Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - kategorie IV. - Kutná Hora

Kutná Hora (15. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 15.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 4 08.10 531.00
2 50 Jakub ŠotkaJakub Šotka 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 6 08.56 408.00
3 40 Adam SehnoutkaAdam Sehnoutka 07 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... 3 09.09 285.00
4 6 Jakub VáňaJakub Váňa 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 2 09.31 239.00
5 39 Jan LupečkaJan Lupečka 07 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... 5 09.58 188.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 15.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Matěj MašekMatěj Mašek 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 5 08.11 528.00
2 22 Patrik BalvínPatrik Balvín 07 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 3 08.63 391.00
3 27 Vladyslav KrasnoshabkaVladyslav Krasnoshabka 08 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 2 08.66 383.00
4 1 David DražinovskýDavid Dražinovský 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 4 08.77 357.00
5 41 Lukáš UmysaLukáš Umysa 08 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... 1 08.86 336.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 15.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 1 07.49 716.00
2 55 Michal NocarMichal Nocar 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 2 07.85 604.00
3 35 Matyáš OvčačíkMatyáš Ovčačík 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 5 07.99 563.00
4 54 Lukáš MarekLukáš Marek 09 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 4 08.36 460.00
5 52 Martin HraňoMartin Hraňo 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 3 08.56 408.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 15.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Pavel BílekPavel Bílek 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 3 07.42 739.00
2 32 Jan KostrecJan Kostrec 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 1 08.00 560.00
3 15 Štěpán JelínekŠtěpán Jelínek 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 5 08.14 520.00
4 7 Michal DastychMichal Dastych 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 4 08.57 406.00
5 8 Josef DvořákJosef Dvořák 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 2 08.59 401.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Pavel BílekPavel Bílek 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 3 07.42 739.00
2 21 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 1 07.49 716.00
3 55 Michal NocarMichal Nocar 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 2 07.85 604.00
4 35 Matyáš OvčačíkMatyáš Ovčačík 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 5 07.99 563.00
5 32 Jan KostrecJan Kostrec 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 1 08.00 560.00
6 2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 4 08.10 531.00
7 45 Matěj MašekMatěj Mašek 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 5 08.11 528.00
8 15 Štěpán JelínekŠtěpán Jelínek 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 5 08.14 520.00
9 54 Lukáš MarekLukáš Marek 09 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 4 08.36 460.00
10 50 Jakub ŠotkaJakub Šotka 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 6 08.56 408.00
10 52 Martin HraňoMartin Hraňo 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 3 08.56 408.00
12 7 Michal DastychMichal Dastych 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 4 08.57 406.00
13 8 Josef DvořákJosef Dvořák 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 2 08.59 401.00
14 22 Patrik BalvínPatrik Balvín 07 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 3 08.63 391.00
15 27 Vladyslav KrasnoshabkaVladyslav Krasnoshabka 08 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 2 08.66 383.00
16 1 David DražinovskýDavid Dražinovský 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 4 08.77 357.00
17 41 Lukáš UmysaLukáš Umysa 08 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... 1 08.86 336.00
18 40 Adam SehnoutkaAdam Sehnoutka 07 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... 3 09.09 285.00
19 6 Jakub VáňaJakub Váňa 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 2 09.31 239.00
20 39 Jan LupečkaJan Lupečka 07 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... 5 09.58 188.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 15.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 6 08.72 640.00
2 62 Emma ProcházkováEmma Procházková 09 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 1 08.94 582.00
3 85 Mia HoloubkováMia Holoubková 09 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 5 09.63 415.00
4 105 Martina VondřejcováMartina Vondřejcová 09 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... 4 10.06 324.00
5 107 Adéla ČejkováAdéla Čejková 08 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... 2 10.06 324.00
6 100 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová 09 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... 3 10.39 261.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 15.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Denisa LinkováDenisa Linková 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 5 08.80 618.00
2 64 Anna TobiášováAnna Tobiášová 09 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 1 09.55 433.00
3 120 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 09 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 2 09.68 404.00
4 65 Valerie VančurováValerie Vančurová 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 6 09.77 384.00
5 108 Nikola FlégrováNikola Flégrová 09 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... 3 10.14 308.00
6 113 Kateřina JanglováKateřina Janglová 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 4 18.92 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 15.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Ema KounickáEma Kounická 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 3 08.82 613.00
2 96 Johanka TrešlováJohanka Trešlová 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 1 09.14 531.00
3 81 Lucie ZimováLucie Zimová 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 6 09.28 496.00
4 75 Nela MocováNela Mocová 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 4 09.29 494.00
5 122 Aneta SkalákováAneta Skaláková 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 2 09.86 365.00
6 71 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 09 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 5 10.02 332.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 15.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Šárka FilingerováŠárka Filingerová 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 4 09.11 538.00
2 70 Nicol JeřábkováNicol Jeřábková 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 5 09.60 422.00
3 104 Dominika VondřejcováDominika Vondřejcová 09 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... 6 10.19 299.00
4 67 Klára BěhounkováKlára Běhounková 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 3 10.37 265.00
5 109 Ester JanečkováEster Janečková 07 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... 2 10.47 247.00
121 Ilona MoravcováIlona Moravcová 09 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 6 08.72 640.00
2 93 Denisa LinkováDenisa Linková 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 5 08.80 618.00
3 91 Ema KounickáEma Kounická 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 3 08.82 613.00
4 62 Emma ProcházkováEmma Procházková 09 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 1 08.94 582.00
5 74 Šárka FilingerováŠárka Filingerová 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 4 09.11 538.00
6 96 Johanka TrešlováJohanka Trešlová 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 1 09.14 531.00
7 81 Lucie ZimováLucie Zimová 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 6 09.28 496.00
8 75 Nela MocováNela Mocová 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 4 09.29 494.00
9 64 Anna TobiášováAnna Tobiášová 09 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 1 09.55 433.00
10 70 Nicol JeřábkováNicol Jeřábková 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 5 09.60 422.00
11 85 Mia HoloubkováMia Holoubková 09 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 5 09.63 415.00
12 120 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 09 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 2 09.68 404.00
13 65 Valerie VančurováValerie Vančurová 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 6 09.77 384.00
14 122 Aneta SkalákováAneta Skaláková 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 2 09.86 365.00
15 71 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 09 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 5 10.02 332.00
16 105 Martina VondřejcováMartina Vondřejcová 09 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... 4 10.06 324.00
16 107 Adéla ČejkováAdéla Čejková 08 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... 2 10.06 324.00
18 108 Nikola FlégrováNikola Flégrová 09 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... 3 10.14 308.00
19 104 Dominika VondřejcováDominika Vondřejcová 09 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... 6 10.19 299.00
20 67 Klára BěhounkováKlára Běhounková 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 3 10.37 265.00
21 100 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová 09 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... 3 10.39 261.00
22 109 Ester JanečkováEster Janečková 07 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... 2 10.47 247.00
23 113 Kateřina JanglováKateřina Janglová 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 4 18.92 0.00
121 Ilona MoravcováIlona Moravcová 09 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 1 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 15.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 92 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 3 2:48.71 477.00
2 89 Adéla ChocholováAdéla Chocholová 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 4 2:48.82 476.00
3 65 Valerie VančurováValerie Vančurová 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 9 2:50.81 455.00
4 115 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 1 2:56.67 397.00
5 94 Nikola PelikánováNikola Pelikánová 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 2 2:57.89 385.00
6 64 Anna TobiášováAnna Tobiášová 09 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 8 3:07.68 297.00
7 116 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 10 3:14.10 245.00
8 124 Barbora ŠálenáBarbora Šálená 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 7 3:14.58 242.00
9 86 Eliška KernerováEliška Kernerová 09 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 5 3:15.87 232.00
10 76 Vanda MusilováVanda Musilová 07 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 6 3:38.67 91.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (po, 15.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 68 Anna BenešováAnna Benešová 09 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 4 3:02.94 338.00
2 82 Aneta BeranováAneta Beranová 09 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 5 3:08.02 294.00
3 114 Barbora KulhaváBarbora Kulhavá 09 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 2 3:09.60 281.00
4 99 Iveta StrnadováIveta Strnadová 11 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... 7 3:11.73 264.00
5 100 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová 09 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... 9 3:21.68 190.00
6 70 Nicol JeřábkováNicol Jeřábková 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 6 3:24.49 171.00
7 118 Natálie HonováNatálie Honová 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 3 3:28.03 149.00
8 80 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 8 3:35.83 105.00
79 Nela StašováNela Stašová 09 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 1 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 92 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 3 2:48.71 477.00
2 89 Adéla ChocholováAdéla Chocholová 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 4 2:48.82 476.00
3 65 Valerie VančurováValerie Vančurová 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 9 2:50.81 455.00
4 115 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 1 2:56.67 397.00
5 94 Nikola PelikánováNikola Pelikánová 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 2 2:57.89 385.00
6 68 Anna BenešováAnna Benešová 09 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 4 3:02.94 338.00
7 64 Anna TobiášováAnna Tobiášová 09 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 8 3:07.68 297.00
8 82 Aneta BeranováAneta Beranová 09 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 5 3:08.02 294.00
9 114 Barbora KulhaváBarbora Kulhavá 09 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 2 3:09.60 281.00
10 99 Iveta StrnadováIveta Strnadová 11 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... 7 3:11.73 264.00
11 116 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 10 3:14.10 245.00
12 124 Barbora ŠálenáBarbora Šálená 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 7 3:14.58 242.00
13 86 Eliška KernerováEliška Kernerová 09 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 5 3:15.87 232.00
14 100 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová 09 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... 9 3:21.68 190.00
15 70 Nicol JeřábkováNicol Jeřábková 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 6 3:24.49 171.00
16 118 Natálie HonováNatálie Honová 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 3 3:28.03 149.00
17 80 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 8 3:35.83 105.00
18 76 Vanda MusilováVanda Musilová 07 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 6 3:38.67 91.00
79 Nela StašováNela Stašová 09 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 1 DNS

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 15.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 8 Josef DvořákJosef Dvořák 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 3 5:01.62 550.00
2 35 Matyáš OvčačíkMatyáš Ovčačík 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 10 5:06.77 521.00
3 16 Matěj MimraMatěj Mimra 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 2 5:09.03 509.00
4 14 Martin ChlumskýMartin Chlumský 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 3 5:10.55 501.00
5 36 Pavel TvrdíkPavel Tvrdík 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 8 5:11.47 495.00
6 29 Štěpán BlahníkŠtěpán Blahník 07 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 4 5:13.58 484.00
7 12 Jakub TomanJakub Toman 09 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 10 5:20.06 450.00
8 10 Jiří KoubskýJiří Koubský 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 6 5:27.42 412.00
9 47 Jan NešporJan Nešpor 07 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 7 5:28.53 407.00
10 1 David DražinovskýDavid Dražinovský 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 5 5:29.65 401.00
11 20 Lukáš PolívkaLukáš Polívka 07 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 7 5:33.29 383.00
12 28 Michael MusílekMichael Musílek 08 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 1 5:35.62 372.00
13 58 Tomáš TlustýTomáš Tlustý 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 9 5:36.77 367.00
14 49 Eddie Jason SokolEddie Jason Sokol 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 8 5:38.70 357.00
15 44 Šimon DastychŠimon Dastych 09 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 5 5:41.57 344.00
16 26 Jakub KernerJakub Kerner 09 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 2 5:43.35 336.00
17 4 Pavel LebedaPavel Lebeda 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 1 5:43.86 334.00
18 25 Nikolas JanoušekNikolas Janoušek 08 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 6 5:54.10 289.00
19 59 Jakub VíšekJakub Víšek 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 9 6:02.98 252.00
20 51 Matěj BartůněkMatěj Bartůněk 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 4 6:08.96 229.00
Celkem 20 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 15.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Bartůněk, Hraňo, Marek, Nocar Bartůněk, Hraňo, Marek, Nocar ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 4 31.35 497.00
2 36 Tvrdík, Kurtej, Horáček, Nečas Tvrdík, Kurtej, Horáček, Nečas ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 2 31.60
3 44 Dastych, Nosál, Sokol, Šotka Dastych, Nosál, Sokol, Šotka ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 5 33.67
4 10 Koubský, Toman, Dastych, Dvořák Koubský, Toman, Dastych, Dvořák Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 3 34.94 275.00
5 40 Sehnoutka, Lupečka, Kůžela, Umysa Sehnoutka, Lupečka, Kůžela, Umysa ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... 6 36.09 216.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 15.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Ovčačík, Viktora, Horáček, Kostrec Ovčačík, Viktora, Horáček, Kostrec ZŠ Žižkov Kutná Hora AZŠ Žižkov Kutná Hora A 2 29.78 612.00
2 16 Mimra, Načeradský, Jelínek, Udovenko Mimra, Načeradský, Jelínek, Udovenko ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 6 30.68 544.00
3 45 Mašek, Nešpor, Bílek, Nešpor Mašek, Nešpor, Bílek, Nešpor ZŠ Uhlířské Janovice BZŠ Uhlířské Janovice B 3 30.91 528.00
4 1 Dražinovský, Krupka, Lebeda, Váňa Dražinovský, Krupka, Lebeda, Váňa ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 4 32.93 392.00
5 25 Janoušek, Krasnoshabka, Černý, Balvín Janoušek, Krasnoshabka, Černý, Balvín ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 5 33.91 333.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Ovčačík, Viktora, Horáček, Kostrec Ovčačík, Viktora, Horáček, Kostrec ZŠ Žižkov Kutná Hora AZŠ Žižkov Kutná Hora A 2 29.78 612.00
2 16 Mimra, Načeradský, Jelínek, Udovenko Mimra, Načeradský, Jelínek, Udovenko ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 6 30.68 544.00
3 45 Mašek, Nešpor, Bílek, Nešpor Mašek, Nešpor, Bílek, Nešpor ZŠ Uhlířské Janovice BZŠ Uhlířské Janovice B 3 30.91 528.00
4 51 Bartůněk, Hraňo, Marek, Nocar Bartůněk, Hraňo, Marek, Nocar ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 4 31.35 497.00
5 36 Tvrdík, Kurtej, Horáček, Nečas Tvrdík, Kurtej, Horáček, Nečas ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora 2 31.60
6 1 Dražinovský, Krupka, Lebeda, Váňa Dražinovský, Krupka, Lebeda, Váňa ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 4 32.93 392.00
7 44 Dastych, Nosál, Sokol, Šotka Dastych, Nosál, Sokol, Šotka ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 5 33.67
8 25 Janoušek, Krasnoshabka, Černý, Balvín Janoušek, Krasnoshabka, Černý, Balvín ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 5 33.91 333.00
9 10 Koubský, Toman, Dastych, Dvořák Koubský, Toman, Dastych, Dvořák Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 3 34.94 275.00
10 40 Sehnoutka, Lupečka, Kůžela, Umysa Sehnoutka, Lupečka, Kůžela, Umysa ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... 6 36.09 216.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 15.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Hnátová, Kounická, Linková, Trešlová Hnátová, Kounická, Linková, Trešlová ZŠ Žižkov Kutná Hora AZŠ Žižkov Kutná Hora A 5 34.07 592.00
2 75 Mocová, Filingerová, Stašová, Zimová Mocová, Filingerová, Stašová, Zimová ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 3 35.23 517.00
3 94 Pelikánová, Kudláčková, Jansová, Chocholová Pelikánová, Kudláčková, Jansová, Chocholová ZŠ Žižkov Kutná Hora BZŠ Žižkov Kutná Hora B 6 36.23
4 67 Běhounková, Fuksová, Škarková, Benešová Běhounková, Fuksová, Škarková, Benešová Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 4 36.43 445.00
5 99 Strnadová, Vondřejcová, Vondřejcová, Zatřepálková Strnadová, Vondřejcová, Vondřejcová, Zatřepálková Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... 2 39.46 284.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 15.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Bajkaiová, Janglová, Stoupová, Veselá Bajkaiová, Janglová, Stoupová, Veselá ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 2 34.79 545.00
2 62 Procházková, Vančurová, Vitáková, Baráková Procházková, Vančurová, Vitáková, Baráková ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 6 36.74 427.00
3 85 Holoubková, Doušová, Beranová, Borovcová Holoubková, Doušová, Beranová, Borovcová ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 4 36.89 418.00
4 110 Koudelková, Čejková, Lechmanová, Flégrová Koudelková, Čejková, Lechmanová, Flégrová ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... 3 38.85 314.00
118 Honová, Moravcová, Skaláková, Šálená Honová, Moravcová, Skaláková, Šálená ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Hnátová, Kounická, Linková, Trešlová Hnátová, Kounická, Linková, Trešlová ZŠ Žižkov Kutná Hora AZŠ Žižkov Kutná Hora A 5 34.07 592.00
2 112 Bajkaiová, Janglová, Stoupová, Veselá Bajkaiová, Janglová, Stoupová, Veselá ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice 2 34.79 545.00
3 75 Mocová, Filingerová, Stašová, Zimová Mocová, Filingerová, Stašová, Zimová ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora 3 35.23 517.00
4 94 Pelikánová, Kudláčková, Jansová, Chocholová Pelikánová, Kudláčková, Jansová, Chocholová ZŠ Žižkov Kutná Hora BZŠ Žižkov Kutná Hora B 6 36.23
5 67 Běhounková, Fuksová, Škarková, Benešová Běhounková, Fuksová, Škarková, Benešová Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... 4 36.43 445.00
6 62 Procházková, Vančurová, Vitáková, Baráková Procházková, Vančurová, Vitáková, Baráková ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 6 36.74 427.00
7 85 Holoubková, Doušová, Beranová, Borovcová Holoubková, Doušová, Beranová, Borovcová ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře 4 36.89 418.00
8 110 Koudelková, Čejková, Lechmanová, Flégrová Koudelková, Čejková, Lechmanová, Flégrová ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... 3 38.85 314.00
9 99 Strnadová, Vondřejcová, Vondřejcová, Zatřepálková Strnadová, Vondřejcová, Vondřejcová, Zatřepálková Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... 2 39.46 284.00
118 Honová, Moravcová, Skaláková, Šálená Honová, Moravcová, Skaláková, Šálená ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice 5 DNF

skok vysoký - Žáci

(po, 15.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,29 1,33 1,37 1,41 1,45 1,49 1,53 1,57 1,61 1,65 1,69 1,73 1,77 Body
1 31 Jakub HoráčekJakub Horáček
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
07 PB 1.73 - - - - - - o o o o xo o o xxx 569.00
2 43 Pavel BílekPavel Bílek
ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice
08 PB 1.65 - - - - - o o o o o xxo xxx 504.00
3 3 Jakub KyselýJakub Kyselý
ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756
09 PB 1.61 o o o o o o o o xo o x 472.00
4 33 Tomáš KurtejTomáš Kurtej
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 PB 1.61 o - - - o o o o o xo xxx 472.00
5 2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka
ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756
08 PB 1.53 o o o o o o o o xxx 411.00
6= 55 Michal NocarMichal Nocar
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
07 PB 1.53 o o o xo o o xo o xxx 411.00
6= 47 Jan NešporJan Nešpor
ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice
07 PB 1.53 - - - - xo o xo o xxx 411.00
8 5 Vítek SedláčekVítek Sedláček
ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756
08 PB 1.53 o o o o o o o xo xxx 411.00
9 51 Matěj BartůněkMatěj Bartůněk
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
07 PB 1.53 o o o o o xo o xxo xxx 411.00
10 15 Štěpán JelínekŠtěpán Jelínek
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
08 PB 1.49 o o o o o o o - 381.00
11 45 Matěj MašekMatěj Mašek
ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice
08 PB 1.49 o - - - - xo o xxx 381.00
12= 34 Patrik NečasPatrik Nečas
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
09 PB 1.49 o o o xo o xo xo xxx 381.00
12= 10 Jiří KoubskýJiří Koubský
Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ...
08 PB 1.49 o o o xxo o o xo xxx 381.00
14= 23 Matěj ČernýMatěj Černý
ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře
08 PB 1.45 o o o o o o x- 352.00
14= 25 Nikolas JanoušekNikolas Janoušek
ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře
08 PB 1.45 o o o o o o - 352.00
14= 16 Matěj MimraMatěj Mimra
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
08 PB 1.45 o o o o o o xx- 352.00
17 20 Lukáš PolívkaLukáš Polívka
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
07 PB 1.41 o o o o o x- 324.00
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(po, 15.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,19 1,23 1,27 1,31 1,35 1,39 1,43 1,47 1,51 1,55 1,59 1,63 Body
1 91 Ema KounickáEma Kounická
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
09 PB 1.47 - - - - - - o o o x- 588.00
2 75 Nela MocováNela Mocová
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
08 PB 1.39 - - - o o o xo xxx 502.00
3 106 Simona ZatřepálkováSimona Zatřepálková
Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š...
09 PB 1.39 o o o o xxo xxo xxo xxx 502.00
4 117 Veronika VomáčkováVeronika Vomáčková
ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice
08 PB 1.35 o o o xxo o xxo xxx 460.00
5 112 Anna BajkaiováAnna Bajkaiová
ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice
08 PB 1.31 o o xxo o o xxx 419.00
6 68 Anna BenešováAnna Benešová
Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ...
09 PB 1.31 o o o o xo xxx 419.00
7 84 Nela DoušováNela Doušová
ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře
09 PB 1.27 xo o o xo xxx 379.00
8 63 Eliška SedlmajerováEliška Sedlmajerová
ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756
08 PB 1.23 o o o xxx 340.00
9= 105 Martina VondřejcováMartina Vondřejcová
Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š...
09 PB 1.19 o o xxx 302.00
9= 61 Anežka BubákováAnežka Bubáková
ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756
08 PB 1.19 o o xxx 302.00
9= 73 Amélie VolfováAmélie Volfová
Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ...
07 PB 1.19 o o xxx 302.00
9= 124 Barbora ŠálenáBarbora Šálená
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
08 PB 1.19 o o xxx 302.00
13= 72 Eliška ŠkarkováEliška Škarková
Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ...
09 PB 1.19 xo o xxx 302.00
13= 85 Mia HoloubkováMia Holoubková
ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře
09 PB 1.19 xo o xxx 302.00
15= 118 Natálie HonováNatálie Honová
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
07 PB 1.19 o xo xxx 302.00
15= 76 Vanda MusilováVanda Musilová
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
07 PB 1.19 o xo xxx 302.00
15= 123 Sofie SvobodováSofie Svobodová
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
09 PB 1.19 o xo xxx 302.00
18 88 Natálie HnátováNatálie Hnátová
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
09 PB 1.19 o xxo xxx 302.00
19= 103 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková
Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š...
09 PB 1.15 o xxx 266.00
19= 60 Ester BarákováEster Baráková
ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756
08 PB 1.15 o xxx 266.00
19= 79 Nela StašováNela Stašová
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
09 PB 1.15 o - 266.00
90 Amálie JansováAmálie Jansová
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
09 PB DNS 0.00
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žáci

(po, 15.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Michael UdovenkoMichael Udovenko
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
07 16 PB 5.38 -0.2 m/s 5.38  -0,20 4.68  0,00 - 5.38 - 457.00
2 5 Vítek SedláčekVítek Sedláček
ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756
08 13 PB 5.34 -0.1 m/s 4.66  0,00 5.34  -0,10 4.88  -0,40 5.34 5.12  0,10 449.00
3 37 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 18 PB 4.96 -0.5 m/s 4.96  -0,50 x x 4.96 4.83  0,00 375.00
4 32 Jan KostrecJan Kostrec
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 6 PB 4.84 +0.0 m/s x x 4.84  0,00 4.84 4.44  -0,10 352.00
5 48 Josef NosálJosef Nosál
ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice
08 12 PB 4.81 +0.0 m/s 4.59  -0,50 4.81  0,00 x 4.81 4.75  0,00 346.00
6 46 Adam NešporAdam Nešpor
ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice
07 11 PB 4.78 +0.1 m/s 4.41  -0,20 4.78  0,10 4.77  0,00 4.78 4.64  -0,50 341.00
7 31 Jakub HoráčekJakub Horáček
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
07 3 PB 4.75 +0.0 m/s 4.50  -0,40 4.70  0,20 4.35  -0,10 4.70 4.75  0,00 335.00
8 54 Lukáš MarekLukáš Marek
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
09 9 PB 4.40 -0.1 m/s x x x - 4.40  -0,10 273.00
9 18 Jaromír NačeradskýJaromír Načeradský
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
08 10 PB 4.30 -0.1 m/s x 4.30  -0,10 3.92  0,00 4.30 4.26  0,10 255.00
10 13 Šimon TvrdíkŠimon Tvrdík
Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ...
08 15 PB 4.29 +0.0 m/s 3.96  -0,10 4.23  -0,20 4.29  0,00 4.29 x 254.00
11 49 Eddie Jason SokolEddie Jason Sokol
ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice
08 14 PB 4.19 -0.2 m/s 3.74  0,00 3.96  0,10 4.19  -0,20 4.19 4.07  0,00 237.00
12 3 Jakub KyselýJakub Kyselý
ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756
09 8 PB 4.18 +0.1 m/s 4.08  0,00 3.46  -0,50 4.18  0,10 4.18 3.77  -0,40 235.00
13 23 Matěj ČernýMatěj Černý
ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře
08 1 PB 4.09 +0.0 m/s 3.86  -0,10 4.01  0,10 4.09  0,00 4.09 4.02  -0,50 220.00
14 52 Martin HraňoMartin Hraňo
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
08 4 PB 4.06 +0.0 m/s 3.20  -0,10 4.06  0,00 3.64  -0,50 4.06 4.03  0,10 215.00
15 41 Lukáš UmysaLukáš Umysa
ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná...
08 17 PB 3.79 -0.2 m/s 3.71  0,00 3.56  -1,00 3.79  -0,20 3.79 3.72  0,00 173.00
16 27 Vladyslav KrasnoshabkaVladyslav Krasnoshabka
ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře
08 19 PB 3.77 +0.0 m/s 3.40  -0,50 3.28  -0,10 2.48  0,00 3.40 3.77  0,00 170.00
17 38 Štěpán KůželaŠtěpán Kůžela
ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná...
07 7 PB 3.70 -0.4 m/s 3.70  -0,40 3.68  0,10 3.63  0,00 3.70 x 159.00
18 7 Michal DastychMichal Dastych
Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ...
08 2 PB 3.68 -0.5 m/s x x 3.68  -0,50 3.68 x 156.00
19 9 Prokop JelínekProkop Jelínek
Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ...
08 5 PB 3.47 -0.5 m/s x 2.90  0,00 3.47  -0,50 3.47 3.21  -0,40 126.00
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 15.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 113 Kateřina JanglováKateřina Janglová
ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice
08 8 PB 4.27 -0.4 m/s 4.05  -1,00 x 4.20  0,00 4.20 4.27  -0,40 371.00
2 66 Karolína VitákováKarolína Vitáková
ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756
08 22 PB 4.13 -0.4 m/s 3.92  -0,50 4.01  -0,40 3.70  0,00 4.01 4.13  -0,40 338.00
3 83 Johana BorovcováJohana Borovcová
ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře
08 3 PB 4.06 -0.7 m/s 4.02  0,00 3.56  -0,50 4.06  -0,70 4.06 x 322.00
4 81 Lucie ZimováLucie Zimová
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
08 25 PB 4.06 -0.4 m/s 3.91  -0,10 x 3.98  0,00 3.98 4.06  -0,40 322.00
5 63 Eliška SedlmajerováEliška Sedlmajerová
ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756
08 16 PB 4.01 +0.1 m/s 3.71  -0,50 x 3.96  0,00 3.96 4.01  0,10 310.00
6 96 Johanka TrešlováJohanka Trešlová
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
09 20 PB 3.89 -0.1 m/s 3.72  -0,40 3.46  -0,50 3.71  0,00 3.72 3.89  -0,10 283.00
7 84 Nela DoušováNela Doušová
ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře
09 26 PB 3.78 -0.5 m/s 3.14  0,10 3.78  -0,50 3.73  0,00 3.78 3.57  -0,10 259.00
8 106 Simona ZatřepálkováSimona Zatřepálková
Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š...
09 24 PB 3.73 -0.4 m/s 3.62  -0,10 3.12  -0,80 3.70  0,00 3.70 3.73  -0,40 248.00
9 88 Natálie HnátováNatálie Hnátová
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
09 7 PB 3.70 -0.5 m/s 3.41  0,00 3.62  -1,00 3.70  -0,50 3.70 3.13  0,00 242.00
10 61 Anežka BubákováAnežka Bubáková
ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756
08 4 PB 3.65 -1.0 m/s 3.65  -1,00 3.54  -0,40 x 3.65 3.48  0,00 231.00
11 108 Nikola FlégrováNikola Flégrová
ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná...
09 5 PB 3.55 -0.5 m/s 2.94  -1,00 3.55  -0,50 3.09  -1,10 3.55 3.05  -0,10 210.00
12 123 Sofie SvobodováSofie Svobodová
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
09 18 PB 3.51 -0.1 m/s 3.42  -0,10 3.02  0,00 3.43  -0,50 3.43 3.51  -0,10 202.00
13 116 Zuzana VeseláZuzana Veselá
ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice
07 21 PB 3.50 +0.1 m/s 3.20  -0,50 3.50  0,10 3.35  -0,50 3.50 3.35  -0,70 200.00
14 94 Nikola PelikánováNikola Pelikánová
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 14 PB 3.46 -0.1 m/s x x x - 3.46  -0,10 192.00
15 78 Beata PeterkováBeata Peterková
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
09 15 PB 3.45 -0.5 m/s 2.83  0,00 3.45  -0,50 3.10  -0,40 3.45 2.69  0,00 190.00
16 112 Anna BajkaiováAnna Bajkaiová
ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice
08 1 PB 3.44 -1.0 m/s x x 3.44  -1,00 3.44 3.36  -1,10 188.00
17 111 Laura LechmanováLaura Lechmanová
ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná...
09 11 PB 3.42 +0.0 m/s x 3.15  -0,40 3.14  -0,10 3.15 3.42  0,00 184.00
18 122 Aneta SkalákováAneta Skaláková
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
08 17 PB 3.42 -0.1 m/s 3.42  -0,10 x 3.14  -0,50 3.42 x 184.00
19 86 Eliška KernerováEliška Kernerová
ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře
09 9 PB 3.40 -0.5 m/s 3.29  -0,10 3.40  -0,50 3.16  0,00 3.40 2.51  0,00 180.00
20 101 Amálie ŠmejkalováAmálie Šmejkalová
Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š...
08 19 PB 3.35 +0.0 m/s 2.55  -0,50 3.19  -1,00 3.33  -0,50 3.33 3.35  0,00 170.00
21 104 Dominika VondřejcováDominika Vondřejcová
Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š...
09 23 PB 3.35 -0.5 m/s 3.33  -0,10 3.08  0,00 3.35  -0,50 3.35 x 170.00
22 69 Emilie FuksováEmilie Fuksová
Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ...
09 6 PB 3.22 +0.0 m/s 3.10  0,00 3.01  -0,10 2.41  -1,20 3.10 3.22  0,00 146.00
23 110 Jiřina KoudelkováJiřina Koudelková
ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná...
07 10 PB 3.21 -0.5 m/s 2.34  -0,40 2.45  -0,10 3.04  0,00 3.04 3.21  -0,50 144.00
24 67 Klára BěhounkováKlára Běhounková
Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ...
08 2 PB 3.10 -0.5 m/s 2.00  0,00 2.73  -0,50 3.10  -0,50 3.10 2.57  -1,00 124.00
25 77 Natálie NevolováNatálie Nevolová
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
09 13 PB 3.09 -0.5 m/s 2.84  -0,10 3.09  -0,50 2.83  -0,60 3.09 2.83  0,00 122.00
121 Ilona MoravcováIlona Moravcová
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
09 12 PB DNS 0.00
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 15.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Johana BorovcováJohana Borovcová
ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře
08 PB 09.59 503.00
2 66 Karolína VitákováKarolína Vitáková
ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756
08 PB 09.11 471.00
3 93 Denisa LinkováDenisa Linková
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 PB 08.38 424.00
4 95 Natálie SvobodováNatálie Svobodová
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 PB 08.11 406.00
5 87 Barbora SalákováBarbora Saláková
ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře
09 PB 07.80 386.00
6 73 Amélie VolfováAmélie Volfová
Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ...
07 PB 07.79 386.00
7 114 Barbora KulhaváBarbora Kulhavá
ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice
09 PB 07.54 370.00
8 89 Adéla ChocholováAdéla Chocholová
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 PB 07.48 366.00
9 74 Šárka FilingerováŠárka Filingerová
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
08 PB 07.43 363.00
10 71 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ...
09 PB 07.42 362.00
11 60 Ester BarákováEster Baráková
ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756
08 PB 07.38 359.00
12 107 Adéla ČejkováAdéla Čejková
ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná...
08 PB 07.33 356.00
13 80 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
07 PB 07.11 342.00
14 62 Emma ProcházkováEmma Procházková
ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756
09 PB 06.99 334.00
15 120 Barbora KošťálováBarbora Košťálová
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
09 PB 06.94 331.00
16 77 Natálie NevolováNatálie Nevolová
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
09 PB 06.21 285.00
17 110 Jiřina KoudelkováJiřina Koudelková
ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná...
07 PB 06.10 278.00
18 102 Barbora TrávnickáBarbora Trávnická
Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š...
09 PB 05.58 245.00
19 98 Klára BlehováKlára Blehová
Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š...
08 PB 05.40 233.00
20 117 Veronika VomáčkováVeronika Vomáčková
ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice
08 PB 05.24 223.00
21 119 Vanessa KaretováVanessa Karetová
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
08 PB 04.33 167.00
22 97 Julie BečánováJulie Bečánová
Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š...
07 PB 04.13 154.00
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 15.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 37 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 20 PB 11.99 606.00
2 18 Jaromír NačeradskýJaromír Načeradský
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
08 10 PB 11.91 601.00
3 46 Adam NešporAdam Nešpor
ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice
07 12 PB 11.40 570.00
4 19 Samuel NevoleSamuel Nevole
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
08 13 PB 10.83 536.00
5 56 Adam PernicaAdam Pernica
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
07 15 PB 10.16 495.00
6 36 Pavel TvrdíkPavel Tvrdík
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 17 PB 09.62 463.00
7 30 Adam HoráčekAdam Horáček
ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora
08 3 PB 09.60 462.00
8 24 Václav HanušVáclav Hanuš
ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře
09 2 PB 09.59 461.00
9 13 Šimon TvrdíkŠimon Tvrdík
Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ...
08 18 PB 09.48 454.00
10 11 Tomáš NěmečekTomáš Němeček
Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ...
08 11 PB 08.72 409.00
11 6 Jakub VáňaJakub Váňa
ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756
08 19 PB 08.33 386.00
12 42 Matěj VránaMatěj Vrána
ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná...
08 21 PB 08.24 381.00
13 48 Josef NosálJosef Nosál
ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice
08 14 PB 08.10 372.00
14 4 Pavel LebedaPavel Lebeda
ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756
08 7 PB 08.04 369.00
15 22 Patrik BalvínPatrik Balvín
ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře
07 1 PB 07.82 356.00
16 50 Jakub ŠotkaJakub Šotka
ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice
08 16 PB 07.77 353.00
17 39 Jan LupečkaJan Lupečka
ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná...
07 8 PB 07.63 344.00
18 38 Štěpán KůželaŠtěpán Kůžela
ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná...
07 6 PB 07.59 342.00
19 17 František MuraňskiFrantišek Muraňski
ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora
08 9 PB 07.51 337.00
20 26 Jakub KernerJakub Kerner
ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře
09 5 PB 07.08 312.00
53 Dominik KaretaDominik Kareta
ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice
09 4 NM
Celkem 21 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matyáš OvčačíkMatyáš Ovčačík 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 1696
2 Matěj MimraMatěj Mimra 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora PB 1405
3 Pavel BílekPavel Bílek 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice PB 1243
4 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora PB 1173
5 David DražinovskýDavid Dražinovský 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 PB 1150
6 Matěj MašekMatěj Mašek 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice PB 1056
7 Michal NocarMichal Nocar 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice PB 1015
8 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 0981
9 Pavel TvrdíkPavel Tvrdík 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 0958
10 Josef DvořákJosef Dvořák 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... PB 0951
11 Jan KostrecJan Kostrec 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 0912
12 Adam NešporAdam Nešpor 07 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice PB 0911
13 Matěj BartůněkMatěj Bartůněk 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice PB 0908
14 Štěpán JelínekŠtěpán Jelínek 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora PB 0901
15 Vítek SedláčekVítek Sedláček 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 PB 0860
16 Jaromír NačeradskýJaromír Načeradský 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora PB 0856
17 Jan NešporJan Nešpor 07 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice PB 0818
18 Patrik BalvínPatrik Balvín 07 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře PB 0747
19 Lukáš MarekLukáš Marek 09 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice PB 0733
20 Josef NosálJosef Nosál 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice PB 0718
21 Šimon TvrdíkŠimon Tvrdík 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... PB 0708
22 Jakub KyselýJakub Kyselý 09 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 PB 0707
23 Pavel LebedaPavel Lebeda 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 PB 0703
24 Nikolas JanoušekNikolas Janoušek 08 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře PB 0685
25 Jiří KoubskýJiří Koubský 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... PB 0656
26 Matěj ČernýMatěj Černý 08 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře PB 0572
27 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 0569
28 Michal DastychMichal Dastych 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... PB 0562
29 Vladyslav KrasnoshabkaVladyslav Krasnoshabka 08 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře PB 0553
30 Samuel NevoleSamuel Nevole 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora PB 0536
31 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 PB 0531
32 Lukáš UmysaLukáš Umysa 08 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... PB 0509
33 Adam SehnoutkaAdam Sehnoutka 07 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... PB 0501
34 Martin ChlumskýMartin Chlumský 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora PB 0501
35 Adam PernicaAdam Pernica 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice PB 0495
36 Tomáš KurtejTomáš Kurtej 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 0472
37 Václav HanušVáclav Hanuš 09 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře PB 0461
38 Jakub TomanJakub Toman 09 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... PB 0450
39 Tomáš NěmečekTomáš Němeček 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... PB 0409
40 Jakub VáňaJakub Váňa 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 PB 0386
41 Matěj VránaMatěj Vrána 08 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... PB 0381
42 Michael MusílekMichael Musílek 08 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře PB 0372
43 Tomáš TlustýTomáš Tlustý 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice PB 0367
44 Eddie Jason SokolEddie Jason Sokol 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice PB 0357
45 Jan LupečkaJan Lupečka 07 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... PB 0344
46 Jakub KernerJakub Kerner 09 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře PB 0336
47 Jakub VíšekJakub Víšek 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice PB 0252
48 Martin HraňoMartin Hraňo 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice PB 0215
49 Štěpán KůželaŠtěpán Kůžela 07 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... PB 0159
50 Šimon DastychŠimon Dastych 09 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice PB 0000
51= Adam HoráčekAdam Horáček 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 0000
51= Patrik NečasPatrik Nečas 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 0000
51= Lukáš PolívkaLukáš Polívka 07 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora PB 0000
51= Štěpán BlahníkŠtěpán Blahník 07 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 0000
51= Prokop JelínekProkop Jelínek 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... PB 0000
51= František MuraňskiFrantišek Muraňski 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora PB 0000
51= Adam StoklasaAdam Stoklasa 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice PB 0000
51= Dominik KaretaDominik Kareta 09 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice PB 0000
51= Jakub ŠotkaJakub Šotka 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice PB 0000
Celkem 59 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ema KounickáEma Kounická 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 1201
2 Natálie HnátováNatálie Hnátová 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 1136
3 Mia HoloubkováMia Holoubková 09 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře PB 1135
4 Denisa LinkováDenisa Linková 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 1042
5 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice PB 1037
6 Nela MocováNela Mocová 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora PB 1019
7 Emma ProcházkováEmma Procházková 09 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 PB 1009
8 Anna BajkaiováAnna Bajkaiová 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice PB 0964
9 Šárka FilingerováŠárka Filingerová 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora PB 0901
10 Johana BorovcováJohana Borovcová 08 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře PB 0825
11 Lucie ZimováLucie Zimová 08 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora PB 0818
12 Karolína VitákováKarolína Vitáková 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 PB 0809
13 Anna BenešováAnna Benešová 09 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... PB 0757
14 Simona ZatřepálkováSimona Zatřepálková 09 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... PB 0750
15 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 09 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice PB 0735
16 Anna TobiášováAnna Tobiášová 09 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 PB 0730
17 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 09 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... PB 0694
18 Amélie VolfováAmélie Volfová 07 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... PB 0688
19 Veronika VomáčkováVeronika Vomáčková 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice PB 0683
20 Adéla ČejkováAdéla Čejková 08 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... PB 0680
21 Barbora KulhaváBarbora Kulhavá 09 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice PB 0651
22 Eliška SedlmajerováEliška Sedlmajerová 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 PB 0650
23 Nela DoušováNela Doušová 09 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře PB 0638
24 Martina VondřejcováMartina Vondřejcová 09 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... PB 0626
25 Nicol JeřábkováNicol Jeřábková 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... PB 0593
26 Jiřina KoudelkováJiřina Koudelková 07 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... PB 0592
27 Klára BěhounkováKlára Běhounková 08 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... PB 0569
28 Aneta SkalákováAneta Skaláková 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice PB 0549
29 Iveta StrnadováIveta Strnadová 11 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... PB 0548
30 Barbora ŠálenáBarbora Šálená 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice PB 0544
31 Nikola FlégrováNikola Flégrová 09 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... PB 0518
32 Sofie SvobodováSofie Svobodová 09 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice PB 0504
33 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 0477
34 Adéla ChocholováAdéla Chocholová 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 0476
35 Dominika VondřejcováDominika Vondřejcová 09 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... PB 0469
36 Valerie VančurováValerie Vančurová 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 PB 0455
37 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 07 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora PB 0447
38 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 0406
39 Vanda MusilováVanda Musilová 07 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora PB 0393
40 Barbora SalákováBarbora Saláková 09 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře PB 0386
41 Kateřina JanglováKateřina Janglová 08 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice PB 0371
42 Ester BarákováEster Baráková 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 PB 0359
43 Anežka BubákováAnežka Bubáková 08 ZŠ Čáslav Sadová 1756ZŠ Čáslav Sadová 1756 PB 0302
44 Aneta BeranováAneta Beranová 09 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře PB 0294
45 Johanka TrešlováJohanka Trešlová 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 0283
46 Barbora TrávnickáBarbora Trávnická 09 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... PB 0245
47 Klára BlehováKlára Blehová 08 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... PB 0233
48 Eliška KernerováEliška Kernerová 09 ZŠ Jana Palacha v Kutné HořeZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře PB 0232
49 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 ZŠ Uhlířské JanoviceZŠ Uhlířské Janovice PB 0200
50= Beata PeterkováBeata Peterková 09 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora PB 0190
50= Kristýna SvobodováKristýna Svobodová 09 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... PB 0190
52 Laura LechmanováLaura Lechmanová 09 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... PB 0184
53 Vanessa KaretováVanessa Karetová 08 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice PB 0167
54 Natálie HonováNatálie Honová 07 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice PB 0149
55 Emilie FuksováEmilie Fuksová 09 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... PB 0146
56 Nikola PelikánováNikola Pelikánová 08 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 0000
57= Ilona MoravcováIlona Moravcová 09 ZŠ J.V.Sticha Punta ŽehušiceZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice PB 0000
57= Amálie ŠmejkalováAmálie Šmejkalová 08 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... PB 0000
57= Natálie NevolováNatálie Nevolová 09 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora PB 0000
57= Ester JanečkováEster Janečková 07 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná HoraZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná... PB 0000
57= Julie BečánováJulie Bečánová 07 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... PB 0000
57= Eliška ŠkarkováEliška Škarková 09 Církevní gymnázium v Kutné HořeCírkevní gymnázium v Kutné ... PB 0000
57= Amálie JansováAmálie Jansová 09 ZŠ Žižkov Kutná HoraZŠ Žižkov Kutná Hora PB 0000
57= Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 Základní škola a Mateřská škola MalešovZákladní škola a Mateřská š... PB 0000
57= Nela StašováNela Stašová 09 ZŠ T.G. Masaryka Kutná HoraZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora PB 0000
Celkem 65 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 1696
2 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora{8} 1405
3 ZŠ Uhlířské Janovice{8} 1243
4 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora{8} 1173
5 ZŠ Čáslav Sadová 1756{8} 1150
6 ZŠ Uhlířské Janovice{8} 1056
7 ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice{8} 1015
8 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 981
9 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 958
10 Církevní gymnázium v Kutné Hoře{8} 951
11 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 912
12 ZŠ Uhlířské Janovice{8} 911
13 ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice{8} 908
14 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora{8} 901
15 ZŠ Čáslav Sadová 1756{8} 860
16 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora{8} 856
17 ZŠ Uhlířské Janovice{8} 818
18 ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře{8} 747
19 ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice{8} 733
20 ZŠ Uhlířské Janovice{8} 718
21 Církevní gymnázium v Kutné Hoře{8} 708
22 ZŠ Čáslav Sadová 1756{8} 707
23 ZŠ Čáslav Sadová 1756{8} 703
24 ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře{8} 685
25 Církevní gymnázium v Kutné Hoře{8} 656
26 ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře{8} 572
27 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 569
28 Církevní gymnázium v Kutné Hoře{8} 562
29 ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře{8} 553
30 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora{8} 536
31 ZŠ Čáslav Sadová 1756{8} 531
32 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná Hora{8} 509
33 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná Hora{8} 501
33 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora{8} 501
35 ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice{8} 495
36 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 472
37 ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře{8} 461
38 Církevní gymnázium v Kutné Hoře{8} 450
39 Církevní gymnázium v Kutné Hoře{8} 409
40 ZŠ Čáslav Sadová 1756{8} 386
41 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná Hora{8} 381
42 ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře{8} 372
43 ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice{8} 367
44 ZŠ Uhlířské Janovice{8} 357
45 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná Hora{8} 344
46 ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře{8} 336
47 ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice{8} 252
48 ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice{8} 215
49 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná Hora{8} 159
50 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora{8} 0
50 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora{8} 0
50 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 0
50 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 0
50 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 0
50 ZŠ Uhlířské Janovice{8} 0
50 ZŠ Uhlířské Janovice{8} 0
50 ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice{8} 0
50 ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice{8} 0
50 Církevní gymnázium v Kutné Hoře{8} 0
Celkem 59 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 1201
2 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 1136
3 ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře{8} 1135
4 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 1042
5 ZŠ Uhlířské Janovice{8} 1037
6 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora{8} 1019
7 ZŠ Čáslav Sadová 1756{8} 1009
8 ZŠ Uhlířské Janovice{8} 964
9 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora{8} 901
10 ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře{8} 825
11 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora{8} 818
12 ZŠ Čáslav Sadová 1756{8} 809
13 Církevní gymnázium v Kutné Hoře{8} 757
14 Základní škola a Mateřská škola Malešov{8} 750
15 ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice{8} 735
16 ZŠ Čáslav Sadová 1756{8} 730
17 Církevní gymnázium v Kutné Hoře{8} 694
18 Církevní gymnázium v Kutné Hoře{8} 688
19 ZŠ Uhlířské Janovice{8} 683
20 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná Hora{8} 680
21 ZŠ Uhlířské Janovice{8} 651
22 ZŠ Čáslav Sadová 1756{8} 650
23 ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře{8} 638
24 Základní škola a Mateřská škola Malešov{8} 626
25 Církevní gymnázium v Kutné Hoře{8} 593
26 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná Hora{8} 592
27 Církevní gymnázium v Kutné Hoře{8} 569
28 ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice{8} 549
29 Základní škola a Mateřská škola Malešov{8} 548
30 ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice{8} 544
31 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná Hora{8} 518
32 ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice{8} 504
33 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 477
34 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 476
35 Základní škola a Mateřská škola Malešov{8} 469
36 ZŠ Čáslav Sadová 1756{8} 455
37 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora{8} 447
38 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 406
39 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora{8} 393
40 ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře{8} 386
41 ZŠ Uhlířské Janovice{8} 371
42 ZŠ Čáslav Sadová 1756{8} 359
43 ZŠ Čáslav Sadová 1756{8} 302
44 ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře{8} 294
45 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 283
46 Základní škola a Mateřská škola Malešov{8} 245
47 Základní škola a Mateřská škola Malešov{8} 233
48 ZŠ Jana Palacha v Kutné Hoře{8} 232
49 ZŠ Uhlířské Janovice{8} 200
50 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora{8} 190
50 Základní škola a Mateřská škola Malešov{8} 190
52 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná Hora{8} 184
53 ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice{8} 167
54 ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice{8} 149
55 Církevní gymnázium v Kutné Hoře{8} 146
56 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora{8} 0
56 ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice{8} 0
56 Základní škola a Mateřská škola Malešov{8} 0
56 Církevní gymnázium v Kutné Hoře{8} 0
56 Základní škola a Mateřská škola Malešov{8} 0
56 ZŠ a MŠ Potěhy, okres Kutná Hora{8} 0
56 ZŠ T.G. Masaryka Kutná Hora{8} 0
56 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 0
56 ZŠ Žižkov Kutná Hora{8} 0
56 Základní škola a Mateřská škola Malešov{8} 0
Celkem 65 závodníků