Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký kraj

Šumperk (23. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4 07.44 732.00
2 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 07.58 687.00
3 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 07.69 653.00
4 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 07.74 637.00
5 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 07.83 610.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JurečkazeyerAdam Jurečkazeyer 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 07.70 650.00
2 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 07.76 631.00
3 Marek HorkýMarek Horký 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 5 08.01 557.00
4 Michal KašpaříkMichal Kašpařík 08 ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 2 08.31 473.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef MekyskaJosef Mekyska 07 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 07.67 659.00
2 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 2 07.74 637.00
3 Richard KoláčekRichard Koláček 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 07.95 574.00
4 David BaderleDavid Baderle 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 5 07.96 571.00
5 Jan FaltýnekJan Faltýnek 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 07.97 568.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav MišákStanislav Mišák 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 07.78 625.00
2 Václav SovišVáclav Soviš 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 4 07.97 568.00
3 Štěpán RifflerŠtěpán Riffler 07 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 08.03 551.00
4 Dominik PoláčekDominik Poláček 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 2 08.14 520.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4 07.44 732.00
2 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 07.58 687.00
3 Josef MekyskaJosef Mekyska 07 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 07.67 659.00
4 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 07.69 653.00
5 Adam JurečkazeyerAdam Jurečkazeyer 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 07.70 650.00
6 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 07.74 637.00
6 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 2 07.74 637.00
8 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 07.76 631.00
9 Stanislav MišákStanislav Mišák 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 07.78 625.00
10 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 07.83 610.00
11 Richard KoláčekRichard Koláček 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 07.95 574.00
12 David BaderleDavid Baderle 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 5 07.96 571.00
13 Jan FaltýnekJan Faltýnek 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 07.97 568.00
13 Václav SovišVáclav Soviš 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 4 07.97 568.00
15 Marek HorkýMarek Horký 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 5 08.01 557.00
16 Štěpán RifflerŠtěpán Riffler 07 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 08.03 551.00
17 Dominik PoláčekDominik Poláček 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 2 08.14 520.00
18 Michal KašpaříkMichal Kašpařík 08 ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 2 08.31 473.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VečerkaMatěj Večerka 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 4 08.24 492.00
2 Lukáš PastorekLukáš Pastorek 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.26 487.00
3 Albert KesslerAlbert Kessler 10 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2 08.48 428.00
4 Vítězslav NavrátilVítězslav Navrátil 11 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 08.60 398.00
5 Matyáš FrancMatyáš Franc 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1 08.86 336.00
6 Pavel TichýPavel Tichý 11 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 08.88 331.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HriníkFilip Hriník 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 4 08.74 364.00
2 Martin RuprichMartin Ruprich 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2 08.79 352.00
3 Jakub SkopalJakub Skopal 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 08.81 347.00
4 Martin DobiášMartin Dobiáš 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 08.83 343.00
5 Jakub DudíkJakub Dudík 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 09.44 214.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VlčekJakub Vlček 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 07.79 622.00
2 Adrian StříteckýAdrian Střítecký 10 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 2 08.49 426.00
3 Vít NavrátilVít Navrátil 09 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 5 08.76 359.00
4 Radek DieslRadek Diesl 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 4 08.88 331.00
5 Sebastian ForetSebastian Foret 09 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 3 09.23 255.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŽákRostislav Žák 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2 08.61 396.00
2 David SvobodaDavid Svoboda 10 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 5 08.69 376.00
3 Alex SlováčekAlex Slováček 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 09.85 143.00
MS Adriano KadlecAdriano Kadlec 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 08.72
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VlčekJakub Vlček 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 07.79 622.00
2 Matěj VečerkaMatěj Večerka 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 4 08.24 492.00
3 Lukáš PastorekLukáš Pastorek 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.26 487.00
4 Albert KesslerAlbert Kessler 10 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2 08.48 428.00
5 Adrian StříteckýAdrian Střítecký 10 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 2 08.49 426.00
6 Vítězslav NavrátilVítězslav Navrátil 11 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 5 08.60 398.00
7 Rostislav ŽákRostislav Žák 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2 08.61 396.00
8 David SvobodaDavid Svoboda 10 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 5 08.69 376.00
9 Adriano KadlecAdriano Kadlec 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 08.72
10 Filip HriníkFilip Hriník 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 4 08.74 364.00
11 Vít NavrátilVít Navrátil 09 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 5 08.76 359.00
12 Martin RuprichMartin Ruprich 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2 08.79 352.00
13 Jakub SkopalJakub Skopal 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 08.81 347.00
14 Martin DobiášMartin Dobiáš 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 08.83 343.00
15 Matyáš FrancMatyáš Franc 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1 08.86 336.00
16 Pavel TichýPavel Tichý 11 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 08.88 331.00
16 Radek DieslRadek Diesl 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 4 08.88 331.00
18 Sebastian ForetSebastian Foret 09 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 3 09.23 255.00
19 Jakub DudíkJakub Dudík 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 09.44 214.00
20 Alex SlováčekAlex Slováček 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 09.85 143.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 4 08.25 773.00
2 Barbora ŠčučkováBarbora Ščučková 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2 08.46 712.00
3 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 08.51 698.00
4 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 6 08.57 681.00
5 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 08.60 673.00
6 Mariella HofmanováMariella Hofmanová 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 08.72 640.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KopeckáBarbora Kopecká 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 08.55 687.00
2 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 08.59 676.00
3 Anna SkopalováAnna Skopalová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.73 637.00
4 Anna ŠenkováAnna Šenková 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 08.79 621.00
5 Dana BřezinováDana Březinová 09 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 5 08.98 571.00
6 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2 09.55 433.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 1 08.79 621.00
2 Sára ŠpičákováSára Špičáková 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 09.00 566.00
3 Emma BankováEmma Banková 08 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 3 09.32 487.00
4 Hana SkokanováHana Skokanová 08 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 6 09.33 484.00
5 Marie GájováMarie Gájová 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 09.37 475.00
6 Natálie KouřilováNatálie Kouřilová 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2 09.50 444.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 4 08.25 773.00
2 Barbora ŠčučkováBarbora Ščučková 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2 08.46 712.00
3 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 08.51 698.00
4 Barbora KopeckáBarbora Kopecká 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 08.55 687.00
5 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 6 08.57 681.00
6 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 08.59 676.00
7 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 08.60 673.00
8 Mariella HofmanováMariella Hofmanová 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 08.72 640.00
9 Anna SkopalováAnna Skopalová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.73 637.00
10 Anna ŠenkováAnna Šenková 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 08.79 621.00
10 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 1 08.79 621.00
12 Dana BřezinováDana Březinová 09 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 5 08.98 571.00
13 Sára ŠpičákováSára Špičáková 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 09.00 566.00
14 Emma BankováEmma Banková 08 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 3 09.32 487.00
15 Hana SkokanováHana Skokanová 08 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 6 09.33 484.00
16 Marie GájováMarie Gájová 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 09.37 475.00
17 Natálie KouřilováNatálie Kouřilová 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2 09.50 444.00
18 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2 09.55 433.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 08.34 747.00
2 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 08.62 667.00
3 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.67 654.00
4 Nikola MelkováNikola Melková 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 08.80 618.00
5 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 08.83 610.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 6 08.87 600.00
2 Sára KlemšováSára Klemšová 09 ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice 5 08.99 569.00
3 Ella DrahotuskáElla Drahotuská 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 09.16 526.00
4 Andrea ValouškováAndrea Valoušková 10 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 09.41 465.00
5 Alžběta SlezákováAlžběta Slezáková 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 09.54 435.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BernhauerováNela Bernhauerová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 3 08.83 610.00
2 Laura MikulášováLaura Mikulášová 11 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 09.27 499.00
3 Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 09.65 411.00
4 Kateřina MišákováKateřina Mišáková 11 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5 09.91 355.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna GregorováAnna Gregorová 10 ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice 5 09.01 564.00
2 Adéla SlivkováAdéla Slivková 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 09.02 561.00
3 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 09.21 513.00
4 Ema KoldováEma Koldová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 2 09.35 480.00
5 Lucie NimmrichterováLucie Nimmrichterová 10 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 09.39 470.00
6 Natálie ZemanováNatálie Zemanová 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 09.87 363.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 08.34 747.00
2 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 08.62 667.00
3 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.67 654.00
4 Nikola MelkováNikola Melková 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 08.80 618.00
5 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 08.83 610.00
5 Nela BernhauerováNela Bernhauerová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 3 08.83 610.00
7 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 6 08.87 600.00
8 Sára KlemšováSára Klemšová 09 ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice 5 08.99 569.00
9 Anna GregorováAnna Gregorová 10 ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice 5 09.01 564.00
10 Adéla SlivkováAdéla Slivková 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 09.02 561.00
11 Ella DrahotuskáElla Drahotuská 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 09.16 526.00
12 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 09.21 513.00
13 Laura MikulášováLaura Mikulášová 11 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 09.27 499.00
14 Ema KoldováEma Koldová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 2 09.35 480.00
15 Lucie NimmrichterováLucie Nimmrichterová 10 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 09.39 470.00
16 Andrea ValouškováAndrea Valoušková 10 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 09.41 465.00
17 Alžběta SlezákováAlžběta Slezáková 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 09.54 435.00
18 Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 09.65 411.00
19 Natálie ZemanováNatálie Zemanová 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 09.87 363.00
20 Kateřina MišákováKateřina Mišáková 11 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5 09.91 355.00

600 m - Ml. žákyně

(út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Marie NovosadováMarie Novosadová 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1:53.75 605.00
2 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1:56.23 566.00
3 Veronika PříkopováVeronika Příkopová 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1:57.03 553.00
4 Alžběta EllnerováAlžběta Ellnerová 11 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1:57.72 543.00
5 Eliška AndrlováEliška Andrlová 11 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1:58.07 537.00
6 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1:59.31 519.00
7 Ella BenýškováElla Benýšková 11 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2:00.53 501.00
8 Adéla KřiklavováAdéla Křiklavová 09 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2:01.08 493.00
9 Ema SmoluchováEma Smoluchová 09 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:01.78 483.00
10 Elena KrálováElena Králová 11 ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice 2:01.89 481.00
11 Lenka MyšíkováLenka Myšíková 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2:04.35 447.00
12 Michaela LavičkováMichaela Lavičková 10 ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice 2:05.47 431.00
13 Nikola ZahradníčkováNikola Zahradníčková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2:07.16 408.00
14 Berenika RýznarováBerenika Rýznarová 10 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:07.26 407.00
15 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 2:09.30 380.00
16 Denisa KalábováDenisa Kalábová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2:09.62 376.00
17 Ema KacelováEma Kacelová 10 ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice 2:11.26 356.00
18 Veronika ChatrnáVeronika Chatrná 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 2:14.63 315.00
19 Viktorie CínováViktorie Cínová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 2:17.98 277.00
Celkem 19 závodníků

800 m - Žákyně

(út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lucie BřenkováLucie Břenková 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2:34.41 639.00
2 Julie HrabovskáJulie Hrabovská 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2:40.19 571.00
3 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2:40.41 568.00
4 Tereza PajchlováTereza Pajchlová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2:41.20 559.00
5 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2:42.57 544.00
6 Viktorie ZávodnáViktorie Závodná 08 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 2:42.86 541.00
7 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2:44.70 520.00
8 Michaela KornerováMichaela Kornerová 09 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 2:45.77 508.00
9 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2:45.87 507.00
10 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2:48.46 480.00
11 Alice TománkováAlice Tománková 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2:53.76 425.00
12 Vendula VyvážilováVendula Vyvážilová 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 2:54.37 419.00
13 Dana BřezinováDana Březinová 09 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 2:55.48 408.00
14 Eliška ZbožínkováEliška Zbožínková 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2:58.16 382.00
15 Marie ŠkráškováMarie Škrášková 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3:03.51 333.00
Renáta TomanováRenáta Tomanová 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc DNF
Anna SkopalováAnna Skopalová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 DNF
Celkem 17 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 2:56.99 694.00
2 Tomáš KantorTomáš Kantor 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3:14.21 532.00
3 Vojtěch KušíkVojtěch Kušík 10 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 3:15.40 521.00
4 Adam ŠalamounAdam Šalamoun 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 3:23.13 456.00
5 Filip LangrFilip Langr 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:23.95 449.00
6 Tomáš MatonohaTomáš Matonoha 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3:24.25 446.00
7 Štěpán ChlubnýŠtěpán Chlubný 09 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3:24.99 440.00
8 Jakub VlčekJakub Vlček 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:25.39 437.00
9 Štěpán JandaŠtěpán Janda 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 3:25.82 434.00
10 Jakub SteffanJakub Steffan 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 3:26.61 427.00
11 Adam MikolowitschAdam Mikolowitsch 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3:31.78 387.00
12 Michal VincourekMichal Vincourek 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3:33.99 370.00
13 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 3:34.39 367.00
14 David SvobodaDavid Svoboda 10 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 3:35.02 362.00
15 Michal TomalaMichal Tomala 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3:36.82 349.00
16 David CigánekDavid Cigánek 11 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 3:37.05 347.00
17 Šimon DvořákŠimon Dvořák 11 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3:37.18 347.00
18 Viktor HansgutViktor Hansgut 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3:37.92 341.00
19 Vojtěch HaganVojtěch Hagan 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 3:39.51 330.00
20 Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček 10 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:41.85 313.00
Celkem 20 závodníků

1500 m - Žáci

(út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 4:30.28 743.00
2 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 4:32.20 730.00
3 Štěpán GalíkŠtěpán Galík 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4:35.67 708.00
4 Adam KubešAdam Kubeš 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4:42.05 667.00
5 Jan FaltýnekJan Faltýnek 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4:44.75 651.00
6 Jiří JanotaJiří Janota 07 ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 4:55.53 586.00
7 Jiří KubešJiří Kubeš 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4:59.35 563.00
8 Jakub OharekJakub Oharek 08 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 5:01.99 548.00
9 Dominik HladíkDominik Hladík 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5:03.32 541.00
10 Marek HorkýMarek Horký 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 5:03.60 539.00
11 Šimon HradilíkŠimon Hradilík 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5:05.98 526.00
12 Matěj EhrenbergerMatěj Ehrenberger 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5:06.99 520.00
13 Kryštof KubaKryštof Kuba 08 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 5:08.16 514.00
14 Filip VáclavekFilip Václavek 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 5:11.04 498.00
15 David PodsklanDavid Podsklan 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 5:15.04 476.00
16 Lukáš JenáčekLukáš Jenáček 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5:15.57 473.00
17 Antonín MáčalaAntonín Máčala 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5:17.37 464.00
18 Adam KovářAdam Kovář 08 ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 5:30.67 396.00
19 Michal KašpaříkMichal Kašpařík 08 ZŠ U TenisuZŠ U Tenisu 5:49.35 309.00
Josef MekyskaJosef Mekyska 07 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní DNF
Celkem 20 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štencl, Šíma, Nesvadba, Richter Štencl, Šíma, Nesvadba, Richter ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1 28.56 708.00
2 Bednařík, Galík, Vacík, Volf Bednařík, Galík, Vacík, Volf ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 28.85 685.00
3 Šťastný, Faltýnek, Koláček, Leitgeb Šťastný, Faltýnek, Koláček, Leitgeb ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 29.81 609.00
4 Malár, Mekyska, Riffler, Vykydal Malár, Mekyska, Riffler, Vykydal ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 30.12 586.00
5 Baderle, Holinka, Horký, Poláček Baderle, Holinka, Horký, Poláček ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 4 30.48 559.00
6 Janota, Kouba, Kovář, Pobuda Janota, Kouba, Kovář, Pobuda ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 5 31.71 472.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mišák, Jurečkazeyer, Špička, Špička Mišák, Jurečkazeyer, Špička, Špička ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2 28.77 691.00
2 Kubeš, Kubeš, Hejda, Hladík Kubeš, Kubeš, Hejda, Hladík ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5 31.15
3 Dvořák, Kadlec, Hradilík, Kvasnička Dvořák, Kadlec, Hradilík, Kvasnička ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 31.99
4 Soviš, Máčala, Tilšar, Dobrovschi Soviš, Máčala, Tilšar, Dobrovschi ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 6 32.48
5 Janků, Podsklan, Diblík, Václavek Janků, Podsklan, Diblík, Václavek ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 3 34.38
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štencl, Šíma, Nesvadba, Richter Štencl, Šíma, Nesvadba, Richter ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1 28.56 708.00
2 Mišák, Jurečkazeyer, Špička, Špička Mišák, Jurečkazeyer, Špička, Špička ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2 28.77 691.00
3 Bednařík, Galík, Vacík, Volf Bednařík, Galík, Vacík, Volf ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 28.85 685.00
4 Šťastný, Faltýnek, Koláček, Leitgeb Šťastný, Faltýnek, Koláček, Leitgeb ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 29.81 609.00
5 Malár, Mekyska, Riffler, Vykydal Malár, Mekyska, Riffler, Vykydal ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 30.12 586.00
6 Baderle, Holinka, Horký, Poláček Baderle, Holinka, Horký, Poláček ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 4 30.48 559.00
7 Kubeš, Kubeš, Hejda, Hladík Kubeš, Kubeš, Hejda, Hladík ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5 31.15
8 Janota, Kouba, Kovář, Pobuda Janota, Kouba, Kovář, Pobuda ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 5 31.71 472.00
9 Dvořák, Kadlec, Hradilík, Kvasnička Dvořák, Kadlec, Hradilík, Kvasnička ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 31.99
10 Soviš, Máčala, Tilšar, Dobrovschi Soviš, Máčala, Tilšar, Dobrovschi ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 6 32.48
11 Janků, Podsklan, Diblík, Václavek Janků, Podsklan, Diblík, Václavek ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 3 34.38

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svoboda, Molnar, Řehák, Střítecký Svoboda, Molnar, Řehák, Střítecký FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 6 31.03 519.00
2 Damajka, Skopal, Langr, Vlček Damajka, Skopal, Langr, Vlček ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 4 31.21 506.00
3 Kessler, Ruprich, Žák, Šalamoun Kessler, Ruprich, Žák, Šalamoun ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 5 31.97 454.00
4 Krátký, Pastorek, Tichý, Sedláček Krátký, Pastorek, Tichý, Sedláček ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 32.90 394.00
5 Franc, Dobiáš, Dudík, Marek Franc, Dobiáš, Dudík, Marek ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 33.64 348.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Navrátil, Janda, Večerka, Hriník Navrátil, Janda, Večerka, Hriník ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 6 31.99 453.00
2 Chlubný, Diesl, Navrátil, Gába Chlubný, Diesl, Navrátil, Gába FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 32.31 432.00
3 Cigánek, Kušík, Hofschneider, Vogelland Cigánek, Kušík, Hofschneider, Vogelland ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 4 36.11
Macháček, Václavek Macháček, Václavek ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hansgut, Kubáň, Tomala, Slováček Hansgut, Kubáň, Tomala, Slováček FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 4 34.19
2 Mikolowitsch, Dvořák, Schönfeld, Micka Mikolowitsch, Dvořák, Schönfeld, Micka ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 35.10
3 Pecha, Steffan, Hagan, Sova Pecha, Steffan, Hagan, Sova ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 2 35.22
4 Mazánek, Strouhal, Foret, Soukup Mazánek, Strouhal, Foret, Soukup FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 3 35.87
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svoboda, Molnar, Řehák, Střítecký Svoboda, Molnar, Řehák, Střítecký FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 6 31.03 519.00
2 Damajka, Skopal, Langr, Vlček Damajka, Skopal, Langr, Vlček ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 4 31.21 506.00
3 Kessler, Ruprich, Žák, Šalamoun Kessler, Ruprich, Žák, Šalamoun ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 5 31.97 454.00
4 Navrátil, Janda, Večerka, Hriník Navrátil, Janda, Večerka, Hriník ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 6 31.99 453.00
5 Chlubný, Diesl, Navrátil, Gába Chlubný, Diesl, Navrátil, Gába FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 3 32.31 432.00
6 Krátký, Pastorek, Tichý, Sedláček Krátký, Pastorek, Tichý, Sedláček ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 32.90 394.00
7 Franc, Dobiáš, Dudík, Marek Franc, Dobiáš, Dudík, Marek ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 33.64 348.00
8 Hansgut, Kubáň, Tomala, Slováček Hansgut, Kubáň, Tomala, Slováček FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc 4 34.19
9 Mikolowitsch, Dvořák, Schönfeld, Micka Mikolowitsch, Dvořák, Schönfeld, Micka ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 35.10
10 Pecha, Steffan, Hagan, Sova Pecha, Steffan, Hagan, Sova ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 2 35.22
11 Mazánek, Strouhal, Foret, Soukup Mazánek, Strouhal, Foret, Soukup FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí 3 35.87
12 Cigánek, Kušík, Hofschneider, Vogelland Cigánek, Kušík, Hofschneider, Vogelland ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 4 36.11
Macháček, Václavek Macháček, Václavek ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 DNF

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopecká, Koláčková, Motalová, Špringerová Kopecká, Koláčková, Motalová, Špringerová ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 31.24 792.00
2 Ščučková, Žváčková, Kohoutková, Reichlová Ščučková, Žváčková, Kohoutková, Reichlová ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 1 31.33 786.00
3 Hofmanová, Skopalová, Špičáková, Holišová Hofmanová, Skopalová, Špičáková, Holišová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 33.08 659.00
4 Růžičková, Banková, Lounová, Březinová Růžičková, Banková, Lounová, Březinová ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 6 33.53 628.00
5 Coufalová, Zaorálková, Slováčková, Kouřilová Coufalová, Zaorálková, Slováčková, Kouřilová ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 33.68 618.00
6 Rudolfová, Šenková, Hradilová, Csomová Rudolfová, Šenková, Hradilová, Csomová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 34.32 575.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jandová, Cigánková, Faltusová, Skokanová Jandová, Cigánková, Faltusová, Skokanová ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2 34.13 588.00
2 Škrášková, Hrabovská, Zámorská, Gájová Škrášková, Hrabovská, Zámorská, Gájová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 34.21 582.00
3 Štáblová, Hrbáčková, Kornerová, Závodná Štáblová, Hrbáčková, Kornerová, Závodná ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 6 34.61 556.00
4 Bartošová, Nicod, Sedláčková, Hrubanová Bartošová, Nicod, Sedláčková, Hrubanová ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 34.64 554.00
Janáková, Konečná, Tomanová, Vyvážilová Janáková, Konečná, Tomanová, Vyvážilová ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopecká, Koláčková, Motalová, Špringerová Kopecká, Koláčková, Motalová, Špringerová ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 31.24 792.00
2 Ščučková, Žváčková, Kohoutková, Reichlová Ščučková, Žváčková, Kohoutková, Reichlová ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 1 31.33 786.00
3 Hofmanová, Skopalová, Špičáková, Holišová Hofmanová, Skopalová, Špičáková, Holišová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 33.08 659.00
4 Růžičková, Banková, Lounová, Březinová Růžičková, Banková, Lounová, Březinová ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 6 33.53 628.00
5 Coufalová, Zaorálková, Slováčková, Kouřilová Coufalová, Zaorálková, Slováčková, Kouřilová ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 33.68 618.00
6 Jandová, Cigánková, Faltusová, Skokanová Jandová, Cigánková, Faltusová, Skokanová ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2 34.13 588.00
7 Škrášková, Hrabovská, Zámorská, Gájová Škrášková, Hrabovská, Zámorská, Gájová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 34.21 582.00
8 Rudolfová, Šenková, Hradilová, Csomová Rudolfová, Šenková, Hradilová, Csomová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 34.32 575.00
9 Štáblová, Hrbáčková, Kornerová, Závodná Štáblová, Hrbáčková, Kornerová, Závodná ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 6 34.61 556.00
10 Bartošová, Nicod, Sedláčková, Hrubanová Bartošová, Nicod, Sedláčková, Hrubanová ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 34.64 554.00
Janáková, Konečná, Tomanová, Vyvážilová Janáková, Konečná, Tomanová, Vyvážilová ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bednaříková, Zahradníčková, Švastalová, Sovová Bednaříková, Zahradníčková, Švastalová, Sovová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 32.85 675.00
2 Kopečná, Melková, Kolářová, Langrová Kopečná, Melková, Kolářová, Langrová ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 33.93 601.00
3 Lavičková, Klemšová, Gregorová, Kacelová Lavičková, Klemšová, Gregorová, Kacelová ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice 6 34.03 594.00
4 Křiklavová, Krňávková, Drahotuská, Mišáková Křiklavová, Krňávková, Drahotuská, Mišáková ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2 35.01 531.00
5 Smékalová, Kopecká, Valoušková, Janů Smékalová, Kopecká, Valoušková, Janů Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 35.18
6 Slezáková, Jehlářová, Zbořilová, Markovičová Slezáková, Jehlářová, Zbořilová, Markovičová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 35.91 475.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Slivková, Přikrylová, Kalábová, Zamykalová Slivková, Přikrylová, Kalábová, Zamykalová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 34.11
2 Fuksová, Cínová, Zapletalová, Bernhauerová Fuksová, Cínová, Zapletalová, Bernhauerová ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 4 34.58 558.00
3 Koldová, Zajícová, Běhalová, Chatrná Koldová, Zajícová, Běhalová, Chatrná ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 5 36.29
4 Juráňová, Huptychová, Myšíková, Sýkorová Juráňová, Huptychová, Myšíková, Sýkorová ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 36.66
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ellnerová, Novosadová, Bártová, Lisková Ellnerová, Novosadová, Bártová, Lisková ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 34.47
2 Mikulášová, Nimmrichterová, Smoluchová, Rosáková Mikulášová, Nimmrichterová, Smoluchová, Rosáková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 35.03 530.00
Zemanová, Dulanská, Příkopová, Andrlová Zemanová, Dulanská, Příkopová, Andrlová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 DNF
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bednaříková, Zahradníčková, Švastalová, Sovová Bednaříková, Zahradníčková, Švastalová, Sovová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 32.85 675.00
2 Kopečná, Melková, Kolářová, Langrová Kopečná, Melková, Kolářová, Langrová ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 33.93 601.00
3 Lavičková, Klemšová, Gregorová, Kacelová Lavičková, Klemšová, Gregorová, Kacelová ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice 6 34.03 594.00
4 Slivková, Přikrylová, Kalábová, Zamykalová Slivková, Přikrylová, Kalábová, Zamykalová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 34.11
5 Ellnerová, Novosadová, Bártová, Lisková Ellnerová, Novosadová, Bártová, Lisková ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 34.47
6 Fuksová, Cínová, Zapletalová, Bernhauerová Fuksová, Cínová, Zapletalová, Bernhauerová ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 4 34.58 558.00
7 Křiklavová, Krňávková, Drahotuská, Mišáková Křiklavová, Krňávková, Drahotuská, Mišáková ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2 35.01 531.00
8 Mikulášová, Nimmrichterová, Smoluchová, Rosáková Mikulášová, Nimmrichterová, Smoluchová, Rosáková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 35.03 530.00
9 Smékalová, Kopecká, Valoušková, Janů Smékalová, Kopecká, Valoušková, Janů Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 35.18
10 Slezáková, Jehlářová, Zbořilová, Markovičová Slezáková, Jehlářová, Zbořilová, Markovičová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 35.91 475.00
11 Koldová, Zajícová, Běhalová, Chatrná Koldová, Zajícová, Běhalová, Chatrná ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 5 36.29
12 Juráňová, Huptychová, Myšíková, Sýkorová Juráňová, Huptychová, Myšíková, Sýkorová ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 36.66
Zemanová, Dulanská, Příkopová, Andrlová Zemanová, Dulanská, Příkopová, Andrlová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 DNF

skok vysoký - Žáci

(út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,72 1,76 1,80 Body
1 Vojtěch RichterVojtěch Richter
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 1.70 544.00
2= Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
07 1.66 512.00
2= Patrik SieglPatrik Siegl
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 1.66 512.00
4= Matyas MalárMatyas Malár
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
08 1.62 480.00
4= Jakub HolinkaJakub Holinka
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
08 1.62 480.00
6= Sebastian VacíkSebastian Vacík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 1.58 449.00
6= Adam KvasničkaAdam Kvasnička
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 1.58 449.00
8= Václav SovišVáclav Soviš
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
08 1.54 419.00
8= Tomáš TilšarTomáš Tilšar
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 1.54 419.00
8= Kryštof KubaKryštof Kuba
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
08 1.54 419.00
8= Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
07 1.54 419.00
8= Petr DiblíkPetr Diblík
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
08 1.54 419.00
8= Nick DvořákNick Dvořák
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 1.54 419.00
8= Richard KoláčekRichard Koláček
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
07 1.54 419.00
15= Petr HejdaPetr Hejda
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
07 1.50 389.00
15= Martin JankůMartin Janků
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
08 1.50 389.00
17 Jan VykydalJan Vykydal
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
07 1.46 360.00
18= Jonatan KoubaJonatan Kouba
ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A
08 1.38 303.00
18= Jan HolýJan Holý
ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A
07 1.38 303.00
Daniel HrabalDaniel Hrabal
ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A
08 NM
Celkem 20 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1= Radek DieslRadek Diesl
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
10 PB 1.54 419.00
1= Denis GábaDenis Gába
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
09 PB 1.54 419.00
3= Tobiáš KrobotTobiáš Krobot
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 PB 1.50 389.00
3= Adrian StříteckýAdrian Střítecký
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
10 PB 1.50 389.00
5= Ondřej KubáňOndřej Kubáň
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
10 PB 1.46 360.00
5= Rostislav ŽákRostislav Žák
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
09 PB 1.46 360.00
7= Matyáš ŘehákMatyáš Řehák
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
09 PB 1.42 331.00
7= David ŽižkaDavid Žižka
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 PB 1.42 331.00
9= Sajmon VogellandSajmon Vogelland
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
09 PB 1.38 303.00
9= Mikuláš SovaMikuláš Sova
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
10 PB 1.38 303.00
9= Sebastian ForetSebastian Foret
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
09 PB 1.38 303.00
9= Saša MarekSaša Marek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 PB 1.38 303.00
13= Tomáš MaliňákTomáš Maliňák
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
10 PB 1.34 276.00
13= Štěpán JandaŠtěpán Janda
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
09 PB 1.34 276.00
13= Jáchym KubelkaJáchym Kubelka
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
09 PB 1.34 276.00
16 Tomáš VáclavekTomáš Václavek
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
10 PB 1.30 250.00
17= Jakub DudíkJakub Dudík
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
10 PB 1.26 225.00
17= Adam MikolowitschAdam Mikolowitsch
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
10 PB 1.26 225.00
19 David HolinkaDavid Holinka
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
10 PB 1.22 200.00
20 Adam HofschneiderAdam Hofschneider
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
10 PB 1.22 200.00
Celkem 20 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
07 1.46 577.00
2= Monika ŠpitováMonika Špitová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 1.38 491.00
2= Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 1.38 491.00
2= Barbora FaltusováBarbora Faltusová
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
08 1.38 491.00
2= Eliška CoufalováEliška Coufalová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
09 1.38 491.00
6= Pavla ReichlováPavla Reichlová
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
08 1.34 449.00
6= Emma BankováEmma Banková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
08 1.34 449.00
8= Natálie KouřilováNatálie Kouřilová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
08 1.30 409.00
8= Iva Lucie JaníčkováIva Lucie Janíčková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
08 1.30 409.00
8= Nicol BartošováNicol Bartošová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 1.30 409.00
8= Eliška HradilováEliška Hradilová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 1.30 409.00
8= Natálie KoláčkováNatálie Koláčková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 1.30 409.00
13= Laura CsomováLaura Csomová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 1.26 369.00
13= Julie KonečnáJulie Konečná
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
08 1.26 369.00
15= Karolína CigánkováKarolína Cigánková
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
09 1.18 293.00
15= Eliška ZbožínkováEliška Zbožínková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 1.18 293.00
Nikola HrbáčkováNikola Hrbáčková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
08 NM
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 Body
1= Gabriela SovováGabriela Sovová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 1.46 577.00
1= Anna GregorováAnna Gregorová
ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice
10 1.46 577.00
3= Marie NovosadováMarie Novosadová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 1.38 491.00
3= Magdalena BártováMagdalena Bártová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
11 1.38 491.00
3= Natálie PřikrylováNatálie Přikrylová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 1.38 491.00
6= Natálie ZajícováNatálie Zajícová
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
10 1.30 409.00
6= Veronika KopeckáVeronika Kopecká
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
10 1.30 409.00
8= Štěpánka NantlováŠtěpánka Nantlová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
10 1.26 369.00
8= Kamila JuráňováKamila Juráňová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
10 1.26 369.00
8= Elena KrálováElena Králová
ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice
11 1.26 369.00
8= Ema RosákováEma Rosáková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
10 1.26 369.00
12= Laura LiskováLaura Lisková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 1.22 331.00
12= Ema JanůEma Janů
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
10 1.22 331.00
14= Jasmína BudkováJasmína Budková
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
10 1.18 293.00
14= Julie SýkorováJulie Sýkorová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
11 1.18 293.00
14= Eliška JehlářováEliška Jehlářová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
09 1.18 293.00
14= Natálie ZemanováNatálie Zemanová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
10 1.18 293.00
18 Kateřina BěhalováKateřina Běhalová
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
10 1.14 257.00
Laura MarkovičováLaura Markovičová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
09 NM
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch RichterVojtěch Richter
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 5.77 +0.3 m/s 537.00
2 Sebastian VacíkSebastian Vacík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 5.76 +0.2 m/s 535.00
3 Stanislav MišákStanislav Mišák
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
08 5.46 +0.5 m/s 473.00
4 Martin LeitgebMartin Leitgeb
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 5.38 +0.1 m/s 457.00
5 Matyáš VolfMatyáš Volf
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 5.37 +0.4 m/s 455.00
6 Michal ŠťastnýMichal Šťastný
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 5.32 +0.5 m/s 445.00
7 Dan NesvadbaDan Nesvadba
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 5.21 +0.0 m/s 423.00
8 Tomáš TilšarTomáš Tilšar
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 5.18 +0.2 m/s 417.00
9 Jan HolýJan Holý
ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A
07 5.15 +0.4 m/s 411.00
10 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
07 4.98 +0.5 m/s 378.00
11 David BaderleDavid Baderle
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
08 4.97 +0.1 m/s 377.00
12 Jakub HolinkaJakub Holinka
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
08 4.91 +0.2 m/s 365.00
13 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 4.82 +0.4 m/s 348.00
14 Matyas MalárMatyas Malár
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
08 4.73 +0.5 m/s 332.00
15 Štěpán RifflerŠtěpán Riffler
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
07 4.72 +0.4 m/s 330.00
16 Jakub OharekJakub Oharek
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
08 4.57 +0.1 m/s 303.00
17 Vojtěch KubešVojtěch Kubeš
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
07 4.43 +0.0 m/s 278.00
18 Alexandr SuchánekAlexandr Suchánek
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
09 4.35 +0.1 m/s 264.00
19 Daniel HrabalDaniel Hrabal
ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A
08 3.89 +0.0 m/s 188.00
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš MolnarTomáš Molnar
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
09 5.36 +0.2 m/s 453.00
2 Filip LangrFilip Langr
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
09 4.90 +0.1 m/s 363.00
3 Matyáš FrancMatyáš Franc
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
10 4.69 +0.5 m/s 324.00
4 Albert KesslerAlbert Kessler
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
10 4.67 +0.2 m/s 321.00
5 Lukáš PastorekLukáš Pastorek
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 4.66 +0.2 m/s 319.00
6 Štěpán ChlubnýŠtěpán Chlubný
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
09 4.62 +0.1 m/s 312.00
7 Matěj VečerkaMatěj Večerka
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
09 4.53 +0.0 m/s 295.00
8 Max DamajkaMax Damajka
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
09 4.46 +0.2 m/s 283.00
9 Ondřej KubáňOndřej Kubáň
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
10 4.34 +0.5 m/s 262.00
10 Dominik KrátkýDominik Krátký
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
11 4.30 +0.6 m/s 255.00
11 Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
10 4.26 +0.4 m/s 249.00
12 Adam ŠalamounAdam Šalamoun
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
09 4.20 +0.2 m/s 239.00
13 Pavel TichýPavel Tichý
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
11 4.17 +0.1 m/s 234.00
14 Daniel StrouhalDaniel Strouhal
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
10 4.11 +0.1 m/s 224.00
15 Alex SlováčekAlex Slováček
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
10 4.10 +0.2 m/s 222.00
16 Martin DobiášMartin Dobiáš
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 4.07 +0.1 m/s 217.00
17 Matyáš SoukupMatyáš Soukup
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
09 4.03 +0.4 m/s 211.00
18 Martin RuprichMartin Ruprich
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
09 4.00 +0.1 m/s 206.00
19 Aleš PechaAleš Pecha
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
10 3.92 +0.1 m/s 193.00
20 Vítězslav NavrátilVítězslav Navrátil
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
11 3.62 +0.2 m/s 147.00
21 Saša MarekSaša Marek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 3.13 +0.4 m/s 81.00
MS Adriano KadlecAdriano Kadlec
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 4.31 +0.2 m/s
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
08 4.89 -0.1 m/s 530.00
2= Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
07 4.69 -0.1 m/s 477.00
2= Barbora KopeckáBarbora Kopecká
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 4.69 -0.2 m/s 477.00
4 Lada RůžičkováLada Růžičková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
09 4.61 -0.2 m/s 456.00
5 Veronika MotalováVeronika Motalová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 4.56 +0.0 m/s 443.00
6 Barbora ŠčučkováBarbora Ščučková
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
09 4.44 +0.0 m/s 413.00
7 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
07 4.43 -0.2 m/s 411.00
8 Lenka RudolfováLenka Rudolfová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
09 4.29 -0.4 m/s 376.00
9 Hana SkokanováHana Skokanová
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
08 4.19 +0.0 m/s 352.00
10 Mariella HofmanováMariella Hofmanová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 4.07 -0.2 m/s 324.00
11 Anna ŠenkováAnna Šenková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 4.06 +0.2 m/s 322.00
12 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 4.01 +0.4 m/s 310.00
13 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
08 3.97 -0.2 m/s 301.00
14 Renáta TomanováRenáta Tomanová
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
08 3.94 -0.2 m/s 294.00
15 Lucie HolišováLucie Holišová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 3.93 -0.5 m/s 292.00
16 Nela ŠtáblováNela Štáblová
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
09 3.92 +0.0 m/s 290.00
17 Helena ZámorskáHelena Zámorská
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 3.89 -0.5 m/s 283.00
18 Michaela KornerováMichaela Kornerová
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
09 3.64 +0.2 m/s 229.00
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela BernhauerováNela Bernhauerová
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
10 4.30 -0.1 m/s 379.00
2 Simona BurešováSimona Burešová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
11 4.29 -0.2 m/s 376.00
3 Adéla KřiklavováAdéla Křiklavová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
09 4.28 -0.2 m/s 374.00
4= Ella BenýškováElla Benýšková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
11 4.17 -0.1 m/s 347.00
4= Alžběta ŠvastalováAlžběta Švastalová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 4.17 -0.2 m/s 347.00
6= Nikola ZahradníčkováNikola Zahradníčková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 4.09 -0.4 m/s 329.00
6= Dominika FuksováDominika Fuksová
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
09 4.09 -0.3 m/s 329.00
8 Laura LiskováLaura Lisková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 4.07 +0.0 m/s 324.00
9= Veronika ChatrnáVeronika Chatrná
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
10 4.06 +0.2 m/s 322.00
9= Veronika KopeckáVeronika Kopecká
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
10 4.06 +0.1 m/s 322.00
11 Michaela LavičkováMichaela Lavičková
ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice
10 4.00 +0.1 m/s 308.00
12 Nikola ZamykalováNikola Zamykalová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 3.99 -0.1 m/s 306.00
13 Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
09 3.90 -0.4 m/s 285.00
14= Sára KlemšováSára Klemšová
ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice
09 3.88 -0.1 m/s 281.00
14= Nina HuptychováNina Huptychová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
10 3.88 -0.2 m/s 281.00
16 Dominika SpalováDominika Spalová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
11 3.59 -0.5 m/s 218.00
17 Kamila JuráňováKamila Juráňová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
10 3.58 -0.4 m/s 216.00
18 Barbora SmékalováBarbora Smékalová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
10 3.50 -0.4 m/s 200.00
19 Andrea ValouškováAndrea Valoušková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
10 3.32 +0.0 m/s 165.00
20 Aneta ŠťastnáAneta Šťastná
ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice
09 3.31 +0.2 m/s 163.00
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
08 11.32 616.00
2 Klára ZvonečkováKlára Zvonečková
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
08 10.13 538.00
3 Tereza MacháčkováTereza Macháčková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 09.04 467.00
4 Julie KrejčíJulie Krejčí
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
08 08.69 444.00
5 Julie HorováJulie Horová
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
08 08.53 434.00
6 Izabela Amélie NicodIzabela Amélie Nicod
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 08.46 429.00
7 Eliška HradilováEliška Hradilová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 08.30 419.00
8 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 08.11 406.00
9 Laura CsomováLaura Csomová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 07.89 392.00
10 Iva Lucie JaníčkováIva Lucie Janíčková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
08 07.65 377.00
11 Natálie KoláčkováNatálie Koláčková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 07.52 368.00
12 Lucie HolišováLucie Holišová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 07.12 343.00
13 Nikola HrbáčkováNikola Hrbáčková
ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk
08 07.10 341.00
14 Sára KohoutkováSára Kohoutková
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
09 06.92 330.00
15 Klára Emilie JandováKlára Emilie Jandová
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
09 06.68 315.00
16 Helena ZámorskáHelena Zámorská
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 06.24 287.00
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín VlachAntonín Vlach
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 12.13 614.00
2 Štěpán ZobanŠtěpán Zoban
ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A
07 11.51 577.00
3 Jan VykydalJan Vykydal
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
07 11.15 555.00
4 Patrik SieglPatrik Siegl
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 11.09 551.00
5 Petr DiblíkPetr Diblík
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
08 10.66 525.00
6 Ondřej KacrOndřej Kacr
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
07 10.51 516.00
7 Adam JurečkazeyerAdam Jurečkazeyer
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
08 10.45 513.00
8 Jiří Josef FiurášekJiří Josef Fiurášek
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 10.11 492.00
9 Josef ZavadilJosef Zavadil
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
08 10.08 490.00
10 Dominik PoláčekDominik Poláček
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
08 09.97 484.00
11 Daniel MatuškaDaniel Matuška
ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A
07 09.90 480.00
12 Adam ŠtenclAdam Štencl
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 09.65 465.00
13 Adam ŠortnerAdam Šortner
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 09.64 464.00
14 Alexandr SuchánekAlexandr Suchánek
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
09 09.39 449.00
15 Petr HejdaPetr Hejda
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
07 09.27 442.00
16 Přemysl Čeněk KadlecPřemysl Čeněk Kadlec
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 09.23 440.00
17 Miroslav DobrovschiMiroslav Dobrovschi
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 09.18 437.00
18 Nick DvořákNick Dvořák
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 08.60 402.00
Celkem 18 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1860
2 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1691
3 David BaderleDavid Baderle 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 1507
4 Matyas MalárMatyas Malár 08 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 1398
5 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1383
6 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1295
7 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1244
8 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1166
9 Stanislav MišákStanislav Mišák 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1164
10 Adam JurečkazeyerAdam Jurečkazeyer 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1163
11 Marek HorkýMarek Horký 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 1096
12 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1086
13 Vojtěch RichterVojtěch Richter 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1081
14 Patrik SieglPatrik Siegl 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1063
15 Jiří JanotaJiří Janota 07 ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 1058
16 Richard KoláčekRichard Koláček 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0993
17 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0984
18 Petr DiblíkPetr Diblík 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 0944
19 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 0940
20 Kryštof KubaKryštof Kuba 08 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0933
21 Štěpán RifflerŠtěpán Riffler 07 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0881
22 Jakub HolinkaJakub Holinka 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 0845
23 Sebastian ŠpičkaSebastian Špička 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0797
24 Michal KašpaříkMichal Kašpařík 08 ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 0782
25 Jan HolýJan Holý 07 ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 0714
26 Štěpán GalíkŠtěpán Galík 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0708
27 Adam KubešAdam Kubeš 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0667
28 Josef MekyskaJosef Mekyska 07 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0659
29 Jan FaltýnekJan Faltýnek 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0651
30 Antonín VlachAntonín Vlach 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0614
31 Štěpán ZobanŠtěpán Zoban 07 ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 0577
32 Jiří KubešJiří Kubeš 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0563
33 Jan VykydalJan Vykydal 07 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0555
34 Jakub OharekJakub Oharek 08 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0548
35 Dominik HladíkDominik Hladík 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0541
36 Šimon HradilíkŠimon Hradilík 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0526
37 Ondřej KacrOndřej Kacr 07 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0516
38 Filip VáclavekFilip Václavek 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 0498
39 Jiří Josef FiurášekJiří Josef Fiurášek 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0492
40 Josef ZavadilJosef Zavadil 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0490
41 Dominik PoláčekDominik Poláček 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 0484
42 Daniel MatuškaDaniel Matuška 07 ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 0480
43 Adam ŠortnerAdam Šortner 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0464
44 Martin LeitgebMartin Leitgeb 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0457
45 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0449
46 Přemysl Čeněk KadlecPřemysl Čeněk Kadlec 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0440
47 Tomáš TilšarTomáš Tilšar 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0419
48 Adam KovářAdam Kovář 08 ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 0396
49 Daniel HrabalDaniel Hrabal 08 ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 0188
50= Lukáš JenáčekLukáš Jenáček 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
50= David PodsklanDavid Podsklan 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 0000
50= Vojtěch KubešVojtěch Kubeš 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0000
50= Matěj EhrenbergerMatěj Ehrenberger 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0000
50= Antonín MáčalaAntonín Máčala 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0000
50= Václav SovišVáclav Soviš 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0000
50= Martin JankůMartin Janků 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 0000
50= Nick DvořákNick Dvořák 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
50= Alexandr SuchánekAlexandr Suchánek 09 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 0000
50= Petr HejdaPetr Hejda 07 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0000
50= Miroslav DobrovschiMiroslav Dobrovschi 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0000
50= Adam PobudaAdam Pobuda 07 ZŠ U Tenisu AZŠ U Tenisu A 0000
50= Matyas MalárMatyas Malár 08 ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice 0000
Celkem 62 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Albert KesslerAlbert Kessler 10 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května PB 1203
2 Štěpán ChlubnýŠtěpán Chlubný 09 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc PB 1184
3 Jakub VlčekJakub Vlček 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní PB 1059
4 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí PB 1025
5 Matyáš FrancMatyáš Franc 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov PB 1008
6 David SvobodaDavid Svoboda 10 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí PB 0895
7 Vítězslav NavrátilVítězslav Navrátil 11 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 PB 0851
8 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí PB 0837
9 Adrian StříteckýAdrian Střítecký 10 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí PB 0815
10 Filip LangrFilip Langr 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní PB 0812
11 Lukáš PastorekLukáš Pastorek 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 PB 0806
12 Max DamajkaMax Damajka 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní PB 0789
13 Matěj VečerkaMatěj Večerka 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 PB 0787
14 Rostislav ŽákRostislav Žák 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května PB 0756
15 Radek DieslRadek Diesl 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc PB 0750
16 Denis GábaDenis Gába 09 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc PB 0713
17 Adam ŠalamounAdam Šalamoun 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května PB 0695
18 Vít NavrátilVít Navrátil 09 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc PB 0675
19 David ŽižkaDavid Žižka 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 PB 0654
20 Dominik KrátkýDominik Krátký 11 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 PB 0649
21 Jakub SkopalJakub Skopal 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní PB 0597
22 Martin DobiášMartin Dobiáš 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov PB 0560
23 Sajmon VogellandSajmon Vogelland 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května PB 0539
24 Tomáš KantorTomáš Kantor 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 PB 0532
25 Aleš PechaAleš Pecha 10 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 PB 0528
26 Vojtěch KušíkVojtěch Kušík 10 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května PB 0521
27 Tomáš VáclavekTomáš Václavek 10 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní PB 0498
28 Tomáš MatonohaTomáš Matonoha 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 PB 0446
29 Štěpán JandaŠtěpán Janda 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 PB 0434
30= Martin SchönfeldMartin Schönfeld 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov PB 0427
30= Jakub SteffanJakub Steffan 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 PB 0427
32 Tobiáš KrobotTobiáš Krobot 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 PB 0389
33 Adam MikolowitschAdam Mikolowitsch 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov PB 0387
34 Jan DočkalJan Dočkal 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov PB 0379
35 Michal VincourekMichal Vincourek 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov PB 0370
36 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 PB 0368
37 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí PB 0367
38 Michal TomalaMichal Tomala 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc PB 0349
39 Jan MazánekJan Mazánek 09 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí PB 0342
40 Pavel TichýPavel Tichý 11 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 PB 0331
41 Filip HriníkFilip Hriník 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 PB 0328
42= Mikuláš SovaMikuláš Sova 10 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 PB 0303
42= Saša MarekSaša Marek 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov PB 0303
44 Jáchym KubelkaJáchym Kubelka 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní PB 0276
45 Tomáš MaliňákTomáš Maliňák 10 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 PB 0276
46 Ondřej KubáňOndřej Kubáň 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc PB 0262
47 Jakub DudíkJakub Dudík 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov PB 0225
48 Daniel StrouhalDaniel Strouhal 10 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí PB 0224
49 David CigánekDavid Cigánek 11 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května PB 0206
50= Viktor HansgutViktor Hansgut 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc PB 0000
50= Alex SlováčekAlex Slováček 10 FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc PB 0000
50= Lukáš RezekLukáš Rezek 11 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
50= Sebastian ForetSebastian Foret 09 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí PB 0000
50= Alexandr SladkýAlexandr Sladký 10 FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí PB 0000
50= David HolinkaDavid Holinka 10 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní PB 0000
50= Vojtěch HaganVojtěch Hagan 09 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1 PB 0000
50= Adriano KadlecAdriano Kadlec 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 PB 0000
50= Vojtěch MacháčekVojtěch Macháček 10 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní PB 0000
50= Václav KlemtVáclav Klemt 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
50= Matyáš HalamkaMatyáš Halamka 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
50= Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
50= Šimon DvořákŠimon Dvořák 11 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov PB 0000
50= Adam HofschneiderAdam Hofschneider 10 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května PB 0000
50= Martin RuprichMartin Ruprich 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května PB 0000
50= Robin MickaRobin Micka 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov PB 0000
Celkem 65 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SchönfeldMartin Schönfeld
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 63.88 427.00
2 Tomáš MolnarTomáš Molnar
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
09 58.95 384.00
3 Jan DočkalJan Dočkal
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
10 58.35 379.00
4 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 57.02 368.00
5 Jan MazánekJan Mazánek
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
09 54.04 342.00
6 Aleš PechaAleš Pecha
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
10 53.18 335.00
7 Filip HriníkFilip Hriník
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
09 52.32 328.00
8 David ŽižkaDavid Žižka
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 51.80 323.00
9 Vít NavrátilVít Navrátil
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
09 50.93 316.00
10 Robin MickaRobin Micka
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
10 50.28 310.00
11 Denis GábaDenis Gába
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
09 48.39 294.00
12 Alexandr SladkýAlexandr Sladký
FZŠ Tererovo náměstíFZŠ Tererovo náměstí
10 48.29 293.00
13 Jakub SkopalJakub Skopal
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
09 43.11 250.00
14 Tomáš VáclavekTomáš Václavek
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
10 42.82 248.00
15 Sajmon VogellandSajmon Vogelland
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
09 41.38 236.00
16 Max DamajkaMax Damajka
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
09 41.00 232.00
17 Michal TomalaMichal Tomala
FZŠ a MŠ Holečkova OlomoucFZŠ a MŠ Holečkova Olomouc
10 40.50 228.00
18 Mikuláš SovaMikuláš Sova
ZŠ Přerov, Za mlýnem 1ZŠ Přerov, Za mlýnem 1
10 40.01 224.00
19 David CigánekDavid Cigánek
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
11 37.83 206.00
20 Adam HofschneiderAdam Hofschneider
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
10 32.02 159.00
Celkem 20 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora KopeckáBarbora Kopecká 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1956
2 Barbora ŠčučkováBarbora Ščučková 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 1911
3 Lada RůžičkováLada Růžičková 09 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 1765
4 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 1677
5 Mariella HofmanováMariella Hofmanová 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1623
6 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 1303
7 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1052
8 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 1032
9 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0997
10 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 0993
11 Anna ŠenkováAnna Šenková 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0943
12 Natálie KouřilováNatálie Kouřilová 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0853
13 Eliška HradilováEliška Hradilová 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0828
14 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 0810
15 Iva Lucie JaníčkováIva Lucie Janíčková 08 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 0786
16 Natálie KoláčkováNatálie Koláčková 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0777
17 Laura CsomováLaura Csomová 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0761
18 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0698
19 Lucie BřenkováLucie Břenková 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0639
20 Anna SkopalováAnna Skopalová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0637
21 Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0616
22 Marie ŠkráškováMarie Škrášková 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0582
23 Natálie HrubanováNatálie Hrubanová 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0577
24= Dana BřezinováDana Březinová 09 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 0571
24= Julie HrabovskáJulie Hrabovská 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0571
26 Tereza PajchlováTereza Pajchlová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0559
27 Viktorie ZávodnáViktorie Závodná 08 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 0541
28 Klára ZvonečkováKlára Zvonečková 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0538
29 Michaela KornerováMichaela Kornerová 09 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 0508
30= Monika ŠpitováMonika Špitová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0491
30= Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0491
30= Barbora FaltusováBarbora Faltusová 08 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 0491
33 Tereza MacháčkováTereza Macháčková 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0467
34 Emma BankováEmma Banková 08 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 0449
35 Julie KrejčíJulie Krejčí 08 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 0444
36 Julie HorováJulie Horová 08 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 0434
37 Izabela Amélie NicodIzabela Amélie Nicod 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0429
38 Vendula VyvážilováVendula Vyvážilová 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0419
39 Eliška ZbožínkováEliška Zbožínková 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0382
40 Lucie HolišováLucie Holišová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0343
41 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0310
42 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0301
43 Nela ŠtáblováNela Štáblová 09 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 0290
44= Renáta TomanováRenáta Tomanová 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0000
44= Nikola HrbáčkováNikola Hrbáčková 08 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 0000
44= Julie KonečnáJulie Konečná 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0000
44= Karolína CigánkováKarolína Cigánková 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 0000
44= Helena ZámorskáHelena Zámorská 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
44= Nikola HrbáčkováNikola Hrbáčková 08 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 0000
44= Michaela Miroslava LounováMichaela Miroslava Lounová 07 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk 0000
44= Klára Emilie JandováKlára Emilie Jandová 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 0000
44= Alice TománkováAlice Tománková 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 0000
44= Sára ŠpičákováSára Špičáková 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
44= Hana SkokanováHana Skokanová 08 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 0000
44= Marie GájováMarie Gájová 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
44= Nicol BartošováNicol Bartošová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
44= Veronika MotalováVeronika Motalová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
Celkem 57 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1848
2 Adéla KřiklavováAdéla Křiklavová 09 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1398
3 Michaela LavičkováMichaela Lavičková 10 ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice 1333
4 Gabriela SovováGabriela Sovová 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1324
5 Karolína KopečnáKarolína Kopečná 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1268
6 Anna GregorováAnna Gregorová 10 ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice 1141
7 Marie NovosadováMarie Novosadová 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1096
8 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1079
9 Laura MikulášováLaura Mikulášová 11 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1029
10 Nela BernhauerováNela Bernhauerová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0989
11 Izabela ZapletalováIzabela Zapletalová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0980
12 Alžběta SlezákováAlžběta Slezáková 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0910
13 Dominika FuksováDominika Fuksová 09 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0887
14= Elena KrálováElena Králová 11 ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice 0850
14= Sára KlemšováSára Klemšová 09 ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice 0850
16 Alžběta EllnerováAlžběta Ellnerová 11 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0846
17 Eliška AndrlováEliška Andrlová 11 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0799
18 Ema SmoluchováEma Smoluchová 09 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0779
19 Nikola ZahradníčkováNikola Zahradníčková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0737
20 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 10 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0731
21 Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0696
22 Štěpánka NantlováŠtěpánka Nantlová 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0666
23 Nikola MelkováNikola Melková 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0618
24 Veronika PříkopováVeronika Příkopová 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0553
25 Ella DrahotuskáElla Drahotuská 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0526
26= Magdalena BártováMagdalena Bártová 11 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0491
26= Natálie PřikrylováNatálie Přikrylová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0491
28 Lucie NimmrichterováLucie Nimmrichterová 10 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0470
29 Natálie ZajícováNatálie Zajícová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0409
30 Berenika RýznarováBerenika Rýznarová 10 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0407
31 Lucie RajnochováLucie Rajnochová 11 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0394
32 Simona BurešováSimona Burešová 11 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0376
33 Julie RutarováJulie Rutarová 11 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0370
34= Ema RosákováEma Rosáková 10 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0369
34= Kamila JuráňováKamila Juráňová 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0369
36 Dita VejražkováDita Vejražková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0358
37= Alžběta ŠvastalováAlžběta Švastalová 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0347
37= Ella BenýškováElla Benýšková 11 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0347
39 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 11 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0339
40 Ema KoldováEma Koldová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0325
41 Aneta ŠťastnáAneta Šťastná 09 ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice 0318
42 Veronika ChatrnáVeronika Chatrná 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0315
43 Ema KacelováEma Kacelová 10 ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice 0314
44 Petra DulanskáPetra Dulanská 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0301
45 Nela SadilováNela Sadilová 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0294
46= Natálie ZemanováNatálie Zemanová 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0293
46= Jasmína BudkováJasmína Budková 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0293
46= Eliška JehlářováEliška Jehlářová 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0293
49 Nina HuptychováNina Huptychová 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0281
50 Eliška LangrováEliška Langrová 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0262
51 Dominika SpalováDominika Spalová 11 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0218
52 Barbora SmékalováBarbora Smékalová 10 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0200
53= Adéla SlivkováAdéla Slivková 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
53= Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
53= Kateřina MišákováKateřina Mišáková 11 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0000
53= Kateřina BěhalováKateřina Běhalová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0000
53= Ema JanůEma Janů 10 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
53= Laura MarkovičováLaura Markovičová 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
53= Julie SýkorováJulie Sýkorová 11 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0000
53= Andrea ValouškováAndrea Valoušková 10 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
53= Nikola ZamykalováNikola Zamykalová 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
53= Lenka MyšíkováLenka Myšíková 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0000
53= Viktorie CínováViktorie Cínová 10 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0000
53= Denisa KalábováDenisa Kalábová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
53= Laura LiskováLaura Lisková 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
Celkem 65 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 23.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie RajnochováLucie Rajnochová
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
11 43.19 394.00
2 Julie RutarováJulie Rutarová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
11 41.20 370.00
3 Dita VejražkováDita Vejražková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 40.24 358.00
4 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
11 38.64 339.00
5 Ema KoldováEma Koldová
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
10 37.48 325.00
6 Aneta ŠťastnáAneta Šťastná
ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice
09 36.91 318.00
7 Ema KacelováEma Kacelová
ŽŠ Vodní MohelniceŽŠ Vodní Mohelnice
10 36.63 314.00
8 Alžběta EllnerováAlžběta Ellnerová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
11 35.74 303.00
9 Petra DulanskáPetra Dulanská
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
10 35.55 301.00
10 Štěpánka NantlováŠtěpánka Nantlová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
10 35.24 297.00
11 Ema SmoluchováEma Smoluchová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
09 35.16 296.00
12 Nela SadilováNela Sadilová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 34.98 294.00
13 Alžběta ŠvastalováAlžběta Švastalová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 33.86 281.00
14 Ella DrahotuskáElla Drahotuská
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
10 33.45 276.00
15 Barbora SmékalováBarbora Smékalová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
10 32.39 263.00
16 Eliška LangrováEliška Langrová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
10 32.31 262.00
17 Eliška AndrlováEliška Andrlová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
11 32.27 262.00
18 Simona BurešováSimona Burešová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
11 31.25 250.00
19 Dominika SpalováDominika Spalová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
11 28.01 212.00
Celkem 19 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 1860
2 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 1691
3 ZŠ Boženy Němcové Zábřeh{8} 1507
4 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 1398
5 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 1383
6 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1295
7 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 1244
8 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 1166
9 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 1164
10 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 1163
11 ZŠ Boženy Němcové Zábřeh{8} 1096
12 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1086
13 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 1081
14 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1063
15 ZŠ U Tenisu A{8} 1058
16 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 993
17 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 984
18 ZŠ Boženy Němcové Zábřeh{8} 944
19 ZŠ U Tenisu A{8} 940
20 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 933
21 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 881
22 ZŠ Boženy Němcové Zábřeh{8} 845
23 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 797
24 ZŠ U Tenisu A{8} 782
25 ZŠ U Tenisu A{8} 714
26 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 708
27 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 667
28 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 659
29 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 651
30 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 614
31 ZŠ U Tenisu A{8} 577
32 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 563
33 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 555
34 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 548
35 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 541
36 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 526
37 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 516
38 ZŠ Boženy Němcové Zábřeh{8} 498
39 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 492
40 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 490
41 ZŠ Boženy Němcové Zábřeh{8} 484
42 ZŠ U Tenisu A{8} 480
43 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 464
44 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 457
45 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 449
46 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 440
47 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 419
48 ZŠ U Tenisu A{8} 396
49 ZŠ U Tenisu A{8} 188
50 ŽŠ Vodní Mohelnice{8} 0
50 ZŠ Boženy Němcové Zábřeh{8} 0
50 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 0
50 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 0
50 ZŠ U Tenisu A{8} 0
50 ZŠ Boženy Němcové Zábřeh{8} 0
50 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 0
50 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
50 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 0
50 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 0
50 ZŠ Boženy Němcové Zábřeh{8} 0
50 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk{8} 0
50 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
Celkem 62 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Šumperk,8.května{8} 1203
2 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 1184
3 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 1059
4 FZŠ Tererovo náměstí{8} 1025
5 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 1008
6 FZŠ Tererovo náměstí{8} 895
7 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1{8} 851
8 FZŠ Tererovo náměstí{8} 837
9 FZŠ Tererovo náměstí{8} 815
10 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 812
11 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 806
12 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 789
13 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1{8} 787
14 ZŠ Šumperk,8.května{8} 756
15 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 750
16 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 713
17 ZŠ Šumperk,8.května{8} 695
18 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 675
19 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 654
20 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 649
21 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 597
22 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 560
23 ZŠ Šumperk,8.května{8} 539
24 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 532
25 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1{8} 528
26 ZŠ Šumperk,8.května{8} 521
27 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 498
28 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 446
29 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1{8} 434
30 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 427
30 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1{8} 427
32 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 389
33 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 387
34 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 379
35 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 370
36 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 368
37 FZŠ Tererovo náměstí{8} 367
38 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 349
39 FZŠ Tererovo náměstí{8} 342
40 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 331
41 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1{8} 328
42 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 303
42 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1{8} 303
44 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1{8} 276
44 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 276
46 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 262
47 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 225
48 FZŠ Tererovo náměstí{8} 224
49 ZŠ Šumperk,8.května{8} 206
50 ZŠ Šumperk,8.května{8} 0
50 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
50 ZŠ Šumperk,8.května{8} 0
50 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
50 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
50 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
50 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
50 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 0
50 FZŠ a MŠ Holečkova Olomouc{8} 0
50 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
50 FZŠ Tererovo náměstí{8} 0
50 FZŠ Tererovo náměstí{8} 0
50 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 0
50 ZŠ Přerov, Za mlýnem 1{8} 0
50 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
50 ZŠ Mohelnice Vodní{8} 0
Celkem 65 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 1956
2 ZŠ Šumperk,8.května{8} 1911
3 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk{8} 1765
4 ZŠ Nemilany Olomouc{8} 1677
5 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1623
6 ZŠ Šumperk,8.května{8} 1303
7 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 1052
8 ZŠ Nemilany Olomouc{8} 1032
9 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 997
10 ZŠ Šumperk,8.května{8} 993
11 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 943
12 ZŠ Nemilany Olomouc{8} 853
13 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 828
14 ZŠ Šumperk,8.května{8} 810
15 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk{8} 786
16 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 777
17 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 761
18 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 698
19 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 639
20 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 637
21 ZŠ Nemilany Olomouc{8} 616
22 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 582
23 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 577
24 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk{8} 571
24 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 571
26 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 559
27 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk{8} 541
28 ZŠ Nemilany Olomouc{8} 538
29 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk{8} 508
30 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 491
30 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 491
30 ZŠ Šumperk,8.května{8} 491
33 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 467
34 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk{8} 449
35 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk{8} 444
36 ZŠ Šumperk,8.května{8} 434
37 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 429
38 ZŠ Nemilany Olomouc{8} 419
39 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 382
40 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 343
41 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 310
42 ZŠ Nemilany Olomouc{8} 301
43 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk{8} 290
44 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0
44 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk{8} 0
44 ZŠ Nemilany Olomouc{8} 0
44 ZŠ Šumperk,8.května{8} 0
44 ZŠ Nemilany Olomouc{8} 0
44 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk{8} 0
44 ZŠ, Dr. E. Beneše 1, Šumperk{8} 0
44 ZŠ Šumperk,8.května{8} 0
44 ZŠ Šumperk,8.května{8} 0
44 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
44 ZŠ Šumperk,8.května{8} 0
44 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0
44 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
44 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
Celkem 57 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1848
2 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 1398
3 ŽŠ Vodní Mohelnice{8} 1333
4 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 1324
5 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 1268
6 ŽŠ Vodní Mohelnice{8} 1141
7 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 1096
8 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 1079
9 Gymnázium Šumperk{8} 1029
10 ZŠ Přerov, Trávník 27{8} 989
11 ZŠ Přerov, Trávník 27{8} 980
12 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 910
13 ZŠ Přerov, Trávník 27{8} 887
14 ŽŠ Vodní Mohelnice{8} 850
14 ŽŠ Vodní Mohelnice{8} 850
16 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 846
17 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 799
18 Gymnázium Šumperk{8} 779
19 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 737
20 Gymnázium Šumperk{8} 731
21 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 696
22 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 666
23 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 618
24 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 553
25 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 526
26 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 491
26 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 491
28 Gymnázium Šumperk{8} 470
29 ZŠ Přerov, Trávník 27{8} 409
30 Gymnázium Šumperk{8} 407
31 ZŠ Přerov, Trávník 27{8} 394
32 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 376
33 Gymnázium Šumperk{8} 370
34 Gymnázium Šumperk{8} 369
34 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 369
36 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 358
37 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 347
37 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 347
39 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 339
40 ZŠ Přerov, Trávník 27{8} 325
41 ŽŠ Vodní Mohelnice{8} 318
42 ZŠ Přerov, Trávník 27{8} 315
43 ŽŠ Vodní Mohelnice{8} 314
44 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 301
45 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 294
46 ZŠ Přerov, Trávník 27{8} 293
46 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 293
46 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 293
49 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 281
50 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 262
51 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 218
52 Gymnázium Šumperk{8} 200
53 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
53 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 0
53 ZŠ Přerov, Trávník 27{8} 0
53 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
53 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
53 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov{8} 0
53 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 0
53 Gymnázium Šumperk{8} 0
53 Gymnázium Šumperk{8} 0
53 ZŠ Přerov, Trávník 27{8} 0
53 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33{8} 0
53 ZŠ Zeyerova Olomouc{8} 0
53 ZŠ Jana Železného Prostějov{8} 0
Celkem 65 závodníků