Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem

Ústí nad Labem (18. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 18.5.2023 - 09:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 08 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 6 08.11 528.00
2 Jan KimlJan Kiml 07 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 4 08.46 434.00
3 Ta Minh TiepTa Minh Tiep 08 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 1 08.48 428.00
4 Marek BorovanskýMarek Borovanský 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 5 08.75 362.00
5 Martin KalamenMartin Kalamen 07 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 2 08.94 318.00
6 Tomáš DerynkTomáš Derynk 08 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 09.76 158.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 18.5.2023 - 09:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 Gymnázium JatečníGymnázium Jateční 3 07.73
2 Jan VaněkJan Vaněk 08 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 4 07.81 616.00
3 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 07.84 607.00
4 Ondřej DavidOndřej David 08 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 2 07.93 580.00
5 Jakub NižnikJakub Nižnik 07 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 1 08.28 481.00
6 Vít HarvanVít Harvan 07 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 6 08.74 364.00
Dominik HovorkaDominik Hovorka 07 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 18.5.2023 - 09:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Adam TurekAdam Turek 07 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 6 07.81 616.00
1= Tomáš BrožTomáš Brož 07 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 3 07.81 616.00
3 Filip MarekFilip Marek 10 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 5 07.96 571.00
4 Petr HnídekPetr Hnídek 07 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 07.99 563.00
MS Patrik MenghinPatrik Menghin 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 1 08.49
6 Lukáš LigmajerLukáš Ligmajer 09 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 2 09.31 239.00
7 Adam RůžičkaAdam Růžička 09 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 09.39 224.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 18.5.2023 - 09:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MrázLukáš Mráz 07 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 1 07.76 631.00
2 Matěj DomeckýMatěj Domecký 08 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 4 08.22 498.00
3 Petr VoungPetr Voung 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 6 08.28 481.00
4 Jakub Petr HacmacJakub Petr Hacmac 07 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 2 08.38 454.00
5 Jakub VicoJakub Vico 07 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 08.52 418.00
6 Patrik KačírekPatrik Kačírek 07 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 5 08.83 343.00
7 Daniel BorčDaniel Borč 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 08.93 320.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 18.5.2023 - 09:30) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian HorynaSebastian Horyna 08 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 3 07.99 563.00
2 Tomáš PolicTomáš Polic 08 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 5 08.21 500.00
3 Edgar ManukjanEdgar Manukjan 08 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 4 08.40 449.00
4 Adam SochorAdam Sochor 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 1 08.50 423.00
5 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 6 08.56 408.00
6 Marek DoležalMarek Doležal 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 2 08.73 366.00
7 Jakub ZemanJakub Zeman 09 ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 7 11.06 13.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 18.5.2023 - 09:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek StránskýMarek Stránský 07 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 2 08.26 487.00
2 David PucarevicDavid Pucarevic 08 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 1 08.52 418.00
3 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 09 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 6 09.10 282.00
4 Štěpán HronŠtěpán Hron 08 ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 3 09.35 231.00
5 Matěj BílkovskýMatěj Bílkovský 08 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 4 09.65 176.00
6 Štěpán BrzákŠtěpán Brzák 08 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 5 14.75 0.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 Gymnázium JatečníGymnázium Jateční 3 07.73
2 Lukáš MrázLukáš Mráz 07 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 1 07.76 631.00
3 Jan VaněkJan Vaněk 08 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 4 07.81 616.00
3 Adam TurekAdam Turek 07 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 6 07.81 616.00
3 Tomáš BrožTomáš Brož 07 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 3 07.81 616.00
6 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 07.84 607.00
7 Ondřej DavidOndřej David 08 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 2 07.93 580.00
8 Filip MarekFilip Marek 10 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 5 07.96 571.00
9 Petr HnídekPetr Hnídek 07 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 07.99 563.00
9 Sebastian HorynaSebastian Horyna 08 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 3 07.99 563.00
11 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 08 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 6 08.11 528.00
12 Tomáš PolicTomáš Polic 08 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 5 08.21 500.00
13 Matěj DomeckýMatěj Domecký 08 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 4 08.22 498.00
14 Marek StránskýMarek Stránský 07 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 2 08.26 487.00
15 Jakub NižnikJakub Nižnik 07 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 1 08.28 481.00
15 Petr VoungPetr Voung 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 6 08.28 481.00
17 Jakub Petr HacmacJakub Petr Hacmac 07 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 2 08.38 454.00
18 Edgar ManukjanEdgar Manukjan 08 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 4 08.40 449.00
19 Jan KimlJan Kiml 07 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 4 08.46 434.00
20 Ta Minh TiepTa Minh Tiep 08 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 1 08.48 428.00
21 Patrik MenghinPatrik Menghin 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 1 08.49
22 Adam SochorAdam Sochor 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 1 08.50 423.00
23 Jakub VicoJakub Vico 07 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 08.52 418.00
23 David PucarevicDavid Pucarevic 08 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 1 08.52 418.00
25 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 6 08.56 408.00
26 Marek DoležalMarek Doležal 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 2 08.73 366.00
27 Vít HarvanVít Harvan 07 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 6 08.74 364.00
28 Marek BorovanskýMarek Borovanský 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 5 08.75 362.00
29 Patrik KačírekPatrik Kačírek 07 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 5 08.83 343.00
30 Daniel BorčDaniel Borč 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 08.93 320.00
31 Martin KalamenMartin Kalamen 07 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 2 08.94 318.00
32 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 09 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 6 09.10 282.00
33 Lukáš LigmajerLukáš Ligmajer 09 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 2 09.31 239.00
34 Štěpán HronŠtěpán Hron 08 ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 3 09.35 231.00
35 Adam RůžičkaAdam Růžička 09 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 09.39 224.00
36 Matěj BílkovskýMatěj Bílkovský 08 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 4 09.65 176.00
37 Tomáš DerynkTomáš Derynk 08 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 09.76 158.00
38 Jakub ZemanJakub Zeman 09 ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 7 11.06 13.00
39 Štěpán BrzákŠtěpán Brzák 08 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 5 14.75 0.00
Dominik HovorkaDominik Hovorka 07 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 18.5.2023 - 09:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan SzalkoMilan Szalko 09 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 6 08.63 391.00
2 Tobias GerstbergerTobias Gerstberger 11 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 2 08.81 347.00
3 Vojtěch KoptaVojtěch Kopta 09 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 3 08.86 336.00
4 Adam FenzlAdam Fenzl 09 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 09.09 285.00
5 Martin KrinertMartin Krinert 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 1 09.31 239.00
6 Václav HajdlVáclav Hajdl 10 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 5 09.35 231.00
7 Jakub HečkoJakub Hečko 10 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 4 09.68 171.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 18.5.2023 - 09:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZikaFilip Zika 09 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 08.46 434.00
2 Adam SyselAdam Sysel 10 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 6 08.95 315.00
3 Radim OttelRadim Ottel 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 2 09.04 295.00
4 Jan NguenJan Nguen 11 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 09.09 285.00
5 Martin VykoukMartin Vykouk 10 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 09.24 253.00
6 Denis BašníkDenis Bašník 10 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 4 09.37 227.00
7 Cuong Ha Chu TheCuong Ha Chu The 10 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 5 09.69 169.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 18.5.2023 - 09:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Matěj LoukotaMatěj Loukota 09 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 08.84 340.00
1= Kryštof ZimKryštof Zim 10 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 6 08.84 340.00
MS Marek ŠumaMarek Šuma 09 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 09.52
4 Miroslav NosekMiroslav Nosek 11 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 2 09.53 197.00
5 jiří Wolfjiří Wolf 09 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 5 09.80 151.00
6 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 10 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 3 09.90 135.00
7 Ondřej NovákOndřej Novák 10 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 1 09.97 125.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 18.5.2023 - 09:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ČernýPavel Černý 10 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 2 09.13 276.00
2 Daniel RubinsteinDaniel Rubinstein 09 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 6 09.24 253.00
3 Mikuláš KrčmářMikuláš Krčmář 09 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 3 09.62 181.00
4 Matyáš ŠašekMatyáš Šašek 09 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 5 09.67 173.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 18.5.2023 - 09:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan BovkunIvan Bovkun 09 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 4 08.74 364.00
2 Lukáš PírekLukáš Pírek 10 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 2 09.22 257.00
3 Tomáš KompertTomáš Kompert 09 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 3 09.26 249.00
4 Matvii FiliionchykMatvii Filiionchyk 09 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 5 09.34 233.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 18.5.2023 - 09:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex ZamrazilAlex Zamrazil 10 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 4 08.53 416.00
2 Pavel VarníčekPavel Varníček 09 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 08.90 327.00
3 Petr HašekPetr Hašek 09 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 5 09.02 300.00
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák 10 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 2 09.03 298.00
5 Šimon HájekŠimon Hájek 10 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 10.20 93.00
Matěj StibalMatěj Stibal 10 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZikaFilip Zika 09 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 08.46 434.00
2 Alex ZamrazilAlex Zamrazil 10 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 4 08.53 416.00
3 Milan SzalkoMilan Szalko 09 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 6 08.63 391.00
4 Ivan BovkunIvan Bovkun 09 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 4 08.74 364.00
5 Tobias GerstbergerTobias Gerstberger 11 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 2 08.81 347.00
6 Matěj LoukotaMatěj Loukota 09 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 08.84 340.00
6 Kryštof ZimKryštof Zim 10 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 6 08.84 340.00
8 Vojtěch KoptaVojtěch Kopta 09 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 3 08.86 336.00
9 Pavel VarníčekPavel Varníček 09 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 08.90 327.00
10 Adam SyselAdam Sysel 10 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 6 08.95 315.00
11 Petr HašekPetr Hašek 09 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 5 09.02 300.00
12 Vojtěch NovákVojtěch Novák 10 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 2 09.03 298.00
13 Radim OttelRadim Ottel 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 2 09.04 295.00
14 Adam FenzlAdam Fenzl 09 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 09.09 285.00
14 Jan NguenJan Nguen 11 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 09.09 285.00
16 Pavel ČernýPavel Černý 10 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 2 09.13 276.00
17 Lukáš PírekLukáš Pírek 10 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 2 09.22 257.00
18 Martin VykoukMartin Vykouk 10 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 09.24 253.00
18 Daniel RubinsteinDaniel Rubinstein 09 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 6 09.24 253.00
20 Tomáš KompertTomáš Kompert 09 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 3 09.26 249.00
21 Martin KrinertMartin Krinert 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 1 09.31 239.00
22 Matvii FiliionchykMatvii Filiionchyk 09 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 5 09.34 233.00
23 Václav HajdlVáclav Hajdl 10 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 5 09.35 231.00
24 Denis BašníkDenis Bašník 10 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 4 09.37 227.00
25 Marek ŠumaMarek Šuma 09 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 09.52
26 Miroslav NosekMiroslav Nosek 11 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 2 09.53 197.00
27 Mikuláš KrčmářMikuláš Krčmář 09 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 3 09.62 181.00
28 Matyáš ŠašekMatyáš Šašek 09 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 5 09.67 173.00
29 Jakub HečkoJakub Hečko 10 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 4 09.68 171.00
30 Cuong Ha Chu TheCuong Ha Chu The 10 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 5 09.69 169.00
31 jiří Wolfjiří Wolf 09 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 5 09.80 151.00
32 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 10 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 3 09.90 135.00
33 Ondřej NovákOndřej Novák 10 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 1 09.97 125.00
34 Šimon HájekŠimon Hájek 10 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 10.20 93.00
Matěj StibalMatěj Stibal 10 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 6 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 18.5.2023 - 09:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KřížováMarie Křížová 09 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 2 08.88 597.00
2 Jana LaudováJana Laudová 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 09.12 536.00
3 Alžběta KřížováAlžběta Křížová 09 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 4 09.18 521.00
4 Amálie ŠlinskáAmálie Šlinská 08 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 6 09.77 384.00
5 Tereza PechováTereza Pechová 08 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 1 09.90 357.00
Anhelina TsopaAnhelina Tsopa 07 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 18.5.2023 - 09:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 2 08.72 640.00
2 Jaime MareeJaime Maree 08 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 1 08.76 629.00
3 Amálie KolaříkováAmálie Kolaříková 08 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 09.03 558.00
4= Nela JahodováNela Jahodová 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 09.69 402.00
4= Alžběta MartinovskáAlžběta Martinovská 08 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 6 09.69 402.00
6 Adéla KřivkováAdéla Křivková 08 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 4 09.82 374.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 18.5.2023 - 09:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol JanatováNicol Janatová 08 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 09.44 458.00
2 Kristýna ŠtěpánkováKristýna Štěpánková 07 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 1 09.53 438.00
3 Barbora KřivkováBarbora Křivková 08 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 3 09.55 433.00
4 Barbora MlejnkováBarbora Mlejnková 07 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 6 09.64 413.00
5 Lucie DrbalováLucie Drbalová 08 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 2 09.65 411.00
6 Marie JindrováMarie Jindrová 08 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 5 10.25 287.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 18.5.2023 - 09:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada CísařováLada Císařová 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 4 08.76 629.00
2 Nikola PyšnáNikola Pyšná 07 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 08.83 610.00
3 Karolína PrincováKarolína Princová 08 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 2 08.89 595.00
4 Tereza KrskováTereza Krsková 09 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 5 09.28 496.00
5 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 6 09.62 417.00
6 Valentýna JavůrkováValentýna Javůrková 08 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3 09.77 384.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 18.5.2023 - 09:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Karolína LánováKarolína Lánová 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 2 09.40 468.00
1= Kamila BílskáKamila Bílská 09 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 6 09.40 468.00
3 Kateřina SvrčkováKateřina Svrčková 08 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 3 09.53 438.00
4 Eva NovákováEva Nováková 08 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 5 10.14 308.00
5 Kateřina HavlujováKateřina Havlujová 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 1 10.21 295.00
6 Anežka MartinkováAnežka Martinková 08 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 4 10.63 219.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 18.5.2023 - 09:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada OlešnaníkováLada Olešnaníková 09 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 2 09.69 402.00
2 Hana RathouskáHana Rathouská 07 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 3 09.80 378.00
3 Barbora ŽákováBarbora Žáková 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 1 09.94 348.00
4 Julie BartošováJulie Bartošová 08 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 4 10.07 322.00
5 Tereza VlachováTereza Vlachová 08 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 6 10.20 297.00
6 Nikola KulhánkováNikola Kulhánková 08 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 5 10.41 258.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 18.5.2023 - 09:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana AltnerováJohana Altnerová 09 ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 1 09.35 480.00
2 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 09 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 3 09.37 475.00
3 Amélie BrzákováAmélie Brzáková 09 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 2 09.47 451.00
4 Karolína KopřivováKarolína Kopřivová 08 ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 5 09.78 382.00
5 Petra KrbcováPetra Krbcová 07 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 4 09.99 338.00
MS Lenka HeřmanováLenka Heřmanová 07 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 6 10.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 2 08.72 640.00
2 Jaime MareeJaime Maree 08 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 1 08.76 629.00
2 Lada CísařováLada Císařová 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 4 08.76 629.00
4 Nikola PyšnáNikola Pyšná 07 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 08.83 610.00
5 Marie KřížováMarie Křížová 09 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 2 08.88 597.00
6 Karolína PrincováKarolína Princová 08 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 2 08.89 595.00
7 Amálie KolaříkováAmálie Kolaříková 08 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 09.03 558.00
8 Jana LaudováJana Laudová 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 09.12 536.00
9 Alžběta KřížováAlžběta Křížová 09 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 4 09.18 521.00
10 Tereza KrskováTereza Krsková 09 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 5 09.28 496.00
11 Johana AltnerováJohana Altnerová 09 ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 1 09.35 480.00
12 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 09 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 3 09.37 475.00
13 Karolína LánováKarolína Lánová 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 2 09.40 468.00
13 Kamila BílskáKamila Bílská 09 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 6 09.40 468.00
15 Nicol JanatováNicol Janatová 08 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 09.44 458.00
16 Amélie BrzákováAmélie Brzáková 09 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 2 09.47 451.00
17 Kristýna ŠtěpánkováKristýna Štěpánková 07 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 1 09.53 438.00
17 Kateřina SvrčkováKateřina Svrčková 08 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 3 09.53 438.00
19 Barbora KřivkováBarbora Křivková 08 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 3 09.55 433.00
20 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 6 09.62 417.00
21 Barbora MlejnkováBarbora Mlejnková 07 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 6 09.64 413.00
22 Lucie DrbalováLucie Drbalová 08 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 2 09.65 411.00
23 Nela JahodováNela Jahodová 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 09.69 402.00
23 Alžběta MartinovskáAlžběta Martinovská 08 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 6 09.69 402.00
23 Lada OlešnaníkováLada Olešnaníková 09 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 2 09.69 402.00
26 Amálie ŠlinskáAmálie Šlinská 08 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 6 09.77 384.00
26 Valentýna JavůrkováValentýna Javůrková 08 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3 09.77 384.00
28 Karolína KopřivováKarolína Kopřivová 08 ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 5 09.78 382.00
29 Hana RathouskáHana Rathouská 07 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 3 09.80 378.00
30 Adéla KřivkováAdéla Křivková 08 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 4 09.82 374.00
31 Tereza PechováTereza Pechová 08 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 1 09.90 357.00
32 Barbora ŽákováBarbora Žáková 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 1 09.94 348.00
33 Petra KrbcováPetra Krbcová 07 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 4 09.99 338.00
34 Julie BartošováJulie Bartošová 08 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 4 10.07 322.00
35 Eva NovákováEva Nováková 08 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 5 10.14 308.00
36 Tereza VlachováTereza Vlachová 08 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 6 10.20 297.00
37 Kateřina HavlujováKateřina Havlujová 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 1 10.21 295.00
38 Marie JindrováMarie Jindrová 08 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 5 10.25 287.00
39 Nikola KulhánkováNikola Kulhánková 08 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 5 10.41 258.00
40 Lenka HeřmanováLenka Heřmanová 07 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 6 10.45
41 Anežka MartinkováAnežka Martinková 08 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 4 10.63 219.00
Anhelina TsopaAnhelina Tsopa 07 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 5 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 18.5.2023 - 09:15) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 4 09.00 566.00
2 Dorota SrpováDorota Srpová 10 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 3 09.35 480.00
3 Teraza ŠerpánováTeraza Šerpánová 10 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 5 09.90 357.00
4 Leah DrdováLeah Drdová 10 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 2 10.14 308.00
5 Zuzana VaňurováZuzana Vaňurová 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 6 10.50 242.00
6 Eliška HejdukováEliška Hejduková 10 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 1 10.56 231.00
Věra MalenčukováVěra Malenčuková 10 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 18.5.2023 - 09:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema HolubováEma Holubová 10 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 6 09.34 482.00
2 Ellen PatočkováEllen Patočková 08 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 09.44 458.00
3 Valentina VrábľováValentina Vrábľová 10 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 4 09.54 435.00
4 Kamila LepiKamila Lepi 11 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 3 10.07 322.00
5 Denisa BílkováDenisa Bílková 10 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 1 10.19 299.00
6 Magdalena PrimusováMagdalena Primusová 11 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 5 10.36 267.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 18.5.2023 - 09:15) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea KráslováAndrea Kráslová 11 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 6 09.95 346.00
2 Klára ČisárováKlára Čisárová 10 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 10.49 243.00
3 Aneta RůžičkováAneta Růžičková 10 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 2 10.50 242.00
4 Valentýna BartschováValentýna Bartschová 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 5 10.65 216.00
5 Kateřina ŠilhaváKateřina Šilhavá 09 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 4 11.05 154.00
6 Emily Lola RohlíčkováEmily Lola Rohlíčková 10 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 1 11.16 138.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 18.5.2023 - 09:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol ZahoříkováNicol Zahoříková 10 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 6 08.92 587.00
2 Štěpánka ČervenáŠtěpánka Červená 09 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 2 09.12 536.00
3 Běla RaunerováBěla Raunerová 09 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 5 09.41 465.00
4 Eliška PlechačováEliška Plechačová 10 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 4 09.69 402.00
5 Karolína SchořováKarolína Schořová 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 3 09.78 382.00
6 Karolína MelničákováKarolína Melničáková 10 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 1 10.02 332.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 18.5.2023 - 09:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SvobodováAnna Svobodová 09 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 4 09.39 470.00
2 Linda KvasinicováLinda Kvasinicová 09 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 3 09.49 447.00
3 Michaela NovotnáMichaela Novotná 10 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 1 09.54 435.00
4 Vanesa LískovcováVanesa Lískovcová 10 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 2 09.81 376.00
5 Natálie LánskáNatálie Lánská 10 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 09.94 348.00
6 Karolína ProuskováKarolína Prousková 11 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 6 10.86 182.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol ZahoříkováNicol Zahoříková 10 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 6 08.92 587.00
2 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 4 09.00 566.00
3 Štěpánka ČervenáŠtěpánka Červená 09 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 2 09.12 536.00
4 Ema HolubováEma Holubová 10 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 6 09.34 482.00
5 Dorota SrpováDorota Srpová 10 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 3 09.35 480.00
6 Anna SvobodováAnna Svobodová 09 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 4 09.39 470.00
7 Běla RaunerováBěla Raunerová 09 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 5 09.41 465.00
8 Ellen PatočkováEllen Patočková 08 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 09.44 458.00
9 Linda KvasinicováLinda Kvasinicová 09 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 3 09.49 447.00
10 Valentina VrábľováValentina Vrábľová 10 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 4 09.54 435.00
10 Michaela NovotnáMichaela Novotná 10 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 1 09.54 435.00
12 Eliška PlechačováEliška Plechačová 10 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 4 09.69 402.00
13 Karolína SchořováKarolína Schořová 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 3 09.78 382.00
14 Vanesa LískovcováVanesa Lískovcová 10 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 2 09.81 376.00
15 Teraza ŠerpánováTeraza Šerpánová 10 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 5 09.90 357.00
16 Natálie LánskáNatálie Lánská 10 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 09.94 348.00
17 Andrea KráslováAndrea Kráslová 11 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 6 09.95 346.00
18 Karolína MelničákováKarolína Melničáková 10 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 1 10.02 332.00
19 Kamila LepiKamila Lepi 11 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 3 10.07 322.00
20 Leah DrdováLeah Drdová 10 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 2 10.14 308.00
21 Denisa BílkováDenisa Bílková 10 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 1 10.19 299.00
22 Magdalena PrimusováMagdalena Primusová 11 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 5 10.36 267.00
23 Klára ČisárováKlára Čisárová 10 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 10.49 243.00
24 Zuzana VaňurováZuzana Vaňurová 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 6 10.50 242.00
24 Aneta RůžičkováAneta Růžičková 10 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 2 10.50 242.00
26 Eliška HejdukováEliška Hejduková 10 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 1 10.56 231.00
27 Valentýna BartschováValentýna Bartschová 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 5 10.65 216.00
28 Karolína ProuskováKarolína Prousková 11 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 6 10.86 182.00
29 Kateřina ŠilhaváKateřina Šilhavá 09 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 4 11.05 154.00
30 Emily Lola RohlíčkováEmily Lola Rohlíčková 10 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 1 11.16 138.00
Věra MalenčukováVěra Malenčuková 10 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 7 DNS

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 18.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adéla ŠturcováAdéla Šturcová 10 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 15 2:02.57 472.00
2 Pavla MatyášováPavla Matyášová 10 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 9 2:05.81 427.00
3 Kamila ValentováKamila Valentová 10 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 16 2:07.09 409.00
4 Vanessa PatrmanováVanessa Patrmanová 09 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 11 2:09.25 381.00
5 Eva FryčkováEva Fryčková 10 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 4 2:09.75 375.00
6 Bára AntalováBára Antalová 10 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 1 2:10.08 370.00
7 Sofia KudrnovskáSofia Kudrnovská 11 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 7 2:10.48 365.00
8 Eliška HejdukováEliška Hejduková 10 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 5 2:16.11 298.00
9 Teraza ŠerpánováTeraza Šerpánová 10 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 14 2:17.11 286.00
10 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 11 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 6 2:18.63 269.00
11 Klementina NývltováKlementina Nývltová 10 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 10 2:19.14 264.00
12 Eliška BeranováEliška Beranová 10 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 2 2:20.54 249.00
MS Amélie ProstredníkováAmélie Prostredníková 11 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 12 2:40.14
14 Claudia LoderováClaudia Loderová 10 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 8 2:48.07 40.00
15 Emily Lola RohlíčkováEmily Lola Rohlíčková 10 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 13 2:55.90 12.00
Denisa BílkováDenisa Bílková 10 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 3 DNF
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (čt, 18.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Johana HolingerováJohana Holingerová 11 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 6 2:03.65 456.00
2 Evelína VrzalováEvelína Vrzalová 10 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 15 2:05.40 432.00
3 Eliška BrožkováEliška Brožková 10 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 1 2:07.77 400.00
4 Nikola KopřivováNikola Kopřivová 10 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 7 2:10.47 366.00
5 Leah DrdováLeah Drdová 10 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 4 2:10.78 362.00
6 Viktorie BurgetováViktorie Burgetová 10 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 2 2:12.13 345.00
7 Aneta RůžičkováAneta Růžičková 10 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 11 2:13.23 331.00
8 Karolína TrnovcováKarolína Trnovcová 10 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 14 2:13.59 327.00
9 Anna CesarováAnna Cesarová 11 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 2:14.19 320.00
10 Emilly HamerníkováEmilly Hamerníková 10 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 5 2:21.28 241.00
11 Natálie LánskáNatálie Lánská 10 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 8 2:23.63 217.00
12 Karolína SchořováKarolína Schořová 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 12 2:24.21 212.00
13 Lucie PánkováLucie Pánková 09 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 10 2:25.49 199.00
14 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 10 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 13 2:33.61 129.00
15 Gabriela MikšováGabriela Mikšová 10 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 9 2:50.38 30.00
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla ŠturcováAdéla Šturcová 10 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 15 2:02.57 472.00
2 Johana HolingerováJohana Holingerová 11 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 6 2:03.65 456.00
3 Evelína VrzalováEvelína Vrzalová 10 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 15 2:05.40 432.00
4 Pavla MatyášováPavla Matyášová 10 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 9 2:05.81 427.00
5 Kamila ValentováKamila Valentová 10 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 16 2:07.09 409.00
6 Eliška BrožkováEliška Brožková 10 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 1 2:07.77 400.00
7 Vanessa PatrmanováVanessa Patrmanová 09 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 11 2:09.25 381.00
8 Eva FryčkováEva Fryčková 10 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 4 2:09.75 375.00
9 Bára AntalováBára Antalová 10 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 1 2:10.08 370.00
10 Nikola KopřivováNikola Kopřivová 10 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 7 2:10.47 366.00
11 Sofia KudrnovskáSofia Kudrnovská 11 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 7 2:10.48 365.00
12 Leah DrdováLeah Drdová 10 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 4 2:10.78 362.00
13 Viktorie BurgetováViktorie Burgetová 10 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 2 2:12.13 345.00
14 Aneta RůžičkováAneta Růžičková 10 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 11 2:13.23 331.00
15 Karolína TrnovcováKarolína Trnovcová 10 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 14 2:13.59 327.00
16 Anna CesarováAnna Cesarová 11 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 2:14.19 320.00
17 Eliška HejdukováEliška Hejduková 10 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 5 2:16.11 298.00
18 Teraza ŠerpánováTeraza Šerpánová 10 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 14 2:17.11 286.00
19 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 11 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 6 2:18.63 269.00
20 Klementina NývltováKlementina Nývltová 10 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 10 2:19.14 264.00
21 Eliška BeranováEliška Beranová 10 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 2 2:20.54 249.00
22 Emilly HamerníkováEmilly Hamerníková 10 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 5 2:21.28 241.00
23 Natálie LánskáNatálie Lánská 10 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 8 2:23.63 217.00
24 Karolína SchořováKarolína Schořová 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 12 2:24.21 212.00
25 Lucie PánkováLucie Pánková 09 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 10 2:25.49 199.00
26 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 10 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 13 2:33.61 129.00
27 Amélie ProstredníkováAmélie Prostredníková 11 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 12 2:40.14
28 Claudia LoderováClaudia Loderová 10 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 8 2:48.07 40.00
29 Gabriela MikšováGabriela Mikšová 10 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 9 2:50.38 30.00
30 Emily Lola RohlíčkováEmily Lola Rohlíčková 10 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 13 2:55.90 12.00
Denisa BílkováDenisa Bílková 10 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 3 DNF

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 18.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 16 2:44.73 520.00
2 Aneta NikoličováAneta Nikoličová 08 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 15 2:51.50 448.00
3 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 08 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 19 2:52.95 433.00
4 Alžběta KvapilováAlžběta Kvapilová 09 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 11 2:53.08 432.00
5 Klára CiprováKlára Ciprová 08 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 2 2:55.65 407.00
6 Tereza HajšmanováTereza Hajšmanová 09 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 4 3:05.45 316.00
7 Alexandra KarpenkoAlexandra Karpenko 09 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 8 3:07.27 301.00
8 Pavla KalenskáPavla Kalenská 09 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 7 3:09.87 279.00
9 Anna VlasákováAnna Vlasáková 07 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 18 3:10.49 274.00
10 Petra KrbcováPetra Krbcová 07 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 9 3:14.69 241.00
11 Veronika JurníčkováVeronika Jurníčková 09 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 6 3:20.24 200.00
12 Linda MartinkováLinda Martinková 09 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 12 3:26.44 159.00
13 Lucie KřivanováLucie Křivanová 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 10 3:31.21 130.00
14 Anna ŘádkováAnna Řádková 07 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 17 3:35.60 106.00
MS Nikol JunováNikol Junová 07 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 5 3:40.03
16 Jana MatušováJana Matušová 09 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 13 3:41.24 79.00
Veronika MatýskováVeronika Matýsková 08 ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 14 DNF
Nela ČtvrtečkováNela Čtvrtečková 08 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 3 DNF
Kateřina ZlámalováKateřina Zlámalová 09 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... DNF
Celkem 19 závodníků
Běh 02 (čt, 18.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Julie ŠediváJulie Šedivá 09 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 14 2:42.04 550.00
2 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 07 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 13 2:42.54 544.00
3 Lucie NovákováLucie Nováková 08 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 8 2:44.68 520.00
4 Šarlota ProkůpkováŠarlota Prokůpková 08 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 10 2:52.42 439.00
5 Karolína LánováKarolína Lánová 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 6 2:53.92 424.00
6 Tereza ŠevelováTereza Ševelová 08 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 15 2:55.60 407.00
7 Marie FlekováMarie Fleková 08 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 2 2:59.33 371.00
8 Stela SmutnáStela Smutná 07 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 12 3:06.80 305.00
9 Lucie SlavíčkováLucie Slavíčková 08 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 11 3:09.90 279.00
10 Tereza MouchováTereza Mouchová 09 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 7 3:10.02 278.00
11 Terezie PechováTerezie Pechová 09 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 9 3:12.48 258.00
12 Kateřina HavlujováKateřina Havlujová 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 3 3:14.58 242.00
13 Marie JindrováMarie Jindrová 08 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 5 3:26.58 158.00
14 Patricie HavrlováPatricie Havrlová 09 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 4 3:36.71 100.00
15 Tereza TorkosováTereza Torkosová 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 17 3:39.29 88.00
Michaela ŠpatenkováMichaela Špatenková 09 ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 16 DNS
Eliška BrabcováEliška Brabcová 09 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1 DNF
Celkem 17 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie ŠediváJulie Šedivá 09 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 14 2:42.04 550.00
2 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 07 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 13 2:42.54 544.00
3 Lucie NovákováLucie Nováková 08 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 8 2:44.68 520.00
4 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 16 2:44.73 520.00
5 Aneta NikoličováAneta Nikoličová 08 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 15 2:51.50 448.00
6 Šarlota ProkůpkováŠarlota Prokůpková 08 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 10 2:52.42 439.00
7 Anna VondráčkováAnna Vondráčková 08 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 19 2:52.95 433.00
8 Alžběta KvapilováAlžběta Kvapilová 09 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 11 2:53.08 432.00
9 Karolína LánováKarolína Lánová 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 6 2:53.92 424.00
10 Tereza ŠevelováTereza Ševelová 08 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 15 2:55.60 407.00
11 Klára CiprováKlára Ciprová 08 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 2 2:55.65 407.00
12 Marie FlekováMarie Fleková 08 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 2 2:59.33 371.00
13 Tereza HajšmanováTereza Hajšmanová 09 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 4 3:05.45 316.00
14 Stela SmutnáStela Smutná 07 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 12 3:06.80 305.00
15 Alexandra KarpenkoAlexandra Karpenko 09 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 8 3:07.27 301.00
16 Pavla KalenskáPavla Kalenská 09 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 7 3:09.87 279.00
17 Lucie SlavíčkováLucie Slavíčková 08 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 11 3:09.90 279.00
18 Tereza MouchováTereza Mouchová 09 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 7 3:10.02 278.00
19 Anna VlasákováAnna Vlasáková 07 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 18 3:10.49 274.00
20 Terezie PechováTerezie Pechová 09 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 9 3:12.48 258.00
21 Kateřina HavlujováKateřina Havlujová 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 3 3:14.58 242.00
22 Petra KrbcováPetra Krbcová 07 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 9 3:14.69 241.00
23 Veronika JurníčkováVeronika Jurníčková 09 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 6 3:20.24 200.00
24 Linda MartinkováLinda Martinková 09 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 12 3:26.44 159.00
25 Marie JindrováMarie Jindrová 08 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 5 3:26.58 158.00
26 Lucie KřivanováLucie Křivanová 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 10 3:31.21 130.00
27 Anna ŘádkováAnna Řádková 07 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 17 3:35.60 106.00
28 Patricie HavrlováPatricie Havrlová 09 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 4 3:36.71 100.00
29 Tereza TorkosováTereza Torkosová 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 17 3:39.29 88.00
30 Nikol JunováNikol Junová 07 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 5 3:40.03
31 Jana MatušováJana Matušová 09 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 13 3:41.24 79.00
Veronika MatýskováVeronika Matýsková 08 ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 14 DNF
Nela ČtvrtečkováNela Čtvrtečková 08 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 3 DNF
Kateřina ZlámalováKateřina Zlámalová 09 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... DNF
Michaela ŠpatenkováMichaela Špatenková 09 ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 16 DNS
Eliška BrabcováEliška Brabcová 09 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1 DNF

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 18.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan NovotnýJan Novotný 10 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 15 3:24.12 447.00
2 Oliver ZikmundOliver Zikmund 11 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 17 3:33.98 370.00
3 Tomáš KnotekTomáš Knotek 08 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 9 3:37.51 344.00
4 Ondřej AuervekOndřej Auervek 10 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 1 3:39.86 327.00
5 Kryštof LánKryštof Lán 10 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 11 3:40.13 325.00
6 Jan MauritzJan Mauritz 09 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 12 3:50.00 259.00
7 Tadeáš OhněníkTadeáš Ohněník 11 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 16 3:53.98 234.00
8 Ladislav ZunaLadislav Zuna 09 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 18 3:58.33 209.00
9 Anatolij KhodanovAnatolij Khodanov 10 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 8 4:00.69 195.00
10 Sebastián JenkaSebastián Jenka 10 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 4:02.44 186.00
11 Jaroslav NavrátilJaroslav Navrátil 10 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 13 4:03.19 182.00
12 David NovotnýDavid Novotný 10 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 14 4:04.54 174.00
13 Tomáš HoferTomáš Hofer 09 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 5 4:05.11 171.00
14 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 11 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 4:05.93 167.00
15 Štěpán Kř힊těpán Kříž 10 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 10 4:08.66 153.00
16 Josef JessalijevJosef Jessalijev 10 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 6 4:14.56 125.00
17 Maxmilián HelebrantMaxmilián Helebrant 10 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 4 4:43.47 26.00
Matěj BuchaMatěj Bucha 09 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3 DNS
Jan BorčanyJan Borčany 10 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 2 DNS
Celkem 19 závodníků
Běh 02 (čt, 18.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Vojtěch ŠimicVojtěch Šimic 10 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 13 3:22.56 460.00
2 Daniel DerynkDaniel Derynk 09 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 3 3:23.83 450.00
3 jiří Wolfjiří Wolf 09 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 18 3:31.77 387.00
4 Jan TonarJan Tonar 09 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 14 3:35.62 358.00
5 Matěj VálkaMatěj Válka 09 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 16 3:42.28 310.00
6 Adam KrupičkaAdam Krupička 09 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 10 3:48.31 270.00
7 Martin KrinertMartin Krinert 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 9 3:53.16 239.00
8 Ondřej NovákOndřej Novák 10 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 11 3:55.87 223.00
9 Eliáš HoráčekEliáš Horáček 11 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 6 3:58.11 210.00
10 Matyáš DavídekMatyáš Davídek 11 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 2 4:00.49 196.00
11 Šimon HájekŠimon Hájek 10 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 4 4:08.73 153.00
12 Adam JohanidesAdam Johanides 10 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 8 4:10.26 145.00
13 Ondřej PolidarOndřej Polidar 10 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 12 4:24.81 82.00
14 Tobiáš ValentaTobiáš Valenta 10 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 15 4:25.41 80.00
15 Jonáš BabickýJonáš Babický 11 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 1 4:32.78 55.00
Ondřej HladOndřej Hlad 10 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 5 DNS
Ondřej VorösOndřej Vorös 09 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 17 DNS
Celkem 17 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ŠimicVojtěch Šimic 10 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 13 3:22.56 460.00
2 Daniel DerynkDaniel Derynk 09 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 3 3:23.83 450.00
3 Jan NovotnýJan Novotný 10 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 15 3:24.12 447.00
4 jiří Wolfjiří Wolf 09 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 18 3:31.77 387.00
5 Oliver ZikmundOliver Zikmund 11 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 17 3:33.98 370.00
6 Jan TonarJan Tonar 09 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 14 3:35.62 358.00
7 Tomáš KnotekTomáš Knotek 08 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 9 3:37.51 344.00
8 Ondřej AuervekOndřej Auervek 10 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 1 3:39.86 327.00
9 Kryštof LánKryštof Lán 10 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 11 3:40.13 325.00
10 Matěj VálkaMatěj Válka 09 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 16 3:42.28 310.00
11 Adam KrupičkaAdam Krupička 09 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 10 3:48.31 270.00
12 Jan MauritzJan Mauritz 09 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 12 3:50.00 259.00
13 Martin KrinertMartin Krinert 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 9 3:53.16 239.00
14 Tadeáš OhněníkTadeáš Ohněník 11 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 16 3:53.98 234.00
15 Ondřej NovákOndřej Novák 10 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 11 3:55.87 223.00
16 Eliáš HoráčekEliáš Horáček 11 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 6 3:58.11 210.00
17 Ladislav ZunaLadislav Zuna 09 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 18 3:58.33 209.00
18 Matyáš DavídekMatyáš Davídek 11 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 2 4:00.49 196.00
19 Anatolij KhodanovAnatolij Khodanov 10 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 8 4:00.69 195.00
20 Sebastián JenkaSebastián Jenka 10 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 4:02.44 186.00
21 Jaroslav NavrátilJaroslav Navrátil 10 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 13 4:03.19 182.00
22 David NovotnýDavid Novotný 10 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 14 4:04.54 174.00
23 Tomáš HoferTomáš Hofer 09 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 5 4:05.11 171.00
24 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 11 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 7 4:05.93 167.00
25 Štěpán Kř힊těpán Kříž 10 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 10 4:08.66 153.00
26 Šimon HájekŠimon Hájek 10 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 4 4:08.73 153.00
27 Adam JohanidesAdam Johanides 10 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 8 4:10.26 145.00
28 Josef JessalijevJosef Jessalijev 10 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 6 4:14.56 125.00
29 Ondřej PolidarOndřej Polidar 10 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 12 4:24.81 82.00
30 Tobiáš ValentaTobiáš Valenta 10 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 15 4:25.41 80.00
31 Jonáš BabickýJonáš Babický 11 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 1 4:32.78 55.00
32 Maxmilián HelebrantMaxmilián Helebrant 10 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 4 4:43.47 26.00
Matěj BuchaMatěj Bucha 09 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3 DNS
Jan BorčanyJan Borčany 10 ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 2 DNS
Ondřej HladOndřej Hlad 10 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 5 DNS
Ondřej VorösOndřej Vorös 09 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 17 DNS

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 18.5.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 10 4:46.03 643.00
2 Matěj JarolímMatěj Jarolím 08 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 4:53.88 595.00
3 Jan GrupáčJan Grupáč 07 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 2 4:54.31 593.00
4 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 9 4:54.75 590.00
5 Matyáš ZikmundMatyáš Zikmund 09 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 17 5:05.59 528.00
6 Jan KimlJan Kiml 07 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 4 5:12.11 492.00
7 Adam VymetalAdam Vymetal 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 15 5:12.21 491.00
8 Jakub VicoJakub Vico 07 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 14 5:40.27 350.00
9 Ondřej BradáčOndřej Bradáč 07 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 1 5:41.75 343.00
10 Lukáš WagnerLukáš Wagner 08 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 16 5:41.78 343.00
11 Ondřej RulákOndřej Rulák 08 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 8 5:43.43 336.00
12 Tadeáš VeselýTadeáš Veselý 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 13 5:47.65 317.00
13 Patrik MenghinPatrik Menghin 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 6 5:55.07 285.00
14 Jan PilařJan Pilař 08 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 7 5:56.68 278.00
15 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 11 6:01.15 259.00
Jakub TomanJakub Toman 09 ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 12 DNF
Luboš LigmajerLuboš Ligmajer 09 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 5 DNF
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (čt, 18.5.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Viktor VilkViktor Vilk 09 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 14 4:57.20 576.00
2 Ondřej WáwraOndřej Wáwra 09 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 15 5:03.92 537.00
3 Vít KuncVít Kunc 07 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 5 5:13.50 484.00
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý 08 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 13 5:15.00 476.00
5 Martin SmetanaMartin Smetana 08 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 7 5:17.95 461.00
6 Jakub UrbanJakub Urban 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 12 5:21.63 442.00
7 Patrik KačírekPatrik Kačírek 07 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 4 5:26.47 417.00
8 Marek ŽidekMarek Židek 07 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 17 5:26.70 416.00
9 Oliver ŠtráchalOliver Štráchal 08 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 11 5:35.76 371.00
10 Martin SchaynaMartin Schayna 08 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 6 5:48.12 315.00
11 Štěpán SochorŠtěpán Sochor 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 8 5:56.59 278.00
12 Matěj ŠilhavýMatěj Šilhavý 08 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 9 5:57.72 273.00
13 Filip JarošFilip Jaroš 08 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 3 6:03.45 250.00
MS Jiří ŠkarvadaJiří Škarvada 08 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 10 6:07.06
15 Jakub ZemanJakub Zeman 09 ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 16 7:26.50 24.00
Jan HavlíčekJan Havlíček 09 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 2 DNS
Viktor DvořákViktor Dvořák 09 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1 DNF
Celkem 17 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 10 4:46.03 643.00
2 Matěj JarolímMatěj Jarolím 08 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 4:53.88 595.00
3 Jan GrupáčJan Grupáč 07 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 2 4:54.31 593.00
4 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 9 4:54.75 590.00
5 Viktor VilkViktor Vilk 09 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 14 4:57.20 576.00
6 Ondřej WáwraOndřej Wáwra 09 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 15 5:03.92 537.00
7 Matyáš ZikmundMatyáš Zikmund 09 ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 17 5:05.59 528.00
8 Jan KimlJan Kiml 07 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 4 5:12.11 492.00
9 Adam VymetalAdam Vymetal 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 15 5:12.21 491.00
10 Vít KuncVít Kunc 07 ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 5 5:13.50 484.00
11 Lukáš VeselýLukáš Veselý 08 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 13 5:15.00 476.00
12 Martin SmetanaMartin Smetana 08 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 7 5:17.95 461.00
13 Jakub UrbanJakub Urban 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 12 5:21.63 442.00
14 Patrik KačírekPatrik Kačírek 07 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 4 5:26.47 417.00
15 Marek ŽidekMarek Židek 07 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 17 5:26.70 416.00
16 Oliver ŠtráchalOliver Štráchal 08 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 11 5:35.76 371.00
17 Jakub VicoJakub Vico 07 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 14 5:40.27 350.00
18 Ondřej BradáčOndřej Bradáč 07 ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 1 5:41.75 343.00
19 Lukáš WagnerLukáš Wagner 08 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 16 5:41.78 343.00
20 Ondřej RulákOndřej Rulák 08 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 8 5:43.43 336.00
21 Tadeáš VeselýTadeáš Veselý 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 13 5:47.65 317.00
22 Martin SchaynaMartin Schayna 08 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 6 5:48.12 315.00
23 Patrik MenghinPatrik Menghin 09 Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 6 5:55.07 285.00
24 Štěpán SochorŠtěpán Sochor 08 ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 8 5:56.59 278.00
25 Jan PilařJan Pilař 08 Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 7 5:56.68 278.00
26 Matěj ŠilhavýMatěj Šilhavý 08 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 9 5:57.72 273.00
27 Josef SteineckerJosef Steinecker 08 ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 11 6:01.15 259.00
28 Filip JarošFilip Jaroš 08 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 3 6:03.45 250.00
29 Jiří ŠkarvadaJiří Škarvada 08 ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 10 6:07.06
30 Jakub ZemanJakub Zeman 09 ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 16 7:26.50 24.00
Jakub TomanJakub Toman 09 ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 12 DNF
Luboš LigmajerLuboš Ligmajer 09 Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 5 DNF
Jan HavlíčekJan Havlíček 09 Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 2 DNS
Viktor DvořákViktor Dvořák 09 ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 1 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 18.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Manukjan, Kovář, Kiml, Horyna Manukjan, Kovář, Kiml, Horyna ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 6 30.46 561.00
2 Jungwirth, Rulák, Hnídek, Polívka Jungwirth, Rulák, Hnídek, Polívka ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 30.60 550.00
3 Holas, Tiep, Vico, Mejstřík Holas, Tiep, Vico, Mejstřík ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 5 31.74 470.00
4 Bílek, Primus, Dvořáček, Doležal Bílek, Primus, Dvořáček, Doležal ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 4 33.04 385.00
5 Brzák, Sieber, Kalamen, Poběžal Brzák, Sieber, Kalamen, Poběžal ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 3 33.30 369.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 18.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hacmac, Vaněk, Řízek, Mráz Hacmac, Vaněk, Řízek, Mráz ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 4 28.86 684.00
2 Hajný, Schayna, Pilař, Bachiwski Hajný, Schayna, Pilař, Bachiwski Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 3 32.67 408.00
3 Wagner, Havlíček, Jaroš, Škreko Wagner, Havlíček, Jaroš, Škreko Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 6 33.00 387.00
4 Kulich, Ligmajer, Barvínek, Tomáš Kulich, Ligmajer, Barvínek, Tomáš Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 5 34.09 322.00
5 Turek, Harvan, Štráchal, Stránský Turek, Harvan, Štráchal, Stránský Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 2 39.79 72.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 18.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Polic, Brož, Nižnik, Capek Polic, Brož, Nižnik, Capek Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 6 30.97 524.00
2 Marek, Voung, Urban, Borč Marek, Voung, Urban, Borč ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 2 31.33 498.00
3 Kačírek, Domecký, Jílek, Kunc Kačírek, Domecký, Jílek, Kunc ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 5 31.93 457.00
4 David, Zitko, Vágner, Bílkovský David, Zitko, Vágner, Bílkovský Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 4 32.76 403.00
5 Hron, Müller, Tomšík, Toman Hron, Müller, Tomšík, Toman ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 3 33.96 330.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 18.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Salava, Schönfeld, Dvořák, Fiala Salava, Schönfeld, Dvořák, Fiala ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 3 32.55 416.00
2 Kunc, Schánělec, Gašparik, Toman Kunc, Schánělec, Gašparik, Toman ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 4 32.70 406.00
3 Sochor, Sochor, Rybníček, Borovanský Sochor, Sochor, Rybníček, Borovanský ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 5 32.78 401.00
4 Zikmund, Skřenek, Wáwra, Vagner Zikmund, Skřenek, Wáwra, Vagner ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 2 33.81 338.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 18.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimic, Steinecker, Fistican, Štípek Šimic, Steinecker, Fistican, Štípek ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 5 32.40 426.00
2 Vilk, Kokeš, Bendlmajer, Jarolím Vilk, Kokeš, Bendlmajer, Jarolím ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 33.62 350.00
3 Růžička, Hovorka, Veselý, Kimmer Růžička, Hovorka, Veselý, Kimmer ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 3 34.71 287.00
Herda, Židek, Grupáč, Capek Herda, Židek, Grupáč, Capek Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hacmac, Vaněk, Řízek, Mráz Hacmac, Vaněk, Řízek, Mráz ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 4 28.86 684.00
2 Manukjan, Kovář, Kiml, Horyna Manukjan, Kovář, Kiml, Horyna ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 6 30.46 561.00
3 Jungwirth, Rulák, Hnídek, Polívka Jungwirth, Rulák, Hnídek, Polívka ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 30.60 550.00
4 Polic, Brož, Nižnik, Capek Polic, Brož, Nižnik, Capek Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 6 30.97 524.00
5 Marek, Voung, Urban, Borč Marek, Voung, Urban, Borč ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 2 31.33 498.00
6 Holas, Tiep, Vico, Mejstřík Holas, Tiep, Vico, Mejstřík ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 5 31.74 470.00
7 Kačírek, Domecký, Jílek, Kunc Kačírek, Domecký, Jílek, Kunc ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 5 31.93 457.00
8 Šimic, Steinecker, Fistican, Štípek Šimic, Steinecker, Fistican, Štípek ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 5 32.40 426.00
9 Salava, Schönfeld, Dvořák, Fiala Salava, Schönfeld, Dvořák, Fiala ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 3 32.55 416.00
10 Hajný, Schayna, Pilař, Bachiwski Hajný, Schayna, Pilař, Bachiwski Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 3 32.67 408.00
11 Kunc, Schánělec, Gašparik, Toman Kunc, Schánělec, Gašparik, Toman ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 4 32.70 406.00
12 David, Zitko, Vágner, Bílkovský David, Zitko, Vágner, Bílkovský Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 4 32.76 403.00
13 Sochor, Sochor, Rybníček, Borovanský Sochor, Sochor, Rybníček, Borovanský ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 5 32.78 401.00
14 Wagner, Havlíček, Jaroš, Škreko Wagner, Havlíček, Jaroš, Škreko Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 6 33.00 387.00
15 Bílek, Primus, Dvořáček, Doležal Bílek, Primus, Dvořáček, Doležal ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 4 33.04 385.00
16 Brzák, Sieber, Kalamen, Poběžal Brzák, Sieber, Kalamen, Poběžal ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 3 33.30 369.00
17 Vilk, Kokeš, Bendlmajer, Jarolím Vilk, Kokeš, Bendlmajer, Jarolím ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 33.62 350.00
18 Zikmund, Skřenek, Wáwra, Vagner Zikmund, Skřenek, Wáwra, Vagner ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 2 33.81 338.00
19 Hron, Müller, Tomšík, Toman Hron, Müller, Tomšík, Toman ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 3 33.96 330.00
20 Kulich, Ligmajer, Barvínek, Tomáš Kulich, Ligmajer, Barvínek, Tomáš Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 5 34.09 322.00
21 Růžička, Hovorka, Veselý, Kimmer Růžička, Hovorka, Veselý, Kimmer ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 3 34.71 287.00
22 Turek, Harvan, Štráchal, Stránský Turek, Harvan, Štráchal, Stránský Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 2 39.79 72.00
Herda, Židek, Grupáč, Capek Herda, Židek, Grupáč, Capek Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 4 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 18.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Varníček, Jirota, Knotek, Loukota Varníček, Jirota, Knotek, Loukota ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 6 32.76 403.00
2 Tonar, Hajdl, Lán, Hečko Tonar, Hajdl, Lán, Hečko Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 2 34.47 301.00
3 Mašek, Bucha, Wolf, Mauritz Mašek, Bucha, Wolf, Mauritz ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3 34.58 294.00
4 Nosek, Válka, Fatka, Šerák Nosek, Válka, Fatka, Šerák ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 5 36.12 215.00
5 Hauzner, Novák, Černý, Kompert Hauzner, Novák, Černý, Kompert ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 4 36.99 175.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 18.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zim, Šandrej, Sukhitra, Krčmář Zim, Šandrej, Sukhitra, Krčmář ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 6 33.38 364.00
2 Auervek, Šašek, Polidar, Novák Auervek, Šašek, Polidar, Novák ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 4 34.43 303.00
3 Mrázek, Novotný, Hlad, Zamrazil Mrázek, Novotný, Hlad, Zamrazil ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 2 34.87 279.00
4 Kopta, Korbel, Filiionchyk, Jenka Kopta, Korbel, Filiionchyk, Jenka Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 5 37.56 151.00
5 Babický, Novotný, Kalaš, Skála Babický, Novotný, Kalaš, Skála Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 3 37.67 146.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 18.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krinert, Nižnik, Ottel, Valenta Krinert, Nižnik, Ottel, Valenta Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 5 34.67 289.00
2 Karban, Vykouk, Vorös, Kricner Karban, Vykouk, Vorös, Kricner ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 3 35.76 232.00
3 Kadlec, Staněk, Davídek, Dlouhý Kadlec, Staněk, Davídek, Dlouhý ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 4 35.80 231.00
4 Szalko, Novák, Horáček, Bašník Szalko, Novák, Horáček, Bašník ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 6 35.83 229.00
5 Mrkvica, Ipser, Navrátil, Nguyen Mrkvica, Ipser, Navrátil, Nguyen ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 2 39.85 70.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 18.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pírek, Krupička, Hašek, Rubinstein Pírek, Krupička, Hašek, Rubinstein Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 2 34.10 322.00
2 Vuong, Novotný, Zikmund, Sysel Vuong, Novotný, Zikmund, Sysel ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 6 35.04 270.00
3 Nguen, Hájek, Šimic, Macík Nguen, Hájek, Šimic, Macík ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 5 36.06 218.00
4 Goth, Derynk, Stibal, Helebrant Goth, Derynk, Stibal, Helebrant ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 3 36.50 197.00
Bovkun, Ferenc, Borčany, Klaban Bovkun, Ferenc, Borčany, Klaban ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Varníček, Jirota, Knotek, Loukota Varníček, Jirota, Knotek, Loukota ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 6 32.76 403.00
2 Zim, Šandrej, Sukhitra, Krčmář Zim, Šandrej, Sukhitra, Krčmář ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 6 33.38 364.00
3 Pírek, Krupička, Hašek, Rubinstein Pírek, Krupička, Hašek, Rubinstein Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 2 34.10 322.00
4 Auervek, Šašek, Polidar, Novák Auervek, Šašek, Polidar, Novák ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 4 34.43 303.00
5 Tonar, Hajdl, Lán, Hečko Tonar, Hajdl, Lán, Hečko Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 2 34.47 301.00
6 Mašek, Bucha, Wolf, Mauritz Mašek, Bucha, Wolf, Mauritz ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3 34.58 294.00
7 Krinert, Nižnik, Ottel, Valenta Krinert, Nižnik, Ottel, Valenta Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 5 34.67 289.00
8 Mrázek, Novotný, Hlad, Zamrazil Mrázek, Novotný, Hlad, Zamrazil ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 2 34.87 279.00
9 Vuong, Novotný, Zikmund, Sysel Vuong, Novotný, Zikmund, Sysel ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 6 35.04 270.00
10 Karban, Vykouk, Vorös, Kricner Karban, Vykouk, Vorös, Kricner ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická 3 35.76 232.00
11 Kadlec, Staněk, Davídek, Dlouhý Kadlec, Staněk, Davídek, Dlouhý ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 4 35.80 231.00
12 Szalko, Novák, Horáček, Bašník Szalko, Novák, Horáček, Bašník ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 6 35.83 229.00
13 Nguen, Hájek, Šimic, Macík Nguen, Hájek, Šimic, Macík ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 5 36.06 218.00
14 Nosek, Válka, Fatka, Šerák Nosek, Válka, Fatka, Šerák ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 5 36.12 215.00
15 Goth, Derynk, Stibal, Helebrant Goth, Derynk, Stibal, Helebrant ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 3 36.50 197.00
16 Hauzner, Novák, Černý, Kompert Hauzner, Novák, Černý, Kompert ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 4 36.99 175.00
17 Kopta, Korbel, Filiionchyk, Jenka Kopta, Korbel, Filiionchyk, Jenka Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 5 37.56 151.00
18 Babický, Novotný, Kalaš, Skála Babický, Novotný, Kalaš, Skála Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 3 37.67 146.00
19 Mrkvica, Ipser, Navrátil, Nguyen Mrkvica, Ipser, Navrátil, Nguyen ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 2 39.85 70.00
Bovkun, Ferenc, Borčany, Klaban Bovkun, Ferenc, Borčany, Klaban ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 4 DNS

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 18.5.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rathouská, Bisová, Vondráčková, Mrňáková Rathouská, Bisová, Vondráčková, Mrňáková ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 2 34.42 569.00
2 Princová, Pechová, Hnízdilová, Mlejnková Princová, Pechová, Hnízdilová, Mlejnková Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 5 34.56 560.00
3 Svrčková, Olešnaníková, Brabcová, Krsková Svrčková, Olešnaníková, Brabcová, Krsková ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 6 35.64 492.00
4 Laudová, Jahodová, Štěpánková, Torkosová Laudová, Jahodová, Štěpánková, Torkosová ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 36.80 423.00
5 Gabrielová, Matušová, Červíková, Šárová Gabrielová, Matušová, Červíková, Šárová Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 4 36.97 414.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 18.5.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kalenská, Lánová, Žáková, Císařová Kalenská, Lánová, Žáková, Císařová ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 3 33.95 600.00
2 Ševelová, Bartošová, Brzáková, Křížová Ševelová, Bartošová, Brzáková, Křížová Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 2 35.03 530.00
3 Prokůpková, Černá, Kulhánková, Bílská Prokůpková, Černá, Kulhánková, Bílská Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 5 35.45 503.00
4 Vacková, Reinerová, Vlachová, Krbcová Vacková, Reinerová, Vlachová, Krbcová Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 6 36.13 462.00
5 Altnerová, Špatenková, Kopřivová, Matýsková Altnerová, Špatenková, Kopřivová, Matýsková ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 4 36.74 427.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 18.5.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janášová, Šedivá, Pyšná, Janatová Janášová, Šedivá, Pyšná, Janatová ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 33.74 614.00
2 Revajová, Křížová, Maree, Javůrková Revajová, Křížová, Maree, Javůrková ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 2 34.15 586.00
3 Tsopa, Zeusová, Drbalová, Cidlinová Tsopa, Zeusová, Drbalová, Cidlinová ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 6 34.70 551.00
4 Křivková, Křivková, Černá, Slavíčková Křivková, Křivková, Černá, Slavíčková ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 5 35.52 499.00
5 Křivanová, Pechová, Rodinová, Divišová Křivanová, Pechová, Rodinová, Divišová ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 37.95 360.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 18.5.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nováková, Ciprová, Wagnerová, Holecová Nováková, Ciprová, Wagnerová, Holecová ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 5 37.81 367.00
2 Havrlová, Vlasáková, Watzatová, Joniová Havrlová, Vlasáková, Watzatová, Joniová ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 4 38.18 348.00
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (čt, 18.5.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mouchová, Zlámalová, Tůmová, Lochnerová Mouchová, Zlámalová, Tůmová, Lochnerová ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 4 37.06 408.00
2 Procházková, Studená, Bzurová, Stehlíková Procházková, Studená, Bzurová, Stehlíková Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 5 37.89 363.00
3 Nováková, Martinovská, Jindrová, Šlinská Nováková, Martinovská, Jindrová, Šlinská Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 3 37.93 361.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janášová, Šedivá, Pyšná, Janatová Janášová, Šedivá, Pyšná, Janatová ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 33.74 614.00
2 Kalenská, Lánová, Žáková, Císařová Kalenská, Lánová, Žáková, Císařová ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 3 33.95 600.00
3 Revajová, Křížová, Maree, Javůrková Revajová, Křížová, Maree, Javůrková ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 2 34.15 586.00
4 Rathouská, Bisová, Vondráčková, Mrňáková Rathouská, Bisová, Vondráčková, Mrňáková ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 2 34.42 569.00
5 Princová, Pechová, Hnízdilová, Mlejnková Princová, Pechová, Hnízdilová, Mlejnková Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 5 34.56 560.00
6 Tsopa, Zeusová, Drbalová, Cidlinová Tsopa, Zeusová, Drbalová, Cidlinová ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 6 34.70 551.00
7 Ševelová, Bartošová, Brzáková, Křížová Ševelová, Bartošová, Brzáková, Křížová Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 2 35.03 530.00
8 Prokůpková, Černá, Kulhánková, Bílská Prokůpková, Černá, Kulhánková, Bílská Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 5 35.45 503.00
9 Křivková, Křivková, Černá, Slavíčková Křivková, Křivková, Černá, Slavíčková ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 5 35.52 499.00
10 Svrčková, Olešnaníková, Brabcová, Krsková Svrčková, Olešnaníková, Brabcová, Krsková ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 6 35.64 492.00
11 Vacková, Reinerová, Vlachová, Krbcová Vacková, Reinerová, Vlachová, Krbcová Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 6 36.13 462.00
12 Altnerová, Špatenková, Kopřivová, Matýsková Altnerová, Špatenková, Kopřivová, Matýsková ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec 4 36.74 427.00
13 Laudová, Jahodová, Štěpánková, Torkosová Laudová, Jahodová, Štěpánková, Torkosová ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 36.80 423.00
14 Gabrielová, Matušová, Červíková, Šárová Gabrielová, Matušová, Červíková, Šárová Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 4 36.97 414.00
15 Mouchová, Zlámalová, Tůmová, Lochnerová Mouchová, Zlámalová, Tůmová, Lochnerová ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2... 4 37.06 408.00
16 Nováková, Ciprová, Wagnerová, Holecová Nováková, Ciprová, Wagnerová, Holecová ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 5 37.81 367.00
17 Procházková, Studená, Bzurová, Stehlíková Procházková, Studená, Bzurová, Stehlíková Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova 5 37.89 363.00
18 Nováková, Martinovská, Jindrová, Šlinská Nováková, Martinovská, Jindrová, Šlinská Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 3 37.93 361.00
19 Křivanová, Pechová, Rodinová, Divišová Křivanová, Pechová, Rodinová, Divišová ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 37.95 360.00
20 Havrlová, Vlasáková, Watzatová, Joniová Havrlová, Vlasáková, Watzatová, Joniová ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 4 38.18 348.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 18.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nováková, Vrábľová, Kudrnovská, Růžičková Nováková, Vrábľová, Kudrnovská, Růžičková ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 2 37.50 384.00
2 Čisárová, Primusová, Šerpánová, Jiskrová Čisárová, Primusová, Šerpánová, Jiskrová ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 38.19 347.00
3 Cermanová, Šturcová, Helebrant Cermanová, Šturcová, Helebrant Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 4 38.45 334.00
4 Drdová, Rohlíčková, Rydvanová, Ferencová Drdová, Rohlíčková, Rydvanová, Ferencová ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 5 42.35 161.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 18.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyášová, Schořová, Marková, Kozová Matyášová, Schořová, Marková, Kozová Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 3 36.66 431.00
2 Srpová, Beranová, Malenčuková, Melničáková Srpová, Beranová, Malenčuková, Melničáková Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 2 37.50 384.00
3 Raunerová, Votrubcová, Lískovcová, Antalová Raunerová, Votrubcová, Lískovcová, Antalová ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 5 37.68 374.00
4 Holubová, Hečková, Albrechtová, Brožková Holubová, Hečková, Albrechtová, Brožková Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 4 37.72 372.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 18.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zahoříková, Kvasinicová, Dederová, Ficenecová Zahoříková, Kvasinicová, Dederová, Ficenecová ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 2 36.01 469.00
2 Bulínová, Cibulková, Patočková, Patrmanová Bulínová, Cibulková, Patočková, Patrmanová ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 36.09 465.00
3 Valentová, Červená, Novotná, Vrzalová Valentová, Červená, Novotná, Vrzalová ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 5 36.97 414.00
4 Bílková, Vokřálová, Luzumová, Svobodová Bílková, Vokřálová, Luzumová, Svobodová ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 4 40.31 244.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 18.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zemanová, Fryčková, Holingerová, Zvěřinová Zemanová, Fryčková, Holingerová, Zvěřinová ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 2 38.47 333.00
2 Lepi, Kašpárková, Prousková, Hejduková Lepi, Kašpárková, Prousková, Hejduková Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 3 38.90 311.00
3 Nývltová, Soukupová, Odziomek, Laláková Nývltová, Soukupová, Odziomek, Laláková ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 5 39.38 288.00
4 Cesarová, Grella, Mikešová, Staňková Cesarová, Grella, Mikešová, Staňková ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 4 39.98 259.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zahoříková, Kvasinicová, Dederová, Ficenecová Zahoříková, Kvasinicová, Dederová, Ficenecová ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 2 36.01 469.00
2 Bulínová, Cibulková, Patočková, Patrmanová Bulínová, Cibulková, Patočková, Patrmanová ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 36.09 465.00
3 Matyášová, Schořová, Marková, Kozová Matyášová, Schořová, Marková, Kozová Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab... 3 36.66 431.00
4 Valentová, Červená, Novotná, Vrzalová Valentová, Červená, Novotná, Vrzalová ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 5 36.97 414.00
5 Nováková, Vrábľová, Kudrnovská, Růžičková Nováková, Vrábľová, Kudrnovská, Růžičková ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 2 37.50 384.00
5 Srpová, Beranová, Malenčuková, Melničáková Srpová, Beranová, Malenčuková, Melničáková Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab... 2 37.50 384.00
7 Raunerová, Votrubcová, Lískovcová, Antalová Raunerová, Votrubcová, Lískovcová, Antalová ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová 5 37.68 374.00
8 Holubová, Hečková, Albrechtová, Brožková Holubová, Hečková, Albrechtová, Brožková Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes... 4 37.72 372.00
9 Čisárová, Primusová, Šerpánová, Jiskrová Čisárová, Primusová, Šerpánová, Jiskrová ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 3 38.19 347.00
10 Cermanová, Šturcová, Helebrant Cermanová, Šturcová, Helebrant Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 4 38.45 334.00
11 Zemanová, Fryčková, Holingerová, Zvěřinová Zemanová, Fryčková, Holingerová, Zvěřinová ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské 2 38.47 333.00
12 Lepi, Kašpárková, Prousková, Hejduková Lepi, Kašpárková, Prousková, Hejduková Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab... 3 38.90 311.00
13 Nývltová, Soukupová, Odziomek, Laláková Nývltová, Soukupová, Odziomek, Laláková ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM 5 39.38 288.00
14 Cesarová, Grella, Mikešová, Staňková Cesarová, Grella, Mikešová, Staňková ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká 4 39.98 259.00
15 Bílková, Vokřálová, Luzumová, Svobodová Bílková, Vokřálová, Luzumová, Svobodová ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem 4 40.31 244.00
16 Drdová, Rohlíčková, Rydvanová, Ferencová Drdová, Rohlíčková, Rydvanová, Ferencová ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem 5 42.35 161.00

skok vysoký - Žáci

(čt, 18.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Ondřej DavidOndřej David
Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova
08 2 PB 1.75 585.00
2 Jakub HerdaJakub Herda
Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab...
07 10 PB 1.66 512.00
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
08 30 PB 1.58 449.00
4= Marek DoležalMarek Doležal
ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem
08 3 PB 1.54 419.00
4= Matěj FialaMatěj Fiala
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
08 5 PB 1.54 419.00
4= Daniel PolívkaDaniel Polívka
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
08 19 PB 1.54 419.00
4= Martin SkřenekMartin Skřenek
ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské
07 22 PB 1.54 419.00
4= Tomáš ŘízekTomáš Řízek
ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM
07 20 PB 1.54 419.00
9 Adam TurekAdam Turek
Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab...
07 28 PB 1.50 389.00
10 Josef SteineckerJosef Steinecker
ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká
08 23 PB 1.48 374.00
11= Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
08 13 PB 1.46 360.00
11= Nicolas MejstříkNicolas Mejstřík
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
08 16 PB 1.46 360.00
13 Lukáš PlechatýLukáš Plechatý
ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem
08 PB 1.42 331.00
14= Filip MarekFilip Marek
ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká
10 15 PB 1.42 331.00
14= Lukáš TomanLukáš Toman
ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM
07 25 PB 1.42 331.00
14= Alex FisticanAlex Fistican
ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká
07 6 PB 1.42 331.00
17= Jan HavlíčekJan Havlíček
Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova
09 9 PB 1.38 303.00
17= Lukáš PoběžalLukáš Poběžal
ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské
07 17 PB 1.38 303.00
17= Jan GrupáčJan Grupáč
Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab...
07 7 PB 1.38 303.00
17= Jan TomášJan Tomáš
Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes...
08 26 PB 1.38 303.00
21= Šimon DvořáčekŠimon Dvořáček
ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem
07 4 PB 1.34 276.00
21= Ondřej KovářOndřej Kovář
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
07 14 PB 1.34 276.00
21= Jiří HajnýJiří Hajný
Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab...
07 8 PB 1.34 276.00
21= David JílekDavid Jílek
ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem
09 12 PB 1.34 276.00
25= Tomáš PolicTomáš Polic
Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab...
08 18 PB 1.30 250.00
25= Jiří SchönfeldJiří Schönfeld
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
08 21 PB 1.30 250.00
27 Štěpán UličnýŠtěpán Uličný
ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem
08 29 PB 1.26 225.00
28= Daniel TomšíkDaniel Tomšík
ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec
08 27 PB 1.22 200.00
28= Filip BarvínekFilip Barvínek
Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes...
08 1 PB 1.22 200.00
Oliver ŠtráchalOliver Štráchal
Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab...
08 24 PB NM 0.00
Filip JarošFilip Jaroš
Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova
08 11 PB NM 0.00
Celkem 31 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 18.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Matěj LoukotaMatěj Loukota
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
09 21 PB 1.42 331.00
1= Ivan RudenkoIvan Rudenko
Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova
09 28 PB 1.42 331.00
3= Myroslav SukhitraMyroslav Sukhitra
ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské
09 30 PB 1.38 303.00
3= Rastislav ŠandrejRastislav Šandrej
ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské
09 31 PB 1.38 303.00
3= Matyáš BolchaMatyáš Bolcha
Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes...
10 1 PB 1.38 303.00
3= Filip KricnerFilip Kricner
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
09 20 PB 1.38 303.00
3= Ondřej VorösOndřej Vorös
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
09 33 PB 1.38 303.00
8= Tomáš KompertTomáš Kompert
ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem
09 18 PB 1.34 276.00
8= Marek HauznerMarek Hauzner
ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem
09 8 PB 1.34 276.00
8= Jakub JirotaJakub Jirota
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
11 15 PB 1.34 276.00
8= Jan NguenJan Nguen
ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká
11 25 PB 1.34 276.00
8= Pavel StaněkPavel Staněk
ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem
11 29 PB 1.34 276.00
13= Duc Minh David VuongDuc Minh David Vuong
ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské
10 34 PB 1.30 250.00
13= Tomáš ChottTomáš Chott
Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova
09 12 PB 1.30 250.00
13= David MacíkDavid Macík
ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká
09 22 PB 1.30 250.00
13= Radim OttelRadim Ottel
Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab...
09 27 PB 1.30 250.00
17= Ondřej HladOndřej Hlad
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
10 10 PB 1.26 225.00
17= Jakub GothJakub Goth
ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem
09 7 PB 1.26 225.00
17= Jakub KorbelJakub Korbel
Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab...
10 19 PB 1.26 225.00
17= Radek HrabánekRadek Hrabánek
Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab...
11 11 PB 1.26 225.00
21= Petr MrázekPetr Mrázek
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
10 23 PB 1.22 200.00
21= Michal DlouhýMichal Dlouhý
ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem
10 4 PB 1.22 200.00
21= Marek KlabanMarek Klaban
ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová
10 17 PB 1.22 200.00
21= Jakub HečkoJakub Hečko
Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes...
10 9 PB 1.22 200.00
21= Jiří MrkvicaJiří Mrkvica
ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM
09 24 PB 1.22 200.00
21= Jiří NývltJiří Nývlt
Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab...
10 26 PB 1.22 200.00
21= Jakub IpserJakub Ipser
ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM
10 13 PB 1.22 200.00
28= Sebastián JenkaSebastián Jenka
Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab...
10 14 PB 1.18 176.00
28= Adam FenzlAdam Fenzl
ZŠ StříbrnickáZŠ Stříbrnická
09 5 PB 1.18 176.00
28= Ivan BovkunIvan Bovkun
ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová
09 2 PB 1.18 176.00
28= Vojtěch KalendaVojtěch Kalenda
Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova
09 16 PB 1.18 176.00
28= Jan ŠerákJan Šerák
ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká
09 32 PB 1.18 176.00
28= Matěj BuchaMatěj Bucha
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
09 3 PB 1.18 176.00
34 Kristián FerencKristián Ferenc
ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová
10 6 PB 1.14 153.00
Celkem 34 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 18.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 Body
1 Eva BisováEva Bisová
ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské
09 3 PB 1.46 577.00
2= Aneta ReinerováAneta Reinerová
Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab...
07 23 PB 1.38 491.00
2= Veronika CidlinováVeronika Cidlinová
ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM
08 4 PB 1.38 491.00
4= Justýna TůmováJustýna Tůmová
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
08 31 PB 1.34 449.00
4= Alena VackováAlena Vacková
Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab...
07 32 PB 1.34 449.00
6= Jaime MareeJaime Maree
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
08 15 PB 1.34 449.00
6= Valentýna HnízdilováValentýna Hnízdilová
Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab...
08 11 PB 1.34 449.00
6= Sofie JanášováSofie Janášová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
07 12 PB 1.34 449.00
9 Kateřina ZlámalováKateřina Zlámalová
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
09 35 PB 1.30 409.00
10= Tereza MouchováTereza Mouchová
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
09 17 PB 1.30 409.00
10= Veronika ČernáVeronika Černá
Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova
09 6 PB 1.30 409.00
10= Anna PrimusováAnna Primusová
ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem
23 21 PB 1.30 409.00
10= Šarlota ProkůpkováŠarlota Prokůpková
Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova
08 22 PB 1.30 409.00
10= Tereza ReinerováTereza Reinerová
Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab...
07 24 PB 1.30 409.00
10= Amálie KolaříkováAmálie Kolaříková
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
08 13 PB 1.30 409.00
16= Magdalena VeseláMagdalena Veselá
Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes...
09 33 PB 1.26 369.00
16= Tereza WatzatováTereza Watzatová
ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM
08 34 PB 1.26 369.00
18= Amelie RůžičkováAmelie Růžičková
ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem
07 26 PB 1.26 369.00
18= Nela BimováNela Bimová
ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem
08 2 PB 1.26 369.00
18= Michaela GabrielováMichaela Gabrielová
Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab...
08 9 PB 1.26 369.00
18= Anna ŘádkováAnna Řádková
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
09 27 PB 1.26 369.00
22 Sofie ŠtulováSofie Štulová
Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes...
08 30 PB 1.22 331.00
23= Kamila BílskáKamila Bílská
Základní škola VojnovičovaZákladní škola Vojnovičova
09 1 PB 1.22 331.00
23= Karolína ElkováKarolína Elková
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
08 8 PB 1.22 331.00
23= Terezie PechováTerezie Pechová
ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká
09 20 PB 1.22 331.00
26 Barbora ŽákováBarbora Žáková
ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem
08 36 PB 1.18 293.00
27= Rita MrňákováRita Mrňáková
ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské
08 18 PB 1.18 293.00
27= Karolína ŠárováKarolína Šárová
Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab...
08 28 PB 1.18 293.00
27= Anna ČernáAnna Černá
ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem
08 5 PB 1.18 293.00
27= Marie ČervíkováMarie Červíková
Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab...
08 7 PB 1.18 293.00
27= Patricie HavrlováPatricie Havrlová
ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM
09 10 PB 1.18 293.00
32= Tereza PechováTereza Pechová
Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab...
08 19 PB 1.14 257.00
32= Lucie KřivanováLucie Křivanová
ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká
08 14 PB 1.14 257.00
Michaela ŠpatenkováMichaela Špatenková
ZŠ a MŠ LibouchecZŠ a MŠ Libouchec
09 29 PB NM 0.00
Štěpána RodinováŠtěpána Rodinová
ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká
07 25 PB NM 0.00
Jana MatušováJana Matušová
Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab...
23 16 DNS
Celkem 36 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 18.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 Body
1 Dorota SrpováDorota Srpová
Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab...
10 PB 1.38 491.00
2 Klára BulínováKlára Bulínová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
10 PB 1.34 449.00
3= Tereza VokřálováTereza Vokřálová
ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem
09 PB 1.26 369.00
3= Inez LalákováInez Laláková
ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM
10 PB 1.26 369.00
3= Alžběta PřibylováAlžběta Přibylová
Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab...
09 PB 1.26 369.00
6= Ema FicenecováEma Ficenecová
ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské
10 PB 1.22 331.00
6= Běla RaunerováBěla Raunerová
ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová
09 PB 1.22 331.00
6= Markéta MarkováMarkéta Marková
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
10 PB 1.22 331.00
6= Evelína VrzalováEvelína Vrzalová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
10 PB 1.22 331.00
6= Tereza OdziomekTereza Odziomek
ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM
11 PB 1.22 331.00
11= Katka RollerováKatka Rollerová
Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab...
09 PB 1.18 293.00
11= Magdalena PrimusováMagdalena Primusová
ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká
11 PB 1.18 293.00
11= Lucie PánkováLucie Pánková
ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem
09 PB 1.18 293.00
11= Nikola KopřivováNikola Kopřivová
ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová
10 PB 1.18 293.00
11= Valentýna BartschováValentýna Bartschová
Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab...
09 PB 1.18 293.00
11= Vanessa PatrmanováVanessa Patrmanová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
09 PB 1.18 293.00
11= Marijana CermanováMarijana Cermanová
Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab...
10 PB 1.18 293.00
11= Eliška BrožkováEliška Brožková
Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes...
10 PB 1.18 293.00
19= Markéta JohnováMarkéta Johnová
ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské
10 PB 1.14 257.00
19= Adéla AlbrechtováAdéla Albrechtová
Fakultní základní škola České mládeže Ústí nad LabFakultní základní škola Čes...
10 PB 1.14 257.00
19= Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková
Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4,Základní škola Ústí nad Lab...
10 PB 1.14 257.00
22= Kateřina KaráskováKateřina Karásková
ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem
10 PB 1.06 188.00
22= Vanesa AniaegbunamovaVanesa Aniaegbunamova
ZŠ a MŠ NováZŠ a MŠ Nová
10 PB 1.06 188.00
22= Pavla MatyášováPavla Matyášová
Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab...
10 PB 1.06 188.00
22= Aneta ŠištíkováAneta Šištíková
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
10 PB 1.06 188.00
22= Bella GrellaBella Grella
ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká
09 PB 1.06 188.00
22= Kateřina StaňkováKateřina Staňková
ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká
10 PB 1.06 188.00
Viktorie MarkováViktorie Marková
Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab...
10 PB NM 0.00
Natálie RydvanováNatálie Rydvanová
ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem
10 PB NM 0.00
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 18.5.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VaněkJan Vaněk
ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM
08 PB 5.45 - 471.00
MS Štěpán KrylŠtěpán Kryl
Gymnázium JatečníGymnázium Jateční
08 PB 5.42 -
3 Sebastian HorynaSebastian Horyna
ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, p.o.ZŠ Ústí nad Labem, Mírová 2...
08 PB 5.24 - 429.00
4 Jakub UrbanJakub Urban
ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká
08 PB 5.15 - 411.00
5 Jan ŠtípekJan Štípek
ZŠ UL HlubokáZŠ UL Hluboká
08 PB 5.06 - 394.00
6 Adam SochorAdam Sochor
ZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad LabemZŠ a MŠ Snp6 Ústí nad Labem
08 PB 5.00 - 382.00
7 Vít HarvanVít Harvan
Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab...
07 PB 4.97 - 377.00
8 Marek StránskýMarek Stránský
Základní škola Ústí nad Labem, PalachovaZákladní škola Ústí nad Lab...
07 PB 4.96 - 375.00
9 Jakub NižnikJakub Nižnik
Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab...
07 PB 4.89 - 361.00
10 Tomáš KuncTomáš Kunc
ZŠ Pod VodojememZŠ Pod Vodojemem
08 PB 4.76 - 337.00
11= Viktor SieberViktor Sieber
ZŠ Elišky KrásnohorskéZŠ Elišky Krásnohorské
08 PB 4.74 - 333.00
11= Petr HnídekPetr Hnídek
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
07 PB 4.74 - 333.00
13 Vít KuncVít Kunc
ZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEMZŠ ANEŽKY ČESKÉ ÚSTÍ NAD LABEM
07 PB 4.72 - 330.00
14 Jakub HerdaJakub Herda
Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, přZákladní škola Ústí nad Lab...
07 PB 4.68