Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek

Kladno (29. 4. 2023)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.4.2023 - 10:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.12 qA
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 11.48 qA
3 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.70 qA
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.75 qA
5 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 11.84 qA
6 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.13 qB
7 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.40 qB
Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.4.2023 - 10:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 11.90 qA
2 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 12.03 qB
3 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 12.31 qB
4 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.48 qB
5 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 12.60 qB
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.72
7 Jan Richard ŽalskýJan Richard Žalský 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 13.25
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 29.4.2023 - 12:20) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.95 11.00
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 11.37 9.00
3 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.38 8.00
4 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 11.74 7.00
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.75 6.00
6 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.11 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.4.2023 - 12:20) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 12.01 4.00
2 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.15 3.00
3 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.27 2.00
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.31 1.00
5 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.38
6 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.83
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 29.4.2023 - 12:24) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.19 11.00
2 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 11.63 9.00
3 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 11.64 8.00
4 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.81 7.00
5 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 11.84 6.00
6 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 12.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.4.2023 - 12:24) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 SB 11.95 4.00
2 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 12.09 3.00
3 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.28 2.00
4 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 SB 12.31 1.00
5 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.37
6 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.43
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.4.2023 - 10:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 11.24 qA
2 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.66 qA
3 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 11.72 qA
4 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 11.94 qA
5 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 12.12 qB
6 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 12.19 qB
7 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 12.38 qB
8 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 12.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.4.2023 - 10:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11.89 qA
2 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 12.25 qB
3 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 12.30 qB
4 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 12.38 qB
5 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 12.48
6 Richard StředaRichard Středa 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 12.49
7 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 13.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 29.4.2023 - 10:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 11.92 qA
2 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 12.38
3 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.41
4 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 12.73
5 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13.55
6 Hynek StrnadHynek Strnad 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.56
7 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 13.90
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.4.2023 - 11:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 12.93 qA
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 13.35 qA
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.41 qA
4 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.47 qA
5 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 14.36 qB
Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.4.2023 - 11:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.27 qA
2 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 13.27 qA
3 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 14.15 qB
4 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 14.31 qB
5 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 14.35 qB
Celkem 5 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 29.4.2023 - 12:28) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 12.72 11.00
2 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 13.08 9.00
3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 13.18 8.00
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 13.21 7.00
5 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 SB 13.30 6.00
6 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.51 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.4.2023 - 12:28) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 SB 13.88 4.00
2 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 14.24 3.00
3 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 14.37 2.00
4 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 14.81 1.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.4.2023 - 11:10) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 13.29 qB
2 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 13.46 qB
3 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 13.77
4 Sofia DvorskáSofia Dvorská 09 AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B 3 13.95
5 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 14.44
6 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 14.90
Julie HubáčkováJulie Hubáčková 08 AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B 6 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.4.2023 - 11:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.78 qA
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 12.92 qA
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 12.99 qA
4 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 13.15 qA
5 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 13.60
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 29.4.2023 - 11:10) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 12.12 qA
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 12.61 qA
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 13.19 qB
4= Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 14.62
4= Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14.62
6 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 15.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 29.4.2023 - 11:10) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.28 qB
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 13.52 qB
3 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 13.55 qB
4 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.56
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.56
6 Victoria IdesVictoria Ides 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 13.87
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 29.4.2023 - 12:32) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 12.04 11.00
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 SB 12.53 9.00
3 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.87 8.00
4 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 12.93 7.00
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 12.96 6.00
6 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 13.30 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.4.2023 - 12:32) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 13.20 4.00
2 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.32 3.00
3 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 13.54 2.00
4 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 13.55 1.00
5 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 13.70
Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DQ
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 14:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 21.74 11.00
2 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.72 9.00
3 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 22.74 8.00
4 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.93 7.00
5 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 23.25 5.00
6 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 24.41
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 23.53 4.00
2 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 23.68 3.00
3 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.04 2.00
4 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 24.65
5 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.66
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 29.4.2023 - 14:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 23.04 6.00
2 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 24.28
3 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 25.13
4 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 25.35
5 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 25.39
6 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.86
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 29.4.2023 - 14:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 24.25 1.00
2 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 24.91
3 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 25.64
4 Jan Richard ŽalskýJan Richard Žalský 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 27.52
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 14:05) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 22.71 11.00
2 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.64 9.00
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 23.65 7.00
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 24.08 5.00
5 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.28
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 14:05) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 23.64 8.00
2 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 23.96 6.00
3 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 24.22 4.00
4 128 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 24.32 2.00
5 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 24.66
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 29.4.2023 - 14:05) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 24.61
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 25.13
3 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 25.99
4 Richard StředaRichard Středa 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 26.83
5 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 26.93
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 29.4.2023 - 14:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 24.82
2 Šimon ŠkrábalŠimon Škrábal 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 25.95
3 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 28.13
4 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 28.15
5 92 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 28.43
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 29.4.2023 - 14:05) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 24.29 3.00
2 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 24.48 1.00
3 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 24.76
4 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 25.15
5 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 25.24
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 14:50) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 26.55 11.00
2 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.71 9.00
3 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 28.90 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 14:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.81 6.00
2 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 29.19 3.00
3 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 29.66 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 29.4.2023 - 14:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 26.99 8.00
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 27.13 7.00
3 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 28.97 4.00
4 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 30.37 1.00
5 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 30.83
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 14:35) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 26.75 7.00
2 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 27.66 5.00
3 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 28.04
4 Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 28.52
5 Sára SmetanováSára Smetanová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 29.51
6 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 30.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 14:35) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 27.95 1.00
2 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 28.69
3 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 28.81
4 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 29.73
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 29.4.2023 - 14:35) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 26.38 8.00
2 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 27.80 2.00
3 238 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 28.27
4 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B 2 32.16
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 29.4.2023 - 14:35) official Vítr: +4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.90 6.00
2 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.68 4.00
3 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 30.88
4 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 31.01
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 29.4.2023 - 14:35) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.13
2 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 30.34
3 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 30.59
Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 DQ
Poznámky:
dráha 5 - DQ pro porušení pravidla 17.3.1 (vyšlápnutí z dráhy)
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 29.4.2023 - 14:35) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.99 11.00
2 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 28.95
3 236 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 29.73
4 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.69
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 29.4.2023 - 14:35) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 26.10 9.00
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 27.73 3.00
3 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 28.50
4 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 29.00
5 Dita AntošováDita Antošová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 29.79
6 232 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 31.16
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 50.35 11.00
2 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 51.13 9.00
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 51.75 8.00
4 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 53.03 7.00
5 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 53.12 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 53.29 5.00
2 151 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 54.47 4.00
3 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 54.82 3.00
4 150 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 55.32 2.00
5 1 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 59.60 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 52.22 11.00
2 128 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 54.18 7.00
3 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 55.36 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 56.18 5.00
2 97 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 56.51 4.00
3 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 57.46 3.00
4 72 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 57.92 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 29.4.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 53.20 9.00
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 53.92 8.00
3 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 59.49 1.00
4 Jan PelantJan Pelant 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 64.83
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 59.13 11.00
2 78 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 60.09 9.00
3 140 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 65.06 8.00
4 229 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 65.89 7.00
5 Kseniya BirukKseniya Biruk 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 73.61 6.00
6 Barbora ZámostnáBarbora Zámostná 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 75.58 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 62.41 7.00
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 64.59 5.00
3 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 68.46 3.00
4 237 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 69.11 2.00
5 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 70.14
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 60.75 8.00
2 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 62.81 6.00
3 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 65.14 4.00
4 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 69.81 1.00
5 24 Bára MoudráBára Moudrá 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 71.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 29.4.2023 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 56.04 11.00
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 59.27 9.00
3 Victoria IdesVictoria Ides 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 70.86
4 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B 6 76.91
Celkem 4 závodníků

800 m - Junioři

(so, 29.4.2023 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 148 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 1:57.83 11.00
2 145 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 2:04.81 9.00
3 149 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 2:08.23 8.00
4 151 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 2:10.66 7.00
5 150 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:15.84 6.00
6 1 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 2:17.70 5.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 91 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 2:03.13 11.00
2 95 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 2:09.36 9.00
3 143 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:10.18 8.00
4 128 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:13.05 7.00
5 138 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:13.79 6.00
6 97 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 2:15.77 5.00
7 136 František BeranFrantišek Beran 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 2:24.87 4.00
MS 99 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:29.40
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 78 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:18.36 11.00
2 231 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 2:19.85 9.00
3 140 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:21.66 8.00
4 74 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:22.60 7.00
5 142 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:24.62 6.00
6 230 Linda PravdováLinda Pravdová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 PB 2:32.14 5.00
7 229 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 2:32.88 4.00
8 73 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:33.50 3.00
9 133 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 2:36.78 2.00
10 82 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:37.43 1.00
11 85 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 2:39.98
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 29.4.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 235 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:30.34 11.00
2 236 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:32.62 9.00
3 239 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 2:35.42 8.00
4 238 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 2:36.72 7.00
5 234 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 2:38.48 6.00
6 233 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 2:39.03 5.00
7 232 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 2:40.12 4.00
8 240 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 9 PB 2:42.74 3.00
9 237 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:52.19 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 29.4.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 96 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:23.27 11.00
2 98 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:33.56 9.00
3 90 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:07.78 8.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 86 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 4:28.69 11.00
2 72 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 4:43.78 9.00
3 83 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 4:49.23 8.00
4 93 Ondřej KrálOndřej Král 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 5:00.76 7.00
5 94 Vít StörzerVít Störzer 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 5:05.54 6.00
6 92 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 5:14.53 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 17 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:14.68 11.00
2 14 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:19.67 9.00
3 13 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:46.51 8.00
4 16 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:56.09 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 29.4.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 18 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 5:13.86 11.00
2 21 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 5:28.61 9.00
3 23 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 5:33.41 8.00
4 24 Bára MoudráBára Moudrá 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 6:05.32 7.00
5 19 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 6:08.74 6.00
6 27 Pavla TruneckáPavla Trunecká 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 6:33.76 5.00
7 25 Kateřina PůžováKateřina Půžová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 6:41.49 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 29.4.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 30 Jakub MaříkJakub Mařík 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09:22.76 11.00
2 2 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09:47.36 9.00
3 29 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 10:53.03 8.00
4 7 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11:15.81 7.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 6 Matouš ReichlMatouš Reichl 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10:36.34 11.00
2 80 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11:11.88 9.00
3 12 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 11:19.63 8.00
4 73 Patrik CucPatrik Cuc 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 11:30.49 7.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 140 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11:54.52 11.00
2 82 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:36.98 9.00
3 83 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13:28.63 8.00
4 81 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13:51.46 7.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 29.4.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 86 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 11:47.74 11.00
2 85 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11:55.29 9.00
3 87 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13:06.15 8.00
4 84 Eva VodseďálkováEva Vodseďálková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13:48.10 7.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 10:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 18.40 11.00
2 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.66 9.00
3 Kseniya BirukKseniya Biruk 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.87 8.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 10:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 15.54 9.00
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.90 8.00
3 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 15.98 7.00
4 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 17.38 2.00
5 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 17.58
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 10:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 16.09 6.00
2 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 17.14 3.00
3 Lea Nicol KulhavyLea Nicol Kulhavy 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 18.20
4 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 18.34
5 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 20.36
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 29.4.2023 - 10:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14.86 11.00
2 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 16.59 5.00
3 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.95 4.00
4 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 17.56 1.00
5 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 17.93
Celkem 5 závodníků

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(so, 29.4.2023 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 15.62 11.00
2 Filip KonečnýFilip Konečný 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 15.76 9.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 14.56 11.00
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 15.10 9.00
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 15.21 8.00
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 15.86 4.00
5 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 16.78
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 10:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 15.30 7.00
2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 15.34 6.00
3 Matěj KovářMatěj Kovář 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 15.74 5.00
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.24 2.00
5 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 16.76 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 29.4.2023 - 10:10) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 16.10 3.00
2 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 17.22
3 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 17.67
Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNF
Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 DNF
Celkem 5 závodníků

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 41.02 11.00
2 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 42.31 8.00
3 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 42.44 7.00
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 42.67 6.00
5 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 44.16 4.00
6 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 44.82 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 41.90 9.00
2 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 43.23 5.00
3 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 46.72 2.00
4 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 47.44 1.00
5 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 50.04
6 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 50.68
Celkem 6 závodníků

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 46.90 9.00
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 47.09 8.00
3 21 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 48.66 6.00
4 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 48.73 5.00
5 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková 09 AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B 2 52.91
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.08 11.00
2 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 49.53 4.00
3 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 49.95 3.00
4 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 51.94 1.00
5 85 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 58.04
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 29.4.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 47.13 7.00
2 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 50.72 2.00
3 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 56.40
4 Nikola GrygarováNikola Grygarová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 58.42
Celkem 4 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Junioři

(so, 29.4.2023 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 57.59 11.00
2 Filip KonečnýFilip Konečný 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 58.03 9.00
3 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 59.86 8.00
4 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 63.17 7.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 73.07 8.00
2 73 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 87.61 5.00
3 Kseniya BirukKseniya Biruk 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 87.77 4.00
4 13 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 92.15 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 68.15 11.00
2 17 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 71.58 9.00
3 74 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 73.28 7.00
4 Barbora ZámostnáBarbora Zámostná 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 86.79 6.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(so, 29.4.2023 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černý, Novák, Novák, Synek Černý, Novák, Novák, Synek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 45.91 11.00
Jarušek, Hudeček, Hausner, Dvořák Jarušek, Hudeček, Hausner, Dvořák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF
Landa, Přibyl, Polák, Špitálský Landa, Přibyl, Polák, Špitálský A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNF
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laurich, Mráček, Šidík, Štěpánek Laurich, Mráček, Šidík, Štěpánek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 45.14 11.00
2 Křída, Vácha, Udovenko, Macháček Křída, Vácha, Udovenko, Macháček SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 46.04 9.00
3 Veselý, Novák, Novák, Hnida Veselý, Novák, Novák, Hnida TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 46.14 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fejfarová, Krubová, Polanská, Somrová Fejfarová, Krubová, Polanská, Somrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 52.64 11.00
2 Dalešická, Doubková, Bulířová, Štullerová Dalešická, Doubková, Bulířová, Štullerová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 53.44 9.00
3 Faltýnková, Tvrdá, Havlínová, Hejnicová Faltýnková, Tvrdá, Havlínová, Hejnicová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 53.92 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bébrová, Sahulková, Schederová, Špringrová Bébrová, Sahulková, Schederová, Špringrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 48.77 11.00
2 Kučerová, Skuhravá, Táborská, Mandíková Kučerová, Skuhravá, Táborská, Mandíková AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 49.17 9.00
3 239 Šimková, Zbožínková, Machová, Lustigová Šimková, Zbožínková, Machová, Lustigová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 50.32 8.00
4 Franková, Petrová, Fučíková, Pokorná Franková, Petrová, Fučíková, Pokorná SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 52.00 7.00
5 Adámková, Tinková, Volfová, Kolmanová Adámková, Tinková, Volfová, Kolmanová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 55.80 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mokrá, Nováková, Pelešková, Vaňková Mokrá, Nováková, Pelešková, Vaňková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 53.07 6.00
2 Šinkmajerová, Dupalová, Kmentová, Grábnerová Šinkmajerová, Dupalová, Kmentová, Grábnerová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 53.26 5.00
3 Forejtová, Marcová, Hanley, Švihnosová Forejtová, Marcová, Hanley, Švihnosová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 54.93 4.00
4 Holakovská, Ides, Musilová, Petřinová Holakovská, Ides, Musilová, Petřinová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 58.25 2.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 29.4.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,93 Body
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3 PB 1.80 - - o o o xo xxx 11.00
2 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 SB 1.75 - - - o o xxx 9.00
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 5 1.75 - o o xxo xxo xxx 8.00
4 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 PB 1.65 - xo o xxx 7.00
5 Filip DostalFilip Dostal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1 SB 1.60 o xxo xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,80 Body
1 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 6 PB 1.78 - - - o o o xo o xxo xxx 11.00
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 4 SB 1.75 - - - - - o o o - xxx 9.00
3= Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 11 SB 1.70 - - - o o o xxo xxx 7.00
3= Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 1 PB 1.70 - - - o o o xxo xxx 7.00
3= Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 PB 1.70 o - o o o o xxo xxx 7.00
6 David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 7 SB 1.65 o o o o o xo xxx 5.00
7= Matěj KovářMatěj Kovář
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 5 SB 1.60 - - - o o xxx 3.00
7= Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 2 PB 1.60 - - o - o xxx 3.00
7= Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 9 PB 1.60 o o o o o xxx 3.00
10 Jan PelantJan Pelant
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 8 PB 1.60 - o o xo xxo xxx 1.00
11 93 Ondřej KrálOndřej Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 10 1.55 o o xo xxo xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,51 1,53 1,55 1,57 1,59 1,61 1,63 1,65 1,67 1,69 1,71 1,73 1,75 1,77 Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 2 SB 1.53 o o o o o o xo xxo 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 SB 1.51 - o xo xo o xo xxo xx- 9.00
3 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5 SB 1.49 - o o xo o o xxx 8.00
4 Nela SedláčkováNela Sedláčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 1 SB 1.49 - o o - o xo xxx 7.00
5 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3 SB 1.40 o xo xxo xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 29.4.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,51 1,53 1,55 1,58 1,59 1,62 1,63 1,65 1,67 1,69 1,71 1,73 1,75 1,77 Body
1 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 PB 1.58 - o o o o xxo o xo o o - xxx 11.00
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 7 SB 1.53 - - o - o xo xo xo xxx 9.00
3 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4 SB 1.53 - - o - o o xxo xxo xxx 8.00
4 Valerie NovákováValerie Nováková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 9 SB 1.53 o o o o o xxo xxo xxo xxx 7.00
5 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 10 SB 1.51 - o o o o o o xxx 6.00
6 Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 16 PB 1.51 o o o o o o xxo xxx 5.00
7 Lea Nicol KulhavyLea Nicol Kulhavy
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 8 SB 1.49 - - xo o xo o xxx 4.00
8 Tereza TomaňováTereza Tomaňová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 12 PB 1.46 o o xo o o xxx 3.00
9 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 6 SB 1.43 o o o o xxx 2.00
MS Anna DuškováAnna Dušková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 3 PB 1.43 o o o o xxx
11 Barbora DolanováBarbora Dolanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1 SB 1.40 - - o - xxx 1.00
12 233 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 2 PB 1.40 - o xxo xxx
13= Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 14 SB 1.35 o o xx-
13= Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 5 SB 1.35 o o xxx
Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 13 NM - xxx
Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 11 NM xxx
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 29.4.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,30 2,50 2,70 2,90 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 Body
1 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 PB 3.80 - - - - - - - xo - xo xo xo xxx 11.00
2 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1 SB 3.60 - - - - - o - xo - xo - xxx 9.00
3 Štěpán SkalaŠtěpán Skala
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 3 PB 3.30 - - o o o o o xxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,30 2,50 2,70 2,90 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 Body
1 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 3 SB 4.00 - - - - - - - - - - xo - - xxo xxx 11.00
2 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 5 SB 3.70 - - - - - - - - o - o xxx 9.00
3 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 4 PB 3.70 - - - - - o - o xo o xxo xxx 8.00
4 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 2 PB 3.30 - - - - o o xxo xxx 7.00
MS Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 1 PB 2.70 xo xo xxo xxx
6 Šimon ŠkrábalŠimon Škrábal
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 6 PB 2.50 o o xxx 6.00
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,10 Body
Natálie KrubováNatálie Krubová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 NM xxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 29.4.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,90 2,10 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 Body
1 Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3 SB 3.10 - - - - - xo - xo o o o xxx 11.00
2 Nikola GrygarováNikola Grygarová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 1 SB 2.80 - - o - o o o o xxx 9.00
3 239 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 7 PB 2.60 - - o o o xo xxx 8.00
4 Alice NavrátilováAlice Navrátilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 SB 2.50 - o o xo xxo xxx 7.00
5 Šárka MiarkováŠárka Miarková
AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B
07 4 PB 2.30 o o xxo xxx 6.00
6 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 6 SB 2.10 o o xxx 5.00
7 Tereza HronováTereza Hronová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 2 PB 2.10 o xo xxx 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 29.4.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 6 PB 6.68 +0.1 m/s 6.13  1,50 6.50  1,80 6.10  1,50 6.50 6.45  1,00 6.68  0,10 5.14  2,10 11.00
2 František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 8 SB 6.55 +1.1 m/s x 6.55  1,10 6.48  0,80 6.55 6.45  1,00 x 5.97  2,50 9.00
3 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4 SB 6.26 +0.4 m/s - 6.26  0,40 x 6.26 5.71  1,00 x 8.00
4 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 5.58 +2.4 m/s 5.56 +1.1 m/s 5.22  -0,40 5.56  1,10 5.41  0,80 5.56 5.42  1,30 x 5.58  2,40 7.00
5 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 PB 5.56 +1.0 m/s 5.56  1,00 - - 5.56 - - - 6.00
6 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 SB 5.35 +1.6 m/s x 5.35  1,60 5.29  0,80 5.35 5.18  1,00 5.12  -0,10 4.44  0,50 5.00
7 Bruno FilippiBruno Filippi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 2 PB 5.13 +0.8 m/s 4.86  0,90 4.75  0,40 5.13  0,80 5.13 4.53  1,00 4.95  1,40 4.89  1,90 4.00
8 Jan Richard ŽalskýJan Richard Žalský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 9 PB 5.11 +0.8 m/s 5.03  1,00 5.11  0,80 4.96  0,90 5.11 - - - 3.00
9 Jáchym KubánekJáchym Kubánek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 5 PB 4.66 +0.7 m/s x 4.60  0,30 4.66  0,70 4.66 2.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 13 PB 6.34 +2.0 m/s 5.40  1,10 5.89  1,10 5.98  0,50 5.98 6.00  1,50 6.34  2,00 6.28  2,60 11.00
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 4 SB 6.33 +0.2 m/s 4.62  0,10 5.69  0,20 6.09  0,10 6.09 x 6.33  0,20 6.09  0,10 9.00
3 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 14 PB 6.29 +1.5 m/s x 6.15  1,30 6.11  1,40 6.15 6.29  1,50 x x 8.00
4 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 12 6.24 +2.2 m/s 6.15 +0.8 m/s 6.06  0,30 6.07  0,90 6.15  0,80 6.15 6.11  0,80 6.06  0,20 6.24  2,20 7.00
5 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 17 PB 6.21 +1.3 m/s 5.96  0,80 6.11  0,10 6.07  0,90 6.11 x 6.03  0,70 6.21  1,30 6.00
6 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 15 PB 6.06 +0.7 m/s 6.06  0,70 x x 6.06 x x 6.00  0,10 5.00
7 Štěpán KusŠtěpán Kus
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 7 5.86 +3.2 m/s 5.83 +0.1 m/s x 5.86  3,20 5.83  0,10 5.86 x 5.13  0,00 5.08  1,60 4.00
8 Matěj JungMatěj Jung
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 5 SB 5.77 +0.9 m/s 5.77  0,90 - 5.51  1,10 5.77 x 5.62  0,00 5.59  0,90 3.00
9 Bedřich ČížekBedřich Čížek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 2 PB 5.74 +0.2 m/s 5.73  1,80 5.59  -0,30 5.74  0,20 5.74 2.00
10 Marek TesařMarek Tesař
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 16 SB 5.60 +0.6 m/s 5.40  0,70 5.53  -0,30 5.60  0,60 5.60 1.00
11 Ondřej MusilOndřej Musil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 10 SB 5.47 +0.2 m/s 5.47  0,20 5.30  1,30 5.34  0,40 5.47
12 Matouš MacháčekMatouš Macháček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 9 SB 5.45 -1.6 m/s 5.45  -1,60 - 5.18  1,00 5.45
13 Matěj KovářMatěj Kovář
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 6 5.37 +3.7 m/s 5.22 +0.3 m/s x 5.37  3,70 5.22  0,30 5.37
14 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 3 PB 5.34 +1.6 m/s x 5.30  1,70 5.34  1,60 5.34
15 Lukáš ČernýLukáš Černý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 PB 4.97 -0.5 m/s x x 4.97  -0,50 4.97
16 David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 11 SB 4.71 -0.2 m/s 4.71  -0,20 4.55  0,50 3.92  0,80 4.71
17 Vojtěch LerchVojtěch Lerch
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 8 PB 4.53 +1.8 m/s 4.53  1,80 4.43  3,20 4.32  -0,20 4.53
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 11 SB 5.41 +0.9 m/s 5.20  -0,50 5.36  0,40 5.30  -0,80 5.36 x 5.41  0,90 5.22  -1,90 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 SB 5.20 +1.5 m/s 5.20  1,50 5.00  -1,10 4.63  -1,30 5.20 4.94  -1,40 - - 9.00
3 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4 SB 4.93 +0.3 m/s 4.92  1,40 4.93  0,30 x 4.93 3.93  -1,40 4.49  -0,60 4.17  0,30 8.00
4 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3 PB 4.86 +0.9 m/s x 4.86  0,90 x 4.86 4.86  -1,20 4.72  2,00 4.55  0,60 7.00
5 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 13 SB 4.79 -0.1 m/s x 4.66  -0,20 4.79  -0,10 4.79 4.73  0,80 4.70  0,90 3.63  -1,50 6.00
6 Kateřina PolanskáKateřina Polanská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 SB 4.76 -1.5 m/s 4.32  1,30 4.76  -1,50 4.58  -0,30 4.76 4.76  -1,00 x 4.56  0,40 5.00
7 Františka AulickáFrantiška Aulická
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 1 SB 4.50 +1.4 m/s 4.23  -1,60 4.50  1,40 4.34  -0,30 4.50 x 4.35  0,30 4.36  2,20 4.00
8 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 12 PB 4.46 -1.1 m/s 4.46  -1,10 - - 4.46 - - - 3.00
9 Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 10 SB 4.24 -1.2 m/s 4.14  0,10 4.20  -0,20 4.24  -1,20 4.24 - - - 2.00
10 Rozálie StekláRozálie Steklá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 8 SB 3.91 +0.5 m/s 3.77  -0,30 3.84  -0,80 3.63  -1,90 3.84 - 3.91  0,50 3.79  -1,20 1.00
11 Eliška CedidlováEliška Cedidlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 2 SB 3.86 +0.1 m/s 3.75  -0,70 3.86  0,10 3.79  -0,40 3.86 - - -
12 Amy KapilaAmy Kapila
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 5 PB 3.80 -0.5 m/s 3.41  0,40 3.80  -0,50 3.60  -1,30 3.80 - - -
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 29.4.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína LackováKarolína Lacková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 14 5.21 +2.9 m/s 5.15 -0.1 m/s 4.99  -2,00 4.94  -1,30 5.03  -0,20 5.03 5.15  -0,10 5.21  2,90 x 11.00
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 10 SB 5.08 +0.6 m/s 5.07  -0,80 4.98  1,70 4.79  -0,80 5.07 5.08  0,60 4.79  1,80 x 9.00
3 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 9 SB 4.93 +0.3 m/s x 4.85  1,70 4.68  -0,80 4.85 4.80  0,10 4.93  0,30 4.90  -1,00 8.00
4 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 20 SB 4.93 -0.7 m/s x 4.93  -0,70 4.69  -0,30 4.93 4.59  0,60 4.73  4,20 4.53  -1,60 7.00
5 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 12 PB 4.77 +0.7 m/s x 4.64  -0,80 4.38  0,50 4.64 4.72  0,90 4.77  0,70 4.29  -1,20 6.00
6 Gabriela UrikováGabriela Uriková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 21 SB 4.73 -1.1 m/s 4.73  -1,10 4.01  0,40 4.50  -0,50 4.73 x 3.98  3,80 4.25  -1,60 5.00
7 Agáta PrůšováAgáta Průšová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 17 SB 4.72 -0.1 m/s 4.55  -1,30 4.69  -0,70 4.72  -0,10 4.72 4.49  -2,50 x 4.49  -0,10 4.00
8 Anna DuškováAnna Dušková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 4 SB 4.71 +0.2 m/s 4.64  -0,40 4.51  -0,10 4.69  -0,20 4.69 4.70  -0,10 4.71  0,20 4.26  -1,20 3.00
9 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 2 PB 4.63 -0.1 m/s 4.46  -1,40 4.28  -1,20 4.63  -0,10 4.63 2.00
10 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 11 SB 4.62 -0.8 m/s x x 4.62  -0,80 4.62 1.00
11 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 3 SB 4.61 -0.6 m/s 4.61  -0,60 4.48  -0,80 4.56  0,10 4.61
12 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková
AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B
09 22 PB 4.50 -1.1 m/s 4.50  -1,10 4.35  1,10 x 4.50
13 Eliška LackováEliška Lacková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 13 SB 4.46 +0.6 m/s 3.83  -1,70 4.19  1,20 4.46  0,60 4.46
14 Sofia DvorskáSofia Dvorská
AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B
09 5 PB 4.39 -0.1 m/s 4.39  -0,10 4.27  -0,80 4.25  -1,10 4.39
15 Kamila MüllerováKamila Müllerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 16 SB 4.36 -1.7 m/s 3.35  -1,10 3.44  -0,70 4.36  -1,70 4.36
16 Julie HubáčkováJulie Hubáčková
AK Sokol Nehvizdy BAK Sokol Nehvizdy B
08 8 PB 4.31 -0.6 m/s 4.08  -0,90 4.08  -0,80 4.31  -0,60 4.31
17 Julie BeránkováJulie Beránková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 1 PB 4.22 -0.2 m/s 4.08  -1,00 3.99  -1,10 4.22  -0,20 4.22
18 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 19 SB 4.16 -0.9 m/s 4.16  -0,90 4.07  -1,10 3.91  -0,40 4.16
19 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 7 PB 4.13 -0.7 m/s 4.13  -0,70 3.61  1,30 3.87  -0,80 4.13
20 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 6 SB 4.07 -1.4 m/s 4.06  -0,70 3.95  -1,40 4.07  -1,40 4.07
21 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 18 PB 3.83 -0.5 m/s x 3.80  -0,40 3.83  -0,50 3.83
Celkem 21 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 29.4.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 SB 12.62 +0.5 m/s 12.43  1,50 x x 12.43 x 12.20  -0,60 12.62  0,50 11.00
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 2 PB 12.36 +0.7 m/s x x 12.12  -0,40 12.12 x x 12.36  0,70 9.00
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 3 PB 13.76 +0.7 m/s 12.87  0,30 11.49  -0,20 13.02  0,00 13.02 13.76  0,70 13.40  -2,20 13.44  1,00 11.00
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 1 PB 13.03 +0.5 m/s 12.35  0,50 x 12.87  1,50 12.87 12.56  -2,00 12.69  -0,60 13.03  0,50 9.00
3 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 4 PB 11.31 -1.6 m/s x 10.94  -0,80 11.15  -0,80 11.15 11.11  -0,20 - 11.31  -1,60 8.00
4 93 Ondřej KrálOndřej Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 2 PB 11.17 +0.2 m/s 10.82  0,00 10.95  0,50 11.17  0,20 11.17 x 10.86  1,20 10.63  0,50 7.00
Celkem 4 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3 PB 10.21 +1.1 m/s x x x - - x 10.21  1,10 11.00
2 Rozálie StekláRozálie Steklá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 PB 09.86 +0.0 m/s 09.86  0,00 09.45  0,40 09.56  0,00 9.86 09.24  -1,00 - 09.70  0,50 9.00
Barbora ZámostnáBarbora Zámostná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 2 NM - - x - x x x
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 29.4.2023 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 PB 11.35 +1.5 m/s 11.08  1,30 x 11.20  1,30 11.20 11.10  0,30 10.67  0,00 11.35  1,50 11.00
2 Barbora DolanováBarbora Dolanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 2 PB 10.33 +2.0 m/s 10.33  2,00 - - 10.33 - - - 9.00
3 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3 SB 10.27 +1.3 m/s 10.22  0,80 09.90  -0,90 10.05  0,00 10.22 x 10.09  0,00 10.27  1,30 8.00
4 Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4 SB 10.26 -0.6 m/s 10.26  -0,60 09.90  -0,50 - 10.26 - x x 7.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 29.4.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 16 PB 12.25 11.00
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 13 PB 11.43 9.00
3 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 5 PB 11.13 8.00
4 Karolína KuncováKarolína Kuncová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 9 SB 10.84 7.00
5 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 1 PB 10.79 6.00
6 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 11 PB 10.50 5.00
7 Anna KovaříkováAnna Kovaříková
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 22 PB 10.02 4.00
8 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3 SB 09.39 3.00
9 Michaela KošnerováMichaela Košnerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 6 PB 09.32 2.00
10 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 21 09.20 1.00
11 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4 SB 09.13
12 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 20 09.04
13 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 2 SB 08.52
14 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 14 SB 08.19
15 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 15 SB 08.12
16 Lucie KoutováLucie Koutová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 8 SB 07.92
17 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 18 07.83
18 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 19 07.80
19 Tereza SátrováTereza Sátrová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 12 SB 07.75
20 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 7 SB 07.61
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4 PB 12.05 11.00
2 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 SB 11.05 9.00
3 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 8 SB 11.03 8.00
4 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 5 PB 09.83 7.00
5 Adéla PipkováAdéla Pipková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 7 SB 09.82 6.00
6 Natálie KrubováNatálie Krubová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 SB 09.35 5.00
7 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 9 PB 09.30 4.00
8 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 PB 07.16 3.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4 PB 14.46 11.00
2 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 11 SB 14.42 9.00
3 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 13 PB 13.16 8.00
4 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 10 PB 12.56 7.00
5 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 12 PB 11.63 6.00
6 Michal BabukaMichal Babuka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 2 PB 11.52 5.00
7 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 7 PB 11.30 4.00
8 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 3 PB 10.40 3.00
9 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 15 PB 10.31 2.00
10 Filip AntošFilip Antoš
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 1 PB 10.29 1.00
11 Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 5 PB 10.18
12 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 14 PB 10.06
13 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 8 PB 09.19
14 Hynek StrnadHynek Strnad
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 16 PB 09.03
15 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 17 PB 08.70
16 Vojtěch LerchVojtěch Lerch
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 9 SB 08.26
17 Aleš HusekAleš Husek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 6 PB 08.20
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 29.4.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 5 PB 15.81 11.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 6 PB 12.11 9.00
3 Pavel KotvaldPavel Kotvald
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3 SB 11.87 8.00
4 Filip KonečnýFilip Konečný
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 2 PB 10.76 7.00
5 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 7 PB 10.36 6.00
6 Jakub NovýJakub Nový
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 SB 10.00 5.00
7 David GottwaldDavid Gottwald
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1 PB 09.21 4.00
8 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 8 PB 08.83 3.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 8 32.89 11.00
2 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 SB 32.86 9.00
3 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 6 SB 32.24 8.00
4 Adéla PipkováAdéla Pipková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 5 SB 32.12 7.00
5 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 SB 27.21 6.00
6 Barbora MaškováBarbora Mašková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 3 PB 21.84 5.00
7 Aneta MuchováAneta Muchová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 SB 20.81 4.00
8 Anna VernerováAnna Vernerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 7 PB 18.40 3.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 29.4.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 19 SB 33.54 11.00
2 Zdeňka NetolickáZdeňka Netolická
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 20 32.04 9.00
3 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 18 30.84 8.00
4 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 2 PB 28.65 7.00
5 Aneta BrábníkováAneta Brábníková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 15 PB 26.67 6.00
6 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 17 25.24 5.00
7= Karolína KuncováKarolína Kuncová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 7 SB 24.03 3.50
7= Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 16 24.03 3.50
9 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 14 22.25 2.00
10 Tereza SátrováTereza Sátrová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 10 SB 20.28 1.00
11 Michaela KošnerováMichaela Košnerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4 SB 19.78
12 Lucie KoutováLucie Koutová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 6 SB 18.18
13 Klára PohunkováKlára Pohunková
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 9 SB 16.37
14 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1 SB 16.19
15 Tereza KarbanováTereza Karbanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3 PB 15.90
16 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 11 SB 12.69
Celkem 16 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 3 PB 46.50 11.00
2 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 13 PB 46.31 9.00
3 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 8 PB 45.42 8.00
4 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 5 PB 39.53 7.00
5 Michal BabukaMichal Babuka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 1 PB 38.64 6.00
6 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 7 SB 38.25 5.00
7 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 12 PB 35.68 4.00
8 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 9 PB 26.48 3.00
9 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 6 PB 23.46 2.00
10 Aleš HusekAleš Husek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4 PB 22.12 1.00
11 136 František BeranFrantišek Beran
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 10 20.64
MS