Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský kraj

Opava (24. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HübschMarek Hübsch 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 1 SB 07.57 690.00
2 Adam GelnarAdam Gelnar 08 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.67 659.00
3 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 07 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 4 07.70 650.00
4 Marek MikulaMarek Mikula 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 2 07.78 625.00
5 Nikola StarzykNikola Starzyk 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 08.03 551.00
6 Daniel RichtrDaniel Richtr 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.04 548.00
7 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 08.04 548.00
8 Max KaveckýMax Kavecký 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 08.17 511.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 SB 07.63 671.00
2 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 7 SB 07.81 616.00
3 Jan BlažekJan Blažek 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 1 07.84 607.00
4 Matěj LazarMatěj Lazar 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 3 07.92 583.00
5 Petr BinarPetr Binar 08 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 4 08.18 509.00
6 Lukáš EvjákLukáš Evják 07 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 5 08.19 506.00
7 Tomáš VlčekTomáš Vlček 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 08.22 498.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HruškaAdam Hruška 07 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 3 07.25 796.00
2 Ondřej KlementOndřej Klement 08 ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3 6 07.86 601.00
3 Šimon HolubŠimon Holub 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 5 07.86 601.00
4 Tobias SwaczynaTobias Swaczyna 08 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 2 08.01 557.00
5 Jiří ŠtěpánJiří Štěpán 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 7 08.15 517.00
6 Radek CyžRadek Cyž 08 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 4 08.22 498.00
7 Filip ŠtíbranýFilip Štíbraný 07 ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3 1 08.72 369.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HruškaAdam Hruška 07 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 3 07.25 796.00
2 Marek HübschMarek Hübsch 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 1 SB 07.57 690.00
3 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 6 SB 07.63 671.00
4 Adam GelnarAdam Gelnar 08 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 07.67 659.00
5 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 07 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 4 07.70 650.00
6 Marek MikulaMarek Mikula 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 2 07.78 625.00
7 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 7 SB 07.81 616.00
8 Jan BlažekJan Blažek 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 1 07.84 607.00
9 Ondřej KlementOndřej Klement 08 ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3 6 07.86 601.00
9 Šimon HolubŠimon Holub 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 5 07.86 601.00
11 Matěj LazarMatěj Lazar 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 3 07.92 583.00
12 Tobias SwaczynaTobias Swaczyna 08 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 2 08.01 557.00
13 Nikola StarzykNikola Starzyk 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 8 08.03 551.00
14 Daniel RichtrDaniel Richtr 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 7 08.04 548.00
14 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 08.04 548.00
16 Jiří ŠtěpánJiří Štěpán 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 7 08.15 517.00
17 Max KaveckýMax Kavecký 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 08.17 511.00
18 Petr BinarPetr Binar 08 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 4 08.18 509.00
19 Lukáš EvjákLukáš Evják 07 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 5 08.19 506.00
20 Tomáš VlčekTomáš Vlček 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 08.22 498.00
20 Radek CyžRadek Cyž 08 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 4 08.22 498.00
22 Filip ŠtíbranýFilip Štíbraný 07 ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3 1 08.72 369.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít BouchalaVít Bouchala 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 4 SB 07.80 619.00
2 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 5 08.18 509.00
3 Matyáš HájekMatyáš Hájek 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 8 SB 08.28 481.00
4 Michael CipkoMichael Cipko 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 SB 08.42 444.00
5 Antonín JasoněkAntonín Jasoněk 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 6 08.51 421.00
6 Jakub PotácelJakub Potácel 11 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 3 08.66 383.00
7 Josef GargošJosef Gargoš 11 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 1 08.86 336.00
8 Marek BenešMarek Beneš 11 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 7 08.90 327.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 SB 08.43 441.00
2 Alexandr Tomas WitasekAlexandr Tomas Witasek 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 SB 08.61 396.00
3 Josef BitomskýJosef Bitomský 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 6 SB 08.62 393.00
4 Samuel SzotekSamuel Szotek 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 5 SB 08.68 378.00
5 Štěpán TomečekŠtěpán Tomeček 09 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 7 SB 08.82 345.00
6 Ondřej BohoněkOndřej Bohoněk 10 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 SB 08.88 331.00
7 Radovan KonečnýRadovan Konečný 11 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 SB 09.11 280.00
8 Aleš TenglerAleš Tengler 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 09.18 266.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PustowkaPetr Pustowka 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 2 08.17 511.00
2 Matěj SýkoraMatěj Sýkora 10 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 7 08.45 436.00
3 Lukáš MentelLukáš Mentel 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 6 08.63 391.00
4 Miloš TichýMiloš Tichý 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 1 08.89 329.00
5 Jakub JokielJakub Jokiel 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 5 08.98 309.00
6 Adam CieslarAdam Cieslar 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 4 09.37 227.00
7 Filip KoukalFilip Koukal 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 3 09.59 187.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít BouchalaVít Bouchala 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 4 SB 07.80 619.00
2 Petr PustowkaPetr Pustowka 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 2 08.17 511.00
3 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 5 08.18 509.00
4 Matyáš HájekMatyáš Hájek 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 8 SB 08.28 481.00
5 Michael CipkoMichael Cipko 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 SB 08.42 444.00
6 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 SB 08.43 441.00
7 Matěj SýkoraMatěj Sýkora 10 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 7 08.45 436.00
8 Antonín JasoněkAntonín Jasoněk 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 6 08.51 421.00
9 Alexandr Tomas WitasekAlexandr Tomas Witasek 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 SB 08.61 396.00
10 Josef BitomskýJosef Bitomský 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 6 SB 08.62 393.00
11 Lukáš MentelLukáš Mentel 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 6 08.63 391.00
12 Jakub PotácelJakub Potácel 11 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 3 08.66 383.00
13 Samuel SzotekSamuel Szotek 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 5 SB 08.68 378.00
14 Štěpán TomečekŠtěpán Tomeček 09 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 7 SB 08.82 345.00
15 Josef GargošJosef Gargoš 11 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 1 08.86 336.00
16 Ondřej BohoněkOndřej Bohoněk 10 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 SB 08.88 331.00
17 Miloš TichýMiloš Tichý 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 1 08.89 329.00
18 Marek BenešMarek Beneš 11 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 7 08.90 327.00
19 Jakub JokielJakub Jokiel 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 5 08.98 309.00
20 Radovan KonečnýRadovan Konečný 11 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 SB 09.11 280.00
21 Aleš TenglerAleš Tengler 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 09.18 266.00
22 Adam CieslarAdam Cieslar 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 4 09.37 227.00
23 Filip KoukalFilip Koukal 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 3 09.59 187.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-... 4 07.90 879.00
2 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 3 07.98 854.00
3 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 5 08.10 818.00
4 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-... 1 08.19 791.00
5 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 2 08.32 752.00
6 Bára AndrlováBára Andrlová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 6 08.49 704.00
7 Mariana ZíkováMariana Zíková 08 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 7 08.70 645.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BabincováAneta Babincová 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 3 SB 08.38 735.00
2 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 6 SB 08.41 726.00
3 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 4 08.45 715.00
4 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 5 08.49 704.00
5 Nela HavlováNela Havlová 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 08.79 621.00
6 Vendula HolušováVendula Holušová 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 1 09.09 543.00
7 Karolína BlagováKarolína Blagová 07 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 7 09.24 506.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PflegrováNikola Pflegrová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 4 SB 08.70 645.00
2 Barbora KunčickáBarbora Kunčická 09 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 3 08.95 579.00
3 Denisa LuzarováDenisa Luzarová 08 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 6 09.17 523.00
4 Štěpánka WojcikováŠtěpánka Wojciková 09 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 7 09.38 472.00
5 Klára PrašívkováKlára Prašívková 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 2 09.55 433.00
6 Ema CzudkováEma Czudková 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 5 09.59 424.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-... 4 07.90 879.00
2 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 3 07.98 854.00
3 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 5 08.10 818.00
4 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-... 1 08.19 791.00
5 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 2 08.32 752.00
6 Aneta BabincováAneta Babincová 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 3 SB 08.38 735.00
7 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 6 SB 08.41 726.00
8 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 4 08.45 715.00
9 Bára AndrlováBára Andrlová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 6 08.49 704.00
9 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 5 08.49 704.00
11 Mariana ZíkováMariana Zíková 08 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 7 08.70 645.00
11 Nikola PflegrováNikola Pflegrová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 4 SB 08.70 645.00
13 Nela HavlováNela Havlová 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 08.79 621.00
14 Barbora KunčickáBarbora Kunčická 09 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 3 08.95 579.00
15 Vendula HolušováVendula Holušová 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 1 09.09 543.00
16 Denisa LuzarováDenisa Luzarová 08 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 6 09.17 523.00
17 Karolína BlagováKarolína Blagová 07 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 7 09.24 506.00
18 Štěpánka WojcikováŠtěpánka Wojciková 09 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 7 09.38 472.00
19 Klára PrašívkováKlára Prašívková 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 2 09.55 433.00
20 Ema CzudkováEma Czudková 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 5 09.59 424.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra PiskořováAlexandra Piskořová 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 08.68 651.00
2 Viktorie KačmářováViktorie Kačmářová 10 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 4 08.73 637.00
3 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 08.82 613.00
4 Vanesa BernátováVanesa Bernátová 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 08.87 600.00
5 Lucie Maya FajkusováLucie Maya Fajkusová 10 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 09.05 553.00
6 Bára ŠromováBára Šromová 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 7 09.07 548.00
Valerie KačmářováValerie Kačmářová 10 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 5 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lilly Sarah SegečováLilly Sarah Segečová 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 5 SB 08.65 659.00
2 Gabriela KotterbováGabriela Kotterbová 10 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 4 SB 08.75 632.00
3 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 SB 08.81 616.00
4 Eliška ŠeděnkováEliška Šeděnková 10 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 SB 08.86 603.00
5 Madeleine BellMadeleine Bell 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 6 SB 08.89 595.00
6 Vanessa MazochováVanessa Mazochová 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 7 SB 09.05 553.00
7 Eliška DolanskáEliška Dolanská 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 2 09.13 533.00
8 Nela HasalováNela Hasalová 10 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 09.35 480.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 ZŠ PísekZŠ Písek 7 08.60 673.00
2 Adéla StaňkováAdéla Staňková 11 ZŠ OtickáZŠ Otická 4 SB 09.31 489.00
3 Nela SzczerbováNela Szczerbová 10 ZŠ PísekZŠ Písek 2 09.32 487.00
4 Karolína MitováKarolína Mitová 11 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 3 SB 09.35 480.00
5 Martina KozelkováMartina Kozelková 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 5 09.37 475.00
6 Dominika PilchováDominika Pilchová 10 ZŠ PísekZŠ Písek 6 09.67 406.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 ZŠ PísekZŠ Písek 7 08.60 673.00
2 Lilly Sarah SegečováLilly Sarah Segečová 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 5 SB 08.65 659.00
3 Alexandra PiskořováAlexandra Piskořová 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 08.68 651.00
4 Viktorie KačmářováViktorie Kačmářová 10 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 4 08.73 637.00
5 Gabriela KotterbováGabriela Kotterbová 10 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 4 SB 08.75 632.00
6 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 SB 08.81 616.00
7 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 08.82 613.00
8 Eliška ŠeděnkováEliška Šeděnková 10 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 SB 08.86 603.00
9 Vanesa BernátováVanesa Bernátová 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 08.87 600.00
10 Madeleine BellMadeleine Bell 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 6 SB 08.89 595.00
11 Lucie Maya FajkusováLucie Maya Fajkusová 10 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 09.05 553.00
11 Vanessa MazochováVanessa Mazochová 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 7 SB 09.05 553.00
13 Bára ŠromováBára Šromová 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 7 09.07 548.00
14 Eliška DolanskáEliška Dolanská 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 2 09.13 533.00
15 Adéla StaňkováAdéla Staňková 11 ZŠ OtickáZŠ Otická 4 SB 09.31 489.00
16 Nela SzczerbováNela Szczerbová 10 ZŠ PísekZŠ Písek 2 09.32 487.00
17 Nela HasalováNela Hasalová 10 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 09.35 480.00
17 Karolína MitováKarolína Mitová 11 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 3 SB 09.35 480.00
19 Martina KozelkováMartina Kozelková 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 5 09.37 475.00
20 Dominika PilchováDominika Pilchová 10 ZŠ PísekZŠ Písek 6 09.67 406.00
Valerie KačmářováValerie Kačmářová 10 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 5 DQ

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 SB 1:49.65 672.00
2 Ester MusilováEster Musilová 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 8 SB 1:51.99 633.00
3 Ema MlýnkováEma Mlýnková 10 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 SB 1:52.04 632.00
4 Júlia ChrenováJúlia Chrenová 10 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 5 SB 1:53.61 607.00
5 Barbora KlepáčkováBarbora Klepáčková 11 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 1:55.08 584.00
6 Lucie Maya FajkusováLucie Maya Fajkusová 10 ZŠ OtickáZŠ Otická 4 1:56.37 563.00
7 Amálie KopečnáAmálie Kopečná 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 7 SB 1:57.61 544.00
8 Adéla ŠirokáAdéla Široká 11 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 2:01.58 486.00
9 Simona HavlováSimona Havlová 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 9 SB 2:02.32 475.00
10 Hana KlučkováHana Klučková 10 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 10 2:04.16 449.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Viktorie KlusováViktorie Klusová 10 ZŠ PísekZŠ Písek 9 1:55.86 571.00
2 Adéla StaňkováAdéla Staňková 11 ZŠ OtickáZŠ Otická 4 SB 2:01.18 491.00
3 Anna SyrkováAnna Syrková 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 5 SB 2:03.26 462.00
4 Martina KozelkováMartina Kozelková 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 6 SB 2:05.12 436.00
5 Eliška ŠeděnkováEliška Šeděnková 10 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 SB 2:05.42 432.00
6 Lucie KadlčíkováLucie Kadlčíková 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 7 SB 2:05.63 429.00
7 Ema CagalováEma Cagalová 11 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 2:05.72 428.00
8 Klaudie KurkováKlaudie Kurková 10 ZŠ PísekZŠ Písek 10 2:06.11 422.00
9 Michaela FojtováMichaela Fojtová 11 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 2:06.68 415.00
Gabriela RohovskáGabriela Rohovská 10 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 8 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 SB 1:49.65 672.00
2 Ester MusilováEster Musilová 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 8 SB 1:51.99 633.00
3 Ema MlýnkováEma Mlýnková 10 ZŠ OtickáZŠ Otická 2 SB 1:52.04 632.00
4 Júlia ChrenováJúlia Chrenová 10 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 5 SB 1:53.61 607.00
5 Barbora KlepáčkováBarbora Klepáčková 11 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 1:55.08 584.00
6 Viktorie KlusováViktorie Klusová 10 ZŠ PísekZŠ Písek 9 1:55.86 571.00
7 Lucie Maya FajkusováLucie Maya Fajkusová 10 ZŠ OtickáZŠ Otická 4 1:56.37 563.00
8 Amálie KopečnáAmálie Kopečná 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 7 SB 1:57.61 544.00
9 Adéla StaňkováAdéla Staňková 11 ZŠ OtickáZŠ Otická 4 SB 2:01.18 491.00
10 Adéla ŠirokáAdéla Široká 11 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 6 2:01.58 486.00
11 Simona HavlováSimona Havlová 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 9 SB 2:02.32 475.00
12 Anna SyrkováAnna Syrková 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 5 SB 2:03.26 462.00
13 Hana KlučkováHana Klučková 10 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 10 2:04.16 449.00
14 Martina KozelkováMartina Kozelková 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 6 SB 2:05.12 436.00
15 Eliška ŠeděnkováEliška Šeděnková 10 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 SB 2:05.42 432.00
16 Lucie KadlčíkováLucie Kadlčíková 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 7 SB 2:05.63 429.00
17 Ema CagalováEma Cagalová 11 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 2:05.72 428.00
18 Klaudie KurkováKlaudie Kurková 10 ZŠ PísekZŠ Písek 10 2:06.11 422.00
19 Michaela FojtováMichaela Fojtová 11 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 2:06.68 415.00
Gabriela RohovskáGabriela Rohovská 10 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 8 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 2 2:28.07 717.00
2 Vendula HolušováVendula Holušová 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 1 2:28.59 711.00
3 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 3 2:36.30 616.00
4 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-... 4 2:37.92 597.00
5 Natálie ŠvarcováNatálie Švarcová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 9 SB 2:41.55 555.00
6 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 6 2:42.00 550.00
7 Aneta ChalupováAneta Chalupová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 7 2:46.55 500.00
8 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 5 2:47.15 494.00
MS Nella KrykorkováNella Krykorková 11 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 11 2:49.90
10 Klára PaličkováKlára Paličková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 8 2:51.87 444.00
11 Anna BednářováAnna Bednářová 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 10 2:53.90 424.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ema CzudkováEma Czudková 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 1 2:48.43 480.00
2 Veronika RožňákováVeronika Rožňáková 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 2 SB 2:51.26 451.00
3 Valerie PenhakerováValerie Penhakerová 07 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 8 2:53.79 425.00
4 Petra ZahradníkováPetra Zahradníková 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 4 SB 2:56.89 395.00
5 Klára StaňkováKlára Staňková 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 3 2:57.56 388.00
6 Eliška BezděkováEliška Bezděková 07 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 6 3:07.94 295.00
7 Aneta KlozíkováAneta Klozíková 08 ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-... 5 SB 3:07.99 294.00
8 Amálie DvořákováAmálie Dvořáková 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 7 3:13.38 251.00
Adriana ŠimkováAdriana Šimková 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 9 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 2 2:28.07 717.00
2 Vendula HolušováVendula Holušová 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 1 2:28.59 711.00
3 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 3 2:36.30 616.00
4 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-... 4 2:37.92 597.00
5 Natálie ŠvarcováNatálie Švarcová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 9 SB 2:41.55 555.00
6 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 6 2:42.00 550.00
7 Aneta ChalupováAneta Chalupová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 7 2:46.55 500.00
8 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 5 2:47.15 494.00
9 Ema CzudkováEma Czudková 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 1 2:48.43 480.00
10 Nella KrykorkováNella Krykorková 11 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 11 2:49.90
11 Veronika RožňákováVeronika Rožňáková 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 2 SB 2:51.26 451.00
12 Klára PaličkováKlára Paličková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 8 2:51.87 444.00
13 Valerie PenhakerováValerie Penhakerová 07 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 8 2:53.79 425.00
14 Anna BednářováAnna Bednářová 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 10 2:53.90 424.00
15 Petra ZahradníkováPetra Zahradníková 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 4 SB 2:56.89 395.00
16 Klára StaňkováKlára Staňková 09 ZŠ OtickáZŠ Otická 3 2:57.56 388.00
17 Eliška BezděkováEliška Bezděková 07 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 6 3:07.94 295.00
18 Aneta KlozíkováAneta Klozíková 08 ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-... 5 SB 3:07.99 294.00
19 Amálie DvořákováAmálie Dvořáková 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 7 3:13.38 251.00
Adriana ŠimkováAdriana Šimková 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 9 DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 1 SB 2:59.71 667.00
2 Jakub KotzianJakub Kotzian 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 2 SB 3:03.22 633.00
3 Vít KociánVít Kocián 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 5 SB 3:07.52 592.00
4 Alexandr Tomas WitasekAlexandr Tomas Witasek 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 6 SB 3:08.16 587.00
5 Kryštof KernKryštof Kern 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 3 SB 3:08.96 579.00
6 Martin ValášekMartin Valášek 09 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 4 3:14.78 527.00
7 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 SB 3:17.44 504.00
8 Matyáš ŽákMatyáš Žák 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 9 SB 3:21.43 470.00
9 Filip ZycháčekFilip Zycháček 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 11 SB 3:25.59 435.00
10 Patrik ŠislerPatrik Šisler 11 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 7 3:26.10 431.00
11 Matyáš HájekMatyáš Hájek 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 10 SB 3:27.46 420.00
12 Vojtěch KrzywoňVojtěch Krzywoň 10 ZŠ OtickáZŠ Otická 12 SB 3:28.85 410.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub ChalupaJakub Chalupa 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 6 3:22.13 464.00
2 Vítek SkibinskiVítek Skibinski 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 2 SB 3:24.59 444.00
3 Ondra MenoušekOndra Menoušek 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 8 3:30.54 396.00
4 Jan FrenzelJan Frenzel 10 ZŠ OtickáZŠ Otická 3 SB 3:30.81 394.00
5 Leoš ŠimíčekLeoš Šimíček 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 11 3:31.81 387.00
6 Lukáš KočvaraLukáš Kočvara 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 7 3:33.38 375.00
7 Samuel MichníkSamuel Michník 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 1 3:40.36 324.00
8 Michael MotyčkaMichael Motyčka 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 10 3:41.46 316.00
9 Martin MoricMartin Moric 10 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 9 3:41.48 316.00
10 Jáchym ŠtencelJáchym Štencel 10 ZŠ OtickáZŠ Otická 4 3:45.88 286.00
11 Václav SumaraVáclav Sumara 11 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 SB 3:51.24 251.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 1 SB 2:59.71 667.00
2 Jakub KotzianJakub Kotzian 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 2 SB 3:03.22 633.00
3 Vít KociánVít Kocián 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 5 SB 3:07.52 592.00
4 Alexandr Tomas WitasekAlexandr Tomas Witasek 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 6 SB 3:08.16 587.00
5 Kryštof KernKryštof Kern 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 3 SB 3:08.96 579.00
6 Martin ValášekMartin Valášek 09 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 4 3:14.78 527.00
7 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 SB 3:17.44 504.00
8 Matyáš ŽákMatyáš Žák 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 9 SB 3:21.43 470.00
9 Jakub ChalupaJakub Chalupa 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 6 3:22.13 464.00
10 Vítek SkibinskiVítek Skibinski 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 2 SB 3:24.59 444.00
11 Filip ZycháčekFilip Zycháček 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 11 SB 3:25.59 435.00
12 Patrik ŠislerPatrik Šisler 11 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 7 3:26.10 431.00
13 Matyáš HájekMatyáš Hájek 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 10 SB 3:27.46 420.00
14 Vojtěch KrzywoňVojtěch Krzywoň 10 ZŠ OtickáZŠ Otická 12 SB 3:28.85 410.00
15 Ondra MenoušekOndra Menoušek 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 8 3:30.54 396.00
16 Jan FrenzelJan Frenzel 10 ZŠ OtickáZŠ Otická 3 SB 3:30.81 394.00
17 Leoš ŠimíčekLeoš Šimíček 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 11 3:31.81 387.00
18 Lukáš KočvaraLukáš Kočvara 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 7 3:33.38 375.00
19 Samuel MichníkSamuel Michník 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 1 3:40.36 324.00
20 Michael MotyčkaMichael Motyčka 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 10 3:41.46 316.00
21 Martin MoricMartin Moric 10 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 9 3:41.48 316.00
22 Jáchym ŠtencelJáchym Štencel 10 ZŠ OtickáZŠ Otická 4 3:45.88 286.00
23 Václav SumaraVáclav Sumara 11 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 SB 3:51.24 251.00

1500 m - Žáci

(st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan FoltysJan Foltys 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 1 SB 4:35.98 706.00
2 Štěpán HolasŠtěpán Holas 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 2 SB 4:39.63 683.00
3 Jakub KokořJakub Kokoř 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 3 SB 4:45.12 648.00
4 Šimon HolubŠimon Holub 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 16 4:48.16 630.00
5 Matyáš PekarMatyáš Pekar 08 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 18 4:48.50 628.00
6 Tomáš GoronTomáš Goron 08 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 SB 4:49.19 624.00
7 Jan BarčákJan Barčák 08 ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3 14 4:51.23 611.00
8 Jakub MušálekJakub Mušálek 07 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 4 SB 4:54.13 594.00
9 Lukáš KorbelLukáš Korbel 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 6 SB 4:59.81 561.00
10 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 08 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 8 SB 5:00.52 557.00
11 Matyáš HaničákMatyáš Haničák 07 ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3 15 5:03.70 539.00
12 Tomáš HübschTomáš Hübsch 08 ZŠ OtickáZŠ Otická 9 5:04.13 536.00
13 Tomáš ČernínTomáš Černín 07 ZŠ OtickáZŠ Otická 10 5:07.22 519.00
14 Štěpán JežowiczŠtěpán Ježowicz 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 11 SB 5:10.36 502.00
15 Kryštof PekarKryštof Pekar 08 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 19 5:13.37 485.00
16 Lukáš KubalaLukáš Kubala 07 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 17 5:13.95 482.00
17 Tomáš VlčekTomáš Vlček 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 7 5:22.84 435.00
18 Alexandr PoláchAlexandr Polách 08 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 20 5:24.21 428.00
19 Michal SalíkMichal Salík 09 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 21 5:31.14 394.00
20 Vojtěch MotykaVojtěch Motyka 07 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 13 5:33.93 380.00
21 Jakub KrusberskýJakub Krusberský 07 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 12 5:39.08 356.00
Celkem 21 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gebauer, Kavecký, Valtr, Richter Gebauer, Kavecký, Valtr, Richter ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 SB 28.97 675.00
2 Žůrek, Lazar, Hübsch, Hübsch Žůrek, Lazar, Hübsch, Hübsch ZŠ OtickáZŠ Otická 6 SB 29.06 668.00
3 Břečka, Vlček, Gelnar, Večeřa Břečka, Vlček, Gelnar, Večeřa ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 SB 29.31 648.00
4 Binar, Evják, Proházska, Gebauer Binar, Evják, Proházska, Gebauer ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 7 SB 29.47 636.00
5 Swaczyna, Cyž, Světlík, Hruška Swaczyna, Cyž, Světlík, Hruška ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 8 SB 29.64 622.00
6 Holub, Štěpán, Blažek, Raška Holub, Štěpán, Blažek, Raška ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 3 SB 30.25 576.00
7 Mikula, Sikora, Starzyk, Ježowicz Mikula, Sikora, Starzyk, Ježowicz ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 1 SB 30.62 549.00
8 Barčák, Klement, Štíbraný, Šimonek Barčák, Klement, Štíbraný, Šimonek ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3 2 SB 31.03 519.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kokoř, Hazucha, Kožiol, Foltys Kokoř, Hazucha, Kožiol, Foltys ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 SB 30.15 584.00
2 Wittek, Černín, Amort, Gregořica Wittek, Černín, Amort, Gregořica ZŠ OtickáZŠ Otická 6 SB 30.46 561.00
3 Sall, Štafa, Goron, Malohlava Sall, Štafa, Goron, Malohlava ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 SB 30.99 522.00
4 Pekar, Pekar, Kresta, Husár Pekar, Pekar, Kresta, Husár ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 3 SB 35.00 272.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gebauer, Kavecký, Valtr, Richter Gebauer, Kavecký, Valtr, Richter ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 SB 28.97 675.00
2 Žůrek, Lazar, Hübsch, Hübsch Žůrek, Lazar, Hübsch, Hübsch ZŠ OtickáZŠ Otická 6 SB 29.06 668.00
3 Břečka, Vlček, Gelnar, Večeřa Břečka, Vlček, Gelnar, Večeřa ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 SB 29.31 648.00
4 Binar, Evják, Proházska, Gebauer Binar, Evják, Proházska, Gebauer ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice 7 SB 29.47 636.00
5 Swaczyna, Cyž, Světlík, Hruška Swaczyna, Cyž, Světlík, Hruška ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 8 SB 29.64 622.00
6 Kokoř, Hazucha, Kožiol, Foltys Kokoř, Hazucha, Kožiol, Foltys ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 SB 30.15 584.00
7 Holub, Štěpán, Blažek, Raška Holub, Štěpán, Blažek, Raška ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 3 SB 30.25 576.00
8 Wittek, Černín, Amort, Gregořica Wittek, Černín, Amort, Gregořica ZŠ OtickáZŠ Otická 6 SB 30.46 561.00
9 Mikula, Sikora, Starzyk, Ježowicz Mikula, Sikora, Starzyk, Ježowicz ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 1 SB 30.62 549.00
10 Sall, Štafa, Goron, Malohlava Sall, Štafa, Goron, Malohlava ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 SB 30.99 522.00
11 Barčák, Klement, Štíbraný, Šimonek Barčák, Klement, Štíbraný, Šimonek ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3 2 SB 31.03 519.00
12 Pekar, Pekar, Kresta, Husár Pekar, Pekar, Kresta, Husár ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 3 SB 35.00 272.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šabatka, Kern, Bouchala, Kern Šabatka, Kern, Bouchala, Kern ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 4 SB 30.31 572.00
2 Gargoš, Beneš, Hájek, Šisler Gargoš, Beneš, Hájek, Šisler ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 2 SB 32.42 424.00
3 Cipko, Kožiál, Bitomský, Pekárek Cipko, Kožiál, Bitomský, Pekárek ZŠ OtickáZŠ Otická 5 SB 32.63 411.00
4 Neoral, Tomeček, Kocián, Potácel Neoral, Tomeček, Kocián, Potácel ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 6 SB 33.12 380.00
5 Mentel, Tichý, Kijonka, Sýkora Mentel, Tichý, Kijonka, Sýkora ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 7 SB 33.34 367.00
6 Jokiel, Koukal, Pavlas, Pustowka Jokiel, Koukal, Pavlas, Pustowka ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 8 SB 33.74 342.00
7 Konečný, Bohoněk, Sumara, Zatloukal Konečný, Bohoněk, Sumara, Zatloukal ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 SB 34.32 309.00
8 Szotek, Ščigel, Witasek, Michník Szotek, Ščigel, Witasek, Michník ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 SB 38.77 105.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jasoněk, Kotzian, Racl, Ivanič Jasoněk, Kotzian, Racl, Ivanič ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 4 SB 31.42 492.00
2 Žák, Kuspiš, Župka, Valášek Žák, Kuspiš, Župka, Valášek ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 6 SB 33.95 330.00
3 Bauer, Zycháček, Racko, Škrobánek Bauer, Zycháček, Racko, Škrobánek ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 2 SB 35.01 271.00
4 Chalupa, Šimíček, Moric, Adamský Chalupa, Šimíček, Moric, Adamský ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 7 SB 35.26 258.00
5 Tengler, Gregořica, Gregořica, Frenzel Tengler, Gregořica, Gregořica, Frenzel ZŠ OtickáZŠ Otická 5 SB 35.50 246.00
6 Skibinski, Vlaháč, Maršík, Cieslar Skibinski, Vlaháč, Maršík, Cieslar ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 SB 35.65 238.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šabatka, Kern, Bouchala, Kern Šabatka, Kern, Bouchala, Kern ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 4 SB 30.31 572.00
2 Jasoněk, Kotzian, Racl, Ivanič Jasoněk, Kotzian, Racl, Ivanič ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 4 SB 31.42 492.00
3 Gargoš, Beneš, Hájek, Šisler Gargoš, Beneš, Hájek, Šisler ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 2 SB 32.42 424.00
4 Cipko, Kožiál, Bitomský, Pekárek Cipko, Kožiál, Bitomský, Pekárek ZŠ OtickáZŠ Otická 5 SB 32.63 411.00
5 Neoral, Tomeček, Kocián, Potácel Neoral, Tomeček, Kocián, Potácel ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 6 SB 33.12 380.00
6 Mentel, Tichý, Kijonka, Sýkora Mentel, Tichý, Kijonka, Sýkora ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 7 SB 33.34 367.00
7 Jokiel, Koukal, Pavlas, Pustowka Jokiel, Koukal, Pavlas, Pustowka ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 8 SB 33.74 342.00
8 Žák, Kuspiš, Župka, Valášek Žák, Kuspiš, Župka, Valášek ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 6 SB 33.95 330.00
9 Konečný, Bohoněk, Sumara, Zatloukal Konečný, Bohoněk, Sumara, Zatloukal ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 SB 34.32 309.00
10 Bauer, Zycháček, Racko, Škrobánek Bauer, Zycháček, Racko, Škrobánek ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 2 SB 35.01 271.00
11 Chalupa, Šimíček, Moric, Adamský Chalupa, Šimíček, Moric, Adamský ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice 7 SB 35.26 258.00
12 Tengler, Gregořica, Gregořica, Frenzel Tengler, Gregořica, Gregořica, Frenzel ZŠ OtickáZŠ Otická 5 SB 35.50 246.00
13 Skibinski, Vlaháč, Maršík, Cieslar Skibinski, Vlaháč, Maršík, Cieslar ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 SB 35.65 238.00
14 Szotek, Ščigel, Witasek, Michník Szotek, Ščigel, Witasek, Michník ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... 3 SB 38.77 105.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Živníčková, Zajícová, Onderková, Andrlová Živníčková, Zajícová, Onderková, Andrlová ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 4 SB 30.64 838.00
2 Poštulková, Olivíková, Klímová, Ministrová Poštulková, Olivíková, Klímová, Ministrová ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-... 3 SB 30.89 819.00
3 Babincová, Štefková, Šnyrychová, Chovancová Babincová, Štefková, Šnyrychová, Chovancová ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 5 SB 31.25 792.00
4 Mereďová, Moisesová, Gorčíková, Zimáková Mereďová, Moisesová, Gorčíková, Zimáková ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 7 SB 31.79 751.00
5 Zíková, Pflegrová, Lesáková, Blagová Zíková, Pflegrová, Lesáková, Blagová ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 6 SB 32.30 714.00
6 Czudková, Holušová, Havlová, Staňková Czudková, Holušová, Havlová, Staňková ZŠ OtickáZŠ Otická 2 SB 34.02 595.00
7 Luzarová, Penhakerová, Papoušková, Bezděková Luzarová, Penhakerová, Papoušková, Bezděková ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 8 SB 34.31 576.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladařová, Borunská, Štenclová, Esslerová Vladařová, Borunská, Štenclová, Esslerová ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 4 SB 33.05 661.00
2 Bednářová, Švarcová, Kohutová, Paličková Bednářová, Švarcová, Kohutová, Paličková ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 6 SB 34.11 589.00
3 Grussová, Rožňáková, Zahradníková, Drábková Grussová, Rožňáková, Zahradníková, Drábková ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 3 SB 35.21 518.00
4 Vegelová, Křížová, Mateřanková, Adámková Vegelová, Křížová, Mateřanková, Adámková ZŠ OtickáZŠ Otická 7 SB 36.12 463.00
5 Kahánková, Prašívková, Kapicová, Dvořáková Kahánková, Prašívková, Kapicová, Dvořáková ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 5 SB 36.31 452.00
6 Kunčická, Wojciková, Myslivcová, Vlachopulosová Kunčická, Wojciková, Myslivcová, Vlachopulosová ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 2 SB 38.22 346.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Živníčková, Zajícová, Onderková, Andrlová Živníčková, Zajícová, Onderková, Andrlová ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 4 SB 30.64 838.00
2 Poštulková, Olivíková, Klímová, Ministrová Poštulková, Olivíková, Klímová, Ministrová ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-... 3 SB 30.89 819.00
3 Babincová, Štefková, Šnyrychová, Chovancová Babincová, Štefková, Šnyrychová, Chovancová ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 5 SB 31.25 792.00
4 Mereďová, Moisesová, Gorčíková, Zimáková Mereďová, Moisesová, Gorčíková, Zimáková ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 7 SB 31.79 751.00
5 Zíková, Pflegrová, Lesáková, Blagová Zíková, Pflegrová, Lesáková, Blagová ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 6 SB 32.30 714.00
6 Vladařová, Borunská, Štenclová, Esslerová Vladařová, Borunská, Štenclová, Esslerová ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A 4 SB 33.05 661.00
7 Czudková, Holušová, Havlová, Staňková Czudková, Holušová, Havlová, Staňková ZŠ OtickáZŠ Otická 2 SB 34.02 595.00
8 Bednářová, Švarcová, Kohutová, Paličková Bednářová, Švarcová, Kohutová, Paličková ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B 6 SB 34.11 589.00
9 Luzarová, Penhakerová, Papoušková, Bezděková Luzarová, Penhakerová, Papoušková, Bezděková ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 8 SB 34.31 576.00
10 Grussová, Rožňáková, Zahradníková, Drábková Grussová, Rožňáková, Zahradníková, Drábková ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 3 SB 35.21 518.00
11 Vegelová, Křížová, Mateřanková, Adámková Vegelová, Křížová, Mateřanková, Adámková ZŠ OtickáZŠ Otická 7 SB 36.12 463.00
12 Kahánková, Prašívková, Kapicová, Dvořáková Kahánková, Prašívková, Kapicová, Dvořáková ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice 5 SB 36.31 452.00
13 Kunčická, Wojciková, Myslivcová, Vlachopulosová Kunčická, Wojciková, Myslivcová, Vlachopulosová ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov 2 SB 38.22 346.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bernátová, Mlýnková, Berková, Piskořová Bernátová, Mlýnková, Berková, Piskořová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 SB 32.69 686.00
2 Mazochová, Bell, Kopečná, Segečová Mazochová, Bell, Kopečná, Segečová ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 6 SB 33.40 637.00
3 Zajícová, Hasalová, Šeděnková, Králová Zajícová, Hasalová, Šeděnková, Králová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 SB 33.54 627.00
4 Chrenová, Kačmářová, Kačmářová, Kotterbová Chrenová, Kačmářová, Kačmářová, Kotterbová ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 5 SB 33.81 609.00
5 Fajkusová, Šromová, Staňková, Sekerášová Fajkusová, Šromová, Staňková, Sekerášová ZŠ OtickáZŠ Otická 7 SB 34.30 576.00
6 Kurková, Pilchová, Szczerbová, Trombíková Kurková, Pilchová, Szczerbová, Trombíková ZŠ PísekZŠ Písek 2 SB 34.56 560.00
7 Kozelková, Scherzerová, Mitová, Dolanská Kozelková, Scherzerová, Mitová, Dolanská ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 8 SB 35.45 503.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kalavská, Babicová, Široká, Černá Kalavská, Babicová, Široká, Černá ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 SB 35.18 520.00
2 Růžičková, Dudysová, Dostálová, Ondrášková Růžičková, Dudysová, Dostálová, Ondrášková ZŠ OtickáZŠ Otická 7 SB 35.21 518.00
3 Kadlčíková, Tsarucha, Vodičková, Musilová Kadlčíková, Tsarucha, Vodičková, Musilová ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 2 SB 35.56 497.00
4 Prokopová, Kalafutová, Fojtová, Cagalová Prokopová, Kalafutová, Fojtová, Cagalová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 SB 36.03 468.00
5 Havlová, Maková, Bačová, Syrková Havlová, Maková, Bačová, Syrková ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 6 SB 36.29 453.00
6 Baloušková, Klučková, Banks, Rohovská Baloušková, Klučková, Banks, Rohovská ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 5 SB 37.51 384.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bernátová, Mlýnková, Berková, Piskořová Bernátová, Mlýnková, Berková, Piskořová ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 SB 32.69 686.00
2 Mazochová, Bell, Kopečná, Segečová Mazochová, Bell, Kopečná, Segečová ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 6 SB 33.40 637.00
3 Zajícová, Hasalová, Šeděnková, Králová Zajícová, Hasalová, Šeděnková, Králová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 SB 33.54 627.00
4 Chrenová, Kačmářová, Kačmářová, Kotterbová Chrenová, Kačmářová, Kačmářová, Kotterbová ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 5 SB 33.81 609.00
5 Fajkusová, Šromová, Staňková, Sekerášová Fajkusová, Šromová, Staňková, Sekerášová ZŠ OtickáZŠ Otická 7 SB 34.30 576.00
6 Kurková, Pilchová, Szczerbová, Trombíková Kurková, Pilchová, Szczerbová, Trombíková ZŠ PísekZŠ Písek 2 SB 34.56 560.00
7 Kalavská, Babicová, Široká, Černá Kalavská, Babicová, Široká, Černá ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 4 SB 35.18 520.00
8 Růžičková, Dudysová, Dostálová, Ondrášková Růžičková, Dudysová, Dostálová, Ondrášková ZŠ OtickáZŠ Otická 7 SB 35.21 518.00
9 Kozelková, Scherzerová, Mitová, Dolanská Kozelková, Scherzerová, Mitová, Dolanská ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 8 SB 35.45 503.00
10 Kadlčíková, Tsarucha, Vodičková, Musilová Kadlčíková, Tsarucha, Vodičková, Musilová ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 2 SB 35.56 497.00
11 Prokopová, Kalafutová, Fojtová, Cagalová Prokopová, Kalafutová, Fojtová, Cagalová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 SB 36.03 468.00
12 Havlová, Maková, Bačová, Syrková Havlová, Maková, Bačová, Syrková ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm 6 SB 36.29 453.00
13 Baloušková, Klučková, Banks, Rohovská Baloušková, Klučková, Banks, Rohovská ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny 5 SB 37.51 384.00

skok vysoký - Žáci

(st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 Body
1 Lukáš EvjákLukáš Evják
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
07 19 PB 1.74 o - - - - - - o o xo xo xxo xxx 577.00
2 Libor RaškaLibor Raška
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
07 6 PB 1.70 - - o o o xxo xo xo o xxo xxo xxx 544.00
3 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 20 PB 1.66 - - - - - o o o o xo xxx 512.00
4 Jiří ŠimonekJiří Šimonek
ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3
08 7 PB 1.62 - - - o o o o xo o xxx 480.00
5 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
08 14 PB 1.58 o o o o o o o o xxx 449.00
6= Filip UrnerFilip Urner
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
09 13 PB 1.58 xo o o o o o o o xxx 449.00
6= Lukáš GregořicaLukáš Gregořica
ZŠ OtickáZŠ Otická
07 10 PB 1.58 o o o o o o xo o xxx 449.00
8 Kryštof GrygeraKryštof Grygera
ZŠ OtickáZŠ Otická
08 8 PB 1.58 o o o o o xxo o o xxx 449.00
9 Jakub ProházskaJakub Proházska
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
07 18 PB 1.54 - - xo o o xo o xxx 419.00
10 Sebastian HynčicaSebastian Hynčica
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
08 17 PB 1.54 xo o o o o o xo xxx 419.00
11 Štěpán HolasŠtěpán Holas
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
09 16 PB 1.54 - - - - - xxo xo xxx 419.00
12 Richard SzlauerRichard Szlauer
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
08 11 PB 1.50 o o o o o o xxx 389.00
13 Daniel RichtrDaniel Richtr
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 12 PB 1.50 - - - o xo o xxx 389.00
14 Tomáš HübschTomáš Hübsch
ZŠ OtickáZŠ Otická
08 9 PB 1.50 o o o xo xo xo xxx 389.00
15 Dominik SikoraDominik Sikora
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
07 15 PB 1.50 o xo o o xxo xxo xxx 389.00
16 Jakub KrestaJakub Kresta
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
08 2 PB 1.46 o o xo xxo xxo xx 360.00
17 Radek MachuraRadek Machura
ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3
08 4 PB 1.42 o xo xxo o xx 331.00
18 Lukáš KubalaLukáš Kubala
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
07 3 PB 1.38 o xo xo xxx 303.00
19 Radek CyžRadek Cyž
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
08 1 PB 1.34 o xo xxx 276.00
Kryštof PekarKryštof Pekar
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
08 5 NM xxx
Celkem 20 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 Body
1 Martin IvaničMartin Ivanič
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
10 20 PB 1.58 - - - o o o o xxo xxo o o xxx 449.00
2 Jakub KotzianJakub Kotzian
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
09 21 PB 1.54 - - - - - - o xo o o xxx 419.00
3 Daniel PekárekDaniel Pekárek
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 22 PB 1.54 - - - o o o o xxo xo o xxx 419.00
4 Dominik KuspišDominik Kuspiš
ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10
10 18 PB 1.46 o o o xxo o o o xo xxx 360.00
5 Vítek GolaVítek Gola
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
09 15 PB 1.42 - o o o o xxo o xxx 331.00
6 Mikuláš GregořicaMikuláš Gregořica
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 11 PB 1.38 xo o o o o o xxx 303.00
7 Leoš ŠimíčekLeoš Šimíček
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
09 5 PB 1.38 o o o o o xxo xxx 303.00
8 Petr SedláčekPetr Sedláček
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
09 19 PB 1.38 - o o o xo xxo xxx 303.00
9 Tomáš GregořicaTomáš Gregořica
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 12 PB 1.38 o o xo xo o xxo xxx 303.00
10 Lukáš KijonkaLukáš Kijonka
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
10 1 PB 1.34 o xo o xxo o xxx 276.00
11 Filip ZycháčekFilip Zycháček
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
09 16 PB 1.34 - - o o xxo xxx 276.00
12= Samuel MichníkSamuel Michník
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
09 13 PB 1.30 o o xo o xxx 250.00
12= Petr PustowkaPetr Pustowka
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
10 4 PB 1.30 - o xo o xxx 250.00
14 Jan AdamovskýJan Adamovský
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
09 10 PB 1.30 o o xxo xxo xxx 250.00
15 Matěj NeoralMatěj Neoral
ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10
10 17 PB 1.26 o o o xxx 225.00
16= Matěj ŠpinlerMatěj Špinler
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
11 14 PB 1.22 o o xxx 200.00
16= Filip VlaháčFilip Vlaháč
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
09 7 PB 1.22 o o xxx 200.00
18 Tobiáš RussTobiáš Russ
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
09 8 PB 1.22 xo o xxx 200.00
19 Martin MoricMartin Moric
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
10 3 PB 1.22 xo xxo xxx 200.00
20= Jonáš Noe MaršíkJonáš Noe Maršík
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
09 6 PB 1.18 xo xxx 176.00
20= Ondra MenoušekOndra Menoušek
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
10 2 PB 1.18 xo xxx 176.00
Radim ValaRadim Vala
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
11 9 NM xxx
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 Body
1 Eliška BorunskáEliška Borunská
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
08 17 PB 1.62 - - - - - o o o xo xo o xxo xxx 759.00
2 Nela ŠtefkováNela Štefková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 5 PB 1.58 - - - - - o o o o o xo xxx 712.00
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková
ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-...
07 19 PB 1.54 - - - - - o o xo o xo xxx 666.00
4 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
08 18 PB 1.50 - - - - - o xo xo o xxx 621.00
5 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
08 16 PB 1.50 - - o - o o o xo xo xxx 621.00
6 Laura BurešováLaura Burešová
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
07 13 PB 1.42 - o - - o o xxo xxx 534.00
7 Michaela LesákováMichaela Lesáková
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
09 15 PB 1.38 - o o o xxo o xxx 491.00
8 Lucie KahánkováLucie Kahánková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 2 PB 1.34 o o xo xxo o xxx 449.00
9 Kateřina AdámkováKateřina Adámková
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 11 PB 1.34 o o xo xo xo xxx 449.00
10 Karla KohutováKarla Kohutová
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
09 14 PB 1.30 - o o o xxx 409.00
11 Andrea KapicováAndrea Kapicová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 3 PB 1.30 o o xo xxo xxx 409.00
12 Natálie SližováNatálie Sližová
ZŠ OtickáZŠ Otická
07 12 PB 1.30 o xo xo xxo xxx 409.00
13= Eliška BezděkováEliška Bezděková
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
07 1 PB 1.26 o o o xxx 369.00
13= Tereza PapajováTereza Papajová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
08 7 PB 1.26 o o o xxx 369.00
15= Anna KřížováAnna Křížová
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 6 PB 1.26 o xo o xxx 369.00
15= Denisa LuzarováDenisa Luzarová
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
08 4 PB 1.26 o xo o xxx 369.00
17 Lucie KlímováLucie Klímová
ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-...
08 9 PB 1.26 xo xxo o xxx 369.00
18 Dominika GrussováDominika Grussová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
07 8 PB 1.22 o o xxr 331.00
19 Adriana ŠimkováAdriana Šimková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
08 10 PB 1.18 o xxx 293.00
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,64 Body
1 Valerie KačmářováValerie Kačmářová
ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny
10 19 PB 1.42 - o o o o o xo o xo xxx 534.00
2 Madeleine BellMadeleine Bell
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
09 16 PB 1.42 o o o o o o o o xxo xxx 534.00
3 Zuzana ČernáZuzana Černá
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
10 20 PB 1.38 - - - o o o o o xxx 491.00
4 Júlia ChrenováJúlia Chrenová
ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny
10 21 PB 1.38 - - o xo - o o xo xxx 491.00
5 Ema HavlíčkováEma Havlíčková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
10 13 PB 1.38 o o o o o xo xo xo xxx 491.00
6 Kamila MakováKamila Maková
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
10 3 PB 1.34 o o o o o xo o xxx 449.00
7 Lucie KalafutováLucie Kalafutová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
10 11 PB 1.34 o - o o xxo o xxo xxx 449.00
8 Bára ŠromováBára Šromová
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 17 PB 1.30 o o o xxo o o xxx 409.00
9= Elen RůžičkováElen Růžičková
ZŠ OtickáZŠ Otická
11 6 PB 1.30 o o o o o xo xxx 409.00
9= Veronika SztefkováVeronika Sztefková
ZŠ PísekZŠ Písek
10 4 PB 1.30 o o o o o xo xxx 409.00
11 Tereza BabicováTereza Babicová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
11 10 PB 1.26 o o o xo o xxx 369.00
12= Laura ScherzerováLaura Scherzerová
ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10
10 18 PB 1.22 o o o o xxx 331.00
12= Aneta KantorováAneta Kantorová
ZŠ PísekZŠ Písek
10 1 PB 1.22 o o o o xxx 331.00
12= Viktorie KlusováViktorie Klusová
ZŠ PísekZŠ Písek
10 2 PB 1.22 o o o o xxx 331.00
15 Amálie KopečnáAmálie Kopečná
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
09 9 PB 1.22 o o xo o - xr 331.00
16 Malvína KleinováMalvína Kleinová
ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny
10 14 PB 1.22 o o o xo xxx 331.00
17= Ester MusilováEster Musilová
ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10
10 8 PB 1.22 o xo o xo - xxx 331.00
17= Eliška OndráčkováEliška Ondráčková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
10 15 PB 1.22 o xo o xo xxx 331.00
19 Klaudia TsaruchaKlaudia Tsarucha
ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10
11 12 PB 1.18 o o o xxx 293.00
20 Michaela FojtováMichaela Fojtová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
11 7 PB 1.18 o o xxo xxr 293.00
Nikol DostálováNikol Dostálová
ZŠ OtickáZŠ Otická
11 5 NM xxx
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 23 PB 5.83 +1.1 m/s 550.00
2 Adam HruškaAdam Hruška
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
07 3 PB 5.72 +0.8 m/s 527.00
3 Max KaveckýMax Kavecký
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 22 PB 5.45 -0.1 m/s 471.00
4 Tomáš GebauerTomáš Gebauer
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 21 PB 5.32 +1.0 m/s 445.00
5 Tobias SwaczynaTobias Swaczyna
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
08 8 PB 5.27 +1.4 m/s 435.00
6 Kamil ZoubekKamil Zoubek
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
07 10 PB 5.26 +0.6 m/s 433.00
7 Tomáš WittekTomáš Wittek
ZŠ OtickáZŠ Otická
07 13 5.26 +2.8 m/s 433.00
8 Jiří ŠimonekJiří Šimonek
ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3
08 9 PB 5.25 +0.6 m/s 431.00
9 Marek HübschMarek Hübsch
ZŠ OtickáZŠ Otická
08 16 PB 5.22 +0.8 m/s 425.00
10 Jan BarčákJan Barčák
ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3
08 1 5.18 +2.8 m/s 417.00
11 Vincent ŽůrekVincent Žůrek
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 20 PB 5.13 +1.0 m/s 407.00
12 Jakub MušálekJakub Mušálek
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
07 5 PB 5.10 +0.8 m/s 402.00
13 Jan ŠtafaJan Štafa
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 15 PB 5.03 +0.5 m/s 388.00
14 Miles Ibrahim SallMiles Ibrahim Sall
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 18 PB 5.03 +0.8 m/s 388.00
15 Jakub BřečkaJakub Břečka
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 17 PB 4.91 +1.3 m/s 365.00
16 Marek MikulaMarek Mikula
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
08 19 PB 4.86 -1.0 m/s 356.00
17 Matyáš PekarMatyáš Pekar
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
08 6 4.75 +2.3 m/s 335.00
18 Dominik SikoraDominik Sikora
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
07 11 PB 4.70 +1.1 m/s 326.00
19 Petr BinarPetr Binar
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
08 14 PB 4.69 +1.4 m/s 324.00
20 Richard SzlauerRichard Szlauer
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
08 12 PB 4.67 +1.7 m/s 321.00
21 Libor RaškaLibor Raška
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
07 7 PB 4.37 +0.8 m/s 267.00
22 Jan BlažekJan Blažek
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
07 2 PB 4.35 +0.5 m/s 264.00
23 Radek MachuraRadek Machura
ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3
08 4 4.07 +2.3 m/s 217.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel PekárekDaniel Pekárek
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 23 PB 5.04 +0.9 m/s 390.00
2 Vít BouchalaVít Bouchala
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
09 22 PB 4.94 +0.5 m/s 371.00
3 Kryštof KernKryštof Kern
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
09 20 4.89 +2.9 m/s 361.00
4 Michael CipkoMichael Cipko
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 18 PB 4.88 +1.5 m/s 360.00
5 Josef BitomskýJosef Bitomský
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 17 4.87 +3.3 m/s 358.00
6 Vít ŠabatkaVít Šabatka
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
10 21 4.48 +3.2 m/s 287.00
7 Štěpán TomečekŠtěpán Tomeček
ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10
09 15 PB 4.28 +0.5 m/s 252.00
8 Jakub JokielJakub Jokiel
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
10 1 PB 4.26 +0.2 m/s 249.00
9 Patrik ŠislerPatrik Šisler
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
11 16 PB 4.14 -0.3 m/s 229.00
10 Marek BenešMarek Beneš
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
11 13 PB 4.13 +1.8 m/s 227.00
11 Andre PavlasAndre Pavlas
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
10 5 PB 4.11 +1.0 m/s 224.00
12 Václav ŠkrobánekVáclav Škrobánek
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
09 14 PB 4.10 +1.9 m/s 222.00
13 Jakub PotácelJakub Potácel
ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10
11 12 PB 4.08 +1.8 m/s 219.00
14 Lukáš MentelLukáš Mentel
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
09 4 PB 4.08 +0.8 m/s 219.00
15 Vít ŽupkaVít Župka
ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10
09 11 PB 4.07 +1.1 m/s 217.00
16 Tobiáš RussTobiáš Russ
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
09 8 PB 3.99 +1.6 m/s 204.00
17 Matyas ŠčigelMatyas Ščigel
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
09 19 3.96 +2.6 m/s 199.00
18 Matěj SýkoraMatěj Sýkora
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
10 6 PB 3.94 +1.1 m/s 196.00
19 Lukáš KijonkaLukáš Kijonka
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
10 2 PB 3.92 +0.0 m/s 193.00
20 Radovan KonečnýRadovan Konečný
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
11 9 PB 3.89 +1.2 m/s 188.00
21 Filip KoukalFilip Koukal
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
10 3 PB 3.84 +1.0 m/s 181.00
22 Filip VlaháčFilip Vlaháč
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
09 PB 3.80 +0.0 m/s 174.00
23 Adam CieslarAdam Cieslar
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
09 10 PB 3.53 +0.0 m/s 135.00
24 Matěj MikeskaMatěj Mikeska
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
11 PB 2.90 +1.1 m/s 54.00
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
08 16 PB 5.00 +2.0 m/s 559.00
2 Nela ŠtefkováNela Štefková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 5 PB 4.99 +0.3 m/s 557.00
3 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
08 19 PB 4.97 +1.1 m/s 551.00
4 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
08 18 PB 4.87 +1.7 m/s 524.00
5 Aneta OnderkováAneta Onderková
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
09 17 PB 4.83 +1.7 m/s 514.00
6 Aneta BabincováAneta Babincová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 1 PB 4.35 +0.7 m/s 391.00
7 Nela MoisesováNela Moisesová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
08 12 PB 4.34 +1.3 m/s 388.00
8 Michaela LesákováMichaela Lesáková
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
09 14 PB 4.32 +1.7 m/s 384.00
9 Klára OlivíkováKlára Olivíková
ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-...
07 11 PB 4.20 +1.5 m/s 355.00
10 Anna BednářováAnna Bednářová
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
09 13 PB 4.19 +1.4 m/s 352.00
11 Valerie PenhakerováValerie Penhakerová
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
07 3 PB 4.16 +2.0 m/s 345.00
12 Michaela MinistrováMichaela Ministrová
ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-...
09 20 PB 4.07 +1.7 m/s 324.00
13 Klára StaňkováKlára Staňková
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 7 PB 4.04 +0.3 m/s 317.00
14 Karla KohutováKarla Kohutová
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
09 15 PB 3.98 +1.5 m/s 303.00
15 Julie MereďováJulie Mereďová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
08 8 PB 3.93 +2.0 m/s 292.00
16 Nela HavlováNela Havlová
ZŠ OtickáZŠ Otická
08 10 PB 3.86 +1.4 m/s 276.00
17 Klára PapouškováKlára Papoušková
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
08 2 PB 3.81 +0.6 m/s 265.00
18 Nela VlachopulosováNela Vlachopulosová
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
09 6 PB 3.80 +0.4 m/s 263.00
19 Nela VegelováNela Vegelová
ZŠ OtickáZŠ Otická
08 9 3.56 +3.4 m/s 212.00
20 Klára PrašívkováKlára Prašívková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
09 PB 3.31 -0.6 m/s 163.00
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka TrombíkováLenka Trombíková
ZŠ PísekZŠ Písek
10 4 4.67 +4.2 m/s 472.00
2 Vanesa BernátováVanesa Bernátová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
09 20 PB 4.50 +0.5 m/s 428.00
3 Vanessa MazochováVanessa Mazochová
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
10 15 4.38 +2.1 m/s 398.00
4 Lilly Sarah SegečováLilly Sarah Segečová
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
09 12 PB 4.36 +1.2 m/s 393.00
5 Emily BalouškováEmily Baloušková
ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny
09 13 PB 4.28 +1.7 m/s 374.00
6 Veronika ZajícováVeronika Zajícová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
10 18 PB 4.18 +1.7 m/s 350.00
7 Soňa BerkováSoňa Berková
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
10 19 PB 4.16 +0.7 m/s 345.00
8 Magda OndráškováMagda Ondrášková
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 7 PB 4.00 +1.5 m/s 308.00
9 Viktorie KačmářováViktorie Kačmářová
ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny
10 21 3.97 +2.2 m/s 301.00
10 Klaudie KurkováKlaudie Kurková
ZŠ PísekZŠ Písek
10 2 PB 3.96 +0.0 m/s 299.00
11 Laura ScherzerováLaura Scherzerová
ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10
10 5 PB 3.94 +0.6 m/s 294.00
12 Anna Marie VodičkováAnna Marie Vodičková
ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10
09 9 PB 3.92 +0.1 m/s 290.00
13 Alexandra PiskořováAlexandra Piskořová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
09 17 PB 3.88 +0.4 m/s 281.00
14 Elen RůžičkováElen Růžičková
ZŠ OtickáZŠ Otická
11 11 PB 3.86 +1.1 m/s 276.00
15 Eliška DolanskáEliška Dolanská
ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10
10 14 3.84 +2.2 m/s 272.00
16 Nela SekerášováNela Sekerášová
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 16 3.81 +3.0 m/s 265.00
17 Barbora ProkopováBarbora Prokopová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
11 6 3.77 +2.9 m/s 257.00
18 Nela HasalováNela Hasalová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
10 1 3.75 +2.1 m/s 252.00
19 Viktorie BačováViktorie Bačová
ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm
10 10 PB 3.63 +0.7 m/s 227.00
20 Dominika PilchováDominika Pilchová
ZŠ PísekZŠ Písek
10 3 PB 3.59 +1.1 m/s 218.00
21 Gabriela RohovskáGabriela Rohovská
ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny
10 8 PB 3.30 +1.7 m/s 161.00
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie RackoSofie Racko
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
08 19 PB 09.38 489.00
2 Bára AndrlováBára Andrlová
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
08 14 PB 09.10 471.00
3 Růžena VlkováRůžena Vlková
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
08 18 PB 09.09 470.00
4 Mariana ZíkováMariana Zíková
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
08 13 PB 08.84 454.00
5 Laura BurešováLaura Burešová
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
07 15 PB 08.78 450.00
6 Linda ChovancováLinda Chovancová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
09 2 PB 08.72 446.00
7 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
07 17 PB 08.64 441.00
8 Lucie KlímováLucie Klímová
ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-...
08 16 PB 08.57 436.00
9 Barbora ŠtenclováBarbora Štenclová
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
09 20 PB 08.40 425.00
10 Dominika GrussováDominika Grussová
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
07 12 PB 07.85 390.00
11 Jindřiška MateřankováJindřiška Mateřanková
ZŠ OtickáZŠ Otická
08 9 PB 07.77 385.00
12 Lucie KahánkováLucie Kahánková
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
08 3 PB 06.99 334.00
13 Beata ŠtalmachováBeata Štalmachová
ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice
09 6 PB 06.91 329.00
MS Julie BradáčováJulie Bradáčová
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 1 PB 06.76
15 Barbora KunčickáBarbora Kunčická
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
09 4 PB 06.75 319.00
16 Lucie MyslivcováLucie Myslivcová
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
09 5 PB 06.50 303.00
17 Anna MateřankováAnna Mateřanková
ZŠ OtickáZŠ Otická
08 10 PB 05.96 269.00
18 Aneta KlozíkováAneta Klozíková
ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-...
08 7 PB 05.65 249.00
19 Lenka DrábkováLenka Drábková
ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1
08 11 PB 05.55 243.00
Kateřina AdámkováKateřina Adámková
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 8 DNS
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oliver KožiolOliver Kožiol
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 19 PB 12.21 619.00
2 Tomáš WittekTomáš Wittek
ZŠ OtickáZŠ Otická
07 18 PB 11.25 561.00
3 Ondřej KlementOndřej Klement
ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3
08 4 PB 11.15 555.00
4 Adam GelnarAdam Gelnar
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
08 20 PB 11.11 553.00
5 Jonáš GebauerJonáš Gebauer
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
07 17 PB 11.08 551.00
6 Nikola StarzykNikola Starzyk
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
08 12 PB 10.57 520.00
7 Filip HusárFilip Husár
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
09 3 PB 10.51 516.00
8 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 16 PB 10.40 510.00
9 Matěj AmortMatěj Amort
ZŠ OtickáZŠ Otická
08 14 PB 10.21 498.00
10 Ondřej HazuchaOndřej Hazucha
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
07 11 PB 10.10 492.00
11 Adam SvětlíkAdam Světlík
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
07 5 PB 09.88 478.00
12 Matyáš HaničákMatyáš Haničák
ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3
07 2 PB 09.79 473.00
13 Vojtěch MotykaVojtěch Motyka
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
07 10 PB 09.78 472.00
14 Jakub BřečkaJakub Břečka
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 15 PB 09.59 461.00
15 Jiří ŠtěpánJiří Štěpán
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
07 6 PB 09.57 460.00
16 Jan FoltysJan Foltys
ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82
08 13 PB 08.88 419.00
17 David DordaDavid Dorda
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
07 1 PB 08.87 418.00
18 Jakub ProházskaJakub Proházska
ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice
07 8 PB 08.55 399.00
19 Daniel TegzaDaniel Tegza
ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3
07 7 PB 07.98 365.00
20 Tomáš ČernínTomáš Černín
ZŠ OtickáZŠ Otická
07 9 PB 07.81 355.00
Celkem 20 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šimon HolubŠimon Holub 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 1807
2 Tobias SwaczynaTobias Swaczyna 08 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 1614
3 Jan BarčákJan Barčák 08 ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3 PB 1547
4 Marek MikulaMarek Mikula 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... PB 1530
5 Adam HruškaAdam Hruška 07 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 1323
6 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 1284
7 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 1223
8 Adam GelnarAdam Gelnar 08 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 1212
9 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 07 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice PB 1201
10 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 1181
11 Ondřej KlementOndřej Klement 08 ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3 PB 1156
12 Petr BinarPetr Binar 08 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice PB 1145
13 Marek HübschMarek Hübsch 08 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 1115
14 Štěpán HolasŠtěpán Holas 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 1102
15 Nikola StarzykNikola Starzyk 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... PB 1071
16 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 1062
17 Matyáš HaničákMatyáš Haničák 07 ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3 PB 1012
18 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 08 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 1006
19 Jakub MušálekJakub Mušálek 07 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice PB 0996
20 Tomáš WittekTomáš Wittek 07 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0994
21 Matyáš PekarMatyáš Pekar 08 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0963
22 Jiří ŠimonekJiří Šimonek 08 ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3 PB 0911
23 Vojtěch MotykaVojtěch Motyka 07 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... PB 0852
24 Jakub ProházskaJakub Proházska 07 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice PB 0818
25 Libor RaškaLibor Raška 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0811
26 Lukáš KubalaLukáš Kubala 07 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0785
27 Dominik SikoraDominik Sikora 07 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... PB 0715
28 Jan FoltysJan Foltys 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 0706
29 Jakub BřečkaJakub Břečka 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0648
30 Tomáš GoronTomáš Goron 08 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0624
31 Oliver KožiolOliver Kožiol 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 0619
32 Jan BlažekJan Blažek 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0607
33 Lukáš EvjákLukáš Evják 07 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice PB 0577
34 Lukáš KorbelLukáš Korbel 08 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0561
35 Daniel RichtrDaniel Richtr 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 0548
36 Tomáš HübschTomáš Hübsch 08 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0536
37 Filip HusárFilip Husár 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0516
38 Štěpán JežowiczŠtěpán Ježowicz 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... PB 0502
39 Matěj AmortMatěj Amort 08 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0498
40 Ondřej HazuchaOndřej Hazucha 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 0492
41 Adam SvětlíkAdam Světlík 07 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0478
42 Max KaveckýMax Kavecký 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 0471
43 Jiří ŠtěpánJiří Štěpán 07 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0460
44= Kryštof GrygeraKryštof Grygera 08 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0449
44= Filip UrnerFilip Urner 09 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0449
44= Lukáš GregořicaLukáš Gregořica 07 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0449
47 Kamil ZoubekKamil Zoubek 07 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice PB 0433
48 Alexandr PoláchAlexandr Polách 08 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0428
49 David DordaDavid Dorda 07 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0418
50 Richard SzlauerRichard Szlauer 08 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... PB 0389
51= Miles Ibrahim SallMiles Ibrahim Sall 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0388
51= Jan ŠtafaJan Štafa 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0388
53 Filip ŠtíbranýFilip Štíbraný 07 ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3 PB 0369
54 Jakub KrestaJakub Kresta 08 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0360
55 Jakub KrusberskýJakub Krusberský 07 ZŠ Opava-KylešoviceZŠ Opava-Kylešovice PB 0356
56 Radek MachuraRadek Machura 08 ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3 PB 0331
57 Radek CyžRadek Cyž 08 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0276
58= Daniel RichterDaniel Richter 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 0000
58= Tomáš GregořicaTomáš Gregořica 09 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0000
60= Jakub KokořJakub Kokoř 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 0000
60= Kryštof PekarKryštof Pekar 08 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0000
60= Matěj LazarMatěj Lazar 08 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0000
60= Tomáš VlčekTomáš Vlček 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0000
60= Michal SalíkMichal Salík 09 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0000
60= Sebastian HynčicaSebastian Hynčica 08 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0000
60= Daniel TegzaDaniel Tegza 07 ZŠ Krnov, Žižkova 3ZŠ Krnov, Žižkova 3 PB 0000
60= Tomáš ČernínTomáš Černín 07 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0000
60= Tobias HaldkýTobias Haldký 08 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 0000
Celkem 68 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michael CipkoMichael Cipko 09 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 1215
2 Vít ŠabatkaVít Šabatka 10 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 1081
3 Jakub KotzianJakub Kotzian 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 1052
4 Vít BouchalaVít Bouchala 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 0990
5 Alexandr Tomas WitasekAlexandr Tomas Witasek 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... PB 0983
6 Lukáš MentelLukáš Mentel 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0977
7 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0945
8 Martin ValášekMartin Valášek 09 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 PB 0902
9 Jakub JokielJakub Jokiel 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0900
10 Daniel PekárekDaniel Pekárek 09 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0809
11 Jakub ChalupaJakub Chalupa 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0796
12 Petr PustowkaPetr Pustowka 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0761
13 Josef GargošJosef Gargoš 11 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0760
14 Samuel SzotekSamuel Szotek 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... PB 0739
15 Filip ZycháčekFilip Zycháček 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0711
16 Leoš ŠimíčekLeoš Šimíček 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0690
17 Vítek SkibinskiVítek Skibinski 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... PB 0682
18 Tomáš JasníkTomáš Jasník 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 0667
19 Patrik ŠislerPatrik Šisler 11 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0660
20 Matěj SýkoraMatěj Sýkora 10 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0632
21 Mikuláš GregořicaMikuláš Gregořica 09 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0626
22 Matěj NeoralMatěj Neoral 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 PB 0605
23 Jakub PotácelJakub Potácel 11 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 PB 0602
24 Štěpán TomečekŠtěpán Tomeček 09 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 PB 0597
25 Ondřej BohoněkOndřej Bohoněk 10 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0595
26 Vít KociánVít Kocián 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 PB 0592
27 Ondra MenoušekOndra Menoušek 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0572
28 Matyas ŠčigelMatyas Ščigel 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... PB 0564
29 Radovan KonečnýRadovan Konečný 11 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0497
30 Václav SumaraVáclav Sumara 11 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0487
31 Matyáš HájekMatyáš Hájek 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0481
32 Martin IvaničMartin Ivanič 10 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 0449
33 Andre PavlasAndre Pavlas 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0411
34 Vojtěch KrzywoňVojtěch Krzywoň 10 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0410
35 Tobiáš RussTobiáš Russ 09 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0404
36 Jan FrenzelJan Frenzel 10 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0394
37 Josef BitomskýJosef Bitomský 09 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0393
38 Lukáš KočvaraLukáš Kočvara 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0375
39 Filip VlaháčFilip Vlaháč 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... PB 0374
40 Kryštof KernKryštof Kern 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 0361
41 Dominik KuspišDominik Kuspiš 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 PB 0360
42= Vítek GolaVítek Gola 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0331
42= Bruno KernBruno Kern 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 0331
44 Jan RaclJan Racl 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 0320
45 Ondřej KožiálOndřej Kožiál 10 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0306
46 Marek ŠtěpánMarek Štěpán 10 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0303
47 Lukáš KijonkaLukáš Kijonka 10 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0276
48 Jan BauerJan Bauer 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0269
49 Šimon RackoŠimon Racko 11 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0262
50 Vít ŽupkaVít Župka 09 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 PB 0252
51= Samuel MichníkSamuel Michník 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... PB 0250
51= Jan AdamovskýJan Adamovský 09 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0250
53 Marek BenešMarek Beneš 11 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0227
54 Vojta OndruchVojta Ondruch 11 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0224
55= Václav ŠkrobánekVáclav Škrobánek 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0000
55= Martin MoricMartin Moric 10 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0000
55= Matěj ŠpinlerMatěj Špinler 11 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0000
55= Petr SedláčekPetr Sedláček 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 0000
55= Matyáš ŽákMatyáš Žák 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 PB 0000
55= Jáchym ŠtencelJáchym Štencel 10 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0000
55= Tomáš AdamskýTomáš Adamský 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0000
55= Bruno PenhakerBruno Penhaker 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0000
55= Radim ValaRadim Vala 11 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0000
55= Tomáš GregořicaTomáš Gregořica 09 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0000
55= Aleš TenglerAleš Tengler 09 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0000
55= Adam CieslarAdam Cieslar 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... PB 0000
55= Filip KoukalFilip Koukal 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0000
55= Miloš TichýMiloš Tichý 09 ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice PB 0000
55= Michael MotyčkaMichael Motyčka 10 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0000
55= Antonín JasoněkAntonín Jasoněk 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 0000
55= Jonáš Noe MaršíkJonáš Noe Maršík 09 ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových... PB 0000
55= Matěj MikeskaMatěj Mikeska 11 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0000
Celkem 72 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 24.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin ValášekMartin Valášek
ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10
09 23 PB 57.87 375.00
2 Matyas ŠčigelMatyas Ščigel
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
09 19 PB 56.68 365.00
3 Samuel SzotekSamuel Szotek
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
09 16 PB 56.21 361.00
4 Jakub ChalupaJakub Chalupa
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
09 2 PB 52.80 332.00
5 Bruno KernBruno Kern
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
09 17 PB 52.68 331.00
6 Mikuláš GregořicaMikuláš Gregořica
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 18 PB 51.81 323.00
7 Jan RaclJan Racl
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
09 22 PB 51.40 320.00
8 Ondřej KožiálOndřej Kožiál
ZŠ OtickáZŠ Otická
10 12 PB 49.73 306.00
9 Marek ŠtěpánMarek Štěpán
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
10 6 PB 49.41 303.00
10 Martin IvaničMartin Ivanič
ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A
10 21 PB 48.60 296.00
11 Jonáš Noe MaršíkJonáš Noe Maršík
ZŠ Dany a Emila Zátopkových TřinecZŠ Dany a Emila Zátopkových...
09 15 PB 47.88 290.00
12 Aleš TenglerAleš Tengler
ZŠ OtickáZŠ Otická
09 13 PB 46.61 279.00
13 Tomáš AdamskýTomáš Adamský
ZŠ Emila Zátopka KopřivniceZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
09 1 PB 46.47 278.00
14 Jan BauerJan Bauer
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
09 11 PB 45.40 269.00
15 Ondřej BohoněkOndřej Bohoněk
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
10 20 PB 44.80 264.00
16 Šimon RackoŠimon Racko
ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B
11 14 PB 44.56 262.00
17 Vít ŽupkaVít Župka
ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10
09 7 PB 43.40 252.00
18 Václav SumaraVáclav Sumara
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
11 10 PB 41.43 236.00
19 Vojta OndruchVojta Ondruch
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
11 3 PB 39.98 224.00
20 Dominik KuspišDominik Kuspiš
ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10
10 9 PB 39.90 223.00
21 Radim ValaRadim Vala
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
11 8 PB 37.22 201.00
22 Andre PavlasAndre Pavlas
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
10 4 PB 35.46 187.00
23 Bruno PenhakerBruno Penhaker
ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov
10 5 PB 21.50 78.00
Celkem 23 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-... PB 2364
2 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 1983
3 Aneta BabincováAneta Babincová 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 1918
4 Mariana ZíkováMariana Zíková 08 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 1813
5 Denisa LuzarováDenisa Luzarová 08 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 1468
6 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 PB 1405
7 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 1368
8 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 1269
9 Vendula HolušováVendula Holušová 08 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 1254
10 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 1198
11 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 PB 1167
12 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-... PB 1115
13 Ema CzudkováEma Czudková 09 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 1075
14 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0996
15 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-... PB 0952
16 Barbora KunčickáBarbora Kunčická 09 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0898
17 Nela HavlováNela Havlová 08 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0897
18 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0875
19 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 0818
20 Lucie KlímováLucie Klímová 08 ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-... PB 0805
21 Lucie KahánkováLucie Kahánková 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0783
22 Valerie PenhakerováValerie Penhakerová 07 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0770
23 Eliška BorunskáEliška Borunská 08 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 0759
24 Julie MereďováJulie Mereďová 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 PB 0751
25 Dominika GrussováDominika Grussová 07 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 PB 0721
26 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 0717
27 Eliška BezděkováEliška Bezděková 07 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0664
28 Nikola PflegrováNikola Pflegrová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0645
29 Kateřina VladařováKateřina Vladařová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 0559
30 Natálie ŠvarcováNatálie Švarcová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0555
31 Aneta KlozíkováAneta Klozíková 08 ZŠ Bulharská 1532, Ostrava- Poruba, 708 00ZŠ Bulharská 1532, Ostrava-... PB 0543
32 Laura BurešováLaura Burešová 07 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0534
33 Sofie RackoSofie Racko 08 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 0489
34 Bára AndrlováBára Andrlová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 0471
35 Růžena VlkováRůžena Vlková 08 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0470
36 Veronika RožňákováVeronika Rožňáková 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 PB 0451
37 Kateřina AdámkováKateřina Adámková 09 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0449
38 Klára PaličkováKlára Paličková 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0444
39 Natálie SližováNatálie Sližová 07 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0409
40 Petra ZahradníkováPetra Zahradníková 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 PB 0395
41 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 PB 0388
42 Jindřiška MateřankováJindřiška Mateřanková 08 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0385
43 Tereza PapajováTereza Papajová 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 PB 0369
44 Anna BednářováAnna Bednářová 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0352
45 Klára StaňkováKlára Staňková 09 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0317
46 Lucie MyslivcováLucie Myslivcová 09 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0303
47 Anna MateřankováAnna Mateřanková 08 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0269
48 Klára PapouškováKlára Papoušková 08 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0265
49= Beata ŠtalmachováBeata Štalmachová 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0000
49= Lenka DrábkováLenka Drábková 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 PB 0000
49= Štěpánka WojcikováŠtěpánka Wojciková 09 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0000
49= Barbora ŠtenclováBarbora Štenclová 09 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 0000
49= Karolína BlagováKarolína Blagová 07 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0000
49= Klára PrašívkováKlára Prašívková 09 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0000
49= Amálie DvořákováAmálie Dvořáková 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0000
49= Nela VlachopulosováNela Vlachopulosová 09 ZŠ Mládežnická HavířovZŠ Mládežnická Havířov PB 0000
49= Aneta ChalupováAneta Chalupová 08 ZŠ Opava, Englišova 82 AZŠ Opava, Englišova 82 A PB 0000
49= Nela VegelováNela Vegelová 08 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0000
49= Nella KrykorkováNella Krykorková 11 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 PB 0000
49= Adriana ŠimkováAdriana Šimková 08 ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1ZŠ Rýmařov, Jelínkova 1 PB 0000
49= Andrea KapicováAndrea Kapicová 08 ZŠ dr.M.Horákové KopřivniceZŠ dr.M.Horákové Kopřivnice PB 0000
49= Anna KřížováAnna Křížová 09 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0000
49= Karla KohutováKarla Kohutová 09 ZŠ Opava, Englišova 82 BZŠ Opava, Englišova 82 B PB 0000
49= Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 0000
Celkem 64 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Júlia ChrenováJúlia Chrenová 10 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny PB 1707
2 Lucie Maya FajkusováLucie Maya Fajkusová 10 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 1692
3 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 1593
4 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 1285
5 Klaudie KurkováKlaudie Kurková 10 ZŠ PísekZŠ Písek PB 1281
6 Lenka TrombíkováLenka Trombíková 10 ZŠ PísekZŠ Písek PB 1145
7 Madeleine BellMadeleine Bell 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 1129
8 Vanesa BernátováVanesa Bernátová 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 1114
9 Lilly Sarah SegečováLilly Sarah Segečová 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 1052
10= Eliška ŠeděnkováEliška Šeděnková 10 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 1035
10= Vanessa MazochováVanessa Mazochová 10 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 1035
12 Ester MusilováEster Musilová 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 PB 0964
13 Bára ŠromováBára Šromová 09 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0957
14 Martina KozelkováMartina Kozelková 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 PB 0939
15 Viktorie KačmářováViktorie Kačmářová 10 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny PB 0938
16 Viktorie KlusováViktorie Klusová 10 ZŠ PísekZŠ Písek PB 0902
17 Ema HavlíčkováEma Havlíčková 10 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0843
18 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 PB 0791
19 Emily BalouškováEmily Baloušková 09 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny PB 0704
20 Elen RůžičkováElen Růžičková 11 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0685
21 Alexandra PiskořováAlexandra Piskořová 09 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 0651
22 Tereza BabicováTereza Babicová 11 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 0643
23= Gabriela KotterbováGabriela Kotterbová 10 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny PB 0632
23= Ema MlýnkováEma Mlýnková 10 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0632
25= Veronika SztefkováVeronika Sztefková 10 ZŠ PísekZŠ Písek PB 0625
25= Laura ScherzerováLaura Scherzerová 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 PB 0625
27 Barbora KlepáčkováBarbora Klepáčková 11 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 0584
28 Magda OndráškováMagda Ondrášková 09 ZŠ OtickáZŠ Otická PB 0554
29 Amálie KopečnáAmálie Kopečná 09 ZŠ a MŠ Frenštát p. RadhoštěmZŠ a MŠ Frenštát p. Radhoštěm PB 0544
30 Valerie KačmářováValerie Kačmářová 10 ZŠ Hlučín RovninyZŠ Hlučín Rovniny PB 0534
31 Eliška DolanskáEliška Dolanská 10 ZŠ Bruntál, Jesenická 10ZŠ Bruntál, Jesenická 10 PB 0533
32 Zuzana ČernáZuzana Černá 10 ZŠ Opava, Englišova 82ZŠ Opava, Englišova 82 PB 0491
33 Nela SzczerbováNela Szczerbová 10 ZŠ P