Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Středočeský krajský přebor jednotlivců dorostenci, dorostenky, junioři, juniorky, muži a ženy

Kladno (6. 5. 2023)

100 m - Muži

(so, 6.5.2023 - 12:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 11.43
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.62
3 Jan KotrhonzJan Kotrhonz 88 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 11.78
4 Pavel PleskankaPavel Pleskanka 82 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.19
5 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 12.40
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 12:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.48
2 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 11.62
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.75
4 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.76
5 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 11.78
6 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.27
7 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.49
8 Jan ŠťastnýJan Šťastný 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 12.87
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 12:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 11.34
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 11.44
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 11.76
4 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 11.83
5 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 11.93
6 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 12.19
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 11.34
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 11.44
3 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.48
4 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 11.62
5 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.75
6 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.76
6 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 11.76
8 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 11.78
9 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 11.83
10 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 11.93
11 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 12.19
12 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.27
13 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.49
14 Jan ŠťastnýJan Šťastný 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 12.87

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 12:40) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.14
2 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 11.37
3 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.60
4 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.78
5 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 11.81
6 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 11.87
7 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.94
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 12:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 11.47
2 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11.76
3 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 12.02
4 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 12.10
5 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 12.21
6 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 12.26
7 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 12.43
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 6.5.2023 - 12:40) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RosenreiterMatěj Rosenreiter 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 11.96
2 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 12.51
3 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 12.67
4 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.04
5 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.65
6 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 14.86
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 6.5.2023 - 12:40) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 8 11.28
2 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.60
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.65
4 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 11.72
5 Štěpán NěmecŠtěpán Němec 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 12.10
6 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 12.27
7 94 Jáchym ŠmolíkJáchym Šmolík 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 13.40
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.14
2 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 8 11.28
3 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 11.37
4 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 11.47
5 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.60
5 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.60
7 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.65
8 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 11.72
9 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 11.76
10 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.78
11 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 11.81
12 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 11.87
13 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.94
14 Matěj RosenreiterMatěj Rosenreiter 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 11.96
15 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 12.02
16 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 12.10
16 Štěpán NěmecŠtěpán Němec 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 12.10
18 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 12.21
19 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 12.26
20 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 12.27
21 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 12.43
22 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 12.51
23 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 12.67
24 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.04
25 94 Jáchym ŠmolíkJáchym Šmolík 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 13.40
26 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.65
27 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 14.86

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 12:50) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.40
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 12.80
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 12.86
MS Michaela OrságováMichaela Orságová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 12.87
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 13.19
6 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 13.39
7 Monika SlabáMonika Slabá 97 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 13.99
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 12:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 12.23
2 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 12.73
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 12.78
4 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 13.20
5 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 13.23
6 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.44
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 12.23
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.40
3 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 12.73
4 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 12.78
5 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 12.80
6 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 12.86
7 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 12.87
8 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 13.19
9 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 13.20
10 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 13.23
11 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 13.39
12 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.44
13 Monika SlabáMonika Slabá 97 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 13.99

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 12:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 12.99
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 13.13
3 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 SB 13.19
4 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 13.31
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 12:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.13
2 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.76
3 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.91
4 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 13.91
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 12.99
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 13.13
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.13
4 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 SB 13.19
5 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 13.31
6 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.76
7 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.91
7 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 13.91

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 12:50) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.96
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 12.44
3 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 12.56
4 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 SB 12.88
5 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 13.08
6 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 13.09
7 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 13.11
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 12:50) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.13
2 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 13.21
3 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 13.28
4 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 13.63
5 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 13.84
6 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 14.35
7 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 14.42
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 6.5.2023 - 12:50) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 12.75
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 12.92
3 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 13.46
4 Victoria IdesVictoria Ides 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 13.94
5 Lucie BoučkováLucie Boučková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 14.29
6 244 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 14.62
7 Lucie PohunkováLucie Pohunková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 14.66
8 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 15.25
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 6.5.2023 - 12:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.91
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 12.92
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 12.97
4 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 13.46
5 Nikol NovákováNikol Nováková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 13.59
6 Anastasia SiroshAnastasia Sirosh 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 13.66
7 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.75
8 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 14.40
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 6.5.2023 - 12:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 12.94
2 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 13.45
3 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 13.56
4 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 13.67
5 Dita AntošováDita Antošová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 13.75
6 Esther Auma OswetoEsther Auma Osweto 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 16.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.96
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 12.44
3 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 12.56
4 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 12.75
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 SB 12.88
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.91
7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 12.92
7 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 12.92
9 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 12.94
10 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 12.97
11 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 13.08
12 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 13.09
13 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 13.11
14 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.13
15 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 13.21
16 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 13.28
17 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 13.45
18 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 13.46
18 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 13.46
20 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 13.56
21 Nikol NovákováNikol Nováková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 13.59
22 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 13.63
23 Anastasia SiroshAnastasia Sirosh 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 13.66
24 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 13.67
25 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.75
25 Dita AntošováDita Antošová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 13.75
27 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 13.84
28 Victoria IdesVictoria Ides 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 13.94
29 Lucie BoučkováLucie Boučková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 14.29
30 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 14.35
31 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 14.40
32 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 14.42
33 244 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 14.62
34 Lucie PohunkováLucie Pohunková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 14.66
35 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 15.25
36 Esther Auma OswetoEsther Auma Osweto 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 16.68

200 m - Muži

(so, 6.5.2023 - 14:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.80
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 23.41
3 Jan KotrhonzJan Kotrhonz 88 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 23.92
4 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 25.44
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 14:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.23
2 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 23.63
3 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 23.81
4 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.85
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 14:45) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.57
2 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 24.32
3 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 24.56
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.57
2 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.23
3 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 23.63
4 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 23.81
5 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 24.32
6 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 24.56
7 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.85
8 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.50

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 14:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 23.50
2 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 23.83
3 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 24.12
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.75
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 14:45) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 24.47
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 24.66
3 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.18
4 Šimon ŠkrábalŠimon Škrábal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.61
5 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 27.59
6 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.20
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 6.5.2023 - 14:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 2 PB 23.01
2 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 24.18
3 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 25.44
4 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.93
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 6.5.2023 - 14:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KovářMatěj Kovář 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 24.42
2 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.73
3 Štěpán NěmecŠtěpán Němec 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 25.95
4 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 26.34
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 6.5.2023 - 14:45) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.14
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.13
3 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 24.46
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 2 PB 23.01
2 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.14
3 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 23.50
4 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 23.83
5 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 24.12
6 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.13
7 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 24.18
8 Matěj KovářMatěj Kovář 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 24.42
9 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 24.46
10 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 24.47
11 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 24.66
12 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.73
13 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.75
14 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.18
15 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 25.44
16 Šimon ŠkrábalŠimon Škrábal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.61
17 Štěpán NěmecŠtěpán Němec 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 25.95
18 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 26.34
19 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.93
20 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 27.59
21 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.20

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 15:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 25.00
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 25.87
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 26.03
4 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 27.64
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 15:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 25.22
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 25.56
MS Michaela OrságováMichaela Orságová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 26.62
4 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 27.25
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 25.00
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 25.22
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 25.56
4 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 25.87
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 26.03
6 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 26.62
7 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 27.25
8 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 27.64

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 15:00) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.35
2 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 28.76
3 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.87
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 15:00) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 25.98
2 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 27.19
3 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 29.63
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 25.98
2 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 27.19
3 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.35
4 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 28.76
5 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 29.63
6 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.87

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 26.20
2 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 27.45
3 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 SB 27.49
4 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.38
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 15:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 28.63
2 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 29.63
3 243 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 29.86
4 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 29.99
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 6.5.2023 - 15:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 25.89
2 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 27.49
3 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 28.11
4 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 29.53
5 Martina KošťálováMartina Košťálová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 30.97
6 Lucie PohunkováLucie Pohunková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 31.85
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 6.5.2023 - 15:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 25.92
2 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 27.63
3 Adéla FreibergováAdéla Freibergová 07 AK ŽatecAK Žatec 4 28.58
4 Victoria IdesVictoria Ides 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 29.35
5 Lucie BoučkováLucie Boučková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 30.96
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 6.5.2023 - 15:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 25.16
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 25.84
3 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 26.72
4 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 26.84
5 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 26.94
6 Valerie NovákováValerie Nováková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 30.64
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 6.5.2023 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 27.29
2 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.21
3 Natalie LohseNatalie Lohse 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.68
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 25.16
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 25.84
3 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 25.89
4 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 25.92
5 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 26.20
6 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 26.72
7 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 26.84
8 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 26.94
9 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 27.29
10 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 27.45
11 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 SB 27.49
11 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 27.49
13 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 27.63
14 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 28.11
15 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.21
16 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.38
17 Adéla FreibergováAdéla Freibergová 07 AK ŽatecAK Žatec 4 28.58
18 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 28.63
19 Natalie LohseNatalie Lohse 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.68
20 Victoria IdesVictoria Ides 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 29.35
21 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 29.53
22 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 29.63
23 243 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 29.86
24 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 29.99
25 Valerie NovákováValerie Nováková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 30.64
26 Lucie BoučkováLucie Boučková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 30.96
27 Martina KošťálováMartina Košťálová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 30.97
28 Lucie PohunkováLucie Pohunková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 31.85

400 m - Muži

(so, 6.5.2023 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 51.41
MS Ivan KnyshovIvan Knyshov 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 53.99
Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF
Celkem 3 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 50.62
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 51.92
3 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 52.26
4 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 54.06
5 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 54.42
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 49.33
MS Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 53.76
3 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 54.53
4 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 58.05
5 Jan ŠťastnýJan Šťastný 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 59.24
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 6.5.2023 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 49.45
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 50.48
3 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 54.10
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 49.33
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 49.45
3 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 50.48
4 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 50.62
5 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 51.92
6 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 52.26
7 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 53.76
8 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 54.06
9 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 54.10
10 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 54.42
11 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 54.53
12 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 58.05
13 Jan ŠťastnýJan Šťastný 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 59.24

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 52.58
2 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 53.05
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 53.43
4 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 53.83
5 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 56.14
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 52.47
2 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 54.67
3 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 57.01
4 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 59.24
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 52.47
2 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 52.58
3 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 53.05
4 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 53.43
5 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 53.83
6 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 54.67
7 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 56.14
8 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 57.01
9 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 59.24

400 m - Ženy

(so, 6.5.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 56.57
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 58.18
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 61.23
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 62.43
2 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 64.35
3 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 AK ŽatecAK Žatec 6 PB 66.71
4 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 69.31
5 221 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 73.13
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 58.57
2 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 61.37
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 61.62
4 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 62.84
5 Martina KošťálováMartina Košťálová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 70.41
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 57.01
2 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 59.15
3 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 59.89
4 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 63.53
5 72 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 68.92
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 6.5.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 62.46
2 Nikol NovákováNikol Nováková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 64.94
3 Natalie BláhováNatalie Bláhová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 66.31
4 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 67.79
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 57.01
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 58.57
3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 59.15
4 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 59.89
5 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 61.37
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 61.62
7 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 62.46
8 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 62.84
9 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 63.53
10 Nikol NovákováNikol Nováková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 64.94
11 Natalie BláhováNatalie Bláhová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 66.31
12 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 67.79
13 72 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 68.92
14 Martina KošťálováMartina Košťálová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 70.41

800 m - Muži

(so, 6.5.2023 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 85 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 2:01.30
Celkem 1 závodníků

800 m - Junioři

(so, 6.5.2023 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 86 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 SB 1:55.71
2 91 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:01.30
3 90 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 2:02.80
4 92 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:20.93
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 6.5.2023 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 148 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 1:56.69
2 97 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 PB 2:00.30
3 96 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 2:06.80
4 138 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 PB 2:07.84
5 142 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 2:08.51
6 145 Jan MachalickýJan Machalický 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 9 2:08.97
7 95 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10 PB 2:11.32
8 99 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:14.23
9 133 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 2:24.11
10 94 Jáchym ŠmolíkJáchym Šmolík 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 2:33.05
98 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNF
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy

(so, 6.5.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 151 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:17.97
2 150 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:20.50
3 229 Nikol MiškovskáNikol Miškovská 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:28.95
4 230 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:37.23
MS 149 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 2:40.07
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 252 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:26.05
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 232 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 SB 2:23.30
2 240 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:25.31
3 241 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 2:26.16
4 234 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 2:27.09
5 233 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 2:28.67
6 235 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:32.89
7 238 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 PB 2:34.90
8 237 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 2:36.66
9 243 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12 2:38.55
10 242 Denisa KůstkováDenisa Kůstková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 11 2:38.58
11 236 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:38.65
12 239 Anna FíčkováAnna Fíčková 06 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 8 2:44.72
13 244 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 13 PB 3:03.86
Celkem 13 závodníků

1500 m - Muži

(so, 6.5.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 255 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:14.47
2 2 Pavel ProcházkaPavel Procházka 94 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 4 PB 4:34.70
Celkem 2 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 6.5.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 4:53.73
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 6.5.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 13 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 4:34.87
2 7 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 4:56.70
3 14 Patrik CucPatrik Cuc 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 5:04.47
4 16 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 5:13.57
Celkem 4 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 18 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 4:57.19
2 19 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 5:14.45
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 73 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 4:54.13
2 25 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 5:02.07
3 81 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 5:14.42
4 72 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 5:31.77
5 74 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 5:45.09
6 78 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 5:52.55
7 82 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 5:57.58
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 6.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 10:11.09
2 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 10:39.15
Celkem 2 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 6.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 141 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 10:15.57
Celkem 1 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 222 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 11:10.19
2 221 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 13:28.34
3 223 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13:39.80
Celkem 3 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 225 Šárka SucháŠárka Suchá 10 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 5 PB 11:10.47
2 224 Kristýna UličnáKristýna Uličná 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 12:44.47
Celkem 2 závodníků

5000 m - Muži

(so, 6.5.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 83 Roman SvobodaRoman Svoboda 02 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 17:30.65
2 87 Richard ŠimurdaRichard Šimurda 71 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 17:38.84
3 84 Lukáš PerglerLukáš Pergler 92 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 18:14.39
Celkem 3 závodníků

5000 m - Junioři

(so, 6.5.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 93 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 16:55.93
Celkem 1 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy

(so, 6.5.2023 - 11:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 14.54
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 14.56
Celkem 2 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 11:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 15.12
2 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 15.45
3 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 17.77
Celkem 3 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 11:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 15.63
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 SB 15.76
3 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 15.95
4 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.96
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 17.91
6 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 18.32
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 11:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 13.74
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 14.57
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 15.73
4 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 17.18
5 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 17.50
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 13.74
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 14.57
3 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 15.63
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 15.73
5 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 SB 15.76
6 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 15.95
7 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.96
8 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 17.18
9 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 17.50
10 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 17.91
11 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 18.32

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(so, 6.5.2023 - 11:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.26
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 14.29
3 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 15.42
4 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 15.64
5 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 16.07
6 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 16.42
Celkem 6 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 11:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 14.59
2 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 14.75
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 14.83
4 Matěj KovářMatěj Kovář 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 15.12
5 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 SB 15.52
6 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 PB 16.72
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 11:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 16.27
2 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 16.52
3 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 16.73
4 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 16.78
5 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 16.84
6 145 Jan MachalickýJan Machalický 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 16.99
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 14.59
2 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 14.75
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 14.83
4 Matěj KovářMatěj Kovář 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 15.12
5 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 SB 15.52
6 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 16.27
7 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 16.52
8 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 PB 16.72
9 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 16.73
10 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 16.78
11 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 16.84
12 145 Jan MachalickýJan Machalický 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 16.99

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 40.09
2 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 40.55
3 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 41.84
4 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 42.90
5 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 43.01
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 43.22
2 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 43.53
3 138 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 46.27
4 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 46.94
5 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 53.92
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 6.5.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 43.79
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 44.35
3 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 45.94
4 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 46.66
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 40.09
2 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 40.55
3 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 41.84
4 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 42.90
5 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 43.01
6 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 43.22
7 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 43.53
8 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 43.79
9 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 44.35
10 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 45.94
11 138 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 46.27
12 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 46.66
13 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 46.94
14 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 53.92

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 45.18
2 251 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 47.18
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 47.40
4 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 SB 48.73
5 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 49.13
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 241 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 48.77
2 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 49.33
3 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 49.84
4 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.08
5 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 51.17
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 6.5.2023 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 47.59
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 47.92
3 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 48.43
4 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 48.94
5 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 50.24
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 45.18
2 251 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 47.18
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 47.40
4 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 47.59
5 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 47.92
6 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 48.43
7 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 SB 48.73
8 241 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 48.77
9 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 48.94
10 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 49.13
11 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 49.33
12 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 49.84
13 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.08
14 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 50.24
15 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 51.17

400 m překážek [91,4 cm] - Muži

(so, 6.5.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 59.11
Celkem 1 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Junioři

(so, 6.5.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 60.26
Celkem 1 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 71.81
2 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 71.86
3 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 73.07
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 64.39
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 65.67
3 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 69.33
4 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 73.29
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 64.39
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 65.67
3 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 69.33
4 19 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 71.81
5 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 71.86
6 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 73.07
7 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 73.29

2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci

(so, 6.5.2023 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 245 Matouš ReichlMatouš Reichl 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 7:11.17
2 247 Ondřej KrálOndřej Král 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 7:32.84
3 246 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 7:59.28
Celkem 3 závodníků

2000 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 250 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 8:00.11
2 251 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 8:28.40
3 249 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 8:28.86
4 248 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 9:39.51
Celkem 4 závodníků

3000 m překážek [91,4 cm] - Muži

(so, 6.5.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
255 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF
Celkem 1 závodníků

3000 m překážek [91,4 cm] - Junioři

(so, 6.5.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 257 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 09:14.76
2 260 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 12:00.77
3 261 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12:34.21
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži

(so, 6.5.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vodička, Konečný, Mutinský, Behenský Vodička, Konečný, Mutinský, Behenský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 43.57
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(so, 6.5.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aulický, Čurda, Kubánek, Hanousek Aulický, Čurda, Kubánek, Hanousek Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 46.96
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 6.5.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Křída, Macháček, Udovenko, Horáček Křída, Macháček, Udovenko, Horáček SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 46.00
2 Hanč, Veselý, Novák, Dupák Hanč, Veselý, Novák, Dupák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 46.02
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(so, 6.5.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hlaváčková, Doubková, Slabá, Králová Hlaváčková, Doubková, Slabá, Králová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 48.48
2 Šimková, Siebeltová, Machová, Lustigová Šimková, Siebeltová, Machová, Lustigová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 49.99
3 Vaňková, Lorenčíková, Špániková, Slavíková Vaňková, Lorenčíková, Špániková, Slavíková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 50.64
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Davisová, Doubková, Jarošová, Sátrová Davisová, Doubková, Jarošová, Sátrová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 53.03
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kohoutová, Pajková, Klejnová, Česká Kohoutová, Pajková, Klejnová, Česká Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 50.45
2 Bernátová, Aulická, Šporclová, Antošová Bernátová, Aulická, Šporclová, Antošová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 54.02
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melicharová, Svobodová, Šnajdrová, Pecinovská Melicharová, Svobodová, Šnajdrová, Pecinovská Atletika BenešovAtletika Benešov 2 4:33.18
Celkem 1 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 240 Fučíková, Petrová, Franková, Pokorná Fučíková, Petrová, Franková, Pokorná SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 4:19.80
2 Pajková, Česká, Klejnová, Havlíčková Pajková, Česká, Klejnová, Havlíčková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 4:24.03
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 6.5.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
98 5 SB 1.90 - - - - - o - o o xo xo
2 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 SB 1.84 - - - - o o xo o o xxx
3 Pavel PleskankaPavel Pleskanka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
82 6 PB 1.81 - - o - xo xxo - xxo x-
4 Jakub JunekJakub Junek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 2 SB 1.70 - o o o o xxx
5 Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4 SB 1.70 - o o xo o xxx
6 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 7 1.50 o - - - - - - - -
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 6.5.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 2 SB 1.78 - - - - o - o xxx
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 6 SB 1.78 - - o o xo xo o xxx
3 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 8 1.78 - - - o o xxo xo xxx
4 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4 PB 1.75 - - o o xo xo xx x
5 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 7 1.65 - - - o xxx
6 Filip DostalFilip Dostal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 1 PB 1.65 - xxo o xxo xxx
7 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
04 3 PB 1.55 - xo xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 6.5.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75
1= Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 2 PB 1.70 - o o o o xxx
1= Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 6 1.70 - - - o o xxx
3 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 7 1.70 - o o o xo xxx
4 David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 1 PB 1.70 o xo o xo xxo xxx
5 Štěpán KusŠtěpán Kus
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 5 1.65 o o xo o xxx
6 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 4 1.65 - - xo xxo xxx
7 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 1.60 o o xxo xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 6.5.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48
1 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 SB 1.40 - o o xr
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,62
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 3 SB 1.54 - o o o o xo o xxx
2 Nela SedláčkováNela Sedláčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 2 PB 1.54 - - o o o o xo xxx
3 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 1 SB 1.48 - o o xxo xxo xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,62
1 Jana MajtaníkováJana Majtaníková