Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie III - Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou (9. 5. 2023)

60 m - Ml. žáci

(út, 9.5.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SchmidtPetr Schmidt 09 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 08.1 465.00
2 Dominik NěmecDominik Němec 09 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 08.2 439.00
3 Jakub KoudelkaJakub Koudelka 10 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 08.3 413.00
4= Alexej SimonAlexej Simon 09 ZŠ Leandra Čecha Nové Město na MoravěZŠ Leandra Čecha Nové Město... 08.4 388.00
4= Josef DufekJosef Dufek 10 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 08.4 388.00
6 Daniel AntlDaniel Antl 10 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 08.7 318.00
7 Rostislav JaníčekRostislav Janíček 11 ZŠ Leandra Čecha Nové Město na MoravěZŠ Leandra Čecha Nové Město... 08.8 295.00
8= Jakub KocandaJakub Kocanda 09 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 08.9 274.00
8= Adam ČernýAdam Černý 10 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 08.9 274.00
10 Václav FialaVáclav Fiala 09 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 09.0 253.00
11 Adam ŤupaAdam Ťupa 10 ZŠ Leandra Čecha Nové Město na MoravěZŠ Leandra Čecha Nové Město... 09.1 233.00
Celkem 11 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(út, 9.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BoučkováBarbora Boučková 10 ZŠ Leandra Čecha Nové Město na MoravěZŠ Leandra Čecha Nové Město... 09.0 506.00
2= Lucie MatějkováLucie Matějková 10 ZŠ Leandra Čecha Nové Město na MoravěZŠ Leandra Čecha Nové Město... 09.1 482.00
2= Marieta HubáčkováMarieta Hubáčková 10 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 09.1 482.00
4 Anna ZbořilováAnna Zbořilová 23 ZŠ Komenského 2 AZŠ Komenského 2 A 09.3 435.00
5 Michaela PejchalováMichaela Pejchalová 09 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 09.6 369.00
6 Kateřina UhlířováKateřina Uhlířová 09 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 09.7 348.00
7= Vanesa ŠedáVanesa Šedá 11 ZŠ Leandra Čecha Nové Město na MoravěZŠ Leandra Čecha Nové Město... 09.8 328.00
7= Tereza PolanskáTereza Polanská 09 ZŠ Komenského 2 AZŠ Komenského 2 A 09.8 328.00
7= Bibiana SmažilováBibiana Smažilová 09 ZŠ Komenského 2 AZŠ Komenského 2 A 09.8 328.00
10 Adéla OkurkováAdéla Okurková 09 I.ZŠ Nové Město na MoravěI.ZŠ Nové Město na Moravě 10.0 289.00
11 Kristýna StrakováKristýna Straková 11 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 10.1 270.00
12 Kristýna ZítkováKristýna Zítková 10 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 10.5 201.00
Celkem 12 závodníků