Středočeský krajský přebor jednotlivců dorostenci, dorostenky, junioři, juniorky, muži a ženy
Kladno (6. 5. 2023)hod oštěpem 800g - Muži
(so, 6.5.2023 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO Kladno |
00 | 7 | PB 60.59 | 52.60 | x | 60.59 | 60.59 | 57.57 | x | r | ||||||||
2 |
Jan GročekJan Groček
Atletika Vlašim, z.s. |
00 | 5 | 50.95 | 50.95 | 48.24 | x | 50.95 | 48.31 | 50.83 | 49.15 | ||||||||
3 |
Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO Kladno |
84 | 4 | 50.29 | 50.29 | x | x | 50.29 | x | x | r | ||||||||
4 |
Jakub JunekJakub Junek
ASK Dipoli z.s. |
97 | 1 | SB 44.59 | 44.01 | 44.59 | 43.89 | 44.59 | 43.57 | r | r | ||||||||
5 |
Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 3 | SB 42.30 | 39.60 | 41.81 | 42.24 | 42.24 | 42.30 | x | r | ||||||||
6 |
Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO Kladno |
01 | 2 | SB 40.89 | 40.89 | x | x | 40.89 | 40.83 | - | r | ||||||||
7 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 8 | 00.00 | - | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(so, 6.5.2023 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
A. C. TEPO Kladno |
05 | 4 | PB 49.48 | 49.48 | x | 47.83 | 49.48 | x | x | x | ||||||||
2 |
Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 3 | SB 45.79 | 43.91 | 38.61 | 41.03 | 43.91 | 40.85 | 42.95 | 45.79 | ||||||||
3 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 5 | 42.30 | 42.30 | 42.15 | x | 42.30 | x | 41.17 | x | ||||||||
4 |
Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO Kladno |
04 | 2 | 35.64 | 33.33 | 34.47 | 35.64 | 35.64 | 33.08 | 32.53 | x | ||||||||
Celkem 4 závodníků |