20 Daniela ŠterclováDaniela Šterclová 10 ZŠ U Stadionu Litoměřice ZŠ U Stadionu Litoměřice PB 0781
21 Nikola DvořákováNikola Dvořáková 09 ZŠ a MŠ Mšené-lázně ZŠ a MŠ Mšené-lázně PB 0780
22 Ema TýnkováEma Týnková 09 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE PB 0778
23 Veronika DubininaVeronika Dubinina 09 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova PB 0744
24 Jolana ČernáJolana Černá 09 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem PB 0737
25 Bára ŠedlbauerováBára Šedlbauerová 11 ZŠ Ladova Litoměřice ZŠ Ladova Litoměřice PB 0732
26 Lenka TrčováLenka Trčová 10 ZŠ Horní Beřkovice ZŠ Horní Beřkovice PB 0725
27 Anežka ŠkodováAnežka Škodová 09 ZŠ Velemín ZŠ Velemín PB 0723
28 Adéla DaňováAdéla Daňová 10 ZŠ Štětí, Ostrovní ZŠ Štětí, Ostrovní PB 0714
29 Zuzana KlančíkováZuzana Klančíková 10 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 355/2 ZŠ Lovosice, Sady pionýrů 3... PB 0699
30 Anika JustováAnika Justová 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem PB 0696
31 Ela StanislavováEla Stanislavová 09 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem PB 0687
32 Karolína KorousováKarolína Korousová 10 Gymnázium Roudnice nad Labem Gymnázium Roudnice nad Labem PB 0672
33 Adéla KonůpkováAdéla Konůpková 10 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... PB 0669
34 Amálie SvobodováAmálie Svobodová 11 ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice ZŠ J.E.Purkyně a ZUŠ Liboch... PB 0664
35 Veronika HartlováVeronika Hartlová 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice PB 0654
36 Mariana RychetskáMariana Rychetská 10 ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice ... PB 0623
37 Eliška HrabánkováEliška Hrabánková 10 GYMNÁZIUM LOVOSICE GYMNÁZIUM LOVOSICE PB 0581
38 Nela IlkivováNela Ilkivová 10 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova ZŠ Litoměřice, Havlíčkova PB 0572
39 Dominika BulířováDominika Bulířová 10 Základní škola Smart Základní škola Smart PB 0560
40 Melinda JavorčákováMelinda Javorčáková 10 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem ZŠ Jungmannova Roudnice nad... PB 0553
41 Nela ČervenáNela Červená 10 ZŠ Antonína Baráka Lovosice ZŠ Antonína Baráka Lovosice