Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský kraj

Břeclav (17. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ČomaTomáš Čoma 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.71 646.00
2 Bronislav BušBronislav Buš 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 5 08.01 557.00
3 Lukáš AubrechtLukáš Aubrecht 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 4 08.16 514.00
4 Lukáš KinclLukáš Kincl 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 08.22 498.00
5 Adam DastychAdam Dastych 08 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 2 08.46 434.00
6 Vnislav KnapíkVnislav Knapík 07 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... 8 08.46 434.00
7 Lukáš JaníkLukáš Janík 08 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 1 08.88 331.00
8 Radim HalouzkaRadim Halouzka 08 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 7 08.93 320.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PellaDavid Pella 08 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 8 07.79 622.00
2 Petr KnollPetr Knoll 08 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... 5 07.85 604.00
3 Jakub LesovskýJakub Lesovský 07 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 2 07.95 574.00
4 Dominik MeissnerDominik Meissner 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 08.09 534.00
5 Denis KurdějovskýDenis Kurdějovský 08 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 6 08.23 495.00
6 Patrik OdehnalPatrik Odehnal 07 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 7 08.49 426.00
7 Štěpán KoníčekŠtěpán Koníček 07 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 3 08.78 354.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 07.60 681.00
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 08 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 2 07.98 565.00
3 Erik PolákErik Polák 08 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 6 08.11 528.00
4 Filip PlevačFilip Plevač 08 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 3 08.23 495.00
5 Petr ŠubaPetr Šuba 08 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 8 08.53 416.00
6 Filip ŠárekFilip Šárek 08 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 7 08.78 354.00
7 Tomáš ReichmanTomáš Reichman 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 4 08.88 331.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin UhrovičMartin Uhrovič 08 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 6 08.01 557.00
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 4 08.10 531.00
3 Šimon TrubačíkŠimon Trubačík 07 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 3 08.23 495.00
4 Michal ValentaMichal Valenta 08 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 08.28 481.00
5 Jan Fábio TamášJan Fábio Tamáš 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 08.36 460.00
6 Viktor VybíralViktor Vybíral 07 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... 7 08.58 403.00
Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 07.60 681.00
2 Tomáš ČomaTomáš Čoma 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.71 646.00
3 David PellaDavid Pella 08 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 8 07.79 622.00
4 Petr KnollPetr Knoll 08 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... 5 07.85 604.00
5 Jakub LesovskýJakub Lesovský 07 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 2 07.95 574.00
6 Dominik SvobodaDominik Svoboda 08 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 2 07.98 565.00
7 Bronislav BušBronislav Buš 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 5 08.01 557.00
7 Martin UhrovičMartin Uhrovič 08 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 6 08.01 557.00
9 Dominik MeissnerDominik Meissner 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 08.09 534.00
10 Ondřej VeselýOndřej Veselý 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 4 08.10 531.00
11 Erik PolákErik Polák 08 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 6 08.11 528.00
12 Lukáš AubrechtLukáš Aubrecht 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 4 08.16 514.00
13 Lukáš KinclLukáš Kincl 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 08.22 498.00
14 Denis KurdějovskýDenis Kurdějovský 08 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 6 08.23 495.00
14 Filip PlevačFilip Plevač 08 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 3 08.23 495.00
14 Šimon TrubačíkŠimon Trubačík 07 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 3 08.23 495.00
17 Michal ValentaMichal Valenta 08 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 08.28 481.00
18 Jan Fábio TamášJan Fábio Tamáš 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 08.36 460.00
19 Adam DastychAdam Dastych 08 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 2 08.46 434.00
19 Vnislav KnapíkVnislav Knapík 07 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... 8 08.46 434.00
21 Patrik OdehnalPatrik Odehnal 07 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 7 08.49 426.00
22 Petr ŠubaPetr Šuba 08 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 8 08.53 416.00
23 Viktor VybíralViktor Vybíral 07 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... 7 08.58 403.00
24 Štěpán KoníčekŠtěpán Koníček 07 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 3 08.78 354.00
24 Filip ŠárekFilip Šárek 08 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 7 08.78 354.00
26 Lukáš JaníkLukáš Janík 08 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 1 08.88 331.00
26 Tomáš ReichmanTomáš Reichman 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 4 08.88 331.00
28 Radim HalouzkaRadim Halouzka 08 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 7 08.93 320.00
Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 8 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik FoukalPatrik Foukal 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1 08.56 408.00
2 Tomáš BrhelTomáš Brhel 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 6 08.57 406.00
3 Martin BeránekMartin Beránek 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 7 08.65 386.00
4 Samuel EjemighayeSamuel Ejemighaye 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 8 08.66 383.00
5 Lukáš HanákLukáš Hanák 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 08.72 369.00
6 Adam ČechAdam Čech 11 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 4 08.88 331.00
7 Martin JordánMartin Jordán 10 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 5 08.89 329.00
8 Adam JedličkaAdam Jedlička 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 2 09.03 298.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik LabuťDominik Labuť 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 5 08.17 511.00
2 Štěpán KrapkaŠtěpán Krapka 09 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 6 08.41 447.00
3 David PokoraDavid Pokora 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 1 08.77 357.00
4 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 3 09.00 304.00
5 Dominik KuběnaDominik Kuběna 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 09.14 274.00
6 Tomáš PodsedníkTomáš Podsedník 09 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim 7 09.19 264.00
7 Jan NovotnýJan Novotný 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4 09.26 249.00
8 Michael SlabýMichael Slabý 10 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 8 09.62 181.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠpičkaDavid Špička 09 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim 7 07.65 665.00
2 Jakub ŠlapanskýJakub Šlapanský 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 2 08.15 517.00
3 Martin SmutnýMartin Smutný 10 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... 5 08.36 460.00
4 David ŠindelkaDavid Šindelka 10 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 6 08.70 374.00
5 Antonín VenkrbecAntonín Venkrbec 09 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... 1 08.72 369.00
6 Adam ŠurýnAdam Šurýn 09 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 4 08.73 366.00
7 Filip ŠeptunFilip Šeptun 10 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim 3 08.86 336.00
8 Štěpán VybíralŠtěpán Vybíral 09 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... 8 08.87 333.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠpičkaDavid Špička 09 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim 7 07.65 665.00
2 Jakub ŠlapanskýJakub Šlapanský 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 2 08.15 517.00
3 Dominik LabuťDominik Labuť 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 5 08.17 511.00
4 Martin SmutnýMartin Smutný 10 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... 5 08.36 460.00
5 Štěpán KrapkaŠtěpán Krapka 09 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 6 08.41 447.00
6 Patrik FoukalPatrik Foukal 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1 08.56 408.00
7 Tomáš BrhelTomáš Brhel 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 6 08.57 406.00
8 Martin BeránekMartin Beránek 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 7 08.65 386.00
9 Samuel EjemighayeSamuel Ejemighaye 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 8 08.66 383.00
10 David ŠindelkaDavid Šindelka 10 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 6 08.70 374.00
11 Lukáš HanákLukáš Hanák 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 08.72 369.00
11 Antonín VenkrbecAntonín Venkrbec 09 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... 1 08.72 369.00
13 Adam ŠurýnAdam Šurýn 09 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 4 08.73 366.00
14 David PokoraDavid Pokora 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 1 08.77 357.00
15 Filip ŠeptunFilip Šeptun 10 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim 3 08.86 336.00
16 Štěpán VybíralŠtěpán Vybíral 09 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... 8 08.87 333.00
17 Adam ČechAdam Čech 11 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 4 08.88 331.00
18 Martin JordánMartin Jordán 10 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 5 08.89 329.00
19 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 3 09.00 304.00
20 Adam JedličkaAdam Jedlička 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 2 09.03 298.00
21 Dominik KuběnaDominik Kuběna 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 09.14 274.00
22 Tomáš PodsedníkTomáš Podsedník 09 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim 7 09.19 264.00
23 Jan NovotnýJan Novotný 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4 09.26 249.00
24 Michael SlabýMichael Slabý 10 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 8 09.62 181.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JankůAdéla Janků 08 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 3 SB 08.84 608.00
2 Barbora HalfarováBarbora Halfarová 08 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 5 08.94 582.00
3 Sára KašparováSára Kašparová 08 ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská 8 09.00 566.00
4 Hana BauerováHana Bauerová 08 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 2 09.10 541.00
5 Aneta DuškováAneta Dušková 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 6 09.41 465.00
6 Barbora BednářováBarbora Bednářová 08 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 4 09.51 442.00
7 Ella EndlováElla Endlová 09 ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky 7 09.58 426.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 7 08.79 621.00
2 Rozálie KošťálováRozálie Košťálová 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 SB 08.89 595.00
3 Barbora KrausováBarbora Krausová 09 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 5 SB 09.22 511.00
4 Michaela KyzlinkováMichaela Kyzlinková 09 ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská 8 09.53 438.00
5 Lilian LangrováLilian Langrová 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 6 SB 09.58 426.00
6 Zuzana NebojsováZuzana Nebojsová 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 09.65 411.00
7 KIra KinchKIra Kinch 09 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 2 10.19 299.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 4 08.41 726.00
2 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 5 08.79 621.00
3 Viola OtiepkováViola Otiepková 09 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 2 08.92 587.00
4 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 3 08.94 582.00
5 Alice OspaláAlice Ospalá 08 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 6 09.47 451.00
6 Sofie PavlíkováSofie Pavlíková 07 ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky 7 09.51 442.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 2 08.44 718.00
2 Eva VlčkováEva Vlčková 08 ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky 8 08.88 597.00
3 Karolína RežňákováKarolína Režňáková 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 SB 08.89 595.00
4 Bedřiška ŠvábenskáBedřiška Švábenská 09 ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská 7 09.00 566.00
5 Nikol SlámováNikol Slámová 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 09.09 543.00
6 Zoe RozwalkaZoe Rozwalka 09 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 4 09.34 482.00
7 Nela RežňákováNela Režňáková 09 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 6 09.56 431.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 4 08.41 726.00
2 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 2 08.44 718.00
3 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 7 08.79 621.00
3 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 5 08.79 621.00
5 Adéla JankůAdéla Janků 08 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 3 SB 08.84 608.00
6 Eva VlčkováEva Vlčková 08 ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky 8 08.88 597.00
7 Rozálie KošťálováRozálie Košťálová 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 SB 08.89 595.00
7 Karolína RežňákováKarolína Režňáková 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 SB 08.89 595.00
9 Viola OtiepkováViola Otiepková 09 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 2 08.92 587.00
10 Barbora HalfarováBarbora Halfarová 08 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 5 08.94 582.00
10 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 3 08.94 582.00
12 Sára KašparováSára Kašparová 08 ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská 8 09.00 566.00
12 Bedřiška ŠvábenskáBedřiška Švábenská 09 ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská 7 09.00 566.00
14 Nikol SlámováNikol Slámová 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 09.09 543.00
15 Hana BauerováHana Bauerová 08 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 2 09.10 541.00
16 Barbora KrausováBarbora Krausová 09 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 5 SB 09.22 511.00
17 Zoe RozwalkaZoe Rozwalka 09 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 4 09.34 482.00
18 Aneta DuškováAneta Dušková 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 6 09.41 465.00
19 Alice OspaláAlice Ospalá 08 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 6 09.47 451.00
20 Barbora BednářováBarbora Bednářová 08 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 4 09.51 442.00
20 Sofie PavlíkováSofie Pavlíková 07 ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky 7 09.51 442.00
22 Michaela KyzlinkováMichaela Kyzlinková 09 ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská 8 09.53 438.00
23 Nela RežňákováNela Režňáková 09 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 6 09.56 431.00
24 Ella EndlováElla Endlová 09 ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky 7 09.58 426.00
24 Lilian LangrováLilian Langrová 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 6 SB 09.58 426.00
26 Zuzana NebojsováZuzana Nebojsová 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 09.65 411.00
27 KIra KinchKIra Kinch 09 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 2 10.19 299.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 10 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 5 08.85 605.00
2 Amélie BartikováAmélie Bartiková 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4 SB 09.22 511.00
3 Lucie FlorcováLucie Florcová 09 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 7 09.25 504.00
4 Alice DerkováAlice Derková 10 ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 2 09.66 408.00
5 Ella AlexováElla Alexová 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 09.67 406.00
6 Julie CibereJulie Cibere 11 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 6 10.12 312.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 5 08.99 569.00
2 Kateřina KachyňováKateřina Kachyňová 10 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 09.01 564.00
3 Amálie HlávkováAmálie Hlávková 09 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 8 09.24 506.00
4 Lucie GottwaldováLucie Gottwaldová 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 2 09.36 477.00
5 Marie HladkáMarie Hladká 10 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 7 09.36 477.00
6 Vanesa ForgáčováVanesa Forgáčová 09 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 6 09.42 463.00
7 Markéta HatlapatkováMarkéta Hatlapatková 09 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 3 09.63 415.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana Anna KománkováJana Anna Kománková 10 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3 08.94 582.00
2 Melany PikusováMelany Pikusová 09 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 8 09.26 501.00
3 Tereza MiklíkováTereza Miklíková 10 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 2 09.47 451.00
4 Klára KupsováKlára Kupsová 10 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 4 09.47 451.00
5 Viktoria KleinováViktoria Kleinová 10 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 5 09.56 431.00
6 Helena Marie NeckařováHelena Marie Neckařová 10 ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 7 09.63 415.00
7 Nikola KřížováNikola Křížová 11 ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 6 09.91 355.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4 08.79 621.00
2 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 6 08.84 608.00
3 Tereza PrůdkováTereza Průdková 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 SB 08.86 603.00
4 Marie StrýčkováMarie Strýčková 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 2 08.93 584.00
5 Lucie ŠebováLucie Šebová 10 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 08.97 574.00
6 Anna TesařováAnna Tesařová 10 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 8 09.86 365.00
7 Alžběta ŠeberlováAlžběta Šeberlová 11 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 7 10.09 318.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4 08.79 621.00
2 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 6 08.84 608.00
3 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 10 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 5 08.85 605.00
4 Tereza PrůdkováTereza Průdková 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 SB 08.86 603.00
5 Marie StrýčkováMarie Strýčková 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 2 08.93 584.00
6 Jana Anna KománkováJana Anna Kománková 10 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3 08.94 582.00
7 Lucie ŠebováLucie Šebová 10 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 08.97 574.00
8 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 5 08.99 569.00
9 Kateřina KachyňováKateřina Kachyňová 10 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 09.01 564.00
10 Amélie BartikováAmélie Bartiková 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4 SB 09.22 511.00
11 Amálie HlávkováAmálie Hlávková 09 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 8 09.24 506.00
12 Lucie FlorcováLucie Florcová 09 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 7 09.25 504.00
13 Melany PikusováMelany Pikusová 09 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 8 09.26 501.00
14 Lucie GottwaldováLucie Gottwaldová 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 2 09.36 477.00
14 Marie HladkáMarie Hladká 10 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 7 09.36 477.00
16 Vanesa ForgáčováVanesa Forgáčová 09 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 6 09.42 463.00
17 Tereza MiklíkováTereza Miklíková 10 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 2 09.47 451.00
17 Klára KupsováKlára Kupsová 10 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 4 09.47 451.00
19 Viktoria KleinováViktoria Kleinová 10 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 5 09.56 431.00
20 Markéta HatlapatkováMarkéta Hatlapatková 09 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 3 09.63 415.00
20 Helena Marie NeckařováHelena Marie Neckařová 10 ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 7 09.63 415.00
22 Alice DerkováAlice Derková 10 ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 2 09.66 408.00
23 Ella AlexováElla Alexová 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 09.67 406.00
24 Anna TesařováAnna Tesařová 10 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 8 09.86 365.00
25 Nikola KřížováNikola Křížová 11 ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 6 09.91 355.00
26 Alžběta ŠeberlováAlžběta Šeberlová 11 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 7 10.09 318.00
27 Julie CibereJulie Cibere 11 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 6 10.12 312.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lucie GottwaldováLucie Gottwaldová 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 7 1:57.32 549.00
2 Amélie BartikováAmélie Bartiková 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 SB 1:57.94 539.00
3 Marie HladkáMarie Hladká 10 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 8 1:59.47 517.00
4 Julie CibereJulie Cibere 11 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 6 2:02.03 479.00
5 Ella AlexováElla Alexová 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 5 2:02.81 468.00
6 Viktoria KleinováViktoria Kleinová 10 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 10 2:03.22 462.00
7 Anna MahrováAnna Mahrová 10 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 13 2:05.67 428.00
8 Amálie HlávkováAmálie Hlávková 09 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 9 2:08.07 396.00
9 Adéla KrálováAdéla Králová 11 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 11 2:12.10 345.00
10 Iva KřápkováIva Křápková 09 ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 12 2:13.72 326.00
11 Lucie DobřenskáLucie Dobřenská 10 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 4 2:14.54 316.00
12 Karolína KubátováKarolína Kubátová 10 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 3 2:19.68 258.00
13 Sára BrandštetrováSára Brandštetrová 10 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 1 2:24.99 204.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 1:57.01 554.00
2 Lucie ŠebováLucie Šebová 10 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1 2:03.14 463.00
3 Maja TomanováMaja Tomanová 10 ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 4 2:03.18 463.00
4 Adéla ZouharováAdéla Zouharová 11 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 6 SB 2:03.33 461.00
5 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 10 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 8 2:06.71 414.00
6 Natálie PřikrylováNatálie Přikrylová 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 9 2:09.62 376.00
7 Lenka ŠenkýřováLenka Šenkýřová 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 2:11.72 350.00
8 Eliška SalajkováEliška Salajková 10 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 11 2:12.11 345.00
9 Kristýna MusilováKristýna Musilová 09 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 7 2:12.22 344.00
10 Marie ŠťastnáMarie Šťastná 11 ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 5 2:12.69 338.00
11 Adéla SoudkováAdéla Soudková 10 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 13 2:17.10 286.00
12 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 10 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 12 2:17.55 281.00
13 Alžběta ŠeberlováAlžběta Šeberlová 11 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 14 2:17.56 281.00
Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 10 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 1:57.01 554.00
2 Lucie GottwaldováLucie Gottwaldová 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 7 1:57.32 549.00
3 Amélie BartikováAmélie Bartiková 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 SB 1:57.94 539.00
4 Marie HladkáMarie Hladká 10 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 8 1:59.47 517.00
5 Julie CibereJulie Cibere 11 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 6 2:02.03 479.00
6 Ella AlexováElla Alexová 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 5 2:02.81 468.00
7 Lucie ŠebováLucie Šebová 10 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1 2:03.14 463.00
8 Maja TomanováMaja Tomanová 10 ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 4 2:03.18 463.00
9 Viktoria KleinováViktoria Kleinová 10 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 10 2:03.22 462.00
10 Adéla ZouharováAdéla Zouharová 11 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 6 SB 2:03.33 461.00
11 Anna MahrováAnna Mahrová 10 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 13 2:05.67 428.00
12 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 10 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 8 2:06.71 414.00
13 Amálie HlávkováAmálie Hlávková 09 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 9 2:08.07 396.00
14 Natálie PřikrylováNatálie Přikrylová 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 9 2:09.62 376.00
15 Lenka ŠenkýřováLenka Šenkýřová 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 2:11.72 350.00
16 Adéla KrálováAdéla Králová 11 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 11 2:12.10 345.00
17 Eliška SalajkováEliška Salajková 10 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 11 2:12.11 345.00
18 Kristýna MusilováKristýna Musilová 09 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 7 2:12.22 344.00
19 Marie ŠťastnáMarie Šťastná 11 ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 5 2:12.69 338.00
20 Iva KřápkováIva Křápková 09 ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 12 2:13.72 326.00
21 Lucie DobřenskáLucie Dobřenská 10 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 4 2:14.54 316.00
22 Adéla SoudkováAdéla Soudková 10 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 13 2:17.10 286.00
23 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 10 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 12 2:17.55 281.00
24 Alžběta ŠeberlováAlžběta Šeberlová 11 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 14 2:17.56 281.00
25 Karolína KubátováKarolína Kubátová 10 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 3 2:19.68 258.00
26 Sára BrandštetrováSára Brandštetrová 10 ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 1 2:24.99 204.00
Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 10 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ema FialováEma Fialová 08 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 8 2:25.20 754.00
2 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 11 2:44.03 528.00
3 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 1 2:47.04 495.00
4 Dominika HorákováDominika Horáková 08 ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky 4 2:52.17 441.00
5 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská 10 2:53.14 432.00
6 Ella EndlováElla Endlová 09 ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky 2 3:01.27 353.00
7 Zina JaníkováZina Janíková 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 6 3:03.99 329.00
8 Eliška HubíkováEliška Hubíková 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 5 3:07.13 302.00
9 Michaela KyzlinkováMichaela Kyzlinková 09 ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská 12 3:07.93 295.00
10 Denisa FinstrlováDenisa Finstrlová 09 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 9 3:33.98 115.00
Šarlota MarešováŠarlota Marešová 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 DNF
Tereza MiklošováTereza Miklošová 09 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 7 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 8 2:30.68 684.00
2 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 10 2:41.26 558.00
3 Vendula ŠtipčákováVendula Štipčáková 08 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 2 2:55.00 413.00
4 Nikola SaboNikola Sabo 08 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 9 2:58.51 379.00
5 Nina NekardováNina Nekardová 09 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 4 3:00.01 365.00
6 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská 12 3:04.35 326.00
7 Petra StrážnickáPetra Strážnická 09 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 11 3:05.61 315.00
8 Alice OspaláAlice Ospalá 08 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 6 3:05.68 314.00
9 Karolína RežňákováKarolína Režňáková 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 3:07.28 300.00
10 Adina ProcházkováAdina Procházková 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 1 3:10.34 275.00
11 Julie NohelováJulie Nohelová 09 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 5 3:11.70 264.00
12 Veronika PadělkováVeronika Padělková 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 7 3:19.32 207.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema FialováEma Fialová 08 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 8 2:25.20 754.00
2 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 8 2:30.68 684.00
3 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 10 2:41.26 558.00
4 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 11 2:44.03 528.00
5 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 1 2:47.04 495.00
6 Dominika HorákováDominika Horáková 08 ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky 4 2:52.17 441.00
7 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská 10 2:53.14 432.00
8 Vendula ŠtipčákováVendula Štipčáková 08 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 2 2:55.00 413.00
9 Nikola SaboNikola Sabo 08 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 9 2:58.51 379.00
10 Nina NekardováNina Nekardová 09 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 4 3:00.01 365.00
11 Ella EndlováElla Endlová 09 ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky 2 3:01.27 353.00
12 Zina JaníkováZina Janíková 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 6 3:03.99 329.00
13 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská 12 3:04.35 326.00
14 Petra StrážnickáPetra Strážnická 09 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 11 3:05.61 315.00
15 Alice OspaláAlice Ospalá 08 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 6 3:05.68 314.00
16 Eliška HubíkováEliška Hubíková 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 5 3:07.13 302.00
17 Karolína RežňákováKarolína Režňáková 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 3:07.28 300.00
18 Michaela KyzlinkováMichaela Kyzlinková 09 ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská 12 3:07.93 295.00
19 Adina ProcházkováAdina Procházková 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 1 3:10.34 275.00
20 Julie NohelováJulie Nohelová 09 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 5 3:11.70 264.00
21 Veronika PadělkováVeronika Padělková 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 7 3:19.32 207.00
22 Denisa FinstrlováDenisa Finstrlová 09 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 9 3:33.98 115.00
Šarlota MarešováŠarlota Marešová 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 DNF
Tereza MiklošováTereza Miklošová 09 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 7 DNF

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1 3:00.12 663.00
2 Štěpán FrýdekŠtěpán Frýdek 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 9 3:15.79 518.00
3 Tomáš BrhelTomáš Brhel 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 7 3:22.36 462.00
4 Lukáš HollýLukáš Hollý 09 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim 12 3:29.34 406.00
5 Martin GavandaMartin Gavanda 09 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim 10 3:30.56 396.00
6 Martin HiklMartin Hikl 11 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 11 3:33.60 373.00
7 Martin JordánMartin Jordán 10 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 5 SB 3:35.60 358.00
8 Václav KopkaVáclav Kopka 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 2 3:36.04 355.00
9 Jan KopkaJan Kopka 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 3:37.91 341.00
10 Matěj FráňaMatěj Fráňa 10 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... 8 3:50.68 255.00
11 Ondřej BystřickýOndřej Bystřický 09 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 4 3:51.59 249.00
12 Michal BernátMichal Bernát 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 6 4:05.28 170.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adam TkanýAdam Tkaný 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 10 3:35.09 362.00
2 Alexandre LaiAlexandre Lai 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 3:37.17 347.00
3 David VaníčekDavid Vaníček 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 11 3:37.30 346.00
4 Michal PulpánMichal Pulpán 09 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2 SB 3:38.97 334.00
5 Matěj MusilMatěj Musil 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 3 3:39.24 332.00
6 David PešekDavid Pešek 09 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 5 3:40.58 322.00
7 Filip PokornýFilip Pokorný 11 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... 6 3:44.23 297.00
8 Jakub PollákJakub Pollák 10 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 7 3:44.73 294.00
9 Jan PospíšilJan Pospíšil 11 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 8 3:45.07 291.00
10 Jakub NovákJakub Novák 11 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim 4 3:46.08 285.00
11 Vojtěch VymyslickýVojtěch Vymyslický 10 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 13 3:55.20 227.00
12 Štěpán VybíralŠtěpán Vybíral 09 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... 12 4:08.88 152.00
Michael SlabýMichael Slabý 10 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 9 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1 3:00.12 663.00
2 Štěpán FrýdekŠtěpán Frýdek 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 9 3:15.79 518.00
3 Tomáš BrhelTomáš Brhel 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 7 3:22.36 462.00
4 Lukáš HollýLukáš Hollý 09 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim 12 3:29.34 406.00
5 Martin GavandaMartin Gavanda 09 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim 10 3:30.56 396.00
6 Martin HiklMartin Hikl 11 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 11 3:33.60 373.00
7 Adam TkanýAdam Tkaný 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 10 3:35.09 362.00
8 Martin JordánMartin Jordán 10 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 5 SB 3:35.60 358.00
9 Václav KopkaVáclav Kopka 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 2 3:36.04 355.00
10 Alexandre LaiAlexandre Lai 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 3:37.17 347.00
11 David VaníčekDavid Vaníček 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 11 3:37.30 346.00
12 Jan KopkaJan Kopka 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3 3:37.91 341.00
13 Michal PulpánMichal Pulpán 09 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2 SB 3:38.97 334.00
14 Matěj MusilMatěj Musil 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 3 3:39.24 332.00
15 David PešekDavid Pešek 09 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 5 3:40.58 322.00
16 Filip PokornýFilip Pokorný 11 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... 6 3:44.23 297.00
17 Jakub PollákJakub Pollák 10 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 7 3:44.73 294.00
18 Jan PospíšilJan Pospíšil 11 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 8 3:45.07 291.00
19 Jakub NovákJakub Novák 11 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim 4 3:46.08 285.00
20 Matěj FráňaMatěj Fráňa 10 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... 8 3:50.68 255.00
21 Ondřej BystřickýOndřej Bystřický 09 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 4 3:51.59 249.00
22 Vojtěch VymyslickýVojtěch Vymyslický 10 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 13 3:55.20 227.00
23 Michal BernátMichal Bernát 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 6 4:05.28 170.00
24 Štěpán VybíralŠtěpán Vybíral 09 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... 12 4:08.88 152.00
Michael SlabýMichael Slabý 10 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 9 DNS

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Dominik MeissnerDominik Meissner 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 5:07.17 519.00
2 Bronislav BušBronislav Buš 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 5:07.19 519.00
3 Séan George ClarkeSéan George Clarke 07 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 6 5:10.29 502.00
4 Josef KučeraJosef Kučera 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 2 5:10.91 499.00
5 Adam KnotekAdam Knotek 08 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 11 5:19.48 453.00
6 Lukáš BudíkLukáš Budík 08 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 4 5:20.70 446.00
7 Filip BuchtaFilip Buchta 07 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 5 5:22.61 437.00
8 Vítek KučeraVítek Kučera 08 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 13 5:23.07 434.00
9 Jakub KepákJakub Kepák 08 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 9 5:23.42 432.00
10 Bruno KlikaBruno Klika 08 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 10 5:42.91 338.00
11 Jakub KováříkJakub Kovářík 08 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... 12 5:49.35 309.00
12 Lukáš DesLukáš Des 07 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... 7 6:08.69 230.00
13 Filip KalinaFilip Kalina 08 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 8 6:17.06 199.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Patrik TotkaPatrik Totka 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1 4:54.08 594.00
2 Martin UhrovičMartin Uhrovič 08 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 9 5:01.01 554.00
3 Michal ValentaMichal Valenta 08 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 10 5:06.97 520.00
4 Michal ŠálekMichal Šálek 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 2 5:08.84 510.00
5 Lukáš VáňaLukáš Váňa 09 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 11 5:10.43 501.00
6 Lukáš VodičkaLukáš Vodička 08 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 12 5:13.49 485.00
7 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 07 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 8 5:14.98 477.00
8 Adam ŘiháčekAdam Řiháček 09 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 6 5:17.60 463.00
9 František SchneiderFrantišek Schneider 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 5:24.35 428.00
10 Dominik NevídalDominik Nevídal 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 4 SB 5:26.14 419.00
11 Bonifác SchillerBonifác Schiller 08 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 7 5:30.98 395.00
12 Viktor VybíralViktor Vybíral 07 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... 13 5:32.80 386.00
13 Petr PavlišPetr Pavliš 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 5 5:52.33 296.00
Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 14 DNF
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik TotkaPatrik Totka 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 1 4:54.08 594.00
2 Martin UhrovičMartin Uhrovič 08 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 9 5:01.01 554.00
3 Michal ValentaMichal Valenta 08 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 10 5:06.97 520.00
4 Dominik MeissnerDominik Meissner 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 5:07.17 519.00
5 Bronislav BušBronislav Buš 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 5:07.19 519.00
6 Michal ŠálekMichal Šálek 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 2 5:08.84 510.00
7 Séan George ClarkeSéan George Clarke 07 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 6 5:10.29 502.00
8 Lukáš VáňaLukáš Váňa 09 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 11 5:10.43 501.00
9 Josef KučeraJosef Kučera 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 2 5:10.91 499.00
10 Lukáš VodičkaLukáš Vodička 08 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 12 5:13.49 485.00
11 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 07 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 8 5:14.98 477.00
12 Adam ŘiháčekAdam Řiháček 09 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 6 5:17.60 463.00
13 Adam KnotekAdam Knotek 08 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 11 5:19.48 453.00
14 Lukáš BudíkLukáš Budík 08 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 4 5:20.70 446.00
15 Filip BuchtaFilip Buchta 07 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 5 5:22.61 437.00
16 Vítek KučeraVítek Kučera 08 ZŠ MládežeZŠ Mládeže 13 5:23.07 434.00
17 Jakub KepákJakub Kepák 08 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 9 5:23.42 432.00
18 František SchneiderFrantišek Schneider 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 3 5:24.35 428.00
19 Dominik NevídalDominik Nevídal 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 4 SB 5:26.14 419.00
20 Bonifác SchillerBonifác Schiller 08 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 7 5:30.98 395.00
21 Viktor VybíralViktor Vybíral 07 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... 13 5:32.80 386.00
22 Bruno KlikaBruno Klika 08 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 10 5:42.91 338.00
23 Jakub KováříkJakub Kovářík 08 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... 12 5:49.35 309.00
24 Petr PavlišPetr Pavliš 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 5 5:52.33 296.00
25 Lukáš DesLukáš Des 07 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... 7 6:08.69 230.00
26 Filip KalinaFilip Kalina 08 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 8 6:17.06 199.00
Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 14 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Smolík, Drobilič, Meissner, Elsner Smolík, Drobilič, Meissner, Elsner Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 29.48 635.00
2 Jirman, Valenta, Šrámek, Čoma Jirman, Valenta, Šrámek, Čoma Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 30.69 544.00
3 Ševčík, Hudec, Kincl, Buš Ševčík, Hudec, Kincl, Buš ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 31.09 515.00
4 Kouřil, Vybíral, Šrámek, Knoll Kouřil, Vybíral, Šrámek, Knoll Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... 5 31.52 485.00
5 Dvořák, Schiller, Šárek, Marschal Dvořák, Schiller, Šárek, Marschal ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 6 33.32 368.00
6 Žlůva, Halouzka, Žlůva, Dastych Žlůva, Halouzka, Žlůva, Dastych ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 3 34.29 311.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trubačík, Klika, Plevač, Pella Trubačík, Klika, Plevač, Pella ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 3 30.47 560.00
2 Polák, Grabovský, Lesovský, Uhrovič Polák, Grabovský, Lesovský, Uhrovič ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 6 31.11 514.00
3 Svoboda, Kurdějovský, Souček, Šuba Svoboda, Kurdějovský, Souček, Šuba ZŠ MládežeZŠ Mládeže 5 31.40 493.00
4 Aubrecht, Veselý, Reichman, Nevídal Aubrecht, Veselý, Reichman, Nevídal Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 2 32.62 412.00
5 Kepák, Clarke, Vaníček, Černaev Kepák, Clarke, Vaníček, Černaev ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 1 33.01 387.00
6 Havrda, Dunaj, Slanina, Polouček Havrda, Dunaj, Slanina, Polouček Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 4 34.67 289.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tamáš, Režňák, Volhejn, Totka Tamáš, Režňák, Volhejn, Totka Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 31.75 469.00
2 Melichar, Janík, Kalina, Mesiarik Melichar, Janík, Kalina, Mesiarik ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 3 33.05 384.00
3 Budík, Martínek, Štursa, Odehnal Budík, Martínek, Štursa, Odehnal ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 4 33.38 364.00
4 Ochman, Buchta, Kučera, Loskot Ochman, Buchta, Kučera, Loskot ZŠ MládežeZŠ Mládeže 2 33.86 335.00
5 Dobeš, Knotek, Pavka, Vodička Dobeš, Knotek, Pavka, Vodička ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 6 36.07 217.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Smolík, Drobilič, Meissner, Elsner Smolík, Drobilič, Meissner, Elsner Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 29.48 635.00
2 Trubačík, Klika, Plevač, Pella Trubačík, Klika, Plevač, Pella ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 3 30.47 560.00
3 Jirman, Valenta, Šrámek, Čoma Jirman, Valenta, Šrámek, Čoma Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 30.69 544.00
4 Ševčík, Hudec, Kincl, Buš Ševčík, Hudec, Kincl, Buš ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1 31.09 515.00
5 Polák, Grabovský, Lesovský, Uhrovič Polák, Grabovský, Lesovský, Uhrovič ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 6 31.11 514.00
6 Svoboda, Kurdějovský, Souček, Šuba Svoboda, Kurdějovský, Souček, Šuba ZŠ MládežeZŠ Mládeže 5 31.40 493.00
7 Kouřil, Vybíral, Šrámek, Knoll Kouřil, Vybíral, Šrámek, Knoll Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... 5 31.52 485.00
8 Tamáš, Režňák, Volhejn, Totka Tamáš, Režňák, Volhejn, Totka Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 31.75 469.00
9 Aubrecht, Veselý, Reichman, Nevídal Aubrecht, Veselý, Reichman, Nevídal Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 2 32.62 412.00
10 Kepák, Clarke, Vaníček, Černaev Kepák, Clarke, Vaníček, Černaev ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 1 33.01 387.00
11 Melichar, Janík, Kalina, Mesiarik Melichar, Janík, Kalina, Mesiarik ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 3 33.05 384.00
12 Dvořák, Schiller, Šárek, Marschal Dvořák, Schiller, Šárek, Marschal ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 6 33.32 368.00
13 Budík, Martínek, Štursa, Odehnal Budík, Martínek, Štursa, Odehnal ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice 4 33.38 364.00
14 Ochman, Buchta, Kučera, Loskot Ochman, Buchta, Kučera, Loskot ZŠ MládežeZŠ Mládeže 2 33.86 335.00
15 Žlůva, Halouzka, Žlůva, Dastych Žlůva, Halouzka, Žlůva, Dastych ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 3 34.29 311.00
16 Havrda, Dunaj, Slanina, Polouček Havrda, Dunaj, Slanina, Polouček Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 4 34.67 289.00
17 Dobeš, Knotek, Pavka, Vodička Dobeš, Knotek, Pavka, Vodička ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 6 36.07 217.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanák, Fajmon, Jedlička, Labuť Hanák, Fajmon, Jedlička, Labuť ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 6 32.70 406.00
2 Korgo, Kuběna, Novotný, Kovařík Korgo, Kuběna, Novotný, Kovařík ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4 33.54 354.00
3 Šurýn, Čech, Gazdačko, Brázda Šurýn, Čech, Gazdačko, Brázda ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3 34.54 297.00
4 Baránek, Dvořák, Foukal, Adámek Baránek, Dvořák, Foukal, Adámek Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 2 34.94 275.00
5 Vintrlík, Tomašovič, Šindelka, Krapka Vintrlík, Tomašovič, Šindelka, Krapka ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 5 35.02 271.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šeptun, Hollý, Podsedník, Špička Šeptun, Hollý, Podsedník, Špička ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim 5 32.11 445.00
2 Frýdek, Beránek, Brhel, Malinkovič Frýdek, Beránek, Brhel, Malinkovič Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 32.43 424.00
3 Lux, Tkaný, Pokora, Šlapanský Lux, Tkaný, Pokora, Šlapanský ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 4 33.35 366.00
4 Smutný, Vybíral, Kazdera, Venkrbec Smutný, Vybíral, Kazdera, Venkrbec ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... 6 34.00 327.00
5 Jordán, Kohut, Baňas, Hrbáček Jordán, Kohut, Baňas, Hrbáček ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... 2 35.54 244.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jordán, Bystřický, Pulpán, Žůrek Jordán, Bystřický, Pulpán, Žůrek ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 5 34.19 316.00
2 Kučera, Fojtík, Kachlík, Musil Kučera, Fojtík, Kachlík, Musil ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 34.94 275.00
3 Svoboda, Vaníček, Súkup, Valko Svoboda, Vaníček, Súkup, Valko ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 4 35.30 256.00
4 Pešek, Slabý, Pospíšil Pešek, Slabý, Pospíšil ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 3 35.77 232.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šeptun, Hollý, Podsedník, Špička Šeptun, Hollý, Podsedník, Špička ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim 5 32.11 445.00
2 Frýdek, Beránek, Brhel, Malinkovič Frýdek, Beránek, Brhel, Malinkovič Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 32.43 424.00
3 Hanák, Fajmon, Jedlička, Labuť Hanák, Fajmon, Jedlička, Labuť ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 6 32.70 406.00
4 Lux, Tkaný, Pokora, Šlapanský Lux, Tkaný, Pokora, Šlapanský ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 4 33.35 366.00
5 Korgo, Kuběna, Novotný, Kovařík Korgo, Kuběna, Novotný, Kovařík ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4 33.54 354.00
6 Smutný, Vybíral, Kazdera, Venkrbec Smutný, Vybíral, Kazdera, Venkrbec ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... 6 34.00 327.00
7 Jordán, Bystřický, Pulpán, Žůrek Jordán, Bystřický, Pulpán, Žůrek ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 5 34.19 316.00
8 Šurýn, Čech, Gazdačko, Brázda Šurýn, Čech, Gazdačko, Brázda ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3 34.54 297.00
9 Baránek, Dvořák, Foukal, Adámek Baránek, Dvořák, Foukal, Adámek Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 2 34.94 275.00
9 Kučera, Fojtík, Kachlík, Musil Kučera, Fojtík, Kachlík, Musil ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 34.94 275.00
11 Vintrlík, Tomašovič, Šindelka, Krapka Vintrlík, Tomašovič, Šindelka, Krapka ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 5 35.02 271.00
12 Svoboda, Vaníček, Súkup, Valko Svoboda, Vaníček, Súkup, Valko ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 4 35.30 256.00
13 Jordán, Kohut, Baňas, Hrbáček Jordán, Kohut, Baňas, Hrbáček ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... 2 35.54 244.00
14 Pešek, Slabý, Pospíšil Pešek, Slabý, Pospíšil ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno 3 35.77 232.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bauerová, Sabo, Šubová, Kostelníková Bauerová, Sabo, Šubová, Kostelníková ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 4 33.21 650.00
2 Rozwalka, Radvanová, Čechová, Fialová Rozwalka, Radvanová, Čechová, Fialová Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 1 33.32 642.00
3 Novotná, Norková, Halfarová, Kuchyňková Novotná, Norková, Halfarová, Kuchyňková ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 5 33.50 630.00
4 Seberová, Šafaříková, Otiepková, Ospalá Seberová, Šafaříková, Otiepková, Ospalá Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 6 33.63 621.00
5 Krausová, Štipčáková, Čajková, Janků Krausová, Štipčáková, Čajková, Janků Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 3 34.27 578.00
6 Dušková, Nebojsová, Langrová, Hubíková Dušková, Nebojsová, Langrová, Hubíková Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 2 36.80 423.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zamazalová, Kašparová, Králová, Švábenská Zamazalová, Kašparová, Králová, Švábenská ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská 6 32.35 711.00
2 Pavlíková, Horáková, Vlčková, Pokorná Pavlíková, Horáková, Vlčková, Pokorná ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky 4 33.30 644.00
3 Košťálová, Slámová, Padělková, Režňáková Košťálová, Slámová, Padělková, Režňáková Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 34.46 566.00
4 Procházková, Janíková, Čižmárová, Brázdová Procházková, Janíková, Čižmárová, Brázdová Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 2 36.79 424.00
5 Nohelová, Ottichová, Miklošová, Bučková Nohelová, Ottichová, Miklošová, Bučková ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 3 37.64 376.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Škápíková, Moore, Figurová, Marešová Škápíková, Moore, Figurová, Marešová Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 35.20 519.00
2 Maršálková, Novotná, Bednářová, Pospíšilová Maršálková, Novotná, Bednářová, Pospíšilová Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 5 36.34 450.00
3 Mašková, Kocmanová, Zapletalová, Strážnická Mašková, Kocmanová, Zapletalová, Strážnická Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 6 36.64 432.00
4 Nekardová, Režňáková, Kománková, Mišková Nekardová, Režňáková, Kománková, Mišková Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 4 37.10 406.00
5 Kinch, Finstrlová, Lísková, Kornhauserová Kinch, Finstrlová, Lísková, Kornhauserová ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 2 37.61 378.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zamazalová, Kašparová, Králová, Švábenská Zamazalová, Kašparová, Králová, Švábenská ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská 6 32.35 711.00
2 Bauerová, Sabo, Šubová, Kostelníková Bauerová, Sabo, Šubová, Kostelníková ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 4 33.21 650.00
3 Pavlíková, Horáková, Vlčková, Pokorná Pavlíková, Horáková, Vlčková, Pokorná ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky 4 33.30 644.00
4 Rozwalka, Radvanová, Čechová, Fialová Rozwalka, Radvanová, Čechová, Fialová Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 1 33.32 642.00
5 Novotná, Norková, Halfarová, Kuchyňková Novotná, Norková, Halfarová, Kuchyňková ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 5 33.50 630.00
6 Seberová, Šafaříková, Otiepková, Ospalá Seberová, Šafaříková, Otiepková, Ospalá Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 6 33.63 621.00
7 Krausová, Štipčáková, Čajková, Janků Krausová, Štipčáková, Čajková, Janků Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 3 34.27 578.00
8 Košťálová, Slámová, Padělková, Režňáková Košťálová, Slámová, Padělková, Režňáková Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 5 34.46 566.00
9 Škápíková, Moore, Figurová, Marešová Škápíková, Moore, Figurová, Marešová Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 35.20 519.00
10 Maršálková, Novotná, Bednářová, Pospíšilová Maršálková, Novotná, Bednářová, Pospíšilová Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 5 36.34 450.00
11 Mašková, Kocmanová, Zapletalová, Strážnická Mašková, Kocmanová, Zapletalová, Strážnická Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 6 36.64 432.00
12 Procházková, Janíková, Čižmárová, Brázdová Procházková, Janíková, Čižmárová, Brázdová Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 2 36.79 424.00
13 Dušková, Nebojsová, Langrová, Hubíková Dušková, Nebojsová, Langrová, Hubíková Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice 2 36.80 423.00
14 Nekardová, Režňáková, Kománková, Mišková Nekardová, Režňáková, Kománková, Mišková Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 4 37.10 406.00
15 Kinch, Finstrlová, Lísková, Kornhauserová Kinch, Finstrlová, Lísková, Kornhauserová ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská 2 37.61 378.00
16 Nohelová, Ottichová, Miklošová, Bučková Nohelová, Ottichová, Miklošová, Bučková ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 3 37.64 376.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mašínská, Hladká, Hřebíčková, Florcová Mašínská, Hladká, Hřebíčková, Florcová Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 3 35.38 508.00
2 Zápotocká, Neckařová, Tomanová, Derková Zápotocká, Neckařová, Tomanová, Derková ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 1 35.76 484.00
3 Bezděková, Hofrová, Hatlapatková, Forgáčová Bezděková, Hofrová, Hatlapatková, Forgáčová ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 4 36.05 467.00
4 Beránková, Radvanová, Kupsová, Dostalíková Beránková, Radvanová, Kupsová, Dostalíková Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 2 36.20 458.00
5 Kománková, Hedrichová, Kleinová, Maňáková Kománková, Hedrichová, Kleinová, Maňáková ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 6 36.98 413.00
Pikusová, Pavlíková, Mahrová, Hlávková Pikusová, Pavlíková, Mahrová, Hlávková ZŠ MládežeZŠ Mládeže 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havránková, Bartiková, Volejníková, Přikrylová Havránková, Bartiková, Volejníková, Přikrylová ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 5 34.42 569.00
2 Uhrová, Šebestíková, Šebová, Průdková Uhrová, Šebestíková, Šebová, Průdková Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 34.56 560.00
3 Gottwaldová, Bedanová, Alexová, Strýčková Gottwaldová, Bedanová, Alexová, Strýčková ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 6 35.34 510.00
4 Kubátová, Ledererová, Urbanová, Brandštetrová Kubátová, Ledererová, Urbanová, Brandštetrová ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 1 36.19 459.00
5 Vejlupková, Vejlupková, Pelánová, Cibere Vejlupková, Vejlupková, Pelánová, Cibere ZŠ MládežeZŠ Mládeže 2 39.66 274.00
6 Bártková, Šeberlová, Hrivnáková, Králová Bártková, Šeberlová, Hrivnáková, Králová Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 3 40.64 230.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michálková, Šenkýřová, Kachyňová, Šimíková Michálková, Šenkýřová, Kachyňová, Šimíková Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 SB 35.38 508.00
2 Křížová, Křížová, Derková, Šťastná Křížová, Křížová, Derková, Šťastná ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 4 38.17 348.00
3 Siglová, Sedláčková, Křetínská, Horáková Siglová, Sedláčková, Křetínská, Horáková ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 38.70 321.00
4 Tesařová, Musilová, Sedláčková, Vernerová Tesařová, Musilová, Sedláčková, Vernerová Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 6 39.15 299.00
Navrátilová, Salajková, Šůchová, Tomčalová Navrátilová, Salajková, Šůchová, Tomčalová ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havránková, Bartiková, Volejníková, Přikrylová Havránková, Bartiková, Volejníková, Přikrylová ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 5 34.42 569.00
2 Uhrová, Šebestíková, Šebová, Průdková Uhrová, Šebestíková, Šebová, Průdková Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 4 34.56 560.00
3 Gottwaldová, Bedanová, Alexová, Strýčková Gottwaldová, Bedanová, Alexová, Strýčková ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 6 35.34 510.00
4 Mašínská, Hladká, Hřebíčková, Florcová Mašínská, Hladká, Hřebíčková, Florcová Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 3 35.38 508.00
4 Michálková, Šenkýřová, Kachyňová, Šimíková Michálková, Šenkýřová, Kachyňová, Šimíková Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... 3 SB 35.38 508.00
6 Zápotocká, Neckařová, Tomanová, Derková Zápotocká, Neckařová, Tomanová, Derková ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 1 35.76 484.00
7 Bezděková, Hofrová, Hatlapatková, Forgáčová Bezděková, Hofrová, Hatlapatková, Forgáčová ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 4 36.05 467.00
8 Kubátová, Ledererová, Urbanová, Brandštetrová Kubátová, Ledererová, Urbanová, Brandštetrová ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno 1 36.19 459.00
9 Beránková, Radvanová, Kupsová, Dostalíková Beránková, Radvanová, Kupsová, Dostalíková Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 2 36.20 458.00
10 Kománková, Hedrichová, Kleinová, Maňáková Kománková, Hedrichová, Kleinová, Maňáková ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 6 36.98 413.00
11 Křížová, Křížová, Derková, Šťastná Křížová, Křížová, Derková, Šťastná ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5 4 38.17 348.00
12 Siglová, Sedláčková, Křetínská, Horáková Siglová, Sedláčková, Křetínská, Horáková ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2 38.70 321.00
13 Tesařová, Musilová, Sedláčková, Vernerová Tesařová, Musilová, Sedláčková, Vernerová Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov 6 39.15 299.00
14 Vejlupková, Vejlupková, Pelánová, Cibere Vejlupková, Vejlupková, Pelánová, Cibere ZŠ MládežeZŠ Mládeže 2 39.66 274.00
15 Bártková, Šeberlová, Hrivnáková, Králová Bártková, Šeberlová, Hrivnáková, Králová Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 3 40.64 230.00
Pikusová, Pavlíková, Mahrová, Hlávková Pikusová, Pavlíková, Mahrová, Hlávková ZŠ MládežeZŠ Mládeže 5 DQ
Navrátilová, Salajková, Šůchová, Tomčalová Navrátilová, Salajková, Šůchová, Tomčalová ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 5 DNS

skok vysoký - Žáci

(st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 Body
1 Vítek ElsnerVítek Elsner
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
07 6 PB 1.90 714.00
2 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast...
07 8 PB 1.86 679.00
3 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 5 PB 1.82 644.00
4 Antonín HavrdaAntonín Havrda
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
08 27 PB 1.78 610.00
5 Adam DastychAdam Dastych
ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21
08 2 PB 1.58 449.00
6= Tomáš MarschalTomáš Marschal
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
08 10 PB 1.58 449.00
6= Ondřej ZichaOndřej Zicha
ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21
07 21 PB 1.58 449.00
8 Lukáš PavkaLukáš Pavka
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
07 12 PB 1.58 449.00
9 Lukáš VodičkaLukáš Vodička
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
08 20 PB 1.58 449.00
10 Aleš ŠrámekAleš Šrámek
Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast...
07 18 PB 1.54 419.00
11 Lukáš MartínekLukáš Martínek
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
07 11 PB 1.50 389.00
12 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva
ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21
07 22 PB 1.50 389.00
13 Ondřej VeselýOndřej Veselý
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
07 25 PB 1.50 389.00
14 Séan George ClarkeSéan George Clarke
ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16
07 1 PB 1.46 360.00
15 Bruno KlikaBruno Klika
ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16
08 7 PB 1.46 360.00
16 Vojtěch PudelkaVojtěch Pudelka
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
07 15 PB 1.46 360.00
17 Darek RůžičkaDarek Růžička
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
08 16 PB 1.46 360.00
18 Josef ŠevčíkJosef Ševčík
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 26 PB 1.46 360.00
19 Andrej DunajAndrej Dunaj
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
08 23 PB 1.42 331.00
20 Dominik LoskotDominik Loskot
ZŠ MládežeZŠ Mládeže
08 9 PB 1.38 303.00
21 Filip PlevačFilip Plevač
ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16
08 13 PB 1.38 303.00
22 Jaroslav SoučekJaroslav Souček
ZŠ MládežeZŠ Mládeže
07 17 PB 1.38 303.00
23 Sebastian HudecSebastian Hudec
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
09 24 PB 1.38 303.00
24 Jakub DobešJakub Dobeš
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
08 4 PB 1.34 276.00
Radim PruknerRadim Prukner
ZŠ MládežeZŠ Mládeže
08 14 NM
Petr ŠrámekPetr Šrámek
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
08 19 NM
Lukáš DesLukáš Des
Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast...
07 3 NM
Celkem 27 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 Body
1 Matyas GazdačkoMatyas Gazdačko
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
09 24 PB 1.62 480.00
2 Štěpán FrýdekŠtěpán Frýdek
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 23 PB 1.50 389.00
3 Samuel EjemighayeSamuel Ejemighaye
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
10 1 PB 1.42 331.00
4 Filip TomašovičFilip Tomašovič
ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno
09 11 PB 1.42 331.00
5 Viktor BrázdaViktor Brázda
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
10 17 PB 1.38 303.00
6 Antonín BaránekAntonín Baránek
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
10 22 PB 1.38 303.00
7 Adam JedličkaAdam Jedlička
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
10 21 PB 1.38 303.00
8 Vojta HrbáčekVojta Hrbáček
ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno...
09 3 PB 1.34 276.00
9 Erik ŽůrekErik Žůrek
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
10 15 PB 1.34 276.00
10 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
09 9 PB 1.30 250.00
11 Adam Jan VintrlíkAdam Jan Vintrlík
ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno
10 12 PB 1.30 250.00
12 Daniel KučeraDaniel Kučera
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
11 13 PB 1.30 250.00
13 Samuel FojtíkSamuel Fojtík
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
10 16 PB 1.30 250.00
14 Adam KovaříkAdam Kovařík
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
10 20 PB 1.26 225.00
15 Matěj MusilMatěj Musil
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
10 14 PB 1.26 225.00
16 Jan SúkupJan Súkup
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
09 8 PB 1.26 225.00
17 Lukáš HollýLukáš Hollý
ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim
09 2 PB 1.26 225.00
18 Martin JordánMartin Jordán
ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno...
09 4 PB 1.26 225.00
19= David PešekDavid Pešek
ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno
09 7 PB 1.18 176.00
19= Daniel KazderaDaniel Kazdera
ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno...
09 5 PB 1.18 176.00
21= David GreplDavid Grepl
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
11 19 PB 1.18 176.00
21= Martin FajmonMartin Fajmon
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
10 18 PB 1.18 176.00
Jakub NovákJakub Novák
ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim
11 6 NM
Filip ŠeptunFilip Šeptun
ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim
10 10 NM
Celkem 24 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 Body
1 Barbora ŠubováBarbora Šubová
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
08 13 PB 1.54 666.00
2 Ema FialováEma Fialová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
08 2 PB 1.50 621.00
3= Ema KrálováEma Králová
ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská
08 4 PB 1.46 577.00
3= Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
ZŠ VranoviceZŠ Vranovice
08 26 PB 1.46 577.00
5 Hana BauerováHana Bauerová
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
08 1 PB 1.42 534.00
6 Sabina MooreSabina Moore
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
08 23 PB 1.42 534.00
7 Vendula ŠtipčákováVendula Štipčáková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
08 22 PB 1.38 491.00
8 Nela PokornáNela Pokorná
ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky
09 9 PB 1.34 449.00
9 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
ZŠ VranoviceZŠ Vranovice
08 25 PB 1.34 449.00
10 Anna ŠkápíkováAnna Škápíková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
08 24 PB 1.34 449.00
11 Monika PokornáMonika Pokorná
ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky
07 8 PB 1.30 409.00
12= Lucie FiedlerováLucie Fiedlerová
ZŠ VranoviceZŠ Vranovice
09 20 PB 1.30 409.00
12= Anna ČižmárováAnna Čižmárová
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 18 PB 1.30 409.00
14 Alexandra MaškováAlexandra Mašková
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
08 6 PB 1.26 369.00
15 Tereza NovotnáTereza Novotná
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
08 7 PB 1.26 369.00
16= Petra StrážnickáPetra Strážnická
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
09 12 PB 1.26 369.00
16= Šarlota MarešováŠarlota Marešová
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 21 PB 1.26 369.00
18 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská
09 3 PB 1.22 331.00
19 Pavlína LískováPavlína Lísková
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
09 5 PB 1.22 331.00
20= Jolana PospíšilováJolana Pospíšilová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
08 10 PB 1.22 331.00
20= Anna SmrčkováAnna Smrčková
ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky
08 11 PB 1.22 331.00
22= Karolína ZapletalováKarolína Zapletalová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
08 15 PB 1.22 331.00
22= Bedřiška ŠvábenskáBedřiška Švábenská
ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská
09 14 PB 1.22 331.00
24 Alena BrázdováAlena Brázdová
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 17 PB 1.22 331.00
25 René PavlíkováRené Pavlíková
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
07 16 PB 1.14 257.00
26 Barbora KrausováBarbora Krausová
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
09 19 PB 1.14 257.00
Celkem 26 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,08 1,12 1,16 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 Body
1 Tereza PrůdkováTereza Průdková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 23 PB 1.40 512.00
2= Viktorie ŠebestíkováViktorie Šebestíková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
10 24 PB 1.40 512.00
2= Eliška DerkováEliška Derková
ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5
09 4 PB 1.40 512.00
4 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
09 10 PB 1.36 470.00
5 Klára BeránkováKlára Beránková
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
09 2 PB 1.28 389.00
6= Barbora BezděkováBarbora Bezděková
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
10 27 PB 1.28 389.00
6= Adéla ŠimíkováAdéla Šimíková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 15 PB 1.28 389.00
8 Karolína PelánováKarolína Pelánová
ZŠ MládežeZŠ Mládeže
10 14 PB 1.28 389.00
9 Anna CigánkováAnna Cigánková
ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5
11 3 PB 1.24 350.00
10 Kristýna MusilováKristýna Musilová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
09 11 PB 1.24 350.00
11= Sophie PavlíkováSophie Pavlíková
ZŠ MládežeZŠ Mládeže
09 13 PB 1.24 350.00
11= Kristýna KřetínskáKristýna Křetínská
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
10 20 PB 1.24 350.00
13 Jaroslava MaňákováJaroslava Maňáková
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
10 9 PB 1.20 312.00
14 Sabina SedláčkováSabina Sedláčková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
10 22 PB 1.20 312.00
15 Bára UrbanováBára Urbanová
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
09 26 PB 1.20 312.00
16 Šárka HamříkováŠárka Hamříková
ZŠ MládežeZŠ Mládeže
10 6 PB 1.16 275.00
17 Klára KupsováKlára Kupsová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
10 8 PB 1.16 275.00
18= Klára BedanováKlára Bedanová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
09 1 PB 1.16 275.00
18= Aneta UherkováAneta Uherková
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
09 17 PB 1.16 275.00
18= Vendula ŠůchováVendula Šůchová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
09 16 PB 1.16 275.00
21= Kornélie HofrováKornélie Hofrová
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
10 25 PB 1.16 275.00
21= Linda ZukalováLinda Zukalová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
09 19 PB 1.16 275.00
21= Katka HorákováKatka Horáková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
10 21 PB 1.16 275.00
24 Adéla KrálováAdéla Králová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
11 7 PB 1.12 239.00
25 Emma ZápotockáEmma Zápotocká
ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5
09 18 PB 1.08 205.00
Patricie DvořákováPatricie Dvořáková
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
09 5 NM
Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
10 12 NM
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard SmolíkRichard Smolík
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 19 PB 5.66 514.00
2 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 4 PB 5.53 487.00
3 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva
ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21
07 22 PB 5.45 471.00
4 David PellaDavid Pella
ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16
08 17 PB 5.41 463.00
5 Petr KnollPetr Knoll
Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast...
08 9 PB 5.18 417.00
6 Denis KurdějovskýDenis Kurdějovský
ZŠ MládežeZŠ Mládeže
08 12 PB 5.09 400.00
7 Erik PolákErik Polák
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
08 18 PB 5.01 384.00
8 Tomáš ČomaTomáš Čoma
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
07 2 PB 4.93 369.00
9 Antonín HavrdaAntonín Havrda
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
08 27 PB 4.87 358.00
10 Vnislav KnapíkVnislav Knapík
Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast...
07 8 PB 4.85 354.00
11 David JirmanDavid Jirman
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
07 5 PB 4.83 350.00
12 Dominik LoskotDominik Loskot
ZŠ MládežeZŠ Mládeže
08 14 PB 4.82 348.00
13 Šimon TrubačíkŠimon Trubačík
ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16
07 20 PB 4.74 333.00
14 Jakub KepákJakub Kepák
ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16
08 7 PB 4.69 324.00
15= Filip BuchtaFilip Buchta
ZŠ MládežeZŠ Mládeže
07 1 PB 4.68 323.00
15= Jakub DobešJakub Dobeš
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
08 3 PB 4.68 323.00
17 Josef ŠevčíkJosef Ševčík
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 26 PB 4.64 315.00
18 Josef KučeraJosef Kučera
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
07 23 PB 4.54 297.00
19= Lukáš SlaninaLukáš Slanina
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 24 PB 4.46 283.00
19= Radek MesiarikRadek Mesiarik
ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21
07 15 PB 4.46 283.00
19= Sebastian HudecSebastian Hudec
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
09 25 PB 4.46 283.00
22 Jakub LesovskýJakub Lesovský
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
07 13 PB 4.38 269.00
23 Štěpán KoníčekŠtěpán Koníček
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
07 10 PB 4.34 262.00
24 Fabio Jan TamášFabio Jan Tamáš
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
08 28 PB 4.25 247.00
25 Filip KalinaFilip Kalina
ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21
08 6 PB 4.20 239.00
26 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast...
07 11 PB 3.69 158.00
Patrik OdehnalPatrik Odehnal
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
07 16 DNS
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SmutnýMartin Smutný
ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno...
10 7 PB 5.38 +0.1 m/s 457.00
2 Matyas GazdačkoMatyas Gazdačko
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
09 17 PB 5.28 +0.2 m/s 437.00
3 Štěpán KrapkaŠtěpán Krapka
ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno
09 4 PB 5.13 +0.1 m/s 407.00
4 David ŠpičkaDavid Špička
ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim
09 9 PB 5.03 +0.3 m/s 388.00
5 Jakub ŠlapanskýJakub Šlapanský
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
10 8 PB 4.94 +0.1 m/s 371.00
6 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
09 23 PB 4.81 +0.2 m/s 346.00
7 Viktor BrázdaViktor Brázda
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
10 18 PB 4.65 +0.3 m/s 317.00
8 Martin MalinkovičMartin Malinkovič
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 20 PB 4.59 +0.1 m/s 306.00
9 Jan UherJan Uher
ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno
09 11 PB 4.56 +0.0 m/s 301.00
10 Jan PospíšilJan Pospíšil
ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno
11 6 PB 4.53 +0.0 m/s 295.00
11 Vojta HrbáčekVojta Hrbáček
ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno...
09 3 PB 4.52 +0.1 m/s 294.00
12 Lukáš HanákLukáš Hanák
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
10 22 PB 4.50 +0.2 m/s 290.00
13 Matěj VeselýMatěj Veselý
ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim
09 13 PB 4.42 +0.1 m/s 276.00
14 Martin BaňasMartin Baňas
ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno...
10 1 PB 4.34 +0.2 m/s 262.00
15= Dominik LabuťDominik Labuť
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
09 21 PB 4.29 +0.0 m/s 254.00
15= Daniel KovaříkDaniel Kovařík
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
10 16 PB 4.29 -0.1 m/s 254.00
17 Adam TkanýAdam Tkaný
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
10 10 PB 4.17 -0.2 m/s 234.00
18 Martin BeránekMartin Beránek
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 15 PB 4.13 +0.4 m/s 227.00
19 Adam ŠurýnAdam Šurýn
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
09 14 PB 4.08 +0.3 m/s 219.00
20 Tomáš PodsedníkTomáš Podsedník
ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim
09 5 PB 4.05 +0.2 m/s 214.00
21 Radek DoleželRadek Doležel
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
10 2 PB 3.99 +0.7 m/s 204.00
22 David VaníčekDavid Vaníček
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
10 12 PB 3.80 +0.0 m/s 174.00
23 Adam KovaříkAdam Kovařík
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
10 19 PB 3.79 +0.3 m/s 173.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema KrálováEma Králová
ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská
08 9 PB 5.36 +0.4 m/s 660.00
2 Nikola SaboNikola Sabo
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
08 14 PB 4.71 +0.1 m/s 482.00
3 Johana ČechováJohana Čechová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
08 3 PB 4.66 +0.0 m/s 469.00
4 Adéla JankůAdéla Janků
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
08 23 PB 4.43 +0.3 m/s 411.00
5 Monika PokornáMonika Pokorná
ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky
07 11 PB 4.42 +0.3 m/s 408.00
6 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
08 1 PB 4.23 +0.7 m/s 362.00
7 Viktorie NorkováViktorie Norková
ZŠ VranoviceZŠ Vranovice
07 26 PB 4.23 +0.1 m/s 362.00
8 Sára KašparováSára Kašparová
ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská
08 5 PB 4.20 +0.0 m/s 355.00
9 Zoe RozwalkaZoe Rozwalka
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
09 13 PB 4.16 +1.3 m/s 345.00
10 Eliška KocmanováEliška Kocmanová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
08 7 PB 4.14 +0.2 m/s 340.00
11 Barbora HalfarováBarbora Halfarová
ZŠ VranoviceZŠ Vranovice
08 21 PB 4.12 +0.4 m/s 336.00
12 Nikol SlámováNikol Slámová
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
08 24 PB 4.12 +0.7 m/s 336.00
13 Klára ŠafaříkováKlára Šafaříková
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
07 15 PB 4.09 +0.1 m/s 329.00
14 Anna ŠkápíkováAnna Škápíková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
08 25 PB 4.07 +0.2 m/s 324.00
15 Eva VlčkováEva Vlčková
ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky
08 16 PB 4.05 +0.4 m/s 319.00
16 Viola OtiepkováViola Otiepková
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
09 10 PB 3.96 +0.1 m/s 299.00
17 Veronika PadělkováVeronika Padělková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 22 PB 3.95 +0.0 m/s 296.00
18 Anna MíčováAnna Míčová
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 20 PB 3.87 +0.3 m/s 279.00
19 Nela PokornáNela Pokorná
ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky
09 12 PB 3.84 +0.4 m/s 272.00
20 Nela RežňákováNela Režňáková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
09 17 PB 3.84 +0.0 m/s 272.00
21 Zuzana NebojsováZuzana Nebojsová
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 18 PB 3.82 +0.1 m/s 267.00
22 Eliška KornhauserováEliška Kornhauserová
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
07 8 PB 3.79 +0.5 m/s 261.00
23 KIra KinchKIra Kinch
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
09 6 PB 3.68 +0.4 m/s 237.00
24 Eliška HubíkováEliška Hubíková
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
07 19 PB 3.54 +0.4 m/s 208.00
25 Kateřina BučkováKateřina Bučková
ZŠ VranoviceZŠ Vranovice
08 2 PB 3.51 +0.6 m/s 202.00
26 Natálie KasanováNatálie Kasanová
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
08 4 PB 3.50 +0.1 m/s 200.00
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška DerkováEliška Derková
ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5
09 5 PB 4.69 +0.7 m/s 477.00
2 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
09 9 PB 4.47 +0.5 m/s 421.00
3 Maja TomanováMaja Tomanová
ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5
10 17 PB 4.30 +1.1 m/s 379.00
4 Marie StrýčkováMarie Strýčková
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
10 15 PB 4.17 +0.4 m/s 347.00
5 Lucie HavránkováLucie Havránková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
10 20 PB 4.16 +0.7 m/s 345.00
6 Viktorie ŠebestíkováViktorie Šebestíková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
10 24 PB 4.12 +0.2 m/s 336.00
7 Lucie FlorcováLucie Florcová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
09 7 PB 4.07 +0.5 m/s 324.00
8 Klára BeránkováKlára Beránková
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
09 3 PB 4.06 +0.7 m/s 322.00
9 Markéta HatlapatkováMarkéta Hatlapatková
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
09 26 PB 3.93 +0.3 m/s 292.00
10= Barbora DostalíkováBarbora Dostalíková
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
09 6 PB 3.92 +1.2 m/s 290.00
10= Kateřina KachyňováKateřina Kachyňová
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
10 23 PB 3.92 +1.1 m/s 290.00
12 Barbora MichálkováBarbora Michálková
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
10 10 PB 3.89 +0.8 m/s 283.00
13 Jana Anna KománkováJana Anna Kománková
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
10 8 PB 3.87 +1.0 m/s 279.00
14 Melany PikusováMelany Pikusová
ZŠ MládežeZŠ Mládeže
09 14 PB 3.84 +0.4 m/s 272.00
15 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
10 25 PB 3.82 +0.5 m/s 267.00
16 Vanesa ForgáčováVanesa Forgáčová
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
09 21 PB 3.79 +0.6 m/s 261.00
17 Sára BrandštetrováSára Brandštetrová
ZŠ Laštůvkova BrnoZŠ Laštůvkova Brno
10 22 PB 3.73 +0.7 m/s 248.00
18 Sophie PavlíkováSophie Pavlíková
ZŠ MládežeZŠ Mládeže
09 12 PB 3.72 +0.5 m/s 246.00
19 Klára BedanováKlára Bedanová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
09 2 PB 3.71 +0.2 m/s 244.00
20 Valerie VernerováValerie Vernerová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
10 18 PB 3.69 +1.1 m/s 239.00
21 Anna BrázdováAnna Brázdová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
11 4 PB 3.65 +0.6 m/s 231.00
22 Emma ZápotockáEmma Zápotocká
ZŠ Vyškov, Nádražní 5ZŠ Vyškov, Nádražní 5
09 19 PB 3.51 +0.5 m/s 202.00
23 Karolína PelánováKarolína Pelánová
ZŠ MládežeZŠ Mládeže
10 13 PB 3.49 +0.4 m/s 198.00
24 Petra BártkováPetra Bártková
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
10 1 PB 3.39 +0.8 m/s 178.00
25 Vendula ŠůchováVendula Šůchová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
09 16 PB 3.27 +0.4 m/s 155.00
26 Tereza MiklíkováTereza Miklíková
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
10 11 PB 2.98 +1.1 m/s 104.00
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠubováBarbora Šubová
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
08 16 PB 10.51 563.00
2 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská
09 17 PB 09.32 485.00
3 Anna ČižmárováAnna Čižmárová
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 23 PB 08.09 405.00
4 Sabina MooreSabina Moore
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
08 25 PB 08.00 399.00
5 Samira HrůzováSamira Hrůzová
ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky
09 6 PB 07.81 387.00
6 Zina JaníkováZina Janíková
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
08 22 PB 07.71 381.00
7 Alexandra MaškováAlexandra Mašková
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
08 10 PB 07.68 379.00
8 Johana ČechováJohana Čechová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
08 5 PB 07.67 378.00
9 Monika FigurováMonika Figurová
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
08 24 PB 07.47 365.00
10 Hana BeňováHana Beňová
ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská
08 2 PB 07.38 359.00
11 Eliška KocmanováEliška Kocmanová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
08 7 PB 07.36 358.00
12 Daniela ČajkováDaniela Čajková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
07 4 PB 07.31 355.00
13 Lucie FiedlerováLucie Fiedlerová
ZŠ VranoviceZŠ Vranovice
09 20 PB 07.20 348.00
14 Gabriela LangmannováGabriela Langmannová
ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky
08 8 PB 07.18 347.00
15 Karolína ZapletalováKarolína Zapletalová
Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov
08 18 PB 07.11 342.00
16 Tereza NovotnáTereza Novotná
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
08 13 PB 07.07 340.00
17 Lada MorávkováLada Morávková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
09 12 PB 07.04 338.00
18 Anna SmrčkováAnna Smrčková
ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky
08 15 PB 07.03 337.00
19= Kateřina OttichováKateřina Ottichová
ZŠ VranoviceZŠ Vranovice
09 21 PB 06.90 329.00
19= Anna MíčováAnna Míčová
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 19 PB 06.90 329.00
19= Lea BartošováLea Bartošová
ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská
08 1 PB 06.90 329.00
22 Tereza MaršálkováTereza Maršálková
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
08 9 PB 06.70 316.00
23 Kateřina BučkováKateřina Bučková
ZŠ VranoviceZŠ Vranovice
08 3 PB 06.30 290.00
24 Kamila OlbertováKamila Olbertová
ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská
09 14 PB 06.28 289.00
25 Vanessa MatovičováVanessa Matovičová
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
08 11 PB 06.01 272.00
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vítek ElsnerVítek Elsner
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
07 2 PB 11.60 582.00
2 Lukáš KinclLukáš Kincl
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
08 24 PB 10.71 528.00
3 Matěj RežňákMatěj Režňák
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 15 PB 10.56 519.00
4 Matěj KůřilMatěj Kůřil
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
07 8 PB 10.48 515.00
5= Aleš ŠrámekAleš Šrámek
Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast...
07 17 PB 10.33 505.00
5= David KarlínDavid Karlín
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
07 26 PB 10.33 505.00
7 Petr ŠrámekPetr Šrámek
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
08 18 PB 10.19 497.00
8 David VaníčekDavid Vaníček
ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16
08 20 PB 10.09 491.00
9 Alex ŠtursaAlex Štursa
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
07 19 PB 09.82 475.00
10 Tomáš NedbalecTomáš Nedbalec
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
07 11 PB 09.73 469.00
11 Štěpán CulekŠtěpán Culek
ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16
09 1 PB 09.62 463.00
12 Lukáš MartínekLukáš Martínek
ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice
07 9 PB 09.50 456.00
13 Adam ŘiháčekAdam Řiháček
ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21
09 16 PB 09.45 453.00
14 Matyáš KubínMatyáš Kubín
ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16
07 6 PB 09.28 443.00
15 Jakub KováříkJakub Kovářík
Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast...
08 5 PB 09.07 430.00
16 Radek MesiarikRadek Mesiarik
ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21
07 10 PB 09.05 429.00
17 Michael WutkaMichael Wutka
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
07 21 PB 08.92 421.00
18 Lukáš PavkaLukáš Pavka
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
07 13 PB 08.87 418.00
19 Vítek KučeraVítek Kučera
ZŠ MládežeZŠ Mládeže
08 7 PB 08.81 414.00
20= Lukáš SlaninaLukáš Slanina
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 22 PB 08.65 405.00
20= Jan OchmanJan Ochman
ZŠ MládežeZŠ Mládeže
07 12 PB 08.65 405.00
22 Radim HalouzkaRadim Halouzka
ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21
08 3 PB 08.58 401.00
23 Tomáš PoloučekTomáš Polouček
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
09 23 PB 08.50 396.00
24 Radim PruknerRadim Prukner
ZŠ MládežeZŠ Mládeže
08 14 PB 08.42 391.00
25 Andrej DunajAndrej Dunaj
Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice
08 25 PB 08.14 375.00
26 Jan HorníčekJan Horníček
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
09 4 PB 07.90 360.00
Celkem 26 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 1830
2 Vítek ElsnerVítek Elsner 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 1296
3 Josef ŠevčíkJosef Ševčík 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 1190
4 Lukáš KouřilLukáš Kouřil 07 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... PB 1164
5 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 1131
6 Martin UhrovičMartin Uhrovič 08 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... PB 1111
7 David PellaDavid Pella 08 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 PB 1085
8 Bronislav BušBronislav Buš 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 1076
9 Dominik SvobodaDominik Svoboda 08 ZŠ MládežeZŠ Mládeže PB 1058
10 Dominik MeissnerDominik Meissner 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 1053
11 Lukáš KinclLukáš Kincl 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 1026
12 Petr KnollPetr Knoll 08 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... PB 1021
13 Tomáš ČomaTomáš Čoma 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav PB 1015
14 Antonín HavrdaAntonín Havrda 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0968
15 Lukáš VodičkaLukáš Vodička 08 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... PB 0934
16 Lukáš AubrechtLukáš Aubrecht 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0926
17 Aleš ŠrámekAleš Šrámek 07 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... PB 0924
18 Ondřej VeselýOndřej Veselý 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0920
19 Adam ŘiháčekAdam Řiháček 09 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 PB 0916
20 Erik PolákErik Polák 08 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... PB 0898
21 Denis KurdějovskýDenis Kurdějovský 08 ZŠ MládežeZŠ Mládeže PB 0895
22 David JirmanDavid Jirman 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav PB 0894
23 Šimon TrubačíkŠimon Trubačík 07 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 PB 0893
24 Adam DastychAdam Dastych 08 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 PB 0883
25 Lukáš PavkaLukáš Pavka 07 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... PB 0867
26 Séan George ClarkeSéan George Clarke 07 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 PB 0862
27 Lukáš MartínekLukáš Martínek 07 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice PB 0845
28 Josef KučeraJosef Kučera 07 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0796
29 Vnislav KnapíkVnislav Knapík 07 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... PB 0788
30 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 07 ZŠ MládežeZŠ Mládeže PB 0780
31 Jakub KováříkJakub Kovářík 08 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... PB 0739
32 Radek MesiarikRadek Mesiarik 07 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 PB 0712
33 Dominik LoskotDominik Loskot 08 ZŠ MládežeZŠ Mládeže PB 0651
34 Patrik TotkaPatrik Totka 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0594
35 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0586
36 Jakub LesovskýJakub Lesovský 07 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... PB 0574
37 Michal ValentaMichal Valenta 08 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav PB 0520
38 Matěj RežňákMatěj Režňák 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0519
39 Matěj KůřilMatěj Kůřil 07 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... PB 0515
40 Lukáš VáňaLukáš Váňa 09 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav PB 0501
41 Petr ŠrámekPetr Šrámek 08 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav PB 0497
42 Filip PlevačFilip Plevač 08 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 PB 0495
43 David VaníčekDavid Vaníček 08 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 PB 0491
44 Michal ValentaMichal Valenta 08 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav PB 0481
45 Alex ŠtursaAlex Štursa 07 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice PB 0475
46 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 PB 0471
47 Tomáš NedbalecTomáš Nedbalec 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav PB 0469
48 Štěpán CulekŠtěpán Culek 09 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 PB 0463
49= Tomáš MarschalTomáš Marschal 08 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice PB 0449
49= Ondřej ZichaOndřej Zicha 07 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 PB 0449
51 Lukáš BudíkLukáš Budík 08 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice PB 0446
52 Filip BuchtaFilip Buchta 07 ZŠ MládežeZŠ Mládeže PB 0437
53 Jakub KepákJakub Kepák 08 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 PB 0432
54 František SchneiderFrantišek Schneider 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0428
55 Patrik OdehnalPatrik Odehnal 07 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice PB 0426
56 Michael WutkaMichael Wutka 07 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0421
57 Vítek KučeraVítek Kučera 08 ZŠ MládežeZŠ Mládeže PB 0414
58= Jan OchmanJan Ochman 07 ZŠ MládežeZŠ Mládeže PB 0405
58= Lukáš SlaninaLukáš Slanina 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0405
60 Tomáš PoloučekTomáš Polouček 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0396
61 Bonifác SchillerBonifác Schiller 08 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice PB 0395
62 Viktor VybíralViktor Vybíral 07 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... PB 0386
63 Šimon MelicharŠimon Melichar 08 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 PB 0384
64 Daniel DvořákDaniel Dvořák 08 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice PB 0368
65= Darek RůžičkaDarek Růžička 08 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav PB 0360
65= Bruno KlikaBruno Klika 08 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 PB 0360
65= Vojtěch PudelkaVojtěch Pudelka 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav PB 0360
68 Filip ŠárekFilip Šárek 08 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice PB 0354
69 Lukáš JaníkLukáš Janík 08 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 PB 0331
70 Jakub DobešJakub Dobeš 08 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... PB 0323
71 Petr PavlišPetr Pavliš 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0296
72 Štěpán KoníčekŠtěpán Koníček 07 ZŠ ŽidlochoviceZŠ Židlochovice PB 0262
73 Filip KalinaFilip Kalina 08 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 PB 0199
74= Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 PB 0000
74= Radim HalouzkaRadim Halouzka 08 ZŠ Brno, Arménská 21ZŠ Brno, Arménská 21 PB 0000
74= Petr ŠubaPetr Šuba 08 ZŠ MládežeZŠ Mládeže PB 0000
74= Jaroslav GrabovskýJaroslav Grabovský 08 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... PB 0000
74= Jan Fábio TamášJan Fábio Tamáš 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0000
74= Michal ŠálekMichal Šálek 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0000
74= David KarlínDavid Karlín 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0000
74= Sebastian ČernaevSebastian Černaev 07 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 PB 0000
74= Roman VladíkRoman Vladík 08 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0000
74= Matyáš KubínMatyáš Kubín 07 ZŠ a MŠ Brno, Horní 16ZŠ a MŠ Brno, Horní 16 PB 0000
74= Jan HorníčekJan Horníček 09 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav PB 0000
74= Adam KnotekAdam Knotek 08 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... PB 0000
74= Tomáš ReichmanTomáš Reichman 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0000
74= Dominik NevídalDominik Nevídal 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0000
74= Fabio Jan TamášFabio Jan Tamáš 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0000
74= Andrej DunajAndrej Dunaj 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0000
74= Radim PruknerRadim Prukner 08 ZŠ MládežeZŠ Mládeže PB 0000
74= Lukáš DesLukáš Des 07 Gymnázium T.G.Masaryka ZastávkaGymnázium T.G.Masaryka Zast... PB 0000
74= Adam VolhejnAdam Volhejn 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0000
Celkem 92 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 1363
2 Štěpán FrýdekŠtěpán Frýdek 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 1331
3 Martin SmutnýMartin Smutný 10 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... PB 1244
4 Lukáš HanákLukáš Hanák 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 1065
5 David ŠpičkaDavid Špička 09 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim PB 1053
6 Matyas GazdačkoMatyas Gazdačko 09 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov PB 0917
7 Jakub ŠlapanskýJakub Šlapanský 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0888
8 Tomáš BrhelTomáš Brhel 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0868
9 Štěpán KrapkaŠtěpán Krapka 09 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno PB 0854
10 Filip ŠeptunFilip Šeptun 10 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim PB 0781
11 Dominik LabuťDominik Labuť 09 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0765
12 Samuel EjemighayeSamuel Ejemighaye 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0714
13 Martin GavandaMartin Gavanda 09 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim PB 0696
14 Jan UherJan Uher 09 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno PB 0692
15 Antonín BaránekAntonín Baránek 10 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0691
16 Antonín VenkrbecAntonín Venkrbec 09 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... PB 0676
17 Martin JordánMartin Jordán 10 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov PB 0674
18 Filip TomašovičFilip Tomašovič 09 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno PB 0670
19 Lukáš HollýLukáš Hollý 09 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim PB 0631
20 Viktor BrázdaViktor Brázda 10 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov PB 0620
21 Ondřej LuxOndřej Lux 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0613
22 Adam TkanýAdam Tkaný 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0596
23 Matěj VeselýMatěj Veselý 09 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim PB 0571
24 Vojta HrbáčekVojta Hrbáček 09 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... PB 0570
25 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0558
26 Martin FajmonMartin Fajmon 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0538
27 Adam Jan VintrlíkAdam Jan Vintrlík 10 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno PB 0521
28 Martin JordánMartin Jordán 09 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... PB 0507
29 Patrik FoukalPatrik Foukal 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0408
30 Radek DoleželRadek Doležel 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0376
31 David ŠindelkaDavid Šindelka 10 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno PB 0374
32 Martin HiklMartin Hikl 11 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0373
33 Adam ŠurýnAdam Šurýn 09 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov PB 0366
34 Václav KopkaVáclav Kopka 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0355
35 Alexandre LaiAlexandre Lai 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0347
36 Michal PulpánMichal Pulpán 09 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov PB 0334
37 Matěj MusilMatěj Musil 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0332
38 Adam ČechAdam Čech 11 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov PB 0331
39 David PešekDavid Pešek 09 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno PB 0322
40 David SitarDavid Sitar 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0316
41 Kryštof AdámekKryštof Adámek 10 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0307
42 Martin MalinkovičMartin Malinkovič 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0306
43 Adam JedličkaAdam Jedlička 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0303
44 Filip PokornýFilip Pokorný 11 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... PB 0297
45 Jakub PollákJakub Pollák 10 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno PB 0294
46 Kristián ValkoKristián Valko 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0289
47 Jan NovotnýJan Novotný 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0286
48 Dominik KuběnaDominik Kuběna 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0274
49 Matěj FráňaMatěj Fráňa 10 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... PB 0255
50= Samuel FojtíkSamuel Fojtík 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0250
50= Daniel KučeraDaniel Kučera 11 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0250
50= Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0250
53 Mikuláš HejdaMikuláš Hejda 09 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov PB 0248
54 Martin BeránekMartin Beránek 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0227
55 Ondřej BystřickýOndřej Bystřický 09 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov PB 0180
56= Vojtěch VymyslickýVojtěch Vymyslický 10 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0000
56= Jan KopkaJan Kopka 10 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0000
56= Štěpán NeubertŠtěpán Neubert 11 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... PB 0000
56= Michal BernátMichal Bernát 10 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0000
56= Daniel KazderaDaniel Kazdera 09 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... PB 0000
56= Jiří KachlíkJiří Kachlík 09 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0000
56= Erik ŽůrekErik Žůrek 10 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov PB 0000
56= Jáchym KohutJáchym Kohut 09 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... PB 0000
56= Jan SúkupJan Súkup 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0000
56= Jan KubátJan Kubát 11 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim PB 0000
56= Tomáš DvořákTomáš Dvořák 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0000
56= David GreplDavid Grepl 11 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 PB 0000
56= Marian BerkaMarian Berka 11 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 PB 0000
56= Antonín VlachAntonín Vlach 11 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov PB 0000
56= Jiří HelanJiří Helan 09 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim PB 0000
56= David PokoraDavid Pokora 09 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0000
56= Štěpán VybíralŠtěpán Vybíral 09 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... PB 0000
56= Michael SlabýMichael Slabý 10 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno PB 0000
56= Adam KovaříkAdam Kovařík 10 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0000
56= Martin BaňasMartin Baňas 10 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno... PB 0000
56= Jan PospíšilJan Pospíšil 11 ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno PB 0000
56= David VaníčekDavid Vaníček 10 ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10 PB 0000
56= Tomáš PodsedníkTomáš Podsedník 09 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim PB 0000
56= Jakub NovákJakub Novák 11 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim PB 0000
Celkem 79 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 17.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan UherJan Uher
ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno
09 8 PB 59.73 391.00
2 Antonín BaránekAntonín Baránek
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
10 19 PB 59.40 388.00
3 Radek DoleželRadek Doležel
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
10 24 PB 57.94 376.00
4 Martin FajmonMartin Fajmon
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
10 22 PB 56.35 362.00
5 Filip TomašovičFilip Tomašovič
ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno
09 7 PB 53.62 339.00
6 David SitarDavid Sitar
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
10 23 PB 50.94 316.00
7 Antonín VenkrbecAntonín Venkrbec
ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno...
09 10 PB 49.89 307.00
8 Kryštof AdámekKryštof Adámek
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
10 18 PB 49.88 307.00
9 Martin GavandaMartin Gavanda
ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim
09 1 PB 49.09 300.00
10 Matěj VeselýMatěj Veselý
ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim
09 11 PB 48.53 295.00
11 Adam Jan VintrlíkAdam Jan Vintrlík
ZŠ a MŠ Vedlejší, BrnoZŠ a MŠ Vedlejší, Brno
10 12 PB 48.41 294.00
12 Kristián ValkoKristián Valko
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
10 9 PB 47.76 289.00
13 Jan NovotnýJan Novotný
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
10 17 PB 47.42 286.00
14 Martin JordánMartin Jordán
ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno...
09 2 PB 47.00 282.00
15 David GreplDavid Grepl
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
11 21 PB 45.51 270.00
16 Daniel KazderaDaniel Kazdera
ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice 569ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Zno...
09 3 PB 44.96 265.00
17 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo...
09 15 PB 44.51 262.00
18 Marian BerkaMarian Berka
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
11 20 PB 44.10 258.00
19 Mikuláš HejdaMikuláš Hejda
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
09 16 PB 42.91 248.00
20 Ondřej LuxOndřej Lux
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
10 5 PB 42.79 247.00
21 Jan KubátJan Kubát
ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim
11 4 PB 41.90 240.00
22 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
ZŠ Brno, Novolíšeňská 10ZŠ Brno, Novolíšeňská 10
09 6 PB 37.10 200.00
23 Ondřej BystřickýOndřej Bystřický
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
09 13 PB 34.53 180.00
24 Antonín VlachAntonín Vlach
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
11 14 PB 30.63 148.00
Celkem 24 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov PB 1897
2 Hana BauerováHana Bauerová 08 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská PB 1725
3 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 08 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice PB 1700
4 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská PB 1522
5 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha PB 1410
6 Ema FialováEma Fialová 08 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha PB 1375
7 Barbora KrausováBarbora Krausová 09 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... PB 1346
8 Ema KrálováEma Králová 08 ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská PB 1237
9 Barbora ŠubováBarbora Šubová 08 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská PB 1229
10 Rozálie KošťálováRozálie Košťálová 07 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 1161
11 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská PB 1149
12 Zoe RozwalkaZoe Rozwalka 09 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha PB 1124
13 Sofie PavlíkováSofie Pavlíková 07 ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky PB 1086
14 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice PB 1072
15 Adéla JankůAdéla Janků 08 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... PB 1019
16 Viktorie NorkováViktorie Norková 07 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice PB 0944
17 Sabina MooreSabina Moore 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0933
18 Sára KašparováSára Kašparová 08 ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská PB 0921
19 Eva VlčkováEva Vlčková 08 ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky PB 0916
20 Vendula ŠtipčákováVendula Štipčáková 08 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... PB 0904
21 Bedřiška ŠvábenskáBedřiška Švábenská 09 ZŠ Blansko, DvorskáZŠ Blansko, Dvorská PB 0897
22 Karolína RežňákováKarolína Režňáková 09 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0895
23 Nikola SaboNikola Sabo 08 ZŠ a MŠ KotlářskáZŠ a MŠ Kotlářská PB 0861
24 Johana ČechováJohana Čechová 08 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha PB 0847
25 Monika PokornáMonika Pokorná 07 ZŠ nám. RepublikyZŠ nám. Republiky PB 0817
26 Anna ČižmárováAnna Čižmárová 09 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0814
27 Anna ŠkápíkováAnna Škápíková 08 Základní škola Břeclav, Slovácká 40Základní škola Břeclav, Slo... PB 0773
28 Alexandra MaškováAlexandra Mašková 08 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov PB 0748
29 Zina JaníkováZina Janíková 08 Gymnázium a OA BučoviceGymnázium a OA Bučovice PB 0710
30 Tereza NovotnáTereza Novotná 08 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha PB 0709
31 Eliška KocmanováEliška Kocmanová 08 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov PB 0698
32 Petra StrážnickáPetra Strážnická 09 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov PB 0684
33 Viola OtiepkováViola Otiepková 09 Gymnáyium TišnovGymnáyium Tišnov PB 0587