Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště

Uherské Hradiště (10. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:40) official Vítr: -4.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VávraMatěj Vávra 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 07.78 625.00
2 Martin ChmelaMartin Chmela 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 07.90 589.00
3 Jakub ŠčukaJakub Ščuka 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1 08.03 551.00
4 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 08.06 542.00
5 Dalibor TomanDalibor Toman 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 8 08.08 537.00
6 Adam HubinkaAdam Hubinka 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 08.37 457.00
7 Filip HráčekFilip Hráček 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.04 295.00
8 Dominik PochylýDominik Pochylý 08 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 7 09.78 154.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:40) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard SlováčekRichard Slováček 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 8 08.06 542.00
2 Jaroslav DohnalJaroslav Dohnal 08 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5 08.11 528.00
3 Ondřej RůžičkaOndřej Růžička 07 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1 08.19 506.00
4 Jaromír ObdržálekJaromír Obdržálek 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 08.26 487.00
5 David ČernýDavid Černý 07 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 08.27 484.00
6 David FriakDavid Friak 07 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3 08.64 388.00
7 Adam NavrátilAdam Navrátil 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 08.69 376.00
8 Zdeněk RadochZdeněk Radoch 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 08.72 369.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 09:40) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlčnovskýJan Vlčnovský 07 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 2 08.23 495.00
2 David StašekDavid Stašek 08 ZŠ HlukZŠ Hluk 6 08.34 465.00
3 Matyáš ZapletalMatyáš Zapletal 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 1 08.41 447.00
4 Filip MacíčekFilip Macíček 08 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 3 08.44 439.00
5 Josef KřiváčekJosef Křiváček 07 ZŠ HlukZŠ Hluk 5 08.51 421.00
6 Filip VolákFilip Volák 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 7 08.75 362.00
7 Olexandr DereshOlexandr Deresh 08 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.05 293.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 09:40) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor ŽelibabkaViktor Želibabka 08 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 1 07.84 607.00
2 Matyáš StuchlíkMatyáš Stuchlík 08 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 6 08.19 506.00
3 Dominik HorákDominik Horák 08 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 4 08.28 481.00
4 Matyáš ŠoustekMatyáš Šoustek 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 08.32 470.00
5 Tomáš LukačovičTomáš Lukačovič 07 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 08.49 426.00
6 Dominik ZetkaDominik Zetka 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 08.69 376.00
7 Vojtěch MachálekVojtěch Machálek 08 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 3 08.85 338.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VávraMatěj Vávra 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 07.78 625.00
2 Viktor ŽelibabkaViktor Želibabka 08 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 1 07.84 607.00
3 Martin ChmelaMartin Chmela 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 07.90 589.00
4 Jakub ŠčukaJakub Ščuka 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1 08.03 551.00
5 Petr VlachynskýPetr Vlachynský 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 08.06 542.00
5 Richard SlováčekRichard Slováček 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 8 08.06 542.00
7 Dalibor TomanDalibor Toman 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 8 08.08 537.00
8 Jaroslav DohnalJaroslav Dohnal 08 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5 08.11 528.00
9 Ondřej RůžičkaOndřej Růžička 07 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 1 08.19 506.00
9 Matyáš StuchlíkMatyáš Stuchlík 08 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 6 08.19 506.00
11 Jan VlčnovskýJan Vlčnovský 07 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 2 08.23 495.00
12 Jaromír ObdržálekJaromír Obdržálek 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 08.26 487.00
13 David ČernýDavid Černý 07 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 08.27 484.00
14 Dominik HorákDominik Horák 08 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 4 08.28 481.00
15 Matyáš ŠoustekMatyáš Šoustek 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 08.32 470.00
16 David StašekDavid Stašek 08 ZŠ HlukZŠ Hluk 6 08.34 465.00
17 Adam HubinkaAdam Hubinka 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 08.37 457.00
18 Matyáš ZapletalMatyáš Zapletal 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 1 08.41 447.00
19 Filip MacíčekFilip Macíček 08 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 3 08.44 439.00
20 Tomáš LukačovičTomáš Lukačovič 07 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 08.49 426.00
21 Josef KřiváčekJosef Křiváček 07 ZŠ HlukZŠ Hluk 5 08.51 421.00
22 David FriakDavid Friak 07 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3 08.64 388.00
23 Adam NavrátilAdam Navrátil 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 08.69 376.00
23 Dominik ZetkaDominik Zetka 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 08.69 376.00
25 Zdeněk RadochZdeněk Radoch 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 08.72 369.00
26 Filip VolákFilip Volák 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 7 08.75 362.00
27 Vojtěch MachálekVojtěch Machálek 08 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 3 08.85 338.00
28 Filip HráčekFilip Hráček 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.04 295.00
29 Olexandr DereshOlexandr Deresh 08 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.05 293.00
30 Dominik PochylýDominik Pochylý 08 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 7 09.78 154.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:20) official Vítr: -4.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BršlicaFilip Bršlica 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 08.32 470.00
2 Samuel TančinecSamuel Tančinec 09 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 08.41 447.00
3 Tomáš OndrůšekTomáš Ondrůšek 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 08.50 423.00
4 Martin RiškaMartin Riška 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 08.67 381.00
5 Dominik NovákDominik Novák 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 08.82 345.00
6 Eduard BursaEduard Bursa 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 09.08 287.00
7 Krištof ŠmerdaKrištof Šmerda 09 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 7 09.26 249.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:20) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BradáčDaniel Bradáč 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 4 08.52 418.00
2 Kryštof MaternaKryštof Materna 09 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2 09.08 287.00
3 Antonín VaculíkAntonín Vaculík 09 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 1 09.12 278.00
4 Tobiáš HavlíčekTobiáš Havlíček 10 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 3 09.45 212.00
5 Adam BukvaldAdam Bukvald 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 5 09.55 194.00
6 Luděk JurásekLuděk Jurásek 11 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 09.86 142.00
7 Ondřej MichálekOndřej Michálek 10 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 7 09.95 128.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 09:20) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KútikMichal Kútik 10 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 08.83 343.00
2 Vojtěch SkučekVojtěch Skuček 10 ZŠ HlukZŠ Hluk 2 09.24 253.00
3 Jiří DohnalJiří Dohnal 09 ZŠ HlukZŠ Hluk 5 09.25 251.00
4 Filip ČagánekFilip Čagánek 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 4 09.29 243.00
5 Jáchym SvětinskýJáchym Světinský 10 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 1 09.35 231.00
6 Filip HájekFilip Hájek 10 ZŠ HlukZŠ Hluk 3 10.17 97.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 09:20) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel HejlSamuel Hejl 09 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 08.28 481.00
2 Jakub ŠtípaJakub Štípa 10 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 1 08.82 345.00
3 Václav MalinaVáclav Malina 09 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 3 08.94 318.00
4 Roman SoukeníkRoman Soukeník 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 08.97 311.00
5 Vojtěch HromádkaVojtěch Hromádka 11 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5 09.00 304.00
6 Jakub KovářJakub Kovář 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 8 09.43 216.00
7 Dominik MarekDominik Marek 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 6 09.54 196.00
8 Darek ŠmídDarek Šmíd 09 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 7 09.61 183.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel HejlSamuel Hejl 09 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 08.28 481.00
2 Filip BršlicaFilip Bršlica 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 08.32 470.00
3 Samuel TančinecSamuel Tančinec 09 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 08.41 447.00
4 Tomáš OndrůšekTomáš Ondrůšek 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 08.50 423.00
5 Daniel BradáčDaniel Bradáč 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 4 08.52 418.00
6 Martin RiškaMartin Riška 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 08.67 381.00
7 Dominik NovákDominik Novák 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 08.82 345.00
7 Jakub ŠtípaJakub Štípa 10 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 1 08.82 345.00
9 Michal KútikMichal Kútik 10 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 08.83 343.00
10 Václav MalinaVáclav Malina 09 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 3 08.94 318.00
11 Roman SoukeníkRoman Soukeník 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 08.97 311.00
12 Vojtěch HromádkaVojtěch Hromádka 11 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5 09.00 304.00
13 Eduard BursaEduard Bursa 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 09.08 287.00
13 Kryštof MaternaKryštof Materna 09 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2 09.08 287.00
15 Antonín VaculíkAntonín Vaculík 09 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 1 09.12 278.00
16 Vojtěch SkučekVojtěch Skuček 10 ZŠ HlukZŠ Hluk 2 09.24 253.00
17 Jiří DohnalJiří Dohnal 09 ZŠ HlukZŠ Hluk 5 09.25 251.00
18 Krištof ŠmerdaKrištof Šmerda 09 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 7 09.26 249.00
19 Filip ČagánekFilip Čagánek 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 4 09.29 243.00
20 Jáchym SvětinskýJáchym Světinský 10 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 1 09.35 231.00
21 Jakub KovářJakub Kovář 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 8 09.43 216.00
22 Tobiáš HavlíčekTobiáš Havlíček 10 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 3 09.45 212.00
23 Dominik MarekDominik Marek 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 6 09.54 196.00
24 Adam BukvaldAdam Bukvald 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 5 09.55 194.00
25 Darek ŠmídDarek Šmíd 09 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 7 09.61 183.00
26 Luděk JurásekLuděk Jurásek 11 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 09.86 142.00
27 Ondřej MichálekOndřej Michálek 10 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 7 09.95 128.00
28 Filip HájekFilip Hájek 10 ZŠ HlukZŠ Hluk 3 10.17 97.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Vítr: -4.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie SnopkováJulie Snopková 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 6 09.31 489.00
2 Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová 07 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 3 09.33 484.00
3 Adéla BartošíkováAdéla Bartošíková 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 09.51 442.00
4 Kristýna ŠáchováKristýna Šáchová 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 09.55 433.00
5 Aneta ValešováAneta Valešová 08 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 09.70 400.00
6 Liliana VávrováLiliana Vávrová 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 09.71 397.00
7 Anastázie AubrechtováAnastázie Aubrechtová 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 4 09.88 361.00
8 Denisa ŠevčíkováDenisa Ševčíková 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 7 10.04 328.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 08.64 662.00
2 Tereza KřivákováTereza Křiváková 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3 08.96 576.00
3 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1 09.05 553.00
4 Markéta MikulcováMarkéta Mikulcová 08 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 2 09.08 546.00
5 Martina MichalčíkováMartina Michalčíková 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 09.16 526.00
6 Nela ChovancováNela Chovancová 08 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 5 09.44 458.00
7 Liliana ŠirůčkováLiliana Širůčková 09 ZŠ HlukZŠ Hluk 8 09.53 438.00
8 Tereza BarvíkováTereza Barvíková 07 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.72 395.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 10:00) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie TaberySofie Tabery 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 08.84 608.00
2 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 08.95 579.00
3 Gabriela BachanováGabriela Bachanová 08 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.42 463.00
4 Jolana VolnáJolana Volná 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 09.53 438.00
5 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5 09.77 384.00
6 Barbora ČevelováBarbora Čevelová 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.93 350.00
7 Adéla HabartováAdéla Habartová 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 2 10.00 336.00
8 Valérie BurešováValérie Burešová 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 3 10.58 228.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína PálkováPavlína Pálková 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 08.64 662.00
2 Sofie TaberySofie Tabery 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 08.84 608.00
3 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 08.95 579.00
4 Tereza KřivákováTereza Křiváková 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3 08.96 576.00
5 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1 09.05 553.00
6 Markéta MikulcováMarkéta Mikulcová 08 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 2 09.08 546.00
7 Martina MichalčíkováMartina Michalčíková 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 09.16 526.00
8 Julie SnopkováJulie Snopková 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 6 09.31 489.00
9 Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová 07 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 3 09.33 484.00
10 Gabriela BachanováGabriela Bachanová 08 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.42 463.00
11 Nela ChovancováNela Chovancová 08 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 5 09.44 458.00
12 Adéla BartošíkováAdéla Bartošíková 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 09.51 442.00
13 Liliana ŠirůčkováLiliana Širůčková 09 ZŠ HlukZŠ Hluk 8 09.53 438.00
13 Jolana VolnáJolana Volná 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 09.53 438.00
15 Kristýna ŠáchováKristýna Šáchová 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 09.55 433.00
16 Aneta ValešováAneta Valešová 08 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 09.70 400.00
17 Liliana VávrováLiliana Vávrová 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 09.71 397.00
18 Tereza BarvíkováTereza Barvíková 07 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.72 395.00
19 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5 09.77 384.00
20 Anastázie AubrechtováAnastázie Aubrechtová 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 4 09.88 361.00
21 Barbora ČevelováBarbora Čevelová 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.93 350.00
22 Adéla HabartováAdéla Habartová 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 2 10.00 336.00
23 Denisa ŠevčíkováDenisa Ševčíková 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 7 10.04 328.00
24 Valérie BurešováValérie Burešová 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 3 10.58 228.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 09:05) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana ŠtanglováAdriana Štanglová 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 7 08.98 571.00
2 Michaela ŠtolfováMichaela Štolfová 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 1 09.33 484.00
3 Valerie ČablováValerie Čablová 10 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 09.42 463.00
4 Adéla KužílkováAdéla Kužílková 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 09.50 444.00
5 Gabriela CenkováGabriela Cenková 11 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 10.33 272.00
6 Michaela LiznováMichaela Liznová 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 10.51 240.00
7 Alice ŠkrabálkováAlice Škrabálková 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 10.54 235.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 09:05) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela DzurákováMichaela Dzuráková 09 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 4 09.45 456.00
2 Ester FlekačováEster Flekačová 10 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 5 09.65 411.00
3 Veronika ŠimkováVeronika Šimková 09 ZŠ HlukZŠ Hluk 2 09.67 406.00
4 Magdaléna MirošováMagdaléna Mirošová 10 ZŠ HlukZŠ Hluk 6 09.81 376.00
5 Ema FormánkováEma Formánková 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 3 09.85 367.00
6 Eva VintrováEva Vintrová 10 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 1 10.30 278.00
7 Michaela ŠobáňováMichaela Šobáňová 10 ZŠ HlukZŠ Hluk 7 10.96 167.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 10.5.2023 - 09:05) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BerčíkováAdéla Berčíková 10 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 09.29 494.00
2 Magdaléna KuncováMagdaléna Kuncová 10 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 6 09.33 484.00
3 Eva HanákováEva Hanáková 10 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 09.34 482.00
4 Sofie VosmanskáSofie Vosmanská 11 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 09.36 477.00
5 Klaudie TurčinkováKlaudie Turčinková 10 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 09.67 406.00
6 Denisa BlažkováDenisa Blažková 10 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 09.95 346.00
7 Denisa TománkováDenisa Tománková 11 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 2 10.03 330.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 10.5.2023 - 09:05) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ČevelováMartina Čevelová 10 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 08.85 605.00
2 Viktorie ValentováViktorie Valentová 11 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 09.00 566.00
3 Karolína BartošováKarolína Bartošová 10 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 09.21 513.00
4 Pavla HoudkováPavla Houdková 10 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 09.30 492.00
5 Ella BartošíkováElla Bartošíková 10 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 4 09.81 376.00
6 Daniela DostálkováDaniela Dostálková 10 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 6 09.93 350.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ČevelováMartina Čevelová 10 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 08.85 605.00
2 Adriana ŠtanglováAdriana Štanglová 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 7 08.98 571.00
3 Viktorie ValentováViktorie Valentová 11 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 09.00 566.00
4 Karolína BartošováKarolína Bartošová 10 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 09.21 513.00
5 Adéla BerčíkováAdéla Berčíková 10 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 09.29 494.00
6 Pavla HoudkováPavla Houdková 10 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 09.30 492.00
7 Michaela ŠtolfováMichaela Štolfová 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 1 09.33 484.00
7 Magdaléna KuncováMagdaléna Kuncová 10 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 6 09.33 484.00
9 Eva HanákováEva Hanáková 10 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 09.34 482.00
10 Sofie VosmanskáSofie Vosmanská 11 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 09.36 477.00
11 Valerie ČablováValerie Čablová 10 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 09.42 463.00
12 Michaela DzurákováMichaela Dzuráková 09 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 4 09.45 456.00
13 Adéla KužílkováAdéla Kužílková 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 09.50 444.00
14 Ester FlekačováEster Flekačová 10 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 5 09.65 411.00
15 Veronika ŠimkováVeronika Šimková 09 ZŠ HlukZŠ Hluk 2 09.67 406.00
15 Klaudie TurčinkováKlaudie Turčinková 10 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 09.67 406.00
17 Magdaléna MirošováMagdaléna Mirošová 10 ZŠ HlukZŠ Hluk 6 09.81 376.00
17 Ella BartošíkováElla Bartošíková 10 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 4 09.81 376.00
19 Ema FormánkováEma Formánková 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 3 09.85 367.00
20 Daniela DostálkováDaniela Dostálková 10 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 6 09.93 350.00
21 Denisa BlažkováDenisa Blažková 10 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 09.95 346.00
22 Denisa TománkováDenisa Tománková 11 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 2 10.03 330.00
23 Eva VintrováEva Vintrová 10 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 1 10.30 278.00
24 Gabriela CenkováGabriela Cenková 11 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 10.33 272.00
25 Michaela LiznováMichaela Liznová 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 10.51 240.00
26 Alice ŠkrabálkováAlice Škrabálková 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 10.54 235.00
27 Michaela ŠobáňováMichaela Šobáňová 10 ZŠ HlukZŠ Hluk 7 10.96 167.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Martina ČevelováMartina Čevelová 10 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 2:00.33 504.00
2 Viktorie ErbanováViktorie Erbanová 10 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 2:03.29 461.00
3 Karolína SmětákováKarolína Smětáková 10 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 14 2:06.30 420.00
4 Anna FerdováAnna Ferdová 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 6 2:09.76 375.00
5 Klára PokornáKlára Pokorná 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 13 2:11.13 357.00
6 Adéla BerčíkováAdéla Berčíková 10 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1 2:14.29 319.00
7 Darina KubáčkováDarina Kubáčková 10 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 8 2:16.70 291.00
8 Nela DosedělováNela Dosedělová 10 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 4 2:17.04 287.00
9 Simona BruštíkováSimona Bruštíková 09 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 2 2:21.18 242.00
10 Tereza OmelkováTereza Omelková 09 ZŠ HlukZŠ Hluk 11 2:25.89 195.00
11 Michaela LiznováMichaela Liznová 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 9 2:27.09 184.00
12 Nikola KročilováNikola Kročilová 10 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 7 2:31.69 144.00
Magdaléna MirošováMagdaléna Mirošová 10 ZŠ HlukZŠ Hluk 10 DNF
Sára PochyláSára Pochylá 11 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 12 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jindřiška MichalčíkováJindřiška Michalčíková 09 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 2:02.41 474.00
2 Mia TaftováMia Taftová 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 10 2:05.53 430.00
3 Michaela ŠtolfováMichaela Štolfová 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 9 2:08.01 397.00
4 Nela VojtěškováNela Vojtěšková 10 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 12 2:08.25 394.00
5 Nela StraňákováNela Straňáková 11 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 7 2:19.09 264.00
6 Eliška MullerováEliška Mullerová 10 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 2:21.05 243.00
7 Adéla RumanováAdéla Rumanová 11 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 6 2:21.82 236.00
8 Nina ZimčíkováNina Zimčíková 10 ZŠ HlukZŠ Hluk 13 2:23.24 221.00
9 Šárka MikuškováŠárka Mikušková 10 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 3 2:23.86 215.00
10 Valerie VeleckáValerie Velecká 10 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 11 2:24.58 208.00
11 Anna PražanováAnna Pražanová 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 2:26.22 192.00
12 Veronika ŠoustkováVeronika Šoustková 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 8 2:32.14 141.00
13 Markéta JanigováMarkéta Janigová 10 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 1 3:00.01 4.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina ČevelováMartina Čevelová 10 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 2:00.33 504.00
2 Jindřiška MichalčíkováJindřiška Michalčíková 09 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 2:02.41 474.00
3 Viktorie ErbanováViktorie Erbanová 10 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 2:03.29 461.00
4 Mia TaftováMia Taftová 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 10 2:05.53 430.00
5 Karolína SmětákováKarolína Smětáková 10 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 14 2:06.30 420.00
6 Michaela ŠtolfováMichaela Štolfová 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 9 2:08.01 397.00
7 Nela VojtěškováNela Vojtěšková 10 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 12 2:08.25 394.00
8 Anna FerdováAnna Ferdová 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 6 2:09.76 375.00
9 Klára PokornáKlára Pokorná 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 13 2:11.13 357.00
10 Adéla BerčíkováAdéla Berčíková 10 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1 2:14.29 319.00
11 Darina KubáčkováDarina Kubáčková 10 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 8 2:16.70 291.00
12 Nela DosedělováNela Dosedělová 10 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 4 2:17.04 287.00
13 Nela StraňákováNela Straňáková 11 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 7 2:19.09 264.00
14 Eliška MullerováEliška Mullerová 10 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 2:21.05 243.00
15 Simona BruštíkováSimona Bruštíková 09 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 2 2:21.18 242.00
16 Adéla RumanováAdéla Rumanová 11 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 6 2:21.82 236.00
17 Nina ZimčíkováNina Zimčíková 10 ZŠ HlukZŠ Hluk 13 2:23.24 221.00
18 Šárka MikuškováŠárka Mikušková 10 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 3 2:23.86 215.00
19 Valerie VeleckáValerie Velecká 10 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 11 2:24.58 208.00
20 Tereza OmelkováTereza Omelková 09 ZŠ HlukZŠ Hluk 11 2:25.89 195.00
21 Anna PražanováAnna Pražanová 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 2:26.22 192.00
22 Michaela LiznováMichaela Liznová 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 9 2:27.09 184.00
23 Nikola KročilováNikola Kročilová 10 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 7 2:31.69 144.00
24 Veronika ŠoustkováVeronika Šoustková 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 8 2:32.14 141.00
25 Markéta JanigováMarkéta Janigová 10 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 1 3:00.01 4.00
Magdaléna MirošováMagdaléna Mirošová 10 ZŠ HlukZŠ Hluk 10 DNF
Sára PochyláSára Pochylá 11 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 12 DNF

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Nicol ZapletalováNicol Zapletalová 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 12 2:44.23 525.00
2 Eliška MichalčíkováEliška Michalčíková 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 8 2:54.40 419.00
3 Agáta BalíčkováAgáta Balíčková 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 1 2:54.98 413.00
4 Alžběta SuráAlžběta Surá 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 11 2:55.01 413.00
5 Lucie KukulkováLucie Kukulková 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 3:00.38 362.00
6 Kateřina MajerováKateřina Majerová 09 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 7 3:09.91 279.00
7 Nela ChvílováNela Chvílová 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 3 3:13.29 252.00
8 Sofie CíchováSofie Cíchová 08 ZŠ HlukZŠ Hluk 2 3:18.97 209.00
9 Sára MichalkováSára Michalková 07 ZŠ HlukZŠ Hluk 9 3:21.51 191.00
10 Eliška MahdalováEliška Mahdalová 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 3:27.44 153.00
Agáta KadlecováAgáta Kadlecová 09 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 DNF
Linda ŘezníčkováLinda Řezníčková 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 10 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kristýna ŠáchováKristýna Šáchová 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 9 3:00.46 361.00
2 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 3:04.61 324.00
3 Štěpánka PolanskáŠtěpánka Polanská 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 3:05.14 319.00
4 Eliška VaculíkováEliška Vaculíková 08 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 10 3:09.75 280.00
5 Michaela MazůrkováMichaela Mazůrková 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 4 3:10.39 275.00
6 Eliška SajblováEliška Sajblová 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 6 3:10.63 273.00
7 Kateřina KapsováKateřina Kapsová 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 3:10.99 270.00
8 Valérie BurešováValérie Burešová 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 1 3:13.74 248.00
9 Markéta ŽandovskáMarkéta Žandovská 08 ZŠ HlukZŠ Hluk 12 3:14.12 245.00
10 Nela ChovancováNela Chovancová 08 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 2 3:19.33 206.00
11 Julie SnopkováJulie Snopková 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 8 3:21.80 189.00
12 Barbora VaškovýchBarbora Vaškových 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 11 3:25.65 164.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicol ZapletalováNicol Zapletalová 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 12 2:44.23 525.00
2 Eliška MichalčíkováEliška Michalčíková 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 8 2:54.40 419.00
3 Agáta BalíčkováAgáta Balíčková 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 1 2:54.98 413.00
4 Alžběta SuráAlžběta Surá 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 11 2:55.01 413.00
5 Lucie KukulkováLucie Kukulková 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 3:00.38 362.00
6 Kristýna ŠáchováKristýna Šáchová 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 9 3:00.46 361.00
7 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 3:04.61 324.00
8 Štěpánka PolanskáŠtěpánka Polanská 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 3:05.14 319.00
9 Eliška VaculíkováEliška Vaculíková 08 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 10 3:09.75 280.00
10 Kateřina MajerováKateřina Majerová 09 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 7 3:09.91 279.00
11 Michaela MazůrkováMichaela Mazůrková 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 4 3:10.39 275.00
12 Eliška SajblováEliška Sajblová 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 6 3:10.63 273.00
13 Kateřina KapsováKateřina Kapsová 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 3:10.99 270.00
14 Nela ChvílováNela Chvílová 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 3 3:13.29 252.00
15 Valérie BurešováValérie Burešová 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 1 3:13.74 248.00
16 Markéta ŽandovskáMarkéta Žandovská 08 ZŠ HlukZŠ Hluk 12 3:14.12 245.00
17 Sofie CíchováSofie Cíchová 08 ZŠ HlukZŠ Hluk 2 3:18.97 209.00
18 Nela ChovancováNela Chovancová 08 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 2 3:19.33 206.00
19 Sára MichalkováSára Michalková 07 ZŠ HlukZŠ Hluk 9 3:21.51 191.00
20 Julie SnopkováJulie Snopková 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 8 3:21.80 189.00
21 Barbora VaškovýchBarbora Vaškových 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 11 3:25.65 164.00
22 Eliška MahdalováEliška Mahdalová 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 3:27.44 153.00
Agáta KadlecováAgáta Kadlecová 09 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 DNF
Linda ŘezníčkováLinda Řezníčková 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 10 DNF

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lukáš LesaLukáš Lesa 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 SB 3:09.71 572.00
2 Denis VaněčekDenis Vaněček 10 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 SB 3:21.44 470.00
3 Kryštof MaternaKryštof Materna 09 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 9 3:24.50 444.00
4 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3 3:26.05 432.00
5 Jan RidoškoJan Ridoško 10 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 12 3:29.66 403.00
6 Marek MiloševskýMarek Miloševský 11 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 10 3:33.95 370.00
7 Tobiáš LukešTobiáš Lukeš 10 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 3:34.31 368.00
8 Štěpán HapalaŠtěpán Hapala 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 6 3:34.92 363.00
9 Richard RybníčekRichard Rybníček 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 13 3:36.78 349.00
10 Adam KelíšekAdam Kelíšek 11 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 3:37.18 347.00
11 Antonín HabartíkAntonín Habartík 10 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 3:55.37 226.00
12 David HanákDavid Hanák 10 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 3:56.94 217.00
13 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 10 ZŠ HlukZŠ Hluk 11 3:59.59 201.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adam BenešAdam Beneš 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 SB 3:08.79 581.00
2 Jiří DohnalJiří Dohnal 09 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 3:25.07 440.00
3 Filip ŠobáňFilip Šobáň 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 12 3:27.88 417.00
4 Filip ČagánekFilip Čagánek 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 3 3:31.92 386.00
5 Luděk JurásekLuděk Jurásek 11 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 3:36.62 351.00
6 Jakub ŠtípaJakub Štípa 10 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 13 3:37.73 343.00
7 Martin ChmelíkMartin Chmelík 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 5 3:39.47 330.00
8 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 11 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2 3:44.22 297.00
9 David MikolášDavid Mikoláš 11 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 7 3:44.87 293.00
10 Petr OndrůšekPetr Ondrůšek 10 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 3:49.34 263.00
11 Michal ŠašinkaMichal Šašinka 10 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 11 3:49.90 260.00
12 Daniel PodškubkaDaniel Podškubka 10 ZŠ HlukZŠ Hluk 9 4:46.87 19.00
Sebastian SklenářSebastian Sklenář 10 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 10 DNF
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam BenešAdam Beneš 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 SB 3:08.79 581.00
2 Lukáš LesaLukáš Lesa 09 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 SB 3:09.71 572.00
3 Denis VaněčekDenis Vaněček 10 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 SB 3:21.44 470.00
4 Kryštof MaternaKryštof Materna 09 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 9 3:24.50 444.00
5 Jiří DohnalJiří Dohnal 09 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 3:25.07 440.00
6 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3 3:26.05 432.00
7 Filip ŠobáňFilip Šobáň 09 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 12 3:27.88 417.00
8 Jan RidoškoJan Ridoško 10 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 12 3:29.66 403.00
9 Filip ČagánekFilip Čagánek 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 3 3:31.92 386.00
10 Marek MiloševskýMarek Miloševský 11 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 10 3:33.95 370.00
11 Tobiáš LukešTobiáš Lukeš 10 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 3:34.31 368.00
12 Štěpán HapalaŠtěpán Hapala 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 6 3:34.92 363.00
13 Luděk JurásekLuděk Jurásek 11 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 3:36.62 351.00
14 Richard RybníčekRichard Rybníček 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 13 3:36.78 349.00
15 Adam KelíšekAdam Kelíšek 11 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 3:37.18 347.00
16 Jakub ŠtípaJakub Štípa 10 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 13 3:37.73 343.00
17 Martin ChmelíkMartin Chmelík 09 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 5 3:39.47 330.00
18 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 11 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2 3:44.22 297.00
19 David MikolášDavid Mikoláš 11 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 7 3:44.87 293.00
20 Petr OndrůšekPetr Ondrůšek 10 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 3:49.34 263.00
21 Michal ŠašinkaMichal Šašinka 10 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 11 3:49.90 260.00
22 Antonín HabartíkAntonín Habartík 10 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 3:55.37 226.00
23 David HanákDavid Hanák 10 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 3:56.94 217.00
24 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 10 ZŠ HlukZŠ Hluk 11 3:59.59 201.00
25 Daniel PodškubkaDaniel Podškubka 10 ZŠ HlukZŠ Hluk 9 4:46.87 19.00
Sebastian SklenářSebastian Sklenář 10 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 10 DNF

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Libor MalinaLibor Malina 08 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 9 4:47.88 632.00
2 Maxim VaněčekMaxim Vaněček 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 SB 4:48.14 630.00
3 Michal GieslMichal Giesl 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 5:01.84 549.00
4 Radek JanigaRadek Janiga 08 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 6 5:03.85 538.00
5 Matyáš ChovanecMatyáš Chovanec 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 5:10.70 500.00
6 Josef KřiváčekJosef Křiváček 07 ZŠ HlukZŠ Hluk 8 5:17.93 461.00
7 Štěpán PavlíčekŠtěpán Pavlíček 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 10 5:19.18 454.00
8 Radek ChramcovRadek Chramcov 08 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 5:22.93 435.00
9 Dominik ZetkaDominik Zetka 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 14 5:32.98 385.00
10 Jan JanůjJan Janůj 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 5:50.91 302.00
11 Marek PokornýMarek Pokorný 07 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 11 6:03.73 249.00
12 Matěj ŠevčíkMatěj Ševčík 09 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 13 6:07.68 234.00
Matyáš StuchlíkMatyáš Stuchlík 08 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 12 DNS
Martin HrabalíkMartin Hrabalík 07 ZŠ HlukZŠ Hluk 3 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan OndrisJan Ondris 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 4:55.96 583.00
2 Adam PetrášAdam Petráš 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 9 5:05.57 528.00
3 Bronislav ValíčekBronislav Valíček 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 13 5:07.63 517.00
4 Petr ZetíkPetr Zetík 08 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 14 5:08.06 514.00
5 Jiří BarákJiří Barák 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 5:08.28 513.00
6 Lukáš LapčíkLukáš Lapčík 08 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 7 5:16.36 469.00
7 Ondřej NovákOndřej Novák 07 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 8 5:18.10 460.00
8 Dominik ŠkrabálekDominik Škrabálek 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 12 5:20.33 448.00
9 Josef HavlíkJosef Havlík 09 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 4 5:26.33 418.00
10 Marek FikesMarek Fikes 07 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3 5:27.79 410.00
11 Šimon JankůŠimon Janků 08 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 6 5:32.57 387.00
12 Štěpán JančíkŠtěpán Jančík 07 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 5 6:12.01 217.00
13 Marek ŠantrůčekMarek Šantrůček 08 ZŠ HlukZŠ Hluk 11 6:18.09 195.00
Martin RemešMartin Remeš 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 10 DNF
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Libor MalinaLibor Malina 08 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 9 4:47.88 632.00
2 Maxim VaněčekMaxim Vaněček 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 SB 4:48.14 630.00
3 Jan OndrisJan Ondris 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 4:55.96 583.00
4 Michal GieslMichal Giesl 08 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 5:01.84 549.00
5 Radek JanigaRadek Janiga 08 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 6 5:03.85 538.00
6 Adam PetrášAdam Petráš 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 9 5:05.57 528.00
7 Bronislav ValíčekBronislav Valíček 08 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 13 5:07.63 517.00
8 Petr ZetíkPetr Zetík 08 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 14 5:08.06 514.00
9 Jiří BarákJiří Barák 08 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 5:08.28 513.00
10 Matyáš ChovanecMatyáš Chovanec 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 5:10.70 500.00
11 Lukáš LapčíkLukáš Lapčík 08 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 7 5:16.36 469.00
12 Josef KřiváčekJosef Křiváček 07 ZŠ HlukZŠ Hluk 8 5:17.93 461.00
13 Ondřej NovákOndřej Novák 07 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 8 5:18.10 460.00
14 Štěpán PavlíčekŠtěpán Pavlíček 09 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 10 5:19.18 454.00
15 Dominik ŠkrabálekDominik Škrabálek 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 12 5:20.33 448.00
16 Radek ChramcovRadek Chramcov 08 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 5:22.93 435.00
17 Josef HavlíkJosef Havlík 09 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 4 5:26.33 418.00
18 Marek FikesMarek Fikes 07 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3 5:27.79 410.00
19 Šimon JankůŠimon Janků 08 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 6 5:32.57 387.00
20 Dominik ZetkaDominik Zetka 08 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 14 5:32.98 385.00
21 Jan JanůjJan Janůj 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 5:50.91 302.00
22 Marek PokornýMarek Pokorný 07 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 11 6:03.73 249.00
23 Matěj ŠevčíkMatěj Ševčík 09 ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 13 6:07.68 234.00
24 Štěpán JančíkŠtěpán Jančík 07 Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 5 6:12.01 217.00
25 Marek ŠantrůčekMarek Šantrůček 08 ZŠ HlukZŠ Hluk 11 6:18.09 195.00
Matyáš StuchlíkMatyáš Stuchlík 08 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 12 DNS
Martin HrabalíkMartin Hrabalík 07 ZŠ HlukZŠ Hluk 3 DNS
Martin RemešMartin Remeš 08 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 10 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chmela, Chovanec, Toman, Ščuka Chmela, Chovanec, Toman, Ščuka ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 29.61 625.00
2 Macíček, Vlčnovský, Maslaňak, Želibabka Macíček, Vlčnovský, Maslaňak, Želibabka ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 6 31.52 485.00
3 Černý, Malina, Růžička, Lukačovič Černý, Malina, Růžička, Lukačovič Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2 32.18 440.00
4 Obdržálek, Slováček, Friak, Otrusina Obdržálek, Slováček, Friak, Otrusina ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 7 32.35 429.00
5 Horák, Pochylý, Pokorný, Machálek Horák, Pochylý, Pokorný, Machálek Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 3 33.30 369.00
6 Boček, Boček, Deresh, Stašek Boček, Boček, Deresh, Stašek ZŠ HlukZŠ Hluk 1 35.74 233.00
Hubinka, Vlachynský, Vávra, Petřík Hubinka, Vlachynský, Vávra, Petřík ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fojtík, Zemek, Dvouletý, Barák Fojtík, Zemek, Dvouletý, Barák ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 30.18 581.00
2 Dohnal, Stuchlík, Šoustek, Schön Dohnal, Stuchlík, Šoustek, Schön Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 31.56 482.00
3 Navrátil, Zetka, Radoch, Petráš Navrátil, Zetka, Radoch, Petráš ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 32.38 427.00
4 Uchytil, Janůj, Valíček, Marek Uchytil, Janůj, Valíček, Marek ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 32.39 426.00
5 Janků, Chramcov, Kroča, Jirsák Janků, Chramcov, Kroča, Jirsák Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 32.44 423.00
6 Fikes, Horák, Novák, Giesl Fikes, Horák, Novák, Giesl ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 32.69 407.00
7 Hráček, Kozelek, Remeš, Zapletal Hráček, Kozelek, Remeš, Zapletal ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 34.05 324.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chmela, Chovanec, Toman, Ščuka Chmela, Chovanec, Toman, Ščuka ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 29.61 625.00
2 Fojtík, Zemek, Dvouletý, Barák Fojtík, Zemek, Dvouletý, Barák ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 30.18 581.00
3 Macíček, Vlčnovský, Maslaňak, Želibabka Macíček, Vlčnovský, Maslaňak, Želibabka ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 6 31.52 485.00
4 Dohnal, Stuchlík, Šoustek, Schön Dohnal, Stuchlík, Šoustek, Schön Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 31.56 482.00
5 Černý, Malina, Růžička, Lukačovič Černý, Malina, Růžička, Lukačovič Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2 32.18 440.00
6 Obdržálek, Slováček, Friak, Otrusina Obdržálek, Slováček, Friak, Otrusina ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 7 32.35 429.00
7 Navrátil, Zetka, Radoch, Petráš Navrátil, Zetka, Radoch, Petráš ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 32.38 427.00
8 Uchytil, Janůj, Valíček, Marek Uchytil, Janůj, Valíček, Marek ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 32.39 426.00
9 Janků, Chramcov, Kroča, Jirsák Janků, Chramcov, Kroča, Jirsák Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 32.44 423.00
10 Fikes, Horák, Novák, Giesl Fikes, Horák, Novák, Giesl ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 32.69 407.00
11 Horák, Pochylý, Pokorný, Machálek Horák, Pochylý, Pokorný, Machálek Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 3 33.30 369.00
12 Hráček, Kozelek, Remeš, Zapletal Hráček, Kozelek, Remeš, Zapletal ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 34.05 324.00
13 Boček, Boček, Deresh, Stašek Boček, Boček, Deresh, Stašek ZŠ HlukZŠ Hluk 1 35.74 233.00
Hubinka, Vlachynský, Vávra, Petřík Hubinka, Vlachynský, Vávra, Petřík ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 DQ

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondrůšek, Riška, Novák, Lesa Ondrůšek, Riška, Novák, Lesa ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 SB 31.57 481.00
2 Hromádka, Chmelík, Tančinec, Michálek Hromádka, Chmelík, Tančinec, Michálek Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 6 34.08 323.00
3 Čagánek, Havlíček, Marek, Masařík Čagánek, Havlíček, Marek, Masařík Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 4 34.31 310.00
4 Zdráhal, Světinský, Vaculík, Malina Zdráhal, Světinský, Vaculík, Malina ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 34.60 293.00
5 Hejl, Kovář, Jurásek, Kútik Hejl, Kovář, Jurásek, Kútik ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 34.93 275.00
6 Bardoň, Bursa, Chmelík, Bukvald Bardoň, Bursa, Chmelík, Bukvald ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 35.09 267.00
7 Pisár, Bartoš, Šmerda, Materna Pisár, Bartoš, Šmerda, Materna Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 7 35.83 229.00
8 Burda, Dohnal, Hájek, Skuček Burda, Dohnal, Hájek, Skuček ZŠ HlukZŠ Hluk 3 35.84 229.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brímus, Soukeník, Bradáč, Bršlica Brímus, Soukeník, Bradáč, Bršlica ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 32.84 398.00
2 Kotek, Beneš, Šácha, Závodný Kotek, Beneš, Šácha, Závodný ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 SB 34.59 294.00
3 Adamík, Horkel, Mouček, Štípa Adamík, Horkel, Mouček, Štípa ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 35.15 264.00
4 Pavelka, Bedeš, Sluka, Šmíd Pavelka, Bedeš, Sluka, Šmíd Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 36.60 192.00
5 Šašinka, Hanke, Bětík, Ridoško Šašinka, Hanke, Bětík, Ridoško ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 36.88 180.00
6 Habartík, Hanák, Plesner, Sklenář Habartík, Hanák, Plesner, Sklenář ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 37.00 175.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondrůšek, Riška, Novák, Lesa Ondrůšek, Riška, Novák, Lesa ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 SB 31.57 481.00
2 Brímus, Soukeník, Bradáč, Bršlica Brímus, Soukeník, Bradáč, Bršlica ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 32.84 398.00
3 Hromádka, Chmelík, Tančinec, Michálek Hromádka, Chmelík, Tančinec, Michálek Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 6 34.08 323.00
4 Čagánek, Havlíček, Marek, Masařík Čagánek, Havlíček, Marek, Masařík Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 4 34.31 310.00
5 Kotek, Beneš, Šácha, Závodný Kotek, Beneš, Šácha, Závodný ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 SB 34.59 294.00
6 Zdráhal, Světinský, Vaculík, Malina Zdráhal, Světinský, Vaculík, Malina ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 34.60 293.00
7 Hejl, Kovář, Jurásek, Kútik Hejl, Kovář, Jurásek, Kútik ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 34.93 275.00
8 Bardoň, Bursa, Chmelík, Bukvald Bardoň, Bursa, Chmelík, Bukvald ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 35.09 267.00
9 Adamík, Horkel, Mouček, Štípa Adamík, Horkel, Mouček, Štípa ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 2 35.15 264.00
10 Pisár, Bartoš, Šmerda, Materna Pisár, Bartoš, Šmerda, Materna Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 7 35.83 229.00
11 Burda, Dohnal, Hájek, Skuček Burda, Dohnal, Hájek, Skuček ZŠ HlukZŠ Hluk 3 35.84 229.00
12 Pavelka, Bedeš, Sluka, Šmíd Pavelka, Bedeš, Sluka, Šmíd Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 36.60 192.00
13 Šašinka, Hanke, Bětík, Ridoško Šašinka, Hanke, Bětík, Ridoško ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 36.88 180.00
14 Habartík, Hanák, Plesner, Sklenář Habartík, Hanák, Plesner, Sklenář ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 37.00 175.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pálková, Tabery, Müllerová, Sedláčková Pálková, Tabery, Müllerová, Sedláčková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 SB 32.32 713.00
2 Michalčíková, Surá, Pospíšilová, Bartošíková Michalčíková, Surá, Pospíšilová, Bartošíková ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 34.56 560.00
3 Křiváková, Snopková, Zvardoňová, Tichá Křiváková, Snopková, Zvardoňová, Tichá ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 5 35.26 515.00
4 Hendrychová, Chovancová, Mikulcová, Chvílová Hendrychová, Chovancová, Mikulcová, Chvílová Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 3 35.68 489.00
5 Barvíková, Širůčková, Sochorcová, Bachanová Barvíková, Širůčková, Sochorcová, Bachanová ZŠ HlukZŠ Hluk 2 36.41 446.00
6 Hučková, Pavlicová, Tvrdoňová, Němčická Hučková, Pavlicová, Tvrdoňová, Němčická ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 37.06 408.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Majerová, Brázdilová, Zapletalová, Šáchová Majerová, Brázdilová, Zapletalová, Šáchová Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 35.06 528.00
2 Ohnoutková, Zapletalová, Tannerová, Kukulková Ohnoutková, Zapletalová, Tannerová, Kukulková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 35.34 510.00
3 Vávrová, Volná, Aubrechtová, Jónová Vávrová, Volná, Aubrechtová, Jónová ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 35.90 476.00
4 Mazůrková, Balíčková, Šimčáková, Nedomová Mazůrková, Balíčková, Šimčáková, Nedomová ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3 35.93 474.00
5 Michalčíková, Kalivodová, Polanská, Súdková Michalčíková, Kalivodová, Polanská, Súdková ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 37.59 379.00
6 Řezníčková, Čevelová, Burešová, Kadlecová Řezníčková, Čevelová, Burešová, Kadlecová ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 37.88 364.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pálková, Tabery, Müllerová, Sedláčková Pálková, Tabery, Müllerová, Sedláčková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 SB 32.32 713.00
2 Michalčíková, Surá, Pospíšilová, Bartošíková Michalčíková, Surá, Pospíšilová, Bartošíková ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 34.56 560.00
3 Majerová, Brázdilová, Zapletalová, Šáchová Majerová, Brázdilová, Zapletalová, Šáchová Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 35.06 528.00
4 Křiváková, Snopková, Zvardoňová, Tichá Křiváková, Snopková, Zvardoňová, Tichá ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 5 35.26 515.00
5 Ohnoutková, Zapletalová, Tannerová, Kukulková Ohnoutková, Zapletalová, Tannerová, Kukulková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 35.34 510.00
6 Hendrychová, Chovancová, Mikulcová, Chvílová Hendrychová, Chovancová, Mikulcová, Chvílová Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 3 35.68 489.00
7 Vávrová, Volná, Aubrechtová, Jónová Vávrová, Volná, Aubrechtová, Jónová ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 35.90 476.00
8 Mazůrková, Balíčková, Šimčáková, Nedomová Mazůrková, Balíčková, Šimčáková, Nedomová ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 3 35.93 474.00
9 Barvíková, Širůčková, Sochorcová, Bachanová Barvíková, Širůčková, Sochorcová, Bachanová ZŠ HlukZŠ Hluk 2 36.41 446.00
10 Hučková, Pavlicová, Tvrdoňová, Němčická Hučková, Pavlicová, Tvrdoňová, Němčická ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 37.06 408.00
11 Michalčíková, Kalivodová, Polanská, Súdková Michalčíková, Kalivodová, Polanská, Súdková ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 37.59 379.00
12 Řezníčková, Čevelová, Burešová, Kadlecová Řezníčková, Čevelová, Burešová, Kadlecová ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 37.88 364.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mojžišová, Valentová, Světničková, Čevelová Mojžišová, Valentová, Světničková, Čevelová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 34.70 551.00
2 Štanglová, Štolfová, Houdková, Silná Štanglová, Štolfová, Houdková, Silná ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 6 35.63 492.00
3 Berčíková, Hanáková, Turčinková, Slavíčková Berčíková, Hanáková, Turčinková, Slavíčková ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1 36.64 432.00
4 Flekačová, Straňáková, Dzuráková, Janigová Flekačová, Straňáková, Dzuráková, Janigová ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 3 37.15 403.00
5 Smětáková, Vosmanská, Cenková, Dostálková Smětáková, Vosmanská, Cenková, Dostálková Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5 37.59 379.00
6 Blažková, Čablová, Lůčná, Trojková Blažková, Čablová, Lůčná, Trojková ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 2 37.63 377.00
7 Zimčíková, Šobáňová, Šobáňová, Mirošová Zimčíková, Šobáňová, Šobáňová, Mirošová ZŠ HlukZŠ Hluk 7 37.81 367.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 10.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hasoňová, Taftová, Erbanová, Kužílková Hasoňová, Taftová, Erbanová, Kužílková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 36.13 462.00
2 Dosedělová, Ferdová, Vaňková, Fikesová Dosedělová, Ferdová, Vaňková, Fikesová ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 1 36.60 435.00
3 Šabršulová, Chytrá, Michalčíková, Kubáčková Šabršulová, Chytrá, Michalčíková, Kubáčková ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 36.90 418.00
4 Formánková, Bartošíková, Klčovská, Kuncová Formánková, Bartošíková, Klčovská, Kuncová Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 2 37.08 407.00
5 Škrabálková, Liznová, Bartošová, Lysoňková Škrabálková, Liznová, Bartošová, Lysoňková ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 37.78 369.00
6 Tománková, Mullerová, Mizeráková, Mikušková Tománková, Mullerová, Mizeráková, Mikušková ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 7 38.81 316.00
7 Mladá, Rumanová, Trčková, Kročilová Mladá, Rumanová, Trčková, Kročilová Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 41.42 197.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mojžišová, Valentová, Světničková, Čevelová Mojžišová, Valentová, Světničková, Čevelová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 34.70 551.00
2 Štanglová, Štolfová, Houdková, Silná Štanglová, Štolfová, Houdková, Silná ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 6 35.63 492.00
3 Hasoňová, Taftová, Erbanová, Kužílková Hasoňová, Taftová, Erbanová, Kužílková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 36.13 462.00
4 Dosedělová, Ferdová, Vaňková, Fikesová Dosedělová, Ferdová, Vaňková, Fikesová ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 1 36.60 435.00
5 Berčíková, Hanáková, Turčinková, Slavíčková Berčíková, Hanáková, Turčinková, Slavíčková ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1 36.64 432.00
6 Šabršulová, Chytrá, Michalčíková, Kubáčková Šabršulová, Chytrá, Michalčíková, Kubáčková ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 36.90 418.00
7 Formánková, Bartošíková, Klčovská, Kuncová Formánková, Bartošíková, Klčovská, Kuncová Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š... 2 37.08 407.00
8 Flekačová, Straňáková, Dzuráková, Janigová Flekačová, Straňáková, Dzuráková, Janigová ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání 3 37.15 403.00
9 Smětáková, Vosmanská, Cenková, Dostálková Smětáková, Vosmanská, Cenková, Dostálková Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5 37.59 379.00
10 Blažková, Čablová, Lůčná, Trojková Blažková, Čablová, Lůčná, Trojková ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 2 37.63 377.00
11 Škrabálková, Liznová, Bartošová, Lysoňková Škrabálková, Liznová, Bartošová, Lysoňková ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 37.78 369.00
12 Zimčíková, Šobáňová, Šobáňová, Mirošová Zimčíková, Šobáňová, Šobáňová, Mirošová ZŠ HlukZŠ Hluk 7 37.81 367.00
13 Tománková, Mullerová, Mizeráková, Mikušková Tománková, Mullerová, Mizeráková, Mikušková ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 7 38.81 316.00
14 Mladá, Rumanová, Trčková, Kročilová Mladá, Rumanová, Trčková, Kročilová Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 41.42 197.00

skok vysoký - Žáci

(st, 10.5.2023 - 09:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 Body
1 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 29 PB 1.86 - - - - - - - - - - - o o o o o o xxx 679.00
2 Jan DvouletýJan Dvouletý
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 28 PB 1.78 - - - - - - - - o o xo o xxo o o xxx 610.00
3 Viktor ŽelibabkaViktor Želibabka
ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání
08 26 PB 1.70 o o o o o o o o o o o xxo o xxx 544.00
4 Roman ZemekRoman Zemek
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 27 PB 1.70 - - - - o o o o o o xxo xxo xxo xxx 544.00
5 Jan JanůjJan Janůj
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
07 10 PB 1.62 o - o o o o o o o o o xxx 480.00
6 Tobiáš ŠutaTobiáš Šuta
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
07 23 PB 1.58 o o o o o xo o xo o xxo xxx 449.00
7 Matouš BeníčekMatouš Beníček
ZŠ HlukZŠ Hluk
07 1 PB 1.54 o o o o o o o o o xxx 419.00
8 Filip MacíčekFilip Macíček
ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání
08 14 PB 1.54 o o o o o o xo o o xxx 419.00
9= Vladyslav NykolyshynVladyslav Nykolyshyn
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
09 16 PB 1.54 o o o o xo o o xo o xxx 419.00
9= Tomáš KročaTomáš Kroča
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
08 13 PB 1.54 o o o o xo o xo o o xxx 419.00
11 Matyáš ChovanecMatyáš Chovanec
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
07 7 PB 1.54 o - - xo xo o xxo o o xxx 419.00
12 Zbyněk VýmolaZbyněk Výmola
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
08 24 PB 1.54 o o o o o o xxo xo xxo xxx 419.00
13= Matyáš ZapletalMatyáš Zapletal
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
08 25 PB 1.50 o o o o o o o o xxx 389.00
13= Dominik ŠkrabálekDominik Škrabálek
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
08 21 PB 1.50 o o o o o o o o xxx 389.00
15= Patrik SchonbaumPatrik Schonbaum
ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání
07 20 PB 1.50 o o o o o o xo o xxx 389.00
15= Jakub JirsákJakub Jirsák
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
08 11 PB 1.50 o o o o o o xo o xxx 389.00
17 Matyáš ŠoustekMatyáš Šoustek
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
07 22 PB 1.50 o o o o o o o xo xxx 389.00
18 Jaroslav DohnalJaroslav Dohnal
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
08 3 PB 1.50 xo o o o o o o xxo xxx 389.00
19 Marek PokornýMarek Pokorný
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
07 18 PB 1.46 o o o o o xo xo xxx 360.00
20 Daniel KozelekDaniel Kozelek
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
07 12 PB 1.42 o o o o xo xo xxx 331.00
21 Jan HorákJan Horák
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
08 5 PB 1.42 xo o xo o o xo xxx 331.00
22 Štěpán JančíkŠtěpán Jančík
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
07 8 PB 1.42 o o xo xo xo xo xxx 331.00
23 Ondřej NovákOndřej Novák
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
07 15 PB 1.42 o o o xo xo xxo xxx 331.00
24= Filip HráčekFilip Hráček
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
08 6 PB 1.38 o o o o o xxx 303.00
24= Dominik PochylýDominik Pochylý
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
08 17 PB 1.38 o o o o o xxx 303.00
26 Samuel PrajzaSamuel Prajza
ZŠ HlukZŠ Hluk
08 19 PB 1.38 o o o xo xo xxx 303.00
David BočekDavid Boček
ZŠ HlukZŠ Hluk
08 2 NM xxx
Michal GieslMichal Giesl
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
08 4 NM xxx
Šimon JankůŠimon Janků
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
08 9 NM xxx
Celkem 29 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 10.5.2023 - 09:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 Body
1 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
09 2 PB 1.54 o o o o o o o o o o xo xxx 419.00
2 Lukáš ZdráhalLukáš Zdráhal
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
09 21 PB 1.54 o o o xo o o o xo xo xxo xo xxx 419.00
3 Filip BršlicaFilip Bršlica
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
09 5 PB 1.50 o o o o o xo xxo o xxo xo xxx 389.00
4 Štěpán KosorinŠtěpán Kosorin
ZŠ HlukZŠ Hluk
09 11 PB 1.42 o xo xo o o o o xo xxx 331.00
5 Vojtěch HromádkaVojtěch Hromádka
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
11 10 PB 1.38 o o o o o o o xx 303.00
6 Lukáš BrímusLukáš Brímus
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
09 4 PB 1.38 o o o o o xo o xxx 303.00
7= Dan KotekDan Kotek
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 25 PB 1.34 o o o xo o o xxx 276.00
7= Sebastián ŠáchaSebastián Šácha
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 23 PB 1.34 o o o o xo o xxx 276.00
9 David JamnýDavid Jamný
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
11 24 PB 1.34 o o o o o xo xxx 276.00
10 Lukáš BětíkLukáš Bětík
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
10 3 PB 1.34 o o o xo o xo xxx 276.00
11 Jakub CrhonekJakub Crhonek
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
09 6 PB 1.34 o o o o o xxo x 276.00
12 Jakub HankeJakub Hanke
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
10 9 PB 1.34 xxo o o o o xxo xxx 276.00
13= Matyáš FoukalMatyáš Foukal
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
09 7 PB 1.30 o xo o o o xxx 250.00
13= Krištof ŠmerdaKrištof Šmerda
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
09 19 PB 1.30 xo o o o o xxx 250.00
15 Jáchym SvětinskýJáchym Světinský
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
10 17 PB 1.30 o xo o o xo xxx 250.00
16 Patrik ŽajdlíkPatrik Žajdlík
ZŠ HlukZŠ Hluk
10 22 PB 1.30 o o xo xo xo xxx 250.00
17= Václav MalinaVáclav Malina
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
09 13 PB 1.26 o o o o xxx 225.00
17= Radim AdamíkRadim Adamík
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
09 1 PB 1.26 o o o o x 225.00
19 Jiří KovaříkJiří Kovařík
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
10 12 PB 1.26 xo o xo xo xxx 225.00
20 Samuel TančinecSamuel Tančinec
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
09 20 PB 1.26 o o o xxo r 225.00
21 Martin SlukaMartin Sluka
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
10 16 PB 1.22 o xo o xxx 200.00
22 Filip ŠlapalFilip Šlapal
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
11 18 PB 1.22 xo o xo xxx 200.00
23 Marek MoučekMarek Mouček
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
09 14 PB 1.22 xo xo xxo xxx 200.00
24 Filip HájekFilip Hájek
ZŠ HlukZŠ Hluk
10 8 PB 1.18 o xxo xxx 176.00
25 Jan RidoškoJan Ridoško
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
10 15 PB 1.14 o xxx 153.00
Celkem 25 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 Body
1 Sabina MüllerováSabina Müllerová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 24 PB 1.38 o o o o o o o xxx 491.00
2= Terezie ZvardoňováTerezie Zvardoňová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
08 21 PB 1.38 o o o o o o xo xxx 491.00
2= Lucie KukulkováLucie Kukulková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 23 PB 1.38 o o o o o o xo xxx 491.00
4 Veronika ZapletalováVeronika Zapletalová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
08 20 PB 1.34 o xo o o o o xxx 449.00
5 Kateřina MajerováKateřina Majerová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
09 5 PB 1.30 o xo o o o xxx 409.00
6= Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
07 1 PB 1.26 o xo o o xxx 369.00
6= Liliana ŠirůčkováLiliana Širůčková
ZŠ HlukZŠ Hluk
09 15 PB 1.26 o o xo o xxx 369.00
6= Eliška HradilováEliška Hradilová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
07 2 PB 1.26 o o xo o xxx 369.00
6= Jolana VolnáJolana Volná
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
09 19 PB 1.26 o o xo o xxx 369.00
6= Tereza SúdkováTereza Súdková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
08 12 PB 1.26 xo o o o xxx 369.00
11 Sára OhnoutkováSára Ohnoutková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 22 PB 1.26 xo o xo o xxx 369.00
12= Eliška MichalčíkováEliška Michalčíková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
08 7 PB 1.26 o o o xxo xxx 369.00
12= Denisa ŠevčíkováDenisa Ševčíková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
08 13 PB 1.26 o o o xxo xxx 369.00
14 Aneta ValešováAneta Valešová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
08 17 PB 1.26 o xo o xxo xxx 369.00
15 Eliška TomaňováEliška Tomaňová
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
08 16 PB 1.26 o xxo xo xxo xxx 369.00
16 Liliana VávrováLiliana Vávrová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
08 18 PB 1.18 o o xxx 293.00
17 Emily SochorcováEmily Sochorcová
ZŠ HlukZŠ Hluk
09 11 PB 1.18 xo o xxx 293.00
18 Kateřina KalivodováKateřina Kalivodová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
09 4 PB 1.18 o xo xxx 293.00
19 Lucie NěmčickáLucie Němčická
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
09 9 PB 1.18 xxo xxo xxx 293.00
Deborah Anna HučkováDeborah Anna Hučková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
09 3 PB NM xr 0.00
Natálie MatušováNatálie Matušová
ZŠ HlukZŠ Hluk
08 6 NM xxx
Štěpánka PavlicováŠtěpánka Pavlicová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
08 10 NM xxx
Adéla MikulcováAdéla Mikulcová
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
08 8 NM xxx
Lucie ŠimčákováLucie Šimčáková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
08 14 NM xxx
Celkem 24 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 10.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 Body
1 Vanesa SlavíčkováVanesa Slavíčková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
10 19 PB 1.42 o o o o o o o xo o o xxx 534.00
2 Magdaléna KuncováMagdaléna Kuncová
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
10 12 PB 1.38 o o o o xo o o o o xxx 491.00
3 Marie MojžišováMarie Mojžišová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
10 17 PB 1.34 o o o o o o xo xo xxx 449.00
4 Vanesa SvětničkováVanesa Světničková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
10 22 PB 1.34 o o o xo o o o xxo xxx 449.00
5 Sofie VosmanskáSofie Vosmanská
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
11 27 PB 1.30 xo o o o xo o xo xxx 409.00
6 Michaela TrojkováMichaela Trojková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
10 25 PB 1.30 o o o o o xo xxo x 409.00
7 Karolína SmětákováKarolína Smětáková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
10 20 PB 1.26 o o o xo o o xxx 369.00
8 Natálie ChytráNatálie Chytrá
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
11 8 PB 1.26 o o o o o xo xxx 369.00
9= Michaela DzurákováMichaela Dzuráková
ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání
09 4 PB 1.26 o o o o xo xo xxx 369.00
9= Viktorie MladáViktorie Mladá
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
10 16 PB 1.26 o o xo o o xo xxx 369.00
9= Zuzana ČertíkováZuzana Čertíková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
10 2 PB 1.26 o o o o xo xo xxx 369.00
12 Viktorie HargašováViktorie Hargašová
ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání
11 6 PB 1.26 o o xxo xo o xo xxx 369.00
13= Gabriela ŠobáňováGabriela Šobáňová
ZŠ HlukZŠ Hluk
10 24 PB 1.22 o o o o o xxx 331.00
13= Sofie LysoňkováSofie Lysoňková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
09 14 PB 1.22 o o o o o xxx 331.00
15 Markéta JanigováMarkéta Janigová
ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání
10 9 PB 1.18 xo o o o xxx 293.00
16 Adéla KužílkováAdéla Kužílková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 13 PB 1.18 xo xo o o xxx 293.00
17 Šarlota BartkováŠarlota Bartková
ZŠ HlukZŠ Hluk
10 1 PB 1.18 o o o xo xxx 293.00
18= Veronika KoníčkováVeronika Koníčková
ZŠ HlukZŠ Hluk
10 11 PB 1.14 o o o xxx 257.00
18= Klára SilnáKlára Silná
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
09 18 PB 1.14 o o o xxx 257.00
20 Sabina StejskalováSabina Stejskalová
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
11 21 PB 1.14 o xo o xxx 257.00
21 Veronika HendrychováVeronika Hendrychová
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
09 7 PB 1.14 xo o xo xxx 257.00
22 Nela DosedělováNela Dosedělová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
10 3 PB 1.14 o o xxo xxx 257.00
23 Eva HanákováEva Hanáková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
10 5 PB 1.10 o o xxx 222.00
24 Alice ŠkrabálkováAlice Škrabálková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
09 23 PB 1.10 xo o xxx 222.00
25 Lilien van MinnenLilien van Minnen
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
11 26 PB 1.06 o xxx 188.00
Klára KelíškováKlára Kelíšková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
10 10 NM xxx
Tereza MizerákováTereza Mizeráková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
10 15 NM xxx
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 10.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 29 PB 6.33 -1.0 m/s x x 6.15  -1,90 6.15 6.33  -1,00 659.00
2 Roman ZemekRoman Zemek
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 28 PB 5.67 -0.9 m/s x x 5.67  -0,90 5.67 5.51  -0,60 516.00
3 Richard SlováčekRichard Slováček
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
08 20 PB 5.40 -0.9 m/s 5.30  -0,50 5.23  -3,20 5.40  -0,90 5.40 5.29  -1,60 461.00
4 Jan DvouletýJan Dvouletý
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 27 PB 5.39 -0.9 m/s x 5.39  -0,90 5.29  -0,20 5.39 5.24  -0,90 459.00
5 Dalibor TomanDalibor Toman
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
07 24 PB 5.35 -0.9 m/s x 5.03  -0,60 4.91  -1,90 5.03 5.35  -0,90 451.00
6 Jakub ŠčukaJakub Ščuka
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
08 22 PB 5.27 -0.6 m/s 4.88  -0,50 4.86  -0,80 4.74  -2,60 4.88 5.27  -0,60 435.00
7 Adam PetrášAdam Petráš
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
08 15 PB 5.23 -0.5 m/s 5.21  -1,20 5.23  -0,50 x 5.23 5.01  -1,70 427.00
8 Matěj MaslaňakMatěj Maslaňak
ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání
08 10 PB 5.16 -0.8 m/s 5.16  -0,80 x 5.01  -0,90 5.16 4.73  -2,80 413.00
9 Alex UherekAlex Uherek
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
07 25 PB 5.15 -1.9 m/s 4.73  -1,60 x 5.15  -1,90 5.15 5.10  -0,40 411.00
10 Adam OtrusinaAdam Otrusina
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
07 14 PB 5.04 -0.4 m/s 5.04  -0,40 x 4.79  -0,20 5.04 x 390.00
11 Horák DominikHorák Dominik
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
08 3 PB 5.00 -1.3 m/s x 4.83  -0,60 4.40  -3,30 4.83 5.00  -1,30 382.00
12 Martin ChmelaMartin Chmela
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
08 8 PB 4.97 -2.1 m/s x 4.90  -0,90 4.81  -3,50 4.90 4.97  -2,10 377.00
13 Ondřej RůžičkaOndřej Růžička
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
07 18 PB 4.82 -0.7 m/s x x 4.82  -0,70 4.82 4.77  -1,70 348.00
14 Marek FikesMarek Fikes
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
07 4 PB 4.81 -1.9 m/s 4.81  -1,90 4.65  -0,80 x 4.81 4.69  -2,60 346.00
15 David ČernýDavid Černý
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
07 2 PB 4.79 -1.6 m/s x x 4.79  -1,60 4.79 4.76  -0,10 343.00
16 Tomáš KročaTomáš Kroča
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
08 30 PB 4.70 -0.7 m/s x 4.70  -0,70 4.60  -1,80 4.70 x 326.00
17 Samuel NavrátilSamuel Navrátil
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
07 11 PB 4.66 -1.4 m/s 4.40  -0,70 4.66  -1,40 4.54  -1,70 4.66 4.50  -2,10 319.00
18 Patrik NožičkaPatrik Nožička
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
08 12 PB 4.57 -3.2 m/s x 3.97  -2,70 3.85  -1,20 3.97 4.57  -3,20 303.00
19 Jakub SchönJakub Schön
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
08 19 PB 4.52 -1.5 m/s x 4.52  -1,50 4.14  -3,10 4.52 x 294.00
20 Petr ŠupákPetr Šupák
ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání
08 23 PB 4.49 -0.9 m/s 3.93  -1,90 4.49  -0,90 3.49  -0,40 4.49 3.92  -0,70 288.00
21 Marián BočekMarián Boček
ZŠ HlukZŠ Hluk
08 1 PB 4.37 -0.7 m/s 4.14  -0,40 3.81  -1,20 3.79  -2,50 4.14 4.37  -0,70 267.00
22 Zdeněk RadochZdeněk Radoch
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
08 16 PB 4.35 -0.2 m/s x x 4.35  -0,20 4.35 x 264.00
23 Vladyslav NykolyshynVladyslav Nykolyshyn
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
09 13 PB 4.34 -1.9 m/s x x x - 4.34  -1,90 262.00
24 Martin HrabalíkMartin Hrabalík
ZŠ HlukZŠ Hluk
07 7 PB 4.28 -1.5 m/s 4.03  -0,20 4.28  -1,50 4.03  -3,40 4.28 4.10  -0,70 252.00
25 Lukáš LapčíkLukáš Lapčík
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
08 9 PB 4.26 -0.9 m/s x 4.26  -0,90 4.23  -2,00 4.26 4.00  -2,10 249.00
26 Josef HavlíkJosef Havlík
ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání
09 6 PB 4.07 -0.4 m/s 3.76  -1,00 4.07  -0,40 3.82  -0,30 4.07 4.02  -0,10 217.00
27 Martin RemešMartin Remeš
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
08 17 PB 4.07 -2.0 m/s 3.79  -1,10 3.92  -1,30 3.85  -1,00 3.92 4.07  -2,00 217.00
28 Jindřich HanáčekJindřich Hanáček
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
08 5 PB 3.84 -2.2 m/s 3.84  -2,20 x x 3.84 x 181.00
29 Marek ŠantrůčekMarek Šantrůček
ZŠ HlukZŠ Hluk
08 21 PB 3.70 -1.6 m/s 3.70  -1,60 2.36  -1,80 3.30  -2,10 3.70 3.58  -2,20 159.00
30 Filip VolákFilip Volák
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
08 26 PB 2.95 -0.7 m/s 2.90  -0,50 2.81  -1,40 x 2.90 2.95  -0,70 60.00
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 10.5.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš OndrůšekTomáš Ondrůšek
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 25 PB 4.88 -2.0 m/s 4.56  -3,20 x 4.52  -0,70 4.56 4.88  -2,00 360.00
2 Adam ChmelíkAdam Chmelík
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
09 10 PB 4.71 -0.9 m/s 4.19  -1,40 4.71  -0,90 4.52  -1,40 4.71 4.30  -2,10 328.00
3 Martin RiškaMartin Riška
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 23 PB 4.54 -0.7 m/s 4.46  -1,90 4.54  -0,70 4.07  0,00 4.54 4.35  -0,50 297.00
4 Radim AdamíkRadim Adamík
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
09 1 PB 4.33 -2.0 m/s x x 3.98  -0,10 3.98 4.33  -2,00 261.00
5 David JamnýDavid Jamný
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
11 24 PB 4.31 -1.2 m/s 4.02  -0,80 4.31  -1,20 4.22  -0,80 4.31 3.86  -2,00 257.00
6 Alex MasaříkAlex Masařík
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
10 17 PB 4.13 -2.0 m/s 4.09  -2,60 4.13  -2,00 4.00  -2,00 4.13 3.79  -2,20 227.00
7 Dominik MarekDominik Marek
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
09 16 PB 4.12 -1.8 m/s 4.12  -1,80 x x 4.12 x 225.00
8 Tomáš PisárTomáš Pisár
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
10 19 PB 4.08 -1.2 m/s 3.86  -0,70 x 3.99  -0,40 3.99 4.08  -1,20 219.00
9 Jakub KovářJakub Kovář
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
08 13 PB 4.08 +0.2 m/s x 3.51  -0,60 4.08  0,20 4.08 3.99  -1,70 219.00
10 Matyáš HorkelMatyáš Horkel
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
09 9 PB 4.04 -1.7 m/s x 3.67  -0,80 4.04  -1,70 4.04 3.66  -1,90 212.00
11 Lukáš BlešaLukáš Bleša
ZŠ HlukZŠ Hluk
09 3 PB 3.98 -0.6 m/s 3.82  -3,20 3.85  -2,40 3.98  -0,60 3.98 3.82  -0,90 203.00
12 Adam BukvaldAdam Bukvald
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
09 4 PB 3.98 -1.4 m/s 3.98  -1,40 x x 3.98 x 203.00
13 Tobiáš HavlíčekTobiáš Havlíček
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
10 8 PB 3.97 -2.1 m/s 3.82  -1,10 3.97  -2,10 3.27  -2,60 3.97 3.67  -1,40 201.00
14 Marian PavelkaMarian Pavelka
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
09 26 PB 3.96 -4.8 m/s 3.51  -2,30 3.86  -1,90 3.54  0,00 3.86 3.96  -4,80 199.00
15 Filip ŠlapalFilip Šlapal
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
11 22 PB 3.95 -2.8 m/s 3.95  -2,80 3.89  -0,20 3.75  -1,30 3.95 x 198.00
16 Marek MiloševskýMarek Miloševský
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
11 18 PB 3.92 -0.7 m/s 3.88  -0,30 3.55  -2,50 3.92  -0,70 3.92 3.70  -1,80 193.00
17 Jiří KovaříkJiří Kovařík
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
10 14 PB 3.84 -0.7 m/s x 3.84  -0,70 3.63  -1,80 3.84 x 181.00
18 Roman SoukeníkRoman Soukeník
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
09 21 PB 3.80 -0.4 m/s x x 3.80  -0,40 3.80 3.71  -1,80 174.00
19 Lukáš BětíkLukáš Bětík
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
10 2 PB 3.80 -0.5 m/s 3.80  -0,50 3.57  -0,50 x 3.80 x 174.00
20 Richard JančaRichard Janča
ZŠ HlukZŠ Hluk
11 11 PB 3.79 -0.4 m/s 3.35  -1,80 3.67  -0,40 3.79  -0,40 3.79 3.68  -3,40 173.00
21 Jakub HankeJakub Hanke
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
10 7 PB 3.76 -2.1 m/s 3.70  -1,70 3.76  -2,10 x 3.76 3.46  -2,50 168.00
22 Štěpán KosorinŠtěpán Kosorin
ZŠ HlukZŠ Hluk
09 12 PB 3.75 -2.0 m/s 3.53  -1,50 3.57  -0,30 3.53  0,10 3.57 3.75  -2,00 167.00
23 Martin SlukaMartin Sluka
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
10 27 PB 3.59 -2.3 m/s 3.59  -2,30 3.26  -0,50 3.47  -1,70 3.59 x 143.00
24 Tobiáš LukešTobiáš Lukeš
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
10 15 PB 3.57 -1.0 m/s x x 3.23  -1,30 3.23 3.57  -1,00 140.00
25 Dalibor PlesnerDalibor Plesner
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
09 20 PB 3.48 -3.2 m/s 3.48  -3,20 x 3.37  -1,60 3.48 3.03  -1,20 127.00
26 Antonín HabartíkAntonín Habartík
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
10 5 PB 3.44 -2.1 m/s 3.34  -1,70 3.44  -2,10 3.19  -1,50 3.44 2.02  -0,20 122.00
27 David HanákDavid Hanák
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
10 6 PB 3.22 -1.1 m/s 2.96  -0,80 2.95  -2,40 3.22  -1,10 3.22 3.08  -2,90 93.00
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 09:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sabina MüllerováSabina Müllerová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 24 PB 4.64 -1.8 m/s 4.59  0,70 4.17  -2,50 4.64  -1,80 4.64 x 464.00
2 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
08 19 PB 4.27 -1.8 m/s 4.04  0,20 4.08  -0,90 4.21  -1,40 4.21 4.27  -1,80 371.00
3 Tereza KřivákováTereza Křiváková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
08 12 PB 4.24 -0.8 m/s 4.06  0,10 4.17  -0,40 4.18  -0,40 4.18 4.24  -0,80 364.00
4 Pavlína PálkováPavlína Pálková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 17 PB 4.15 -0.1 m/s 3.90  0,20 4.15  -0,10 x 4.15 3.96  -1,00 343.00
5 Emily SochorcováEmily Sochorcová
ZŠ HlukZŠ Hluk
09 20 PB 4.08 -0.9 m/s x 3.70  -1,40 4.08  -0,90 4.08 3.87  -1,30 326.00
6 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
07 4 PB 4.06 -0.9 m/s 3.81  0,20 3.62  -0,50 4.06  -0,90 4.06 x 322.00
7 Veronika ZapletalováVeronika Zapletalová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
08 23 PB 4.02 -2.6 m/s 3.72  1,10 4.02  -2,60 3.93  -0,70 4.02 3.70  -2,30 312.00
8 Anastázie AubrechtováAnastázie Aubrechtová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
08 1 PB 4.00 -0.4 m/s 3.51  0,00 4.00  -0,40 3.64  -0,80 4.00 x 308.00
9 Adéla BartošíkováAdéla Bartošíková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
08 3 PB 3.99 -0.6 m/s x 3.99  -0,60 x 3.99 3.30  -3,70 306.00
10 Štěpánka PolanskáŠtěpánka Polanská
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
08 18 PB 3.95 -0.1 m/s x 3.95  -0,10 3.74  -2,30 3.95 3.94  -1,70 296.00
11 Ester JónováEster Jónová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
08 10 PB 3.89 +0.1 m/s 3.79  2,10 x 3.89  0,10 3.89 3.80  0,00 283.00
12 Barbora ČevelováBarbora Čevelová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
08 5 PB 3.87 -0.4 m/s 3.44  0,20 3.57  -1,20 x 3.57 3.87  -0,40 279.00
13 Eliška VaculíkováEliška Vaculíková
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
08 22 PB 3.80 -2.9 m/s x 3.80  -2,90 2.34  -3,30 3.80 3.59  -2,90 263.00
14 Agáta BalíčkováAgáta Balíčková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
09 2 PB 3.79 -2.6 m/s 3.75  0,20 3.71  -0,60 x 3.75 3.79  -2,60 261.00
15 Markéta MikulcováMarkéta Mikulcová
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
08 15 PB 3.75 -0.7 m/s 3.36  1,20 3.56  -0,40 3.75  -0,70 3.75 3.68  -0,30 252.00
16 Natálie ChovancováNatálie Chovancová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
08 7 PB 3.74 -1.3 m/s x 3.58  -0,60 3.62  -3,30 3.62 3.74  -1,30 250.00
17 Simona NedomováSimona Nedomová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
07 16 PB 3.72 -0.1 m/s 3.48  1,40 3.72  -0,10 x 3.72 3.38  -0,60 246.00
18 Nela ChvílováNela Chvílová
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
09 8 PB 3.69 -2.0 m/s 3.50  0,20 3.48  -1,50 3.50  -1,00 3.50 3.69  -2,00 239.00
19 Sára MichalkováSára Michalková
ZŠ HlukZŠ Hluk
07 14 PB 3.67 -1.5 m/s x 3.64  -0,60 3.51  0,00 3.64 3.67  -1,50 235.00
20 Tereza JelénkováTereza Jelénková
ZŠ HlukZŠ Hluk
08 9 3.58 +2.3 m/s 3.45 +1.4 m/s 3.58  2,30 x 3.45  1,40 3.58 3.30  -3,00 216.00
21 Eliška MahdalováEliška Mahdalová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
08 13 PB 3.57 -0.3 m/s 3.29  1,50 3.57  -0,30 3.39  -0,20 3.57 3.30  -0,70 214.00
22 Karolína TannerováKarolína Tannerová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 21 PB 3.54 -2.4 m/s x 3.54  -2,40 3.47  -1,40 3.54 x 208.00
23 Agáta KadlecováAgáta Kadlecová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
09 11 PB 3.44 -1.2 m/s 3.37  2,30 3.44  -1,20 2.83  -0,20 3.44 3.28  -2,40 188.00
24 Adéla HabartováAdéla Habartová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
08 6 PB 3.39 -0.3 m/s 3.39  -0,30 x 3.39 3.14  -0,10 178.00
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 10.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Darina KubáčkováDarina Kubáčková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
10 12 PB 4.08 -0.7 m/s 3.78  -2,70 3.94  -0,70 4.08  -0,70 4.08 4.02  -0,90 326.00
2 Sára KočicováSára Kočicová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
10 11 PB 4.08 -1.4 m/s x 3.66  -0,70 3.90  -0,40 3.90 4.08  -1,40 326.00
3 Mia TaftováMia Taftová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
09 22 PB 4.04 -1.8 m/s x 3.81  -0,80 4.04  -1,80 4.04 3.82 317.00
4 Sofie LysoňkováSofie Lysoňková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
09 14 PB 4.00 -0.6 m/s 3.68  -1,00 x 3.34  -2,30 3.68 4.00  -0,60 308.00
5 Vanesa SlavíčkováVanesa Slavíčková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
10 17 PB 3.98 -2.4 m/s 3.45  -1,60 3.69  -3,20 3.88  -0,50 3.88 3.98  -2,40 303.00
6 Vanesa SvětničkováVanesa Světničková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
10 18 PB 3.94 -1.2 m/s 3.94  -1,20 3.75  -1,20 3.74  -0,60 3.94 x 294.00
7 Adriana ŠtanglováAdriana Štanglová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
09 21 PB 3.86 -0.1 m/s 3.68  -0,80 3.84  -0,90 3.30  -0,70 3.84 3.86  -0,10 276.00
8 Eva VintrováEva Vintrová
ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání
10 26 PB 3.83 -1.8 m/s 3.83  -1,80 3.37  -1,30 x 3.83 3.80  -1,60 270.00
9 Tereza HasoňováTereza Hasoňová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
10 8 PB 3.80 -0.8 m/s x 3.80  -0,80 3.53  -2,30 3.80 3.48  -0,50 263.00
10 Terezie LůčnáTerezie Lůčná
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
10 13 PB 3.75 -0.3 m/s 3.42  -1,70 3.61  -0,80 3.75  -0,30 3.75 3.43  -2,20 252.00
11 Nikol MikulkováNikol Mikulková
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
09 15 PB 3.70 -1.3 m/s x x 2.88  -1,90 2.88 3.70  -1,30 242.00
12 Anna FerdováAnna Ferdová
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
09 6 PB 3.69 -0.9 m/s 3.60  -1,00 3.69  -0,90 3.52  -1,50 3.69 3.55  -0,70 239.00
13 Gabriela ŠobáňováGabriela Šobáňová
ZŠ HlukZŠ Hluk
10 19 PB 3.64 -0.3 m/s 3.64  -0,30 3.38  -1,00 3.30  -2,30 3.64 3.05  -1,20 229.00
14 Ester FlekačováEster Flekačová
ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání
10 7 PB 3.62 -1.0 m/s 3.59  -1,40 3.62  -1,00 x 3.62 x 225.00
15 Gabriela CenkováGabriela Cenková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
11 3 PB 3.57 -2.3 m/s 3.39  -2,60 3.09  -2,80 3.18  -2,60 3.39 3.57  -2,30 214.00
16 Klaudie TurčinkováKlaudie Turčinková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
10 24 PB 3.57 +0.4 m/s 3.35  -2,30 3.36  0,00 3.57  0,40 3.57 3.16  -1,80 214.00
17 Josefina Marika VaňkováJosefina Marika Vaňková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
10 25 PB 3.53 -4.0 m/s 3.47  -1,00 3.27  -1,70 3.39  0,40 3.47 3.53  -4,00 206.00
18 Valerie ČablováValerie Čablová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
10 4 PB 3.52 -0.3 m/s 3.44  -1,60 2.74  -2,00 3.52  -0,30 3.52 3.32  -2,00 204.00
19 Alexandra KlčovskáAlexandra Klčovská
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
09 10 PB 3.52 -0.9 m/s 3.27  -1,90 3.31  -1,30 3.25  -2,50 3.31 3.52  -0,90 204.00
20 Viktorie MladáViktorie Mladá
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
10 16 PB 3.47 -0.8 m/s 3.47  -0,80 3.32  -2,40 3.34  -1,10 3.47 x 194.00
21 Karolína BartošováKarolína Bartošová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
10 2 PB 3.45 -3.0 m/s 3.45  -3,00 3.17  -1,60 3.04  -0,50 3.45 3.06  -0,90 190.00
22 Daniela DostálkováDaniela Dostálková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
10 5 PB 3.40 -0.8 m/s 3.40  -0,80 3.29  -2,40 3.24  -1,80 3.40 3.31  0,00 180.00
23 Nina ZimčíkováNina Zimčíková
ZŠ HlukZŠ Hluk
10 27 PB 3.38 -0.6 m/s 3.37  -2,20 3.33  -0,60 3.38  -0,60 3.38 2.56  -2,30 176.00
24 Michaela TrojkováMichaela Trojková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
10 23 PB 3.32 -2.2 m/s 3.32  -2,20 3.28  -0,30 2.73  -0,80 3.32 x 165.00
25 Štěpánka JanovskáŠtěpánka Janovská
ZŠ a ZUŠ StráníZŠ a ZUŠ Strání
09 9 PB 3.32 -0.8 m/s x 3.32  -0,80 3.08  -2,60 3.32 x 165.00
26 Veronika ŠoustkováVeronika Šoustková
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
09 20 PB 2.91 -1.2 m/s x 2.91  -1,20 2.80  -0,90 2.91 2.53  -1,20 92.00
Šarlota BartkováŠarlota Bartková
ZŠ HlukZŠ Hluk
10 1 NM x r -
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 10.5.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie MatušováNatálie Matušová
ZŠ HlukZŠ Hluk
08 8 PB 09.63 08.82 08.61 08.52 8.82 09.63 505.00
2 Michaela MazůrkováMichaela Mazůrková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
08 9 PB 09.45 09.43 09.43 09.23 9.43 09.45 494.00
3 Sofie TaberySofie Tabery
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 20 PB 09.00 x 08.88 09.00 9.00 08.41 464.00
4 Eliška TvrdoňováEliška Tvrdoňová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
08 23 PB 08.55 08.35 08.44 07.55 8.44 08.55 435.00
5 Tereza BarvíkováTereza Barvíková
ZŠ HlukZŠ Hluk
07 2 PB 07.86 07.85 07.86 07.58 7.86 06.98 390.00
6 Karolína TannerováKarolína Tannerová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
08 21 PB 07.76 07.35 07.10 07.51 7.51 07.76 384.00
7 Kateřina JurákováKateřina Juráková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
07 7 PB 07.45 06.90 07.45 07.35 7.45 06.30 364.00
8 Sára OhnoutkováSára Ohnoutková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 24 PB 07.41 07.41 06.97 r 7.41 361.00
9 Marie StrommerováMarie Strommerová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
08 17 PB 07.35 06.25 07.35 07.04 7.35 07.13 357.00
10 Martina MichalčíkováMartina Michalčíková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
08 10 PB 07.32 06.05 06.73 07.32 7.32 06.35 356.00
11 Alžběta SuráAlžběta Surá
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
07 19 PB 07.30 07.04 06.90 07.30 7.30 05.38 354.00
12 Veronika SlováčkováVeronika Slováčková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
08 16 PB 07.14 07.00 06.68 07.14 7.14 05.94 344.00
13 Ester JónováEster Jónová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
08 6 PB 07.02 07.02 06.72 06.24 7.02 06.47 336.00
14 Eliška SajblováEliška Sajblová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
07 14 PB 06.93 06.09 06.22 06.93 6.93 06.78 331.00
15 Kateřina EndrychováKateřina Endrychová
ZŠ HlukZŠ Hluk
08 4 PB 06.90 06.82 06.65 06.21 6.82 06.90 329.00
16 Natálie ChovancováNatálie Chovancová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
08 5 PB 06.75 06.75 06.11 04.66 6.75 05.76 319.00
17 Eliška TomaňováEliška Tomaňová
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...
08 22 PB 06.70 06.70 x 06.21 6.70 x 316.00
18 Nikola BaďurováNikola Baďurová
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště,Základní škola a Mateřská š...